Szczęśliwego dnia Matki

Zebraliśmy dla Was wiele najpiękniejszych gratulacji na Dzień Matki w prozie, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Mamusiu! Dziękujemy za to, że jesteś z nami, że każdego dnia obdarzasz nas swoją czułością, czułością i troską. Wszyscy chcemy, abyś zawsze był pogodny, wesoły, piękny i oczywiście zdrowy!

Macierzyństwo to główny element układanki, który składa się na obraz szczęścia, ale są też inne ważne elementy: miłość, zdrowie, sukces. Niech więc wszystkie te elementy będą obecne w twoim życiu, abyś mógł łatwo ułożyć szczęśliwą układankę. Szczęśliwego Dnia Matki! kopia

Mamo, moja duszo, gratulacje z okazji Twojego Dnia! Pragnę życzyć, aby Twoje dłonie pozostały delikatne, oczy lśniące, anielski charakter! Kocham Cię mamo!

Nie ma na świecie osoby, która by mnie rozumiała tak jak ty, mamo. Jesteś dla mnie wszystkim – moim wsparciem, moim doradcą, moim najszczerszym przyjacielem. W ten piękny wiosenny dzień chcę przekazać wam życzenia przyjemnych chwil w życiu, jaśniejszych kolorów, niewyczerpanej energii i oczywiście długowieczności, mamo. Kocham cię i doceniam szalenie.

Mamo! Nie ma słowa na świecie bardziej delikatnego i życzliwszego. Kiedy go słyszę, moje serce rozgrzewa się, ale moja dusza jest lekka i pamiętam ciebie, twój śmiech jest najbardziej dźwięczny, a twoje oczy najbardziej błyszczą. Chcę, żebyś zawsze się uśmiechała, a Twoje oczy codziennie lśniły prawdziwym matczynym szczęściem.

Mama to magiczne słowo oznaczające miłość, lojalność i samozaparcie. Moja mama jest najpiękniejszym słowem na ustach człowieka, najsłodszym wezwaniem. Gratulujemy wszystkim mamom tego wspaniałego dnia, jesteście naszym głównym skarbem. Życzymy dobrego zdrowia i powszechnego szczęścia, aby przez wiele lat Twoja miłość rozgrzewała każdego z nas na drodze życia.

Szczęśliwego Dnia Matki. Życzę, abyście poczuli, jak bardzo wasze dziecko kocha was, życzę, abyście nie spędzili dnia ani minuty bez szczerych uścisków i uśmiechów, pragnę dać szczęście i radość waszym dzieciom, pragnę otrzymać czułość, troskę i miłość od je w zamian!

Szczęśliwego Dnia Matki! Niech każda minuta życia będzie wypełniona miłością i radością! Niech serce twojej matki nie zna smutku. Niech dzieci radują się sukcesem i troską! Powodzenia i szczęśliwego macierzyństwa!

Moja droga Mamo, w Dzień Matki chcę Ci przekazać wiele pięknych słów – jesteś najlepszą mamą na świecie! Jestem Ci niezmiernie wdzięczna za macierzyńską miłość i wsparcie, za siłę ducha, którą dzieliłaś ze mną w trudnych chwilach życia. Życzę Ci kochanie, aby z każdego dnia życia czerpać radość i rozgrzewać nas słodkim, czarującym, łagodnym uśmiechem.Niech wszystkie trudy i burze życia nigdy cię nie dotkną, żyj długo i szczęśliwie, abyś mógł pomóc wychować swoje prawnuki! Życzę Ci mamusiu, aby zawsze była silna i zdrowa, piękna i czarująca, przyciągaj szczęście i radość!

Drogi przyjacielu, Szczęśliwego Dnia Matki! Miałeś miejsce w tym życiu, czego szczerze ci gratuluję. Bycie mamą nie odgrywa roli, to bycie szczęśliwym, to ma sens w życiu! Niech twoje dzieci zawsze tam będą, niech ogrzeją twoją duszę swoją miłością, troską i wdzięcznością!

Szczęśliwego Dnia Matki i z głębi serca życzę Twojej rodzinie zdrowia i dobrego samopoczucia, a jeśli wszyscy w rodzinie są zdrowi i szczęśliwi, to mama jest niezwykle szczęśliwa. Niech dzieci zawsze cię rozumieją, a ty – oni, niech anioł stróż i twoja jasna modlitwa chronią twoje dziecko przed kłopotami. Życzę, abyś na zawsze pozostała ukochaną i kochającą matką, prawdziwie szczęśliwą i piękną kobietą.

Droga teściowa, gratulacje z okazji Dnia Matki. Mama jest najświętszą rzeczą w życiu każdego człowieka. Mama nigdy nie zdradzi, nie zazdrości i zawsze będzie się cieszyła szczęściem syna, tak jak ty. Życzę zdrowia i spokoju. Wesołych Świąt!

Proszę przyjąć nasze gratulacje jako znak nieskończonej wdzięczności za matczyną miłość, opiekę i cierpliwość.

Mamusiu! Życzę Ci, abyś zawsze był zdrowy i szczęśliwy, abyś nigdy nie był smutny i nie płakał, abyś nigdy nie miał zmartwień i nieprzespanych nocy. Szczęśliwego Dnia Matki!

