Dziękuję wam, przyjaciele

Zebraliśmy dla Was wiele najbardziej wzruszających słów wdzięczności dla przyjaciół z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Dziękuję! Nie gniewaj się, nie obrażaj się, nie gniewaj się na mnie, przyjacielu! Bardzo cenię naszą przyjaźń, bo to chyba najcenniejsza rzecz, jaką mam! Dziękuję kochanie za 100% zrozumienie i sympatię w każdej sprawie i sprawie. Jesteś najlepsza na świecie! Jesteś moją drogą osobą!

Mój przyjacielu! Wydajesz się być zrobiony ze złota! Kocham cię i doceniam tak bardzo, że po prostu brakuje słów, aby wyrazić całą moją miłość i wdzięczność!

Zapamiętanie osoby jest bardzo ważne. Dlatego z całego serca dziękuję za szczere, serdeczne gratulacje! Ogrzał moje serce, wniósł do domu ciepło i uśmiech. Chcę, aby spełniły się wszystkie piękne, dobre życzenia, a w Twoim życiu będzie też dużo radości, światła, miłości i nadziei!

Moi drodzy! Kiedy jestem z tobą, wszystkie moje dni są szczęśliwe. Dziękuję za to. Życzę wam wszystkim, aby liczba szczęśliwych dni w waszym przeznaczeniu zmierzała do nieskończoności, a liczba nudnych (trudnych) do zera.

Moje ulubione! Wiesz o mnie tak dużo, że na zawsze zostaniesz moimi najlepszymi przyjaciółmi. Dziękuję za wykorzystanie swojej wiedzy do udekorowania ważnej dla mnie daty, kiedy przyszedłem na ten świat, aby się z tobą spotkać. Dobrobyt i dobrobyt dla ciebie.

Dziękuję za miłe słowa skierowane do mnie. Bardzo serdecznie dziękuję za życzenia i szczere gratulacje. Twoją lekką ręką postaram się urzeczywistnić wszystko i osiągnąć maksymalny rezultat!

Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętają… Dzięki tym, którzy kochają… Dzięki tym, którzy cenią… Niech Bóg błogosławi od zła i złej pogody. Życzę każdemu z Was tylko powodzenia i szczęścia.

Prezent to nie tylko niespodzianka. To przede wszystkim bardzo przyjemny znak uwagi, uznania, potwierdzenie, że jest się pamiętanym, opiekowanym i kochanym. Bardzo dziękuję za prezenty, nie ma słów, aby przekazać moje emocje i wrażenia z nich. Z ogromną przyjemnością zdaję sobie sprawę, jak wielu osobom zależy na moim uśmiechu!

Drogi przyjacielu! Jaka szkoda rozstać się z tobą. Bez względu na wszystko, zawsze będziesz w moim sercu. Życzę Ci, aby wszystko w Twoim życiu potoczyło się tak, jak chcesz. Żegnaj!

Drodzy przyjaciele! Życie bez ciebie wcale nie jest życiem. Dlatego życzę Ci nieśmiertelności, tak jak mi tego życzyłaś dzisiaj. Nie, nie tak. Życzę aktywnej nieśmiertelności!

Dziękuję z całego serca za zrozumienie, życzliwość, responsywność, szczerość, wsparcie! Miło wiedzieć, że wokół są tacy ludzie.Życzę powodzenia, życzliwości, pomyślności, harmonii i szczęścia!

Cały świat staje się szary i nieciekawy, jeśli się nie uśmiechasz! Nawet nie chcę sobie wyobrażać, że pewnego dnia może nadejść dzień, kiedy cię stracę i nigdy więcej cię nie odnajdę.

Cenny! Życzyłeś mi tak wielu wspaniałych rzeczy… I życzę Ci, abyś żył szczęśliwie tak długo, jak mi prorokowałeś, abyśmy po raz kolejny mogli się spotkać i świętować dwusetną rocznicę jednego z nas.

Cieszę się, że mogę podziękować ludziom, którzy zawsze tam są! Dziękuję bardzo kochani za wszystko! O pomoc, wsparcie, wrażliwość, mądrość, troskę i optymizm! Niech nasz związek nigdy nie zostanie zniszczony przez nic ani nikogo!

