Gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela

Zebraliśmy dla Ciebie wiele nowoczesnych gratulacji z okazji Dnia Nauczyciela w prozie, do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gratulacje! Pragniemy, aby każdy dzień był wypełniony światłem, rozgrzewającym duszę i serce. Niech się spełni ukochane marzenie. Aby uczniowie Cię kochali, szanowali i zachwycali. Niech praca przyniesie jedną przyjemność.

Życzymy naszej niani wielu lat szczęśliwego i pogodnego życia na wakacjach zawodowych. Aby szybko i łatwo rozwiązać wszystkie problemy. Niech bliscy zawsze tam będą, bez względu na okoliczności. Niech szacunek i miłość nieustannie Cię otaczają, a uśmiechy dzieci rozgrzewają Twoje serce i duszę.

Kto rośnie w twoim przedszkolu, nauczycielu? Przyszły pilot, artysta, naukowiec, inżynier, a nawet polityk… Tak, cała przyszłość naszego kraju jest w Twoich rękach! Przyjmij gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela! Niech wszystko pójdzie z tobą dobrze, a dzieci dorosną – na ucztę dla oczu rodziców i dla twojej dumy! I zmieniasz się z biegiem lat tylko w kierunku szczęśliwego zadowolenia ze swojego życia!

Wesołych Świąt! Pozwól mniej słuchać dziecięcych kaprysów, płaczu i niezrozumienia, aby dzieci przyszły do ​​Ciebie z uśmiechem, nigdy nie skrzywdziły i były posłuszne. Chcemy przyjechać do pracy, jak na wakacje, i otrzymać dużą pensję.

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych! W swojej pracy trzeba dołożyć wszelkich starań, aby dzieci mogły się rozwijać, ujawniać swoje umiejętności, by w murach przedszkola czuły się bezpiecznie, jak w domu. Dziękuję Ci za ciężką prace! Niech dzieci zawsze chętnie wpadają w ramiona wychowawców. Życzymy dobrego zdrowia, dalszych sukcesów, dobrobytu materialnego, osobistego szczęścia i Bożej ochrony!

Drodzy wychowawcy i wszyscy pracownicy przedszkoli! Rodzice powierzają Ci najcenniejszą rzecz, jaką mają – swoje dzieci. Otaczasz dzieci ciepłem, troską, uśmiechem. Dziękuję i życzę, aby otaczała Cię miłość i ciepło najbliższych, aby uśmiech zawsze błyszczał na Twojej twarzy. Wesołych Świąt!

Szanowni pracownicy przedszkola, gratulujemy urlopu zawodowego! Bardzo ważne jest dla nas rodziców, aby wiedzieć, że nasze pociechy są w dobrych rękach, są z nimi zaangażowane i rozwijają swoje zdolności twórcze. Dziękuję za to, że dzieci szczęśliwie biegają rano do ogrodu, bawią się tu wesoło i uczą się nowych rzeczy.Życzymy twórczego zapału, niespożytej energii, słonecznych dni, dużo zdrowia i szczęścia! Niech każdy dzień spędzony w pracy będzie ciekawy i radosny!

Gratulujemy wszystkim, którzy na wezwanie serca wybrali odpowiedzialną, szlachetną, trudną, ale ciekawą pracę z przedszkolakami na ich wakacje zawodowe – Dzień Wychowawcy i wszystkich przedszkolaków ! Za nieoceniony wkład w edukację i wychowanie młodego pokolenia dziękujemy iz całego serca życzymy dobrego zdrowia, szacunku, dobrobytu materialnego, miłości i uznania. Niech każdy dzień przynosi nowe, żywe wrażenia, a życie składa się nie tylko z ciężkiej pracy, ale także z bogatego i spokojnego wypoczynku.

Dzień dobry, drodzy uczestnicy uroczystości. Jaka uroczystość? Nie wiesz, dzisiaj jest święto wszystkich wychowawców. Cały świat obchodzi dziś to święto. Bo teraz już prawie nie ma rodziców, którzy nie posyłają swoich dzieci do przedszkoli. Wy, wychowawcy, nawet nie wyobrażacie sobie, jakie korzyści przynosicie ludziom. Kiedy ludzie pracują, nie wiedzą, gdzie umieścić swoje dzieci. A potem wy, wychowawcy, zawsze gotowi do pomocy i opieki nad dziećmi, przychodzicie im z pomocą. Jeśli nie jesteś zadowolony z wyboru zawodu, nie musisz się denerwować, wybrałeś doskonały zawód. Praca jako edukator, choć nie prestiżowa, jest bardzo przydatna dla ludzi. Ale niestety Twoja praca nie jest w ogóle opłacana tak, jak byśmy chcieli. I na koniec chcę Ci powiedzieć, że żyjesz szczęśliwie. Powodzenia we wszystkim!

Dzień wychowawcy i wszystkich przedszkolaków to wspaniałe święto. W końcu nauczyciel jest pierwszym nauczycielem dziecka. To opiekunowi matki ufają swoim dzieciom przez cały dzień, pięć dni w tygodniu. Wszystkim wychowawcom i wychowawcom należy nie tylko szacunek i szacunek, ale także wielkie uznanie za codzienną ciężką pracę. Drodzy wychowawcy, życzymy Wam cierpliwości wobec naszych dzieci i dziękujemy za to, że nasze dzieci są zawsze w dobrych rękach i zawsze pod starannym nadzorem.

Nasi drodzy nauczyciele! W czasie urlopu zawodowego życzymy wielkiego szacunku ze strony rodziców i państwa! Niech Twoja pensja będzie godną nagrodą za Twoją bezcenną codzienną pracę. Niech twoje pragnienia zamieniają się w rzeczywistość tak często, jak to możliwe. Niech Twoi absolwenci zachowają o Tobie dobrą pamięć przez wiele lat. Niech rodzice będą wyrozumiali. Powodzenia i dobrego nastroju!

