dobranoc sms kochanie

Zebraliśmy dla Was wiele najlepszych smsów na dobranoc ukochani, ukochani w prozie, do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Noc to czas gwiezdnych błysków, ciszy i słodkich snów. Niech noc zawładnie tobą, ukochani, a ja przeniknę twój sen, usunę trudy i smutki pocałunkiem i pozostanę w twoim sercu.

Nie mogę spać, dopóki nie zobaczę twoich oczu. Ale jeśli wiem, że twoje oczy czytają teraz tę wiadomość, to zasnę znacznie szybciej! Połóż się w ciepłym łóżku i zasnij. Wyobraź sobie, że leżę obok ciebie, a poczujesz się cieplej. W końcu naprawdę cię przytulam w myślach, kochanie.

Moja miłość! Gwiazdy migotały na nocnym niebie, minął kolejny dzień naszego życia, a ciemność otuliła cię przytulną zasłoną. Życzę Ci tej pięknej, gwiaździstej nocy, pięknych snów, w których zobaczysz wszystko, o czym marzymy! Niech ta noc zapewni Ci słodki i mocny, spokojny sen, który doda Ci energii na cały następny dzień. Niech sny, które zobaczysz, wywołają uśmiech i poczucie spokoju. Bo każdej nocy myślę tylko o tobie. I wiem, że chociaż nie jesteśmy teraz razem, nasze dusze są na zewnątrz, zawsze razem. Zawsze tam będziemy, jeśli nie w rzeczywistości, to we śnie. Chcę spędzać z Tobą namiętne noce, zasypiać z Tobą i budzić się, słyszeć Twój oddech i bicie serca, czuć Twój dotyk i kochać Cię nawet we śnie. Kocham Cię kochanie. Dobranoc, skarbie.

Noc otworzyła ramiona, a ja spokojnie odpuszczam, kochanie, i życzę dobrego snu, nabierz sił, aby z uśmiechem, z radością witać nowy dzień , pełen ufności i radosnych nadziei. W międzyczasie odpocznij i obyś marzył o marzeniu i drodze do jego realizacji. Słodkie, przyjemne i prorocze sny dla Ciebie!

Kochanie, sen służy do odpoczynku. I zdarza się, że we śnie mówisz niewypowiedziane w ciągu dnia. Ale lepiej odpocznij, abyś jutro mógł pracować cały dzień z nową energią. Dobranoc kochanie!

Czarny ocean nocy ogarnął całe nasze miasto. Wszystko wokół stało się cichsze i wszyscy nie śpimy, myśląc o sobie nawzajem. Ale wkrótce nasze powieki staną się ciężkie, jakby spadło na nie kilkanaście gwiazd. Z tymi ulicami zaśniemy. Wpadnijmy w otchłań marzeń, w której ani my, ani otaczający nas świat nie są ważni. Nasze bezwładne ciała nabiorą energii do rana.

Lecę do Ciebie na skrzydłach miłości, będę siedzieć przy Twoim łóżku do świtu, odpędzać koszmary i przywoływać najbardziej bajeczne sny. A jeśli nagle się przestraszysz lub zasmucisz, delikatnie pocałuję cię w policzek, a kłopoty natychmiast znikną. Życzę dobrej nocy! Twój anioł stróż.

Wyobraź sobie, że życie to film o miłości. Reżyserem są uczucia, sceneria, a ty i ja bohaterami 😉 Słodkie sny

Pięknie migoczą gwiazdy na ciemnym niebie. Wszystko się uspokaja i przygotowuje na nocny odpoczynek. Czas iść spać, kochanie.Zdecydowanie powinieneś dobrze spać, bo jutro masz pracowity dzień. Dobranoc moja ukochana, czuła i wyjątkowa. Niech żółtooki księżyc cicho zaśpiewa ci kołysankę. Tak bardzo chcę przyjść do ciebie we śnie i ogłosić moją miłość, moja droga. Niech dzisiejszy sen mile Cię zaskoczy, a rano obudzisz się w cudownym nastroju. Dobra, dobra i magiczna noc dla ciebie, moja księżniczko. Niech anioły chronią twój nocny odpoczynek i niech moja miłość ogrzeje cię we śnie.

Kochanie, przestań czytać sms, nadeszła noc, czas spać!

Moja księżniczko, czas iść spać, inaczej jutro rano znów będziesz narzekać, że musisz iść spać wcześniej. Zależy mi na tym, abyś dobrze spał, bo w ciągu dnia masz do czynienia z wieloma sprawami, a do tego potrzebujesz siły. Moja dziewczyno, obyś marzyła o czymś bardzo przyjemnym i ukochanym. Wiem, że zaśniesz myśląc o psie, o którym marzysz od tak dawna. Obiecuję, że już niedługo będziesz miał psa w rzeczywistości, więc idź szybko spać, aby ten trudny i trudny dzień dobiegł końca. Niech twoje sny nie staną się powodem, dla którego w nocy podskoczysz ze strachu. Wiesz, że nie lubię, gdy coś przeszkadza Ci w spaniu, więc będę czuwać nad Twoim snem. Życzę ci dobrej nocy, moja droga dziewczyno. Niech poranek będzie dla Ciebie jasny.

Bardzo lubię wieczór, bo w końcu możemy się położyć i spać spokojnie. Kochanie, naprawdę chcę, żebyś dobrze spała. To Ty spędzasz większość czasu w pracy, to Ty otrzymujesz wiele zadań od swojego kierownictwa, więc po prostu musisz odpocząć. Życzę dobrej nocy, mój misiu. Nie mówiłem ci wcześniej, że podczas snu wyglądasz jak niedźwiedź. Nie mogę przestać cię podziwiać, mój najlepszy chłopcze. Obyś dziś miał tylko najbardziej pozytywne i przyjemne sny, pamiętając, które nabierzesz siły w ciągu dnia pracy. Jesteś moim prawdziwym pracowitym pracownikiem, który zawsze powinien być pełen siły i energii. Moja droga obiecaj mi, że rano skończysz wszystkie swoje sprawy, bo teraz musisz iść spać. Dobranoc!

Niech noc zabierze Cię w swój świat, zmierzch delikatnie otula, usypia, nie powodując strachu.

Najpiękniejsze sny są przesyłane od jednej kochającej osoby do drugiej ukochanej osoby. Tak bardzo chcę wam dzisiaj wysłać najwspanialszy sen na świecie! Pozwól mi być w nim głównym bohaterem, bo dzisiaj nie możemy razem zasnąć. Ale naprawdę chcę, żebyśmy się spotkali we śnie!

Moja droga dziewczyno, dobranoc, obyś śniła o wszystkim, o czym potajemnie śnisz i marzysz, bo już niedługo postaram się spełnić wszystkie Twoje najskrytsze marzenia.Życzę Ci najjaśniejszych, najmilszych i najbardziej kolorowych snów, które zapewnią Ci wspaniały nastrój o poranku. Niech Twój słodki sen niczego nie przeszkadza, a rano obudzisz się wesoły i wypoczęty. Już nie mogę się doczekać jutra, aby znów Cię przytulić i opowiedzieć o swoich uczuciach, bo one mnie przytłaczają i nie mogę o nich milczeć, chcę wykrzyczeć całej planecie, że cieszę się, że stałaś się moja. Śpij słodko w swoim pięknym łóżku. Dobrych snów, moja księżniczko.

