Śmieszne życzenia urodzinowe

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najlepszych komiksowych życzeń urodzinowych własnymi słowami, do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

W twoje urodziny życzę żywych emocji, niezapomnianych spotkań i ucieczki duszy, bo życie mierzy się nie liczbą oddechów, ale chwilami, w których zapiera dech w piersiach !

Życie jest proste i proste, jak autostrada, nie wszyscy są zainteresowani. Życzę, aby twoje przeznaczenie było pełne nieznanych ścieżek i nieoczekiwanych zwrotów. Aby na każdym kroku czekały na Ciebie tylko miłe niespodzianki!

POWODZENIA! W tym krótkim słowie każda litera coś szepcze. Czy słyszysz? „U” – sukces, „D” – dobroć, „A” – aktywność, „H” – zmysłowość, „I” – obfitość. I tylko dodam – wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego. Życzę Ci nie kwaśnieć w życiu, ale zawsze trzymaj się tęczy pozytywów, życzę Ci tyle lawendy, jak na wszystkich kontach we wszystkich szwajcarskich bankach, życzę Ci tyle szczęścia, ile meteorytów i meteorytów jest w całym Wszechświecie .

Niech w życiu wszystko przemija, z wyjątkiem zdrowia, pieniędzy i intymności! Wszystkiego najlepszego!

Chcę ci życzyć prawdziwie królewskich umiejętności organizacyjnych, aby pracowity i zaradny Szary Wilk wykonał całą pracę, a ty otrzymasz wszystkie ukochane jabłka.

Wszystkiego najlepszego! Nawet jeśli wydaje ci się, że wszystko jest złe, wiedz, że w rzeczywistości wszystko jest dobre, po prostu jeszcze tego nie zrozumiałeś.

Życzę ci znaleźć mądrego, przystojnego i bogatego męża. Niech wszystkie cechy zostaną połączone w jednym, w przeciwnym razie będziesz musiał trzykrotnie wyjść za mąż! Wszystkiego najlepszego, bądź wesoły i szczęśliwy.

Szczęśliwego dnia i miłego dnia. Życzę miłego nastroju, nieustannego pędu i ruchu w górę – ku marzeniom, zwycięstwom, laurom sławy, pożądaniu gwiazd. Niech dzisiaj i za czterdzieści lat twój piąty punkt zostanie przyciągnięty do przygód i wielkich czynów.

Jesteś zabawnym i psotnym człowiekiem! Więc łap odpowiednie gratulacje: niech twoje zdrowie będzie silne, jak piracki rum, niech nie będzie pustych nabojów w armacie i może szczęście nigdy nie odwróci się od ciebie plecami. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla kobiety tajemniczej, kobiety słodyczy. Chciałbym, żeby usta zmęczyły się tylko namiętnymi pocałunkami, dłonie od konta dużych środków osobistych, nogi od wesołego tańca życia, a serce od wyboru między najlepszymi a śmiercią.

Wszystkiego najlepszego z głębi serca i innych organów! Chciałbym, aby sól była obecna tylko w jedzeniu, a reszta twojego życia była słodka i cudowna. Życzę szczęścia do szaleństwa, wielkiej radości do dobrego szaleństwa i pasji do konwulsji miłości.

Wszystkiego najlepszego! Nie oczekuj cudów, zastanawiaj się sam: dziś, jutro i zawsze. Życzę Ci wysokiego życia, ciągłego szczęścia i kreatywności na co dzień.Niech serce bije w rytmie „miłości”, niech „szczęśliwy uśmiech” zawsze świeci na Twojej twarzy!

Gratuluję ci urodzin i życzę ci jutro nie cierpieć z powodu okropnego kaca, ale dziś możesz imprezować w całości. Obyś żył fajnie i wesoło, obyś myślał łatwo i poprawnie w każdej sprawie, obyś podejmował właściwe i racjonalne decyzje, obyś zawsze miał pieniądze i nigdy nie zabrakło Ci pomysłów na poprawę swojej natury i życia w szumie.

Chcę, abyś poznał miłego maga, który podaruje ci uniwersalną różdżkę. Aby ta różdżka, niczym drzazga, nie pozwalała ci usiedzieć w miejscu, ale pobudzała chęć pójścia naprzód w kierunku nowych celów. Aby ta różdżka pomagała uporać się z każdym wrogiem, nawet jeśli ma być używana poprzez kontakt fizyczny. Aby ta różdżka stała się silnym wsparciem w przypadku ziemskich burz i huraganów. Niech wszystko w życiu się spełni i okaże się łatwe, jakby zamówione przez magiczną różdżkę. Wszystkiego najlepszego!

