Dziękuję za prezent

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najszczerszych słów wdzięczności za dar własnymi słowami, w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Twój prezent dla mnie to nie tylko chęć zadowolenia, ale także troska. Dziękuję za tę troskę i twoją wrażliwość.

Tak, wakacje na pewno nie byłyby tak piękne i jasne bez Twojego prezentu. Dziękuję za uwagę i chęć niesienia radości.

Proszę przyjąć moją najgłębszą wdzięczność za ten wspaniały prezent. Miło wiedzieć, że w moim życiu są ludzie tacy jak Ty: tacy, którzy znają mnie tak dobrze, że spełnili moje marzenie! Niech radość z dzisiejszego wydarzenia pomoże wam w dobrych uczynkach!

Drodzy koledzy! Każdego roku nie zapomnij życzyć mi wszystkiego najlepszego. Dziękuję za poświęcenie mi tyle uwagi, troski i wybór miłych prezentów. Cenię twoją przyjaźń i szacunek!

(imię osoby)! Udało ci się dać mi sen. Jestem szczęśliwa i nie do końca rozumiem, jakie mam szczęście, że mam tak kochaną osobę jak ty. Dziękuję za opiekę, wysiłek i ciężką pracę. Dziękuję!

Dziękuję kochanie za prezent, który mi wysłałeś. Wiesz, jak kocham te rzeczy! Bardzo się cieszę, że tak bardzo o mnie myślisz i troszczysz się o mnie.

Dziękujemy za wspaniały prezent! To wspomnienie i nieoceniony znak uwagi na długie lata.Zgadłeś moje życzenia! Niech moja szczera wdzięczność sprawi, że będziesz trochę szczęśliwszy! Życzę wspaniałego nastroju!

Bardzo dziękuję za prezent, za uwagę. Czy wiesz, jak szczęśliwe są słonie po kąpieli? Tu chodzi o mnie. Podobało mi się wszystko, dziękuję i życzę każdego dnia otrzymywania prezentów od życia i losu, od krewnych i przyjaciół, od dobrych i życzliwych ludzi.

Drogi przyjacielu! Twój prezent nie tylko mnie ucieszył, ale także zaskoczył. Opowiedział w jednej chwili o twoich uczuciach i był w stanie ujawnić mi znaczenie „przyjaźni” i „miłości”. Dziękuję za twoje wysiłki i uwagę.

(imię osoby)! Bardzo dziękuję za prezent! To dla mnie niesamowicie przyjemna rzecz, której potrzebuję i jest ważna, bo to Ty mi ją podarowałaś! Dziwię się, jak dokładnie znasz i czujesz moje pragnienia! Powiem Ci z głębi serca: jestem teraz szczęśliwa jako dziecko! Dziękuję za uwagę i miłość, którą mi obdarzyłeś (nazwa prezentu)!

Drodzy i kochani goście! Serdecznie dziękujemy za hojne, piękne i niezbędne prezenty dla naszej młodej rodziny. Obiecujemy zachować pamięć o Tobie i dzisiaj bardzo długo i z szacunkiem.

Drodzy rodzice! Zawsze z przyjemnością otrzymuję od Ciebie tak potrzebne i pożyteczne prezenty. Chcę, żebyś wiedział, że twoja uwaga jest dla mnie bardzo cenna. Dziękuję, że nie zapomniałeś o nauczycielach.

Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent.To było dla mnie bardzo nieoczekiwane, ale przyjemne, czego nie mogę ukryć, bo uśmiech nigdy nie schodzi z mojej twarzy.

Dziękuję bardzo za tak miły prezent, za to, że zawsze wybierasz prezenty z duszą i dajesz je z głębi serca! Wiedz, że Twój prezent sprawił mi wiele przyjemności, radości i wprawił mnie w świetny nastrój na cały dzień!

