Wesołych Świąt!

Zebraliśmy dla Was wiele szczerych gratulacji z okazji Świąt Bożego Narodzenia własnymi słowami, z głębi serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Niech gwiazda bożonarodzeniowa poprowadzi Cię przez długą podróż życia, oświetlając drogę do szczęścia i sukcesu! Niech w Twoim życiu będzie tyle radosnych i radosnych chwil, ile płatków śniegu krąży w powietrzu w mroźne zimowe wieczory! Wesołych Świąt!

Gratulujemy radosnych i pogodnych wakacji – Wesołych Świąt! Niech w Twoim życiu zapanuje spokój, spokój i dobroć! Niech smutek i nieszczęście ominą Twój dom! Szczęście, powodzenia i sukcesy dla całej rodziny, przyjaciół i krewnych!

Wesołych Świąt! Życzę pokoju i łaski na tym świecie, a także dobrego życia i codziennej radości w nim. Niech wszyscy w rodzinie będą zdrowi, niech w sercu będzie radość i szczęście.

Serdecznie gratuluję tego wspaniałego święta. Życzę spokoju ducha, harmonii w sercu, rodzinnego dobrobytu i pomyślności w domu. Niech w twoim klasztorze zawsze panuje atmosfera radości: zabrzmią dobre żarty przyjaciół i dźwięczny śmiech dzieci, słychać tupot małych stóp, pyszny zapach ulubionego jedzenia, a drzwi zawsze będą otwarte dla krewnych i przyjaciół.< /p>

Wesołych Świąt! Niech mały Jezus pojawi się w twoim życiu i stanie się początkiem duchowej reinkarnacji.Aby zawsze i wszędzie otaczała Cię ogromna życzliwość, niesamowita szczerość, bezgraniczna radość i prawdziwe cuda!

Niech świąteczne światło oświetli Twoje życie, wypełni Twoje serca wiarą i da harmonię, miłość i szczęście. Wesołych Świąt!

Chcemy wykorzystać nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, aby wyrazić naszą miłość i wdzięczność najbardziej niesamowitemu zięciowi, najlepszemu mężowi na świecie, którego miłość i troska sprawia, że ​​nasza córka olśniewa piękna i szczęśliwa. Niech w waszym domu zawsze panuje serdeczność, abyśmy radowali się z tego, co was łączy, a nigdy nie znaleźli tego, co was dzieli. Proszę, potraktujcie to Boże Narodzenie jako symboliczne przypomnienie, że doceniamy was i kochamy, drogie dzieci. Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! Niech noc Bożego Narodzenia i wiara chrześcijańska przyniosą długo oczekiwaną radość. Najważniejszą rzeczą dla każdej osoby jest to, aby wszyscy krewni byli zdrowi i szczęśliwi, a w życiu nie dochodziło do żadnych negatywnych wydarzeń. Tego Ci życzę. Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! Życzę spokoju Twojemu domowi, Twojemu sercu, Twojej duszy. Niech jasna gwiazda poprowadzi cię właściwą drogą do dobrego samopoczucia, niech w twoim życiu będzie radość, miłość, nadzieja, wiara i szczęście. Życzę rodzinnego komfortu, dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa na długie szczęśliwe życie.

Wesołych Świąt! Życzę pomyślności i pomyślności.Niech te magiczne święta napełnią Twoje serce radością i zapewnią Ci spokój ducha.

Wesołych Świąt! Radujcie się wszyscy, Chrystus się narodził. Niech w Twoim domu wszystkiego będzie pod dostatkiem, rodzina zawsze będzie nakarmiona, ogrzana i szczęśliwa.

Wesołych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia. Niech spełnią się wszystkie marzenia i pragnienia, niech Twoje życie będzie piękne!

Pod wycie gwałtownej śnieżycy i trzasku mrozu przybyliśmy do Was z ciepłem i ciepłymi sercami i chcemy się z Wami tym ciepłem podzielić. Niech twój dom stanie się jeszcze bardziej przytulny i ciepły w noc Bożego Narodzenia, niech rozbrzmiewa w nim wesoły śmiech dzieci i zawsze będzie dobrobyt! I niech bajeczny gnom przyniesie ci coś, co uważasz za prezent. I nie ma znaczenia, co to jest. Najważniejsze, że przynosi radość i szczęście! Życzę szczęścia i powodzenia!

Wesołych Świąt! Niech Bóg chroni twój dom i rodzinę, które tak kocha serce. Pragnę, aby wszystkie modlitwy zostały wysłuchane, aby spełniły się ukochane marzenia i prośby, pragnienia i wszystko, o co prosi serce. Gratulacje!

