Gratulujemy narodzin syna

Zebraliśmy dla Ciebie wiele nowoczesnych gratulacji z okazji narodzin syna w prostych słowach. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Życzę, aby teraz w twoim domu było więcej śmiechu, mniej łez, szczęście do twojego domu i dzieciństwo powróci! Aby Twój syn dorastał mądry, wesoły, pracowity, zdolny, odpowiedzialny i zawsze uszczęśliwiał swoich rodziców!

Serdecznie gratuluję narodzin syna! Tak długo czekałeś na to wydarzenie i wreszcie tu jest. Od teraz niech Twoje dziecko zawsze się śmieje i nigdy nie płacze, niech przyniesie Ci tylko radość. Chciałbym, żeby troski o twojego chłopca nie były dla ciebie ciężarem, edukuj go łatwo i pozwól dorosnąć prawdziwemu rycerzowi.

Nadszedł dzień, masz syna, słodką, malutką istotę, swojego małego aniołka! Niech cię zadowoli i zadziwi, uczyni cię mądrzejszym, zjednoczy i wzmocni twoją jasną rodzinę. Życzę mu zdrowia, wielkiego szczęścia i szczerej miłości!

Twój syn urodził się długo oczekiwany i już kochany. Życzę mu, aby był taki jak ty, odniósł w życiu sukces i był bardzo szczęśliwy. Pokaż mu doświadczeniem, że możesz żyć z optymizmem i marzyć bez końca. Niech rośnie otoczona ciepłem i troską ku radości was wszystkich. Życzymy, aby w domu odwiedzały tylko osoby szczere wobec Ciebie i spełniały się ich życzenia dotyczące Twojego dziecka. Niech syn dorośnie i pozna to życie bez żalu i problemów, aby nigdy nie zaznał ubóstwa i zdrady.Niech jego droga życiowa będzie łatwa i prawdziwa, a niebo nad jego głową spokojne. Niech w Twoim życiu będzie więcej powodów do radości, pozwól dziecku rosnąć i przyjemnie Cię zaskoczyć. Teraz śpi słodko, ale niech rośnie psotny i mądry, abyś nie dawał ci odpocząć. W międzyczasie niestrudzenie noś go w ramionach i kołysz nim, śpiewając kołysanki, niech jego marzenia będą magiczne.

Mój przyjacielu, gratuluję narodzin twojego syna! To najszczęśliwszy moment w twoim życiu. Na świat przyszedł piękny i mądry chłopiec, którego wychowasz odważnego i uczciwego. Życzę mu zdrowego i silnego, wnikliwego i kreatywnego. Niech stanie się prawdziwym wsparciem i wsparciem dla mamy i taty!

Raczej pozwól mu rosnąć i nabierać siły od pierwszego dnia. Gratulujemy ukończenia zaprzyjaźnionej rodziny, niech szczęście każdego dnia wypełnia wasze serca. W końcu syn dorośnie do twojej radości. Aby kołyska go kołysała i przy każdym ruchu przywoływała szczęście i szczęście w jego życie. Mimo, że jest jeszcze niemowlakiem, warto iść dużą i szeroką drogą. Tutaj jest prawdziwe szczęście, gratulacje za nabranie nowego sensu w swoim życiu. Niech serce mamy i taty młodnieje każdego dnia, bo szczęście może inspirować i inspirować człowieka. Niech Twój sens życia rośnie szybciej, bądź posłuszny i rób mniej Skody. Pokaż na własnym przykładzie, jak powinna wyglądać wzajemność. Rzeczywiście, w zamożnej rodzinie dziecko rodzi się już szczęśliwe i skazane na sukces. Dziel się z nim mądrością, udzielaj rad, a już wkrótce wyhodujesz to, co w niego zainwestowałeś.

Wspaniali rodzice pięknego dziecka! Gratuluję ci najszczęśliwszego dnia w twoim życiu – z nadejściem małej bryły! Niech twój syn dorasta zdrowy, silny, silny i mądry. Życzę młodym rodzicom siły i inspiracji, mądrości i cierpliwości. Niech Twoje nowe i ciekawe życie stanie się jak magiczna tęcza i będzie pomalowane na jaskrawe kolory miłości, szczęścia, uśmiechu, śmiechu, przyjemnego podniecenia, nieopisanych wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Niech wypełni się dziecięcym śmiechem, zabawą, niesamowitymi i bajecznymi chwilami. Niech Twój cudowny syn stanie się dla Ciebie nie tylko nadzieją i wsparciem, ale także dumą i ochroną!

Wszystkiego najlepszego dla twojego syna, świeżo upieczonych rodziców, posłuchaj tylko tego słowa – SYN, brzmi dumnie i delikatnie, to jest przyszłe wsparcie i ochrona, to jest oddanie i miłość – to brzmi dla Ciebie inaczej, a razem – to jest Twój syn. Ale wciąż musi być wychowany i wykształcony, więc życzymy ci bardzo, bardzo dobrego zdrowia, aby przekazano je spadkobiercy, wytrwałość i cierpliwość, a przydadzą ci się, pomyślności i pomyślności oraz jak bez niej i dziecka – by rosnąć duże, zdrowe i posłuszne, a wszyscy razem – bądźcie szczęśliwi!

Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, dom wydaje się ożywać i wszystko wokół ożywa. W końcu dzisiaj zdarzył się cud, masz teraz syna. Przyszły bohater. Wsparcie mamy, duma taty! Życzymy Wam, rodzicom, abyście nabrali sił i wychowali syna tak, aby zmieniał nasz świat. Aby wszyscy, którzy rozpoznają twojego syna, podziwiali go. I podziękowałem za jego wychowanie! Niech Anioł chroni Twoje dziecko od dziś i przez całe życie! Gratulacje!

Niech nieskończone szczęście zagości w domu razem z noworodkiem. Aby każda chwila jego dorastania była pełna przyjemności. Aby dziecko miało dobry apetyt. Pozwól synowi każdego dnia rosnąć w siłę, pamiętaj, aby sprawić sobie przyjemność i rozkoszować się sobą. Aby los przygotował jedyny prezent dla dziecka – szczęście!

Gratulujemy nowego bohatera! Niech ząb po zębie, krok po kroku, słowo po słowie, twój syn rośnie, bądź dumą dla taty, radością dla mamy, dla wszystkich krewnych – czyste słońce.

Życzę Ci, abyś wraz z pojawieniem się tak drogiej osoby nauczył się nowego, nieznanego dotąd i szczęśliwego aspektu życia, który przyniesie nowy sens i nową miłość! Życzę Twojemu synowi, aby dorósł silny, zdrowy iw odpowiednim czasie poznał miłość i spełnił swoje marzenie! Niech zawsze będzie strzeżony przez anioła, który nie pozwoli na jego smutek i smutek! Szczerze gratuluję narodzin syna, aniołku!

Gratulacje, „Twój pułk przybył…” Chcę życzyć Twojemu dziecku wszystkiego, o czym marzyli Twoi rodzice! Szczęśliwego noworodka!

Ojcu i mamie serdecznie gratulujemy wspaniałego synka! Niech rośnie witalny i szczęśliwy, cała rodzina cieszy się zdrowiem i osiągnięciami. Życzymy rodzicom dziecka szczerej miłości i sukcesów w wychowaniu syna!

Z całego serca pragnę pogratulować narodzin dziecka. Życzę manyuni szczęśliwego i dobrego losu, świetlanej przyszłości i dobrego zdrowia. Niech w twojej rodzinie zawsze będą wakacje, niech będzie wzajemne zrozumienie, dobrobyt i wygoda. Niech maluch zadowoli Cię swoim uśmiechem, małymi i dużymi sukcesami oraz mocnymi dziecięcymi uściskami.

Gratulujemy narodzin syna, kontynuacji rodziny. Życzę, aby mój synek wyrósł na odważnego i wesołego, mądrego i pięknego, miłego i utalentowanego chłopca. Niech rodzice zawsze mają dość siły i wigoru, pragnień i entuzjazmu, aby organizować ekscytujące zajęcia rekreacyjne, jasne wakacje, zabawne dni życia rodzinnego, prowadzone przez Małego Księcia.

