Gratulacje w dniu ślubu

Z całego serca zebraliśmy dla Was wiele najbardziej wzruszających gratulacji w dniu Waszego ślubu. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Szczęście oznacza dla nas widzenie Cię tak szczęśliwego. Nie mogłem nawet marzyć o lepszym dodatku do rodziny!

Nasi kochani nowożeńcy! Tak więc nadszedł dzień twojego małżeństwa, dzień triumfu twojej miłości i szczęścia. Chcemy pogratulować ci tego jasnego i radosnego święta w twoim życiu. Niech aniołowie waszej miłości zawsze chronią was przed kłopotami i nieszczęściami, a wasze wspólne życie będzie wyglądało jak raj i łaska Boża! Bądź zawsze tak szczęśliwy i radosny jak w ten dzień. Niech radość i wspólne dobro zawsze rozgrzewają wasze dusze i napełniają je czułą miłością. Pamiętaj, że teraz masz jedną drogę do dwojga i jeden cel – dbać o siebie, siebie nawzajem i swoją rodzinę. Niech wasze relacje rodzinne będą szczęśliwe i spokojne. Życzymy również Wam kochani, udanego i długo oczekiwanego uzupełnienia rodziny, bo z dziećmi dom staje się cieplejszy i wygodniejszy, a rodzice szczęśliwi i kwitnący. Wszystkiego najlepszego, nowożeńcy, wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwego dnia ślubu. Życzę, abyście nigdy nie wątpili w swój wybór. Wspierajcie się, kochajcie i wspólnie realizujcie swoje plany na przyszłość.

Drodzy Nowożeńcy! W tym ważnym i uroczystym dniu waszego życia życzę wam, abyście nie bali się poddawać się nawzajem w życiu rodzinnym, nie tworzyć sytuacji konfliktowych, które zatapiają łódź miłości i szczęścia, szanować opinię partnera i zawsze go słuchaj, wyciągaj wnioski z błędów, daj przyjacielowi uśmiech każdego dnia bez względu na wszystko i kochaj się w każdej sytuacji! Życzę, aby wasz związek stał się jeszcze silniejszy, życzę wam nieść swoją miłość przez lata i każdego dnia pamiętajcie, że jesteście sobie najbliższymi ludźmi! Niech więc wszystkie dobre gratulacje i życzenia znajdą swoje ucieleśnienie w rzeczywistości, pomagając ci żyć w taki sposób, że nigdy nie czujesz smutku z powodu niczego i ciesz się wszystkimi radościami wspólnego życia każdego dnia! I niech Pan Bóg we wszystkim ci pomoże, niech dziś wysłucha naszych życzeń i pomoże je urzeczywistnić! Bądź zdrowy i szczęśliwy! Szczęśliwego Dnia Ślubu, kochanie!

Mądrość ludowa mówi, że pierwszym bogactwem w życiu jest zdrowie, a drugim żona. Dobra żona to połowa szczęścia. I życzę pannie młodej, aby uzasadniła te słowa! Cóż, serdecznie gratuluję Panu Młodemu wspaniałego, szczęśliwego i ważnego wydarzenia! Obok Ciebie zawsze będzie urocza, czuła i delikatna kobieta, która tak bardzo potrzebuje wsparcia.Bądź godnym mężem – i niech wszyscy wokół ciebie po prostu zazdroszczą twojej pięknej żonie!

Gratulacje, jesteś dziś najpiękniejszą panną młodą i szczerze życzę Ci, abyś została wspaniałą żoną w jedwabiach i diamentach, zrozumieniu i trosce, radości i pomyślności. Życzę, aby twój mąż zawsze cię słuchał i konsultował z tobą, abyś w swojej rodzinie zawsze była ukochaną królową swojego ukochanego króla.

Mówią, że bogactwo to przede wszystkim zdrowie, po drugie dobra żona, a po trzecie dzieci! Dlatego życzę Panu Młodemu, aby był bogaty – miał niezwykłe zdrowie, dbał o swoją piękną narzeczoną, którą dziś poślubił, rodził zdrowe dzieci, z którymi życie stanie się podwójnie szczęśliwe! Dla młodej pary, gorzki!

Dzisiaj gwiazdy zapewnią twój związek, przypieczętują wasze serca na wiele szczęśliwych lat! Życzymy, aby na niebie Twojej rodziny nie było chmur, zawsze było słonecznie i ciepło!

Nasze drogie dzieci, gratulujemy Wam dnia ślubu. Niech wasze serca nieustannie płoną jasnymi światłami miłości do siebie, niech życie rodzinne uczy was szukania kompromisu i cieszenia się codziennymi drobiazgami. Bądź szczęśliwy i odnieś sukces, wzmocnij fundamenty swojej rodziny i szybko wypełnij swój dom dziecinnym, dźwięcznym śmiechem.

Dziś jesteście bohaterami okazji, dzisiaj macie wszystkie życzenia i wiele komplementów. Niech twoje dni latają w harmonii i miłości. Niech każdy zwykły dzień zamieni się w święto.Trzymajcie się mocno, ponieważ jeśli jesteście razem, wszystkie problemy będą dla was niczym. Przez wiele lat zachowaj czułość, czułość, wrażliwość. Niech urok pierwszych spotkań zamieszka w sercach. Niech w waszym życiu będzie tylko radość, niech wasze pragnienia zawsze się spełnią i niech wasze serca zabrzmią zgodnie. Rada dla ciebie tak kochanie.

Szczęśliwego dnia ślubu! Jesteś piękna! Uwierz mi, dziś zawstydzasz samo słońce pięknem swojego miłosnego związku i to dla was dwojga tak słodko śpiewają ptaki w krzakach róż! Dzisiaj życzę Wam, abyście żyli długo i szczęśliwie, kochali się i bawili nie raz na weselach Waszych dzieci i wnuków!

Podzielenie się z tobą tą wspaniałą chwilą życia jest najlepszą rzeczą, jaka mi się przytrafiła. Życzę powodzenia, szczęścia i szczęśliwego małżeństwa!

Niech piosenki płyną, goście będą się dobrze bawić. Niech alkohol i słodkie ciasta nigdy się nie kończą. Życzę młodym ludziom pić tylko do dna!

Drodzy Nowożeńcy! Świeca to wysoki symbol. Po pierwsze jest źródłem ciepła i światła. Po drugie, jej płomień wznosi się i dlatego uosabia ruch ku górze. Po trzecie, w jego płomieniu spalają się wszelkie złe myśli i uczucia. Życzę Ci, aby niegasnąca świeca Twojej miłości zawsze oświetlała i ogrzewała Twoją ścieżkę, pomagała Ci wznosić się w górę i spalała wszystkie kłopoty, jakie życie może napotkać w swoim płomieniu!

