Gratulacje w dniu spotkania kolegów z klasy

Zebraliśmy dla Ciebie wiele wzruszających gratulacji w Dniu spotkania z kolegami z klasy, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Nadszedł dzień, w którym po latach możesz ponownie zobaczyć swoich kolegów z klasy, nauczycieli i mentorów. W dniu spotkania absolwentów życzymy, abyś ponownie zanurzył się w świat bajecznych wspomnień z odległego dzieciństwa, pamiętaj, jak wcześniej wszystko było dobre i proste, i napraw to dzięki wspaniałej imprezie.

Drodzy nauczyciele, nie sposób zapomnieć, ile wysiłku w nas zainwestowano, a cała ta wiedza, którą tak pilnie dzielicie, jest szalenie cenna! Dziękuję za wszystkie lata cierpliwości i pracy, za pomoc i sprawiedliwość! Dzięki Wam odbył się Dzień Zjazdu Absolwentów!

Wspaniale jest wrócić do klasy domowej, być w kręgu starych znajomych, kolegów z klasy i dowiedzieć się wielu nowych i interesujących rzeczy o życiu każdego z nas. Szkoła to miejsce szczególne, o którym pamięć zawsze wywołuje burzę emocji i żywych wspomnień. Życzymy, aby dziś każdy, kto tu przyjechał, mógł poświęcić chwilę i cieszyć się komunikacją z nauczycielami, starymi przyjaciółmi i kolegami z klasy.

Szczęśliwego powrotu do domu. Chłopaki, mimo że nie jesteśmy już dziećmi i czasami martwimy się o różne rzeczy, ale tak często brakuje nam takich spotkań, wesołych żywych wspomnień wspaniałego szkolnego czasu. W końcu byliśmy uczniami już 10 lat temu. Fajnie, że się dzisiaj poznaliśmy.I nie traćmy czasu. Życzę wszystkim powodzenia i powodzenia w życiu, życzę ludziom szczęścia, miłości i talentu we wszystkim. Niech to spotkanie będzie miłe, miłe i niezapomniane dla każdego z nas.

Drodzy nauczyciele, gratulujemy ukończenia szkoły. Dziękuję za wiedzę, umiejętności, komunikację, za ciężką pracę. Dziękuję za piątki i za dwójki, za pochwały i za nadużycia, bo to bezcenne doświadczenie! Niech Twoi uczniowie będą ciekawi i nigdy Cię nie zapomną!

Chłopaki, nasz odcinek ma dzisiaj 15 lat. I tak, jakbyśmy wczoraj przygotowywali się do egzaminów i pisania ściągawek, ćwiczyli maturę i myśleli o naszych zawodach. A już dziś jesteśmy w pełni ugruntowanymi osobami, które mają rodzinę i pracę, które zrealizowały część swoich marzeń i dążą do kolejnych zwycięstw. Bardzo się cieszę, że cię dzisiaj widzę i życzę wszystkim, aby pozostali dobrymi, życzliwymi ludźmi. Zdrowie dla nas wszystkich i oczywiście dla naszych nauczycieli, którzy poświęcili wiele trudu i cierpliwości, aby wychować nas na godnych ludzi, przekazać nam ogromną wiedzę, z którą wyruszamy w naszą podróż przez dorosłość. Bądźcie szczęśliwi, przyjaciele, częściej wspominajcie klasę, kolegów z klasy, szkołę i drogich nauczycieli, bo czas szkolny to czas beztroski i zabawy. A teraz możemy zanurzyć się w tej atmosferze z naszymi dziećmi i jest super.

Szkolne mury związały nas ze sobą, szkolna rodzina nas zmobilizowała… Jak cudownie jest wrócić za rok do naszej Alma Mater, do miejsca, w którym dorastaliśmy, radując się na początku sukcesów, zdenerwowany, jak się wydawało, wielkimi niepowodzeniami. Dziś jest Dzień spotkania – dzień wspomnień, dzień powracającej młodości. Gratulacje dla wszystkich byłych absolwentów. Niech łączą nas tylko takie wspaniałe i zabawne wydarzenia. Wesołych świąt wszystkim!

Szczęśliwego dnia ukończenia szkoły! Leciał 10 lat, nie odwracaj ich już. Czas płynie tak szybko, ale nie tracimy zapału, energii i blasku w oczach. Obyśmy zawsze pozostawali młodzi i młodzi!

Przyjaciele, całe dzieciństwo spędziliśmy z wami i po latach spotykamy się ponownie, aby wspominać te szczęśliwe czasy. Zależy mi na tym, aby dla każdego z Was wszystko wyszło jak najlepiej, abyśmy ciągle się spotykali i pamiętali zapomniane dziecięce zabawy, te emocje i radości, które dzieliliśmy ze sobą. Każdy ma swoją własną ścieżkę, ale chcę, aby ta ścieżka była gładka, bez dziur i dziur.

Gratulacje z okazji wspaniałej okazji duchowych spotkań, wspomnień, śmiechu, wniosków, podsumowań, Szczęśliwego Dnia Dyplomu! Niech radość żyje w sercu każdego, bez względu na to, jak rozwinął się los, w duszy panuje pokój, szczęście świeci w oczach, wiara prowadzi. Zdrowie, dobrobyt, pogodna przyszłość, spokojne niebo nad głową.

W ten lutowy wieczór, zainspirowany wspomnieniami wspaniałych lat szkolnego życia, życzę Wam jeszcze raz zanurzyć się w te beztroskie dni, kiedy byliście dziećmi, zapomnijcie na chwilę o swoim wieku , regalia, status, pozycja społeczna, pamiętaj wspaniałe chwile pierwszej miłości i beztroskiej młodości!

Ten dzień powrotu do domu, podobnie jak inne, może się nie radować! W końcu szkoła pozostawiła nam tyle miłych wspomnień, w jej murach odkryliśmy życie dla siebie! Życzę wszystkim, aby szli własną drogą i spotykali po drodze tylko dobre rzeczy!

Chłopaki, 40 lat temu byliśmy absolwentami – małymi wesołymi dziećmi, które nawet nie wyobrażały sobie, jak potoczy się ich życie. Ale czas minął, wszyscy mamy swoje rodziny, nasze zwycięstwa i osiągnięcia, nasze błędy i porażki. Ale w naszych sercach, w naszej pamięci, na zawsze pozostaną jasne dobre wspomnienia szkoły, tego wspaniałego beztroskiego czasu, kiedy każdy dzień wypełniony był uśmiechami, entuzjazmem, zabawą, szczęściem i dziecięcymi marzeniami. Życzę wszystkim zdrowia i pomyślności w życiu.Pamiętaj o szkole, wróć do dobrej przeszłości, pamiętaj o ważnych lekcjach, które sprawiły, że byliśmy pewni siebie, odważni i dobrzy ludzie!

Szczęśliwego Dnia Absolwenta, twoja 35. rocznica. Mimo to wspaniale i cudownie, że znów tu jesteśmy – w murach naszej rodzimej szkoły, że znów wesoło żartujemy i dzielimy ze sobą radosne chwile naszego życia. Życzę wszystkim wielkich sukcesów w biznesie, pomyślności w rodzinach, szczęścia w sercach i niesamowitych możliwości w drodze. I obyś miał tylko doskonałe i wysokie oceny we wszystkich dziedzinach życia.