Gratulujemy szczęśliwej matce narodzin jej ukochanego mężczyzny, narodzin drogiego syna. Życzę mamie, aby wkrótce wyzdrowiała i każdego dnia cieszyła się cudownymi chwilami macierzyństwa, życzę, aby Twój syn wyrósł na zdrowego, mądrego, pięknego, mądrego, miłego, wesołego i odważnego chłopca. Spokój w domu, szczęście dla rodziny i wspaniałe dzieciństwo dla syna!

Gratulujemy nowym rodzicom nowych obowiązków i obaw. Niech narodziny syna nie będą sprawdzianem siły twojej rodziny i będą godną zachętą i inspiracją do wzmocnienia twojego związku. Twojemu synowi życzymy sukcesów w nowych przedsięwzięciach i odkryciach. Zyskaj siłę i doświadczenie z rosnącym dzieckiem. Niech słońce zawsze świeci nad tobą i będzie siła do walki z wszelkimi trudnościami. Gdy twój syn dorośnie, pozwól, aby dobrobyt twojej rodziny się powiększył. Zawsze, w obfitości i harmonii, prowadź go do nowych przygód. Pragniemy, aby jego sny były wypełnione bajecznymi snami, a twoje noce były spokojne. Daj swojemu dziecku więcej ciepła serca, okaż wsparcie, a w przyszłości również będziesz mógł zobaczyć wsparcie swojego syna. To, co zasiejesz w swoim rozwoju, zbierzesz. Życzymy, abyś był z tego dumny i radował się z tego.

Gratulujemy narodzin wspaniałego chłopca, pojawienia się w rodzinie psotnego dziecka, które z pewnością zostanie dzielnym kapitanem. Życzę, aby Twój syn dorastał szczęśliwy i głęboko przez Ciebie kochany, wesoły i dociekliwy, miły i interesujący.Niech kłopoty i zła pogoda ominą twoją rodzinę, niech w twoim domu zapanuje pociecha i zrozumienie, niech czułość i troska twojej matki, odwaga i siła twojego ojca przyczynią się do doskonałego wychowania twojego chłopca.

Jest was dzisiaj troje – to jest szczęście i super. Na skrzydłach miłości bocian przywiózł z nieba cenną paczkę od wzajemnej, namiętnej miłości. Opiekuj się dzieckiem, w nim żyje twoja dusza. Dla dziecka, dla rodziny i dla tych, których kocham!

Z całego serca gratuluję narodzin Twojego syna

Polecane
gratulacje z okazji narodzin twojego syna

Gratulacje! Niech dziecko sprawi, że staniecie się najszczęśliwszymi rodzicami na świecie! Niech będzie wesołe i silne, słodko śpi, je z apetytem, ​​częściej się uśmiecha i szybciej rośnie. Cierpliwość dla Ciebie, miłość, sukces w wychowaniu prawdziwego mężczyzny! – Z narodzinami syna własnymi słowami

Niech spadkobierca mojego ojca, opiekunka matki, ulubieniec dziadków dorośnie zdrowo i szczęśliwie. Niech ten przyszły człowiek zawsze będzie miał miękkie serce, mocne słowo i rękę.

Z dodatkiem szczęścia, gratulacje dla Twojej rodziny. Zanim zdążysz spojrzeć wstecz, dom wypełni się śmiechem i stukotem dziecięcych stóp na podłodze. Niech rośnie twoje wsparcie i ochrona wiernej matki, a także pomocnika taty i najlepszego przyjaciela. Niech z nadejściem syna twój świat stanie się większy i milszy. Nadszedł czas, abyś dowiedział się, co oznaczają prawdziwe przyjemne obowiązki. Otocz swojego syna opieką i miłością, pokaż mu, co to znaczy żyć szczęśliwie i wesoło. Niech na Twojego syna czekają wielkie radości, więcej powodów do uśmiechu i beztroskich marzeń. Niech będzie najszczęśliwszy, odnoszący największe sukcesy w każdym biznesie i przedsięwzięciach. Niech los przygotuje tylko miłe niespodzianki, a ty uchronisz go przed problemami.Mniej smutku i łez, więcej zabawy i psikusów dla twojego syna w tym wielkim świecie. Niech czeka najlepsza, szczęśliwa i świetlana przyszłość. Tak powinno być szczęście.

Życzę Ci radości prawdziwego rodzinnego szczęścia! Powodzenia w nowej roli rodziców małego stworzenia! Zdrowie kochanie!

Gratulujemy pierwszego dziecka! Niech dziecko będzie tak piękne i urocze jak jego matka, a mądre jak jego ojciec! Życzymy zdrowia, dobrego samopoczucia i długowieczności zarówno noworodkom, jak i młodym rodzicom.

Narodziny syna to ważne wydarzenie w życiu. Serdecznie gratuluję i życzę całej rodzinie wielu lat zdrowia i pomyślności. Niech twój mały chłopiec stanie się zwycięzcą w życiu, niech jego zdolności przywódcze, wytrwałość i spontaniczność pomogą mu zawsze osiągać sukces i chwałę, niech wszystkie morza i oceany poddają się twojemu synowi, jako odważnemu kapitanowi, ponieważ ma długie i szczęśliwe życie przed nim.

W Twojej rodzinie urodził się anioł, gratulujemy jego narodzin! To wielka radość dla rodziców i bliskich. Niech twoje szczęście stanie się zdrowe, inteligentne i piękne. Niech wszystkie zmartwienia i kłopoty będą tak przyjemne, że przynoszą tylko radość i szczęście.

Gratulujemy pojawienia się w Twojej rodzinie długo oczekiwanego cudu. Życzę Ci życia pełnego radosnych chwil dla Twojego dziecka. Niech twój chłopiec dorośnie zdrowy i szczęśliwy. Niech życie wynagrodzi go dobrym sercem i odważną duszą.Chciałbym, aby anioły uratowały go od wszelkich kłopotów i trudności. Niech jego ścieżka przez życie rozprzestrzeni się jak miękkie prześcieradło.

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Teraz twoja córka ma młodszego brata i potrzebuje opieki i uwagi. Ale już niedługo dorośnie i stanie się wesołym i psotnym chłopcem. Niech więc będzie silny fizycznie i życzliwy w duszy! Niech spełnią się wszystkie jego życzenia, niech się wzbogaci i odniesie sukces! Niech w przyszłości wszystkie najlepsze dziewczyny obdarzą go swoją miłością i czułością! I niech nigdy nie zazna smutku, nudy i tęsknoty!

Gratulujemy synowi. Dziś, kiedy taki bohater się urodził, na zawsze pozostanie w twoim sercu. Życzę Tobie i Twojemu synowi jak najlepszego zdrowia, powodzenia i powodzenia. Pokój w domu i dobrobyt w rodzinie.

Szczęście rodzi się w Twoim domu. Życzę Ci, abyś wyrósł na szlachetną, uczciwą, odważną i serdeczną osobę. Niech Wszechmogący zawsze oświetla jego drogę życia, niech tęsknota nigdy nie będzie żyła w jego sercu. Długie życie dla niego, wielki dobrobyt i jedyna wzajemna miłość do życia.

Gratulujemy mamie i tacie największego daru losu. Życzymy, aby Twój syn rósł z radością. Podziwiaj go i bądź z niego dumny, gdy śpi w swojej kołysce i nie wie, jak wielki jest ten świat. Niech wasze zdrowie będzie silne i doskonałe, a wam jako rodzicom życzę cierpliwości. Wszyscy musicie teraz razem wiele przejść. Daj swojemu synowi jak najwięcej życzliwości i ciepła, naucz go żyć z optymizmem i patrzeć w przyszłość z wielką nadzieją. Dziecko weźmie przykład nie z twoich słów, ale z twoich działań. Otocz go miłością i troską i pokaż swoim przykładem, co oznacza szczęśliwa rodzina. Daj mu jak najwięcej, aby twój syn widział to życie w dobrym świetle. Niech wszystkie drzwi się przed nim otworzą, a świat pokaże mu wiele odkryć. Pozwól synowi uzyskać bardziej żywe i niezapomniane wrażenia z życia.