Wesołych, radosnych, szczęśliwych, magicznych, bajecznych, niezwykłych, interesujących i cudownych Świąt!

Wesołych Świąt z głębi serca. Życzę, abyście nie stracili wiary w siebie i nie pozwolili zgasnąć ogniu odwagi ludzkiego serca, życzę, abyś wypełnił swoje lata wielkimi czynami i odważnymi czynami, życzę, abyś zawsze stawał w obronie swoich bliskich, aby uczynić ten świat lepszym i milszym, pozostając jednocześnie prawdziwym mężczyzną i mądrą osobą.

Święto Bożego Narodzenia świętujemy z radością. Jest przesiąknięty tajemnicami narodzin i jasnej miłości, która wypełnia nasze serca. Przyjmij ten dar z wdzięcznością, a wraz z nim ziemskie błogosławieństwa.

W noc Bożego Narodzenia za oknem jest ciemno, śnieg cicho pada białymi płatkami lub wieje zamieć, a w domu jest ciepło i przytulnie, choinka migocze światłami i prezenty czekają na skrzydłach… Magiczne godziny płyną jak miodowa rzeka noce, kiedy można złożyć najskrytsze życzenia i na pewno się spełnią… W jasne święta Bożego Narodzenia pragnę życzyć całej rodzinie miłość i radość, powodzenia, inspirację i zdrowie, jednym słowem wszystko, dzięki czemu można stać się naprawdę szczęśliwym!

Serdecznie gratuluję Ci Świąt Bożego Narodzenia i życzę jasnej radości i życzliwości duszy, szczerych nadziei i miłości serca, prawdziwego dobra i szczęścia rodziny, wzajemnego zrozumienia i pomyślności w dom.

Z głębi naszych dusz w tych dniach wznieśmy nasze najbardziej intymne modlitwy do Pana Jezusa Chrystusa.

Oryginalne życzenia Wesołych Świąt do łez

Najpiękniejsze
Życzenia Wesołych Świąt własnymi słowami

Niech najmilsze święta Bożego Narodzenia będą dla Ciebie najmilsze. A sam Pan niech obdarzy Cię pokorą i męstwem. I niech łaska Boża wstąpi do każdego domu. I niech Boże Narodzenie bajka daje chwile radości. Wesołych Świąt dla Ciebie.

Niech święta wniosą w Twoje życie tylko dobre wieści, dużo pozytywnych emocji i ogromną porcję szczęścia! Niech Pan chroni Ciebie i wszystkich Twoich bliskich, ześle Ci dużo zdrowia, energii i siły! Życzę pomyślności materialnej, szczerej miłości i pokoju!

W jasne święto Narodzenia Pańskiego życzę szczerej nadziei, dobrego pokoju, niewątpliwego dobra, prawdziwej miłości i wielkiego szczęścia.

Wesołych Świąt, niezawodna ochrona Ojczyzny, rodziny, siebie! Bądź silny, silny, odważny, żołnierzu. W te cudowne wakacje życzę tylko jasnych myśli w twojej głowie i tylko dobrych wydarzeń w życiu. Nie smuć się i każdego dnia stań się silniejszy, pewniejszy siebie, śmielszy! I niech twój anioł chroni cię przed przeciwnościami losu.

Wesołych Świąt! Niech anioł stróż chroni cię i popycha cię tylko do dobrych uczynków. Zdrowie dla Ciebie i Twoich dzieci.

W te jasne święta życzę ci spokoju i życzliwości! Niech bajki i cuda wypełnią Twój dom, niech w Twoim domu zapanuje radość i dziecięcy śmiech, przyjaciele będą w pobliżu, a wszelkie nieszczęścia ominą. Szczęście i dobrobyt! Życzenia Wesołych Świąt w prozie – 2020 pięknych słów.

Wesołych Świąt! Chciałbym być jak to święto: szczery, miły, ciepły, szlachetny, magiczny, długo wyczekiwany. Niech w duszy zapanuje spokój i ukojenie, a w życiu poczucie magii.

Niech jasne święta Bożego Narodzenia przyniosą do domu najmilsze uczucia, miłość i zrozumienie. Niech spełnią się wszystkie marzenia, a prowadząca gwiazda oświetli ścieżkę i poprowadzi Cię do sukcesu i dobrobytu. Chciałbym, żeby wakacje wypełniły dom spokojem i uśmiechem. Kochanie, zapomnij o przeciwnościach, problemach i kłopotach. Boskie święto oświetli wszystko wokół, przemieni i oczyści.

Wesołych Świąt! Życzę Ci, abyś zawsze była piękną dziewczyną z godnym dżentelmenem, który pójdzie na krańce ziemi po Twoje „buciki”, życzę powodzenia, prawdziwej miłości, wielkiej radości, jasnej nadziei i prawdziwego dziewczęcego szczęścia.

