Podziękowania dla kolegów w pracy

Zebraliśmy dla Was wiele najgorętszych słów wdzięczności dla kolegów w pracy do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Dziękujemy za to, co dla nas zrobiłeś, za reakcję, odpowiedzialność, za pracę z pełnym oddaniem i duszą. Twój profesjonalizm jest nie do pochwały, a Twoje ręce są złote. Dziękujemy Ci z głębi serca i niech gorycz i nieszczęście nigdy Cię nie dotkną.

Dziękuję z całego serca za wsparcie, jakiego mi udzieliłeś w tym trudnym czasie. Bez ciebie nie dało się sobie poradzić. Dziękujemy za wskazanie właściwego rozwiązania! Bardzo się cieszę, że mogę pracować w zespole z takim pracownikiem jak Ty!

Twoja pomoc jest nieoceniona, ponieważ jesteś w stanie na czas zauważyć wszystkie nieścisłości i błędy popełniane w procesie pracy. Dziękuję!

Moi drodzy koledzy, drodzy przyjaciele i towarzysze, razem przebyliśmy wiele dróg i pokonaliśmy wiele przeszkód na drodze do sukcesu. Dziękuję za słowa wsparcia, za pomoc w biznesie, za szacunek i zrozumienie, za miłą i przyjemną atmosferę w naszym zespole. W dowód wdzięczności życzę wszystkim pomyślności w życiu, miłości, szczęścia, powodzenia, wielkich możliwości i małych zmartwień.

Dziękuję, drodzy koledzy, za bycie prawdziwymi profesjonalistami i po prostu dobrymi ludźmi! Praca z Tobą jest niesamowicie przyjemna i łatwa i naprawdę to doceniam! Wiem, że czekamy na podbój nowych szczytów i morze wspaniałych zwycięstw!

Moi piękni koledzy, dziękuję za przyjęcie mnie. Dziękuję za przyjaźń i pomoc, za pomocną dłoń i właściwy kierunek. Niech każdy z was odniesie sukces i dokładnie tak, jak tego chce. Bora dla Ciebie i tylko najlepsi w życiu!

Nie mam wystarczająco dużo słów, aby wyrazić moją wdzięczność! Dziękuję Ci za wszystko! Osoba taka jak ty zasługuje na głęboki szacunek! Chcę, aby wszystko w życiu było łatwe i zawsze tam będę!

Drogi kolego! Jak szybko leci czas i jaka szkoda, że ​​wyjeżdżasz. Jesteś jednym z najlepszych, Twój profesjonalizm po prostu się przewraca. Jesteś uniwersalnym pracownikiem i prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie! Dziękuję Ci za wszystko. Dobre zdrowie! Bądź szczęśliwy i niech szczęście zawsze Ci towarzyszy!

Życzymy, abyś szedł naprzód w każdej sytuacji i zawsze czuł się pewnie! Osiągnij upragniony poziom życia i sukces zawodowy, miej wszystko dla radości i szczęścia! Wszystkiego najlepszego, kolego! 3 Niech twoje dni pracy zawsze będą udane, niech wszystkie twoje pieniądze będą uczciwie zarobione, ale jednocześnie wystarczą.I niech praca pod żadnym pozorem nie koliduje z twoim życiem osobistym i niech to życie będzie harmonijne, ale niech zawiera wiele miłych niespodzianek i szczęśliwych wydarzeń.

Dziękuję drodzy i szanowani koledzy za ciepłe, miłe słowa i gratulacje! Twoja szczerość i życzliwość są bezgraniczne, za co dziękuję.

Drodzy moi koledzy, pragnę z całego serca podziękować i powiedzieć „bardzo dziękuję” za wsparcie i optymistyczne morale, za przyjaźń i pomoc, za mądrą radę i wesoły nastrój, za doskonałą pracę i wspaniały relaks. Bądź zawsze na topie, szczęśliwy i kochany.

Moi drodzy koledzy, dziękuję za każdy dzień, jak wakacje, za wspaniały nastrój i stałe wsparcie, za właściwą radę i wspólne osiągnięcia. Życzę, abyście nie znali porażki, pomyślnie zawrócili każdy biznes i każdego dnia zdobywali nowe wyżyny sukcesu.

