Gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Zebraliśmy dla Was wiele szczerych gratulacji z okazji narodzin do łez dziecka, syna, córki w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gratulacje dla Twojej córeczki! To takie szczęśliwe wydarzenie, teraz mały cud na pewno nie pozwoli się nudzić, będzie trudno, ale to takie nierealne szczęście, które może się zdarzyć w życiu. Życzymy Twojej córce dużo zdrowia, silnego wzrostu, więcej uśmiechu i dobrej nocy. Pozwól swojej rodzinie prosperować i napełniać się pozytywnymi emocjami i niezapomnianymi historiami.

Droga siostro, serdecznie gratuluję narodzin córki. Staniesz się najwspanialszą mamą na świecie, Twoje dziecko oczaruje każdego. Życzę twojej córce, aby stała się tak piękna i miła jak jej mama, niech maluch dorasta do radości wszystkich i każdego dnia da ci swój uśmiech.

Twój syn urodził się długo oczekiwany i już kochany. Życzę mu, aby był taki jak ty, odniósł w życiu sukces i był bardzo szczęśliwy. Pokaż mu doświadczeniem, że możesz żyć z optymizmem i marzyć bez końca. Niech rośnie otoczona ciepłem i troską ku radości was wszystkich. Życzymy, aby w domu odwiedzały tylko osoby szczere wobec Ciebie i spełniały się ich życzenia dotyczące Twojego dziecka. Niech syn dorośnie i pozna to życie bez żalu i problemów, aby nigdy nie zaznał ubóstwa i zdrady. Niech jego droga życiowa będzie łatwa i prawdziwa, a niebo nad jego głową spokojne.Niech w Twoim życiu będzie więcej powodów do radości, pozwól dziecku rosnąć i przyjemnie Cię zaskoczyć. Teraz śpi słodko, ale niech rośnie psotny i mądry, abyś nie dawał ci odpocząć. W międzyczasie niestrudzenie noś go w ramionach i kołysz nim, śpiewając kołysanki, niech jego marzenia będą magiczne.

Zdrowie dla dziecka, dobry nastrój, czas wolny na ciepłe, rodzinne spotkania, wiara w świetlaną przyszłość, powodzenia i szczerej miłości!

Synu wszystkiego najlepszego! Niech wszystko, co dobre, ciepłe, radosne przezwycięża ulotne trudności! Niech twój syn zawsze będzie miał szczęśliwego tatę i mamę, zdrowie i miłość! Życzymy Ci siły i cierpliwości w wychowaniu chłopca!

Droga mamusiu! Gratulacje z okazji narodzin dziewczynki, twojej córki. Od tego dnia w Twoim domu i sercu zamieszka prawdziwa księżniczka, która zachwyci Cię i uszczęśliwi każdego dnia. Życzymy silnej i przyjaznej rodziny, wzajemnego zrozumienia i ciepłych relacji. Niech twoje oczy zawsze będą wypełnione radością, szczęściem i promieniami światła. Zawsze pozostań tą samą promienną, kochającą i życzliwą matką. Niech twoja córka wyrośnie na zdrową dziewczynę, piękną, silną i silną wolę. W jej życiu bądź jej najlepszą przyjaciółką, doradcą i wsparciem, bo to jest bardzo ważne dla każdego z nas. Bycie mamą to trudna praca, ale jednocześnie przyjemna i mile widziana opieka. Pamiętaj, że zostałeś wybrany przez niebo, a Bóg zawsze będzie chronił Ciebie i Twoje dziecko.Bądź szczęśliwy!

Masz wspaniałego syna! Zużyte pieluchy, nieprzespane noce, płacz dzieci – to nic w porównaniu z tym: „Mamo, tato, daj mi pieniądze, inaczej szedłem na dyskotekę!” Szczęśliwego noworodka!

Niech nieskończone szczęście zagości w domu razem z noworodkiem. Aby każda chwila jego dorastania była pełna przyjemności. Aby dziecko miało dobry apetyt. Pozwól synowi każdego dnia rosnąć w siłę, pamiętaj, aby sprawić sobie przyjemność i rozkoszować się sobą. Aby los przygotował jedyny prezent dla dziecka – szczęście!

W urodziny mojej córki pragnę życzyć Ci gradu radości, góry pozytywnych emocji i wodospadu życzeń! Niech jej małe serce zawsze bije w rytm twojego! Niech dziewczyna będzie szczęśliwa i nigdy nie zazna smutku!

Szczerze życzymy Twojej córce dużo zdrowia, silnego wzrostu, dużo uśmiechu i dobrej nocy.

Narodziny dziecka to wielka radość, ale też wielka odpowiedzialność, dużo pracy. Życzę Ci, aby ta radość przewyższała wszystkie inne. Szczęśliwego noworodka!

Twoja rodzina ma piękną dziewczynę! Niech więc będzie najszczęśliwsza, najmądrzejsza i najbardziej ukochana. Niech daje ci tylko radość, jego dźwięczny śmiech nigdy nie cichnie. Dobre zdrowie i szczęście będą jej najbliższymi przyjaciółmi.

Minęło dziewięć miesięcy, odkąd po raz pierwszy ekscytowałaś się urodzeniem dziecka. A dzisiaj, patrząc na swojego nowonarodzonego śpiącego syna, rozumiesz, że oto jest nieziemskie szczęście, o którym tak często pisze się w książkach i pokazuje w filmach! Życzę szczęśliwym rodzicom, byście zawsze byli dumni ze swojego syna i wychowywali go tak, jak wychowali was rodzice! Życzę, abyście nie znali z nim problemów, zawsze radujcie się z jego zwycięstw, najpierw małych: najpierw słowa, kroki, a potem wielkie: zwycięstwo w szkole, rywalizacja. Szczęśliwego noworodka dla ciebie!

