Gratulacje dla nowożeńców

Zebraliśmy dla Ciebie wiele jasnych gratulacji dla nowożeńców w prozie, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gratulacje, dzielny facet, teraz nie jesteś tylko mężczyzną, jesteś prawdziwym mężem, teraz jesteś odpowiedzialny za szczęście i spokój swojej rodziny. Gratuluję Tobie i Twojej wspaniałej żonie i z całego serca życzę, abyście żyli w radzie i miłości, nieustannie ogrzewając się nawzajem swoją czułością, ciepłem, natchnieniem i uśmiechem.

Gratulujemy zaangażowania. Życzę wspaniałego i pomyślnego początku życia rodzinnego, wielkiej i nieugaszonej miłości, która każdego dnia będzie Cię inspirować i wzmacniać. Niech Twój ślub będzie najpiękniejszy i najweselszy, a Twoja rodzina najszczęśliwsza i najzdrowsza!

Chcemy, aby rodzina żyła dostatnio, aby mąż oddawał całą swoją pensję, aby żona nie stała się rozrzutnikiem, a było dużo miłości, zrozumienia, życzliwości i spokój w domu. Szczęśliwego dnia ślubu!

W tym uroczystym i ekscytującym dniu ślubu gratuluję nowożeńcom stworzenia nowej jednostki społecznej. Życzę Ci stworzenia własnego albumu fotograficznego ze wspomnieniami z życia, narysowania własnego krajobrazu losu i napisania historii miłosnej!

Gratulujemy ślubu! Życzymy, aby szczera miłość trwała wiecznie i była ciepła w chłodne dni.Niech spełnią się wszystkie marzenia, będzie pełen dom dzieci, powodzenia ze szczęściem osiedlenia się obok Ciebie i wszystko w życiu będzie OK!

Małżeństwo to największa tajemnica ludzkiego życia, w której dwie dusze, losy, życia łączą się w jedno… Dziś byliśmy świadkami tego cudu, gratulujemy Pary Młodej! Niech ich życie małżeńskie będzie ucieleśnieniem prawdziwego ludzkiego szczęścia, jasnego i silnego jak diament!

Nasi kochani Nowożeńcy! W tym uroczystym i ważnym dniu chciałbym szczerze pogratulować małżeństwa i życzyć szczęśliwego życia rodzinnego, miłości i powodzenia! Zawsze staraj się wspierać się nawzajem we wszystkim, nie zapominaj o trosce, lojalności i przyjaźni rodzinnej! Niech lata wspólnego życia małżeńskiego wydają ci się najlepszymi i najprzyjemniejszymi chwilami w twoim życiu, a ukochana osoba otoczy Cię swoją opieką i miłością. Kochajcie się, cieszcie się nawzajem i pamiętajcie, że wszystko przed Wami, ale przed nami tylko to, co najlepsze i bezbłędne. Nie obrażaj się drobiazgami i nie poddawaj się samotności, ale pamiętaj, że na tym świecie każdy z Was ma jedną oddaną i kochającą osobę, która nie opuści Cię w trudnych chwilach i nie sprawi, że poczujesz się źle. Kochajcie się i bądźcie szczęśliwi!

Nasze drogie dzieci, gratulujemy tego wspaniałego i pogodnego święta, w dniu Waszego ślubu. Umiłowani, życzymy Wam stulecia szczęśliwego życia bez smutku, choroby, smutku, kłótni i urazy.Niech radość każdego dnia puka do waszych drzwi, niech wzajemna miłość i czułość rozgrzewają wasze serca w każdej chwili.

Nie zapominaj – życie jest tylko jedno, zawsze będą powody do smutku i tylko to, że was jest dwoje, a wkrótce trzech lub więcej pomaga przetrwać żyjcie razem szczęśliwie!

Z wielką przyjemnością gratuluję wspaniałemu młodemu małżeństwu, które ma przed sobą tyle nowych i pięknych rzeczy! Jestem pewna, że ​​w ten szczęśliwy dzień zrobiłeś najlepszy krok w swoim życiu – krok w stronę miłości! A miłość jest najpiękniejszym uczuciem w życiu. Mówią, że prawdziwa miłość z czasem staje się silniejsza, więc życzę Ci, aby Twoje uczucia stały się z czasem jeszcze bardziej czułe, silne i silne. Zawsze zwracaj na siebie uwagę, wybaczaj słabości, bądź bystry i zawsze traktuj różne sytuacje z humorem! Proponuję podnieść okulary do szczęścia Twojej rodziny i niech będzie jasne jak tropikalny las i tak piękne, jak Ty jesteś dziś piękna!

Dzisiaj jest twój dzień, dzisiaj jest zabawny wieczór panieński przed ślubem. Życzę, aby twoje życie rodzinne było szczęśliwe i długie, ekscytujące i urozmaicone, ale na razie odłóż na bok przedślubne zmartwienia i przeżycia, zanurz się w świat dziewczęcych sekretów, serdecznych rozmów, ciekawych niespodzianek i wspaniałych prezentów. Życzę Ci, abyś stała się najbardziej ukochaną i pożądaną żoną, życzę Ci, abyś zawsze pozostała piękną dziewczyną, mądrą i uzdolnioną.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej rodziny! Niech miłość zawsze będzie na pierwszym miejscu. Życzę Wam morza szczęścia i domku nad morzem, i niech przestanie tu być tak słodko! Chcę „gorzkiego”!

Życzę, abyście byli prawdziwymi budowniczymi, wspaniałymi rodzicami i wspaniałą rodziną. Zbuduj silny dom, urodź zdrowe dzieci i zachowaj swoją miłość. Szczęśliwego dnia ślubu!

Życzymy, aby Twoja miłość stała się najmocniejszą cegłą, z której zbudujesz najszczęśliwszą, najwierniejszą, przyjazną i silną rodzinę. Porady i miłość!

Szczęśliwego dnia ślubu, kochani. Pragnę codziennie spotykać się w ramionach i sprawiać mojej rodzinie wielkie szczęście. I niech będzie „gorzki” dla Ciebie tylko dzisiaj.

Gratulujemy ślubu i wszystkiego najlepszego w małżeństwie. Czuję nieskończoną radość, że teraz mogę nazywać siebie teściową z czystym sumieniem i odrzucać wszystkie głupie żarty. Teraz wszyscy staniemy się jedną wielką i przyjazną rodziną.