Drodzy Nowożeńcy! W dniu ślubu pragnę pogratulować Wam tego wspaniałego wydarzenia i życzyć, abyście pozostali zakochani przez całe życie i zawsze byli gotowi wspierać się nawzajem w trudnych chwilach! Niech twoje szczęście przeleje się bezkresnym oceanem, a rodzinne palenisko z każdym rokiem rozpala się gorącym płomieniem! Niech radość i wesoły śmiech mieszkają w Twoim domu cały czas, bez powodu i bez świąt.Niech każdy poranek zaczyna się od uśmiechu, a wieczór kończy się troskliwymi i czułymi słowami miłości i ciepła! Niech nigdy nie będzie między wami nieporozumień, kłótni i nieporozumień. Wybacz sobie, poddaj się, kochaj i doceniaj swój związek. Pamiętaj, że razem jesteście silni. Trzymajcie się mocno! Szczęście i zdrowie dla Twojej młodej rodziny! Bądźcie szczęśliwi, drodzy nowożeńcy! Gorzki!

W tym magicznym dniu ślubu życzę nowożeńcom, aby wzięli ślub z otwartym sercem, traktowali się szczerze i ostrożnie, poddawali się i wspierali bratnią duszę we wszystkich sytuacjach! Miłość i dobrobyt dla Ciebie, zdrowe dzieci i piękne relacje!

Szczęśliwego dnia rodzinnego. Życzę, abyście nigdy się nie obrażali i nie oszukiwali. Żyj w pokoju, radości i miłości. Niech ogień i pasja zawsze płoną między wami.

Dzisiaj jest taki ważny dzień. Powstaje nowa komórka społeczeństwa. Życzę wam, abyście mogli żyć razem długie i szczęśliwe życie. Niech to ułatwią miłe słowa wypowiedziane z głębi czystej duszy. Życzę szczęścia i miłości, wzajemnego zrozumienia i wsparcia. Bądźcie razem, bez względu na to, jakie zakręty życia czekają. Mam nadzieję, że kłopoty ominą twój dom. Jak chciałbym, aby w Twoim domu zawsze była rodzina i prawdziwe szczęście. Zaufaj mądrości, która zawsze może być najcenniejszym wsparciem. Życzę zaufania i czułości, umiejętności wybaczania wielu błędów. Cenisz swoją miłość i nie myślisz o niczym innym. Niech dzieci naprawdę zadowolą się swoimi osiągnięciami.Miłość dana przez Pana i los przeżyłeś, przechodząc próby pierwszych randek, przez odległość. Masz prawo liczyć na szczęście rodzinne. Szczęśliwego ślubu!

Szczęśliwego dnia ślubu. Chciałbym życzyć jak najwięcej miłości. Doceniajcie się nawzajem i patrzcie w tym samym kierunku. Niech w Twojej rodzinie nie będzie miejsca na urazę.

Drodzy Nowożeńcy! Z całego serca gratuluję Ci ważnego wydarzenia – stworzenia Twojej rodziny. Bądźcie szczęśliwi, kochajcie się, doceniajcie i dbajcie o swoje uczucia. Niech szczęście Twojej rodziny będzie wypełnione miłością, czułością i pasją. Bądź cierpliwy wobec swojej bratniej duszy, zrozum i wybacz sobie nawzajem. I niech w najbliższej przyszłości Twój dom wypełni się radosnym śmiechem dzieci!

Duchowe gratulacje w dniu ślubu własnymi słowami

Gratuluję z całego serca w dniu ślubu

Drodzy Nowożeńcy, dziś Wasze oczy błyszczą miłością, a serca biją zgodnie z radosnym dreszczem! Pragnę, abyś zapamiętała to magiczne uczucie jedności i niosła je przez całe życie! Niech Twój dom zawsze będzie pełen harmonii, komfortu i ciepła! Niech słowo „rodzina” zawsze będzie dla Ciebie synonimem szczęścia!

Życzę, aby twoje życie rodzinne zawsze przypominało bajkę. I niech ta bajka zawsze będzie szczęśliwa, miła i radosna. Szczęśliwego dnia ślubu!

Dwa pierścienie, dwa serca, Dwie drogi, dwa przeznaczenia – Wszystko jest teraz jednym. Więc żyj w miłości!

Obyś był zadowolony ze swojego odkrycia do końca życia! Oboje macie wspaniałą przyszłość, ponieważ zjednoczeni stworzyliście dla siebie niesamowite życie w miłości i własnym szczęściu! Życzymy wzajemnego zrozumienia, życzliwości, sukcesów, szacunku, troski oraz wielkich przedsięwzięć i odkryć!

Drodzy i wspaniali nowożeńcy, serdecznie gratuluję wam w dniu ślubu. Niech twoje małżeństwo stanie się silną i szczęśliwą komórką społeczeństwa, niech twój dom zawsze będzie lekki i radosny, niech twoje serca nigdy nie przestaną dawać sobie nawzajem miłości i wsparcia.

Nasz drogi przyjacielu! Połączyłeś nas dzisiaj, abyśmy mogli dzielić się z Tobą radością nadchodzącego małżeństwa. W ostatnim dniu Twojego singla życzymy Ci szczęśliwego życia rodzinnego z osobą, którą wybrałeś na swojego męża. Jutro pogratulujemy wam obojgu legalnego małżeństwa, a dziś spędźmy zabawny i niezapomniany wieczór!

Gratulujemy małżeństwa! Dziś uśmiechacie się do siebie i promieniujecie szczęściem! I chcę, abyś przez całe życie pozostała taka sama szczęśliwa i kochająca. Abyś na srebrnych i złotych weselach uśmiechała się, całowała i nie mogła doczekać się końca uroczystości, aby być sama.Niech wasze serca docierają do siebie, aby pasja i czułość nie wychodziły z nich. Niech twoja rodzina nie zna kłótni, nieporozumień i burz. Za szczęśliwe małżeństwo, za dobre samopoczucie i długowieczność!

Jeśli zdecydujesz się być razem, ktoś zaaprobował te myśli. Najważniejsze jest, aby zawsze pamiętać: „Tylko silna osoba może przejść wszystkie testy”. Oznacza to, że zawsze powinniście być razem, zawsze wspierać się nawzajem i nie wycofywać. Jesteś ukoronowany niebem!

Szczęśliwego dnia ślubu! W tej chwili jesteś najszczęśliwszy na świecie! Szczerze chcemy, żeby tak było zawsze! Niech nic na świecie Cię nie dzieli, a codzienne problemy niech Cię tylko wzmacniają. Kochajcie się, zrozumcie, umiejcie wybaczyć, dostrzegajcie tylko to, co dobre i pozytywne. Życzymy dużo uśmiechów, dobrych przyjaciół i wspaniałych wspomnień! Marzymy o wzięciu udziału w Twoim złotym weselu!

Jesteście dzisiaj tacy piękni, moi nowożeńcy! Chcę pogratulować wspaniałego dnia narodzin rodziny i życzyć najmilszego i najpiękniejszego, co może być w życiu rodzinnym. Niech śmiech dzieci zabrzmi w twoim domu, a twoje szczęście będzie pełne. Szanuj się nawzajem, żyj każdego dnia w radości i miłości.