Dziękuję mamo za niekończącą się miłość do mnie. Dziękuję mamo za to, że zawsze możesz znaleźć odpowiednie słowa, aby wesprzeć mnie w trudnych chwilach. Dziękuję mamo za danie mi życia. Dziękuję za uczynienie mojego życia jasnym i radosnym. Mamo, bardzo cię kocham. Kłaniam się przed tobą. Jesteś najlepszą mamą na świecie.

Dzisiaj jest Dzień Matki, pospiesz się, aby pogratulować mamom, które zawsze życzą Ci wszystkiego najlepszego i naprawdę Cię kochają! Doceń je i opiekuj się nimi! I nawet jeśli nie jesteśmy idealnymi dziećmi, z naszymi kaprysami i czasami zbyt samolubnymi nawet w stosunku do naszych bliskich, ale mimo wszystko zastanówmy się, zanim powiemy coś, co mogłoby obrazić ukochaną osobę.

Mój drogi, dobry i wierny przyjacielu! Dziś w Dzień Matki pragnę Wam z całą szczerością i serdecznością pogratulować i życzyć Waszemu dziecku i Wam jak najlepszego zdrowia, żadnych problemów i aby Wasze dziecko cieszyło Was każdego dnia sukcesami, dużymi i małymi! Ciesz się emocjami i innymi wspaniałymi i dobrymi powodami do zabawy i radości!

Ukochana Mamo, niech Twoje święto – dzień matki będzie codziennością, oczy śmieją się co chwilę, serce się raduje, ciało pełne zdrowia i wigoru, piękność nie blaknie, niech każdy z was będzie szczęśliwy instant.copy

W Dzień Matki pragnę pogratulować i życzyć wspaniałych relacji rodzinnych, szczęścia, zdrowia i radości. Niech dzieci zawsze będą sensem życia!

Drogi, moja droga mamo! Serdecznie gratuluję najważniejszego, jasnego i pięknego Dnia Matki. Dziękuję za czułą matczyną miłość, stałą wrażliwą opiekę, pożyteczne rady i życzę szczęśliwych długich lat życia, wielu radosnych chwil, dobrego samopoczucia, spokoju, komfortu, komfortu w domu, wesołego nastroju, dobrego zdrowia.< /p>

Duchowe gratulacje z okazji Dnia Matki, z całego serca

Szczęśliwego Dnia Matki z całego serca

Wszystkiego najlepszego mojej kochanej Mamie! Życzę Ci kochana i jedyna długowieczność, pomyślność, młodość i piękno, aby życie było wysokiej jakości i wygodne!

Moja słodka, słodka mama! Gratulacje z okazji Dnia Matki! Kłaniam się przed Twoją codzienną pracą dla mnie, każdą minutą troski i podniecenia. Za każdym razem, gdy się z tobą rozstaję, zostawiam cię w moim sercu. I wiem na pewno, że tak długo, jak będziesz w pobliżu, będzie dobrze.

Szczęśliwego Dnia Matki. Pragnę pozostać osobą szczerą i życzliwą, cudowną i słodką kobietą, najbardziej ukochaną i kochającą mamą. Niech rodzina unika trudności, niech dzieci będą szczęśliwe i zdrowe, a w domu zapanuje pokój i zrozumienie.

Mamusiu! W ten piękny Dzień Matki gratuluję wam! Nie jesteś tylko dobrą matką, jesteś moją przyjaciółką, która zawsze mi pomagała, wspierała i udzielała mądrych rad. Dorosłam i chcę być dla moich dzieci choć trochę jak ty. Jesteś idealną kobietą, godną podziwu i bajecznego życia!

Mama jest naszym Aniołem Stróżem, naszym domem, naszym wszechświatem. Dlatego Dzień Matki to szczególne święto, które przypomina kochaną i bardzo ukochaną osobę.Życzę spokoju, towarzyszących wszystkim sukcesów, doskonałego zdrowia, silnych relacji rodzinnych i przepełnionego szczęściem!

Szczęśliwego Dnia Matki! Niech to wzruszające i ciepłe święto naznaczone będzie matczynym uśmiechem, radością i życzliwością. Każdej mamie na świecie życzę tylko wszystkiego najlepszego. Zdrowie, silna rodzina, niezawodność i pewność siebie, dobrobyt i duma ze swoich dzieci. Szczęście w twoich kochających oczach i spokój w twoim sercu!

Dzisiaj jest najmilsze i najszczersze święto na świecie – DZIEŃ MATKI! Gratulujemy wszystkim kobietom, które z dumą noszą ten honorowy tytuł. Nie potrzebujesz nagród, wyróżnień i medali – dbasz tylko o dobro swoich dzieci… Życzymy nigdy nie doznać rozczarowań i zadbać o siebie!

Szczęśliwego Dnia Matki naszej kochanej i kochanej Mamie! Nasze gratulacje są po prostu niezliczone. Życzymy zdrowia, radości, komfortu, szczęścia i jasnych dni życia! Jesteś latarnią, która oświetla nasze „statki” na wzburzonym oceanie życia; przewodnik światła, ciepła, energii; słońce świata i róża wszechświata. Delikatne i mocne płatki Twojej miłości rozgrzewają nas ciepłem. Zawsze świecij jasnym światłem Wszechświata i bądź z nami na zawsze!