Drodzy Nowożeńcy, gratulujemy tego radosnego i wzruszającego dnia! Życzymy, abyście zawsze szli ramię w ramię przez życie, dzielili wszystkie radości i smutki, rozumieli się, chronili, doceniali. Pomagajcie sobie nawzajem, pomagajcie, słuchaj i mniej solij, a więcej słodzisz. Niech bociany z uzupełnieniem jak najszybciej pojawią się w Twoim domu, będą oparciem i dumą dla swoich dzieci. Miłość do Ciebie, czułość i niekończąca się radość z tego, że się macie!

Nie ma nic ważniejszego niż silna rodzina i udowodniłeś to swoim przykładem naszym nowożeńcom. Dziękuję za wspaniałe dzieci.

Czego można życzyć ludziom, którzy mają wszystko i szczęście, miłość, czułość i podziw dusz i bijących serc, tylko po to, aby zachować te uczucia przez dziesięciolecia. Przynieś miłość w gorące dłonie aż do złotego ślubu. No i oczywiście można sobie życzyć materiału, bo to się nigdy nie zdarza dużo. Życzę Ci mieć osobnego, własnego mieszkania. Tak, nie tylko coś tam, ale cały dwupiętrowy dom. Życzę Wam dobrego samochodu, żebyście mieli wszystko, czego zapragniecie, żebyście dobrze spali i pysznie jedli, a jeszcze zostało trochę na podróże i wakacje za granicą. Uniezależnić się, aby mogli również pomagać swoim rodzicom. I tam już można mieć dzieci, jak mówią „na wszystko gotowe”. Życzę Ci serca pełnego miłości i domu jak róg obfitości.Gorzki!

Gratulujemy małżeństwa! Dziś uśmiechacie się do siebie i promieniujecie szczęściem! I chcę, abyś przez całe życie pozostała taka sama szczęśliwa i kochająca. Abyś na srebrnych i złotych weselach uśmiechała się, całowała i nie mogła doczekać się końca uroczystości, aby być sama. Niech wasze serca docierają do siebie, aby pasja i czułość nie wychodziły z nich. Niech twoja rodzina nie zna kłótni, nieporozumień i burz. Za szczęśliwe małżeństwo, za dobre samopoczucie i długowieczność!

Jasne gratulacje dla nowożeńców własnymi słowami

Ciepły
Gratulacje dla nowożeńców, z całego serca

Drodzy i szczęśliwi Nowożeńcy, z całego serca gratuluję Wam ślubu. Spójrzcie na siebie i zapamiętajcie je szczere uśmiechy, niech zawsze świeci na twoim Życzę ci życia w łasce i radości, pokoju i prawdziwej miłości.

Nasi drodzy nowożeńcy, gratulujemy Wam, że zdecydowaliście się na tak poważny akt jak założenie nowej rodziny. Pamiętaj, że musisz przejść przez szereg radosnych i smutnych chwil, które przygotował los. To od Ciebie zależy, jak pozytywny będzie wynik tej ścieżki. Dbaj o swoją rodzinę, wzmacniaj swoje uczucia, nie zwracaj uwagi na zazdrosnych ludzi, ucz się od teraz ufać sobie nawzajem we wszystkim. Oby w twoim życiu nie było ponurych dni. Niech w waszych sercach zapanuje harmonia miłości. Niech życie szerzy przed tobą tylko szczęśliwe karty.Niech wspólna ścieżka wypełni się ekscytującymi chwilami. Życzymy, aby wasze serca płonęły miłością nieugaszoną dziś, jutro i zawsze. Dbajcie o siebie nawzajem.

Gratulujemy zaręczyn – radosnego i niezapomnianego wydarzenia całego Twojego życia! Pragniemy, aby uczucie, które dziś pachnące w waszych sercach, jak płomień olimpijski, niosło przez całe życie, strzegąc go i chroniąc przed złą pogodą i burzami! Niech MIŁOŚĆ zawsze żyje w Twoim sercu i pomaga przetrwać w trudnych sytuacjach życiowych! Niech pomaga cierpliwie znosić monotonię codzienności i nie zwracać uwagi na codzienne drobiazgi, ale widzieć przed sobą radość i szczęście! Kochajcie się, dbajcie o siebie i nigdy nie zapominajcie, że miłość również potrzebuje ochrony!

Moje dzisiejsze przemówienie do nowożeńców. Szczęśliwe wesele. Bądźcie nie tylko szczęśliwi, ale bajecznie bogaci, głęboko i prawdziwie przez siebie kochani, odnoszący sukcesy we wszystkich sprawach i zawsze inspirowani wspaniałymi marzeniami. I oby te marzenia oczywiście się spełniły.

Nasi kochani nowożeńcy! Dzisiaj wkroczyliście na wspólną drogę wspólnego życia. Bez wątpienia jest to decyzja dorosłych i osób odpowiedzialnych. Pragniemy serdecznie pogratulować tego wspaniałego wydarzenia, a także dołączyć do gratulacji. Niech miłość, szczęście i szczęście zawsze chronią cię na twojej rodzinnej ścieżce. Nie pozwolą ci poddawać się w walce z drobnymi przeciwnościami i kłopotami. W końcu, jak wiecie, życie jest w paski i przetrwają w nim tylko silni ludzie! Niech więc waszą siłą będzie troska o siebie nawzajem, lojalność i oddanie, czemu nie będzie końca i końca.Zawsze pozostańcie dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, namiętnymi kochankami i oddanymi kochającymi ludźmi, którzy przede wszystkim zadbają o siebie nawzajem i ogólne dobro rodziny.

Z przyjemnością informujemy, że _data o_ będzie gospodarzem imprezy na cześć naszego małżeństwa. I z pewnością czekamy na Państwa serdeczną wizytę. Mamy nadzieję, że będziecie mogli podzielić się z nami naszym szczęściem i zabawą, aby nasze wakacje były jasne, jasne, miłe i niezapomniane.

Szczęśliwego dnia ślubu przyjaciele. Żyj długo i szczęśliwie, fajniej niż w jakiejkolwiek dobrej bajce, zawsze bądź bogaty i zdrowy, samodzielnie pisz scenariusz dla dobrego samopoczucia swojej rodziny bez niczyjej ingerencji i zazdrości nieznajomych. Cudowne dzieci i częste wakacje w rodzinie. Gorzki!

Drodzy Nowożeńcy! Niech ten jasny dzień stanie się szczęśliwą datą w annałach twojego życia rodzinnego. Życzymy Wam radosnego ciągu radosnych lat, harmonijnych relacji, miłości, dobrego samopoczucia, zdrowych i pięknych dzieci, ciepła i komfortu.