Niech życie przypomina bajkę, w której słodkie wróżki spełnią życzenia, a nieprzyjemni Kościej i Wąż Gorynych zostaną pokonani!

Życzę Ci wielu rzeczy na urodziny. I niech na tym stosie będzie bogactwo, szczęście, szczęście, dobro. Życzę ci również łopaty, aby wiosłować w ten stos stale coraz więcej ziemskich błogosławieństw i pożytecznych zdobyczy. I masz więcej wiernych przyjaciół, którzy wspierają Cię w trudnych sytuacjach życiowych i podczas hałaśliwych zabawnych uczt.

Życzę Ci 12 miesięcy bez choroby, 53 tygodni dobrych rzeczy, 365 dni szczęścia, 8760 godzin sukcesu, 525600 minut miłości i 315360000 sekund dobrych chwil.

Gratuluję ci urodzin i życzę ci więcej szczęśliwych dni w twoim życiu, wspaniałych wiadomości i przyjemnych wrażeń, aż do gęsiej skórki. Niech los zapewni ci szyk i luksus, niech w twojej małej głowie zawsze będzie wystarczająco dużo inteligencji, niech twoje serce nieustannie bije w rytmie tańca szczęścia.

Niech Bóg da ci żyć tak starym, że nie da się ich policzyć! Niech Bóg da ci doskonałe zdrowie! Niech ci Bóg błogosławi i zawsze jedz i pij! Kochaj swoją żonę bez dni wolnych i tysiąc procent rocznie!

Serdeczne, komiksowe życzenia urodzinowe

Polecane
śmieszne życzenia urodzinowe

Możesz wiele życzyć w swoje urodziny. Ale po co to robić, bo możesz chcieć czegoś zupełnie innego.Dlatego życzę ci szybkiego spełnienia wszystkich twoich pragnień!

Chcę życzyć ci w urodziny, abyś był prosty jak wiatr, niewyczerpany jak morze i jak ziemia, pełen pamięci. Bądź lekki na nogach, jak żagiel statku, bądź wesoły, jak śpiew fal, szeleszczących na otwartej przestrzeni. I niech cały dreszczyk życia wszystkich czasów i ras zawsze żyje w tobie!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę, aby wszystko, co genialne, było proste, aby wszystko, co się dzieje, było pełne fajnych chwil i gwiezdnych chwil chwały. Życzę, abyś zawsze miał możliwość przepłacania, rozkoszowania się żołądek przysmakami, a serce cudami.

Ogólnie rzecz biorąc, niech wszystko w Twoim życiu koktajlu będzie zgodne z TWOIM gustem i proporcjami, których potrzebujesz!

Ręce od księży, głowa po jednej stronie, zawsze zwalniające pielęgniarki – to wszystko oczywiście nie dotyczy ciebie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę Ci nie wkładać palców w gniazdo losu, nie dać się uderzyć w twarz od życia, szyku i dobrej zabawy każdego dnia.

Wszystkiego najlepszego skarbie. Życzę ci trzymać tyłek z kranem, a usta z kokardą, życzę ci kryształowych butów na nogach, a w rączkach złotego klucza życzę motyli w brzuchu, a czasem zdrowych, czasem zabawnych karaluchów w Twojej głowie.

Wszystkiego najlepszego! Niech najpiękniejsze dziewczyny będą Twoje! Niech wszystkie fajne i kreatywne pomysły kręcą się w Twojej głowie i dają możliwość ich realizacji z maksymalnymi korzyściami! Życzę Ci mieć dom z ogrodem, w którym w garażu stanie idealny samochód, a w kuchni idealna żona będzie gotować! Niech twoje życie będzie fajniejsze niż jakakolwiek seria! Bądź na haju, gdy jesteś młody!

Każdego roku jest to książka z pustymi stronami. Więc codziennie twórz arcydzieło, używając wszystkich kolorów życia … i tak, aby każdego dnia, kiedy coś piszesz, był uśmiech na Twojej twarzy! Obyś zobaczył całe piękno tego świata i spełniły się wszystkie Twoje marzenia. Wszystkiego najlepszego!!!

Życzę Ci beczki szczęścia na urodziny, kosza szczęścia, niech pieniądze rosną w ogrodzie, na wsi! Nieuleczalne zdrowie, utrzymujące się szczęście, ciężki atak szczęścia. Żyj na ulicy zgody, oczywiście, w mieście miłości i stwórz swoje najpiękniejsze, najbardziej intensywne życie!