Gratulując Ci w Walentynki, chcę Ci wyznać, że kocham Cię bardzo, bardzo, bardzo szczerze. Jesteś nauczycielem bez wątpienia godnym tylko podziwu. Życzę życzliwości i bezwstydnej miłości!

Lata mijają i znów się spotykamy, jest okazja, aby zobaczyć, jak się rozwinęliśmy i ile każdy z nas osiągnął! Obyś miał szczęście w życiu, spełniły się marzenia, a nasze rodziny będą szczęśliwe! Chciałbym, żeby było więcej wykształconych ludzi!

Drodzy przyjaciele, minęło 10 lat od naszego wydania. Znaleźliśmy grunt pod nogami, wkroczyliśmy na niezależną ścieżkę, wielu ma rodziny i dzieci. Ale dzisiaj pamiętamy tych młodych chłopców i dziewczynki, którzy byli w szkole. Życzę nam częstszego spotykania się, dzielenia się dobrymi wiadomościami, odnalezienia własnej drogi życiowej i uczciwego podążania nią.Niech każdy osiąga swoje cele, dorasta we własnych oczach i realizuje marzenia dzieci!

Podziękujmy tym, dzięki którym spotykając się co roku na balu maturalnym możemy pochwalić się naszymi sukcesami i osiągnięciami. Dzięki któremu ze szkolnego podwórka weszliśmy w dorosłość. Ludzi, którzy dali nam tyle wiedzy, dali nam tyle siły i zainwestowali w nas tyle swojej duszy. Dziękuję, nasi drodzy nauczyciele.

Ten dzień sprowadza nas z powrotem do szkoły, a raz w roku wracamy do szkoły tylko na jeden dzień. To dreszczyk emocji wrócić na chwilę do beztroskiego czasu. Gratulujemy sobie tego dnia i dziękujemy naszym mentorom i nauczycielom, z którymi łączyły się nasze szkolne lata. Jesteśmy tym, kim jesteśmy dzięki ich pracy!

Szkoła jest jak dom… Tu otrzymaliśmy pierwsze lekcje życia i nauki, cieszyliśmy się z osiągnięć i przeżywaliśmy ciężkie porażki. Dziś każdy może go ponownie odwiedzić, opowiedzieć kolegom o własnych osiągnięciach, dokonaniach, karierze i rodzinie. Niech Spotkanie Absolwentów będzie dla wszystkich niezapomnianym i przyjemnym świętem, które również będziecie chcieli powtarzać za wiele lat.

Najcieplejsze gratulacje w dniu spotkania z kolegami z klasy własnymi słowami

Najcieplejszy
gratulacje z okazji Dnia spotkania z kolegami z klasy własnymi słowami

Chłopaki, nasza matura ma już 10 lat. Bardzo miło znowu wszystkich zobaczyć. I chociaż minęło trochę czasu, wszyscy przeszli duże zmiany w swoim życiu. tato, ktoś zrobił spore postępy po szczeblach kariery, ktoś spełnił swoje ukochane marzenie i skoczył ze spadochronem. Jestem z Was wszystkich dumny i życzę wszystkim, aby w moim sercu pozostali ci młodzi, pogodni, przyjaźni , szczerych, niestrudzonych uczniów, którzy wierzą w siebie i odważnie idą w stronę swojego szczęścia. Chciałbym podziękować naszym nauczycielom, którzy wnieśli znaczący wkład w nasze wychowanie i edukację, bo dzięki naszym nauczycielom udało nam się pokonać wiele trudności życiowych. sukcesu, przyjaciół i miłego wieczoru wspomnień.

Szczęśliwego powrotu do domu. Życzę wszystkim, aby zapamiętali swoją słodką młodość i zanurzyli się na chwilę w świat szkolnych przygód. Pamiętaj, jaki byłeś psotny, odważny, ambitny. Niech więc czas na ciebie nie wpłynie. Niech wasze serca będą wypełnione odwagą, ufnością, miłością do dnia dzisiejszego! Z wdzięcznością pragnę pamiętać o moich wspaniałych nauczycielach, którzy przekazali wam ważną wiedzę. Życzę Wam, abyś z uśmiechem wspominała lata szkolne, przypominając sobie do czego jesteś zdolny, co osiągnąłeś i co jeszcze należy osiągnąć! Powodzenia, dobrego nastroju i przyjemnej rozrywki w towarzystwie starych znajomych.

Ile czasu minęło, aż 40 lat odkąd byliśmy absolwentami. Wszystko zostaje w mojej pamięci, jakby to było wczoraj. Obyśmy zawsze pozostali w szeregach, młodzi, żwawi i pewni siebie.

Do niedawna byliśmy absolwentami naszej ukochanej szkoły, żegnaliśmy się z nauczycielami i progami szkolnymi, a dziś już świętujemy nasze 5 urodziny! Wtedy byliśmy trochę niepewni i zdezorientowani, ale dziś każdy z nas już zdecydował się na główny cel i dokładnie wie, czego chce od życia. Gratuluję wszystkim z okazji naszej pierwszej rocznicy i życzę, abyście pozostali tak pogodni, szczęśliwi, pogodni, natchnieni i marzycielscy jak 5 lat temu. Niech wszystko zawsze się układa, niech życie każdego będzie pełne cudów, powodzenia i życzliwości.

Niech to spotkanie absolwentów zostanie zapamiętane na długie lata, pozostawi ciepły ślad w pamięci, jako znaczące wydarzenie w życiu każdego człowieka. Niech dobre towarzystwo rozgrzeje duszę wspomnieniami dawnych czasów. Gratulacje!

Szczęśliwego dnia ukończenia szkoły! Jak miło widzieć was wszystkich zdrowych, dojrzałych iw pełni spełnionych. Niech lata nie będą przeszkodą w spotkaniach, bez względu na to, jak daleko cię rozproszyło życie.Bądź tak przyjazny i responsywny, pomagaj sobie nawzajem!

Dzisiaj jest taki cudowny wieczór, jeden z wieczorów, który pozwala wrócić do lat szkolnych i przypomnieć sobie wszystko, co było nam bliskie, kiedy, jak dobrze spędziliśmy beztroskie dni, jak cudownie i życzliwi byliśmy nauczycielami. Podnieśmy szklankę za to, że są takie wieczory spotkań i że możemy się widywać przynajmniej co 5 lat!

Szczęśliwego powrotu do domu. Przyjaciele, minęło już 50 lat odkąd byliśmy młodymi, wesołymi chłopakami. Teraz wielu ma siwe włosy na głowie i jest wiele lekcji życia, które uczyniły nas silniejszymi i bardziej pewnymi siebie. Każdy ma teraz swoje zmartwienia, rodziny, święta, tradycje. I życzę wszystkim najlepszego zdrowia, życzę, abyście nie zapomnieli o swoich pierwszych zwycięstwach, o szkolnych dniach zabawy, za zgiełkiem codziennego życia. Wszak pamiętając je, od razu stajemy się radośni, bardziej natchnieni. Powiedz swoim wnukom, jakimi byłeś szczęśliwymi facetami, jak wierzyłeś w swoje marzenia, do czego dążyłeś. Życzę wszystkim pomyślności, pokoju i pomyślności. Pozostań miłymi, szczerymi i młodymi facetami w sercu.

