Życzenia na 18 urodziny

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najlepszych gratulacji z okazji twoich 18 urodzin, wszystkiego najlepszego 18-latka dla faceta, dziewczyny w prozie, do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Chętnie gratulujemy naszej mądrej ślicznotce jej wakacji! Oczywiście życzymy Ci miłości, wszystkiego najlepszego zarówno w domu, jak i w pracy, a także abyś zawsze była równie kobieca, atrakcyjna i wesoła! Dzisiaj

Każdego roku jest to książka z 365 pustymi stronami. Stwórz więc arcydzieło każdego dnia, używając wszystkich kolorów życia, aby każdego dnia, kiedy piszesz coś na twarzy, pojawiał się uśmiech! Obyś zobaczył całe piękno tego świata i spełniły się wszystkie Twoje marzenia. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, słodka i urocza dziewczyna. W wieku 18 lat życzę Ci, abyś pozostała piękna i szczęśliwa, aby na sznurku nawiązywała koraliki radości i radości, sukcesów i zwycięstw. Życzę, abyś uwierzył w swoje marzenie i śmiało dążył do swoich celów zimą, latem, wiosną i jesienią.

W ten cudowny dzień – twoje urodziny – serdecznie gratuluję! Życzę tylko trochę – niech wszystko, co masz, przyniosło Ci radość, niech wszystko, czego nie masz, nie jest dla Ciebie koniecznością, niech wszystko, o czym marzysz, cudownie zagości w Twoim życiu. Życzę Ci radości, cieszenia się każdym nowym dniem, znajdowania przyjemności w znanych rzeczach, jednym słowem – doceniaj to, co masz.I niech los cię pokocha i przyniesie wspaniałe niespodzianki!

Poinformuj tylko swój paszport, ile masz lat. A w duszy zagości niekończąca się wiosna. Wszystkiego najlepszego księżniczko! Blask w oczach, spełnienie najśmielszych marzeń, szczęście i wielka miłość.

Masz dzisiaj osiemnaście lat! Dorastanie! I choć jesteś już całkiem niezależna, życzymy Ci, abyś w swojej duszy pozostał naiwnym i szczerym maleństwem! W końcu bycie dzieckiem to błogosławieństwo! Życzymy Ci promiennego nastroju, iskrzącego się szczęścia, stalowego zdrowia, dostatku i pomyślności w życiu! Życzymy Wam nowych medali najwyższej godności, fajnych wrażeń, wzajemnej miłości, niesamowitych podróży do różnych krajów, pozytywnego huraganu i dobrego samopoczucia we wszystkich przedsięwzięciach, których dotykacie! Zawsze byłeś u nas niesamowicie wesołym i odważnym dzieckiem, które nie umie obrażać ludzi, które zawsze pomaga wszystkim! Więc pozostań taki sam, pomimo zmian związanych z wiekiem! Marzymy, abyś był szczęśliwy, a do tego pokonamy wszelkie przeszkody!! Dziękuję Twoim rodzicom za danie światu takiego szczęścia jak Ty! Wszystkiego najlepszego!

Obudź się albo prześpisz wszystko, co ważne i nie będziesz mieć 18 lat. Odrzuć wszystko, co najgorsze i stare, włóż szczęście i inteligencję do pudełka, wyjmij je w razie potrzeby i nie rozpraszaj. Wszystkiego najlepszego.

18 lat to jeden z najciekawszych, najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych okresów w życiu człowieka.Niech ten rok będzie początkiem wielkich osiągnięć, odkrycia siebie i swoich talentów. Niech droga zawsze będzie otwarta, a dobrzy ludzie spotkają się po drodze. Piękno dla Ciebie, wiosna, kwiaty i miłość!

Kochana urodzinowa dziewczyno, niech w następnych latach Twojego życia towarzyszyć będzie orkiestra, w której każdy instrument gra swoją rolę, ale tylko od Ciebie zależeć będzie rodzaj melodii. Spraw, by chciała słuchać i podziwiać.