Dziękuję, moi wierni przyjaciele, że zawsze jesteście ze mną! Nigdy nie odszedłeś w trudnych czasach i zawsze byłeś i jesteś integralną częścią mojego życia! Jesteście najlepszymi ludźmi, staliście się dla mnie jak rodzina, szanuję cię i dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś!…

Bardzo dziękuję za wszystko. Naprawdę doceniam twoją uwagę i wsparcie. Serdecznie życzę Wam wielkiego szczęścia, spokoju i życzliwości za Waszą wrażliwość, Waszą responsywność, Wasze zrozumienie. Niech Bóg obdarzy Cię zdrowiem, szczerą i wzajemną miłością w życiu, światłem radości i powodzenia.

Święto zakończyło się sukcesem! Był wspaniały, wspaniały i wspaniały. Dzięki za gratulacje i prezenty. Teraz mam wszystko, o czym marzyłam i czego tak namiętnie pragnęłam! Czytasz moje myśli i spełniasz swoje ukochane pragnienia!

Dziękuję bardzo za gratulacje. Byłem głęboko poruszony głębią i szczerością tych życzeń. Bardzo się cieszę, że w moim życiu są prawdziwi przyjaciele, którzy tak bardzo mnie kochają i cenią. Dziękuję i zawsze pamiętaj. Te słowa pozostaną w moim sercu przez wiele lat.

Dziękuję, że pamiętasz dzień, w którym się urodziłem. Najważniejsze, żeby mieć przyjaciół, a my zajmiemy się resztą!

Moje drogie! Jestem wdzięczna nie tylko za Twoją życzliwość, ale także za hojne dzielenie się nią ze mną. Święto minęło, a ciepło waszych serc pozostanie ze mną na zawsze. Dziękuję za to.

Szczere słowa wdzięczności dla przyjaciół w prozie

Najpiękniejsze
dzięki przyjaciołom

Szczęście jest wtedy, gdy masz wielu takich przyjaciół. Radość jest wtedy, gdy przyjaciele nie pozwalają ci robić głupich rzeczy. Szczęście jest wtedy, gdy przyjaciele są zawsze tam! Teraz doświadczam szczęścia, radości i powodzenia, bardzo dziękuję!

Dziękuję Ci, mój drogi i cenny przyjacielu, że przebywasz ze mną przez lata i setki życiowych wyzwań. Doceniam każdy twój czyn i zawsze odpowiem tylko dobrymi uczynkami i czynami.

Jest tak wielu ludzi na tym świecie i nikt nie jest taki jak ty, przyjacielu! Jesteś taka cudowna, uważna, subtelna, zmysłowa, szczęśliwa, radosna, piękna! Dobrze, że jesteś moim przyjacielem!

Zawsze mówiłem, że nie rozmawiano o moich znajomych. Są idealne, kropka. Dziękuję za to, że mój dzień był doskonały, a świat wokół mnie doskonały.

Mój drogi przyjacielu, chcę ci tak po prostu podziękować! Nie chcę nawet myśleć, że pewnego dnia „czarny kot” może biegać między nami. Wydaje mi się, że tak silna i oddana miłość, którą czuję do Ciebie jako przyjaciela, już nie istnieje na świecie.

Dziękujemy za zrozumienie. Tak rzadko spotyka się tak wrażliwych ludzi, życzliwych ludzi o podobnych poglądach. Niech twoje dni płyną szczęśliwym ciągiem, dodając do udanego i wspaniałego życia. Niech wypełnią się tymi samymi wyrozumiałymi ludźmi, którzy wspierają Cię we wszelkich przedsięwzięciach. Niech życie będzie obfite w mądrych doradców i dobrych towarzyszy.

Twoje piękne gratulacje naprawdę mnie poruszyły. Czuję, że wkładasz w nie kawałek swojej pięknej duszy. Dziękuję Ci. Spokój i dobroć w Twoim domu.

Moi drodzy przyjaciele! Przez wiele lat z rzędu byliście moim wsparciem i wsparciem, udało nam się wspólnie przejść przez wiele trudności i radości. Stałeś się dla mnie prawdziwą rodziną. Serdecznie życzę Ci prawdziwego szczęścia, harmonii z samym sobą i dobrego samopoczucia.Niech wszystkie Twoje plany się spełnią i nigdy się nie poddawaj! Dzięki za wszystko!

