Wszystkiego najlepszego dla kume

Zebraliśmy dla Was wiele najlepszych życzeń urodzinowych dla Kume od Kumy, Kumy w prozie, z całego serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wszystkiego najlepszego moja kochana i cudowna plotka. Życzę Ci, abyś pozostał w duszy radosnym dzieckiem, a na zewnątrz nieodpartą i piękną kobietą. Niech serce oddycha szczerą miłością, a duszę ogarną radosne emocje. Zdrowie dla ciebie, ojcze chrzestny, inspiracja i dobrobyt.

Drogi ojcze chrzestny, gratuluję Ci urodzin! Chcę więcej miłości! Nie jesteś tylko przyjacielem i wiem o tym, to będzie trudne – przyjadę, po prostu zadzwoń! Bądź dobrym przykładem dla mojej córki, jeśli nie mogę, pokaż jej drogę.

Wszystkiego najlepszego moja cudowna kuzynka. Życzę Ci, abyś pozostała nieodparta i piękna przy każdej pogodzie i w każdej sytuacji dnia. Niech szczęście żyje na zawsze w twoim sercu, niech twoja dusza marzy i raduje się w każdej minucie.

Szczęśliwych narodzin na świecie, mój dobry kuzynie! Życzę, aby wszystkie twoje wysiłki zostały nagrodzone! Życzę Ci dążenia do celu i osiągania nierealistycznie wysokich wyników. Kreatywny entuzjazm, talent, postępowe pomysły i pracowitość. Niech praca przyniesie radość i satysfakcję. Życzę harmonii, pokoju i miłości w rodzinie.

Kochana Matko Chrzestna, masz wielką odpowiedzialność, którą spełniasz z dumą i radością, udało Ci się zostać prawdziwą matką chrzestną.Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Chciałbym, aby zdrowie było zawsze doskonałe, radość pełna, sukces łatwy, abyś zawsze był szczęśliwy i nie wiedział, co to są kłopoty i smutki, nigdy nie tracił przytomności umysłu!

Wszystkiego najlepszego Kuma! To najfajniejsza okazja, aby poznać naszą małą rodzinę i świętować swoje złote lata w ciepłej atmosferze miłości i zrozumienia! Nie znudzi mi się wznoszenie toastów za Twoje zdrowie i dobre samopoczucie!

Mój drogi i cudowny ojcze chrzestny, gratuluję Ci urodzin i z głębi serca życzę Ci powolnego przejścia przez życie, cieszenia się każdą chwilą i szczęśliwą chwilą, patrząc wstecz z uśmiechem i dobrymi wspomnieniami, mając nadzieję tylko na dobre w przyszłości i rozgrzewając serca bliskich swoją czułością, czułością, miłością i troską.

Wszystkiego najlepszego moja kochana i słodka kuzynko. Życzę Ci życiowych przyjemności i wszystkiego najlepszego, dobrej bajki i niesamowitych cudów, jasnych emocji i powodzenia, nieugaszonego piękna i nieziemskiej miłości.

Kuma to nasza droga, kochana, najpiękniejsza i najzabawniejsza na świecie! Gratulacje z okazji Twoich urodzin (nie powiemy które)! Życzymy Ci kwitnienia i pachnącego zapachu przez kolejne 150 lat! Życzymy również dobrego zdrowia, głębokiej mądrości, anielskiej cierpliwości, szalonego szczęścia i miłości – po prostu ogromnej, ale najprostszej i najbardziej ziemskiej.Aby wypełniła Twoje życie sensem i rozgrzała Twoje serce przez wiele, wiele lat!

Drogi ojcze chrzestny, gratulacje z okazji urodzin, życzymy zawsze wesołego stanu zdrowia, pomyślności w domu, obfitości na stole, ciasnego portfela, miłości i uwagi, ukochane marzenia się spełniają.

Nasza droga! Życzymy wszystkiego najlepszego! Aby w duszy panował spokój, a w domu ład i pomyślność. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Droga matko chrzestna! Gratuluję ci urodzin! Życzę Ci osiągnięcia wszystkich celów, które sobie wyznaczyłeś; bądź silny, ponieważ życie czasami daje nam trudne próby; kochaj i bądź kochany, bo to czyni nasze życie pięknym! Ale najważniejsze jest pragnienie zdrowia, bez którego wszystko inne jest trudne do osiągnięcia.

Wszystkiego najlepszego z miłością, kuma. Życzę, abyś rozkwitła w życiu jak róża majowa i zawsze była w dobrym zdrowiu i dobrym nastroju. Życzę dużo światła i dobroci, aby radość była szczera, a szczęście nienaganne, aby miłość była prawdziwa, a sukces ponad chmurami. Kochaj i bądź kochany!

Ukochana plotkarze, dzisiaj są twoje urodziny, więc życzę ci szczęścia, jak każdego dnia w twoim życiu! Uśmiechnij się promiennie i kąp się w promieniach sukcesu i oceanie miłości! Życzę Ci, abyś zawsze była w dobrej formie, była równie urocza, piękna i ładniejsza każdego dnia!

Kumusya, wszystkiego najlepszego dla ciebie. Żałuję, że w życiu nie ma gorzkich chwil i głupich obelg, życzę, aby zawsze przydarzyło Ci się coś niesamowitego i interesującego. Bądź kobietą sukcesu i pozostań niesamowitą kobietą, kochanie. Miłość do ciebie, powodzenia, kobiecego szczęścia i łatwego kobiecego udziału.

Moja inteligentna, piękna i po prostu idealna kobieta, ukochany ojciec chrzestny! Dziękuję za wszystko, co robisz dla mojego dziecka, które kilka lat temu zostało twoim synem przed Bogiem. Jako prawdziwa matka w Chrystusie pomagasz mu radzić sobie z trudnościami, rozpieszczasz go darami, dzielisz się swoim doświadczeniem. Na koniec czekałam też na dzień, w którym będę mogła podziękować za Twoje dobre serce. Rozpakuj pudełko – to nie tylko kartka urodzinowa.