Wszystkiego najlepszego! Dzisiaj jest dzień twojej pełnoletności – możesz zrobić wszystko. Bezgraniczne szczęście, morze miłości, więcej zdrowia, powodzenia i szczęścia. Idź, aby spełnić swoje marzenie, nauczyć się czegoś nowego, poprawić się i rozwijać.

Ukochana córka! Gratulujemy dziś tak wspaniałej randki! Życzymy Wam wielkiego i czystego szczęścia, bo nie ma większej radości dla rodziców niż szczęśliwa córka! Niech w twoim życiu zawsze będzie miłość, życzliwość, niech będzie szczęście i inspiracja! W końcu dałeś nam go przez te wszystkie lata i byłeś naszą muzą! Niech słońce oświetli Twoją ścieżkę, a my będziemy tam i zawsze wspieramy, nie zapomnij. Nigdy się nie poddawaj kochanie, zawsze idź do końca, za wszelką cenę i stań na swoim miejscu pomimo trudności! Wierzymy w Ciebie – zawsze! Dzisiaj stałeś się dorosły i masz przed sobą niesamowite życie: jasne, jak ty! Pełna niespodzianek i tajemnic, wieloaspektowa i nieprzewidywalna, ekscytująca i olśniewająca! Wszystkie drogi są przed tobą otwarte! Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że Cię kochamy i jesteśmy z Ciebie dumni, nasza córko! Jesteś naszą radością, szczęściem i naszą miłością!

Niech życie będzie długą podróżą pełną przygód i odkryć, każdy dzień obiecuje wakacje, a każdej nocy bajkę! Wszystkiego najlepszego!

Gratuluję pięknej i wyjątkowej dziewczynie jej 18 urodzin. Życzę jasnych i radosnych chwil życia, szczęśliwych i ważnych wydarzeń, kolorowych i życzliwych emocji, wspaniałego i pogodnego nastroju, niegasnącego i nieodpartego piękna.

Tutaj świętujemy Twoje urodziny. 18 lat zdążyło zapukać. Wiem, jak wyjątkowe może być takie wydarzenie, jak wielu jasnych i niezwykłych aspektów życia musisz się jeszcze nauczyć. Niech wszystko w twoim przeznaczeniu zostanie ujawnione tylko z najlepszej strony i pozwoli zrozumieć wartość każdego dnia. Przyjmij ode mnie najszczersze gratulacje i oczywiście zyskaj pewność, że na pewno wszystko rozwinie się dla Ciebie tylko z najlepszej strony. Moja droga i ukochana osoba, chcę wierzyć, że twój los rozwinie się tylko z najlepszej strony, każdy cel zostanie osiągnięty, a życzenia zamanifestują się w rzeczywistości. Gratulujemy zbliżającego się święta, które z pewnością warto świętować obok najbliższych, wiedząc, jak cenny jest każdy dzień. Wszystkiego najlepszego z okazji 18. urodzin!

Gratulujemy 18 urodzin i osiągnięcia pełnoletności. Od tego momentu zaczyna się niezależne, wolne, niezależne życie, życzę Ci śmiało stanąć na nogi, być osobą celową, osiągać swoje cele, kochać życie i dobrze się bawić.

Szczęście i miłość – szczere, wyjątkowe i bezbłędne, jak w filmie! Niech łzy płyną tylko z radości, a każdy dzień niech daje nowe wrażenia i niezapomniane emocje! Wzajemne zrozumienie, harmonia i radość dla Ciebie! Wszystkiego najlepszego!

