Dzień Szczęśliwego Syna

Zebraliśmy dla Was wiele wzruszających gratulacji na Dzień Syna własnymi słowami, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Szczęśliwy Dzień Syna. Chciałbym, bez względu na okoliczności życia i zmiany pogody, zawsze pozostać miłym, wyrozumiałym, kochającym, wesołym, hojnym, celowym, uczciwym, chwalebnym synem! I niech twoi rodzice będą z ciebie dumni, niech wszystko w twoim życiu potoczy się z hukiem!

Niebo daje synów matkom, aby były ich murem, wsparciem, wsparciem, dumą i szczęściem. Niech los nigdy nie oddzieli od ciebie serca matki. Zrobię wszystko, aby moje dni wypełnić szczęściem.Z miłością, twoja mama!

Nadszedł dzień, w którym macierzyńska duma przekracza! Dzień Syna! Nadszedł dzień, w którym serce matki wyrywa się jej z piersi! Dzisiaj synu, bardzo się cieszę, że mogę Ci gratulować tej uroczystości i życzyć Ci przede wszystkim zdrowia! Dla matki najważniejsze jest, aby jej syn był zdrowy, mogła dać mu wszystko inne, wszystko, co jest w jej mocy, wszystko możliwe, a czasem niemożliwe! Po prostu nie wątp w swoje umiejętności, spróbuj iść w kierunku swojej matki! Bądź posłuszny i słuchaj matczynych rad, a matka nigdy nie będzie źle życzyła swojemu ukochanemu i drogiemu synowi, zapamiętaj te słowa na całe życie! Życzę Ci tylko szczęścia, a jeśli to konieczne, dam Ci moje szczęście i nawet o tym nie będę myślał! Będzie trzeba, oddam swoje życie, jeśli tylko będziesz żył na tym świecie i uśmiechnij się! Synek! Doceń matczyną miłość w życiu, żadna osoba na świecie nie da ci takiej miłości, nikt nie jest w stanie kochać jak matka, nie zapomnij o tym! I niech wasza postawa wobec matki powróci do was przez postawę waszych dzieci! W końcu w tym życiu, synu, wszystko wraca jak bumerang! I niech twoja życzliwość opłaci się sto razy więcej!

Szczęśliwego dnia syna! Nie ma większej radości niż świadomość, że masz przyszłego opiekuna, głowę rodziny, osobę odpowiedzialną i odważną – syna. Życzę, żebyś nigdy nie poznał kłopotów, smutków, gorzkich łez. Niech Twój ukochany i niezawodny przyjaciel spotka się na Twojej drodze.

Ukochany syn, wesołych świąt.Rozwijaj się ku naszej radości, ucz się pilnie, a Twój sukces będzie dla nas najlepszym prezentem. Jesteś studentem, a to najbardziej romantyczny czas w życiu człowieka. Życzymy silnych i wzajemnych uczuć, niech miłość doda skrzydeł. Bądź sumienny i celowy, chłoń wiedzę, bo to pomoże Ci opanować Twój przyszły zawód. Wiedz, że jesteś naszą radością, bądź szczęśliwy.

Szczęśliwego Dnia Syna, moja duma. Dla matki syn jest wsparciem i siłą, pewnością i nadzieją. Bardzo cię kocham i zawsze życzę tylko szczęścia. Mój drogi, drogi synu, niech twoje życie będzie ciekawe, udane, pełne wydarzeń. Życzę, żebyś nigdy niczego nie potrzebował. Życzę Ci, abyś zawsze był kochany, inspirowany swoimi marzeniami i zadowolony ze wszystkiego, co masz.

Synu, dzisiaj są twoje wakacje, co oznacza, że ​​muszę ci pogratulować, bo jestem twoim ojcem i chcę dla ciebie tylko tego, co najlepsze. Jesteś już całkiem dorosła, doskonale wszystko rozumiesz, co oznacza, że ​​musisz wyznaczać sobie cele i priorytety. Każdy mężczyzna powinien być silny i odpowiedzialny. Przede wszystkim jest to konieczne, aby móc chronić swoją rodzinę i słabszych, a dopiero potem chronić państwo, jeśli nagle okaże się to potrzebne. Musisz zrozumieć, że z wiekiem coraz więcej obowiązków i odpowiedzialności przypisuje się mężczyźnie, więc musisz być na to gotowy. Gratuluję ci dnia twojego syna i życzę, abyś nie bał się trudności i zawsze szedł w kierunku zamierzonego celu. Zawsze myśl, zanim to zrobisz. Pamiętaj, aby zadbać o rodzinę i przyjaciół. Kochamy Cię i jesteśmy z Ciebie dumni. Wierzymy, że wszystko w Twoim życiu ułoży się tak, jak sobie wyobrażasz.

Szczęśliwego dnia syna! Życzę abyś na zawsze pozostał najlepszym, miłym, wrażliwym, kochającym i ukochanym synem. Niech każdy dzień da Ci możliwość osiągnięcia swoich celów, zdobycia nowych wyżyn i obdarowania rodziców swoją miłością, troską, wsparciem, uwagą. Powodzenia we wszystkich twoich sprawach. Niech rodzice zawsze będą dumni z takiego syna!

Gratulacje dla wszystkich synów i wszystkich rodziców, którym los dał chłopców na święta. Nie ma na świecie nic lepszego i czystszego niż miłość rodziców do dzieci i miłość dzieci do rodziców. Niech nasi synowie zawsze nas uszczęśliwiają i przynoszą tylko pozytywne emocje.

Szczęśliwego dnia syna! Niech syn się podoba i inspiruje, staje się wsparciem i wsparciem! Pragnę znaleźć w nim przyjaciela, opiekuna i pomocnika! Niech jego życie będzie jasne i piękne, radosne i pełne sensu!

W dniu syna, tata i ja spieszymy się z gratulacjami z okazji święta. Z twoim wyglądem nasze życie stało się lepsze i jaśniejsze. Cieszymy się każdego dnia, bo obserwujemy jak rośniesz, jak twój umysł rośnie w siłę i jak powoli stajesz się mężczyzną. Jesteśmy dumni, że dorastasz odpowiedzialnie i uczciwie. W tym dniu chcemy ci pogratulować i życzyć nie tylko zdrowia, szczęścia i sukcesu, ale także jasnych myśli, przemyślanych działań. Jesteś wystarczająco niezależny, aby zrozumieć, co jest dla Ciebie ważne i potrzebne. Wiedz, że zawsze będziemy z Tobą i w każdej chwili będziemy gotowi Ci pomóc. Jesteś wspaniały i mamy szczęście, że nasz syn może być przykładem dla innych. Pamiętaj, że jesteś kochany, opiekuj się bliskimi i bliskimi, dobrze się zastanów przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Wszyscy ludzie popełniają błędy w życiu, ale możesz podjąć wysiłek, aby uniknąć wielu błędów. Dziękuję za wszystko synu! Wesołych Świąt!

