Śmieszne życzenia urodzinowe

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najbardziej wzruszających śmiesznych życzeń urodzinowych do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

W twoje urodziny życzę pani dużo szczęścia. Obyś zawsze była piękna. Żeby nieżonaty oligarcha, kiedy raz cię zobaczył, na zawsze stracił serce. W pracy, aby jak najczęściej wszystko szło pod górę. Abyś żył śpiewając, nie zapominając o przyjaciołach. Aby regularne wycieczki na Wyspy Kanaryjskie i Malediwy przynosiły tylko przyjemność i satysfakcję!

Wypijmy trzyliterowe słowo, które wszyscy znamy z dzieciństwa, które kobiety tak bardzo kochają, a mężczyźni tak cenią. Wypijmy więc za ŚWIAT!!!

Wszystkiego najlepszego! Szczęście, radość dla ciebie! Dobry stan zdrowia, aby utrzymać życie w ryzach. Niech szczęście towarzyszy twoim przedsięwzięciom, niech Aladdin zadba o spełnienie pragnień. Każdego dnia niech radość świeci na Twojej twarzy, niech wszyscy będą z Tobą zadowoleni, jak diament na pierścionku!

Wszystkiego najlepszego. Życzę nie tylko tego dnia, ale całej reszty szczęścia, aby twoje życie miało wiele jasnych kolorów i zabawy, jak hipis. Niech ciepła kąpiel z pianką i ulubiona kaczka zawsze pomogą Ci się zrelaksować po ciężkim dniu pracy lub odwagi przy mocnych napojach. I niech lawa będzie w twoim sercu, a mani w kieszeni.

Myślisz, że nie wystarczy jedzenia dla wszystkich? Spokojnie! Nie będziemy jeść, ale pić.I życzę wszystkiego najlepszego!

Czego możesz życzyć w swoje urodziny wspaniałemu mężczyźnie sukcesu?! Kontynuuj w tym samym duchu, na złość wszystkim wrogom, ku uciesze swojej matki, jak to mówią! Wznieś się, twórz, żyj z przyjemnością. Obyś zawsze był otoczony kobiecą uwagą i troską, która zmotywuje Cię do dalszych wyczynów. I niech zawsze będą pieniądze na realizację upragnionych pragnień!

Życzę Ci na urodziny więcej następujących problemów: jak wydać milion, w którym morzu wygrzewać się zimą, jaki kabriolet wybrać – czerwony czy biały. W końcu bez trudności życie jest tak nieciekawe. Gratulacje!

Gratulujemy urodzin! Jesteś jak promień słońca – zawsze piękna, olśniewająca, z uśmiechem. Niech twoje życie będzie jak tęcza: jasne i nieoczekiwane! Życzę udanej kariery, silnej rodziny, przytulnego domu! Uwierz w swojego Firebirda!

W twoim szczęśliwym dniu pragnę życzyć, aby w życiu byli tylko dobrzy ludzie, aby każdy dzień był tylko wysoki. Życzę niebiańskiej przyjemności, truskawkowego nastroju, stromych podjazdów i szczęśliwego żeglowania po morzach zabawy i cudów.

Wszystkiego najlepszego! Niech słowa Carlsona staną się mottem twojego życia: „Jestem najwspanialszym człowiekiem na świecie!”.I niech najsłodsze dziewczęta na Ziemi gromadzą się przy tych słowach jak motyle do nektaru! Niech jedna z nich będzie wróżką z czarodziejską różdżką – aby spełniło się dla Ciebie wszystko, czego sobie życzysz!

Wszystkiego najlepszego! Żałuję, żeby nikt nie oblewał rany solą i żeby w zasadzie nie było ran. Ogólnie żyj słodko i na co dzień dranie z życia, weź z niego wszystko, co najjaśniejsze, najsoczystsze, piękne, miłe i fajne.

Niech twoje duchowe światło stanie się latarnią szczęścia. Niech w zimnym nurcie ludzkiej obojętności położy ciepły kanał szczerej wdzięczności i reakcji od wszystkich, którzy są drodzy Tobie! Wszystkiego najlepszego!)

Chcę kręcić się jak wiewiórka, być lekkim jak ćma, mieć dziewięć żyć jak kot, a przyjaciół jak mrówki w mrowisku i słuchać każdego tryla ukochanej osoby dzień.