Drodzy koledzy, wyrażam wdzięczność za wykonaną pracę! Dziękuję za każdy niuans, skrupulatność i skrupulatność, zaradność i determinację. Twoja praca jest nieocenionym wkładem w naszą wspólną sprawę. Nasz sukces to Twoja zasługa. Dziękuję bardzo!

Z całego serca dziękuję kolego za ciepło i pozytywność. Nieustannie mnie wspierałeś i dzięki Tobie stałem się śmielszy, aktywniejszy, uwierzyłem w siebie i swoje możliwości. Życzę powodzenia, wspaniałego nastroju, pomyślności i osobistego szczęścia.

Spieszę się do pracy, jakbym był na wakacjach, ponieważ praca z kolegą takim jak Ty to taka przyjemność! Jesteś pracownikiem uniwersalnym, bez Ciebie nie byłoby możliwe wykonanie całej pracy tak szybko, a do tego nie było jeszcze tak lekko, wygodnie i ciekawie!

Moi wierni i życzliwi koledzy, moi towarzysze i koledzy w pracy, dziękuję za udział w ogólnym procesie działania, za ciepłą atmosferę naszego zespołu, za słowa wsparcia i za responsywność waszych serc. Obyś zawsze odnosił sukcesy w każdym biznesie, oby doskonała pogoda za oknem i wysoka pensja podniosły na duchu.

Dziękuję wam. Łatwo z Tobą pracować i dążyć do sukcesu, Twój uśmiech daje nadzieję, a słowa wsparcia – wiarę w najlepszych. Dziękuję za przyjaźń w naszym zespole, za to, że zawsze dzielisz ze mną zarówno smutek, jak i radość. Dziękuję Ci. Życzę wszystkim zdrowia, szczęścia oraz znaczących osiągnięć i aktywności zawodowej, zarówno w interesach osobistych, jak i w relacjach z innymi.

Dziękuję za ciepło i wsparcie, za to, że zawsze jesteś w trudnych chwilach! Cieszę się, że mam tak rzetelną i bliską osobę, na której pomoc mogę liczyć za każdym razem!

Drodzy Koledzy, z całego serca dziękuję za zaufanie i wsparcie, które panuje w zespole, za produktywną pracę, dzięki której rozwijamy się i idziemy tylko do przodu, za realizację wszystkich postawionych celów i za szczerą wiarę w naszą sprawę! Niech każdy nasz dzień pracy będzie wypełniony inspiracją, pracowitością i optymistycznym nastrojem!

Dziękuję, moi wspaniali koledzy. Gdyby każdy miał możliwość pracy w tak przyjaznym zespole, nasz kraj prosperowałby i prosperował. Dziękuję, drodzy przyjaciele, za miłą i opalizującą atmosferę w pracy, za pomoc i właściwe wskazówki, za moralne wsparcie i szczerą empatię. Szczerze życzę wszystkim szczęścia w życiu, miłości, wysokich pensji i ciągłego powodzenia w drodze.

Najcieplejsze słowa podziękowania kolegom w pracy, z głębi serca

Dziękuję współpracownikom własnymi słowami

Dziękuję losowi za przysłanie mi tak wspaniałej osoby jak ty! Cóż za błogosławieństwo, że nasze drogi skrzyżowały się w tym życiu!

Dziękuję bardzo, moi wspaniali koledzy. Dziękuję za zabawę i owocną współpracę, za wspaniałą i owocną pracę, za wspólne zainteresowanie i wzajemną pomoc.Życzę Ci wielkich sukcesów i powodzenia, szybkiego rozwoju osobistego w Twoich działaniach i stabilnego dochodu w życiu.

Moi drodzy i szanowani koledzy, bardzo dziękuję za wspaniałe towarzystwo i odważną pracę, za dobre rady i wierne wsparcie. Życzę wielkich sukcesów i powodzenia, wielkich osiągnięć i wysokiego dobrobytu, przyjaźni w zespole i wspaniałych perspektyw.

Tak wiele do pożegnania. Jesteś niesamowitą i responsywną osobą, wspaniałym pracownikiem! Dziękujemy za znaczący wkład w rozwój nie tylko firmy, ale i całego naszego zespołu! Bądź zdrowy, drogi kolego!