Szczęśliwego urlopu zawodowego osobom, których szczerość, ciepło i życzliwość serca pomagają w tym, co najważniejsze – kształtowaniu osobowości dziecka. Życzymy wiosny w duszy, pogody ducha, radosnych wydarzeń, zdrowia i twórczej inspiracji.

Niania, kochanie, gratuluję ci zasłużonych wakacji! Życzymy miłego życia, bez konfliktów i smutków. Niech pensja stale rośnie. Stan zdrowia zawsze będzie doskonały, a nastrój wspaniały.I niech nikt nie odważy się cię urazić, ponieważ twoja mała armia zawsze może stanąć w obronie twojej ochrony!

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Szczerze pragnę wierzyć w cud i wspólnie z dziećmi tworzyć i tworzyć je każdego dnia. Niech życie będzie pełne wspaniałych chwil i pomysłów, niech każda minuta przynosi duszy szczęście i przyjemność. Silna siła dla Ciebie, zdrowie i dobre samopoczucie.

Dzisiaj, w Dzień Nauczyciela, gratuluję Ci z głębi serca i wyrażam szczerą wdzięczność za Twoją szlachetną pracę! To Ty, przychodząc na co dzień do pracy, dajesz dzieciom nie tylko swoją miłość i ciepło, ale także inwestujesz w nie cenną wiedzę, pomagasz im stać się dociekliwymi, miłymi, mądrymi i szczęśliwymi. Dziękujemy za pracę, doceniamy, jesteśmy dumni i życzymy szczęścia! Wesołych Świąt!

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Pragnę nie tylko pracować, ale zanurzyć się w świat marzeń, iluzji, cudów i dobroci razem z dziećmi, pragnę nie tylko żyć, ale cieszyć się każdą szczęśliwą, piękną, słodką chwilą życia. Zdrowie dla Ciebie i Twoich dzieci, wesoły nastrój, zabawne pomysły i nieskromny sukces.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Życzę Ci cieszyć się życiem jak dziecko i spotykać się każdego dnia z uśmiechem i radością duszy.

Nie każdy może być nauczycielem. To ogromna odpowiedzialność. Ale możesz to zrobić.Na spotkanie każdego ranka dzieci biegają radośnie, ponieważ jesteś bardzo miły i nigdy się nie nudzą. Dziękuję za szczerą troskę. Jesteś aniołem stróżem naszych dzieci. Dziękuję za wszystko!

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela! Spójrz tylko na owoce swojej pracy! Cały ich ogród, oprócz dzieci… Czy te młode stworzenia nie są najlepszą nagrodą za ciężką pracę? W końcu to nasza przyszłość, a ponieważ wychowujesz je z czystym sercem, możemy być pewni, że ta przyszłość będzie tylko dobra!

Gratulujemy święta – Dnia wychowawcy i wszystkich przedszkolaków. Chcę życzyć optymistycznych i wesołych nut w pieśni życia, uśmiechów, zabawy, żwawego śmiechu i jasnych hobby. Niech celowość i szczęście pomogą Ci osiągnąć cele i przekształcić niezwykłe pomysły w rzeczywistość.

Z całego serca gratuluję Dnia Nauczyciela

Szczęśliwy Dzień Nauczyciela do łez

Gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela! Jak wychowywać dzieci? W każdej chwili kwestia niepokoju! To zajęcie dla tych, którzy są nauczycielami nie tylko z zawodu, ale także powołanie… Musisz sam poznać naturę chłopaków… I doświadczoną ręką poprowadzić ich na właściwą drogę! Z Tobą rosną złociście i życzymy Ci złotego życia, długich lat i miłości!

Wesołych świąt zawodowych dla wszystkich wspaniałych i utalentowanych wychowawców, a także dla wszystkich troskliwych przedszkolaków! Masz trudną, ale jednocześnie niesamowitą pracę, ponieważ masz okazję codziennie pracować z reagującymi i utalentowanymi dziećmi. Pozwól swoim uczniom dać ci więcej pozytywnych i przyjemnych chwil i mniej cię denerwować!

My rodzice jesteśmy bardzo wdzięczni za codzienną ciężką pracę. Nie sposób po prostu docenić naszej wdzięczności za to, że nasze dzieci odkrywają coś nowego w ogrodzie, jedzą smaczne i sycące jedzenie, codziennie przychodzą do czystej i wygodnej grupy, spacerują po zadbanych i bezpiecznych placach zabaw. Wszystko to dzięki Twojej miłości i oddaniu Twojej pracy! Uznanie za to!

Dasz maluchom pochodnię wiary, aby niosły się przez ich życie. Abyś zawsze miał w swojej duszy jasne lato. Niech światło twoich dobrych uczynków powstrzyma przed zbliżaniem się wszelkich złych rzeczy. A smutek, problemy i samotność nigdy nie zapukają do twoich drzwi. Więcej mądrości i życzliwości, szczerości i miłości.

Powodzenia, sukcesu zawodowego, rozwoju kariery, inspiracji, jasnych myśli i tylko pozytywnych emocji.Niech przeminą irytacja i gniew, szczerość i pracowitość zawsze będą. Bądź zdrowy, kochany, beztroski.

Wszystkiego najlepszego dla naszej drogiej niani! Życzymy Ci mniej zmęczenia w pracy i spędzenia weekendu z kochającą rodziną. Niech twoja praca będzie odpowiednio opłacana, a kierownictwo doceni i szanuje cię. Życzymy, abyś wyglądał świetnie i czuł się tak samo!

Dzisiaj, z okazji zbliżającego się święta zawodowego wychowawców, a także pracowników placówek przedszkolnych, gratulujemy wszystkim zaangażowanym w te niezbędne, niezbędne dla społeczeństwa zawody! Życzymy wszystkim dobra, spokoju i szczęścia w waszych rodzinach, dobrych relacji, dobrego zdrowia i pozytywnego życia!