Wspomnienia to bezcenny dar, ale jeszcze większym darem jest możliwość zobaczenia tych znajomych twarzy, usłyszenia znajomych głosów. Nawet jeśli czas leci, to dziś na chwilę się zatrzymał, dał nam możliwość nacieszenia się, przypomnienia sobie, jak 35 lat temu opuściliśmy te miejsca i wyruszyliśmy w wolny rejs. Życzę wszystkim samych miłych wspomnień, wydarzeń – niespodziewanych i niezapomnianych. Wesołych świąt, kochanie!

Szczęśliwego powrotu do domu, drodzy ludzie. I choć 10 lat temu byliśmy absolwentami, dziś to spotkanie pozwoli nam na nowo wrócić do dzieciństwa i przypomnieć sobie wszystkie cudowne chwile, pierwsze sympatie i uczucia, pierwsze zwycięstwa i rady, ważne lekcje i wskazówki od drogich nauczycieli. Chłopaki, życzę wszystkim czerpania maksymalnej przyjemności i inspiracji z tego spotkania i dalszego podążania swoją życiową ścieżką tylko do zwycięstw, sukcesu i dobrobytu. Zapamiętaj częściej szkołę, nauczycieli, przyjaciół i kolegów z klasy i niech te wspomnienia dodają ci siły i optymizmu.

Jak miło widzieć dorosłe dzieci, z którymi kiedyś bawiliśmy się razem na przerwie, chodziliśmy po szkole, a potem robiliśmy plany na przyszłość! Mam nadzieję, że spełnią się wszystkie życzenia! Jeśli coś jeszcze się nie spełniło, to życzę, aby marzenia stały się rzeczywistością w bardzo bliskiej przyszłości! Szczęśliwego dnia spotkania, drodzy koledzy z klasy!

Gratuluję z okazji Dnia Absolwenta i życzę szczerze radosnego, przyjemnego, zabawnego spotkania z przyjaciółmi, wspaniałego święta żywych wspomnień, szczęśliwych uśmiechów, szczerych rozmów, przyjacielskich uścisków i życzliwości słowa. Życzę, aby ten dzień odzyskał senność i tę bardzo młodzieńczą bezpośredniość mojej natury.

Więc spotkaliśmy się ponownie, moi drodzy przyjaciele. Nasz numer ma dzisiaj 25 lat. Pomyśl tylko – to ćwierć wieku. Ty i ja zmieniliśmy się drastycznie, możemy powiedzieć, że zbudowaliśmy nasze życie na swój własny sposób. Radość i smutek jednocześnie. To radość, że znów tu jesteśmy, że znów jesteśmy razem, ale smutne, że czas ucieka, że ​​młodości i beztroskich dni szkolnych nie można już wrócić. Ale dzisiaj będziemy pamiętać o wszystkich dobrych rzeczach, dzielić się naszymi osiągnięciami i doświadczeniami. Kocham cię moi koledzy z klasy. Czasami pamiętam naszą klasę, naszych wspaniałych nauczycieli, zabawne lekcje i hałaśliwe przerwy. I te wspomnienia rozgrzewają moje serce. Na spotkanie, towarzysze, na szczęście każdego z nas.

Gratulujemy wszystkim, którzy postanowili przypomnieć sobie swoją młodość i przybyli dzisiaj do swojej rodzimej szkoły. Dzień Zjazdu Absolwentów to bardzo wzruszające i przyjemne wakacje dla każdego.Życzymy wszystkim tego wieczoru, aby znaleźli się w swoich rodzinnych murach, aby znów poczuli się jak uczennicy i cieszyli się radosnymi wspomnieniami z dzieciństwa o swoich ukochanych nauczycielach, prawdziwych przyjaciołach, pierwszym pocałunku i ukończeniu szkoły!

Hej ludzie, nasz problem ma 20 lat. Aż trudno uwierzyć, że minęło tyle lat, odkąd byliśmy małymi i pełnymi nadziei dziećmi. Podziwiam Was wszystkich z radością, do dziś wspominam naszych nauczycieli z zachwytem i miłymi słowami, często zanurzam się w świat szkolnych wspomnień, szybkich zmian i ciekawych lekcji. I niech bez względu na to, jak dalej rozwija się nasze życie, nie zapominajmy o sobie nawzajem, zgodnie z naszą tradycją, co roku będziemy się spotykać jako przyjacielska klasa i dzielić się swoimi zwycięstwami, osiągnięciami, doświadczeniami. Życzę wszystkim powodzenia i miłości, zdrowia i spełnienia 20 marzeń do następnego spotkania.

Czas minął, minęło 45 lat odkąd opuściliśmy mury tej szkoły. Przyjaciele, gratuluję wszystkim z okazji Dnia Absolwenta i życzę wszystkim spokoju, zdrowia, powodzenia, miłości i szczęścia. Niech szkolne wspomnienia przychodzą do każdego z nas, niech to spotkanie da nam wszystkim jasną nadzieję i młodzieńczy maksymalizm, z którym kiedyś dzielnie rzuciliśmy się do walki o nasze marzenia.

Przyjaciele, dziś jesteśmy już dorosłymi, niezależnymi jednostkami, ale jeszcze nie tak dawno siedzieliśmy wszyscy za biurkami i nieśmiało czekaliśmy na zmianę! Niech to spotkanie na krótko przywróci nam dzieciństwo, ale czas zabawy na naukę na zawsze pozostanie w naszej pamięci.Życzymy nauczycielom zdrowia, cierpliwości i siły, aby wychowali więcej niż jedno pokolenie!

Drodzy koledzy z klasy, jak wspaniale jest znów się spotkać i ponownie zanurzyć w szkolnym życiu, wspominając nauczycieli, zabawne chwile, kto kogo oszukiwał, kto był w kim zakochany, kto kogo ciągnął za warkocze … To jak powrót do dzieciństwa. Spotykajmy się więc częściej, aby w ten sposób, siedząc wszyscy razem i wspominając naszą szkolną przeszłość, pogrążyć się w niedbałości i odmłodzić duszą, chociaż u nas nie jest to takie stare.

Dzisiaj Wszystkim gratuluję 35. rocznicy ukończenia studiów i z głębi serca życzę każdemu z Was wielkiego szczęścia w życiu, powodzenia w biznesie i pomyślności, miłości w relacje z bliskimi i wzajemne zrozumienie. Mam nadzieję, że nawet jeśli nie co roku, ale przynajmniej w rocznicowe daty ukończenia studiów, będziemy mogli zebrać się w naszej przyjaznej i wesołej klasie i dzielić się radością i sukcesem każdego z nas.

Nie mogę uwierzyć, że minęło dwadzieścia lat, odkąd ukończyliśmy szkołę średnią! I to jest tak cudowne, że dzisiaj zebraliśmy się razem, aby wspominać dla nas najbardziej zabawne, znaczące i po prostu niezapomniane chwile! Radość mnie ogarnia, bo znów Cię widzę i mogę dyskutować na każdy temat, jak kiedyś w szkole! Dziękuję za spotkanie, drodzy koledzy z klasy!

