Gratulacje z okazji rocznicy ślubu

Zebraliśmy dla Ciebie wiele szczerych gratulacji z okazji rocznicy ślubu własnymi słowami, w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Moi przyjaciele, nie mogę uwierzyć, że minął rok od tego wspaniałego i tak zabawnego dnia. Dziś świętujemy Wasz drukowany ślub. Życzę Ci silnej miłości, która wystarczy Ci na całe życie. Staraj się nigdy nie przeklinać, nie wyrzucaj sobie nawzajem, ponieważ to negatywnie wpływa na relacje kochanków. Zawsze trzymaj się za ręce, bez względu na to, co się stanie, bo razem możesz przetrwać każdą przeciwność. Patrzę na Ciebie i podziwiam, jaka jesteś silna, bo nie poddałeś się nawet wtedy, gdy wydawało się, że już nic nie da się naprawić. Wspieraliście się na odległość, pocieszaliście się nawzajem. Udało ci się przeżyć wszystko i znaleźć prawdziwe szczęście. Jestem z was dumny moi drodzy. Szczęście dla ciebie bezgraniczne.

Moi drodzy, (imiona męża i żony), z wielką przyjemnością gratuluję Wam rocznicy ślubu. Minęło już 10 lat od dnia, w którym będąc jeszcze panną młodą wymieniliście się pierścionkami na znak waszej wiecznej miłości i wierności. Przez lata udowodniłeś, że dokonałeś właściwego wyboru i podjąłeś właściwą decyzję. Wszyscy pamiętamy „Opowieść o zmarłej księżniczce i siedmiu bogatyrach”. Dlatego życzę wam, abyście byli tak cudowną parą jak księżniczka i jej narzeczony, książę Elizeusz. Niech (imię żony) będzie, jak księżniczka, miłą, łagodną, ​​słodką, dobrą gospodynią domową.Nawet jeśli wokół niej kręci się siedmiu przystojnych bohaterów, nawet na nich nie spojrzy, jej serce będzie należało tylko do męża. I (imię męża) niech z kolei ze względu na jego żonę, ze względu na jej szczęście, bądź gotowy na wszelkie wyczyny, nie bojąc się żadnych przeszkód. Życzę Wam jeszcze wielu lat życia w radości i harmonii, wychowywania dzieci, niczego nie potrzebujących, wzajemnego wspierania się we wszystkim. Rada dla Ciebie i miłość!

Gratulacje z okazji waszego żeliwnego ślubu, kochani. Razem 6 lat to nie żart, to wielkie osiągnięcie, to rodzaj zwycięstwa nad życiowymi trudnościami i problemami. Szczerze życzę, aby pyszna owsianka była gotowana w twoim żeliwnym żeliwie, aby twoja miska była zawsze pełna rodzinnego dobra, szczęścia, miłości i radości.

Gratuluję Ci rodzinnych wakacji i życzę, abyś pozostała tą samą kwitnącą i piękną parą. Niech miłość będzie silniejsza niż stal, a przejawem troski częściej niż mruganie oczami. Chcę, żebyś zawsze mógł polegać na swoim partnerze i pielęgnować swoje dusze. Po raz kolejny ze świętem Twojej bezgranicznej miłości.

Pewnego dnia przysięgliście sobie wierność i miłość. Do dziś jesteś jej wierny i mieszkasz razem, na tym samym brzegu. Niech twoja wielka rodzina będzie niezniszczalna i silna, jak nie do zdobycia forteca. Żyj w stanie niekończącego się szczęścia i miłości. Życzymy pomyślności, pomyślności i sukcesów! Szczęśliwej rocznicy! GORZKIE!

Gratuluję rocznicy ślubu i serdecznie życzę wielu lat szczęśliwego życia rodzinnego i stabilnego dobrego samopoczucia.Niech Wasze serca biją w tym samym rytmie, aby każdy dzień był zarówno pomyślny, jak i radosny dla Was obojga. Bądź zdrowy i bogaty.

Szczęśliwej kolejnej rocznicy ślubu! Cieszymy się niezmiernie, że od tylu lat żyjesz w miłości i harmonii. Życzę szczęścia, życzymy radości, więcej śmiechu i żartów! Bądź dla siebie niezastąpiony, najlepszy, jedyny i cenny. Szczęście dla Ciebie – nieziemskie, nie do opisania, bajecznie piękne!

Ach, ten drukowany ślub! Niech z roku na rok, godzina po godzinie, chwila po chwili wasz związek nabiera coraz większej wartości i znaczenia. Szczęście, życzliwość, dobre samopoczucie, świetlana przyszłość dla Twojego domu w każdej chwili. Zawsze kochaj, pamiętaj, aby się o siebie troszczyć i oczywiście ogromnie szanować.

Nie ma nic bardziej romantycznego i pięknego niż świętowanie pierwszego roku małżeństwa ze swoją drugą połówką! Kiedy oboje wiecie, że tak będziecie, świętując co roku, nic więcej nie jest potrzebne! Z całego serca gratuluję pierwszego, bawełnianego ślubu. I życzę wam, aby wasza miłość żyła w waszych sercach, aż do ostatniego pukania! Aby w twoich kochających oczach zawsze świeciła iskra szczęścia. A w domu panowała pełna harmonia i wzajemne zrozumienie! Niech wasze małżeństwo z roku na rok tylko umacnia się i stawało się coraz lepsze. Życzę szczęścia i wzajemnego pomyślności do końca życia rodzinnego.

Jesteście razem od tylu lat, jesteś taki dobry! Miłość świeci w twoich oczach – i to jest cudowne! W rocznicę ślubu życzymy Ci dalszego dzielenia się w połowie zarówno szczęśliwymi chwilami, jak i trudami życia rodzinnego. Życzę Ci, abyś zawsze skutecznie pokonywał wszelkie przeszkody i osiągał swoje cele. Uważaj, doceniaj, rozumiej się nawzajem i bądź szczęśliwy! Niech miłość nadal oświetla waszą ścieżkę życia i ogrzewa wasze serca! Tak jak w dniu Twojego ślubu, dzisiaj mówimy Ci – Rada i Miłość!

Szczęśliwej rocznicy ślubu! Życzę twojej rodzinie jasnych i pozytywnych chwil, przyjemnych i ciepłych wydarzeń, wiecznej miłości, cierpliwości i zrozumienia. Niech rutyna codziennego życia nie wpływa na Twoje szczęście, a między wami zawsze będzie harmonia i ciepło.