Wspaniale jest móc na Ciebie liczyć. Bardzo dziękuję za wsparcie i jednomyślność. Niech nie będzie w Twoim życiu nieprzyjemnych chwil, które wymagają czyjejś pomocy. Niech wszystko płynie gładko, gładko i cudownie. Ale jeśli nagle na horyzoncie pojawią się małe chmurki, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. W końcu zawsze płacimy dobre za dobre.

Nie wiem, jak ci dziękować za wszystkie dobre rzeczy, które dla mnie robisz! Jesteś niesamowicie miłą i zawsze gotową do pomocy osobą, jest ich bardzo mało i wiesz, że szalenie cenię Twoją reakcję! Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Dziękuję moim przyjaciołom za radosne usposobienie, za umiejętność słuchania i rozumienia mnie, za życzliwość, za wrażliwość wobec mnie, za okazanie najwyższego stopnia zainteresowania moim życiem, którzy zawsze znajdują dla mnie czas i w ogóle tylko na to, że są! Bez Ciebie życie byłoby całkowicie pozbawione twarzy i straciłoby swój sens! Kocham Cię!

Dziękuję moim przyjaciołom. Kocham Cię. I jestem wdzięczna Bogu za wszystko, co mam!

Nie ma dla mnie nic cenniejszego i ważniejszego niż nasza przyjaźń. Dziękuję za ciepło, które dajesz mnie i wszystkim wokół.

Moi niezastąpieni przyjaciele! Jesteś jak promienie słońca. Bardzo cię kocham i kocham! Dziękuję za wszystko.

Moje serce i dusza radują się, gdy moi przyjaciele są blisko mnie. Moi przyjaciele są najbardziej hojni, mili, szczerzy i piękni. Jestem z Ciebie bardzo dumny i jednocześnie kocham. Jesteście wspaniałymi i najbardziej niesamowitymi przyjaciółmi na całym świecie. Dziękuję!

Moje podziękowania są niczym w porównaniu z tym, co do ciebie czuję, przyjacielu! Kocham Cię tak wiernie i oddanie, szczerze i czysto, czule i mocno, że po prostu nie da się tego wyrazić słowami! Bądź ze mną do końca życia, proszę! Jesteś jedną z najbliższych mi osób, jesteś moją rodziną!

Niech życie zmieni się w najlepsze dla tych, którzy byli ze mną tego dnia. Zapiszę wszystkie Twoje życzenia. Przyjaciele, dziękuję za wszystko!

Mój drogi przyjacielu! Czasami wydaje mi się, że bez Ciebie po prostu nie mógłbym żyć na tym świecie. Dałeś mi tyle żywych uczuć, barwnych doświadczeń i ciepłych wspomnień, że stałaś się nie tylko bliską mi osobą, ale prawdziwą siostrą krwi.

Jesteś moją siostrą! Nie ma znaczenia, że ​​ty i ja nie jesteśmy spokrewnieni! Kocham Cię i czuję każdą nutę Twojego nastroju, więc wiem, kiedy czujesz się dobrze, a kiedy źle. Prawdopodobnie czujesz to samo w moim kierunku.Bądź wesoły i pozwól, aby każdy dzień w Twoim życiu był łatwy, abyśmy razem mogli doświadczyć radości i słodyczy naszych dni!

Rozjaśniacie moje życie, przyjaciele! Tak się cieszę, że pewnego dnia się poznaliśmy.

Najlepsze słowa podziękowania dla przyjaciół

Dziękuję znajomym w prozie

Drogi przyjacielu, dziękuję za te wszystkie lata przyjaźni. Jesteś dla mnie jedną z najważniejszych osób. Jesteś moim wsparciem i wsparciem. Muszę szukać przyjaciela takiego jak Ty. Łączy nas tak wiele rzeczy, od żartów po tajemnice, że chcę Ci tylko wyrazić całą moją wdzięczność.

Przyjmij moje serdeczne i szczere podziękowania za gratulacje. Miło jest usłyszeć miłe i uczciwe słowa, uświadomić sobie swoją wartość, zobaczyć siebie z zewnątrz w dobrym świetle. Wierzę, że wszystkie życzenia na pewno się spełnią, a szczęście i radość powróci do tych, którzy życzyli sobie stokrotnie. Dziękuję za kreatywne podejście, świeżą perspektywę i mocne pozytywne przesłanie twoich słów.

