Gratulacje dla absolwentów

Zebraliśmy dla Ciebie wiele jasnych gratulacji dla absolwentów, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Twoje ukończenie szkoły jest tutaj i gratuluję ci z głębi serca. Chcę życzyć rozwagi i siły na dalsze dorosłe życie. Niech życie sprawi ci miłe niespodzianki, niech twoja droga będzie łatwa i słoneczna. Życzę szczęśliwych, dobrych dni, dobrego zdrowia i jasnej latarni morskiej, która pomoże ci dokonać właściwego wyboru.

Gratuluję z okazji ukończenia szkoły i życzę, aby bal balu na zawsze pozostał w Twojej pamięci jako magiczny moment, abyś po życiu szkolnym rozpoczął nową, jasną passę szczęścia, determinacji, ciężka praca, entuzjazm i sukces. A co najważniejsze – nie bój się niczego, uwierz w swoje marzenie i nie stój w miejscu – biegnij w stronę swojego szczęścia i wielkich osiągnięć.

Drodzy czwartoklasiści, gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Przed Tobą niesamowite przygody. Życzę Wam, cudowne dzieci, miłego i wspaniałego lata oraz przygotowania się na wielkie osiągnięcia i znaczące osiągnięcia, na ciekawe przedmioty i zabawne lekcje, na nowe znajomości z naukowcami i ich wielkie odkrycia.

Gratulacje dla uczniów Graduation 4! Wykonałeś świetną robotę przez te 4 lata. Przed nami intensywniejsza i ciekawsza ścieżka edukacyjna. Bądź zdrowy, aktywny i uważny.Życzymy miłego nastroju, udanych wakacji i wielu pozytywnych emocji!

Więc nadszedł ten radosny i ekscytujący dzień dla nas wszystkich – ukończenie szkoły. Gratulacje, drodzy absolwenci i absolwenci. Zależy nam, aby zdobyta wiedza pomogła Ci w życiu, aktywności zawodowej i rozwoju kariery! Życzymy samych zwycięstw w życiu, powodzenia i wszystkiego najlepszego!

Gratulacje, nasi drodzy i wspaniali absolwenci. Dziś na twoją cześć wybije pożegnalny bal szkolny, a jutro obudzisz się z myślami o tym, gdzie iść dalej, kim się stać i jaką drogę wybrać dla siebie. Życzymy Wam drogie dzieci, abyście nigdy nie tracili wiary w siebie, podążali za wezwaniem serca i podążali za marzeniami. Niech towarzyszy Ci wiatr powodzenia i jasne promienie dobrego samopoczucia w świecie dorosłego życia.

Szczęśliwego ukończenia szkoły i oby nie było dziś żalu. Niech czeka na Ciebie tylko radość i szczęście, niech będzie wiele okazji na drodze do osiągnięcia celów, niech będzie dużo szczęścia w spełnieniu pragnień, niech czeka na Ciebie prestiż, sukces i morze przyjemności.

Drodzy absolwenci! W dniu ukończenia studiów istnieje wiele różnych ścieżek, które możesz obrać.Dla nas wszystkich i naszego kraju ważne jest, abyś odnalazł swoje miejsce w życiu, swoje powołanie, abyś odniósł sukces, przedsiębiorczy i urzeczywistnił najbardziej ambitne plany… Dlatego szczerze życzę, abyś nie bał się odważyć jeśli chcesz iść nietkniętą drogą (mam na myśli drogi innowacyjne, a nie kryminalne). Zostaw tam swój ślad! I obyś po drodze spotkał ludzi o podobnych poglądach!

Moi drodzy absolwenci! Dziś patrzysz na mnie takimi znajomymi, ukochanymi, ale niezwykle poważnymi i nieco zdezorientowanymi oczami. Nie bój się kochanie! W końcu czeka Cię tylko szczęście i sukces. Najważniejsze jest, aby już ze szkolnych kroków wejść na właściwą ścieżkę i zrobić właściwy krok w swoim kierunku. Oddaliśmy w Wasze ręce i głowy najbardziej niezawodną broń – wiedzę. Chciałbym, aby każdy z Was mógł go właściwie używać i przebić się na sam szczyt życiowego sukcesu. Powodzenia absolwenci!

Bracie, gratulacje, dzisiaj jest oficjalny dzień twojego dorastania – twoje ukończenie szkoły! Niech w tym dniu wszystko będzie cudowne, jak we śnie, niech szczęście i dobrobyt nigdy nie przestaną cię zachwycać dzień po dniu! Życzę wszystkiego najlepszego!

Dzieci, drodzy absolwenci, pragnę pogratulować Wam wejścia w nowy etap w życiu, który będzie nie mniej obfitujący w wydarzenia i ciekawe niż minione lata. Będzie jednak zawierał wiele różnych problemów, które w swojej złożoności wyprzedzają prace laboratoryjne w fizyce. Uwierz, że napotkasz różne sytuacje, ale pamiętaj, że zawsze istnieje wyjście! Każdemu z Was życzę wszystkiego najlepszego, miłego, życzliwego i potrzebnego. Bądź zawsze zdrowy i szczęśliwy! Pamiętaj, że zaczyna się twoje niezależne życie, więc pokaż wszystkim, że poradzisz sobie z wszelkimi trudnościami. Ale dzisiaj powinieneś skupić się na tym, że masz wakacje, co oznacza, że ​​wszystkie inne pytania i problemy mogą poczekać. Życzymy udanych wakacji, drodzy absolwenci. Powodzenia!

Chociaż jeszcze nie dotarliśmy, jest jeszcze wiele do zrobienia, gratulacje z okazji ukończenia studiów! Klasa 9 dobiegła końca, czekają na Ciebie wspaniałe odkrycia i wielka wiedza. Niech twoja przyszła ścieżka odniesie sukces i pomyślnie, niech kurs, który wybierzesz, odniesie sukces i uzasadni wszystkie twoje nadzieje.

Gratuluję ukończenia studiów i z głębi serca życzę Ci wyznaczania sobie właściwych celów, nie szczędzenia wysiłku i wysiłku na ich osiągnięcia, śmiałego torowania sobie drogi do swoich marzeń i szczęście, ciągłe rozwijanie swoich talentów, gromadzenie doświadczeń życiowych, poprawna wiedza i umiejętności.

Drodzy! Przez długi czas ucząc się razem, udało ci się stać prawdziwą rodziną.Wasza wzajemna pomoc i wsparcie zawsze nas mile zaskakiwały. Chciałbym, aby na nowym etapie Twojego życia Twoja przyjaźń tylko się zacieśniła, aby każdy realizował się jako osoba i osiągał pożądane rezultaty. Niech w twoim życiu będzie więcej szczęśliwych chwil, przyjemnych zmian i osobistych zwycięstw. Powodzenia!

Ukończenie szkoły to bardzo ekscytujące wydarzenie, w którym chcesz zabłysnąć, być najlepszym i wierzyć w cuda. Niech te wakacje będą punktem wyjścia do dalszych zwycięstw, aby dorosłe życie było szczęśliwe i beztroskie.