Kochanie. Dajesz mi szczęście, każdego dnia wspierając, opiekuńczo i pomagając w domu. Z Tobą przy Tobie wszystkie problemy znikają, a radosne chwile stają się jaśniejsze. Wesołych świąt, kochani, w naszą rocznicę ślubu.

Przyjmij moje serdeczne gratulacje z okazji rocznicy ślubu! Niech słońce zawsze świeci w Twoim oknie, wypełniając cały dom piękną i relaksującą atmosferą! Życzę, abyście zawsze cieszyli się swoim towarzystwem, pokonując wszelkie przeszkody i kłótnie! Niech ten dzień przypomni Ci o najwspanialszych, najjaśniejszych i najdroższych chwilach spędzonych razem!

Niech szczęście i spokój zawsze królują pod dachem Twojego domu. Bądź wrażliwy na swoje pragnienia i doświadczenia.Zachowaj ciepło od pierwszego spotkania i nie pozwól, aby ten płomień miłości zgasł w twoich oczach!

Za każdym razem, gdy na ciebie patrzę, jestem przekonany o jednym: jesteście połówkami jednej całości! Niech wasz związek będzie się umacniał z biegiem lat. Proszę i rozpieszczajcie się nawzajem, cieszcie się chwilami jedności i marzeń! Pomimo trudności i codziennego życia idź ramię w ramię na swojej szczęśliwej ścieżce!

Chcę ci życzyć tylko jednej rzeczy: abyś pamiętał, jak traktujecie się nawzajem dzisiaj i zachował tę postawę do końca życia! A jeśli tak, to zawsze będziesz szczęśliwy, a twoje dzieci będą szczęśliwe! Gratulacje!

Słowa: „my”, „razem” w stosunku do ciebie mają specjalne znaczenie. Wasz związek jest niepodzielną całością, której nie można zachwiać ani rozdzielić. Być może dobrobyt Twojej rodziny ma dla Ciebie tylko receptę. A może chodzi o bezgraniczną miłość i gotowość do zaakceptowania i zrozumienia ukochanej osoby przez każdego, wiarę w niego.

Moja droga, moja kochana! Kochałem cię raz i będę cię kochał przez całe życie. Jesteś najpiękniejsza, urocza, kobieca i mądra, atrakcyjna i urocza. Pozostań tak samo wesoły i jasny, a ja będę wspierać Twoje światło, będę niezawodnym pomocnikiem we wszystkich sprawach! Gratulacje z okazji naszej rocznicy ślubu!

Moi drodzy, z całego serca gratuluję Wam rocznicy ślubu! Można tylko pozazdrościć wam silnego związku, który tworzycie razem ramię w ramię ze wszystkimi smutkami i radościami.Życzę jeszcze bardziej harmonijnych relacji, silnej rodzinnej sielanki i harmonii. Zdrowie dla Twojej rodziny, zaufanie, gorąca miłość i dobrobyt.

Szczęśliwej rocznicy ślubu! Niech twój silny związek nigdy nie zna kłótni i zdrad, rozczarowań i pęknięć. Życzę Ci niekończącego się szczęścia, wszechogarniającej miłości, silnych uczuć, spokoju w domu i zdrowia całej Twojej rodziny. Szczerze życzę szczęśliwej i większej przyszłości, harmonii, szczerości i pomyślności.

Szczęśliwej rocznicy ślubu

Szczęśliwa rocznica ślubu w prozie

Kochani, dziś znowu jesteście nowożeńcami i z przyjemnością gratulujemy Wam wspaniałej rocznicy ślubu! Życzymy Wam szczęśliwego życia, jak w bajce. Maj nowe przygody czekają na Ciebie każdego dnia i niespodzianki, niech cuda zdarzają się na każdym kroku.Rozumiemy, że w życiu nie zawsze wszystko idzie gładko, nie da się obejść bez trudności i problemów – ale życzymy Ci, aby wszystkie przeszkody pokonywały łatwo, jakby bez wysiłku i co najważniejsze razem!Zazwyczaj bajki kończą się ślubem, a my życzymy aby Twoja bajka była z Tobą po 10, a po 20 i po 50 latach po ślubie.Kochajcie się, obdarzajcie czułością i czułością , nie oszczędzaj na uwadze i trosce – a wszystko w Twoim życiu będzie super!

Ukochana, droga żono, szczęśliwej rocznicy ślubu! Jesteś najpiękniejszą, najbliższą, najdroższą towarzyszką w moim życiu! Każdy dzień, w którym mieszkamy razem, jest dla mnie pełen inspiracji i szczęścia! Jesteś jak łagodne słońce w naszej rodzinie, wszystkich grzejesz życzliwością i troską. Niech nasza wspólna droga nadal będzie równie gładka, dostatnia i łatwa!

Nie każdemu udaje się przeżyć pierwszy wspólny rok po ślubie bez kłótni i łez! Życie razem i wzajemny szacunek to cała nauka. Ale jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby to zrozumieć, twoja łódź miłości z radością popłynie, omijając burze i huragany! Gratulacje z okazji pierwszej rocznicy ślubu! Życzymy, aby życie nie stało się testem dla Twoich uczuć, dbajcie o siebie nawzajem!

Gratulujemy ślubu drukowanego! Niech rodzina nadal rośnie w siłę, pokonując wszelkie trudności i przeszkody. Zadbaj o miłość i lojalność wobec siebie, noś swoje uczucia z godnością i dumą. Jesteście wspaniałą parą i wspaniałą rodziną!

W rocznicę życzę ci życia w pokoju i harmonii. Podziel chleb na pół, trzymaj się siebie. Kochaj, szanuj, pielęgnuj!

Dzisiaj jest rocznica Waszego wspólnego życia. Żyjąc życiem rodzinnym, stałaś się tylko piękniejsza. Szczerze cenisz się nawzajem. Życzymy Ci miłości i tak trzymaj!

Nasza droga Walentyna Pietrowna i Iosif Makarowicz. Dzisiaj zebraliśmy się na uroczystą rocznicę poświęconą 35. rocznicy Waszego małżeństwa.Świętujesz koralowe wesele, udowadniając swoim dzieciom i wnukom troskliwą miłość, wzajemne uczucia i niesłabnącą troskę. Życzymy Wam, abyście zachowali takie zaufanie, czułość i szacunek w relacjach przez wiele kolejnych lat, obdarzając się dozgonną miłością i szczęściem.