Niech każdy dzień Twojego wspólnego życia przyniesie Ci radość i szczęście z tego, że jesteście razem! Niech każda noc daje zmysłowość i przyjemność z coraz większego poznawania się! Niech każdy Twój wspólny poranek zaczyna się od lśniących oczu od patrzenia na siebie, a wieczór niech uszczęśliwi Cię różnorodnymi zajęciami rekreacyjnymi i nigdy nie będzie nudny! Życzę, aby twoja miłość rosła z dnia na dzień!

Niech Twoja rodzina będzie przyjazna, kochająca, duża i zamożna.Niech słynie z gościnności, harmonii i dobrej stabilności. Szczęśliwego dnia ślubu!

Zawarłeś związek małżeński, co oznacza, że ​​zrobiłeś krok w życie pełne ważnych wydarzeń. Zjednoczyliście się, aby wspólnie przeżywać te wydarzenia, niech wszystkie będą przyjemne, a w kontrowersyjnych momentach kompromis zawsze przychodzi na ratunek.

Chcę, aby miłość stała się najważniejszym bogactwem w twojej rodzinie. Aby stale rosła i rozmnażała się, przynosząc owoce w postaci: szczęścia, dzieci i dobrego samopoczucia. Szczęśliwego dnia ślubu!

Dzisiaj jest niezapomniany dzień dla Twojej rodziny. Niech będzie dla was zapamiętany jako początek podróży na całe życie. Idź przez życie krok po kroku, dawaj sobie solidne ramię i dziel się wspólną radością. Rada dla Ciebie i miłość!

Ukochany bracie, szczęśliwego ślubu! Pozwól swojemu życiu rodzinnemu rozwijać się dokładnie tak, jak sobie to wyobrażasz. Szczęście dla Ciebie i Twojej żony, długie lata życia w miłości i harmonii, bogactwo i radość z tego, że podążacie ścieżką życia.

Zrobiłeś odważny krok w kierunku szczęścia rodzinnego. Serdecznie gratuluję zaangażowania i życzę udanego startu. Niech przygotowania do ślubu będą bez trudności, sporów i rozczarowań. Niech wasza cudowna para stanie się silną i przyjazną rodziną. Życzę Wam cierpliwości, wytrwałości i wielkiego entuzjazmu dla Was obojga. Pragnę stworzyć dla mojej miłości niezawodną fortecę zwaną małżeństwem. Zadbaj o siebie nawzajem i zrealizuj wszystkie swoje główne marzenia!

Moje drogie dzieci, życzę Wam wszystkiego najlepszego. Szczera miłość, stabilny dobrobyt, silna cierpliwość i długie lata wspólnego życia. Niech w Twoim domu zawsze zapanuje harmonia, rozbrzmiewa dziecięcy śmiech, a każda chwila wypełniona jest pozytywnymi emocjami. Niech cię Bóg błogosławi!

Dziś zakwitł pączek Twojej rodziny, życzymy sobie, aby kwiat z niego przyciągał wzrok pięknem waszego związku i pachniał aromatem miłości, a jej owoce stają się piękne, zdrowe dzieci.

Chcę ci pogratulować tego ważnego dnia w twoim życiu. Niech ten dzień zostanie wam zapamiętany, a szczęście, którego teraz doświadczacie, i radość, która was ogarnia, nigdy nie zostaną zapomniane. Pragnę również, aby wasze serca były miękkie, szczególnie w stosunku do siebie, a duch był stanowczy we wszelkich życiowych sytuacjach, wzlotach i upadkach. A wtedy zawsze znajdą sposób na rodzinną harmonię i dobre samopoczucie!

Nie zgadzam się z tym zadaniem. A z tego, co dziś rzeka spływa po twarzy, nie jest to jednoznaczne, łzy smutku ani radości.Jako przejawy wiosny, jako pełnia duszy i jej piękno. Wszystko jest oczywiste: dwie połówki, dwie dusze dzisiaj, pod wpływem mocy miłości, tworzą nowe imperium miłości, które będzie chwalebne przez wiele lat. Niech więc flagi wiecznie jasnej miłości powiewają nad waszymi głowami i niech czas waszego życia rodzinnego uśmiecha się, zdradzając subtelny zarys ziemskiego szczęścia. Gratuluję wam i ze względu na wszystko, co święte, proszę was o jedno – żyjcie tylko z miłością i bojaźnią przed niebiańskim sądem. A z twoimi intencjami, sukcesem i awanturnictwem los otworzy wszelkie drzwi i przygotuje niespodzianki! Szczęśliwego Dnia Ślubu!

Z całego serca gratuluję zaangażowania. Życzę Ci, aby ten poważny krok uczynił Twoje życie szczęśliwym i interesującym, radosnym i dostatnim, cudownym i cudownym. Zawsze się kochajcie, dawajcie szczerą radość i troskę.

Najlepsze gratulacje dla nowożeńców własnymi słowami

Najpiękniejsze
gratulacje dla nowożeńców do łez

Pan Młody, gratuluję Ci ślubu! Życzę Tobie i Twojej Pannie Młodej dużo szczęścia we wspólnym życiu, wielkiej i silnej miłości, długowieczności i radosnych chwil w nierealistycznie ogromna ilość! Teraz główna osoba, którą Twoja żona stała się Twoim życiem! Zaopiekuj się nią jak oczkiem w głowie, aby zawsze czuła się potrzebna i chroniona przed wszelkimi problemami!

Życzymy, aby Twój miesiąc miodowy trwał całe życie, aby obrączki nie ciemniały, aby miłość była Twoim obrońcą i pomocnikiem, aby „Gorzki” był tylko na weselu, ale w życiu jest słodka i lekka, abyście mogli żyć szczęśliwie i razem. Szczęście dla ciebie, największe szczęście na świecie!

Nasi kochani nowożeńcy! Dzisiaj połączyłeś swoje ręce i serca. Odtąd nie jesteście tylko zakochaną parą – jesteście rodziną, małą jednostką społeczeństwa. Jesteś małym stanem z własnymi prawami i zasadami. Niech ten stan prosperuje, a z czasem też będzie się nasilał – w końcu oboje będą się z czasem nudzić. Niech będzie was wkrótce trzech, czterech, pięciu. Chcę również życzyć, abyś pozostał tak zakochany i szczęśliwy, jak teraz.

Dzisiaj, w dniu twojego ślubu, padną ci najcieplejsze słowa. W końcu wszyscy przyszli radować się z twojego szczęścia i dzielić się tą radością z tobą. Chcemy z góry dołączyć do wszystkich życzeń, które zostaną dziś wypowiedziane i życzymy wszystkiego najlepszego i najzdolniejszego. Rada dla ciebie i miłość. Gorzki!