Bardzo dziękuję za prezenty! Niesamowicie miło było je przyjąć, miło, że okazujesz taką uwagę. Wszystko jest bardzo potrzebne i cudowne, jestem po prostu zachwycona! A jak pięknie zaprojektowany, jak magicznie się prezentuje! Ogólnie jestem zadowolony i zadowolony. Jeszcze raz dziękuję!

Bardzo miło jest otrzymywać prezenty, gdy się ich nie oczekuje, kiedy nawet najdrobniejszy szczegół może rozweselić i poprawić samopoczucie. Dziękuję za hojność i uwagę. Rozświetlasz codzienność i tworzysz świąteczną atmosferę kosztem drobiazgów. Pozostawiasz niezatarty ślad na duszy, ponieważ każdy prezent od Ciebie jest wypełniony znaczeniem i ciepłem. Naprawdę mam nadzieję, że moja wdzięczność sprawi, że będziesz choć trochę szczęśliwszy.

Twój prezent dla mnie jest świadectwem dobrej relacji, którą cenię bez końca. Dziękuję za twoją przyjaźń, którą stale wzmacniasz i potrafisz utrzymać przez wiele lat.

Nawet nie wiedziałem, czego chcę i jestem zaskoczony, że o tym wiesz. Teraz rozumiem, czego mi przez cały ten czas brakowało. Dziękuję za wgląd i wysiłek. Twój wybór niespodzianki jest najlepszy z możliwych.

Dzisiaj chcę podziękować rodzicom mojej klasy za gratulacje, które otrzymałem dziś rano. To było niezapomniane i bardzo wzruszające. Takie chwile pozostają na zawsze w pamięci człowieka, a zwłaszcza zwykłego nauczyciela. Dziękuję!

Drogie mamy i tatusiowie! Pragnę wyrazić moją wdzięczność za dar, który zrobiłeś dla mnie w tym dniu. Bardzo się cieszę, że zawsze to robisz, abym nie czuł się zakłopotany. Chcę płakać z radości, że życie dało mi możliwość wychowywania dzieci tak wspaniałych ludzi.

Serdeczne słowa wdzięczności za prezent, z głębi serca

Dziękuję za prezent

Chcę wyrazić moje szczere zaskoczenie i oczywiście wdzięczność za tak wspaniały prezent. Mógłbym odebrać taką kreatywną niespodziankę. Spróbuję zaskoczyć również Ciebie.

Jakie piękne gratulacje przygotowały mi dzisiaj dzieci! Nie mam wątpliwości, drodzy rodzice, że w większym stopniu jest to Wasza zasługa. Dziękuję, że zawsze jesteś kreatywny! Naprawdę to doceniam.

Jak zawsze udaje ci się podbijać moje myśli bez zbędnych ceregieli! Otrzymawszy dziś od ciebie prezent, ponownie utonąłem w ciepłej rzece o nazwie „Szczęście!” Jesteś najbardziej uważny ze wszystkich ludzi na tej planecie! Jak bardzo się cieszę, że gratulacje trafiają do mnie.

Cieszę się, że tak rozważnie wybrałeś prezent. Właśnie tego chciałem. Dziękuję z całego serca za miłość i uwagę wyrażoną w tak cudowny sposób. Dziękuję!

Dobrze, że nasze prawo nie karze nadmiernej hojności. W przeciwnym razie stałbyś się przestępcą za takie prezenty. Dziękuję, naprawdę podziwiam twój wybór i uwagę na moje pragnienia.

Kochanie (imię osoby)! Dziękuję Ci za to, że oprócz Twojej uwagi regularnie otrzymuję upominki, które są dla mnie potrzebne i ważne. Każdego wybierasz sercem i duszą, dlatego szanuję znaki Twojej uwagi. Dziękuję za miłość i przyjaźń!

Gdzie bylibyśmy, gdyby nie najlepsi ludzie wokół nas? Każdy z nich pozostawia niezatarty ślad.A dzisiaj nasi drodzy, jedyni, wyjątkowi przyjaciele są w pobliżu, za co dziękujemy bez końca! Dziękuję za Wasz gorący emocjonalny pęd, za szczere ciepło, za wspaniałe prezenty i niespodzianki. Miej dobry nastrój i bądź szczęśliwy!