Dziękuję bardzo za to, że czuję się świetnie! Powodzenia. Wszystkie ziemskie błogosławieństwa!!!

Moi drodzy! Twoje słowa, życzenia i prezenty poruszyły mnie do głębi. Dziękuję za kolejny szczęśliwy dzień życia. Obyśmy wszyscy mieli więcej takich dni.

Ani trudne sytuacje życiowe, ani koleje losu nie są straszne, gdy są prawdziwi przyjaciele.To błogosławieństwo, że cię mam! Wyciągniesz pomocną dłoń i udzielisz właściwych rad w trudnych chwilach i sprawisz, że radosne dni będą jeszcze bardziej kolorowe. Wiem, że w razie potrzeby polecisz nawet nocą, aby mi pomóc. Dziękuję, moi dobrzy, zawsze jesteś w moim sercu.

Gdzie bylibyśmy, gdyby nie najlepsi ludzie wokół nas? Każdy z nich pozostawia niezatarty ślad. A dzisiaj nasi drodzy, jedyni, wyjątkowi przyjaciele są w pobliżu, za co dziękujemy bez końca! Dziękuję za Wasz gorący emocjonalny pęd, za szczere ciepło, za wspaniałe prezenty i niespodzianki. Miej dobry nastrój i bądź szczęśliwy!

Przyjaciele, jesteście darami losu! Dziękuję za przyniesienie ze sobą innych prezentów. A za to, że „urodziny” były zakręcone – osobne podziękowania dla Was wszystkich. Chciałbym, aby węgle były niestrudzenie wrzucane w płomień waszej przyjaźni. Obiecuję, że zrobię co w mojej mocy.

Dziękuję wszystkim za zapamiętanie mojego wielkiego dnia i przekształcenie go w prawdziwe święto. Chciałbym, aby każdy dzień Twojego życia był jak wakacje!

Dziękuję bardzo za dobroć serca, za zrozumienie duszy, za szczerość uczuć, za hojność charakteru. A oprócz słów wdzięczności chcę wam zostawić życzenia zdrowia, spokoju, szczęścia i miłości, a także dobrego nastroju, zrozumienia bliskich, powodzenia i prawdziwej radości. Dziękuję za wszystko!

Jeśli coś mi się stanie, biegnę do Ciebie! Jeśli ktoś mnie zdenerwuje – biegnę do ciebie, jeśli mam w czymś pecha – pomóż mi. To wielka radość mieć takiego przyjaciela jak ty! Jestem Ci szalenie i nieskończenie wdzięczny za wszystko, co dla mnie robisz!

Chcę powiedzieć kilka słów podziękowania! Dziękuję, że zawsze tam jesteś. Za wsparcie i opiekę, za umiejętność słuchania i pomocy w trudnych chwilach. Za to, że swoją obecnością w moim życiu czynisz je lepszym. Dziękuję z głębi serca!

Bardzo dziękuję za wszystko. Chcę życzyć ci tylu dobrych, miłych, jasnych rzeczy. Dziękuję losowi za tak życzliwego, współczującego, dobrego człowieka iz całego serca życzę zdrowia, spokoju nad głową, pomyślności w domu, wewnętrznej harmonii i radości dla serca.

Jeżeli przynajmniej 10% Twoich życzeń się spełni, będę zadowolony. Chociaż cieszę się już, że cię mam. Dziękuję za wszystko.

Dziecińska radość z tego prezentu! Bardzo dziękuję za prezent, a jeszcze bardziej za uwagę i życzliwość!

Miałem kiedyś nieprzyjemny incydent.Myślałem wszystko, nie ma wyjścia i wolałbym nie znaleźć takiego wyjścia, gdyby nie moi najlepsi przyjaciele. To wy, moi drodzy, pomogliście mi rozwiązać wszystkie moje problemy i znaleźć właściwe rozwiązanie. Nie zrobiłbym tego bez ciebie! Dziękuję za to! Dziękuję, że zawsze jesteś po mojej stronie.

Dziękuję za wszystko. Nie zrobiłbym tego bez ciebie, bez twojej pomocy, bez twojego wsparcia. A w miejscu ze słowami wdzięczności pragnę Wam zostawić najszczersze życzenia wszystkiego najlepszego i najszczęśliwszego. Obyś zawsze i wszystko potoczyło się tak, jak powinno, niech miłość i szczęście zatriumfują w Twoim życiu.

