Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej

Zebraliśmy dla Ciebie wiele ciepłych gratulacji z okazji ukończenia szkoły podstawowej w prostych słowach. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Nasze kochane dzieci, dziś żegnasz się ze szkołą podstawową, gdzie nauczyłeś się nie tylko uczyć się nowych rzeczy, ale także nawiązywać przyjaźnie, pracować w jednym zespole, być odpowiedzialnym i dociekliwym. Życzymy Ci śmiałego chodzenia po drabinie szkolnej wiedzy, uzyskiwania doskonałych i dobrych ocen, nie chorowania, wygrywania w trudnych sytuacjach, bycia kreatywnym, aktywnym i wesołym.

Jesteś dzisiaj dorosły. Dziś jesteście już absolwentami szkoły podstawowej. Przed tobą klasy seniorów, nowe przedmioty i nowi nauczyciele. Przed Tobą nowe wyzwania i wiele, wiele nowych i interesujących rzeczy.

I tak skończyło się piękne życie zwane szkołą podstawową. Czas pożegnać się nie tylko z pierwszymi nauczycielami, ale także z elementarzem. Chociaż teraz to wszystko wydaje ci się zabawą, za kilka lat zrozumiesz, jak cudownie było w naszej szkole podstawowej. Będziesz tęsknił za tymi czasami, lekcjami i zmianami. Brakuje ci elementarza, który pomógł ci nauczyć się czytać i pisać. Ale to już koniec, ale na razie znajdziesz nowe życie w nowej szkole, co mam nadzieję. Pokochasz to tak jak naszą przytulną małą szkołę podstawową!

Nasze drogie dzieci, teraz jesteście dorośli, macie za sobą klasy podstawowe, a przed nimi czeka na Was wiele nowych i ciekawych przedmiotów.Stałeś się bardziej poważny i uważny, więc możesz poradzić sobie z wszelkimi trudnościami. Bądź ostrożny i staraj się osiągnąć nowe wyżyny w swoich studiach!

Drogie dzieci, nasi wspaniali absolwenci czwartej klasy, gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej i życzymy, abyście razem i radośnie, odważnie i pewnie poszli do 5 klasy, gdzie wszyscy dostaniecie poznawać się z nowymi przedmiotami, nauczycielami, naukowcami. Życzymy wspaniałych wakacji i oczekiwania na wspaniałe przygody w życiu szkoły.

Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Życzę, abyś nigdy nie tracił zainteresowania nauką, aby Twoja dalsza droga do edukacji była jeszcze bardziej ekscytująca i zabawna. Powodzenia, słońce, wielki sukces i te same zwycięstwa, prawdziwi przyjaciele i spełnienie wszystkich dobrych marzeń.

Drodzy studenci! Nadchodzi twój pierwszy bal maturalny. Wszyscy przeszliście trudną drogę, rozumiejąc pierwszą niezbędną wiedzę. My, jako Wasi nauczyciele, możemy z dumą powiedzieć, że każdy z Was stał się dorosły. Życzymy, abyś kontynuował naukę z takim samym sukcesem i nie poddawał się w obliczu trudności! Niech wszystkie zadania, których będzie znacznie więcej, przyjdą ci z łatwością. Bądź pewny siebie nie tylko podczas treningu, ale także w życiu osobistym! Powodzenia!

Nasi drodzy absolwenci! Teraz możesz czytać, pisać i liczyć. To pierwszy etap wiedzy, który pomyślnie przeszedłeś. Wspinaj się coraz wyżej, zdobywaj nowe umiejętności, takie jak powietrze! Im wyżej uda Ci się wspiąć, tym łatwiej będzie w wieku dorosłym.Pamiętaj, kochamy Cię i czekamy na Twoje nowe sukcesy.

Dziękuję za ciężką pracę i umiejętności. Przez te cztery lata stałeś się dla mnie jak rodzina. Bardzo się cieszę, że wszyscy jesteście moimi uczniami!

Szanowni państwo, dzisiaj skutecznie pokonaliście ważną barierę szkolną, zostaliście absolwentami szkoły podstawowej. Masz przed sobą nową wiedzę, nowe zwycięstwa, nowe radości i trudności. Niech prawdziwi przyjaciele zawsze będą z Tobą, a szczęście i szczęście będą Ci towarzyszyć w życiu.