Mamo, mamusiu, droga mamusiu! Jak chcę się przytulić do twojego ramienia, przytulić, znów poczuć jak mała beztroska dziewczynka … wrócić do dzieciństwa … Dziękuję Mamulechko za cierpliwość, za mądrość, za ciepło. Naprawdę chcę być trochę jak ty. Bardzo cię kocham, mamusiu!

Mamo, niech w Twoim życiu będzie dużo szczęścia, radości i życzliwości! Najważniejsze to być zdrowym i pełnym sił! Życzę, abyś pozostał tak uśmiechnięty, miły i czuły! Niech szczęście zawsze się do Ciebie uśmiecha, bo Twoje marzenia muszą się spełnić! Kocham Cię całym sercem, zawsze o tym pamiętaj!

Szczęśliwego Dnia Matki, drogi przyjacielu. Niech w życiu nie będzie skandali i niepokojów, nieporozumień i obelg.Życzę, abyście zawsze zachowywali pokój i radość duszy, natchnienie i szczęście serca. Niech dzieci będą zdrowe i wesołe, mądre i posłuszne, kochające i najbardziej ukochane.

Szczęśliwego Dnia Matki Mamo! To święto jest pełne ciepła, ponieważ wszystkie dzieci świata gratulują najdroższym ludziom na świecie – ich matkom! Nic dziwnego, że mówią, że mama jest dyrygentem między Bogiem a ludźmi, bo to dzięki niej wszyscy się rodzą. Życzę ci wielkiego szczęścia, dobrego zdrowia, nigdy nie choruj i nigdy się nie zestarzej! Wiedz, że zawsze przyjdę Ci z pomocą i pomogę Ci poradzić sobie w każdej sytuacji! Najważniejsze to częściej się uśmiechać, ponieważ to Twój uśmiech jest najlepszym bodźcem, zapewnia wszystkim wokół dobry nastrój!

Wszystkim życzę szczęścia mamo. Niech uśmiechy waszych dzieci, jak promienie słoneczne, ogrzewają wasze serca. Szczęśliwego Dnia Matki!

Piękne kobiety, których powołaniem jest bycie mamą, a więc wsparcie, wsparcie i ochrona dla swojego dziecka, gratulujemy Wam wspaniałych wakacji! Niech zawsze będzie duma z sukcesów i osiągnięć Waszych dzieci w Waszym życiu, niech Wasze serca rozgrzeje ich miłość i troska, niech zawsze będzie ciepło, komfort, pomyślność i radość ze wspólnych spotkań w Waszym domu.

Dziewczyno, niech uściski dzieci zostaną zapisane w twojej pamięci, odzwierciedlone w cieple twojego serca. Jesteś uroczą kobietą i uroczą mamą, jestem z ciebie bardzo dumna! Niech szczęście migocze w oczach, uśmiech pyszni się na ustach.Szczęśliwego Dnia Matki!

Z całego serca gratulujemy wszystkim mamom wakacji! Bycie matką nie jest sprawą prostą, delikatną, bardzo odpowiedzialną! Rozwijasz przyszłość i dlatego życzymy Ci ogromnej cierpliwości, bezgranicznej miłości i odwagi!

Gratuluję mojej ukochanej mamie z okazji Dnia Matki i życzę szczęśliwych oczu, ciepłych uścisków i szczerych uśmiechów!

Szczęśliwego Dnia Matki. Niech każdy dzień każdego tygodnia będzie wypełniony radosnymi uśmiechami i radosnymi spotkaniami rodzinnymi w Twoim życiu.

Każdego dnia budzę się i wiem, że obok mnie jest tak niezawodna osoba jak moja mama. Mam problemy ze zdrowiem i dlatego jest mi ciężko. Ale moja mama zawsze chętnie mi pomaga. Nie pokazuje nawet, że jest jej ciężko, chociaż tak jest. Moja matka jest bardzo silną kobietą o silnej woli. Dlatego dzisiaj. Kiedy ludzie na całym świecie wspominają swoje matki, gratuluję mojej. Dziś postaram się dać z siebie wszystko, aby nie czuła się zmęczona. Moja droga matko, wiesz, że nie mam w życiu bardziej cennej osoby niż ty. A jeśli coś ci się stanie i cię stracę, to z trudem to przeżyję. Więc żyj szczęśliwie. Mniej płacz i więcej uśmiechu. Niech wszystko zawsze będzie z tobą w porządku.

Droga mamusiu! Niech iskry szczęścia zawsze lśnią w twoich nieziemskich oczach! Jesteś moją dumą! Kocham Cię i życzę Szczęśliwego Dnia Matki!

Z całego serca gratuluję Dnia Matki

Szczęśliwy Dzień Matki do łez

Mamo, Szczęśliwy Dzień Matki dla Ciebie! Promieniujesz miłością i troską. Niech Twoje długie życie będzie wypełnione czułością, czułością i uwagą!

Mamo! Jesteś naprawdę świętą kobietą! Urodziłaś mnie, uczyniłaś ze mnie prawdziwą osobę. Twoje rady, wskazówki, bezcenne doświadczenie – wszystko mi się przydało w dorosłym życiu, wzmocniło mnie, zaszczepiło uniwersalny szacunek, czułość, miłość, zrozumienie.

Oby wszystkie matki były zdrowe i wesołe. Niech dzieci je zachwycą i uszczęśliwią. Szczęśliwego Dnia Matki!

