gratulacje z okazji przejścia na emeryturę

Zebraliśmy dla Was wiele ciepłych gratulacji z okazji przejścia na emeryturę własnymi słowami, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Emerytura jest nudna i smutna tylko dla tych, którzy się poddali. W żadnym wypadku tego nie będziesz mieć. Twoja młoda dusza, zdolna do szalonych czynów, nie pozwoli Ci stracić serca. Z głębi serca życzę Ci dalszego pomyślności, utopić się w kwiatach i prezentach, nadal kochać i cieszyć się życiem! Od teraz niech każdy dzień przynosi tylko miłe chwile, troskę o innych i miłość bliskich!

Drogi, nasz ukochany kolega (imię)! Nadszedł ten dzień, dzień przejścia na emeryturę. Jesteś teraz oficjalnie na emeryturze! To nie jest tylko tytuł, przechowuje wszystkie lata pracy. Ile razem z Wami przeżyliśmy i przeszliśmy, jak wiele skomplikowanych zadań udało nam się rozwiązać, ile dni wspólnie przepracowaliśmy, że to dla nas zarówno bolesne, jak i smutne, że Was pożegnaliśmy. A jednak dzisiaj gratulujemy zasłużonego urlopu. Zadbaj o siebie, zrelaksuj się, chodź na świeżym powietrzu, bo nie musisz już wcześnie rano wstawać do pracy – a to zdecydowany plus!

Wspaniale, że czas na emeryturę! Tylko u nas naprawdę można poczuć całkowitą wolność od codziennej pracy, od spojrzenia szefa i zazdrości współpracowników.Gratuluję Wam tego święta, życzę Wam odetchnąć cudownym aromatem beztroski i niezależności! Kontynuuj aktywne życie, ciesz się małymi radościami, na które wcześniej było tak mało czasu. Bądź silny w zdrowiu i ciesz bliskich swoją obecnością przez wiele lat!

Przez większość swojego życia pracowałeś, służyłeś swojej rodzinie i zapewniałeś jej standard życia w sposób, w jaki nikt inny nie jest w stanie. Teraz możesz się zrelaksować i poświęcić czas sobie i swoim hobby. Przed nami wiele lat życia wypełnionego relaksem i przyjemnymi emocjami. Szczęśliwej emerytury, kochanie!

Drogi kolego, dzisiaj jest twoje święto, gratuluję przejścia na emeryturę. Życzę dobrego zdrowia i ciekawych hobby, pożytecznych zajęć i wesołych wakacji, ciepłych, przyjacielskich i rodzinnych spotkań, dobrego samopoczucia i dobrego dobrobytu.

Dzisiaj jest dla Ciebie uroczysty, ważny i wspaniały dzień – osiągnąłeś wiek przejścia na emeryturę. Niech pozostanie w tyle młodość pachnąca wiosną, ale przed Wami długie, bogate i piękne dojrzałe lata, złota jesień lub, jak nazywa się ten czas, aksamitny sezon. Mamy nadzieję, że ten okres Twojego życia będzie obfity w owoce.

Drogi przyjacielu, gratulujemy zasłużonego odpoczynku – to wspaniały, spokojny czas. Stałeś się dla nas nie tylko kolegą, ale także prawdziwym przyjacielem i z przykrością rozstajemy się z Tobą.Pozwól nam czasem Cię usłyszeć i zobaczyć, skorzystać z Twojej rady, wsparcia i nagromadzonego ogromnego doświadczenia. Nie zapomnij o nas i przypomnij sobie. Cóż, na pewno sobie przypomnimy. Życzymy pełnego szczęścia (teraz na pewno stanie się spełniony, gdy nie będziesz musiał rozpraszać się zadaniami w pracy), dobrego zdrowia, radości, nowych odkryć, sukcesów i nowych zwycięstw w zupełnie nowej działalności. I niech twoje nowe życie przyniesie ci tylko satysfakcję.

Przechodzisz dzisiaj na emeryturę. Powiedzieć po prostu, że praca z tobą była przyjemnością, to nic nie mówić! Byliśmy z tobą komfortowo, rzetelnie, jesteś wspaniałym kolegą, który zna swój biznes w najdrobniejszych subtelnościach! Mamy nadzieję, że nie zapomnisz o naszym zespole i zawsze znajdziesz czas, aby nas odwiedzić chociaż na chwilę. Życzymy dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia rodziny i wspaniałych wakacji! Zasługujesz na to!

Gratulujemy przejścia na emeryturę! Nie, kim jesteś! Emerytura to nie koniec życia! Wręcz przeciwnie! Teraz będziesz miał dużo wolnego czasu, który możesz przeznaczyć na wszystko, może odniesiesz sukces w swoich hobby i pojedziesz w podróż… Jednym słowem nie smuć się, żyj szczęśliwie i szczęśliwie, a skoro już jesteś na emeryturze, nie zapomnij zepsuć nam mądrych rad!

W tym dniu, który nadszedł tak szybko, chciałbym abyś nadal była tak wydajna, jak przez ostatnie 30 lat, aby zadowolić swoich bliskich dobrym zdrowiem , dobry nastrój i optymizm.

< /div>

Gratulujemy wspaniałej kobiecie przejścia na emeryturę. Niech życie ani na chwilę nie stanie się nudne, niech będzie w Twoim życiu dużo szczęścia i życzliwości, niech Twoje zdrowie będzie silniejsze z każdym dniem, życzę Ci być kochanym i nieodpartym wszędzie i zawsze.

Kochanie…! Gratulacje z okazji rocznicy i emerytury! Wiedz, że w twoim życiu nic się nie zmieniło poza statusem „emeryta” i solidnym wzrostem pensji. W końcu słowo „emerytura” nie jest synonimem słowa „starość”. Dlatego nie zwieszaj nosa, ciesz się każdym dniem, dbaj o swoje zdrowie i zachwycaj nas swoim optymizmem, naładuj nas energią, która przelewa się w Tobie! Niech emerytura będzie w radości, a nie na starość!

Gratulacje! Niech emerytura Cię nie zasmuci, ale proszę, bo przed Tobą tyle ciekawych rzeczy, tyle wolnego czasu dla siebie, na hobby, na życie. I nawet jeśli minione lata nie mogą zostać zwrócone, nie warto marnować kolejnych lat, które czekają na skrzydłach.

Z całego serca gratuluję przejścia na emeryturę. Życzę, aby mimo upływu lat pozostał silnym i odważnym człowiekiem, życzę prawdziwego szczęścia w życiu i odważnych pomysłów, zdrowia i nieodzownego powodzenia, życzę, aby emerytura wystarczyła na wszystkie zaplanowane czyny i idee.

Kole, gratulujemy przejścia na emeryturę. Życzę, abyś nigdy nie zapominał o swoich zasługach i był z siebie dumny. Niech ciekawe rzeczy i zajęcia w życiu nie ubywają, niech każdy dzień przynosi uśmiechy, radość i spotkania z bliskimi, niech emerytura będzie godna i wydana na wszelkiego rodzaju zmartwienia, kłopoty i marzenia serca!