Dzień dobry moi drodzy nauczyciele. Dziś, w ten piękny słoneczny dzień, kiedy natura dała nam kolejną szansę na cieszenie się ciepłymi dniami, my wszyscy rodzice i dzieci pragniemy pogratulować Wam wakacji. Wszyscy wiemy, jak długo na to czekałeś. Ale teraz w końcu nadszedł. A teraz chcemy ci pogratulować. Nawet nie wiesz, ile zrobiłeś dla nas i dla naszych dzieci. Podczas gdy my spędzamy dni w pracy i zarabiamy, Ty opiekujesz się naszymi dziećmi i edukujesz je. Niestety za swoje cierpienie nie otrzymujesz tyle pieniędzy, co inni pracownicy. Ale uwierz mi, uważamy Twoją pracę za bezcenną, wielokrotnie lepszą niż innych ludzi. Dziękuję, że po prostu jesteś sobą. I na koniec życzymy wszystkiego najlepszego. Żyj szczęśliwie, bądź kochany i bądź zdrowy.Powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach! Kochamy Cię!

Twój trudny i bardzo odpowiedzialny zawód wymaga ogromnego poświęcenia i uwagi – w końcu pracujesz z dziećmi. Dzisiaj chcę pogratulować wam wakacji – dnia pracownika edukacji przedszkolnej! Życzę zdrowia, wytrzymałości, inspiracji w pracy na długie lata! Twój codzienny wkład w rozwój naszych dzieci to nieoceniona praca! Dziękuję za wszystko!

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Z głębi serca życzę Ci wiecznej młodości duszy, optymizmu i szczęścia! Niech dzieci przynoszą tylko radość, niech w życiu będą tylko przyjemne obowiązki, niech na twojej drodze będzie wiele zwycięstw i chwalebnych sukcesów.

Każdego roku bierzesz pod swoją opiekę niemowlęta, umieszczając w ich umysłach i sercach to, co jesteś gotów dać swoim dzieciom. A kiedy wychodzisz z przedszkola do szkoły, rozstajesz się z cząstką swojej duszy. Niech twoje życie będzie pełne ekscytujących wydarzeń, niech entuzjastyczne krzyki dzieci pomalują je w jasnych kolorach. Bądź wierny swojemu obowiązkowi. Wesołych świąt, nauczyciele!

Dziś, w dniu nauczyciela i wszystkich przedszkolaków, bardzo chętnie gratuluję całej kadrze naszego przedszkola. Wy wszyscy: i pedagodzy, asystenci, kucharze, pracownicy muzyczni, pielęgniarki, gospodynie i cała reszta – pracujecie na rzecz naszego młodszego pokolenia. Twoja praca jest szlachetna. Wnosisz nieoceniony wkład w wychowanie młodego pokolenia, dając mu możliwość dorastania inteligentnych, zdolnych, zdrowych, rozwiniętych fizycznie ludzi. Bardzo dziękuję za bezinteresowną pracę, za miłość do dzieci, za cierpliwość, za chęć do pracy. Życzę wszystkiego najlepszego: dobrego zdrowia, szczęścia, szczęścia, dobrego samopoczucia rodziny!

W Dniu Wychowawcy i wszystkich przedszkolaków życzę jasnego i pozytywnego myślenia, łatwego poruszania się naprzód i uzyskania pożądanych rezultatów! Niech dzieci motywują i inspirują, a koledzy pomagają i pomagają! Otwarcie się na Ciebie i dobrobyt, miłość i inspirację!

Koledzy, dzisiaj jest nasze święto! Tylko osoba, która szczerze je kocha, może pracować z dziećmi. Człowiek o wielkim szlachetnym sercu i czystej duszy. Nasza praca nie jest łatwa, ale ile radości sprawia Ci patrzenie w te małe beztroskie oczy! Niech twoje życie będzie po prostu przepełnione miłością bliskich oraz szacunkiem uczniów i ich rodziców. Niech energii nie zabraknie, a optymizm pomoże zrealizować wszystkie najtrudniejsze zadania w życiu.Twórczy sukces w tak szlachetnej sprawie!

Gratulujemy udanych wakacji! Dzień Nauczyciela to świetna okazja, aby serdecznie pogratulować i życzyć kolejnych sukcesów. Nie pomyliłeś się wybierając zawód, udało Ci się znaleźć swoje powołanie – i to świetnie! Jak dzieci ciągną do ciebie, jak cię kochają i jakim ciepłem i przyjemnością promieniują twoje oczy, gdy bawisz się i pracujesz z dziećmi. Miło na Ciebie patrzeć, czujesz się komfortowo wśród dzieci, a one czują się przy Tobie dobrze, wesoło i spokojnie. Życzę Ci dalszego cieszenia się sukcesem zawodowym i czerpania radości z pracy. Niech Twoi uczniowie Cię kochają, rodzice Cię wspierają, a kierownictwo Cię docenia!

Gratulacje dla naszego ukochanego nauczyciela! Życzę posłusznych podopiecznych i odpowiednich rodziców. Podwyżki pensji, stałe szczęście, brak długów i problemów. Dziękuję za wspaniałą użyteczną pracę!

Drodzy nauczyciele! Mamy i tatusiowie powierzają ci najcenniejszą rzecz, jaką mają – swoich synów i córki. I otaczasz nasze dzieci opieką i ciepłem. Dziękuję za trudną, ale bardzo ważną pracę i życzę, aby otaczała Cię miłość i ciepło bliskich.Wesołych Świąt!