Co chcę powiedzieć? Że uśmiech i podejście z humorem pomaga we wszystkich życiowych trudnościach! Osoba, która potrafi żartować z najbardziej dotkliwego problemu lub trudności, radzi sobie z tym szybciej, a w życiu rodzinnym jest to szczególnie ważne. Więc nie trzeba się długo złościć i dąsać na siebie, więcej żartów i śmiechu. Śmiech to cudowne lekarstwo, więc życzę szczęścia, radości, więcej śmiechu i żartów, a do każdej sytuacji podchodzę z humorem!

W dniu ślubu życzę dobrej zabawy z głębi serca, ponieważ takie święto zdarza się raz w życiu! Niech mąż doceni pracę swojej żony, a żona szanuje i wychowuje swojego mężczyznę!

Nasi drodzy Nowożeńcy, serdecznie gratulujemy Wam głównej daty Waszego życia. Niech wszystkie twoje plany się spełnią. Niech wasze serca biją zgodnie. Życzymy, abyś przeżył całe życie w zaufaniu i zrozumieniu. Niech rodzinna pogoda zawsze będzie słoneczna i ciepła. Jesteście teraz odpowiedzialni za każdy krok przed sobą. Niech więc wszystkie twoje latają w harmonii. Wszystkiego najlepszego, dobrobyt, spokojne niebo, bezchmurne szczęście, czyste sumienie. Niech twoje życie pójdzie jak w zegarku, niech Pan cię zachowa.

Nasza ukochana młoda para, serdecznie gratulujemy tego wspaniałego wydarzenia! Utrzymaj tę datę z radością i dumą w swoich ukochanych sercach. Kochaj się, szanuj, doceniaj, wspieraj. Dajcie sobie nawzajem wakacje, uczucie, czułość i troskę. Niech każdy dzień będzie cudem, niech każda chwila będzie radosna i powiew wiatru.Bądź szczęśliwy, radosny i pogodny. Cieszcie się sobą. Bądź wierny i strzeż swojego kielicha miłości. Doprowadź go do dojrzałej starości przez wiele lat! Rada dla ciebie tak kochanie!

Drodzy Nowożeńcy, chodzenie przez życie ramię w ramię z ukochaną osobą to wielkie szczęście. Życzę Ci, aby to szczęście było zawsze z Tobą, przez całe Twoje radosne życie. Pragnę nie tylko ją zachować, ale także pomnożyć ją w waszych dzieciach. Życzę Wam, abyście zawsze byli razem, obok mnie, by iść przez życie ramię w ramię – to taka radość, której czasami nie dostrzega się i nie docenia za codziennymi obowiązkami, rodzinnymi zmartwieniami! Szczęście dla ciebie, rady i miłość!

Szczęśliwego dnia ślubu! Życzę pokoju, miłości i radości w Twoim domu. Rada i miłość, młodzi ludzie!

Szczęśliwego dnia ślubu! Nawet w najtrudniejszych czasach trybu maski twoja miłość sprawia tyle radości.Miłość i zdrowie dla Ciebie!

Drogie dzieci, już dorośli, ale tacy kochani i kochani! Gratulacje z okazji ślubu! Życzymy, aby życie Twojej rodziny było jak pełna rzeka, która płynie wśród galaretek! Niech Bóg da wam siłę do przezwyciężenia wszelkich trudności i wspólnego przeżywania wszystkich radości, trzymając się za ręce i patrząc sobie w oczy z miłością i podziwem! Niech wszystkie dni będą jasne, świąteczne, lekkie i niezapomniane! A jeśli pojawią się kłopoty – niech Pan błogosławi cię za cierpliwość, zrozumienie i przebaczenie! Kocham cię aż do diamentowego ślubu!

Szanowni Państwo! Gratulujemy wspaniałych wakacji – legalnego małżeństwa! Życzymy Wam wzajemnej i niekończącej się miłości, harmonii, więcej śmiechu, zdrowia, inspiracji, piękna i powodzenia. Nie wymieniaj na drobiazgi, zawsze rozumiej i akceptuj siebie nawzajem jako prawdziwych. Jesteś taka piękna i szczęśliwa, szczerze się cieszymy z twojego powodu! Żyj ciekawie, bezchmurnie, jasno i ekscytująco. Wiedz, jak cieszyć się zwykłymi rzeczami w życiu – muzyką, książkami, tęczą, deszczem, śpiewem ptaków, słońcem, obecnością bliskiej osoby. W końcu szczęście składa się z małych rzeczy, a to, jak się czujesz, zależy tylko od Ciebie.Wszystko jest w waszych rękach, młodzi! Przed Tobą droga, na której świeci zielone światło i otwiera przed Tobą niesamowite możliwości, które niech pokrywają się z Twoimi pragnieniami! Szczęście dla Ciebie i spokój we wszystkim!

Z całego serca gratuluję Wam kochani tego wspaniałego i ważnego dnia w Waszym życiu! Teraz wasze losy są małżeństwem, teraz wasze serca są ze sobą na zawsze połączone. Życzę dobrej i jasnej wspólnej drogi, stałego wsparcia i wzajemnego zrozumienia, wierności serc i pełnej wolności marzeń. Bądź naprawdę szczęśliwy, opiekuj się swoją rodziną i ciesz się każdą radosną chwilą życia.

Co tu dużo mówić, z takim ogniem w duszy, który pochodzi od Ciebie, nie znajdę słowa tylko szeroki uśmiech i radość. Cieszę się za ciebie do łez, a moja radość nie ma granic. Niech wasze święto, a także osoby zgromadzone wokół takiego cudu, jak kosmiczny trąba powietrzna, zabiorą was stąd, daleko, w nieskończoność bycia i odświeżą wasze wspomnienia, a także uspokoją dręczące serca miłością Wyczerpani, daj ci krystalicznie czysty umysł, po czym niech karnawał ze swoją bezczelnością i namiętnością, połknąwszy swoją moc, doda ci trochę radości i szczęścia. Żyj w miłości i wzbogacaj się z nią, ale musisz rozpocząć ucztę duszy i serca, dodać trochę romantyzmu, sportów ekstremalnych i awanturnictwa, bo tylko w ten sposób zwróci się do Ciebie pryzmat łaski. Szczęśliwego Dnia Ślubu!