Gratulujemy przejścia na emeryturę. Życzę na długo darmowych lotów duszy i ekscytujących zajęć, ciekawych pomysłów i pożytecznych uczynków, szczęścia i szczęścia rodzinnego, szacunku i radosnych wakacji, dobrego dobrobytu i dobrego zdrowia.

Nasza droga…(IMIĘ)! Dusza śpiewa i leci do Ciebie! Nie spotkasz drugiej tak szczerej osoby! Wszyscy nasi pracownicy: zarówno kobiety, jak i mężczyźni zwracają się do Ciebie po poradę! Twoja pozycja życiowa – pomoc we wszystkim – jest najbardziej niezwykła i najbardziej humanitarna w naszym samolubnym wieku! Nasza młodzież powinna uczyć się, jak opanowywać nowe kierunki i budować relacje z klientami bez problemów i tarć. Nasz drogi bohater dnia! Jesteś bardzo młoda duszą i ciałem! Szukasz tak uroczej pani! Ale wyjeżdżasz wychowywać wnuki i wnuczki. To bardzo zaszczytna misja. My, pracownicy i wasze dziewczyny, będziemy tęsknić i zawsze pamiętać wasze piosenki. Twoja aura i atmosfera są u nas na zawsze zarejestrowane. Zawsze cieszymy się, że Cię widzimy! Przyjedź do nas na święta, urodziny i ogólnie, zawsze cieszymy się, że Cię widzimy. Zdrowie i szczęście dla ciebie, nasza droga … (IMIĘ)!

Gratulujemy przejścia na emeryturę.Teraz w życiu będzie wystarczająco dużo czasu na przyjemności i hobby, teraz czekają na ciebie częste święta duszy i szczęśliwe spotkania z bliskimi, teraz jest pewna okazja do spełnienia pragnień i realizacji wszystkich planów – twoja emerytura. Życzę dobrego zdrowia i emerytury, która wystarczyłaby na najdroższą rzecz i każde marzenie.

Trzymaj się! Na początku może być trudno przyzwyczaić się do nowego harmonogramu życia, a potem sobie z tym poradzisz. Życzymy, aby ten pierwszy, niezwykły czas przeszedł gładko i łatwo. A potem wszystko na pewno się ułoży, zobaczysz!

Kole, spieszę pogratulować Ci zasłużonego odpoczynku, a co najważniejsze godnego odpłaty przez państwo za Twoje wysiłki, sukcesy i wielkie czyny. Życzę Ci, aby nie nudzić się na emeryturze i każdą minutę poświęcić na coś ciekawego, życzę, aby wakacje w Twoim domu były teraz organizowane częściej, a Ty musisz się rzadziej męczyć.

Z całego serca gratuluję przejścia na emeryturę

Gratuluj przejścia na emeryturę własnymi słowami

Drogi kolego! Emerytura to świetna sprawa! Teraz możesz, tak jak marzyłeś, podróżować, kiedy i gdzie chcesz. Wiemy, że na to pracowałeś, zrobiłeś wszystko, co możliwe i zasłużyłem na całe szczęście, które Cię czeka. Gratulujemy Ci tego dnia i życzymy wielu nowych przyjemnych odkryć, przeżycia wielu jasnych i szczęśliwych minut, cieszenia się każdą chwilą nowego rozdziału swojego życia. Bądź szczęśliwy, przyjacielu!

Gratulacje z okazji dzisiejszej emerytury, przyjacielu! W końcu jest to dzień, w którym druga młodzież jest gotowa otworzyć swoje ciepłe ramiona! Nadszedł czas na długie, niekończące się wakacje, podczas których możesz robić wszystkie słodkie, przyjemne rzeczy, na które nigdy nie miałeś czasu. Dziewczyno, jesteś młoda duchem i duszą, nie możesz żyć bez żartów i zabawy! Emeryt, aw innych sprawach, jak zawsze, nie będziesz się mozolił z lenistwa! Chcę ci życzyć – ogromnej miłości, morza pozytywów! I wiem, że nie stracisz serca z dala od zespołu roboczego.

Drogi…(IMIĘ)! Chcielibyśmy bardzo podziękować za wkład, jaki wnieśli Państwo przez lata pracy w naszym przedsiębiorstwie. A są to nie tylko wskaźniki ilościowe, ale i jakościowe: dobry nastrój, którym udało się zarazić cały zespół, poczucie humoru i kreatywne podejście do każdego biznesu. Będziemy tęsknić. Ale zasługujesz na odpoczynek.Poświęć go swoim hobby, zdrowiu i wnukom! Z przyjemnością zobaczymy wszystkie świąteczne wydarzenia!

Gratuluję drogi kolego na początku przejścia na emeryturę. Wykonałeś świetną robotę i miałeś wspaniałą karierę. Twoja droga zawodowa jest wspaniała i stała się już wśród nas legendą. Twoja historia jest ciągle przekazywana od starych pracowników do nowych pracowników. Jesteś legendą. Jesteś samozwańczym człowiekiem. Jesteśmy dumni, że przez cały ten czas pracowaliśmy razem z Tobą i z Tobą. Jesteśmy też dumni, że nadal pozostajemy w Twoim gronie przyjaciół. Wiedz o tym, pamiętaj, że jesteśmy nie tylko Twoimi kolegami (kolegami), ale także przyjaciółmi i nadal jesteśmy jednym zespołem. Bądź szczęśliwy w swoim nowym, wolnym życiu i nie trać go z oczu. Będziemy za Tobą bardzo tęsknić. I chcemy Ci życzyć, aby spełniły się wszystkie oczekiwania, które stawiasz na wakacjach emerytalnych i sprawią radość Tobie i Twoim bliskim!

Czas dostać to, na co zasługujesz i gratuluję Ci przejścia na emeryturę. Z całego serca życzę jej dużych rozmiarów i regularnych wpłat.Niech taka cudowna i urocza emerytka wcale się nie nudzi, oby codziennie cieszyła Cię ciepłymi spotkaniami, pogodnymi wakacjami, inspirującymi pomysłami, pożytecznymi uczynkami i nowymi nabytkami, na które zawsze i na pewno wystarczą emerytury!

Drogi szefie, szczerze gratuluję przejścia na emeryturę i życzę powodzenia i odważnych pomysłów, wysokich aspiracji i pewności siebie, doskonałego zdrowia i wielkiego dobrobytu, pełnego życia i jasnego szczęścia duszy.

Gratuluję optymistycznie nastawionemu człowiekowi, wspaniałej i życzliwej osobie na emeryturze. Życzę ciekawej i przyjemnej rozrywki, doskonałego zdrowia i pewności siebie, dobrego nastroju i inspiracji, niesamowitych pomysłów i ekscytujących zajęć, pogodnego nastroju i rodzinnego dobra.