Życzę, aby każda chwila Twojego życia była wypełniona pozytywem i szczęściem! Niech miłość zawsze będzie w Twoim sercu, życzliwość w Twojej duszy, a na Twojej karcie bankowej porządna suma na podróż dookoła świata, luksusowy samochód, luksusowa willa i wszystko, czego zapragniesz! A co najważniejsze – zadbaj o swoje zdrowie, bo to naprawdę bezcenne!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, /Imię/!) Niech melodia Twoich wrażeń zabrzmi w rytmie planety! Niech będzie w zgodzie z miłością i radością! Niech naturalna orkiestra zwycięskich wiatrów i szum oceanu pragnień staną się Twoim akompaniamentem! Gratulacje!)

Wszystkiego najlepszego! Żyj z szykiem, śpiewaj z entuzjazmem, kochaj odpowiedzią, zaprzyjaźnij się z wiernością i spełnij dokładnie to, o czym marzysz!

Wszystkiego najlepszego! Szczerze życzę, aby ptak szczęścia, jak zwykle, lecąc do sąsiada, wpadł w twoje okno i odbił się rykoszetem prosto do ciebie. A potem na łowieniu będziesz miał szczęście, że złapiesz nie nieszczęsne płotki i wesołe towarzystwo, ale złotą rybkę, która spełni wszystkie twoje najsłuszniejsze pragnienia. Ogólnie rozumiesz, że życzę Ci magicznego, bajkowego życia.

Jeden czarodziej spełnił moje życzenie – teraz na ścieżce życia spotkasz tylko dobrych ludzi, gwiazdy uśmiechną się z nieba, a kłopoty ominą! Wszystkiego najlepszego!

Tyle hałasu i kłopotów przez jeden dzień! Ale to jest logiczne … W końcu każde urodziny świętujemy tylko raz w życiu! Wesołych wakacji! Niech dzisiejsze prezenty znajdą wszystko, czego chcesz, a reszta, której nie znajdziesz, pojawi się w Twoim życiu w niedalekiej przyszłości!

Żałuję, bez żartów, aby szczęście Cię zajmowało i nigdy nie wypuszczało z zawrotnej niewoli. Niech Fortuna błaga, by dał jej lekcję mistrzowską na szczęście, a NBU wzdryga się nerwowo, szacując twoje mega dochody. O tak, i cudowną miłość, aby obejmowała, o której nigdy nie marzyli bohaterowie eleganckich melodramatów wszystkich narodów, czasów i kas. Wszystkiego najlepszego!

Piękne śmieszne życzenia urodzinowe z głębi serca

Fajnie życzyć ci wszystkiego najlepszego w prozie

Cieszymy się, kolego, że masz dzisiaj wakacje. I wpadamy, aby pogratulować Wam wszystkim – wtedy nie macie wątpliwości. Teraz pociągniemy Was za uszy i razem z całym tłumem życzymy wszystkiego dobrego!

Więc życzę… Dobrych chwil, pogodnych wspomnień, wspaniałych ludzi, ekscytujących przygód, lojalnych przyjaciół, wzajemnej miłości, pysznego jedzenia, pięknych i wygodnych ubrań, ciekawych książek, nowych znajomości! Znajdziesz to i wiele więcej w książce „Życzenia dla mojej dziewczyny”, tutaj jest link do pobrania i nie zapomnij zasubskrybować i polubić)))

Mówią, że szczęście należy do nieustraszonych! Tak więc życzę Ci tak dużo tej nieustraszoności, aby szczęście wystarczyło całej rodzinie na wiele, wiele lat! Wszystkiego najlepszego!!!

Życzę Ci bezwymiarowej walizki zdrowia, nieznośnej torby miłości, ogromnej torby szczęścia, plecaka na szczęście, niesamowitego plecaka szczęścia, portfolio spełnionych pragnień i portfela w wiecznej ciąży.

Niech sukces rośnie z każdą minutą, a szczęście rośnie jak śnieżka, abyś znalazł się pod nim, gdy pędzi obok i kontynuuje wirowanie w nim przez całe życie.

