Dziękuję za urodzinowe życzenia

Zebraliśmy dla Ciebie wiele jasnych słów wdzięczności za gratulacje z okazji twoich urodzin w prozie, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Dziękuję za miłe słowa za pokazanie mi, jak wspaniały jest dzisiaj! Doceniam twoją uwagę i bez końca cieszę się na myśl, że w życiu są prawdziwi przyjaciele! Kocham Cię!

Wszechświat zawsze reaguje na miłe słowa i myśli, a to, czego mi życzyłeś, będzie super wyjątkowym i ekskluzywnym prezentem! Dziękuję!

Dziękuję to najmniej, co mogę zrobić w odpowiedzi na twoje wspaniałe gratulacje!

Bardzo dziękuję za te piękne słowa, za uwagę i troskę. W zamian życzę spokoju, zdrowia i dużo szczęścia.

Dziękujemy za wieloletnią współpracę! Przez lata wypracowaliśmy silne partnerstwo oparte na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i szacunku! Z niecierpliwością czekamy na ich dalsze wzmacnianie i rozwój!

Chcę wyrazić wdzięczność za te wspaniałe gratulacje! Choć ogromnie trudno to wyrazić słowami – w końcu padło do mnie tyle ciepłych i szczerych słów, że nie sposób sobie wyobrazić tych rzeczy, których dzisiaj sobie nie życzyłam. Dziękuję bardzo za wspaniały nastrój!

Kiedy jeszcze uczysz się o sobie tyle dobrego niż na wakacjach.Dziękuję za gratulacje, za komplementy i wysokie oceny. Teraz mam tyle zdrowia, powodzenia i szczerego ciepła, że ​​zrealizowanie wszystkich życzeń będzie łatwe i proste. Cieszę się, że Cię mam i ciągle się uśmiecham.

Dziękujemy za gratulacje! Twoja uwaga jest dla mnie bardzo cenna!

Cieszę się, że otrzymałem tak wiele prezentów, ale nie one są najważniejsze. Najważniejsze to wy, moi przyjaciele!;

Wszystkim bardzo dziękujemy za gratulacje! Dziękuję, krewni, za uwagę, że nie stoicie z boku!

Dziękuję bardzo za wspaniałe gratulacje, za czułe i życzliwe życzenia z okazji moich urodzin. Wierzę, że potrafię uzasadnić wszystkie moje nadzieje i jasne oczekiwania, a Twoje ciepłe słowa dodały mi sił i pewności siebie. I z całego serca życzę powodzenia w tym życiu, jasnych uśmiechów i szczęśliwych dni.

Dziękuję z całego serca za gratulacje z okazji moich urodzin, wyrażam szczere uznanie za uwagę, życzliwość i troskę.

Dziękuję za ogromną ilość pozytywności, niech każda dana mi fraza wróci;

Jestem zachwycony tym, co słyszę. Bardzo dziękuję za życzenia z całego serca. Dziękuję za dobrą, pomocną radę. Prawdziwie ludzkie podziękowanie za idealny dzień w moim życiu. Z kolei pragnę życzyć najbardziej niesamowitych wydarzeń, dobrego zdrowia, spełnienia pragnień, miłych ludzi i niezapomnianych relacji.

Jak miło jest otrzymywać takie gratulacje od własnej córki! Jesteś bardzo zmysłową i szczerą osobą i bardzo się cieszę, że jestem dla Ciebie potrzebna i ważna. Dziękuję za każde słowo!

Dziękuję bardzo za wszystkie wspaniałe życzenia, miłe słowa i komplementy! To wielka radość i wartość mieć wokół siebie takich ludzi! Te urodziny przyniosły dzięki Wam wiele radości!

Rozśmieszasz mnie, płaczę, odnajduję sens życia i cieszysz się rocznicą, zapominając o wieku. Dziękuję za najlepszy dzień w tym roku.

Chcę bardzo podziękować za wspaniałe życzenia z okazji moich urodzin. Mam nadzieję, że spełnią się Twoje życzenia, mam nadzieję, że wszystko w życiu na pewno się wydarzy. Niech szczęście i szczęście zawsze spadają na twój los, niech ogień nadziei i miłości zawsze płonie na twojej ścieżce.