Życzymy, aby Twoja młoda rodzina miała dzisiaj tyle dobrobytu, zaufania i pomyślności, co miłość w Twoich szczęśliwych oczach. Szczęśliwego dnia ślubu!

Nasi kochani i kochani młodzi ludzie! Spieszymy z gratulacjami tego wspaniałego dnia.Życzymy, abyście się kochali, z cierpliwością i zrozumieniem podchodzili do trudności życiowych, abyście zawsze czuli się spokojni i komfortowo. Życzymy Ci, aby płomień miłości nie zgasł i abyś cieszył się każdym dniem spędzonym razem.

Dzień ślubu jest pełen emocji i nieuzasadnionych zmartwień. Ale pamiętajcie, nowożeńcy! Od niego wyjdzie relacja z minut życia rodzinnego – niech będą długie, przyjemne i radosne. Jesteś piękna jak zawsze! Niech Bóg chroni waszą jedność przed zniszczeniem, złośliwością i nieporozumieniem. Wszystkie problemy można przezwyciężyć, jeśli w sercach jest miłość. Wszyscy będziecie świetni! Kochajcie, inspirujcie się nawzajem, aby osiągnąć, zrozumieć i docenić dary losu!

Dzisiaj cześć i chwała młodym! Nowożeńcom serdecznie gratulujemy! Bardzo im życzymy. Niech słuchają rad rodziców i przyjmą ich doświadczenia życiowe i rodzinne. Niech Twój dom zawsze będzie przytulny i ciepły. Niech rodzinne palenisko płonie jasnym płomieniem. Zachowaj go i chroń przed wszelkimi smutkami i kłopotami. W końcu droga życia nie jest łatwa, a jej ratowanie nie jest takie łatwe. Życzymy mądrości, cierpliwości i zrozumienia. Niech anioł stróż chroni twoją rodzinę przed wszelkimi nieszczęściami. Bądźcie szczęśliwi, zdrowi, troskliwi i delikatni dla siebie nawzajem!

Gratulacje! Niech ten ważny dzień zostanie zapamiętany przez jasne wydarzenia, wspaniałe emocje i ciepło, które rozgrzeje serca na wiele lat. Niech rodzina będzie silna, a duma z niej nie do opisania!

Życzenia serca dla twojego małżeństwa! Niech twoja rodzina będzie tak bogata w błogosławieństwa w życiu, jak w miłości.

Dzisiaj zakładasz kajdany małżeńskie, zakute na wieki wieków. Ale to nie smutek, ale wielkie szczęście, ponieważ jesteście teraz jedną rodziną! Gratulujemy Wam w dniu ślubu i spieszymy z życzeniami, aby wasze życie stało się słodką bajką. Życzymy Ci również dziesięciu worków pieniędzy w szafie, aby starczyło nie tylko na pełne życie, ale także na życie Twoich wnuków. Życzymy, aby w Twoim domu nigdy nie było miejsca na złość, kłótnie, zdradę, urazę i rozczarowanie. Życzymy, aby mile widziani goście przychodzili do Ciebie często, a Twój dom był wypełniony śmiechem i zabawą. Tak więc tęsknota zadławiła się tą zabawą i zostawiła cię na zawsze. Abyś nie miał nadwyżki w swoim potomstwie. Więc powiedz nie więcej niż dziesięcioro dzieci. I niech wyjdą z nich wspaniali ludzie – naukowcy, artyści, biznesmeni, pisarze, piłkarze. Cóż, jeśli chcesz mieć również astronautę, będziesz musiał udać się do jedenastego. Powodzenia!

Młodzi Małżonkowie, życzę Wam wspaniałego życia małżeńskiego. Zasługujesz na siebie. Niech serca biją zgodnie, niech pociecha nie opuszcza domu.Wszystkiego najlepszego!

Życie małżeńskie to książka, która składa się z dwóch części: pierwszej części poetyckiej – miesiąc miodowy, drugiej części prozaicznej – całego późniejszego życia. Oczywiście w pierwszej części jest bardzo mało stron, w drugiej wręcz przeciwnie, jest ich bardzo dużo. Chcielibyśmy podzielić drugą, większość książki na kilka rozdziałów i sprawić, by każdy z nich był kochany!

Nasze ulubione! Chcemy chcieć być zawsze razem. Jeśli tęsknota zadomowiła się w twoim sercu, bądź tam. Jeśli wydarzy się radosne wydarzenie, bądź tam. Każdy problem będzie wydawał się drobiazgiem, gdy kochające serce jest obok ciebie. Wiele w tym życiu zależy od wsparcia kochającej osoby. Żono, życzymy Ci, aby Twój mąż stał się dla Ciebie prawdziwym kamiennym murem. Mąż i twoja żona, obyś zawsze był zachęcany do robienia wielkich rzeczy i osiągania swoich celów. Tylko razem możemy cokolwiek osiągnąć. Życie rodzinne to niezwykła, czasem trudna rzecz. Ale z szaloną miłością, tak jak ty, możesz pokonać wszystko i zrealizować wszystkie swoje marzenia. Zapamiętaj radosne miny na twoich twarzach. Pamiętaj i nigdy nie waż się tego zmieniać. Musisz przejść wspólną drogę życia z godnością. Jednocześnie nigdy nie puszczać ręki idącej obok osoby. Nie musicie podążać za sobą. Trzeba iść ramię w ramię i patrzeć w jednym kierunku. Niech twoje myśli będą inne. Abyście się uzupełniali.

Najlepsze gratulacje w dniu ślubu

Szczerze
gratulacje z całego serca w dniu ślubu

Szanowni Państwo, Drodzy Państwo Młodzi! Serdecznie gratulujemy zawarcia małżeństwa. Dziś, w tym cudownym dniu, słońce daje Ci cząstkę ciepła, którą nazywamy rodzinnym paleniskiem. Słońce jest źródłem życia na całej ziemi, a rodzinne palenisko jest źródłem życia Twojej rodziny. przez całe życie. Bez względu na to, jak silne i gwałtowne wieją wiatry, nie powinny gasić płomienia domowego ogniska, płomienia Twojej miłości, aby dawał ciepło i światło Tobie, Twoim przyszłym dzieciom i wnukom. okulary zapewniające gorące ciepło i niegasnące światło w Twoim domu!

Wspaniali goście czekają na cudowną parę na uroczystości na cześć małżeństwa. Uroczystość odbędzie się _data_ o_. Mamy szczerą nadzieję, że okażesz szacunek i chciałbyś być świadkiem zjednoczenia dwóch kochających się serc w jedną całość i świetnie się bawić w ten wspaniały dzień.

Życzymy, aby Twoje życie rodzinne, zbudowane na miłości, wzajemnym szacunku i szczerości, było równie słodkie, miłe i szczęśliwe, pełne dobrobytu, światła i miłości. Szczęśliwego dnia ślubu!