Drogi urodzinowy chłopcze! Czego chcesz w wieku osiemnastu lat? Zdrowie, szczęście i miłość są banalne, ale resztę i tak osiągniesz! Jesteś osobą, która nie widzi przeszkód na swojej drodze i osiąga to, czego chce! Wierzę, że w przyszłym roku wszystko, co zaplanowałeś, się spełni! Najważniejsze – nie zgub się i nie zapominaj, że pokonasz wszystko, bez względu na wszystko! Marzymy, abyś był szczęśliwy i zdrowy, a my mamy mądrość, by żyć tak, by stać się Twoimi przyjaciółmi! Nie bój się zmian w życiu! Po prostu zaplanuj swoje życie, swoją ścieżkę, wszystko, czego potrzebujesz, spotka Cię po drodze! Najważniejsze to być we właściwym miejscu, we właściwym czasie iz właściwymi ludźmi! Łap szczęście, działaj naprzód, podejmuj ryzyko! Pokoloruj swoje życie nowymi kolorami i pozwól, aby z każdym nowym dniem stawało się jaśniejsze i ciekawsze! I nie pozwól mu stracić uroku! Kwitnij, maluj, twórz!

Synu, życzę Ci wiele w życiu osiągnąć, znaleźć się jako jedyny, który Cię doceni, zawsze pracować dla przyjemności i nigdy nie opuszczać głowy. Zawsze będę się o ciebie martwić, bez względu na to, ile masz lat.

Dzisiaj kończysz 18 lat, ale ten wiek nie jest łatwy.Musisz pożegnać się ze swoim przeszłym życiem i skorzystać z szansy, aby odkryć pozytywne aspekty życia i zrozumieć, jak wspaniały może być los. Pamiętaj, że to Ty zarządzasz swoim życiem i wykorzystujesz liczne możliwości, aby z powodzeniem podążać w wybranym kierunku, osiągać każdy wyznaczony cel. Wiem i wierzę, że wszystko na pewno Ci się ułoży, a Ty będziesz mógł zamanifestować w swoim życiu wiele darów natury. Niech każdy aspekt będzie dla ciebie dostępny. Szczerze wierzę, że każdy wyznaczony cel zostanie osiągnięty w możliwie najkrótszym czasie, dzięki czemu samorealizacja będzie możliwa i z pewnością sprawi Państwu przyjemność. Życzę szczęścia i pozytywów, wiary w cudowną przyszłość i dużo siły do ​​aktywnego poruszania się we właściwym kierunku.

Nadszedł ten dzień. Spieszę pogratulować, przytulić i pocałować. Życzę tylko dobrych chwil w życiu i bez smutku.

Szczere gratulacje z okazji Twoich 18 urodzin, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin 18-latek, dziewczyna do łez

Szczęście i życzliwość dla Ciebie, sukces i nowe osiągnięcia, spokój i dobrobyt w domu, miłość i piękno!

Szczęśliwa rocznica, jeśli nie 20 lat, ale ta data nie jest łatwa, to Twój pierwszy krok, po którym staniesz się osobą dorosłą. Życzę mądrości, bo to ważne w naszym życiu, szczęścia – bez niego nie ma drogi i zdrowia, bez którego wiele nie można osiągnąć.

Masz dzisiaj 18 lat. To święto musi być obchodzone z prawdziwą wartością, ponieważ zaczyna się nowy okres życia. Teraz ty, mój drogi mały człowieczku, musisz ponosić większą odpowiedzialność za swoje czyny i brać pod uwagę liczne niuanse rozwoju swojego kierunku życiowego. Życzę celowości i zrozumienia, jak iść w wybranym kierunku. Pozwól losowi zadowolić się licznymi jasnymi kolorami i pozwól w pełni cieszyć się wysokościami, które osiągnąłeś, aby zrozumieć, jak doskonały jest otaczający Cię świat. Życzę Ci szczęśliwego i długiego życia, bo już zasłużyłaś na nie dzięki szczerości, uczciwości i niesamowitemu ciepłu. Chcę pogratulować ci wyjątkowych urodzin i pozwolić zrozumieć, jak wyjątkowe jest to święto.Bądź zawsze szczęśliwy, proszę!