Kolega! Dzisiaj opuszczasz nasz zespół. Czekasz więc na niezbadane horyzonty i być może na spotkanie z nowymi szefami i nowymi współpracownikami. Niech te zmiany będą pozytywne!

Moi drodzy koledzy, bardzo dziękuję za nasz zgrany, przyjazny zespół. Dziękuję za zachowanie optymizmu nawet w najtrudniejszych, stresujących sytuacjach. Praca z tobą była wygodna i łatwa, co jest dość ważne i konieczne. Wiesz, każdy z was jest wyjątkową, niesamowitą osobą, która przyczynia się do naszej wspólnej sprawy.

Szanowni koledzy, pragnę wyrazić szczerą wdzięczność za owocną wspólną pracę, pomoc i pomoc w rozwiązywaniu trudnych problemów, życzliwy udział i empatię, harmonijną komunikację.

Kolega! Niech twoje zwolnienie będzie punktem wyjścia na drodze do spełnienia nowych marzeń. Życzymy niezrównanego sukcesu, prawdziwego dobrobytu, niesamowitych korzyści!

Drodzy i drodzy koledzy! Dziękuję za ciepłe i szczere życzenia, za słowa podziwu i wsparcia, za to, że zawsze tam jesteś! Jesteś moją drugą rodziną i cieszę się, że mogę z tobą pracować. Dziękuję!

Drogi (th) Ivan Lvovich (wstaw imię przywódcy, do którego skierowane są słowa wdzięczności)! Nasz zespół serdecznie dziękuje Państwu za znakomitą organizację imprezy firmowej (wstaw własne, za co dziękujemy) poświęconej 15-leciu firmy, za odpowiedzialne i kreatywne podejście do zadań, które pomogły zrealizować wszystkie nasze życzenia i spraw, aby wakacje były niezapomniane. Drogi (th) Iwan Iljicz (zastąp imieniem swojego przywódcy, do którego adresowane są słowa wdzięczności)! W imieniu wszystkich pracowników wyrażamy naszą szczerą wdzięczność za dobrze zorganizowaną pracę naszego zespołu.

Drodzy Koledzy, z głębi serca chcę Wam wszystkim podziękować za lata naszej fajnej pracy, za wsparcie w trudnych sytuacjach, za dobrą radę w chwile zwątpienia, za świetny nastrój w pracy, za błyskotliwe pomysły w działaniach i wspólne zwycięstwa. Życzę wszystkim powodzenia, wysokich zarobków i dobrego samopoczucia. Dziękuję, koledzy, wszystkiego najlepszego, towarzysze.

Drodzy koledzy, z całego serca dziękuję! Dziękuję za wsparcie, za kolosalną pracę, którą wykonałeś, za te wszystkie trudne i intensywne godziny pracy.Dziękuję za to, że praca z Tobą nie stała się codzienną rutyną, ale każdy dzień był inny i minął tak łatwo, jak kilka chwil.

Drodzy koledzy, pozwólcie mi wyrazić szczerą wdzięczność za waszą profesjonalną pomoc, przyjazny udział, sympatię i reakcję.

Tysiące słów „Dziękuję!” nie wystarczy wyrazić, jak bardzo jestem ci wdzięczny! Życzę wszystkiego najlepszego, aby wokół byli tylko szczerzy, życzliwi i sympatyczni ludzie!

Kolega! Gdyby każdy miał okazję pracować w tak wspaniałym zespole, to nasz kraj prosperowałby każdego dnia. Dziękuję za miłą atmosferę, za właściwą i niezbędną radę. Niech w Twoim życiu zawsze będzie szczęście, miłość i najwyższa pensja.

Moi drodzy koledzy, serdecznie dziękuję za miłą współpracę, doskonałe samopoczucie, wysokie aspiracje, szczere wsparcie, niezbędną pomoc i udane wspólne działania. Życzę odważnych pomysłów, wielkiego entuzjazmu i szczęścia jako integralnej części życia.

Cieszę się, że jesteście moimi kolegami! Jestem wdzięczna każdemu z Was: komuś za uśmiechy, z jakimi witacie mnie rano, komuś za komentarze, dzięki którym się doskonalę, za pomoc i wsparcie, jakie dajecie mi w trudnych chwilach, za to że jestem obok ciebie, czuję, że jesteśmy kolektywem, jedną całością, prawie rodziną. Dziękuję Ci.