Dzisiaj te szkoły, rodzime drzwi otworzą się na oścież, a wszystkie ścieżki i drogi staną przed Tobą. Masz już wystarczająco dużo doświadczenia i wiedzy, aby śmiało przekroczyć ten próg i podjąć jeden z najtrudniejszych i najbardziej odpowiedzialnych kroków w swoim życiu. Życzymy, aby wybrana przez Ciebie ścieżka była bardzo szczęśliwa i łatwa. Spotykać się na nim częściej; szczęście, sukces i dobrobyt. Niech obok Ciebie będą tylko dobrzy ludzie, którzy, podobnie jak Twoi nauczyciele, zawsze będą gotowi pomóc, udzielać terminowych, mądrych rad i wspierać w każdym z Twoich przedsięwzięć. Powodzenia w życiu, nasi drodzy absolwenci!

Gratulujemy ukończenia studiów, 9 stopni nauki i dążenia do sukcesu. Obyś nadal mógł śmiało podążać w kierunku swoich marzeń, także zręcznie i łatwo uczyć się wszystkiego nowego, a także z dumą i radością odkrywać dla siebie nowe granice możliwości. Życzę Ci siły, cierpliwości, wytrwałości i osiągnięcia wszystkich Twoich celów. I niech prawdziwi przyjaciele, kochający bliscy będą z tobą przez cały czas.

Drodzy absolwenci klasy 9, gratulujemy zdobycia podstawowego wykształcenia średniego, pokonania jeszcze jednego kroku na drodze do dorosłości. Życzymy sukcesów na egzaminach, silnej przyjaźni i radości komunikacji, szybkiego spełnienia marzeń.

Dzisiaj opuszczamy szkołę, dzisiaj mówimy Wam wszystkim „do zobaczenia wkrótce”. Dziękujemy naszym wspaniałym nauczycielom i administracji szkolnej, naszym wspaniałym rodzicom i wszystkim, którzy pomogli nam otworzyć drzwi do kraju nowej wiedzy, którzy zawsze w nas wierzyli i nie pozwalali się poddawać. Jesteśmy u progu ciekawych i wielkich odkryć, czekamy na powiew szczęśliwych zmian i na pewno osiągniemy wszystkie nasze cele. A echa naszych dźwięcznych śmiechów i wesołych szkolnych spotkań zawsze nas rozweselą i zainspirują.

Szczęśliwego ukończenia studiów iz głębi serca życzę nowej drogi wielkiej przygody. I żeby w dorosłym życiu nie było szarych, nudnych dni, żeby każda chwila, każda godzina przed Tobą otwierała drzwi do nowych sukcesów i perspektyw. Życzę, abyś stał się wielkim człowiekiem szlachetnego zawodu i dobrego serca!

Z całego serca gratuluję absolwentom

Jasne gratulacje dla absolwentów do łez

Moja droga, możesz sobie wyobrazić, że za kilka miesięcy, pierwszego września, przyjdziesz nie do swojej szkoły, ale na uczelnię. To będzie coś nowego , ale bardzo interesujące dla Ciebie. Dlatego życzę powodzenia i wszystkiego najlepszego. Nie mam wątpliwości, że będziesz miał wielu nowych znajomych, miłe chwile, ale nie zapomnij o szkolnych przyjaciołach, o zabawnych chwilach, które były podczas ucz się w szkole.Dzisiaj położy kres twojej historii w tej szkole, ale chcę, żebyś pamiętał każdą chwilę.Życzę owocnej nauki na wyższej uczelni, powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach.Ciesz się każdą chwilą swojego życia, bo wszystko, co jest wyjątkowe. Spędź tę imprezę dyplomową w taki sposób, abyś ją później zapamiętał i nostalgiczny. Wesołych wakacji, drogi absolwent!

Drodzy absolwenci, ostatniego dnia w szkole życzymy, abyście nie smucili się i nie bali. Oczywiście wiele szczęśliwych chwil pozostaje za sobą, a przed Tobą czeka nieznane.Ale to jest sens życia – wyruszyć w ekscytującą, długą podróż w poszukiwaniu swojego przeznaczenia. A co najważniejsze – w pogoni za rezultatem nie zapomnij cieszyć się procesem! Wiemy, że kiedyś będziemy z Was bardzo dumni! Powodzenia!

Gratuluję ukończenia studiów i życzę Ci poczuć się jak osoba wolna, niezależna, gotowa przenosić góry w trosce o swoje szczęście. I niech wieczór pożegnania ze szkołą stanie się magicznym świętem, które dało Ci wiele nadziei i marzeń!

Drogie dzieci, dzisiaj kończycie czwartą klasę, opuszczacie mury szkoły podstawowej i idziecie w poszukiwaniu nowej wiedzy i odkryć na poziom seniorski. Niech Twoja ścieżka będzie łatwa i prosta, niech nowe przedmioty wzbudzą Twoje niewątpliwe zainteresowanie, niech szkoła dla Ciebie stanie się nie tylko miejscem zdobywania wiedzy i edukacji, ale także centrum zabawy i ekscytującej rozrywki.

Drodzy absolwenci! Wygląda na to, że dopiero wczoraj nasza gościnna szkoła przyjęła Cię do swojej przyjaznej rodziny. Kiedy po raz pierwszy przekroczyłeś próg szkoły, byłeś pełen nieśmiałych nadziei i niejasnych oczekiwań. Teraz z lekkim smutkiem opuszczasz te mury, które stały się na zawsze drogie. Niech twoje najskrytsze plany spełnią się w stu procentach. Odważniej wygrać!

Nasze drogie dzieci. Dzisiaj stałeś się trochę bardziej dojrzały, a my patrzymy z dumą i przyjemnością na to, jak duży, poważny i odpowiedzialny się stałeś. Teraz stajesz przed nowymi wyzwaniami, nowymi możliwościami i nowymi wprowadzeniami do swojego szkolnego życia.Nie bój się niczego, bo razem jesteście siłą i poradzisz sobie z każdą próbą. Nie bądź niegrzeczny, nie łaj, bądź godny swojej nowej piątej klasy.

Nasi drodzy absolwenci, gratulujemy ukończenia 4 klasy! Do pierwszej klasy dotarłeś całkiem okruchy i stałeś się dorosłymi i niezależnymi uczniami. Widzimy w Tobie ogromny potencjał, chęć wzrostu i rozwoju, stawania się lepszymi, osiągania niesamowitych sukcesów. Życzymy nowych horyzontów, ciekawych zainteresowań, miłej ekipy i wielu słonecznych dni!

Drodzy absolwenci, powodzenia! Życzymy, aby każdy z Was odnalazł swoje przeznaczenie, wybrał własną drogę i własny biznes. I bez względu na to, co się stanie, nie zbaczaj ze swojej ścieżki. Niech będą z wami kochający ludzie i mądrzy mentorzy! Życzymy odwagi i świadomości w podejmowaniu decyzji, szczerości w relacjach i prawdy w wartościach!

Teraz nadszedł czas, aby pożegnać się ze szkołą, egzaminy się skończyły, a lekcje w szkolnych ławkach również pozostaną w tyle. A dzisiaj jest ekscytujący, a zarazem radosny i smutny dzień – dzień pożegnań i nowych oczekiwań, dobrych nadziei i promiennych uśmiechów. Gratuluję ukończenia studiów i życzę, abyś poszedł własną drogą do ukochanego marzenia, pokonując wszelkie przeszkody. Niech wszystko potoczy się cudownie w Twoim życiu, niech Twoi ukochani krewni, przyjaciele i po prostu dobrzy, życzliwi ludzie zawsze będą w pobliżu.

