Szczęśliwy Dzień Córki

Zebraliśmy dla Was wiele najbardziej wzruszających gratulacji z okazji Dnia Córki własnymi słowami, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Niech nowy dzień przyniesie burzę pozytywnych emocji, huragan namiętności i słodycz radosnych wydarzeń! Niech poranna kawa orzeźwia i daje przebudzenie, a dzień mija jak najlepiej, dając nowe znajomości, nowe pomysły i największą cierpliwość! Rób rzeczy z uśmiechem, a świat odpowie nieziemskim ładunkiem i energią. Niech krewni zadowolą się swoim optymizmem, a koledzy będą protekcjonalni.

Kochanie! Szczęśliwego Dnia Córki dla Ciebie i Taty! Po Twoim urodzeniu nasze życie nabrało sensu i trwa do dziś. Bądź szczęśliwy, kochany i zdrowy!

Moja droga dziewczyno, gratuluję Ci Dnia Córki! Wciąż bardzo dobrze pamiętam dzień, w którym się właśnie urodziłeś – wtedy życie zabłysło dla mnie nowymi kolorami. Wiem, wierzę i mam nadzieję, że wyrośniesz na piękną, mądrą i uzdolnioną dziewczynę, że będziesz miała dość chęci i siły, by znaleźć własną drogę w tym życiu, znaleźć dla siebie ciekawe i pożyteczne zajęcie. Kocham Cię!

Córka! Jesteś moja najlepsza, najpiękniejsza i najinteligentniejsza! Życzę, aby twoje oczy były zawsze pełne szczęścia.Jestem z Ciebie dumny! Szczęśliwy Dzień Córki!

Z całego serca pragnę, aby Twój Anioł Stróż był zawsze obecny i nie wycofywał się na minutę, nie pozwalając ci zrobić kroku w złym kierunku i zawsze kierując cię na ścieżkę światła i dobroci. Niech Pan każdego dnia doda Ci sił, pomoże we wszystkich dążeniach i obdarzy szczęśliwym losem. I życzę też, aby wiara nigdy, nawet w trudnych czasach, nie opuszczała twojego serca, a twoja dusza była zawsze przepełniona radością!

Droga córko, bądź delikatna, piękna, mądra, szczera i wyjątkowa. Jesteś najlepszą córką na świecie. Kocham Cie ponad zycie. Życzę tylko wszystkiego najlepszego. Wierzę, że spełnią się wszystkie Twoje marzenia, a Twoje życie będzie jasne, kolorowe i pełne radości.

Córka! Mamy dla Ciebie jedną radę! Słuchaj swoich starych ludzi, nigdy nie doradzimy Ci źle! Żyj na świecie z radością każdego dnia i rób wszystko ze szczerą dobrocią! Zło nigdy nie zdoła pokonać dobra twojego serca, a wtedy los się do ciebie uśmiechnie! Bądź dobrą osobą, kochaj swoją rodzinę, doceniaj przyjaciół i dziewczyny, pamiętaj o swoich rodzicach! Życzymy Ci od życia wszystkiego, czego potrzebujesz do pełnego szczęścia! I niech los nie bawi się z tobą w chowanego i nie ukrywa przed tobą tego, na co zasługujesz! Szczerze wierzymy, że wychowaliśmy Cię jako godną osobę, wiemy, że Twoje szczęście nie jest daleko!

Córko, życzę Ci, aby Twoje życie stało się oceanem miłości. Miłość jest najbardziej pokojową, ale najskuteczniejszą bronią przeciwko złu. Niech chroni cię przed zazdrością, złośliwością i kłamstwami.Uśmiechnij się, moja dziewczyno, pomimo wrogów i plotek. Szczęśliwy Dzień Córek!

Gratulacje, córeczko. Życzę Ci czerwonego koloru miłości w tęczy Twojego życia, pomarańczowych marzeń, szczęścia w żółtych odcieniach słońca, zielonego koloru szczęścia, delikatnych niebieskich odcieni marzeń, błękitno-niebieskiego nieba inspiracji i fioletowego koloru zabawa.