Niech Twój żeliwny kocioł będzie pełny, niech Twoja 6-letnia rocznica spełni nadzieje Twoich zakochanych serc. Wesołych świąt, kochani. Życzę, abyście pozostali doskonałymi partnerami w życiu we wszystkim: w sprawach publicznych, w łóżku, w naprawach, w miłości, w wychowywaniu potomstwa i w interesie dobra rodziny.

Szczęśliwej rocznicy ślubu, kochani! Niech wiatry, burze i huragany nie zbliżają się do twojego miejsca postoju. Życzę jasnej miłości, komfortu, pomyślności, wzajemnego zrozumienia, słonecznego nastroju i wszystkiego, co zawiera się w koncepcji „szczęśliwości rodzinnej”.

Więc minął pierwszy szczęśliwy rok twojego życia małżeńskiego. Ale to dopiero początek nadchodzącej historii. Niech więc nic nigdy nie złamie tej sielanki. Żałuję, że życie małżeńskie na zawsze pozostało dla Ciebie miesiącem miodowym i pomnożyło przyjemne chwile małżeństwa.

Drodzy Mamo i Tato! Gratulacje z okazji rocznicy ślubu! Dziękuję Ci za wszystko! Dziękuję, że jesteś moją fortecą, moją rodziną! Dziękuję za pokazanie mi przykładu szczęśliwego i uczciwego życia! Zawsze jest ze mną! Daje siłę i chroni przed wszelkimi problemami! Dziękuję, drodzy rodzice!

Szczęśliwej rocznicy ślubu! Życzymy silnej rodziny, słońca i komfortu w domu, zdrowia i nieograniczonej miłości. Niech twój związek nie straci nici zaufania, a zdrada nigdy nie stanie między wami. Szczęście dla Twojej rodziny i codzienne radości.

Szczęśliwej rocznicy ślubu Gratuluję. Na zawsze w pamięci pozostał szczęśliwy dzień i godzina. Aby nawiązać ci korale roku na sznurku, Miłość i wierność niech będą z tobą Niech zawsze odejdą. Niech twoja rodzina rośnie w siłę A dzieci dorastają, Niech kłopoty i smutki Nie znają dróg do twojego domu. Niech los da ci szczęście i szczęście, Aby nie było szczęśliwszej pary na świecie.

Twój pierwszy i najważniejszy krok na drodze do szczęścia rodzinnego został zrobiony. Niech wszystko, co na Ciebie czeka, będzie szczęśliwe i przyniosło tylko radość. Gratulujemy zaangażowania i życzę miłości, niech szczęście zawsze uśmiecha się do ciebie i nigdy nie marszczy brwi, a wszystko w życiu idzie dobrze.

Pokonaliście razem wiele trudności, nauczyliście się cierpliwości, wzajemnej pomocy, udało wam się znaleźć kilkanaście kompromisów – a to wszystko jest gwarancją, że wasza rodzina staje się silniejsza, bardziej zgodna i szczęśliwsza. Życzymy wielkiej miłości, czułości, rosnących dochodów, bezgranicznego optymizmu i nienagannego zdrowia. Spokój i szczęście w Twoim domu!

Pierwsza rocznica to ślub w perkalu. Serdecznie gratuluję. Życzę, abyście nadal ufnie budowali swoje szczęście, okazywali miłość i troskę, wspólnie dążyli do marzeń i pragnień, żyli w dobrobycie, wierności, zrozumieniu, pokoju i radości. Niech Twój dom zawsze będzie wygodny, niech będzie w nim sukces i dobrobyt.

Gratulujemy długo oczekiwanego dnia. Ten ślub jest pełen zabawy. Będziesz także żył z wiarą, nadzieją i dobrocią, a wtedy miłość cię nie opuści.

Jak mówią, żyli mąż i żona… A więc żyli, żyli, czynili dobro, kochali się i wychowywali dzieci. I żyli w pełnej harmonii, ni mniej, ni więcej – ale przez dwadzieścia pięć lat! Dziś z radością gratulujemy (imiona) waszego srebrnego ślubu! Życzymy wam, abyście nadal żyli duszą w duszę, zachowywali miłość i wierność, jak para łabędzi, byście odpowiadali na problemy innych ludzi, nie ukrywali waszych radości przed bliskimi. Niech wszystko w twoim życiu będzie pomyślne: twoja wysoka wieża będzie przytulna i gościnna, dania dla smakoszy i zagraniczne wina nie będą tłumaczone na śmietniki, skarbiec rodzinny nigdy nie będzie pusty.Szczęście dla Was kochani, wzajemne zrozumienie, ciepło i czułość przez wiele, wiele lat!

Gratulujemy jasnego i głównego święta w rodzinie – rocznicy ślubu! Jesteście tak młodzi i szczęśliwi jak w ten piękny dzień, kiedy zakładacie sobie nawzajem obrączki! Dziś twoje oczy się śmieją, a uśmiechy nie schodzą z twoich twarzy! Życzymy Ci samych łatwych dróg, słonecznej pogody w rodzinie, szczęścia i pomyślności we wszystkich sprawach w Twoim przyszłym wspólnym życiu!

Dzisiaj jest wspaniały dzień, twoje wakacje to jeden za dwoje. Dziś twoja rodzina ma… lata! Jak szybko minął czas! Panna młoda jest nadal taka sama, a pan młody w ogóle się nie zmienił. Wszyscy też są piękni, aktywni i fajni. I wydaje się, że miłość pali mocniej tylko w twoich oczach! Idź dalej w tym samym kierunku. Razem z łatwością poradzisz sobie ze wszystkimi smutkami i wątpliwościami. W końcu przed nami tylko szczęście, sukces i zwycięstwa!

Najlepsze gratulacje z okazji rocznicy ślubu w prozie

Dotykanie
gratulacje z okazji rocznicy ślubu, z głębi serca

Czyli przeszliście razem poważny test – rok wspólnego życia. Dużo się nauczyliście, dużo się nauczyliście. Niech więc wszystkie kolejne lata Waszego małżeństwa będą tak lekkie, jasne, przyjemne, zapadające w pamięć, jak ta mała drukowana rocznica.Wesołych Świąt!

Każdy rok od dnia ślubu to duży krok w umacnianiu rodziny, dla której siła, cierpliwość i wyrozumiałość nie szkodzą! Masz szczęście w życiu znaleźć odbicie swojego szczęścia w oczach ukochanej osoby, więc doceń to i zachowaj przez wiele lat!