Chcę bardzo serdecznie podziękować moim drogim i wspaniałym kolegom. Kochani, zawsze byliście moim wsparciem i wsparciem, staliście się dla mnie prawdziwymi przyjaciółmi i prawdziwymi towarzyszami. Dziękuję za pracę zespołową, ciężką pracę i dochody we właściwym czasie, dziękuję za ciepłą i przyjazną atmosferę w zespole, za doskonały nastrój i optymistyczne nastawienie. Życzę wszystkim dalszych sukcesów, wielkich zwycięstw i wielkich planów.

Moi drodzy koledzy, dziękuję za wsparcie i wsparcie. Staliście się dla mnie bliskimi ludźmi. Wiem, że mogę zwrócić się do każdego z Was o pomoc i nie odmówicie mi. Jestem wdzięczny losowi, który przywiódł mnie do Ciebie. Stałeś się moją drugą rodziną.

Drodzy koledzy, chciałbym wyrazić kilka słów wdzięczności za wasze oddanie i życzliwość! Jesteś wspaniałym zespołem, który jest zawsze gotowy do pomocy i pomocy, wsparcia! Wspaniale się z Tobą współpracuje, dziękuję!

Jasne słowa wdzięczności dla kolegów w pracy własnymi słowami

Piękne
słowa wdzięczności dla kolegów w pracy własnymi słowami

Pracuję w najlepszym zespole: miłym, zgranym i bardzo przyjaznym. Życzę Wam drodzy koledzy, aby szczęście zawsze towarzyszyło Wam w rodzinie , że zawsze będzie harmonia, a zdrowie tylko się wzmocni.

Możesz wykonać każdą pracę. I bez względu na to, ile zadań zlecisz, wykonasz je wszystkie z plusem! Zasługujesz na największą nagrodę! Dziękuję za inteligencję i wgląd!

Drodzy koledzy, dziękuję z głębi serca. Pomogłeś mi stać się bardziej aktywnym i odważnym, dziękuję za pomoc i wsparcie, dziękuję za przyjazny zespół i fajną atmosferę w pracy. Życzę aktywnego życia, pomyślnego dobrobytu, ciężkiej pracy, doskonałej pensji, wspaniałego nastroju i oczywiście osobistego szczęścia.

Dziękuję drodzy koledzy za wspólne dni, za to, że zawsze jesteście życzliwi i życzliwi. Życzę powodzenia w karierze, miłych spotkań, radosnych wieczorów i dobrych towarzystw.

Drodzy koledzy! Pragnę wyrazić uznanie i wdzięczność za otrzymane od Was doświadczenie, za wsparcie, za drogę, którą razem z Wami przebyliśmy. I mimo wszystko nadal pozostaliśmy jednym zespołem i osiągnęliśmy nasze cele.

Drogi kolego! Nie ma bardziej sympatycznej osoby! Chcę Ci podziękować za wszystkie dobre uczynki, które robisz nie tylko dla mnie, ale dla całego zespołu! Dziękuję bardzo!

Drodzy koledzy, dziękujemy za lata współpracy i minuty wzajemnej pomocy! Z tobą każdy dzień pracy jest piękny, ponieważ jesteś więcej niż kolegami, jesteś moją małą rodziną! Mam szczerą nadzieję, że tak będzie dalej! Wiedz, że naprawdę doceniam i szanuję was wszystkich!

Doceniamy Twoją wspaniałą pracę i doskonale zdajemy sobie sprawę ze skali Twojego wkładu w nasz rozwój zawodowy. Dziękujemy za to i życzymy energii, siły, cierpliwości, powodzenia i nowych sukcesów zawodowych.

Moi drodzy i wspaniali koledzy, pragnę serdecznie podziękować za ciepłe towarzystwo, za szczere rozmowy, za szacunek i zrozumienie, za wsparcie i pomoc, za wspólną pracę i wspaniałe pomysły, za świetny nastrój i fajna praca. Powodzenia, drodzy, i wysokiego dobrobytu.

Dziękuję bardzo za tak wspaniałą współpracę i pracę. Miło wiedzieć, że zespół jest zgrany i przyjazny.Bardzo się cieszę, że mogę z wami współpracować!