Synu, gratuluję Ci Dnia Syna – święta, które jest powodem mojego szczęścia.Ponieważ mam ciebie, mój synu. Miej dla siebie wspaniałą drogę życiową, gładką i dostatnią. I niech spełni się każde Twoje życzenie.

Mój drogi i ukochany synu! Pozwólcie, że dziś przekażę wam słowa gratulacji za cudowne wakacje w moim i waszym życiu! Szczęśliwego Dnia Syna kochanie! Jak bardzo się cieszę, tylko Ty możesz to wiedzieć, ponieważ oddaję Ci całą miłość, którą mam w sercu! Musisz to poczuć i czujesz to, wiem! Twoje oczy są wypełnione moją miłością, moją troską, moją pieszczotą! Chcę, żeby zawsze tak było i nigdy nie widziałem w nich smutku i smutku! Dla matczynego serca jest to nie do zniesienia, dlatego przez całe życie dam ci miłość, abyś był najszczęśliwszym synem na świecie! Nigdy Cię nie zapomnę, nie opuszczę Cię w trudnych chwilach, nie zdradzę Cię, nie przestanę Cię kochać i nie zamienię Cię na żaden skarb! Jesteś moim skarbem, najdroższą i najbliższą osobą na planecie Ziemia! Proszę mnie swoją postawą, miłością do życia, osiągnięciami i zwycięstwami! Chcę płakać ze szczęścia za wychowanie tak szlachetnej i uczciwej osoby jak ty! Zawsze pozostań godnym mężczyzną dla wszystkich kobiet z twojego otoczenia! Chcę do ciebie pasować! I jestem z ciebie dumny, synu! Bądź zawsze prawdziwą, szczerą i bystrą osobą!

Mój drogi człowieku, moja droga krwio, drogi synu! Gratuluję wam święta Synów i pragnę zadedykować wam matczyne słowa miłości! W moim sercu jest dużo miejsca, ale większość to miłość do Ciebie! Jesteś moim priorytetem i zawsze tam będziesz! Jesteś najważniejszym skarbem mojego życia, jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się przytrafiła w życiu, jesteś moim sensem życia! Życzę szczęśliwego losu, słodkiego życia, łatwego, bez trudności i przeszkód! Niech Twoja droga rozpościera się jak złota wstążka, niech Twoje życie będzie wypełnione radością i zabawą! Życzę, abyście nie przeżywali upadków i rozczarowań i zawsze pamiętajcie, że w każdej sytuacji życiowej mama przyjdzie wam z pomocą! Jesteś moim synem i zawsze będziesz dla mnie najdroższą, najbliższą osobą! Uczucie troski o Ciebie nigdy mnie nie opuści, aż do starości i nigdyNiech Pan strzeże was w każdej chwili, niech macierzyńska modlitwa oddala od was nieszczęścia i smutek. Życzę zdrowia i silnych sił, optymizmu duszy i życzliwości serca, pewności siebie i celowości w życiu. I oby zawsze uda Ci się zdobyć upragniony szczyt, niech rodzice w każdym wieku będą dumni ze swojego syna!

Wszystkim synom życzymy zdrowia, odwagi, śmiałości, silnej woli i osiągania upragnionych celów! Ale co najważniejsze, zawsze bądź wdzięczny, uważny i opiekuńczy dla swoich kochających matek!

Szczęśliwego Dnia Syna, moja duma. Ojciec życzy Ci zdrowia, energii, odwagi, wytrwałości, determinacji i powodzenia. Synu, obyś zawsze miał w głowie wiele pomysłów i możliwości w życiu, aby osiągnąć wszystko, do czego dążysz, o czym marzysz. Bądź stanowczy, zdecydowany, pewny siebie i odnoszący sukcesy.

Mój drogi synu, gratuluję ci dnia twojego syna! Masz przed sobą tak bogate i pełne różnych emocji życie. Każdego dnia rośniesz i poznajesz ten świat, a my poznajemy Ciebie coraz bardziej. Przede wszystkim musisz wybrać, na której uczelni chcesz studiować, a potem, jakiej profesji poświęcisz swoje życie. Z pewnością czeka Cię szczera i prawdziwa miłość, stworzysz silną rodzinę, na pewno będziesz miał przytulny dom i wspaniałe dzieci. Zawsze Ci pomożemy i każdego dnia będziemy obserwować Twoje osiągnięcia. Wszyscy gratulujemy. Szczęście dla Ciebie, zdrowie, sukces, spełnienie pragnień. Nigdy nie rozpaczaj i zawsze bądź wesoły! Jesteś miły, szczery i kochający. Dziękuję, że jesteś tym, kim jesteś! Niech wszystkie gratulacje i życzenia w tym dniu będą skierowane do Ciebie.Wesołych Świąt!

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla wszystkich rodziców chłopców – Dzień Syna! Serdecznie gratuluję rodzinom, w których dorastają nasi przyszli obrońcy i chłopczycy! Życzę zrozumienia i cierpliwości w ich wychowaniu, szczęśliwego czasu spędzonego razem, więcej radosnych wydarzeń i mniej kłopotów rodzinnych!

Dziś spieszę się, aby pogratulować ci od nas z tatą na wakacjach. Dzisiaj jest dzień synów, co oznacza twoje święto. Jesteśmy dumni, że mamy tak wspaniałego syna. Dopiero rośniesz i zaczynasz poznawać świat, ale musisz mieć pewność, że z każdym dniem kochamy Cię coraz bardziej. Wiedz, że masz przed sobą pracowite życie. Będzie w nim wiele różnych rzeczy, ale zawsze tam będziemy. Dzisiaj chcę Wam pogratulować i życzyć szczęścia, zdrowia, powodzenia we wszystkim, miłych słów i uśmiechów od otaczających Was osób. Jesteś nam bardzo drogi. Wiedz, że jesteś jednostką, że nie ma już nikogo takiego jak ty. Nie trzeba nikomu brać przykładu, ponieważ ważne jest, aby być sobą. Zawsze podążaj za swoim marzeniem. Radujcie się każdego dnia i ludzi, którzy dają wam radość. Doceń swoich znajomych, bo nie ma ich wielu. Nawet jeśli na podwórku jest jesień, ten dzień powinien przynieść Ci ciepło. Gratuluję ci wakacji! Szczęśliwego dnia syna, kochanie!