Gratulacje, droga córko. Niech wszystkie twoje sprawy zostaną uwieńczone sukcesem, powodzenia i szczęścia, niech twój nastrój będzie wspaniały i pogodna dusza, niech otacza cię szacunek, jasne szczęście i dobrzy przyjaciele.

Oryginalne gratulacje z okazji Dnia Córki z głębi serca

Szczerze
gratuluję z całego serca dnia córki

Ukochana córko! Pozostań tak samo mądra i piękna. Niech iskry w twoich oczach nigdy nie zgasną, a twój szczery uśmiech sprawi nam przyjemność nie raz. Bądź szczęśliwy i zdrowy. Będziemy cię kochać, bardzo cię kochamy i jesteśmy z ciebie dumni.

Córko, moja słodka i grzeczna dziewczynka! Wesołych świąt, moja mądra dziewczyno, obyś zawsze Ci się udał! Bądź zawsze najradośniejsza, najpiękniejsza, żyj w przyjemności, raduj się każdym dniem i każdą chwilą.I pamiętaj, że bardzo, bardzo Cię kocham z całego serca!

Nasza ukochana kochanie, droga córko! Gratulujemy Wam Dnia Córki iz wielką rodzicielską miłością życzymy Wam wzajemności, życzliwości, zrozumienia, zdrowia, pomyślności i kobiecego szczęścia! Niech twoje życie płynie jak pełna rzeka, niech na twojej życiowej ścieżce spotykają się tylko godni ciebie ludzie! Niech pogoda w twojej duszy zawsze będzie jasna i ciepła, a miłość życia niech zagotuje się w twoim sercu! Niech Twoja młodość nigdy nie przeminie, a Twoja uroda rozkwitnie, ponieważ jesteś kochana i pożądana przez bliską Ci osobę! Córka! Spraw, aby twoi starzy ludzie byli szczęśliwi, proszę nas, bądź zadowolony ze swojego losu, bądź szczęśliwy, bądź zdrowy i żyj w obfitości! Aby nasze dusze były dla ciebie spokojne, obyś spotkał godną osobę w życiu, która doceni ciebie i twoje ludzkie cechy w ich prawdziwej wartości! Niech los sprowadzi Cię tylko z dobrymi ludźmi, a w Twoim życiu nie będzie zła, oszustwa i rozczarowania!

Życzę Ci wszystkiego najlepszego w życiu! Gładkie drogi, dobrzy towarzysze podróży! Właściwe decyzje i świetne wyniki! Aby wszystko było na czas, rozsądne i we właściwych ilościach! I żeby był ktoś, kto raduje się wszystkimi otrzymanymi korzyściami! Powodzenia!

Córka jest niewątpliwie darem Boga dla matki. A ja, patrząc w twoje, takie rodzime oczy, życzę, moja córko, aby twoje życie było nieskończenie szczęśliwe. Aby miłość była wzajemna, przyjaciele – wierni, przedsięwzięcia – udane. Niech wszystkie szczyty, które chcesz osiągnąć, poddają się Tobie.A łzy, jeśli dotkną twoich oczu, z pewnością będą łzami radości i szczęścia.

Córka, księżniczka, wróżka, królowa piękności! Kto jest najpiękniejszy na świecie? Oczywiście, że jesteś! Kto jest najmądrzejszy na świecie? To nasza córka! Kto się nie zgadza, niech odejdzie! Nie ma wątpliwości co do szczęścia naszej królowej, spełnimy każde marzenie, zrobimy wszystko co tylko zapragniemy, Szczęśliwego Dnia Córki kochanie! Tylko nie kręć nosa i nigdy nie zapomnij o swoich rodzicach!