Gdy szkolny dzwonek zadzwoni do Ciebie po raz ostatni, otworzą się przed Tobą drzwi w życiu, w którym nie będzie wsparcia ze strony nauczycieli, data kolejnego egzaminu będzie nieznana , nie będzie komu odpisać odpowiedzi na pytanie (bo nikt nie spotka takiego samego losu jak Twój), a Ty nigdy nie będziesz wiedział w jakiej jesteś klasie… Tak to jest – dorosłe, odpowiedzialne, niezależne życie . Dlatego życzę, aby los był dla ciebie łaskawy: wyślij wsparcie na czas; dał szybką radę; otoczył cię podobnie myślącymi ludźmi, po prostu kochającymi i miłosiernymi ludźmi.Powodzenia dla was wszystkich!

Przyjaciel! Gratuluję Ci tego wesołego święta, które wszystkim kojarzy się z powrotem do dzieciństwa! W dniu, w którym spotykają się ludzie, którzy siedzieli przy tym samym biurku lub uczyli się w tej samej klasie, życzę, abyś wyciągnął z tego jak najwięcej! Niech to spotkanie pomoże Ci uciec od codziennych problemów i zanurzyć się w przyjemnych wspomnieniach!

Drodzy absolwenci, jesteście u progu dorosłości, z całą jej odpowiedzialnością i różnorodnością sytuacji życiowych! Życzymy powodzenia, pewności i trafnych decyzji! Wypełnij siebie i swoje życie pozytywnością, wiedzą, umiejętnościami i zdolnościami, które uczynią Cię lepszym. Szczęście dla Ciebie, realizacja i wielkie osiągnięcia!

Gratulacje! Chciałabym powiedzieć, że ten dzień jest tak ważny, tak przyjemny, ale jednocześnie trochę smutny. Niech pamięć o nim pomoże ci zawsze iść do przodu, aby twoja siła nie została zmarnowana na próżno. Zawsze wiedz, że w pobliżu jest wielu ludzi, którzy są gotowi pomóc, podpowiedzieć i doradzić.

Cóż, nadchodzi dzień, na który tak bardzo się bałam. Mój drogi absolwent, chcę Ci powiedzieć, że jestem z Ciebie niesamowicie dumny, bo dojrzałaś i zmieniłaś się na lepsze przez te lata studiów. Przetrwałeś wszystkie próby, które spadły na twoją głowę, więc masz pełne prawo do odpoczynku. Chcę, żebyś spędził ten dzień z kolegami z klasy, bo droga poprowadzi Cię w różnych kierunkach.Chcę, żebyś nie tracił kontaktu z tymi, z którymi przyjaźniłeś się przez te wszystkie jedenaście lat. Nie trać kontaktu z tymi chłopakami, z którymi razem przeżyliście te trudne lata szkolne. Uwierz, że najsilniejsza przyjaźń powstaje w murach szkoły. Dzisiaj jesteś niesamowicie piękna, więc nawet nie mogę na ciebie patrzeć. Miłego świętowania, mój wspaniały absolwent!

To twój dzień ukończenia szkoły, moja droga dziewczyno. Szczerze mówiąc, patrzę teraz na was wszystkich i nie rozumiem, jak czas minął tak szybko. Wydawało mi się, że dopiero wczoraj poszłaś pierwszy raz do szkoły, a dziś już stoisz przede mną w tak pięknej sukience, z certyfikatem w rękach. Życzę Wam tylko powodzenia w tym doniosłym dniu. Dziś powinieneś się dobrze bawić i odpoczywać, bo od jutra wkraczasz w nowy etap swojego życia. W wieku dorosłym pojawi się wiele różnych pytań i problemów, które będziesz musiał rozwiązać samodzielnie. Uwierz, że poradzisz sobie z tym wszystkim, bo jesteś u nas niesamowicie silną i mądrą dziewczyną, po prostu rozwiniętą ponad swoje lata. Chcę, żebyś była szczęśliwa, moja droga, więc zawsze będę przy tobie, aby ci podpowiadać i pomagać. Wykorzystaj ten dzień w pełni.

Szanowna kadra pedagogiczna szkoły, w imieniu rodziców, chcemy podziękować za pracę włożoną w nasze dzieci, za cierpliwość, pomoc w ich formacji i rozwoju. Bądź szczęśliwy i odnoszący sukcesy, pełen pomysłów i planów, ucz, twórz, prowadź nowych uczniów ścieżką wiedzy.

Ukończenie szkoły to jednocześnie radosne i smutne wakacje. To z jednej strony początek nowej drogi w życiu absolwenta, z drugiej pożegnanie dzieciństwa i szkoły. Absolwentom życzymy powodzenia i powodzenia, aby wybrana przez nich ścieżka była poprawna i szczęśliwa.

Drodzy studenci! Proszę Was o zapamiętanie tego dnia i serdeczne podziękowanie Waszym nauczycielom, rodzicom i kolegom z klasy za całe dobro, jakie uczynili dla Was przez lata nauki. Życzę powodzenia w zdawaniu egzaminów, nie pomyłki w wyborze zawodu i pomyślnego wstąpienia do zaplanowanej przez Ciebie placówki edukacyjnej, która da Ci najlepszą wiedzę do realizacji Twojego powołania zawodowego. Szczęśliwa i bezchmurna ścieżka życia do Ciebie!

Nasi najzdolniejsi i najmądrzejsi absolwenci! Wszyscy bardzo się cieszymy, że możemy pogratulować Ci tak ważnego i ważnego dnia – ukończenia studiów! Dziś jesteś bardzo radosna, szczęśliwa i pogodna. Niech więc całe Twoje życie będzie właśnie takie – rozświetlone bezgraniczną radością, bezchmurnym szczęściem i beztroską zabawą. Życzymy Ci, abyś wybrał dokładnie zawód, który przyniesie Ci szczęście i zwycięstwo. Życzymy Ci realizacji wszystkich zaplanowanych planów i marzeń! Bardzo Cię kochamy, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i bardzo w Ciebie wierzymy!

Drodzy absolwenci, dzisiaj zaczyna się wasze dorosłe życie, które z pewnością będzie wyjątkowe. Opuszczasz mury swojej rodzimej szkoły i ruszasz w kierunku, który przepowiada los.Życzę Wam możliwości wykazania się odpowiedzialnością i dołożenia wszelkich starań, aby znaleźć prawdziwe szczęście. Niech nigdy nie popełniają błędów życiowych, aby później nie okazały się straszliwie gorzkie. Życzę pomyślnego zakończenia wszelkich lekcji przygotowanych przez los. Najważniejsze to słuchać swojego serca i duszy, bo nigdy nie oszukają i zawsze podpowiedzą, jak najlepiej postępować nawet w najtrudniejszej sytuacji życiowej. Życzę powodzenia i szczęścia, odkrycia niesamowitych aspektów bytu. Niech życie będzie naprawdę piękne i szczęśliwe. Wszystkie moje słowa wypowiadane są szczerze, z serca i duszy, dlatego wierzę, że się spełnią.

gratulacje absolwentom

Duszny
Gratulacje dla absolwentów z głębi serca

Córko, przyjmij moje gratulacje z okazji ukończenia studiów! Serdecznie gratuluję Ci tak ważnego święta w Twoim życiu i życzę wspaniałego nastroju, uśmiechu i nastroju na Uwierz w siebie, nie przejmuj się drobiazgami i wiedz, że życie na pewno wynagrodzi Cię za dobre uczynki!