Dziękuję bardzo za gratulacje! Chcę wyrazić wdzięczność za bycie ze mną. Moi prawdziwi przyjaciele, drodzy krewni i bliscy. Bez Twojej obecności w moim życiu, opieki, uwagi, rady i wsparcia, miłości i zrozumienia nie istniałbym! Dziękuję, że mnie masz!

Dziękuję bardzo za miłe i wzruszające gratulacje z okazji moich urodzin. Cenię Twoją uwagę, życzenia i miłe słowa. Niech wszystko, o czym mówiłeś, się spełni, niech los przyniesie Ci wielkie szczęście i szczęście.

Piękne słowa dziękuję za gratulacje z okazji urodzin do łez

Dziękuję za życzenia urodzinowe, z głębi serca

Moją wdzięczność zobaczysz w wirujących chmurach z masy perłowej i w bursztynowym blasku słońca przebijającym się przez ich mleczną pianę.

< /div>

Tylko ty potrafiłeś znaleźć magiczne słowa, które w szczególny sposób grały na strunach mojej duszy.Jesteś ucieleśnieniem wszystkiego, co delikatne, co istnieje na tej ziemi, bardzo się cieszę, że w tym dniu otrzymuję twoje gratulacje!

Tak, tak wiele słów zostało dziś wypowiedzianych… a oto jeszcze jedno – DZIĘKUJĘ!

Dziękuję! Nawet kawałek mojego urodzinowego tortu nie był tak smaczny jak twoje, (imię), gratulacje, którymi soczyście osłodziłeś (a) moje wakacje!

Przyjaciele, jestem Wam bardzo wdzięczny i wdzięczny za Wasze gratulacje i los tak dobrych ludzi zesłanych do mnie, jak mówią na Kaukazie – Alaverdi – wszystko, czego mi życzyliście dla mnie będzie och ile, dlatego – z całego serca chcę się z Wami tym podzielić, jak mówi piosenka – wszystko na pół i będziemy razem szczęśliwi!

Moi drodzy! Usłyszałam od Ciebie tyle życzliwości, dobra, piękna, że ​​jestem przytłoczona uczuciami. Chcę powiedzieć kilka słów wdzięczności. Jeśli wszystko na świecie ma swoją cenę, to jak oceniać dobroć, miłość, lojalność i ciepło? Jak mogę ci podziękować za wszystkie dobre rzeczy, które zostały zrobione? Odpłaca się tylko tym samym: szczerą miłością i oddaniem. Dlatego chcę powiedzieć o mojej miłości, szacunku dla ciebie. Jestem dumny i wdzięczny życiu za to, że mi Cię obdarzyłeś!

Twoje szczere i jasne gratulacje rozświetlają moje niebo gwiazdami! Zadowolony, wzruszony do łez, zaskoczony. Dziękuję, drodzy przyjaciele, za miłe słowa i ciepłe życzenia. Wierzę, że wszystko się spełni i razem będziemy cieszyć się triumfem, cieszyć się miłymi niespodziankami.Posiadanie takich przyjaciół to szczęście!

Dziękuję z całego serca za wszystkie miłe słowa i życzenia z okazji moich urodzin. Bardzo się cieszę, że na tym świecie są ludzie, którzy kochają i doceniają mnie za osobę, którą jestem. Niech cała dobroć, pomnożona przez dobro wiele razy więcej, niż ja dzisiaj otrzymuję, wróci do Ciebie. Bądź szczęśliwy!

Dziękuję, że nie przyszliście z pustymi rękami… Dziękuję za piękne życzenia, piękne prezenty, piękne uśmiechy i piękne intencje na udekorowanie mojej rocznicy. Wszystko to na zawsze zachowam w swoim sercu, będę inspirowany w okresach stabilności i pocieszony w chwilach przygnębienia.

Wyrażam szczerą i głęboką wdzięczność za życzliwe i szczere gratulacje z okazji Twoich urodzin. Dziękuję za opiekę i uwagę.

Jestem wdzięczny za pomoc i wsparcie, za bycie tam we właściwym czasie! Dziękujemy za uwagę, reakcję i życzliwość, tak rzadkie cechy w naszych czasach!

Twoja uwaga i miłe słowa napełniły mnie ogromną ilością pozytywów. Pozwól, że się z tobą podzielę. Zawiera się w słowach przepełnionych moją wdzięcznością. Dziękuję za uwagę i gratulacje, aw zamian gratuluję. Z kolejnym nowym dniem i nową okazją do bycia szczęśliwszym niż wczoraj.