Najważniejszym darem losu w moim życiu są moi wspaniali koledzy. Jesteście dobrymi ludźmi, uważnymi przyjaciółmi. Szczęście to spędzenie mojej codzienności w Twoim towarzystwie. Dziękuję za prezent!

Dzisiaj podarowałeś mi nie tylko wspaniały prezent, ale także wielkie emocje, szczęście i dobry nastrój. Dziękuję za ten prezent i uwagę.

Nie chodzi oczywiście o pieniądze… chodzi o ilość. Dziękuję, że kwota przekazanych pieniędzy nie jest na tyle mała, by mnie rozgoryczyć i nie na tyle duża, by mnie zepsuć. Krótko mówiąc, dziękuję za wystarczająco dużo pieniędzy, dzięki którym mogę zrealizować moje najważniejsze (na dziś) pragnienie i zbliżyć się o krok do mojego marzenia.

Jakie wspaniałe jest życie mieć jasnowidzącego przyjaciela. Jak domyśliłeś się, że to mi nie wystarcza do szczęścia? Dziękuję za ogromny wkład w moje szczęście i dobry nastrój, postaram się być godny Ciebie i Twojego prezentu.

Wyrażam szczerą wdzięczność za okazaną mi uwagę, która znalazła swój wyraz w tym wspaniałym, gustownym prezencie. Wyrażam wdzięczność za kreatywne podejście do wyboru teraźniejszości, dbałość o moje gusta i preferencje.

Chcę Ci podziękować 1000 razy za Twój prezent, ponieważ jest piękny! Naprawdę chcę, żebyś był szczęśliwy, aby w życiu otaczały Cię tylko pozytywne rzeczy! Niech Pan wysłucha moich słów i obdarzy Cię wszystkimi błogosławieństwami!

Masz świetny gust i niesamowitą intuicję… Twój prezent jest tym, o czym marzyłam ostatnio. Miło było to od ciebie dostać. Dziękuję bardzo!

Mamusiu i tatusiu – jesteście moim skarbem, jesteście dla mnie wszystkim! Jak trzeba umieć kochać, jak subtelnie wyczuwać pragnienia swojego dziecka, aby za każdym razem tak dokładnie odgadnąć prezent. Tak się cieszę, że mam tak troskliwych rodziców! Bardzo Cię kocham i z całego serca dziękuję! I przy tej okazji chcę jeszcze raz prosić Cię o wybaczenie za każdą łzę, którą wylałeś przeze mnie.

Jesteś najjaśniejszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Twoja fantazja jest niewyczerpana. A Twoje niespodzianki zawsze robią wrażenie. Dziękuję za jasne emocje, których nigdy nie znudzisz mi.

Moja czuła matka, mój drogi ojcze! Wiesz, wszystkie najpiękniejsze słowa w naszym języku nie wystarczą, aby wyrazić moje uczucia do Ciebie! Bardzo dziękuję za prezenty, które regularnie mi dajecie! Każde Twoje słowo brzmi jak słowa pożegnania i przepowiednia, że ​​spełnią się wszystkie moje marzenia. Wierzę w to, ponieważ bardzo Cię kocham i czuję Twoją miłość! Dziękuję bardzo!

Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent! Ten prezent przyniósł mi i przyniesie wiele radości! Znasz bardzo dobrze moje gusta i bardzo się cieszę, że znalazła się osoba tak uważna na mnie i moje preferencje! Jeszcze raz dziękuję, uwielbiam to!

Być może nie ma bardziej uważnych kolegów niż ja. Tylko raz rzuciłem słowo z życzeniami dotyczącymi prezentu, ponieważ natychmiast go podnieśli i wdrożyli. Dziękuję bardzo, moi drodzy! Jestem bardzo poruszony.