Szanuj i chwal swoją dorosłą rodzinę! Pomyśl tylko, że zostałeś twórcami nowego życia! Niech twój mały aniołek będzie zawsze szczęśliwy i otoczony miłością i troską!

Drodzy młodzi rodzice, gratulujemy narodzin twojego małego człowieczego syna! Pragniemy, aby czerpał z natury to, co najlepsze, był zręczny jak małpa, silny jak tygrys, mądry jak pyton, smukły jak żyrafa, przystojny jak paw – jednym słowem wyrośnie na Człowieka z wielka litera!

< /div>

Gratulujemy dodania do rodziny! Teraz możesz dokładnie powiedzieć, czym jest prawdziwe szczęście. Niech Twoje dziecko wyrośnie na najwspanialsze, posłuszne i inteligentne.Czerp tylko przyjemność z wychowywania tak pięknego dziecka. Życzymy, aby Twój cudowny anioł był zdrowy, silny, wesoły, szczęśliwy. Widzimy, że nie można oderwać oczu od okruchów. Życzymy rodzicom, aby ich poglądy zawsze zbiegały się w stosunku do dziecka, aby w rodzinie panowało pełne wzajemne zrozumienie i harmonia, aby panował pokój. Nie obiecujemy, że Twoje życie stanie się bardzo łatwe. Ale jesteśmy pewni, że kochając się, pokonacie wszelkie trudności, zawsze będziecie mogli pozostać aktywni i pogodni. Wszystkiego najlepszego na nadchodzący rok!

Ludzie, którzy zawsze myślą o innych oprócz siebie, nigdy nie zmniejszą swojego szczęścia. Wręcz przeciwnie, za każdym razem będą go dodawać coraz więcej. A teraz, gdy widzę, jak starasz się ze wszystkim radzić, chcę Ci powiedzieć, że jesteś świetny. Niedawno urodziłaś dziecko. Wyglądał na takiego małego i bezbronnego, co było po prostu niesamowite, biorąc pod uwagę, jak to wszystko się wydarzyło. A teraz musisz być niesamowicie szczęśliwy. Jeszcze raz musisz podziękować niebiosom, że wszystko się tak po prostu wydarzyło. I na koniec, bardzo ważne jest dla mnie, aby powiedzieć wam wszystkim, że nigdy nie powinniście się denerwować. Staraj się być zawsze piękna nie tylko na zewnątrz, ale także w środku. I cokolwiek się stanie, zawsze pamiętaj, że zawsze będą tacy ludzie, którzy nie zostawią cię w spokoju. Zawsze pomożemy Ci pokonać wiele przeszkód i trudności.

Z nowonarodzonym synkiem! Niech syn dorośnie zdrowy i mądry, aby mógł być przystojnym księciem.Niech rośnie jako wsparcie i ochrona dla mamy, prawdziwy przyjaciel i pomocnik dla taty. Życzę, aby od tego dnia w Waszym domu było jeszcze więcej radości, zabawy i miłości!

Teraz część was oboje istnieje oddzielnie od was… Teraz macie bardziej surowy osąd niż opinie innych. Teraz każdy z was może powiedzieć: „Wszystko, czego nie mogłem zrobić w tym życiu, wciąż może zrobić moje dziecko”. Gratuluję Ci narodzin pierwszego dziecka, nowej jakości Twojego życia, nowych zmartwień i nowych radości.

Kiedy w rodzinie rodzi się dziecko, jest to wielkie szczęście. Jeszcze większe szczęście, gdy urodzi się spadkobierca. Od pierwszego dnia życia na synu spoczywa wielka odpowiedzialność, ponieważ teraz musi dumnie nosić ten tytuł przez całą swoją życiową drogę. Będzie musiał być nie tylko człowiekiem, ale człowiekiem z wielką literą. Nie mamy wątpliwości, że jako rodzice zrobicie wszystko, aby wychować godną osobę o temperamentnym charakterze i silnym duchu. Niech twój syn stanie się prawdziwym pomocnikiem dla swojej matki, a następnie wiernym mężem i prawdziwą głową rodziny. Ale na to za wcześnie. Na tym etapie ograniczymy się do tego, że dorasta szczęśliwy i zdrowy w otoczeniu rodzicielskiej miłości. Życzymy, abyś otrzymywał tylko pozytywne emocje z nowego statusu. I nie może być inaczej, bo wygląd dziecka to zawsze szczęście.

Narodziny małego dziecka to powód do wielkiej radości! Bez wątpienia przyjdą do ciebie krewni i przyjaciele, aby pogratulować ci narodzin, dziecko otrzyma dużo uwagi i prezentów. Ale podczas gdy maluch nie potrzebuje tego wszystkiego, teraz docenia to, co jest naprawdę ważne – miłość i opiekę mamy, jej ciepłe dłonie, delikatne uściski i pyszne mleko. Jeśli to wszystko jest dostępne, to dziecko jest szczęśliwe, czego z całego serca życzę!

Najpiękniejsze gratulacje z okazji narodzin syna do łez

Gratulujemy narodzin twojego syna

Niemowlak to nowe życie, prawdziwe szczęście. Jeszcze wczoraj chował się w brzuszku mamy, a dziś z dumą trzyma w ramionach chłopca. W tym pięknym, ale również trudny czas życzymy Ci cierpliwości, zrozumienia, miłości, czułości i dobrego nastroju. Niech Twój syn pozna tylko życzliwość i życzliwość, niech będzie mądry, szczęśliwy i co najważniejsze zdrowy. Życzymy mu, aby zawsze był posłuszny starszym !

Niech syn, ku radości rodziców, rośnie i pachnie jak kwiat. W tym dniu masz też własne słońce, które zawsze zapewni w domu doskonałą pogodę i ciepłą rodzinną atmosferę. Teraz twoje życie ma nieco inny sens. Niech życie Twojego dziecka będzie niesamowicie szczęśliwe i udane, zdrowie nigdy nie zawodzi, a głośniejszy śmiech rozbrzmiewa częściej. Obyś pamiętał to oszałamiające szczęście, a wraz z nadejściem nowych zmartwień twoja dawna pasja nie zgaśnie. Teraz masz więcej inspiracji, aby iść naprzód i uczynić swój dom bardziej przytulnym.Niech nigdy w waszych młodych i żarliwych sercach nie zabraknie ciepła i harmonii, a namiętność. Będziesz w stanie wiele pokonać i odpowiednio wychować swojego syna. Niech wyrośnie na prawdziwego mężczyznę i będzie przedmiotem podziwu i dumy. Dobra pogoda i słoneczny nastrój.

Drodzy rodzice! Gratulujemy Ci dziecka, które niedawno pojawiło się w Twojej rodzinie i rozświetliło Twoje życie długo wyczekiwaną radością i szczęściem. Życzymy Wam wychowania najinteligentniejszego, życzliwego, cudownego człowieczka, który stanie się dumą swojej matki i ojca. Niech Wasze wspólne życie stanie się przyjemniejsze i bardziej niesamowite, ponieważ przed Tobą tyle zabawnych i radosnych chwil!

Twój cudowny syn urodził się dzisiaj! Życzę maluchowi dorosnąć, poznawać otaczający go świat, być zdrowym i wesołym chłopcem! Niech rodzicielstwo przyniesie Ci tylko radość, bo dzieci to szczęście!

Pięknej mamie gratuluję narodzin cudownego syna, cudownego aniołka. Życzę szczęścia rodzinnego i wiecznego dobra, dobrobytu i powodzenia. Pozwól dziecku dorosnąć do radości matki, bądź zdrowy i silny, odważny i piękny, wesoły i psotny.