Szczęśliwej kolejnej rocznicy ślubu! Cieszymy się niezmiernie, że od tylu lat żyjesz w miłości i harmonii. Życzę szczęścia, zawsze czuję się potrzebny, pożądany, szczęśliwy, raduj się bardziej, śmiej się i żartuj! Bądźcie dla siebie niezastąpieni, najlepsi, jedyni i po prostu cenni. Szczęście dla Ciebie – nieziemskie, nie do opisania, najpiękniejsze!

Szczęśliwej rocznicy ślubu. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie świętem, niech każda chwila upłynie w miłości, rozkoszy, szczęściu i czułości.

Gratuluję rocznicy i w te święta życzę morza miłości i czułości, oceanu szczęścia i dobroci, wodospadu nadziei i radości.

< /div>

Lata spędzone razem to wspaniałe doświadczenia, cenny bagaż, który ułatwia i ułatwia życie. Znasz się dobrze, umiesz negocjować, znajdować kompromisy. Twoja para jest wzorem do naśladowania i świetnym przykładem dla wszystkich! Życzymy, abyście nadal pozostali prawie idealnym małżeństwem, byli bardzo szczęśliwi, potrafili doceniać każdą chwilę, kochać się i rozumieć!

Szczęśliwego dnia ślubu! Krzyczę do Ciebie „gorzko” i jednocześnie życzę Ci najsłodszego życia małżeńskiego. Szanuj się i dbaj o siebie, spotykaj się każdego dnia z uśmiechem i zawsze osiągaj swoje marzenia. Niech Twoja rodzina będzie silna, zdrowa, szczęśliwa!

Młodzi! Gratulujemy wielkiego kroku w życiu – pierwszej rocznicy ślubu, jasnego światła, czystego nieba, wielkiej dobroci, niewyczerpanej miłości, eleganckiego mieszkania, luksusowego samochodu, inteligentnych dzieciaków i paczki banknotów, najlepiej godność! Gorzki!

Z całego serca gratuluję rocznicy ślubu. Chciałbym życzyć niegasnącego szczęścia i prawdziwej miłości, dobrej wspólnej ścieżki i pomyślności, jasnej nadziei i harmonii w rodzinie.

Gratulujemy wam obojgu dziesiątej rocznicy ślubu! Chcę życzyć czułości gołębi, wierności łabędzi, namiętnej miłości i czekoladowego życia. Niech ten ziemski świat będzie dla was bajecznym rajem, w którym spełniają się wszystkie pragnienia, wszystkie marzenia stają się rzeczywistością. Żyjcie razem długo i szczęśliwie, aby nikt i nic nie mogło was rozdzielić.

Gratulujemy rodzinnych wakacji – rocznicy ślubu! Zawsze bądźcie do siebie cierpliwi, nie pozwólcie, aby problemy zakłóciły Waszą harmonię i szczęście! Życzę niekończącej się miłości, dużo radości, długiego i pięknego życia razem!

Szczęśliwej rocznicy I życzę szczęścia. Zadbaj o swój bliski świat Od obelg, separacji i dramatów.Niech miłość będzie kochanką twojej harmonijnej rodziny. Niech dzieci przychodzą tylko do twojego domu na ławce. Niech dobrobyt będzie z tobą, abyś zawsze miał szczęście we wszystkim. Życzę, abyś pamiętał o najważniejszej rzeczy – jesteś Siłą, ponieważ jesteście razem.

Gratulacje, moi drodzy, z okazji kolejnego osiągniętego kamienia milowego! Wasze małżeństwo przetrwało próbę czasu, rozłąki, problemy i pokusy. Niech więc nadal staje się silniejszy, bardziej zahartowany, bardziej niezniszczalny.

Drodzy Nowożeńcy! Gratulacje z okazji rocznicy ślubu. Jesteś dziś taka mądra i szczęśliwa – tak jak w dniu ślubu. Wasze oczy również błyszczą miłością, a wasze serca biją zgodnie. Przez lata współżycia staliście się idealną parą, piękną i harmonijną. I udało im się stworzyć prawdziwą rodzinę, w której dorastają twoje cudowne dzieci. Bądź szczęśliwy, niech niebo zachowa twój związek. Niech miłość i czułość wypełnią Twój dom radością, ciepłem i wygodą. Życzymy wzajemnego zrozumienia, aby Twój dom był pełną miską, aby zawsze była dobra pogoda i śmiech dzieci. Rada dla ciebie i miłość. Gorzki!

Szczęśliwej rocznicy ślubu! Życzę, abyście zawsze pozostawali dla siebie niewyczerpanym źródłem inspiracji i najwierniejszym wsparciem. Żyj szczęśliwie i polubownie przez całe stulecie! I niech spełnią się Twoje marzenia, niech harmonia, miłość i radość zapanuje w domu, za oknem i w Twoich sercach!

Drodzy przyjaciele! Każdy rok, w którym przechodzisz przez życie ręka w rękę, dodaje siły, piękna i mądrości Twojemu tandemowi. Bądź szczęśliwy i zdrowy.Życzymy dobrego samopoczucia Twojemu otoczeniu. Patrz w jednym kierunku i idź do przodu bez żalu.

Wszystkie gratulacje z okazji rocznicy ślubu w prozie są dobre, ponieważ możesz zmienić, uzupełnić lub powtórzyć dowolne zdanie własnymi słowami, jeśli chcesz. W zależności od powagi sytuacji możesz dodać soczyste epitety, jasne komplementy dla małżonków.

Gratulujemy rocznicy ślubu! W chwili, gdy połączyłeś dwa życia w jedno, dwie najpiękniejsze róże rozkwitły na ziemi, a dwie gwiazdy na niebie zaczęły świecić jaśniej. I choć róże mają nie tylko pachnące pąki, ale też ostre ciernie, a gwiazdy są czasem tak daleko, idziecie przez życie razem, prowadzeni przez wielkie uczucie zwyciężającej wszystko, bezinteresownej miłości. Niech nad tobą zawsze będzie wysokie i czyste, rozgwieżdżone niebo, a każdej wiosny niech piękne i pachnące kwiaty kwitną dla ciebie w ogrodach! Miłujcie się nawzajem! Zadbaj o miłość, a ona cię ochroni, przepędzi wszystkie chmury z rodzinnego nieba! Szczęście i miłość do Ciebie!

Bardzo chętnie gratulujemy z okazji rocznicy. Byliście razem od tylu lat i widzimy, że wasza rodzina jest przyjazna i silna! Udało ci się zachować miłość i czułość, nauczyłeś się znajdować kompromisy i rozwiązywać konflikty – a to jest wiele warte. Życzymy Wam, abyście nadal żyli w miłości i harmonii, nie rozstawali się na długo, dzielili wszystkie smutki i radości na pół! I tak jak w dzień ślubu, dzisiaj z radością powiemy – Gorzkie!