Najpiękniejsze gratulacje w dniu spotkania z kolegami z klasy

Gratulacje w dniu spotkania kolegów z klasy, z głębi serca

W tym dniu Gratuluję Wam wszystkim, moi drodzy, naszego spotkania po 10 latach. Wciąż jesteśmy młodzi i piękni, pełni energii i jasnych nadziei.Życzę wszystkim, aby spełniły się Twoje marzenia, a życie dało wiele szans na szczęście i sukces.

Znowu, jak za starych dobrych czasów. Dopiero teraz wszyscy jesteśmy u progu nowego i długiego życia. Niech wypełni się jasnymi chwilami, jasnymi kolorami i żywymi wspomnieniami. Nośmy z honorem i godnością wszystko, co zainwestowali w nas nasi rodzice i nauczyciele.

W dniu spotkania absolwentów życzymy Ci poznać swoje dzieciństwo, dotknąć go i zanurzyć się w nim głową. Niech radość i przyjemne wrażenia z tego długo oczekiwanego spotkania naładują Was radością i pozytywem oraz dadzą poczucie szczęścia!

Coraz więcej siwych włosów oświetla nasze skronie, ale życzę Ci nigdy nie nudzić się nudą. Dziś znów jesteśmy razem, dziś znów będzie fajnie. Życzę dzisiaj z wami otrząsnąć się z dodatkowych lat i poddać się wspomnieniom, które wydarzyły się już 30 lat temu. Życzę wszystkim pogrążenia się w radosnym, szalonym dzieciństwie, aby rozgrzać myśli i odmłodzić serca. Szczęśliwej 30. rocznicy, przyjaciele!

Niech powrót do domu będzie wydarzeniem, na które zawsze czekasz. Aby nie zapomnieć o ludziach, z którymi przeszedł ważny etap życia. Niech przez lata istnieje chęć komunikowania się więcej i spędzania czasu razem.

To piękny jasny dzień, dzień spotkań absolwentów.Dziś możesz zanurzyć się w szczęśliwych latach szkolnych i ciepłych wspomnieniach, odzyskać na chwilę młodość i stać się tymi samymi psotnymi chłopcami i dziewczętami, którzy siedzieli przy tym samym biurku i biegali tymi samymi korytarzami. Nie zwracaj uwagi na zmarszczki i siwe włosy, nie mierz solidnych brzuchów i statusów, po prostu wróć w tym dniu do dzieciństwa i stań się tak szczęśliwy, jak w cudownych latach szkolnych.

Dzisiaj jest dzień naszego spotkania – dzień spotkania absolwentów, chłopaków, którzy opuścili mury swojej rodzimej szkoły i wyruszyli na drogę dorosłości. Myślę, że każdy z nas bardzo często wspomina dźwięczne zmiany i zabawne szkolne historie, które natychmiast nas rozweselają i przywracają do młodości. Chciałbym, aby wszyscy starali się nie przegapić naszych spotkań, zawsze pamiętali nasz złoty czas i szczęśliwy czas beztroski.

Szczęśliwego dnia, kiedy się spotykamy! Od 5 lat żyjemy zupełnie innym życiem, rozrzuceni po całym świecie, stworzyliśmy własny styl życia i rodziny. Życzę, abyśmy częściej się widywali, robili wspólne uczynki i uczynki, byli z siebie dumni i wspierali.

Witajcie moi drodzy towarzysze. Dziś kończymy 45 lat, jesteśmy już ugruntowanymi osobowościami, wesołymi dziadkami i nagle wracamy do szkoły. Dlatego proponuję zapomnieć o dzisiejszym wieku i wrócić na chwilę do miejsca, w którym rozwiązujemy problemy przy naszych biurkach, kopiujemy nawzajem swoje dyktando, wierzymy w nasze marzenia i przygotowujemy się na wielkie odkrycia w naszym życiu. Przyjaciele, życzę wszystkim dobrego zdrowia i prawdziwego szczęścia w życiu, a każdy ma swoje szczęście. Niech to spotkanie da każdemu z nas szczęśliwe wspomnienia i radość dla serca!

Drodzy koledzy z klasy, jesteśmy razem od tylu lat! Przez te wszystkie lata bawiliśmy się i wspaniale! Nasze wieloletnie spotkanie mówi o naszej przyjaźni i solidarności! Całe zdrowie, sukces w biznesie i wielkie ludzkie szczęście!

Starzy przyjaciele są dzisiaj znowu razem! Opowiedzieć o życiu i powiedzieć, kto jest do czego zdolny, co osiągnął, opowiedzieć o swoim życiu, dowiedzieć się, co nowego z przyjaciółmi i przypomnieć sobie dawne czasy! Chciałbym wszystkim życzyć udanej drogi życiowej, aby spotykali się na niej tylko prawdziwi przyjaciele i sympatyczni ludzie, wszystko co wymyślone było ucieleśnione i rzeczywiste, a to, o czym marzy się spełniło. I niech iskra tych przyjemnych wspólnych wspomnień z dawnych wydarzeń zawsze płonie we wszystkich waszych sercach. Życzę wszystkim spokoju, życzliwości, ciepła, szczęśliwych dni i bajecznych nocy, zdrowych rodziców i udanych dzieci.

Drodzy przyjaciele! Jak radosne jest w naszych duszach z naszego spotkania.Dojrzeliśmy i stańmy się ważniejsi, ale przy tym stole co roku zawsze pozostaniemy tymi samymi dziarskimi chłopcami i dziewczętami, którzy kiedyś dzielili miejsca przy swoich biurkach, nauczyli się razem czegoś nowego, doświadczyli, radowali się, zakochali. Każdy ma swoją drogę życiową i życzę wszystkim, aby było łatwe, szczęśliwe, pełne samych dobrych wydarzeń i ludzi, a co roku, gdy się spotykamy, zawsze mamy sobie coś do powiedzenia i coś radować się razem!< /p>

Szczęśliwego dnia powrotu do domu, moi drodzy koledzy z klasy. Życzę wszystkim i wszystkim tylu radości w życiu, ile jest ziarenek piasku na pustyni i tylu dobrych szczęśliwych spotkań, ile gwiazd na niebie w pogodną noc. Przyjaciele, niech każdy ma swoje szczęście, niech każdy ma miłość, szczęście i radość w życiu. Wspaniale znów was wszystkich poznać. Nie traćmy czasu i wspólnie wspominajmy minione lata szkolnego czasu.

Dwadzieścia lat minęło jak szkolna lekcja i miło Cię znowu widzieć. Cały ten sam entuzjazm w twoich oczach i ten sam znajomy uśmiech. To bardzo radosne, że te lata nie sprawiły, że zapomnieliśmy o szkolnej przyjaźni. Chcę, żeby czas nie zostawiał smutnych śladów na twoich twarzach. Niech w twoim życiu będzie tylko to, co najlepsze. A co najważniejsze zdrowie, siła i cierpliwość do nowych osiągnięć. Szczęście dla ciebie kochanie!

Lata szkolne nie zdążyły zauważyć, przemknęły obok nas. Tak radośnie znów patrzeć na znajome twarze, choć nieco zmienione przez lata, ale niezmienione wewnętrznie.To wielkie szczęście, że mogliśmy się spotkać i świętować nasze spotkanie. Życzę Ci odnalezienia swojego miejsca w tym trudnym życiu, pomyślnego rozwoju umiejętności i harmonijnego klimatu z bliskimi.

