Słowa wdzięczności dla rodziców na weselu

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najlepszych słów podziękowania dla rodziców na weselu w prostych słowach. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Dziękuję za wychowanie tak wspaniałego syna. Wiem, że stanie się dla mnie prawdziwym wsparciem i kochającym mężem, bo ma z kim brać przykład. Od tego dnia wy również stajecie się dla mnie rodzicami, ponieważ zawsze będę kochać z głębi serca tych, którzy są bliscy mojemu mężowi.

Wspólne słowa pary: „Nasi drodzy rodzice, dzisiaj, w tak wyjątkowy dzień, w dniu założenia naszej rodziny, serdecznie dziękujemy za najważniejszą rzecz, którą wy dał nam – za nasze życie. Dałeś nam wychowanie i dzieciństwo, o którym możemy tylko pomarzyć, wsparcie i wiarę. Dziękujemy Ci za Twój wysiłek, pracowitość i wytrwałość.” Panna Młoda: „Nisko ukłon w stronę Twojego syna, który zdołał uczynić moje życie niesamowitym, szczęśliwym, niesamowitym. Jest bardzo miły, wrażliwy i miły, a to z pewnością tylko twoja zasługa.. Pan młody: „Chcę ci podziękować za twoją wspaniałą księżniczkę, która dziś została moją żoną. Jest niesamowita, magiczna, delikatna i wyrozumiała, o której marzyłem przez całe życie. Obiecuję, że ze mną nie pozna łez i żalu”.

Drodzy rodzice, dzisiaj zostałam żoną cudownego mężczyzny, cudownego mężczyzny, dziś narodziła się nasza rodzina. Dziękuję za miłość i szczere wsparcie, za szlachetne wychowanie i wartości moralne, za silną wiarę i mądre rady.Bądź zdrowy, kochany, szczęśliwy i silny.

Panna młoda: „Niski ukłon dla twojego syna, któremu udało się uczynić moje życie niesamowitym, szczęśliwym, niesamowitym. Jest bardzo miły, wrażliwy i miły, a to z pewnością tylko twoja zasługa.

Drodzy Rodzice, bardzo Wam dziękujemy za Wasze wychowanie, Waszą miłość i troskę oraz za wszystkie wysiłki, które włożyliście, aby uczynić nasze życie jeszcze szczęśliwszym! I choć teraz zaczynamy życie rodzinne, wiedz, że bardzo Cię kochamy, szanujemy i doceniamy, bo z nami jesteś najlepszy!

Cześć! Dziękuję drodzy rodzice za cudowną córkę. Wychowałeś łagodną, ​​ekonomiczną, miłą, piękną, słodką, opiekuńczą dziewczynę. Jestem ci niezmiernie wdzięczny za zaufanie, że uszczęśliwię ją. Kochana teściowa, dziękuję za to. Że wychowali córkę na prawdziwego opiekuna paleniska. Drogi teście, jesteś idealnym mężczyzną dla mojej żony. I rozumiem, że nie będzie mi łatwo dorównać. Ale zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby nasza rodzina była silna, bezpieczna i szczęśliwa.

Moi ukochani rodzice! W tym świątecznym dla nas dniu chcę podzielić się z Wami swoim szczęściem. Dziękuję, że wierzysz we mnie od urodzenia i nigdy nie narzekasz na zmęczenie, ból i brak czasu, wkładasz we mnie to, co najlepsze. Niezmiernie się cieszę, że dzisiaj jesteśmy razem i chcę Wam powiedzieć, że jestem nieskończenie szczęśliwy, że znalazłem moją ukochaną żonę.Obiecuję być dobrym, wiernym mężem, utrzymywać rodzinę i dbać o ciebie!

W tym cudownym dniu, w dniu naszego ślubu, w dniu, w którym położyliśmy podwaliny naszej rodziny, chcemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność naszej słodkiej, życzliwej, najdroższej i najlepsi rodzice. Dziękuję za wychowanie i edukację nas, dziękuję za miłość i przywiązanie, dziękuję za wieczne zrozumienie i długą cierpliwość, dziękuję za miłe wskazówki i ważne rady. Jesteś dla nas przykładem honoru i godności, jesteś naszą inspiracją i naszą szczególną miłością. Życzymy dobrego zdrowia, pomyślności i odważnej siły, bo ktoś inny musi pielęgnować i rozpieszczać swoje wnuki.

Nasi drodzy rodzice! Chcę Ci podziękować za to, że kiedyś dałaś temu światu życzliwą, uczciwą i dobrą osobę – mojego męża. Jestem Ci nieskończenie wdzięczna za przyjęcie mnie i obiecuję być dobrą córką, zawsze opiekować się swoim synem, kochać go i pomagać mu przez życie. Dziękuję za umożliwienie mi od teraz być jego bratnią duszą przez resztę mojego życia!

Moi ukochani rodzice! W tym ważnym dla mnie dniu chcę się z Wami podzielić swoim szczęściem. Dziękuję za to, że nigdy nie narzekałeś na zmęczenie i brak czasu, kiedy mnie wychowałeś, za to, że zawsze czułam Twoją miłość i wsparcie. Bardzo się cieszę, że dzisiaj jesteśmy razem i chcę powiedzieć, że jestem nieskończenie szczęśliwy. Obiecuję zostać dobrym i wiernym mężem dla mojej żony, zapewnić dobrobyt mojej rodzinie i zadbać o ciebie!

