Gratulacje z okazji narodzin wnuka

Zebraliśmy dla Was wiele wzruszających gratulacji z okazji narodzin wnuka babci, dziadka w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Z chwilą narodzin wnuka zwyczajowo życzymy sobie tego, o czym marzy każdy na świecie. Każdy chce być zdrowy – i szczerze życzę mu dobrego zdrowia na długie lata. Każdy chce być kochany i z całego serca mu tego życzę. Zawsze chcę widzieć go radosnego, rozgrzanego wzajemną miłością, ze szczęśliwym błyskiem w oczach. Oczywiście, aby szczęście było pełne, musisz robić to, co kochasz, czujesz się potrzebny i odnoszący sukcesy. Życzę mu, aby praca zawsze przynosiła mu nie tylko przyzwoity dochód, ale i przyjemność. Nie ma nic lepszego niż widzieć szczęśliwych ludzi sukcesu. Wybacz mi więc egoizm i zrób mi przysługę – niech będzie szczęśliwy, kochany, udany, zdrowy, pogodny, młody duchem i ciałem. Zawsze chcę go takiego widzieć, zarówno w święta, jak i w dni powszednie! Wszystkiego najlepszego dla wnuka!

Szczęśliwi dziadkowie, pragnę życzyć mojej ukochanej wnuczce wszystkiego najlepszego. Życzę Twojemu chłopcu silnego, bohaterskiego zdrowia, szczęśliwego życia, beztroskiego i wesołego dzieciństwa, ekscytujących spacerów z babcią i nieugaszonego zainteresowania chłopca wszystkim wokół.

Gratulujemy narodzin następcy klanu (nazwisko)! Niech dziecko będzie godnym synem swoich rodziców i wnukiem tak wspaniałych dziadków jak ty.

Narodził się mały człowiek i wypełnił wszystkie twoje światy. Teraz nie będzie czasu na gazety, seriale, robienie na drutach, a nawet dacza się wyprowadzi. Niech silny mężczyzna, który tak łatwo pokonał Twoje nawyki, będzie szczęśliwy!

Z całego serca gratuluję urodzin wnuka! Szczerze życzę, aby życie w pełni uszczęśliwiło was swoimi darami: zarówno materialnymi, jak i niematerialnymi. Niech zdrowie nie będzie się martwić, a adresy aptek i szpitali zostaną zapomniane. Niech praca przyniesie nie tylko pieniądze, ale także przyjemność: niech pierwsza będzie w twoim portfelu pod dostatkiem, a druga niech będzie zgarniana przez ciebie zewsząd: niech krewni i przyjaciele przynoszą przyjemność, pogodę za oknem i wiele przyjemnych drobiazgów. Życzę Ci życia w nieustannym poczuciu harmonii ze sobą i ze światem oraz obalania twierdzenia, że ​​szczęście to chwila. Niech ta szczęśliwa chwila będzie dla ciebie całym życiem, a życie będzie długie, długie, aż do najbardziej okrągłych i godnych szacunku dat! Masz to wszystko i twój wnuk to będzie miał!

Gratulujemy narodzin Twojej wnuczki. Chcę, aby dziecko rosło silnie, dobrze jadło i wesoło się bawiło, z zainteresowaniem chodziło na świeżym powietrzu i zachwycało swoimi wspaniałymi osiągnięciami. Niech twój wnuk zawsze ogrzeje twoje serce, obyś nigdy nie nudził się tak psotnym dzieckiem i po prostu cudownym dzieckiem.

Twoje wnuczki są po prostu cudowne! Przystojny, uroczy, po prostu niesamowity. Życzymy mu, aby dorastał z tobą zdrowy, uczciwy, silny. Aby pokonać każdą przeszkodę w życiu.

Pośpiesz się, upiecz ciasta i naleśniki, zaproś gości do swojego domu! Dziś zostałaś babcią i gratulujemy Ci tego wydarzenia! Jak szczęśliwy jest twój wnuk, lepiej cię nie znaleźć. Zawsze będziesz dobrze odżywiona i schludnie ubrana, ponieważ jesteś najwspanialszą matką na świecie, a zatem będziesz troskliwą, delikatną, miłą i najbardziej kochającą babcią! Gratulacje!