Wszystkiego najlepszego!! Życzę Ci pływania w oceanie pozytywów, życia na wyspie Radości, nie poznania żalu i zła! Życzę dużo pieniędzy! Aby trzy wieloryby były zawsze obecne w twoim życiu: szczęście, zdrowie i powodzenia! Niech niosą Cię z prądem Twojego życia i nigdy nie odpuszczaj!

Nadchodzi naprawdę ważny dzień w Twoim życiu, ponieważ możesz skorzystać z wyjątkowej szansy, aby zrozumieć, jak piękne może być życie wokół Ciebie, jakie wyjątkowe wydarzenia może zadowolić los. Gratuluję Wam nadchodzącego święta, które z pewnością należy uczcić w szczególny sposób. Naprawdę chcę widzieć Cię szczęśliwą i wiedzieć, jakie są cenne możliwości rozwoju i realizacji potencjału. Chcę wiedzieć, że 18 lat to dopiero początek samodzielnego życia, które zapowiada się długo i prawdziwie szykownie, niepowtarzalnie. Przyjmij tylko najszczersze gratulacje z okazji swoich 18 urodzin i oczywiście uwierz, że sukces na pewno zostanie osiągnięty. Twoje życie może być wyjątkowe i wyjątkowe, więc wykorzystaj wiele możliwości tego scenariusza. Przyjmij ode mnie szczere gratulacje i inspirujące słowa!

Gratuluję Ci 18 urodzin, życzę nigdy nie tracić serca, iść tylko do przodu i tylko we właściwym kierunku. Niech dobro, szczęście, szczęście, miłość i szczęście towarzyszą wam wszędzie i wszędzie. Nigdy nie zapomnij o tych, którzy kiedyś ci pomogli. Wszystkiego najlepszego.

Życzę Ci kupić dużą kurtkę, z dużymi kieszeniami, żeby w tych kieszeniach nie żyły dziury, ale Twoje szczęście, szczęście, szczęście, pozytywy i zdrowie. Nigdy nie kaszleć. Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego, drogi wnuku. Niech ten dzień i te liczby pozostaną na zawsze niezmienione, nie spieszcie się szybko dorosnąć, czasu nie można zwrócić. Idź swoją dorosłą ścieżką z godnością, z rozumem i osiągnięciami. Trzymaj z dala ludzi, którzy nie są z tobą szczerzy.

Nieziemskie piękno dla Ciebie, dzięki któremu życie bawi się jasnymi kolorami, przynosząc pozytywny i niepowtarzalny uśmiech. 18 lat to wspaniały wiek, wszystkie drogi otwarte, cały świat jest do Twojej dyspozycji. Wykorzystaj wszystkie możliwości!

Jak jasno oczy najbardziej słonecznego człowieka na świecie płoną dziś dumą i szczęściem, bo ma dziś 18 lat! Jesteś dorosły i brzmi to dumnie! Przyjmij morze gratulacji i góry prezentów od najdroższych ludzi, płoń, rozkwitaj i nie zapominaj, że każdy dorosły jest dzieckiem w sercu.

Dzisiaj gratuluję Ci święta ważnego w życiu każdego człowieka. To nie tylko twoje urodziny. To jest dzień, w którym kończysz osiemnaście lat. Nadszedł moment, w którym dorosłość staje się sama w sobie. Teraz masz prawo podejmować własne decyzje, wybierać. Tylko nie zapomnij o swoich rodzicach. Ponieważ ich mądrość jest bezcenna. Niezależnie od sytuacji zawsze możesz się do nich zwrócić. Nie bój się prosić o radę lub pomoc. Nie bój się trudności, ale zawsze powinieneś być na nie przygotowany. W końcu dorosłe życie nie jest takie proste. Życzę powodzenia i powodzenia. Za nowymi drzwiami czekają na Ciebie ekscytujące wydarzenia, nowe spotkania i być może długie podróże. Poznaj nowych przyjaciół, więcej podróżuj. Tylko nie zapomnij o edukacji i rozwoju. Ogólnie wszystkiego najlepszego dla Ciebie!