Życie dało mi ciebie (imię osoby). A ten dar jest najcenniejszy. Dziękuję za uszczęśliwienie mnie swoimi niespodziankami. Szanuję wszelkie przejawy uwagi, ale Twoje są najlepsze i najcenniejsze. Dziękuję za przyjaźń i gratulacje!

Najlepsze słowa wdzięczności za prezent własnymi słowami

Szczerze
słowa wdzięczności za prezent własnymi słowami

Jestem tak zaskoczona takim prezentem w dobry sposób, że nawet brakuje mi słów. Bardzo dziękuję za taką przyjemność.Teraz chcę się uśmiechać i radować!

Drodzy goście! Bardzo dziękuję za dołożenie wszelkich starań i przygotowanie dla mnie tak wspaniałych prezentów! Każdy z nich jest dla mnie ważny i niezbędny. Cieszę się dzisiaj jak dziecko i to wszystko dzięki Waszej uwadze!

Twój prezent przypomni mi o najjaśniejszych chwilach mojego życia. Dziękuję za danie mi nie tylko rzeczy, ale przyjemnych wrażeń i ciepłych wspomnień, które pozostaną ze mną do końca życia.

Dziękuję kolegom za gratulacje. Nigdy w życiu nie miałem czegoś takiego. Myślałem, że moja mama, siostra i brat zadzwonią do mnie dziś rano i to będzie koniec moich wakacji, a mianowicie stworzyłeś świąteczną atmosferę i zrobiłeś wspaniały prezent! Wielkie dzięki! Bardzo cię kocham.

Miło jest otrzymywać od Ciebie prezenty! Bardzo ich lubię! Jesteś uważną osobą, a to jest dziś rzadkością. Dziękuję za próbę uszczęśliwienia mnie.

Dziecińska radość z tego prezentu! Bardzo dziękuję za prezent, a jeszcze bardziej za uwagę i życzliwość!

Bardzo dziękuję za ten wspaniały prezent. Bardzo się cieszę, że mnie pamiętasz, że poświęciłeś czas na przemyślenie moich pragnień i potrzeb, wyszukanie i wybranie właściwej i ważnej dla mnie rzeczy. Dzięki Twojemu darowi moje życie stanie się teraz wygodniejsze i bardziej urozmaicone. Dziękuję Ci. Uściski.

Jeśli nie powiedziałeś, że sam go wykonałeś, pomyślałbym, że kupiłeś go w drogim sklepie. Dziękuję za podzielenie się ze mną owocami swoich umiejętności i talentu – to naprawdę szykowna rzecz, już ją kocham z całego serca.

Dziękuję za kochanie mnie nie tylko „słowami”, ale także robienie niespodzianek, które rozgrzewają serce. Jesteś najlepszy!

Moja ukochana (imię osoby)! Dziękuję za prezent i za poświęcenie czasu i badań tylko po to, aby mnie zadowolić. Ta rzecz (lub nazwa prezentu) jest przesiąknięta wielką miłością i dlatego cieszy mnie teraz i będzie mogła mnie zadowolić przez bardzo długi czas! Nie masz pojęcia, jak wesoła i szczęśliwa jestem w mojej duszy! Dziękuję kochanie za (nazwa prezentu)!

Prezent był tak przydatny, że emocji nie można wyrazić słowami. Dziękuję za tak cenną i niezwykle ważną uwagę. Zachowam te uczucia do końca życia, a prezent będzie najcenniejszą rzeczą, jaką posiadam. Dziękuję!

Kochanie, dziś dałeś mi coś, czego nigdy nie zapomnę. Jesteś moją inspiracją i czarodziejką. Dziękuję za prezenty i po prostu za bycie sobą.

Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent. Ludzie mówią, że to nie prezent się liczy, tylko uwaga. Zgadza się, prawdopodobnie mówią. Ale bardzo się ucieszyłem, że otrzymałem od Ciebie ten prezent, w którym udało Ci się okazać nie tylko uwagę, ale także chęć stworzenia dla mnie pociechy i atmosfery radości.Ściskam Cię mocno i życzę, abyś zawsze pozostał taką wspaniałą osobą.