Wszystkiego najlepszego! Niech w twoim życiu będą ostrzejsze zakręty, lodówka pęka w szwach, a pieniądze wypadają z toreb. W akwarium mieszka złota rybka, spełniając każde Twoje pragnienie, a Twój ulubiony całus i przytulacz śpi w sypialni.

Wszystkiego najlepszego kolego! Życzę Ci kobiecej miłości i męskiej siły, więcej Franklinów w kieszeni, wyjątkowo gorących wakacji, słodkiego życia, słonego morza, zimnego umysłu, gorących uścisków i oczywiście, aby Twoje dzieci miały bogatych i szczęśliwych rodziców!

< /div>

Życzę Ci 12 miesięcy bez choroby, 53 tygodni dobrych rzeczy, 365 dni szczęścia, 8760 godzin sukcesu, 525600 minut miłości i 315360000 sekund dobrych chwil.

Wszystkiego najlepszego! Pyszne dżemy, słodycze i ciasta dla Ciebie! Po prostu nie jedz za dużo, bo boli cię żołądek! Zdrowie!! Trzymaj ogon zawsze z pistoletem! Niech na co dzień otacza Cię tylko pozytyw i humor! Wakacje – no oczywiście tylko za granicą! Jesteśmy zawsze tam, jesteśmy tutaj i jesteśmy gotowi przyjść do Ciebie w każdej chwili!

Dzisiaj zebraliśmy się w Twoim domu, aby przypomnieć Ci, że masz rok. W związku z tym życzymy, aby lata nie przyszły same, ale zabrały ze sobą mądrość, inteligencję i doświadczenie. Niech ta doskonała firma towarzyszy Ci do końca życia.

Szefie, gratulacje. Dlaczego się kłócisz, szefie? Wszystkiego najlepszego, obyś miał mądrych i inteligentnych podwładnych, z którymi praca będzie łatwa i przyjemna, tak jak u nas.

Nie chcesz zrzędliwej żony o pięknej figurze. Bogata teściowa, gdzieś daleko, daleko za granicą. Mocny samochód przy minimalnym zużyciu paliwa. Nielimitowana karta bankowa na wydatki. Magiczna lampa z dżinem do spełnienia upragnionych pragnień. Ogólnie jest o wiele więcej życzeń, wszystkiego najlepszego, przyjacielu!

Wszystkiego najlepszego! Nie bez zachwytu wyznaję, że nawet małe kociaki mogą zazdrościć Ci szalonego miłosierdzia, trzepoczących motyli w niesamowitej magii, a cudowne szopy będą całkowicie zdenerwowane, gdy zobaczą, że przewyższasz je wdziękiem. Ale jeśli policzysz wszystkie swoje dobre cechy, świat po prostu nie miałby wystarczającej liczby zwierząt, aby je opisać. Szczęście i życzliwość!

Wszystkiego najlepszego z całego serca, życzę Ci najfajniejszych i najlepszych w życiu. Niech w portfelu będą wielkie banknoty, niech będzie forteca, jak koniak w zdrowym, niech będzie tyle aspiracji, co w ćmie, życzę szczerej miłości i namiętnego ognia w sercu.

< /div>

Nie sądzę, żebym nigdzie znalazł kogoś takiego jak ty. Nie trać ciepła, szczerości i życzliwości – za to Cię kochamy. A w swoje urodziny spłoń z hukiem, niech sąsiedzi ci wybaczą zaocznie. W końcu urodziny są tylko raz w roku, ale wspomnienia pozostają na zawsze.

POWODZENIA! W tym krótkim słowie każda litera coś szepcze.Czy słyszysz? „U” – sukces, „D” – dobroć, „A” – aktywność, „H” – zmysłowość, „I” – obfitość. I tylko dodam – wszystkiego najlepszego!

Wow, co za bezczelny chłopiec urodzinowy – zrujnował całą niespodziankę! Zebraliśmy się tutaj, aby pić za jego zdrowie, a wiesz, on siedzi w biurze! Cóż, maszeruj do domu, inaczej wszystko się ochłodzi!

Życzenia wszystkiego najlepszego własnymi słowami śmieszne Przyjmij gratulacje! Życie jest jak puzzle, więc niech wszystkie elementy będą na swoim miejscu! Gratulacje mój „stary klub”! Życzę nieograniczonej zabawy, bezgranicznej miłości i zdrowia konia.