Moi drodzy! Dzięki Tobie każde moje urodziny stają się szalenie szczęśliwe. Dziękuję za to.

Przyjaciele! Jesteście ludźmi, z którymi wiele się nauczyliśmy. Ale co najważniejsze, wiesz, jak być szczęśliwym dla innych. W tarapatach wielu spieszy z pomocą. Przyjaźń jest wtedy, gdy nie ma najmniejszej zazdrości, a życzliwość dla ukochanej osoby jest szczera i prawdziwa. Dziękuję za lata lojalności, za wzajemną pomoc, za ciekawe wspólne biznesy i wyjazdy, za przekazaną wiedzę i doświadczenie. Żyj długo i szczęśliwie. Bądźmy blisko i dalej.

Bardzo miło było otrzymać gratulacje, jakby serce dotknęło serca! Fajnie, że cieszysz się ze mną, to czyni życie piękniejszym!

Moje drogie! Nie miałem pojęcia, że ​​o jednej osobie można powiedzieć tyle miłych słów. Dziękuję za ciepłe serca i szerokie dusze, za bycie sobą.I za to, że moje urodziny dla ciebie nie są pustym frazesem. Obiecuję się odwzajemnić. Życzę wszystkim jasnego i pięknego życia, ciepła, miłości.

Najcieplejsze słowa podziękowania przyjaciołom do łez

Duszny
dzięki przyjaciołom

Dziękuję moim przyjaciołom za to, kim są, za szczęśliwe chwile, za ich poświęcenie, umiejętność słuchania i rozumienia, za uśmiech, radość, ciepło i odwagę.

Wiesz, okazuje się, że twoje wsparcie było dla mnie bardzo ważne. To dzięki niej udało mi się osiągnąć tak poważne rezultaty, bo wspierałeś mnie i wierzyłeś we mnie! Bardzo ci za to dziękuję! Bez przesady nic by się nie wydarzyło bez Twojego wsparcia.

Cokolwiek powie, bez Was, moi przyjaciele, nie przetrwam! Jesteś dla mnie jak tysiące kół ratunkowych w tym ogromnym oceanie problemów i szarej codzienności! Dziękuję za wsparcie i zrozumienie, za radości, którymi się ze mną dzielisz i za problemy, które przede mną ukrywasz!

Na świecie jest niewielu życzliwych ludzi, ale ty, mój przyjacielu, jesteś na szczycie ich listy TOP! Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę cię poznać i nawiązać silną, wierną, oddaną przyjaźń!

Twoje słowa poruszyły mnie jak nigdy dotąd. Dziękuję za gratulacje i życzenia! „Uderzyli w gwóźdź w głowę. To niesamowite, jak udało Ci się dokładnie określić, co było najbardziej potrzebne! Niech spełnią się wszystkie dobre życzenia! I niech wrócą do Ciebie stokrotnie!

Drodzy przyjaciele! Jesteś prawdziwą rodziną, która składa się tylko z bliskich, życzliwych, słonecznych i miłych ludzi! Dziękuję za to, że bez względu na to, co dzieje się w moim życiu, zawsze jesteś przy mnie i ze mną!

To była niezwykła przyjemność otrzymać wspaniałe gratulacje i ciepłe życzenia. Serdeczne podziękowania za nie zapominanie, za znalezienie dla mnie tak pięknych słów. Ogrzewały mnie niczym promień słońca, wywoływały całą masę opalizujących emocji, żywych uczuć. Przyjmij moje słowa wdzięczności za wspaniały nastrój!

Kochanie! Dzięki Twojej obecności moje życie przypomina mi statek z żaglami wypełnionymi pogodnym wiatrem. To niesamowite uczucie, dziękuję za to. Niech życie każdego z was będzie tęczą, a nie zebrą.

Jestem głęboko wdzięczny za uwagę, udział i pomoc w trudnych sytuacjach. Twoja bezinteresowna postawa sprawia, że ​​świat wokół mnie jest bardziej ludzki i sprawiedliwy.Dobrze, że w życiu są życzliwi i sympatyczni ludzie, którzy potrafią poświęcić swój osobisty czas i energię na innych ludzi. Wielkie dzięki za uważne podejście do mnie!