Twoje niespodzianki mówią Ci lepiej niż Ty, jaki jesteś bystry, wszechstronny, utalentowany i niezapomniany. Dziękuję za dekorację moich wakacji!

Jaki jesteś odważny i silny! A jak pięknie ułożona jest twoja dusza! Tak się cieszę, że dałeś mi tę rzecz, że chcę odlecieć od emocji, które mnie przytłaczają! Dziękuję!

Pozwólcie mi wyrazić szczerą wdzięczność z głębi serca i dziękuję za te bezcenne chwile radości, które przyniosły mi wasze cudowne, niesamowite prezenty, wasza wzruszająca i życzliwa uwaga! Niech Twoje życzenia z pewnością powrócą z bajecznym szczęściem, magią i wspaniałym nastrojem. Bądź szczęśliwy, zadbaj o dobry ogień w swoich duszach!

Chcę Ci z głębi serca podziękować za ten niesamowity i tak mile widziany prezent! Bardzo dobrze. Serdecznie dziękuję za uwagę! Jest to niesamowicie cenne i wiele znaczy!

Kochanie, ten prezent jest po prostu wspaniały! Tak się cieszę, że dbasz o mnie i pragniesz, aby mój każdy dzień był niezapomniany. Doceniam to!

Dziękuję Ci kochanie, że podarowałeś mi chwile szczęścia i próbowałeś zadowolić mnie tak pięknymi prezentami. Naprawdę doceniam Cię i wszystko, co dla mnie robisz.

(imię znajomego)! Dziękuję za prezent, który z pewnością stanie się ważną rzeczą w moim życiu.Ty, jak nikt inny, umiesz mnie zadowolić i zaskoczyć! Kocham Cię za uwagę i dziękuję za niekończące się radosne chwile!

Oryginalne słowa wdzięczności za prezent do łez

Ciepłe
słowa wdzięczności za dar do łez

Z poważaniem, z głębi serca dziękuję za miłe i pożyteczne prezenty, które właśnie mi dostarczono. Bardzo mi się podobały. Dobrze, że są ludzie którzy wiedzą i rozumieją czego potrzebuję i co naprawdę może mnie zadowolić i zaskoczyć.Bardzo dziękuję za delikatną opiekę i szlachetne wysiłki, moja droga, kochana osoba.Życzę, aby w Twoim życiu było też więcej radosnych wydarzeń, prawdziwej miłości , opiekuńczy, przykuwający uwagę!

Szerokość Twojej duszy jest tak ogromna, że ​​bez względu na wszystko zadowolisz nas swoimi prezentami, dzięki czemu przeżyjemy szczęśliwe chwile. Nasze życie jest tak wybredne, że takie jasne radości pozwalają nam stać się lepszymi, bardziej wdzięcznymi, milszymi. Dziękuję Ci za prezenty. Niech odpowiedzą wam dobrocią i światłem. Fajnie, że są tacy ludzie jak ty. Bogactwo i dobrobyt!

Jestem bardzo wdzięczny za tak znaczący prezent, czułem się wyjątkowo, kiedy go otworzyłem.

Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent. Bardzo się cieszę, że znalazłeś czas i chęć, aby poświęcić mi swoją uwagę, zastanowić się nad moimi zainteresowaniami i preferencjami. Udało ci się dojść do sedna. Jeszcze raz dziękuję mój drogi człowieku.

Twój prezent jest taki jak Ty – stylowy, przyjemny, aktualny, niezwykły i niezapomniany. Dziękuję za wasze wysiłki, za to, że nie poświęciliście swojego osobistego czasu na rozjaśnienie mojego dnia!

Tylko ty, mój bohaterze, mogłeś znaleźć dla mnie prezent, o którym nie mogłem nawet marzyć! Dziękuję za uwagę i chęć uszczęśliwienia mnie!