Dziękuję wam, drodzy rodzice, za wieczny niepokój duszy i prawdziwą miłość serca. Dziś jest dzień, w którym mam własną rodzinę i postaram się zrobić wszystko, aby była silna i szczęśliwa. I dziękuję Ci za wszystko, co mi dałeś, za pomoc w przezwyciężaniu lęków i wątpliwości, przeszkód i niepowodzeń na drodze do mojego szczęścia. Bądź zdrowy, mój kochany, silny duchem i pogodny w duszy.

Dziękuję bardzo, nasza droga matko. Dziś jesteśmy szczęśliwi jak zawsze, bo teraz jesteśmy jedną rodziną. Z całego serca dziękujemy za pomoc i wsparcie, za czułość i miłość, za zrozumienie i życzliwość. Nasza droga, wiemy, że nigdy nie odwrócisz się od nas, bądź zdrowa i szczęśliwa, mamo.

Mamusia i tata! Dziś jest mój ślub. Nie mogę uwierzyć, że w ogóle dorosłam. Wydaje mi się, że nadal chodzę do przedszkola, szkoły, na dyskoteki… i za każdym razem słyszę Twój głos: „Uważaj!” Dziękuję za opiekę nad mną przez całe życie. Dziękuję za to, że dałeś mi wszystko, co miałeś i jeszcze więcej.Gdyby nie ty, nie byłabym taką życzliwą i uczciwą osobą! Dziękuję za pomoc, za te święta, za prezenty, za miłość i wiarę we mnie. Obiecuję być dobrą i wierną żoną, osiągać wyżyny i osiągać sukcesy, abyś każdego dnia był ze mnie dumny!

Moja rodzina, moja ukochana! Mam niesamowite szczęście, że mam tak wyjątkowych rodziców, którzy oddają mi całą swoją miłość i ciepło. Chcę wyrazić moją bezgraniczną wdzięczność, bez Ciebie nie byłoby wszystkich moich osiągnięć!

Nasi drodzy rodzice. Nasze kochane mamy i tatusiowie, chcemy Ci podziękować za wszystko, co dla nas zrobiłeś i nadal robisz. To dzięki Wam staliśmy się tym, czym jesteśmy teraz. To dzięki waszej niestrudzonej pracy, waszemu wspaniałemu wychowaniu i waszym wysiłkom zebraliśmy się tutaj dzisiaj, szczęśliwi i gotowi do założenia własnej rodziny. Tak wspaniałe, jak te, z którymi dorastaliśmy. Dziękuję mamo i tato za bycie naszym najlepszym wzorem do naśladowania. Dzięki Tobie wiemy jacy powinni być idealni rodzice. A w przyszłości, kiedy będziemy mieli dzieci, postaramy się dać im tyle miłości i życzliwości, ile nam dałeś. Nasi drodzy rodzice, nawet nie wyobrażacie sobie, jakie to szczęście być waszymi dziećmi. Nie mogliśmy sobie życzyć najlepszych mam i tatusiów, bo po prostu nie ma lepszego. Zawsze byłeś z nami, w chwilach szczęśliwych i trudnych, zawsze nas wspierałeś, byłeś wsparciem i ochroną. A dzisiaj w tym dniu chcemy Wam podziękować, jesteśmy Wam wdzięczni za wszystko.Bardzo Cię kochamy i doceniamy, jesteś najlepszy.

Moi drodzy mamo i tato! Osobno pragnę wyrazić moją głęboką wdzięczność za pomoc w zorganizowaniu dla nas tego święta. Pomogłeś mi stać się osobą, którą wszyscy teraz znają i widzą: miłą, dobrze wychowaną, wykształconą, kulturalną. Dziękuję za to, że nigdy nie tracisz we mnie wiary i zawsze wspierasz mnie w trudnych sytuacjach. Chcę powiedzieć, że jestem niesamowicie szczęśliwa, że ​​jestem twoją córką, otrzymuję twoją miłość i przywiązanie. Obiecuję nie zatracić się i zawsze o tobie pamiętać, pomagać i spędzać z tobą czas, ale teraz w innym statusie, w statusie „szczęśliwej żony”!

Nasi drodzy rodzice! Nieustannie nas wspierałeś, zaszczepiłeś wiarę w szczęśliwą przyszłość i nadzieję. Bez Ciebie nie moglibyśmy stać się tym, czym się staliśmy. A dzisiaj chcemy podzielić się z Wami naszym ogromnym szczęściem iz głębi serca dziękujemy za to, kim jesteście. Bez Ciebie narodziny naszej rodziny nie byłyby możliwe. Dziękuję Ci za wszystko! Długie życie i dobre zdrowie.

Drogi Tato, dzisiaj, w dniu naszego ślubu, chcemy Ci bardzo podziękować za Twoje wysiłki i wysiłki na rzecz naszego szczęścia, za prawdziwy przykład hojności serce i sprawiedliwość duszy. Tato życzymy Ci, abyś pozostał silnym i zdrowym mężczyzną, wspaniałym ojcem, który zawsze będzie Cię wspierał właściwą radą i pomocą. Dziękuję, że nas masz, kochanie.

Serdeczne podziękowania dla naszych bliskich, naszych bliskich, niezastąpionej mamy i taty. Zawsze wspierałeś nas w naszych najtrudniejszych czasach. Ale teraz, kiedy jesteśmy u szczytu szczęścia, chcemy Ci podziękować za wszystko, co dla nas zrobiłeś. Dziękujemy za prezenty, które na pewno wykorzystamy w naszym późniejszym życiu, za pomoc, jaką nam udzieliłeś w przygotowaniu tego.

