Szczęśliwy Dzień Przyjaciół

Zebraliśmy dla Was wiele pięknych gratulacji z okazji Dnia Przyjaciół własnymi słowami, z głębi serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Życzę ci nigdy w życiu przyjacielskiej zdrady, obojętności, zazdrości i rozczarowania u przyjaciół. Niech twoi przyjaciele zawsze będą wiarygodni jak szwajcarskie banki, a twoja przyjaźń silna jak granica państwowa. Życzę, abyście zawsze czuli ich wsparcie, pomoc i miłość. I niech każdy z was zawsze ma w kieszeni karmel, dla kogoś, kto jest wam bardzo bliski, dla kogoś, kto jest waszym prawdziwym przyjacielem. Szczęśliwy dzień przyjaciół!

Gratuluję Międzynarodowego Dnia Przyjaźni i życzę pielęgnowania silnej przyjaźni w każdy dzień i przy każdej pogodzie, przychodzenia z pomocą przyjacielowi w każdych kłopotach i zawsze polegania na znajomych. Niech silna przyjaźń nie będzie podlegać latom, zazdrości, plotkom lub złym żartom losu.

W Międzynarodowym Dniu Przyjaźni szczerze życzę wspaniałych przyjaciół i ich życzliwego wsparcia, wesołego towarzystwa i ekscytującego wypoczynku, wzajemnego szacunku i zaufania, wspólnych pomysłów i kreatywnych przedsięwzięć.

Gratuluję ci z okazji Dnia Przyjaciół i życzę, abyś był dobrym i wiernym przyjacielem, miał wsparcie i dobrą radę swoich towarzyszy w każdej sytuacji życiowej, aby przejść przez życie trzymanie w sercu jasnego płomienia silnej przyjaźni i jasnych nadziei.

Nie możesz urodzić się dobrym przyjacielem, możesz zostać tylko jednym.Przecież przyjazne stosunki wymagają również pracy nad sobą, należytej uwagi. Ale jesteś taką szczerą i życzliwą osobą, z którą jest mi łatwo i prosto, z którą nie zastanawiam się, co powiedzieć i co zrobić, jak postępować, aby Cię nie urazić i nie zniszczyć naszej przyjaźni. Mogę być sobą i ufać Ci w stu procentach. To osoba, która jest blisko w najważniejszych momentach mojego życia. Dziękuję, przyjacielu! Dziękuję za wszystko i po prostu chcę wierzyć, że ta przyjaźń jest na całe życie!

Przyjaciel, aby nie wpadł w kłopoty, aby zawsze był z nim w tym samym czasie. Niech przyjaźń podbije góry, podbij miasta, pokonaj przeszkody i przełam wszelkie bariery. Niech każdy ma takiego przyjaciela, z którym idą przez ogień, do wody i na krańce świata.

Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Przyjaźni, mój przyjacielu! Dla mnie nie jesteś tylko osobą, z którą możesz porozmawiać i śmiać się, jesteś moją służbą wsparcia, zrozumienia i porady. Dziękuję Ci za wszystko. Bardzo Cię cenię. Życzę, aby nasza przyjaźń była zawsze żywa i silna. Życzę szczęśliwego życia i niech zawiera wszystko, czego sobie życzysz.

Gratuluję mojej wspaniałej przyjaciółce wspaniałych i miłych wakacji – dnia przyjaciół! Życzę, abyście pozostali tą samą szczerą i współczującą osobą, żyli w miłości, pokoju i dobrobycie. Doceń dar przyjaźni, bądź szczęśliwy i pamiętaj, że zawsze jestem gotów Ci pomóc!

Dzień Przyjaciół to wspaniałe święto, które chcemy, aby wszyscy obchodzili w dobrym towarzystwie. Niech żyje wsparcie, zrozumienie i wzajemna pomoc – wszystko to, co na tym świecie jest tak bezcenne.

Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Przyjaźni. Niech nasza więź nigdy się nie zerwie, niech w Twoim życiu są ludzie, którzy zawsze są gotowi do pomocy, którzy staną po Twojej stronie w każdej sytuacji, którzy będą dzielić z Tobą zarówno radość, jak i smutek, ludzie, których nazywamy przyjaciółmi. Życzę silnej przyjaźni, jasnych uśmiechów i szczęśliwych dni w otoczeniu drogich ludzi.

