Gratulacje z okazji narodzin wnuczki

Zebraliśmy dla Ciebie wiele jasnych gratulacji SMS z okazji narodzin wnuczki dla dziadków w prostych słowach. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

W ten radosny dzień urodziła się najpiękniejsza i najbardziej urocza dziewczyna, Twoja wnuczka! Gratuluję Ci z głębi serca! Pozwól mu rosnąć i dawaj radość dzięki zwycięstwom i osiągnięciom!

Hurra! Zrobione! Masz dodatek do swojej rodziny! Teraz musimy sobie przypomnieć, jak było dwadzieścia kilka lat temu. Na wszelki wypadek informuję: dziewczyny są owinięte w RÓŻOWY kocyk!

Oczywiście doświadczyłeś więcej niż młodzi, zwani, „karmieni”, zachęcani. Wreszcie odetchnęłaś z ulgą i radością. Dziewczyna – wnuczka – lalka – kochanie, jest twoja!

Gratulujemy narodzin słońca twojej matki, córki ojca, wnuczki babci i radości dziadka. Niech szczęście i miłość będą wspólne, bez zazdrości i sporów.

Nasze dzieci są zawsze naszymi dziećmi. Być może dlatego dzieci naszych dzieci wydają się takie kruche. Zwłaszcza jeśli wnuczka urodziła się z cienkimi nogami i ramionami. Gratulacje.

Chcę Ci szczerze pogratulować narodzin Twojej wnuczki.Niech słońce świeci jaśniej na niebie i daj jej szalony urok i mnóstwo szczęścia!

Jesteś już babcią, gratulacje! Czas powoli zacząć piec ciasta, gotować barszcz, robić na drutach i szyć na maszynie do pisania – trzeba będzie czegoś nauczyć wnuczkę!

Tym razem oczywiście babcia miała więcej szczęścia. Gdy będzie chodziła z wózkiem, zostanie pomylona z matką i nadal będzie musiała wyglądać młodziej. Z wnuczką, babcią – mamą!

Pukam do Twoich drzwi z pozdrowieniami i chcę pogratulować narodzin Twojej pięknej wnuczki. Niech jej życie będzie tylko bajką, pełną cudów i magii!

Bóg zesłał ci wnuczkę. Śniłeś o niej, widziałeś ją we śnie. I tak się urodziła Mały robak o niesamowitym imieniu – wnuczka. Gratulacje!

Z całego serca gratuluję narodzin wnuczki

Gratulujemy narodzin twojej wnuczki

Gratulacje! Gdy spacerujesz z wózkiem, każdy weźmie Cię za mamę, więc będziesz musiała wyglądać młodziej! Z wnuczką, babcią-babką!

Narodziła się wnuczka! Z całego serca gratulujemy wspaniałego wydarzenia o wielkiej wadze! Pragniemy, aby dziecko było tak piękne i mądre jak mama jego mamy

Jaką masz cudowną wnuczkę! Cieszymy się, że urodziła się dla Ciebie! Życzymy Ci, aby rosła zdrowo i pięknie, życzymy Ci, abyś był cały czas szczęśliwy, tak jak Ty teraz.

Witajcie nowi dziadkowie! Nie smuć się nowym tytułem – to zaszczyt, jest dumny, jest cudowny! Gratulacje!

Z całego serca gratulujemy wspaniałego wydarzenia o wielkiej wadze! Pragniemy, aby dziecko było tak piękne i mądre jak matka jego mamy!

Gratulujemy zostania dziadkami! Niech twoja wnuczka (imię) będzie prawdziwą pięknością i usprawiedliwia wszystko, nawet najśmielsze nadzieje.

Babcia to nowy status! Gratulujemy przejścia na nowy etap ewolucji! Życzymy, aby dziecko rosło beztrosko jak najbardziej zdrowe i radosne, otoczone kochającymi bliskimi

Dzisiaj pragniemy Ci serdecznie pogratulować narodzin Twojej wnuczki! Niech jej życie będzie cudowne i jasne! Niech szczęście i powodzenia wypełnią całe jej długie życie!