Och, moja droga plotkarze, gratulacje. Życzę Ci rozpłynąć się w oceanie szczęścia. Obyś zawsze miał nadzieję na świetlaną przyszłość, wiarę w szczerość ludzi i własne siły i oczywiście miłość! Kuma, codziennie kwitnij jak bukiet bzu, bądź kobietą zdrową, odnoszącą sukcesy, ukochaną i samowystarczalną.

Wszystkiego najlepszego dla najfajniejszej matki chrzestnej! Wszystkie najjaśniejsze, puszyste, czułe i trochę szalone dla ciebie. Niech ten dzień będzie tak samo wywrotowy, jasny jak ty. Nie pozwól, aby Twój entuzjazm się wyczerpał. Niech nieokiełznana energia bulgocze.

Życzę Ci, droga plotko, abyś w tym dniu przyćmiła wszystkich swoją urodą. W swoje urodziny bądź wesoły i beztroski! Niech ten dzień nie zostanie przyćmiony problemami i zmartwieniami. Poczekają do jutra. Ale to święto zdarza się raz w roku, więc niech będzie radosne i lekkie. Jesteś dziś królową balu!

Wszystkiego najlepszego drogi ojcze chrzestny. Niech każdy Twój dzień będzie udany i owocny, niech szczęście i szczęście pomogą Ci osiągnąć Twoje cele, niech Twoja dusza wznosi się wysoko w obłokach radości, niech Twoje serce nigdy nie zmęczy się biciem w rytmie miłości i szczęścia.

< /div>

Najpiękniejsze gratulacje z okazji urodzin Kume w prozie

Najcieplejszy
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin kume, z głębi serca

Moja plotka, gratuluję Ci urodzin i życzę wszystkiego, o czym tylko pomyślisz i sobie życzę. Niech się spełni i pojawi się w Twoim życiu właśnie w takich rozmiarach , w takiej jakości, jakiej sobie życzysz, a będziesz się nią radował z głębi serca. Wesołych świąt dla Ciebie.

Moja ulubiona plotka, życzę Ci wszystkiego najlepszego.Niech los cię nie urazi, niech twoja dusza nie zna smutku, niech twoje szczęście pozostanie prawdą, niech twoje serce nie tęskni i nigdy nie płacze. Moja droga, niech twoje życie będzie jasne i interesujące, niech każda twoja chwila będzie wypełniona dobrocią i szczęściem.

W ten piękny dzień pragnę życzyć mojej złotej ploteczce o urodzie, aby zawsze była tak radosna i świetlista jak teraz, zapewnić wszystkim moim bliskim dobry nastrój i pozytywny ładunek, zaskoczyć życie ich osiągnięcia i nie martw się o przeciwności losu.

Drogi plotkarze! Dzisiaj są twoje urodziny. Serdecznie gratulujemy wakacji! Chciałbym podnieść kieliszek wina dla Ciebie, a nie jeden, bo jesteś dla nas członkiem rodziny. Jesteś matką chrzestną naszego dziecka. Serdecznie życzymy wszystkich radości na świecie! Niech twoje życie będzie ozdobione dziećmi, z których możesz być dumny; męża, którego pokochasz; przyjaciele, których chcesz kochać!

Dzisiejsze święto jest wyjątkowe, ponieważ w tym dniu urodziła się Twoja ukochana córka. Z całego serca pragnę, aby moja córka niczym mały kwiatek sięgający do słońca zachwyciła Cię swoimi pięknymi płatkami i wypełniła życie pysznym aromatem!

Wszystkiego najlepszego, droga Kumo! Cokolwiek można by powiedzieć, ale stałeś się członkiem naszej rodziny i po prostu musimy dać ci ten dar. Nie odmawiaj – to ziarno naszej wdzięczności dla Ciebie. Dziękujemy za nauczenie naszej córeczki hojności i życzliwości, pokazanie jej, jak postępować sprawiedliwie. Kochamy Cię za wszystko! Żyj dwieście lat, nie znając ani żalu, ani potrzeby, ani kłopotów!

Kuma, z całą moją miłością i ciepłem, Wszystkiego Najlepszego. I życzę ci bezchmurnego życia, dużo światła i wszystkich ziemskich błogosławieństw. Chcę osiągnąć wszelkiego rodzaju wyżyny twórcze. Życzę, aby prawdziwa radość zagościła w Twoim domu na wieki wieków, aby los przyniósł z wiatrem niewyczerpany optymizm. A co najważniejsze, po prostu bądź szczęśliwy!

Jesteś uzdrowicielem ludzkich dusz, ponieważ tylko w twoim kręgu jasno pojawia się kolorowy nastrój, nawet jeśli wcześniej był pełen przygnębienia. Ty, mój ojcze chrzestny, jesteś wakacjami, ale nie bądź leniwy. Twojej pracowitości można tylko pozazdrościć. Święto, bo dajesz radość i zabawę wszystkim wokół siebie. Wszystkiego najlepszego i życzę tylko dobra i pomyślności.

Niech życie będzie piękne dla pięknej kobiety, niech zniewagi pozostaną w tyle, wielki sukces przed nami i niech Twój prezent będzie niesamowity. Wszystkiego najlepszego!

Plotka, w twoje urodziny powiem ci, że wszystkie dobre rzeczy, które widzisz wokół siebie, wynikają z twojej łatwej natury i wesołego usposobienia. Kochasz ludzi, a oni odwzajemniają Twoją miłość. Rozświetl wszystkich swoim wewnętrznym pięknem i uczyń świat milszym.

Wszystkiego najlepszego, moja droga kuma. Życzę Ci, abyś zawsze czuła się świetnie, interesowała się tylko ważnymi w życiu sprawami i poświęcała swój czas tylko ciekawym zajęciom. Niech Twoje serce raduje się miłością Twoich bliskich, niech Twój nastrój poprawią piękne kwiaty i miłe niespodzianki losu.