Więc kiedy są tam dzieci? Jak to jest „już”? Skąd pochodzą dzieci w wieku 16 lat? Jak „już nie 16”? Wow! Wtedy nadal będziesz młody i piękny, tak jak robiłeś to do tej pory. Dbaj o siebie, rozpieszczaj się i kochaj, miej przy sobie użytecznych przyjaciół i bądź szczęśliwy.

Żyj, draniu, miej dzieci, a wszystko w życiu będzie dobrze. Kochaj kwiaty, kochaj ich ducha, kochaj mężczyzn, facetów, ale nie dwóch naraz! Wszystkiego najlepszego!

Z całego serca wzruszające śmieszne życzenia urodzinowe

Dotykanie
śmieszne życzenia urodzinowe, z głębi serca

Życzę Ci w kolejnych latach życia poznania wszystkich subtelności i wypaczeń grzechu, ale tylko w myślach Ale jednocześnie życzę, aby twój ulubiony napój był kefirem życia rodzinnego.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci takiego życia, aby tyłek nie był w mydle, abyś nie musiał się wytrącać i walczyć jak ryba na lodzie. Niech wszystko będzie w czekoladzie, aby tyłek się nie sklejał. Wszystkiego najlepszego i stały dopływ gotówki.

Niech życie wydaje się bajecznym snem, który się nie kończy, a jedynie nabiera nowych kolorów! Nie zatracaj się w tym, ale bądź jaśniejszy i ciągle idź do przodu!

Życzę Ci wszystkiego najlepszego! Chciałbym powiedzieć milion wymownych słów, ale podkreślę najważniejsze: całodobowe zdrowie i ruch, bo takie jest życie! Weź sto lat i poczuj się jak ogórek.

Każdy medal ma dwie strony i życzę Ci w kolejnym roku życia, abyś nauczył się łączyć przeciwieństwa: latać na skrzydłach marzeń i twardo stać na nogach , miej setkę przyjaciół i dużo więcej zielonych, śmiej się w obliczu przeciwności i płacz ze szczęścia, podbijaj świat i poddaj się miłości. Wszystkiego najlepszego!

Przełammy stereotyp, że samotny mężczyzna powinien być smutny i samotny. Samotny mężczyzna jest samowystarczalnym, zawsze pożądanym, niezależnym mężczyzną. Jego życie jest ciekawe i wieloaspektowe. Wszystkiego najlepszego, kawaleru, niech te słowa będą prawdą, ale jeśli przebłysk miłości utkwi w twoim sercu, nie czekaj ani chwili. Pozwól sobie dzielić się swoim szczęściem z kimś innym.

Życzę, aby w Twoim domu stół zawsze był pełen jedzenia, a łóżko przyjemnością.

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym, aby ten rok życia był bez ościeży i upadków. Murchi częściej i mniej prychają, z każdym dniem zakochują się coraz bardziej i nigdy nie myślą o tym, by stać się wiotkim, śmiać się, marzyć i wykorzystywać w pełni wszystkie swoje talenty i zdolności. Powodzenia i szczęśliwego zakończenia w każdej historii!

Wszystkiego najlepszego i życzę Ci rozświetlić morza, zwinąć się na wyspach, podróżować po krajach swoich marzeń. Życzę też przysmaków na stole, a w Twoich rękach – dużych pieniędzy i możliwości, no i oczywiście szczęścia i takiego życia, żeby jak ser w maśle.

W twoje urodziny życzymy sobie, abyś był astronautą, który zanurza się w bezkresnej przestrzeni szczęścia. Obyś miał tyle radosnych godzin, ile gwiazd na niebie, a twoja załoga składała się z odważnych, życzliwych i niezawodnych ludzi.

Gratulacje! Życzę Ci, aby codziennie boli w innym miejscu, bo według doświadczonych lekarzy prawdziwe zdrowie jest wtedy, gdy na co dzień boli gdzie indziej…

Wszystkiego najlepszego. Niech życie będzie kompletnym bałaganem, niech nikt nie martwi się biegunką lub skrofułami, niech nikt nie wiesza makaronu na uchu, niech karmnik będzie pełen przysmaków, niech ze słonia nie zrobi mucha, a uśmiech zawsze błyszczy dla wszystkich trzydziestu dwóch.