W święto Narodzenia Pańskiego życzę zdrowia i siły, powodzenia finansowego, miłości i pomyślności w domu!

Wesołych Świąt droga ciociu. Życzę szczęścia i pomyślności, aby wkroczyły do ​​twojego życia, aby twoja dusza wzniosła się do gwiazd, a twoje serce otworzyło się na czystą miłość. Niech te Święta przyniosą Wam dobrą bajkę i cud, radosne spotkania i uśmiechy drogich ludzi.

Nadchodzi magiczne i wspaniałe święto – Boże Narodzenie. Niech to święto przyniesie radość wszystkim w domu, niech oświeci nasze serca czystością i wiarą w cuda. W końcu cuda są zawsze z nami! Niech nasi bliscy i bliscy będą zdrowi i szczęśliwi. Niech Pan nas zachowa! Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! Niech płatki śniegu delikatnie opadają z nieba, skrząc się w promieniach światła niesamowitymi światłami radości i nadziei, ogrzewając duszę w zimowy dzień! W końcu tylko cud może wskrzesić wiarę, miłość i magiczną nadzieję!

Z całego serca i duszy gratuluję prawosławnym chrześcijanom wielkiego świętego Bożego Narodzenia Chrystusa! Pragnę, aby miłość i wiara stale żyły w waszych duszach i sercach, aby wiele dobrych, szlachetnych uczynków dokonało się na całym świecie, aby bliscy i bliscy byli w doskonałym zdrowiu. Niech aniołowie stróże ocalą nas wszystkich od przeciwności i kłopotów, i niech Chrystus błogosławi każdy dobry uczynek!

W Boże Narodzenie zwyczajowo cała rodzina zbiera się przy stole, gratuluje sobie nawzajem i składa życzenia. Chciałbym pogratulować całej mojej rodzinie, która siedzi przy tym świątecznym stole. Moja ukochana Mamo, życzę Ci Wesołych Świąt i nigdy nie byłaś smutna ani chora.Musisz się cały czas uśmiechać, bo uśmiech Ci odpowiada. Tato, życzę Ci cierpliwości i powodzenia, co jest bardzo potrzebne w Twojej pracy. I spróbuj spędzić z nami więcej czasu. Chciałbym życzyć mojemu bratu powodzenia w nauce, co czasem może być przyjemne, kochanie. Życzę moim dziadkom zdrowia i długiego życia. Nadal musisz opiekować się swoimi prawnukami. Kocham was wszystkich! Chcę, aby spełniły się wszystkie Twoje życzenia i marzenia.

Czy słyszysz pędzące gdzieś na niebie sanie Świętego Mikołaja, jak dzwonią dzwonki na szyjach jeleni i szelest prezentów nagromadzonych w górach? Proszę przyjąć moje szczere gratulacje z okazji Świąt! Niech w tę magiczną noc stanie się dla Ciebie cud, a rano znajdziesz w swoim domu nie tylko długo wyczekiwane prezenty, ale te prezenty, które zawsze uważane były za najcenniejsze – miłość, szczęście i prawdziwe szczęście!

Wesołych Świąt! Anioły triumfują dzisiaj, napełniając w ten sposób nasze dusze optymizmem.Życzę, abyś zrozumiał ich przesłanie i uniósł się na fali radości, abyś mógł następnie oświetlić wszystkich wokół siebie swoim światłem!

Chciałabym pogratulować cudownej osobie i cudownej kobiecie święta Narodzenia Pańskiego! Niech jasne wakacje rozjaśnią Twój dom radosnym światłem, niech dobro i wiara nigdy Cię nie opuszczą, niech spełnią się Twoje najcenniejsze marzenia, a przytulna atmosfera zawsze będzie panować, zarówno w Twojej duszy, jak i w Twoim domu!

Wesołych Świąt i życzę Ci wesołych i dobrych wakacji, bracie! Niech twoja dusza będzie wypełniona jasną radością, niech każda chwila twojego życia będzie magiczna i szczera, niech twoja wiara i siła nigdy nie znikną, niech szczęście rozciąga się na twojej drodze.

Wesołych Świąt, kolego! Życzę wam w te jasne święta, aby Bóg był zawsze z wami, abyście kontynuowali swoją drogę życiową, nie znając złych problemów i przeszkód, aby wasza dusza była zawsze otwarta na szczęście i miłość, aby wasze serce opiekowało się bliskimi i bliskimi drżenie!< /p>

Jasne wesołe życzenia świąteczne do łez

Wesołych Świąt do łez

Wesołych Świąt. Niech jasne święta będą inspirowane życiową inspiracją i nutami miłości, powiewem szczęścia i ciepłem bliskich.