Księżyc da ci słodkie sny o miłości, o których zawsze marzyłeś. Obyś znalazł się w bezchmurnej krainie snów na chmurach, pod blaskiem królowej nocy – pełni kwietniowego księżyca. Pod tobą oceany będą tajemniczo błyszczeć w świetle nocnego księżyca, a w górze rozciągną się miliardy gwiazd, migoczących jak piękne krople wody na szkle. W takim śnie możesz spacerować po podniebnym mieście lub wirować ze mną w tajemniczym walcu pod pięknym księżycem, aby zrozumieć, jak bardzo cię kocham i jak bardzo za tobą tęsknię. Niech moje czułe słowa i życzenia przesyłają wam tylko bajeczne dobre sny, w których najpiękniejsze marzenia zawsze się spełniają, a także z czasem w rzeczywistości. Dobranoc, słodka pani, słodkich snów i wesołego spaceru wzdłuż oświetlonej księżycem drogi.

Kochanie, spieszę życzyć ci dobrej nocy i słodkich snów! Byliśmy razem od dawna, ale tak jak poprzednio, zapiera dech w piersiach, kiedy Cię spotykam i czuję przyjemne podniecenie. Zniewolisz mnie męskością, inteligencją, troską, miłością.Każdej nocy przed pójściem spać dziękuję Bogu za spotkanie z tobą. Kocham Cię kochanie!

Niech Twój sen będzie jak najprzyjemniejszy i najzdrowszy. Dobranoc!

Twoje piękno jest jaśniejsze niż gwiazdy pojawiające się teraz na niebie, twoja postać jest bardziej miękka niż chmury unoszące się powoli na jego wysokości, twój uśmiech jest piękniejszy niż światło księżyca! Obyś miał tylko piękne sny!

Znowu jest noc i nie mogę spać! Myśli tylko o tobie! Pamiętaj, jesteś moją cząstką, bez której źle się czuję! Dobranoc, moja droga!

Szczere SMS-y dobranoc, kochani, kochani, z głębi serca

Życzę dobrej nocy ukochanej, ukochanej, z całego serca

Umiłowani, zaklinam was na słodki sen! I żeby nikt inny nie mógł do niego dotrzeć, tylko ja!

Spokojny, fajny wieczór, świetny czas na spotkanie, a jeśli coś Cię zaskoczy, nie smuć się, tylko życzę miłego wieczoru, aby wszystko poszło gładko bez trudności.

Dobranoc, moja kochana dziewczyno! Obyś miał tylko dobre, łagodne i bajeczne sny, które nadadzą Ci rano wspaniały nastrój i będziesz gotowy na wielkie osiągnięcia. Bardzo mi przykro, że w tej chwili nie mogę teraz leżeć obok Ciebie i przytulać Cię, aby uznać uczucia, które tak bardzo mnie przytłaczają. Niech księżyc delikatnie powie ci o tym, jak bardzo cię kocham, jak ważny jesteś dla mnie i jak bardzo chcę być z tobą i że jesteś moją ukochaną osobą, moim sensem życia i moim zwycięstwem, i niech gwiazdy delikatnie Obsyp Twą twarz pocałunkami, które przesyłam Ci moją czułością. Połóż się w ciepłym łóżku, przytul poduszkę i otul się kocem, pomyśl o mnie, bo bez myślenia o tobie nie przychodzi mi ani jeden dzień.

Mój ukochany chłopcze, wiem, że nie lubisz wcześnie kłaść się spać, ale jednocześnie wiem też, że po prostu nie da się Cię rano obudzić. Chcę życzyć dobrej nocy i powiedzieć, że zdrowy sen to coś, czego zdecydowanie brakuje Ci do szczęścia. Mój chłopcze, obyś marzył o swoim ulubionym samochodzie, o którym marzysz, o jachcie, do którego aspirujesz, lub prywatnym odrzutowcu. Jestem pewien, że osiągniesz wszystko, tylko nie przesadzaj w pracy. Potrzebuję cię zdrowego, a zdrowie jest bardzo trudne do przywrócenia. Powinnaś już iść spać, bo nie zostało Ci dużo czasu na sen. Obiecuję, że rano ugotuję Twoje ulubione śniadanie. Wtedy zapewniony jest dobry nastrój na cały dzień.Zamknij wszystkie dokumenty, zapomnij o wszystkich problemach i aferach, bo czeka na Ciebie zdrowy i pełny sen.

Śpij słodko, nie myśląc o rozłące. Kocham Cię jeszcze bardziej, kiedy zaczynam za Tobą bardzo tęsknić.

Obiecaj, że od razu zaśniesz. Odpocznij kochanie, jesteś zbyt zmęczona i naprawdę się o ciebie martwię. Nerwowy i zły na ciebie, bo jesteś mi bardzo drogi. Kochanie, nie denerwujmy się nawzajem. Będę wiedziała, że ​​u Ciebie wszystko w porządku, jesteś zdrowy i wypoczęty. Chcę, aby moja dziewczyna zawsze była w porządku, chcę całować uśmiechnięte usta i policzki, aby Twoje oczy zawsze błyszczały, a smutek nigdy ich nie splamił. Abyś nie znała smutku, zawsze świeciła swoją urodą, podziwiając wszystkich ludzi, łącznie ze mną. Wielu powie, że jesteś najpiękniejsza, wielu chce z tobą być, ale wybrałeś mnie i za to jestem ci bardzo wdzięczny. Aby Cię osiągnąć, musiałam przejść długą drogę, wiele trudności, ale nigdy tego nie żałowałam, bo dostałam największą i największą nagrodę – moją księżniczkę. Wiedz, że znajdę cię wszędzie i sprawię, że będziesz najszczęśliwszy.

Ten trudny i stresujący dzień w końcu dobiegł końca, czas pozbyć się napięcia, które towarzyszyło przez cały dzień i poświęcić się na odpoczynek. Kochana dziewczyno, idź wkrótce spać, przykryj się ciepłym i miękkim kocem, wyobraź sobie piękny obrazek związany z naszym związkiem i przygotuj się do spania.Niech ogarną cię czułe, delikatne i ciepłe skrzydła Morfeusza i zabiorą do krainy miłości i błogości. Obyś miał tylko najbardziej kolorowe i niesamowicie piękne sny, w których poczujesz się jak niesamowicie szczęśliwa dziewczyna na świecie, choć wciąż mam nadzieję, że jesteś ze mną szczęśliwa, bo naprawdę kocham Cię tak, jak nigdy nikogo nie kochałam.

Moja najdroższa i najbardziej ukochana! Jesteś wszystkim w moim życiu! Chcę, żebyś się wyspała i naładowała baterie na noc. Śpij dobrze i wiedz, że cenię naszą miłość i czułość, że bardzo cenię nasz związek i Ciebie. Przesyłam Ci mój pocałunek i niech ta noc da Ci najsłodsze sny o mnie!

Pozwól swojemu ciału, duszy i umysłowi odpocząć od codziennego zgiełku i zapaść w sen. Niech miliony fajnych gwiazd mrugną do Ciebie i przyniosą każdemu odrobinę szczęścia.