Chcę podziękować i powiedzieć kilka słów wszystkim, którzy byli ze mną w moje urodziny! Dziękuję za radość, miłe słowa i życzenia. Niech każdy z was osiągnie absolutnie wszystko, co zaplanował, niech miłość i zdrowie będą stałymi towarzyszami, a dobrobyt idealną stałą!

Dziękuję i los za to, że mam poważny powód do dumy – to moi przyjaciele. Jestem Ci bardzo wdzięczna za wspaniałe urodziny i za to, że nikt nie chciał zostać w tyle, dzięki czemu moje wakacje były jednymi z najlepszych we wszystkich latach.

Twoje miłe słowa podniosły mnie na duchu! Teraz jest naprawdę świątecznie! Dziękuję!

Drodzy przyjaciele, serdecznie dziękuję za szczere gratulacje, które pozostaną w moim sercu. Dziękuję za miłe słowa, które na kilka minut wywołały uśmiech na mojej twarzy. Moi drodzy, wasza uwaga jest cenniejsza niż jakakolwiek biżuteria i pieniądze. Dziękuję.

Aby podziękować ci za miłe gratulacje, stanę się niebiańskim żurawiem i zaśpiewam ci (imię), opalizującą piosenkę z transcendentnej, podksiężycowej wysokości.

Słowa, których mi życzyłeś, sprawiły, że poczułem się lepiej. Dziękuję za uwagę! Po gratulacjach zdałem sobie sprawę, że są w życiu ludzie, których naprawdę trzeba docenić. Jesteś dla mnie jednym z nich! Bardzo się cieszę, że nie zapomniałeś, że dziś mam imieniny.

Jestem niezmiernie zadowolony ze szczerości twoich serdecznych gratulacji (imię). Zalały moją duszę strumieniem wielobarwnych tęczowych iskier. Dziękuję bardzo!

Mam szczęście, że mam wokół siebie tak wspaniałych ludzi i wierzę, że z każdym rokiem nasz związek będzie się umacniał i poprawiał. Widzę, że każde słowo zostało wypowiedziane z duszą iz czystym sercem. Bardzo dziękuję za gratulacje!

Oryginalne słowa dziękuję za życzenia urodzinowe do łez

Emocjonalne
słowa dziękuję za gratulacje z okazji urodzin do łez

Jak radośnie zrozumieć, że na świecie są przyjaciele, którzy nie zapominają o ważnych datach! Dziękuję za gratulacje w tym dniu. Czuję się najszczęśliwsza !

< /div>

Dziękuję, że nie zapomniałeś wypowiedzieć najlepszych słów w moim życiu, otoczony uwagą i radością. Życzę ci tych samych niesamowitych urodzin.

Nigdy nie myślałem, że głównym szczęściem jest otrzymywanie gratulacji od bliskich w takich ilościach! Dziękuję wszystkim

Dziękuję bardzo za miłe słowa i życzenia! Jestem bardzo zadowolony! Ciężko pracuję, aby każde Twoje słowo się spełniło! Jeszcze raz dziękuję!

Kochani, bez Was te wakacje nie byłyby takie jasne, bardzo dziękuję!

Kochanie! Dziękuję Ci z głębi serca za błogosławieństwa, które zostały wniesione w moje życie! Życzę, aby Twoje dni (lata, dekady) były wypełnione ciepłem bliskich, wsparciem przyjaciół i radością.

Najlepszą i najprzyjemniejszą rzeczą ode mnie tego dnia jest otrzymywanie gratulacji od bliskich. Dziękuję za uwagę i miłe słowa, które rozgrzewają moje serce i dają radość jak nigdy dotąd!

Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętają… Dzięki tym, którzy kochają… Dzięki tym, którzy cenią… Niech Bóg błogosławi od zła i złej pogody. Każdemu z Was życzę tylko powodzenia i szczęścia.

Tak się cieszę, że mam Ciebie, najwspanialszą, miłą, dobrą i wesołą! Z tobą nigdy się nie nudzę i nie smucę! Dziękuję za wniesienie do mojego życia dużo pozytywności.