Wielki uścisk dla was moi drodzy przyjaciele! Jesteś najlepszy! Dziękuję za wszystko.

Dziękujemy za bycie sobą i za to, że tam jesteś! Niech wszystko, czego mi życzyłeś, wróci do Ciebie wielokrotnie pomnożone. Bądź szczęśliwy!

Znalezienie dobrej osoby na tym świecie to prawdziwa rzadkość! Ale znalazłem cię, co oznacza, że ​​mam szczęście! Bardzo cenię naszą przyjaźń i nigdy nie pozwolę jej zerwać!

Chcę wyrazić wdzięczność za wszystko, co było, jest i będzie. Nie po to, żeby opisywać wszystko, co dzieje się w duszy, ale jak miło jest uświadomić sobie, że na świecie są tacy otwarci ludzie, którzy są gotowi być tam w tych momentach, kiedy to jest tak ważne.

Jesteś piękna i miła, słodka, uważna, mądra! Nigdzie indziej nie znajdę takiego przyjaciela i nigdy! Dziękuję za cierpliwość i za to, że nigdy mnie nie obrażasz za nic. Jesteś wspaniałą osobą!

Bardzo chcę podziękować moim najbliższym przyjaciołom. Jesteście najbardziej godnymi zaufania, najbardziej oddanymi i najlepszymi przyjaciółmi na świecie. Nawet jeśli jesteś z dala, zawsze czuję Twoje wsparcie, Twoją troskę. I nieważne, ile kilometrów nas dzieli, zawsze jesteś w moich myślach, w moim sercu.

Życzę Ci, mój przyjacielu, dużo dobra i szczęścia! Żyj, mój przyjacielu, wiele dobrych lat, aby zadowolić mnie przez bardzo długi czas. Dziękuję Ci za całe ciepło, które mogłaś w ten sposób ofiarować za darmo, z całego serca i duszy!

Mój drogi przyjacielu! Chciałbym, żeby na tym świecie było więcej ludzi takich jak ty! Chcę Ci przekazać tysiące miłych słów, dobrych prezentów i szczęśliwych dni! Zawsze odnoś sukcesy i zawsze czerp radość z życia!

Jesteś moim bratem! Ty i ja jesteśmy jak dwie dusze. Doskonale się rozumiemy, zawsze wiesz, kiedy źle się czuję. Tak bardzo cię kocham i kocham! Dziękuję, że jesteś w moim życiu, mój drogi przyjacielu!

Wszelkie święta, wydarzenia lub spotkania rodzinne, które chcę mieć przy sobie! Jesteście moją rodziną, mimo że mamy inną krew. Szczerze się o Ciebie martwię i zależy mi na tym, jak potoczy się Twoje życie!

Przyjaciele znani są nie tylko z kłopotów, ale także z radości. Dziękuję, kochani, za świętowanie moich urodzin tak samo jak swoich. Życzę nam wszystkim, aby nasi bliscy byli zawsze blisko.

Oryginalne słowa wdzięczności dla przyjaciół w prozie

Szczerze
słowa wdzięczności dla przyjaciół w prozie

Miło słyszeć słowa od ludzi, którzy szczerze życzą wszystkiego najlepszego. Naprawdę doceniam twoją uwagę i wszystkie twoje słowa są obdarzone miłością i czułością. Inspirujesz mnie do nowych osiągnięć i czyny, daj mi nadzieję na spełnienie wszystkich moich pragnień. Chciałbym wspólnie życzyć ci spokoju, spokoju, inspiracji i ogromnego ludzkiego szczęścia. Jesteś mi bardzo drogi.

Dziękuję wszystkim moim odległym, starym i nowym przyjaciołom za wsparcie! Sprawiasz, że żyję i cieszę się życiem, dajesz nadzieję na szybki wzrost! Jak cudownie cię mieć! Kocham was wszystkich! Dziękuję!!! Dbaj o siebie!!!

Moi przyjaciele to dla mnie radość, harmonia i cały świat pozytywów! Dziękuję za wypełnienie mojego życia jasnymi kolorami, empatię i dzielenie ze mną wszystkich kłopotów. Bardzo mi miło usłyszeć od Ciebie tyle miłych i ciepłych słów. Jesteś najlepszy! Dziękuję bardzo za gratulacje!