Moi ukochani bliscy! Nie potrafię nawet wyrazić słowami, jak przyjemnie i fajnie jest mi dzisiaj otrzymywać od Was gratulacje i prezenty. Twoje niespodzianki i miłe słowa sprawiły, że dziś jestem szczęśliwy (szczęśliwy)! Ale najlepszym prezentem jest Twoja uwaga, jest bezcenna!

Bardzo dziękuję za ten wspaniały prezent, który dostarczył mi radosnych emocji, radosnego uśmiechu i wspaniałego nastroju. A jako podziękowanie za prezent, życzę Ci każdego dnia spotykać się z fajnymi pomysłami i otrzymywać prezenty od przyjaciół, krewnych, znajomych, a nawet od samego losu!

Kochanie (imię osoby)! Twój prezent jest dla mnie bardzo cenny nie tylko ze względu na swoją wartość, ale i znaczenie.Zachowam, ochronię tak, jak zachowam i pokocham Twoje ciepłe nastawienie do mnie. Dziękuję!

Tylko prezent bez powodu jest prawdziwym prezentem. Dziękuję, że sam jesteś prawdziwy i wiesz, jak zamienić najzwyklejszy dzień w wakacje!

Drodzy przyjaciele! Dziękuję za spotkanie i gratuluję tak wspaniałego prezentu! Naprawdę doceniam twoją uwagę i chęć zadowolenia mnie. Obiecuję zatrzymać prezent i za każdym razem, gdy na niego spojrzę, zapamiętam mój ukochany i miły zespół.

Moja miłość, (imię mężczyzny)! Udało ci się zadowolić mnie swoim prezentem – to prawda! Dziękuję za dalsze sprawianie mi przyjemności i nie zapominaj o moich kobiecych słabościach. Chcę z przekonaniem powiedzieć, że mam niesamowite szczęście, że mam tak kochającego i troskliwego męża jak ty!

(imię osoby)! Jak zawsze zaskakujesz i zachwycasz! Dziękuję nie tylko za prezent, ale także za lata naszej przyjaźni. W końcu to ona jest najcenniejszą rzeczą, jaką możesz (możesz) mi dać! Przyznam Ci szczerze, że Twoje niespodzianki są dla mnie najbardziej wyczekiwane, przyjemne i wyjątkowe!

Mam najlepszego człowieka, który wie, jak dawać tylko najlepsze prezenty na świecie. Dziękuję kochanie za przyjemność, którą trzymam w dłoniach! Dziewczyny po prostu umrą z zazdrości!

Bardzo się cieszę, że mam tak wspaniałych rodziców w mojej klasie! Cieszę się, że przy każdej okazji zwracacie na mnie uwagę i gratulujecie mi wszystkich świąt.Doceniam to i szanuję.Dziękuję bardzo!

Moi drodzy! Uszczęśliwiłeś mnie dzisiaj, rozśmieszałeś i rozweseliłeś, że znów poczułem się jak dziecko. Dziękuję za tak wspaniały i natychmiastowy prezent! Nigdy nie zapomnę tego, co dzisiaj dla mnie zrobiłeś!

Zawsze czuję się zawstydzony przyjmowaniem prezentów… ponieważ zawsze czuję, że jestem mu coś winien. I tylko ty nie wzbudzasz we mnie magicznie poczucia długu. Myślę, że to dlatego, że jesteś niezwykłą osobą, równie magiczną jak twój prezent. Dziękuję za hojność i takt.

Spiesznie dziękuję za bezcenny prezent. Dziękuję z głębi serca za taką uwagę i ciepło, które przeniknęło do mojego serca. Niesamowicie miło wiedzieć, że otaczają mnie tak wspaniałomyślni ludzie i otaczają mnie swoją opieką. Nigdy nie zapomnę Twojej dobroci, sprawia mi radość, że Cię mam!

Dziękuję z całego serca za wspaniały prezent, który nie tylko mnie ucieszył, ale także wniósł do mojego życia odrobinę zabawy, życzliwości i radości. Wielkie dzięki. Pragnę, aby Twoja droga była usiana kwiatami szczęścia i powodzenia, aby ścieżka była pełna kolorów cudów i przyjemności, jako Twój dar dla mnie.