Wszystkiego najlepszego!!! Niech małe cuda zdarzają się tak często, jak to konieczne. Postawiony cel jest zawsze realizowany na czas. Urzeczywistnienie szczęścia nie opuszcza cię nawet w trudne dni. Podróżuj i ciesz się każdym dniem, w którym żyjesz!

Dzisiaj jest cudowny dzień, powiedziałbym najlepszy dzień w roku, bo w tym dniu urodziła się cudowna osoba, a ten mały człowiek to ty, mój drogi przyjacielu. Życzę Wam, abyście obdarzyli uśmiechem wszystkich wokół siebie, aby wszystko w Waszym życiu poszło gładko i zgodnie z planem, choć nie.Niech twoje życie toczy się pełną parą, niech będzie wiele przygód i nowych znajomości, niech się czasem wstydzisz, ale nigdy się nie nudzisz.

Jeśli budzisz się z niecierpliwością na wydarzenia nowego dnia, jeśli godziny pracy mijają w mgnieniu oka i nie masz ochoty wyjeżdżać, jeśli weekend to czas na relaks i pozytywne, to szczęście dotyczy ciebie, a jeśli nie, niech tak będzie. Gratulacje!

Nie mogę się powstrzymać od przeprosin za spóźnione życzenia urodzinowe, ale tak właśnie jest. Życzę Ci dodatkowo torby szczęścia, powodzenia w skakaniu, miłości w pogoni. Niech twoje życie, jak prawdziwe wino, z wiekiem tylko rośnie, staje się jaśniejsze i bogatsze, nabierając dziwacznego aromatu i smaku. Kochaj życie, ciesz się cudownymi chwilami i morzem pozytywów.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin tyle kłopotów! Goście muszą otrzymywać, karmić i pić, bawić, a następnie przywrócić dom do wyglądu mieszkalnego … masz oczywiście poważną pracę do wykonania, ale nie pozostaniemy w długach – gratulujemy ci z dna naszego kiery! Życzymy Wam tyle szczęścia, by starczyło również dla Waszych wnuków i takiego szczęścia, aby życzenia spełniły się, gdy tylko je spełnicie!…

Droga urodzinowa dziewczyno, pozwól, że cię uhonoruję, wielbię i ubóstwiam, podziwiam i podziwiam. Niech od tego dnia zaczną się cuda, a problemy się kończą, zakupy zawsze się udają, ciasta się nie palą, a paznokcie nie łamią się. Zdrowie, szczęście, miłość!

Szczęśliwych walentynek.Życzę, aby w życiu zawsze starczyło świeżego chleba z masłem i pysznym kawiorem, życzę Wam nadepnąć na grabie sukcesu i powodzenia, abyście na zawsze byli zakochani w człowieku i szczęśliwi jak słoń i zadowoleni jak boa dusiciel.

Niech twoje życie zawsze będzie kłujące, trudne do osiągnięcia, ale słodkie i pogodne. Ogólnie maliny! Postaraj się to oznaczyć, aby sąsiedzi spali spokojnie, a policjant okręgowy nie miał więcej roboty! Wszystkiego najlepszego!

Ręce od księży, głowa po jednej stronie, zawsze zwalniające pielęgniarki – to wszystko oczywiście nie dotyczy ciebie. Wszystkiego najlepszego i życzę Ci nie wkładać palców w gniazdo losu, nie dać się z życiem uderzyć, cieszyć się humorem, szykiem i bawić się każdego dnia.

W moje urodziny szczerze życzę Ci zachorowania na miłość (tu to zależy od Ciebie – albo złapiesz nowego wirusa, albo niech chroniczna miłość się pogorszy). Nie należy szukać lekarstw, samemu chorować i zarażać innych! I niech miłość będzie jedyną nieuleczalną chorobą w Twojej dokumentacji medycznej.

Życzę Ci dużo zieleni w Twoje urodziny! Nie na świątecznym stole, ale w twoich kieszeniach! Powodzenia!

Najcieplejsze komiksowe życzenia urodzinowe z głębi serca

Piękna
śmieszne życzenia urodzinowe

Tyle hałasu i kłopotów ze względu na jeden dzień! Ale to logiczne… W końcu każde urodziny świętujemy tylko raz w życiu! Wesołych świąt dla Ciebie ! Obyś znalazł wszystko, czego chcesz w dzisiejszych prezentach, a reszta, której nie znajdziesz, pojawi się w Twoim życiu w bardzo bliskiej przyszłości!

