Dzięki trenerowi

Zebraliśmy dla Ciebie wiele pięknych słów wdzięczności dla trenera własnymi słowami, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Mój drogi trenerze, szczerze chcę Ci powiedzieć „bardzo dziękuję”, bo dzięki Tobie mam okazję śmiało iść w kierunku swojego marzenia, nie tracę wiary w siebie i w naszym sukcesie. Jesteś moim wsparciem i wsparciem, jesteś moim mentorem i nauczycielem, mądrym doradcą i prawdziwym przykładem odwagi, siły, bezinteresowności. Dziękuję Ci. Życzę długowieczności, zdrowia, wszystkich błogosławieństw życia i miłości.

Drogi trenerze, dziękuję za Twój entuzjazm, za wytrwałość, za wytrwałość, za nienaganne umiejętności i za nieskończoną pewność siebie. Szczerze życzę Ci dobrego zdrowia, godnego wielu zwycięstw, wspaniałych pomysłów, powszechnego uznania Ciebie jako najlepszego trenera i stałego dobrego samopoczucia w życiu osobistym, w Twojej rodzinie.

Chcę podziękować wspaniałemu trenerowi, osobie, która wniosła ogromny wkład w mój rozwój. Osoba, która podzieliła się ze mną swoją wiedzą i nauczyła, jak odnosić sukcesy. Proszę przyjąć mój niski ukłon i ogromną ludzką wdzięczność.

Drogi trenerze, dziękuję za pomoc i wsparcie, dobrze zorganizowaną pracę, mądre rady i życzliwość.

Dzięki najlepszemu trenerowi, prawdziwemu profesjonaliście, silnemu przyjacielowi i kompetentnemu mentorowi. Dzięki Tobie osiągnąłem te bezprecedensowe rezultaty.Moje nagrody w dużej mierze są twoją bezpośrednią zasługą. Niech nasze osiągnięcia nie zatrzymują się na tym poziomie, ale rosną wykładniczo. Dziękuję bardzo!

Dziękuję, mój drogi trenerze. Zawsze mnie wspierasz, wierzysz we mnie i każdego dnia dajesz mi motywację do dążenia tylko do przodu, do walki uczciwie i uczciwie, odważnie i dumnie. Życzę zdrowia i długich lat coachingu ze złotymi medalami, szczerymi słowami wdzięczności i laurami chwały!

Trenerze, dziękuję za Twój czas i wysiłek, za wspaniałą pracę i wskazówki, które włożyłeś w nasze dziecko. Jego osiągnięcia są wynikiem Twojej ciężkiej pracy. Dziękuję za wiarę, za wskazówki i za sukces. Życzymy powodzenia w życiu, zdolnych uczniów, wielu zwycięstw.

Dziękuję, drogi trenerze, dziękuję za wiarę i wsparcie, za siłę i umiejętności, za odwagę i wytrwałość. Moje zwycięstwa to Twoje zasługi, dzięki Tobie z każdym dniem staję się lepszy, odważniejszy, silniejszy, pewniejszy siebie. Mówię „dziękuję” i szczerze życzę zdrowia, długich lat i częstych „wakacji na ulicy”!

Dziękuję bardzo za wszystko, co w nas włożyłeś. W końcu nasze zwycięstwa są gwarancją Twoich wysiłków. Życzymy jak największej liczby mądrych uczniów, siły, sprawności fizycznej i bystrego umysłu.

Trenerze, dziękuję za cały wysiłek, czas, wskazówki i ciężką pracę, którą we mnie włożyłeś. Moje osiągnięcia to twoja ciężka praca.Dzięki za wskazówki, pomoc, przyjaźń, wiarę w sukces. Jesteś najlepszy!

Chcę Ci podziękować! Dziękuję za wsparcie, gdy moje ręce już się poddawały, dziękuję za pomoc, której udzieliłeś, gdy nie było już nadziei, dziękuję za to, że po prostu tam jesteś, dzielenie radości i smutków, rozczarowań i wzlotów.

Dziękuję z głębi serca za pomaganie mi stawać się silniejszym, bardziej odpornym każdego dnia i nie tracić wiary w siebie! Obiecuję, że zawsze będę starał się uzasadnić Twoje oczekiwania i iść naprzód tylko pewnymi krokami!

Mój drogi, bardzo szanowany trenerze, dziękuję za pomoc w podnoszeniu się, gdy nie miałem siły, za to, że nigdy nie pozwoliłem mi się poddać, za wiarę we mnie i mój sukces. Jesteś prawdziwym przykładem siły, pewności siebie, honoru i poświęcenia. A dzięki Tobie nie poddaję się pod żadnym pretekstem i pod Twoim kierownictwem szybko zmierzam do zwycięstwa. Dziękuję Ci! Zachowaj zdrowie i nigdy nie trać doskonałego smaku na całe życie.

Dziękuję trenerowi do łez