Dziękujemy, nasi drodzy ludzie, nasi ukochani rodzice. Dziękuję za wychowanie dobrych ludzi, dla których rodzina jest najważniejsza w życiu. Kochani życzymy Wam dobrego zdrowia i długich, długich lat życia w oczekiwaniu na praprawnuki. Będziemy częstymi gośćmi na wyciągnięcie ręki, a Ty nie zapomnisz o swoich dzieciach. Dziękuję, krewni, za całe moje życie, za szczęście w nim.

Duchowe słowa wdzięczności do rodziców na weselu w prozie

Ciepłe
słowa wdzięczności dla rodziców na weselu, z głębi serca

Drodzy Rodzice, chcemy Wam podziękować za wszystko, co dla nas zrobiliście, bo od urodzenia otaczałeś nas miłością i troską, uwagą i wsparciem.Stworzyliście silne i szczęśliwe rodziny, które są dla nas prawdziwym przykładem. I tak samo będziemy starać się budować nasze relacje – w miłości i wzajemnym zrozumieniu. Dziękujemy za bycie z nami w tym ważnym dla nas dniu, który czyni go jeszcze piękniejszym i bardziej magicznym, ponieważ jesteście najdroższymi ludźmi, bez których nie sposób wyobrazić sobie ani jednego dnia naszego życia!

Moi drodzy rodzice! Dziękuję dziś za pomoc w przygotowaniu ślubu, a także za wsparcie i dobrą radę! Dziękuję, że mnie kochasz i kochasz! Dziękuję za ciągłe mówienie mi, że zasługuję na szczęście. Dziś jestem naprawdę całkowicie szczęśliwa: poślubiłam tego, o którym marzyłam. Obiecuję, mamo i tato, że nie zapomnicie o Tobie i zawsze podzielę się z Tobą moimi radościami. Chcę Ci powiedzieć, że jesteście najlepszymi rodzicami na świecie!

Dziękujemy Wam drodzy, kochani rodzice, dziękujemy nie tylko za dar życia, ale także za uczynienie tego świata miłym i radosnym, jasnym i kolorowym dla nas, za to, że zawsze wierzyli w nas i wspierali nas we wszystkim, za danie nam możliwości stania się tym, o czym marzyliśmy, za to, że szczęśliwy los połączył nas i teraz jesteśmy jedną rodziną. Dziękuję, nasze złote. Życzymy zdrowia i harmonii, pomyślności w życiu i częstych wakacji w gronie naszej wielkiej, wesołej rodziny, która, mamy nadzieję, wkrótce zapełni się małymi dowcipnisiami.

W tym ważnym dniu dla naszej młodej rodziny niezwykle ważne jest, aby nasi drodzy rodzice byli w pobliżu.Dziękujemy naszej rodzinie za to, że to dzięki Wam ten dzień mógł się odbyć. O stałą opiekę, opiekę, o ofiarowaną nam bezinteresowną miłość. Jesteście przykładami silnych, przyjaznych rodzin, oczywiście postaramy się zbliżyć do Was, choć jest to bardzo trudne. Dziękuję za niekończący się entuzjazm, umiejętność kreowania nastroju nawet w najtrudniejszym momencie. Dziękuję kochanie!

Słowa głębokiej wdzięczności i bezgranicznej miłości do moich ukochanych rodziców! Nie wyobrażam sobie siebie bez Ciebie, jesteś niezawodną latarnią morską w oceanie życia. Twoja bezpośrednia obecność jest podobna do anielskich skrzydeł – nieustannie mnie chroniły we wszystkich trudnościach i wspierały we wszystkich przedsięwzięciach. Nauczywszy mnie być dla kogoś wsparciem, nie opuścili mnie, a wręcz przeciwnie, teraz aktywnie uczestniczysz w naszym życiu. Drodzy, pamiętajcie, że jak tylko do mnie zadzwonicie, na pewno się pośpieszę i zrobię co w mojej mocy, aby wam pomóc. Dziś emocje mnie ogarniają, tylko dzięki tobie mama i tato!

W dniu naszego ślubu chcemy bardzo podziękować naszym wspaniałym rodzicom. Przeszedłeś z nami tak wiele dróg, pomogłeś nam powstać, kiedy upadliśmy i szczerze cieszyłeś się ze wszystkich naszych wzlotów, upadków i zwycięstw. Dziękuję wam drodzy za wszystko, czego nas nauczyliście, daliście nam i daliście całą swoją miłość. Życzymy, abyś żył długo, długo i szczęśliwie.

Drodzy rodzice, jesteście naszymi organizatorami, założycielami, sponsorami i kibicami. Bez Was nasz ślub nie byłby tak uroczysty, a jednocześnie szczery i pełen czci. Dziękuję za wszystko!

(imiona rodziców)! W ten piękny dzień pragnę Ci podziękować za danie mi możliwości bycia szczęśliwym, dałeś mi ukochaną. Odtąd obiecuję, że zachowam ją jako „oczko mojego oka”, aby chronić, uszczęśliwiać i w pełni zaopatrywać. Weszła w moje życie jak bajka i nadal nią pozostaje.

Moi drodzy rodzice! Oto stoję przed tobą: przystojny pan młody, miła i przyzwoita osoba, a teraz wierny i troskliwy mąż, a wszystko to twoja zasługa. Bez Ciebie nie byłbym osobą, którą kochała mnie moja młoda żona. Dziękuję za udzielenie mi wielu pożytecznych lekcji i odkrycie prawd życia przez całe moje życie.Teraz mogę śmiało powiedzieć, że miałem szczęście z rodzicami! Dziękuję za wsparcie, opiekę i siłę, że nie bałeś się we mnie zainwestować!