Najpiękniejsze wakacje to urodziny. Zwłaszcza jeśli celebrujesz to z sukcesem, ładunek żywotności i wspomnień będzie trwał przez cały rok. Dzisiaj są twoje urodziny. To wspaniałe wydarzenie uczcimy na najwyższym poziomie. I niech jutro będą lekkie zawroty głowy i trochę pomarszczona twarz, ale nie jest grzechem pić za zdrowie przyjaciela. I bez względu na to, ile i co, najważniejsze jest, aby nie urazić przyjaciela. Życzę Wam wielkiego szczęścia, powodzenia i wszystkiego najlepszego. Niech twoje marzenie się spełni i niech wszystko w twoim życiu pójdzie dobrze.

Czy uważasz, że wszyscy są szczęśliwi, że urodziłeś się w tym dniu? Ale nie: wszyscy są po prostu szczęśliwi! Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego! I zostawię moje gratulacje jako zaklęcie Harry’ego Pottera: zdrowy buticus, szczęśliwy każdy deniusz, sukcesy priidinius, lubius, dreamnius, veselinius i chudinius. Niech wierni i życzliwi przyjaciele, tacy jak Ron i Hermiona, będą w pobliżu, niech twoje zdrowie będzie silne, jak korzeń mandragory.

Od dłuższego czasu zastanawiałem się, co Ci dać i postanowiłem wysłać tę emotikonę.Mam nadzieję, że Ci się nie podobało i czekam na następne wakacje, aby mnie zaprosić i dać możliwość zadośćuczynienia. Gratulacje!

Niech w samochodzie Twoich marzeń powstanie wolna od wybojów ścieżka. W pobliżu są ci, którzy dużo zasługują, a daleko są ci, którzy dużo mówią, a mało reprezentują.

Życzę Ci obudzić się w nieznanym miejscu, nie pamiętać jak tam trafiłeś, znaleźć się na jachcie w kostiumie kąpielowym i okazało się, że jacht jest Twój i kupiłeś to wczoraj i opłynął świat z rodziną i przyjaciółmi. Gratulacje mi się podobały, chodźmy napić się szybciej, już wziąłem strój kąpielowy)

Hej kochanie! Chcę ci pogratulować. Jesteś dla mnie najfajniejsza i najbardziej pożądana. Chcę, żebyś zawsze była po mojej stronie. Życzę, aby wszyscy twoi przyjaciele zazdrościli ci z mojego powodu.

Wszystkiego najlepszego! Pyszne dżemy, słodycze i ciasta dla Ciebie! Po prostu nie jedz za dużo, bo boli cię żołądek! Zdrowie!! Trzymaj ogon zawsze z pistoletem! Niech na co dzień otacza Cię tylko pozytyw i humor! Wakacje – no oczywiście tylko za granicą! Jesteśmy zawsze tam, jesteśmy tutaj i jesteśmy gotowi przyjść do Ciebie w każdej chwili!

Twoje urodziny to nie tylko okazja do picia i jedzenia, ale także spotkania z dużą grupą bliskich przyjaciół, aby tego wieczoru dać Ci jak najwięcej śmiechu i pozytywów.

Wszystkiego najlepszego i życzę w dniu zbliżania się mądrości siwych włosów chcę złotą rybkę w akwarium, magiczny pierścionek na palcu, własnoręcznie zrobiony obrus na stole, latający dywan jako transport osobisty, kwiat-siedmiokwitnięcie w wazonie i czapki niewidzialności przed nieprzyjemnymi twarzami.

Szefie, gratulacje. Dlaczego się kłócisz, szefie? Wszystkiego najlepszego, obyś miał mądrych i inteligentnych podwładnych, z którymi praca będzie łatwa i przyjemna, tak jak u nas.

Mówią, że szczęście należy do nieustraszonych! Tak więc życzę Ci tak dużo tej nieustraszoności, aby szczęście wystarczyło całej rodzinie na wiele, wiele lat! Wszystkiego najlepszego!!!

Z całego serca gratuluję Ci urodzin i życzę Ci zawsze dość chleba i masła, aby w życiu nie było fałszywego szczęścia i złudzenia optycznego, abyś miał nos na sukces, jak pies , i oko na coś ciekawego, jak orzeł.

Życzę Ci wszystkich marzeń o sprzedawaniu, kupowaniu diamentów, noszeniu futra, adorowaniu męża, relaksowaniu się nad morzem, nie poprawianiu się od jedzenia, posłuszeństwa od dzieci! Od teściowej szacunek, nastrój w pracy, komplementy mówiące, dobre przyjmowanie prezentów!