Jeszcze jedno uderzenie serca w Twojej rodzinie, jeszcze jedna para oczu będzie szczęśliwa i na pewno będzie żyła długo. Gratulacje z okazji narodzin twojego syna. Życzymy, abyście byli godnymi rodzicami, bo na takie szczęście zasługujecie. Niech Twój synek wyrośnie na wielką osobowość i będzie chodził tylko po szerokich drogach.Niech godnie trzyma się drogi na najwyższe szczyty i śmiało pokonuje wszelkie przeszkody losu. Życzymy mu heroicznego zdrowia, męskiej wytrzymałości i cierpliwości. Z biegiem czasu zrozumiesz cenę nieprzespanych nocy, najważniejsze jest, aby być razem cierpliwym i zainwestować swoją duszę w wychowanie syna. Niech twoje zdrowie wystarczy, aby postawić syna na nogi i dać mu solidne podstawy do budowania swojego życia. Życzymy Ci niezależności i optymizmu, abyś mógł iść naprzód tylko dużymi i pewnymi krokami. Pokój i dobrobyt dla ciebie!

Nie miałeś go kilka dni temu, a teraz masz spadkobiercę. Gratulacje dla innego mężczyzny w rodzinie! Dziecko – zdrowie, niesamowite osiągnięcia i uśmiechy. Rodzice – wytrwałość, mądrość, miłość i słodkie spokojne sny. Szczęśliwego noworodka!

Urodził się chłopiec, syn, spadkobierca, co za szczęście, gratulacje! Niech maluch rośnie silny i psotny, bądź dumą dla taty, wsparciem dla mamy, zwierzakiem dla dziadków. Niech otacza go miłość i dobroć, niech żyje w atmosferze harmonii i szczęścia, pod błękitnym niebem, w wyjątkowej i baśniowej krainie dzieciństwa.

Nareszcie urodził się Twój długo oczekiwany syn. Niech wyrośnie najszczęśliwszy i najwspanialszy, naucz go dobroci i cierpliwości. Teraz twój dom jest wypełniony po brzegi szczęściem, radością i dźwięcznymi życzeniami od bliskich. Niech spełni się każde życzenie dziecka, aby widziało tylko radosne życie. Nie znając żalu, wojny i zdrady, niech los przygotuje przed nim łatwe drogi i prawdziwych przyjaciół. Życzymy jasnych i jasnych perspektyw na szerokiej drodze tego życia. Ciesz się chwilą, kiedy nosisz go w ramionach. Pozwól synowi powoli rosnąć i proszę cię! Niech będzie miał szczęście we wszystkim i wszędzie, a z uśmiechem na twarzy będzie mógł śmiało odkrywać ten świat. Niech rośnie piękny jak matka, silny i silny jak ojciec. Osiągnie więcej szczęścia, pokona wszelkie szczyty i pozwoli mu doświadczyć mniej rozczarowań.

Twój nowy i ostry zwrot w życiu zaczyna się od tego dziecka w pięknej kołysce. Gratulujemy narodzin twojego syna, to wydarzenie jest nieporównywalne z niczym! Życzymy dobrego zdrowia, szczęśliwego losu i umożliwienia łatwego przejścia jak największej liczby ścieżek życia. W dniu, w którym urodził się twój syn, narodziło się również twoje rodzinne szczęście i dobre samopoczucie. To jest prawdziwe bogactwo – jest w naszych dzieciach. Jedno z Twoich najcenniejszych pragnień spełniło się dzisiaj. Niech rośnie i zachwyca każdego dnia ku radości. Niech ten cud uczyni cię milszym, a twoje życie stanie się łatwiejsze. Wkrótce będziesz się zastanawiać, jak mogłeś bez niego żyć. Syn powinien widzieć swoją rodzinę szczęśliwą i zrozumieć, że bocian przywiódł go do dobrej rodziny.Daj mu godny przykład dobrego życia, aby wiedział, jak szeroki jest ten świat. Życzymy mu więcej szczęścia i najlepszych perspektyw!

Szczęśliwy chłopczyk, kochani! Syn – zdrowie, słodkie sny w nocy, żeby mama i tata spali i nabrali sił!

I z połączenia dwóch serc narodziło się życie – korona miłości! Pojawił się nowy człowiek, pochłonięty swoim ojcem, matką i iskrami Bożej łaski, aby kontynuować święto życia i dać wspaniały świat.

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Niech to wydarzenie rozświetli Twoje życie, dodając do niego nowych emocji! Dziecko, syn to zawsze wielkie szczęście! Pozwól synowi cieszyć się życiem, dorastać zdrowo i szczęśliwie w otoczeniu kochających rodziców.

Pozwól swojemu synowi dorastać, aby mama i tata się bawili. Spieszymy z gratulacjami tego ważnego wydarzenia. Dzisiaj wasz świat stał się inny, dzisiaj wasz dzień stał się bezchmurny jasny. Śpi i nie wie, jak rozległa jest ta ziemia. Niech syn dorośnie silny, z doskonałym zdrowiem i wielką duszą. Ucz się dla siebie i pokaż godny przykład, jak żyć pozytywnie, idąc tylko do przodu. Niech otoczony troską i uwagą weźmie od Ciebie właściwy przykład, bo jesteś dla niego całym życiem i zawsze bądź wzorem do naśladowania. Niech Twój ukochany syn dorasta w szczęśliwej i przyjaznej rodzinie. Od siebie daj mu jak najwięcej szczęścia, ponieważ jest częścią ciebie i pozwól mu widzieć to życie w tym samym jasnym świetle. Niech po drodze czeka na niego wiele ciekawych odkryć, a najjaśniejsze wrażenia będą niezapomniane.Doceń, jaki los ci dał, i pobłogosław swojego syna za szczęśliwe życie.

Gratulujemy narodzin mocnego dziecka, narodzin pięknego syna. Życzę mu jasnej ścieżki życia i prawdziwego szczęścia, ochrony nieba i powodzenia. Niech twoja rodzina będzie przyjazna i silna, obyś był w stanie wychować wspaniałą osobę i prawdziwego mężczyznę.

Gratulujemy nowego dziecka! Niech syn wyrośnie na silną, inteligentną, miłą i współczującą osobę, niech zawsze będzie wsparciem i wsparciem dla rodziny i przyjaciół, niech jego życie będzie łatwe i szczęśliwe, a nowych rzeczy można się łatwo i z przyjemnością uczyć!

Gratulujemy narodzin Twojego syna. Teraz, jako duża i szczęśliwa rodzina, będziecie w stanie wiele przezwyciężyć i przetrwać. W tych szczęśliwych dniach nowego życia smutki, niepokój i zmartwienia znikną. Naucz swojego syna i sam naucz się wytrwałości, aby przezwyciężyć wiele wartościowych rzeczy. Naucz się przynajmniej trochę wybaczać i wspierać, abyś teraz mógł stać się prawdziwą i pełnoprawną rodziną. To od Ciebie dziecko będzie czerpać nowe doświadczenia, dawać mu we wszystkim dobry przykład. Niech ziemia będzie spokojna, po której zaczyna chodzić, a niebo jasne, abyś mógł spokojnie śnić. Daj mu wszystko, co sam mógłbyś zebrać w rutynie tego życia, aby wydawało się to znacznie łatwiejsze dla twojego syna. Niech wszystko się ułoży i odniesie sukces, życzymy, abyś żył w swoim sercu z nadzieją i rodzicielskim ciepłem. Życzymy naszym rodzicom jeszcze wielu lat, aby byli szczęśliwi, tak jak są dzisiaj, i nigdy nie stracili tej iskry w ich oczach.

Gratulujemy długo oczekiwanego dodatku do rodziny. Od teraz twoje życie na pewno będzie wypełnione radością, szczęściem i wielkim znaczeniem. Niech twój syn dorasta zdrowo, szczęśliwie i pomyślnie dla twojej radości. Życzę, abyś włożył w to najlepsze cechy i przekazał swoje życiowe doświadczenia. Od teraz niech każdy dzień w Twojej rodzinie zaczyna się uśmiechem i dobrym nastrojem. Bądź szczęśliwy!