Piękne gratulacje z okazji Dnia Syna do łez

Duszny
gratulacje z okazji dnia syna własnymi słowami

Szczęśliwy Dzień Syna.Życzę, abyś zawsze pozostał miłym i kochającym synem, szczerze szanował swoich rodziców i udzielał im wsparcia, wybierał właściwą drogę w swoim życiu i łatwo rozwiązywał każdy problem, pokazywał się jako odważny kapitan i odważny człowiek.

Drogi synu, Wesołych Świąt. Wiemy, że jesteś energicznym chłopcem, życzymy, abyś pozostał takim w przyszłości. Niech twój dobry nastrój będzie zaraźliwy. Bądź posłusznym synem i pilnym uczniem. Dawaj tylko dobre oceny, bo jesteś dobrą dziewczyną. Dorośnij jako mały mężczyzna, bądź dobrym przyjacielem swojego ojca i dziadków. Niech więzy rodzinne zawsze wiele dla Ciebie znaczą, dbaj o swoich bliskich.

Drogi i ukochany synu! Radość mojego przeznaczenia! Radość mojego życia! Dziś jest cudowne święto, kiedy wszystkie mamy są dumne ze swoich synów! A ja, moja droga, nie jestem wyjątkiem od dzisiejszej dumy, dzięki tak szlachetnemu, wykształconemu synowi jak ty! Synek! Dziękuję, że mnie kochasz i szanujesz, troszczysz się i rozumiesz, martwisz się o mnie i martwisz się! Dla matki nie ma nic cenniejszego na świecie, uwierz mi! A dziś nie chcę powstrzymywać łez szczęścia i będę szlochać w twoje ramię, bo jesteś najlepszym synem na ziemi! Kocham Cię synu całym sercem i będę Cię kochać przez całe życie, aż do ostatniego tchnienia! I ostatnia myśl o tobie w tym życiu, moja droga! Życzę Ci otwartych drzwi na drodze, dobrego zdrowia, łatwych rozwiązań trudnych życiowych zadań, dobrego samopoczucia w biznesie i życiu osobistym! Niech Twoje sukcesy i osiągnięcia zadowolą Twoją rodzinę, rodziców, przyjaciół i koleżanki! Niech wszystko w twoim życiu układa się tak, jak zamierzałeś! Życzę Wam, abyś pamiętała macierzyńskie ciepło rąk i serdeczną miłość do późnej starości! Życzę Ci również, aby Twoje dzieci były doceniane, tak jak Ty doceniasz mnie!

Szczęśliwego Dnia Syna, drogi synu. Dla taty syn jest dumą i chcę, abyś zawsze pozostał osobą pewną siebie, odważną, celową, prawdziwym i silnym mężczyzną. Jesteś synem, z którego mogę dawać wszystkim przykład i życzę Ci jak najlepiej zdrowia, wigoru, optymizmu, szczęścia i powodzenia.

Moje cudowne, szczęśliwe wakacje dla Ciebie – szczęśliwy dzień synów! Życzę Ci morza doznań i różnorodnych emocji. Rzetelność, pewność siebie, odwaga, wiara w siebie i siebie nawzajem. Szczęście, prawdziwe uczucia i wielkie czyny. Jesteś moim najlepszym i najbardziej ulubionym!

Synu, Wesołych Świąt! Życzę wszystkiego najlepszego i sukcesów! Niech błogosławieństwa rodzicielskie pomogą w życiu! Bądź silny i zdeterminowany, odważny i mądry, zdrowy i bogaty! Bądź dobrym przyjacielem, synem, ojcem i chrześniakiem! Powodzenia, kochanie!

Szczęśliwego Dnia Syna, mój drogi synu. Jesteś dla mnie radością i nadzieją, karetką pogotowia i wiernym wsparciem, jasnym światłem i prawdziwą dumą serca. Życzę Ci synu swobodnego lotu w myślach, działaniach, pragnieniach, kreatywności i pracy, maksymalnego poziomu szczęścia w życiu i minimum problemów.

Szczęśliwego dnia syna! Syn jest wsparciem, wsparciem, prawdziwym przyjacielem i dobrym pomocnikiem! Życzę realizacji wszystkich życiowych celów, spełniania się dziecięcych marzeń, niezawodnych przyjaciół i życzliwych ludzi w pobliżu. Niech twoje życie będzie jasne, bogate, interesujące i wypełnione ważnym znaczeniem.Dziękuję za ciebie synu!

Synu, gratulacje z okazji wakacji! Szczęśliwego Dnia Syna! Dziękuję Panu za to, że obdarzył mnie szczęściem bycia Twoją Matką iz całego serca życzę dobrej woli losu. Niech każdy dzień Twojego życia będzie wypełniony tylko przyjemnymi wydarzeniami.

W święto synów spieszę ci pogratulować, drogi synu! Dorastałeś tak szybko, że stałeś się całkowicie niezależny. Codziennie obserwujemy, jak stajesz się coraz bardziej mężczyzną, silnym i odważnym. Życzę, abyś pomyślnie ukończył instytucję edukacyjną, znalazł pracę, którą chciałbyś i przyniósł przyzwoity dochód. Obyś miał w przyszłości prawdziwą rodzinę, silną i kochającą. Życzę, aby Twój dom był zawsze przytulny i ciepły, a każdy, kto przekroczy próg Twojego domu, czuł się w nim komfortowo. Niech aniołowie stróże cię chronią. Najważniejsze to być szczęśliwym! W końcu, jeśli jesteś szczęśliwy, będziemy szczęśliwi razem z Tobą. Cieszymy się, że wyrosłeś tak kochający, wesoły i wesoły. Dbaj o siebie i zawsze pamiętaj, że Cię kochamy! Wesołych świąt synu!

Niech matki czekają na swoich synów, gdziekolwiek są, gdziekolwiek zaprowadzi ich życie. Niech każdy syn zawsze tam będzie, aby troszczył się o swoją matkę, nie pozwalał nikomu jej urazić i zawsze pomagał, wspierał słowem i czynem. Szczęśliwy dzień synów!

Gratulacje z okazji święta – Dzień Syna! Życzę waszym najdroższym i najukochańszym dzieciom, aby były naprawdę szczęśliwe, odnoszące sukcesy, zdrowe, piękne, utalentowane i niezależne.Niech wasze rodzicielskie serca będą wypełnione dumą i miłością! Szczęście dla twoich rodzin i dobrobyt dla domu!