Istnieje wiele tradycji obchodzenia urodzin na świecie… Tutaj, na przykład, w jednym starożytnym kraju, bohater tej okazji musiał jeść rodzaje słodyczy w zależności od liczby lat … A może lepiej złożyć jak najwięcej upragnionych życzeń! A jak to się spełni – wymyślisz więcej! A także proszę, gdy jeździsz jak francuski ser w maśle, nie zapomnij o tych, którzy o tym myśleli i zaproś mnie ponownie na swoje urodziny!

Życzę ci okropności, smutków, chorób, kłótni, kłótni, zmartwień, kłopotów, żalu, strat, rozstań, biedy, złej pracy, okropnej pogody, smutku.I nigdy się tego wszystkiego nie dowiesz!

Urodziny to Twoje święto, a także święto Twoich najlepszych przyjaciół. Przecież w tym dniu wiecie, jak wykwintnie nas raczyć przysmakami, abyśmy na długo nie zapomnieli o takiej błogości. Chciałbym, aby czas między twoimi urodzinami minął pomyślnie, a twoja zdolność do leczenia nas stale się poprawiała.

Wszystkiego najlepszego! Życzę stromych podjazdów, dużych pieniędzy, fajnych doznań, szalonego nastroju i wysokich chwil w życiu. Pozwól swojemu pociągowi ciuchać bez zatrzymywania się na torach szczęścia i szczęścia. Życzę Ci malowania wspaniałych obrazów swojego życia, takich jak Narbut.

Wszystkiego najlepszego. Niech życie rozwija się dobrze i cudownie, jak wiersz Szewczenki, niech jego smak będzie słodki, jak dżem, niech nigdy nie zabraknie miłości i inspiracji, niech twój nastrój zawsze będzie wybuchowy i szalony.

Najlepsze śmieszne życzenia urodzinowe

Duszny
komiksowe życzenia urodzinowe w prozie

Wszystkiego najlepszego dla cudownej kobiety! Wiesz, jesteś wyjątkowa, bo jeśli wszystkie kobiety mają zapał, to masz całą paczkę rodzynek! zawsze inna, fajna, nowość!Życzę, aby cała ta rodzynka, którą masz, nigdzie nie zniknęła!W końcu tak bardzo Ci odpowiada!Życzę, aby Twój uśmiech, który naprawdę oślepia wszystkich wokół, również świecił każdego dnia wszystkimi nowymi kolorami!Żeby Twoja dusza śpiewa codziennie nowe piosenki, z dobrym zakończeniem i wesołym motywem. Aby Twoje życie było jak z bajki, a Ty jesteś w niej królową! Wszystkiego najlepszego!

Życzę, żebyś zawsze miał przyjaciół, którzy są gotowi wspierać Cię moralnie i niemoralnie!

Życzę, żebyś zawsze miała okazję kupić nową oszałamiającą sukienkę, był radosny powód, żeby ją nosić, a co najważniejsze, żeby w pobliżu mieszkał ktoś, kto doceni Twoje piękno w sukience … i bez. Bądź kochany, szczęśliwy i zainspirowany! Życzę Ci rozkwitu, zdrowia i pomyślności. Wszystkiego najlepszego!

To niesamowite, że ludzie mają urodziny! Nie miesiące, nie tygodnie, a właściwie dni! Na planecie jest 6 miliardów ludzi; W roku jest 365 dni, co oznacza, że ​​każdego dnia urodziny obchodzi ponad 16,5 miliona osób. Czy to nie jest magiczne? Każda z tych osób z pewnością ma krewnych i krewnych, którzy gratulują im i mówią im chwalebne słowa. Jeśli wszystkie te słowa złoży się razem i napisana zostanie odpowiednia melodia, prawdopodobnie wyjdzie najweselsza piosenka na świecie.Dzisiaj masz wakacje; a ty jesteś dla mnie cenniejszy niż pozostałe 1649999, które pojawiły się tego dnia, razem wzięte. Moja pociecha! Skarbie! Moja pasja! Wszystkiego najlepszego! I niech moja melodia będzie teraz słyszana bardziej ogłuszająco niż inne – dla Ciebie!

Twoja piosenka gra w mojej głowie. Mówi: stań się duży i piękny, niech twój portfel będzie pełny, niech szczęście szerzy się na ścieżce i niech sukces przyjdzie do ciebie. Spodnie pełne szczęścia, piasek na plaży. A co najważniejsze, bądź szczęśliwy!