Wszystkiego najlepszego słoneczko! Niech twoje jasne promienie rozgrzeją serca najbardziej godnych książąt i spalą na popiół wszystkich znienawidzonych wrogów! Połysk, ciepło i światło!

Wszystkiego najlepszego! Niech twoje życie zawsze leci naprzód jak rozbrykana trojka. Niech powiew sukcesu uderzy Cię w twarz. Niech twoja głowa kręci się nie od chorób, ale od sukcesu, słodkiego wina i zabawy, ale nigdy nie trać głowy, po urodzeniu w zestawie nie dostarczono zapasowego. Żyj nie smuć się, niech twoje życie będzie jasne, jak spódnice Cygana i dźwięczne, jak gra dzwonów.

Wszystkiego najlepszego! Jesteś urocza jak zawsze! Jesteśmy w tobie szaleńczo zakochani! Pops dla Ciebie, rock – n – roll, gorące „rzeczy”, martini, jacuzzi, limuzyny, a właściwie wszystko, co może zadowolić twoją złotą duszę! No i „zielone dolce”, ale więcej, aby wypełnić bezdenną miskę swoich pragnień !! Pozytywność i humor, pozwól im ożywić i zainspirować!

Wszystkiego najlepszego i życzę Ci jędrności i wytrzymałości koniaku, słodkiego smaku i aromatu luksusu życia, życzę Ci walczyć jak dzika bestia o swoje idee i pragnienia, by szybować jak ptak szczęścia nad światem miłości i błogości.

Urodziny nie czynią osoby o rok starszym – to kolejny rok dla tak wspaniałej osoby jak Ty! Gratulacje dla Ciebie i tego szczęśliwego roku!

Ile masz lat? osiemnaście? A o której godzinie? O co mogę prosić, wyglądasz tak niesamowicie! Życzę Ci, aby bez kremów i peelingów wyglądała młodziej, jadła pączki i pozostała trzciną. I oczywiście szczęście, powodzenia, zdrowie i wzajemna miłość.

W tym świątecznym dniu życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę ci takiego stanu umysłu, z którego naładowane zostanie nawet Słońce. Niech koło życia toczy się przez długi czas po płaskiej ścieżce bez przeszkód i incydentów. Życzę zdrowia, stalowych nerwów i stabilnego dobrego samopoczucia.

Rocznica to kwiaty i uśmiechy przyjaciół, komplementy i pochwały. Zasługujesz na to wszystko! Niech statek życia stanie tego dnia w cichym porcie.A ty zejdziesz na ląd i pięknie i przyjemnie spędzisz wieczór. Niech bateria szampana wystrzeli salut na twoją cześć. Szczęśliwej rocznicy!

Duchowe śmieszne gratulacje z okazji Twoich urodzin, z głębi serca

Jasne śmieszne życzenia urodzinowe, z głębi serca

Życzymy nieugiętego zdrowia, stu lat życia, paczki zapasów, nowego samochodu, szczęścia, daczy i pieniędzy do doładowania!

< /div>

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym, żeby nogi się nie plątały, żeby tyłek siedział na miękkim, żeby makaron nie spadał na uszy, żeby oko nie drgało, żeby ręce nie drżały, żeby dusza była w raju, a serce kocha aż do szaleństwa. Ogólnie niech wszystko będzie u Ciebie w porządku.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i chcę powiedzieć, że to wielkie szczęście, że Cię mam. I niech w twoim życiu będą tylko jasne paski, jeden zastępując drugi, tak jak przyjemne wydarzenia będą się zmieniać jeden po drugim i sprawić, że będziesz szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego. Życzę Ci nie kwaśnieć w życiu, ale zawsze trzymaj się tęczy pozytywów, życzę Ci tyle lawendy, jak na wszystkich kontach we wszystkich szwajcarskich bankach, życzę Ci tyle szczęścia, ile meteorytów i meteorytów jest w całym Wszechświecie .