Mój ojcze chrzestny, pragnę Ci życzyć, aby wszystkie trudy poszły w zapomnienie, a Twoja przyszłość była wypełniona światłem radosnego szczęścia. Aby w Twojej rodzinie, w której niewątpliwie jesteś głową, królowała rada i miłość, aby Twoje zdrowie stało się silniejsze! Niech w twoje urodziny wszystko będzie niezwykłe i cudowne, jakby w bajkach zdarzały się cuda, a szczęście było piękne, jak tęcza! Niech w pobliżu są pokrewne duchy, które zawsze pomogą i zrozumieją! Wszystkie najskrytsze marzenia i pragnienia na pewno się spełnią! I niech życie da tysiące szczęśliwych możliwości, a każda z nich zostanie w pełni wykorzystana.Szczęście, powodzenia, pomyślności! Wszystkiego najlepszego ojcze chrzestny!

Wszystkiego najlepszego, mój drogi kuzynie! Bądź najszczęśliwszy na świecie i zawsze łap promienie pozytywów! Niech spełni się to, czego szaleńczo pragniesz! Bądź kochany, kochaj i napełniaj swoją duszę tylko dobrocią, radością i wszelkiego rodzaju pozytywnymi emocjami! Życzę, aby Twoje życie było pełne najjaśniejszych i najbardziej opalizujących kolorów!

Plotkuj kochanie, kochanie, wszystkiego najlepszego, kochanie. Życzę wspaniałego uśmiechu, pogodnego zdrowia, zabawnych pomysłów, ciekawych pomysłów, prawdziwego szczęścia, prawdziwego szczęścia, wielkiej miłości, uwagi bliskich, nieodpartego piękna, duchowej radości, wewnętrznej harmonii i wszechstronnego blasku.

Wszystkiego najlepszego dla najlepszej dziewczyny na świecie – Twojej córki! Niech ten delikatny pączek stanie się piękną różą! Niech słońce miłości ją ogrzeje, ciepłe deszcze szczęścia obmyją ją, a delikatne wiatry zmian przyniosą jej szczęśliwe wieści!

Moja droga ploteczko, gratulacje z okazji tak wyczekiwanego dnia! W tym dniu świat stał się piękniejszy o jedną osobę, dlatego życzę Ci, aby Wszechświat każdego dnia sprawiał Ci miłe niespodzianki, życie było kolorowe, a ludzie wokół Ciebie mili i pogodni!

Moja plotka, mój najlepszy i niezastąpiony przyjacielu, złoty i sympatyczny człowieczek, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci długich i bardzo szczęśliwych lat życia w ramionach Twoich bliskich! Niech szczęście zawsze Ci towarzyszy, gdziekolwiek jesteś!

Moja ukochana i droga plotko, gratuluję Ci urodzin! Życzę zdrowia, szczęścia, miłości, powodzenia i dobrego samopoczucia na długie i wesołe lata. Obyś miał szczęście w życiu, niech otaczają Cię tylko dobrzy ludzie. Niech nastrój będzie tylko dobry, a myśli radosne i pogodne!

Moja plotka, wszystkiego najlepszego! Życzę słońca, ciepła, kwiatów, dobroci, kobiecego szczęścia, dobrego zdrowia, męskiej uwagi. Niech twoje życie będzie jak z bajki. Kochać i być kochanym. Jesteś piękna, słodka, cudowna. Życzę Ci, aby Twoje oczy zawsze błyszczały radością, a twarz rozświetlał złośliwy uśmiech.

Mój drogi, drogi ojcze chrzestny! Dziś są twoje urodziny. Życzę wam, abyście świętowali ten dzień jeszcze co najmniej sto razy. Niech nieprzewidywalne morze życia nie wstrząsa Tobą zbyt mocno, dzieci zachwycają każdego dnia swoimi sukcesami, a Twój ukochany dziękuje niebu do końca życia za to, że tam jest.

Wszystkiego najlepszego dla twojego przyjaciela

Najpiękniejsze
życzenia urodzinowe dla kume w prozie

Mój drogi kuzynie, wszystkiego najlepszego dla ciebie.Życzę Ci, moi drodzy, wysokich lotów w chmury szczęścia i sukcesu, pomyślnych dróg do marzeń i celów, bezkresnych przestrzeni miłości i szczęścia, niewątpliwego szczęścia i wysokich perspektyw.

Gratulujemy narodzin Twojej pięknej córki. Niech ciągle się uśmiecha, raduje, a przede wszystkim niech będzie zdrowa. Życzę twojej silnej rodzinie dużo cierpliwości i wytrwałości! Niech Twój dom będzie pełen szczęścia i miłości!

Na świecie jest wiele różnych dróg, ale chcę, abyś szedł tylko tą, na której zawsze jest szczęście, dobre zdrowie, powodzenie w biznesie, prawdziwi przyjaciele oraz wielka i prawdziwa miłość teraźniejszość! Oczywiście wszystko nie może być zbyt dobre, takie jest życie, ale na tej drodze, jeśli spotkasz coś złego, będzie to takie rozmiary, że będzie można to zobaczyć tylko przy pomocy najpotężniejszego mikroskopu, który, na szczęście nadal nie jest wymyślony. Bądź szczęśliwy, kochanie!

Dla mnie nie ma bardziej wiarygodnej osoby niż moja ulubiona plotka, więc czekałam na ten poranek – twoje urodziny – z wielką niecierpliwością i niepokojem w duszy. I spieszę życzyć ci, aby twoje życie przypominało ci długą, bajeczną podróż. A serce przepełniało szczęście i radość, bo wszystko, co wymyślone, musi się spełnić.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, moja droga plotkarze! Jesteś prawdziwą kupą pozytywnych emocji, jasnej energii i atrakcyjnej charyzmy! Zostań tak zawsze! I niech na ścieżce życia spotkasz tylko takich ludzi, którzy potrafią Cię docenić!

Drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Życzę powodzenia i powodzenia w życiu rodzinnym. Obyś nigdy nie był smutny i nieszczęśliwy. Kochaj i bądź kochany.

Mój drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Niech wszystkie smutki i trudy zostaną w tyle, niech tylko dobro i dobro czekają na Ciebie. Życzę szczerej radości i radości z życia, silnej miłości i troski bliskich, szczęśliwego uśmiechu i zabawnych historii z jasnych i słonecznych dni.

Moja droga plotko, gratuluję Ci urodzin i z głębi serca życzę Ci, abyś zawsze podążał za swoim szczęściem, nigdy nie puszczał swojego szczęśliwego cycka, ciągle coś robił niezwykłe i ciekawe, z każdym dniem zmieniając Twoje życie w jasne i cudowne wakacje w ciągu dnia.

Kuma, wszystkiego najlepszego! Znamy się od ponad roku i chcę Wam szczerze powiedzieć, że jesteście bardzo fajni. Zawsze pozostań taki sam i nie zmieniaj się. Bądź odważny i wytrwały. Życzę prawdziwych przyjaciół, ciepłych relacji rodzinnych i ognistej miłości.

Szczerze gratuluję, drogi ojcze chrzestny, z okazji twoich urodzin! Ile wspólnie przeżyliśmy wydarzeń, ile problemów pokonaliśmy, ale nasza przyjaźń zawsze ratowała nas od wszelkich smutków! Niech trwa wiecznie!

Moja plotka, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Nie życzę prostego szczęścia, ale prawdziwego kobiecego szczęścia, życzę nie tylko miłości, ale najjaśniejszej i najszczerszej. Niech wszystko w twoim życiu będzie na lepsze, niech każdy dzień będzie radosny, miły i wspaniały.

Wszystkiego najlepszego moja cudowna kuzynka. Życzę Ci czasu we wszystkich sprawach, nigdy się nie poddawaj i trzymaj głowę wysoko, aby pozostać pewnym siebie i dumnym w życiu. Kumusya, oby zawsze udaje Ci się znaleźć na swojej drodze diamenty szczęścia i diamenty szczęścia, niech każdy Twój dzień będzie cudowny i piękny w szczególny sposób.

Dzisiaj są twoje urodziny! I bardzo się cieszę, że jestem tam w tej uroczystej chwili! Życzę ci niezachwianego szczęścia. Niech wasz nastrój zawsze będzie radosny, niech do drzwi pukają tylko powitani goście, niech upominki będą potrzebne i przyjemne, niech gratulacje będą ciepłe i szczere, niech wszystko w waszym życiu potoczy się tak, jak chcecie. Życzę dobrego samopoczucia, rozwoju kariery, niech zarówno szefowie, jak i pracownicy Cię docenią. Życzę wzajemnej miłości – jasnej, szczerej, pochłaniającej wszystko. Bądź najszczęśliwszą kobietą na świecie – ponieważ jak nikt inny na to zasługujesz!

Wszystkiego najlepszego, drogi ojcze chrzestny! Pozostań taki sam piękny i szczery.Spełnienie najbardziej nierealistycznych pragnień i wszystkich dzisiejszych życzeń!

Wszystkiego najlepszego, moja plotka! Życzę Ci prawdziwego i upragnionego szczęścia, abyś był najbardziej ukochany, czarujący i zniewalający. Niech Twoje pragnienia będą jak najbardziej realne, dochody imponujące, a Twój dom zawsze będzie świecił przytulną aurą, ciepłymi uczuciami i dobrym samopoczuciem.

Wszystkiego najlepszego mój drogi kuzynie. Życzę Wam, abyście częściej jeździli na wakacje na Bora Bora, zapomnieli o odprężeniu rzucania i pragnień duszy, oddalili na bok wszelkie problemy i trudności życia, udali się w poszukiwaniu szczęścia i błogości i na pewno znaleźli to, co wasze serce wymagania.

Wszystkiego najlepszego mój drogi kuzynie. Życzę, aby twoje życie składało się z jasnych obrazów, promiennych uśmiechów, powitania gości, dobrych spotkań, szczęśliwych historii, udanych dni pracy, wspaniałych podróży, luksusowych wakacji, wesołych świąt i wspaniałych zwycięstw. Kumusya, bądź zawsze kochana, wyjątkowa i wspaniała we wszystkim.

Moja droga plotka! Od tego dnia niech wszystko, co najlepsze, będzie u Twoich stóp: mężczyźni, kwiaty, diamenty i perły. W końcu na to zasługujesz. Życzę Ci, abyś jeszcze długo mógł dokonywać szalonych i bezmyślnych czynów prowadzących do szczęścia. W twoje urodziny życzę ci, aby nic cię nigdy nie zawiodło: ani konto bankowe, ani ukochana osoba, ani samochód.

Wszystkiego najlepszego, moja droga i ukochana plotkarze! Niech wszyscy zazdroszczą mi, że mam takiego ojca chrzestnego – ślicznotkę, mądrą dziewczynę, gospodynię i artystę! Nigdy się nie nudzisz i zawsze są ciekawe tematy do rozmowy. Bądź taki przez cały czas, a szczęście będzie chciało tylko z tobą spędzać czas!

Wszystkiego najlepszego, moja droga plotkarze. Życzę fajerwerków jasnych emocji i wrażeń, kolorowej tęczy szczęścia i słonecznej pogody w twoim życiu. Niech lata mijają, a staniesz się tylko piękniejszy i wspaniały.

Życzenia urodzinowe dla kume

Dotykanie
wszystkiego najlepszego życzy kume własnymi słowami

Drogi ploteczko, serdecznie gratuluję Ci w dniu urodzin! Niech Twoje wakacje będą równie radosne, miłe i radosne jak Ty! Cieszę się, że los pozwolił nam się spotkać i w moim życiu pojawiła się szczera przyjaciółka! Jesteś mi bliska i bardzo droga, słucham twoich szczerych rad. Życzę Ci, żebyś zawsze lśniła szczęściem, rozkwitała jak krzew róży i była gotowa na wszelkie próby! Wszystkiego najlepszego!