Dobranoc mój energizer! Spróbuj przynajmniej w swoich snach nie szukać przygód i nie wykonywać żadnych czynności. Po prostu zrelaksuj się i odpocznij, bo jutro jest nowy dzień i wiem na pewno, że znów zakręcisz się jak pszczoła i zdążysz zrobić milion przydatnych rzeczy. Tęsknię za tobą bez końca, szczególnie dziś wieczorem. Wysyłam Ci najsłodsze uściski i buziaki! Słodkie sny*

Moja droga, chcę ci zdradzić sekret. Po prostu uwielbiam patrzeć na Ciebie, kiedy śpisz, więc zawsze staram się zasypiać później niż Ty i wstawać wcześniej, chociaż zazwyczaj tego nie zauważasz, bo udaje mi się na czas odwrócić i zamknąć oczy. A teraz życzę dobrej nocy i obiecuję, że zrobię wszystko, aby nikt i nic nie przeszkodziło Ci w dobrym śnie. Jesteś mną tak zmęczony, że po prostu nie możesz się wyspać, ale potrzebujesz tego. Uwierz mi, twoje zdrowie jest dla mnie o wiele ważniejsze niż praca, więc nawet nie myśl o tym, że znowu będziesz pracował do późna, a rano zrywasz się i biegniesz do pracy. A teraz zamknijmy oczy i pomyślmy o czymś przyjemnym i dobrym. Mam nadzieję, że wyśni Ci się piękna bajka, którą z pewnością ożywię. Dobranoc i dobranoc, kochanie.

Moja jaskółko, życzę ci dobrych, spokojnych snów! Niech twoje oczy zamkną się, a twoje ciało zrelaksuje się, zapadając w głęboki sen. W tym śnie będziesz królową pięknego królestwa, w którym tysiące poddanych będą czcić Twoje piękno. Twoje piękno będzie legendarne, a wszyscy bardowie królestwa będą o nim śpiewać!

Mój najwspanialszy mężczyzna potrzebuje wystarczająco dużo snu, aby później w ciągu dnia był pełen siły i energii. Spędzasz tyle czasu w pracy, że rano nie masz nawet czasu na jedzenie. A wieczorem przychodzisz tak zmęczony, że ledwo możesz doczołgać się do łóżka.Moi drodzy, pragnę życzyć Ci spokojnej i przyjemnej nocy, podczas której możesz nabrać sił. Oczywiście nie możesz pracować w tym trybie, ale uwierz mi, że jeśli prześpisz się przynajmniej w nocy, na pewno przetrwasz kilka dni roboczych do weekendu. Kochani, życzę dobrej nocy, która będzie wypełniona jasnymi i przyjemnymi snami. Niech marzysz o swoim przyszłym samochodzie, o którym marzysz od tak dawna. Wiesz, że sny są czasami prorocze. Ciesz się swoimi marzeniami, które wkrótce staną się rzeczywistością.

Wiesz, czasami zazdroszczę nocy i to prawda. A wszystko dlatego, że ma prawo spędzać z tobą tyle czasu, podziwiać twoją śpiącą twarz, moja droga, i cicho dotykać twoich pięknych włosów. Mogę tylko marzyć w ciszy i zazdrości. Swoją drogą zazdroszczę księżycowi, bo może siedzieć przy twoim oknie całą noc i oświetlać twoją twarz miękkim, płynącym światłem, czyniąc cię jeszcze piękniejszą i tajemniczą. Wszystko, co mam, to cierpliwość. Muszę trochę poczekać – tylko do rana i znów Cię zobaczę, mój aniele, tylko mnie obdarujesz najpiękniejszymi uśmiechami i czułymi pocałunkami czyniąc mnie najszczęśliwszą osobą na świecie. Cóż, teraz znasz moje największe sekrety. Odpocznij, moja kochana, niech kraina snów da ci dziś jasne i radosne sny, dobranoc.

Czarodziejka nocy na pięknym upale – ptak przeleciał po całej ziemi i zapadła cisza. Tylko gwiazdy ozdabiają nocne niebo swoim migotaniem i zabawiają księżyc swoimi okrągłymi tańcami.Cała przyroda i ludzie szykują się do snu. Życzę ci, kochanie, dobrej nocy. Niech dziś masz najciekawszy sen, a jutro mi o nim opowiesz. Niech nic nie zakłóca Twojego odpoczynku. Śpij dobrze, króliczku, nabierz sił na jutro. Dobranoc, moje dobre i przyjemne sny.

Życzę dobrego snu! Owiń się kocem. Zamknij piękne oczy i podłóż pełne wdzięku dłonie pod głowę, jak w dzieciństwie. Zanurz się we śnie, jak w bajce! Zawsze pamiętaj, że jesteś najpiękniejsza na świecie! Mój drogi kocham cię! Dobranoc!

Moja droga księżniczko! Życzę Ci beztroskiej, spokojnej, aksamitnej, cichej, spokojnej, kolorowej, błogiej nocy! Niech magiczna, miła wróżka przyleci do ciebie we śnie i spełni wszystkie twoje pragnienia, ale tylko w rzeczywistości! Niech Wszechświat delikatnie otuli Cię swoim kosmicznym kocem i zapewni harmonię w Twojej duszy i spokój w Twoim sercu! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Cię we śnie, aby przytulić i jeszcze raz powiedzieć, jak bardzo Cię kocham! Nie chcę się z tobą rozstać ani na minutę, nawet we śnie, jesteś moja zarówno we śnie, jak i w rzeczywistości! Niech ta noc w połączeniu z moimi uściskami i życzeniami da ci siłę na jutro! Życzę Ci przed pójściem spać zanurzyć się w oceanie przyjemnych snów i zasnąć z uśmiechem na ślicznej buzi! Chcę zostać twoim upragnionym księciem w królestwie Morfeusza i kochać cię przez całą noc! Niech magia nocy da ci pewność siebie i jasne myśli, a moja obecność obok ciebie da ci ciepło mojego serca! Dobranoc!

Noc już mocno otuliła miasto swoim welonem, gwiazdy świecą na niebie, oczywiście, teraz ich nie zobaczysz, bo tak trudno to wszystko zobaczyć piękno w metropolii, ale na pewno Wam o nich opowiem. Wydaje mi się, że będąc daleko od Ciebie, kochanie, udało mi się poznać wszystkie gwiazdy, samotne noce. To dla mnie bardzo ważne, że już teraz słodko śpisz w swoim łóżku, nabierasz sił i widzisz żywe sny, w których opowiadam Ci o mojej miłości. Kiedy nie ma możliwości bycia blisko, staje się jasne, jak droga jest dana osoba i jak bardzo jej brakuje. Moje serce dosłownie pęka, bo nie mogę teraz przytulić się do Ciebie, pogłaskać Twoich ukochanych włosów, pocałować każdą rzęsę i życzyć dobrej nocy. Obiecuję, że nauczę się nawet kołysanki i cichutko ci ją zaśpiewam. Zasnąć, moje szczęście, słodkie sny.

Gwiaździste niebo jest takie piękne, takie ciche. Nastaje cisza nocy, Wszystko wokół milknie, wszyscy przygotowują się do spokojnego snu. A ty, kochanie, czas do łóżka. Życzę dobrej nocy i najpiękniejszych snów. Niech anioł stróż chroni twój nocny spokój. Niech miesiąc da ci piękny magiczny sen, a gwiazdy cicho zaśpiewają kołysankę. Dobranoc, moja najmilsza, najdelikatniejsza i najpiękniejsza dziewczyno. Śpij, moja radości, śpij spokojnie i wiedz, że bardzo Cię kocham.

Tak bardzo tęsknię za twoimi wieczornymi opowieściami, twoimi pieszczotami i pocałunkami! Dziś śpisz sam, ale nie jesteś sam, bo wszystkie moje uczucia i myśli są obok Ciebie! Dobranoc kochanie!