Życzę Ci założyć piękną sukienkę, skropić się wspaniałymi perfumami i z podniesionym nosem iść na spacer! Niech marzą o Tobie, zazdroszczą i po prostu spadają w stosy, patrząc na najcudowniejsze piękno! Wytrzyj nos do szarej codzienności.Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Dziś nadszedł czas, abyś zwrócił się w oczy wszystkich, abyś mógł prawie nosić się w ramionach, a przynajmniej dać Ci niezapomniane wakacje! Weź prezenty i zanim niecierpliwie oderwiesz opakowanie, spróbuj zgadnąć, co jest w środku? Wyprzedź nas o jeden kawałek ciasta, nie bój się ubrudzić w śmietanie i czekaj na herbatę lub coś mocniejszego, jak szczęśliwie będziesz żył!

Wszystkiego najlepszego, ze świętem szalonej zabawy, dobrego alkoholu i fajnego nastroju. Niech w życiu nie będzie chamstwa i podstępnych pochlebstw, życzę ci żyć na wysokim poziomie i otrzymywać pensję w wysokości dwustu tysięcy.

Życzę Ci dużo zieleni w Twoje urodziny! Nie na świątecznym stole, ale w twoich kieszeniach! Powodzenia!

Geniuszu, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci dużo siły i energii na pokonanie wszelkich życiowych przeszkód! Bądź mądrym, mądrym i interesującym człowiekiem!

Urodziny to świetna okazja, aby od razu zobaczyć i porozmawiać ze wszystkimi bliskimi, przyjąć ich gratulacje i jeszcze raz być zaskoczonym, jak wiele osób kocha Cię całym sercem, najlepsze życzenia ! Dziś gratuluję i chętnie przekazuję najserdeczniejsze słowa i najlepsze życzenia! Życzę Ci, abyś przez wiele lat pozostał tą samą niesamowitą, cudowną osobą, a jednocześnie stał się jeszcze szczęśliwszy i zawsze pozwól, aby w Twoim życiu byli tylko najlepsi i najmilsi!

Dzielenie się jest dobre dla karmy.Podzielmy się więc dzisiaj wszystkim jednakowo: prezentami, urodzinowymi słodyczami i uwagą przyjaciół. Tylko perswazja: połowa dla mnie, czyli więcej!

Wszystkiego najlepszego na początku Twojego osobistego nowego roku. Życzę wakacyjnego uczucia i podnoszącego na duchu dzięki przełącznikowi. Tak więc, gdy trzeba go włączyć, założyć i nosić dla przyjemności, a gdy nie jest potrzebny, wyłączyć go i powiesić na wieszaku. Cóż, małe rzeczy: zdrowie, szczęście, powodzenia. Wesołych Świąt!

Szczęśliwego dnia, w którym zostałeś stworzony. Dziękuję dwóm wspaniałym autorom za takie arcydzieło. Ale nie wiesz. Kochaj, śnij, daj się ponieść emocjom, poprawiaj się, rozwijaj, odrywaj się i włamuj we właściwe miejsce we właściwym czasie. Życzę Ci nastroju, jak brazylijski karnawał. Życzę Ci romantycznej miłości, jak zapach francuskich perfum. Życzę pysznego życia, jak włoska pizza!

Tu kolejny dzień uderza w głowę, z czym spieszymy przypomnieć i pogratulować! Niech ten cios niesie ze sobą dużo pozytywów, szczęścia i na życzenie spełnienia każdego życzenia!

Życzę Ci tłustej ścieżki, zawsze kwitnących duchów, bogatego bagażu i mnóstwa humoru. Żyj beztrosko i, co najważniejsze, w pełni. Powodzenia w miłości i zawsze dobry wiatr do źródła szczęścia. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! I z całego serca życzę nieograniczonego szczęścia, przyzwoitego zdrowia, namiętnej miłości i bezpiecznej intymności!

Wszystkiego najlepszego, dnia, w którym urodziło się hałaśliwe, wkurzające i psotne dziecko, czyli Ty. Życzę Ci nie zgniatać nosa i dumnie trzymając głowę w górze iść przez życie z umysłem w głowie i szczerymi uczuciami w sercu, życzę Ci wiecznego rozkwitu szczęścia i miłości, zawsze pływasz na falach powodzenia i pomyślności.