Nasi kochani! Jesteś już prawie piątoklasistką, co oznacza, że ​​masz już za sobą szkołę podstawową. Gratulujemy Ci fana ukończenia studiów i życzymy dalszych sukcesów i wspaniałych zwycięstw we wszystkim. Niech wszystkie dziewczęta i chłopcy z tego wydania staną się ludźmi z wielkiej litery i wzorem do naśladowania dla uczniów szkół podstawowych. A twoi nauczyciele, rodzice i przyjaciele będą obok ciebie przez całą dalszą drogę do liceum.

Pierwszy bal jest zawsze ekscytujący i uroczysty jednocześnie. Możesz poczuć się jak dojrzała i pewna siebie uczennica! Niech przed nami jeszcze wiele lat nauki, ale już dziś możesz odpocząć i cieszyć się swoimi pierwszymi sukcesami i osiągnięciami. Przecież macie ich bardzo dużo i każdy, nawet najmniejszy na pierwszy rzut oka zasługuje na szczególną uwagę, pochwały i wielkie brawa. Chłopaki, przyjmijcie moje najszczersze gratulacje i starajcie się być najlepszymi uczniami w szkole!

Nasze drogie dzieci. Dzisiaj stałeś się trochę bardziej dojrzały, a my patrzymy z dumą i przyjemnością na to, jak duży, poważny i odpowiedzialny się stałeś. Teraz stajesz przed nowymi wyzwaniami, nowymi możliwościami i nowymi wprowadzeniami do swojego szkolnego życia. Nie bój się niczego, bo razem jesteście siłą i poradzisz sobie z każdą próbą. Nie bądź niegrzeczny, nie łaj, bądź godny swojej nowej piątej klasy.

Dzisiaj jest wasz pierwszy bal, chłopaki. Świętujesz swoje pierwsze sukcesy i zwycięstwa oraz przygotowujesz się na nowe odkrycia. Bądź sumienny, bo masz teraz więcej podręczników w swoim portfolio, co oznacza więcej lekcji szkolnych, zabawnych i interesujących. Pozostań tymi samymi sumiennymi, wzorowymi i super aktywnymi chłopcami i dziewczętami. Zadowolić rodziców i nauczycieli swoimi wynikami w nauce, uprawiać sport, nie chorować i być przyjaznym!

Dziś zwracam się do Was nie jako do uczniów szkół podstawowych, ale jako przyszłych licealistów! Teraz musisz uczyć się nowych przedmiotów i poszerzać horyzonty. Już jesienią pomożesz pierwszoklasistom szukać swoich klas w szkole lub komentować je na przerwach. Serdecznie gratuluję pierwszych sukcesów i życzę utrzymywania sumiennego zachowania, bycia wzorowymi uczniami i starania się zadowolić nie tylko rodziców, ale także nauczycieli swoimi nowymi umiejętnościami, wysokimi wynikami w nauce i dobrą wiedzą!

Najlepsze gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej

Emocjonalne
z głębi serca gratuluję ukończenia szkoły podstawowej

Drodzy czwartoklasiści, szczęśliwego ukończenia szkoły! Życzymy Wam trochę dorosnąć, stać się trochę mądrzejsi i bardziej dociekliwi. Nie bójcie się dużej ilości ważnych informacje, nowe dyscypliny i nauczyciele, nowe zajęcia Wierzymy, że odniesiesz sukces i staniesz się ozdobą i dumą naszej szkoły!

Dzisiaj mamy ukończenie czwartej klasy. Ale minie tylko 7 lat i będziesz miał ukończenie 11 klasy. A potem mogę z dumą na ciebie spojrzeć i powiedzieć, że na próżno w ciebie nie wierzyłem!

Drodzy nasi nauczyciele! Przez ostatnie 4 lata niestrudzenie ślęczałeś nad naszymi zeszytami z pierwszymi bazgrołami, przekazując nam niezbędną wiedzę. Cieszyłeś się z naszymi sukcesami i przeżywałeś z nami porażki. Dla nas zawsze pozostaniecie dobrymi i wiernymi towarzyszami. Dziękujemy za to, że tam jesteś i zawsze w nas wierzysz!