Wesołych Świąt! Niech Twój dom wypełni się wygodą i ciepłą przyjazną atmosferą! Dobre samopoczucie, wzajemne zrozumienie, życzliwość, wsparcie, człowieczeństwo, hojność w waszych sercach.

Moi drodzy koledzy! W wigilię Bożego Narodzenia życzę, abyście wszystkie niepowodzenia, smutki i błędy pozostawili za sobą. Buduj nowe udane plany, odpoczywaj, baw się i ciesz się życiem. Niech pokój i dobrobyt będą twoimi towarzyszami. I niech komfort, spokój i miłość żyją w Twoich domach!

W ten cudowny świąteczny wieczór, kiedy cała nasza rodzina zebrała się przy świątecznym stole, pragnę życzyć wszystkim, aby poczuli boskie światło i ciepło w swoich duszach.

Wesołych Świąt, mój przyjacielu! Życzę Wam więcej szczerych uśmiechów, łatwych kontaktów i miłych myśli w tym świętym dniu. Pozytywne uczynki i wierni ludzie na ścieżce życia!

Życzę wspaniałych, miłych, wesołych, wzruszających i białych Świąt! Nigdy nie przestawaj wierzyć, kochać i mieć nadzieję. Niech któreś z twoich marzeń będzie w stanie dotrzeć do nieba, wcielić się w istniejącą rzeczywistość i sprawić, że będziesz szczęśliwy na całe życie.

W święta życzę szczęścia i radości, zdrowia i powodzenia. Niech Bóg zachowa ciebie i twoją rodzinę. Niech sprawy pójdą w górę, dzieci dorosną silne, mądre i wesołe, a wraz z bratnią duszą będziesz żył w pokoju i harmonii.

Wesołych Świąt dla uroczego mężczyzny! Życzę, abyś był szczery i uczciwy, spokojny i zrównoważony, opiekuńczy, niezawodny i niezwyciężony!

Świąteczne życzenia. Pomyśl o nich w przeddzień magicznego święta! Wszystko, co zaplanowane, na pewno się spełni.

Gratuluję ci wielkiego i świętego święta Narodzenia Chrystusa Boga naszego Zbawiciela!

Ci, którzy zachowują się dobrze przez cały rok, mogą otrzymać prezenty od Świętego Mikołaja na Boże Narodzenie. Nie jesteśmy już dziećmi, ale nadal wierzymy w cuda i oczywiście zachowywaliśmy się bardzo dobrze! Niech więc Mikołaj podaruje nam najlepsze prezenty w świąteczną noc! Uśmiech i dobry nastrój, inspiracja i powodzenia, zdrowie i hojność! I oczywiście niech każdego z nas otacza miłość, bliscy ludzie i prawdziwi przyjaciele!

Niech spokój płynący ze wspaniałych świąt Bożego Narodzenia pozostanie w Twojej duszy jak najdłużej. Ceń je i opiekuj się nimi jak klejnotem.

Mamy nadzieję, że znalazłeś piękną prozę Życzenia Wesołych Świąt, Wesołych Świąt!

Nowy Rok i Boże Narodzenie to dwa niezapomniane święta. Pragnę życzyć ciepła, prawdziwej magii, wielu cudownych chwil, spełnienia marzeń i pragnień. Trzeba wierzyć w cuda, a na pewno się wydarzą. Gratulujemy magicznych świąt!

Wesołych Świąt, drogi kuzynie. Życzę zdrowia, szczęścia, piękna, miłości, nadziei, wiary i powodzenia. Niech twoje serce jeszcze mocniej wierzy w cud w te święta i niech ten cud niechybnie ci się przydarzy. Niech nigdy nie będzie pusty ani na twoim stole, ani w portfelu, ani w twoim sercu. Żyj szczęśliwie i dostatnio.

Gratulujemy tego wspaniałego święta! Życzymy powodzenia, aby w Twojej duszy zawsze był spokój. W Boże Narodzenie wszyscy prawosławni otrzymali dobrą nowinę i niech przyjdą do was tylko dobre i radosne wieści! Niech Twój dom będzie pełną filiżanką, a świat będzie Twoim stałym towarzyszem! Wesołych Świąt!

Niech Nowy Rok i Boże Narodzenie będą wypełnione zabawą! Baw się, aby miło wspominać te uroczystości z przyjaciółmi i bez wstydu opowiedzieć o nich swoim dzieciom! Życzę dobrego zdrowia jak mrozy Trzech Króli, wielu radosnych dni w nadchodzącym roku i wielkiego ludzkiego szczęścia!