Szczęśliwego dnia powrotu do domu, moi drodzy koledzy z klasy. Życzę wszystkim miłości i pomyślności, niesamowitego szczęścia w życiu i prawdziwego szczęścia. Niech wiedza pomoże każdemu podejmować właściwe decyzje, niech każdy z nas ma w życiu dobrobyt, sukces i ducha walki. Chłopaki, nie zapominajmy o sobie i spotykajmy się częściej w tej samej ciepłej i przyjemnej atmosferze.

Serdecznie gratuluję byłym uczniom z okazji Dnia Dyplomu! Niech w Twojej pamięci zagoszczą miłe wspomnienia lat szkolnych i nieskrępowanej zabawy. Niech dzisiejsze spotkanie pomoże Ci naładować pozytywne nastawienie na długie lata. Życzę zdrowia i sukcesów w dorosłym życiu!

Drodzy przyjaciele, dzisiaj obchodzimy Dzień Absolwenta! Zjedliśmy razem więcej niż jeden pud soli, niemało zabaw i przygód przeszło ramię w ramię. Życzę nam długiej przyjaźni, wzajemnego zrozumienia i wzajemnej pomocy. Zdrowie, sukces, rozwój kariery, wielkie i bardzo wielkie osiągnięcia, dużo szczęścia i osobistego szczęścia!

Szczęśliwego dnia ukończenia szkoły i serdecznie życzę wspaniałej rozrywki ze starymi przyjaciółmi, ukochanymi nauczycielami i dobrymi znajomymi. Niech ten dzień dostarczy wszystkim wielu miłych wrażeń, zabawnych wspomnień, szczerych uśmiechów, mocnych uścisków, szczęśliwych chwil. Nie zapomnij o swojej szkole, pamiętaj o swoich nauczycielach, dzwoń do kolegów ze szkoły, pozostań tymi samymi wesołymi ludźmi!

Drodzy koledzy z klasy i nauczyciele! W ten piękny dzień chcę wam wszystkim podziękować! To właśnie z Tobą nauczyłem się żyć, otrzymałem niezbędną wiedzę i dzięki temu stałem się tym, kim jestem dzisiaj! Dzięki Wam wszystkim dowiedziałam się, czym jest przyjaźń, miłość, honor i sumienie! Zdrowie dla was wszystkich, moi drodzy!

Najlepsze gratulacje w dniu spotkania z kolegami z klasy, z głębi serca

Duszny
gratuluję z całego serca w dniu spotkania z kolegami z klasy

Minęło już 25 lat. A ty, moja rodzina, nadal jesteś tak piękna i młoda jak wcześniej. Życzę wam, najważniejsze jest, aby się nie zestarzeć w swoim serce Zawsze tu, tak jak i teraz promienieje radosnym i szczęśliwym uśmiechem.Niech lata przyniosą Ci tylko doświadczenie i mądrość.A każdy dzień będzie wypełniony tylko tym, co najlepsze. Zdrowie dla Ciebie przez wiele lat!

Przyjaciele, gratuluję Wam dnia naszego długo oczekiwanego spotkania! Życzę, abyście zachowali w swoich sercach nasze wspólne radości i smutki doświadczane razem i zawsze pamiętajcie, że nawet jeśli jesteśmy daleko od siebie, nadal łączy nas nierozerwalna nić przyjaźni!

Przyjaciele, studiowaliśmy obok siebie i cieszyliśmy się życiem! Życzę, abyście zawsze byli pogodni, byli szczęśliwi. Bądź tym, o czym zawsze marzyłeś. Niech niebo nigdy nie przesłoni chmur próżności, a słońce ogrzewa i raduje duszę. A tych, którzy pamiętają dawną przyjaźń zapraszamy na dzień spotkania absolwentów!

Moi drodzy koledzy, towarzysze, koledzy z klasy, jak szybko minął czas, a teraz, 50 lat po ukończeniu studiów, znów tu jesteśmy. Szczerze gratuluję ci tego wspaniałego święta. Niech wszyscy szczerze radują się z osiągnięć i szczęścia każdego z nas, niech wszyscy mają wspaniały nastrój i dobre samopoczucie w życiu. Życzę wszystkim tylko ciepłych i radosnych wspomnień, najsilniejszych sił i dni radości.

Gratulujemy wszystkim z okazji naszej wspólnej piątej rocznicy, Happy Alumni Day. Nasze wspomnienia są wciąż świeże, a nasze aspiracje i mocne strony stały się jeszcze pewniejsze. Każdemu z nas udało się już osiągnąć coś ważnego i znaczącego w życiu i życzę wszystkim wielu takich osiągnięć, życzę też, aby wszyscy pozostali młodzi duchem, szczęśliwi, pogodni, odnoszący sukcesy, twórczy, utalentowani i wolni w swoim wyborze i ich działania.Powodzenia, przyjaciele w wieku dorosłym.

Moi przyjaciele! Przeżyliśmy razem najlepsze, najszczęśliwsze lata szkolne. A fakt, że dojrzeliśmy i rozproszyliśmy się w różnych kierunkach, zaczęliśmy robić różne rzeczy, a nawet mieszkaliśmy w różnych miastach, wcale nie jest powodem, aby powstrzymać naszą szczerą, prawdziwą przyjaźń. Chciałbym, żeby nasze spotkania odbywały się jak najczęściej, emocje na nich były jak najjaśniejsze, a w duszach stało się tak ciepło, jak to tylko możliwe.

Moi drodzy przyjaciele, minęło 20 lat odkąd staliśmy na progu szkoły i pożegnaliśmy się z naszymi rodzinnymi murami. Dziś w życiu każdego z nas zaszły znaczące zmiany, wszyscy osiągnęliśmy wiele, wszyscy staliśmy się silniejsi, pewniejsi siebie, lepiej wykształceni i mądrzejsi. Nasi nauczyciele to wspaniali koledzy, którzy nadal udzielają dzieciom wiedzy i ważnych rad. Dziękuję wszystkim, którzy mogli dziś przyjść na spotkanie. Spędźmy ten wieczór tak jasno, wesoło, przyjaźnie i ciekawie jak 20 lat temu. Życzę wszystkim zdrowia, dobrego samopoczucia i spełnienia każdego marzenia każdego z Was.

Ćwierć wieku temu skończyliśmy szkołę średnią, a teraz staliśmy się tymi dorosłymi, niezależnymi i niezależnymi! Czas leci, ale wspomnienia beztroskiego czasu szkolnego na zawsze pozostają w naszych sercach! Każdego roku życzę zdobywania tylko najlepszej i udanej ścieżki życiowej!

Szczęśliwego dnia powrotu do domu, moje drogie dzieci. Miło cię znowu widzieć, tak radośnie i jednocześnie trochę smutno, bo lat szkolnych nie da się cofnąć, ale dziś znów możemy poczuć się jak beztroscy, szczęśliwi ludzie, wolni od życiowych problemów i kłopotów. Moi drodzy koledzy z klasy, z całego serca życzę wszystkim zdrowia, bogactwa w życiu i powodzenia, silnych rodzin, dobrego samopoczucia w wygodnych domach, wielkich możliwości i sukcesów.