Szczęśliwego ukończenia szkoły. Życzę, abyś poszedł dalej drogą szczęścia i jak najbardziej, krok po kroku, osiągnął wszystkie swoje cele. Nie marnuj swojej młodości na zmartwienia i próżne niepokoje, płoń ogniem miłości, pragnień i nadziei! Powodzenia i pewności siebie!

Gratuluję ukończenia studiów iz głębi serca życzę powodzenia i minimum wątpliwości na przyszłość. Życzę, abyście wybrali właściwą drogę i zawód zgodnie z własnym sercem. Życzę, abyście nie stracili wytrwałości i chęci wygrywania.Życzę Ci zawsze osiągać swój cel i być prawdziwą dumą rodziny. Życzę Ci w tym życiu czasu na wszystko, co jest tak ważne, konieczne i drogie!

Gratulujemy ukończenia szkoły. Niech ten wieczór będzie magiczny i niezapomniany. Niech przed nami wielka droga, po której będziecie mogli chodzić pewnie i dumnie. Chcę wybrać zawód, który mi się podoba i dokładnie go opanować. Życzę ci osiągnięcia znaczących wyżyn w życiu, życzę ci zawsze wsparcia kochających ludzi. Z uśmiechem na twarzy pragnę wspominać lata szkolne. Życzę Ci jak najszczęśliwszego ułożenia sobie życia osobistego!

Drodzy studenci! Teraz masz jeszcze dużo energii, entuzjazmu i miłości do życia. I chcę, abyś skierował wszystkie te osobiste zasoby w kreatywnym kierunku. Niech twoje ręce, umysł, serce, myśli, dusza, umiejętności i czyny będą używane tylko do tworzenia. A wtedy nigdy nie będziesz żałować nieudolnie wykorzystanych sił!

Drodzy absolwenci 9 i 11 klasy! Lata szkolne dla was wszystkich minęły jak w jednej chwili… Wkrótce to zrozumiecie. Chcę powiedzieć, że kolejne lata miną szybko, bez względu na to, co będziecie robić w przyszłości. Dlatego szczerze życzę, abyś był produktywny, produktywny i szczęśliwy każdego dnia swojego życia. I obyś nigdy nie został odwiedzony przez żal za zmarnowany czas!

Drodzy dziewięcioklasiści, gratulacje! Drzwi do nowego, nieznanego świata otwierają się przed Tobą. Życzymy, abyś z godnością zdał wszystkie testy. Niech będą z Tobą wrażliwi i mądrzy mentorzy, którzy wesprą Cię w trudnych sytuacjach! Niech życie uczy cię miękko i życzliwie. Powodzenia, zwycięstw i osiągnięć!

Szczęśliwego ukończenia szkoły! Niech ten krok w dorosłość będzie dla Ciebie czymś nowym. Niech ten dzień będzie początkiem nowych przygód, osiągnięć i spełnienia tych celów, które wydawały się tak odległe.

Nasi drodzy i wspaniali absolwenci, dotarliście do mety i pokonaliście wszystkie przeszkody na drodze do pełnego wykształcenia średniego. Gratulujemy Ci i życzymy, abyś wybrał właściwą drogę na przyszłość, nie znał zamieszania i rozpaczy, zawsze znajdź wsparcie u bliskich i szybko zmierzaj do swoich celów i marzeń.

Wesołych świąt, drodzy! Niech początek twojego dorosłego życia będzie udany i pouczający. Życzymy sukcesów, odbieramy nagrody za wysiłki, odnajdujemy swoją drogę.Kochaj życie, nie zapominaj o swojej rodzinie, postępuj zgodnie ze swoim sumieniem, żyj swoim życiem. Bądź godny i uczciwy.

Drodzy! Twój czas szkolny się skończył, a wraz z nim najmilszy, najbardziej pamiętny czas – dzieciństwo! Ale nie smuć się, bo przed nami otwiera się ogromny, nieznany świat, pełen jasnych kolorów, nieograniczonych możliwości i twórczej inspiracji! Narysuj i urzeczywistnij w nim swoje marzenia, a dzieciństwo… dzieciństwo na zawsze pozostanie w waszych sercach i w pożegnalnym trylu ostatniego szkolnego dzwonka.

Dzisiaj opuszczasz swoją rodzimą szkołę i wszystko, co czeka Cię w dorosłości, zależy tylko od Ciebie. Tutaj nauczono cię, jak być szczerym, niezależnym, odpowiedzialnym, responsywnym. Nauczyli nas przyjaźnić się, bronić swoich poglądów, kochać naukę, obchodzić się z wiedzą z troską, czyli dali podstawy tego, bez czego nie można stać się prawdziwym Człowiekiem z wielkiej litery! Życzymy, abyście nie stracili tego wszystkiego, ale wzrastali, pielęgnowali w sobie najlepsze cechy. Życzymy spełnienia Twoich marzeń. Powodzenia, powodzenia, nowych osiągnięć, szczęścia i sukcesu w późniejszym życiu!

Dzieci, teraz jesteście u progu nowego życia, pozostaje tylko zrobić mały krok w kierunku losu, a wasze życie zmieni się diametralnie. Pomimo tego, że zaczynasz nowe dorosłe życie, zawsze w razie potrzeby przyjdziemy z pomocą.Na zawsze pozostaniemy rodzicami, którzy kochają i są bardzo dumni ze swoich dzieci!

Szczęśliwego ukończenia szkoły! Dni szkolne się skończyły, a przed nami nowy etap, nowe życie i nowe możliwości. Życzę, aby nie pozwolić życiu toczyć się swoim torem, ale wziąć je w swoje ręce i skutecznie budować swoją przyszłość. Niech los sprzyja i zawsze wskazuje właściwą drogę, życzę, abyś się nie poddawał i nigdy się nie poddawał.

Ukończycie dziś szkołę, co oznacza, że ​​czekają na Was nowe odkrycia i sukcesy! Niech Twoja przyszła ścieżka będzie łatwa i gładka, bez przeszkód i zakłóceń! Życzę Ci, abyś zawsze był w świetnym nastroju, częściej się uśmiechał i stale promieniał szczęściem!

Dzisiaj kończysz studia i życzę Ci szczęścia i wiary w cuda! Synu, twoje ukończenie szkoły jest najważniejszym kamieniem milowym w twoim życiu iz czasem zdasz sobie z tego sprawę. Przed nami studia, praca, rodzina, dzieci… Życzę, aby każda z najważniejszych części życiowej układanki znalazła się na czas i trafiła we właściwe miejsce!

Przed Tobą wiele nowych i ciekawych dróg, które będziesz musiał sam wybrać i przejechać. Każdy z nich doprowadzi do sukcesu tylko wtedy, gdy naprawdę tego chcesz i osiągniesz najwyższy stopień umiejętności w biznesie, który kochasz. Nie życzę ci łatwego życia bez prób, po prostu dlatego, że tak się nie dzieje. Życzę, aby pierwszy krok – wybór przyszłego zawodu, zakończył się sukcesem dla każdego z Was … W końcu tak wiele zależy od niego. Niech spełnią się wszystkie Twoje cele, spełnią się plany, spełnią się dobre nadzieje i spełnią się marzenia! Powodzenia!