Ukochany synu, przez całe życie przeżyliśmy wiele radosnych chwil, ale odkąd się urodziłeś, każdy dzień obok Ciebie jest pełen niesamowitego szczęścia. Szczęście, którego doświadczamy, gdy jesteś blisko nas, jest nie do opisania. Jesteś naszą największą dumą, nadzieją na przyszłość i cudem, który inspiruje nasze rodzicielskie dusze i napełnia je niezmierzoną radością. Szczęśliwy dzień synów!

Drogi synu, tak się cieszymy, że okazałeś się człowiekiem przez duże M. Stałeś już na nogi i wspierasz własną rodzinę, w Twoim dniu chcemy Ci życzyć, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, zarobki będą wysokie, a Twoja rodzina silna. Abyś żył w obfitości i niczego nie potrzebował. Aby zawsze obok Ciebie byli prawdziwi przyjaciele, gotowi w każdej chwili odwrócić się od nich. Wszystkiego najlepszego i każdego sukcesu

W dniu synów każdy rodzic ma świetną okazję, aby pogratulować synom wakacji. Dlatego gratulujemy wam, drodzy synowie. Życzymy dobrego zdrowia, szczęścia, powodzenia we wszystkich sprawach, odwagi. Nie bój się brać odpowiedzialności za własne sprawy. Niech twoje życie daje tylko radość i przyjemne chwile. Nigdy nie rozpaczaj, zadbaj o poczucie humoru. Uszczęśliwiałeś nas od dzieciństwa, więc cieszymy się, że wyrosłeś miły i niezależny.Zawsze będziemy po Twojej stronie, a jeśli kiedyś będziesz potrzebować naszej pomocy, z przyjemnością Ci ją udzielimy. Jesteśmy z ciebie dumni! W ten jesienny dzień zachwycasz nas swoją obecnością. Nasi drodzy synowie, jesteście najlepsi i bardzo was kochamy! Lata mijają bardzo szybko, ty rośniesz, a wraz z tobą rośnie nasza miłość do ciebie. Wesołych świąt dla was, kochani!

Nasi drodzy chłopcy, życzę wam wesołych wakacji. Bardzo Cię kochamy i chcemy dla Ciebie szczęśliwego życia. Zawsze bądźcie ze sobą przyjaźnie nastawieni i pomagajcie w tarapatach. Jesteśmy dumni, że mamy tak wspaniałych synów. Jesteś już prawie dorosły i wkrótce opuścisz dom ojca, ale gdziekolwiek jesteś, zawsze powinieneś pamiętać, że masz silną i kochającą rodzinę. Życzymy wszystkiego najlepszego.

Drogi synu, gratuluję Ci Dnia Synów i życzę zdrowia, wielkich sukcesów, prawdziwej miłości i pełnej samorealizacji w życiu. Jeśli każda matka będzie miała tak odważnego i uważnego, opiekuńczego i życzliwego, odważnego i celowego syna, cały kraj, cały świat stanie się silniejszy. Życzę, abyś nigdy się nie wycofywał i zawsze osiągał swój cel!

Bądź najodważniejszymi i najodważniejszymi synami, utalentowanymi i odnoszącymi sukcesy, co najważniejsze, szczęśliwymi! Zadowolić rodziców częściej, pozostając życzliwymi i kochającymi dziećmi. Doceń ojcowskie i matczyne wsparcie, ich miłość i troskę, które będą Ci towarzyszyć przez całe życie. Wesołych świąt, chłopaki, niech wasze rodziny będą dumne z tak wspaniałych mężczyzn!

Szybka reakcja, dążenie do bycia lepszym we wszystkim, tylko dobre uczynki, bez apatii i zrzędliwości. Niech nie przeszkadzają Ci wahania nastroju, niepokój i rozpacz, wszędzie czekają na Ciebie sukcesy, szczęście i dobrobyt.

Gratulacje! Dziś zbliża się Dzień Syna, na jego cześć życzymy Tobie i Twoim synom szczęścia, energii, dobrego samopoczucia, zdrowia, wszystkiego najlepszego! Niech twoje dzieci będą przykładem dobroci, siły, inteligencji, męstwa!

Szczere gratulacje z okazji Dnia Syna w prozie

Szczęśliwy dzień syna do łez

Mój drogi synu, wesołych świąt. Zawsze starałam się zrobić z ciebie mężczyznę, a teraz widzę, że mi się udało. Stałeś się wysoki, dostojny, silny i piękny Każda dziewczyna chce zostać twoją żoną.Chcę powiedzieć, że jestem z ciebie bardzo zadowolona i życzę, aby wszystko poszło dobrze dla ciebie.Niech praca zadowoli duszę i przyniesie dobry dochód, aby wszystko w twoim życiu osobistym było z bang, zawsze pamiętaj o swoim kochającym ojcu, a Bóg cię błogosławi.

Szczęśliwy Dzień Syna. Chcę być troskliwym i kochającym synem. Chcę zawsze czuć wsparcie rodziny. Życzę Wam, abyście ufnie, z godnością i szczęściem budowali swoje życie. Chcę być dumą ojca i radością serca matki!

Rodzice wychowali synów, prawdziwych mężczyzn, silnych, zdecydowanych i odważnych. Niech chronią swoich bliskich, każdego, kto jest w pobliżu, podadzą rękę potrzebującym i tym, którzy mają kłopoty. Niech synowie zawsze będą kochani i nigdy nie zaznają samotności. Wesołych Świąt!

Duma tatusia i radość matki rosną w rodzinie. Wszystkie najlepsze cechy dwóch kochających się serc były w tobie ucieleśnione.Gratulujemy naszej ukochanej (imię) wspaniałego święta synów i życzymy wspaniałego losu i szczęścia.

Szczęśliwego Dnia Syna, mój ukochany synu. W moim życiu jesteś prawdziwym bohaterem, jesteś powodem do radości i radości. Synu, życzę Ci, abyś był człowiekiem ważnego biznesu, wielkiego sukcesu, niewyczerpanej siły, powodzenia i prawdziwej miłości. Niech anioł powstrzyma cię od złych intencji i wszelkiego rodzaju machinacji losu.

Szczęśliwy Dzień Syna. Chcę być najlepszym synem, wsparciem i wsparciem ojca, nadzieją i dumą matki. Szanuj i szanuj swoich rodziców, zawsze dąż do sukcesu i osiągaj wszystkie ważne cele w życiu.