Szczerze sms dobranoc, ukochany, ukochany

Życz dobrej nocy ukochanej, ukochanej

Moja ukochana, moja bratnia dusza, nie mogłam dziś z tobą zostać, ale jestem pewna, że ​​możesz dobrze spać beze mnie. Życzę ci dobrej i dobrej nocy. mam nadzieję, że będziesz miał zabawny i ciekawy sen z moim bezpośrednim udziałem. Z pewnością spróbuję zaistnieć w Twoim śnie. mnie z pracy w dobrym nastroju, bo przyjadę wcześnie, abyśmy mogli zostać sami, abyśmy mogli przejść się na spacer lub obejrzeć film. Mogę spokojnie spać. Jesteś moja najpiękniejsza i posłuszna, więc jak możesz zacząć szykować się do łóżka.

Niech Bóg snu obsypie Cię białymi i czerwonymi płatkami maku, upoi miodowym zapachem kwitnących ogrodów i zabierze w słodki sen pełen błogości i czułości! Słodkich snów kochanie!

Zając, życzę dobrej nocy, bo jutro jest ciężki dzień! Wszystko będzie dobrze, nawet w to nie wątpię, ale teraz całuję Cię w usta i szepczę Ci do ucha: „Dobranoc kochanie!”

Dobranoc kochanie! Niech wszystkie najbardziej czułe, ekscytujące, miłe i obiecujące marzenia spotkają się dzisiaj, aby niespodziewanie Cię zadowolić, niech dadzą Ci najcieplejsze, najsłodsze i najbardziej pełne czci wizje, po prostu urzekające emocje i wspaniały odpoczynek!

Dobranoc kochanie! Życzę Ci miękkiej poduszki jak piórka, wygodnego łóżka jak księżniczka, słodkich snów jak miód w maju, ciekawych przygód jak w bajce.

Moja kochana dziewczyno, teraz będziesz musiała zamknąć swoje niesamowite oczy, których nie mam dość, bo jest już noc. Naprawdę chcę się położyć obok ciebie, trochę z tobą porozmawiać, a raczej życzyć miłej i dobrej nocy, abyś mógł spokojnie położyć się do łóżka i nie myśleć o niczym. Bardzo często budzisz się w nocy, bo niepokoją Cię koszmary, boisz się. Wszystko to wynika z tego, że przed pójściem spać myślisz tylko o pracy, tylko o problemach, nie odpoczywasz, nie odpuszczasz tego dnia ze swojego życia. Chcę, żebyś teraz zamknął oczy i myślał pozytywnie.Jesteś taką miłą i spokojną dziewczyną, nie powinnaś cierpieć z powodu swojej pracy, z powodu problemów nieznajomych dla ciebie. Bardzo cię kocham, moja piękna! Dlatego życzę tylko dobrej nocy, tylko przyjemnych snów. Mam nadzieję, że teraz mnie wysłuchasz i usuniesz wszystkie złe myśli z głowy.

Noc nadeszła sama, oddaję Ci moja ukochana w jej moc, pozwól jej uspokoić Twoje uczucia, uporządkować myśli, dać Ci całkowity odpoczynek i spokój, pozwól Jej zakręci Cię w strumieniu słodkich snów, pomoże spełnić pragnienia i spełnić marzenia. Dobranoc, miłego odpoczynku!

Dobranoc moja ukochana, czuła, pożądana i najwspanialsza. Obyś marzył o oceanie możliwości, brzegach pielęgnowanych pragnień, wyspie nadziei i naszej miłości, bajecznych krajach radości i beztroskiego życia. A co najważniejsze, pragnę zobaczyć we śnie klucz do wszelkich wskazówek i odpowiedzi na wszelkie pytania. Śpij słodko i zdrowo, obudź się z uśmiechem i delikatnym dreszczem w duszy. Pocałuj.

Niech noc będzie cicha i ciepła. Niech Twoje marzenia staną się przedsmakiem nowego cudownego dnia i przyniosą słodki odpoczynek i wspaniały nastrój. Wiedz, że zawsze jestem mentalnie blisko.

Dobranoc, kochanie. Nabierz sił na nowy dzień, bo jutro znowu doprowadzisz mnie do szału. Niech twój sen będzie lekki, piękny i radosny, jak letnia chmura, tak jak ty, moja ukochana.

Noc to świat marzeń, świat fantazji, świat, w którym nie są potrzebne żadne dodatkowe słowa… I życzę Ci w nim najsłodszych snów!

Dobranoc, mój ukochany człowieku! Będę za tobą bardzo tęsknić i czekam na nowy dzień, aby cię zobaczyć.Mam jedno życzenie: chcę, żebyś o mnie marzyła, żeby łatwiej mi było przeżyć chwile rozstania, bo bardzo Cię kocham! Mam nadzieję, że macie też żywe i przyjemne sny, w których będziemy razem. Życzę dobrego snu i dobrego wypoczynku, niech sen uzdrowi Twoją duszę i da nową energię i siłę do realizacji przyszłych rzeczy. Po śnie będziesz pogodnym i świeżym mężczyzną, który poradzi sobie ze wszystkim. Ja też kładę się spać i wchodzę do łóżka. Oczywiście chcę, żebyś był obok mnie, ale gdy Cię nie będzie, napiszę tylko, że tęsknię za Tobą i bardzo Cię kocham. Dobranoc kochanie i słodkich snów!

Kochanie, proponuję spędzić razem tę noc. Jak? Bardzo prosta. Ty i ja musimy zasnąć w tym samym czasie, wtedy znajdziemy się w tym samym śnie i nie możemy się rozstać przez całą noc! Spróbujmy! A jeśli to nie wypali, zadzwonię i obudzę. I spróbujemy jeszcze raz!

Zamknij wkrótce oczy, kochanie, czeka na Ciebie najmilszy i najpiękniejszy sen. Życzę mu, aby pomógł ci się wyspać i być gotowym na nowe wyczyny. A mój czuły pocałunek zabiera Cię w sny i spotyka Cię wcześnie rano. Dobranoc, mój książę!

Moja droga! Zamiast tego zamknij oczy i pozwól, aby urok nocy otulił Cię od stóp do głów ciepłem i troską! Śpij mocno, ciesz się kolorowymi snami i niech Pan uratuje ci spokój!

Moja ukochana niedługo zasnij, abym śniła o Tobie, gdzie jesteśmy z Tobą na piasku, nasłuchując odgłosów morskich fal, krzyków mew.Tam cieszymy się sobą i ciepłym słońcem, które sprawia, że ​​mrużymy oczy. Niech sen będzie silny. Dobranoc!

Ciemna, nieprzenikniona noc ogarnęła już wszystkich. Ale ja, siedząc w domu, ani trochę się go nie boję. Przecież wiem, że rozmawiam z ukochaną przez telefon i nawet po przejechanych kilometrach Twój promienny uśmiech świeci dla mnie. Życzę, abyś zanurzył się w tym śnie z głową, położył się na skrzydłach fantazji i odleciał do innych krajów na różnych kontynentach. Niech twoja podróż będzie przyjemna. A ja zasypiam i pamiętam o tobie. Proszę Aniołów Stróżów, aby chronili twój sen i nic go nie skrzywdzi. Chcę, abyś obudziła się pełna energii i witalności na nowy dzień i wielkie osiągnięcia. Jesteś moim wspaniałym kolegą, ale nie zapominaj, że bardzo ważny jest dobry odpoczynek. Dobranoc! Zaczekam, aż mnie obudzisz swoim telefonem i słowami: „Dzień dobry”.