Obiecuję ciężko pracować, aby spełnić każde Twoje życzenie. Z całego serca dziękuję za to, że nie zostawiasz mnie bez pracy na realizację swoich życzeń i za to, że jesteście doskonałymi motywatorami do pójścia naprzód. Życzę Ci również świetlanej przyszłości i korzystnego prezentu.

Dziękuję, że nie przyszliście z pustymi rękami… Dziękuję za piękne życzenia, piękne prezenty, piękne uśmiechy i piękne intencje na udekorowanie mojej rocznicy.Wszystko to na zawsze zachowam w swoim sercu, będę inspirowany w okresach stabilności i pocieszony w chwilach przygnębienia.

Przyjaźń to nasz skarb. Nie sprzedam, nie podzielę się, nie sprzedam. Dziękuję, przyjacielu, że zawsze tam jesteś, że zawsze jesteś dla mnie miły, jak dla siebie.

Życie często przynosi nam niemiłe niespodzianki. Kiedy twoje siły się kończą, kiedy nie wiesz, jak poradzić sobie z sytuacją, kiedy wydaje ci się, że wszyscy są przeciwko tobie, ludzkie wsparcie i uczestnictwo są bezcenne. Dziękuję Ci z całego serca za to, że nie przechodziłeś obok, za znalezienie właściwych słów, za okazanie uwagi i współczucia. Niech dobro, które zrobiłeś, wróci z zainteresowaniem.

Głębokość mojej wdzięczności, ciepło moich wzajemnych uczuć, przenikanie moich słów, przesyłam jako wdzięczność wam, moi przyjaciele! W końcu Twoja dobroć dotarła do mojej duszy, znalazła w niej odpowiedź i odpowiedziała niezliczoną ilością wzajemnych ciągów.

Ogarniające mnie emocje powodują bardzo szczere pragnienie podziękowania. O przyjaźń i wiarę, o pomoc i wsparcie, o miłość i wsparcie, o opiekę i opiekę. Dziękuję za odpowiedź i uprzejmość, cierpliwość i udział. Niech cię Bóg błogosławi!

Drodzy przyjaciele! Jesteś jak powietrze. Czasami nie jesteś widoczny, ale bez Ciebie to niemożliwe. Dziękuję za podzielenie się ze mną wakacjami, bez Was nie byłoby to kompletne.

Moi drodzy! Dziękuję za poświęcenie czasu na odwiedzenie mojego domu! Teraz zawsze będzie wypełniony ciepłymi wspomnieniami o Tobie! Dzięki, że jesteś po mojej stronie! Moje serce przepełniła radość z naszego spotkania i pozostanie na zawsze! Gość w domu – szczęście w domu! To przysłowie znów się spełniło! Mój dom jest dla Ciebie zawsze otwarty!

Dziękuję za najlepsze chwile mojego życia. Życzę, aby prześladowały Cię tylko wspaniałe wiadomości, a każdy nowy dzień przynosi same miłe niespodzianki.

Cieszę się, że mam takich przyjaciół. Wniosłeś w moje życie to, co najlepsze. Dziękuję!

Kochanie! Z przyjaciółmi takimi jak ty – życie nie jest straszne! Dziękuję za to i za najlepsze wakacje, które odbyły się w moim życiu dzięki waszym wysiłkom.

Moje drogie! Dziękuję za twój talent do robienia wakacji z każdego szarego dnia i zamieniania urodzin w zmartwychwstanie zmarłych.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za gratulacje i życzenia. Niech się spełnią! Rozgrzały mnie ciepłe słowa i delikatne intonacje. Dziękuję za szczere uczucia, za piękny styl i uwagę.

Szerokość Twojej duszy jest tak ogromna, że ​​bez względu na wszystko zadowolisz nas swoimi prezentami, dzięki czemu przeżyjemy szczęśliwe chwile. Nasze życie jest tak wybredne, że takie jasne radości pozwalają nam stać się lepszymi, bardziej wdzięcznymi, milszymi. Dziękuję Ci za prezenty. Niech odpowiedzą wam dobrocią i światłem. Fajnie, że są tacy ludzie jak ty. Bogactwo i dobrobyt!

Jesteś moim najlepszym przyjacielem! Tak bardzo cenię naszą przyjaźń, tak się cieszę, że cię mam! Z tobą nigdy się nie nudzę. Z tobą na zawsze zapomniałem, czym jest smutek, okres i samotność! Dziękuję za wszystko, dziękuję, że jesteś w moim życiu!