Szczęśliwego nowego człowieka dla Twojej przyjaznej rodziny! Życzymy Ci jak najczęściej widywać chłopca i radować się na każdym jego kroku. Pozwól dziecku rosnąć silne i zdrowe. Mądrość i cierpliwość dla rodziców, a dla ciebie – duma z dziedzica. Gratulacje dla wnuka!

Gratulujemy narodzin wnuka! Niech stanie się silny i odważny, niech Twoje wnuczki uszczęśliwiają Cię każdego dnia, niech otwiera się w nim coraz więcej nowych talentów, niech promień dobroci i szczęścia zawsze świeci w życiu Twojego ukochanego chłopca.

Gratulujemy wzruszającego i tak mile widzianego wydarzenia – narodzin wnuka! Noworodkowi życzę zdrowia. Przyjemne kłopoty i szczęście rodzinne. Wzajemne zrozumienie, wsparcie i miłość. Niech każdy dzień będzie pełen nowych wydarzeń, dobrych emocji i radości!

Gratulacje dla szczęśliwej babci z wnukiem! Niech noworodek rozkoszuje babcię swoimi słodkimi figlami, a babcia może tylko chcieć obdarzyć swoją dobrocią i miłością, zrobić na drutach całą masę skarpetek i swetrów, nakarmić i poić do pełna, przygotować prezenty na święta.

Gratulujemy narodzin twojego wnuka. Życzę chłopcu silnej siły i dobrego zdrowia. Niech wnuk dorośnie jako psotne i miłe, dociekliwe dziecko i po prostu dobra osoba, która zawsze będzie cię zadowolić i sprawić, że będziesz dumny.

Babciu – raduj się, dziadku – bądź dumny! Jest następca rodziny! Gratulacje, zdrowie i silne dziecko!

Gratulujemy następcy tronu z okazji narodzin wnuka! Życzę słodkiemu i cudownemu dziecku, aby stał się silnym i odważnym facetem. Dobre zdrowie chłopca i całej rodziny, niezawodny anioł stróż dla dziecka i wielkie szczęście.

Czy zapomniałeś, jak gorączkowo może być w domu z małymi dziećmi? Jeśli tak, to masz wyjątkową szansę odświeżenia wszystkich niuansów tego gorączkowego, ale szczęśliwego okresu życia. A wszystko dlatego, że dzisiaj zmieniłeś swój status i z rodziców dorosłych dzieci zamieniłeś się w dziadków! Z czym szczerze i gratuluję! Cisza i spokój dobiegły końca, bo teraz i na zawsze w domu pojawił się nowy właściciel – Twoja wnuczka! Mimo niewielkiej wagi i wzrostu ma mocny charakter i nie mniej mocny głos, co już wkrótce poczujesz.Ale uwierz mi, to wszystko drobiazgi w porównaniu z uczuciem, które ogarnie cię, gdy weźmiesz dziecko swojego dziecka w ramiona! Gratulacje!

Gratulujemy narodzin wnuka! Rodzina się powiększa i to jest twoja zasługa. Życzę Ci cierpliwości i siły, aby dziecko stało się Twoją nagrodą za lata własnego macierzyństwa. Rozpieszczaj go i kochaj, niech obdarzy Cię uśmiechem i uczuciem szczęścia! Bardzo się cieszę.

Narodziny wnuka to wielkie szczęście. Serdeczne gratulacje! Niech los chłopca będzie pogodny i szczęśliwy, niech wnuk wyrośnie silny i zdrowy, zadowoli się swoimi osiągnięciami i pogodnym nastrojem, niech mały psotnik z zainteresowaniem zwiedza świat i obdarzy serdecznym uśmiechem swoich bliskich.

Dziadku i babciu, gratulacje, macie dziś radość – pojawił się wnuk. Niech będzie silny jak saksaul, niech będzie wytrzymały jak żółw, niech będzie mądry i utalentowany, jak wszyscy geekowie. Odwiedzaj częściej, odwiedzaj, nauczaj, inwestuj swoją duszę.

Życzę Ci zostać najpiękniejszą babcią na świecie! Zdrowie dla was wszystkich, dobre duchy! Niech anioł stróż włoży klucze do szczęścia, powodzenia i radości w pięść wnuka!

Gratulujemy narodzin wnuka

Piękne
gratulacje z okazji narodzin wnuka

Dzisiaj kot schował się pod łóżkiem, bo w domu pojawiła się dziwna istota, która wyrośnie na jego oprawcę.A to małe stworzenie ozdobi Twoje życie jasnymi kolorami i sprawi, że każda minuta będzie wyjątkowa. Bo to jest twój ukochany wnuk, któremu już z góry wybaczasz przyszłe psikusy. Gratulacje!