Emerytura to nowa runda życia, niesamowity czas, w którym można się zrelaksować, podsumować swoją życiową ścieżkę i zaplanować nowe rzeczy, na co bez wątpienia jest teraz dużo czasu . Dlatego życzę Ci inspiracji, aby każdy dzień nie był nudny i oczywiście dobrego zdrowia, aby znów poczuć się młodo w swojej duszy.

Gratulujemy nowego etapu w Twoim życiu! Zasłużony odpoczynek! Życzymy, abyście się nie poddawali, ale jeszcze bardziej prosperowali. Nadszedł cudowny czas: nie musisz się spieszyć do pracy, możesz poświęcić dużo czasu swoim ulubionym kwiatom, często możesz odwiedzać naleśniki z wnukami, poczęstować je ciastami.Chcę też życzyć dobra, zdrowia – wózka i szczęścia – samochodu, ciepła i troski bliskich oraz długich, jasnych lat!

Nasz ulubiony lider! Jest nam bardzo smutno w tym dniu – musimy się z Wami rozstać. Wasze ogromne doświadczenie, mądrość i niesamowita wydajność zawsze inspirowały nas wszystkich i pomogły nam osiągnąć wyżyny. Nadszedł czas, abyś zmienił kurs swojego statku, wyślij go do spokojnego rodzinnego portu. Życzymy dobrego zdrowia, pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń!

Kolejne gratulacje z okazji przejścia na emeryturę koleżanki z prozy mogą brzmieć tak. Dzisiaj chcielibyśmy pogratulować przejścia na emeryturę. Oczywiście nie możemy się pochwalić, że przewidujemy przyszłość, ale coś Ci mówi, że czeka Cię nowe i niesamowite życie. Teraz tylko Ty będziesz posiadać każdą minutę swojego czasu i będziesz mógł zrobić wszystko, czego wcześniej brakowało nie tylko czasu, ale także siły i ducha. Życzymy powodzenia, dobrego zdrowia, stabilności finansowej, ciekawego i tętniącego życiem życia, a także długich lat na nowej drodze.

Gratulujemy ważnego i znaczącego wydarzenia, przejścia na emeryturę. Wraz z uzyskaniem statusu „emeryta” życzę Ci więcej dobrobytu i spokoju, życzę wspaniałego życia i kreatywnych pomysłów, wspaniałych wakacji i satysfakcjonujących wieczorów, szczerych spotkań i ciepłych wspomnień.

Gratuluję Ci z całego serca przejścia na emeryturę i życzę, aby Twoje skrzydła inspiracji nie osłabły i nadal zdobywałeś nowe szczyty sukcesu jak dotychczas .Życzę Ci, abyś pozostał silnym i zdrowym mężczyzną, wpuścił do swojego życia tylko radość i szczęście, poświęcał swój czas tylko ciekawym i ważnym rzeczom, nigdy nie zapominał o bliskich i miał wspaniałe wakacje w ich gronie.

Gratulujemy przejścia na emeryturę, słodka pani. Życzę Ci, abyś pozostała piękna, kwitnąca, czarująca i pogodna, życzę Ci, abyś nie nudził się ani przez chwilę na emeryturze i zawsze znajdował dla siebie zabawę i ekscytującą aktywność. Powodzenia i pomyślności, szczęścia i miłości!

Gratulujemy rozpoczęcia zasłużonego odpoczynku, oby był owocny, ciekawy i aktywny. Życzymy nowych wrażeń, szczerej komunikacji z rodziną i przyjaciółmi, podróży poznawczych i nowych hobby.

Mój szef ma ważne wydarzenie. Gratulujemy przejścia na emeryturę. Życzę Ci pogody ducha i optymizmu, witalności i szczęścia rodzinnego, pomyślności i powodzenia. Niech emerytura zawsze wystarczy na spełnienie wszystkich pragnień i planów.

Masz na swoim koncie wiele zwycięstw i zasług, ale jest to prawdopodobnie największa zasługa całego twojego życia. Gratuluję przejścia na emeryturę iz całego serca życzę, abyś nadal był pogodną, ​​energiczną, pogodną osobą, która umie marzyć, zaskakiwać, zadowalać bliskich i dawać radość swojemu sercu. Niech wysokość Twojej emerytury rośnie za każdym razem, niech emocje Twojej duszy stają się jaśniejsze i szczęśliwsze każdego dnia.

Gratulujemy wspaniałej kobiecie radosnego i miłego wydarzenia, jesteś teraz na emeryturze.Życzę, abyś zawsze był w dobrym nastroju i cieszył się życiem, życzę, abyś zawsze robił to, co kochasz i interesujące, życzę szczęśliwych wakacji z rodziną i jasnej radości, życzę wysokiego dobrobytu i dobrego samopoczucia w domu.

Patrząc na bohaterkę tej okazji, trudno sobie wyobrazić, że za jej delikatnymi ramionami jest tak długa ścieżka pracy. Życzę Ci, abyś przez wiele lat pozostała w tej samej świetnej formie, by zadziwić wszystkich swoimi jasnymi oczami i promiennym uśmiechem. Szczęście i dobroć dla Ciebie przez wiele lat!

Gratulujemy radosnego i ważnego wydarzenia w życiu, wielkiej zasługi i szlachetnego zwycięstwa, przejścia na emeryturę. Niech życie toczy się szczęśliwym biegiem wzdłuż brzegów dobrobytu i dobrobytu, niech emerytura wystarczy na wszystko, czego pragniemy i co konieczne, niech zawsze będą wakacje w domu i radość duszy.

Z całego serca gratuluję przejścia na emeryturę

Ciepłe
gratuluję przejścia na emeryturę, z głębi serca

Przez wiele lat dałeś wszystkie siły do ​​pracy – byłeś mądrym mentorem, liderem! Twój ogromny wkład jest bezcenny, bo tyle siły, energii i miłości oddanej pracy dla dobra kraju!Ale teraz nadszedł czas, aby państwo zaopiekowało się tobą, a ty – większą uwagą na siebie, dawanie radości komunikowania się z tobą bliskim i przyjaciele!Dziękujemy za bezinteresowną pracę!

Gratuluję przejścia na emeryturę, odważny człowieku. Życzę, aby życie zawsze dawało możliwość robienia tego, co kochasz i dobrych uczynków, doskonałego zdrowia i odwagi duszy, dobrej sytuacji finansowej i wesołych świątecznych spotkań z bliskimi.

Więc skończyły się dni powszednie, które były w biznesie i pracy, przed nami nowy krok, seria odpoczynku, cieszenia się życiem i beztroskimi dniami. Niech ten czas będzie okazją do nowych osiągnięć i zadań do wykonania!