Wesołych Świąt i życzę Ci jasnego anioła za Twoimi plecami, który Cię ochroni, a także szczęścia w Twoim życiu, powodzenia i szczęścia, zrozumienia innych, dobroci w Twoim domu . Niech Bóg błogosławi ciebie i twoją rodzinę.

Wesołych Świąt! Wesołych Świąt! I spokojne niebo.

Dzisiaj jest uroczystość, która ucieleśnia prawdziwy cud – Narodzenia Chrystusa! Pragnę z dziecinną naiwnością znów uwierzyć w proste i zrozumiałe cuda, które zdarzają się nam każdego dnia! Wzmocnisz więc wiarę i siłę, a wtedy będziesz mógł tworzyć i realizować bardziej znaczące pragnienia!

Najlepsze życzenia Wesołych Świąt, z głębi serca

Dotykanie
Wesołych Świąt życzy z głębi serca

Gratulujemy wspaniałego chrześcijańskiego święta Bożego Narodzenia! Choć za oknem wieje śnieżyca i wyje zamieć śnieżna, to święte święto rozgrzewa nas swoim niezwykłym komfortem i ciepłem. Lekkość serca, doskonałe zdrowie i dobre samopoczucie w rodzinie! Niech najmilsze święta Bożego Narodzenia będą dla Ciebie najmilsze. A sam Pan niech obdarzy Cię pokorą i męstwem. I niech łaska Boża wstąpi do każdego domu. Świąteczna bajka zapewni Ci chwile radości. To jasne święto jest koniecznością! Przyniesie nam szczęście, wzajemne zrozumienie, harmonię, jedność i sprawi, że nasza miłość będzie jeszcze silniejsza. Wesołych Świąt, z najmilszym i najpiękniejszym świętem! Niech Twój dom będzie wypełniony ze śmiechem i zabawą, dobry nastrój.Bezgraniczne szczęście, dobre zdrowie, szczerość i życzliwość, wszystkiego najlepszego Wesołych Świąt moi kochani!

Wesołych Świąt! Niech wszystkie Twoje plany spełnią się w ten jasny, radosny, pełen cudów Dzień! Niech w domu zapanuje Łaska, a w duszy Miłość!

Wesołych Świąt! Niech święte święto napełni serce wiarą w cuda, zapewni dobrobyt materialny i duchowy. Życzę miłości od bliskich i życzliwości od ludzi wokół ciebie, szczęśliwego życia i dobrego zdrowia.

Moje szczere gratulacje z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Mimo zimy są to dwa bardzo ciepłe wakacje, które przynoszą ludziom światło i radość z oczekiwanych zmian. Łączą nas wokół głównych wartości życia – miłości i miłosierdzia, dobrobytu rodziny, zdrowia dzieci i bliskich. Z całego serca życzę Wam w Nowym Roku Bożej pomocy w biznesie, siły siły duchowej i cielesnej.

Niech gwiazda bożonarodzeniowa zabłyśnie tej nocy i poprowadzi Cię przez życie w najlepszy możliwy sposób. Ciepło, spokój, dobroć i spokój. W to cudowne, jasne święto marzenia stają się rzeczywistością, niech w tym roku spełnią się najbardziej ukochane. Wesołych Świąt!

Dzisiejsze święto to symbol zwycięstwa dobra nad złem, zwiastun radości i szczęścia. Życzę Ci, aby światło Gwiazdy Betlejemskiej wypełniło Twoje życie miłością, pokojem i dobrobytem.

Dzisiaj jest pogodny i dobry dzień. Życzę, aby Łaska Boża okryła w tym dniu każdą głowę, aby w duszy zapanował pokój i radość. Chcę, abyś był cnotliwy i otrzymał w zamian cnotę. Wesołych Świąt!

Niech wspaniały i jasny duch Świąt Bożego Narodzenia wypełni Twoje życie wspaniałym poczuciem radości i świętowania. Życzę pomyślności, powodzenia i zdrowia. Niech twój niebiański obrońca nigdy nie śpi i zawsze będzie tam w trudnych chwilach. Niech będzie więcej szczęśliwych godzin spędzonych w gronie solidnych przyjaciół, a mniej tych bardzo trudnych minut.Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt i życzę wszystkiego najlepszego, całej radości w życiu. Niech gwiazdy na niebie świecą jasno, niech miłość żyje na zawsze w sercu, niech szczęście jest obecne w życiu przez cały czas. Życzę Wam rozpoczynania każdego dnia ciepłą nadzieją i kończenia go radością duszy.