Drodzy absolwenci! Dziś oficjalnie ukończyłaś czwartą klasę i opuszczasz gimnazjum gotowa na nowe osiągnięcia! Życzymy wszystkim absolwentom dokonywania nowych i ciekawych odkryć, pokonywania ramię w ramię wszelkich przeszkód, wzajemnego wspierania się w liceum i bycia godnymi uczniów. Wygrywaj, szukaj siebie i zdobywaj nowe szczyty!

Gratuluję ukończenia szkoły podstawowej, drogie dzieci. Wam, wspaniali koledzy, udało się zebrać całą niezbędną wiedzę do dalszych udanych studiów i zdobywania nowych wyżyn.Życzę Ci jasnego, słonecznego, pogodnego lata, po którym z pewnością czekają na Ciebie duże, a co najważniejsze dobre zmiany.

Nasi wspaniali 4-klasiści, gratulujemy pomyślnego ukończenia pierwszego etapu, a na pierwszym ukończeniu życzymy, aby nie bać się zmian, być otwartym na nową wiedzę, szczerze i pracowity. Powodzenia i nie zapomnij wiedzy!

Szczęśliwego ukończenia szkoły, dzieci! Szkoła podstawowa za tobą, teraz musisz iść trudniejszą drogą. Ale na pewno sobie poradzisz, bo jesteście świetnymi kolegami, jesteście przyjazną i wesołą klasą, jesteście celowymi i odważnymi dziećmi. Życzymy Wam ciekawego i zdrowego życia, spełniania marzeń, wspierania towarzyszy, kochania bliskich i osiągania po drodze wspaniałych zwycięstw. Wysokie oceny dla Ciebie i łatwa nauka w przyszłości!

Drodzy absolwenci szkół podstawowych, niezmiernie miło mi pogratulować Wam pierwszego ważnego wydarzenia w życiu! Teraz szkoła otwiera przed Tobą nowe horyzonty i musisz zdobyć nową wiedzę, która pozwoli Ci stać się szanowanymi i znaczącymi osobami w naszym społeczeństwie. Doskonałe oceny, ciekawe lekcje i nudna codzienność!

Nasze słoneczko, gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej. Pokonałeś ten kamień milowy i jesteśmy z Ciebie bardzo dumni. Życzymy Wam, abyście nie stracili zainteresowania i ciekawości, nabrali nowych sił do poznawania nowych nauczycieli i przedmiotów, ale na razie, aby w pełni cieszyć się tym cudownym i zabawnym latem, które przygotowało dla Was wiele radosnych i ekscytujących rzeczy.

Drogie dzieci, drodzy absolwenci czwartej klasy, jesteście wspaniałymi kolegami! Pokonałeś pierwszą poważną barierę w edukacji. Życzę Wam wszystkim, abyście przyszli do 5 klasy jako pewni siebie i gotowi na nowe wielkie odkrycia. Niech kochający rodzice i wyrozumiali nauczyciele pomogą Ci poradzić sobie z wszelkimi przeszkodami, które pojawiają się na drodze szkolnego życia.

Gdy jesteś w czwartej klasie, nie bój się dodawać i odejmować w myślach ani mówić po angielsku zdaniami. Gratuluję Ci drogi absolwentko zakończenia szkoły podstawowej! Życzę twórczych sukcesów, uwagi i wysokich wyników w nauce. Rozwijaj poczucie odpowiedzialności i szacunku dla rodziców, uczniów i nauczycieli oraz staraj się uczyć jak najwięcej każdego dnia!

Dzisiaj jest piękny dzień – dzień ukończenia szkoły! Dzisiaj żegnasz się ze szkołą podstawową. Przeminie kolejna faza twojego życia. Masz przed sobą nowe klasy, nowych nauczycieli i nowe klasy. Ale proszę o spojrzenie wstecz. Pamiętajcie, jak dobrze nam było w naszej ulubionej i wygodnej klasie.Pamiętaj, jak nauczyliśmy się liter i cyfr, jak nauczyliśmy się pisać i liczyć. Pamiętaj, jak spędziliśmy wakacje i godziny zajęć. Pamiętaj – i nigdy nie zapomnij! To nie tylko przeszłość, to Twoje życie! Być może szkoła podstawowa jest najlepszą rzeczą, jaką będziesz mieć w szkole. W końcu trudne zajęcia czekają na Ciebie dalej i nie będzie czasu na zabawę i wakacje.