Przyjaźń to coś, czego nie można kupić i nie można jej odgadnąć, ale zawsze można ją dać. Niech wszyscy ludzie na planecie będą przyjaciółmi. Wesołych świąt, Wesołego Dnia Przyjaźni!

W Dniu Przyjaciół chcę Ci szczerze pogratulować, przyjacielu. Jestem Wam wdzięczna za wszystko, czego doświadczyliśmy! Wiem, że nigdy nie odmówisz mi pomocy, nie założysz kamienia na piersi i nie będziesz w stanie oszukać. W ten świąteczny dzień chcę powiedzieć, że zawsze możesz liczyć na moje wsparcie! Wesołych świąt, drogi przyjacielu!

Gratuluję Ci Międzynarodowego Dnia Przyjaźni i życzę wiernego wsparcia i silnego ramienia w trudnych chwilach, dobrych przyjaciół i szczerego wsparcia, zrozumienia z bliskimi i dobrej zabawy we wspaniałym towarzystwie prawdziwych towarzyszy.

Przyjaźń to bezcenny dar podarowany wybranym i zasłużonym ludziom. Bo tylko ci, którzy mają czyste dusze i otwarte serce, mogą docenić jego uroki i bogactwo. Jesteś właśnie taką osobą – prawdziwą, uczciwą, rzetelną. Pragnę tak pozostać przez wiele lat mojego życia i dawać ludziom tylko szczęście i ciepło. Szczęśliwego Dnia Przyjaźni!

Mój przyjacielu, gratuluję Ci Międzynarodowego Dnia Przyjaźni i życzę Ci kochani, magii i bajek w Twoim życiu, wielkiego szczęścia i miłości, jasnych kolorów i chwil. Bądź zawsze błyskotliwa, czarująca, idealna, zainspirowana i, co najważniejsze, szczęśliwa, dziewczyną.

Przyjaźń nie jest tylko dla mężczyzn! Drogi przyjacielu, udowodniliśmy to w 100%.Tyle razy sobie pomagaliśmy, że nie każdy mężczyzna może pochwalić się taką przyjaźnią! W dniu przyjaciół życzę Wam wielkiego szczęścia i najlepszego zdrowia! Niech czarny kot nigdy nie biegnie między nami i ani jeden mężczyzna nie wstanie!

Dzisiaj jest jedno z najjaśniejszych świąt – Dzień Przyjaciół! To do Ciebie w tym dniu zwracam się z najgorętszymi i najszczerszymi słowami, mój towarzyszu żołnierzu! Ty i ja przeszliśmy przez takie próby, gdzie nie ma miejsca na fałsz, gdzie życie ludzkie zależy od wzajemnej pomocy! I jestem dumny, że mam takiego przyjaciela! Życzę szczęścia i najlepszego zdrowia!

W Międzynarodowym Dniu Przyjaźni życzymy Ci utrzymywania dobrych relacji z osobami, które towarzyszą Ci przez całe życie. Wzajemne wsparcie w każdej sytuacji to coś, bez czego tak trudno się obejść. Niech żyje przyjaźń!

Przypominając słowa słynnej piosenki „Gdyby przyjaciel nagle okazał się…” dzisiaj, w Dzień Przyjaciół, chciałbym pogratulować tylko prawdziwym i wiernym towarzyszom. Pozwól więc mieć dużo szczęścia i radości w życiu, a twoje zjednoczenie z szczęściem będzie tak silne, jak nasza długa i nierozerwalna przyjaźń.

Najważniejszych rzeczy w życiu nie można dotknąć, a prawdziwa przyjaźń jest niezwykle rzadka! Życzymy wszystkim szczerej, wiernej i niezawodnej przyjaźni w pełni! Niech cię zadowoli przez wiele lat!

Dotykanie łez gratulacji z okazji Dnia Przyjaciół

Emocjonalne
gratulacje w dniu przyjaciół do łez

Dziś we współczesnym i skorumpowanym świecie szczęściem jest być przyjacielem, a jeszcze większym szczęściem mieć przyjaciół: prawdziwych, wiernych, nie fałszywych. chcę wszystkim powiedzieć: kto nie jest kim odwróci się w trudnych czasach, kto nie naostrzy noża za plecami, kto nie narazi Cię na kpiny i odmówi pomocy – to są prawdziwi przyjaciele.Życzę wszystkim, nawet jednemu , ale prawdziwym przyjacielem! Doceń prawdziwą przyjaźń, ponieważ nie jest ona dana wszystkim.