Niech duch ożywi się i nowe siły obudzą się w Boże Narodzenie, niech Twoja ścieżka rozjaśni się promykiem nadziei, niech każda Twoja praca zaczyna się od iskry dobroci i miłości. W te cudowne święta życzę zdrowia, szczęścia, pomyślności, cierpliwości, powodzenia, błogości dla duszy i pomyślności na całe życie.

Życzę Ci Wesołych Świąt i ciepłych życzeń miłości, harmonii, spokoju i szczęścia. Niech nadzieja zawsze żyje w twoim sercu, niech życie będzie pełne cudów i dobroci.

Tej nocy objawiła się łaska Boża, zbawcza dla wszystkich ludzi. Tej nocy aniołowie wyśpiewują chwałę Najwyższego Boga. Ta noc jest pełna radości, ponieważ nieskończony i wieczny Bóg stał się Człowiekiem.

W pięknym dniu, który dał światu Zbawiciela, w dniu Narodzenia Pańskiego, gratuluję Ci tego święta! Za twoją wiarę i prawe uczynki Pan pobłogosławił cię i posłał aniołów stróżów. Niech ich niezawodne skrzydła chronią Cię przed przeciwnościami losu i chorobami, a niewidzialne słowa pożegnania prowadzą do szczęścia i spokoju życia rodzinnego!

Wesołych Świąt. Niech twój anioł zawsze będzie z tobą, niech jasna nadzieja i dobry sen zaprowadzą cię do pomyślności i szczęścia. Życzę ci spokoju i pomyślności, pięknego życia i słodkiej miłości.

Z poważaniem Wesołych Świąt! Pragnę życzyć małemu Dzieciątku Jezus, aby dało ci niezachwianą wiarę w dokonanie cudu, duchowe uzdrowienie i pokój. I niech jasne światło gwiazdy bożonarodzeniowej stanie się twoim stałym przewodnikiem i strzeże przed wszelkimi przeciwnościami losu!

Szczęśliwego Nowego Roku! Wesołych Świąt! Niech ludzie staną się dla ciebie milsi i bardziej przywiązani. Aby wszystko się udało, a marzenia stały się rzeczywistością.

Wesołych Świąt i życzę radości każdego dnia, szczerości w każdym słowie, ciepła w wydarzeniach i blasku w chwilach!

Chcę życzyć Wesołych Świąt moim ukochanym nowożeńcom! W zeszłym roku staliście się rodziną, zagraliście bardzo piękny ślub, aw tym roku życzę wam zostać rodzicami. Mam nadzieję, że w tym roku otrzymacie zdrowe dziecko, które zachwyci Was i nas. Życzę twojej młodej rodzinie wszystkiego najlepszego, bo zasługujesz na bycie najszczęśliwszym. Przeszliście przez wiele trudności, przeszliście wiele prób, ale wciąż jesteście razem. Jesteście rodziną, którą zawsze daję jako przykład. Życzę dużo radości w nowym roku, wielu szczęśliwych chwil, mam nadzieję, że będziemy się częściej widywać. Uwielbiam was ludziska! I jestem dumny z Ciebie i Twojej wytrwałości. Niech w tym roku spełnią się wszystkie Twoje życzenia.Wesołych Świąt!

Niech przyjście Chrystusa na świat obudzi w Tobie miłosierdzie dla bliźnich, aby w 2021 r. miał jak najwięcej powodów, aby to okazywać. Pragniemy czynić uczynki miłosierdzia z czystego serca.

Wesołych Świąt, spieszę z gratulacjami. Z całego serca życzę, aby szczęście towarzyszyło Ci każdego dnia, a nie na sekundę Cię opuściło. Aby wszystkie gwiazdy były dla ciebie przychylne. W twoim życiu nie było żadnych incydentów, które mogłyby cię zasmucić lub wprowadzić do twojego życia zamieszanie i zamieszanie.

Wesołych Świąt życzy z głębi serca

Szczerze
gratulacje z okazji Świąt Bożego Narodzenia, z głębi serca

Niech w ten niesamowity dzień wydarzy się wiele dobrych, jasnych i przyjemnych rzeczy. Niech prawdziwy cud narodzi się razem z Jezusem Chrystusem w życiu wszystkie szczere i tajne życzenia spełniają się. Niech dom wypełni się komfortem, ciepłem, radością, Bożym błogosławieństwem. Gratulacje z okazji Świąt!

Gratuluję miłego i pogodnego święta, życzę prostych rzeczy, które tworzą mozaikę szczęścia: śmiech dzieci, czułość bliskich, wsparcie przyjaciół, zdrowie dla wszystkich krewnych i przyjaciół .

Życzę miłej i bajecznej zimy. Życzę dobrych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę radosnego i jasnego życia. Życzę spokoju, zdrowia, miłości i magii.