Gratulujemy ukończenia szkoły. Niech ten ważny dzień pozostanie tylko dobrymi wspomnieniami i rozgrzeje duszę i serce w przyszłości. Niech nauka będzie przyjemnością i zawsze łatwa, a oceny zadowolą Ciebie i Twoich rodziców.

Drodzy absolwenci! Ukończyłeś swój pierwszy okres treningu i bardzo się cieszę, że widzę Cię tak szczęśliwego i trochę zmęczonego. Wasi pierwsi nauczyciele nie zapomną o żadnym z was i wy też nie. Jutro czekają na Ciebie wakacje, a po nich nowe dorosłe życie w murach naszej szkoły. Życzę Wam, aby pierwsza impreza dyplomowa pozostawiła na Waszych twarzach jedynie uśmiechy. Ze swojej strony zawsze postaram się pomóc Ci w trakcie dalszego szkolenia. Powodzenia!

Drodzy piątoklasiści, życzę wesołych wakacji, bogatego i ciekawego wypoczynku, nowych wrażeń. Lekcje szkolne się skończyły, przed nami lato, ale życzę, abyście nie przerywali nauki, codziennie zdobywali nową wiedzę, czytali ciekawe książki, oglądali ekscytujące filmy i nie zapominali o swoich szkolnych kolegach podczas wakacji.

Najlepsze gratulacje z okazji zakończenia szkoły podstawowej w prozie

Z całego serca gratuluję ukończenia szkoły podstawowej

Chłopaki, dziś zostaliście absolwentami, absolwentami szkoły podstawowej. jeszcze daleko, ale pierwszy udało Ci się już pomyślnie przejść ważny etap swoich studiów. Przed Tobą nauka w klasie piątej, co oznacza, że ​​program szkolny będzie zawierał wiele nowych i ciekawych przedmiotów, emocjonujących zajęć i zabawy , dźwięczne zmiany.Życzę, abyś zawsze pozostawał przyjazny, natychmiast przychodź z pomocą kolegom z klasy w przezwyciężaniu wszelkich trudności Niech sukces w nauce i życiu towarzyskim stanie się znakiem rozpoznawczym Twojej klasy i niech nie tylko dzieci, ale także uczniowie szkół średnich będą równi do pracy zespołowej i wzajemnej pomocy. Powodzenia!

Drogie dzieci, przeszliście pierwszy etap szkolnego życia i pomyślnie pokonaliście pierwsze przeszkody, dokonaliście pierwszych odkryć, osiągnęliście pierwsze zwycięstwa. Dzisiaj jest twoje małe ukończenie szkoły. Ukończyłeś czwartą klasę, teraz zaczyna się bardziej dorosłe życie i masz przed sobą poważniejsze cele. Niech twoja przyszła droga będzie pogodna i odważna, dostatnia i nieskomplikowana. Życzę prawdziwej wiedzy, silnej przyjaźni, różnorodnych zainteresowań i doskonałych studiów.

Drogie dzieci, już niedługo zostaniecie piątoklasistami. Opuszczając szkołę podstawową, przyjmij nasze życzenia zdrowia, radości, sukcesów w nauce, sporcie i życiu towarzyskim szkoły.

Gratulujemy pierwszego ukończenia szkoły średniej, chłopaki. Cztery klasy za sobą. Twoja baza wiedzy znacznie się powiększyła. Możesz nie tylko czytać i pisać, wiesz wiele ciekawych rzeczy o naszej planecie, o naszej naturze, o naszym życiu. Każdy z Was osiągnął wiele sukcesów. Życzymy, abyście pozostali tymi samymi przyjaznymi, wesołymi i odważnymi uczniami, życzymy dobrej nauki, życzymy, abyście nie tracili zapału i entuzjazmu, życzymy wierzyć w swoje marzenia, życzymy jasnego spędzenia każdego dnia i ekscytujące. Niech szkoła będzie twoim przyjacielem, niech twoja wiedza zawsze otwiera ci drogę do zwycięstwa.