W Dniu Przyjaźni gratuluję Ci mój walczący przyjacielu. Ty i ja wiele razem przeszliśmy. Można powiedzieć, że przeszliśmy przez rury ogniowe, wodne i miedziane. I wierzę, że żadna siła nie może nas od ciebie oddzielić. Ty i ja zawsze będziemy razem. Życzę wszystkiego najlepszego.

Mój drogi przyjacielu, gratuluję ci wakacji. Życzę miłości, szczęścia i harmonii. Jesteś dla mnie bardzo ważną osobą w moim życiu.

Dzień szczęśliwych przyjaciół. Życzę każdemu w życiu, aby znalazł takiego przyjaciela, który przyjdzie na ratunek dzień i noc. Wesprze Cię we wszystkich Twoich przedsięwzięciach, odstraszy od głupich działań i po prostu będzie tam we właściwym czasie. Pomoże ci zjeść pół kilo soli i podzielić się ostatnią skórką chleba, da ci wierne ramię w trudnych czasach i jako pierwszy wzniesie szklankę zdrowia.

Dobrze jest być z przyjaciółmi, gdy jesteś szczęśliwy lub smutny. Przyjaciele zawsze przyjdą na ratunek i pomogą w odpowiednim momencie. Ufasz swoim najbardziej intymnym rzeczom swoim znajomym. Prawdziwa przyjaźń może trwać wiecznie. Każdy powinien mieć przyjaciół.Szczęśliwego Dnia Przyjaciół, moi drodzy! Dziękuję, że jesteś sobą!

Szczęśliwego Dnia Przyjaźni i życzę samych pozytywnych emocji. W dni niepogody ciepło twojego wsparcia zawsze cię ogrzeje. Podczas problemów w rodzinie Twoja rada zawsze Cię uspokoi. W czasie nieszczęścia i kłopotów twoje uściski zawsze uratują. Bądź moim przyjacielem przez wiele lat. Szczęście i miłość!!!

Jak wygląda Dzień Przyjaciół? Słonecznie i radośnie – jeśli jest z kim to świętować, gorzko i smutno – jeśli siedzisz sam! Kochany bracie – jesteś moim najlepszym przyjacielem, a ja szaleńczo cenię i jestem dumny z naszej przyjaźni. Wesołych świąt!

Tyle prac poświęconych przyjaźni! Tak, przyjaciele to nie prezent, ale raczej test. Ale jesteśmy na to gotowi! Chcemy, abyśmy wszyscy mieli przyjaciół. Wesołych Świąt!

Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Przyjaźni, przyjacielu! Życzę zdrowia i radości każdego dnia, powodzenia i inspiracji. Wiedz, że zawsze tam jestem. I bez względu na pogodę za oknem, bez względu na to, co dzieje się na tym świecie, nasza przyjaźń jest silna i niezawodna. Kocham cię dziewczyno i chcę, żebyś zawsze była szczęśliwa!

Prawdopodobnie nie ma nic ważniejszego na świecie niż przyjaźń. Niech wszyscy przyjaciele pozostaną tak blisko, niech się nie zawiodą ani nie zdenerwują. Niech dzisiaj, Międzynarodowy Dzień Przyjaźni, będzie naznaczony niekończącym się światłem, miłością i przyjaznym wsparciem.

Pieniądze stały się ostatnio miarą sukcesu. Ale dzięki tobie, przyjacielu, wiem, że przyjaźń jest cenniejsza niż jakiekolwiek pieniądze na tym świecie.Jestem wdzięczny losowi, że się poznaliśmy! Teraz wiem, jaka powinna być prawdziwa męska przyjaźń! W Dniu Przyjaciół życzę spokojnego nieba, przytulnego domu i kochającego serca obok Ciebie!

Jestem niezmiernie dumny i szczęśliwy, że mam bliskiego i niezawodnego przyjaciela. To dar losu, który nie jest dany każdemu w naszym życiu. Jestem szczęściarzem. To, co jest z tobą zabawne, wydaje się jeszcze zabawniejsze, a kłopoty zamieniają się w mały problem, który można rozwiązać. Szczęśliwego Dnia Przyjaźni!

Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Przyjaźni, którego gratuluję! Chciałbym się nauczyć, jak być przyjaciółmi szczerze, bez zasad i bez korzyści, nie zwracając uwagi na narodowość, religię, kolor skóry, sytuację finansową i status społeczny!

Drodzy przyjaciele! Niech dzisiaj nie jesteśmy razem, ale chcę wznieść kieliszek za waszą szczerość i bezinteresowność! Wznoszę toast za Twoje zdrowie, niezależnie od dzielących nas kilometrów! W Dzień Przyjaciół życzę nam wszystkim, abyśmy szybko uporali się z naszymi problemami i zadaniami, abyśmy mogli ponownie spotkać się przy tym samym stole!

Przyjaźń to wspaniała rzecz. Dla niej nie ma granic, zamków, barier. Życzę, aby cały świat był mocno uwikłany w więzy przyjaźni. I niech żadna zła siła nie może ich złamać. Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Przyjaźni!

Dzień Szczęśliwych Przyjaciół dla wszystkich moich najlepszych przyjaciół, towarzyszy i dobrych znajomych! Życzę w tym dniu oczywiście prawdziwej, szczerej, oddanej przyjaźni.Niech nic nie psuje naszych relacji, a uczciwość, sprawiedliwość, ludzkość w naszych relacjach zawsze są na pierwszym miejscu!

Przyjaźń jest jednym z najświętszych uczuć, jakimi obdarza się człowieka. Prawdziwy przyjaciel jest zawsze gotowy do pomocy. Z całego serca serdecznie gratuluję wszystkim, którzy z wielką miłością i oddaniem zachowują w swoich sercach to najcenniejsze uczucie – przyjaźń w dniu przyjaciół. Szczęście dla was, drodzy, i ci sami wspaniali prawdziwi przyjaciele. Życzę powodzenia, wytrwałości, odwagi, cierpliwości i mądrości na drodze życia. Niech przyjaźń zawsze będzie silna, jak granit i zawsze prowadzi przez życie jak gwiazda przewodnia.

Gratulujemy z okazji Dnia Szczęśliwego Przyjaciół tego radosnego i pogodnego dnia. Niech słońce świeci w twojej duszy, a serca drżą z radości. Niech miłość ogrzeje w chłodne dni, a szacunek i podziw zapanuje w pracy. Niech zdrowie zawsze będzie silne jak orzech, a uśmiech ciepły jak promień słońca. Żyj bez znajomości poważnych problemów i gorzkich kłopotów.

Mój drogi, ukochany przyjacielu! W Dzień Przyjaciół chcę wyrazić najszczerszą wdzięczność za wszystko, co dla mnie zrobiłeś! Obiecuję, że zawsze jestem gotowa Ci pomóc i oczywiście dzielić się z Tobą wszystkimi radościami życia! Niech zdrowie nie opuści cię ani na chwilę, a powodzenia bądź twoim wiecznym towarzyszem!

Życzę w tym dniu wszystkim zaprosić swoich znajomych. Życzę wesołej uczty, pieśni przyjaznych i szczerych rozmów. Niech najwierniejsi i najprawdziwsi przyjaciele przekroczą próg twojego domu, a razem zjecie nie funta soli, ale pachnącą herbatę ze słodkimi karmelami. Życzę wszystkim, aby w tym dniu zrozumiał, że gości go wiele osób, na których ramieniu i wiernej ręce może polegać w trudnych sytuacjach. Szczęśliwego Dnia Prawdziwej Przyjaźni!

Dzień szczęśliwych przyjaciół

Dzień szczęśliwych przyjaciół do łez

W dniu przyjaźni życzę prawdziwemu przyjacielowi, aby każda chwila twojego życia wyglądała jak jasne i efektowne płótno namalowane przez utalentowanego artystę. wszystkie twoje inwestycje zamieniają się z czasem w najdroższe aktywa i możesz sobie pozwolić na wszystkie korzyści tego świata.

Gratuluję z okazji Dnia Przyjaciół i życzę ci zawsze wsparcia bliskiego przyjaciela, nigdy nie tracisz przyjaciół ani z powodu czasu, kłótni, czy zniewag. Niech przyjaźń zawsze będzie wartościowa, życzę, abyś był najlepszym przyjacielem i miał w życiu prawdziwych wspaniałych przyjaciół.