Moja ukochana, moja najdroższa i jedyna, pragnę życzyć ci dobrej nocy! Chociaż jesteś teraz daleko ode mnie, nadal wiedz, że nie będę spał, dopóki nie życzę ci dobrej nocy. Moja droga, wiem, że jesteś bardzo zmęczona, źle się czujesz, dlatego proszę Cię jak najwcześniej położyć się spać, aby nabrać sił w nocy. Naprawdę się o ciebie martwię, kochanie, więc nie zawiedź mnie. Życzę miłych i relaksujących snów, które będą przypominać Ci o domu, o mnie i naszych spacerach, które tak bardzo kochasz. I kocham cię, moja droga! Dobranoc! I po prostu postaraj się teraz nie zasnąć, bo inaczej się po prostu obrażę.Wiesz, że czuję się świetnie! Czas spać!

Niech wszystkie dobre rzeczy zostaną z tobą, a złe przeminą z tym dniem. Dobranoc i przyjemne sny, kolorowe fantazje i jasne sny. Niech noc pozwoli Ci zatankować nową energię i stawić czoła nowemu, odnowionemu i pełnemu pragnieniu życia dniu!

Czas zbliżyć się do tajemniczej kobiety o imieniu Night. Wycofuję się, bo ta pani nie może znieść konkurencji. Życzę miłego spędzenia czasu w towarzystwie uroczej pani, ciesz się komunikacją z jej prawdziwymi przyjaciółmi Snu i relaksu.

Najcieplejszy SMS dobranoc, ukochani, ukochani w prozie

Najcieplejszy
sms dobranoc ukochana, ukochana w prozie

Tu znowu siedzisz i pracujesz. Nie rozumiem, jak możesz pracować w takiej porze! Nie możesz nawet zebrać myśli o takiej godzinie. Więc , kochanie, postanowiłam sama zająć się tą sprawą, sama będę kontrolowała o której godzinie kładziesz się do łóżka.W razie potrzeby zmuszę Cię do pójścia do łóżka, bo po prostu nie rozumiesz, jak rujnujesz swoje zdrowie.Teraz po prostu idziesz spać bez żadnej rozmowy, ale jutro pójdziesz spać wcześnie, a rano obudzę cię wcześnie, abyś mógł dokończyć wszystkie swoje sprawy, bo rano wszystko jest załatwione i pomyślane znacznie szybciej. także wtedy, gdy z pełną siłą i energią usiądziesz do pracy i szybko zakończysz swój biznes.Chodźmy do łóżka, moja droga! Ponieważ do porannego przebudzenia pozostało kilka godzin.

Wow! Na krawędzi, nie kłam na krawędzi, zasługujesz (zasługujesz) na więcej! Połóż się na środku łóżeczka!

Dobranoc, moja ulubiona osoba! Pozwól mi marzyć o księżycowej drodze, którą udasz się w krainę wielkiej i wiecznej miłości, wiernych i wspaniałych związków, bajecznego i długiego życia.

Gwiazdy świecą jasno dziś w nocy, a błogosławiony księżyc posrebrza dziś drzewa. A ty, moja ukochana, idź do łóżka i nie podejrzewaj, że nie zamknę oczu myśląc o tobie. Pamiętając o naszym pierwszym spotkaniu i sortując w pamięci wszystkie drobiazgi z Tobą związane. Chcę, abyś dobrze wypoczął i nabrał sił, a ja niestrudzenie będę monitorować ciszę i strzec Twoich bezcennych marzeń.

Witaj kochanie! Postanowiłem do Ciebie napisać, bo bardzo za Tobą tęskniłem, a także życzę dobrej nocy. Nadszedł późny wieczór, co oznacza, że ​​niedługo będziesz musiała iść spać i przerzucać sny. Życzę Ci szybkiego zaśnięcia i najprzyjemniejszych snów. Obyś miał tylko jasne i jasne sny, w których ty i ja będziemy razem! Mam nadzieję, że śpisz spokojnie i w końcu dobrze się wyspałeś. Kocham Cię i zawsze będę przy Tobie. Nawet teraz jestem mentalnie blisko, słyszę jak bije Twoje serce, jak mnie przytulasz i całujesz. Wiedz, że to najlepsze chwile w moim życiu. Dziękuję kochanie za to, że byłeś i jesteś w moim przeznaczeniu.Jesteś najlepszy, po prostu to wiedz! Jeszcze raz mocno Cię całuję i przytulam, dobranoc moja droga!

Moja droga, bardzo cię kocham. Jesteś najcenniejszą rzeczą, jaką mam i naprawdę chcę Ci życzyć najdelikatniejszego i spokojnego snu. Abyś marzył o białych niedźwiadkach w różowym zachodzie słońca i strzegł swojego snu! Delikatnie całuj, mocno przytul i kochaj bardzo, bardzo szaleńczo!!

Noc zakryła hałaśliwe miasto i pogrążyła nas w ciszy. Zamknij oczy, moja droga, i trochę odpocznij. Odłóż wszystkie plany i marzenia na jutro, a teraz połóż się i śpij spokojnie. Jak zawsze szepczę mi do ucha, że ​​bardzo cię kocham.

Minął kolejny dzień twojego życia, a świat stał się trochę lepszy – bo dzisiaj byłeś piękny i jasny, obdarzałeś ludzi swoimi słonecznymi uśmiechami, a wszyscy dostali od ciebie miłe słowo . Niech twój sen będzie mocny i błogosławiony, dusza odpocznie w pokoju, a ciało napełni się nową energią!

Zakochany i zainspirowany urodą jednej dziewczyny prosty facet życzy miłych snów pięknej zdobywcy jego serca! Dobranoc

Dzisiaj postanowiłem jako pierwszy do Ciebie napisać, życząc dobrej nocy i słodkich snów. Wiem, że miałeś dzisiaj ciężki dzień, więc mam nadzieję, że moje przesłanie Ci się spodoba. Niech spełnią się wszystkie Twoje najcenniejsze marzenia, mam szczerą nadzieję, że podobnie jak ja, masz nieodparte pragnienie bycia razem. Każdego dnia stajemy się sobie bliżsi, drożsi. Rozumiem, że nie mogę bez Ciebie żyć dzień, minuta, sekunda. Nie sądziłem nawet, że kiedykolwiek pojawi się w moim życiu taki człowiek, który może dać mi tyle szczęścia. Jesteś przedłużeniem mnie. Myślimy, czujemy i oddychamy w ten sam sposób. Chciałbym cię przytulić i nigdy więcej nie odpuścić, słyszysz, nigdy! Jesteś pierwszą, z którą mogę porozmawiać o wszystkim i jestem pewna, że ​​nie odwrócisz się ode mnie, ale wesprzesz mnie w trudnych chwilach. Zasypiam z myślami o tobie, kochanie! Słodkie sny.

Ta noc jest dla mnie jedną z najtrudniejszych, bo bez Ciebie, mój kwiatuszku. Chcę szybko zasnąć, żebym mógł się obudzić i znów usłyszeć Twój głos. Dlatego kłaniam się i życzę ci, moja ukochana i śmiertelna dziewczyno, dobrej nocy! Spróbuj wcześniej wyłączyć internet/telewizję i idź spać. Gdybym tam była, zaśpiewałabym Ci senną kołysankę:) Magiczne sny, całuj Cię wszędzie!