Jesteśmy razem od czterech lat. Codziennie odkrywamy coś nowego. Każdego dnia uczyliśmy się nowych tematów i poznawaliśmy świat.

Szkoła podstawowa to nie tylko kolejny etap edukacji. To podstawa, na której uczniowie będą kontynuować naukę w szkole średniej. Czwartoklasiści nie są już tymi naiwnymi przedszkolakami. Pogrążyli się w życiu szkolnym, weszli w tryb uczenia się. Często przejście ze szkoły podstawowej do średniej pozostaje niezauważone przez uczniów, zwłaszcza jeśli oboje znajdują się w tym samym budynku. Najtrudniejszą rzeczą jest zmiana kadry nauczycielskiej. Miejsce pierwszego nauczyciela szkolnego zajmą nauczyciele wyspecjalizowani.Jednak osoba, która jako pierwsza spotkała przestraszone i zawstydzone dzieci na progu szkoły, na zawsze pozostanie w ich pamięci jako symbol szkolnego dzieciństwa. Jego pożegnalne słowo jest wypełnione wzruszającymi emocjami i szczerymi uczuciami do jego podopiecznych.

Drogie dzieci, pierwszy etap gimnazjum już za Wami, jesteście już absolwentami szkoły podstawowej! Z czym szczerze i gratulacje! Teraz czekacie na nowe przedmioty, nauczyciele, będziecie musieli pracować ciężej, bardziej się starać. Życzymy Ci nabrać sił, zrelaksować się, a potem iść dalej – „skubać granit nauki”! Wierzymy w każdego z Was, na pewno odniesiecie sukces!

Uczniowie szkół podstawowych są pierwszymi, którzy wybierają się na letnią przerwę. Ale ktoś po prostu jedzie na wakacje, a ktoś na wakacje i do liceum. A wszystko dlatego, że skończyli 4 klasę, a my mamy pierwszą maturę. Gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej od pierwszego nauczyciela to piękne pożegnalne słowa. To słowa gratulacji, które pomogą wszystkim uczniom w liceum. Przejrzyj teksty z gratulacjami i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Drodzy czwartoklasiści, gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Przed Tobą niesamowite przygody. Życzę Wam, cudowne dzieci, miłego i wspaniałego lata oraz przygotowania się na wielkie osiągnięcia i znaczące osiągnięcia, na ciekawe przedmioty i zabawne lekcje, na nowe znajomości z naukowcami i ich wielkie odkrycia.

Moi drodzy uczniowie, gratuluję Wam pod koniec poziomu podstawowego, życzę radości z zdobywania wiedzy, zabawy, prawdziwych prawdziwych przyjaciół, radości, szkolnych zwycięstw.

Drogie dzieci, dzisiaj kończycie szkołę. I choć jeszcze daleko do 11 klasy, to już pomyślnie przeszliście pierwszy ważny etap studiów. Przed piątą klasą, co oznacza, że ​​czekasz na wiele nowych przedmiotów, ciekawe lekcje, ekscytujące zajęcia i zabawne, dźwięczne zmiany. Życzę, abyście pozostali przyjazną klasą, pomagali sobie nawzajem w przezwyciężaniu wszelkich problemów i na pewno odnieśli wielki sukces w nauce.

Drogie dzieci, gratulujemy pierwszego znaczącego osiągnięcia w życiu szkolnym, jakim było ukończenie czwartej klasy. Teraz przechodzisz do kolejnego etapu, teraz otworzą się przed Tobą drzwi do nowych przedmiotów i wiedzy. Życzę, abyś nie tracił pewności siebie i zainteresowania nauką, rozwadniał swoje dni jasnymi kolorami i emocjami szczęścia.

Nasze kochane córki i synowie! Jesteśmy dumni, że kończysz 4 klasę. Gratulacje z okazji wieczoru maturalnego! Dla Ciebie to dopiero początek szkolenia, ale wszyscy pokazaliście, że jesteście gotowi do dalszej pracy. Dziś ważny dzień, bo już niedługo zobaczymy Was zupełnie inaczej. Przez lata nie tylko zdobyłeś niezbędną wiedzę, ale także znalazłeś prawdziwych przyjaciół i towarzyszy. Życzymy, aby wspólnie spędzony czas na długo pozostał w pamięci, a przyjaźń pokona wszelkie trudy i przeszkody.

Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Twój start był udany i życzę Ci równie łatwej kontynuacji szkolnej ścieżki. Niech czekają na Ciebie nowe ciekawe przedmioty, które odkryją przed Tobą sekrety i tajemnice ludzkości, świata, kultury i historii. Nie trać entuzjazmu i pewności siebie, śmiało dąż na wyżyny i na pewno je zdobywaj. Powodzenia, dobrych przyjaciół i wsparcia rodziny.

Szczęśliwego ukończenia szkoły, drodzy czwartoklasiści! Z nieinteligentnych dzieciaków zamieniłeś się w młodzież szkolną. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy sukcesów na studiach. Obyś miał niezawodnych przyjaciół, doskonałe oceny i ciekawe hobby. Szczęśliwe dni szkolne!

Z całego serca gratuluję ukończenia szkoły podstawowej

Najcieplejszy
gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej

Drogie dzieci, nadszedł czas, aby pogratulować Wam pierwszego ukończenia szkoły. I choć to tylko małe zwycięstwo, a nie koniec bitwy, życzę siły i optymizmu w dalszej drodze wiedzy życzę zdrowia, wytrwałości, dążenia do światła i wielu radosnych chwil. Życzę zgromadzenia zapasu silnej i niezbędnej wiedzy, która pomoże spełnić wszystkie pragnienia.

Dzisiaj, gdy kończysz czwartą klasę, życzę Ci nabrać siły, zdrowia i pragnienia wiedzy, ponieważ są to cechy, których najbardziej potrzebujesz w średnim i szczególnie wysokim szkoła.Życzę Ci dorosnąć, pomyśleć o przyszłości, wybrać zawód, któremu chciałbyś poświęcić swoje życie i zwrócić szczególną uwagę na naukę nauk, które będą w nim przydatne. Powodzenia i mocnych zębów, którymi będziesz gryźć granit nauki!

Gratulacje, nasze drogie dzieci. Dzisiaj jest dla Ciebie ważny dzień – ukończenie szkoły podstawowej, co oznacza, że ​​stałeś się jeszcze starszy, mądrzejszy, bardziej utalentowany i bardziej odpowiedzialny. Gratulujemy Ci tego wspaniałego święta. Życzymy, aby każdy z Was nigdy się nie poddawał, interesował się wszystkim wokół, rozwijał się wszechstronnie i odnosił wielkie sukcesy i ukochane zwycięstwa. Wesołych Świąt!

Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Teraz, gdy potrafisz już poprawnie czytać, pisać, liczyć i myśleć, pora na zapoznanie się z bardziej złożonymi, ale i bardzo interesującymi tematami. Chciałbym życzyć, aby wszystko zawsze się dla ciebie układało. Życzę wysokich ocen, wesołych przyjaciół, życzliwych nauczycieli i wspaniałych przygód w życiu.

Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej, dzieci. Minęły 4 lata, nauczyłeś się tak wiele i wiele się nauczyłeś. I nadszedł czas, aby rozstać się z matką szkolną, z pierwszym nauczycielem. Nie smuć się i nie martw się, teraz zostajesz jej asystentami. Zawsze pamiętaj o wszystkim, czego cię nauczyła, bądź szczery i odważny. Pomóż maluchom, bądź posłuszny starszym. I nie bądź leniwy w swoich studiach.

Dzisiaj jest zakończenie dla naszych 4-klasistów! Gratulujemy młodym absolwentom wakacji. Życzymy Ci śmiałego i radosnego przechodzenia przez kolejne etapy edukacji.Rozwijać się w każdy możliwy sposób, odkrywać nowe możliwości, uczyć się ciekawych, niezwykłych i obcych. Niech w waszym życiu będzie dużo radości, wysokich ocen i dobrego nastroju!

Nasi drodzy absolwenci, serdecznie i serdecznie gratulujemy pomyślnego ukończenia czwartej klasy! Ukończyłeś szkołę podstawową i zaczynasz swoją drogę do liceum, to nie tylko bardziej odpowiedzialny etap, ale także ciekawszy. Życzymy, abyś kontynuował naukę bez problemów i z łatwością, niech szczęście i szczęście przyczynią się do tego! Dobroć i szczęście, jesteście naszymi dobrymi!