W dniu przyjaciół pragnę życzyć każdemu z Was najbardziej wiernego i oddanego przyjaciela. Niech między ludźmi rozkwitnie przyjaźń i niech wszyscy będą szczęśliwi!

Prawdziwy, najlepszy przyjaciel! Ten tytuł nie jest nadawany od urodzenia, zdobywa się go przez całe życie poprzez zrozumienie, wsparcie i duchową jedność! A w to święto – Dzień Przyjaźni, chcę cię tak nazwać! Szczęście dla ciebie, najlepszy przyjaciel, sukces i miłość!

Szczęśliwego Dnia Przyjaciół i życzę, aby w Twoim życiu zawsze byli tacy ludzie, których można bezpiecznie nazwać przyjaciółmi, którzy będą dzielić z Tobą radość i zwycięstwo, którzy nie odwrócą się od Ciebie w chwilach ciężkości i życiowych kłopotów, które Cię rozweselą, jeśli nagle się znudzisz, co doda Ci pewności siebie, jeśli masz wątpliwości i kto zawsze będzie z Tobą na tych samych falach. Życzę silnej przyjaźni i zrozumienia z bliskimi.

W Dniu Przyjaźni życzę wszystkim, aby znaleźli swojego jedynego prawdziwego przyjaciela! I nie ma znaczenia, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, ważne jest, abyś miał osobę, która zawsze jest gotowa do pomocy! A dla tych, którzy mają już prawdziwego przyjaciela, chciałbym pielęgnować tak rzadkie zjawisko w świecie pieniędzy i oszustwa jak prawdziwa przyjaźń!

Najbardziej niezawodne ramię i najmilsze serce, tylko mój przyjaciel. To dla niego jestem gotów w każdej chwili wyruszyć na krańce świata, bo wiele mu zawdzięczam. W tym dniu, kiedy wszyscy przyjaciele zbierają się razem, tak bardzo tęsknię za moim partnerem i nazwanym bratem.

Dzisiaj jest wspaniałe święto – Dzień Przyjaciół! I chcę wam pogratulować, moi dobrzy! Dziękuję, że jesteś ze mną, zawsze w kontakcie i we właściwym momencie u Twojego boku. Życzę bezchmurnego nastroju, radości i szczęścia na zawsze. Wielki sukces, czyny i osiągnięcia. Niech wszystko w życiu okaże się niewiarygodnie doskonałe!

Prawdziwy przyjaciel to jedna z największych wartości w naszym życiu. Dzięki, że jesteś tobą, kolego! Szczęśliwy dzień przyjaźni dla ciebie i niech nigdy nie zostanie przerwany. Życzę Ci odnalezienia swojego prawdziwego ja, prawdziwej miłości i możliwości ocalenia wszystkiego, bez względu na wszystko!

Dzisiaj jest najmilsze i najwspanialsze święto dla wszystkich – Dzień Przyjaciół! Każdy człowiek ma przyjaciół, bo bez nich nie da się żyć na świecie. Ktoś ma ich dużo, ktoś ma ich mało, ale muszą tam być! Pomogą w kłopotach, radują się z nami naszymi zwycięstwami i sukcesami. W tym dniu życzymy Wam, abyście podali ręce ze swoimi przyjaciółmi i powiedzieli sobie wiele miłych i szczerych słów. Razem z przyjaciółmi nic nie jest przerażające – ani samotność, ani problemy, ani trudności. Niech każdy z nas ma milion najbardziej prawdziwych i oddanych przyjaciół! Wesołych świąt wszystkim!

Niech będzie jasno w ten letni dzień. Niech wszyscy przyjaciele zgromadzą się przy świątecznym stole iz szacunkiem i ciepłem gratulują sobie nawzajem w dniu przyjaźni. Chciałbym dzielić się najbardziej intymnymi i zawsze mieć współpracowników w obliczu bliskich przyjaciół.

Szczęśliwego dnia wszyscy przyjaciele! Przyjaciele to najbliżsi i najwierniejsi towarzysze życia. Życzymy, aby każdy miał prawdziwego i niezawodnego przyjaciela. Niech przyjaciele zawsze pozostaną wierni w każdej sytuacji. I zawsze będzie powód, aby tak się spotkać i dzielić radością.

Gratuluję wszystkim naszym ludziom z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni! Życzę wszystkim reakcji, protekcjonalności, szczerości, wierności i oddania!