Gratulujemy wspaniałego osiągnięcia, przejścia na emeryturę. Miły, silny, silny człowieku, zarobiłeś na tę emeryturę uczciwą pracą i ciężkim wysiłkiem. Życzę, żeby zawsze starczyło środków na realizację wszelkich planów, żeby teraz było więcej wolnego czasu w życiu na hobby i zajęcia dla przyjemności, żeby teraz było więcej okazji do organizowania wesołych wakacji i spędzania wspaniałych wieczorów z rodziną i przyjaciółmi .

Życie na emeryturze, jak mówią, dopiero się zaczyna.Przed nami wiele lat, które można przeznaczyć na to, co naprawdę ważne. Gratulujemy uznania wszystkich zasług i faktu, że teraz będzie można otrzymać pieniądze po prostu za to, że w przeszłości wykonano dużo pracy.

Lata młodości i czas dojrzałości zostały za nami… Ale co nas czeka? Dzisiaj gratulując Ci przejścia na emeryturę, mogę śmiało powiedzieć, że przed Tobą nowy rozkwit, dopiero świt Twojego życia, ponieważ lata przyjaźnią się z Tobą, a najlepsze, silne i ciepłe szczęście czeka na Ciebie!

Życzymy, abyś rozłożył szeroko ramiona i odetchnął powietrzem wolności! Emerytura otworzy przed Tobą nowe horyzonty, wykorzystaj je do robienia rzeczy, na które wcześniej nie miałeś czasu!

Nie zniechęcaj się, weź się w garść i zdobądź ten dar życia we właściwy sposób. Z korzyścią dla Ciebie i wszystkich, którzy Cię otaczają lub od Ciebie zależą. Cóż, na pewno Ci pomożemy. Tak, nie pozwolimy ci tak łatwo odejść, zobaczysz. Będziemy cię denerwować przez telefon naszymi prośbami i wiecznymi pytaniami, jesteś cennym magazynem profesjonalnych informacji.

Gratulujemy zasłużonego odpoczynku, optymizmu i entuzjazmu. Niech twoje dzieci i wnuki będą z ciebie dumne i weź przykład ciężkiej pracy i poświęcenia!

Takie jest prawo czasu. On sam zna fundusz emerytalny, którego czas wysłać do rezerwy. Nie tęsknisz za nami zbytnio. Życzymy nowych zainteresowań, znajdź sobie zawód, który pozwoli Ci ujawnić wszystkie swoje talenty i umiejętności z nieoczekiwanej strony.

Drogi przyjacielu! Twoje dni pracy pozostają w tyle, a przed Tobą tylko solidne, piękne wakacje! Niech wszystkie smutki i trudności pozostaną tam, gdzie odszedłeś, a na twojej drodze spotkają się tylko szczęście i szczęście.

Nasza droga…(IMIĘ)! Jak minęły lata! Pamiętamy Cię młodą, silną atrakcyjną. Zawsze dałeś siłę do pracy. Jednocześnie zawsze staraliśmy się robić wszystko optymalnie, najlepiej, z pomysłowością, pomysłowo. W rezultacie stale rosłaś na swojej pozycji. Ale nie można powiedzieć, że jesteś karierowiczem, wręcz przeciwnie, zawsze pomagałeś w pracy i nikogo nie podburzałeś. Liczy się Twój talent! Nie ma znaczenia, że ​​whisky jest posrebrzana. Nie ma znaczenia, że ​​zbliża się wiek emerytalny. Najważniejsze, że pozostajesz sobą, tą samą miłością do życia! Uważamy, że na emeryturze Twój talent zamanifestuje się z nową energią i znajdziesz ulubioną rozrywkę lub hobby, które ozdobi Twoje życie i życie Twoich bliskich. Życzymy Ci zdrowia i sukcesów w przyszłym życiu, a także abyś przez wiele kolejnych lat żył tym samym interesującym i owocnym życiem!

Wciąż jesteś pełen energii i gotowy, by iść naprzód. Więc nie przestawaj! Niech emerytura zostanie powołana, ale dusza chce kontynuować swój rozwój dla dobra siebie i innych. Wierzymy w Ciebie! Gratulujemy nowego kamienia milowego w przeznaczeniu.

Gratulujemy rocznicy i wieku emerytalnego! Dziś masz nie tylko rocznicę, dziś zostałeś emerytem, ​​ale ten tytuł wcale nie przypomina o starości. Bycie emerytem to zaszczyt! I życzymy, abyście byli dumni ze swojego nowego statusu, niech lata mijają i nie poddawajcie się im, pozostańcie młodzi dziś, jutro iw nadchodzących latach. Młodość żyje w duszy, zaopiekuj się nią, nie trać serca, daj nam uśmiech! Wesołych Świąt!

Serdecznie gratuluję wspaniałej kobiecie przejścia na emeryturę. Życzę zdrowia i optymistycznych sił, pogody ducha i ciała, ciekawych i życzliwych pomysłów, szczerych rozmów i wesołych wakacji, doskonałego dobrobytu i dobrego samopoczucia.

Gratulujemy długo wyczekiwanych wakacji! Ciężko pracowałeś i zasługujesz na przerwę. Życzę Ci na emeryturze, aby dni były jak święta, a święta przyniosły podwójne szczęście i radość.

Na dworze jest zima i to dobry czas na emeryturę. Będziesz mógł w pełni doświadczyć wszystkich uroków zasłużonego urlopu, nie wstawać do pracy w ciemny poranek, nie wracać do domu po zmroku, nie odpędzać kichających i kaszlących kolegów, nie zmagać się bez końca z sennością i ze szkodliwym szefem (który nie rozumie, dlaczego pracownicy śpią w pracy).Tak, zima to dobry czas, aby spokojnie, powoli, zasmakować nowego życia, nabrać sił, wystarczająco się wyspać i na wiosnę odrodzić się na nowo jako nowy, wolny człowiek, który realizuje własne rozkazy, wyłącznie kontroluje swoje życie, swoje zadania, jego reżim i jego hobby. Emerytura to dreszczyk emocji, bez względu na to, co ktoś mówi. I gratulujemy nowego buzza, drogi kolego. Życzymy, abyś zrealizował swoją emeryturę tak produktywnie, jak przez wiele lat w zawodzie.

Gratulujemy przejścia na emeryturę i nie zwieszaj nosa! W końcu teraz jesteś osobą w kwiecie wieku, mądrą przez lata i doświadczenie życiowe! Teraz masz dużo wolnego czasu, którego tak bardzo brakowało w przeszłości! Jednym słowem nie masz życia – tylko wakacje! Więc ciesz się i szybko usiądź na wspomnieniach!