Twoja starość zbliża się dzisiaj z ciężkim bieżnikiem! Więc szybko zastrzel ją z butelki szampana, obsypiaj szkodliwymi przekąskami i grillem, pozwól jej wybuchnąć śmiechem i zakrztusić się zazdrością o Twoją młodość i urodę. Nie dawaj złej staruszce szansy na zrujnowanie imprezy. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Mój miły, mądry, jasny i cudowny! Niech każdego roku będziesz błyszczeć perłą! Życzę Ci zebrać od nich ogromny, wspaniały naszyjnik! Niech każda perła będzie wyjątkowa i piękna!

Wszystkiego najlepszego, drogi człowieku! Niech masz wszystko ponad miarę: pieniądze – wózek, zdrowie – samochód, przyjaciół – pułk. A dziś niech czeka na Was lawina gratulacji i morze wina!

W twoje urodziny życzę jasności myśli i lekkości uczuć. Więcej beztroski i zabawy, żywe doznania i duchowa radość. Niech energia życiowa gotuje się we krwi co sekundę.

Niech twoje duchowe światło stanie się latarnią szczęścia. Niech w zimnym nurcie ludzkiej obojętności położy ciepły kanał szczerej wdzięczności i reakcji od wszystkich, którzy są drodzy Tobie! Wszystkiego najlepszego!)

Szczęśliwej rocznicy! Niech z każdym rokiem życia zwiększysz swoje dochody 100-krotnie! Niech goście przyjdą do domu z dobrymi intencjami i dobrymi prezentami! Niech Twoje źródło miłości, zdrowia i szczęścia nigdy nie wyschnie! Bądź mądry jak Dalajlama, bogaty jak arabscy ​​szejkowie i piękny jak rzymscy bogowie!

Wszystkiego najlepszego. Życzę trzepoczących motyli w brzuchu, zabawnych karaluchów w głowie. I niech pieniądze trzymają się jak muchy do dżemu, niech będzie tyle szczęścia, co muszki owocowe na kwaśnym winie.

Niech balony latają, niech w wazonie będą kwiaty, niech ze wszystkich stron latają miłe słowa i drogie prezenty, niech uśmiech zabłyśnie na twojej twarzy od ucha do ucha, niech ten dzień przynajmniej Dżin, przynajmniej Złota Rybka, a nawet magiczna różdżka z pewnością spełni Twoje ukochane pragnienie. Wszystkiego najlepszego! Życzę zdrowia, szczęścia, powodzenia i miłości!

Wszystkiego najlepszego! Daj sobie wszystko i więcej, a sam ustalisz, co zachować dla siebie, a co podarować znajomym 🙂 Brawa!!

Życzę, aby w Twoim domu stół zawsze był pełen jedzenia, a łóżko przyjemnością.

Wszystkiego najlepszego! Spieszę życzyć wam niewyobrażalnych ziemskich i niebiańskich błogosławieństw. Proszę zawsze chciał i mógł jego kochanki. Tak, że w częstych, przedłużających się orgazmach łączysz się w jedną kochającą całość. Aby nikt nie zakłócał Twojej intymności, a miłość nigdy nie przeminęła bez śladu.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam siedmiu szczęśliwych nut w życiu: DO – Drodzy ludzie i rzeczy, PE – Rzeki miłości i oceany nadziei, MI – Mimiczne chwile i zabawa, FA – Czynniki szczęścia i szczęścia, SALT – Solo projekty sukcesu i sławy, LA – Lamurow i romans, SI – Silny wiatr dobrych zmian i przypływ radości i DO – Wystarczająca ilość ciasta i okazji do luksusu.

Życzę Ci dużo radości! A także – przy okazji więcej pieniędzy i zdrowia. Jednym słowem, aby wszystko było u Ciebie w porządku, gładko. Zdrowie – bohaterskie, miłość – lekkomyślne, przyjaciele – solidni i sprawdzeni, problemy i litry alkoholu.

Życzę, abyś był bezpieczny finansowo i nie był zajęty finansami!

Szczęśliwej rocznicy! Niech ta okrągła data stanie się symbolem okrągłej ścieżki. Niech po tej ścieżce stale jedzie pociąg, składający się z wagonów zdrowia, powodzenia, sukcesu i szczęścia.A ty sam będziesz maszynistą tego pociągu!