Witaj na świecie, ojcze chrzestny! Obyś zrobił wszystko. Niech wszystkie Twoje marzenia i marzenia się spełnią i spełnią się. Życzę jasnych i niezapomnianych chwil, radosnych przygód i wielu pozytywnych emocji. Niech będą z Tobą drodzy ludzie, którzy ogrzeją Cię ciepłymi i czułymi słowami. Niech każde życzenie się spełni.

Wszystkiego najlepszego, najsłodsza i najszczersza kobieta to moja plotka! Naprawdę zostaliśmy związani dzięki sakramentowi chrztu naszego dziecka. Niech w Twoim życiu wszystko będzie bezpieczne, wszystko ułoży się jak najlepiej. Bądź kochany i zdrowy, rozkwitaj i daj wszystkim ciepło i uśmiech!

Moja cudowna plotka, życzę wszystkiego najlepszego i życzę, aby sumienie nigdy Cię nie dręczyło, by los nieustannie cieszył miłymi niespodziankami, by życie każdego dnia zwiększało szczęście i sukces. Kumasya, życzę Ci błyszczeć swoim blaskiem i kąpać się w promieniach luksusu.

Plotki z okazji urodzin! Bądź najszczęśliwszą, najpiękniejszą, niesamowitą, kochaną i pożądaną kobietą na świecie! Niech twoje serce będzie mocne i płonące. Wielka i jasna miłość i prawdziwe szczere kobiece szczęście. Niech Bóg chroni cię przed błędami i złymi ludźmi.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki. Wychowaj ją, jak Kopciuszek, w pracy i posłuszeństwie. A wtedy wyrośnie z niej prawdziwa księżniczka, której podda się nie tylko książę, każdy smok. Obdarzaj ją hojnie miłością i troską każdego dnia, a na pewno powróci. Dobrobyt, szczęście, zgoda na twoją rodzinę.

Moja droga plotko! Gratuluję kolejnej wakacyjnej randki! I chociaż nie jesteśmy już tak młodzi, jak byśmy chcieli, nasza przyjaźń jest silna i trwała, jak w młodości!

Z całego serca ze świętami, szczęśliwy dzień dżemu, drogi ojcze chrzestny! Życzę Ci fontanny radosnych emocji, rzeki szczęścia i oceanu szczęścia. Wielka miłość i najradośniejsze życie. Nigdy się nie poddawaj, nigdy się nie poddawaj, nigdy nie choruj. Bądź zawsze szczęśliwy i wesoły. Niech hałas i śmiech zawsze brzmią w twoim domu.

Wszystkiego najlepszego! Niech was zawsze rozgrzewa miłość i wsparcie krewnych, przyjaciół i krewnych. Życzę szczęścia i powodzenia, wielu pozytywnych i jasnych chwil, prawdziwych przyjaciół. Niech na Twojej drodze spotkają się słoneczni, dobrzy i bystrzy ludzie, tacy jak Ty.

W jej urodziny życzymy, aby nasza słodka i wesoła plotka pozostała tak szczera, zapalająca, radosna, bystra i otwarta! Niech Pan chroni ją przed wszelkiego rodzaju problemami i kłopotami, a szczęście napełni jej dobre i współczujące serce!

Wszystkiego najlepszego, kuma! Niech w waszej duszy zawsze będą nuty radości, a w waszym sercu ukształtuje się świat nadziei i światła. Sukces w pracy, wzajemne zrozumienie z bliskimi, jasna miłość. Niech fala bogactwa okryje twoją rodzinę, a morze wsparcia i opieki nigdy nie zniknie. Bądź uroczy i czarujący. Nieustannie wierz w swoje umiejętności i czerp z życia to, co najlepsze i pozytywne.

Ukochany ojcze chrzestny, przyjmij moje serdeczne gratulacje z okazji urodzin.Życzę Ci rozłożyć skrzydła za plecami i dumnie wzlecieć w niebo z prawdziwego rodzinnego szczęścia. I niech słońce szczerej radości świeci przez twoje okno tak często, jak to możliwe. Z pewnością zasługujesz na to, co najbardziej zachwycające, urocze i magiczne!

Nasza droga plotkarze, ukochany przyjaciel i po prostu cenna osoba, gratulujemy twoich wspaniałych urodzin! Zawsze lśnij dobrocią, ciesz się życiem, doceniaj bliskich, nie zapominaj o przyjaciołach, bądź zdrowy, kochany i szczęśliwy!

Tego dnia urodziła się urocza kobieta, moja droga kuzynko. Gratulacje! Życzę słodkiego życia, wiecznej miłości i wielu dobrych rzeczy. Jesteś wspaniałą osobą. Niech ten sam niesamowity mężczyzna stanie się twoją bratnią duszą. Życzę Ci, abyś była kobieca, słodka, urocza.

Życie toczy się dalej, dodając lata do naszego wieku. Ale te lata są najlepsze. Dodają niezbędnego doświadczenia, rozwijają talent, pomagają doskonale realizować się w życiu. Gratuluję ci mój ojcze chrzestny i jako ojciec chrzestny życzę, aby wszystkie kolejne lata cię nie gnębiły, ale proszę i wzbudzały duże zainteresowanie.

Kuma, nie chcę się zestarzeć, Być wesołą, nie nudzić się, Perfekcyjnie malować brwi, Normalnie zarabiać, Zawsze chodzić w złocie, Zaliczyć wszystko na problemach, Uśmiechać się na czubku moich ust I trafię w wielką pulę!< /p>

Moja ulubiona plotka! Wszystkiego najlepszego! Niech będzie ich o wiele więcej! Życzymy, żebyś nigdy nie był smutny! Niech twoje życie będzie piękne i bezchmurne, jak niebo w pogodny dzień! Niech wszyscy wokół uśmiechają się i mówią tylko komplementy! Niech Twoja garderoba będzie aktualizowana każdego dnia, a Twoje konto bankowe będzie rosło w niesamowitym tempie!