Nadchodzi godzina, której niektórzy się boją, a niektórzy cieszą się zasłużonym odpoczynkiem. Czas na emeryturę. Twoja mądrość, doświadczenie, wiedza i niesamowite wyniki zawsze pomogły wielu w Twoim zawodzie! Dużo dałeś tej pracy, ponieważ nie pracowałeś byle jak, ale oddałeś swoją duszę każdego dnia! Nie tylko kochałeś swoją pracę, ale żyłeś nią. A dziś szkoda, że ​​odchodzi od nas tak wartościowy i utalentowany pracownik. Ale z drugiej strony, od jak dawna marzyłeś o spędzeniu całego dnia z wnukami, z gazetą w ręku lub na wędkowaniu. Oddałeś się całkowicie swojemu zawodowi, teraz czas, aby kraj cię pozdrowił. I dziękuję za całą ciężką pracę.

Ciężko pracujący pracownik, taki jak ty, może się trochę nudzić bez swojej zwykłej pracy. Ale zastanów się, ile masz teraz okazji do komunikacji, hobby, zabawy i użytecznej rozrywki. Wykorzystaj tę zaletę mądrze! Szczęśliwej emerytury!

Z całego serca wzruszające gratulacje z okazji przejścia na emeryturę

Szczerze
gratulacje z okazji przejścia na emeryturę

Kochanie, z głębi serca gratulujemy zasłużonego odpoczynku. Niech emerytura stanie się czasem poświęconym zdobywaniu nowych, żywych emocji, wrażeń. Podróżuj, komunikuj się z przyjaciółmi, żyj aktywnym i pełnym wrażeń życiem.Bądź zdrowy i kochany przez swoich bliskich.

Chcemy pogratulować Ci przejścia na emeryturę i jeszcze raz powiedzieć, że nie jest to powód do wieszania nosa. Jesteś teraz mądrą osobą, u progu swojej siły, z latami wspaniałych doświadczeń życiowych. Niech to wszystko pomoże Ci znaleźć to, co wdrożyć teraz, gdy masz dużo wolnego czasu – dawniej było go mało. Życzymy, aby od teraz twoje życie było nie tylko, ale i świąteczne! Usiądź do wspomnień, jesteśmy pewni, że masz coś do powiedzenia.

Gratuluję zasłużonej długiej i uczciwej pracy, wspaniałej okazji do spędzenia czasu z rodziną, zainteresowania się czymś niezwykłym, odbycia ciekawych podróży, przebywania na łonie natury i uprawy nowych życiowe osiągnięcia! Szczęśliwej emerytury!

Drogi szefie, cudowna duszo, gratuluję ci zasłużonej emerytury. Życzę, abyś pozostał tym samym odważnym, odważnym kapitanem, który prowadzi swój statek do sukcesu, życzę ci takiej emerytury, która wystarczy dla Egiptu i Paryża.

Kole, gratulujemy przejścia na emeryturę. Nadal życzę, abyście nie stracili ducha walki, nie zbaczali z drogi sukcesu, nie odkładali marzeń na bok. Niech emerytura będzie taka, że ​​zawsze starczy na smakołyki, podróże i wszelkie inne środki do luksusowego życia.

Chcielibyśmy pogratulować naszemu drogiemu koledze osiągnięcia wieku emerytalnego. Nie mogę nawet uwierzyć, że minęło tyle lat i mamy nadzieję, że odchodzisz na emeryturę z radością i przyjemnością, a nie z żalem. Chcemy, aby nowa runda Twojego życia była jasna i interesująca, aby poza zakrętami i horyzontami czekało coś nowego, przyjemnego i nieoczekiwanego. Uśmiechaj się więcej i śnij, niech wszystko w życiu się ułoży. Baw się każdego dnia.

Jesteś młoda duchem i świetnie wyglądasz! Dla wielu z nas jesteś przykładem profesjonalizmu, mądrości i optymizmu! Jesteś osobą, którą szczerze szanujemy i kochamy! Trochę nam przykro, że dzisiaj przechodzisz na emeryturę, ponieważ teraz nie będzie można się z Tobą spotykać codziennie. Mamy jednak nadzieję, że nie zapomnisz o naszym zespole, a Twoja uwaga będzie dobrym znakiem, że nasz zespół żyje i rozwija się! Dlatego dzisiaj, widząc Cię na emeryturę, nie rozstajemy się z Tobą, a jedynie mówimy „Do widzenia”. Życzymy wielu wspaniałych dni pełnych jasnych wydarzeń, dobrych wiadomości i ciekawych spotkań. Dobre zdrowie!

Teraz wiosna i czas na nowy, interesujący okres w Twojej osobistej historii, drogi kolego. A jednak jest to czas zmian na lepsze i czas nowego dobrobytu. Gratulujemy Ci długo wyczekiwanych wakacji i życzymy, aby nadchodząca wiosna, wraz z nadchodzącymi wakacjami na emeryturę, uszczęśliwiła Cię, tchnęła w Ciebie nową siłę, nowe kreatywne pomysły i nową energię, abyś mógł to wszystko zrealizować.

Mamo! Więc jesteś na emeryturze! Gratuluję Ci tego wydarzenia, chociaż rozumiem Twój smutek… Lata mijają, a teraz emerytura podkradła się. Ale emerytura to nie starość! Potraktuj emeryturę jako źródło dodatkowego dochodu! Mamusiu, jesteś przy mnie bardzo młoda i wciąż jesteś bardzo daleka od starości.

Gratulujemy przejścia na emeryturę! Pracowałeś wiele lat, nie szczędząc wysiłku, czasem zapominając o reszcie! Teraz możesz się zrelaksować i robić to, co kochasz. Życzymy sił, dobrego samopoczucia, oceanu zdrowia i morza dobrego samopoczucia!

Kochanie…(IMIĘ)! Pamiętam, jak przyszedłeś i dołączyłeś do naszego zespołu, taki młody i uroczy. Każdy wiek ma swój urok. Teraz jesteś szanowanym i zasłużonym pracownikiem pod każdym względem i wspaniałą szczerą kobietą! Nie bój się emerytury. To nowy etap w życiu z własnymi możliwościami. Nie będziesz musiał chodzić do pracy, ale zawsze będzie dla Ciebie praca według Twoich upodobań, wychowywanie wnuków, uprawa kwiatów, odwiedzanie różnych krajów, podróżowanie. Ten etap życia jest pełen uroków. Wszyscy, Twoi przyjaciele i współpracownicy, nigdy Cię nie zapomną. Masz tu wielu przyjaciół, w tym mnie. Przyjdź do mnie, droga Maszo! Zaproś mnie do odwiedzenia! Nasza przyjaźń nie kończy się wraz z przejściem na emeryturę, a jedynie nasila się i trwa. Szczęście i zdrowie dla Ciebie i całej Twojej rodziny!

Dzisiaj gratulujemy zasłużonego odpoczynku po wielu latach pracy. Dla nas na zawsze pozostaniesz członkiem zespołu, ponieważ zapamiętamy Twoje rady i zastosujemy się do mądrych wskazówek. Niech emerytura przyniesie Ci maksymalną przyjemność w życiu, ciepłą komunikację z bliskimi i nowe hobby.