Gratulujemy noworodkowi! Niech silny człowiek ma wszystko, co zwykle przynosi szczęście – cudowne czułe serce, żelazne zdrowie i czystą głowę. Niech dorośnie bardzo silny i silny, co przyniesie jego rodzicom niewypowiedzianą radość.

Co za błogosławieństwo! Urodził się syn – duma ulubieńca ojca i matki. Małe oczy dopiero niedawno się otworzyły i już uważnie przyglądają się otaczającemu je światu. Życzę rodzicom, aby byli dla swojego dziecka wspaniałym przykładem i zawsze o niego dbali. Przed nami dużo! Radość z powodzenia ukochanego syna i wspólnego przeżywania problemów. Od teraz przechodzisz przez każdą z jego emocji. Cierpliwość dla was, rodzice i niewyczerpana miłość do siebie. Kochająca rodzina jest kluczem do szczęśliwego życia dziecka.

Najgorętsze gratulacje z okazji narodzin Twojego syna

Z całego serca gratuluję narodzin twojego syna

Narodziny spadkobierca jest zawsze ekscytującym wydarzeniem dla każdej rodziny. Chcę z chłopca wychować prawdziwego mężczyznę, który nie będzie bał się odpowiedzialności, który będzie w stanie ochronić słabych i oprzeć się silnym.Rodzice, najtrudniejsza część przed wami! Ale póki twój syn jest jeszcze taki mały, daj mu tylko miłość i czułość. Pragniemy, aby wyrósł na najzdrowszego i najszczęśliwszego chłopca na ziemi, aby nie znał smutków i rozczarowań!

Nasze kochane i drogie dzieci! Gratulujemy narodzin małego człowieka – twojego długo oczekiwanego syna. Cieszymy się, że uszczęśliwiłeś nas narodzinami wnuka. Życzymy Ci cierpliwości w wychowaniu w nim prawdziwej, wielkiej osoby. Niech Twoje dziecko będzie silne i zdrowe, niech nie zna kłopotów ani rozczarowań. I zawsze pomożemy Ci w trudnych chwilach.

Pozwól, aby życie Twojego dziecka rozwijało się w taki sposób, aby nie dowiedziało się o kłopotach, smutku i problemach. Niech Twój spadkobierca z wiekiem przyniesie Ci tylko więcej szczęścia i radości. Niech Twoje dziecko będzie Twoją największą dumą. Pragniemy, aby Twój syn był piękny nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie. Jeszcze raz gratulujemy dodania! Bądź szczęśliwy!

Dzisiaj jesteś szczęśliwy jak zawsze. Los daje ci godny prezent. Rodzice, gratulacje z okazji narodzin twojego syna, niech świat, w którym dorasta, będzie pełen dobroci, uczciwości i szczęścia. Naucz go uczciwości i wrażliwości oraz okazuj zrozumienie swoim osobistym przykładem. Niech cierpliwość i zdrowie nie omieszkają czekać na Jego słowa wdzięczności za życie, które dałeś. Naucz swojego syna pozytywnego myślenia, podejmowania odważnych decyzji i odważnych czynów. Włóż w to całą swoją duszę, abyś później mógł być z tego dumny.W międzyczasie pozwól mu zadowolić się zdrowym snem w niebieskiej kołysce, dobrym apetytem i psotnym śmiechem. Niech w jego życiu będzie więcej radosnych chwil, a ty sam oddasz mu swój zachwyt. Nie wstydząc się uczuć i emocji, żyj w pełnym zrozumieniu. Pozwól mu być kochanym, a wtedy ta miłość wróci do ciebie dwukrotnie.

Gratulujemy rodzicom dołączenia do rodziny małej, ale bardzo ważnej osoby. Teraz, jako talizman, będziesz go czcił i podziwiał. Twój świat będzie wypełniony tylko synem. A dla swojego syna będziesz całym światem. Niech dziecko pozna to szczęśliwe życie. Twoje życie będzie teraz inne. Niech nowe obowiązki cię nie złamią, a szczęście w rodzinie stanie się trochę większe i jaśniejsze. W przyjemnych obowiązkach poznaj radość macierzyństwa, a we wsparciu i zrozumieniu niech ojciec się pokaże. W szczęśliwej rodzinie pojawienie się dziecka czyni ludzi jeszcze bardziej przyjaznymi, jedyny sposób na pokonanie wszelkich przeszkód. Niech przed sana czeka więcej radości, powodzenia i śmiechu, aby jego dźwięczne e ucichło. Naucz go marzyć i czynić tylko szlachetne uczynki, bo tylko w ten sposób możesz być z niego dumny w przyszłości. Życzymy szczęśliwego i łatwego przyszłego syna.

Przyjmij moje szczere gratulacje z okazji długo oczekiwanego wydarzenia – narodzin Twojego pierwszego dziecka! We wszystkich krajach narodziny chłopca były przez cały czas uważane za powód do dumy – i ty też masz prawo być dumnym ze swojego syna! Pozwól swojemu synkowi zdrowo rosnąć, mniej płakać, więcej się uśmiechać, lepiej spać w nocy, być aktywnym i mądrym! Życzymy młodej matce i ojcu, aby pokochali twój mały cud, byli cierpliwi, nauczyli się rozumieć dziecko bez słów. I pogrążając się w opiece nad dzieckiem, staraj się nie zapominać o sobie nawzajem, aby Twoja rodzina stała się silniejsza!

Twój przyszły bohater rośnie, wsparcie matki, duma ojca! Życzymy, abyś nabrał sił do wychowania swojego chłopca. Niech Anioł chroni Twoje dziecko! Gratulacje!

Gratulujemy narodzin Twojego syna. Życzę odważnemu i dociekliwemu chłopcu, aby wyrósł z cudownego i słodkiego dziecka. Niech syn będzie silny i mądry, niech modlitwa matki, rada ojca i dobra nadzieja serca oświetlają jego drogę. Szczęście dla Twojego dziecka i całej rodziny.

Dla radości mamy i taty, aby ukochany i psotny chłopiec dorósł. Gratulujemy narodzin twojego syna, niech jego narodziny będą nowym promieniem nadziei i wiary w twojej rodzinie. Żyj długo i szczęśliwie ze swoją przyjazną rodziną, teraz twoje serca są wypełnione jeszcze większym znaczeniem. Spraw, aby życie dziecka było szczęśliwe i różowe, rozpieszczaj go jak najczęściej, bo nie wiemy, jaki los go czeka w przyszłości. Niech dom wypełni się śmiechem, życzymy dziecku dobrego zdrowia.Niech jego narodziny rozpalą między wami pasję i miłość. Dziś radość nie ma granic, a w głowie kręci się szczęście. Niech będzie jeszcze więcej wspaniałych wydarzeń i niezapomnianych chwil w Twoim życiu. Z natchnieniem staraj się edukować swojego syna i inwestuj jak najwięcej dobrego w jego rozwój. Pozwól mu wzrastać w zrozumieniu i wsparciu, zobaczyć zapał twoich uczuć i starać się w przyszłości odnieść sukces i dobrobyt tak jak ty.

Niech twój syn dorośnie szybciej, proszę i zawsze cię zachwycaj. Życzymy, aby ten mały cud rozwiał wszelkie wątpliwości w twoim życiu, abyś mógł zobaczyć swoją przyszłość jasną i piękną. Życzymy Ci dobrego zdrowia na długie lata, abyś mógł być dumny ze swojego syna. Zacznij żyć w nowy sposób, masz tak wiele do przejścia, a dziecko ma wiele do zobaczenia. Pokaż mu życie w pięknych i jasnych kolorach, naucz się być z nim milszym i delikatniejszym. Narodziny dziecka prowadzą do ponownej oceny wielu wartości, a teraz twoim przeznaczeniem jest zrozumienie, co oznacza prawdziwe szczęście. Niech uczucia między wami staną się jaśniejsze i większe, ponieważ dałeś życie innej osobie, a teraz twoja rodzina powinna promieniować dobrobytem trzykrotnie. Życzymy spokoju w rodzinie, więcej dziecięcego śmiechu, aby cały dom był nim wypełniony. Niech to święto znajdzie odzwierciedlenie w Twojej duszy i będzie z Tobą przez wiele lat.