Mamusiu! Jesteś najlepszą mamą na świecie! Jesteś moim najlepszym przyjacielem i wsparciem w każdej sytuacji! Jesteś najładniejsza i najmądrzejsza! Z całego serca życzę wam zdrowia, powodzenia i cierpliwości z nami, waszymi rozwiązłymi dziećmi! Kochamy Cię!

W ten cudowny, boski dzień chcę pogratulować mojej wspaniałej mamie. Jesteś moją jasną gwiazdą i aniołem stróżem. Dziękuję za danie mi życia, za czułość, życzliwość, ciepło i troskę! Życzę dobrego zdrowia, siły psychicznej, domowego spokoju, niekończącego się szczęścia i wielu lat. Bądź zawsze kwitnącą, radosną i młodą kobietą.

W tym wspaniałym dniu, Dniu Matki, chcę pogratulować ci tej trudnej pracy matki. Nigdy nie kłóć się ze swoimi dziećmi, zawsze bądź miły, czuły. Życzę szczęścia, zdrowia, pomyślności w rodzinie i długiego życia!

Ukochana mamusiu, życzę Ci wszystkiego od dzisiaj! Twoje zdrowie. Niech lata mijają powoli, zatrzymując się w chwilach, gdy twoje dobre oczy i dusza przepełnia się szczęściem. Więcej nowych miejsc, w których możesz cieszyć się wakacjami i uzyskać porcję jasnych emocji i siły na nowe zwycięstwa!

Serce Twojej matki kryje w sobie wielką miłość i dobroć, Twoje dłonie emanują ciepłem i czułością, a Twoja dusza jest pełna energii i chęci pomocy i ochrony Twoich dzieci zawsze i wszędzie. Gratuluję i życzę 100% powrotu, tyle szczęścia i zdrowia!skopiuj

Kochana mamusiu, tego cudownego dobrego dnia gratuluję Ci z całego serca! Życzę spokoju, ciepła, beztroskich dni, inspirującego nastroju! Nie martw się o nic!

Szczęśliwego Dnia Matki! Życzę szczęśliwego macierzyństwa, radości i dumy z dzieci, ciepła i troski! Niech dzieci osiągną sukces we wszystkich dziedzinach, niech będą dobrymi przyjaciółmi i uczniami! Niech nie sprawiają kłopotów, ale inspirują i ogrzewają!

Drogie nasze kobiety! Gratulacje z okazji Dnia Matki! Życzymy wspaniałego dostatniego życia, realizacji wszystkich planów i samorealizacji. Niech cuda zdarzają się częściej w twoim życiu.Niech twoje będzie jasne i równe. Nikt nie odważy się cię urazić. Bądź pewny siebie i swoich bliskich!

Szczęśliwego Dnia Matki moja mądra, wrażliwa, droga i ukochana! Życzę ci, abyś wiosną był radośniejszy niż słowik, bardziej energiczny niż górski potok i silniejszy niż jakikolwiek bohater. Niech twoje ciało będzie wolne od chorób i niech życie płynie gładko, spokojnie i szczęśliwie!

Wszystkim mamom Rosji serdecznie gratuluję! Życzę, abyście zawsze pozostawali dla swojego dziecka ogromnym Wszechświatem, składającym się z bezgranicznej dobroci, bezgranicznej cierpliwości, niezmierzonej miłości, niewyczerpanej czułości. Niech twoja misja na planecie zostanie uhonorowana i nagrodzona szczęściem twoich dzieci.

Pozwól swoim dzieciom dorastać godnie i stać się dla Ciebie dumą, pozwól im wychwalać swoją rodzinę i ojczyznę! Niech będą Twoim wiernym i życzliwym wsparciem, a wnuki niech będą Twoją radością, źródłem nowej inspiracji i witalności.copy

Droga Mamo, Szczęśliwego Dnia Matki. Z całego serca dziękuję za troskę, miłość i mądrość, za cierpliwość i życzliwość, za umiejętność nieustannego słuchania, pomagania, rozumienia, dawania dobrych rad i przychodzenia na ratunek. Chcę, żeby moje dzieci były takie jak ty, moja piękna młoda babciu. W końcu Twoja mądrość i miłość do życia napełnia nasz dom i nasze dusze ciepłem i radością. Ile świąt nam dałeś, ile pysznych smakołyków przygotowały Twoje umiejętne dłonie. Dziękuję mamusiu za wszystko! Za szczęśliwe dzieciństwo, za piękną młodość. Dziękuję, że jesteś i zawsze tam. Bądź zdrowy i szczęśliwy, kochanie!

Ukochana mamusiu! Gratuluję Ci z całego serca z okazji Dnia Matki, udanego urlopu zawodowego. Dałeś mi to życie, więc nie ma mi droższej i droższej osoby niż ty. Marzę, że będziesz ze mną jak najdłużej. I postaram się być dla ciebie godną córką. Jesteś dla mnie przykładem, jesteś dla mnie sensem życia, jesteś dla mnie wszystkim. Bądź szczęśliwy, bądź zdrowy, bądź wesoły. Wtedy będę najszczęśliwszą córką na świecie.