Mój ukochany, cudowny synu, cieszę się, że Cię mam! Dziękuję, że każdego dnia uczysz mnie czegoś nowego, dostarczasz jasnych emocji i czynisz moje życie lepszym! Życzę Ci synu dobrego zdrowia, osiągnięcia wszystkich Twoich celów i wszystkiego najlepszego, wszystkiego, co daje Ci radość i szczęście! Pamiętaj, jestem zawsze tam i bardzo Cię kocham!

Dzień Syna! A mam dla ciebie syna, są drogie słowa gratulacji, które zachowałam specjalnie na ten dzień! Gratulacje moja droga! Od dnia, w którym się urodziłeś, zostałam najszczęśliwszą matką na planecie Ziemia i nadal jestem! Przynosisz tyle radości, że moje serce jest już wypełnione po brzegi! Tak się cieszę, że cię mam, tak troskliwy, uprzejmy, piękny, silny, wyrozumiały, czuły, uważny! Z dumą mogę powiedzieć, że wychowałam prawdziwego mężczyznę, który odpowiada za swoje słowa i czyny, który nie zna strachu, który zawsze na czas przyjdzie z pomocą! Jesteś najlepszym synem! Z tobą czuję się w siódmym niebie! Przy Tobie czuję się jak za kamiennym murem! Jesteś moją ochroną, nadzieją, radością, wsparciem, wsparciem, moją radością i szczęściem przez całe moje życie! Dla Ciebie jestem gotowa na wszystko, gdybyś tylko była radosna, natchniona, uśmiechnięta, usatysfakcjonowana i szczęśliwa! Tylko serce matki czuje i wie

Szczęśliwy Dzień Syna. Życzę Ci zdrowia, odwagi, pewności siebie, cierpliwości i silnej siły, aby osiągnąć wszystko, o czym marzysz w życiu. Bądź chwalebnym i godnym synem, kochaj i szanuj swoich rodziców, troszcz się o siebie i swoich bliskich. Powodzenia i prawdziwego szczęścia.

Synu! Drogi! Ulubiony! Mój drogi człowieku! Tylko Ty zajmujesz całe miejsce w moim sercu i pozostajesz główną osobą w moim życiu! Nikt nie może mnie zastąpić! Tak, nikogo nie zastąpię! Moja miłość do ciebie jest bezgraniczna i głęboka, moja troska o ciebie jest pełna czułości, mój sens życia jest w tobie! Gratuluję ci dzisiejszego urlopu. Happy Sons i życzymy wspaniałego nastroju i radosnego dnia! Niech w waszym życiu zapanują jasne, piękne dni, a przeciwności, trudności i smutki ominą! Życzę ci, synu, udanego życia osobistego, aby twoje serce rozgrzała nie tylko moja miłość, ale także miłość bliskiej ci kobiety! Niech wszyscy Cię kochają! Miłości nigdy dość, zwłaszcza dla ukochanego syna! Pływaj w morzu miłości i oceanie czułości krewnych i przyjaciół, częściej się uśmiechaj, ciesz nas swoim nastrojem i daj nam inspirację! Nigdy nie trać serca, nie zwieszaj nosa, nie martw się o drobiazgi! Trzymaj się kochanie! Potrzebujemy Cię szczęśliwego, zdrowego, pogodnego, pogodnego, energicznego, pogodnego i optymistycznego! Zadbaj o mężczyznę w sobie, synu, zadbaj o cenne ludzkie cechy w sobie! Wesołych Świąt!

Szczęśliwego dnia syna dla najbardziej wyjątkowej osoby, która skradła moje serce. Kocham cię synu, bo jesteś częścią mnie.Rozwiń skrzydła i lataj swobodnie, badaj życie, abym mógł zobaczyć je twoimi oczami. Zachowaj na zawsze swoją dobroć, uśmiech i poczucie humoru, spokój i wszystkie cechy, które uwielbiam.

Synu! W tym słowie zawarta jest zarówno miłość macierzyńska, jak i ojcowska pycha. Wiedz, że serca twoich rodziców biją dla ciebie, więc idź przez życie z podniesioną głową i pozwól, aby wszystkie szczyty uległy tobie. Szczęśliwy dzień synów, nasz drogi synu!

Wesołych świąt, Dzień Syna. Jesteś naszym jedynym synem, a kiedy dorośniesz, staniesz się naszym wsparciem. Życzymy Ci rozwoju wszechstronnie i zawsze pewnie dążyć do swoich celów, być zwycięzcą w życiu. Niech zabije w tobie nieinteligentna witalność. Dąż do wielkich wysokości. Bądź miły i posłuszny chłopcze. Pamiętaj, że wierzymy w Ciebie i Twój sukces i nigdy się nie poddajemy.

Drogi synu, moja motywacja i inspiracja, moje wsparcie i radość, Wesołych Świąt! Drogi i ukochany synu, niech wszystko w życiu układa się dla Ciebie jak najlepiej, spełnią się Twoje marzenia i pragnienia, plany i pomysły! Życzę jasnego, sensownego i interesującego życia!

Szczęśliwego Dnia Syna, drogi synu. Zawsze chciałem być dla Ciebie przykładem, ale sam biorę od Ciebie przykład – przykład bycia odważnym i silnym, bystrym i wesołym, szczerym i zaradnym. Drogi synu, życzę ci dobrego zdrowia, pomyślności w życiu i powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach. Odnosić sukcesy, być poszukiwane, szczęśliwe i kochane.

Mój ulubiony mały człowiek! Rodowite ciało i krew! moja radość i radość! Synek! Gratuluję ci Dnia Synów z głębi serca mojej matki! Całuję, przytulam, przyciskam do serca! Życzę Ci, aby ponure chmury rozproszyły się pod Twoją silną i pewną ręką, a niebo dla Ciebie zawsze będzie błękitne i czyste! Niech Twój nastrój mieni się wszystkimi kolorami tęczy! Niech twoje oczy zawsze lśnią szczęściem i radością! Niech twoje życie składa się tylko z radosnych, szczęśliwych chwil miłości, czułości, czułości, troski, opieki, ciepła i zrozumienia! Życzę Ci, abyś był pod szczęśliwą gwiazdą szczęścia, która świeciłaby nad Tobą w dzień iw nocy! pozwól ptakowi szczęścia zbudować gniazdo nad twoim domem, uspokoić się i mieć pisklęta! Niech fala szczęścia i sukcesu okryje Twoją głowę i Twoją rodzinę! Niech cykl radosnych wydarzeń zawiruje w pogodnym, okrągłym tańcu życia! Niech Twoje osiągnięcia przekroczą maksymalne szczyty i pobij własne rekordy! Niech twoje życie będzie utkane z wielobarwnych strzępów szczęścia! Niech tęcza zabłyśnie nad tobą, nawet przy pochmurnej pogodzie! A jeśli pada, to tylko złoto! Synu, zostań najlepszy!