Gratulujemy ukończenia szkoły, nasze drogie dziecko. Jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy, abyś zawsze osiągał swój cel. Niech czekają na Ciebie tylko dobre rzeczy, niech szkolna wiedza i starzy przyjaciele zawsze pomogą Ci otworzyć nowe horyzonty. Życzymy powodzenia w dalszych studiach, niestrudzonego zainteresowania wybranym zawodem, wielkich zwycięstw w dążeniach. Pamiętaj, że zawsze będziemy Cię wspierać. Niech spełnią się wszystkie Twoje nadzieje i spełnią się wszystkie Twoje marzenia!

Dziś żegnamy się ze szkołą, ponieważ przybyliśmy tą drogą i wkrótce zaczniemy nową! A wszystkim innym, którzy w szkole mają jeszcze wiele do nauczenia się życzymy sukcesów, ciekawych odkryć i ekscytującej nauki! Doceń każdy dzień spędzony w szkole, bo ten czas leci bardzo szybko!

Ostatni dzwonek rozbrzmiewa, jednocześnie dzwonek radości i smutku. Szkoła się skończyła, przed nami nowa ścieżka dorosłego życia.Życzymy Ci, aby był jasny i radosny, pełen dokonań i zwycięstw. Bądźcie uprzejmi, uczciwi, godni ludzie. Niech miłość, szczęście, dobroć i szczęście zawsze będą z tobą. Drodzy Chłopaki! W tym dniu rozpoczyna się nowy etap Twojego życia, czas dokonać świadomego wyboru i mocno polegać na własnych mocnych stronach. Ostatni telefon nie jest powodem do smutku z powodu przeszłego niesamowitego dzieciństwa. Bez względu na to, jak bardzo chcesz go zatrzymać, czekają wielkie zmiany, których wynik zależy od Ciebie. My, Twoi mentorzy i rodzice, jesteśmy zawsze gotowi wesprzeć Cię i pomóc, gdy tylko tego potrzebujesz.

Serdeczne gratulacje dla absolwentów

Oryginał
Gratulacje dla absolwentów własnymi słowami

Ukończenie studiów to uroczyste, długo oczekiwane i pełne czci wydarzenie dla każdej osoby! W imieniu rodziców życzę absolwentom szczęśliwej podróży! Niech droga, którą wybierzesz, doprowadzi Cię do prawdziwej szczęście i satysfakcja. Pamiętaj, że fundament, który położyli w Tobie nauczyciele, będzie z Tobą przez całe życie. Życzę Ci wielkich sukcesów i niesamowitych osiągnięć!

Nasi drodzy 11-klasiści, gratulujemy ukończenia szkoły! Życzymy wspaniałego i beztroskiego życia. Pewność, pewność siebie i sukces.Dzisiaj są twoje wakacje, więc baw się z serca, bo ten dzień zostanie zapamiętany na zawsze! Dobry nastrój, miłe wspomnienia i kolorowe wrażenia!

Szanowni, jesteście już absolwentami, więc gratuluję! Niech wszystko, czego się nauczyłeś, stanie się solidną podstawą do dalszej edukacji, bez względu na to, gdzie będzie się ona odbywać: w murach własnej szkoły czy w innej placówce oświatowej! Najważniejsze to być szczęśliwym, wierzyć w siebie i osiągać swoje cele!

Chciałbym serdecznie pogratulować naszemu drogiemu absolwentowi jego pełnoletności. Naprawdę chciałabym, abyś cieszył się tym cudownym dniem, aby zapamiętać każdą chwilę, każdy odcinek, bo to wspomnienia Cię rozgrzeją, rozweselą. Uwierz, że minie wiele lat, a będziesz przekonany, że przyjaźń szkolna jest najsilniejsza i najbardziej zjednoczona, jaka może być. Życzę zdrowia, powodzenia i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach. Od jutra zaczynasz nowe niezależne życie, które będzie pełne różnorodnych wydarzeń, problemów i pytań. Uwierz mi jednak, że poradzisz sobie z każdym problemem, bo masz w sobie tyle siły, że nawet sobie nie wyobrażasz. Chcę, żebyś już teraz zaczął przygotowywać się na to, że nie wszystko będzie takie proste, ale możesz to zrobić.

Gratulujemy ukończenia szkoły. Teraz masz w kieszeni podstawowe wykształcenie, co otwiera przed Tobą ogromne możliwości. Niezależnie od wybranej ścieżki życzę powodzenia, determinacji, wsparcia bliskich, pewności siebie i niewątpliwego sukcesu.

Szczęśliwego ukończenia szkoły, dzieci! Szkoła podstawowa za tobą, teraz musisz iść trudniejszą drogą. Ale na pewno sobie poradzisz, bo jesteście świetnymi kolegami, jesteście przyjazną i wesołą klasą, jesteście celowymi i odważnymi dziećmi. Życzymy Wam ciekawego i zdrowego życia, spełniania marzeń, wspierania towarzyszy, kochania bliskich i osiągania po drodze wspaniałych zwycięstw. Wysokie oceny dla Ciebie i łatwa nauka w przyszłości!

Wesołych Świąt! To twoje wakacje, na które zasługujesz. Zasługują na to ciężką pracą i wytrwałością, pracą i odpowiedzialnością, nawet jeśli czasem z trudem pokonują siebie, swoje zasady, charakter, a gdzieś nawet lenistwo. Ale najważniejsze jest to, że zrobiłeś wszystko genialnie.

Drodzy absolwenci, macie tak wiele dobrych cech charakteru, które oczywiście trzeba chronić i chronić przed światem zewnętrznym. Proszę, pozostańcie pięknymi i godnymi ludźmi, stańcie się jeszcze lepsi. Chciałbym życzyć Ci szczęścia w dorosłości, mimo że w pewnych momentach zapowiada się to naprawdę trudno. Wierzę, że los na pewno się uśmiechnie i da Ci szansę na znalezienie prawdziwego szczęścia.Niech młodość i energia dadzą Ci możliwość wykorzystania szans na aktywny rozwój, osiąganie swoich celów. Odkryj niesamowite aspekty swojego życia i wzmocnij swoje umiejętności. Pamiętaj, że szczere uczucia, emocje, empatia dla sąsiadów, przyjaźń z dzieciństwa to najważniejsze dary losu. Doceń wszystkie ludzkie chwile, które wzmocnią twojego ducha.

Drodzy, to jest bardzo ekscytujący moment w Twoim życiu. Czas pożegnać się ze szkołą, czas dorosnąć. Dzisiaj jesteście absolwentami, a przed wami cały świat możliwości i aspiracji. Obyś mógł dokonać właściwego wyboru, właściwego nie dla kogoś innego, ale dla siebie. Życzymy wam byście byli odważni i zdecydowani, życzymy wam mocno wierzyć w swoje marzenie i walczyć o nie do gorzkiego końca! Powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, wspieraj bliskich i osiągaj każdy cel! Bądź dumą rodziny, szkoły, miasta! Życzymy powodzenia.

Chcę wam szczerze pogratulować ukończenia szkoły, drodzy! Wiem, jak czekałaś na ten dzień, jak pospieszyłaś, żeby jak najszybciej nadeszło ukończenie szkoły. A dziś wszyscy stoicie przed nami tacy piękni i mądrzy, już dorośli i odpowiedzialni. Każdemu z Was życzę wszystkiego najlepszego, przyjemnego i potrzebnego. Od jutra będziesz aplikować do różnych uczelni, więc życzę powodzenia.Nie spiesz się z tą sprawą, ponieważ podejmujesz bardzo ważną decyzję, od której zależy Twoje przyszłe życie. Chłopaki, dziś jest tylko twój dzień, więc baw się i zrelaksuj, a jutro będzie nowe życie, które będzie pełne przyjemnych chwil. Staraj się spędzać razem jak najwięcej czasu, ponieważ nowy etap życia rozdzieli Cię z różnych stron.