Moi wspaniali i szanowani koledzy, gratuluję Wam Dnia Nauczyciela i wszystkim przedszkolakom! Życzę wszystkim dobrego samopoczucia, pewności siebie i dobrego zdrowia, hojności duszy i zrozumienia, wesołego nastroju i spokoju moralnego, szacunku i wielkich sukcesów, rodzinnego szczęścia i pomyślności.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków, drodzy koledzy. Życzę wszystkim powodzenia i dobrego samopoczucia w naszej wesołej pracy, a także wszystkim nam, naszym bliskim i naszym ukochanym dzieciom. Niech nasi uczniowie zawsze się uśmiechają i są nam posłuszni, niech nadzieja dzieci na wszystkie dobre rzeczy ogrzeje nasze dorosłe serca.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Życzę szczęścia Twojemu wrażliwemu sercu, radości hojnej duszy, doskonałych talentów dla Twojej ciekawej natury. Niech dzieci wiwatują i wiwatują z uśmiechem, niech każdy dzień będzie dla Ciebie cudowny, niesamowicie niesamowity i miły.

Gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela

Ciepłe
gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela własnymi słowami

Gratulujemy udanych wakacji! Pogodny wiatr z aniołkami! Niech morze twojego życia będzie spokojne, jasne słońce, najlepsze wrażenia, dobrzy ludzie w drodze. Wiele dziękuję za: szlachetną, ważną pracę, wkład w rozwój i edukację, przecież dzieci to nasze kwiaty, szczęście, przyszłość.Chce łatwo radzić sobie z zadaniami, naładować emocje dzieci, nauczyć się spontaniczności i szczerości dzieci.

Drodzy wychowawcy i nianie, dyrektor muzyczny, manager i kucharze, w te wakacje życzymy Wam wielkiego szczęścia, kwitnącego zdrowia i dobrobytu materialnego! Niech wokół Ciebie będzie dużo dziecięcego śmiechu i słonecznych uśmiechów, światła i ciepła. Obyś miał pełne zrozumienie dla dzieci!

Słowa rozwiewane przez wiatr, wspomnienia unoszone przez lata. Życzymy, abyś miał je tylko jasne, jasne i długie – na całe życie. Życzę ci, kochanie, cierpliwości, powodzenia, szczęścia. Niech ciemne chmury nigdy nie zaciemniają nieba nad twoją głową! Niech wszystkie dziecięce uśmiechy zamienią się w niezapomniany jasny bukiet! Niech dzieci nigdy cię nie denerwują! Jesteś najmilsza, najbardziej wrażliwa i opiekuńcza, dlatego bardzo się cieszymy, że prowadzisz tę grupę. Życzymy wszystkim rodzicom dobrego samopoczucia w rodzinie, dobrych zarobków, doskonałego zdrowia! Jesteśmy zawsze gotowi wesprzeć Cię – w każdym biznesie i przedsięwzięciu. Bądź zawsze aktywny i wesoły!

Drodzy nauczyciele i pracownicy przedszkolnych placówek oświatowych! Gratulujemy udanego urlopu zawodowego i życzymy posłusznych i słodkich dzieci, które z przyjemnością wychowują i nauczają. Dziękuję za nieocenioną pracę, odwagę i miłość do dzieci, którą można porównać z prawdziwym poświęceniem. Twoje dobre serce daje naszym dzieciom najbardziej pozytywne cechy, uczy je kochać, komunikować się i żyć w zgodzie ze sobą.

Nasza droga, szanowana i kochana nauczycielka, stałaś się drugą matką naszych dzieci, która spędza z nimi więcej czasu niż ich rodzice.Udało ci się otoczyć ich ciepłem, życzliwością i troską, przygotować do trudnego procesu uczenia się. Cały nasz zespół rodziców jest Ci za to bardzo wdzięczny i szczerze pragnie pozostać tą samą sympatyczną, kochającą, utalentowaną i czarującą kobietą! Niech wszystkie dzieci, które wychowałeś w przedszkolu, wyrosną na prawdziwych ludzi, z których możesz być dumny. I kto przyjdzie ci z pomocą w tych chwilach, kiedy tego potrzebujesz!

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich przedszkolaków! Życzę, aby każdy dzień przynosił radość i przyjemny posmak. Aby dzieci były posłuszne, zdrowe i dociekliwe. Aby obowiązki w pracy były przyjemnością. Zdrowie dla ciebie, miłość, dobrobyt, życzliwość i najlepsze błogosławieństwa życia!

Dzień dobry wszystkim naszym drogim nauczycielom. Oto w końcu Twoje zawodowe wakacje. Dołączamy do Was i życzymy wszystkiego najlepszego. Naprawdę zasługujemy na to, co najlepsze. Rzeczywiście, w czasie, gdy idziemy do pracy i nie wiemy, gdzie umieścić nasze dziecko, przychodzisz nam na ratunek i podążasz za nimi. Nawet jeśli robisz to dla pieniędzy, robisz to dobrze. A to przecież jest najważniejsze. Teraz na dworze jest ładna pogoda, wszyscy wokół radują się i śpiewają, jakby wiedząc, że edukatorzy świętują swój dzień zawodowy. I na koniec bardzo dziękujemy. Wszyscy jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.Powodzenia we wszystkim, co robisz!

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela! Życzę, aby satelity dobrego nastroju, radości i uśmiechu zawsze krążyły po Twojej profesjonalnej planecie „Przedszkole”, aby spadały meteoryty miłości i cierpliwości, a komety problemów zawsze przelatywały obok.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Życzę, aby za Twój odważny zawód, za trudną, ale tak ważną pracę, każdego dnia wynagradzał Cię radością, szczęściem i pomyślnością. Życzę, abyście zawsze znajdowali wspólny język z dziećmi i łatwo mogli zwabić je do każdego biznesu, życzę, abyście nie napotykali trudności na drodze do sukcesu i zawsze czuli się jak szczęśliwa osoba!