Drodzy Nowożeńcy! Życzymy nowego domu: czy ziemia jest uprawna, czy wieści są dobre, czy drzewo jest owocem, czy deszcz jest silny, czy córka jest piękna, czy kwiat pachnie, czy syn jest potężny, czy przyjacielu – to prawda! Szczęście i dobrobyt dla Ciebie!

Drodzy przyjaciele, gratulujemy wam w dniu ślubu i życzymy, aby to małżeństwo było zawsze silne i szczęśliwe. Wierzymy, że dwa zakochane serca, dwie silne osoby będą mogły położyć solidny fundament pod dobrobyt rodziny, a następnie zbudować prawdziwą fortecę harmonii i radości dla zaprzyjaźnionej rodziny. Życzymy Ci życia bez obrazy i niezgody, z miłymi uśmiechami i wielkimi nadziejami.

Miłość długo żyje w sercu i mocno, jest tam szczęśliwa, czuje się komfortowo. Chcę, żeby miłość tak się czuła w twojej nowej rodzinie. Gratulacje!

Nasi drodzy i drodzy rodzice, w dniu naszego ślubu chcemy Wam podziękować za Wasze wrażliwe serca i życzliwą opiekę, za szczęśliwe lata dzieciństwa i doskonałe wychowanie. Bądź zawsze zdrowy, silny i odnoszący sukcesy. Życzymy dobrych i radosnych wydarzeń, szacunku i wspaniałych rodzinnych wakacji oraz oczywiście najwspanialszych i najlepszych wnuków.

W dzisiejszych czasach dużo się pije i mówi, zjadano góry jedzenia i wzniesiono miliony toastów na cześć młodych. Dziś świętujemy wesołe wesele dwojga wspaniałych ludzi, pod czułym i profesjonalnym okiem naszego toastmastera.Dziękuję młodym ludziom za tak ciekawe, zabawne i niezapomniane wakacje. Miło na ciebie patrzeć, oczy błyszczą, uśmiechy błyszczą. Niech twoje życie będzie tak jasne, interesujące i, w dobrym sensie, ekscytujące jak dzisiaj. Niech będzie pełny gąszcz, dostatni i hojny, jak dzisiejszy stół. Niech będzie tak wesoło i radośnie, jak Twoi goście. Niech twoje noce będą tak słodkie i upojne jak to cudowne wino. Obyśmy zawsze byli razem dobrze, przyjemnie i szczególnie wzniośle, jak dzisiaj. Aby cała dzisiejsza miłość, czułość tylko się pomnożyła. Wesołych świąt, moi drodzy, bądźcie szczęśliwi!

Co za wspaniała robota Hymen wykonał. Nie jadł i nie spał w nocy, wykuwał wszystko i wykuwał dla ciebie więzy małżeńskie. Tak bardzo jęczał, tak bardzo się starał, bo naprawdę chciał cię zadowolić! Tak więc, aby wasz związek wyróżniał się siłą i głębią, bóg miłości starał się jak mógł, nie szczędząc wysiłku ani czasu. W to wielopłaszczyznowe połączenie rodziny włożył siłę i cierpliwość, radość i wielkie szczęście, zrozumienie i troskę, wsparcie i czułość. Dodał trochę wrzącej pasji iz głębi serca wylał wielką i czystą, jasną i silną miłość. Dodał też szczyptę wiary, dwie kostki nadziei, granulki bezgranicznego zaufania, doprawił to wszystko lojalnością i wspólnymi marzeniami, trudami i ciekawymi przygodami, pocałunkami, uściskami i namiętnymi wyznaniami. Gorliwy Bóg niczego nie zapomniał i oczywiście zapewnił Ci dobrobyt finansowy oraz szczęście macierzyństwa i ojcostwa.Teraz jestem dla Ciebie całkowicie spokojna!

Zatwierdzamy i cieszymy się z jedności waszych młodych i ognistych serc! I życzymy wielkiego, niezniszczalnego, silnego, miłego, prostego szczęścia. Cóż, oczywiście z wysokości naszego ogromnego doświadczenia dajemy Ci takie zamówienie! Młoda żona, zawsze bądź potulna, jasne myśli i cierpliwa dusza. Czcij swojego męża dla Boga, pielęgnuj i pielęgnuj, łap każde słowo jak sanktuarium. Różnorodność najlepszych dań do serwowania mu przy stole, a w dzień wolny i kieliszek orzeźwiającej mikstury. Utrzymuj czystość w pokoju i umyj, nie leniwie, skarpetki szeregu mężów. I pozostań dla niego oddaną i wierną dziewczyną, do bardzo siwych włosów, do dojrzałej starości. A dla młodego małżonka taki będzie porządek. Dbasz o swoją żonę bardziej niż o własne oczy. Nie trzymaj jej w lenistwie i błogości, aby jej uroda i wygląd nie uległy pogorszeniu, ale także pomóż jej zgodnie z twoją siłą. Odwróć oczy chciwe od uwodzicielskich dziewic nieznajomych. A kiedy dzieci idą z wami, aniołowie Boży, opiekujcie się swoją żoną bardziej niż kiedykolwiek, nie skąpijcie jej dobrego słowa, ale zagranicznych prezentów. Zawsze biegnij tak szybko, jak potrafisz do swojego rodzimego gniazda, ale nie unikaj światowych zmartwień! Wypijmy za Ciebie i za Twoich wspaniałych rodziców!

Gratulacje z okazji Dnia dowodzenia wolą dwóch osobowości, fundamentem szczęścia, gwarancją przyszłości, świętem duszy. W tej chwili, minuta, dzień, decyzja o stworzeniu rodziny, tandemu, którą podjęły dwa kosmosy, król i królowa serc, jest najważniejszym wydarzeniem, które obiecuje zabawną i niezwykłą uroczystość, wesele. Pragnę zachować tę chwilę w pamięci iz niepokojem opowiadać o niej moim dzieciom, wnukom, prawnukom.

Kiedyś, tysiące lat temu, na ziemi wszystko było zupełnie inne, ludzie nie znali wspaniałych ślubów, urzędów stanu cywilnego, białych welonów i pięknych orszaków. Nikt nie wypowiadał słów miłości, życzeń i nie krzyczał do młodych małżonków: GORZKIE! Dzięki Bogu te czasy minęły i zebraliśmy się tutaj, aby uczcić Twoją nową rodzinę, aby z całego serca pogratulować Ci tak szczęśliwego i ważnego wydarzenia. Życzymy Wam, abyście nigdy nie widzieli od siebie wyrzutów i abyście zawsze mogli dzielić radość dni, wszelkich trudów i problemów. Obyś zawsze był słodki w godzinach miłości i namiętności i zgorzkniały w godzinach rozłąki. Abyście zawsze, nawet po dziesięcioleciach, tęskniliście za sobą. Z tymi obrączkami dajcie sobie nawzajem swoje dusze, swoje serca na zawsze. A potem opiekuj się nimi w sposób święty, opiekuj się nimi jako wspaniałym prezentem. Bądź najszczęśliwszy!