Gratulujemy Ci narodzin Twojej wnuczki! Cieszymy się, że masz takie szczęście. Z całego serca życzymy Ci zdrowia, z całego serca życzymy Ci, abyś nie chorował.

Twoja wnuczka to tylko uczta dla oczu. Takie urocze dziecko jeszcze nie zostało znalezione. Cóż za urocza, urocza kobieta. Serdecznie gratulujemy!

Z całego serca wzruszające gratulacje z okazji narodzin wnuczki

Gratulujemy narodzin twojej wnuczki

Kochanie! Gratulujemy narodzin naszej pierwszej wnuczki! Mówią, że nie jest straszne być dziadkiem, strasznie mieszkać z babcią. Ale jestem pewien, że potrafisz zajmij się tym!

< /div>

Twoja wnuczka! Ta „rzecz” nadal da ci możliwość śmiechu i płaczu. Śpij dobrze, przed Tobą nieprzespane noce, a także spacery, piaskownice i inne rozkosze. I morze radości.

Nie ma tak ważnego wydarzenia dla każdej rodziny jak narodziny pięknej dziewczynki! Z nadejściem wnuczki niech w Twojej duszy zapanuje szczera miłość, wielkie szczęście i dużo radości!

Narodziny wnuczki to prawdziwe święto! Jak cudownie, że masz dziecko. Gratulujemy Ci tego szczęścia, życzymy, abyś rósł, był silniejszy i nie chorował.

Gratulujemy wnuczki. Niech mała dziewczynka zawsze będzie otoczona promieniami szczęścia i dobroci, troską bliskich i miłością całej rodziny. Życzę twojej wnuczce wspaniałego prezentu i wspaniałej przyszłości.

Cóż, w twoim życiu pojawił się mały anioł! Życzę, abyś z powodzeniem stał się jej aniołem stróżem, opiekunem i wsparciem. Ona na pewno odpowie ci tak samo. Życzę Wam miłości i powodzenia.

W te cudowne urodziny wnuczki, twój dom jest pełen kwiatów i prezentów, życzę twojej dziewczynie wspaniałego zdrowia! Niech rośnie piękna, miła, czuła i opiekuńcza.

Proszę się nie martwić!!! Dzieci nie pękną, nie spadną, ale nakarmią i uśpią nowo narodzoną wnuczkę. Gratulacje! Inspiracja w rodzicielstwie przed narodzinami prawnuków!

Gratulujemy wnuczki. Ta żywa grzechotka będzie wymagała Twojej uwagi i rąk. Któż lepiej od ciebie żałować i pielęgnować ją! Gratulacje!

Gratulujemy narodzin Twojego dziecka! Wnuczka – światło w oknie, czyste słońce dla dziadków! Niech rośnie zdrowo dla Twojej radości, a jej życie będzie bardzo szczęśliwe!

Babciu, nie wyobrażam sobie, jaką radością jest dla Ciebie kontynuowanie swojej linii! Gratulujemy narodzin wnuczki i życzę wielu dni wypełnionych żywymi wrażeniami z jej dorastania!

Ale co najważniejsze, obdarzy Cię czystą, bezinteresowną miłością, która ozdobi Twoje życie i nada mu nowy sens. Gratuluję Ci nowej strony w Twoim życiu, z nowym szczęściem!

Babcia to mama do kwadratu! Gratulujemy przejścia na nowy etap ewolucji! Pragniemy, aby dziecko dorosło i pomyślnie wyszło za mąż, abyś pewnego dnia została matką trzeciego stopnia.

Kochanie (imię drugie imię)! Gratulujemy narodzin wnuczki! Życzę jej, aby była najładniejszą dziewczyną, a ty zawsze cieszysz się możliwością majstrowania przy niej.

Przybyła długo oczekiwana wnuczka! Witam babci i dziadka! Pozwól dziecku dorosnąć do ciebie z radości i szczęścia! Niech nigdy nie będzie zawstydzona złą pogodą!

Jesteśmy szczerze szczęśliwi dla Ciebie i Twojego dziadka, że ​​masz taką wnuczkę! Życzymy jej by rosła duża i zdrowa. I życzymy Ci siły, aby móc ją edukować.