Szczęśliwego wesela perkalowego! Przeżyłeś pierwszy rok życia rodzinnego pięknie i godnie, za Tobą pierwsza wspólna codzienność i pierwsze trudności, z którymi łatwo sobie poradziłeś, pogodne wakacje i pierwsze randki rodzinne. Niech stabilizacja, dobrobyt i powiększenie rodziny czekają na Ciebie i niech miłość pozostanie taka sama żarliwa, wierna i nieziemska.

Z całego serca wzruszające gratulacje z okazji rocznicy ślubu

Piękne
gratulacje z okazji rocznicy ślubu w prozie

Ile światła i dobroci w twoich oczach! Ile w nich miłości i czułości! Miło widzieć, że z biegiem lat stajesz się tylko szczęśliwszy i bliższy! Niech uczucie miłości towarzyszy Ci przez całe życie!Bądźcie razem szczęśliwi i nie pozwólcie nikomu zakłócić rodzinnej sielanki, którą sumiennie budujecie cegła po cegle.

Niech Twoja ścieżka życia będzie jasna i jasna, a Twoje dzieci zachwycą Cię swoim ćwierkaniem!

Życzymy, abyś żył z taką samą adrenaliną, ekscytacją, zainteresowaniem każdym dniem, jaki pokazałeś nam podczas tych pięciu lat wspólnego życia.

Zaledwie cztery lata minęły od twojego ślubu, wiele różnych wydarzeń wydarzyło się w tym czasie w twoim życiu małżeńskim! Masz swój własny kącik, samochód, cudowne dziecko, które uczyniło rodzinę jeszcze silniejszą i pełniejszą! Chcemy kontynuować w tym samym duchu! Niech wszystko, co już istnieje, rozmnaża się i daje tylko radość!

Silna, niezawodna rodzina, jak wspomniano wcześniej, jest komórką społeczeństwa. W każdym razie jest to kawałek świata, własny mały świat. Nie świat, ale świat. Gratuluję Wam rocznicy powstania tego wszechświata, pełnego miłości, życzliwości i zrozumienia!

Szczęśliwej rocznicy dla twojej silnej rodziny! Nic dziwnego, że dekada małżeństwa nazywana jest cynowym ślubem. Twój związek stał się teraz elastyczny i jednocześnie silny, jak cyna. Życzę wam kochać się do późnej starości, szanować swoją połówkę i dbać o nią. Niech piękny i przytulny dom rodzinny zawsze wypełnia dziecięcy śmiech, radość, dobrobyt i dobre samopoczucie!

Chcemy, aby Twoja historia miłosna była przykładem dla Twoich dzieci i dumą dla Twoich rodziców.

Szczęśliwej rocznicy! Ten sam przykład prawdziwie przyjaznej rodziny pragniemy dawać w przyszłości.Szczęście dla ciebie, kochanie!

Twoja rocznica ślubu to świetna okazja do zapamiętania najlepszych chwil wspólnego życia. Prawdopodobnie na co dzień zapomina się o radosnych i jasnych wydarzeniach, zaczyna się je brać za pewnik. Jednak to właśnie te chwile są podstawą twojego szczęścia, twojego życia rodzinnego. Dziś jest czas na zapamiętanie pierwszej randki, pierwszego pocałunku, dnia ślubu, urodzin dzieci. Przypomnij sobie wspólne podróże i najważniejsze zakupy. Ogólnie rzecz biorąc, zbierz w pamięci wszystko, co najlepsze, co miałeś przez lata i bądź szczęśliwy dla siebie! Wyobraź sobie, ile jeszcze przed tobą jasnych i radosnych wydarzeń! Pragnę życzyć Ci doceniania tych chwil, doceniania swojego szczęścia, aw trudnych i ponurych chwilach zrozumienia, że ​​życie to nie tylko trudności i ciężka codzienność. Przez lata zapamiętywane są tylko najlepsze. Niech to najlepiej trafi do Twojej rodziny i zostanie tam na zawsze! Wesołych Świąt!

Jest powód do gratulacji, ponieważ rocznica ślubu. Serdecznie gratulujemy, niech miłość trwa wiecznie. Bądź zdrowy i szczęśliwy, bogaty duchowo i materialnie. Zachowaj rodzinne ognisko i – wszystkiego najlepszego dla siebie.

Podobnie jak wczoraj, tylko my gorzko krzyczeliśmy! A dzisiaj minął już rok, odkąd związałaś swoje przeznaczenie świętymi więzami małżeńskimi! Skoro złożyliście sobie przysięgę, że będziemy razem w ubóstwie i rozłące! Odkąd powiedziałeś tak, nowe życie razem. wśród ludzi rok wspólnego małżeństwa nazywa się perkalem. Życzymy Wam, abyście zapamiętali ten dzień i po wielu latach ponownie zgromadzili nas przy tym stole, abyśmy pogratulowali Wam Waszego złotego wesela. Nie życzymy Ci płynnego, beztroskiego życia, bo tak może żyć każdy! Życzymy wam, abyście razem przeszli przez wszystkie życiowe trudności i próby i nadal w waszych sercach zachowywali miłość i szacunek do siebie! Wesołych świąt!

Niech wszystkie złe rzeczy zostaną zapomniane, a wszystkie dobre staną się jeszcze lepsze. Życzę Wam świętowania rocznic w ciepłym, rodzinnym gronie, obok Waszych ukochanych dzieci. Szczęśliwej rocznicy ślubu!

Mamy przyjemność pogratulować młodej rodzinie z okazji pierwszej rocznicy ślubu z bawełny. Szacunek, wzajemne zrozumienie, mądrość, umiejętność słuchania i słyszenia siebie nawzajem. Czułość, piekące oczy, drżące uściski, chęć spędzania ze sobą więcej czasu. Zadbaj o swoją miłość. Gorzki!

Moi ukochani i bliscy, jak dobrze, że los połączył was wiele lat temu, inaczej nie byłoby tak zgranej i wspaniałej rodziny, nie byłoby mnie . Twoja małżeńska więź miłości jest wzorem do naśladowania dla młodej rodziny. Twoje płonące oczy i szalejący płomień miłości nie słabną do dziś. Bądź szczęśliwy i żyj długo, niech los zachowa ciebie i twoje małżeństwo.