Ciepłe śmieszne życzenia urodzinowe

Ciepłe
śmieszne życzenia urodzinowe

W ten słoneczny i jasny dzień z radością gratuluję mojej dziewczynie! Moja piękna przyjaciółka, która ma dziś urodziny! kiedy muszę mówić jak poduszka, kiedy Płaczę na twoim ramieniu, jak lustro, zawsze pokazujesz mi moje wady i chwalisz moje zalety i jak butik z ubraniami, bo często noszę twoje sukienki! dla mnie! Jesteś niesamowita, dziękuję, że jesteś sobą!

Niech los obdarzy Cię ogromnym bukietem siedmiokolorowych kwiatów, których płatki spełnią każde Twoje pragnienie, a żadne ciernie nie zranią Cię!

Ukochany przyjacielu, twój chłopak chce wyrazić najszczersze, prozaiczne gratulacje w twoje urodziny. W prezencie chciałbym wam wręczyć bilet na wystawę Van Gogha, którą organizujemy w tym miesiącu. Ponadto istnieje pewna akcja. Kiedy powiedziałem przez telefon, że nazywam się Siergiej, poinformowano mnie, że moja druga połowa powinna nosić Louboutins. Wtedy podobno dostaniemy 40% zniżki przy zakupie biletów. Cóż, czy to nie zabawne? Decyzja należy do Ciebie. Moje imię jest zawsze przy mnie, ale noszenie lub nie noszenie Louboutins jest twoją wolą. Ale nadal zobaczymy obrazy Vincenta.Oboje tak bardzo kochamy jego pracę.

Wszystkiego najlepszego. Niech życie będzie kompletnym bałaganem, niech nikt nie martwi się biegunką lub skrofułami, niech nikt nie wiesza makaronu na uchu, niech karmnik będzie pełen przysmaków, niech ze słonia nie zrobi mucha, a uśmiech zawsze błyszczy dla wszystkich trzydziestu dwóch.

Wszystkiego najlepszego! Jesteś urocza jak zawsze! Jesteśmy w tobie szaleńczo zakochani! Pops dla Ciebie, rock – n – roll, gorące „rzeczy”, martini, jacuzzi, limuzyny, a właściwie wszystko, co może zadowolić twoją złotą duszę! No i „zielone dolce”, ale więcej, aby wypełnić bezdenną miskę swoich pragnień !! Pozytywność i humor, pozwól im ożywić i zainspirować!

Bardzo się cieszę, że mogę Ci pogratulować. Kolana mi się trzęsą, gubię się w klawiaturze, więc powiem krótko: bądź wytrwały w realizacji swoich pragnień.

Ile masz lat? osiemnaście? A o której godzinie? O co mogę prosić, wyglądasz tak niesamowicie! Życzę Ci, aby bez kremów i peelingów wyglądała młodziej, jadła pączki i pozostała trzciną. I oczywiście szczęście, powodzenia, zdrowie i wzajemna miłość.

Wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego i najpiękniejszego, najbardziej słoneczne urodziny, najbardziej świecące słońce, najbardziej oddani przyjaciele, najcieplejsze uśmiechy, najcieplejsze życzenia, najprzyjemniejsze wyznania, najbardziej urzekające szczęście, najbardziej niezrównana radość, najbardziej niesamowity sukces.< /p>

Wszystkiego najlepszego, wesołych wakacji, na których świat zobaczył taki cud w piórach jak Ty! Chciałbym, żeby życie nie miało ciebie, ale miałeś wszystko, czego potrzebujesz do pełnego szczęścia. A żeby zawsze być na haju i jechać, życzę wam, abyś czuł miłość każdą komórką ciała, każdą kością szkieletu, każdą kapilarą układu krążenia, każdą chrząstką i każdą tkanką ciała!

Życzę Ci założyć piękną sukienkę, skropić się wspaniałymi perfumami i z podniesionym nosem iść na spacer! Niech marzą o Tobie, zazdroszczą i po prostu spadają w stosy, patrząc na najcudowniejsze piękno! Wytrzyj nos do szarej codzienności. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego moja droga. Życzę więcej uśmiechów i uścisków, słodyczy i zabawy, zwrotów akcji i ogromnych pieniędzy. Życzę Wam, abyś codziennie chodził na wielką skalę i niech w Twoim życiu zagości piękno!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Niech twoje życie będzie słodkie, jasne i szczęśliwe. Niech zmartwienia, zła pogoda i problemy odejdą. Niech dobre zdrowie nigdy cię nie opuści. Niech szczęście, szczęście i miłość będą twoimi głównymi przyjaciółmi w życiu. Życzę ciepłych relacji z bliskimi, wiernymi towarzyszami oraz silną i jasną miłością.