To taka piękna noc. Gwiazdy są tak jasne jak twoje oczy. Księżyc jest taki duży i piękny. Leżę w łóżku i myślę o twoich pocałunkach. Chcę iść z tobą do łóżka, żeby cię ogrzać i przytulić, abyśmy zasnęli obok ciebie i obudzili się.W międzyczasie nie jest to możliwe, chcę, żebyś pomyślał o mnie przed pójściem spać i wysłał Ci mój najczulszy pocałunek.

Moje ciało i dusza chcą cię w moim łóżku. Chcę poczuć twoje silne ramiona owijające się wokół mojej talii, a nasze nogi splatają się w dziwny wzór. To poczucie bezpieczeństwa, które mi dajesz, jest nieporównywalne z niczym. Chcę, żebyś śnił tylko o mnie w swoich najpiękniejszych snach

Dlaczego Śpiąca Królewna spała przez tyle lat, a mimo to pozostała piękna? Ponieważ zdrowy sen to klucz do piękna! Oczywiście już to wiesz beze mnie. W końcu jesteś najpiękniejszą dziewczyną na naszej planecie! I jestem niezmiernie szczęśliwy, bo mam Ciebie. Dobranoc kochanie!

Moi ukochani, całe miasto już zapadło w sen i tego Wam życzę. Zamknij piękne oczy, przytul się tak wygodnie, jak tylko możesz w swoim niesamowicie miękkim łóżku i nastaw się na ciekawe, słodkie sny, które z pewnością wprowadzą Cię rano w dobry nastrój. Życzę dobrej nocy i postaraj się dobrze spać, bo czeka Cię nowy, ciekawy, pełen wrażeń dzień, który dostarczy pozytywnych emocji i zapewne zachwyci.

Kochanie, już niedługo wyruszysz w podróż gwiezdnych snów. Wiedz, że poza orbitami srebrnych gwiazd czeka na ciebie ciepła Miłość mojej słonecznej duszy.

Dobranoc, mój ulubiony kwiatku. Dziękuję, że mnie masz, bo wiele dla mnie znaczysz.Z każdym dniem zakochuję się w tobie coraz bardziej, bo jesteś niesamowicie piękna, szczupła i mądra. Sprawiasz, że moje życie jest lepsze, nawet nie wyobrażam sobie, jak mogłabym żyć bez tak niesamowitej dziewczyny jak Ty i zwracać uwagę na innych. W tę piękną noc pragnę życzyć Ci najczulszych, najczulszych i najmilszych snów, w których jesteśmy tak szczęśliwi. Niedługo idź spać, otul się kocem i słodko zasypiaj, a ja będę czuwał nad twoim snem i ochronił cię przed złymi potworami, których tak słodko się boisz. Dobranoc, mój najsłodszy cukiereczku, bardzo cię kocham.

Dobranoc, moja droga. Życzę Ci zamknąć oczy i udać się do baśniowego świata, gdzie wszystko jest piękne i cudowne, gdzie jest odpowiedź na każde pytanie, gdzie magicznie odpoczniesz i otrzymasz ładunek dobrej energii i inspiracji na całe przyjście dzień.

Ciemna noc nadchodzi. Namawia wszystkich do wyciszenia się i przygotowania na nocny odpoczynek. Gwiazdy są wesołe, zapalają się jak żarówki na niebie, cieszą się, że nadszedł ich czas. Czas na odpoczynek, kochanie. Idź do łóżka i zasypiaj jak małe dziecko. Skomponowałem dla Ciebie kołysankę i jestem gotów ją dla Ciebie zaśpiewać, aby Twój odpoczynek był spokojny i długi. Obyś miał tylko słodkie sny. Niech rano spełni się dobry sen. Życzę tylko szczęścia i zdrowia. Niech złote anioły strzegą wszystkich twoich marzeń, a moja miłość niech obdarzy cię ciepłem i czułością, śpij dobrze, moja ukochana

Kochanie! Oddałabym wszystko, aby zasnąć i obudzić się w Twoich ramionach, wdychać zapach Twojego ciała, słuchać Twojego oddechu, całować Cię i dotykać… Wiedz, że zrobię wszystko, abyśmy zawsze byli razem! Dobranoc kochanie!

Jasny sms na dobranoc ukochany, ukochany w prozie

Duszny
dobranoc sms kochanie

Moja droga, niech twoje łóżko będzie miękkie jak puszysta chmurka! Chcę, abyśmy nie byli rozdzieleni nawet we śnie, bo życzę ci dziś niesamowitego snu, w którą będziemy podróżować po rozgwieżdżonym niebie i nocą podziwiać miasto. Zamknij wkrótce oczy i pamiętaj, że jesteś moim największym szczęściem i moją wieczną miłością!

Idź do łóżka, moja piękna, bo już jest noc. Zostaw wszystkie swoje sprawy na później, bo nigdzie od Ciebie nie uciekną. Musisz ze mną dobrze spać, aby jutro nie było dla ciebie trudne i nie do zniesienia. Teraz będziesz musiał się zrelaksować, pomyśleć o przyjemnym. Przypomnę, że twoje romanse nie są przyjemne, więc nie sposób teraz o nich myśleć. Kochanie, po prostu zrelaksuj się i ciesz się tą wspaniałą atmosferą. A ja będę leżeć obok ciebie, dopilnuję, abyś spał spokojnie. Zależy mi, abyś zawsze była pełna siły i energii, moja droga. Martwię się o Twoje zdrowie, więc teraz będziesz musiała mnie wysłuchać i zapomnieć o wszystkich swoich problemach, o pracy, o biznesie.Dobranoc, moja przeurocza dziewczyno. Życzę najprzyjemniejszych snów.

Nadeszła noc, szkoda, że ​​nie możesz mnie pocałować na dobranoc… Moje serce jest smutne, bo będę musiała być sama do rana 🙁 Życzę Ci dobranoc, bardzo cię kocham!

Z całego serca życzę miłego, ciepłego, przytulnego i dobrego wieczoru.

Cały dzień dobiega końca, a noc powoli zapada, wszyscy szykują się do snu. Niech dziś ty, moja ukochana, masz szczególne marzenie, które zmieni twoje życie w przyszłości i da ci znak, którego tak bardzo potrzebowałeś. Życzę Ci dobrego snu i rozpoczęcia nowego dnia z nową siłą i radością w duszy. Zamknij oczy i śnij, po prostu śnij i wydawaj się przeniesiony do rzeczywistości, w której chcesz być. Noc to czas na planowanie planów, składanie życzeń i marzeń. W nocy kraniec świata otwiera się przed nami z zupełnie innej strony. Świat staje się taki romantyczny, tajemniczy. I wreszcie, po ciężkim dniu pracy, możesz położyć się w swoim ulubionym łóżku i po prostu odpocząć, zamknąć oczy i opuścić ten świat przed wschodem słońca. Niech miliony jasnych gwiazd mrugną do ciebie, a każda z nich przyniesie odrobinę szczęścia. Życzę miłej i miłej nocy.

Dobranoc kochanie. Sen jest jak morze. Życzę Ci łatwo i płynnie zanurzyć się w delikatnej wodzie pięknych snów, cieszyć się uczuciem nieważkości w głębinach żywych snów, kołysać się na falach błogości i relaksu.Popływaj i przyjdź wypoczęty i odświeżony.