Drogi…(IMIĘ)! Gratulujemy przejścia na emeryturę! Wykonałeś świetną robotę, teraz czas na relaks! Życzymy szczęścia, zdrowia, radości wnukom i przyjaciołom, nie zapomnijcie o drodze do nas! Niech Twój dom ogrzeje się ciepłem i radością!

Serdecznie gratuluję Ci cudowna kobieto tego ważnego i miłego wydarzenia. Teraz w twoim życiu jest emerytura, która mam nadzieję, wystarczy na realizację niespełnionych pragnień aż do wsi. Niech przejście na emeryturę wcale nie przyćmi twojej duszy, niech twoje serce nadal raduje się życiem i każdym nowym dniem, niech zawsze będzie ciekawa aktywność dla duszy i ciała, niech zawsze będzie dobrobyt i wygoda w twoim domu.

Z całego serca gratuluję przejścia na emeryturę i życzę, abyś zawsze czuła się ukochaną kobietą i szczęśliwą osobą, realizowała swoje pomysły i realizowała swoje cele, rób to, co kochasz i organizuj zabawne wakacje, zachowaj rodzinne ognisko i wypełnij swój dom komfortem.

Drogi szefie, gratuluję przejścia na emeryturę. Życzymy, abyś pozostał „wow” i osiągnął jeszcze większe wyżyny w polu działania. Niech emerytura będzie dobrą pomocą w realizacji wszystkich Twoich celów i pragnień, niech w Twoim życiu będzie szczęście, miłość, dobrobyt i optymizm. Zdrowie dla Ciebie, odważne siły, pozytywna energia i szczęście.

Gratuluję przejścia na emeryturę, drogi kolego.Teraz niech będzie łatwiej i prościej, niech emerytura wystarczy na wszystkie potrzeby i pragnienia, niech w życiu pojawi się wiele interesujących hobby z tym statusem, niech codziennie będzie w domu wakacje i niech jasne szczęście zawsze mieszka w duszy . Życzę dobrego zdrowia, nieugaszonej siły, dawnego entuzjazmu i produktywności.

Gratuluję wspaniałemu i odważnemu człowiekowi przejścia na emeryturę i życzę mu wielkiej radości w życiu i jasnego szczęścia, doskonałego dobrobytu i aktywności według jego upodobań, ciepłych spotkań i dobrego samopoczucia w rodzinie, szczery szacunek i dobre nadzieje.

Babcia! Gratulujemy przejścia na emeryturę! Emerytura to nie starość, pamiętaj, to mój najlepszy czas, który możesz poświęcić całkowicie sobie i nam. Będziesz robić na drutach i robić swoje ulubione robótki do późna, a rano będziesz spać do kolacji. Chociaż nie będziesz musiał spać do kolacji! Generalnie z emeryturą moja ukochana babcia!

Nadszedł wspaniały czas – czas na relaks! Gratulujemy przejścia na emeryturę i życzę miłego spędzania każdego wolnego dnia! Nawet jeśli nie starczyło czasu i energii na to, co wcześniej, teraz będzie wolna godzina, energia i siła! Życzę zdrowia i przyzwoitej emerytury, aby życie było naprawdę cudowne!

Gratulujemy przejścia na emeryturę

Piękne
gratulacje z okazji przejścia na emeryturę

Gratuluję przejścia na emeryturę. Życzę, abyś pozostał silnym mężczyzną i każdego dnia świętował swój sukces.Niech emerytura rośnie z każdą wypłatą, niech z każdym dniem życie staje się przyjemniejsze, ciekawsze i cudowniejsze. Życzę silnej siły i doskonałego zdrowia.

Nasi kochani i kochani …(IMIĘ)! W tym pamiętnym dla Was dniu jesteśmy z Wami wraz z Waszymi myślami. Wiele zrobiłeś dla naszego zespołu. Dzięki Waszej pracy nasza firma stanęła na nogi. Twój urok i mądrość pomogły wielu w pracy iw życiu. Zabieramy Cię na zasłużony odpoczynek. Życzymy wspaniałego zdrowia, radości z dziećmi i wnukami. Życzymy, abyście zawsze mieli ten sam entuzjazm i byli równie atrakcyjni i cudowni. Szczęście i zdrowie dla Ciebie i całej Twojej rodziny!

Dzisiaj mogę ci powiedzieć, że ludzie nadal mają rację, porównując ich wiek z porami roku! Tylko trochę pomieszali – lato powinno kojarzyć się z emeryturą! Przecież latem wszyscy odpoczywają, więc emerytura to zasłużony odpoczynek na wiele lat pracy! Na Twoje lato! Niech będzie słonecznie!

Gratulujemy rozpoczęcia wieku emerytalnego! Życzę, aby początek tej nowej drogi życiowej stał się ciekawy i świetlany dla wydarzeń, aby wakacje na emeryturze były pełne podróży, nowych odkryć, aby emerytura pozwalała żyć wygodnie, w radości i dobrobycie!

Starość jest często nazywana jesienią życia, ale czyż jesień nie jest piękna? To czas, kiedy wszystko dookoła jest udekorowane złotem, kiedy na polach dojrzewa zboże, a cały świat jest cichy i spokojny, jak pijani jesiennym chłodem, my powiększamy i wzmacniamy… Tak więc dzisiaj gratuluję na emeryturę i życzę Ci spędzenia najlepszych lat z wielką przyjemnością!

Chcę ci z całego serca pogratulować przejścia na emeryturę. Życzę Wam, abyście nadal byli aktywnie aktywni i robili ważne rzeczy, aby nie zapadać na żadną chorobę i stale otwierać nowy numer kalendarza z nowymi celami, nadziejami i aspiracjami. Życzę sobie, aby emerytura była duża, aby życie zawsze dawało możliwość częstych wakacji duszy i prawdziwych radości serca.

Życzę, abyś nie tracił serca na zasłużony odpoczynek, nie smucił się wymuszoną bezczynnością, ale znalazł ten kompromis, gdy odpoczynek staje się radością, bo teraz jest czas na czytanie, hobby, ulubione zajęcia, podróże. Życzę przyzwoitej emerytury oraz jasnego, długiego i ciekawego życia!

Życzymy Ci drogi i szanowany kolego, aby emerytura stała się dla Ciebie trampoliną do nowego, ekscytującego życia.Gratulujemy Ci rozpoczęcia nowego etapu w rozwoju Twojej osobowości i może starzenie się nie nabierze nad Tobą władzy, choroby są ominięte, a energia dopiero nadchodzi. I żeby twoja mądrość właściwie rozporządzała całym tym dobrem. Niech każdego dnia czeka na Ciebie miła niespodzianka, młodość Cię nie opuszcza, a miłość otacza Cię ze wszystkich stron.