Życzymy Ci trzymać ptaka szczęścia za ogon. Niech twoje życie na początku podróży będzie jak Titanic – luksusowe i godne pozazdroszczenia, a na końcu jak ta sama góra lodowa – silne i legendarne. Ciesz się każdego dnia i nie myśl o porażkach.

Wszystkiego najlepszego! Domy nad morzem i walizka pieniędzy… Jedź na Malediwy, życzę Ci. Obyś zawsze miał szczęście we wszystkim! Życzę dużo miłości, bananów i świetnego nastroju! Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią, ale na razie po prostu spotkaj się z dużą firmą i świętuj urodziny z zabawą!

Jest wiele rzeczy, których możesz życzyć sobie w swoje urodziny. Ale po co to robić, bo możesz chcieć czegoś zupełnie innego. Dlatego życzę ci szybkiego spełnienia wszystkich twoich pragnień!

Najcieplejsze śmieszne życzenia urodzinowe w prozie

Polecane
śmieszne życzenia urodzinowe do łez

Szczęśliwego dnia, dnia, w którym Twoje piękne oczy zobaczyły ten wspaniały świat.Życzę Wam, abyście nie siadali równo na księdzu, ale nieustannie śpieszyli się do tego najciekawszego miejsca na zabawę i niezapomniane przygody. I niech twoje życie będzie luksusowe i wysokie, życzę ci wiecznego pozytywnego i szczęścia!

Żałuję, że żadne życzenia, nieważne jak duże, od twoich wrogów nigdy się nie spełnią, ale spełnią się najmniejsze życzenia od twoich przyjaciół!

Dajmy się dziś nawiedzać miłym gronem – dużo przyjaciół, dużo prezentów, dużo pocałunków, dużo spełnionych życzeń i dużo szalonych emocji! A wszystkie kłopoty, smutki i smutki odłożymy na osobny stos i wyrzucimy tak daleko, że wszystkie zostaną na zawsze zapomniane!

Wszystkiego najlepszego kochanie! Spieszę ci powiedzieć, że jesteś najpiękniejszą damą na całym świecie, której nie można znaleźć. Życzę szczęścia, zdrowia i siły. Resztę dobrego życia otrząsniesz z chłopa. Niech przeciwności krążą za Twoimi drzwiami, każdego dnia, niech będzie słodko jak świąteczny tort.

Wszystkiego najlepszego! Pozwól swojej niespokojnej naturze nadal szukać przygód w piątym punkcie i daj wiele pozytywnych wrażeń i emocji!

Obyś zawsze miał dużo pieniędzy, ocean szczęścia i mnóstwo zdrowia! Życzę Wam jak najczęstszego otrzymywania smacznych bułeczek od życia, bo tak wspaniale jest mieć szczęście! Z całego serca życzę Ci kolorowych dni, rozbrzmiewającego śmiechu, spokoju w duszy i niewyczerpanego optymizmu!

Mam nadzieję, że nigdy nie nauczysz świni śpiewać, słonia tańczyć ani osła grać na skrzypcach! Niech w Twoim życiu będzie mniej zwierząt i więcej ludzi!

Na bezkresnym oceanie życia znajdują się wyspy miłości, szczęścia, radości, dobrobytu. Życzę, abyście otworzyli archipelag i nie śpieszyli się w poszukiwaniu jednego lub drugiego!

Życzę Ci, aby lata, przelatujące i gwiżdżące minione, zabrały złe i przyniosły dobre!

Pozwól czarodziejowi przylecieć w twoje urodziny i podaruj ci osobisty helikopter, w którym znajdziesz sejf, w którym będzie ukryte szwajcarskie konto bankowe. Niech deszcz szczęścia, szacunku, miłości, cierpliwości, długowieczności, wzajemnego zrozumienia spadnie z nieba, a wszystkie najskrytsze erotyczne pragnienia przyjadą dziś w białej limuzynie.

Życzę ci okropności, smutków, chorób, kłótni, kłótni, zmartwień, kłopotów, żalu, strat, rozstań, biedy, złej pracy, okropnej pogody, smutku.I nigdy się tego wszystkiego nie dowiesz!