Córka! Jak piękne są twoje lata, jak cudowna jest twoja młodość! Szczęśliwego Dnia Córki, droga córko! Życzymy, abyście zawsze czuli rodzicielską opiekę i ciepło serc! Niech nasza rodzina będzie dla Ciebie przykładem szczęśliwego i przyjaznego życia, niech drzwi domu rodziców będą dla Ciebie otwarte o każdej porze dnia i nocy! Chcemy dać Ci nasze dusze, abyś zawsze o nas pamiętał! Żyj szczęśliwie córko, a jeśli czegoś potrzebujesz, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc! Nigdy o nas nie zapomnij i skontaktuj się z nami! Życzymy, abyście byli kochani i pożądani, zdrowi i pogodni, bogaci duchowo i materialnie! I niech niebo nad twoją głową zawsze będzie niebieskie, słońce – jasne, a gwiazdy – szczęśliwe! Życzymy abyś była szczęśliwą córką, dziewczyną, żoną i po prostu dobrą osobą! Kochani, proszę nas swoim szczęściem!

Córko, życzę Ci być najszczęśliwsza. Dla mnie i mojej mamy będzie to największa radość.Szczęśliwego Dnia Córki! Kochamy Cię i mocno Cię całujemy!

Moja ukochana córko, kiedy jeszcze nosiłam Cię pod sercem, wiedziałam, że w przyszłości staniesz się osobą odnoszącą sukcesy i utalentowaną. Od dzieciństwa cieszyłeś nas swoim tatą sukcesami, wytrwałością i pracowitością. Córko, jesteśmy z ciebie dumni. Życzę, abyś każdego dnia stawała się piękniejsza, szczęśliwsza i mądrzejsza. Niech twoje powołanie przyniesie Ci poczucie satysfakcji, a przede wszystkim wzrost dobrobytu materialnego. Wesołych Świąt!

Gratulacje moja droga i cudowna córko. Życzę Ci kwitnienia każdego dnia jak piękny kwiat, cieszenia się jasnymi promieniami słońca i świeżością kropli deszczu, osiągania niesamowitych sukcesów w swoim biznesie i wszelkich przedsięwzięciach, zdobywania odważnych szczytów i czerpania wielu przyjemności z życia.

Najcieplejsze gratulacje z okazji Dnia Córki

Szczęśliwy Dzień Córki

Szczerze życzę, aby każde przedsięwzięcie było genialne i udane! Niech każdy rozpoczęty biznes zostanie doprowadzony do zwycięskiego końca, zapewniając obiecującą i świetlaną przyszłość! Niech niesamowite osiągnięcia przyniosą radość innym i przewyższyć wszelkie oczekiwania rywali! Życzę Ci oszałamiających sukcesów we wszystkich sferach życia!

Nasi kochani i kochani, gratulujemy Wam z okazji Dnia Córki. Tata i ja jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i życzymy, abyś nadal cieszył nas swoimi sukcesami. Pamiętaj, że żyjemy z Tobą i Twoimi radościami, żyjemy z Tobą przez Twoje trudy. Niech szczęście towarzyszy ci we wszystkim, a porażki zdarzają się jak najrzadziej, a tylko po to, by wzmocnić i zahartować swój charakter. Życzymy wielu łez, ale tylko radości. Kwitnij i pachnij, nasza droga dziewczyno. I niech twój anioł stróż oświetli twoją ścieżkę przez życie.

Wiedz, bez względu na to, ile masz lat, zawsze pozostaniesz ukochaną córką! Z całego serca pragnę, abyś pozostała piękna, wesoła i szczęśliwa! Dbałem o siebie i zawsze byłem zdrowy!

Gratulacje, droga córko! Życzę, abyś zawsze był jasną gwiazdą i ciepłym słońcem, słodką dziewczyną i miłą osobą, szczerym przyjacielem i osobą kreatywną. Życzę miłych niespodzianek życiowych, powodzenia, radości, jasnej nadziei, silnej wiary w siebie i niekończącej się miłości.

Moja ukochana dziewczyno, nieważne ile masz lat, dla mnie zawsze pozostaniesz dzieckiem, najdroższym na świecie. Z całego serca życzę Ci szczęścia, nie książkowego czy czarującego, ale Twojego, osobistego, ziemskiego, ludzkiego szczęścia. Bądź miły dla ludzi i dla siebie. Raduj się każdego dnia, uśmiechaj się, nawet gdy pada deszcz i jest zimno w twojej duszy.