Szczęśliwej emerytury! Dzięki swojej uczciwej pracy, jak nikt inny, zasłużyłeś sobie na przyzwoity wypoczynek. Życzymy Ci dobrego zdrowia, z odnowioną energią i niewyczerpanym optymizmem, aby przewrócić kolejną ciekawą stronę swojego życia. I niech zostaną na nim zapisane ekscytujące odkrycia, radosne wydarzenia i wspaniałe osiągnięcia.

Emerytura to nowy, ekscytujący kamień milowy w życiu. Życzę Państwu jak najskuteczniejszego korzystania z zapewnionej wolności, życia na co dzień jasno, realizacji marzeń, których realizację utrudniała praca. Niech zdrowie i nastrój zawsze będą na szczycie.

W czasie, gdy nadejdzie czas na emeryturę, przyjmij moje ciepłe gratulacje i szczere życzenia szczęśliwej długowieczności! Niech spełnią się Twoje marzenia, niech każdy dzień błyszczy najlepszym, jaki istnieje w naszym świecie! Niech twoje życie będzie spokojne i kompletne, jak silna rzeka płynąca przez równiny i góry, czasami zmieniająca swój bieg, ale zawsze pozostająca sobą i silniejsza niż przeszkody!

Zasługujesz na odpoczynek, a państwo w pełni doceniło twoją pracę. Emerytura to powód do gratulacji, ale nie do smutku i tęsknoty.Masz teraz więcej czasu na swoje ulubione rzeczy, masz okazję się wyspać i zaplanować dzień według własnego harmonogramu. Odważyć się! Za wcześnie na złomowanie, ale czas żyć dla siebie!

Kochanie (imię)! Nadchodzi początek waszego nowego życia i życzymy, aby to życie było szczęśliwe. Teraz będziesz miał czas na uświadomienie sobie tego, co było od dawna planowane i odkładane na teraz. Mamy nadzieję, że nie zapomnisz o nas, pozostaniesz z nami w kontakcie i zachwycisz nas nowymi sukcesami poza naszą organizacją. Cóż, zapamiętamy Cię jako doskonałego kolegę, doskonałego przyjaciela, rzetelnego członka naszego zespołu, a jeśli pozwolisz, czasami wykorzystamy Twoje doświadczenie, kompetencje i poprosimy o radę (zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym). Niech nadchodzący okres Twojego życia będzie dla Ciebie najszczęśliwszym czasem i przyniesie tylko radość.

Gratuluję przejścia na emeryturę i życzę, abyś pozostał osobą pogodną w swoim sercu, w rzeczywistości zawsze bądź na fali radości i entuzjazmu. Oby na emeryturze się nie nudził i nie bił w wiadra na emeryturze, aby każdy dzień wnosił w Twoje życie wakacje i wspaniały nastrój, a do tego niech emerytura będzie ogromna, i to tylko w dużych rachunkach.

Gratuluję przejścia na emeryturę! Zasłużyłeś na ten odpoczynek, wiele lat pracy, dużo czasu, wytrwałości, pracowitości. Dzięki Twojej pracy Twoja kariera była tak udana. A teraz jest czas nieograniczonej wolności, czas odpoczynku, czas życia tylko tak, jak zawsze chciałeś. Życzę Ci zasmakowania wszystkich rozkoszy spokojnej emerytury, a silne zdrowie i dobry nastrój pomogą Ci zrealizować marzenia.

Dzisiejszy dzień pełen jest emocji i emocji, ponieważ spotykamy wspaniałą osobę, wysokiej klasy profesjonalistę na zasłużony odpoczynek. Wiemy, że nawet na emeryturze nie będziesz siedział bezczynnie ani minuty, bo jesteś pełen energii, siły i optymizmu! Dlatego mamy nadzieję, że w czasie wolnym od odpoczynku staniesz się mentorem naszej młodzieży i zawsze będziemy się cieszyli, że Cię zobaczymy. Serdecznie życzymy Państwu radości na wiele, wiele lat, rodzinnego dobrego samopoczucia, domowego komfortu i ciepła! Niech Twoi bliscy otaczają Cię miłością i troską i dadzą Ci tylko radość!

Gratuluję wspaniałej kobiecie przejścia na emeryturę i życzę jej ulubionej pracy i ekscytujących zajęć, radosnych spacerów i szczęśliwych dni, radosnych wakacji i rodzinnych spotkań, ciepłych rozmów i duchowej pociechy.< /p>< /div>

Gratulujemy przejścia na emeryturę. Teraz w życiu panuje stabilny i stały dobrobyt, na który kiedyś poświęcono wiele wysiłku i ciężkiej pracy. Życzę, aby nie nudzić się na emeryturze, robić ciekawych rzeczy, poświęcać się rodzinie i przyjaciołom, znaleźć czas na wspaniałe wakacje i zabawne wakacje duszy.

Czas odejść z pracy i przejść na emeryturę honorową. Niech ten okres w życiu nie będzie nudny i nudny. W końcu otwierają się nowe horyzonty. Musisz zrobić wszystko, na co wcześniej nie było czasu. Powodzenia i pozytywnych emocji!

Emerytura to okres, w którym możesz wreszcie odpocząć i poświęcić choć trochę czasu sobie, swoim pragnieniom i życiowym preferencjom. Gratuluję Ci nasza droga kobieto, że możesz się zrelaksować i żyć jako całkowicie niezależna, wolna osoba. Szczęśliwej emerytury, szczęścia i zdrowia!

Drogi, nasza ukochana Tatiana Iwanowna! Dzisiaj kończy się jeden rozdział twojego życia i zaczyna się nowy. Jej imię to paskudne, ale czułe i przytulne słowo – „emerytura”. Gratulujemy i życzymy, aby ten rozdział stał się dla Ciebie naprawdę serdeczny i przytulny. Teraz możesz spędzać cały czas z wnukami, tak jak zawsze marzyłeś. A teraz budzik będzie Ci przeszkadzał rano nie histerycznie wzywając Cię do pracy, ale wesoło wzywając Cię na bieg po parku. I nawet nie myśl o siedzeniu na ławce w pobliżu domu, dyskutowaniu o uczennicach w krótkich spódniczkach – jest na to za wcześnie, będziesz miał na to czas. I lepiej baw się, raduj i nie zapomnij o nas – będziemy za Tobą bardzo tęsknić. Dobre zdrowie dla Ciebie i Twoich bliskich, długie lata szczęśliwego życia, dobre samopoczucie, dobrobyt i miłość.

Nasz drogocenny Salomon Solomonovich! Przyjmij nasze gratulacje z okazji rozpoczęcia nowej historii w Twoim życiu. Proszę również przyjąć moje szczere życzenia pomyślności i pomyślności.Niech ta nowa karta Twojej osobistej historii będzie pełna nowych, otwierających się perspektyw, spełnienia marzeń, miłości, ciepła i pozytywów. Szczęśliwej emerytury, drogi kolego!

