Gratulacje z okazji św. Mikołaja

Zebraliśmy dla Was wiele serdecznych, krótkich gratulacji na Mikołajki, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wesołych Świąt! Niech magia rozświetli Twoje życie i sprawi, że będzie szczęśliwa! Życzę wspaniałych wakacji i wspaniałego nastroju! Niech obfitość będzie we wszystkich dziedzinach! Wesołego Mikołaja!

Szczęśliwego Mikołaja. Niech w twoim życiu zapanuje pokój i szczęście, niech płomień nadziei i miłości na zawsze zapali się w twoim sercu.

Życzę aby św. Niech zawsze chroni i chroni przed kłopotami, aby nawet nie postawili stopy na progu.

Szczęśliwego Mikołaja. Życzę, abyście żyli i kochali słodko, szczerze wierzyli w cud i czekali, aż to się stanie.

Dzień zimowy. Dusza czeka na cuda i odnowienie. Nicholas the Wonderworker wie, jak tworzyć bezprecedensowe rzeczy. W ten zimny dzień sprawdź, jak gorące jest Twoje serce. Otwórz się na magię! Wesołych Świąt!

Życzę każdemu z Was, abyście w tym dniu otrzymali dobre wieści od św. Mikołaja i nie zapomnijcie dostać prezentu pod poduszkę.

W dzień św. Mikołaja życzę raju na ziemi, Niech Święty pomoże ci w tym trudnym życiu.

W Mikołajki szczerze życzę jasnego szczęścia i dobrej drogi do sukcesu, spełnienia upragnionych pragnień i szczerych nadziei, niesamowitego szczęścia w życiu!

Niech morze cudów i przygód czeka na Ciebie w ten magiczny dzień, a Święty Mikołaj, jak dżin, spełni Twoje ukochane marzenia i pragnienia!

Szczęśliwego Mikołaja. Życzę, aby twoje życie było słodkie jak tabliczka czekolady, którą ten miły Nikolaychik zostawił pod twoją poduszką.

Piękne gratulacje na Mikołajki z głębi serca

Wesołego Mikołaja

Wesołego Mikołaja. Życzę wspaniałych chwil w życiu, prawdziwej magii, wzajemnej miłości, zdrowia i niewątpliwego szczęścia!

Szczęśliwego Mikołaja. Życzę zdrowia, spokoju, szczęścia, miłości, nadziei, powodzenia i pomyślności. Niech w tym dniu wiara serca stanie się silniejsza, a twoje życie jaśniejsze i bardziej niesamowite!

Niech Nicholas the Wonderworker usłyszy w tym dniu wszystkie twoje aspiracje, ogrzeje twoją duszę, wzbudzi nadzieję. Twoje serce zostanie dziś otwarte na niekończącą się radość, prawdziwą miłość i cudowne, życzliwe cuda.

Niech Święty Mikołaj chroni cię przed przeciwnościami losu i światowymi problemami. Radość, ciepło i szczerość!

Wesołych świąt. Życzę szczęścia w życiu rodzinnym, powodzenia w pracy i prawdziwej miłości.

Szczęśliwego Mikołaja! W dniu tego świętego życzę miłosierdzia, wytrwałości, cierpliwości. Bądźcie dla siebie mili i uprzejmi. Wesołych świąt!

Szczęśliwego Mikołaja! Życzę siłom niebiańskim wsparcia. Niech św. Mikołaj przyniesie dobro i pokój, harmonię i dobrobyt do twojego domu.

Życzę w ten jasny i pamiętny dzień, aby Święty Mikołaj usłyszał twoje modlitwy, wylądował i zachował pociechę w domu, a miłość i radość w swoim sercu. Niech Twoi bliscy obdarzą Cię słonecznym uśmiechem.

Szczęśliwego Mikołaja Gratuluję Ci z głębi serca! Brodaty staruszek Pozwól mu przynieść skrzynię. Zawiera dobroć, miłość, szczęście I zdrowie na dodatek, A także uśmiechy, śmiech I dobrobyt i sukces.

Szczęśliwego Mikołaja! Niech prawdziwe cuda ci się przytrafią, niech twoja ścieżka zawsze pozostanie jasna i życzliwa.

Oryginalne gratulacje z okazji św. Mikołaja do łez

Wesołego Mikołaja własnymi słowami

Niech św. Mikołaj wypełni twoje życie dobrocią, światłem, radością i szczęściem! Niech w twoim domu będzie radość, dobrobyt i wygoda. Życzę, aby wszystko w życiu się ułożyło tak, jak tego chcesz.