Mam najwybitniejszych i nieporównywalnych przyjaciół! Masz w sobie tyle ciepła, wrażliwości i życzliwości. Niech Twoje życie zawsze będzie wypełnione jasnymi kolorami, a dusza będzie wypełniona najwspanialszymi emocjami!

Mój drogi przyjacielu! Jest w tobie tyle szczerości, życzliwości i pozytywności, że możesz bez końca radować się i uśmiechać razem z tobą. Dziękuję za najserdeczniejsze serce, uczciwość i przyzwoitość. Nauczyłeś mnie być silnym i cierpliwym.

Dziękuję za miłe słowa, za uwagę i przyjaźń. To takie wzruszające i ekscytujące!

Wiesz, że jestem najbogatszy! Nie, nie chodzi o pieniądze. I że mam najlepszych przyjaciół na świecie, którzy zawsze będą wspierać, pomagać, doradzać. To niesamowicie wielkie bogactwo.Bardzo Cię doceniam i cenię przyjaźń!

Chcę bardzo podziękować za bycie w moim życiu, za to, że z każdym dniem jest ono bardziej niesamowite, jaśniejsze i ciekawsze. Praktycznie nie ma ludzi takich jak ty i to wielkie szczęście mieć w swoim otoczeniu tak sympatyczną, miłą, wyrozumiałą i wrażliwą osobę. Dziękuję za pomoc, za niekończącą się wiarę we mnie i we wszystkie moje przedsięwzięcia. Dziękuję za cierpliwość i wsparcie w tych bardzo trudnych chwilach, kiedy dosłownie brakowało mi powietrza od emocji, ale z Wami udało nam się wszystko przezwyciężyć.

Moi najlepsi przyjaciele! Dziękuję za tak wzruszające gratulacje! Bardzo się cieszę, że jestem z Wami, dziękuję za uwagę, miłość i troskę. Zawsze masz specjalne miejsce w moim sercu, kocham Cię!

Dziękuję bardzo za miłe słowa o mnie. Ogrzewają moje serce i napełniają moją duszę radością po brzegi. Twoje gratulacje mają dla mnie wielką wartość, bo dają kawałek duszy! Dziękuję za twoją miłość!

Jak miło jest otrzymywać gratulacje! Zwłaszcza jeśli to gratulacje od ciebie. Są zawsze przepojone taką szczerością i tak szczerymi życzeniami, że mimowolnie wierzysz, że na pewno się spełnią. Dziękuje za Twoje gratulacje. Chcę, żeby każde twoje życzenie pracowało dla ciebie. Niech nasza wdzięczność odpowie ci życzliwością i szczęściem.

Dziękuję, moi drodzy, za tak ciepłe i szczere gratulacje.Nawet nie wyobrażasz sobie, jak bardzo cieszy mnie i jak ważna jest dla mnie wiadomość od Ciebie. Dziękuję za podzielenie się ze mną tym świętem, tą radością i niesamowicie pozytywnymi emocjami. Twoja uwaga i troska są mi bardzo drogie.

Dziękuję, moi drodzy i kochani przyjaciele, za bycie tym, kim jesteś w moim życiu. Jesteś moim niezawodnym tyłem i wsparciem, zawsze ze mną w każdej sytuacji życiowej. Przez lata przyjaźni wielokrotnie potwierdzałeś status najlepszych i najbardziej wiarygodnych ludzi. Dziękuję za to.

Człowiek nie jest samotny, jeśli jest na świecie ktoś, kto traktuje go z wrażliwością i troską. W końcu tak ważne jest, aby nasze serca były owinięte ciepłymi promieniami dobroci. Z radością, z niewypowiedzianą wdzięcznością, z jasnym, ciepłym uczuciem w mojej duszy, mówię ci – dziękuję za szczerą uwagę. Niech wszystko w Twoim życiu okaże się szczęśliwym, drogocennym wzorem!

Mam wiele do podziękowania Bogu. W końcu dał mi tak wspaniałych przyjaciół.

Nie każdy na tym świecie ma szczęście mieć tak wspaniałego i szczerego przyjaciela! Jestem tak dumna i zachwycona, że ​​cię mam! Piękny, miły i po prostu niesamowity! Dziękuję mój drogi przyjacielu!