Dzień został zastąpiony nocą, co daje możliwość relaksu i zanurzenia się na chwilę w atmosferze spokoju, komfortu i ciepła. Niech tej nocy, moje najpiękniejsze dziecko, będziesz miała najlepszy sen na świecie, który wprowadzi Cię w cudowny nastrój o poranku. Niech twój pokój będzie chroniony przez piękny księżyc, który wisiał nad twoim oknem i gwiazdy, które lśnią w niezliczonych ilościach na tym bezdennym niebie. Życzę Ci ujrzenia najpiękniejszego, bajecznego i niesamowitego snu, w jakim będę. Z niecierpliwością czekam na poranek, aby znów zobaczyć Twoje piękne oczy, przytulić Cię do siebie i cieszyć się Twoim niesamowicie delikatnym zapachem. Dobranoc moja ulubiona gwiazda. Jesteś mój najlepszy!

Zmierzch pada na ziemię, wszystko wokół stopniowo się uspokaja i przygotowuje na nocny odpoczynek. Czas na odpoczynek. Już czas, kochanie, żebyś położyła się do łóżka. Życzę dobrej i dobrej nocy. Niech dzisiejszy sen będzie najsłodszy, najprzyjemniejszy. Niech twój anioł stróż chroni twój nocny odpoczynek. Dobranoc kochanie, dobranoc i wszystkiego najlepszego. Niech dzisiejsze marzenie będzie jak bajka. Śpij, moja droga, i zyskaj siłę na jutro.

To koniec dnia. Wszystkie problemy zostają w tyle, a przed nami przyjemny spokojny wieczór i nocny odpoczynek. Umiłowani, tak bardzo pragnę być teraz przy tobie, szepnąć ci do ucha najczulsze słowa i roztopić się w twoich słodkich pocałunkach. Ale to wszystko to tylko sen, bo jesteś teraz daleko, a życzę ci tylko dobrej nocy i najsłodszych słów przez telefon. Obyś miał dziś najpiękniejszy sen. Miłej nocy, kochanie. Przesyłam Ci słodki pocałunek w powietrzu.

Moja droga, moja ukochana! Życzę dobrej nocy! Przed pójściem spać pamiętaj o mnie i złóż sekretne życzenie. Niech będzie pewna miłości, czułości i czułości – a na pewno się spełni!

Moje kochanie, nie chcę się z tobą rozstać nawet na pożyteczny i niezbyt długi sen, ale bez ciebie te godziny wydają się wiecznością. Pozostaje mi tylko zamknąć oczy i po raz setny przewijać nasze spotkania, Twój uśmiech, rozwiane na wietrze włosy, krągłości ciała, delikatne dotyki, aksamitny głos. Bez Ciebie czuję się samotny, szczególnie w nocy. Życzę Wam najprzyjemniejszych snów i przebudzenia lekkiego powietrza o poranku! Żegnaj* pocałuj!

Noc to najlepszy czas na wizytę w parku relaksu i relaksu. Życzę Ci przejażdżki na karuzeli słodkich snów, huśtania się na huśtawce relaksu, wejścia do pokoju pięknych snów i zjazdu ze wzgórza żywych wspomnień. Baw się dobrze, kochanie.Dobranoc!

Niech moja miłość będzie twoją słodką kołysanką

Kochanie, jesteś tak zmęczona, że ​​nawet nie usiadłaś do gry w swoje gry komputerowe. Więc zdałeś sobie sprawę, że mimo wszystko powinieneś odpoczywać w inny sposób, to znaczy nie spędzać czasu przy komputerze, ale położyć się i zamknąć oczy. Wiem, że czujesz się strasznie zmęczony, ale po to właśnie jestem. Pomogę Ci przezwyciężyć wszystko, uporać się ze wszystkimi doświadczeniami i trudnościami. Ale musisz mnie posłuchać, wtedy na pewno wszystko pójdzie tak, jak powinno. Przede wszystkim musisz wyłączyć swój mózg, to znaczy wyłączyć go do połowy. Możesz myśleć tylko o dobrych rzeczach, ale w ogóle nie powinieneś myśleć o pracy. Twoja praca będzie na Ciebie czekała jutro, dlatego dzisiaj masz pełne prawo o niej nie myśleć. Moi umiłowani, niech ta noc będzie dla was spokojna, niech wszystkie sny będą miłe i przyjemne. A ja będę leżeć obok ciebie i trzymać cię za rękę.

Zgiełk dnia już za nami. Przed odpoczynkiem i relaksem. Chcę życzyć ci, moja ukochana, dobrej nocy. Obyś miał najpiękniejszy kolorowy sen. Niech dobry czarodziej obdarzy Cię najmilszym marzeniem, aby wspomnienia o nim na długo pozostały w Twojej pamięci. Śpij, moja radość, śpij. Tak bardzo pragnę o tobie śnić, żebym nawet w nocy się z tobą nie rozstał. Śpij, moje słońce i wiedz, że kocham cię bardziej niż kogokolwiek na świecie. Dobranoc i dobranoc, moja droga.

Moja ślicznotka, czas iść spać, aby dobrze się wyspać. Życzę miłych snów. Mam nadzieję, że główną postacią w Twoim śnie będę wyłącznie ja. Wtedy twój jutrzejszy poranek będzie dokładnie dobry. Teraz idź spać, okryj się ciepło i wymyśl coś dobrego. Wyobraź sobie, jak ty i ja spacerujemy po naszym ulubionym parku, jak jemy lody i karmimy gołębie chlebem. Przedstawione? Więc teraz musisz szczelnie zamknąć oczy, aby móc szybko zasnąć, ponieważ musisz spać dobrze. A rano będziesz musiał wstać wcześnie, aby mieć czas na załatwienie wszystkich spraw do wieczora. Ale teraz nie myśl o biznesie, ponieważ będą cię rozpraszać. Myśl tylko, że jestem blisko, że cię kocham i wspieram we wszystkim, ale chcę, żebyś jak najszybciej się wyspał.

Po zamęcie dnia nadszedł długo oczekiwany pokój, noc zawładnęła światem. Daj się jej zadowolić, ukochani, rozrzuconymi gwiazdami, bajkami o księżycu, magicznymi wędrówkami po królestwie Morfeusza. Niech przywróci Ci siły, wypełni duszę harmonią, natchnieniem – marzeniami i planami na nadchodzący dzień. Dobranoc, miłego odpoczynku!

Epickie sny z sequelami i odcinkami 3D!

Kochanie, wiem, że jesteś samotna w ciszy nocy. Złap ode mnie milion pocałunków, niech pokryją cię od stóp do głów, rozweselą i przygotują na nasze jutrzejsze spotkanie. Odpocznij, prześpij się i idź ze mną na miłosne przygody. Dobre sny!

Przepraszamy, że nie widujemy się zbyt często, dobranoc kochanie! Pocałunki, uściski, bardzo za tobą tęsknię!

Tak smutno i samotnie bez ciebie.. Chcę poczuć twoje silne dłonie, usłyszeć twój aksamitny głos. Śpij mocno, kochanie! Dobranoc!