Masz syna – gratulacje! Zapamiętaj ten dzień na zawsze! Nic tak nie ogrzewa rodzinnego ogniska jak dzieci. Opiekuj się dzieckiem, kochaj go i pozwól mu stać się inteligentnym i zdrowym. Niech pojmie dobro i zna tylko dobro w tym życiu.Życzymy mu szczęścia, ciepła i łatwego losu. Niech w jego drodze będą tylko róże i śmiech. Zasługuje na najlepsze w życiu! Z całego serca gratulujemy Ci narodzin Twojego syna, a Twojemu dziecku, że jest teraz na Ziemi!

Gratulujemy narodzin chłopca! Chcemy, aby dziecko wyrosło na prawdziwego mężczyznę, tak jak jego ojciec. Niech dorasta zdrowy, silny, aktywny, odnoszący sukcesy i mądry. A rodzice – szczęście i cierpliwość!

Dziecko przyszło do naszego prawdziwego świata, aby nadać sens ziemskiej egzystencji, dać ci radość, powiedzieć: „Kocham cię”.! Niech jego życie będzie pełne wszystkiego! Wypijmy do dna!

Narodziny małego dziecka to prawdziwy cud! Gratulacje, przyjacielu, z powodu pojawienia się silnego dziecka w twojej rodzinie. Niech Bóg da mu morze zdrowia, ocean miłości, worek talentów i radości do nieba. Niech stanie się mądry i celowy, aby ominął kamienie, które będą na ścieżce życia. Życzę, aby Twój syn rósł pełen siły i energii, a rodzicom cierpliwości w wychowywaniu chłopczycy!

Gratulujemy długo oczekiwanego i niezwykle upragnionego wydarzenia – narodzin Twojego syna! Życzymy dobrej nocy dziecku i matce dobrego zdrowia, ojcu cierpliwości i przenikliwości. Bądź szczęśliwy, żyj w miłości i harmonii. Niech anioł stróż chroni twoje dziecko!

Największym szczęściem na świecie jest w końcu, po długich dziewięciu miesiącach, odebrać swoje maleńkie dziecko, swojego syna. A dzisiaj nadszedł dla was taki dzień, drodzy przyjaciele. Cieszymy się z Twojego powodu i życzymy, aby Twój syn wyrósł na godną osobę, z której mógłbyś być dumny. Niech przyniesie radość i dobry nastrój Twojej rodzinie. Jest was teraz troje i to jest prawdziwe szczęście.

Zostałaś mamą – jakie to cudowne! Gratuluję Ci narodzin dziecka, najlepszego i najradośniejszego dnia w Twoim życiu! Niech wszystko wyjdzie dziecku w jego życiu, choroby, nieszczęścia i porażki będą mu nieznane, a szczęście, sukces i miłość staną się jego wiernymi towarzyszami przez całe życie!

Z całego serca gratuluję narodzin pięknego chłopca, narodzin wspaniałego syna. Życzę dziecku jasnej i życzliwej drogi życia, życzę twojej rodzinie pomyślności i szczęścia, życzę niesamowitej radości dla twojego syna i jasnego poczucia dumy.

Dzisiaj nasz świat spotkał nowego małego człowieka, który wszedł do niego z czystym sercem i otwartą duszą. Niech więc jego życie rozwija się w taki sposób, aby wszystko, co pozostawia ślad w jego sercu i duszy, było jasne i piękne.Niech uczyni świat milszym, a on sam znajdzie w nim szczęście.

Dzieci są kwiatami życia. Jak cudownie, że kolejny kwiat pojawił się na ziemi! Gratulacje, moi drodzy! Chciałbym, abyś na starość miał przed sobą duży i piękny bukiet!

Duchowe gratulacje z okazji narodzin syna własnymi słowami

Duszny
gratulacje z okazji narodzin syna własnymi słowami

Cóż za niezwykły dzień dzisiaj – zostaliście rodzicami cudownego synka! Gratulacje, drogi tato i mamo! Niech maluch będzie wesoły i silny, śpi słodko i je z apetytem , częściej się uśmiechaj i szybciej się rozwijaj.Cierpliwość dla Ciebie, miłość, sukces w wychowaniu prawdziwego mężczyzny!

Kochanie (imię), z głębi serca gratuluję ci narodzin twojego syna. Wiem, że nie możesz teraz opisać swoich emocji, to wielka radość być ojcem. Życzę, abyś wychował w swoim synu prawdziwego mężczyznę, kochającego człowieka rodzinnego i oddanego przyjaciela.

Gratulujemy dziecku! Pragnę wychować go na prawdziwego dżentelmena, aby mój syn dorósł zdrowy i silny, ku uciesze rodziców iw przyszłości cieszył się swoim sukcesem.

Twoje dziecko urodziło się dzisiaj. Dziecko w rodzinie to nie tylko wielkie szczęście, ale i wielka odpowiedzialność. Zwłaszcza, gdy noworodek jest synem. Życzymy Ci wychowywania dziecka w taki sposób, aby zawsze dawał powód do dumy i radości, rósł zdrowy jak bohater i szczęśliwy jak jego rodzice.

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Niech dziecko ma siłę i zdrowie, a rodzice cierpliwość i bezgraniczną miłość. Ten chłopiec będzie teraz twoim głównym promieniem, radością, dumą i troską przez całe życie. Pielęgnować, litować się, kochać mocno i wspierać w każdej sytuacji. Na pewno dorośnie szczęśliwy!

Gratulujemy dziecku. Niech to dziecko, zrodzone z miłości i wzajemności, będzie szczęśliwą osobą. Staraj się być najlepszymi rodzicami w jego oczach, bądź godnym przykładem dla własnego syna. Cóż, na razie podziwiaj dziecko, noś je w ramionach i oddaj się wszystkim, co możesz. Niech los ci sprzyja, ponieważ inny anioł zstąpił na ziemię i uszczęśliwił inną rodzinę. Doceń i zadbaj o rodzinne palenisko. Dzieci to szansa na szczęśliwą przyszłość. Niech czekają na Ciebie przyjemniejsze chwile i radosne wrażenia. Niech maluch rozświetli Twoją szarą codzienność i wypełni każdy dzień pogodnym szczęściem. Wkrótce w domu zabrzmi więcej futer, a Twoje wielkie serca zabiją z zachwytu. Niech syn sprawi ci przyjemność pierwszym słowem, pierwszymi nieśmiałymi krokami i uśmiechem. Niech nowe życie sprawi, że zapomnisz o złych.

W Twojej rodzinie pojawił się kolejny mężczyzna, bohater, którego gratulujemy! Niech dziecko dorośnie duże i silne, stanie się twoją nadzieją i wsparciem, promieniem światła i powodem do dumy, miłości i troski o Ciebie!

Od dawna narodziny dziecka kojarzą się z pojawieniem się nowej miłości i jasnego światła na ziemi. Dziś chcemy Ci pogratulować, że masz syna. Niech światło i miłość, z którymi przyszedł na ten świat, nie opuszczają go przez wiarę dorastania. Obecność światła to gwarancja spokoju i ciepła, radości i powodzenia, dobrych znajomości i ciekawej pracy. Niech to światło nie zniknie z jego serca, oświetla drogę życia i pokazuje, w jakim kierunku należy iść. Obecność miłości jest kluczem do szczęścia i duchowego podniesienia. Będzie miłość – będzie dzikie pragnienie życia i tworzenia. Kochaj swoje dziecko tak bardzo, jak to możliwe. Niech wszystkie trudy ustąpią przed twoim ciepłem i radością. Kochanie, życzę Ci, abyś była otoczona kochającymi rodzicami i prawdziwymi przyjaciółmi. Dorastaj zdrowo i szczęśliwie i słuchaj mamy i taty.