Ponieważ egzaminy zbliżają się do Ciebie w niedalekiej przyszłości, życzę Ci nie odwiedzać prokrastynacji… A po egzaminach niech Cię nie odwiedza. Życzę Ci nieredukowalnej jasności umysłu i koncentracji do podejmowania najważniejszych decyzji strategicznych przez całe życie!

Drodzy młodzi chłopcy i dziewczęta! Nadszedł dzień, kiedy wybrana zostanie ścieżka życia i ktoś zostanie w tej szkole, a ktoś nie. I cokolwiek wybierzesz, chcę, aby przyniosło ci to udaną karierę, radość, ciekawe podróże, szczęście i wspaniałe wydarzenia w życiu.

Szczęśliwego ukończenia szkoły! Pozostało więc 11 lat szkoły. Teraz czeka Cię kolejne życie, w którym jest miejsce na niezależne decyzje, rozsądne działania i pewne aspiracje. Życzę Wam latać wysoko i stale być na szczycie kolejnych sukcesów i osiągnięć. Życzę, abyś nigdy nie żałował swojego wyboru i stale dążył do swojego ukochanego marzenia.

Twoje życie otwiera się przed tobą. Wejdź w ten świat z zapasem wiedzy i umiejętności, które dała Ci szkoła. Niech spełnią się Twoje marzenia i nadzieje, a Ty odnajdziesz swoje miejsce w społeczeństwie. Szczęśliwa przyszłość!

Dzisiaj jest zakończenie dla naszych 4-klasistów! Gratulujemy młodym absolwentom wakacji. Życzymy Ci śmiałego i radosnego przechodzenia przez kolejne etapy edukacji. Rozwijać się w każdy możliwy sposób, odkrywać nowe możliwości, uczyć się ciekawych, niezwykłych i obcych. Niech w waszym życiu będzie dużo radości, wysokich ocen i dobrego nastroju!

Zdobyliśmy podstawową wiedzę, a teraz wszystkie horyzonty są przed tobą otwarte. Gratulujemy ukończenia studiów, z dużym zapasem ważnej wiedzy zebranej w 9 klasach. Życzę, abyście zdecydowali się na marzenie i odważnie do niego podeszli. I jakąkolwiek ścieżkę wybierzesz, niech będzie łatwa, skuteczna i skuteczna.Życzę, abyś stał się kimś, kto pokocha swoją pracę, zarobi dużo pieniędzy, podbije wyżyny sukcesu i pewnie zbuduje swoje szczęście!

Wiem, że teraz wszyscy jesteście szczęśliwi z końcem lat szkolnych… To dlatego, że jeszcze nie potraficie docenić, jak szczęśliwy był ten czas… Nie możecie zrozumieć, jak beztrosko było, jak szybko to przeleciało i jak jasny ślad zostawił w twoim sercu. Wszystko to możesz zrealizować później. A teraz życzę, abyś nigdy nie spieszył się z czasem i umiała cieszyć się każdą radosną chwilą losu, dobrze ją pamiętaj, aby te wspomnienia rozgrzały Twoje serce i wesprzeły Cię w trudnych chwilach!

Gratuluję ukończenia szkoły, drogie dziecko. Życzymy, abyś zawsze pewnie kroczył ścieżką szczęścia w kierunku swoich marzeń. Pamiętaj, że masz prawdziwe wsparcie – swoich rodziców, a także pamiętaj, że jesteś u nas utalentowaną osobą i możesz zrobić wszystko. Jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy wielkich sukcesów w przyszłych przedsięwzięciach.

Ponieważ stajesz przed wyborem zawodu i ten wybór pociąga za sobą szereg poważnych konsekwencji, szczerze pragnę wybrać zawód, który pokochasz całym sercem, a nie taki, w którym będziesz „dobrą zapłatą”. Wtedy będziesz mógł osiągnąć wyżyny, dobrobyt i spokój ducha.Ale jeśli zdajesz sobie sprawę, że nadal popełniłeś błąd przy wyborze, życzę Ci odwagi do zmiany działań na rzecz tego, co naprawdę kochasz!

Cóż, mój drogi absolwent, jesteś gotowy na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu? Wiem, że z niecierpliwością czekałeś na ten cudowny dzień, ale wciąż nie masz pojęcia, co Cię czeka na nowym etapie życia. Nadchodzi okres, który naznaczy Twoją niezależność, inicjatywę, produktywność i towarzyskość. Będziesz musiał udowodnić wszystko, że przez te długie lata nauki opanowałeś prawdziwą szkołę życia. Nauczyłeś się nawiązywać przyjaźnie, komunikować się, znajdować wspólny język z różnymi ludźmi. Uwierz, że to naprawdę pomoże ci w życiu, więc po prostu bądź pewny siebie, swoich umiejętności. Chcę, żebyś zapamiętała ten dzień na zawsze, ponieważ bal maturalny zdarza się tylko raz w życiu. A dzisiaj masz pełne prawo do odpoczynku, bo ten dzień jest tylko Twój. Wesołych wakacji, absolwent!

Duchowe gratulacje dla absolwentów, z głębi serca

Gratulacje absolwentom

Drodzy koledzy z klasy i nauczyciele! W ten piękny dzień pragnę wam wszystkim ogromnie podziękować! To z wami nauczyłem się żyć, otrzymałem niezbędne wiedzę i dzięki temu stałam się tym, kim jestem dzisiaj! To dzięki Wam wszystkim dowiedziałam się, czym jest przyjaźń, miłość, honor i sumienie! Zdrowie dla Was wszystkich, moi drodzy!

Dzisiaj dzieci są już absolwentami i serdecznie Wam gratuluję. Życzę Wam udanych przedsięwzięć życiowych, które z pewnością zakończą się zwycięstwem. Niech wszystko potoczy się tak, jak chcesz dla każdego z was. Bądź zdrowy, piękny, optymistyczny, odnoszący sukcesy, kochany, bogaty i wesoły. Życzę determinacji i cierpliwości.

Chcę ci pogratulować, że masz teraz nowy status – absolwent. Mój drogi chłopcze, uwierz, że bycie absolwentem to prawdziwa duma i zaszczyt, bo ten status oznacza, że ​​pomyślnie poradziłeś sobie z tymi trudnymi latami szkolnymi. Zgadzam się, że to było interesujące i pouczające. Spędziłeś produktywnie lata, zdobyłeś dużo wiedzy, która z pewnością przyda Ci się w przyszłości. Chcę, żebyś dokonał właściwego wyboru kariery, ponieważ od tego zależy twoje życie. Wkrótce zostaniesz kandydatem, więc życzę Ci tylko powodzenia i sukcesów. Nikt nawet nie wątpi, że ci się uda, bo przez tyle lat studiów pokazałeś się z jak najlepszej strony. Opisałeś siebie jako bardzo inteligentnego i zdolnego młodego człowieka, na którego można liczyć.