Wesołych Świąt i życzę, abyś był wierny swoim celom, zasadom i zobowiązaniom, kochał życie i był wdzięczny za każdy świt!

Ukochana Mamo, serdecznie gratuluję Ci wspaniałych wakacji – Wesołych Świąt! Niech Anioł ochroni Cię przed niepogodą i podpowie właściwe decyzje. Życzę Ci aktywnego, wesołego, zdrowego i długiego, ciekawego i przyjemnego życia. Komfort, spokój, radość i życzliwość!

Dzisiejsze święto przynosi dobrą wiadomość – narodził się Zbawiciel! Życzę Ci, aby ten dzień przyniósł zbawienie od smutków i trudów, uzdrowił duchowe rany, dał miłość sercu, wiarę umysłowi i nadzieję duszy. Wesołych Świąt!

Niech kryształowe płatki śniegu na Twoich rzęsach błyszczą, dodają wyjątkowego uroku Twojemu uroczemu wyglądowi. Niech lśnią jak gwiazdy w Twoim uroczym uśmiechu. Niech dusza się ogrzeje, a czystość myśli obdarzy wiarą i jasnym światłem. Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt z głębi serca! Życzę ci dobra, szczęścia, radości i zabawy, aby nigdy nie było przygnębienia i kłopotów na twojej życiowej ścieżce. Zawsze bądź szczęśliwy i wesoły, czyń dobro, co na pewno wróci do Ciebie dziesięciokrotnie!

Drodzy koledzy! W te cudowne Święta Bożego Narodzenia życzę Wam oczu błyszczących szczęściem, serc otwartych na dobre uczynki i czystej duszy. Życzę pasji i zapału w pracy, inspiracji i cierpliwości. Niech twoje możliwości będą nieograniczone. Dochody przekraczają pragnienia. Bogactwo rodziny się pomnaża!

Niech dobre światło Gwiazdy Betlejemskiej uświęci wszystkich na tym świecie! Pokój i radość wam w dniach Narodzenia naszego Zbawiciela! Wesołych Świąt!

W noc Bożego Narodzenia naprawdę chcę życzyć wszystkim obecnym, aby rozpoczęli nowe życie. Nie tak, jak chcą twoi rodzice. Nie tak, jak doradzają zazdrośni ludzie. Nie tak, jak widzą to twoi wrogowie. I ten, którego chcesz. Niech zawsze będzie słodka, umiarkowanie beztroska i da Ci przyjemność. Żyj w bezgranicznej miłości i szczęściu, zaczynając od dnia jasnych Świąt!

Wesołych Świąt! Niech gwiazda oświetla drogę twojego życia, wskazując drogę Mędrcom do Dzieciątka Jezus! Niech twoje dni będą wypełnione światłem, dobrocią, spokojem i harmonią.

Niech nieodparte, błyszczące, cudowne Święta Bożego Narodzenia hojnie podzielą się z Tobą swoją jasną, dobrą magią! A wszystkie pragnienia, nie dzielące się na możliwe i niemożliwe, spełnią się, jak za pomocą lekkiej fali bajkowej magicznej różdżki, dającej wszechogarniające szczęście! Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt droga siostro. Życzę Ci cierpliwości, odważnej, pogodnej i pogodnej, pogodnej, życzliwej, pewnej siebie i zdecydowanej, aby łatwo osiągnąć swój cel.A jeśli nagle opuści cię twoja siła, a w twojej duszy nie pozostanie ani kropla zaufania, niech twój anioł poda ci rękę, niech poprowadzi cię w kierunku światła, dobroci i miłości! Życzę Twojej rodzinie zdrowia, spokoju i harmonii. Bądź szczęśliwą siostro. Kocham Cię. I niech te Święta Bożego Narodzenia na zawsze pozostawią nadzieję na to, co najlepsze w twoim sercu.

Wesołych Świąt z głębi serca. Niech te jasne i miłe wakacje przyniosą radość, szczęście, komfort i harmonię w domu, niech będzie wiele wspaniałych dni, które zachwycą wesołymi spotkaniami rodzinnymi, szczerymi rozmowami i miłymi niespodziankami.

Niech święta przyniosą magię Twojemu domowi. Niech miłość i radość codziennie wkraczają do twojego domu. Życzę szczęścia, powodzenia i pomyślności!

Niektóre gadżety są już na stole. Miasto jest pełne świateł i magii. Tej nocy wszystkie marzenia miały się spełnić. Życzę Ci dobroci, aby towarzyszyła Ci wszędzie i wszędzie, obok niej chodzą szczęście i sukces. Niech wszystko będzie z tobą w porządku w tym iw kolejnych latach. Wesołych Świąt, ze świętem świateł i cudów!