Zapraszamy na nasz ślub w tym dniu _________ io tej godzinie _________. Przyjść do _______. Nie możemy się doczekać, nie zawiedź nas.

Dzisiaj jest wyjątkowe wydarzenie dla Młodej Pary i nie mniej wzruszające dla rodziców – ślub! Dzieciom, w tej uroczystej chwili życzymy Wam czystej miłości, szczerości, podziwu i wzajemnego szacunku. Ogromne szczęście rodzinne, dobrobyt i radość. Zawsze pomożemy, doradzimy i będziemy tam!

Moja droga rodzina i przyjaciele, gratulujemy Wam tego wspaniałego wydarzenia w dniu Waszego ślubu. Niech film twojego życia składa się z radosnych i szczęśliwych epizodów, niech twoje serca biją zgodnie, niech twoja rodzina stanie się silna i przyjazna, niech dobro i radość nie opuszczą twojego domu.

Nie ma ważniejszego wydarzenia w życiu dla dwojga ludzi niż dzień połączenia ich kochających serc. Niech więc dzisiaj ta magiczna nić, która ich łączy, stanie się jeszcze silniejsza, a płomień miłości jeszcze cieplejszy i delikatniejszy zarazem. Zachowaj i pielęgnuj uczucie tego święta przez całą długą drogę, wzdłuż której będziesz szedł ramię w ramię, dbając o siebie i wspierając się nawzajem.

Wspaniali nowożeńcy! Dzisiaj jest szczególny i uroczysty dzień dla was dwojga, ponieważ w tym dniu zostaniecie małżonkami. Zrobiłeś pierwszy, ale bardzo pewny siebie krok w nowe życie pełne jasnych wydarzeń. Prosimy o przyjęcie naszych szczerych gratulacji i życzeń, dobrych, ciepłych i radosnych dni. Trzymaj swoje palenisko, abyś żył wygodnie i szczęśliwie. Posadź wiele pięknych drzew i wychowaj dzieci, z których możesz być dumny. Niech twój związek będzie silny i stanie się kluczem do twojego sukcesu w życiu. Pamiętajcie, od tej uroczystej chwili to wy jesteście dla siebie nadzieją i wsparciem. Szanuj i doceniaj każdą swoją „połówkę”! Podziel się wszystkimi swoimi marzeniami, przemyśleniami i pragnieniami we dwoje, obdaruj się miłymi słowami, prezentami i niespodziankami, nie zapominaj, że rodzina to najważniejsza rzecz w życiu małżonków! Rada dla Ciebie i kochanie, kochanie!

gratulacje nowożeńców

Gratulujemy nowożeńcom

Jak dziś łabędź, młoda, słodka, delikatna i rozkoszna. Jak promień słońca oświetla wszystko dookoła, daje jej ciepło i troskę. Dalej jest jak królowa do męża.Miły, elegancki, piękny i kobiecy. Dla rodziców, ukochanej i najlepszej córki, dla swoich przyjaciół jest responsywna i energiczna. Niech więc wasze życie rodzinne będzie szczęśliwe i łatwe, abyście nadal oświecali nas swoim wewnętrznym światłem. Szczęśliwego dnia ślubu, piękna narzeczona!

Szczęśliwego dnia ślubu! Chciałbym bardzo dużo życzyć, ale przede wszystkim, abyście umieli się wzajemnie słuchać i wtedy łatwo będzie Wam budować rodzinę. Pomagajcie sobie nawzajem we wszystkim, dzień po dniu wzmacniajcie swoje szczęście. A teraz, drodzy goście, napełnijcie szklanki, wypijmy za młodych, za nową rodzinę i niech wiara, nadzieja, miłość będą z nimi przez całe życie! Żyć życiem nie jest polem do przebycia! Drodzy przyjaciele, prawdziwe uczucia miłości, obowiązku, szacunku muszą być zachowane w najtrudniejszych chwilach życia. Chciałbym pogratulować ci tego ważnego dnia w twoim życiu. Niech ten dzień zostanie wam zapamiętany, a szczęście, którego teraz doświadczacie, i radość, która was ogarnia, nigdy nie zostaną zapomniane. Pragnę również życzyć, aby wasze serca były miękkie, zwłaszcza w stosunku do siebie, a wasz duch był mocny w każdej życiowej sytuacji. A wtedy zawsze znajdziesz drogę do rodzinnej harmonii i dobrego samopoczucia!

Nadszedł ten sam dzień, który każdemu człowiekowi przynosi niesamowite szczęście i przyjemność. To właśnie ten dzień pozwala każdemu poczuć niezwykłe emocje, ważne dla każdego człowieka. A teraz chciałbym szczególnie wszystkim zebranym powiedzieć, że naprawdę będziemy musieli zrobić wszystko, aby dzisiejsza młodzież poczuła nasze wsparcie. A wy, młodzi ludzie, chcę was ostrzec, że nie zawsze w waszym życiu wszystko pójdzie gładko. Pewnego dnia poczujesz, jak kłopoty spadną na twoją głowę. Ale nawet w takich chwilach staraj się w ogóle nie odchodzić od swoich zasad i rób wszystko, co możliwe, aby całkowicie sobie z tym poradzić. I cokolwiek się stanie, po prostu uwierz, że na pewno nadejdzie dla ciebie świetlana przyszłość, a wtedy wszystko się zmieni i zmieni.

Życie małżeńskie to książka, która składa się z dwóch części: pierwszej części poetyckiej – miesiąc miodowy, drugiej części prozaicznej – całego późniejszego życia. Oczywiście w pierwszej części jest bardzo mało stron, w drugiej wręcz przeciwnie, jest ich bardzo dużo.Chcielibyśmy podzielić drugą, większość książki na kilka rozdziałów i sprawić, by każdy z nich był kochany!

Życzymy nowego domu: jeśli ziemia – to pod grunty orne, jeśli wiadomości – to dobrze, jeśli drzewo – to owoce, jeśli pada deszcz – to silne, jeśli córka – to piękny, jeśli kwiat – czasem pachnący, jeśli syn – to potężny, jeśli przyjaciel – to prawdziwy!