Gratulujemy młodej babci narodzin jej długo oczekiwanej wnuczki! Serdecznie życzymy mu, aby dorósł jako zdrowy, mądry, silny mężczyzna, aby każdego dnia sukcesem zadowalać babcię i uczyć się czegoś nowego, aby życie dziecka było bajką przepełnioną dobrocią, radością i cudami!

< /div>

Gratulujemy szczęśliwym nowo narodzonym dziadkom z okazji narodzin długo oczekiwanego spadkobiercy i następcy nazwiska – wnuka! Niech los da mu siłę, zdrowie, bystry umysł, wiele talentów. Niech dziecko stanie się godną osobą i ulubieńcem całej rodziny.

Gotowe — zostałeś dziadkiem! Gratulujemy wnukowi i życzymy, aby dorósł do radości wszystkich, aby w przyszłości był dla Ciebie niezawodnym wsparciem. A teraz oddajesz mu całą swoją miłość, troskę i uwagę. Gratulacje!

Wnuczko, gratulujemy Ci w dniu narodzin! Wszystkiego najlepszego! Jesteś naszym słońcem, naszym życiem. Bądź tak psotny i wesoły jak wcześniej.

Gratulujemy narodzin tak wspaniałego, silnego, mądrego i przystojnego chłopca! Wreszcie dowiesz się, jak to jest czuć się jak dziadek!

Gratulujemy bycia babcią! Niech wszystkie Twoje najcenniejsze pragnienia spełnią się w dziecku! Niech rośnie u wszystkich krewnych z wielką radością!

Gratulujemy jednego z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu – narodzin wnuka! Życzę, aby dziecko rosło zdrowo, aby zadowolić rodziców i dziadków. Niech anioł stróż zawsze chroni go w życiu, a tylko dobrzy ludzie spotykają się w losie!

Gratuluję narodzin wnuka iz całego serca życzę dziecku siły i dobrego zdrowia. Niech Twoja wnuczka sprawia Ci przyjemność każdego dnia, niech otwiera Twoje serce na wspaniały świat fantazji, miłości i radości, niech daje powód do dumy z siebie i swoich działań za każdym razem!

Cieszymy się, że możemy pogratulować Ci pierwszego wnuka! To taka radość opiekować się dzieckiem! Życzymy, aby dorastał zdrowo i nie znał żalu w życiu.

Z całego serca pragnę pogratulować narodzin spadkobiercy, narodzin pociechy duchowej i przyszłego wsparcia dziadków. Życzę Twojej wnuczce dobrych dni w życiu i wielkich możliwości, zabawnych i pouczających historii, ciekawych i niezapomnianych przygód. Niech wnuk dorasta w ciągłym środowisku szczęścia i miłości, niech anioł zawsze go strzeże i chroni.

Gratulacje, masz wspaniałego chłopca! Najprawdopodobniej przyniósł miłe zmartwienia i morze nowych doświadczeń! Z jego wyglądem znów poczujesz się młodo, mimo że zostałeś dziadkami!

Masz wnuka, gratulacje! Zapomnij o wieku i ranach – cała naprzód! Wnuczka wydaje polecenie: Gotowość numer jeden!

Gratulujemy narodzin pięknego wnuka. Życzę szczęśliwych switów i dobrych darów losu w życiu chłopca. Niech wnuczka dorośnie jako miłe i wesołe dziecko, odważny i odważny chłopczyk. Chciałbym, aby wnuk oświecał duszę jasną radością i napełniał serce radością.

Serdecznie gratuluję Ci narodzin wnuka i życzę Twojemu chłopcu, aby wyrósł na szczęśliwe dziecko, silnego małego i psotnego chłopca. Życzę miłego i ciekawego czasu z wnukiem, życzę Ci zawsze być dumnym z jego osiągnięć i sukcesów.

Każdy rodzic marzy o tym, by mieć wnuki, a Twoje marzenie spełniło się dzisiaj – urodziłeś wspaniałego malucha. Wniósł do twojego życia przyjemne zmartwienia i nowe doświadczenia. Z jego wyglądem znów poczujesz się młodo, mimo że zostałeś dziadkami. Wiele radości i szczęścia czeka na Ciebie każdego dnia.Przyjmij nasze gratulacje i najlepsze życzenia!