Szczęśliwego Mikołaja. Chcę móc cieszyć się życiem jak dziecko. Niech słodycze od Mikołaja Cię rozweselą, niech wakacje zadowolą Cię przyjemnymi spotkaniami i uśmiechami bliskich.

Gratulujemy tego wspaniałego święta prawosławnego. Niech ten dzień przyniesie doskonałe zdrowie, rodzinne szczęście i dobrobyt.

Wesołego Mikołaja i życzę szczerej radości i miłych niespodzianek, niezwykłych cudów i optymizmu duszy, dobrego zdrowia i niesamowitych pomysłów, kochającej rodziny i prawdziwego szczęścia.

Święto Mikołaja to magiczne święto, które przynosi dzieciom przyjemne prezenty, a dorosłym radość i szczęście. Życzę Ci komfortu w domu, powodzenia i radości z każdego dnia.

Szczęśliwego Mikołaja. Życzę Nikołajczykowi, aby dał zarówno słodycz i nadzieję, jak i cud. I niech serce kocha, a dusza czeka na bajki i noworoczne przygody.

Szczęśliwego Mikołaja! Życzę Cudotwórcy, aby obdarzył Cię miłością, szczęściem, spełnieniem pragnień i wszelkim dotykiem łaski. Niech święty łaskawie i chroni od żalu i smutku!

Tutaj oferujemy najpiękniejsze gratulacje w prozie na dzień św. Mikołaja Cudotwórcy. Możesz wybrać ciepłe i szczere życzenia dla swojej rodziny i przyjaciół.

Oczekujesz cudów? Wiara w niezwykłość wielokrotnie ożywiała ludzi. Uwierz legendom również w tym dniu. Szczęśliwego Dnia Świętego Mikołaja! Módlcie się przy jego ikonie.Niech spełnią się najlepsze nadzieje!

Szczęśliwego Mikołaja! Niech ten dzień będzie naprawdę najszczęśliwszy w serii szczęśliwych dni! Szczęście dla Ciebie przez cały rok ciągłe i ogromne! Wesołych świąt!

Do łez wzruszające gratulacje z okazji Mikołajek

Jasne gratulacje z okazji Dnia Świętego Mikołaja własnymi słowami

Mikołajki to święte święto, kiedy należy zapomnieć o wszystkich niepowodzeniach i kłopotach i pamiętać, że cuda zdarzają się wszędzie i cały czas. Bądź szczęśliwy. Wesołych świąt!< /p >

W Mikołajki Nie smuć się, nie smuć się Łzy, smutki, zniewagi Zapomnij i odpuść. Wesołe spotkanie ze świętami Mikołaj czeka na uśmiechy!

Szczęśliwego Mikołaja! Niech przyniesie Ci nowe przyjemne odkrycia, dobre zdrowie, spokój i ciepło w domu.

Szczęśliwego Mikołaja. Niech dobrobyt i spokój zagoszczą w Twoim domu, niech Twoi drodzy ludzie będą szczęśliwi, zdrowi i samowystarczalni!

Spokój i radość w święta, Żyj z wdziękiem, z jasną duszą. Dobro, inspiracja, komfort, ciepło, Życie, aby było jasne i jasne.

W tym szczególnym święcie życzymy, aby Święty Mikołaj uratował Ciebie i Twoją rodzinę przed nieszczęściem i porażką! Niech szczęście wejdzie w twoje życie, a dom będzie bogaty i dostatni! Dobre myśli i uczynki!

Niech dobry św. Mikołaj przyniesie szczęście twojej rodzinie, ciepło, szczerość i miłość.

Szczęśliwego Mikołaja! Życzę, aby życie było tak słodkie, jasne i szczęśliwe jak smakołyki od Nikolaychika, a jest pełne cudów i bajek.

Z całego serca życzę spełnienia marzeń. Wesołego Mikołaja!Spokój, szczęście, życzliwość!

W święto Mikołaja życzę mądrości, nadziei, inspiracji, ciepła i nastroju.

Gratulacje z okazji Dnia Świętego Mikołaja – jednego z najjaśniejszych i najradośniejszych świąt całego narodu chrześcijańskiego.

Sukces, radość, radość, szczere uczucia, komfort rodzinny, stabilny dobrobyt finansowy, tylko pozytywne emocje, wewnętrzna mądrość, przyjemne obowiązki, przyjemność z życia.