Szczęśliwego dnia matki najpiękniejszej i najszczęśliwszej z kobiet – mojej przyjaciółce! Życzę, abyś była dla swoich dzieci najbardziej ukochaną matką na świecie, ich wsparciem i wsparciem, bezwarunkową przyjaciółką i nauczycielką. I niech cała miłość, którą dajesz przez te wszystkie lata, wróci do ciebie. Dużo pocałunków i najlepsze życzenia.

W Dniu Matki życzę Ci, moja droga, spokoju i cierpliwości, bądź zdrowy i energiczny.Szczęście dla ciebie, mamusiu!

Wesołych Świąt, mój przyjacielu! Niech twoja mama zawsze będzie przy tobie w Dniu Matki, aby cię przytulić jak ta bardzo mała i bezbronna dziewczynka, która właśnie ujrzała światło. I życzę, abyś poznał całą gamę matczynej miłości, aby dać ją swojemu najsłodszemu dziecku.

Życzę Ci dzisiaj prawdziwego szczęścia macierzyńskiego, a leży ono w radosnych dziecięcych głosach i uśmiechach, w szczęśliwych, psotnych oczach, w kochających, szczerych dziecięcych uściskach. Niech twój dom będzie pełnym kielichem, wiernym i kochającym mężem, niech Niebo zachowa twoje rodzinne serce i twoje kobiece szczęście. Szczęśliwego Dnia Matki!

Szczere gratulacje z okazji Dnia Matki własnymi słowami

Szczęśliwego Dnia Matki, z głębi serca

Drogi przyjacielu, jesteś wspaniałą mamą i cudowną żoną! Życzę Tobie i całej Twojej rodzinie spokoju , zdrowie i dobrobyt!

Szczęśliwego Dnia Matki Mamo! Wszystko, czego ci życzę, już mi dałeś! Tak więc w tym dniu chcę wam zwrócić wasze dobro! Życzę wzajemnych uczuć, zrozumienia, wsparcia, miłości, ciepła, uwagi, czułości i czułości! Chcę Ci powiedzieć, że dzięki Twojemu wychowaniu czuję się najszczęśliwszym dzieckiem na świecie! Mam ciebie, najlepszą matkę na świecie i nie potrzebuję więcej! Bądź zdrowy, bądź wesoły, bądź wesoły, bądź blisko mnie! Każdego ranka pragnę Wam przekazać serdeczne życzenia, zainteresować się minionym dniem, a wieczorem otulić się kocem i poczuć Wasze przytulne uściski! Chcę ci ugotować śniadanie, chcę iść z tobą po zielonych alejkach, towarzyszyć ci w pracy i nie mogę się doczekać twojego powrotu! Chcę, żeby nasze losy nigdy się nie rozchodziły, chcę cię słyszeć i widzieć w każdej minucie! Jesteś mi bardzo droga, mamo! Wiedz o tym i żyj wiecznie, moja droga!

Szczęśliwego Dnia Matki. Niech dzieci napełnią ich serca radością, niech nadają prawdziwy sens życia i radość duszy.

Szczęśliwego Dnia Matki mojej serdecznej mamie! Życzę samorealizacji, inspiracji, nowych wyczynów i zawsze bądź na pierwszym miejscu ze swoimi dziećmi i wnukami!

Droga mamusiu! Gratuluję ci święta, które może nie być w każdym kalendarzu; z wakacjami, o których być może nie wszyscy wiedzą. To niefortunne, bo zasługuje na miano najważniejszej daty w serii wszystkich czerwonych dni. W końcu to Dzień Matki, dzień, w którym każdy z nas ma obowiązek uczcić najdroższą, najbliższą, najdroższą osobę na świecie – swoją Matkę! Wszystkie słowa wszystkich języków świata nie wystarczą, aby wyrazić ci, moja droga matko, całą moją wdzięczność, czułość i miłość, dlatego po prostu mówię ci: Mamo, dziękuję, że jesteś sobą!

W tym wyjątkowym dniu życzę Ci urzekającego szczęścia. Dziękuję kochanie za to, że jesteś sobą, za bezgraniczną życzliwość, czułość, troskę, za rady, które bardzo często pomogły mi w życiu. Dobre zdrowie, jasne wydarzenia przepełnione szczęściem i miłością, spokój, aby nasz dom był jak zawsze filiżanką dobroci, radości i wzajemnego zrozumienia! Bardzo cię kocham! Wesołych Świąt!

Macierzyństwo to mały wyczyn. Nieskończona cierpliwość, obdarzanie, miłość, czułość, mądrość. Każda Twoja zmarszczka jest cenna dla Twoich dzieci, Ty jesteś dla nich najpiękniejsza. Ponieważ jesteś mamą. Niech nić, która istnieje między matką a dzieckiem, nigdy nie zerwie się między tobą a twoimi dziećmi, niech pomaga, chroni i wspiera z obu stron. Szczęśliwego Dnia Matki!

Jesteś cudowną mamą, moja droga przyjaciółko, dlatego w Dzień Matki życzę Ci tylko szczęśliwego macierzyństwa! Niech uśmiech Twojego dziecka sprawi wielką radość! Niech Twoje dziecko zawsze będzie zdrowe i szczęśliwe, bo to takie ważne! Kochaj, bądź kochany przez swoją rodzinę i żyj w harmonii i pokoju!

Szczęśliwego Dnia Matki. Mamo, dziękuję za nieprzespane noce i łzy. Bardzo Cię kocham i dziękuję za wszystko, co mi dałeś. Bądź zawsze zdrowy, szczęśliwy i uśmiechnięty.