Gratulacje, droga córko. Życzę wiecznego blasku piękna i szczęścia, wspaniałego nastroju, powodzenia i miłości. Niech dobrzy ludzie zawsze Cię otaczają, niech nic nie będzie dla Ciebie niemożliwe.

Córka, Szczęśliwego Dnia Córek! W ten jasny dzień pragniemy życzyć Wam radości, szczęścia, spełnienia wszystkich Waszych pragnień! Niech całe Twoje życie wypełni ciepło i światło, niech otacza Cię uwaga i udział bliskich!

Życie to ciąg zdarzeń. A często odrobina szczęścia nie wystarczy do pozytywnego zakończenia jakiejś trudnej sytuacji.Życzę, abyście sami przekonali się, co to znaczy być naprawdę szczęśliwym człowiekiem! Abyś mógł wykorzystać każdą szansę, jaką daje los o 101%! Niech szczęście stanie się Twoim wiecznym towarzyszem na ścieżce życia!

Dzisiaj jest takie cudowne święto – dzień córki! Niech magiczna wróżka spełni wszystkie Twoje życzenia w tym dniu! Niech twoi przyjaciele będą prawdziwi i prawdziwi i zawsze będą przykładem w szkole! Bardzo cię kocham, moja piękna dziewczyno!

Szczęśliwego Dnia Córki! Życzę Ci być najszczęśliwszym i najzdrowszym! Niech uśmiech nigdy nie zejdzie z twojej twarzy, a łzy będą tylko ze szczęścia. Kocham Cię! Bądź naprawdę szczęśliwy!

Serdeczne gratulacje z okazji Dnia Córki własnymi słowami

Szczęśliwego Dnia Córki, z głębi serca

Jak drzewa owocowe pokryte są pachnącym kwiaty na wiosnę, więc niech czysta i bezgraniczna miłość zagości w twoim życiu! Niech ożywi w tobie najlepsze cechy i sprawi, że pofruniesz w przestworza nieba na skrzydłach szczęścia! Chciałbym, aby ta miłość wypełniła twoje istnienie znaczeniem, dała niesamowite chwile i żywe wspomnienia!

Gratulacje, nasza droga córko. Niech wszystkie twoje sprawy zostaną uwieńczone sukcesem, niech tylko szczęście i szczęście spotkają się na twojej drodze, niech twój nastrój i jasna dusza będą cudowne, niech otacza cię szacunek, radość, szczęście i dobrzy przyjaciele.

Córko, kocham cię całym sercem. Chcę być pierwszy we wszystkim w moim życiu. Życzę zdrowia, szczęścia, odpowiedzialności i wierności.

Smacznego! Niech godzina posiłku stanie się wspaniałą kulinarną ucztą! Niech obrus będzie śnieżnobiały, porcja nienaganna, a potrawy pyszne! Niech pachnące wykwintne zapachy unoszą się nad stołem! Niech design potraw cieszy oko, a ich niepowtarzalny smak zachwyca! Obyś spędził ten czas przy stole jak w raju!

Moja radość, moja ukochana córko, moja droga krew! Gratuluję ci święta duszy ciała! Bądź młoda, piękna i pewna siebie! Niech masz wystarczająco dużo męskiej uwagi, zalotów i komplementów, ponieważ prawdziwa kobieta nie może się bez tego obejść! Niech w Twoim życiu będzie mnóstwo miłości, zrozumienia, troski i uczucia! Życzymy, abyś była najszczęśliwsza ze wszystkich córek na Ziemi! Obyś nigdy nie został zraniony, niech twoje serce nie zna rozczarowania i urazy! Pragniemy, abyś bez powodu częściej przychodził do domu rodziców, wiedz, że rodzicielskie uściski to najcieplejsze uściski na świecie! Życzymy Ci odnalezienia swojego przeznaczenia i wierności ukochanej osobie! Niech wasze uczucia będą obustronne i trwałe, niech wasze dzieci i wnuki będą zdrowe i piękne! Życzymy Ci córko właściwej drogi przez życie, słodkiego pocałunku losu i pewnego jutra! Szczęśliwy Dzień Córki!