Od pierwszego dnia, od pierwszego spojrzenia sobie w oczy, zdałem sobie sprawę, że nigdy nikogo nie kochałem tak bardzo jak ciebie, mój synu.Radość dla mojej duszy, wsparcie i sens mojego życia, gratulacje w dniu synów!

Dzień Syna! Ta sama data dla wszystkich synów na planecie i ważny dzień dla każdej mamy! Syn! Gratuluję Ci tego cudownego święta i chcę Ci przypomnieć, bez względu na to, jak życie Cię kręci, bez względu na to, jak się do Ciebie obraca, pamiętaj, że matka jest jedyną osobą na świecie, która będzie Cię kochać przez całe życie, aż do ostatniego oddech ! Zawsze będę Cię we wszystkim wspierać, pomagać, doradzać, ratować od kłopotów, chronić, nie zdradzę, nie obrażę i nigdy nie przestanę Cię kochać! Serce matki jest zbyt oddane i szczere i po prostu nie jest zdolne do podłości! Nigdy nie bój się samotności, zawsze, przez cały czas, we wszystkich sytuacjach życiowych, będziesz mieć matkę przy sobie! Nawet jeśli tylko w myślach, to wciąż tam jest! Matki nie boją się barier i dystansów, mama potrafi dokonać niemożliwego, a Ty zawsze możesz na mnie liczyć! Chciałbym, żeby nasze uczucia były wzajemne, abyście traktowali mnie tak samo jak ja was! I niech twój stosunek do mnie zaowocuje osobistym szczęściem w twoim życiu! Niech twoje dzieci będą ci wdzięczne za twój stosunek do nich, niech będą mądre i zdrowe, niech twoje życie będzie wypełnione miłością i troską, jak moje serce!

Dzisiaj całym sercem i duszą gratuluję Wam bardzo pięknego święta, dnia synów! Niech każdy dzień przedstawia nowe i ważne lekcje, niech zawsze będzie w pobliżu godny przykład, niech miłość nie ominie twego serca! Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich upragnionych marzeń i osiągnięcia wszystkich Twoich celów.

Ukochany syn! Dzisiaj jest uroczysty dzień w moim życiu, który pragnę Wam zadedykować! Dzień Syna! kilka lat temu pojawiłaś się jak cud w moim życiu i napełniłaś je sensem, radością i niekończącym się szczęściem macierzyńskim! I nadal zachwycasz mnie każdego dnia swoim uśmiechem, życzeniami dobrego dnia, swoimi działaniami! Nie wyobrażam sobie, dlaczego miałbym żyć na tym świecie, gdyby Bóg nie dał mi ciebie! Synu, jesteś moim aniołem, jesteś moim życiem, jesteś moim bohaterem! Gratuluję ci tego wspaniałego dnia i życzę, abyś zawsze pozostał godnym synem! Bierz z życia to, co najlepsze, raduj się każdym promieniem słońca, każdym kwitnącym pąkiem, każdym jasnym wydarzeniem! I niech pochmurny dzień nigdy nie nadejdzie w twoim życiu! Jeśli nadejdzie, rozrzucę nad tobą chmury rękami, byle tylko zobaczyć twój uśmiech, synu, gdybyś był szczęśliwy! Za Twoje szczęście oddam wszystko, co mam, wszystko, co mogę, zrobię dla Ciebie, mój drogi mały człowieczku! Żyj i ciesz się, twórz i twórz, dawaj i otrzymuj prezenty! Wiedz, że szczęście matczyne zależy od szczęścia twojego syna, dlatego oddaję ci dzisiaj całe moje ludzkie szczęście!

Szczęśliwy Dzień Syna

Szczęśliwy Dzień Syna, z głębi serca

Szczęśliwy Dzień Syna, moja droga syn. Uwierz mi, bycie ojcem jest wspaniałe i ważne, zwłaszcza gdy masz tak wspaniałego syna. Jesteś dumą mojego serca, moim asystentem w każdym biznesie.Życzę, abyś śmiało dążył do swoich celów, nie zmieniał kursu w kierunku sukcesu i szczęścia, aby stale osiągać nowe i nowe wyżyny.

W ten wspaniały jesienny dzień pragnę pogratulować, mój drogi synu, wszystkiego najlepszego. Bądź szczęśliwy, zdrowy, pewny siebie, otoczony szczerymi i prawdziwymi przyjaciółmi, pełen pomysłów i planów! Bądź kochany i szczerze kochaj!

Szczęśliwego dnia syna, synu. Życzę, abyś był silny i zdrowy, odważny i miły, pewny siebie i celowy. Moja droga, niech wszystko się ułoży, niech zawsze będzie wiele pomysłów i okazji na szczęście i sukces w twoim życiu.

Szczęśliwy Dzień Syna. Dla ojca jesteś nadzieją, wsparciem i wsparciem. Chcę, abyś odniósł sukces w osiąganiu wszystkiego, do czego aspirujesz, aby wszystko, w co wkładasz swoją siłę i wysiłek, z pewnością się rozwinęło, aby wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia, z pewnością było obecne w Twoim życiu.

Gratulacje dla mężczyzn w każdym wieku, niezależnie od tytułów osiągnięć i regaliów. W końcu każdy z was na pierwszym miejscu, czyjś syn. Życzę wszystkim sukcesów i powodzenia, dorastania, dorastania, osiągania swoich celów, aby Twoi rodzice zawsze mogli być z Ciebie dumni. Pamiętaj dzisiaj o ludziach, którzy dali ci życie i wychowali cię na prawdziwych mężczyzn, podawaj rękę swojemu ojcu i dawaj kwiaty matce. Szczęśliwy dzień synów!

Szczęśliwy Dzień Syna. Życzę, aby rodzice nie tylko Cię kochali i pielęgnowali takiego syna, ale także byli naprawdę dumni z Twoich sukcesów, osiągnięć, zwycięstw. Bądź wspaniałym bohaterem, silnym mężczyzną, odważnym kapitanem podczas każdej podróży, której pragniesz. Życzę zdrowia, powodzenia, miłości i dobrych rad rodzicielskich, które pomogą w każdej sprawie.