Szczęśliwej rocznicy ślubu. Niech ani czas, ani złe języki nie zdołają wstrząsnąć twoim szczęściem, niech twoje serca będą na zawsze mocno związane, niech twoja rodzina nigdy nie pozna dni rozczarowania i ubóstwa, niech twoje rodzinne ognisko zawsze płonie jasnym płomieniem.

Gratuluję Ci rocznicy ślubu i życzę wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i zrozumieniu, w miłości i radości. Niech ominą Cię wszystkie kłopoty, niech w Twoim domu zawsze będzie święto i dobrobyt.

Moja ukochana, czuła i piękna żona! W tym dniu chcę cały czas czuć Twój dotyk, Twój wygląd i widzieć Twój uśmiech. W tym dniu stworzyliśmy z Wami nową rodzinę, oddając sobie nawzajem serca przez wiele lat. Niech ogień namiętności i miłości płonie w Twojej duszy bez wychodzenia, a będę stale o Ciebie dbać i daję Ci chwile błogości. Kocham cię, moja królowo!

Kochani, pamiętam dzień, w którym zacząłeś się spotykać, pamiętam dzień, w którym ogłosiłeś swoje zaręczyny, i nie mogę też zapomnieć dnia twojego ślubu. To święto było jednym z najbardziej zabawnych, jasnych i interesujących, na jakich kiedykolwiek byłem. Zaaranżowałeś prawdziwe wakacje, na których wszyscy czuli się dobrze, wszyscy tańczyli i bawili się. Od tego dnia minął już dokładnie rok, ale wszyscy jesteście tacy sami, zakochani, szczęśliwi i młodzi. Nie jesteś obciążony życiem rodzinnym, a to jest najważniejsze. Zawsze bądź tak szczęśliwy, jak jesteś, zawsze patrz na wszystko pozytywnie i nie myśl o denerwowaniu się, ponieważ macie siebie nawzajem.Gratulujemy pierwszej rocznicy ślubu! Życzę wzajemnego zrozumienia i dobrego samopoczucia.

Niech rodzina będzie silna, aby stała dla siebie ścianą. Niech lata tylko cię przybliżą, a uczucia wzrosną z nową falą do samego serca. Zadbaj o tę kruchą i cenną rzecz, którą masz!

Niech szczęście jak ptak wzleci na ganek twojego domu i zamieszkaj w nim na zawsze. Niech czas tylko wzmacnia wasze więzy małżeńskie miłością. Nie poddawaj się kłótniom, zawsze znajdź kompromis. Życzę absolutnego zrozumienia. Szczęśliwej rocznicy!

Szczere gratulacje z okazji rocznicy ślubu

Szczęśliwa rocznica ślubu

Szczęśliwej rocznicy ślubu dla Was, przyjaciele, Jesteście dużą, bardzo przyjazną rodziną, Niech palenisko miłości płonie i płonie, A światła radości lśnią w oczach. Niech pociecha żyje w sercach bliskich, Niech codzienne szczęście czeka na Ciebie, Cóż, oddanie, troska i miłość Podniecają i rozpalają krew w żyłach!

Drodzy rodzice, gratulujemy rocznicy. Dla mnie jesteś przykładem szczęśliwego związku i zrozumienia na pierwszy rzut oka, przykładem prawdziwej miłości i dobrego samopoczucia. Życzę wam kochani dobrego zdrowia, spokoju nad głową, pomyślności w domu, szczerości w uczuciach, nadziei w sercach i powodzenia we wspólnej podróży.

Moi drodzy i kochani przyjaciele, minął dokładnie rok odkąd oficjalnie zostaliście mężem i żoną. Bardzo dobrze pamiętam ten dzień, bo zorganizowałeś właśnie wspaniałe wakacje, które wciąż pamiętamy. Życzę Wam jak najwięcej takich świąt w Waszym życiu. Chociaż widzę, że dążysz do tego nawet bez mojej rady, nawet dzisiaj zorganizowałeś wspaniałe wakacje. Życzę wzajemnego zrozumienia, ponieważ jest to jedna z najważniejszych cech, na których opiera się życie rodzinne. Starajcie się zawsze słyszeć, rozumieć, aby nie było między wami konfliktów. Wszyscy bardzo cię kochamy i gratulujemy ci, że od roku jesteś w tak wspaniałym statusie męża i żony.

Od momentu, w którym po raz pierwszy powiedzieliście sobie „Tak!” i wymieniliście pierścienie, wasze życia są nierozerwalnie połączone! Życzę dalej tego samego wzajemnego zrozumienia i pasji, miłości i szacunku do siebie, uczciwości i zaufania! Gratulacje!

Nasi kochani, Vera i Alexey.Z całego serca, z całego serca, pragniemy pogratulować Wam rocznicy ślubu! Życzymy jasnego, nieprzewidywalnego życia, pełnego miłych niespodzianek i radosnych wydarzeń. Życzymy Wam łatwego radzenia sobie z życiowymi trudnościami, jakby na szczupaka. Niech nie tylko w święta, ale i w dni powszednie stoły pękają, jakby przykryte obrusem do samodzielnego montażu. Miłość do Ciebie i lojalność wobec łabędzia przez wiele, wiele lat!

Z każdą rocznicą ślubu Twoja ukochana będzie doświadczać nowych doświadczeń, przechodząc po drodze wszystkie testy. Życzymy Ci, aby próby życiowe nie osłabiły Twoich uczuć, a jedynie uczyniły je silniejszymi i bardziej niewrażliwymi.

Dzisiaj, w uroczystą rocznicę naszej rocznicy ślubu, kocham Cię, życzę Ci zdrowia i życia bez starzenia się, więcej radości dla Ciebie, mniej smutku i kłopotów, aby nigdy zapukać do ciebie. Bardzo się cieszę, że jesteśmy razem!

Szczęśliwej rocznicy! Życzę, aby Wasze małżeństwo co roku stawało się silniejsze niż diament, ale też bawiło się różnymi aspektami, uderzając swoim pięknem, miłością, wiernością, wzajemnym zrozumieniem i szacunkiem. Życzę wszystkim najzwyklejszych ziemskich błogosławieństw, aby nic nie zaciemniało twojego życia, abyś się tylko radował i budził z przyjemnością patrząc w ukochane oczy współmałżonka.