Dzisiaj chrześcijanie na całym świecie obchodzą wielkie i radosne święto – Boże Narodzenie! Nawet natura wysławia Zbawiciela jasnym światłem słonecznym, a ludzie witają się uśmiechami.Życzę Ci ciepła, życzliwości, miłości, spokoju, pomyślności! Wesołych Świąt!

Zbliża się niezapomniana noc Bożego Narodzenia i chociaż moje serce nie jest już Twoje, chcę, żebyś wiedziała, że ​​nie jestem już smutna, z radością wspominam nasze cudowne chwile razem i zawsze będę wspominać o tobie z miłością. Z głębi serca mam nadzieję, że masz wesołe święta obok kogoś wyjątkowego. Wesołych Świąt!

Gratuluję Ci tych wspaniałych wakacji! Z całego serca życzę Tobie i Twoim bliskim: spokoju w domu, spokoju w duszy. Niech spełnią się ukochane marzenia i najskrytsze pragnienia! Wesołych Świąt!

Chcę życzyć mojemu byłemu koledze z klasy Wesołych Świąt. Dawno się nie widzieliśmy, ale dobrze, że przynajmniej utrzymujemy kontakt. Życzę Ci wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętam, jak zawsze kochałeś to święto. Uwierzyłeś, że jeśli złożysz życzenie w świąteczną noc, na pewno się spełni. Dobrze się bawiliśmy w szkole. Pamiętam, jak ciężko było nam wyjechać po maturze. Płakaliśmy, bo wiedzieliśmy, że nasze ścieżki się rozejdą, ale mimo to byliśmy w stanie utrzymać to połączenie. Życzę Ci spełnienia wszystkich pragnień, ponieważ nie masz ich wiele, ale wszystkie są bardzo znaczące. Bądź zawsze zdrowy, szczęśliwy i kochany. Mam nadzieję, że wkrótce spotkasz swój los i będziemy mieli powód, by się spotkać.

Gratulujemy święta światła, miłości, wiary i rodziny – Wesołych Świąt! Niech twój dom zawsze będzie ciepły, przytulny, radosny, pachnie pysznie, będzie dużo wesołego śmiechu, szczerych uścisków, miłych słów. Niech twoja silna wiara pomoże ci przezwyciężyć wszelkie trudności, a Pan nagrodzi cię wszystkimi błogosławieństwami!

Zbliża się jasne święto Narodzenia Pańskiego, niech w Twoim domu zapanuje spokój i cisza, Twoje oczy błyszczą ciepłem, a Twoje serce będzie pełne miłości! Niech szczęście i szczęście towarzyszą we wszystkich twoich sprawach, a kłopoty i niepowodzenia przeminą! Wesołych Świąt!

Niech wielkie święto rozświetli niebo i oświeci nasze dusze i serca. Gratuluję wszystkim w Boże Narodzenie, z narodzinami Jezusa, niech narodzi się nieziemska miłość do innych, nasza dusza odrodzi się, a nasz świat stanie się milszy i bardziej ostrożny. Niech to święto zasieje zrozumienie, wzajemną pomoc i szczerość w naszych domach. A Wiara, Nadzieja i Miłość będą wiernymi towarzyszami w życiu.

Koledzy, gratuluję wszystkim dobrego i pogodnego święta Narodzenia Pańskiego. Życzę aby spełniły się wszystkie nadzieje, by spełniły się wszystkie marzenia, by wszystkie pomysły się spełniły, by Twoi bliscy nie chorowali, a dusza nie bolała. Niech w Twoim życiu wydarzy się świąteczny cud, który zainspiruje Cię do nowych osiągnięć w pracy i przyniesie szczęście Twojemu sercu.

Wesołych Świąt dla żołnierza w armii w prozie

Drogi Dziadku, przyjmij moje gratulacje z okazji Świąt Bożego Narodzenia.To jasne święto, które dało nam naszego Patrona i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa. Życzę zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech twój dom zawsze oświetla światło i zachowuje w nim spokój. Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! Życzę powodzenia i pomyślności. Niech szczęście zapuka do drzwi, a świat będzie pełen nowych odkryć!

Moi drodzy koledzy, gratuluję Wam świąt i życzę nowych i dobrych nadziei, wielkich i znaczących osiągnięć, pewnych siebie i szczęśliwych zwycięstw. Niech niebiosa pomogą ci poradzić sobie tam, gdzie nie możesz tego zrobić sam, niech bożonarodzeniowy cud stanie się w życiu każdego z nas podczas tych wspaniałych świąt!