Szczęśliwego dnia syna, ukochany i drogi człowieku mojego życia. Wiesz, że mama zawsze służy praktycznymi radami, zawsze słucha i wspiera. Życzę ci, synu, abyś wzrastał duchowo i rozwijał swój biznes, wzbijał się do gwiazd chwały i nigdy nie upadł. Bądź kochany, niezmiernie szczęśliwy i zawsze zadowolony z siebie.

W dniu synów chcę ci pogratulować, moja droga. To twoje święto, bo jesteś moim synem i jestem z tego dumny. Tak, czasami nie jest nam łatwo znaleźć wspólny język, często nasze poglądy na życie są różne, ale mimo wszystko bardzo Cię kocham. To właśnie wraz z nadejściem Ciebie zacząłem doceniać życie i dziękować Ci za to, że jesteś tak wspaniały. Byłeś dla mnie wsparciem i wsparciem od najmłodszych lat. Patrzę na Ciebie i codziennie uczę się czegoś nowego, dobrego.Jesteś już dorosły, ale dla mnie zawsze będziesz moim małym synkiem. Chcę, żeby twoje życie było jak najlepsze. Dzięki swojej mądrości i roztropności będziesz mógł w przyszłości osiągnąć niespotykane dotąd wyżyny. Cieszę się z każdego, nawet najmniejszego osiągnięcia, a moje serce bije szybciej, gdy jesteś wesoły i wesoły.Wesołych świąt, moja droga! Wiedz, że bardzo cię kocham!

Dzisiaj jest święty dzień! To święto oświeca wszystkie matczyne serca na świecie! Dzień Syna! Cóż może być piękniejszego niż gdy patrzą na Ciebie rodzime i troskliwe oczy Twojego ukochanego syna! Nie mogę powstrzymać emocji, a łzy spływają po policzkach mamy! Emocji nie da się powstrzymać i dziś tego nie zrobimy! Płacz ze szczęścia jest taki piękny! Wesołych świąt synu! Drogi, ukochany, najlepszy syn na świecie! Moja duma, wsparcie, ochrona, nadzieja, wiara i miłość! Życzę Ci osobistego szczęścia, męskich zainteresowań, przyzwoitych zarobków, silnej rodziny, kochającej, wiernej i wyrozumiałej żony oraz zdrowych dzieci! Niech Twój dom wypełni się wygodą i śmiechem, ciepłem i troską, radością każdego dnia i spokojem każdej nocy! Zainwestuj w wychowanie swoich dzieci wszystko to, co daliśmy Ci w dzieciństwie, co daliśmy Ci, gdy dorastałeś! Życzliwość, sympatia, uwaga, ochrona, pomoc, wsparcie, miłe słowo! Niech wasze ludzkie cechy zostaną przekazane waszym dzieciom i naszym wnukom ku radości całej rodziny! Zadbaj o naszą miłość, nasz bezgraniczny szacunek, naszą uwagę! Bądź najlepszym ojcem, troskliwym synem i wiernym, kochającym małżonkiem!

Synu! Gratuluję wam z okazji Dnia Synów i życzę wam wsparcia, abym mógł być z was dumny! Bądź najlepszy wśród godnych, bądź godny wśród najlepszych! Niech to święto przypomni Ci, że matka w życiu człowieka jest najważniejsza! Urodziła cię, wychowała, włożyła w ciebie kawałek swojego matczynego serca, dała ci możliwość cieszenia się życiem! Doceń wszystko, co dała Ci Twoja mama! Zadbaj o jej szczęście, szacunek, pomoc, odwiedzaj częściej, mów do niej miłe słowa, podaruj jej miłe prezenty i niespodzianki, bądź złotym synem dla najdroższej osoby na ziemi! Niech twoje życie odniesie sukces, niech nie będzie przeszkód na twojej drodze, niech twoje szczęście będzie bardzo bliskie! Uśmiechaj się, czyń dobro, ciesz się życiem, inspiruj się,

Szczęśliwego dnia synów mój cudowny synu! Bardzo cię kocham i chcę, abyś zawsze był szczęśliwy, zdrowy i stabilny we wszystkich swoich przedsięwzięciach i czynach. Niech wszystko będzie zgodnie z planem, a Twoje możliwości rosną każdego dnia.

Moje ukochane, najbardziej potrzebne i niesamowicie drogie dzieci, gratuluję wam z okazji dnia waszych synów! Życzę niewypowiedzianego szczęścia, wielkiej radości i niesamowitych doznań. Niech moja miłość strzeże was i chroni przez całe życie, chroniąc przed wszelkimi trudnościami i smutkami. Bądźcie godnymi zaufania przyjaciółmi i najbardziej sympatycznymi braćmi, ponieważ jesteście przedłużeniem mojej duszy!

Szczęśliwego dnia syna! Radosnym wydarzeniem dla każdej rodziny są narodziny syna, to prawdziwy dar dla rodziców i oczywiście prawdziwy dar dla samych synów, którym dano życie. Niech chłopcy, duzi i mali, zadowolą swoich ojców i matki.

Synu! Dzisiaj jest Dzień Synów i mam dla was niezwykłe słowa gratulacji, które pochodzą z głębi duszy i serca! Bardziej intymny niż ty, nie mam nikogo w moim życiu, nigdy nie było i nigdy nie będzie! Jesteś moją ukochaną, kochaną, kochaną, słodką, cenną, potrzebną osobą na całym świecie! Nie ma drugiego takiego syna na całej planecie Ziemi! Jesteś jeden i jedyny! Chcę, żebyś zawsze pozostawała tak czuła, uważna, troskliwa, szarmancka, uprzejma, mądra, wyrozumiała! Cóż, jak możesz nie kochać? Jesteś doskonały wśród wszystkich synów! Jesteś najlepszy wśród najlepszych! Jesteś aniołem w ciele! Zawsze przyjdziesz na ratunek, zawsze zastąpisz swoje silne, męskie ramię, wsparcie, uspokojenie! Twoje decyzje są pewne i stanowcze, Twoje słowa są uczciwe i uzasadnione, Twoje działania odpowiadają sprawie! Jesteś uczciwy, miły, wrażliwy, czuły i co najważniejsze, wiesz, jak szanować swoich rodziców! Niski ukłon za twoją postawę! Niech twoja dobroć powróci do ciebie stokrotnie, a będziesz szczęśliwy przez sto lat! Nie wątp w to, że jesteś kochany, drogi i szanowany przez swoją rodzinę! Jesteśmy zawsze z Tobą w myślach, duszy i sercu!