Kochanie! Gratulujemy narodzin córki! Pragniemy, aby była tak słodka i piękna jak jej matka. Niech w przyszłości zawsze będzie w centrum uwagi, aby w jej życiu nie było problemów i zmartwień. Życzymy, aby mama i córka nigdy się nie kłóciły, abyście zawsze doskonale się rozumieli i zostali najlepszymi przyjaciółmi! Szczęście dla Ciebie i spełnienie wszystkich pragnień!

Kochanie (imię), szczerze gratuluję narodzin córki. Zostałaś matką najpiękniejszej i najwspanialszej dziewczyny na świecie. Zawsze obdarzaj ją swoim uśmiechem, czułością i troską, aby we wszystkim wyglądała jak jej matka.Życzę Tobie i Twojemu dziecku wielkiego szczęścia!

Dzisiaj zostałaś mamą księżniczki! Szczerze gratuluję narodzin małego cudu. Życzę mojej córce, aby zdrowo rosła, podbijała wszystkich swoim pięknem i zachwycała każdego dnia. Sposób, w jaki nieuniknione nieprzespane noce staną się tylko przyjemnym wspomnieniem, a troska, jaką obdarzasz swoją księżniczkę, doceni przez całe swoje życie.

Drogi (imiona rodziców), w Twojej rodzinie jest drugie dziecko – urocza córeczka. Niech stanie się dla Ciebie prawdziwą radością, niech zawsze obdarza Cię swoim uśmiechem. Życzę Twojej rodzinie szczęścia, pomyślności i spełnienia wszystkich pragnień!

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Niech twoja mała księżniczka kiedyś stanie się piękną kobietą, mądrą i miłą królową.

Gratulujemy narodzin małej księżniczki w Twojej rodzinie. Teraz Twoje życie zmieni się na lepsze po pojawieniu się w domu małego aniołka. Pragnę, aby dziecko wyrosło na zdrową, mądrą, ładną dziewczynę, która sprawi, że świat zabłyśnie swoim uśmiechem.

Narodziny córki to prawdziwe święto. Gratulujemy i życzymy, aby Twoja rodzina rosła silniejsza i rosła, aby dziecko na pewno miało brata lub siostrę! Niech Twoja rodzina stanie się godnym przykładem miłości, cierpliwości i wzajemnego szacunku! Bardzo Cię kochamy i jeszcze raz gratulujemy!

Najpiękniejsze gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki, z całego serca

Gratulujemy narodzin dziecka, syna, córki w prozie

Gratulujemy cudownego noworodka, z okazji narodzin słodkiej i cudownej córeczki. Życzę maluszkowi dobrego zdrowia i szczęścia, spokojnego nieba i pomyślności, radosnych dni i magii życia. Niech córka dorośnie na radości rodziców i będzie Twoją prawdziwą dumą.

Gratulujemy narodzin syna o czystym sercu i duszy. Rodzicom życzymy, aby szczęście było niezmiernie wielkie, zaopiekuj się dzieckiem i pozwól mu szybko rosnąć na Twoich oczach. Niech nowy etap w Twoim życiu nadejdzie dużo szczęścia i inspiracji. Zaopatrz się w kreatywne pomysły na dobry rozwój dziecka. Chociaż nie jest łatwo być dobrymi rodzicami, najważniejsze jest, aby spróbować. Poświęćcie sobie nawzajem więcej uwagi i czułości, pomóżcie i pozwólcie swojemu synowi poczuć tak ciepłą atmosferę. W końcu tylko będąc kochanym możesz dorosnąć jako osoba godna i życzliwa. Otwieraj nowy świat każdego dnia, a przed Tobą niech czeka na Ciebie tylko szczęście i więcej podziwu. Niech rodzina, w której dorasta twój syn, oddycha pozytywną i jasną wiarą w jutro. Drodzy rodzice, poznajcie prawdziwe szczęście rodzinne, niech to cudowne uczucie was przytłoczy.

Gratulujemy córce! I nawet jeśli teraz tylko płacze i domaga się jedzenia, wiedz, że twoja córka jest twoją dumą, która już wkrótce obdarzy cię czarującym uśmiechem, powiedz „tak”, „mamo”, „tata”, a potem zacznie chodzić i skacze, a gdy dorośnie stanie się wsparciem Twoich rodziców! Daj jej więcej miłości i szczęścia, a wszystko to w pełni do Ciebie wróci!

Gratulujemy narodzin spadkobiercy! Życzę dziecku bohaterskiego zdrowia, rycerskiego charakteru, błyskotliwego sposobu myślenia i szczęśliwego królewskiego życia. Niech syn gloryfikuje tylko twoje nazwisko!

Szczęśliwy uśmiech Gratulujemy szczęśliwym rodzicom! Niech zdrowie, wytrwałość i wytrwałość wyjdą od taty, a uroda, dobry gust i radość od mamy. Bądź cierpliwy już teraz! Wszystkie pierwsze trudności są tymczasowe! Niech córka zadowoli serca i napełni dusze szczęściem!

Moi drodzy, szczęście przychodzi z trudem, dobre samopoczucie przychodzi z determinacją, kontynuacja przychodzi z dziećmi. Niech wasze wspólne życie będzie tym wszystkim, a także drżącym sercem ukochanego mężczyzny, ciepłym spojrzeniem noworodka, wsparciem rodziców!

Gratulujemy narodzin słodkiego synka, cudownego i wspaniałego chłopca. Życzę ci żyć w przyjaznej i szczęśliwej rodzinie, życzę twojemu synowi silnej siły i zdrowia. Niech stanie się prawdziwym mężczyzną, odważnym bohaterem i życzliwą osobą.