Dziękuję z głębi serca! To Ty stworzyłeś atmosferę, w której pracuje się z przyjemnością! To Ty wspierasz cały zespół i tworzysz odpowiedni nastrój! Dziękuję!

Drodzy koledzy! Pragnę wyrazić moją wdzięczność! Bardzo się cieszę, że mogę pracować w tym samym zespole z tak błyskotliwymi, życzliwymi, otwartymi ludźmi! Niech wszystkie dobre rzeczy powiedziane i zrobione przez ciebie zawsze wracają do ciebie w podwójnej wielkości!

Pracuję z tobą od ponad roku i stałeś się dla mnie drugą rodziną. Zawsze dajesz mi kopa, gdy zwalniam, ale też chwalisz za dobrą pracę. W razie potrzeby przykryj. Dzięki za solidny zespół. Praca z Tobą to przyjemność. I te kolacje przy filiżance herbaty, jak je uwielbiam. Dzięki za wszystko!

Zawsze wykonasz zadanie. Możesz wykonać każdą pracę. Jesteś najbardziej utalentowanym pracownikiem. Dziękujemy, że zawsze jesteś gotowy do pomocy we właściwym czasie.

Drodzy koledzy, spędzamy razem dużo czasu. Pomagamy sobie nawzajem, czasem wspieramy. I bardzo dziękuję wam wszystkim za stworzenie tak wspaniałego zespołu! Życzę, aby nasz zespół pozostał silny i nie było w nim konfliktów.

Chcę bardzo podziękować wam, moi koledzy.Dziękuję za wsparcie i wsparcie w trudnych sytuacjach, dziękuję za chęć pomocy, gdy jest naprawdę potrzebna, dziękuję za zabawę i radość, którą mi dałeś i po prostu dziękuję, że jesteś sobą. Dziękuję też losowi za to, że nas połączył.

Dziękuję za wszystko! Osoba taka jak ty zasługuje na głęboki szacunek! Chcę, aby wszystko w życiu było łatwe i zawsze tam będę! Dziękujemy za sumienne podejście do pracy i profesjonalne wykonywanie obowiązków! Naprawdę doceniamy, że nasz zespół ma tak wspaniałych pracowników! Kiedy rozumiem, że nie jestem sam na świecie i że w pobliżu jest solidne braterskie ramię, zaczynam jeszcze bardziej doceniać i pielęgnować naszą przyjaźń! Dziękuję za poświęcenie, poświęcenie i szczerość! Jestem Ci wdzięczny za pomoc i wsparcie, za bycie tam we właściwym czasie! Dziękuję za uwagę, szybkość reakcji i życzliwość, takie cechy są rzadkością w naszych czasach! Tak się cieszę, że mam Ciebie, najwspanialszą, najmilszą, dobrą i wesołą! Z tobą nigdy się nie nudzę i nie smucę! Dziękuję za wniesienie do mojego życia dużo pozytywności.

Kolega! Bardzo się cieszę, że mogę z tobą pracować! Jesteś nie tylko doskonałym pracownikiem, jesteś niesamowitą osobą. Życzę wielkich osiągnięć, uznania i sukcesów we wszystkim!

Dziś dziękuję Wam drodzy koledzy iz głębi serca życzę powodzenia na każdej drodze, niesamowitej siły i cudownego zdrowia. Łatwo z Tobą pracować, wesprzesz w chwili smutku i pomożesz, gdy będzie ciężko. Dziękuję za przyjaźń, szczerość, responsywność, przyjaciół. Wszystkiego najlepszego.

Drogi kolego! Dziękuję za te ważne decyzje, które podejmujesz w trakcie całej pracy! Dziękuję za życzliwość i ciepło duszy, za wsparcie i zrozumienie. Jesteś nie tylko świetnym pracownikiem, jesteś niesamowicie inteligentną i niesamowicie utalentowaną osobą! Powodzenia we wszystkim!

Ciepłe słowa podziękowania kolegom w pracy do łez

Najlepsze
słowa wdzięczności do kolegów w pracy do łez

Moi drodzy koledzy! Bardzo się cieszę, że mogę współpracować z wami. Wszyscy jesteście rzetelnymi ludźmi, dobrymi specjalistami, doskonałym zespołem i lojalnymi towarzyszami. Życzę wszystkim sukces, osiągnięcia i uznanie. Dziękuję za współpracę.