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Szczerze życzę, aby Twoje serce było przepełnione miłością i radością, aby w duszy pozostałaś słodkim i pogodnym dzieckiem, abyś zawsze pozostawała na tej samej fali natchnienia i uśmiechała się ze swoimi podopiecznymi, aby całe Twoje życie było wspaniałym świętem.

Szczęśliwego urlopu zawodowego! Życzę więcej cierpliwości, powodzenia i, jak mówią, motyli w żołądku. Serdecznie dziękuję za tę niezbędną pracę, za miłość do dzieci, za pieszczoty nad nimi spędzone. Niech cała ta praca umysłowa, którą poświęciłeś na dzieci, wraca do Ciebie pod postacią pozytywnych emocji każdego dnia.

Łatwo przestawiaj się na pozytywy, doceniaj każdą chwilę, szybko rozwiązuj wszelkie niepowodzenia. Niech zawsze będzie zachęta do próbowania, pracy nad produktywnym rezultatem, tworzenia i pomocy. Wsparcie emocjonalne we wszelkich przedsięwzięciach.

Cóż za wspaniały zawód nauczyciela! To nawet nie zawód, ale cała misja – ważna, trudna i szlachetna. Bo to Ty wychowujesz nasze dzieci i stajesz się dla nich drugą matką – troskliwą, mądrą, kochającą i sprawiedliwą. Pomagasz nam wychowywać nasze dzieci i czynić je inteligentnymi, życzliwymi, odważnymi i po prostu dobrymi ludźmi. Pomóż przygotować ich do najważniejszego etapu życia – lat szkolnych. Dziękuję za nieocenioną pracę, którą wykonujesz każdego dnia. Wesołych Świąt!

Gratulujemy Dnia Nauczyciela i życzymy zawsze miłej pracy. Aby w spokojnej godzinie dzieci zachowywały się dobrze, dając ci godzinę spokoju. Niech twoja ciężka praca zawsze będzie nagradzana zainteresowaniem, a twoi bliscy zawsze wspierają cię na twojej trudnej ścieżce.Dziękujemy za nasze szczęśliwe dzieci!

Gratulujemy udanych wakacji! A z głębi serca mówimy Ci: dziękujemy za wybranie tego konkretnego zawodu! Jesteś naszym wsparciem, ponieważ powierzamy Ci najcenniejszą rzecz jaką mamy – nasze dzieci. Jesteś naszą pomocą, zawsze jesteś na stażu, gdy nawet bliscy nie są w stanie nam pomóc. Polerujesz nasze diamenty na olśniewający połysk! Życzę Wam niewyczerpanej cierpliwości, siły, niezliczonych radości i wielkiego ludzkiego szczęścia! Dziękuję za ciężką pracę!

W te wakacje zawodowe chciałbym życzyć Ci cierpliwości i mądrości w trudnej, ale bardzo ważnej pracy. Traktujesz nasze dzieci z troską i miłością i zasługujesz na wszystkie słowa wdzięczności i uznania. Bądź zdrowy, szczęśliwy, kochany i niech twoje wewnętrzne światło zawsze oświetla ścieżkę dla ciebie i wszystkich wokół ciebie. Wesołych Świąt!

Drodzy pracownicy przedszkola, Wesołych Świąt! Dziękuję za ciężką pracę i oddanie dzieciom! Życzymy pomyślności, rozwoju, doskonałego sprzętu, zaawansowanych technologii i mądrego przywództwa! Niech dobry nastrój stanie się kompasem w Twojej pracy! Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych!

W Dniu Wychowawcy i wszystkich przedszkolaków serdecznie życzę Wam, aby dzień pracy zamienił się we wspaniałe wakacje z dzieciństwa, a weekendy poświęciliście na zabawne podróże i zajęcia. Życzę dobrego zdrowia ciała i duszy, bogatego koloru i nieskazitelnego szczęścia życia.

Życzę Ci, aby wszyscy uczniowie uśmiechali się szeroko, nigdy nie płakali ani nie denerwowali Cię swoim zachowaniem. Niech rodzice przyjdą z wdzięcznością, abyś stał się najlepszym pracownikiem i nosił ten tytuł przez długie lata. Dziękuję za ciężką pracę i odpowiedzialność za wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym!

Moi drodzy koledzy, gratuluję Wam Dnia Nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Niech każdy dzień otwiera przed nami nowe horyzonty wielkich możliwości i wspaniałych pomysłów, aby nasze dzieci były zawsze szczęśliwe i wesołe, aby każda aktywność i hobby była kolorowa i jasna, aby każdy z Was był naprawdę szczęśliwy, kochany przez dzieci i bliskich.

Wzruszające gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela w prozie

Szczęśliwy Dzień Nauczyciela w prozie

W Dniu Nauczyciela i wszystkich przedszkolaków serdecznie życzę szczęśliwych i słodkich chwil w życiu ze smakiem beztroskiego dzieciństwa, a także dobrego zdrowia i wakacji duszy.

Sukces w biznesie i szczęście w życiu rodzinnym. Więcej siły, cierpliwości, szczerości i miłości. Zawsze promieniej radością i życzliwością. Śnij, wierz i realizuj swoje plany. I niech Bóg was zawsze chroni, mądrzy mentorzy dzieci. I żeby ludzie, którzy spotykają się na Twojej życiowej ścieżce, byli tak samo szczerzy i mili jak Twoi uczniowie.

Chcę ci serdecznie pogratulować tego ważnego dnia. Dziękuję za miłe serce i oddanie z jakim pracujesz, z jakim obdarzasz dzieci miłością i troską. Życzymy Ci życia w dostatku i niech szczęście, jak najlepszy przyjaciel, zawsze dotrzymuje Ci kroku.

Wesołych świąt dla wszystkich wychowawców i przedszkolaków! Obyś zawsze miał dobre i szczere oczy. Niech twoja dusza promienieje ciepłem i miłością. Bądź absolutnie szczęśliwy, gdziekolwiek i wszędzie. Wielki sukces, zwycięstwa i kolorowe wrażenia!