Ukochani rodzice, dziś na naszym weselu dziękuję za wszystko! Dziękuję za dar życia, za wychowanie i pomoc, wsparcie i pożegnalne słowa. Za pomocną dłoń i rodzime barki. Za każdą radę i ciepły dotyk. Jesteście moimi najbardziej ukochanymi, ważnymi, potrzebnymi, cennymi i drogimi ludźmi na całej ziemi. Dziękuję, że jesteś ze mną w ten piękny dzień. Niech cię Bóg błogosławi!

Nasi drodzy rodzice, dziękujemy za bezgraniczną miłość i troskę, dziękujemy za dzielenie z nami radości tych wakacji i robienie wszystkiego, aby były jasne i cudowne. Uroczyście obiecuję, że zostaniesz wiernym, kochającym, niezawodnym małżonkiem, prawdziwą głową rodziny, jak nasi ojcowie, zrobię wszystko, aby moja piękna żona była obok mnie szczęśliwa, jak nasze matki. Będziemy nadal rozwijać drzewo genealogiczne w spokoju i harmonii, podczas częstych spotkań z Tobą i rodzinnych wakacji.

Drodzy rodzice mojej ukochanej Panny Młodej, serdecznie dziękuję za wszelką troskę, za nieprzespane noce, za doświadczenia, za edukację, za całą siłę i całą miłość jaką wy dał twojej córce. Obiecuję, że zrobię co w mojej mocy, aby była szczęśliwa. Bardzo się cieszę, że los nas przedstawił i cieszę się, że jest teraz moją żoną. Rozumiem swoją odpowiedzialność za nią i za naszą rodzinę. Dziękuję za wszystko i wierzę, że przed nami długie, szczęśliwe, harmonijne życie rodzinne.Liczymy na Wasze wsparcie, mądre rady, zrozumienie i udział w wychowaniu naszych przyszłych dzieci.

Najważniejszymi i wspaniałymi ludźmi w życiu są rodzice. A w dniu naszego ślubu dziękujemy Wam kochani za jasne światło w życiu i odważne szczęście. Dziękuję za wsparcie i miłość, za wspaniałe wakacje i wrażliwość serc. Życzymy wielu lat zdrowia, spokoju i pomyślności.

Dzisiaj jest nasz dzień, wszystkie toasty dedykujemy tylko naszemu dobremu samopoczuciu, a oczy wpatrzone są w naszą parę. Przypomnę jednak, że przede wszystkim warto dziękować, życząc naszym rodzicom zdrowia i pomyślności. Moja słodka Mamo z całego serca, mój najdroższy Tatusiu, niech wszystko, co dziś zostało powiedziane do nas, dotyczy w równym stopniu Ciebie. Czy można przecenić wszystko, co dla mnie zrobiłeś, oczywiście, że nie! Bez względu na to, ile dobrego powiedziano o tobie, jest to tylko maleńka kropla wody w bezkresnym oceanie dobroci, którą uczyniłeś. Twoje zasady, jak monolit, stanowiły podstawę mojego wychowania, za co Ci dziękuję. Obiecuję dołożyć wszelkich starań, abyś nadal mogła być dumna ze swojej córki. Oczywiście nie da się wyliczyć całej dobroci, którą mi skierowałeś, inaczej nie zajmie to ani jednego dnia, nawet miesiąca. Powiem więc, że kocham Cię do szaleństwa i kocham Cię bez końca.

Nasza droga Mamo i Tato, dziękujemy za chleb i sól, które dla nas przygotowaliście. Będziemy pielęgnować nasze szczęście, tak jak pieczołowicie ofiarowałeś nam ten chleb. I doceniajcie się nawzajem, ponieważ cenione są te ziarenka soli. Dziękujemy za wspieranie nas w naszym szczęściu i czekamy na dalsze wsparcie w przyszłości.

Drogi (imiona rodziców pana młodego)! Dziękuję, że nie szczędziłaś wysiłków i nie wychowałaś miłej i wspaniałej osoby – Twojego syna. Spotkawszy go, odnalazłam prawdziwą miłość, którą będę nosił przez całe życie!

W dniu naszego ślubu, w dniu, w którym Twoja córka została szczęśliwą żoną, chcę Wam powiedzieć, drodzy rodzice, „bardzo dziękuję” za szczęśliwe dzieciństwo i spokój za szczerą radość i dobre wychowanie, za prawdziwą miłość i wsparcie moralne, za wasze wysiłki i wysiłki dla mojego szczęścia. Bądź zawsze przez nas kochany, chroniony przez Boga i żyj w obfitości.

Ukochani mamusiu i tatusiu, nadszedł moment, w którym musimy się rozstać. Ale to rozstanie jest tylko nominalne, w moim sercu nadal jesteście najważniejszymi ludźmi w życiu. Mamo, może niedługo ja też zostanę mamą, ale mocno wątpię, że osiągnę Twój poziom, nie spotkasz się z taką opieką jak Ci zależało. Tato dziękuję za rady, jak myślałem, zbyt surowe wychowanie. Przekraczając próg prawdziwie dorosłego życia, rozumiem, jak bardzo miałeś rację. Dziękuję, kochanie!

Dzisiaj jest najszczęśliwszy dzień w moim życiu.Jestem bardzo wdzięczna mojej wspaniałej teściowej i teściowi za wychowanie tak wspaniałego syna. Cieszę się, że go poznałam i zakochałam się. Jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, z którą chętnie podzielę się swoim życiem. Zdałem sobie sprawę, że znalazłem prawdziwą miłość i zachowam ją w sercu do końca swoich dni. Naprawdę doceniam i kocham twojego syna. Dziękuję bardzo!