Przyjaciele! Proszę, przyjmij moją głęboką wdzięczność za to, że swoją obecnością w moim życiu dodajesz mi nowych sił. Mam nadzieję, że jestem dla ciebie przydatny.

Dziękuję z całego serca za życzenia!

Dzięki za pamięć, dzięki za miłość, dzięki za miłe słowa. Bardzo miło jest przyjąć wszystkie gratulacje i poczuć do mnie szczere uczucia. Fajnie, że w ten świąteczny dla mnie dzień są ze mną moi drodzy i kochani ludzie. Dziękuję!

Jestem bardzo zadowolony z twojej uwagi (imię), ponieważ życzyłeś mi wielu dobrych błogosławieństw! I wiem, że wszystko na pewno się spełni! Dziękuję za gratulacje!

Po twoich życzeniach w dniu moich wakacji niebo wydaje się jaśniejsze w swoim lazurowym kolorze i natychmiast dodało zmartwień na jego niezbadanej głębi.

Zawsze mówiłem, że nie rozmawiano o moich znajomych. Są idealne, kropka. Dziękuję za to, że mój dzień był doskonały, a świat wokół mnie doskonały.

Dzień moich urodzin wypełnił się fontanną doskonałego nastroju, dzięki waszym wartościowym życzeniom, które są sto razy słodsze niż miód kwiatowy!

Dziękuję za tak wspaniały komplement! Udało Ci się poprawić mój nastrój!

Moje złote, niezastąpione! Bardzo dziękuję za pozytywne emocje, miłe słowa i życzenia!

Dziękuję za gratulacje i miłe słowa z okazji moich urodzin. Twoje życzenia są bezcenne i na zawsze pozostaną w moim sercu.

Twoje gratulacje dotknęły mnie do głębi i pokazały, że na świecie wciąż istnieją szczere i piękne dusze! Bardzo dziękuję za miłe słowa i radość, jaką mi przyniosły! Mam nadzieję, że Twoje życie zawsze będzie takie samo szczęście i szacunek, jakim napełniłeś moje serce!

Najpiękniejsze słowa dziękuję za życzenia urodzinowe własnymi słowami

Polecane
dziękuję za życzenia urodzinowe własnymi słowami

Dziękuję moim przyjaciołom. Kocham cię. I dziękuję Bogu za wszystko, co mam!

Dziękuję wszystkim, którzy mogli pogratulować mi tego dnia! Przyjaciele, jesteście bogactwem mojego życia!

Dziękuję synu. Nie zapomnij życzyć Wesołych Świąt! Twoja uwaga to ważna rzecz w moim życiu. Jesteś moją ochroną, wsparciem i nadzieją. Dziękuję z głębi serca.

Dziękuję! Dobre życzenia z twojego serca, podczas moich własnych wakacji, usiały ogromną planetę milionami cudownych kwiatów, a ja wdycham ich zapach.

Serdecznie dziękuję za ciepłe gratulacje z okazji moich urodzin, za życzenia i miłe słowa. Aby wszystko było dla Ciebie cudowne i pomyślne, życzę Ci w zamian wielkiego szczęścia i powodzenia.

Dziękujemy za gratulacje! Bardzo się cieszę, że jestem otoczony przez tak uważnych ludzi!

Wszystkim bardzo dziękuję za ciepłe, delikatne, zabawne, a czasem nieoczekiwane gratulacje! Twoje błyszczące słowa i życzenia przeniknęły moją duszę i rozgrzały moje serce swoim ciepłem. Dziękuję, moi drodzy, za okazaną uwagę i szacunek. Bardzo się cieszę, że nikt z Was nie zapomniał o moich wakacjach i mam nadzieję, że wszystko, co powiedziałeś, się spełni.

Dziękuję za tak miłe i szczere gratulacje! Moja dusza raduje się jak dziecko w te święta tylko dlatego, że o mnie nie zapominasz!

Świece na moim urodzinowym torcie błyszczały wspaniałymi cudami, ale tylko dzięki waszym ciepłym pozdrowieniom poczułam atmosferę festiwalu!

Twoje gratulacje jak cukrowa muzyka wlały się w dzisiejszy dzień, a moje urodziny zabłysły wyjątkową baśniową magią. Dziękuję bardzo!

Z całego serca dziękuję za miłe i szczere gratulacje z okazji moich urodzin.Serdecznie dziękuję i życzę w zamian dobrego zdrowia i dobrobytu materialnego, jasnej radości duszy i niewątpliwego szczęścia w życiu.