Mój drogi przyjacielu, gratuluję Ci Międzynarodowego Dnia Przyjaźni. Pragnę czuć się pewnie w każdym biznesie, w każdej sytuacji, chcę pozostać dobrym człowiekiem i wspaniałym przyjacielem przez całe moje długie życie. Bądź szczęśliwy, przyjacielski, odnoszący sukcesy i bogaty, kochany, błyskotliwy i zawsze interesujący.

W końcu próby, które musieliśmy razem znosić, związały nas ze sobą na całe życie. Szczęśliwego dnia przyjaźni! Życzę Ci wszystkiego najlepszego na świecie. Niech anioł stróż zawsze tam będzie, a zdrowie nigdy nie zawiedzie. Miłość, powodzenia, radość szczęścia.

Dzisiaj jest wielkie święto – Międzynarodowy Dzień Przyjaźni. W ten wspaniały letni dzień serdecznie gratuluję wszystkim moim przyjaciołom. Ci ludzie wiele dla mnie znaczą. Są moim wsparciem i wsparciem w trudnych sytuacjach. Oby mieli szczęście.Niech słońce wpadnie do ich domu jako gość i zostanie tam na zawsze.

Niech jasne słońce ogrzeje wasze serca. Niech kolorowa tęcza będzie nie tylko symbolem przyjaźni, ale kluczem do silnego i długiego związku na wiele lat. Zdrowie, powodzenia, wzajemne zrozumienie, wzajemna pomoc i wsparcie.

Dzień szczęśliwych przyjaciół! Życzę, żebyś nigdy nie był sam. Niech obok Ciebie zawsze będzie bliska osoba, która podzieli wszystkie Twoje kłopoty i sukcesy. Niech stanie się twoim prawdziwym przyjacielem. Obyś nigdy niczego nie potrzebował, ponieważ Twoi znajomi nigdy nie sprawią Ci kłopotów.

Dzisiaj chcemy podziękować za naszą przyjaźń z ludźmi, którzy od dawna są dla nas rodziną! Jesteśmy wdzięczni, że zawsze czuwasz nad naszym spokojem, że w każdej chwili jesteś gotowy, aby pomóc Ci w pomocy lub nieskrępowanej zabawie!

Wesołych Świąt! Nic dziwnego, że ten dzień nazywa się międzynarodowym, ponieważ przyjaźń nie zależy od płci, wieku, statusu i dnia tygodnia. Przyjaźń to coś szczerego, jakaś chemia między ludźmi. Cieszę się, że nasza przyjaźń jest mocnym fundamentem.

Piękne gratulacje z okazji Dnia Przyjaciół

Oryginał
gratulacje w dniu przyjaciół, z głębi serca

Ludzie są tak zaaranżowani, że chętnie dzielą się radościami z bliskimi, przyjaciółmi, a nawet wrogami, ale z problemami wszystko jest inne. Częściej nie chcemy niepokoić bliskich, więc przychodzimy się opłakiwać Przyjaciołom.Aby nas wysłuchali, wesprzeli, uspokoili, pomogli znaleźć rozwiązanie z obecnej sytuacji. A wiesz, czym cechą przyjaciół jest zrozumienie! Bez względu na to, w jakiej sytuacji się znajdujemy, bez względu na to, jakie przygody znajdziemy w naszym piątym punkcie, bez względu na to, jaki bałagan zrobimy, przyjaciel zawsze zrozumie. A on powie: „Cóż, to może się przydarzyć każdemu”. W słowach przyjaciół nie ma nawet cienia potępienia, w przeciwieństwie do bliskich i krewnych. Przyjaciele to ludzie innej rangi, równi nam duchem, pomysłem, życiem. Z przyjaciółmi smutek nie znika, ale jest nadzieja, że ​​się skończy i że życie zmieni się na lepsze. Z przyjaciółmi radość staje się niezmierzona. Z przyjaciółmi niezapomniane wakacje, nawet na ławce pod domem. Z przyjaciółmi życie nie idzie na marne, ponieważ są ludzie, którzy byli świadkami twojego życia i którzy opowiadają o tobie historie swoim dzieciom, wnukom, prawnukom. A teraz w Dzień Przyjaciół chcę, aby moi przyjaciele po prostu się uśmiechali, bo to wspaniali ludzie, którzy zasługują na to, by przejść przez życie z uśmiechem. I chcę, aby moi przyjaciele zdali sobie sprawę, że ich życie jest utrwalone w moim życiu i że jestem za to niezwykle szczęśliwy i wdzięczny.