W ten piękny dzień szczerze życzę rodzinnego szczęścia. Aby twoje małżeństwo było mocne jak stal i nic nie ośmiela się wprowadzać niezgody w twoje życie. Chcę być dla siebie oparciem i sensem życia. Ogromna pasja do Ciebie i niezapomniane doznania.I niech jak najszybciej narodzą się małe rezultaty Twojej miłości!

Serdecznie gratulujemy nowo narodzonej rodzinie w dniu ślubu! Serdecznie życzymy szczęścia, długich wspólnych lat życia, ratowania waszej miłości i powiększania jej. Niech omijają nieporozumienia i kłótnie. Kochajcie się!

Niech miłość płonie w waszych sercach, rozgrzewając i dając radość! Niech czułość ogarnie dusze, a zrozumienie będzie absolutne. Niech dzieci zachwycą Was swoimi sukcesami i osiągnięciami, niech rodzice będą zdrowi, a zawsze dobre wieści do Was przychodzą. Pozostaje życzyć, abyś oszczędzał i zwiększał wszystko, co masz! I chcę dodać, że Twoja rodzina to standard harmonii, wzajemnego zrozumienia i rodzinnego dobrobytu!

Rocznica ślubu to okazja, aby znów poczuć się jak nowożeńcy. Dziś spójrz na zdjęcia ślubne, pamiętaj jak piękna i szczęśliwa byłeś w dniu ślubu! I zrozumiesz, że twoje uczucia nie osłabły od tego dnia, ale stały się głębsze i silniejsze! Niech wzajemne zrozumienie, szacunek i oczywiście Jej Wysokość – Miłość zawsze panuje w Twojej rodzinie!

W Rosji zwyczajem jest, aby pierwszy rok spędzony razem nazywać ślubem perkalu. Dziś wznieśmy kieliszki szampana, które pozostały z dnia Waszego ślubu, stojąc przez cały rok, i życzmy młodym ludziom, aby byli najszczęśliwsi na świecie!

Z całego serca gratuluję ślubu. Jesteście cudowną parą i życzę wam, abyście stali się silną i szczęśliwą rodziną, w której nie będzie miejsca dla smutki, zniewagi i niepokoje, w których zawsze królować będzie miłość, pomyślność i radość

Lata spędzone razem to wspaniałe doświadczenia, cenny bagaż, który ułatwia i ułatwia życie. Znasz się dobrze, umiesz negocjować, znajdować kompromisy. Twoja para jest wzorem do naśladowania i świetnym przykładem dla wszystkich! Życzymy, abyście nadal pozostali tym samym idealnym mężem i żoną, byli bardzo szczęśliwi, doceniali życie, kochali się i rozumieli!

Kolejny rok spędzony razem minął – to jak mały etap drogi, którą przeszedłeś z godnością. Niech Twoja ścieżka miłości zawsze będzie gładka i usiana pięknymi kwiatami wzajemnego zrozumienia.

Chciałbym życzyć Wam czegoś niezwykłego w tę rocznicę ślubu. Kochajcie się czule, jak książę Guidon i księżniczka łabędzia. Bądźcie gotowi pomagać sobie nawzajem z wszelkich kłopotów, ponieważ piękna dziewica jej ukochanego Finista jest wolna od sokoła. Zaufaj przyjacielowi przyjacielowi, tak jak Iwan Carewicz ufa swojej żonie, Księżniczce Żabiej. Rozśmieszcie się nawzajem, ponieważ Emelya zdołała rozbawić Księżniczkę-Nesmeyanę.Bądź dla siebie niezastąpiony, najlepszy, jedyny i cenny. Szczęście dla Ciebie – nieziemskie, nie do opisania, bajecznie piękne!

Kochanie, dzisiaj jest nasza rocznica ślubu, życzę Ci radości, szczęścia, pomyślności! Aby nasza rodzina nie znała kłopotów i żalu, aby zła pogoda nas nie dotknęła! Niech ten uroczysty dzień przyniesie Wam dobry nastrój i radość! Kocham Cię i doceniam!

Proszę przyjąć nasze gratulacje z okazji rocznicy najważniejszego dnia – ślubu. Niech czas przyniesie tylko pożyteczne wrażenia i miłe wspomnienia, a Twoje uczucia pozostaną tak jasne i świeże jak w dniu ślubu!

Gratulujemy wspaniałemu zgranemu małżeństwu z okazji kolejnej rocznicy ślubu, życzymy Waszej Małżeństwu miłości i ciepła w relacjach przez wiele, wiele lat, zawsze będą dla siebie wsparciem i radością, trzymaj twoje rodzinne serce jest święte od kłopotów, nieporozumień i urazy.

Z całego serca gratuluję rocznicy ślubu

Szczęśliwej rocznicy ślubu własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego dla Twojej rodziny, szczęśliwej rocznicy ślubu! Serdecznie życzymy Twojej rodzinie zdrowia i aktywnego rozwoju, pomyślności i pełnej harmonii, udanych przedsięwzięć i wspólnych osiągnięć. Niech wzajemne serca rozgrzeją Was żarliwe uczucia, niech czułość cię inspiruje i inspiruje wierność, niech spełnią się wszystkie twoje marzenia.

Nasi drodzy Nowożeńcy, gratulujemy Waszego ślubu! Życzymy spokoju i harmonii, wsparcia i zrozumienia, wiecznej miłości i czułości. Niech twoje życie razem przyniesie ci tylko dobro i rozwój.

Szczęśliwej rocznicy ślubu! Nadal patrzycie na siebie kochającymi oczami, jak w ten szczęśliwy dzień, kiedy wasze losy połączyły się w jedno i postanowiły przejść przez życie razem. Zainspiruj się swoją miłością i życz sobie, abyś patrzyła na siebie płonącymi oczami przez wiele, wiele lat!

Szczęśliwej rocznicy ślubu! Życzę, aby z każdym Nowym Rokiem twoja miłość nie traciła siły, a komfort i szczęście nigdy nie zniknęły z twojego domu. Niech wszystkie Twoje pragnienia spełnią się w ulotnej prędkości, a sukces towarzyszy Ci w każdym przedsięwzięciu.

Szczęśliwej rocznicy ślubu! Wiem, że życie jest nie tylko pełne niespodzianek i miłości, ale także rozczarowań, zdrady i porażki. Ale jestem pewien, że z jej ukochaną zdrada na pewno ominie twoją rodzinę, bo miała jedną szansę na milion, żeby cię znaleźć – i znalazła jedną na tysiąc, by cię pokochać – i zakochała się, i myślę, że skorzystam z jednej szansy na sto, by nieść moją miłość do ciebie przez całe życie. Kochaj, a na pewno będziesz kochany przez co najmniej dwie osoby na tym świecie.