Drodzy koledzy, dzisiaj z całego serca dziękuję za lata wspólnej pracy, za przyjaźń i przyjemną komunikację, za zrozumienie i wsparcie, za błyskotliwe chwile i genialne pomysły , o jednomyślność i siłę zbiorową. Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego i wszystkiego najlepszego, ale przede wszystkim zdrowia, pewności siebie, siły, wytrwałości, wielkich możliwości, powodzenia, miłości i pomyślności. Dziękuję, przyjaciele.

Dziękujemy za wieloletnią współpracę! Przez lata wypracowaliśmy silne partnerstwo oparte na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i szacunku! Z niecierpliwością czekamy na ich dalsze wzmacnianie i rozwój!

Kolega! Masz najmilsze serce! Zawsze odpowiesz na prośbę, nie ominiesz cudzego nieszczęścia.Jestem Ci wdzięczny za życzliwość, responsywność i wyrozumiałość! Szkoda, że ​​odchodzisz, ja i cały zespół będzie za Tobą bardzo tęsknić.

Moi wspaniali koledzy, z całego serca dziękuję za wspaniałą atmosferę w naszym przyjaznym zespole, za nieustanne wsparcie i wzajemną pomoc. Życzę wszystkim dalszych sukcesów i spełniania marzeń, życzę, abyście zawsze byli w dobrej sytuacji ze swoimi przełożonymi i nigdy nie opuszczali szczytów dobrobytu.

Drogi kolego! Nie wystarczy po prostu powiedzieć „dziękuję”. Zawsze umiałeś słuchać, udzielać praktycznych rad. A teraz odchodzisz, w twojej duszy pojawił się smutek. Ale jedyną pociechą jest to, że w Twoim życiu te zmiany zachodzą na lepsze!

Dziękuję, drodzy koledzy, dziękuję za ciepło serc i stałe pozytywne, za szczere uśmiechy i wierne wsparcie, za niezbędną pomoc i jedność ducha. Życzę wam wszystkim wielkich sukcesów w działaniach, wielkich zwycięstw w życiu i jasnego szczęścia w waszych sercach.

My, Twoi koledzy, żałujemy, że się z Tobą rozstaliśmy. Byłeś dla nas wzorem pracowitości i honoru. Dziękuję za życzliwość, współczujące serce i chęć pomocy współpracownikom. Wielkie podziękowania od całego zespołu! Poświęcamy Ci kilka linijek poezji:

Dzięki naszym umiejętnościom stworzyliśmy wyjątkowy zespół, który jest nie tylko pracowity, ale także bardzo wesoły! Dziękuję wam, moje piękne, za to, że nasze codzienne dni nie były zwyczajną, przygnębiającą rutyną, ale były pogodne i interesujące.

Moi drodzy koledzy, dziękuję za wszystko. Zawsze było fajnie i ciekawie pracować z Wami, dzięki Waszemu wsparciu zawsze byłam w stanie pokonać wszelkie przeszkody na drodze do celu. Wszystkim Wam życzę zdrowia, popytu i uznania w pracy, dobrego samopoczucia i szczęścia w życiu. Dziękuję, przyjaciele, pozostańcie tacy sami, szczerzy, pogodni, dobrzy ludzie.

Drodzy koledzy, w tym trudnym czasie bardzo ważne jest, aby utrzymać się na powierzchni, nie stojąc w miejscu, ale warto iść dalej! Chciałbym Ci podziękować za robienie tego każdego dnia i nie siedź bezczynnie!

Masz szczęście. Nie każdemu udaje się w zawodzie. Życzymy Ci w Twoje słoneczne urodziny: czuć się potrzebnym przez ten świat, nadal podążać za swoimi marzeniami i przeżywać każdą chwilę z wiarą i miłością!

Nie mogę przestać dziękować za pomoc. Twoja mądra rada pomoże Ci wykonać pracę jeszcze lepiej i szybciej. Niech szczęście zawsze się do ciebie uśmiecha i wszędzie dąży do sukcesu!

Drogi kolego! Wyrażam wam głęboką wdzięczność! Za Twój profesjonalizm, wspaniałe pomysły, a także pomoc i wsparcie.Jesteś dobrym człowiekiem! Dziękuję!