Dzieci bawią się na torach, a ty je oglądasz, zabierasz na lunch i drzemkę, a wieczorem oddasz je rodzicom całe i zdrowe, szczęśliwe i dojrzałe na kolejny dzień ! W Dniu Wychowawcy i wszystkim wychowawcom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za znakomitą pracę i życzymy wszystkiego najlepszego!

Gratulujemy dnia wychowawcy i wszystkim pracownikom przedszkola! Życzymy zdrowia, śmiechu, dobrej radości, silnych nerwów, siły, inspiracji i ciepła. I niech dzieciństwo naszych dzieci płynie gładko, otoczone Twoją szczególną troską i ciepłem.

Przedszkole to królestwo dzieci, a wy jesteście jego mądrymi władcami, a gdy jesteś w pracy, rodzice mogą spokojnie zajmować się swoimi sprawami, wiedząc, że jest ktoś, kto się nimi zajmie. niespokojni chłopcy i dziewczęta! Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych!

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela! Ty, jak kapitan, prowadzisz statek przez burzliwe wody pedagogiczne do lśniącej gwiazdy dziecięcego szczęścia. Niech więc burze spotykają się na tej drodze jak najrzadziej, szczęście częściej się uśmiecha, wlatują ciepłe wiatry dobrego nastroju, padają deszcze pieniędzy i kwitną kwiaty wdzięczności. Cierpliwość i spokój.

W Dniu Wychowawcy i wszystkich przedszkolaków pragnę, aby słońce świeciło jasno, dzieci szczerze się uśmiechały, szczęście nigdy nie ominęło, los się nie pogubił, a życie zawsze biorąc pod uwagę cudowne dni.

Dzieci łatwo pokochać! „Och, co za dziecko!” Ale spróbuj, opiekuj się kilkoma małymi fidgets! Jesteś zbawieniem zapracowanych rodziców i tych ludzi, z którymi dzieci są nie tylko bezpieczne, ale z którymi tak wiele się uczą – jak nazywa się kwiatek, jak układać słowa z kostek, jak się zaprzyjaźniać i ubierać … Proszę przyjąć serdeczne gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela i najlepsze życzenia!

Gratulujemy naszej złotej niani podczas jej zawodowych wakacji.Kochani, życzymy ci nieskrępowanego szczęścia i jasnych uśmiechów, szczerego śmiechu i wdzięczności dzieci, silnej miłości i powodzenia, dobrego nastroju i wspaniałego samopoczucia, szacunku i wszystkich ziemskich błogosławieństw.

Drodzy koledzy! Dziś jest nasze święto! Nasza praca jest najważniejsza w formacji, choć mała, ale już osobowość! Bez wątpienia jesteśmy budowniczymi fundamentu społeczeństwa, jego oparcia. A więc miejmy zawsze szczęście we wszystkim, niech w naszych domach zapanuje dobrobyt i szczęście, niech się doda energia i bonusy, a cierpliwość i siła nigdy nas nie opuści! Wesołych Świąt!

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Z całego serca życzę zdrowia i spokoju, pomyślności i radości. Niech każdy dzień pozwala czuć się szczęśliwym człowiekiem, niech psotne dzieci obdarzają jasnymi uśmiechami i radosnymi snami, niech praca na zawsze pozostanie ulubioną rozrywką, niech życie zawsze będzie pełne cudów i inspiracji!

Co roku przez Twoje ręce przechodzą dziesiątki, a czasem setki dzieci. Z osobna każdy orzeszek ziemny to ukochana i czarująca, ale tylko talenty, które wybrały zawód na żądanie, mogą poradzić sobie w towarzystwie maleńkich szkodników. Niech więc wszystkie Twoje zasługi zostaną docenione w Dniu wychowawcy i wszystkich pracowników przedszkolnych.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. W Waszych rękach i w Waszej mocy jest kształcenie wszystkich pokoleń, otwieracie drzwi do kraju szczęśliwego dzieciństwa i marzeń dla dzieci, dajecie im niezbędną wiedzę i możliwości pokazania swoich talentów. Z całego serca życzę, abyście nigdy nie stracili dobroci serca i inspiracji do pracy. Bądź szczęśliwy i zdrowy.

Życzę Ci, aby każde dziecko obdarzało Cię szerokim, promiennym i szczerym uśmiechem, abyś nie słyszał żadnych zachcianek i łez. Niech rodzice podziwiają profesjonalizm i cierpliwość. Wesołych Świąt!

Gdybyś miał szansę wybrać inny zawód, myślę, że odmówiłbyś. W końcu wychowywanie dzieci to nie tylko praca i zarabianie. To rysować, śmiać się, płakać, radować się i współczuć. Dzieci są jak lakmus: jeśli podejdziesz do nich z czarną duszą, odpowiedzą tak samo. Ale jeśli się zakochają, ta miłość będzie trwać przez całe życie.Wesołych Świąt! Bądź kochany!

Nasi drodzy nauczyciele i wszyscy, którzy biorą udział w życiu naszych dzieci! Serdecznie gratulujemy udanego urlopu! Życzymy wspaniałych uczniów, lojalnych rodziców, pomyślności i sukcesów w ciężkiej pracy! Oddanie Tobie i cierpliwość, miłość i zrozumienie! Niech Twoja praca zostanie doceniona, a płatność będzie wysoka i stabilna!

Dzisiaj, w Dniu Pracowników Edukacji Przedszkolnej, chcę pogratulować najlepszemu wychowawcy i wspaniałej osobie tego święta! Nie bez powodu nazywacie się kowalami ludzkich dusz, ponieważ to wy kładziecie podwaliny pod przyszłą osobowość dziecka i pomagacie mu stawiać pierwsze, choć jeszcze dziecinne, kroki w tym życiu. A ci, którzy przyszli do Ciebie jeszcze nieinteligentni i zdezorientowani, po latach z dumą mówią, że byli Twoimi uczniami. Serdecznie gratuluję z okazji Dnia Nauczyciela, życzę wdzięcznym uczniom spokoju, dobrego zdrowia i szacunku dla bliskich!