Nasza droga narzeczona i pan młody! W ten uroczysty i znaczący dzień gratulujemy Ci wakacji, najjaśniejszego i najbardziej pamiętnego momentu w Twoim życiu, Dnia Ślubu! W tym dniu mamy wiele do powiedzenia i życzymy Państwu, jako młoda, nowo powstała rodzina nie będzie przeszkadzać w udzielaniu rad. Dzisiaj zacząłeś budować swój wspólny statek – swoją rodzinę. Życzymy Ci, aby Twój rodzinny statek okazał się trwały, niezawodny, by nie zderzył się z codziennością i kłopotami, by burze się go nie bały! Niech słońce świeci jaśniej na Twojej drodze, niech podróż ciągnie się przez wiele lat i bądź szczęśliwy! Poddajcie się sobie nawzajem, szanuj zdanie każdego z Was, wysłuchuj próśb, kompromisu, wybaczaj błędy, kochaj się przez całe życie, jak w podróży poślubnej! Pielęgnuj uczucia, bo to takie szczęście znaleźć się i zakochać! Gorzki!

Szanowni Państwo! To bardzo ważne, żeby ludzie się odnaleźli, odnaleźli swoją miłość! Miałeś szczęście – i poznałeś się! Gratuluję Ci ślubu, z miłością, z nowym życiem! Życzę Ci silnej, wiernej, wszechogarniającej miłości, a także cierpliwości i pokory, które pomogą uratować Twoje małżeństwo.Zrozumcie się, wybaczcie sobie, nauczcie się ze sobą dogadywać. Miłych długich dni i gorących nocy! Nie szara, ale kolorowa codzienność, jasne weekendy i święta! A także – masz dom pełen dzieci!

Szczęśliwego dnia ślubu! Niech miłość, która błyszczy w twoich oczach, z każdym dniem staje się coraz silniejsza, a szczęście ogarnia twoje serca! Zbuduj silną rodzinę, w której zawsze będzie komfort i radość. Cóż, nie zapomnij mieć wkrótce dzieci, które sprawią, że twój związek będzie jeszcze silniejszy i bardziej zjednoczony!

Drodzy Nowożeńcy! Więc zostałeś legalnym mężem i żoną, jedną kochającą rodziną. Życzymy wam szczerze zdrowia, szczęścia, bogactwa, pomyślności we wszystkich waszych sprawach i przedsięwzięciach. Niech twoja droga będzie pełna szczęścia, wierności, udogodnień, jasnych dni. W tym wyjątkowym dniu cieszymy się, że możemy być z Tobą, dzielić szczęście Twojej miłości. Niech los będzie jasny, a miłość długo, wieczna. Zachowaj wrażliwość i czułość, nie trać gorących uczuć i wspomnień z pierwszych spotkań. Te pierścionki, które wziąłeś w swoje ręce, uważaj, jak twoja miłość. Te słowa, które do siebie wypowiedzieli, zapamiętaj i wypełnij te przysięgi. Pocałunek, który przypieczętował twoją miłość, niech będzie początkiem długiej drogi do szczęśliwego życia, pełnego szczęścia i zrozumienia.

Dziś jesteście sprawcami uczty – tożsamości, nasi kochani nowożeńcy. Serdecznie gratulujemy Ci tak znaczącego i radosnego wydarzenia w Twoim życiu. Niech wszystko okaże się dla Ciebie wspaniałe, niech miłość będzie silna jak granit i wytrzyma wszelkie próby. Żyć życiem nie jest polem do przebycia. Pragniemy, aby Twoje pole było szerokie, bezgraniczne i pełne cudów. Niech twój dom będzie pełną miską, niech rozbrzmiewa w nim radosny śmiech dzieci. Niech tylko słoneczna pogoda będzie w Twoim życiu rodzinnym.

Ślub to nie tylko święto, to symbol początku nowego życia rodzinnego, to radość pełna nadziei, to łzy szczęścia i szczerej wiary! Życzę, aby twój ślub był zapamiętany na całe życie i przypominał o sile twoich uczuć!

Drodzy Nowożeńcy! Serdecznie gratulujemy Ci jednego z najważniejszych dni w Twoim życiu! Szczęśliwego Dnia Ślubu, Szczęśliwego Dnia Rodziny! Niech Twoja rodzina będzie szczęśliwa i radosna, a każdy dzień daje nowe uśmiechy i marzenia! Ceńcie się nawzajem, tak jak w ten jasny dzień małżeństwa, nie zostawiajcie siebie nawzajem w kłopotach i zawsze słuchaj głosu swojego kochającego serca. Starajcie się dzielić wszystkie radości i smutki na pół, pomagajcie sobie nawzajem i codziennie ogrzewajcie swoje dusze pocałunkami, pieszczotami i uściskami. Niech ten dzień pozostanie na zawsze w waszych sercach i zostanie zapamiętany przez miłe chwile, radosne uśmiechy i radosne gratulacje. Zawsze pozostańcie kochającymi małżonkami i wyrozumiałymi przyjaciółmi dla siebie.Gorzki!

Życzę Ci dzisiaj szczęśliwego tańca, muzyki i śmiechu. Niech atmosfera na weselu będzie wspaniała. Ciesz się życiem!

Z całego serca gratuluję Ci ślubu, wiernego małżeństwa zalegalizowanego w niebie! Życzę Wam, abyście pięknie i polubownie przechodzili przez życie, dbając o wierność sobie nawzajem. Życzę, aby twoje uczucia nigdy nie straciły szczerości, a relacje zawsze były budowane na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Niech Pan ześle twojej rodzinie łaskę i szczęście, pokój i jasną nadzieję.

Droga siostro, dokonałaś wspaniałego wyboru w swoim życiu. A twój wybrany jest po prostu super. W tym pięknym dniu dla Ciebie i dla niego życzę powodzenia w życiu rodzinnym, pomyślności materialnej, miłości i ciepła oraz oczywiście zdrowia. Nic bez niego. Niech Twoja rodzina będzie silna i niezawodna.

Gratulujemy podjęcia tego ważnego i ważnego kroku w swoim życiu. Niech rodzina z każdą godziną rośnie w siłę, aby dawała przykład twoim odczuciom i próbowała stworzyć ten sam związek. A jeśli na planecie istnieje ideał, to są to Twoje uczucia!

Urocze, piękne, szczęśliwe i najlepsze, gratuluję w dniu ślubu i z całego serca życzę dobrej atmosfery w Twoim domu, spokojnego nieba nad głową , wielki dobrobyt i wieczne szczęście w rodzinie, jasna nadzieja i niewątpliwe szczęście na wspólnej drodze.

Dzisiaj jesteś najpiękniejszą panną młodą, gratulacje z okazji rodzinnego dnia.Życzę, abyś na zawsze pozostała wspaniałą dziewczyną, została cudowną żoną, a następnie najlepszą matką. Pokój tobie i twojemu współmałżonkowi, dobrobyt, miłość i szczęście. Oby twój mąż był ci wierny i dawał ci wielką radość, a ty dbaj o niego i kochaj.