Moi drodzy studenci! Pamiętam nasze pierwsze spotkanie z Tobą. 1 września na moją klasę przyszły nieśmiałe dzieciaki w eleganckich kostiumach z ogromnymi bukietami kwiatów, przez które wyjrzały przestraszone oczy. Gdzie oni są? Dziś widzę przed sobą zdeterminowanych i pewnych siebie uczniów, którzy wytrwale rozumieją subtelności szkolnego programu nauczania. Jestem dumny, że jest w tym część mojego udziału. Jestem przekonany, że każdy z Was będzie dalej sumiennie realizował program szkolny i aktywnie uczestniczył w życiu klasy. Nie zapomnij o swoim pierwszym nauczycielu, proszę przynajmniej czasami o swoją obecność. Dla mnie twoja klasa na zawsze pozostanie bardzo bliska i droga. Życzę powodzenia w przyszłych studiach!

Minęły już 4 lata, ale pewnego razu pierwsza znajomość ze szkołą była tak ekscytująca i przerażająca. Chciałbym, aby studia przychodziły naturalnie i łatwo, przynosiły przyjemność, a dalsza edukacja pomagała się rozwijać i rozwijać.

Gratulujemy tak ważnego dnia. Niech to ważne wydarzenie, początek dorastania i tylko wakacje, pozostanie w Waszej pamięci z najcieplejszymi i najbardziej ekscytującymi wspomnieniami. A nawet po rozstaniu ze szkołą podstawową dzieciństwo nie kończy się na długo, a jedynie pozwala na nowo uwierzyć w cuda.

Drogie dzieci, gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Czeka na Ciebie szkoła średnia z własnymi prawami i przepisami, z interesującymi przedmiotami i poważnymi nauczycielami. Życzymy powodzenia i siły, aby wszystko się udało, a wiedza przychodziła łatwo.

Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej. Ten wyścig zakończył się pomyślnie, a przed tobą nowe znajomości z nowymi naukami, nowe odkrycia i nowe hobby. Życzę rodzicom, aby byli z Was dumni, aby w czasopiśmie we wszystkich tematach popisywały się tylko wysokie oceny, aby każdy nowy dzień przynosił miłe niespodzianki, zabawne spotkania, ekscytujące zajęcia i dobry nastrój.

Wesołych świąt, nasze drogie dzieci! Oto za szkołą podstawową. Życzymy nowej wiedzy, ciekawych wydarzeń w życiu, dobrych kolegów z klasy i uczciwych nauczycieli. Czytaj więcej, poświęć czas na swoje ulubione hobby. Obyś miał szczęście nie tylko w nauce, ale także w życiu.Pozostańcie świetnymi towarzyszami, punktualnymi uczniami i niezawodnymi dziećmi.

Szkoła podstawowa się skończyła, a wraz z nią pożegnanie dzieciństwa. Życzymy miłego wypoczynku w lecie, bo przed nami jeszcze bardziej odpowiedzialne lata! Niech nic nie zostanie zapomniane podczas wakacji, a w przyszłości każdy temat zostanie podany z łatwością.

Nasi drodzy absolwenci, gratulujemy ukończenia 4 klasy! Do pierwszej klasy dotarłeś całkiem okruchy i stałeś się dorosłymi i niezależnymi uczniami. Widzimy w Tobie ogromny potencjał, chęć wzrostu i rozwoju, stawania się lepszymi, osiągania niesamowitych sukcesów. Życzymy nowych horyzontów, ciekawych zainteresowań, miłej ekipy i wielu słonecznych dni!

Każdy z Was jest dziś absolwentem, nasi kochani i bardzo młodzi licealiści! Cztery lata szkoły podstawowej minęły jak jeden dzień. Teraz jesteście nie tylko przyszłością naszej szkoły, ale i naszego kraju, więc życzę wam dobrze się uczyć, proszę rodziców i na tym nie poprzestać. Komunikuj się więcej ze swoimi kolegami z klasy, bądź przyjazny, wesoły i aktywny, a wtedy cała wiedza zostanie ci łatwo i z zyskiem, a chęć do nauki pozwoli ci zabezpieczyć świetlaną przyszłość!