Moi drodzy koledzy, dzisiaj chcę Wam podziękować za miłe towarzystwo i pogodną atmosferę pracy, za zaufanie i pomoc, za udzielone wsparcie i optymizm. Niech wszystko idzie dobrze dla wszystkich, niech każdy z was z pewnością osiągnie wielkie wyżyny w życiu i pracy.

Dziękuję moi drodzy koledzy. Dziękuję za to, że zawsze jesteście gotowi dzielić się ze mną moimi zwycięstwami i wspierać mnie w chwilach porażki. Życzę wszystkim pewności i stabilności, wysokich wzlotów i ekstrawagancji wielkiego sukcesu.

Drodzy, drodzy i kochani koledzy! Dziękuję za to, co dla mnie robisz, za wsparcie i pomoc w razie potrzeby. Bardzo dziękujemy za to, że pracujemy razem!

W pracy czuję się jak w domu, a to wszystko dzięki naszemu przyjaznemu zespołowi. Bardzo się cieszę, że miałam zaszczyt z Wami pracować. Chcę wyrazić szczerą wdzięczność za rady i poprawki, za dzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Przyjmij nasze szczere gratulacje i życz powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach! Niech krewni dbają, koledzy – przyjaźń, szefowie – ich szacunek!

Moi drodzy koledzy, dziękuję za poświęcenie, wysiłek, wytrwałość i dążenie do sukcesu. Dziękuję za pracowitość.Życzę każdemu z Was bycia szczęśliwym i kochanym, aby praca przynosiła radość, aby każdy dzień życia był udany i niezapomniany.

Szczere słowa podziękowania kolegom w pracy, z głębi serca

Dziękuję współpracownikom własnymi słowami

Opuszczasz zespół, ale chcę Ci podziękować! Przez tyle lat pomagałeś wszystkim swoim kolegom poprawiać błędy w ich pracy. pracuj z tobą! Dziękuję za pomoc, za przyjaźń, za wszystko!

Będziemy tęsknić za tak pomocnym i empatycznym kolegą. Niech wszystko pójdzie dobrze w twoim życiu! Powodzenia i wspaniałej kariery!

Moi wspaniali koledzy, z całego serca dziękuję za dobrą współpracę, za doskonałą i przyjemną pracę, za przyjaźń i wsparcie, za pomoc i zrozumienie, za prawdziwe rady i wspaniałe pomysły. Szczerze życzę wszystkim, aby nigdy nie tracili pewności siebie i zawsze osiągali wszystko, o czym marzy ich serce.

Moi drodzy koledzy, bardzo dziękuję za nasz zgrany, przyjazny zespół. Dziękuję za zachowanie optymizmu nawet w najtrudniejszych, stresujących sytuacjach. Praca z Tobą jest wygodna i łatwa, co jest dość ważne i niezbędne do produktywnej pracy. Wiesz, każdy z was jest wyjątkową, niesamowitą osobą, która przyczynia się do naszej wspólnej sprawy.Dzięki naszym umiejętnościom stworzyliśmy wyjątkowy zespół, który jest nie tylko pracowity, ale także bardzo wesoły! Dziękuję, moje piękne, za to, że nasze codzienne dni nie są zwyczajną, przygnębiającą rutyną, ale wyróżniają się jasnością i oryginalnością.

Drodzy koledzy, chciałbym podziękować za rzetelną pracę! Nasz zespół z każdym dniem staje się coraz bardziej przyjazny, bardziej doświadczony i odnoszący większe sukcesy! Nie osiągnęlibyśmy takich wyników, gdyby nie Twoja pracowitość, kompetencje i kreatywne pomysły! Dziękuję za każdy dzień roboczy! Bardzo Cię doceniam!

Chcę bardzo podziękować moim drogim kolegom. Dziękuję za odważną wspólną pracę i za świetne samopoczucie w zespole, za niegaszony entuzjazm i dobry sukces. Życzę wszystkim jasnego szczęścia w życiu i niewątpliwych sukcesów w pracy.

Chcę ci podziękować! Za życzliwość, szybkość reakcji i umiejętność podejmowania właściwych decyzji. Cieszę się, że miałam okazję pracować z taką osobą jak Ty!