Drodzy Mamo i Tato! Dziękujemy Ci za Twoją miłość – otacza nas i otacza od urodzenia, za wsparcie w różnych momentach naszego życia. Dzięki Twojej ochronie śmiało wkraczamy w nowe życie rodzinne, wiedząc, że zawsze mamy do kogo zwrócić się o radę, miłe słowo i pomoc.

Podziękuj rodzicom na weselu

Z całego serca dziękuję rodzicom na weselu

Dziękuję _____ i _____ za to, że wychowali tak piękną córkę – standard kobiety i żony dla mnie, bo jest w niej tyle czułości i życzliwości, że każda spędzona z nią minuta jest przepełniona radością i szczęściem. Obiecuję, że docenię i pokocham twoją córkę, ochronię ją przed wszelkimi problemami i sprawię, że będzie najszczęśliwsza w każdej sekundzie naszego wspólnego życia!

Dzisiaj jest dla nas bardzo szczęśliwy dzień. W imieniu naszej młodej rodziny pragniemy serdecznie podziękować naszym rodzicom za ich miłość, życzliwość i wsparcie w każdej sytuacji. Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości (nie moglibyśmy tego zrobić bez Was), za nieocenione rady i po prostu za bycie Wami.Wznosimy szklankę za zdrowie i długowieczność naszych rodziców!

Dziś brzmią dla nas wszystkie słowa, a rodzicom gratulujemy i dziękujemy, bo bez Was nie byłoby nas, nie byłoby wesela. Dziękujemy za radość bycia przy Tobie, czując Twoje ciepło i wsparcie w najtrudniejszych dniach. Dziękuję bardzo za cierpliwość, troskę i prawdziwą miłość!

Drodzy i szanowani nasi rodzice, dzisiaj w dniu naszego ślubu chcemy Wam podziękować za Wasze ciepło, zrozumienie, wychowanie i opiekę. Wy jesteście dla nas najdroższymi ludźmi, dziękujemy za komfort i wysiłek dla naszego szczęścia. Jesteś dla nas przykładem dobrej rodziny, jesteś dla nas wsparciem i nadzieją. Jesteśmy za to niezmiernie wdzięczni.

Wspólne słowa pary: „Nasi drodzy rodzice, dzisiaj, w tak wyjątkowy dzień, w dniu założenia naszej rodziny, chcemy serdecznie podziękować za najważniejszą rzecz, którą wy dał nam – za nasze życie. Dałeś nam wychowanie i dzieciństwo, o którym możemy tylko pomarzyć, wsparcie i wiarę. Dziękujemy za twoje wysiłki, pracowitość i wytrwałość.”

Rodzice, z podekscytowaniem i niepokojem, w ten magiczny dzień ślubu przyjmą słowa wdzięczności przede wszystkim za bezcenny dar życia nam dany. Bez Waszych: wsparcia, życzliwości, zrozumienia, rady nic by się nie wydarzyło. Wektor szczęścia rodzinnego wyznaczany jest za pomocą wszechogarniającej, bezinteresownej miłości. Jesteś wzorem do naśladowania, powodem do dumy, czasem uśmiechu. Dziękujemy, że jesteście naszymi aniołami stróżami!

W tym wzruszającym i radosnym, ekscytującym i szczęśliwym dniu chcemy bardzo podziękować naszym drogim rodzicom. Dałeś nam życie, posypałeś nasze dzieciństwo kwiatami radości, jesteś zawsze tam i nigdy nie odmówisz pomocy. Dziękuję rodzinie. Życzymy w nim dobrego zdrowia i spokoju, długiego życia i pomyślności.

Dziś, w dniu naszego ślubu, chcielibyśmy podziękować naszej babci za szczerą miłość, życzliwe zrozumienie i pomoc, za wrażliwe serce i słodką duszę. Dziękuję skarbie. Życzymy długiego życia, jasnego szczęścia i wielkiej radości.

Dziękujemy bardzo, nasi drodzy rodzice. Dałeś nam nie tylko życie, ale życie pełne radości, zabawy, szczęścia i dobrobytu. Wychowałeś nas i zawsze tam byłeś, wierzyłeś w nas i nadal wierzysz. Dziękuję za wszystko, co zrobiłeś dla naszej korzyści.A w ten szczęśliwy dzień – w urodziny naszej rodziny, życzymy Wam zdrowia i dobrego samopoczucia w życiu, odważnych sił i częstych wakacji!

Dziękuję wam, rodzice, za dreszczyk serca i doświadczenie duszy, za zrozumienie i wieczne wysiłki. Dziś jest dla nas szczęśliwy dzień, dziś mam własną rodzinę. Czas znów powiedzieć, jak bardzo cię kocham, jak bardzo jestem z ciebie dumny. Moje życie, moje szczęśliwe dzieciństwo, moje marzenia i osiągnięcia to twoja zasługa. Dzięki za wszystko. Doceniamy Cię, szanujemy i uwielbiamy.

Nasi drodzy rodzice! Dziękuję, że jesteś z nami w tym ważnym dniu. Mówią, że między matką a dzieckiem istnieje nierozerwalna więź. Tak więc, tworząc nową rodzinę, jakbyśmy sadząc małe, delikatne drzewo, nadal przebywamy w twoim wiecznie zielonym ogrodzie. Jesteśmy zawsze z Tobą. Pragniemy również życzyć Wam z całego serca trochę odpoczynku, życia dla siebie, bo kochający się rodzice są dla młodych najsilniejszym fundamentem. Mówią, że „pomarańcze nie narodzą się z osiki”, co oznacza, że ​​będziesz szczęśliwy, a my powtórzymy za tobą. Dziękujemy, że nas masz!