Chcę Ci pogratulować, mój ukochany absolwent, tak ważnego wydarzenia w Twoim życiu. Nie mogę uwierzyć, że tak szybko dorosłaś, bo wydawało mi się, że niedawno poszłaś do pierwszej klasy, a teraz już świętujesz swoją imprezę maturalną. Najważniejszą rzeczą, której pragnę Ci życzyć, jest to, abyś był zdrowy.Jesteś bardzo zdolnym i aktywnym facetem, więc nie mam wątpliwości, że osiągniesz wszystko, o czym tylko marzysz. Więc zdrowie na pewno ci nie zaszkodzi, mój drogi absolwent. Postaraj się dobrze uczcić to wspaniałe święto, ponieważ bal jest naprawdę znaczącym i ważnym dniem w życiu każdej osoby. Wesołych świąt, mój drogi i najukochańszy absolwent. Niech każdy Twój dzień będzie pełen najprzyjemniejszych wydarzeń, spotkań i znajomości.

Szczęśliwego pożegnania dnia szkolnego! Przez lata studiów stała się dla Ciebie dużą i przyjazną rodziną. I jak w każdej rodzinie, miał zwycięstwa i porażki, wzloty i upadki, nieporozumienia i rozejmy. Dzisiaj opuszczasz tę rodzinę, ale gdziekolwiek jesteś, niech Twoje nowe życie będzie ciekawe, pełne wydarzeń i udane. Nie zapomnij o mentorach, którzy wkładają całe serce i duszę w twoje szkolenie i wychowanie. Bądź wytrwały w osiąganiu swoich celów, nie poddawaj się przeszkodom i nie daj szansy okolicznościom, które zniszczą twoje nadzieje i aspiracje.

Córko, gratuluję Ci ukończenia studiów i życzę Ci wielkiego szczęścia! Żyj dobrze, niech wszystko będzie tak, jak marzysz! Życzę Ci również udanych studiów, dobrego samopoczucia, możliwości zbliżania się do swoich celów i stania się tym, o czym marzysz! Niech wszystko będzie idealne!

Ukończenie szkoły to pierwsze duże wydarzenie w Twoim życiu! Opuszczasz swoją rodzimą klasę i zaczynasz poważne życie, teraz wszystko jest w Twojej mocy! Kontynuuj i dalej, z tym samym zapałem, broń swojej pozycji i idź do celu! Życzę tylko poszerzenia swojej wiedzy, chodzenia po tym świecie z podniesioną głową i nigdy nie zapominaj o przyjaciołach i rodzinie!

Gratulacje! Dużo już osiągnąłeś, a co najważniejsze nie poprzestawaj na tym, zawsze się rozwijaj, ucz się czegoś nowego, ciekawego, dużego i ważnego. Zawsze pielęgnuj w sobie to, co najlepsze, dbaj o swoich bliskich, przyjaciół oraz o ciepło i troskę, które Ci dali.

Szczęśliwego ukończenia dziewiątej klasy! Chcę, żebyś miał niesamowity dzień. Wesoło, polubownie, uroczyście i pięknie pożegnaj się ze szkołą. Niech najlepsze chwile lat szkolnych pozostaną w Twojej pamięci na całe życie. A dalsze kroki w dorosłość będą pewne i wierne. Powodzenia i wielkiego sukcesu!

Gratuluję ukończenia studiów i życzę najjaśniejszego, najpiękniejszego, magicznego pożegnalnego wieczoru, który pozostawi same dobre wspomnienia. Życzę Ci, abyś obudził się jutro jako pewny siebie kandydat, a potem stał się wesołym uczniem, potem zdobył swoją ulubioną specjalność, a dzięki temu znalazł swoją ulubioną pracę i, oczywiście, by ukochana osoba była blisko życia i niech twoje serce znajdź jak najszybciej wielkie szczęście.

W dniu ukończenia szkoły, kochane dzieci, życzymy, abyście wylecieli z gniazda murów szkolnych jako pewne siebie ptaki, życzymy wysokich lotów i wielkich osiągnięć . Niech Twoje plany i marzenia zostaną z sukcesem zrealizowane, a cała Twoja praca i wysiłek niechybnie poprowadzą Cię do właściwego celu. Oby na Twojej drodze było jak najmniej trudności, niech zawsze świeci dla Ciebie promień szczęścia i szczęścia.

Gratulacje z okazji wakacji, ponieważ dzisiaj masz ukończenie szkoły! Życzę ci szczęśliwego przyszłego życia, ponieważ dopiero się zaczyna! I tylko od Ciebie zależy, jak będzie dalej. Dlatego spróbuj i, kładąc podwaliny pod swoją przyszłość, pamiętaj o swoich bliskich, którzy chcą być z ciebie dumni!

Gratulujemy naszym absolwentom czwartej klasy! Przeszliście już początkową bazę, w której otrzymaliście wiele przydatnych i potrzebnych dla siebie rzeczy. Życzymy wspaniałych studiów i spełnienia wszystkich pragnień. Bądź doskonały we wszystkim, Twoja przyszłość zależy od tego.

Drogie, nasze kochane dzieci, gratulujemy ukończenia szkoły! Życzymy, abyś nigdy niczego nie żałował i nigdy niczego nie wątpił.Bądź pełen siły, energii i odwagi, a co najważniejsze – nie choruj, dąż do swoich marzeń i nigdy nie zatrzymuj się w ich połowie. Nie zapomnij o swoich mentorach-nauczycieli, pamiętaj z uśmiechem swoje szkolne lata, pamiętaj, że zawsze tam jesteśmy i z odwagą serca wygraj każdą bitwę o Twoje szczęście.

Drodzy chłopcy i dziewczęta! Dorastałeś na naszych oczach i stałeś się częścią naszego życia… A zanim opuścisz szkołę, pragnę życzyć, aby wszystko w Twoim życiu było „na górze”. A jeśli coś nie zadziałało „idealnie” za pierwszym razem, to nie przestawaj próbować, a najwyższy wynik na pewno zostanie osiągnięty. Aby to zrobić, życzę Ci cierpliwości, determinacji, mądrości, wytrwałości i szczęścia w każdym biznesie, który podejmujesz!

Drodzy absolwenci, dzisiaj opuszczacie klasę szkoły podstawowej. Teraz czekasz na nowe przygody w kraju przedmiotów prawdziwej nauki, teraz dokonasz poważnych odkryć i często będziesz podejmował niezależne decyzje. Nie zapomnij o swoim pierwszym nauczycielu, nie bój się otwierać drzwi do nowej wiedzy, pozostań zawsze przyjazną klasą i na pewno odnieś wielki sukces.

Nasi wyjątkowi absolwenci, rodzice, nauczyciele! Dzisiaj jest bardzo wzruszające święto, dziś świętujemy ukończenie szkoły! Życzymy młodym ludziom wkraczającym w dorosłość, aby nie przestali wierzyć w cuda i pamiętali o zasadach moralnych, których nauczyli się w naszych szkolnych murach! Wy absolwenci jesteście jak piękny bukiet, wielobarwny, świeży, nasycony, który oddaje swoje piękno innym. Życzymy Wam, abyście nie stracili tego piękna, życzymy Wam zdobywania nowych umiejętności i otwierania pięknych horyzontów! Doceń przyjaźń i szkolne doświadczenie, które wesprze Cię w przyszłym szczęśliwym życiu! Wesołych wakacji absolwenci!