Moja ulubiona, moja najlepsza, życzę dziś dobrze przespanej nocy! Niech marzysz o swoich ulubionych grach komputerowych, w które zabroniłem ci grać. Musisz jutro wstać wcześnie rano, więc proszę, żebyś teraz położyła się wcześnie spać. Zobaczysz, jak łatwo jest Ci jutro wstać i przygotować się do pracy. A w pracy szczęście będzie za tobą podążać, więc możesz przerobić wiele rzeczy. Moje słońce, życzę dobrej nocy i przyjemnych snów. Mam nadzieję, że możesz spać spokojnie i nabrać sił, aby jutro zdobyć wszystkie szczyty. Przyzwyczaisz się do tak wczesnego snu, nawet będziesz mi wdzięczny, pamiętaj moje słowa. A teraz czas do łóżka.Dobranoc, skarbie! Kocham Cię!

Dobranoc, kochanie! Piszę do Ciebie tę wiadomość w nadziei, że po jej przeczytaniu Twoją duszę ogrzeje moja ognista, szczera miłość i przez całą noc będziesz mieć najsłodsze sny! Połóżmy się razem w naszych łóżkach, zamknijmy oczy i śnijmy o sobie dziś wieczorem!

Gwiazdy i księżyc tańczą na nocnym niebie. Jest cisza, czas na odpoczynek. Życzę ci, kochanie, dobrej nocy. Obyś marzył o ptaszku szczęścia, który z pewnością przyniesie Ci szczęście. Niech cudowne marzenie, następnego dnia na pewno się spełni. Śpij, moja droga, odpoczywaj i nie myśl o niczym. W końcu nie bez powodu mówią, że poranek jest mądrzejszy niż wieczór. Dobranoc, mój ukochany i czuły człowieku. Tak bardzo chcę, żebyś był zawsze szczęśliwy, moja ukochana.

Moja wzruszająca dziewczyna, mój świat. Kolejny Twój dzień już za Tobą i mam nadzieję, że pozostawił po sobie tylko dobre wrażenia i miłe wspomnienia. Zanim pójdziesz spać, chcę opowiedzieć Ci o moich pragnieniach, jasnych i życzliwych dla Ciebie snach, aby noc delikatnie Cię otuliła i przyniosła uzdrawiający spokój i długo oczekiwany odpoczynek.

Dobranoc kochanie! Śpij niedługo, bo przyjdę do Ciebie we śnie i spełnimy wszystkie nasze sekretne fantazje i marzenia. Moje pocałunki lecą do Ciebie, niech Cię uśpią, ale będziemy kontynuować we śnie.

Kochanie, usiądź wygodnie i pozwól swoim marzeniom być jak lody: słodkie, delikatne i kolorowe. Nie martw się, nie będzie ci przeszkadzał groszek pod kołdrą z pierza, bo wiem, że nawet bez sprawdzenia, czy jesteś moją prawdziwą księżniczką!

Nie wiem, co się dzieje w moim sercu, boli mnie jeszcze bardziej niż pierwszy raz, kiedy cię pocałowałem!!! Jesteś dla mnie całym światem, jesteś moim smutkiem, jesteś moim bólem, jesteś promieniem światła w moim sercu!!! Z tobą czuję się szczęśliwa, z tobą zapominam o wszystkim na świecie!!! Piszę teraz i myślę o Tobie, najbardziej ukochanej na świecie… Kochanie, szaleję za Tobą, życzę dobrej nocy, całuję Cię słodko…

Po raz kolejny królowa nocy ukryła nasze miasto pod zasłoną nocy. A na niebie zaczęły pojawiać się jej dzieci – gwiazdy. To już jest sygnał, że ty, moja ukochana, również połóż się pod kołdrą i wejdź w świat rozrywkowych snów, aby Twoje delikatne ciało odpoczęło po ciężkim dniu i napełniło się nowymi siłami. Niech Twój sen będzie dziś mocny i beztroski. Słodkich snów, moja księżniczko!

Moje czyste słońce, życzę dobrej i dobrej nocy. Przyjdę do Ciebie w Twoich snach, a one będą przepełnione czułością i miłością, którą czuję do Ciebie i do rzeczywistości. Niech każda gwiazda na niebie z drżeniem strzeże twoich marzeń. I niech księżyc szepcze ci słowa bezgranicznej miłości, którą do ciebie czuję.

Słońce! Dziękuje za gościnę! I nawet jeśli nie jestem dziś z tobą, ale wiem, że wciąż się kochamy, a nasze marzenia to jeden sen, nasze myśli to jedna myśl, jutro będziemy razem w tym samym łóżku, jak na to czekam. .. i pa, dobranoc kochanie!

Gwiazdy już błyszczą na niebie, a żółty księżyc radośnie wygląda przez twoje okno. Czas położyć się w ciepłym łóżku i zamknąć oczy, bo w łóżeczku czekają na Ciebie najbardziej magiczne sny. Przylecą do Ciebie specjalnie na moje zamówienie, abyś wiedział, jak bardzo Cię kocham!

Delikatny, ciepły wieczór przechodzi w ciemną, samotną noc. Moi ukochani, niech odwiedzą Was najprzyjemniejsze i najbardziej magiczne sny, w których będziemy tylko z Wami! Życzę Wam zanurzyć się w niezwykły świat odległych, nieistniejących krajów, ciekawych wydarzeń i obudzić się w cudownym nastroju! I żeby ten nastrój towarzyszył Ci do wieczora. Aby ładunek żywotności, który otrzymujesz we śnie, pomógł ci osiągnąć wszystko, co masz na myśli. I wiedz, że mentalnie jestem zawsze z tobą, a wieczorem przychodzę do wszystkiego! W końcu dla mnie nie ma nic cenniejszego na świecie niż ty! A moje myśli są tylko o tobie. Słodkie sny!

Kochanie, naprawdę nie znoszę zostawiać cię teraz i rozmawiać o wszystkim na świecie przez całą noc, ale niestety nadszedł czas na odpoczynek. Dobranoc, moja radość. Mam nadzieję, że spotkamy się we śnie, żeby nie rozstać się nawet na minutę.

Cześć! Jestem nocnym smsem! Wysłany od zakochanego mężczyzny do najwspanialszej dziewczyny na świecie! Całuje dobranoc i życzę słodkich snów!

Magiczne sny, kochanie! Niech gwiazdy świetlików pilnie oświetlają dla ciebie ścieżkę marzeń, abyś mógł ją pokonać bez przeszkód i spotkać poranek bez szwanku i wypoczęty.

Niech dobry anioł strzeże twoich snów, moja droga! Życzę Ci najjaśniejszych i najpiękniejszych snów. Niech będą tylko o mnie! Przesyłam Ci mój namiętny pocałunek i bezgraniczną czułość. Dobranoc!

Bardzo trudno mi zasnąć samemu. Pamiętam nasze spotkania, Twoje uściski, czułe pocałunki. Tęsknię za Tobą. Teraz jestem smutny w samotności. Więc chcę tylko usłyszeć twój głos, życzę dobrej nocy. Spójrz teraz na księżyc. Ja też na nią patrzę i chcę zobaczyć twój wygląd. Teraz już wiem, że jesteś blisko. A teraz musisz spać spokojnie. Pomarzmy razem. Wystarczy narysować nas w głowie za 10 lat lub nawet na starość. Trudno mi sobie wyobrazić siebie bez przyjaciela takiego jak ty. Kochani, życzę dziś spokojnych snów i przywrócenia sił na jutrzejszy dzień roboczy. Niech cichy wiatr za oknem zaśpiewa Ci kołysankę, a ja dam mu moje słowa miłości. Śpij dobrze!