Szczęśliwego Dnia Matki. W ten sposób rodzina będzie dużym i przyjaznym krajem, w którym mama będzie ministrem edukacji, kultury, sportu, finansów i zdrowia.Dzieci wiedzą – nigdzie bez mamy, więc pozwól swoim maluchom słuchać Cię i uszczęśliwiać każdego dnia.

Życie dało nam możliwość cieszenia się każdym dniem i patrzenia na ten piękny świat. Jesteś bohaterką, jesteś matką. Gratulacje!

Szczęśliwego Dnia Matki. Niech dzieci zawsze będą słońcem w twoim życiu, niech matka zawsze pozostanie miłością, radością, wsparciem i drogą osobą dla dzieci.

Mamusiu, pamiętaj, że jesteś dla mnie najdroższą osobą i życzę Ci, abyś pozostała taka piękna, miła i szczęśliwa! Bądź zdrowy i nigdy nie choruj!

W Dzień Matki pragnę podziękować mamie, która nie tylko dała mi życie, ale także nauczyła je doceniać, patrzeć na świat otwarcie i życzliwie, walczyć o moje szczęście i nigdy nie trać serca! Moja droga mamo! Jesteś dla mnie przykładem prawdziwej kobiety, pięknej twarzy i duszy! Życzę nieograniczonego szczęścia i miłości!

Jesteś wspaniałą matką i piękną kobietą! Życzymy Ci nieskończonej cierpliwości i siły w wychowywaniu dzieci, zdrowia dla całej Twojej rodziny, niezapomnianych chwil spędzonych z rodziną, aby Twoje rodzinne ognisko wypełniło się po brzegi miłością, harmonią i ciepłem! Obyś był podziwiany, kochany, pod opieką i tworzył najpiękniejsze i niezapomniane chwile w swoim życiu!

Szczęśliwego Dnia Matki, przyjacielu. Czego możesz życzyć swojej matce – zdrowia, cierpliwości, entuzjazmu, silnej siły, mądrości, odwagi, dobrego samopoczucia, powodzenia i szczęścia rodzinnego.I niech wasze dzieci na zawsze pozostaną dla was dziećmi – drodzy i kochani mali ludzie, cieszący każdego dnia, inspirujący każdą minutę.

Szczęśliwego Dnia Matki. Życzę, aby dzieci Cię kochały, doceniały, szanowały, rozumiały, inspirowały, zachwycały, zaskakiwały, przytulały, całowały. Życzę, abyś zawsze była wyrozumiałą i kochającą matką swoich drogich i posłusznych dzieci! Życzę zdrowia i harmonii.

Moja słodka mamusia! W Dzień Matki przyjmij moją serdeczną wdzięczność za szczęśliwe dzieciństwo. Chociaż skarciłeś mnie za psikusy, ale zawsze tego żałowałeś. Zawsze będziesz najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widziałem. I chcę, aby Twój uśmiech stale oświetlał wszystko wokół.

W Dniu Matki z głębi serca życzę Wam dobrej zabawy i ciekawego czasu z Waszym dzieckiem, wypełniając każdy dzień radością i szczęściem. Niech dziecko kocha swoją mamę i pielęgnuje cudowne chwile spędzone razem. Życzę wielkiej dumy i nieugaszonej nadziei dla serca matki.

Gratuluję z okazji Dnia Matki i całym sercem pragnę zawsze dążyć do dobra i szczęścia w rodzinie, opiekować się dziećmi i kochać je, być najlepszą mamą i cudowną kobietą , nigdy się nie zmęcz i nigdy nie trać serca, zainspiruj się do marzeń i osiągnięcia wszystkich swoich celów.

Oryginalne gratulacje z okazji Dnia Matki w prozie

Oryginał
gratulacje z okazji dnia matki w prozie

Wszystkim mamom na świecie życzymy dobrego zdrowia, długiego i szczęśliwego życia! Niech na co dzień cieszą się z sukcesów swoich dzieci, dorosłych i małych, niech płaczą tylko ze szczęściem. Żadne korzyści nie są warte nie łzy matki. A osoba, która obraziła rodziców nie będzie szczęśliwa! Sprawmy, aby Dzień Matki był świętem uniwersalnym, pełnym ciepła i szczerych życzeń! Zapalmy świece dla pamięci matek, które mają już umarł. Zawsze obserwują nas z nieba, marzą o nas przed ważnymi wydarzeniami, chronią i przechowują.

Mama jest daleko, ale zawsze tam. Mama jest zawsze dostępna pod telefonem. Mama może się po prostu przytulać, przytulać, a wszystkie problemy wydają się drobiazgiem. Mama jako pierwsza otwiera drzwi do nowego świata i idzie tam za rękę, ukazując jego piękno. Mama śmieje się wesoło, śpiewa piękne kołysanki i tak słodko było pod nimi zasnąć. Mama cieszy się z każdego sukcesu i przeżywa każdy wspólny upadek. Mama będzie najlepszą i najbardziej troskliwą babcią. Mama smacznie gotuje, nawet przypalona owsianka w jej wykonaniu jest smaczniejsza niż wszystkie potrawy w restauracji. Mama się uśmiecha, a jej uśmiech jest lepszy niż jakikolwiek uśmiech gwiazd Hollywood.