Nasz kochany i kochany tata i mama! Serdecznie dziękujemy za otrzymane dziś prezenty, za uwagę i ciepło, jakimi nas obdarzacie. Bardzo dziękujemy za czułość, która nas otaczała od czasów, gdy byliśmy małymi dziećmi, za miłość, która wspierała nas w najtrudniejszych chwilach. To szczęście być blisko ciebie, ciągle czuć swoje ramię.Zawsze będziemy brać z Ciebie przykład, przychodzić po radę, szanować i kochać.

„Kochanie (imiona mamy i taty pana młodego)! Dziękuję Ci z całego serca za dołożenie wszelkich starań w wychowaniu wspaniałego, godnego człowieka – Twojego syna, którego kiedyś spotkałam i bardzo zakochałam. Będę nosił tę miłość przez całe życie, a nasza wielka rodzina zawsze będzie przyjazna i silna”.

Drodzy goście! Dziś na naszym weselu są osoby, bez których to święto po prostu się nie odbyło – rodzice mojego ukochanego małżonka. Oddali życie i wychowali wspaniałą osobę – odważną, życzliwą i mądrą. Są wzorem do naśladowania i moją drugą rodziną. Z całego serca życzę zdrowia, pomyślności i długowieczności! Ten toast jest dla Was, drodzy rodzice!

Mamo i tato! Pozostaniecie mi bliskimi i drogimi ludźmi do końca życia. Dziękuję za to, że raz dałeś mi życie, spędziłeś wiele nieprzespanych nocy, zainwestowałeś we mnie wszystkie swoje siły i pieniądze bez śladu. Tylko dzięki Waszym wysiłkom wyrosłem na godnego człowieka i postanowiłem podjąć odpowiedzialny krok, ofiarowując ukochaną rękę i serce. Nie martw się mamo, (imię panny młodej) zaopiekuje się mną nie gorzej niż ty. Nie martw się tato, pokażę się jako prawdziwy mistrz i obrońca. Dziękuję rodzicom za wszystko, co dla mnie zrobiliście i na ten dzień!

Nasi wspaniali rodzice, drodzy ludzie, jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za wszystko, co nam daliście i zrobiliście. Obiecuję pozostać posłuszną córką i słuchać twoich rad. Zawsze będziesz dla nas przykładem, a my również postaramy się zbudować silną, przyjazną, szczęśliwą rodzinę. Dziś nadal jestem panną młodą i mocno cię przytulam, a jutro obudzę się jako żona, ale nasze spotkania będą tak radosne i miłe jak wcześniej.

Mamo i tato, bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie. Pozdrawiając nas chlebem, pokazujesz, że błogosławisz nasz wybór. Obiecujemy chronić nasze szczęście i uczucia, cenić się nawzajem tak, jak ceniona jest sól i bułka tarta. Mamy nadzieję, że zawsze pomożesz naszej młodej rodzinie swoją radą i wsparciem we wszystkich przedsięwzięciach.

Dziękuję za twoją piękną córkę, najbardziej kobiecą, najpiękniejszą jaką możesz spotkać na tym świecie. Rozumiem, że otrzymałem prawdziwy skarb. Obiecuję chronić moją żonę, dbać o nią tak, jak na to zasługuje. Żeby obok mnie czuła się tak szczęśliwa, jak w domu rodziców.

Te słowa są przeznaczone tylko dla osób, które kocham najbardziej – mama i tata! Słowa nie mogą wyrazić wdzięczności, jaką dla ciebie czuję. Dziękuję za każdą sekundę Twojego udziału w moim życiu, za każde słowo rzucone do mnie ku zbudowaniu.

Drodzy i drodzy rodzice, z całego serca chcemy Wam podziękować za ciężką pracę, którą w nas włożyliście! Za wszechogarniającą pomoc i ogromne wsparcie w organizacji naszego wspaniałego ślubu i luksusowych prezentów. Dziękuję, że zawsze tam jesteś, bez względu na wszystko, w każdej chwili. Jesteś na zawsze w naszych sercach!

Piękne słowa podziękowania dla rodziców na weselu, z głębi serca

Dziękuję rodzicom na weselu, z głębi serca

Bardzo dziękuję za te cudowne wakacje, dzięki którym każdy z nas pamiętał, że prawdziwa miłość istnieje na świecie. Wszak patrząc na młodych bardzo chcę życzę każdemu z obecnych wielkiego szczęścia, aby jego oczy iskrzyły się iskrami, jak nowożeńcy. Dziękuję za głośną zabawę, za wspaniałe konkursy i tańce. Dziękuję za miłe słowa i ciepłe uśmiechy. za szczerą atmosferę i dobrą nadzieję. Miłość i lojalność wobec młodych, wszystkiego najlepszego dla wszystkich gości. I niech miłość uratuje świat!

Moja kochana i kochana mama i tato! Dzisiaj zobowiązałem się do zachowania i ochrony rodziny. Ale nic z tego by się nie wydarzyło, gdyby nie ty. Dopiero dzięki Waszym staraniom z młodzieńca zmieniłem się w niezależnego człowieka, przestałem bać się odpowiedzialności i nieznanego. Ciężko przesadzić z Twoim udziałem w moim życiu i wychowaniu, nauczyłeś mnie ważyć każde słowo, które wychodzi z moich ust, a także dokończyć rozpoczętą raz pracę.Zawsze czułem Twoją niewidzialną obecność i nawet teraz, kiedy przekraczam próg nowego życia, widzę aprobatę w Twoich pięknych oczach. Dziękuję, moi bliscy!