Urodziłeś się, pojawiłeś się jak złoty promień, czekaliśmy na Ciebie tak długo, licząc dni i miesiące, kiedy urośniesz! Bądź piękna, bądź szczęśliwa, bądź miła i cierpliwa, no cóż, a głównym przykazaniem jest, żebyś zawsze o nas pamiętał! Cieszymy się, że możemy pogratulować pierwszego wnuka! To taka radość opiekować się dzieckiem! Życzymy, aby dorastał zdrowo i nie znał żalu w życiu.

Cieszymy się, że masz wnuka. Życzymy szczęścia. Aby wszystko było dla Ciebie jak najlepiej, abyś nie wiedział, czym jest smutek i atak.

Narodziny uroczego wnuka, nowe radości i nowe zmartwienia! Niech maluch dorośnie szczęśliwy i od pierwszych dni życia wie, jaką ma niesamowicie piękną, niezwykle zręczną, naprawdę cudowną babcię! I dajesz mu całe ciepło dobrego serca i pomagasz mu stać się wspaniałą osobą!

Gratulujemy nowym dziadkom narodzin ich wnuka! Życzymy dziecku szczęśliwego losu i dobrego zdrowia, aby jego narodziny uczyniły Twoją rodzinę bardziej zjednoczoną i szczęśliwszą.

Szczere gratulacje z okazji narodzin wnuka, z głębi serca

Gratulujemy narodzin wnuka

Narodziny wnuka to radosne wydarzenie, na które tak długo czekałeś. A w tym dniu spieszymy z gratulacjami z okazji powiększenia rodziny! chłopak przyniesie Ci najradośniejsze obowiązki i tylko się uśmiecha.Teraz nie jesteście tylko rodzicami, ale babcią i dziadkiem! Życzymy zdrowia, siły i cierpliwości w nowej roli!

Moi drodzy! Gratulujemy narodzin wspaniałego wnuka! Życzę okruchom zdrowia, siły i szczęśliwego losu. A tobie moja droga mądrość, cierpliwość i życzliwość.

Serdecznie gratuluję narodzin wnuka, dziedzica, przyszłego człowieka, pomocnika i opiekuna. Życzę Tobie i jemu zdrowia, szczęścia i długiego życia. Niech wszystkie drogi do szczęścia, sukcesu, bogactwa i sławy będą otwarte dla wnuka, aby stał się duży, silny i przyzwoity.

Drogi przyjacielu, serdecznie gratulujemy narodzin wnuka! Życzymy, abyś nie martwiła się drobiazgami, pozostała najpiękniejszą babcią i nigdy się nie zestarzała.

Wnuk jest bardzo przydatny dla dziadków. Przede wszystkim nigdy się z nim nie nudzi, bo ten mobilny maluszek nie pozwoli usiedzieć spokojnie. Po drugie, spacerując z nim po ulicy, odetchniesz świeżym powietrzem i poczujesz wszystkie uroki pogody. I po trzecie, nigdy nie będziesz bezczynny, sprzątając dla niego zabawki, przygotowując dla niego jedzenie i kładąc go do łóżka. Z przydatnym przejęciem Ciebie!

Z cudownym noworodkiem, wspaniałym wnukiem, serdecznie gratulujemy. Pragniemy, aby maluch wyrósł na pogodnego i miłego chłopca, szczerze szczęśliwego i głęboko kochanego przez rodzinę, aby jego losy potoczyły się pomyślnie i pięknie, a jego życie każdego dnia wypełniało się sukcesem, radością i dobrocią.

Gratulacje dla twojej nowej babci.Niech pojawienie się wnuka sprawi, że Twoje życie stanie się świętem z serią żywych wrażeń, radosnych chwil i wielkiej miłości w sercu. Niech dziecko dorośnie silne i mądre, a przed nim będzie ogromny sukces i bajeczne szczęście.

Z całego serca gratuluję narodzin wnuka. Życzę Twojemu chłopcu, aby wyrósł na szczęśliwego i odważnego faceta, aby nie bał się niczego w tym życiu i zawsze osiągał swój cel, aby anioł go chronił, a Ty kochał głęboko i był szczerze dumny ze swojego wnuka.

Gratulujemy narodzin wnuka! Niech ten mały aniołek swoim uśmiechem rozświetli Twój dom, nada życiu radość i sens. Pozwól mu mieć dobre zdrowie i rosnąć z dumą swoich rodziców!