Oczywiście długo czekałeś na ten ekscytujący dzień. A kiedy nadszedł, nadal nie wierzysz w swoje szczęście.Tutaj leży, taki mały, bezradny i tylko twój! Twój syn! Serdecznie gratulujemy narodzin syna! Niech rośnie w siłę i uśmiecha się z tobą każdego dnia! A wy, drodzy rodzice, dziękujcie Panu za syna. Niech twój dom zostanie zmieciony przez nieszczęście i smutek. Niech tylko radość wniesie do twojego domu. Gratulujemy dodania!

Gratulujemy wspaniałej imprezy – narodzin córki! Pozwól swojej małej dziewczynce rosnąć, rozwijać się, proszę, daj wspaniały nastrój i przynieś niesamowite uczucie jedności, rodziny i duchowej bliskości. Bądź szczęśliwy, pielęgnuj każdą chwilę i dbaj o siebie nawzajem!

Co za szczęście, gdy rodzi się dziecko, kolejna nadzieja na lepszą przyszłość, ale więcej szczęścia, gdy jest chłopcem. Następca rodziny, pomoc dla ojca, a także miłość i opieka matki. Ale wychowanie syna to duża odpowiedzialność. Moi drodzy rodzice, gratuluję i życzę dużo cierpliwości, wytrwałości, mądrości i miłości, aby ten przyszły mężczyzna powodował płacz, tylko z dumy i radości dla niego.

Nie ma to jak uczucie, gdy twój syn robi pierwszy krok, mówi pierwsze słowo, opowiada o swojej pierwszej miłości lub przynosi do domu swoje pierwsze D. Wy rodzice musicie doświadczyć tych uczuć, a życzę wam, aby wasz chłopak rósł szczęśliwy i dociekliwy, aby jego sukcesy cieszyły was i inspirowały, abyście zawsze pozostawali dla niego wzorem i wzorem wspaniałej osoby.Wesołych świąt!

Niech twój syn zyskuje siłę i rośnie szybciej z radości. Gratulujemy uzupełnienia rodziny i żyj jak najdłużej z tą niesamowitą radością w oczach. Zachowaj to uczucie na długie lata, zapamiętaj tę kołyskę i kilka kilogramów szczęścia. Niech twój prawdziwy sens życia wzrośnie i stanie się cięższy. Niech twoja dusza zawsze będzie młoda, ponieważ wraz z narodzinami syna następuje pełna reinkarnacja z rodzicami. Ciesz się każdym dniem, pamiętaj każdą szczęśliwą chwilę, bo prawdziwe szczęście rośnie szybko i niepostrzeżenie. Niech będzie wszystko, czego ty i twój syn potrzebujecie. W dobrobycie i zrozumieniu pokaż mu, jak powinna wyglądać rodzina. Niech serce śpiewa każdego dnia i raduje się w oczach tego małego, ale bardzo wielkiego szczęścia. Gdy dorośniesz, podpowiadaj i dziel się swoim doświadczeniem w odpowiednim momencie, aby Twój syn wyrósł na godną osobę.

Drogi bracie, gratulujemy narodzin Twojej córki. Chociaż twoja córka jest jeszcze dość mała, jest już taka urocza, słodka i wygląda jak anioł. Życzę, aby Twoje dziecko rosło zdrowo i każdego dnia sprawiało radość rodzicom.

Który mężczyzna nie chce syna? Teraz tata ma pomocnika. I życzymy, aby mama nie przestawała i raczej zadowoliła nas córką! Niech śmiech dzieci ogrzeje Twój dom, a słodki bałagan – dotknie. Niech twój syn będzie zdrowy, mniej płacze i więcej się śmieje. Twoja rodzina jest teraz ucieleśnieniem sielanki i szczęścia, bo pojawił się w niej aniołek – słodkie, delikatne dziecko! Niech wszystkie twoje sprawy się kłócą, a miłość żyje w sercach jeszcze przez wiele lat, ogrzewając nawzajem swoje dusze!

Hurra, urodziła się piękna dziewczyna, gratulacje dla Twojej córki. Szczerze życzę, aby jej życie było płynną, równą, kolorową i kolorową ścieżką. Niech dziewczyna dorośnie zdrowa, miła, słodka, mądra i piękna. I życzę rodzicom pomyślności, miłości i wspaniałych możliwości, aby zapewnić dziecku szczęśliwe dzieciństwo.

Serdecznie gratulujemy Wam kochani z okazji narodzin Waszej córki! Od tego dnia jesteście rodzicami, a to jest nieziemskie szczęście. Niech twój dom będzie prawdziwym rodzinnym paleniskiem i pełną miską, niech osiedli się w nim radość, ciepło, miłość i zrozumienie, a ominą go kłopoty, smutki i nieszczęścia. Kochamy Cię i przytulamy malucha!

Szczęśliwy chłopczyk, kochani! Syn – zdrowie, słodkie sny w nocy, żeby mama i tata spali i nabrali sił!

Gratulujemy młodym rodzicom narodzin spadkobiercy, następcy rodziny! Niech ścieżka Twojego rodzicielstwa będzie łatwa i przyjemna, wypełniona drżącymi chwilami i emocjonalnymi wspomnieniami.Życzymy dziecku, aby jego droga życiowa była ciekawa i przyjemna, z jak najmniejszą liczbą przeszkód i przeszkód na drodze.

Gratuluję Ci najwspanialszego i najbardziej wyczekiwanego dnia w Twoim życiu, z okazji narodzin Twojego syna! Życzę mu, aby wyrósł na najzdrowszą osobę na świecie ku Twojej radości! Niech wszystko, co najlepsze i najjaśniejsze, jakie może być na świecie, czeka na niego w życiu! Niech dorośnie szczęśliwy i proszę z pierwszym uśmiechem, pierwszymi słowami i pierwszymi krokami!