Przyjaźń z tobą to jeden z najlepszych prezentów w moim życiu. Drogi przyjacielu, dziękuję, że jesteś ze mną. Dla mnie jesteś bardzo ważny. Życzę harmonii, spokoju, szczęścia i pomyślności.

Niech w pobliżu przebywają tylko rzetelni i lojalni ludzie. Życzę, abyście jak najmniej pili kielich cierpienia i bólu i jak najczęściej cieszyli się nowym dniem i dobrymi wydarzeniami. Sukces w karierze, miłość w rodzinie, zrozumienie z dziećmi i dobry nastrój.

Przyjaźń to druga najważniejsza rzecz w życiu każdego człowieka. Niewątpliwie rodzina i miłość są na pierwszym miejscu, ale przyjaźń jest droga! Więc obyś miał więcej tak drogiego bogactwa! Dobrzy i wierni przyjaciele dla ciebie!

Jak ktoś mądry kiedyś powiedział: „Złoto jest testowane przez ogień, ale przyjaźń przez czas”. Nasza przyjaźń przeszła więcej niż jeden test, który potwierdza tę prawdę. Drogi przyjacielu! Życzę Ci, abyś zachował w sercu mądrość, człowieczeństwo i sprawiedliwość, bo dzięki nim masz wokół siebie prawdziwych i oddanych przyjaciół! Wesołych Świąt!

Dzień szczęśliwych przyjaciół. Życzę, aby w odpowiednim momencie zawsze byli przyjaciele, aby ci ludzie dzielili z Wami chwile radości i zwycięstw, chwile smutku i rozczarowania. I niech przyjaźń będzie silna, prawdziwa i prawdziwa w twoim życiu. Kochaj swoich przyjaciół i pozwól im być Twoją inspiracją.

Chcę zachować twoją przyjaźń i chcę być tam w najtrudniejszym momencie. Niech wbrew opinii, że nie ma przyjaźni między mężczyzną a kobietą, nasz związek z roku na rok tylko się umacniał.Życzę Ci utrzymania dobrego nastroju i piękna duszy przez wiele lat.

W Dniu Przyjaciół życzę, abyś nie stracił poczucia przyjaznego ramienia i poczucia wsparcia. Niech najprawdziwsza, wierna i oddana przyjaźń stanie się ozdobą Twojego życia. Niech twoi przyjaciele będą najbardziej intymni, których nikt nigdy nie zabierze!

Dzień szczęśliwych przyjaciół! Chciałbym, aby prawdziwa przyjaźń nie rozpadła się z czasem i nie zgubiła się w kilometrach. Niech wierny przyjaciel rzuci się na ratunek w każdej trudnej sytuacji. Niech przyjaciele zawsze pozostaną dobrymi towarzyszami na Twojej życiowej ścieżce!

Przyjaźń to wspaniały dar, a prawdziwy i prawdziwy przyjaciel to prawdziwy skarb. Gratuluję wam z okazji Dnia Przyjaciół i życzę, aby wasi przyjaciele byli najbardziej oddani i godni zaufania, a wasza przyjaźń z dnia na dzień rosła w siłę. Niech wszystkie nieporozumienia zostaną natychmiast rozwiązane, a trudności złagodzą twój przyjazny związek. Cieszcie się wzajemnym sukcesem i bądźcie zjednoczeni!

Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Przyjaźni. Pragnę docenić ludzi, którzy zawsze są gotowi do pomocy, których nazywamy przyjaciółmi. Pragnę zamienić każdy dzień, każde święto, każde spotkanie w ekscytującą przygodę. Życzę, aby przyjaźń w Twoim życiu była nie tylko słowem, ale niezawodnym i silnym połączeniem z Twoimi ukochanymi i drogimi ludźmi!

Co rozumiesz o przyjaźni? Czy uważasz, że przyjaciele to kamizelka na łzy? Albo co to oznacza dla połączenia negatywu? Ciężko powiedzieć. Niektóre święta są nam obojętne. Ale niewiele osób może przegapić to święto.W końcu każdy marzy o przyjaciołach. Szczęśliwy Dzień Przyjaciół!