Szczęśliwego dnia syna, synu! Bądź zdrowy, silny i silny! Bądź szczery ze swoimi przyjaciółmi i kochaj swoją drugą połówkę! Niech życie daje szanse, możliwości, projekty i pomysły, które niezmiennie doprowadzą do sukcesu, zwycięstw i osiągnięć!

Szczęśliwego Dnia Syna, mój drogi synu. Jesteś prawdziwym mężczyzną, silnym, odważnym, odważnym bohaterem, ale dla swojej matki zawsze będziesz dzieckiem, które nadało prawdziwy sens życia.Synu, życzę Ci szerokiej i długiej szczęśliwej drogi przez życie, dobrego zdrowia i godnych zwycięstw na polu bitwy Twoich celów i aspiracji.

Szczęśliwy Dzień Syna. Życzę, abyś był godnym spadkobiercą tradycji, zasług, zwycięstw i sukcesów swojej rodziny. Bądź synem, z którego można być dumnym, o który należy się modlić przed snem. W wieku małego chłopca czy młodego chłopaka, w czasach dorosłego mężczyzny, a nawet dojrzałej osoby, nie ma lepszego statusu na Ziemi niż syn! Bądź najlepszym synem, kochaj swoich rodziców i podbij cały świat!

W Dniu Syna pragnę zawsze być kochającym i ukochanym synem, pomagać rodzicom w trudnych chwilach, szanować i szanować moją rodzinę, być wdzięcznym za szczęśliwe życie i być dumnym z status wspaniałego syna.

Szczęśliwego Dnia Syna, mój drogi synu. Dla mamy jesteś szczęściem i nadzieją, wsparciem i dumą, siłą i wsparciem. Życzę Ci, moja droga, zawsze iść łatwą i życzliwą drogą, nigdy nie wątpić w siebie i nigdy nie tracić entuzjazmu. Prawdziwa miłość i przyjaźń do Ciebie, moja ukochana, wielkie szczęście i prawdziwe ludzkie szczęście!

Drodzy synowie, wesołych świąt. Teraz jesteście jeszcze małymi chłopcami, ale nadejdzie czas i staniecie się prawdziwymi mężczyznami. Chcemy, abyś wyrósł na dobrych ludzi, dlatego zawsze słuchaj naszych mądrych wskazówek. A jeśli wpadniesz w kłopoty, pamiętaj, że mama i tata zawsze będą próbować ci pomóc. Życzymy, aby szczęście uśmiechnęło się do Ciebie w życiu i padło o Tobie słowa „oto szczęściarz”.

Gratuluję Ci wakacji – Dzień Syna. Bądź szczęśliwy i zdrowy, życzę wszystkiego najlepszego. Niech życie Cię zadowoli, a Twoja rodzina niech żyje w radości i dobrobycie!

W tym symbolicznym święcie chciałbym przypomnieć, że synowie to ci mężczyźni, których naprawdę nie można przestać kochać! Niech każdy syn, młody i stary, poczuje miłość i wsparcie swojej rodziny!

Chcę, aby moi synowie zawsze czuli matczyne ciepło i troskę, aby ich serca czuły miłość. Zrobię wszystko, co może mama, abyś zobaczył uśmiech i światło w oczach. Otoczę cię życzliwością i szczęściem.

Ukochani synowie, wesołych świąt. Jesteście już dorosłymi mężczyznami, tak jak teraz pamiętamy te czasy, kiedy byliście nieinteligentnymi dziećmi i nosiliśmy was w ramionach z trwogą i czułością, przyciśnięte do naszych serc. Dałeś nam wiele jasnych dni i mamy nadzieję, że nigdy nie zapomnisz swoich kochających rodziców. Odniosłeś sukces i jesteśmy z Ciebie dumni, więc kontynuuj dobrą pracę, a zawsze będziemy się cieszyć z Twojego sukcesu.

Szczęśliwy Dzień Syna. Pragnę pozostać tym samym miłym i opiekuńczym synem, chcę zawsze osiągać swój cel i pozostawiać na bok wszelkie wątpliwości. Wiedz, że w każdej sytuacji i przy każdej pogodzie pozostajesz najlepszym synem, dumą serc rodziców!

Synowie dają wsparcie i ochronę, a całe ciepło kierowane jest tylko na amulet ich spokoju. Życzę, abyście dążyli, rozwijali się i pokonywali wszelkie przeszkody. Pragnę osiągnąć, przechować i umiejętnie wykorzystać to, co przedstawia życie.Szczęśliwego Dnia Syna!

Synu, dziękuję za uszczęśliwienie mnie i spełnienie wszystkich moich oczekiwań! Niech każdy dzień przynosi nowe sukcesy i osiągnięcia! Niech twoje życie będzie pełne jasnych kolorów, spełnienia cenionych celów i szczęśliwych wydarzeń! Zawsze pozostań taką miłą, silną i celową osobą! Jestem z ciebie dumny!

Jestem szczęśliwa w sercu i dumna w duszy, że mam tak wspaniałego syna. Gratuluję ci w Dzień Syna, kochanie, i chcę zawsze iść na koniec wybranej ścieżki i odebrać nagrodę, znaleźć swoje miejsce w tym życiu, robić swoje, nie wątpić w swoje umiejętności i genialnie realizować swoje plany. I będziesz potrzebować pomocy, wiesz, po prostu gwizdnij.

Mój nieodparty synu, wesołych świąt. Tyle lat wychowywałam Cię z Twoim ojcem i włożyłam w Ciebie tyle wysiłku, teraz jesteś dorosła i mam nadzieję, że kiedy nadejdzie czas i moja głowa pokryje się siwymi włosami, nie zapomnisz o swojej mamie. Życzę Ci, abyś zawsze była silna i odważnie patrzyła losowi w oczy, aby we wszystkim towarzyszył Ci wielki sukces. Bądź najbardziej kochany i szczęśliwy. Nigdy się nie poddawaj. Życzę wszystkiego najlepszego.

Szczęśliwego dnia syna! Niech syn będzie szczęśliwy, zdrowy, odważny i pozostanie prawdziwym wsparciem dla Was – rodziców. Wzajemne zrozumienie, miłość i ucieleśnienie wszystkich marzeń w rzeczywistość.

Drogi synu, jesteś moją ochroną, wsparciem i najwyższym szczęściem! Kocham Cię iz całego serca życzę Ci zdrowia, sukcesu i szczęścia! Niech szczęście się do Ciebie uśmiechnie, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia! Bądź tak celowy, pracowity i odważny! Pamiętaj, jestem z ciebie dumny, mój ukochany synu!