Ukochana córka! Pozwól nam ukłonić się dziś do Twoich stóp i dziękujemy za całe szczęście, które nam dajesz! Nie ma na całym świecie osoby cenniejszej dla nas od Ciebie! Jesteś naszym skarbem, dziękujemy za to, że jesteś z nami, że odpowiadasz życzliwością za dobroć, miłością za miłość, troską o troski! Jesteś dziś urodzinową dziewczyną i chcielibyśmy cię mocno przytulić i życzyć, abyś była najszczęśliwszą córką na planecie Ziemia! Nikt Cię nigdy nie zastąpi za nas, jesteś największym szczęściem, jakie mogło przytrafić się tylko nam! Dziękujemy Ci za wszystko i życzymy Ci nagrody od życia za życzliwość i uczucie! Niech wasze dzieci będą szczęśliwe i zdrowe, niech wasza rodzina będzie wierna i silna, niech wasza…Ale w życiu każdej osoby możliwe są szczęśliwe chwile! Życzę Ci kolosalnej ilości szczęśliwych sekund i minut! A także, abyś często miał szczęśliwe godziny i szczęśliwe dni! A potem niech twoje oczy lśnią szczęściem, niech będzie ciepło w twoim sercu, niech to uczucie stopi wszystkie kłopoty na całe lata twojego życia!

Córko, gratuluję Ci i chcę powiedzieć, że bez Ciebie moje życie byłoby bezbarwne i ponure! Dziękuję, że mnie masz, dziękuję, że jesteś moją córką! Życzę nieograniczonego szczęścia, dobrego zdrowia, wzajemnej miłości, prawdziwej przyjaźni i wszystkiego, o czym marzyłeś! Niech moje życzenie w jakiś cudowny sposób nabierze mocy spełnienia i zadowoli Twój los! Chciałbym Cię widzieć tylko szczęśliwych i zadowolonych, wesołych i pogodnych, natchnionych i pozytywnych!

Moja miła, grzeczna dziewczynka, gratulacje z okazji Dnia Córki! Życzenia są najlepsze: niech twoje życie będzie zawsze wesołe i kolorowe, niech się w nim tylko dobre wydarzenia. Niech powodzenie, miłość i nadzieja będą dla ciebie dobrymi towarzyszami, a wiara niech doda ci siły i cierpliwości w trudnościach. Bądź bardzo szczęśliwy, moja droga!

Córko, gratulacje z okazji wakacji! Szczerość i miłość, abyś odniósł sukces we wszystkim, co zdecydujesz się zrobić. Życzę Wam prawdziwych przyjaciół i bliskich kochających ludzi w pobliżu. Niech najwierniejszy towarzysz szedł z tobą ramię w ramię przez życie! Bądź szczęśliwy i spraw, aby Twoi bliscy byli szczęśliwi! Bądź kochany i pożądany. Szczęśliwy Dzień Córki!

Szczęśliwego Dnia Córki! Byłeś najbardziej wyczekiwanym cudem w naszym życiu, bardzo Cię cenimy i wierzymy, że na pewno będziesz szczęśliwy! Życzę Ci, abyś każdego roku stawała się piękniejsza i mądrzejsza! Niech chmury smutku nigdy nie zakryją twego radosnego nieba i niech zawsze świeci na nim słońce pozytywów i radości!

Córko, chcę Ci powiedzieć, że bardzo Cię kochamy – jesteś głównym skarbem w naszym życiu! Niech przed tobą nie będzie przeszkód nie do pokonania, a wszystkie twoje przedsięwzięcia kończą się wyłącznie twoim zwycięstwem. Dobre zdrowie, powodzenia i powodzenia.

Córka! Jestem gotowa oddać swoją duszę, abyś był szczęśliwy i kochany, aby Twój każdy dzień zaczynał się uśmiechem, a kończył przyjemnym zmęczeniem. Abyś spotkała swojego księcia i urodziła mi wiele, wiele wnuków, aby w tym życiu nigdy nie wiedziała, czym jest ból. Wesołych świąt.

Droga córko, jesteś dla mnie najważniejszą osobą na świecie! Życzę Ci więcej powodów do uśmiechu i radości. Zawsze możesz liczyć na moje ramię.