Mój drogi przyjacielu, gratuluję Ci Międzynarodowego Dnia Przyjaźni i życzę Ci kochanie kochanie powodzenia, zdrowia i radości każdego dnia, bo taki wspaniały człowiek, taki szczery przyjaciel zasługuje na prawdziwe szczere szczęście. Niech wszystko w Twoim życiu potoczy się tak, jak tego chcesz i niech spełnią się wszystkie Twoje pragnienia, jak w bajce.

Obyś zawsze był w porządku, nawet gdy pojawią się problemy, będziesz wiedział, że prawdziwi przyjaciele są w pobliżu i zawsze pomogą Ci uporać się z wszelkimi trudnościami. Obyś zawsze miał siłę i zdolność reagowania i zawsze wiedział, że samotność ci nie zagraża. Szczęśliwy Dzień Przyjaciół!

Niech twoje życie będzie jak z bajki: będzie zawierało tylko dobrych bohaterów, niezawodnych przyjaciół, jasną drogę i spokojne niebo. Zawsze wierz w cuda, a Twoje marzenie się spełni. W końcu dla tak dobrych i życzliwych ludzi jak ty wszystko musi być w porządku. Szczęśliwego Dnia Przyjaciół i niech wakacje będą sukcesem.

Chcę, aby wino, które pijesz, stało się kluczem do powodzenia w biznesie i sukcesu w życiu osobistym. Życzę wam, abyście razem przeszli wszystkie ścieżki życia, bo w samotności jest to takie trudne bez solidnego ramienia przyjaciela. Przytulne spotkania na wakacjach i żywe wrażenia na wakacjach, zawsze z najbliższymi i najbardziej oddanymi przyjaciółmi.

Pospiesz się z gratulacjami z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni i życz sobie, abyś dziś był mniej zniechęcony i zdenerwowany, kochaj świat i śmiej się wesoło. Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci radość, a nasza przyjaźń nigdy nie zniknie, pomimo drobnych kłótni i nieporozumień.

Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Przyjaźni. Życzę, aby każdy dzień twojego życia zamienił się w prawdziwe wakacje, na których będzie wiele uśmiechów i miłych słów od przyjaciół, zabawnych żartów i jasnych chwil z bliskimi. Niech prawdziwy przyjaciel zawsze tam będzie, niech przyjaźń w twoim życiu będzie nie tylko słowami.

Dzisiaj jest Dzień Przyjaciół, w którym pragnę podziękować wszystkim moim oddanym i szczerym przyjaciołom za to, co zawsze jest ze mną, za pomoc i wsparcie, za lojalność i przyjaźń! Życzę Ci takiego samego zaufania do mnie i na pewno Cię nie zawiodę!

Dzień szczęśliwych przyjaciół.Życzę, aby przyjaźń w twoim życiu była silna, prawdziwa, niezawodna i na zawsze. Niech przyjaciele wspierają i zawsze rozumieją, ale jesteś również chętny do walki o odważną sprawę z przyjacielem. Wesołe towarzystwo, dobre pomysły, ciekawe myśli i pogodne uśmiechy!

Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Przyjaźni. Chciałbym mieć w życiu prawdziwego wiernego, uczciwego i życzliwego przyjaciela, a raczej kilku takich przyjaciół, którzy zawsze pomogą i rozweselą śmiesznym żartem, otworzą oczy na świat i wspólnie przejdą przez problemy i trudności życia z tobą.

Ci, mój drogi przyjacielu, chciałbym zadedykować najszczersze wiersze i najbardziej melodyjne piosenki. To Tobie pragnę życzyć spełnienia najcenniejszych i najskrytszych pragnień. Gratulacje! Niech twoje zdrowie będzie silne, a szczęście prawdziwe.

Prawdziwa przyjaźń staje się silniejsza z wiekiem. Przyjacielowi można powierzyć wszystkie najintymniejsze sekrety i liczyć na to w najbardziej krytycznej sytuacji. Życzę, aby zawsze byli z Tobą przyjaciele szczerzy i otwarci. Gratulacje!

Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Przyjaźni. Życzę, abyście przyjaźnili się z dobrymi i życzliwymi ludźmi, którzy zawsze będą was wspierać i rozumieć, życzę tej przyjaźni, aby była silna i silna, aby ani kilometry, ani wiatry losu, ani pozycje życiowe innych nie dawały pęknij w ciepłych, szczerych przyjaźniach.