Nadszedł długo oczekiwany dzień, dzień, w którym możesz porzucić ulubioną pracę i poświęcić czas rodzinie. Życzymy, aby Twoje życie było łatwe i beztroskie. Serce nigdy nie było niegrzeczne, było silne i pracowało wyraźnie i harmonijnie. Jaka byłaby twoja rodzina przyjazna i harmonijna.

Nadszedł szczęśliwy dzień. Odchodzisz na emeryturę. Swoje najgorsze, próżne i pechowe młode lata poświęciłeś na pracę. A teraz, usadowiwszy się i mądrzejszy, zostaniesz sam dla siebie i będziesz mógł zrealizować wszystkie swoje ukryte możliwości. Życzę, żebyś wreszcie nauczył się tańczyć tango, robić na drutach skarpetki i śpiewać w chórze. Życzę Wam łowienia na zimę, fotografowania, a przede wszystkim moich wnuków, bo tak bardzo Was kochają!

Tu jesteś w szeregach armii emerytów! Nie będziemy krzyczeć hurra, ale jest się z czego cieszyć. Teraz będziesz mieć więcej czasu na robienie tego, co kochasz. Masz wiele hobby, więc zrób to. I niech budzik obudzi Cię do ćwiczeń, jak poprzednio!

Wow! czekać! Teraz możesz wreszcie wykorzystać swoje bezcenne doświadczenie, liczną wiedzę i dać upust swojej ciekawości. Szczęśliwej emerytury! ciepło, miłość, przywiązanie, cykl nowych doznań! Wszystko dopiero się zaczyna!

Gratuluję, przeszedłeś na emeryturę z doskonałym zapasem wiedzy i doświadczenia, a czas wolny, który się pojawił, przyda się, a zdrowie stanie się Twoim dobrym towarzyszem. Niech świat nowych zainteresowań i hobby otworzy przed Tobą drzwi, rysując wspaniałe perspektywy! Życzymy, abyś marzył o aktywności i wdrażał wszystkie swoje wspaniałe pomysły z rozmachem.

Życzę Ci na nowym etapie życia nie tracić serca, nie chorować, nie starzeć się, ale znaleźć dla siebie ciekawe hobby, cieszyć się życiem, smakować wszystkich pyszności bezczynność, uprawianie sportu, ponowne czytanie ulubionych książek, szycie, dzierganie, haftowanie lub po prostu nic nie rób!

Jesteśmy strasznie zazdrośni, bo otrzymałeś zasłużony tytuł honorowy, dostaniesz za to pieniądze i nie musisz nic z tym robić! Hurra! Masz jeszcze dużo siły, a może więcej zapału i chęci do pracy niż wielu młodych ludzi. Dlatego nie przestawaj, pracy wystarczy dla wszystkich.Nie zapominaj o wypoczynku i zdrowiu, żyj lepiej niż przedtem, bądź szczęśliwy, kochaj życie, zadowolić swoich bliskich i oczywiście siebie!

Kochanie (imię)! Mówią, że wraz z przejściem na emeryturę człowiek przestaje pracować. Ha, tak, nadal działa! I zaczyna żyć! Bo teraz wszystko, co robi, robi na polecenie własnej duszy i serca. Jutro przekonasz się, że na emeryturze jest wystarczająco dużo miejsc pracy. Ona jest po prostu innego rodzaju. Gratulujemy i życzymy, aby te odkrycia sprawiły Ci przyjemność, wniosły pozytyw i szczęście do Twojego życia. Cóż, nie zapomnij o nas, Twoje doświadczenie nie może zostać zignorowane i oczywiście wykorzystamy naszą znajomość z Tobą, aby zadowolić Cię naszymi pytaniami. Proszę, nie odmawiaj, skonsultuj się w sprawie starej przyjaźni. Życzę dobrego zdrowia, długich szczęśliwych lat i szczęścia rodzinnego.

Drogi przyjacielu, wiemy, że kochasz swoją pracę, żyjesz i oddychasz tylko nią. A wiemy, że dzisiejsze zwolnienie z obowiązków wobec organizacji nie jest dla Ciebie zbyt radosne… Wszyscy szczerze życzymy Ci przezwyciężenia smutku i spojrzenia na to wydarzenie z innej perspektywy: teraz masz wystarczająco dużo czasu, aby żyć pełnym życiem przyjemności ludzkich, a nie zawodowych. Możesz robić, co chcesz (dokończyć daczy, chodzić z wnukami, zbudować łaźnię, zasadzić ogród, otworzyć własny biznes, stworzyć własny biznes, podróżować, mieszkać tak, jak chcesz itp.), wszystko, co masz od dawna chciał i nie miał czasu. Będziesz mógł zwracać większą uwagę na swoją rodzinę lub tych, którzy potrzebują Twojej uwagi i nie mogą bez Ciebie żyć.I to świetnie.

Gratulujemy wspaniałemu człowiekowi, świetnemu pracownikowi, który po przejściu na emeryturę zasłużył sobie na nagrodę i szacunek. Życzę Ci wysokiego i stałego dobrobytu finansów w życiu, niewątpliwego szczęścia i pomyślności w Twoim domu, wspaniałego nastroju i radosnej piosenki w Twojej duszy.

Czas dzisiaj przejść na emeryturę i właśnie po to tu jesteśmy. Chciałbym pogratulować Wam tego ważnego i wyjątkowego dnia. Życzymy Wam szczęśliwej wolnej podróży, zdrowia i długowieczności, aby wszystkie marzenia się spełniły, a każdy dzień był lepszy i ciekawszy niż poprzedni. Życzę, abyś chodził na piesze wycieczki, nad morze, spędzał dużo czasu z rodziną i zawsze pozostawał tak silny, aktywny i celowy, jak zawsze.

Emerytura nie jest powodem do smutku. Oczywiście skończył się czas pracy i czas na odpoczynek, ale nie myśl, że to czas na nudę! Teraz bardziej niż kiedykolwiek jest dużo wolnego czasu i możesz się zrealizować, na przykład zacząć malować pejzaże lub hodować nową odmianę róż. Dlatego wznieśmy toast, aby zawsze było dobre zdrowie i nie było nudy, wypijmy, aby pozostać w kontakcie ze starymi przyjaciółmi i nawiązać nowe, wypijmy, aby otworzyć nowe horyzonty.

Dzisiaj jest Twój ostatni dzień pracy i wiemy na pewno, że każdy rok pracy spędzony w naszym zespole pozostanie dźwięczną piosenką w naszych sercach! Teraz praca nie będzie cię obciążać, w pełni oddasz się rodzinie. Nie zapomnij jednak przyjść do nas jako starszy przyjaciel, towarzysz i rodzic!

Gratulujemy przejścia na emeryturę. Za wspaniałą lekcję życia i doświadczenie, za wszystkie zasługi i zwycięstwa, życzę szczerze godnej nagrody, powszechnego uznania i szczerego szacunku. Niech każdy dzień przynosi harmonię i radość, niech zawsze wystarczy pieniędzy na wszystko, dla wszystkich i na wszystko!