Narodziny dziecka to ważne wydarzenie w rodzinie. Na ziemi pojawiła się nowa osoba, spadkobierca, rodzimej krwi, której los jest w rękach rodziców i krewnych. A to, czym stanie się w przyszłości, zależy w dużej mierze od rodziców, ich inteligencji, wiedzy, odpowiedzialności wobec dziecka. Życzmy mu, aby odziedziczył wspaniałe przymioty ojca i matki. Za szczęście rodziców!

Najcieplejsze gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Polecane
gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki w prozie

Twój nowy i ostry zwrot w życiu zaczyna się z tym dzieckiem w pięknej kołysce. Gratulujemy narodzin syna, to wydarzenie jest nieporównywalne! Życzymy dobrego zdrowia, szczęśliwy los i niech przejdzie jak najwięcej dróg życia z łatwością.W dniu urodzin Twojego syna narodziło się Twoje rodzinne szczęście i dobrobyt.To jest prawdziwe bogactwo – jest w naszych dzieciach.Dziś jedno z Twoich najbardziej cenionych pragnień się spełniło. Niech rośnie i raduje Cię radością każdego popołudnia.Niech ten cud uczyni cię milszym, a twoje życie stanie się łatwiejsze. Wkrótce będziesz się zastanawiać, jak mogłeś bez niego żyć. Syn powinien widzieć swoją rodzinę szczęśliwą i zrozumieć, że bocian przywiódł go do dobrej rodziny. Daj mu godny przykład dobrego życia, aby wiedział, jak szeroki jest ten świat. Życzymy mu więcej szczęścia i najlepszych perspektyw!

Szczęśliwego narodzin championa! Życzymy, aby twój chłopiec dorósł tak jak wy oboje, aby nikt się nie obraził. Zostań prawdziwym przyjacielem i obrońcą młodszych braci i sióstr, których wkrótce będzie miał. Tymczasem pozwól sobie spać w nocy i nie bądź kapryśny!

Z całego serca pragnę Ci pogratulować przybycia małej księżniczki do Twojej rodziny! Pozwól jej dobrze się rozwijać, szybko rosnąć, dobrze spać i dobrze się odżywiać, sprawiać przyjemność i dawać szczęście. Życzę wam szczerze radować się z każdego nowego osiągnięcia – uśmiechu, zęba, pierwszego kroku. Niech rośnie aktywnie i zdrowo!

Jak długo czekaliśmy na tego bociana, który w końcu przyniósł najcenniejszą i bezcenną rzecz, jaką człowiek może mieć w tym życiu – synka. To naprawdę magiczne i radosne wydarzenie! Niech syn będzie silny, zdrowy, energiczny, mądry i co najważniejsze szczęśliwy. Niech jego życie będzie jasne i jasne. Gratulacje!

Cóż za urocza córka. Życzę wam, rodzice, cierpliwości, życzę wam wystarczająco dużo snu w nocy. Wychowaj swoją córkę szczęśliwą. Temper, kształtuj jej zdrowie. Niech codziennie przyniesie Ci radosne chwile komunikacji. Gratulacje dla Twojego dziecka.

Szczęśliwego narodzin syna! Jest nowy dodatek do Twojej wspaniałej rodziny, wielka radość. Niech twój syn dorośnie mądry, szczęśliwy. Zdrowie dla niego i uzasadnienie wszystkich twoich nadziei, które w nim pokładasz. Niech na jego drodze życiowej spotkają się sukcesy, szczęście i wspaniali ludzie.

Nie ma ważniejszego wydarzenia dla rodziny niż narodziny dziecka! Wraz z nadejściem dziecka w rodzinie króluje miłość, szczęście, radość! Każdy dzień wypełniony jest nowymi odkryciami, życie nabiera nowego znaczenia! Niech Twój syn dorośnie zdrowy, odważny, silny, posłuszny! Niech jego śmiech rozbrzmiewa jak dzwon, niech zadowoli rodziców swoimi uśmiechami i psikusami!

Życzymy Wam na co dzień wplatać w wianek swojej córki kolorowe wrażenia, radosne spotkania, ciekawe rzeczy. Zdrowie, szczęście i ekscytująca ścieżka, po której tak łatwo będzie biegać małym dzieciom!

Niech zawsze czuje ręce czułej matki i otacza go niezawodna ochrona ojca!

Gratuluję narodzin córki iz całego serca życzę zdrowia do guzika, dobrych cudów i spełnienia wszystkich marzeń dziecka. Niech rodzice zawsze mają okazję podarować córce bajkę życia, niech serce księżniczki nigdy nie zazna smutku i urazy.

Szanowni! Gratulacje dla twojej córki! Bardzo się cieszymy, że teraz mamy takie szczęście – nasze dziecko, na które wszyscy tak długo czekaliśmy – Twoja córka i nasza wnuczka! Wystarczy jedno spojrzenie, aby w tym malutkim nosie i słodkich policzkach zobaczyć piękną księżniczkę! Zdrowie dla naszej dziewczynki i wielkie szczęście w życiu!

Gratulacje, masz syna! Niech stanie się Twoją radością i wsparciem w przyszłości, by wyrósł zdrowo, odważnie i inteligentnie. Życzymy samych szczęśliwych chwil z ukochanym synem i obyśmy każdego nowego dnia wspólnie odkrywali ten ciekawy świat tak, jakbyście sami się odradzali.