Wszystkiego najlepszego wnuczka! Pragniemy, aby dziecko rosło silne, mądre, wesołe i posłuszne. Gratulacje!

Gratulujemy nowego szczęścia – narodzin wnuka. Niech dorasta jako dobry człowiek i niech nie zna kłopotów i żalu. Życzę słońca nad jego głową, życzę miękkiej trawy i pachnących kwiatów na jego życiowej drodze. Niech wnuk stanie się wielką dumą dziadków. Życzę mojemu wnukowi zdrowia, jak bohater. Życzę twojej małej słodkiej wnuczce, aby stała się wielkim przystojnym, mądrym i odważnym mężczyzną.

Oto jesteś. Twoje dzieci dały ci największy dar. Razem z nimi znów stajecie się „rodzicami”, oni naprawdę znowu was potrzebują.Z wnukiem!

Gratulujemy nowo narodzonemu wnukowi! Życzymy Wam najszczęśliwszego i najpiękniejszego raju wewnątrzrodzinnego, jedności i pełnego wzajemnego zrozumienia. Zdrowy wzrost, czułość, podziw i miłość. Niech wnuk będzie Twoją cudowną kontynuacją!

Gratulujemy posiadania spadkobiercy w rodzinie! Życzę dziecku zdrowego, silnego, odważnego! Niech najlepsze cechy zostaną przekazane rodzicom, a Twoja mądrość wystarczy, aby wychować kolejne pokolenie!

Wszystkiego najlepszego, wnuk! Życzę Ci, aby Twoje życie było pełne przyjemnych zmartwień, genialnych pomysłów i genialnych zwycięstw! Niech źródło dobroci nigdy nie wyschnie w duszy twojego wnuka! Aby szedł przez życie śmiało i bezpośrednio! A w trudnych czasach dziadkowie będą w pobliżu, niech ci, z którymi chcesz się dzielić radością, zawsze będą blisko! Zdrowie dla wnuka i długie życie, radość i śmiech, szacunek dla innych i miłość bliskich! Niech wszystko potoczy się tak, jak zaplanowano w młodości! Wesołych Świąt!

Twoja przyjazna rodzina stała się jeszcze jedną osobą. Miło nam pogratulować dziecka, wnuczka, spadkobiercy! Zdrowie dla noworodka, mądrość, cierpliwość i dobranoc dla rodziców. I częściej będziesz widywał swoją wnuczkę, dzięki tym spotkaniom nabierzesz energii, młodości i energii.

Gratulujemy narodzin wspaniałego i upragnionego wnuka. Z całego serca pragnę, aby chłopiec wyrósł na pogodnego i aktywnego chłopca, okazywał zainteresowanie wszystkim w otaczającym go świecie i entuzjastycznie odkrywał dla siebie coraz to nowe horyzonty życia. Droga jego pierwszego uśmiechu będzie najszczersza, droga pierwszych kroków najpewniejsza, oby zdrowie chłopca najsilniejsze, los wnuka najszczęśliwszy.

Szanowni! Gratulujemy narodzin wnuka! Niech rośnie zdrowo, wesoło i zadowoli wszystkich wokół siebie swoją obecnością! Pragniemy, aby jego droga życiowa była oświecona szczęściem i Twoją miłością!

Narodziny wnuka to radosne święto i spieszę z gratulacjami! Niech dziecko zawsze tylko cię cieszy i nie przynosi smutku do domu! Życzę Ci zdrowego i szczęśliwego dorastania!

Gratulacje! Nie mogłaś się doczekać narodzin swojego wnuka, a teraz to się stało! Bądź szczęśliwy i niech Twoje marzenia nadal się spełniają!

Z całego serca gratuluję narodzin wnuka

Dotykanie
gratulacje z okazji narodzin wnuka

Serdecznie gratuluję narodzin wspaniałego wnuka. Życzę powodzenia i szczęścia na drodze życia chłopca, powodzenia i rzetelnego wsparcia. Niech wnuk zaskoczy swoim zwycięstwa i osiągnięcia, proszę o jego miłosne i tęczowe spotkania.

Hurra, masz wnuka! Szczerze gratuluję i życzę chłopcu, aby wyrósł odważny i zręczny, odważny i mądry, przystojny i miły, wesoły i dociekliwy. Niech twój wnuk będzie w stanie zrobić wszystko, niech podbije przestrzenie tego świata jako odważny kapitan.