Gratulujemy Twojej rodzinie narodzin małego cudu! Niech syn stanie się radością, ochroną i wsparciem dla mamy i taty. Życzę mu, aby wyrósł na silną, inteligentną, uzdolnioną i sympatyczną osobę, aby jego życie było szczęśliwe i jasne.

Wreszcie wszystkie oczekiwania się skończyły i nadszedł długo oczekiwany dzień! Masz małego aniołka – swojego syna! Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Wami tym cudem i życzę nowonarodzonemu bohaterowi, aby dorósł silny, zdrowy i wesoły, a rodzicom więcej dobrych nocy, cierpliwości dla siebie i morza nowych jasnych chwil! Niech jego szczęśliwi rodzice wkrótce usłyszą jego dźwięczny śmiech!

Nie ma większego szczęścia na świecie niż trzymanie syna w ramionach. Nowo narodzony syn, na którego czekałeś i którego chciałeś. Najbardziej pożądane i ukochane dziecko na świecie! Dziś gratulujemy Wam dołączenia do rodziny, drodzy rodzice. Życzymy, aby Twój syn nie znał kłopotów, żalu, problemów. Aby tylko zawsze rósł i sprawiał ci przyjemność! Obyś zawsze był z niego dumny! Niech twój syn urośnie nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Niech ma wielką i głęboką duszę!

Nadszedł więc ten długo oczekiwany i wyjątkowy dzień – masz małego bohatera, swojego wspaniałego syna! Niech Twój aniołek nie zna smutków, dorastaj życzliwie, odważnie i zdrowo, każdego dnia zachwycając Cię swoim cudownym uśmiechem. Jesteś teraz matką, a to bardzo odpowiedzialny i szczęśliwy ciężar, dlatego życzę Ci cierpliwości i radosnych chwil, którymi od teraz Twoje życie będzie pełne.

Gratulujemy narodzin Twojego syna. Życzę rodzicom siły i dobrego samopoczucia, aby wychowywali syna na przystojnego i odważnego mężczyznę. Niech syn nie zachoruje, nigdy nie trać serca, raduj swoich bliskich swoimi sukcesami i wyczynami dzieci.Życzę chłopcu, aby stał się miły i odważny, przystojny i zręczny, ważny i umiarkowanie dumny, pogodny i sympatyczny. I życzę więcej samochodów, rowerów, robotów, kostek, piłek, małych zwierzątek i petard, aby mój synek zawsze się bawił i wszędzie był ciekawy!

Teraz masz syna, życie jest dobre! Życzę chłopcu silnego i zdrowego! Niech twoja rodzina zawsze będzie silna, przyjazna i szczęśliwa. Cierpliwość dla Ciebie! Obyś miał najbardziej radosny udział jako szczęśliwa mama i tata!

Z długo oczekiwanym i upragnionym dzieckiem! Na świecie pojawił się mały bohater i uroczy mały chłopiec, cały wszechświat mieścił się w jednym ukochanym małym człowieku! Najlepsze zdrowie, kochanie. Szczęśliwy uśmiech i błyszczące, radosne oczy. Morze wrażeń i odkryć. Bądź najszczęśliwszym i najbardziej ukochanym dzieckiem na świecie!

Twój maluch nie będzie wkrótce dorosły, nawet nie wie, jak wiele czeka go przygód. Jego przeznaczeniem jest stać się twoim wsparciem i nadzieją w odległej przyszłości. I życzymy naszym rodzicom, aby zawsze byli młodzi, aby mieli wystarczająco dużo siły i zdrowia, aby w pełni pokazać swojemu synowi życie. Naucz go wszystkiego, co wiesz. Pokaż, co oznacza miłość, lojalność w przyjaźni i umiejętność wyciągania pomocnej dłoni. Uczyń jego życie tak jasnym, jak to tylko możliwe, a dobroć powróci do ciebie w pełni po wielu latach. Niech wszystko, przez co syn musi przejść, przy twoim wsparciu odniesie sukces znacznie łatwiej i szybciej. Dałeś życie temu pięknemu maleństwu, a teraz jego zadaniem jest sprawić, by Twoje życie nie było nudne, ale ciekawsze i dużo lepsze.Niech maluch wyrośnie pięknie, zdrowo, a na razie niech trochę pośpi. Z pełnym oddaniem da miłość, dorośnie i zawsze będzie dla Ciebie najbardziej ukochaną i najlepszą.

Gratulujemy noworodkowi! Życzymy szczęśliwym rodzicom zdrowia i cierpliwości w wychowaniu godnego syna. Staraj się być najlepszy we wszystkim, otaczaj dziecko opieką i miłością. Niech od pierwszych dni wie, co to znaczy być kochanym, niech wzrasta w dobrobycie i pomyślności. Pozwól mu teraz spokojnie spać w swoim łóżku, a tymczasem los przygotuje mu długą i szczęśliwą podróż. Życzymy wszystkim dobrego zdrowia, bo to jest coś, czego nie da się kupić za pieniądze. W ten wyjątkowy dzień jedna szczęśliwa rodzina stała się więcej. Podziękuj losowi za dar szczęścia i niech ci będzie sprzyjał. Oby twój syn miał jak najwięcej szczęśliwych dni i najspokojniejszych nocy w swoim życiu. Pragniemy, aby dom wkrótce wypełnił się dziecięcym śmiechem i rozpieszczaniem. Raczej zapomnij o smutkach i zacznij żyć od nowej strony.

Dziś spełniło się jedno z moich ukochanych marzeń. Wierz w cuda i nie poprzestawaj na tym. Gratulujemy narodzin wspaniałego dziecka, niech twój syn pójdzie za twoim przykładem i sprawi, że ten świat będzie trochę szczęśliwszy i jaśniejszy. Bardzo trudno porównać takie wakacje z innymi. Ponadto życzymy Waszym rodzicom zdrowia, cierpliwości i szczęśliwego losu dla Was wszystkich. Niech ścieżki życiowe syna czekają na najbardziej równe, mniej przeszkód i złych rzeczy na drodze. Aby w rodzinie zawsze była dobra pogoda i wtedy nie będzie miało znaczenia co jest za oknem. Poznaj swoje bogactwo i wartości w narodzinach syna. Pozwól mu zachwycić się swoimi osiągnięciami, a w zamian dasz mu świat pełen odkryć i niezapomnianych wrażeń.Dojrzewszy, żeby syn był dumny ze swojej rodziny, a ty jako rodzice byliście godnym przykładem, za którym mógłby pójść.

Szczęśliwy chłopczyk! Teraz twoja rodzina ma naprawdę mały cud! A to oznacza, że ​​w przyszłości powstanie kolejny dom, założy się kolejny ogród, wychowa się kolejny człowiek! Życzymy Twojemu chłopcu sukcesów w opanowaniu tego świata! — Z narodzinami syna w prozie

Nasi krewni, jeszcze wczoraj byłeś tylko żoną i mężem. A dziś wszystko zmieniło się dramatycznie. Teraz masz nowy status – ojciec i matka. W końcu w twoim życiu wydarzyło się nierealne wydarzenie – narodziło się twoje pierworodne, twój syn, twoje szczęście. Proszę przyjąć nasze serdeczne gratulacje z okazji tego wydarzenia. Teraz zacznie się takie życie! Nie, nie mam na myśli bezsennych nocy, ciągłego płaczu i tym podobnych. Chociaż tak będzie. O wiele ważniejsze jest to, że teraz twoje życie zostanie pomalowane nowymi jasnymi kolorami. Tak, teraz na twoich barkach spoczywa odpowiedzialność za wychowanie przyszłego spadkobiercy. W Twojej mocy jest, aby Twoje dziecko było najbardziej inteligentne, odważne, życzliwe i odważne. Naucz go od kołyski kochać i dawać miłość innym. Jeszcze raz gratulacje, szczęśliwi młodzi rodzice! Szczęście i zdrowie dla nowego członka Twojej rodziny!

Gratulujemy długo oczekiwanego dodatku! Niech Twój syn dorośnie silny i zdrowy, uśmiechnięty i spokojny, niech Cię zadowoli swoimi małymi sukcesami! Bądź najszczęśliwszy na świecie!