Gratulujemy wspaniałego wydarzenia – narodzin dziecka! Życzymy mu, aby dorastał mądrze i zdrowo, zawsze po to, by zadowolić mamę i tatę. Niech w życiu czeka na niego wszystko, co najlepsze i najpiękniejsze. Ty też masz zdrowie, dużo siły i cierpliwości, abyś mógł obdarzyć swoje dziecko miłością i czułością, nie zniechęcając się chwilowymi trudnościami, bo dziecko da Ci szczęście swoim śmiechem, zadowoli Cię swoim pierwszym uśmiechem i pierwszym kroków, dokonaj wielu takich prostych i tak niesamowitych odkryć, które sprawią, że Twoje życie będzie naprawdę szczęśliwe!

Gratulujemy nowego życia! Z tym, że dziś bicie bardzo maleńkiego serca oznaczało narodziny prawdziwego cudu. Niech to serce nigdy nie pozna zła, niech zawsze bije w rytmie szczęścia i miłości. Niech jego mały właściciel stanie się bardzo godnym, pozytywnym i dobrym człowiekiem.Wszystkiego najlepszego, córki!

Wielka radość zawitała do domu! Gratulujemy narodzin cudownego dziecka. Niech mały koralik wyrośnie na piękną i mądrą dziewczynę, a rodzicom zapewnij szczęście i dobre noce!

Gratulujemy szczęśliwym nowym rodzicom narodzin pięknej małej księżniczki. niech anioły chronią twoje dziecko przed kłopotami i nieszczęściami, niech dorośnie jako piękna, zdrowa, inteligentna dziewczyna.

Gratulujemy narodzin twojego szczęścia! Z całego serca życzę Waszej Rodzinie wielu lat zdrowia i pomyślności, spokoju i radości. Niech dziecko dorasta w otoczeniu miłości bliskich i opieki bliskich, niech mama i tata pomogą pokonać wszelkie przeszkody na drodze dziecka!

Chcę pogratulować twojej córce! Oto wydarzył się kolejny cud, pojawiło się nowe życie i ozdobiło sobą ten świat. Życzę Ci, aby rosła zdrowa, szczęśliwa, posłuszna, uszczęśliwiała każdego dnia i każdą minutę. Cóż, ty, cierpliwość, wyrozumiałość, aby żadne trudności nie przestraszyły się.

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Niech mała księżniczka dorośnie zdrowa, dociekliwa, cudowna jak jej matka i mądra jak jej ojciec! Życzymy Twojej rodzinie wielkiej miłości i niech śmiech dzieci w domu nigdy się nie kończy!

Masz mały kwiatek, łagodnego anioła. Niech twoja córka dorasta zdrowo. Ciesz się jej małymi i dużymi sukcesami. Wiedz, że córka w rodzinie jest źródłem niewyczerpanego ciepła. Ogrzej się przy tym palenisku i raduj się, niech wszystko będzie z tobą w porządku.

Z całego serca wzruszające gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki

Gratuluję narodzin dziecka, syna, córki własnymi słowami

Gratulujemy powiększenia Twojej rodziny! Niech Twoje dziecko będzie rosło zdrowe i szczęśliwe. Zawsze cieszy bliskich ciepłym i szczerym uśmiechem. Życzymy aniołowi stróżowi ochrony całą twoją silną rodzinę.

Dzisiaj jest najważniejszą datą w annałach Waszego wspólnego życia – dzień, w którym Twoje dziecko przyszło na ten świat. Serdecznie gratuluję narodzin syna! Niech to słodkie i delikatne dziecko dorośnie silne i silne, będzie mądre i odnosi sukcesy. Życzymy mu, aby cię bardziej zadowolił i przyniósł mniej smutku.

Kochani (imię rodziców), spełniło się Twoje najskrytsze marzenie – zostałeś rodzicami najpiękniejszej dziewczynki. Pozwól swojej ślicznotce urosnąć i ciesz się zawsze jej uśmiechem. Niech będzie piękna jak mama i odważna jak tata.Szczęście i wszystkiego najlepszego dla Twojej silnej rodziny!

Gratulujemy szczęśliwej matce narodzin jej ukochanego mężczyzny, narodzin drogiego syna. Życzę mamie, aby wkrótce wyzdrowiała i każdego dnia cieszyła się cudownymi chwilami macierzyństwa, życzę, aby Twój syn wyrósł na zdrowego, mądrego, pięknego, mądrego, miłego, wesołego i odważnego chłopca. Spokój w domu, szczęście dla rodziny i wspaniałe dzieciństwo dla syna!

Niech córka otrzyma wszystko – miłą duszę, subtelny umysł, piękno i atrakcyjność.

Gratulujemy narodzin twojej córki, twojego anioła i księżniczki! Niech rośnie jak piękny kwiat ku Twojej radości bez kłopotów i smutków, chorób i niepowodzeń. Być piękną i kobiecą jak mama, silną i mądrą jak tata. Szczęście dla niej w życiu, podbijanie wszelkich wyżyn, osiągnięć i dumy od rodziców.

Gratulujemy cudu Twojej nowo narodzonej córeczki! Dziewczyna w rodzinie to komplement dla mamy i prezent dla taty, to czułość, odbicie szczerości, twoje najlepsze cechy, bezgraniczna miłość, nagroda, ciepło, światło, niewinność. Niech dziecko będzie szczęśliwe, kochane przez los, obdarzone talentami, urodą, zdrowiem, szczęściem.

Cóż, jaki mężczyzna nie chciałby zostać ojcem syna? W końcu syn jest spadkobiercą i pomocnikiem. Tutaj, drogi przyjacielu, spełniło się twoje marzenie. Teraz nadszedł czas, aby zacząć budować dom i sadzić drzewo. Teraz Twój dom stanie się jeszcze cieplejszy i wygodniejszy, bo rozświetli go śmiech małego człowieczka. Gratulacje z okazji narodzin twojego syna.Niech Twój spadkobierca dorośnie zdrowo i niech mniej łez spływa z jego oczu, a uśmiech częściej pojawia się na jego twarzy. Od tego momentu twoja rodzina stała się naprawdę kompletna. Oczywiście fajnie byłoby mieć teraz siostrę, żeby twój syn się urodził. Pomyśl o tym! Dziś w waszym wspólnym życiu jest jeszcze jeden anioł. Tak, ta urocza bryłka w pieluchach to twój anioł, bo niebo przysłało go do ciebie. Chroń go więc i kochaj całym swoim rodzicielskim sercem.