W tym uroczystym i ekscytującym dniu życzę oceanu miłości, morza szczęścia i szerokich rzek dobroci! A jeśli nagle zdarzy się, że ocean miłości zniknie, morze szczęścia stanie się spłycone, a rzeka dobroci zamieni się w mały strumyk – obyś miał czyste i głębokie jezioro nadziei.I niech nadzieja, wiara, miłość i mądrość zawsze będą twoimi towarzyszami, pomagając nie zamieniać życia w rutynę. Niech każdy dzień będzie wypełniony radością, zabawą i miłością!

Szczęśliwej rocznicy ślubu! Niech każdy kolejny rok przyniesie Twojej rodzinie nowe radości, uczyni ją jeszcze silniejszą i szczęśliwszą. Życzę, aby w Twoim domu zawsze było miejsce na wakacje, a twarze błyszczały uśmiechami. Miłość, zdrowie i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach!

Niech ścieżka życia, którą wybrałeś dla siebie, zakładając sobie nawzajem pierścionek zaręczynowy, będzie łatwa i radosna. Niech nie będzie przyćmiony goryczą zdrady lub rozczarowania. Niech Twój dom zawsze będzie przytulny i ciepły z życzliwości serca.

Niech Wasz ślub będzie najradośniejszy w całej okolicy, niech zabrzmi muzyka i piosenki, niech panuje wspaniały nastrój i atmosfera. Życzę szczęścia i miłości w życiu rodzinnym!

Zrobiłeś pierwszy krok w kierunku życia rodzinnego! Niech to zaręczyny będzie kolejną stroną w twojej romantycznej historii! Życzę wiecznej wzajemnej miłości, namiętnej pasji i wyrafinowanej czułości w związkach! Niech harmonia zawsze żyje w waszych duszach i niech wasze serca biją zgodnie!

Drogie dzieci, gratulujemy rozpoczęcia wspólnej podróży, w dniu ślubu. Oby udało się wam utrzymać szczęście rodzinne i komfort w domu przez wiele lat, aby nie było dla was rzeczy niemożliwych, aby wasze serca nigdy nie straciły szczerego uczucia prawdziwej miłości i troski o siebie nawzajem.

W ten piękny dzień szczerze życzę rodzinnego szczęścia. Aby twoje małżeństwo było mocne jak stal i nic nie ośmiela się wprowadzać niezgody w twoje życie. Chcę być dla siebie oparciem i sensem życia. Ogromna pasja do Ciebie i niezapomniane doznania. I niech jak najszybciej narodzą się małe rezultaty Twojej miłości!

Życzę Ci dzisiaj szczęśliwego tańca, muzyki i śmiechu. Niech atmosfera na weselu będzie wspaniała. Ciesz się życiem!

Oryginalne gratulacje w dniu ślubu, z głębi serca

Szczęśliwego dnia ślubu, z głębi serca

Życzę powodzenia najpiękniejszej PANNIE MŁODEJ, jaką kiedykolwiek widziałem. W tej sukni ślubnej wyglądasz cudownie jak księżniczka z bajki.

< /div>

Patrzę na Ciebie i jestem zachwycony! Dziś jest wasza rocznica ślubu, aw ten pamiętny i radosny dzień pragnę życzyć spokoju w domu i tej samej harmonii, która istnieje między wami teraz. Pozostań zawsze tymi samymi szczęśliwymi, pozytywnymi i kochającymi ludźmi. Niech dom będzie pełną miską, z duchowymi chwilami i rodzinnymi wspomnieniami. Wesołych Świąt!

Rodzina to niesamowity związek, w którym dwoje jest dla siebie najważniejsze na świecie, w którym życie nabiera nowego znaczenia i nowego wcielenia wraz z narodzinami dzieci, co oczywiście powinno być wielu tak uroczych par! W dniu ślubu życzę szczęścia, miłości i wielu lat małżeństwa mocnego w diamenty!

Szczęśliwego dnia ślubu. Niech przed nami wiele radosnych i szczęśliwych dni, niech wasza wzajemna wiara nigdy nie straci swojej siły, niech wasze serca nieustannie śpiewają pieśń miłości wysokimi nutami i zabawnym stylem.

Gratulujemy zaręczyn. Życzę, abyście zawsze się kochali i szanowali, życzę stworzenia silnej i szczęśliwej rodziny, życzę zaufania i szczerości w waszym związku, życzę spokoju i pomyślności w waszym domu.

Nasi kochani Nowożeńcy. Życzymy Ci zanurzenia się w morzu miłości i uczucia. Niech w Twoim domu zawsze panuje pokój i zrozumienie. Niech wszystko będzie z tobą w porządku, czekamy na uzupełnienie twojej rodziny.

W tak barwny i czuły dzień ślubu życzę sobie, aby uroczy marsz weselny był zapisany na nutach miłości, a jego melodia rozbrzmiewała w sercach każdym uderzeniem, rozgrzewając duszę dźwięki trwogi, szacunku i pożądania! A twój pierwszy taniec, jako pierwszy krok do życia rodzinnego, niech będzie łatwy, bo jak zaczniesz, niech tak będzie! Więc tańczcie razem przez życie!

Drodzy Nowożeńcy! Połączyliście swoje życia, aby iść dalej ręka w rękę po ciernistej i trudnej ścieżce.Spotkasz wiele przeszkód, jesteście skazani na wspólne znoszenie smutków, a nawet smutków. Możesz przeżyć, przetrwać wszystko i nie zbłądzić, możesz ocalić swoje uczucia tylko wtedy, gdy zawsze pamiętasz, że jesteś rodziną. Dzielcie się równo wszystkimi smutkami i zmartwieniami, ufaj sobie nawzajem, dbaj o siebie nawzajem. Zadbaj o swoją miłość i szczęście! Obyś miał mądre i zdrowe dzieci! Niech ten dzień będzie najważniejszy we wspólnym życiu!

Chcę, aby wasze wspólne życie było tak radosne, jasne, radosne, bogate, piękne i szczęśliwe jak dzień ślubu. Szczęśliwego dnia ślubu!

To kolejny dzień. I jest dość niezwykły. W końcu dzisiaj wszyscy doświadczymy wszystkich najlepszych uczuć w życiu, jakie mogą być tylko w tym życiu. I dopiero dzisiaj będziemy mogli przejść przez wszystkie trudności i naprawdę zbliżyć się do czegoś lepszego. Teraz moi drodzy przyjaciele obchodzą święto zwane ślubem. Szczerze mówiąc, cieszę się z twojego powodu, że nie mogę nic więcej powiedzieć. Tak bardzo chcę, żebyś zawsze była zdrowa. Ale w tym celu nadal musisz za każdym razem starać się być tą osobą, która zawsze pomoże innym. I na koniec powiem Ci, że teraz wszystko zależy tylko od Ciebie, więc możesz śmiało działać i nie bać się niczego i żadnych trudności. Powodzenia i wszystkiego najlepszego w życiu.