Chcę, aby moja mama była przytulana, kochana, doceniana, zadowolona, ​​zainspirowana, mile zaskoczona i otoczona opieką. Szczęśliwego dnia Matki. Bądź najwspanialszą matką dla swoich dzieci.

Kochanie, nasze dziecko znowu coś zrobiło w szkole. Wszystko bierze się z tego, że za nim nie podążasz. Czy wiesz, co zrobił? Na Dzień Matki napisałem wiersz o mojej matce. Ponieważ jesteś najlepszą matką na świecie i wszyscy bardzo cię kochamy. Wesołych Świąt!

Szczęśliwego Dnia Matki. Życzę, abyś nie kłócił się ze swoim dzieckiem, kochał go głęboko i rozumieł, spotykał każdy nowy dzień z uśmiechem i świadomością, że jesteś najbardziej ukochaną, szczęśliwą, kochaną, troskliwą, niezrównaną matką na całej planecie. Zdrowie dla Ciebie i Twoich dzieci, wielkie szczęście dla Twojej rodziny.

Szczęśliwego dnia matki. Chciałbym, żeby w domu mieszkała wygoda, żeby dobro jak pies stróż strzegł progu od kłopotów i zła. Życzę, aby najlepszą muzyką dla Waszego dobrego serca był dziecięcy śmiech i najszczersze wyznania miłości, jakie brzmiały z ust dziecka. Niech wszystkie niebiańskie moce chronią ciebie i twoją rodzinę. Wesołych Świąt!

Szczęśliwego Dnia Matki, życzę dobrych i ciepłych relacji z moimi dziećmi, zdrowia, miłości i szczęśliwego życia!

Na dworze prawie zima, zimno i wilgotno, ale w duszy ciepło, bo mama ma dziś wakacje. A zła pogoda nigdy tego nie zepsuje. W tych cudownych chwilach życzę szczęścia.I żeby Ci nie łza na twarzy, żeby Twoje serce nigdy się nie zawiodło, żeby Twój uśmiech co minutę świecił na Twoich ustach, a Twoje delikatne, ciepłe dłonie zawsze mnie obejmowały!

Szczęśliwego Dnia Matki! Niech twoje serce będzie wypełnione cierpliwością, zrozumieniem, pobłażaniem, bezgraniczną miłością, radością i dumą z sukcesów dzieci!

Żadna osoba nie ma nikogo bliższego i droższego niż jej matka. Ta osoba nigdy nie zdradzi za nic, zawsze pomoże zarówno radą, jak i finansowo, nawet jeśli musisz dać wszystko na samym końcu. Musimy kochać i szanować matki, nawet jeśli czasami wydaje się, że nie zwracają na nas wystarczającej uwagi. Dziękuję matkom za wszystko! Za szczęśliwe dzieciństwo, za piękną młodość. Dziękuję, że jesteś i zawsze tam. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi, kochani!

Szczęśliwego Dnia Matki kochanie! Chciałbym, aby cała ta macierzyńska troska, czułość i miłość powróciła do Ciebie stokrotnie. Chciałbym, aby serce nie bolało, a dusza była zawsze spokojna i radosna. Bądź zawsze uroczo młoda, cudownie piękna, słodka i czuła.

Nasze drogie mamy. Proszę przyjąć moje gratulacje z okazji tak wspaniałego dla Was święta – Dnia Matki. Niski ukłon dla was, drogie matki, za waszą pracę, za waszą miłość, za waszą miłość!

Moja piękna mamusia! Życzę samych szczęśliwych dni, zabawnych wydarzeń i czułej miłości od wszystkich bliskich! Jesteś najlepszą kobietą i matką!

W Dniu Matki dziękuję za niezastąpioną opiekę wraz z przeprosinami za ból, który spowodowałem. Wiedz, że na ziemi nie mogę spotkać osoby droższej od ciebie, nie mogę znaleźć piękniejszego uśmiechu niż twój, nie mogę rozpoznać bardziej kochającego i bezinteresownego serca niż twoje! Życzę wszechogarniającego szczęścia i beztroskiej radości!

Nasza droga i droga córko! Nie tak dawno urodziłaś wspaniałego, zdrowego i pięknego syna! Teraz tata i ja możemy z dumą pogratulować Ci wakacji, Szczęśliwego Dnia Matki! Wierzymy, że wychowasz swojego syna na godną i utalentowaną osobę! Wiemy też, że matka może być szczęśliwa tylko wtedy, gdy jej dziecko jest szczęśliwe! Więc niech twój syn i nasz wnuk będą szczęśliwi! Gratulacje, córko!

Szczęśliwego Dnia Matki. Pragnę, abyś był zawsze aniołem dla dziecka, prowadzącym je drogą dobra, przyjacielem, który rozumie i wspiera, matką, której miłość nie zna granic. Niech w rodzinie nie będzie kłótni, niech ukochane dziecko zadowoli i zainspiruje.

Czy jest na świecie coś bardziej wzruszającego, silniejszego, bardziej brutalnego i czułego niż miłość matki? Ile o niej napisano i trudno jest przekazać całą głębię słowami. Nasze drogie matki, kobiety, które przez długie dziewięć miesięcy nosiły swoje dzieci w łonie, znosiły ból porodu i nieprzespane noce przy kołysce swoich małych dzieci! Gratulujemy Ci wakacji i życzymy, aby Twoje dzieci obdarzyły Cię taką samą wielką miłością, uczuciem, czułością i troską, jaką kiedyś im obdarzyłeś bez śladu! Życzę zdrowia, długiego życia, radości i dumy z dzieci!