Niech twój słodki anioł będzie najszczęśliwszym dzieckiem na świecie, ponieważ dasz mu to, co najważniejsze – swoją miłość, uczucie i troskę! Niech twój syn ma wszystko, o czym marzy! Życzę Twojej rodzinie tylko dobra, zdrowia i spokoju!

Szczęście zapukało do twoich drzwi — Bóg dał ci syna! Czy to nie jest najważniejsza rzecz w życiu? Niech dziecko z dnia na dzień rośnie w siłę, zamienia się w prawdziwego mężczyznę. Życzymy tacie wychowywać syna podobnego do siebie z siłą, przyzwoitością i inteligencją, a mamie dać dziecku umiejętności życzliwości i szczerości. Żyj duszą do duszy, kochaj swojego syna, ucz go tylko dobrych rzeczy i pozwól mu stać się prawdziwym mężczyzną – odważnym, uczciwym i oddanym swojej rodzinie.

Dzisiaj z nieba spadł bocian. A co przyniósł w torbie? I to jest najcenniejszy skarb, jaki dzieje się na ziemi. To twoja duma, to twoja radość, to twoje życie. Gratuluję narodzin syna. I życzę przede wszystkim dobrego zdrowia. Bohaterski dzieciak, który dorośnie i wejdzie w ten świat, i silnych rodziców, dzięki którym zawsze możesz z nim chodzić i wspierać go we wszystkim, chroniąc go swoją miłością.

Wspaniali rodzice pięknego dziecka! Gratuluję ci najszczęśliwszego dnia w twoim życiu – z nadejściem małej bryły! Niech twój syn dorasta zdrowy, silny, silny i mądry. Życzę młodym rodzicom siły i inspiracji, mądrości i cierpliwości. Niech Twoje nowe i ciekawe życie stanie się jak magiczna tęcza i będzie pomalowane na jaskrawe kolory miłości, szczęścia, uśmiechu, śmiechu, przyjemnego podniecenia, nieopisanych wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Niech wypełni się dziecięcym śmiechem, zabawą, niesamowitymi i bajecznymi chwilami. Niech Twój cudowny syn stanie się dla Ciebie nie tylko nadzieją i wsparciem, ale także dumą i ochroną!

Niech małe nóżki biegają szybko po ścieżkach, niech śmiech dzieci wypełnia Twój dom każdego dnia. Niech syn dorośnie zdrowy, silny, silny i stanie się prawdziwym mężczyzną.

Kiedy w rodzinie rodzi się dziecko, jest to wielkie szczęście. Jeszcze większe szczęście, gdy urodzi się spadkobierca. Od pierwszego dnia życia na synu spoczywa wielka odpowiedzialność, ponieważ teraz musi dumnie nosić ten tytuł przez całą swoją życiową drogę.Będzie musiał być nie tylko człowiekiem, ale człowiekiem z wielką literą. Nie mamy wątpliwości, że jako rodzice zrobicie wszystko, aby wychować godną osobę o temperamentnym charakterze i silnym duchu. Niech twój syn stanie się prawdziwym pomocnikiem dla swojej matki, a następnie wiernym mężem i prawdziwą głową rodziny. Ale na to za wcześnie. Na tym etapie ograniczymy się do tego, że dorasta szczęśliwy i zdrowy w otoczeniu rodzicielskiej miłości. Życzymy, abyś otrzymywał tylko pozytywne emocje z nowego statusu. I nie może być inaczej, bo wygląd dziecka to zawsze szczęście.

Chcę pogratulować Ci ważnego wydarzenia – pojawienia się spadkobiercy w rodzinie! Życzę dziecku godnego pozazdroszczenia zdrowia i umysłu. Niech ma złote serce i ręce, bystry umysł, mocne słowo i ducha.

Co może być lepszego i ważniejszego niż narodziny Twojej ukochanej córki? Chyba nic, bo to rodzimy kwiat, który zawsze zachwyci Twoją duszę, zachwyci oczy i wywoła uśmiech. Serdecznie życzę wielu szczęśliwych chwil macierzyństwa, a także serdecznie gratuluję tego długo oczekiwanego wydarzenia. Od tej chwili jesteś prawdziwą matką, która potrafi nie tylko dobrze opiekować się swoim dzieckiem, ale także obdarzyć je swoją matczyną miłością i uczuciem. Mówią, że miłość matki do dziecka jest najsilniejszą, najczystszą i najwierniejszą miłością na świecie! Bądź więc szczęśliwy, że byłeś w stanie doświadczyć tego uczucia i dotknąć najbardziej intymnych i czułych impulsów swojej duszy.Wiedz, że to wielkie szczęście i duma być mamą córki i jej Anioła Stróża!

Gratulacje dla twojego syna! Niech ten mały promień Twojej miłości stanie się prawdziwym słońcem. Niech świat Twojej rodziny wypełni się ciepłem i światłem swoim wyglądem. Życzymy, aby był jasny we wszystkim i cieszył się zdrowiem, sukcesami i osiągnięciami!

Kochanie (imię), gratulujemy narodzin Twojej córki. Jest jeszcze dość mała, ale nie zauważysz, jak wyrośnie na prawdziwą piękność i „zapanuje” nad męskimi sercami. Pozwól dziecku rosnąć duże i zdrowe dla radości wszystkich.