Gratulujemy naszym złotym wychowawcom i wszystkim przedszkolakom podczas wakacji zawodowych. Przyjmij, drodzy, szczere gratulacje dla swoich wielbicieli i koneserów – głęboko szanując swoich rodziców. Życzymy dobrego zdrowia i radosnych emocji, dobrego nastroju i optymistycznych nut duszy, wielkiej cierpliwości i dobrego zdrowia, osobistego szczęścia i doskonałości.

Najpiękniejsze gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela w prozie

Gratuluj Dnia Nauczyciela własnymi słowami

Uśmiechaj się każdego dnia, kiedy przychodzisz do pracy. Ciesz się, że masz możliwość zapaść w dzieciństwo bez rujnowania swojej reputacji. Na stanowisku dyrektora pozwól inspektorom przychodzić tylko na ich dzieci. Z Wesołych Świąt, rozwijaj się z Przedszkolem!

Nasza droga nianiu, dzisiaj są twoje wakacje! Życzę Ci długich i beztroskich lat życia. Niech wesoły dziecięcy śmiech cię rozweseli. Jesteś niezastąpionym asystentem wychowawcy. Wszyscy cię szanują i bardzo kochają za twoją życzliwość i szybkość reakcji. Jesteś naszym cudem!

Droga nianiu, gratulujemy Ci Dnia Wychowawcy i wszystkim przedszkolakom. Czasami trudno nadążyć za wszystkimi dziećmi. Ale świetnie sobie radzisz. I to nie jest praca, to twoje powołanie. Życzymy, abyś na zawsze pozostała słodką, wyrafinowaną, miłą, sympatyczną, pogodną, ​​zaradną, pogodną kobietą. Pragniemy dać dzieciom świat baśni i uśmiechu. Życzymy Ci spotykania się każdego dnia w jasnych kolorach inspiracji i miłości!

Wszystkim wychowawcom i pracownikom przedszkoli i żłobków gratulujemy tego wspaniałego dnia! Ogród jest jak wyspa radości i światła dla naszych dzieci, gdzie bawią się, spacerują, czytają poezję i bajki, fantazjują, śpiewają i tańczą. Życzymy Wam zdrowia, energii, poczucia humoru i wystarczającej siły, by poradzić sobie z naszymi małymi chuligani i chuliganami. Pozostań zawsze młody i piękny!

Gratulujemy naszym szanowanym, niezastąpionym nauczycielom na ich profesjonalnych wakacjach! Staliście się drugą rodziną naszych dzieci, dziękujemy za troskliwą wrażliwość, czułą opiekę i życzliwość. Niech Twoje ciepłe i delikatne dłonie nigdy nie zaznają zmęczenia, a uczniowie niech będą godnymi ludźmi i zawsze o Tobie pamiętają!

Gratulujemy Dnia Nauczyciela i życzymy zawsze miłej pracy. Niech twoja ciężka praca zawsze będzie nagradzana zainteresowaniem i niech twoi krewni zawsze wspierają cię na twojej trudnej ścieżce.

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkim przedszkolakom i wszystkim przedszkolakom życzę, abyście mogli cieszyć się życiem i szczerze uśmiechać się ze szczęścia, jak dziecko. Niech Twoje ukochane dzieci zamienią Twój dzień w wakacje, niech praca przyniesie sukces, a życie przyniesie szczęście i dobrobyt.

Zawsze z dziećmi, uwaga na wszystko, zawsze pomagaj. Dar nauczyciela pochodzi od Boga. Gratulacje dla naszego nauczyciela na wakacjach! Powodzenia w Twojej pracy!

Nasi drodzy nauczyciele! Z całego serca gratulujemy Ci urlopu zawodowego – Dnia Przedszkolaka! Dzieci cię kochają, rodzice cię szanują, wykonujesz swoją pracę nie tylko ze względu na zarobki, ale także dlatego, że takie jest twoje powołanie. Dzięki Tobie i Twojej trosce, Twoim wysiłkom i Twojemu profesjonalizmowi każde pokolenie dorasta mądrze i wykształcone.Niski ukłon za twoją pracę i może cię pobłogosławić los!

Drogi nauczycielu! Dobrze, że na świecie są tacy mili, troskliwi, kochający ludzie. Gratuluję Państwu urlopu zawodowego, życzę cierpliwości, wzajemnego zrozumienia z uczniami i rodzicami dzieci, bogactwa materialnego, zdrowia, spokoju ducha, odpowiedniego przewodnictwa i prawdziwych przyjaciół na drodze życia. Szczęśliwego Dnia Nauczyciela!

Twoja praca może nie zostać zauważona na pierwszy rzut oka, ale w rzeczywistości jest ogromna! Dzięki Tobie dzieci od najmłodszych lat uczą się wielu przydatnych rzeczy: prawidłowego trzymania długopisu, łyżki, pisania, czytania, liczenia, mycia i wielu innych. W końcu rodzice często nie mają czasu na wychowanie dziecka. Los każdego dziecka zależy od Twojej postawy. Dziś chcemy wyrazić szczerą wdzięczność za ciepłe nastawienie do naszych dzieci i życzyć długich i wspaniałych lat życia, przyjemnej pracy i prostego ludzkiego szczęścia!