Gratulujemy wyjątkowego święta – dnia spotkania absolwentów. Wspaniale jest wrócić do siebie i zanurzyć się w szkolnej atmosferze jako dorosły! Niech szczęśliwe chwile szkolnego czasu pozostaną w pamięci każdego z nas, bo w naszych sercach pozostajemy dziećmi. Życzę każdemu szczęśliwej i łatwej ścieżki życiowej, powodzenia i sukcesu, a przed nami tylko światło i miłość!

Minęło 20 lat, poznaliśmy i przypomnieliśmy sobie dawne czasy. Chciałbym, aby to spotkanie nie było ostatnim, że co roku spotykamy się, wspominamy naszą młodość i cieszymy się z naszych zwycięstw w teraźniejszości.Szczęśliwego dnia absolwentów!

Trzydzieści lat temu zostaliśmy absolwentami, dawno się nie widzieliśmy w tym składzie, a teraz znów się spotkaliśmy! Dziękujemy wszystkim, którzy nie spieszyli się i przybyli na zjazd! Wspaniale, że mimo minionych lat wszyscy też cieszymy się, że się widzimy! Po prostu wiedz, że jesteś najlepszy i mam nadzieję, że wszyscy spotkamy się ponownie więcej niż raz!

Dzisiaj wszystkim, którzy przybyli pod mury swojej rodzimej szkoły gratulujemy wspaniałego święta dla każdego nauczyciela i ucznia – Dnia Spotkań Absolwentów. Życzymy Wam, abyś zapamiętał ten wieczór na długo, a długo wyczekiwane spotkanie dostarczy Wam wiele radości i morza niezapomnianych wrażeń.

Gratulujemy tego wspaniałego wydarzenia! Życzę, żebyś przynajmniej na te kilka godzin zapomniała o swoim wieku i przeżyła na nowo wszystkie te uczucia, które już zostały zapomniane. Niech ten dzień naprawdę zgromadzi tych wszystkich, którzy są związani od dawna. Życzę, abyś po prostu cieszył się komunikacją i ciepłymi wspomnieniami!

Gratulacje dla nas wszystkich, moi drodzy koledzy z klasy. Nasze dyplomy skończyły dziś 45 lat, a w tym dniu spotkania absolwentów szczerze wszystkim życzę wszystkiego najlepszego, najlepszego zdrowia, wielkiej siły, powodzenia w aspiracjach i powodzenia w realizacji naszych planów. Bądźcie wszyscy szczęśliwi i zadowoleni ze swojego życia i nie zapominajcie o wesołych kolegach z klasy, z którymi przebyliście wiele dróg, wyciągnięto wnioski i odśpiewano dźwięczne zmiany.

Szczęśliwego dnia powrotu do domu i życzę wszystkim wspaniałych wspomnień ze szkoły, szczęśliwych chwil i dużo miłości w waszych sercach. Chłopaki, bądźcie szczęśliwi i młodzi w swojej duszy.

Zapraszamy na dzień powrotu do domu. Nie ma znaczenia, jak dawno byłeś w szkole, nie ma znaczenia, ile lat temu stałeś u progu dorosłości. To spotkanie pozwoli Ci odrzucić na bok wszelkie kłopoty i niepokoje, problemy i doświadczenia i ponownie stać się tym bardzo młodym, pogodnym, szczęśliwym i beztroskim dzieckiem. I niech te słodkie chwile, dobre spotkania i promienne uśmiechy napełnią Cię nowymi nadziejami i siłą. Czekamy na Ciebie na wakacjach, gdzie studiowałeś, zakochałeś się, marzyłeś i dzieliłeś się swoimi doświadczeniami z przyjaciółmi.

Kochanie, gratulacje z okazji 30. zjazdu absolwentów. Życzę każdemu z Was, aby ogrzały się radosne uczucia z przeszłości i szczęśliwe chwile szkolnego życia, życzę wszystkim dobrego zdrowia, powodzenia, dobrego samopoczucia rodziny i osobistego szczęścia.

Szczęśliwego powrotu do domu. Od 30 lat nie siedzieliśmy w szkolnej ławce na ekscytującej lekcji. A dzisiaj spotkaliśmy się ponownie, aby poczuć się jak młodzi marzyciele. Dziś życzę wszystkim, aby częściej wspominali te najwspanialsze chwile szkolnego życia, dzięki czemu znów zaczynamy wierzyć w siebie, dążyć do ważnych celów. Moi przyjaciele, bądźcie zdrowi i szczęśliwi. I oby w naszym życiu było jak najwięcej takich spotkań.

Dni i noce mijają, a wraz z nimi lata, a my wszyscy starzejemy się, nie widząc siebie. Ale jest jeden dzień w tym długim roku, kiedy znów zgromadzimy się w kręgu i będziemy śmiać się z siebie, wspominając i życząc sobie nawzajem tylko dobrych rzeczy. Szczęśliwego dnia ukończenia szkoły!

Wzruszenie gratulacji w dniu spotkania z kolegami z klasy własnymi słowami

Gratuluję z całego serca w dniu spotkania z kolegami z klasy

Nasz drogi nauczyciel ! W dniu spotkania kolegów z klasy chcę Ci podziękować za wszystko, co dla nas zrobiłeś! Kiedy byliśmy młodzi i nieinteligentni, trudno było nam zrozumieć, jak ważna była Twoja ciężka praca. Ale teraz, patrząc wstecz, zaczynasz rozumieć, że nasz sukces to także Twoja zasługa!

Drodzy koledzy z klasy, chciałbym, aby nasze spotkania odbywały się częściej! Niech każdy odniesie w życiu sukces, aby zawsze było coś do zapamiętania i coś do opowiedzenia.

Drodzy i szanowani absolwenci, wszyscy byliśmy kiedyś młodymi chłopakami zakochanymi w życiu i swoich marzeniach. Od ukończenia studiów minęło 30 lat, dziś zebraliśmy się wszyscy, aby wspominać zabawne lata szkolne, jasne chwile, dawne przyjaźnie, wspaniałe chwile. Życzę wszystkim powodzenia i powodzenia. Niech każdy w swoim życiu odniesie sukces, będzie kochany i naprawdę szczęśliwy.

Drodzy przyjaciele! To dla mnie wielkie szczęście, że znów widzę moje ukochane twarze. Minęło już 20 lat, ale wygląda na to, że zerwaliśmy dopiero wczoraj. Życzę wszystkim, aby nasza przyjaźń była tak silna jak wiele lat temu.Niech nić między naszymi sercami się nie zerwie, a wszyscy wiedzą, że zawsze znajdzie miłość i wsparcie od swoich kolegów z klasy. Życzę wszystkim zdrowia, ciekawej pracy i prostego ludzkiego szczęścia.

Szczęśliwego Dnia Absolwenta, chłopaki. Dawno, dawno temu wszyscy biegaliśmy po korytarzach tej szkoły, dokuczaliśmy sobie, czytaliśmy powieści. Teraz każdy z nas podąża własną ścieżką, dąży do swoich celów, dąży do swoich marzeń. Bardzo się cieszę, że się poznaliśmy, że dziś możemy dzielić się ze sobą wszystkimi nowinkami i miłymi wydarzeniami, które wydarzyły się w życiu każdego z nas. Życzę wszystkim dobrego zdrowia i takiego samego entuzjazmu duszy jak w latach szkolnych.