Tak wiele powiedziano dzisiaj w imieniu naszej młodzieży, padły gratulacje i życzenia.I chcę opowiedzieć naszej pannie młodej o tym cudownym dniu całkiem sporo. Kochaj i doceniaj swojego męża, opiekuj się i szanuj swoich rodziców, częściej dzwoń do koleżanek i marzyj o swoich przyszłych dzieciach. Bądź szczęśliwy i ciesz się życiem rodzinnym w każdej minucie. A kiedy zobaczysz na niebie chmury kłótni, po prostu rozprosz je światłem swojego uśmiechu. Bądź tak piękna i szczęśliwa jak dzisiaj przez całe życie.

Dorastaliśmy razem, dorastaliśmy razem, uczyliśmy się razem i dzieliliśmy ze sobą nasze sekrety. Pierwszy raz powiedziałeś mi o dwójkach i małych żalach z dzieciństwa. Czy pamiętasz, jak ty i ja marzyliśmy o pięknych książętach, którzy na pewno pojawią się w naszym życiu? A teraz twój książę cię znalazł i stoi obok ciebie, tak szczęśliwy jak ty!

Można wątpić, że gwiazdy są jak migoczące światła, a słońce się nie porusza. Ale nigdy nie wątp w swoją miłość. Przesyłamy Ci nasze najgorętsze życzenia na przyszłość, gdy razem budujecie nowe życie. Niech światło Twojej miłości zawsze świeci w Twoim małżeństwie!

Dziś serce każdego z was kołysało się radośnie i cicho, bojąc się odstraszyć swoje szczęście, gdy nagle zastosowałeś do siebie te słowa – „mąż”, „żona” … Pamiętaj i zachowaj w sobie to ciche i ciepłe uczucie. Jeśli w twoim wspólnym życiu pojawią się chwile niezrozumienia, niezadowolenia, przygnębienia, pamiętaj o tym, zaopiekuj się nimi, a to ci pomoże.

Życzymy Twojej młodej rodzinie udanej podróży w miłości i harmonii. Dbajcie o siebie nawzajem!

Z całego serca pragnę życzyć nowożeńcom, aby całe ich życie było tak zabawne i radosne jak ich ślub! Niech twoje oczy zawsze płoną w ten sam sposób, a miłość i czułość żyją w twoim sercu! Niech w Twoim życiu wszystko pójdzie dobrze, a wszystkie Twoje marzenia zawsze się spełnią!

Szczęśliwego dnia ślubu. Niech wasza wspólna droga będzie szczęśliwa, niech wasze życie rodzinne będzie długie i radosne. Życzę miłości, podziwu uczuć i bogactwa.

Dzisiaj jesteśmy obecni na radosnym wydarzeniu, które naznaczyło zjednoczenie dwóch kochających się serc. Twoje zaręczyny to symbol miłości i wierności, to obietnica. Ktoś powie, że to nadal nic nie znaczy, ale wiedz, że najważniejsze jest to, co jest w duszy, a nie na papierze. Wszyscy cieszymy się z twojego powodu i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się jako panna młoda i pan młody.

Drodzy Nowożeńcy! Serdecznie życzymy długiego szczęścia, cierpliwości, pokoju z rodziną. Zapamiętaj ten dzień, bo to się już nie powtórzy.Niech wszystko, co dziś brzmi, spełnią się wszystkie życzenia, obyśmy wszyscy zebrali się za wiele lat na Wasz diamentowy ślub, niech miłość stanie się jeszcze jaśniejsza, bardziej emocjonalna, jeszcze bardziej zmysłowa i nie zniknie z biegiem lat. Bądźcie razem we wszelkich sporach i problemach, wspierajcie się nawzajem, nie poddawajcie się, nie otwierajcie gorących rąk. Wychowuj wspaniałe dzieci, wnuki, niech rodzina będzie duża, silna i przyjazna. Zrozumienie dla ciebie, cierpliwość, więcej pozytywnych wydarzeń. Ciesz się zarówno prostymi radościami, jak i wielkimi zwycięstwami. Chcemy i życzymy spełnienia wszystkich Twoich marzeń.

Jesteś najpiękniejszą panną młodą i życzę abyś została najwspanialszą żoną. Gratulacje w dniu ślubu. Niech życie rodzinne będzie pełne miłych niespodzianek i szczęśliwych wydarzeń, niech zawsze będzie wzajemne zrozumienie i szczerość w relacjach z małżonkiem. Pragnę, aby ocean Twojej miłości wypełnił się wodami radości i czułości.

Najpiękniejsze gratulacje w dniu ślubu, z głębi serca

Najlepsze
gratulacje w dniu ślubu

Dzisiaj dla nas wszystkich zgromadzonych w tej ogromnej sali nadeszło prawdziwe święto. A wszystko dlatego, że właśnie w tym dniu nasza młodzież postanowiła zjednoczyć swoje serca Ten krok jest dla nich taki trudny, ale mimo wszystko dały sobie radę. A jeśli spojrzysz na pannę młodą, widać, jak jasno świecą jej oczy. Jest tak szczęśliwa, że ​​jej ukochany jest teraz przy niej .A pan młody patrzy na swoją ukochaną z taką czułością, która jest prosta i nie da się tego przekazać. Dlatego patrząc na nie, naprawdę cieszę się z młodych. Byłoby naprawdę miło, gdyby przeżyli tak całe życie, dobrze się bawiąc. I bez względu na to, co się stanie, zawsze starajcie się trzymać za ręce. W końcu jest to jedyny sposób, w jaki możesz rzeczywiście uzyskać całe to rodzinne ciepło, które jest dla ciebie tak potrzebne.

Nasze drogie dzieci, gratulujemy najważniejszego wydarzenia w Waszym życiu – Waszego ślubu! Niech twoja droga życiowa będzie lekka i jasna, wypełniona miłością i radością! Powodzenia, pomyślności, wzajemnego zrozumienia i wzajemnego wsparcia. Kochajcie się i bądźcie szczęśliwi!

Nasi kochani młodzi i kochani nowożeńcy! Gratulujemy dnia ślubu i początku zupełnie nowego – lepszego i poważniejszego życia! Pragniemy, aby Twój dom był zawsze pełen radości, wzajemnego zrozumienia, życzliwości, przyjaźni, wiecznej i przebaczającej miłości, która oznacza prawdziwe szczęście! Niech każdy poranek będzie przyjemny i miły, dzień bogaty i udany, a wieczór ciepły i spokojny! Niech twoje dzieci kochają cię i szanują, tak jak ty kochasz i szanujesz swoich drogich rodziców!