Wysyłanie wszystkim dobroci i miłości za miłe słowa!

Wszystkim bardzo dziękujemy za miłe, szczere, ciepłe życzenia! Mam nadzieję, że spełnią się nie tylko dla mnie, ale także dla Ciebie, a nasze życie będzie zabawne, beztroskie i piękne!

Dziękujemy za wszystko! Jesteście najbliżsi memu sercu i niezmiernie się cieszę, że spędziłem ten dzień tak, jak sobie życzyliście! Kocham Cię! Bądź szczęśliwy i zdrowy!

Wszystkim, którzy nie gratulowali, pamiętam!

Drodzy przyjaciele! Ogromnie dziękuję Wam wszystkim za liczne gratulacje na portalach społecznościowych, na Facebooku, na Instagramie! Byłem niezmiernie zadowolony, że rano otworzyłem laptopa, przeczytałem miłe słowa, odebrałem pocztówki, prezenty! Kłaniaj się za emotikony, zdjęcia kwiatów. Cieszę się, że mam takich przyjaciół jak ty.

Kochani i kochani, dziękuję za udekorowanie moich urodzin (rocznicę) i za niestrudzenie dekorowanie mojego życia. Bez Ciebie wakacje nie byłyby świętem!

Dziękuję za ogrzanie mnie w te zimne dni ciepłymi życzeniami.

Dziękuję za to, że nie zarzucasz mi starości, ale ją celebrujesz. Jesteście najbardziej niesamowitymi ludźmi na świecie. Życzę wszystkim szczęścia tego świata.

Czuję niezwykły przypływ sił i ładunek świetnego nastroju, dzięki życzeniom, którymi mnie dzisiaj zbombardowałeś! Dziękuję bardzo!

Najcieplejsze podziękowania za życzenia urodzinowe

Dziękuję za życzenia urodzinowe, z głębi serca

Nie mogę wszystkim odpowiedzieć, ale dziękuję wszystkim za drżące słowa gratulacji, jestem mile zaskoczony i po prostu szczęśliwy.

Dziękujemy za Twoje złote serce! Nie zapomniałeś dziś życzyć mi wszystkiego najlepszego, a to wiele mi mówi! Dziękuję za to, że poczułem się jak nikt inny. Jestem nieskończenie wdzięczny losowi za naszą przyjaźń i wzajemne zrozumienie.Dziękuję!

Jestem dziś szczęśliwszy niż kiedykolwiek! Dziekuje Ci ze jestes! Dziękuję za wakacje, które mi dałeś! Jestem teraz przytłoczony emocjami i nie mogę wyrazić całej mojej wdzięczności! Ale bardzo cię kocham! Pamiętaj o tym!

Drodzy koledzy! Dziękuję za gratulacje i życzenia! Mam nadzieję, że moja kariera nie potrwa długo!

Twoje życzenia urodzinowe są dla mnie najmilszą niespodzianką w te wakacje! Dziękuję za okazanie uwagi, za to, że jestem ważny w Twoim życiu, za miłe słowa, którymi obdarzasz mnie w moje urodziny. Całuję i mocno cię przytulam, twoje gratulacje są dla mnie jak słońce!

Moi drodzy, Twój prezent jest niezapomniany! Dziękuję za poświęcenie czasu na podzielenie się ze mną wakacjami!

Za to wydarzenie chcę podziękować wszystkim, którzy są tu dzisiaj! Jesteś tym, co czyni mnie szczęśliwą osobą każdego dnia. Dziękuję za wszystkie oznaki uwagi i miłe słowa, miło jest uświadomić sobie swoje znaczenie i potrzeby na tym świecie

Dziękuję bardzo za wspaniałe gratulacje z okazji moich urodzin, za miłe słowa i życzenia. Dotknąłeś strun mojej duszy, dałeś mi ciepło serca i jasną nadzieję. Dziękuję i w zamian życzę, aby promienie szczęścia świeciły jasno w Twoim życiu, a gwiazda szczęścia zawsze migotała.

Chcę Ci powiedzieć, że największym szczęściem w życiu jest posiadanie szalonych przyjaciół.Dziękuję za przyjaźń i bycie ze mną w tym dniu!