Hurra, męska część Twojej rodziny ma nowego członka! Wciąż bardzo mała, wzruszająca, wesoła i zawsze uśmiechnięta. Niech ten burzliwy śmiech nie opuści twojego domu, a noce niech będą spokojne. Szczęśliwego noworodka, rodzice!

Dzisiaj wszyscy przyjaciele i krewni spieszą się, aby pogratulować Ci tak wspaniałego wydarzenia, narodzin Twojego syna! I nie jesteśmy wyjątkiem. Życzymy, aby ten mały skarb cieszył mamę i tatę dobrym zdrowiem. Pozwól mu stać się inteligentnym, pięknym, silnym, odnoszącym sukcesy. I życzę nowo powstałym rodzicom mądrości, cierpliwości i siły do ​​wychowania prawdziwego mężczyzny!

Oryginalne gratulacje z okazji narodzin dziecka, syna, córki w prozie

Gratuluję narodzin dziecka, syna, córki, z całego serca

Gratulujemy córce wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej rodziny! Niech czekają na Ciebie tylko najpiękniejsze dni! Niech Twoja córka zawsze pozostanie zdrowa, pogodna i pogodna, a jej sukces zawsze będzie z tobą, tylko zadowoli!

Kochanie, gratulujemy nowo narodzonemu synkowi, życzymy, aby dziecko rosło silne i zdrowe, by było prawdziwą opiekunką matki i dumą rodziny.

Jest was dzisiaj troje – to jest szczęście i super. Na skrzydłach miłości bocian przywiózł z nieba cenną paczkę od wzajemnej, namiętnej miłości. Opiekuj się dzieckiem, w nim żyje twoja dusza. Dla dziecka, dla rodziny i dla tych, których kocham!

Gratulujemy nowego dziecka! Życzę mojej córce zdrowia i łatwej drogi życiowej! Niech dorośnie mądry, posłuszny, umiarkowanie psotny, zabawny i bez miary – szczęśliwy! ocena:

Gratulujemy dziecku! Niedawno pojawił się w Twojej rodzinie, ale już rozświetlił Twoje życie długo oczekiwaną radością i szczęściem.Życzymy, abyś wychował go najbardziej inteligentnego, miłego, cudownego! Niech życie rodzinne zniesie wszystkie nowe próby, ponieważ przed Tobą wiele zabawnych i radosnych chwil!

Syn jest nagrodą z Nieba! Niech ten piękny anioł da tylko radość i szczęście! Życzę mojemu synowi, by rósł i rozwijał się skokowo, aby był silnym facetem, prawdziwym mężczyzną, twoją dumą! Niech całe jego życie ułoży się pięknie!

Szczęśliwego noworodka! Niech syn wyrośnie na bohatera, mleko będzie słodkie, ziarno miłości będzie silniejsze, zwycięży radość codzienności. Miłość, radość, życzliwość, wolność wyboru, odważne pomysły, wspólne zwycięstwa, trafne decyzje, duma, uśmiechy, szczere uczucia. Zrób zdjęcie w swojej pamięci każdego dnia dzieciństwa swojego dziecka, bądź szczęśliwy i niech Bóg błogosławi!

W tym życiu bardzo ważne jest, aby nie skupiać się tylko na sobie. Jeśli myślisz o innych, to zawsze wszystko ci się przytrafi w najlepszy sposób. I w tej chwili naprawdę chcę podziękować tym ludziom, którzy mają dziś małego synka. Patrzenie na niego wywołuje łzy w moich oczach. A wszystko dlatego, że tak bardzo czekałeś na to małe dziecko. A teraz nadszedł cud. Podziękuj Bogu za to, że we wszystkim możesz Ci pomóc. Chcę wam też powiedzieć, że w każdym razie powinniście starać się być dobrymi rodzicami. Postaraj się zrobić wszystko, co możliwe dla swojego dziecka, a wtedy już nigdy nie będziesz nieszczęśliwy.I bez względu na to, co zrobisz, zawsze odniesiesz stuprocentowy sukces. I niech zła pogoda i smutki wcale ci nie przeszkadzają. Spróbuj, a wtedy wszystko będziesz w stanie osiągnąć tylko na własną rękę.

Drodzy rodzice noworodka! Więc czekałeś na narodziny swojego spadkobiercy. Teraz cała twoja miłość pójdzie do niego. Niech twoje dziecko będzie silne jak niedźwiedź, zdrowe jak mors, mądre jak delfin, zręczne jak małpa, piękne jak paw. Ogólnie mamy nadzieję, że od was dwojga dostał tylko najlepsze geny. Bądź cierpliwy, jeśli chcesz radosnych wyników rodzicielskich. Teraz ta mała bryłka jest integralną częścią twojego wspólnego życia. Niech Twoje dziecko dorasta do Twojej radości. Wciąż oczywiście za wcześnie, ale życzenie mu miłości nie byłoby zbyteczne. Jeśli dziecko otrzyma wystarczająco dużo miłości od dzieciństwa, jego przyszłe życie będzie się szczęśliwie rozwijać. Zawsze o tym pamiętaj, nawet w chwilach, kiedy dziecko będzie płakać lub być nieposłuszne. Zostań dla niego najlepszymi rodzicami, a w zamian da ci znacznie więcej.

Masz syna – gratulacje! Zapamiętaj ten dzień na zawsze! Nic tak nie ogrzewa rodzinnego ogniska jak dzieci. Opiekuj się dzieckiem, kochaj go i pozwól mu stać się inteligentnym i zdrowym. Niech pojmie dobro i zna tylko dobro w tym życiu. Życzymy mu szczęścia, ciepła i łatwego losu. Niech w jego drodze będą tylko róże i śmiech.Zasługuje na najlepsze w życiu! Z całego serca gratulujemy Ci narodzin Twojego syna, a Twojemu dziecku, że jest teraz na Ziemi!