Wszystko stało się tak, jak chciałeś, upragniona godzina nadeszła dla Ciebie. Zakładasz złote pierścienie wierności i niech będą dla ciebie talizmanem na całe życie. Dbaj o świętą miłość, chroń ją od wszelkich kłopotów i trudów, bo z miłością łatwiej jest przejść przez życie, pamiętaj o tym na zawsze. Niech każdy wspólny dzień Twojego życia przyniesie Ci szczęście, radość i dobry nastrój. Niech twoja ścieżka będzie zjednoczona i jasna, niech twoja rodzina będzie przyjazna i silna. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, dobrobytu i dobrego samopoczucia. Życzymy wiecznego palenia, kochaj jeden za dwoje.

Ten piękny Dzień zjednoczył wasze serca – dzień Waszego Ślubu! Niech twoja jasna miłość każdego dnia stanie się bardziej bajeczna i piękna! Niech szczęście i radość pukają do Twoich drzwi każdego dnia! Niech wasze życie będzie wypełnione ciepłem, troską, czułością dla siebie nawzajem! Szczęście dla Was drodzy Nowożeńcy!

Nasi cudowni nowożeńcy! Z całego serca i płonących serc pragniemy pogratulować wspaniałego małżeństwa! Niech ten dzień pozostanie na zawsze w Waszej pamięci jako najjaśniejszy i najszczęśliwszy dzień w Waszym życiu, a za wiele lat Wasze oczy również będą lśnić i lśnić szczęściem! Radość dla Ciebie, sukces i dostatnie wspólne dni. Niech dom, w którym mieszkasz, zawsze będzie przyjazny i życzliwy, a twoje serca zawsze otwarte i czułe na nowe osiągnięcia i osiągnięcia.Oczywiście chciałbym również życzyć pomyślności i pomyślności Twojej rodzinie, bo bez nich nigdzie! Pamiętaj, aby zabrać je w drogę i ani na chwilę nie puszczać! Zawsze rozgrzewaj swoje dusze ciepłem miłości, czułymi pocałunkami i namiętnymi uściskami! Bądźcie szczęśliwi, nasi kochani i kochani! Bardzo Cię kochamy!

Gratuluję Ci uroczystego i najważniejszego dnia w Twoim życiu, w dniu, w którym postanowiłeś legitymizować swój związek i przypieczętować go małżeństwem. Cóż mogę powiedzieć? W rzeczywistości szczęście ma bardzo łatwy, prosty i wcale nie trudny przepis. Trzeba wziąć za podstawę silną, jasną i wzajemną miłość, odsiać wszelkie wątpliwości, niepokoje, zazdrość i przeoczenia i doprawić biciem namiętnych serc. Przygotuj pyszne nadzienie z czułością, czułymi słowami, zrozumieniem, życzliwością, cierpliwością, troską i wsparciem. Dodaj szczyptę pocałunków, mocnych uścisków, kwiatów bez powodu i wspólnych wschodów słońca. I żeby ciasto Twojego szczęścia okazało się nie surowe i mdłe, pieczesz je przez dziesięciolecia, nie oszczędzając ognia namiętności. Bądź szczęśliwą i silną parą. Szczęśliwe wesele. Gorzki!

Gratuluję ci ważnego dnia i ważnego wydarzenia w twoim teraz wspólnym życiu. Dbaj o siebie nawzajem, rozpieszczaj, doceniaj i nigdy nie zdradzaj. Wieczna miłość do Ciebie, zrozumienie, wierność, szczęście rodzinne, dobre samopoczucie, zdrowe dzieci i przytulny dom.

Drodzy przyjaciele, gratulujemy rejestracji małżeństwa! Przede wszystkim życzymy zrozumienia i zaufania. To najlepszy cement na fundament silnej rodziny.Niech waszym wzajemnym wsparciem będą mury i niezawodna ochrona przed wszelkimi problemami i nieszczęściami. Dachem z pryszniców życiowych kłopotów i drobnych kłopotów będzie czułość i drżenie. I niech twoja silna miłość stanie się dekoracją i domowym komfortem. Niech Twój dom zawsze będzie wypełniony bogactwem, szczęściem i śmiechem naszych wnuków.

Niech wrzące morze życia poniesie Cię na falach miłości i czułości, a na pewno wylądujesz na brzegu rodzinnego szczęścia i radości. Gratulacje z okazji zawarcia związku małżeńskiego! Życzę wam życia w pokoju i harmonii, szanując i doceniając się nawzajem. Wszystkiego najlepszego, nowożeńcy!

Szczęśliwego dnia ślubu. Życzę Ci, abyś z najpiękniejszej panny młodej stała się najwspanialszą żoną. Niech wspólna droga będzie łatwa, niech twoja rodzina będzie szczęśliwa, niech ramię współmałżonka zawsze będzie tam, aby harmonia i miłość zawsze żyły w twoich sercach.

Szczęśliwego dnia ślubu, mili chłopaki. Życzę Ci stworzenia silnej komórki społeczeństwa. Nie chcę być równy nikomu, ale żyć według własnego statutu. Chcę się kochać i szanować. Życzę, abyście wierzyli w najlepsze i wspólnie dążyli do realizacji swoich głównych marzeń. Żyj bogato, dobrze i szczęśliwie. Gorzki!

Drogi bracie, dzisiaj zrobiłeś jeden z najważniejszych kroków w swoim życiu. Stworzył rodzinę. A to nie tylko ważne, ale i szczęśliwe wydarzenie. Życzę Wam jeszcze wielu szczęśliwych dni w Waszym życiu. To jest zakup mieszkania, srebrne, złote, diamentowe wesele, narodziny dzieci, wesele dzieci, narodziny wnuków. I że wszystkie ważne i ważne chwile przeżyjesz ze swoją ukochaną żoną. Bądź szczęśliwy!

Gratulacje, nasi młodzi ludzie. Życzymy Ci stu lat życia w zgodnym z prawem szczęściu, dostatku, pokoju i dobrobycie. Niech każdy dzień będzie miły i udany dla twojej rodziny, niech małżeństwo będzie dla ciebie słodkie, niech twoja miłość, nadzieja i rodzinna sielanka będą żyły wiecznie.

Szczęśliwego dnia ślubu. Zostałeś mężem i głową, życzę silnej siły, pewności siebie, ważnych celów w tym statusie. Niech twoja rodzina będzie szczęśliwa, a twoje życie małżeńskie będzie pełne jasnych emocji i namiętnych uczuć. Życzę, aby twoja żona była z tobą łagodnym gołębiem, abyś zawsze miał wakacje i dobrobyt w swoim domu.

Życzę Waszemu związkowi życzliwego patronatu Matki Bożej i Jej Rodziców Joachima i Anny. Ich małżeństwo było przykładem pobożnego i prawego życia w parze, w którym oboje małżonkowie patrzyli w tym samym kierunku, czcili Boga i szanowali się nawzajem. Bóg dał im cud i z ich zjednoczenia narodziła się Dziewica Maryja.Niech twój związek będzie jak najbliżej związku tej idealnej pary!

Niech Twoja wspólna ścieżka pokryje się płatkami szczęścia, miłości i zrozumienia! Serdecznie życzę pomyślności, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia! Niech śmiech dzieci, deklaracje miłości i tylko najmilsze słowa zawsze rozbrzmiewają w Twoim domu!