Posiadanie wnuka to dobra rzecz. Silny. Gitara basowa. Ukochany – ukochany. Twoje szczęście narodziło się w tym małym człowieku. Gratulacje!

Gratulujemy narodzin wnuka! Życzę dziecku dobrego zdrowia i szczęścia. A ty – siła, cierpliwość i urok, abyś zawsze był dla swojego ukochanego chłopca standardem mądrości i piękna. Odkrywaj z nim świat, ciesz się z pierwszych sukcesów i zabawnych, bezzębnych uśmiechów. Bądź super babcią: aktywną, wesołą, umiarkowanie surową i zawsze gotową na nowe odkrycia!

Gratulujemy tego jasnego i cudownego dnia – wszystkiego najlepszego dla wnuka. Narodził się mały człowiek i niech to dziecko stanie się wielkim mężczyzną na tej planecie. Życzę Twojej wnuczce zdrowia i szczęśliwego dzieciństwa, a Tobie silnej siły i wielu szczęśliwych dni w ramionach ukochanego wnuka.

Gratulujemy narodzin wspaniałej wnuczki, grzecznego chłopca. Niech dziecko urośnie zdrowe i silne, odważne i miłe, piękne i mądre. Niech wnuk stanie się prawdziwą dumą i wspaniałym pomocnikiem, radością babci i pomocą dziadka.

Wszyscy wiemy, jak długo czekałeś na dzień, w którym Twoje dzieci wręczą Ci ten prezent! Jak marzyłeś o podniesieniu i spojrzeniu w szeroko otwarte oczy swojego wnuka! I wreszcie nadszedł ten dzień! Jesteś teraz nie tylko mamą i tatą, ale także babcią i dziadkiem! Życzymy zdrowia, stabilności finansowej, siły i witalności, bo niewątpliwie narodziny wnuka radykalnie odmienią Twoje życie – uczynią je bardziej niespokojnym, ale szczęśliwszym i bogatszym!

Gratulujemy narodzin wielkiej radości i radości, narodzin wspaniałego wnuka. Życzę chłopcu, aby wyrósł wesoły, psotny, szczęśliwy i kochany, życzę wnukowi, aby był prawdziwą dumą i prawdziwym bohaterem w życiu.

Gratulujemy nowego dziecka! Życzymy Ci młodości i dobrego ducha, energii i mądrości, których będziesz potrzebować do wychowania wnuka! Pragniemy, aby stał się nie tylko babcią, ale dobrą wróżką zdolną do czynienia cudów i sprawiania radości! Niech Twoja przyjaźń i zrozumienie będą absolutne i trwałe!

Gratulujemy nowej rangi! Starannie rozpocznij swoje obowiązki, pomóż przy dziecku, aby każdy dorósł do radości silnego mężczyzny!

Nasi kochani, gratulujemy narodzin wnuka! I chociaż jesteś teraz daleko, nadszedł czas, kiedy nie możesz się doczekać lata, aby Twoja wnuczka przyjechała do Ciebie. A Ty z przyjemnością zabierzesz go nad rzekę, pobawisz się z nim i zjesz rano pysznymi naleśnikami ze świeżym wiejskim mlekiem. W ciągu lata będzie rosła i stawała się silniejsza, otoczona Twoją opieką.

Gratulacje! Niech wnuk przyniesie tylko radość, będzie zdrowy i silny, a także otoczony bezgraniczną miłością dziadków, mamy i taty!

Może moja babcia chciała wnuczkę, ale szczęście przyszło jej dziadkowi. Dziadku, bądź dumny, sprawdź swój sprzęt wędkarski – wkrótce łowisz. Z moim wnukiem!

Mówią, że pierwsze dziecko jest jak zabawka, a pierwszy wnuk to pierwsze dziecko. Gratulujemy więc pierwszego dziecka! Niewątpliwie będzie najbardziej ukochany i najlepszy, bo ma tak wspaniałych dziadków. Jesteśmy przekonani, że wychowasz z niego odważnego, sumiennego, inteligentnego i silnego mężczyznę, który stanie się Twoim obrońcą w każdej sytuacji.

W ten najjaśniejszy dzień chciałbym życzyć mojemu ukochanemu wnukowi wszystkiego najlepszego. Bardzo się cieszę, że cię mam. Cieszę się, że nazywasz mnie dziadkiem. Z tobą dni wyglądają jaśniej. Niech twoje życie będzie jak z bajki.Wszystkiego najlepszego!