Drodzy absolwenci, dzisiaj opuszczacie klasę szkoły podstawowej. Teraz czekasz na nowe przygody w kraju przedmiotów prawdziwej nauki, teraz dokonasz poważnych odkryć i często będziesz podejmował niezależne decyzje.Nie zapomnij o swoim pierwszym nauczycielu, nie bój się otwierać drzwi do nowej wiedzy, zawsze pozostań przyjazną klasą i jak najbardziej osiągnij wielki sukces.

Drodzy czwartoklasiści, gratulujemy pierwszego ukończenia szkoły i przejścia ze szkoły średniej! Życzymy inspiracji, pracowitości, koncentracji, równowagi moralnej i stabilności psychicznej!

Zakończył się kolejny rok studiów… Ten rok jest dla Ciebie ważny, ponieważ jesteś absolwentem czwartej klasy! Życzę, aby szkoła podstawowa pozostawiła w Państwa pamięci tylko najlepsze wspomnienia. Niech twoja klasa będzie najbardziej przyjazna i wesoła. Niech będzie dużo zajęć pozalekcyjnych, a przygotowanie do olimpiad i egzaminów pozwoli wszystkim uczniom stać się bardziej zjednoczonymi i przyjaznymi. Gratulacje!

Drogie dzieci, pierwszy etap waszej nauki dobiegł końca. Z powodzeniem pokonałeś wszystkie przeszkody, wykonałeś swoje zadania i odniosłeś pierwsze ważne zwycięstwa w swoim życiu. Stałeś się starszy, wzniosłeś się na wyższy poziom. Nowe życie w szkole średniej postawi Ci inne, bardziej dorosłe i znaczące cele. Życzę Ci łatwego ich osiągnięcia. Pomimo tego, że program szkolny w kolejnym roku akademickim stanie się znacznie bardziej skomplikowany, nie poddawaj się, pilnie zdobywaj wiedzę i umiejętności. Wszystkie są bardzo przydatne w wieku dorosłym. Niech Twoja przyszła szkolna trasa będzie łatwa i pomyślna!

Absolwenci, gratulujemy przejścia do gimnazjum. Ostatnie 4 lata były dla Ciebie bardzo pouczające i ekscytujące, a potem będzie jeszcze ciekawiej: nowi nauczyciele, nowe przedmioty. Życzymy owocnych studiów, doskonałych dni tygodnia i weekendów.

Absolwent szkoły podstawowej! Brzmi dumnie! W końcu zaliczyłeś już pierwsze cztery zajęcia i wiesz prawie wszystko, co powinni umieć robić współcześni ludzie. Ale przed wami kolejny trudny test, przed wami nowa szkoła, nowe klasy i nowi nauczyciele. Przed Tobą jeszcze więcej lat nauki, jeszcze więcej wiedzy i jeszcze więcej odpowiedzialności i troski. Ale wierzę, że poradzisz sobie z tym wszystkim, inaczej nie podjąłbym się uczyć Cię pierwszych lat w szkole. Wierzę, że każdy z Was będzie mógł godnie ukończyć szkołę i stać się osobą z dużej litery! Powodzenia i wszystkiego najlepszego!

Gratulacje dla uczniów Graduation 4! Wykonałeś świetną robotę przez te 4 lata. Przed nami intensywniejsza i ciekawsza ścieżka edukacyjna. Bądź zdrowy, aktywny i uważny. Życzymy miłego nastroju, udanych wakacji i wielu pozytywnych emocji!

Dzisiaj gratulujemy Wam, drodzy czwartoklasiści, Waszego przyjęcia dyplomowego! To twoje kolejne zwycięstwo! Mija jeszcze jeden etap i stajesz się dorosły. A to oznacza, że ​​teraz musisz być bardziej poważny, odpowiedzialny i responsywny, czego Ci życzymy. Wyznaczaj najbardziej zapierające dech w piersiach cele i osiągaj niewyobrażalne wyżyny! A my będziemy Ci towarzyszyć na tej trudnej, ale ciekawej ścieżce!