Chcę, abyście we dwoje mogli zbudować coś, co nie będzie podlegało żadnym trudom, latom i kłopotom. Niech twoja rodzina będzie silna, a miłość wieczna. Szczęśliwego dnia ślubu!

Dzisiaj będziemy krzyczeć do Ciebie „gorzko” do rana, a jutro niech rozpocznie się Twoje słodkie wspólne życie. Gratulujemy wam, przyjaciele, w dniu ślubu i życzymy, abyście stali się najszczęśliwszymi małżonkami, najsilniejszą rodziną, najfajniejszymi rodzicami najwspanialszych dzieci. Miłość do Ciebie i bogactwo, zdrowie i wzajemne zrozumienie!

Drodzy Nowożeńcy, dzisiaj jest Wasze cudowne święto, dzisiaj jest dzień stworzenia Waszej wspaniałej rodziny. Gratuluję małżeństwa i z całego serca życzę, abyście żyli w pełnym dobrobycie i harmonii, zawsze troszczyli się o siebie nawzajem i troszczyli się, nieustannie wypełniali swój dom dobrobytem, ​​a rodzinę miłością, czułością i szczęściem .

Twoja rodzina urodziła się dzisiaj. Dbaj o nią, doceniaj i szanuj. Niech w twoim życiu będzie tylko radość, niech marzenie zawsze się spełni. Niech serca rozgrzane miłością biją zgodnie. Życzymy jasnego spalania jednej miłości, ale dla was dwojga. Niech twoja ścieżka zawsze będzie jasna, niech twoja rodzina będzie silna i przyjazna.Rada dla ciebie i miłość. Niech nadzieja, wiara i miłość będą twoimi towarzyszami. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, radości i wszystkiego najlepszego. Trzymajcie się zawsze mocno, a wszystkie kłopoty będą dla ciebie niczym.

Gratulujemy tego wspaniałego i ważnego wydarzenia – Twojego zaangażowania. Życzę, aby ślub stał się jasnym i niezapomnianym świętem waszego życia, abyście zawsze o siebie dbali i mogli stworzyć silną, szczęśliwą, przyjazną, dużą, wesołą rodzinę!

Drodzy nowi rekruci życia rodzinnego, spieszę z gratulacjami w dniu ślubu. Życzę Wam stalowych nerwów, materialnej hojności bliskich i przyjaciół oraz niebiańskiej przyjemności przez całe życie i dwa miesiące miodowe. Jesteś teraz komórką społeczeństwa, więc bądź uprzejmy, zachowuj się, nie szczędź czasu i pieniędzy na rodzinę i wypoczynek, zachowaj w sobie to, co skłoniło cię do wybrania tej konkretnej osoby na partnera życiowego i wierz, że wszystko będzie dobrze. Gratulacje, gołąbki!

W dniu ślubu mówi się tak wiele słów, że to zbyt wiele, by życzyć sobie miłości! Ale niech w rodzinie młodych zawsze panuje szacunek i wzajemne zrozumienie. Życzę Ci życia w zaufaniu do późnej starości!

Dzisiaj świętujemy nową jednostkę naszego społeczeństwa rodzinnego! W tym ważnym dniu życzymy wielkiej miłości. Chociaż, dlaczego? To też jest w porządku. Może życzę ci szczęścia? Więc to jest w porządku. Znalazłeś to w momencie, gdy natrafiłeś na ocean prawdziwych uczuć i morze wzajemności w sobie. Cóż, życzymy wam przeżyć razem wiele radosnych dni. A co najważniejsze – abyś nie stracił całego bogactwa, które masz teraz. Po prostu spróbuj to pomnożyć. Nie powinniście być dla siebie tylko małżonkami, ale stać się prawdziwymi przyjaciółmi, łagodnymi, opiekuńczymi, którzy mogą powierzyć sobie nawzajem najtajniejszą tajemnicę. Bądźcie ze sobą szczerzy. Nie pozwól nikomu kwestionować twoich uczuć. To nie wino powinno was odurzać, ale wzajemna miłość. Niech twoja miłość rośnie każdego dnia. Niech skrzydła wyrosną za twoimi plecami, a twoje myśli będą zajęte snami. I niech wszystkie się spełnią.

Zima, zamiecie, Nowy Rok…. Zimowe dni połączyły cię, by zostać mężem i żoną na tle koronkowych, zaśnieżonych ulic, pięknej scenerii śnieżycy i białego śniegu. Aby Twój ślub wypadł w zimowy zmierzch, kiedy w oknach kościoła pięknie odbijają się setki świec. To czas zimna, miłości i wierności, który jasno rozświetla płomień Twojej miłości.Jeśli włożysz w to dużo drewna opałowego problemów, zmartwień i żądań, zgaśnie, a jeśli zażądasz tylko tego, co konieczne, a jednocześnie chętnie się zaakceptujesz, to rozbłyśnie jasnym i ciepłym płomieniem która rozgrzeje Cię nie tylko w zimowe dni, ale także w świecie chłodu, obojętności i zimna. Dbajcie o siebie nawzajem i niech ogień waszej miłości i szczęścia rodzinnego nigdy nie zgaśnie. Niech obdarzy Cię ciepłem miłości i czystym światłem w każdej sytuacji, a także radą i miłością.

Zakochanej parze w dniu ślubu pragnę serdecznie pogratulować i skromne życzenie… Żyć w spokoju i harmonii w silnym, ciepłym domu i wykonywać obowiązki małżonków po staromodny sposób – niech mąż będzie podporą i żywicielem rodziny, a żona stróżem ogniska domowego i pociechy!

Chcę życzyć młodym ludziom, aby zawsze pozostawali tak pogodni, pogodni, szczęśliwi i kochający jak dzisiaj! Niech wasze serca zawsze płoną pasją i czułością dla siebie nawzajem! Niech relacje stają się z biegiem lat coraz silniejsze, a miłość tylko silniejsza. Bądźcie zawsze razem i nie zapominajcie, jak piękna i cudowna byliście na tym ślubie!

Za oknami są prysznice i mgły, nie chcesz wstawać i iść do pracy, a teraz możesz zabłysnąć swoim czasem, bo od tego dnia stałeś się mąż i żona. Nawet jeśli za oknem będzie zła pogoda, nawet jeśli do domu puka zimno i szara, ponura chmura wisi nad miastem na jeden dzień, będziesz szczęśliwy i kochany.W końcu nie ma nic lepszego niż pieszczenie ukochanej osoby pod kołdrą, wspólne oglądanie zabawnych komedii w telewizji i picie gorącej kawy w dużych filiżankach. Niech romans nigdy nie zniknie z twojego życia, niech zimno nie zgaśnie jasnego płomienia płomienia twojego paleniska, niech zawsze będziecie razem ciepli i przyjemni, a życie będzie delikatne, słodkie i gorące, jak wysokiej jakości i mocna naturalna kawa z kawałkami pysznej czekolady.