Moja droga i ukochana plotka. Jesteś jasnym słońcem, jasną gwiazdą, zawsze wesołą i wesołą. Urodziłeś się w tym dniu i dałeś ludziom wokół siebie ciepło i radość, szczęście i miłość. Od komunikacji z tobą zawsze jest przyjemne uczucie lekkości i beztroski. Serdecznie gratulujemy, bądź słodki, szczery i czuły. Bardzo cię kochamy. Bezgraniczne szczęście i zdrowie!

Moja piękna piękność, drogi ojcze chrzestny! W twoje urodziny z całego serca pragnę pogratulować i wyrazić radość z szczęśliwej okazji, która sprawiła, że ​​zostaliśmy z tobą spokrewnieni.Pozostań tą samą piękną i efektowną kobietą, która odwraca męskie głowy, a także opiekuj się i doceń swoją rodzinę, która uwielbia Cię do szaleństwa. Bądź szczęśliwy, moja droga, za wszelką cenę.

Droga kobieto! Twój kalendarz życia ponownie odwrócił datę! W Twoje urodziny życzymy Ci odnalezienia ścieżki, która z pewnością zaprowadzi Cię do Twojego prawdziwego szczęścia! I życzę, żebyś nigdy nie zjechał z tej drogi! Bardzo miło Cię poznać, promienna i energiczna Pani! Niech ten dzień stanie się dla Ciebie niezapomniany na wiele lat Twojego życia, obiecujemy Ci w tym pomóc! Życzymy Wam dużo śmiechu, radości, pozytywnych, słonecznych dni w Waszym życiu! Niech twoje życie będzie wypełnione przyjemnymi drobiazgami, życzliwymi ludźmi i szczęśliwymi chwilami! Obyś miał wszystko, czego naprawdę chcesz, dążyć do osiągnięcia! Energia do tego, siła, szczęście i sukces! Życzymy powszechnej miłości, pewności w nadchodzący dzień, dobrobytu materialnego i nieugaszonego zdrowia! Wesołych świąt, droga pani! Całujemy Twoje ręce!

Najlepsze życzenia urodzinowe do kume do łez

Wszystkiego najlepszego dla twojego przyjaciela, z głębi serca

W ten cudowny dzień pragnę życzyć Ci łaski Bożej, pokoju w Twoim domu, pokoju duchowego. Niech Twoje życie zawsze będzie jasne, jasne, radosne. Niech rysują się Twoje chrześniaki cała duchowość z twoich działań, twoich czynów. Życzę ci wewnętrznej równowagi. Niech nigdy w twoim życiu nie będzie złej pogody.

Życzymy Twojej córce życia w taki sposób, aby jej serce przepełniało radość! Niech ten uroczy i czuły mały człowiek zawsze będzie otoczony dobrocią i miłością! Niech ominą go smutki tego świata, a dla Ciebie Twoja dziewczyna będzie źródłem wielu pozytywnych emocji!

Nie ma na świecie takiej kobiety jak ty. Znam tylko dwa. Pierwsza to moja żona, a druga to ty. Jesteś piękna i mądra. Ale dzisiaj jesteś głównym bohaterem, więc wszystkie słowa są tylko dla ciebie, mój ojcze chrzestny. Życzę słonecznych sukcesów, by rozgrzewały duszę, wspaniałych relacji rodzinnych i nieustannego szczęścia.

Drogi ojcze chrzestny życzę Ci wziąć swoje przygnębienie, zawiązać na nim mocny węzeł, wziąć problemy, użyć tego węzła, aby przywiązać żagiel wątpliwości do problemów i popłynąć po tym powstałym statek na wyspę błogości. Tam spotykasz żniwo zabawy, radości i szczęścia. I wiedz, że w życiu zawsze możesz zrobić dobro ze złych rzeczy.

Drogi ojcze chrzestny, dzisiaj świętujemy Twoje następne urodziny! Przede wszystkim chcę Ci podziękować, że jesteś nie tylko moją dobrą przyjaciółką, która po prostu nie ma sobie równych, ale także drugą matką mojego dziecka.

Droga matko chrzestna! Dziś przynieśliśmy Wam duży bukiet kwiatów. Z każdym kwiatkiem życzymy Ci realizacji Twoich najskrytszych marzeń! Niech każdy płatek przyniesie w tym roku radosne wydarzenie. Śnij, ciesz się życiem i zawsze się uśmiechaj! Bądź szczęśliwy!

Kuma, gratulacje z okazji wakacji! Życzę Wam wesołych dni, romantycznych nocy, gorących miesięcy i długich lat. Niech śmiech w twoim domu nie ustanie, a radość nie zniknie ani na sekundę. Chcę, aby rodzina była zdrowa i silna, obyś nie bała się żadnych kłopotów.

W jej urodziny życzymy, aby nasza słodka i wesoła plotka pozostała tak szczera, zapalająca, radosna, bystra i otwarta!

W ten cudowny świąteczny dzień ze szczerymi życzeniami szczęścia, radości, zdrowia dla mojej drogiej kuzynki! Niezmienne samopoczucie, niekończący się strumień obfitości, długie życie, pełne radosnych minut! Niech wszystko, o czym marzysz, wszystko, o czym myślisz, spełni się w Twoim życiu! I wiesz, ojcze chrzestny, życie jest tak dziwną rzeczą, że nie zawsze można dostać to, czego chcesz na czas. Więc dzisiaj chciałam ci najpierw pogratulować, ale robię to, chyba ostatnia. Ale mam nadzieję, że to nie sprawi, że będziesz mniej szczęśliwy.Odkąd tak się stało, życzę Ci, abyś zawsze znalazł się we właściwym czasie we właściwym miejscu. Będzie to nazywane łaską losu wobec ciebie. Wszystkiego najlepszego!

Drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Życzę bezgranicznej błogości, stalowego zdrowia, szczęśliwych chwil, radosnych wieści, miłych przyjaciół i koleżanek. Aby w Twoim życiu nie było łez i rozczarowań, tylko pozytywne emocje i dobre odkrycia.

Gratulujemy narodzin Twojej ukochanej córki! Dziś jest bezradną, łagodną istotą, aw przyszłości będzie twoją dumą i wsparciem! Spokój i zdrowie dla dziecka i całej rodziny!

Kochanie, chcę Ci powiedzieć, bez cienia pochlebstwa, jesteś najlepszym ojcem chrzestnym na świecie! Dzisiaj jest najważniejszy dzień w Twoim życiu i spieszę z gratulacjami z okazji Twoich urodzin! Życzę słonecznych i prostych dróg! Niech radosny śmiech Twoich bliskich zawsze rozbrzmiewa w Twoim domu! Niech każdy nowy dzień cieszy Was wyjątkowym cudem i spełnieniem pragnień! I niech twoje oczy lśnią promienistym światłem szczęścia!

Moje plotki-plotki, sam jesteś śliczny. Wszystkiego najlepszego, chcę powiedzieć, że cię uwielbiam. Lubię cię odwiedzać. Życzę Ci, abyś zawsze był tak przyjazny, abyś był bogaty, abyś miał zarówno srebro, jak i złoto, abyś był zdrowy i szczęśliwy, aby wszystkie marzenia się spełniły i wszystko się udało.

Wszystkiego najlepszego kumusya.Moi drodzy, życzę Ci dobrego zdrowia, prawdziwego szczęścia, wysokiego dobrobytu, szczerej miłości, niesamowitego sukcesu, wspaniałego nastroju i powodzenia we wszystkich sprawach.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej kuzynki. Niech ogrody natchnienia i radości kwitną każdego dnia w Twoim życiu, niech nie będzie dla Ciebie pochmurnych i ponurych dni, niech na horyzoncie będą ciągle nowe perspektywy w Twoich działaniach, niech zawsze królować będzie miłość, nadzieja, prawdziwe szczęście i rodzinna harmonia Twój dom.

Niech piękno rozkwitnie jak delikatny pączek, który nie będzie bał się mrozu i czasu. Niech rozkwitnie uśmiech, jak wszystko na wiosnę, aby deszcz i wiatr nie zepsuły szczęśliwych dni. Niech wszystko będzie tak, jak zapragnie twoje serce. Wesołych świąt, kuma!

Słodka plotka! Co za radość widzieć twoje błyszczące oczy i psotny uśmiech! Daj nam to każdego dnia! Niech twój ukochany mężczyzna idzie z tobą przez całe życie, trzymając cię za rękę i rozmawiając o miłości. Pozwól dzieciom dorosnąć i daj wnuki. Niech bliscy ludzie zgromadzą się w twoje urodziny, a będzie ich wielu. Życzę, żebyś nigdy niczego nie żałował!

Jak się cieszymy, że nasi kochani ludzie mają tak piękną córkę! Dziś, w jej urodziny, szczerze życzymy, aby gwiazda, pod którą urodziła się Twoja dziewczyna, była niesamowicie szczęśliwa i wyraźnie oświetlała drogę do sukcesu, osiągnięć i zwycięstw!

Gratulacje plotka! Zawsze pozostań tą samą uroczą, jasną i kwitnącą kobietą, codziennie otrzymuj wiele komplementów i kwiatów! Niech Cię rozpieszczają, zachwycają, przytulają i pieszczą. Szczęście, miłość, powodzenia, dobry nastrój, słoneczna pogoda!

Kuma, dzisiaj są twoje urodziny i dedykuję ci te gratulacje. Niech życie stanie się długą podróżą pełną przygód i odkryć, każdy dzień obiecuje wakacje, a noc bajką! Życzę zdrowia i dobrego samopoczucia, wszystkich błogosławieństw i przyjemności życia, dobrego samopoczucia i domowego komfortu, miłości i ludzkiego szczęścia! Niech wszystkie Twoje marzenia zbliżą się do Ciebie i wkrótce się spełnią! Niech szczęście nigdy nie zajdzie daleko. W końcu zasługujesz na cudowne, cudowne życie. I wiedz, że bez względu na to, co się stanie, zawsze będę z tobą! Więc baw się dobrze matką chrzestną w swoje urodziny, tak jak powinieneś.

Droga matko chrzestna! To, co nas łączy z Tobą, jest święte! A świętego, jak wiecie, nie można naruszać! Niech więc zawsze będzie między nami pokój, harmonia i miłość. Gratuluję wspaniałych wakacji, urodzin! I z całego serca życzę szczęścia!

Wszystkiego najlepszego drogi kuzynie.Życzę, abyś zawsze łapała szczęście za ogon i utrzymywała szczęście w duszy, była głęboko kochana i pożądana, dążyła do spełnienia swoich marzeń i osiągała sukcesy, zdobywała nowe wyżyny i po prostu cieszyła się życiem.

Drogi Plotko, wierny przyjacielu, troskliwa matka chrzestna, życzliwa osoba… Mogę jeszcze długo sypać epitetami opisującymi twoje pozytywne cechy. Zawsze jesteś mile widzianym gościem w naszym domu, ponieważ wnosisz ciepło i radość. Życzę ci wielkiego szczęścia, niech twoje oczy zawsze błyszczą wesołym blaskiem, a w życiu będzie tylko jedna przyjemna chwila. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Mój cudowny kuzynie, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę powodzenia na tym świecie, pomyślnego zaspokojenia osobistych potrzeb i zainteresowań, oczekując tylko dobrego i dobrego i niezbędnego poczucia szczęścia.