Dziękujemy, nasi kochani, nasi złoci rodzice. Jesteśmy Ci niezmiernie wdzięczni za życzliwość i zrozumienie, za wsparcie i miłość, za szczerość i szacunek, za pomoc i jasną nadzieję. Ukochani rodzice, bądźcie wiecznie zdrowi, silni, odnoszący sukcesy i szczęśliwi. Bardzo Cię kochamy i doceniamy.

Moi drodzy rodzice! Dziękuję Wam w obecności wszystkich obecnych dzisiaj na naszej uroczystości za wspaniałe wesele, za wielką pomoc w przygotowaniach, za nieprzespane noce, niepokój, marnotrawstwo i nerwy! Dziękuję za kochanie i kochanie mnie każdego dnia! Dziękuję za inspirowanie mnie do bycia dobrym człowiekiem i ciągłe mówienie mi, że zasługuję na szczęście. Dziś jestem całkowicie szczęśliwa, znalazłam męża i zostałam ukochaną żoną. Obiecuję wam, rodzice, że nie zapomnicie o was i zawsze podzielę się z wami moimi radościami. Chcę Ci powiedzieć, że jesteście najlepszymi rodzicami na świecie!

Oczywiście najbardziej wzruszającej wdzięczności dla rodziców na weselu nie należy czytać z kartki. Lepiej nauczyć się jej słów na pamięć. Ale nawet jeśli zapomnisz lub coś pomieszasz, nic strasznego się nie stanie, ponieważ głównym kluczem do sukcesu takiego występu jest Twoja szczerość.

Dzisiaj wszystkie słowa są na naszą cześć i gratulujemy i dziękujemy pozostałym bohaterom tej uroczystości – naszym rodzicom. Nasza kochana i kochana mama i tata! Bez Ciebie nie byłoby nas, nie byłoby naszego ślubu. Dziękujemy za radość bycia przy Tobie, czując Twoje ciepło i wsparcie w najtrudniejszych dniach. Dziękuję bardzo za cierpliwość, troskę i prawdziwą miłość!

Drodzy goście! Chcę podzielić się z Wami dobrą wiadomością: znalazłem innego rodzica! To wspaniali ludzie, którzy stali się moją drugą rodziną. Dziękuję im z całego serca za pomoc i wsparcie. Masz wspaniałego syna z wieloma wspaniałymi cechami, które z pewnością nie rozwinęłyby się, gdyby nie Twój udział! Chcę pić za długowieczność i zdrowie (imiona rodziców)!

Drodzy rodzice, całkiem niespodziewanie dla Was dzieci dorosły. Teraz stoimy przed Wami z uczuciem najgłębszej wdzięczności za całą czułość, troskę, miłość nam przekazywaną. Potrafiłeś przeżyć lata prób, najbardziej drżących doświadczeń, zachowałeś najważniejsze uczucia – zaufanie, tylko dzięki Tobie mamy coś do wyrównania i do czego dążyć.To Ty jesteś naszą wizytówką w codziennym zgiełku śmiertelnego świata, gdziekolwiek zabierze nas nasza łódź szczęścia, widzimy Twój sygnał, wiemy, że na pewno przyjdziesz z pomocą. Dziękuję za wszystkich ulubionych!

„Drodzy rodzice! Z całego serca dziękuję za to, że dałeś temu światu tak wspaniałą, miłą i kochającą osobę, która dziś została moim mężem. Postaram się być dla ciebie dobrą córką, synowo. Zaopiekuję się Twoim synem, zawsze i we wszystkim pomogę mu i pójdę z nim w radości i nieszczęściu. Dziękuję za błogosławieństwo naszego związku!”

„Kochanie (imiona rodziców)! Jak nikt inny wiesz, jak piękna jest twoja córka, która dziś została moją żoną. Bardzo ją kocham i zachowam naszą rodzinę, honor i lojalność. (imię żony) wkroczyła w moje życie jak promień słońca i ogrzewa mnie do dziś. Dziękuję, rodzice!”.

Od tego momentu nasze rodziny znacznie się powiększyły, a my nowożeńcy odnaleźliśmy się w codziennym zgiełku. A nasza radość będzie niepełna, jeśli nie podziękujemy tym, dzięki którym to wszystko się wydarzyło – naszym nieocenionym rodzicom. Kochane Matki, od dnia naszych narodzin, do tej pory przy tym stole opiekowałyście się nami, radziłyście, dawałyście z siebie wszystko bez śladu. Drodzy ojcowie, chroniliście swoje dzieci przed drzwiami szpitala położniczego, do drzwi urzędu stanu cywilnego, nie pozwoliliście im pójść w złą stronę. Niski ukłon, drodzy!

Jaka szkoda, że ​​nie można postawić na wadze, cała nasza wdzięczność dla najdroższych ludzi – rodziców.Zapewniamy, że tylko największe wagi mogą pomieścić taki ładunek wdzięczności. Dziękuję, kochani, za nauczenie mnie, jak stać się prawdziwą osobą, pokazując na przykładzie, jak prawidłowo żyć, aby nie zasłaniać oczu przed innymi. W trudnych, a czasem, jak nam się wydawało, beznadziejnych sytuacjach bezkrytycznie wierzyli w nas, nawet bardziej niż w nas samych. Wspierali nas we wszystkich przedsięwzięciach, nie zostawiali nas bez rady, gdy potrzebowaliśmy, opiekowaliśmy się, nawet gdy dzieci dorosły. A teraz Twoja niewidzialna opieka otula nas jak ciepły, delikatny szal. Słowa wdzięczności na zawsze zabrzmią w naszych sercach.