Dziękujemy rodzicom za prezenty. Są tak pożyteczne, tak potrzebne w naszym życiu, że gdy je zobaczyłam, w pierwszej chwili nie mogłam znaleźć słów z zachwytu. Z czysto ludzkiego punktu widzenia chciałbym bardzo podziękować za prezenty dla nauczycieli.

Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent. Niezmiernie ucieszyłem się z otrzymania takiego prezentu, który wypełnił melodię mego serca radosnymi nutami i chwilami natchnienia dla mojej duszy. Twój prezent jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ zawiera Twoją życzliwą troskę, uwagę i wysiłek, aby dać mi szczęście. Dziękuję.

Dziękuję bardzo za wspaniały prezent! Przyniósł mi dużo pozytywów i narysował na mojej twarzy szczery, ciepły uśmiech. Dziękuję za to, że Twój dar, Twoja uwaga, Twoja troska, Twoja wrażliwość, Twój entuzjazm wniosły światło radości do mojego życia, dały szczęście mojemu sercu.

To cudowne święto, mam wiele prezentów, ale uderzyłeś mnie do głębi. Chcę bardzo podziękować za tak hojny prezent, dziękuję z całego serca. Sprawiłeś, że mój dzień był wyjątkowo jasny i niezapomniany!

Chcę podziękować za ten cenny i niezapomniany prezent. Moja wdzięczność płynie z głębi serca i duszy, na pewno będę nosił te emocje przez całe życie, bo są tak jasne, tak przyjemne.

Ten prezent jest bardzo cenny! Ale widzę w twoich oczach, że twoje intencje są szczere i tylko dobrze mi życzysz dając taki prezent.Dlatego przyjmę to z wdzięcznością! Dziękuję!

Rodzice! Jesteście moimi najdroższymi ludźmi na świecie! Dlatego chcę Ci podziękować za to, że oprócz wspaniałych prezentów dałeś mi kiedyś życie! Bez Ciebie nie byłbym taki szczęśliwy (szczęśliwy)!

Dziękujemy za gratulacje! Twój prezent jest bardzo odpowiedni w tym momencie mojego życia! Dziękuję za uwagę i chcę powiedzieć, że nie zapominacie, że drzwi mojego domu są dla Was zawsze otwarte!

Wiem, że „nie patrz prezentowemu koniowi w usta”, a bycie chciwym jest złe, brzydkie iw ogóle… Ale twój prezent jest po prostu fantastyczny. Chcę to docenić, dotknąć, popatrzeć, popisać się i pochwalić. Tak, nawet nie chcę go wypuścić z rąk i zazdroszczę każdemu, kto na niego patrzy. Wstydzę się, jestem nieskromny, ale nie mogłem powstrzymać się od tego, aby ci to powiedzieć. Dziękuję Wam drodzy przyjaciele, że to nie pierwszy raz Wasze pomysły i niespodzianki sprawiają, że od życia robię prawdziwy szum. Kocham Cię!

Taki prezent przekupiłby każdego, nawet osobę bez serca… Teraz możesz prosić mnie o co tylko chcesz!

Dziękuję koledzy! Zaskoczyłeś i zachwyciłeś mnie prezentem! Nie spodziewałam się (oczekiwałam) tak ciepłych gratulacji i uwagi, więc teraz jestem zadowolona i zadowolona. Obiecuję docenić Twój prezent, zatrzymać go w domu i za każdym razem pamiętać o Twojej życzliwości i wzajemności.

Zawsze mnie zdumiewało, że zamiast ładnie mówić, wolisz ładnie się zachowywać, wykonywać piękne gesty i dawać piękne rzeczy. Twoja umiejętność tworzenia piękna zawsze mnie zadziwia. Być może moje życie bez ciebie byłoby znośne, ale nigdy nie byłoby piękne. Dziękuję za twój talent do upiększania życia tych, którzy mają szczęście znajdować się na twojej „orbicie”.