W Dniu Absolwenta życzymy naszym byłym uczniom jak najwięcej uśmiechów i miłej komunikacji z bliskimi ich sercom ludźmi. Niech wspomnienia szkolnych psikusów i zabawnych historii, pierwszej rozmowy telefonicznej i egzaminów, wychowawcy klasy i „wyciągnięcia” ukończenia szkoły sprawią, że będziesz chwilowo tak wesoły, wesoły i młody jak zawsze.

W dniu spotkania absolwentów życzę Wam, drodzy przyjaciele, szczęśliwych i dobrych wspomnień z życia szkoły, odważnych sukcesów w biznesie i wielkich zwycięstw w życiu, znaczących osiągnięć i jasna nadzieja, szczera miłość i dobrobyt.

Wow chłopaki, strona po stronie życia, rok po roku, tak minęło 50 lat odkąd byliśmy absolwentami tej szkoły, kiedy to lataliśmy dumnymi ptakami do naszych marzeń.Wiele się od tego czasu zmieniło, ktoś stał się bardziej pewny siebie i odważny, komuś udało się osiągnąć absolutnie wszystko, o czym marzył, a ktoś inny dąży do nieosiągalnego. Wspaniale znów was widzieć, przyjaciele. Chciałabym przypomnieć wszystkich naszych nauczycieli, którzy zainwestowali w nas wielką siłę i duszę. Dziękuję im za wiedzę i dobre rady. A wam, towarzysze, szczerze życzę wielu lat szczęścia, zabawnych lekcji życia, które nauczą nas być milszymi. I niech to spotkanie zainspiruje każdego z nas do czegoś pięknego. A wielu z nas w każdej chwili może wrócić do szkoły, bo nawet wnukom należy pomóc w odrabianiu lekcji. Pokój i życzę wszystkim powodzenia.

Wspaniale jest wrócić do siebie i wydaje się, że nie skończyliśmy szkoły, tylko byliśmy na wakacjach. Czas się spieszy, spóźniamy się na nasze sprawy, wszyscy mamy własne zmartwienia, ale wspaniale jest widzieć starych znajomych. Życzę Wam wszystkim mocnych nerwów i zdrowia, abyśmy znów mogli się spotkać i znów poczuć w duszy tę przyjemną tęsknotę za minionymi dniami. Wesołych Świąt!

Ktoś z wąsami, ktoś z małymi brzuszkami, zamiast śmiesznych warkoczyków – z fryzurami na głowie, z mądrymi twarzami i prawie wszyscy z siwymi włosami – to moi drodzy koledzy z klasy. Dobrze, że zebraliśmy się tutaj, odkładając wszystkie nasze sprawy na później, chwilowo rezygnując z obowiązków odpowiedzialnych rodziców. Kręcąc się jak wiewiórka w kole, grzęznąc w grzęzawisku życia, zapominamy o wszystkim i tylko takie spotkania dają nam możliwość przypomnienia beztroskich lat szkolnych i marzeń, które miały się spełnić lub nie. Moi drodzy koledzy z klasy, Bóg da wam nieskończone szczęście i dobre zdrowie na wiele lat. Żyj pozytywnie, zawsze się uśmiechaj i niech wiadomości od Ciebie, które do nas dotrą, zawsze będą miłe i wspaniałe.

Pięć lat minęło. każdy z was osiągnął jakiś sukces. To radość patrzeć dzisiaj, jak wszyscy jesteście piękni i radośni, obdarzajcie mnie swoim uśmiechem. Chłopaki, życzę wam, abyście zawsze pozostawali tak samo celowi. Aby spełnić wszystkie twoje plany. Aby wszystko, co zaplanowałeś, zawsze spełniało się bez problemów. Siła i determinacja dla Ciebie. I to będzie co roku. spotkaliśmy się również i podzieliliśmy się naszymi sukcesami.

Szczęśliwego Dnia Absolwentów, dziś obchodzimy 25-lecie. Jakbyśmy wczoraj stanęli przy nowych źródłach marzeń i nadziei, a dziś każdy z nas ma własną przystań, własną rodzinę, własny biznes. Dziś życzę wszystkim, aby pamiętali jacy byliśmy wtedy, jak fajnie i wspaniale bawiliśmy się razem w tej samej klasie.A sposób, w jaki te wspomnienia zawsze Cię ogrzewają, może sprawić, że w Twoim życiu spełni się o wiele więcej wspaniałych i dobrych rzeczy!

Ile lat minęło, a my wciąż jesteśmy tacy sami młodzi, weseli. Każdy ma swój biznes, ale pozostajemy dla siebie ważni i chętnie się spotykamy. Takie szczęście tamtego czasu nie zepsuło naszego związku. Chciałbym się częściej widywać. Niech w naszym życiu będzie więcej chwil, które zapamiętamy w tej firmie.

Szczęśliwego powrotu do domu, chłopaki. Tak minęło 20 lat odkąd byliśmy absolwentami tej szkoły. Teraz jesteśmy dorośli z własnymi zasadami i pozycjami życiowymi. Wspaniale, że znów się dzisiaj spotykamy. Życzę wszystkim powodzenia i pomyślności w życiu. Dzięki tym murom nadzy nauczyciele za dobre lekcje, za ważne słowa i wierne wsparcie. Nie zapominajcie o sobie, często pamiętajcie swoje pierwsze wzloty, sympatie, przeżycia i radości z czasów szkolnych. Bądź szczęśliwymi przyjaciółmi.

Wydaje się, że dopiero niedawno siedzieliśmy przy swoich ławkach, czekając na wezwanie na przerwę, odpowiadając przy tablicy… A teraz sami zabieramy dzieci do przedszkola i szkoły, uczymy ich lekcje, pamiętając nasze lata szkolne. Złóżmy sobie nawzajem obietnice – nigdy się nie starzej w duszy, pozostań tymi samymi dziewczynami i chłopcami, którzy wierzyli w cuda i szczerze kochali życie.

Drodzy przyjaciele! To dla mnie wielkie szczęście widzieć was wszystkich razem.Życzę, aby nasza zaprzyjaźniona firma miała zawsze przyjemną okazję do spotkania, aby nasze serca pozostały tak gorące jak w dniu ukończenia studiów. Życzę zdrowia, planów napoleońskich i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach.

Drodzy i szanowani absolwenci sprzed 20 lat, dzisiaj zebraliśmy się wszyscy, aby wspominać nasze wspaniałe i zabawne lata szkolne. Niech wspomnienia wszystkich będą jasne i radosne, życzę powodzenia życia i szczęścia duszy.

15 lat temu wstaliśmy z ławek szkolnych. Ale życie wciąż uczy nas swoich lekcji. Życzę wam, moi przyjaciele, aby te lekcje były tylko pozytywne. A co byś z nich wyciągnął, tylko dobre emocje, właściwe cele w życiu i łatwe sposoby ich osiągnięcia. Niech tym ścieżkom towarzyszą tylko radosne wydarzenia. Powodzenia i sukcesu dla przyjaciół!