Świat powiększył się o jednego czystego, jasnego człowieczka.Kto jeszcze nie wie, co nas czeka. Niech pokonuje wszelkie trudności na swojej życiowej ścieżce z odwagą bohatera. I rozwiązuje wszelkie złożone problemy, by dorównać Einsteinowi. Z narodzinami spadkobiercy! Z narodzinami syna!

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Życzę Tobie i Twojemu dziecku szczęścia, aby bliskość, która jest między wami pozostała na wiele lat. Niech każda chwila spędzona razem będzie radością. Życzę Ci wychowania małego bohatera wesołego i ciekawskiego, niech weźmie od rodziców wszystko, co najlepsze, co mogą dać. Gratulacje!

Teraz masz syna! To najważniejsze wydarzenie w życiu! Drogi mały człowieczku, troszkę krwi… Niech zawsze cię zadowoli i zjednoczy. Życzymy dziecku wielkiego szczęścia – prawdziwego, zwykłego, ludzkiego, miłości i zrozumienia bliskich! Zadbaj o swoje dziecko od wszelkich przeciwności i zawsze bądź gotowy do wzajemnej pomocy! Niech Twój dom wypełni się śmiechem i przyjemnym zamieszaniem – bądźcie razem bez względu na wszystko!

Gratulujemy narodzin spadkobiercy, narodzin dobrego wsparcia i wsparcia – ukochanego syna. Chciałbym, aby w dzieciństwie mój syn był silnym i wesołym chłopcem, a w wieku dorosłym stał się odpowiedzialnym i odważnym człowiekiem. Dobre zdrowie dla syna i dobre dla całej rodziny.

Twoja rodzina ma nową gwiazdę na niebie – twojego syna. Chciałbym, żeby jego gwiazda była szczęśliwa, poprowadziła go we właściwym kierunku. Niech anioł stróż zawsze będzie za dzieckiem i pomagał w trudnych chwilach. Niech Twój syn zadowoli Cię swoją obecnością, uśmiechami, pierwszymi sukcesami, szczerością i czystością!

Gratulujemy narodzin Twojego syna – z okazji najmilszego wydarzenia w Twoim życiu! Kocham cię, jasne słońce, bezchmurne niebo, powodzenia i doskonałego zdrowia dla wszystkich!

Drogi (imię rodziców), Jesteście teraz rodzicami po raz drugi, to takie cudowne. Masz już więcej doświadczenia, umiejętności i zdolności, więc jestem pewien, że teraz będzie ci znacznie łatwiej i łatwiej. Życzę twojej silnej i przyjaznej rodzinie wielkiego szczęścia, wielu błogosławieństw, zdrowia dla ciebie i twoich dzieci!

Gratulujemy nowego członka rodziny i życzymy, aby Twoje dziecko było aktywne i zdrowe, spało spokojnie w nocy, a rano dawało promienny uśmiech. Niech los dziecka będzie łatwy, a życie szczęśliwe.Bądź zawsze razem, bądź zawsze szczęśliwy!

Gratulujemy nowym rodzicom! Więcej cierpliwości, siły i mądrości dla ciebie! Niech chłopiec dorośnie zdrowy, silny, mądry, silny i odważny! Niech minie wiele lat, a stanie się prawdziwym mężczyzną, bądź Twoim wsparciem, radością i dumą!

Byłeś udręczony, czekając na ten dzień. Mimo to dziewięć miesięcy to dość długi okres i nie najłatwiejszy, kiedy rodzi się w tobie nowe życie. Ale to wszystko za sobą. Wreszcie nadszedł ten ekscytujący moment, kiedy twój syn zobaczył białe światło, wydał swój pierwszy prawdziwy krzyk. Tylko spójrz na niego – wciąż jest taki mały i bezradny, ale tylko twój. Twój syn, twoja nadzieja, twoja przyszłość. Serdecznie gratulujemy narodzin nowego członka rodziny. Niech z każdym dniem staje się silniejszy i coraz bardziej cieszy cię swoim śmiechem. A wy, drodzy rodzice, nie zapomnijcie podziękować losowi i Panu za tak hojny dar. Prezent, który dał Ci tyle radości i wniósł tyle szczęścia do Twojego domu. Niech twoje gniazdo już nigdy więcej nie zostanie uderzone przez nieszczęście lub smutek. Przyjmij nasze gratulacje z okazji dodania.

Długo oczekiwany dodatek do Twojej rodziny się wydarzył. Radość, szczęście i wielkie znaczenie ożyły. Niech syn będzie najszczęśliwszy, najzdrowszy i najszczęśliwszy. Musisz tylko poświęcić całą swoją siłę na włożenie tyle troski, uwagi i bezinteresownej rodzicielskiej miłości w to małe słodkie szczęście.Bądź szczęśliwy!

Dałeś nowe życie temu światu, a jedno dziecko stało się bardziej na tej planecie. Niech się uszczęśliwi i ogrzeje łagodne słońce. Na nocnym niebie jest teraz jeszcze jedna gwiazda, niech świeci jasno przez wiele lat razem z twoją. Niech twój syn zadowoli Cię uśmiechem, zdrowym snem, a w przyszłości odważnymi krokami. Z nowym życiem, niech jeszcze więcej miłości, jasnej nadziei i wiary w każdy kolejny dzień napłynie do Twojego domu. To ty uczyniłeś ten świat jaśniejszym i bogatszym dla jednego małego dziecka. Niech twój syn wyrośnie na wielką i szlachetną osobę. Będzie to duma i niezawodne wsparcie, ale na razie niech się powoli rozwija. Niech każdy dzień przynosi w Twoim domu nowe wakacje, nowe emocje w miarę dorastania. W końcu narodziny syna to zawsze ponowna ocena wartości, życzymy szczęścia w zwykłej prostocie i takich rodzinnych troskach.

Twoja rodzina ma teraz jeszcze jednego mężczyznę. Rodzicom życzę cierpliwości i mądrości, a noworodkowi zdrowia. Niech syn szybko zadowoli Cię pierwszym uśmiechem, pierwszym słowem i pierwszymi krokami. Niech pierwszy ząb pojawi się łatwo i niezauważalnie. Gratulujemy dodania!

Drodzy rodzice urodzonego dziecka, gratulujemy narodzin dziedzica, którego pokochacie ponad wszystko na świecie! Chcemy, aby twój butuz rósł silny jak niedźwiedź, zdrowy jak mors, mądry jak delfin, zręczny jak małpa, smukły jak żyrafa, piękny jak paw, przenikliwy jak płaszczka – w ogóle niech stanie się mężczyzną z wielkie litery.Życzymy cierpliwości i radosnych wyników nauki! Niech dziecko stanie się integralną częścią Twojego życia, Twoich sukcesów i wakacji. Życzymy, aby Twój maluch rósł w zawrotnym tempie, nie liczył lat, nie tracił czasu, zdobywał dobrą wiedzę i nauczył się z niej korzystać. Niech twój syn będzie miał szczęście w miłości, wydawałoby się, że jest za wcześnie, aby o tym mówić, ale jeśli nauczysz swojego syna kochać, na pewno będzie szczęśliwy. Niech tak będzie! I niech Pan zachowa dziecko, a anioł go ochrania!

Uczynienie stworzenia dziecka rzeczywistością ma duże znaczenie. Proszę los o łaskę mojego syna, a promienne dni, brak chorób będzie do tego dodatkiem. Każde marzenie się spełni, a Ty wykorzystasz w nim wszystkie swoje możliwości!

Dzisiaj jest idealny dzień na narodziny, a Twój syn nie przegapił tej szansy. Niech szczęście zawsze będzie po jego stronie. Szczerze gratuluję pojawienia się nowego życia. Niech syn wyrośnie na zdrowego, życzliwego, uczciwego, prawdziwego mężczyznę, który zawsze będzie pomagał i chronił. Życzę Ci cierpliwości i zrozumienia. Gratulacje!