Gratuluję urodzin stulecia i dla tak fajnej osoby życzę Ci mieć tyle pieniędzy, ile głupiec ma opakowania po cukierkach, mieć zdrowie mocne jak cegła plac budowy. Niech twoje szczęście będzie nieusuwalne z powierzchni Ziemi, niech statek twojego wesołego życia będzie niezatapialny.

Nie sądzę, żebym nigdzie znalazł kogoś takiego jak ty. Nie trać ciepła, szczerości i życzliwości – za to Cię kochamy. A w swoje urodziny spłoń z hukiem, niech sąsiedzi ci wybaczą zaocznie. W końcu urodziny są tylko raz w roku, ale wspomnienia pozostają na zawsze.

Wszystkiego najlepszego! Twoje zdrowie! Pewnie już przychodzą do ciebie z wojskowego biura meldunkowo-zaciągowego… Możesz się schować u mnie – biegnij do mnie jak najszybciej!

Życzę Ci mój przyjacielu niezapomnianych przygód. Na cienkich szpilkach uciekaj dziś od wszystkich swoich spraw i zmartwień. Wychodząc, załóż sukienkę na klamkę na pożegnanie. W pośpiechu daj się złapać w zimny ulewny deszcz. Po drodze wślizgnij się i wpadnij w ramiona rozpalonej brunetki o ospałym spojrzeniu, dzięki któremu zapomnisz o zimnie, sukience i deszczu.

Wszystkiego najlepszego ładna dziewczyno! Pragnę doprowadzać mężczyzn do szaleństwa, wzbudzać u kobiet zazdrość i podziw, żeby wyglądać jak najlepiej, ale nie na lata !!! Poczuj się jak młoda dziewczyna, ale zachowuj się jak mądra kobieta; pozwól sobie na ekstrawagancję, szybuj w chmurach, ale bądź dalekowzroczny i stań mocno na nogach! Ogólnie rzecz biorąc, być jednocześnie wróżką, czarodziejką i wiedźmą!

Cóż, kupiłem już dużo napojów i przekąsek, jestem gotów pogratulować i zacząć imprezować! W końcu dzisiaj są nie tylko twoje urodziny, dziś są urodziny mojej najlepszej przyjaciółki na całym świecie. Może dzisiaj będę banalna, ale szczerze i szczerze powiem wszystko, czego pragnę. Dziś oczywiście się upijemy, odnajdziemy przygody, może nawet znajdziemy się w innym mieście, jutro oczywiście niczego nie będziemy pamiętać z kaca! I dopiero wieczorem zaczną pojawiać się zdjęcia z tego, jak świętowaliśmy Twoje imieniny! No cóż, niech w waszych wspomnieniach pozostaną tylko dobre rzeczy! Jesteś dobrym przyjacielem i cieszę się, że cię znam!

Długo myślałem, czy lepiej pogratulować wcześnie późnym wieczorem czy późno wczesnym rankiem? I zatrzymałem się na pierwszym.Dlatego tu jestem i gratuluję! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Niech Twoje życie zawsze będzie radosne – zarówno wczesnym późnym wieczorem, jak i późnym rankiem!

Urodziny to wspaniałe święto, aby przestać myśleć o drobiazgach i po prostu dobrze się bawić! Życzę Ci ostrych jak żyletka, wrażeń, nieprzewidywalnych, jak morska fala, przygód, troskliwych, jak promienie słońca, przyjaciół i nieoczekiwanych, jak wiosenny deszcz, darów losu! Wszystkiego najlepszego!

Niech ten dzień i następne 364 będą jak błyszczący naszyjnik: każdy kamień świeci inaczej, ale razem tworzą biżuterię zwaną „życiem”!

Urodziny to fikcja. Lepiej świętować to codziennie, aby przez długi czas mieć czas na wymienienie wszystkich zalet urodzinowego mężczyzny. Tym bardziej pocztówki nie wystarczą, by wyliczyć Twoje zasługi i moje życzenia. Więc – tylko gratulacje!

Elastyczni kapłani, wspaniałe piersi, dźwięczny śmiech, wielkie oburzające pragnienie najlepszego. Wszystkiego najlepszego. Niech droga komplementów skrada się pod twoimi stopami, niech pieniądze spadają z nieba, niech twoje serce puka z namiętnej miłości, niech twoja głowa kręci się ze szczęścia.