Chłopaki, dzisiaj mamy 25 lat, bo dokładnie tyle lat temu byliśmy młodymi absolwentami, a dziś wszyscy jesteśmy obiecującymi, pewnymi siebie, samowystarczalnymi ludźmi, z których każdy ma swoje własne szczęście i własne marzenie. Cieszę się, że zebraliśmy się tu dzisiaj razem, a także życzę wszystkim powodzenia w życiu, szczerej miłości, spełnienia wszelkich pragnień i szczęśliwych wspomnień ze szkoły, które wywołają uśmiech na twarzy nawet w najtrudniejszych chwili.

30 lat minęło jak 30 minut, przyjaciele, witamy, nasze spotkanie jest dowodem naszej ponadczasowej przyjaźni, nie zapomnieliśmy wspólnie spędzonych lat, nie zapomnieliśmy radości i smutków dali nam wspólne szkolne życie, więc bądźmy zawsze szczęśliwi ze spotkania, zdrowi na te spotkania, bogate we wspomnienia i radosne życie!

Pamiętaj, 20 lat temu byliśmy młodymi i pięknymi absolwentami, zastanawialiśmy się, co będzie dalej i jaką drogą podążać. Dziś zebraliśmy się ponownie, a teraz każdy z nas wyraźnie wie, czego chce od życia, każdy już wiele osiągnął i zbudował swoje szczęście, a ktoś inny zajmuje się budową. Moi przyjaciele, życzę wszystkim, aby to nie było nasze ostatnie spotkanie absolwentów, abyśmy spotykali się co roku i wspominali zabawne lata szkolne, bal maturalny, piękny taniec, dźwięczny śmiech i głośne zmiany. Bądź szczęśliwy i odnoszący sukcesy chłopaki!

Drodzy przyjaciele, gratuluję wam wszystkim z okazji Dnia Absolwenta. Dzisiaj mija dokładnie 5 lat odkąd nie jesteśmy już dziećmi i uczniami, ale szkoda. W końcu było super i fajnie siedzieć w klasie, uczyć się czegoś nowego, od czasu do czasu być niegrzecznym i robić awanturę w klasie, wierzyć w swoje marzenia i wspierać się nawzajem. Teraz idziemy w różnych kierunkach, ale wierzę, że każdemu z nas na pewno uda się osiągnąć wszystko, o czym marzy.Chłopaki, dzisiaj życzę wszystkim silnej siły, absolutnej pewności, wzajemnej miłości w życiu i wielkiego szczęścia!

Dla mnie nadal jesteście moimi chłopcami i dziewczętami! Pomimo tego, że chłopcy z branży mają brzuszki, a dziewczynkom zniknęły warkocze. Życzę wam, moi dobrzy, dobrego zdrowia. Tak, tak silny, że masz dość siły, aby przetoczyć więcej niż jedną górę w swoim życiu. Życzę powodzenia, więcej radości, ludzkiego szczęścia i naszych nowych spotkań.

Szczęśliwego dnia ukończenia szkoły! Niech ciężar minionych lat nie będzie odczuwalny, plany się spełnią, a starzy przyjaciele pomogą i wesprą. Życzę Ci, abyś czuł się tak młody i pełen nadziei jak w dniu ukończenia szkoły!

Serdecznie gratuluję, drodzy koledzy z klasy, naszych wakacji! Niech dzień spotkania będzie jednym z zabawnych dni, których mieliśmy w dzieciństwie mnóstwo! Niech wszystkie zmartwienia znikną dziś w tle, a znów staniemy się miłymi, wesołymi dziećmi! Niech nasze wspomnienia pomogą nam przezwyciężyć trudności dorosłości!

Szczęśliwego dnia powrotu do domu! Chciałbym podzielić się wieloma wrażeniami i nabrać świeżych emocji. Pamiętaj o przeszłych żartach i staraj się nie robić nowych głupich rzeczy. Dajmy sobie dobry nastrój, doświadczenia, dzielmy się możliwościami i ofertami, bawmy się i bawmy!

Gratulacje z okazji 25-lecia Happy Homecoming.Jakbyśmy wczoraj byli młodymi i odważnymi chłopakami, gotowymi na zmiany i wielkie marzenia, a dziś jesteśmy już ugruntowanymi indywidualnościami, w których życiu wydarzyło się wiele różnych wydarzeń, w których losach zaszło wiele zmian. I bardzo się cieszę, że zebraliśmy się dzisiaj, że obdarzamy się uśmiechem i miłymi słowami. Życzę wszystkim zdrowia i pomyślności, miłych spotkań w życiu i powodzenia!

Drodzy przyjaciele, odkąd byliśmy absolwentami tej szkoły, odkąd pożegnaliśmy się i powiedzieliśmy „Powodzenia”, minęło, tylko pomyśl, aż 25 lat. Teraz każdy ma swoje zmartwienia, ma za sobą dużo ciężkiej pracy i zwycięstw, każdy ma własną rodzinę, ulubioną pracę, znaczący biznes. Ale dzisiaj znów tu jesteśmy, znowu wspominamy czas szkolny, lekcje, przerwy, egzaminy, wzajemny uśmiech i pierwsze spowiedzi. Chłopaki, dziękuję za to spotkanie. Życzę wszystkim powodzenia, zdrowia i stałego poczucia szczęścia. Nie zapominajmy o sobie i pamiętajmy miłymi słowami naszych złotych nauczycieli, młodnijmy się każdego roku w tym dniu i odzyskajmy skrzydła młodości i inspiracji.

Kochani, 20 lat temu ukończyliśmy studia, 20 lat temu byliśmy młodzi i zakochani. Teraz każdy z nas jest samowystarczalny i wreszcie dorosły. Życzę wszystkim wspaniałego nastroju, udanych zajęć, wielkich osiągnięć, spełnienia pragnień, szczerych uczuć i doskonałego szczęścia w życiu.

Drodzy Absolwenci, w ten uroczysty świąteczny wieczór, pragniemy życzyć Wam, abyście powrócili do Waszej pamięci 20 lat temu i ponownie poczuli uroki młodości, radość komunikacji, pozytywne i zabawne, prawdziwa przyjaźń i szczere współczucie.

W tym dniu chcę zapamiętać najjaśniejsze chwile z naszego szkolnego życia! Jacy śmieszni, naiwni i gdzieś głupi byliśmy. Życzę, abyś spędził ten wieczór na zabawie, zanurzając się w przeszłość. Razem nauczyliśmy się wszystkiego: kochać, być przyjaciółmi, postępować zgodnie z sumieniem. Życzę wszystkim spełnienia pragnień, zdrowia i powodzenia!

Gratulacje, przyjaciele, następnego dnia ukończenia szkoły. A my skończyliśmy szkołę dokładnie 45 lat temu. Nie jesteśmy już młodzi i beztroscy, dni życia uformowały się już w osobne tomy, ale gdzieś tam – w głębi duszy każdy z nas pozostał tą samą pogodną i odważną osobą, psotnym i chwalebnym uczniem. Przyjaciele, zorganizujmy dziś prawdziwe święto przyjaźni, pamiętajmy o wszystkich cudownych chwilach z naszego szkolnego życia, życzmy sobie zdrowia, pomyślności, życzliwości. Cieszę się i cieszę, że widzę każdego z Was. Nie zapomnij o latach szkolnych i dziel się wspomnieniami z drogimi dziećmi, wnukami.