Drogi kolego! Dziękuję za obojętność, responsywność i życzliwość. Ty, jak nikt inny, wiesz, jak rozumieć innych. A twoja wrażliwa dusza jest w stanie wczuć się w każdy problem! Dziękuję za najlepsze emocje, jakie ja i cały zespół przeżywamy pracując z Tobą.

Drodzy koledzy, pragnę wyrazić Wam moją wdzięczność! Twoja praca, poświęcenie, profesjonalizm i koncentracja na wynikach wspólnym wysiłkiem stworzyły cud. I to jest nasze zwycięstwo. Dziękujemy wszystkim za wkład!

Nasz zespół to ogromny, ale dobrze skoordynowany i przyjazny mechanizm, a każdy pracownik jest w tym mechanizmie małym trybikiem. Bez jednego z was cała maszyna nie będzie działać. Dlatego wyrażam wdzięczność każdemu z Was.Za dobrze skoordynowaną pracę, dobrą pracę, wsparcie, responsywność i humanitaryzm, co tworzy wyjątkową przyjazną atmosferę w naszym zespole.

Drogi kolego! Pomagasz mi we wszystkim, nie tylko w pracy. Jesteś bardzo wartościowym pracownikiem i bez Ciebie nie byłoby tego, co mamy teraz! Doceniam Cię i jestem z Ciebie dumny! Dziękujemy za tak wielki wkład w naszą małą firmę.

Nasz drogi kolega! Mamy z tobą szczęście! Jesteś rzetelnym, odpowiedzialnym i celowym pracownikiem! Poradzisz sobie ze wszystkimi trudnościami. Zawsze jesteś szczery i bardzo pracowity! Dziękujemy, że jesteś z nami!

Drodzy moi koledzy, z głębi serca wyrażam wam wdzięczność za waszą wspólną pracę, ciężką pracę, życzliwe wsparcie i szczere zrozumienie, pracuję z wami z przytupem i każdy dzień pracy daje ciepłe emocje i radość. Życzę wszystkim odważnych pomysłów i takiego dobrobytu, aby starczyło na wszystkie luksusy i potrzeby szczęśliwego życia.

Chcę wyrazić szczerą wdzięczność i uznanie za wspólną pracę, za uczciwą i produktywną pracę. Niech każdy dzień pracy nadal będzie owocny i przyniesie nie tylko pieniądze, ale także radość z wykonanej pracy!

Niech tylko świetni pracownicy spotkają Twoją ścieżkę, a podążają za Tobą tylko dobre wiadomości. Droga Marianna Valentinovna (tutaj podaj imię swojego przywódcy, do którego adresowane są słowa)! Proszę przyjąć naszą szczerą wdzięczność za wrażliwość i elastyczność w pracy z zespołem.

Z całego serca pragnę Ci szczerze powiedzieć, mój drogi kolego – dziękuję! Wasze wsparcie i wasza pomoc bardzo mi pomagają. Dziękuję za pomoc we właściwym czasie!

Dziękuję moi drodzy koledzy. Zawsze będziesz wspierać i zachęcać, pomożesz z każdym pomysłem i przy każdym biznesie, praca z Tobą jest fajna i łatwa. W dowód mojej wdzięczności pragnę szczerze życzyć zdrowia, pomyślności, powodzenia i osobistego szczęścia.

Pewnego dnia potrzebowałem pomocy, a ty, mój drogi kolego, pomogłeś mi jako pierwszy. Jestem ci za to bardzo wdzięczny! Dziękuję tysiąc razy i dziękuję milion razy!

W imieniu całego zespołu życzymy szczęścia i pomyślności, zdrowia, energii i nowych sukcesów. Drogi Piotrze Pietrowiczu (wstaw żądane imię lidera)! Od wszystkich pracowników Twojego działu (firm, zespołów, warsztatów, działów itp.) przyjmij najszczersze słowa wdzięczności.

Dzięki moim wspaniałym kolegom. Jesteście ludźmi, którzy potrafią zrozumieć i wspierać, jesteście zespołem, w którym chcecie pracować, dzielić się radością i utrzymywać atmosferę dobrego uśmiechu. Dziękuję za pomoc i niezbędne impulsy, podpowiedzi i inspiracje. Szczerze życzę wszystkim wspaniałych nagród za wszelkie wysiłki, szczęśliwych osiągnięć na każdy dzień życia.