Drogi przyjacielu, życzę Ci Szczęśliwego Dnia Matki! Nie zawsze jest łatwo z dziećmi, ale robisz świetną robotę! Zostań tą samą wspaniałą mamą i wspaniałą żoną! Życzę Twojej rodzinie spokoju, życzliwości, zrozumienia, miłości i wielkiego szczęścia!

Wszyscy wiedzą, że nie ma nikogo droższego i bliższego niż matka. Mama jest najmilszą, najbardziej niezawodną i troskliwą osobą na świecie! Nikt oprócz mamy nie otrze nam łzy, nie uspokoi nas w trudnych chwilach. Matki muszą być kochane i szanowane. W tym celu wymyślili tak cudowne wakacje, kiedy każde dziecko, nawet jeśli w ogóle nie jest już dzieckiem, powinno pogratulować matce, powiedzieć jej główne słowa i uczynić ją najszczęśliwszą osobą na świecie!

Mamo! Gratuluję ci zasłużonego dnia, chcę ci obiecać: zawsze byłeś dla mnie przykładem i pozostaniesz nim. Przykład szacunku dla starszego pokolenia, uczciwości, przyzwoitości, budowania relacji rodzinnych.Cieszę się, że nazywam Cię mamo, dziękuję za wszystko.

Szczęśliwego Dnia Matki, przyjacielu! Jesteś cudowną osobą i cudowną matką. Życzę ci rodzinnego dobrego samopoczucia i szczęścia. Niech twoje dzieci będą zdrowe, niech serce twojej matki nigdy nie zazna smutku, żalu i urazy.

Ile ciepła w znanym słowie „mama”! Wsparcie, miłość, wiara, nadzieja, rady, wsparcie, pomoc, przywiązanie, zrozumienie, zaufanie, czułość, uwaga! A wszystko to jakoś pasuje do jednej osoby i wystarcza nie jednemu dziecku, a czasem kilku naraz! Szacunek dla was mamusie i niski ukłon za waszą pracę, za waszą pracę, która nie jest opłacana, która jest wykonywana z serca i matczynego, czystego serca! Zasługujesz na najwyższą nagrodę, ale niestety nie zawsze ją otrzymujesz! Tak więc w to święte święto dla wszystkich dzieci, staramy się, abyście otrzymali od dzieci pełną wdzięczność za wychowanie i inwestycję w życie, dla którego żyjecie! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, dobrego zdrowia, długich i szczęśliwych lat życia, kobiecego szczęścia, miłości i uznania! Niech wasze życie będzie wieczne, niech wasza młodość nigdy nie opuści waszych dusz i ciał, niech szczęście żyje w waszym sercu nie tylko w święta, ale w każdej chwili! Szczęśliwego Dnia Matki!

Dałeś mi ogromny świat, nauczyłeś go kochać i być samowystarczalną osobą. Całe dobro, które mam, pochodzi od Ciebie. W Dzień Matki chętnie ponownie wyznam Ci moją miłość, z bezgranicznym szacunkiem i oddaniem. Życzę, aby ścieżka twojego życia była jasna i radosna, bardzo długa i szczęśliwa.

Mamy to guziki, trzymają wszystko razem. Szczęśliwego dnia Matki. Życzę, abyś był najbardziej niezawodnym i silnym guzikiem w rodzinie!

Szczęśliwego Dnia Matki. W te cudowne, serdeczne wakacje życzę Wam, abyście zawsze byli blisko swoich bliskich, czuli ich ciepło, troskę i wdzięczność za miłe słowa, delikatne uściski, wsparcie i, co najważniejsze, matczyną miłość, która nie jest nic cenniejszego na świecie .

W Dniu Matki pragnę życzyć tylko jednej rzeczy: szczęścia Tobie i Twojemu dziecku! Niech Twoje serce każdego dnia coraz bardziej napełnia się miłością do Twojego dziecka, bo na pewno wróci stokrotnie! Bądź zdrowy i żyj w pokoju i dobrobycie!

Dzień dobry mamo! Nadal śpisz w łóżku? Mamo, przyszedłem pogratulować ci wakacji. W końcu dzisiaj jest dzień wszystkich matek na świecie. Więc wstań, przygotuj się i pójdziemy na spacer po parku. Naprawdę mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze z tobą. Ty mimo swojego wieku nadal pozostajesz dla mnie najpiękniejszą, najmłodszą i najlepszą mamą na świecie. Jesteś moim najlepszym przyjacielem od dzieciństwa. Bo tylko ty zawsze tak dobrze mnie rozumiałeś. A teraz, gdy zbliża się czas, abyś odszedł, łzy napływają mi do oczu, a smutek ściska moje serce. Mam nadzieję, że to nie nastąpi szybko. Ale nie mówmy o smutnych rzeczach. Życzę, abyś była i pozostała piękna i szczęśliwa. Niech Twój szeroki, miły uśmiech nigdy nie zniknie z Twojej twarzy! Wtedy ty i ja będziemy szczęśliwi. Bardzo Cię kocham mamusiu!