Dzisiaj wszystkie problemy zniknęły, ponieważ na świecie jest jeszcze jeden niesamowity chłopak. Gratulacje dla małej, ale silnej płci i jej rodziców! Pragniemy, aby dziecku przez całe życie było ciepło i wygodnie, tak jak teraz, a rodzicom silne nerwy i niewzruszone zdrowie, a także zapas sił na szczęśliwe życie małego cudu.

Chcę, aby moja córka wyrosła na szczęśliwą i cudowną dziewczynkę, aby nigdy w jej życiu nie było czarnych pasków.

Twoje dziecko urodziło się dzisiaj. Dziecko w rodzinie to nie tylko wielkie szczęście, ale i wielka odpowiedzialność. Zwłaszcza, gdy noworodek jest synem. Życzymy, abyś wychowywał swoje dziecko tak, aby zawsze dawał powód do dumy i radości, rosło zdrowe jak bohater i szczęśliwe jak jego rodzice.

Bóg dał ci jednego ze swoich aniołów do twojego domu, napełniając twoje serca szczęściem. Niech to szczęście będzie tak duże, że zapewnisz im i swojej córce do końca jej życia.

Gratulujemy noworodkowi! Chciałbym życzyć Twojemu maleństwu, aby dorósł zdrowy i szczęśliwy. Aby stał się obrońcą matki i asystentem ojca.

Gratulujemy narodzin syna wciąż nieinteligentnych i zdezorientowanych rodziców. Teraz nadszedł czas na zaskoczenie każdego nowego dnia. W końcu zostanie rodzicami to zupełnie odrębna nauka i nigdzie nie nauczą cię, jak być godnym ojcem i matką. Teraz budujesz nowy etap w swoim życiu jako przyjazna rodzina.Jest was więcej, a zatem niech wasze szczęście będzie wielkie. Zaopatrz się w cierpliwość i zrozumienie, aby pielęgnować swoje prawdziwe szczęście. Ten mały pakiet jest teraz całkowicie pozostawiony Tobie. Podziękuj losowi i powiedz bocianowi. Życzymy abyś odpowiednio radził sobie z wszelkimi trudnościami i zrozumiał swój cel w rodzinie. Niech twój syn dorośnie odważny i odważny, pewnie osiągnie wszystko, czego chce, i będzie mógł z godnością pokonywać wszelkie wyżyny. Przygotuj się, aby pokazać mu cały świat, a jak zobaczy go Twój syn, to zależy tylko od Ciebie!

Gratulujemy dziecku! Pragnę wychować go na prawdziwego dżentelmena, aby mój syn dorósł zdrowy i silny, ku uciesze rodziców iw przyszłości cieszył się swoim sukcesem.

Drodzy rodzice najwspanialszego dziecka na świecie! Długo zastanawialiśmy się nad gratulacjami z okazji narodzin naszego syna i zdaliśmy sobie sprawę, że żadne słowa na świecie nie oddadzą tej niekończącej się radości. To naprawdę najszczęśliwszy dzień w waszym wspólnym życiu. W jednej malutkiej bryle skupiono tak dużo miłości, że trudno to sobie nawet wyobrazić! Niech syn będzie silny, mądry i silny. A wy, rodzice, codziennie inspirujcie się jego nowymi osiągnięciami, ponieważ teraz wasze codzienne życie zamienia się w magiczną tęczę, pomalowaną najjaśniejszymi i najbogatszymi tonami. Przed Tobą tyle niezapomnianych wspomnień i nieopisanych wrażeń, że nawet sobie nie wyobrażasz! Po prostu ciesz się każdą sekundą spędzoną z tym dzieckiem.Gratulacje!

Gratulujemy noworodkowi! Życzymy szczęśliwym rodzicom zdrowia i cierpliwości w wychowaniu godnego syna. Staraj się być najlepszy we wszystkim, otaczaj dziecko opieką i miłością. Niech od pierwszych dni wie, co to znaczy być kochanym, niech wzrasta w dobrobycie i pomyślności. Pozwól mu teraz spokojnie spać w swoim łóżku, a tymczasem los przygotuje mu długą i szczęśliwą podróż. Życzymy wszystkim dobrego zdrowia, bo to jest coś, czego nie da się kupić za pieniądze. W ten wyjątkowy dzień jedna szczęśliwa rodzina stała się więcej. Podziękuj losowi za dar szczęścia i niech ci będzie sprzyjał. Oby twój syn miał jak najwięcej szczęśliwych dni i najspokojniejszych nocy w życiu twojego syna. Pragniemy, aby wkrótce dom wypełnił się dziecięcym śmiechem i rozpieszczaniem. Raczej zapomnij o smutkach i zacznij żyć od nowej strony.

Życzę Ci radości prawdziwego rodzinnego szczęścia! Powodzenia w nowej roli rodzica! Synu – zdrowie, a ty jako rodzice – siła, cierpliwość i zrozumienie!

Z nowonarodzonym bohaterem, drodzy rodzice! Chłopiec w rodzinie to nadzieja i ufność w przyszłość. Pozwól dziecku rosnąć i stawać się silniejszym dla Twojej radości, będzie mniej nieprzespanych nocy, a więcej szczęśliwych uśmiechów i radosnych odkryć. Cierpliwość dla ciebie i powodzenia w wychowaniu przyszłego mężczyzny!

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Niech zawsze wyrośnie na prawdziwą piękność! Życzę Twojemu dziecku dobrego zdrowia, aktywnego rozwoju i szczęśliwego dzieciństwa! Wiem, że będziesz wspaniałymi rodzicami dla swojej małej księżniczki!