Drodzy Nowożeńcy, z narodzinami Waszej rodziny! Pragniemy, abyście od tego dnia do końca życia podążali tą samą ścieżką, aby być dla siebie oparciem i wsparciem, aby każdego dnia widzieć czułość i miłość w oczach swojej bratniej duszy! Gorzki!

Życie małżeńskie jest jak bajka. A wszystko zależy od tego, jakimi jesteś bohaterami. Pamiętaj, że każdy członek rodziny jest twórcą szczęścia rodzinnego. I tylko ta rodzina jest szczęśliwa, w której koniecznie jest zrozumienie i miłość, szacunek i wierność. Życzę, aby twoje życie małżeńskie było wspaniałą bajką, z dobrym zakończeniem i oczywiście cudowną kontynuacją.

Najcieplejsze gratulacje dla nowożeńców, z głębi serca

Duszny
gratulacje dla nowożeńców w prozie

W każdym małżeństwie szczęście przychodzi, gdy jesteś zrozumiany. Podwaja się, gdy jesteś kochany i mnoży się nieskończenie, gdy kochasz siebie. Znając tę ​​parę, mogę powiedzieć z całkowitą pewnością: że całe ich życie będzie wypełnione nieskończoną miłością. Gratuluję legalnego związku i życzę, abyście zachowali miłość i okazywali sobie nawzajem uwagę i troskę przez całe życie.

Gratulacje, gołąbki. Życzę szczęścia rodzinnego szerokiego i głębokiego jak ocean, czystego jeziora nadziei i marzeń, hałaśliwego wodospadu małżeńskiej namiętności i uczucia, zatoki czułości i troski w cichym porcie dwa kochające serca. I niech będzie gorzko dla ciebie tylko dzisiaj, niech reszta dni żyje słodko i słodko.

Niech Gwiazda Polarna Twojej miłości poprowadzi Cię przez burzliwe morze życia małżeńskiego do głębokiej przystani szczęścia! Zawsze lśnij razem!

Gratulujemy podjęcia tego ważnego kroku w życiu, który świadomie podjąłeś! Wiedz, że życie to seria szczęśliwych i złych dni. I tylko od Ciebie, od Twojej cierpliwości, uczestnictwa, wzajemnej pomocy i wzajemnego wsparcia zależy szczęście, dobrobyt i długowieczność Twojej rodziny! Dbaj o nią, dbaj o swoje uczucia i niech będzie jak najmniej pochmurnych dni. Niech drobiazgi życia rodzinnego nie przyćmią pasji i miłości! Rada dla Ciebie i Miłości!

Drodzy Nowożeńcy! Świeca to wysoki symbol.Po pierwsze jest źródłem ciepła i światła. Po drugie, jej płomień wznosi się i dlatego uosabia ruch ku górze. Po trzecie, w jego płomieniu spalają się wszelkie złe myśli i uczucia. Życzę Ci, aby niegasnąca świeca Twojej miłości zawsze oświetlała i ogrzewała Twoją ścieżkę, pomagała Ci wznosić się w górę i spalała wszystkie kłopoty, jakie życie może napotkać w swoim płomieniu!

W życiu każdego człowieka musi nadejść okres, kiedy będzie musiał zrozumieć do końca, po co żyje w tym życiu. I dopiero wtedy, gdy to zrozumienie nadejdzie, możemy stać się szczęśliwą osobą do samego końca. A teraz naprawdę chcę pogratulować młodym ludziom, którzy teraz wyglądają na bardzo zakochanych. Wciąż nie mogą odwrócić wzroku. I to sprawia, że ​​czuję się trochę nieswojo. I bardzo chciałbym wam też powiedzieć, że w życiu dość często będziecie mieć kłopoty. Ale w żadnym wypadku nie powinieneś się ich bać. Po prostu śmiało idź na spotkanie i pokonaj je. I zawsze pamiętaj, że w każdym razie zawsze możesz się ze mną skontaktować, bo po prostu nie mogę cię opuścić bez mojej pomocy. Zawsze będę cię głęboko kochać i tak będzie przez bardzo długi czas.

Szczęśliwego dnia ślubu. Pragnę, żeby było gorzko tylko dzisiaj i przez resztę dni, abyście żyli słodko, szczęśliwie, dostatnio, radośnie i radośnie! Gorzki!

Szczęśliwego dnia ślubu, kochani. Życzę wam stworzenia silnego związku miłości i szczęścia, życzę wam, abyście swoje życie zamienili w dobrą bajkę lub bajkę.Życzę, abyście dbali o swoją rodzinę, okazywali sobie nawzajem uwagę i troskę. I niech wszystko będzie z tobą w porządku, niech ten ważny dzień zawsze będzie dla ciebie radosnym świętem – urodzinami przyjaznej i silnej, pięknej rodziny!

Nasi kochani nowożeńcy! Dzisiaj jest ważny dzień w twoim życiu, decydujący i znaczący. Życzę Wam więc we wszystkim pomyślności, a Waszej nowej i młodej rodzinie miłości, wzajemnego zrozumienia i solidarności. Bądź wesoły, wesoły, niestrudzenie pojmuj coś nowego dla siebie, poszerzaj swoje horyzonty i odkrywaj świat. Niech Twoja miłość rozpala się coraz bardziej każdego dnia, nie pozwalając, by codzienność i nuda przyćmiły życie rodzinne. Dla każdej osoby rodzina jest najważniejszą rzeczą na świecie. Stworzyłeś swoje gniazdo – opiekuj się nim, chroń i doceń. Znalezienie ukochanej osoby to niekończące się szczęście. Masz to, więc idź swoją drogą w towarzystwie szacunku i miłości godnej pozostania na wieki. Niech wasze serca żyją dobrocią i nieskończoną miłością! Życzymy sobie wielkiego szczęścia i niewygasłych uczuć!

Dzisiaj jesteś piękną panną młodą, czułą i uroczą. Niech więc jutro obudzisz się najbardziej pożądaną i ukochaną żonę w ramionach męża.

Jesteśmy z Was bardzo dumni w ten piękny dzień. Co za radość widzieć Cię tak szczęśliwą i cieszymy się, że możemy świętować Twój ślub!

Żywo młoda. Gratuluję i życzę obfitości miłości, szczęścia i bogactwa, a także rodzinnej harmonii, komfortu i nieugaszonego serca życzliwości.