Gratulujemy ukończenia szkoły. Życzę, abyś zawsze miał odwagę i wytrwałość, aby odnosić zwycięstwa. Pamiętaj – życie to obraz, który malujesz własnymi rękami, własnymi kolorami. Dlatego życzę jasnej palety kolorów i wyboru pędzli na każdy gust. Niech drzwi do świata szczęśliwego dorosłego życia otworzą się przed wami po ukończeniu studiów i niech będzie wiele świąt, dobrych spotkań, ciekawych wydarzeń w tym życiu.

Moje cudowne dzieci, pilni i pilni uczniowie, gratuluję ukończenia studiów. Jako Twój wychowawca, który zna Cię ze wszystkich stron, któremu udało się zrozumieć, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, że możesz osiągnąć wszystko i zawsze, życzę Ci jasnej i dobrej drogi przez samodzielne życie, szczęśliwych startów i jasne zwycięstwa.

Gratuluję ukończenia studiów i życzę łatwych rozwiązań problemów w życiu dorosłym, właściwego wyboru drogi do przyszłości, pewnej pewności swoich celów i pragnień, ciężkiego wysiłku i wielkich możliwości ich osiągnięcia.

Gratuluję ukończenia szkoły i życzę Wam zawirowania w walcu radości, poczujcie się jak wolny ptak, liczcie na szczęście i sukces. Niech twoje serce niestrudzenie dąży do snu, a miłość, nadzieja i wiara w siebie pomogą ci osiągnąć wszystko.

Gratulujemy ukończenia szkoły. Niech ten ważny dzień pozostanie tylko dobrymi wspomnieniami i rozgrzeje duszę i serce w przyszłości. Niech nauka będzie przyjemnością i zawsze łatwa, a oceny zadowolą Ciebie i Twoich rodziców.

Nasze drogie dzieci, absolwenci! Z całego serca i duszy gratulujemy Wam tego ważnego i odpowiedzialnego dnia. Niech Twoim przedsięwzięciom w dorosłym życiu towarzyszyć będą uśmiechy i jasne zwycięstwa, abyśmy nie przestali być z Ciebie dumni w każdej sekundzie.

Chcę wam pogratulować, moje drogie dzieci, wakacji! Masz dzisiaj przyjęcie z okazji ukończenia szkoły, które zdarza się tylko raz w życiu, więc chcę, żebyś pamiętał te cudowne wakacje. Najważniejszą rzeczą, której życzę wszystkim, jest zdrowie i szczęście! Wszyscy jesteście zdolnymi i aktywnymi facetami, którzy na pewno będą w stanie osiągnąć wszystko, o czym inni mogą tylko pomarzyć. Chcę, abyś umiała podtrzymać swoją przyjaźń, która została zbudowana przez lata.Lata szkolne nigdy się nie zapominają, więc staraj się uchwycić maksymalną liczbę odcinków. Zapamiętaj swój bal, bo będzie pełen najlepszych i najjaśniejszych chwil. Gratuluję Ci, że wkraczasz w nowe życie. Nie bójcie się zmian, moi drodzy absolwenci. Miłego świętowania! Baw się i zrelaksuj!

Gratuluję ukończenia studiów i życzę, abyś zapamiętała ten wieczór, te wakacje wspaniałymi chwilami, radosnymi uśmiechami i szczęśliwymi nadziejami. Niech szkolni przyjaciele nadal będą przyjaciółmi, niech przed Tobą niesamowita przygoda zwana „dorosłością”. A w tym życiu życzę powodzenia, powodzenia, pewności siebie i wielkiego potencjału.

Chciałbym pogratulować mojemu ukochanemu absolwentowi wejścia w nowy etap swojego życia. Wiem, że lata szkolne zawsze były dla Ciebie czasem niekochanym, ale uwierz mi, że po długim czasie będziesz wspominał i nostalgicznie, bo lata szkolne dają wiele przyjemnych wrażeń i znajomości. Nie tylko studiowałeś, zdałeś różne przedmioty, ale także opanowałeś prawdziwą szkołę życia. Nawiązałeś wielu przyjaciół i znajomych, więc chcę, żebyś mógł utrzymywać z nimi tę więź przez wiele lat. Przed tobą wstęp, nauka, życie studenckie, więc spróbuj się trochę zrelaksować i ciesz się minutami, które spędzisz w murach szkoły. Gratuluję Ci tak ważnego wydarzenia, mój drogi absolwent.Bądź szczęśliwy i odnieś sukces! Na pewno zrealizujesz wszystkie swoje plany!

Najważniejszą rzeczą, którą chcę dzisiaj powiedzieć, jest to, że zawsze wierzysz w siebie i w siebie, abyś zawsze miał kogoś, kto Cię wesprze i pocieszy. A niepokój i smutek nigdy cię nie przerażały, ale były tylko wyzwaniem, aby wygrać i osiągnąć cel.

Gratulujemy ukończenia studiów i życzę jasnych i wielkich oczekiwań, wspaniałych i obiecujących planów na dorosłość, pewności siebie i wsparcia bliskich, prawdziwego szczęścia i powodzenia w samodzielnej podróży.< /p>

Moje drogie dzieci, razem szliśmy ścieżką wiedzy. Teraz nadszedł czas, abyś opuścił szkołę. I życzę Ci wzlotów życia i dążenia do swoich pragnień, wielkiego ludzkiego szczęścia i kwitnącej młodości. Niech wszystkim się uda, niech szczęście będzie blisko, niech każdy z was spotka prawdziwą miłość. Wszystkiego najlepszego i dobrego zdrowia.

Gratulujemy pierwszego ukończenia szkoły, drodzy ludzie. Zapamiętaj swoje przedszkole i uśmiechnij się, śmiało idź w kierunku nowych odkryć i zawsze osiągaj sukcesy. Niech każdy dzień będzie zabawny i ekscytujący, niech w szkole czeka na Ciebie wiele ciekawych lekcji i nowych przyjaciół. Bądźcie szczęśliwi, dzieci, i zawsze pozostańcie tymi samymi, wesołymi, szczerymi, marzycielskimi ludźmi.

Nowe możliwości, ciekawe przygody, głowa na ramionach, dobrzy przyjaciele, chęć pójścia dalej. Niech szczęście Ci towarzyszy, Twoje relacje z rodzicami będą stabilne, a wszystko ułoży się dla Ciebie świetnie.

W godzinie pożegnania ze szkołą drodzy absolwenci chcieliby życzyć dobrej i łatwej podróży przez dorosłość, dobrego samopoczucia i celowości oraz braku przeszkód na drodze do osiągnięcia ważne cele. Niech każdy z Was odnajdzie swoje miejsce w tym życiu, swój ulubiony biznes, ukochaną osobę i znajdzie szczęście. Niech twoje życie będzie radosne, jasne, wesołe i udane.

Szczęśliwego ukończenia szkoły! Dziewięć klas za nami, aw Twoich rękach jest świadectwo dojrzałości. Jaka będzie twoja przyszła ścieżka – ty decydujesz. Ale w każdym razie szczerze życzę Ci odwagi i wytrwałości, ponieważ jesteś osobą dorosłą i prawie niezależną. Życzę, abyś mocno wierzył w swoje marzenie, życzę, abyś dał z siebie wszystko w interesie interesującego biznesu, życzę Ci wielkich sukcesów we wszystkich swoich przedsięwzięciach. I niech każde z twoich zwycięstw zawsze będzie dzielone z tobą przez prawdziwych przyjaciół i kochającą rodzinę.