W Dniu Nauczyciela i wszystkich przedszkolaków serdecznie życzę Wam wielkich cudów w życiu. Najważniejsze jest, aby szczerze w nie wierzyć, jak dzieci, a na pewno ci się przytrafią. Niech wszystko w życiu będzie dla ciebie radością, obyś zawsze miał dość siły, aby wychowywać dzieci, rodzinę, pracę, hobby. Życzę powodzenia i samych pozytywnych emocji w życiu.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych.Życzę Wam ogromnej cierpliwości i szczerego szacunku, oddania sukcesowi i powodzenia, wzajemnego zrozumienia z dziećmi i radosnych emocji, spokoju i dobrego samopoczucia rodziny.

Drodzy nauczyciele i wszyscy pracownicy przedszkoli! Dziś obchodzimy Twoje wakacje zawodowe i życzymy Ci, abyś zawsze był zdrowy, aby Twój duch był wesoły i wesoły! Dobre serce, wielka cierpliwość i wielka miłość do naszych małych psotników! Niech wasze dusze nie stwardnieją, optymizm się nie starzeje, przyjazne uśmiechy nie znikną z waszych uroczych twarzy! Bądź szczęśliwy, żyj w obfitości, radości i dobrobycie! Ciepło dla Ciebie i zrozumienie, miłość i szacunek, piękno i radość na długie lata!

Dziękuję za ciężką i czasami niepozorną pracę. Dzięki Waszej miłości do dzieci, Waszej szczerej trosce i profesjonalizmowi nam, rodzicom, jest o wiele łatwiej wychowywać dzieci. Życzymy Ci niewyczerpanego źródła siły, zdrowia, inspiracji i kreatywności! Szczęście, ciepło, dobrobyt dla swoich rodzin!

Każdego roku w najbardziej romantycznym okresie – koniec września – obchodzony jest Dzień Nauczyciela. Tym wspaniałym ludziom, którzy wychowują nasze dzieci, nawet sama natura daje okrągłe tańce opadłych złotych liści. A w tak cudowny dzień życzę wam tego samego pogodnego nastroju i tego samego pięknego życia. Niech Twoja praca będzie dla Ciebie tylko radością, dzieci będą posłuszne, a ich rodzice równie wdzięczni. Chciałbym również życzyć Ci cierpliwości, której tak bardzo potrzebujesz. Miłość, która pomoże poradzić sobie z najbardziej niespokojnymi uczniami. Powodzenia, które przyśle Ci tylko najlepsze dzieci i miej nadzieję na najlepsze.

Powierzyliśmy Ci to, co najcenniejsze… I co jakiś czas, dopóki nie jesteśmy razem, myślimy, jak się mają chłopaki? Ale zabierając do domu, widzimy w błyszczących oczach, że dzień był świetny dla okruchów! Komu dziękujesz za wsparcie rodziców? Oczywiście, nauczyciele! Przyjmij gratulacje z okazji wakacji i najlepsze życzenia!

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Pragnę, aby ogród był radosnym kwietnikiem z posłusznymi kwiatami życia, aby dom pozostał niezawodną i przytulną fortecą, aby życie było radosną pieśnią miłości, szczęścia i cudów.

Szczęśliwego Dnia Nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych! I w spokojnej godzinie i kiedy nauczą się rysować stokrotki i jedzą kaszę mannę … Nie odrywasz oczu od uczniów, a oni są całkiem szczęśliwi, że są posłuszni tak wspaniałemu nauczycielowi, rosną skokowo ku uciesze nas, ich rodziców! Niech więc szczęście zawsze towarzyszy Ci w Twojej ważnej, dobrej pracy!

Gratulacje Junior Teacher! Życzymy, aby spełniło się wszystko, co masz na myśli. Niech życie nie będzie nudne, a praca nie będzie ciężarem. Wszystkie problemy są łatwe do rozwiązania. I pozwól dzieciom ogrzać Twoje serce szczerymi uśmiechami w każdą pogodę!

Naukowcy twierdzą, że małe dzieci nie są głupie, ale są małymi osobowościami, bardzo wrażliwymi na otaczający ich świat… Jak rodzice mogą się trochę nie martwić wysyłając je do przedszkola? A jednak z takimi edukatorami nie ma się czym martwić! Opiekuj się, karm, nie pozwoli Ci się nudzić! Szczęśliwego Dnia Nauczyciela, nasi pomocnicy są bezcenni!

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych. Niech praca wcale nie będzie pracą, ale zabawną, ciekawą i ekscytującą aktywnością, cudowną podróżą po krajach dziecięcych marzeń i radości. Życzę Wam, abyście patrzyli na życie z czystym uśmiechem dziecka i spotykali się każdego dnia z takim samym optymizmem duszy. Pozwól uczniom być posłusznym, pozwól bliskim Cię kochać i kochać.

Szczęśliwego dnia nauczyciela i wszystkich pracowników przedszkolnych.Życzę, abyście cieszyli się życiem razem z dziećmi i dostrzegali wszystko, co piękne, nawet w małych rzeczach, życzę wam pracy jako szczęśliwe wakacje dla dzieci i powrotu do domu z poczuciem radości i miłości, gdzie zawsze jest się oczekiwanym i docenianym. Życzę zdrowia, wszystkiego najlepszego i powodzenia.

Gratulujemy Dnia Nauczyciela i wszystkim pracownikom przedszkolnym. Dziękujemy za pogodne, miłe, pogodne i szczęśliwe dni naszych dzieci, za ciepłe uśmiechy i ogromną wiedzę. Życzymy zdrowia i niesamowitej siły, bezgranicznej miłości w otwartym, wrażliwym sercu, miłości do życia, do pracy, do bliskich, do dzieci i do siebie. Bądź szczęśliwy i wychowuj piękne dzieci przez wiele lat.

Gratulujemy wspaniałego święta, dnia wychowawcy i wszystkich przedszkolaków. Życzę nieugaszonego światła w duszy i niekończącej się radości w sercu. Niech życie daje wiele wspaniałych możliwości i wielkich sukcesów, dobre zdrowie i szczęście, szczerą miłość do dzieci i radosny dźwięczny śmiech.