Dziękujemy wszystkim, którzy nie zapomnieli pogratulować. A ci, którzy zapomnieli, dzięki, teraz wiem, z kim się odprzyjaźnić!

Niech słońce zawsze świeci w waszych duszach, a miłość nigdy nie umiera w waszych sercach. Dziękuję za przyniesienie światła i ciepła na moje osobiste wakacje.

Dziękuję bardzo za miłe słowa i życzenia, za wspaniałe gratulacje z okazji moich urodzin. W odpowiedzi chcę tego samego życzyć, ale podwójnie. Niech życiu towarzyszy silna miłość, silna wiara i ciepła nadzieja.

Dziękuję, że nie zapomniałeś o moich małych wakacjach! Jestem bardzo zadowolony z Twojej uwagi!

Dzisiaj jest najlepszy dzień w moim życiu! Jesteś moim bezcennym darem. Spełniło się kolejne marzenie: znów zebraliśmy się przy tym samym stole. Dziękuję wszystkim za przybycie!

Szczerze dziękuję za wspaniałe gratulacje! Słowa są dobrane tak, aby dusza czuła się dobrze!

Zapamiętam ten dzień dla twoich uśmiechów i dobrego nastroju.

Dziękujemy za wszystkie miłe słowa!

Chciałbym przekazać Ci wiele słów wdzięczności, moi niezrównani przyjaciele i krewni! Dziękuję za miłe słowa i najlepsze życzenia z twoich ust. Dzięki Tobie moje urodziny były wypełnione magią, szczęściem i cudownym nastrojem, który pozostanie w mojej duszy na cały rok. Jesteście tylko czarodziejami.Życzę każdemu z Was wszystkiego nieziemskiego i cudownego, dobroci i miłości, i aby spełniły się wszystkie marzenia, takie jak moje dzisiaj. Dziękuję za cudowną bajkę, którą stworzyłeś dobrymi rękami.

Chcę podziękować moim drogim i ukochanym gościom za to, że byli ze mną. Za ciepło słów i życzeń, za szczerość i prawdziwy uśmiech. Niech wszystko się ułoży, zawsze znajdzie się czas dla bliskich i przyjaciół. Bądź niezmiernie szczęśliwy, kochany i zdrowy!

Dzięki Wam kochani! Dziękuję za Twoje promieniste światło, które mnie ogrzewa, za opiekę – daje mi świeże emocje, za wsparcie, bez którego byłoby mi bardzo trudno w życiu. Dziękuję za wiarę we mnie – to daje mi siłę do nowych osiągnięć. Ale najważniejsze i wielkie dzięki za tak cudowne wakacje, które dla mnie zorganizowałeś, dziękuję za najszczersze gratulacje z okazji moich urodzin, dzięki tobie mam wspaniały nastrój i wszystko poszło po prostu cudownie, dzięki tobie. Życzę ci tej samej wzajemności, bystrości i życzliwości, jakiej mi życzyłeś, a także niekończącego się szczęścia i dobrobytu.

Drodzy przyjaciele i znajomi! Dziękuję za gratulacje i uwagę, bardzo się cieszę!

Zawsze dziękuję Bogu za skontaktowanie mnie z tak wspaniałymi współpracownikami! Mój złoty, niezastąpiony! Dziękuję Ci bardzo…. Od dawna nikt nie powiedział mi tak niesamowitych słów. Jutro staną się częścią moich miłych wspomnień. Przy okazji, Wesołych Świąt też!

Dziękuję znajomym za sprawienie, że uśmiecham się przez cały dzień!

Nie wyobrażam sobie siebie bez Ciebie! Z pewnością moje życie byłoby puste i smutne.Dzięki temu, że mam obok siebie takich przyjaciół, mam wsparcie w rozwiązywaniu problemów i w godzinie, kiedy dusza potrzebuje wakacji!

Dziękuję, moi drodzy, za miłe słowa! Jestem poruszony do głębi duszy…. Niech każde dobre życzenie przyniesie Ci szczęście, szczęście, zdrowie i miłość!

Dziękuję kolegom z pracy, przyjaciołom, rodzinie za wyrozumiałość, za rady, za cierpliwość, wiem, że w każdej chwili mogę na tobie polegać, to jest super szczęście poczujcie wsparcie, niech Bóg was wszystkich zachowa!