Dzisiaj jest cudowne święto – połączenie dwóch serc. Chcę się dziś bawić i tańczyć, życząc nowożeńcom niekończącej się miłości i czułości. Ale poza tym, daj ci wystarczająco dużo cierpliwości i zrozumienia, to jedyny sposób, aby uczucia były zawsze żywe i jasne. Wesołych wakacji, gołębie!

Gratulujemy rozpoczęcia nowego życia, narodzin nowej wspaniałej rodziny! I wyruszając na fascynujące i pełne prób żeglarstwo zwane „życiem rodzinnym”, przyjmij życzenia miłości, wsparcia, wzajemnej pomocy, cierpliwości, energii, inspiracji od siebie nawzajem, pogodnych i radosnych dni bez burz i kołysania.

< /div>

Mam nadzieję, że ten dzień jest początkiem SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA z twoim mężem i że MIŁOŚĆ, którą masz do siebie, jest WIECZNA. Gratulujemy ślubu! Nawiasem mówiąc, twoja sukienka jest świetna, bardzo mi się podoba.

2 śnieżnobiałe gołębie spotkały się na białym niebie i poleciały razem w śnieżnobiałe niebo. Więc wyższe moce połączyły was, abyście mogli być szczęśliwi w nowym życiu – pięknym i radosnym razem.Niech niebo będzie dla ciebie białe, pościel biała i czysta jak pierwszy śnieg, a radości każdego dnia błyszczą jak mroźne wzory na oknach. Niech miłość Cię zachwyci, tak jak dziecko rozkoszuje się kremowymi lodami lub waniliowym deserem, a miłość może uśmiechać się do Ciebie z nieba jak piękny rajski ptak, jak uśmiech anioła, jak zapach pięknej białej róży. I niech wasz związek będzie piękny jak cienkie białe lilie, obyś codziennie cieszył się nawzajem swoimi działaniami, aby twoje życie było efektowne, piękne i śnieżnobiałe, jak czyste rzeki pełnego mleka, w których możesz zapomnieć o wszystkim , ciesząc się radością życia.

Droga, urocza Panno Młoda, serdecznie gratuluję Ci tego ważnego dnia, wspaniałego święta. Ten świat nie widział piękniejszej od ciebie narzeczonej. Życzę Ci, abyś została ukochaną i pożądaną żoną, doskonałą gospodynią, kobietą, której wszystko się udaje i zawsze prosperuje. Niech w życiu rodzinnym nie będzie dramatów, niech twój mąż kocha cię i szaleńczo ubóstwia.

Dzisiaj jest dla Ciebie wyjątkowy dzień. Zdarza się to tylko raz w życiu. Dzisiaj stałeś się rodziną. Masz przed sobą nowe życie. I chciałbym w tym dniu życzyć, abyście w tym życiu chodzili tylko po jasnych paskach i starali się ominąć ciemne. Wesołych świąt!

Dzisiaj jest ważny i bardzo ważny dzień dla dwojga kochających się ludzi – ślub! Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi życiowej, łatwej, pełnej, nasyconej wszystkimi kolorami świata i pozytywnymi emocjami.Kochajcie się nawzajem, zachowajcie ciepło i wierność, opiekujcie się i dbajcie o siebie, doceniajcie i wspierajcie, myślcie i dbajcie o siebie nawzajem!

Niech Twoja rodzina będzie gwiazdą przewodnią. Chcę pracować nad relacjami, aby wszystko się nie potoczyło. W końcu założenie rodziny jest łatwe, ale czasami utrzymanie jej jest znacznie trudniejsze. Szczęśliwego dnia ślubu!

Dziś idziemy na pierwsze wakacje młodej rodziny – na jej ślubie! Życzę im obu dostatniego i pełnego życia z najlepszymi, najmilszymi i najjaśniejszymi! Niech będzie cicha codzienność, szczęśliwe wakacje, ekscytujące podróże i spełnią się marzenia, jednym słowem, niech będzie wszystko, co może ich uszczęśliwić!

Nasi kochani Nowożeńcy – Państwo Młodzi, a teraz mąż i żona! Serdecznie, serdecznie i radośnie gratulujemy Waszego wesela! Z całego serca życzymy szczęścia i radości za każdą minutę długiego i wspaniałego wspólnego życia! Niech Pan błogosławi was za prawdziwą i szczerą miłość do siebie, obdarzy cierpliwością i zrozumieniem, współczuciem i empatią! Bądźcie dla siebie wsparciem i wsparciem, a także źródłem wiecznej radości i nieskończonej miłości!

Gratulujemy młodym. Życzę silnego związku, a w nim – wielkiego szczęścia i wiecznej miłości, wygody, pomyślności i pomyślności, pasji i czułości, troski o siebie nawzajem i harmonii. Żyj bogato, kochaj szczerze, opiekuj się rodziną i rodzą wspaniałe dzieci!

Życie rodzinne jest wspaniałe! Zmywanie naczyń, prasowanie, generalne sprzątanie, dziecięce kaprysy, porozrzucane rzeczy…ale-ale! Czy nie zmieniłeś zdania? A jest też czułość, wsparcie, miłość, zrozumienie, tupot dziecięcych stóp, zabawa, radość, umiejętność perfekcyjnego rozumienia się. Życzymy, abyście znali tylko szczęśliwe chwile małżeństwa. Rodzą więcej psotnych dzieci, bądźcie razem tak często, jak to możliwe i cieszcie się, że macie miłość!

Szczęśliwego dnia ślubu! Życzę, aby całe twoje życie było jak ten piękny dzień, niech wszystko będzie idealne i potoczy się tak, jak chcesz.

Baw się do białego rana, śmiej się serdecznie, tańcz i śpiewaj. Niech nikt się nie nudzi na weselu. Niech wszyscy będą szczęśliwi!

Gratulujemy ślubu. Niech wszyscy goście dobrze się bawią, niech atmosfera będzie świetna, a ten dzień na zawsze pozostanie w Waszej pamięci!

Nie ma na świecie nic bardziej wartościowego i ważniejszego niż miłość między mężczyzną a kobietą! Ale rodzina jest czasem silniejsza niż kamień, silniejsza niż miłość, mądrzejsza niż najmądrzejsi. Chroń swoje serce przed zazdrością, gniewem i oszczerstwami. Niech twoje serca biją w czasie, a twoje oczy będą patrzeć w tym samym kierunku. Życzymy Twojej rodzinie pomyślności, spokoju, zrozumienia i serdeczności. Niech dzieci zawsze śmieją się wesoło w twoim rodzinnym gnieździe. Życzymy Wam dużo miłości, młodości i odważnych czynów!