Moje życzenia są proste – dobre zdrowie na długie lata, ciepło i czułość dla Waszych kochających serc. Niech w twoim domu zawsze panuje pokój i dobrobyt. Życzę ci wielkiego szczęścia i miłości, niech zła pogoda cię ominie, a słowiki zawsze śpiewają w twojej duszy. Życzę Twojej rodzinie wielu szczęśliwych dni, świetlanej przyszłości i dalszego dobrobytu!

Dzisiaj gratuluję dwóm szczęśliwym i kochającym ludziom z okazji rocznicy ślubu. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie najszczęśliwszy i najradośniejszy, niech w Twojej rodzinie zapanuje pokój i harmonia, niech Twoje małżeństwo przetrwa wiele lat, a Ty będziesz obchodzić więcej niż jedną rocznicę. Życzę miłości i zrozumienia!

W dniu twojego ślubu, drodzy państwo młodzi, życzę wam wspólnego życia, dobrej zabawy i szczęścia! Miej dzieci, nie zapomnij o rodzicach! Niech zawsze będzie słodko, gdy jesteście razem, ale tylko dzisiaj – GORZKIE!

Jesteś teraz doświadczoną rodziną i we wspólnym życiu pokonałeś zarówno smutki, jak i trudności.Gratuluję ci rocznicy i życzę tylko radosnych chwil.

Nasza droga Mamo i Tato, gratulujemy rocznicy ślubu! Ile lat minęło od tego czasu, ale jesteś taki sam jak na tych zdjęciach w albumie ślubnym! Twoje oczy są jeszcze młode i pogodne, niech w tym dniu błyszczą radością! Życzymy dobrego zdrowia i wesołego nastroju! Szacunek i miłość, niech wszyscy zaopiekują się naszą silną rodziną!

Gratulując Ci rocznicy ślubu, z przyjemnością zauważamy, że miłość wciąż świeci w Twoich oczach, że patrzycie na siebie z uwagą, czułością i troską! Oczywiście w minionym czasie w twojej rodzinie były nie tylko radości, ale wszystkie wydarzenia tylko cię zjednoczyły, uczyniły silniejszym i bardziej przyjaznym. Niech w przyszłości czeka na Ciebie wiele całkowicie beztroskich, szczęśliwych i czystych dni!

Różowy ślub to Twoja wspaniała uroczystość! Pomyśl tylko, byliście razem od dziesięciu lat i wydaje się, że do niedawna byliście młodą parą – taką piękną i promieniście szczęśliwą. Pamiętam dzień Waszego wesołego ślubu, pamiętam jak goście krzyczeli do Was „gorzki”, pamiętam tańce i konkursy, pamiętam tort weselny, a co najważniejsze pamiętam jakimi kochającymi oczami spojrzeliście na siebie. A dzisiaj cieszę się, że widzę tę samą miłość w Twoich oczach, Twoją wzajemną troskę, Twoją lojalność i oddanie. Jesteście cudowną parą i życzę wam, abyście żyli w tej samej harmonii aż do srebrnego ślubu i oczywiście trochę później i do złotego.Wychowuj swoje dzieci własnym przykładem, pozwól swojej silnej i przyjaznej rodzinie zadowolić swoich bliskich.

W dniu Twojej rocznicy chciałbym pogratulować Tobie i Twoim współmałżonkom więcej miłości, szczerego zaufania i jeszcze większego wzajemnego uznania. Niech Bóg wynagrodzi cię cierpliwością, zrozumieniem i mądrością. Bądź szczęśliwy, zdrowy, odnoszący sukcesy i poszukiwany.

Dowodem na to, że silne małżeństwo może trwać wiele lat jest twój związek, czysty, czuły i trwały. Założymy, że Twoja wspólna ścieżka życiowa pokonała wszystkie przeszkody i jest teraz usiana tylko miękką ścieżką bez meandrów. Trzymajcie się i kochajcie, doceniajcie. Nikt nie będzie ci droższy niż ty sobie nawzajem, pamiętaj o tym zawsze!

Szczęśliwej rocznicy ślubu. Życzę, abyście nie zwracali uwagi na lata i zawsze pozostawali zakochanymi gołębiami, szczęśliwymi małżonkami, słodką parą, silną rodziną.

Z całego serca gratulujemy Wam kochani wspaniałego dnia – dziesiątej rocznicy Waszego małżeństwa! Serdecznie życzymy, abyś każdego dnia był szczęśliwszy. Jeśli miałeś problemy, trudności, kłótnie i spory, niech wszystkie pozostaną w przeszłości, a przyszłość Twojej rodziny będzie jasna i bezchmurna! Niech miłość płonie w waszych sercach, rozgrzewając i dając radość, niech czułość ogarnie wasze dusze, lojalność będzie absolutna. Niech dzieci zachwycą Cię swoimi sukcesami i osiągnięciami, niech rodzice będą zdrowi i niech zawsze otaczają Cię tylko dobrzy ludzie.

Wasze wspólne życie płynie jak pełna rzeka, drodzy małżonkowie, a wy, jak dwa brzegi, zachowujecie szczęście swojej rodziny. Niech rzeka twojego życia kipi radością i nadziejami, pluska dobrocią i sukcesem, błyszczy czułością, troską i miłością.

Gratulujemy rocznicy ślubu. Moi drodzy, niech wasze małżeństwo będzie dla wszystkich przykładem wzajemnego zrozumienia, troski, szacunku i harmonii w związkach. Życzę Twojej rodzinie dobrego zdrowia i spokoju, dobrego samopoczucia i radosnych wieści. Bądźcie dla siebie szczęśliwymi małżonkami i wiernymi towarzyszami na drogach życia.

Nasi kochani nowożeńcy! Znów świętujemy rocznicę Twojego ślubu. Twój rodzinny skarbiec się wzbogaca, jesteś mądrzejszy, twoje dzieci są starsze, a radosny błysk w twoich oczach nabiera coraz większego wyrazu. Niech ten proces będzie trwał w nieskończoność.

Nasi kochani, Wasze życie rodzinne toczy się od sześciu szczęśliwych lat, które wyznaczają nadejście żeliwnego ślubu. Oznacza to, że wasza relacja jest silna jak żeliwo, nie boją się żadnych trudności, takich jak ten wytrzymały stop. Życzymy szczęścia, pomyślności, aby Twój rodzinny garnek nigdy nie był pusty!