Te słowa są przeznaczone tylko dla osób, które kocham najbardziej – mama i tata! Słowa nie mogą wyrazić wdzięczności, jaką dla ciebie czuję. Dziękuję za każdą sekundę Twojego udziału w moim życiu, za każde słowo rzucone do mnie ku zbudowaniu. Umiłowana Matko, jestem Ci nieskończenie wdzięczna za nieprzespane noce, kiedy byłam jeszcze bardzo mała i za te same noce, kiedy dorosłam i zaczęłam znikać z przyjaciółmi, a Ty nie spałaś i czekałaś na mnie. Drogi tato, dziękuję, że nauczyłeś mnie być mężczyzną, nie bać się brać odpowiedzialności za wszystko, co zrobiłem. Kocham cię i wiem, że wychowałeś prawdziwą osobę.

Nasi drodzy i życzliwi rodzice, w dniu naszego ślubu wyrażamy Wam wdzięczność za Waszą miłość i troskę. Drodzy, daliście nam życie i szczęśliwe dzieciństwo, piękne marzenia i pewność siebie. Dziś narodziła się nowa – nasza rodzina i mamy nadzieję, że w odpowiednim czasie i trudnym momencie Państwa rady i wsparcie pomogą nam pokonać każdą barierę. Bądźcie zdrowi, kochani, a jesteśmy głęboko kochani.

W dniu, który jest dla nas ważny i radosny, w dniu naszego ślubu, serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom, którzy nie tylko dali nam życie, ale sprawili, że było jasne, szczęśliwe, wesołe , ciekawe i cudowne. Dziękuję Wam drodzy za nieprzespane noce i nieustanne wysiłki, za wszystkie trudy i nieocenioną dla nas pracę. Życzymy najsilniejszego zdrowia i najjaśniejszego szczęścia.

Dziękuję, drodzy rodzice. Dziś świętujemy urodziny naszej nowej rodziny, teraz jesteśmy mężem i żoną, a zanim zaczniemy pracę nad kartą rodziny, o domowym komforcie, chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność, kochani. Wy jesteście ludźmi, dzięki którym się urodziliśmy i nauczyliśmy się żyć radośnie, szczęśliwie, ciekawie, dzięki Wam nauczyliśmy się i wychowaliśmy na dobrych ludzi, dzięki Wam możemy marzyć i realizować swoje marzenia. A dziś jedno z nich się spełniło – jesteśmy rodziną. Dziękuję wam, rodzice, bądźcie zdrowi i żyjcie jeszcze wiele, wiele lat bardzo praprawnukom. Pokój wam, dobrobyt i szczęśliwe uśmiechy na radosnych twarzach.

Nasi kochani, kochani rodzice! Serdecznie dziękujemy za pomoc, jaką nam okazaliście w przygotowaniach do uroczystości weselnych. Serdecznie doceniamy wszystkie Twoje wysiłki, wszelką pomoc. Bez Ciebie nigdy nie poradzilibyśmy sobie z tak trudnym zadaniem. Twoja wiedza i doświadczenie, których wciąż bardzo nam brakuje, przydały się we właściwym czasie. Podjęłaś się całej najtrudniejszej pracy, pozostawiając nam tylko radość z nadchodzącej uroczystości. Z całego serca dziękujemy za wszystko, co dla nas zrobiliście.

Drogi Tato, dziękuję za Twoją miłość i wierne wsparcie, za pomoc i szczere zrozumienie. Dziś mamy własną rodzinę i mamy nadzieję, że będziesz naszym mądrym doradcą, pozostaniesz tym samym ukochanym i kochającym ojcem, staniesz się szczęśliwym i życzliwym dziadkiem. Dziękuję kochanie za wszystko.

Dziękujemy bardzo za wszystko, czego nam dzisiaj życzysz! Byliśmy niezmiernie zadowoleni, że otrzymaliśmy od Was tak wiele gratulacji i prezentów, drodzy goście! Jesteśmy pewni, że spełnią się wszystkie miłe słowa i słodkie życzenia dla naszej nowo powstałej rodziny! Serdecznie dziękujemy za udostępnienie nam tego dnia!

W dniu naszego ślubu, w urodziny naszej rodziny, chcę podziękować pięknej mamie i powiedzieć „dziękuję” za szczęśliwe życie i jasne nadzieje, za pomoc w każdej chwili i prawdziwa miłość, za dobroć serca i szczerość duszy. Drogi, Bóg zapłać za zdrowie, powodzenia i wszystkiego najlepszego. Kochamy Cię.

Mamo i tato! Ty, jak nikt inny, wiesz, jak dobre jest (imię panny młodej)! Dziękuję, że przyjąłeś mnie całym sercem i pozwoliłeś pokochać swoją córkę. Jestem niesamowicie szczęśliwa nawet na samą myśl, że od teraz jesteśmy mężem i żoną. Bądź obok nas i dalej, bez Ciebie nie będziemy tak szczęśliwi, jak wszyscy nas dzisiaj widzą!

Rodzice! Dziękuję za nieprzespane noce, niedopowiedziane słowa, wylewanie łez i darowizny w naszym kierunku. Bez Ciebie jesteśmy niczym! Dziękujemy za uczynienie nas tym, kim jesteśmy dzisiaj. Wszystkie nasze sukcesy są Twoimi sukcesami. Bardzo cię kochamy! Niskie nachylenie do Ciebie!