Wszystkiego najlepszego dla ognia namiętności i ikony piękna, cudownej kobiety. Pragnę połączyć szlachetną królową i panią świata, rozważną damę i szaloną damę, tajemniczą nimfę i dzielną Amazonkę, rozmarzoną dziewicę i złotą rączkę. A co najważniejsze – pozostań w dowolnej roli niezmiernie szczęśliwy i naprawdę kochany.

Życzę Ci mój przyjacielu niezapomnianych przygód. Na cienkich szpilkach uciekaj dziś od wszystkich swoich spraw i zmartwień. Wychodząc, załóż sukienkę na klamkę na pożegnanie. W pośpiechu daj się złapać w zimny ulewny deszcz. Po drodze wślizgnij się i wpadnij w ramiona rozpalonej brunetki o ospałym spojrzeniu, dzięki któremu zapomnisz o zimnie, sukience i deszczu.

To nowy dzień. A nowe jest zawsze nieoczekiwane, ale to nieoczekiwane będzie tylko pozytywne.

Kochanie. Chcę ci pogratulować tego cudownego dnia, twoich urodzin. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech w waszym życiu zawsze będą tylko radosne dni. Masz szczęście, że mnie masz, gratulacje!

Drogie urodziny! Jesteś jak szkatułka wypełniona najwspanialszymi skarbami: oto promienny uśmiech, promienny wygląd i lśniący blask włosów… To wszystko i wiele więcej nie można brać pod uwagę do końca życia. Zawsze pozostań tym samym zachwycającym pudełkiem na biżuterię! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego i życzę tego dnia Chcę zawsze zachować markę i wysoką reputację, walczyć z wrogami na miejscu i zaskakiwać bliskich, nie znać konta bogactwa i w żadnym biznesie pewnie chwyć byka za rogi.

Każdy dzień jest dla ciebie dobry, na twoich kontach lat zwiększ procent szczęścia, bez kredytów z powodu kwiatów, spadających gwiazd pragnień, nowych pamiętnych dni, prawdziwej przyjaźni i dobra szczęście twoich kochających przyjaciół.

Wszystkiego najlepszego. Chciałbym w życiu nie kłaść się spać, jak Puszkin w pojedynku.Niech Twój strój będzie fajny, drogie perfumy, ogromny dom, szybki samochód, wykwintne jedzenie, gwar i super każdego dnia.

Wszystkiego najlepszego. Życzę wrogom i konkurentom wilka w owczej skórze, a krewnym i przyjaciołom wesołego i szczęśliwego kota Garfielda. Cóż, na całe życie pragnę czynić cuda, jak David Copperfield, aby znaleźć klucz do sukcesu machnięciem magicznej różdżki, jak Harry Potter.

Życzę ci wszystkiego i więcej w twoje urodziny: góry diamentów, wrzącej rzeki miłości, całego morza rozkoszy, kwitnącej doliny szczęścia i dzieci – drużyna piłkarska.

Żałuję, że twoje życie jest wypełnione wszystkimi możliwymi odcieniami szarości, łóżko nigdy nie jest puste, a seks jest zdecydowanie bezpieczny. I żeby po tym leżeć tylko sześć godzin w ciemnym pokoju!

Wszystkiego najlepszego i życzę Ci mieć pieniądze w kieszeniach do granic możliwości, aby zabawa przeciągała się powoli, aby nie było ochoty padać twarzą w dół na mrozie , aby każda historia kończyła się szczęśliwym zakończeniem.

Życzę Ci, abyś była zawsze młoda i piękna, trochę niechlujna i chaotyczna, abyś była zarówno playboyem, jak i swoim własnym chłopakiem, i jak zawsze była szczodrą i szczodrą.

Są kobiety, u których stóp chcesz rzucić cały świat… A u stóp, na których stąpasz z gracją bardziej niż gazela, chcesz rzucić wszystkie galaktyki! Przyjmij serdeczne gratulacje z okazji urodzin i najlepsze życzenia od fana oddanego Tobie jak prawdziwy rycerz!

Wszystkiego najlepszego skarbie. Życzę ci trzymać tyłek z kranem, a usta z kokardą, życzę ci kryształowych butów na nogach, a w rączkach złotego klucza życzę motyli w brzuchu, a czasem zdrowych, czasem zabawnych karaluchów w twojej głowie.