Czego Ci życzę mój ojcze chrzestny, abyś był zdrowy i piękny na długie lata! Bądź szczęśliwy, kochany, pożądany i odnoszący sukcesy. Niech szczęście będzie twoim wiernym towarzyszem w życiu. Wszystkiego najlepszego!

Niech Pan chroni ją od wszelkiego rodzaju problemów i zamieszania, a szczęście wypełnia jej dobre i współczujące serce! Niech będzie słoneczny dzień, a słońce delikatnie i delikatnie zlituje się nad tobą swoimi promieniami. Nawet jeśli noc jest ciepła. Twoje urodziny to dzień twojego szczęścia. Twoje urodziny to szczyt dobrego nastroju. Drogi ojcze chrzestny, gratuluję i życzę, aby życie było pełne barwnych i jasnych chwil, które wskażą niesamowite perspektywy.

Kuma, gratuluję ci, moja droga, wszystkiego najlepszego. Życzę Ci promieni słonecznych szczęścia, deszczowych kropli dobrobytu, powodzenia wiatru, błyszczących płatków śniegu miłości, świeżych kropli rosy inspiracji, kolorowej tęczy szczęścia i wspaniałego nastroju.

Wszystkiego najlepszego Kuma! Życzę, abyś potknął się o bogactwo i wpadł w ramiona kochających ludzi. Utrzymuj się na powierzchni, zawsze trzymaj ogon do wiatru i miej doskonały węch dla obiecujących pomysłów. Bądź zdrowy, piękny i kochany!

Dzisiaj, w najjaśniejszy dzień w roku, urodziła się moja piękna matka chrzestna! Z całego serca – szczęście, spełnienie pragnień! Niech życie, jak jasna mozaika, składa się z jasnych kolorów radości, niezapomnianych wydarzeń, a każdy nowy dzień niech przynosi szczęście i dobry nastrój! W końcu zasługujesz na szczęście bardziej niż ktokolwiek inny! Ponieważ urodziny ojca chrzestnego to świetna okazja, aby jeszcze raz poczuć, jak cudowne i wyjątkowe jest życie! Niech każdy nowy dzień będzie miłą niespodzianką i spełnią się wszystkie Twoje marzenia! Zdecydowanie zasługujesz na wszystkie te życzenia. Cieszę się, że jesteś moim kuzynem. I taki mały cud łączy nas z Tobą!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, aby Twoje życie było pełne przyjemnych zmartwień, genialnych pomysłów i genialnych zwycięstw! Niech źródło dobroci nigdy nie wyschnie w twojej duszy! Idź przez życie śmiało i bezpośrednio! Niech twoi bliscy i przyjaciele będą blisko w trudnych chwilach, niech ci, z którymi chcesz się dzielić radością, zawsze będą blisko! Życzę zdrowia i długiego życia, radości i śmiechu, szacunku dla innych i miłości bliskich! Niech wszystko potoczy się tak, jak zaplanowano w młodości! Wesołych Świąt! Bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego drogi Kuma. Życzę, abyś był śmiechem, szybką gospodynią, mądrą dziewczyną, piękną, godną, ​​szczęśliwą, a nie złą, lśniącą jak gwiazda, żyjącą z dobrocią w swoim sercu. Wierzyć w miłość, w ucieleśnienie nadziei, wielkich sukcesów i życia bez zakłóceń.

Kumusya, życzę ci wszystkiego najlepszego. Niech twoja żeńska część będzie szczęśliwa, niech w życiu nie będzie strat i strat. Życzę promiennego słońca, aby świeciło w rodzinie, życzę, abyś świecił jasnym umysłem i talentem w pracy, życzę, abyś zawsze pozostawała piękna i kochana.

Moja cudowna matko chrzestna, cudowna kobieto, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech myśli będą tylko o dobru, niech dusza wierzy w szczęście, a serce w miłość. Życzę Ci, moja droga, abyś zawsze była odważnym zdobywcą coraz to nowych wyżyn sukcesu, radosną marzycielką coraz to nowych horyzontów dobrych nadziei i pewną siebie kochanką swojego wspaniałego życia.

Moja plotka, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bądź zawsze miły i słodki, nie choruj, otwórz swoją duszę tylko na najszczerszych i najdobrszych ludzi, utrzymuj w niej ciepłe chwile swojego roziskrzonego życia i dziel się z nami swoimi wrażeniami. W końcu zawsze cieszymy się, że cię kochana, urocza, dociekliwa, wierząca w cud, osoba o najpiękniejszych ustach, oczach, uszach, która dziś obchodzi swoje urodziny. Wesołych wakacji i czekaj na gości!

Inkarnacja umysłu. Wesoły, prosty, miły, piękny i hojny! Nie mamy w tobie herbaty, miły aniele całej rodziny! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia, moja droga!

Bardzo kocham i cenię moją matkę chrzestną, dlatego w te uroczyste urodziny pragnę życzyć wszystkiego najlepszego i życzliwości. Życzę, żebyś nigdy się nie zniechęcał. Uwierz, że wszystko się zmieni. W końcu czas mija i nawet jeśli teraz nie jesteś zbyt dobry, wkrótce poczujesz się lepiej. Niech twoje życie będzie jasne, interesujące i nie nudne.

Tak się składa, że ​​co roku zbieramy się przy tym stole, by wyrazić podziw dla naszego przyjaciela, a dziś nie jest wyjątkiem od reguły. Drogi … Serdecznie gratulujemy Ci urodzin i życzymy wielkiego i naprawdę szczerego szczęścia, dobrego zdrowia, prawdziwych przyjaciół, spokoju w rodzinie, pomyślności i zawsze wspaniałego nastroju!

Byliśmy przyjaciółmi w smutku i radości. Pomagali sobie nawzajem i swoim rodzinom. Zmuszeni zostać przyjaciółmi naszych mężów. Wychowaliśmy nasze dzieci jak bracia i siostry.Sami jesteśmy jak siostry i jeszcze bliżej! Kocham cię i nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo się cieszę, że los nas połączył i uczynił przyjaciółmi!