Twoja rodzina ma piękne dziecko! To twoja radość i duma, niech zdrowie i perspektywa spotykają się we wszystkim na jego długiej drodze życiowej. Najważniejsze, że dorasta w trosce i miłości. Niech ciepło bliskich i bliskich stanie się jego ujściem.

Z całego serca gratuluję narodzin następcy rodziny z wnukiem. Życzę Ci, abyś zawsze był dumny z uczynków i osiągnięć Twojego małego chłopca, aby wnuczki od dzieciństwa cieszyły Cię miłością i uśmiechem, aby nigdy nie zapomniały poświęcić Ci uwagi i troski. Życzę noworodkowi silnej siły i zdrowia, wspaniałej i szczęśliwej atmosfery w Twojej rodzinie.

Nienawidzę nazywać was dziadkami! Tacy dobrzy koledzy! Tacy dobrzy koledzy! Tak, nawet z tak wspaniałym butem! Z takim wspaniałym wnukiem! Gratulacje z głębi serca!

Niech urodziny tego wspaniałego wnuka przyniosą spełnienie upragnionych pragnień, a wszystkie zamierzone cele zauważalnie się zbliżą i zostaną pokonane przez celne uderzenie profesjonalisty z pomocą dziadków, on osiągnie wszystko. Niech złote kroki kariery nie będą strome i trudne, ale wręcz przeciwnie, poddaj się szybkiemu i odważnemu wspinaniu się na sam szczyt! Niech wspaniały blask jasnych kolorów życia zawsze wypełnia świeżością codzienną paletę, a przelotne chmury śmiało rozpraszają piorunochrony bliskich i przyjaciół.Niech twój nowonarodzony wnuk przez całe życie nie zapomina o swoich przyjaciołach, rodzicach, dziadkach, w pogoni za radością sukcesu i pomyślności, bo najcenniejszą rzeczą, jaką ma człowiek, są trwałe wartości, których nie można kupić: szczerość, miłość, współczucie i wsparcie. Będzie szczęśliwy, kochany i wesoły – drogi noworodku!

Gratulujemy Twojej rodzinie tak radosnego wydarzenia. Niech wnuczki dorosną szczęśliwe, zdrowe i będą prawdziwym obrońcą. Pozwól swojemu spadkobiercy kąpać się w miłości, zrozumieniu i radości.

Z całego serca gratuluję narodzin Twojej długo oczekiwanej wnuczki. Niech Twoje dziecko będzie zadowolone ze swojego życia, niech słońce oświetla mu drogę w dzień, a jasne gwiazdy nocą, niech jego anioł nigdy nie opuszcza posterunku, niech cała rodzina będzie dumna z twojego wnuka.

Na co czekasz? Masz wnuka. Babciu zdejmij dżinsy i załóż fartuch, dziadku, zapuść brodę – musisz dopasować. Gratulacje!

Tato, gratulujemy Ci narodzin wnuka (imię)! Z pewnością spodoba ci się bycie dziadkiem. Chcemy, aby nasz syn dorósł jak ty!

Dziadek i babcia – to brzmi dumnie! Gratulujemy narodzin wnuka, który wyrośnie na wsparcie i najlepszego przyjaciela. Zdrowie dla niego i dla ciebie – cierpliwość, miłość i długie życie! Teraz masz nowy cel w życiu – spacer na weselu wnuka i opieka nad prawnukami.

Niech narodziny wnuka napełnią Twój dom wielkim szczęściem! Niech życie zawsze się do niego uśmiecha i wychowuje na człowieka uczciwego, odważnego i szlachetnego. Niech jego ukochani i prawdziwi przyjaciele będą blisko niego w jego życiu. Niech będzie dumą i wsparciem dla swoich rodziców. Życzę Ci wielu wspaniałych osiągnięć w jego życiu i niekończącego się powodzenia we wszystkich Twoich przedsięwzięciach!

Gratulujemy narodzin twojego wnuka. Niech Twój spadkobierca będzie cudownym, silnym dzieckiem, niech drzwi do szczęścia i sukcesu zawsze będą dla niego otwarte, niech Twoje wnuczki cieszą Cię przez całe życie, zaczynając od pierwszego uśmiechu i pierwszych kroków.