Chcę ci pogratulować tego wspaniałego wieku, w końcu osiemnastu lat! Serdecznie życzę Ci wielu lat szczęścia, niekończącej się witalności i niesamowitej energii. Jedna prośba – nie spiesz się, aby zostać dorosłym. Po prostu nie możesz sobie nawet wyobrazić, w jakiej wspaniałej sytuacji się teraz znajdujesz. Życzę Ci wewnętrznej harmonii. Nigdy nie przestawaj wierzyć, że czeka cię pozytywna przyszłość. Wszystko potoczy się tak, jak sobie wyobrażałeś. Musisz tylko trochę spróbować. Moja droga, jesteś teraz taka młoda i piękna, uroczysta i natchniona. Zachowaj ten obraz i nigdy go nie opuszczaj.Niech Twoje marzenia zawsze pokrywają się z Twoimi możliwościami. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. Nigdy nie trać inspiracji! Wszystkiego najlepszego!

Kochanie, chcę, aby twoje życie było lekkie, jak bąbelki czekolady, jasne, jak letnia tęcza, bogate, jak dobry koktajl i uduchowione, jak dźwięki skrzypiec w rękach mistrza.

W dniu Twoich 18 urodzin życzę spełnienia wszystkich pragnień i marzeń i na pewno postaram się Ci w tym pomóc, bo nie jesteś kobietą, ty jesteś aniołem! I pamiętaj, jeśli coś nie wyjdzie, to, jak mówią, po prostu to kupimy!

Twoja intuicja i urok sprawiają, że jesteś wyjątkowy. Masz wiele innych wspaniałych cech. Zajmij się tym wszystkim. Zawsze pozostań tą samą szczerą osobą!

Dzisiaj szczerze pragnę pogratulować mojej ukochanej osobie z okazji jej osobistego święta. Twoje pojawienie się w moim życiu wywróciło wszystko do góry nogami. Ale stało się znacznie jaśniejsze i ciekawsze. Specjalne podziękowania dla Ciebie za to. Moi drodzy, z całego serca gratuluję i życzę dobrego zdrowia. Jeśli chodzi o szczęście i miłość, to już jest moja troska, nie powinieneś się tym martwić. Jesteś najbardziej niesamowitą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Zawsze zrobię wszystko, aby chronić nasz związek. Wiedz, że jestem gotów poświęcić całe życie tylko Tobie i naszej przyszłości. Głęboko wierzę, że stworzymy wspaniałą rodzinę, która będzie powodem do dumy. Jeszcze raz proszę przyjąć moje szczere gratulacje.Osobno chciałbym pogratulować i podziękować za Was rodzicom. Mają też dzisiaj wyjątkowy dzień.

Mój drogi, jedyny synu! Każdego dnia nie męczę się dziękowaniem Panu Bogu za to, że mam Ciebie. Jesteś moją nadzieją i zbawieniem, jesteś moją wielką dumą i jedynym wsparciem! W ten uroczysty dzień twoich 18 urodzin, w obecności wszystkich twoich przyjaciół i krewnych, chciałbym podziękować za opiekę i uwagę, za miłość i szacunek. O synu takim jak ty można tylko pomarzyć. Wiesz, jak mnie pocieszyć, kiedy jestem smutna i jak mnie wesprzeć, kiedy tego potrzebuję. Po prostu tam jesteś i od tego moja dusza śpiewa i kwitnie! Życzę mojemu ukochanemu jubilatowi spokojnego nieba nad jego głową, jasnego słońca i ciepłej, świetlanej przyszłości. Wiedz, że moja miłość jest zawsze z tobą i wybawi cię od wszelkich kłopotów. Poradzisz sobie z wszelkimi trudnościami, możesz zrobić wszystko, synu, bo jesteś najlepszy! Wesołych świąt, mój drogi synu!

Jesteś naszym drogim człowiekiem, więc tak się stało i masz 18 lat. W tym wieku nie ma żadnych barier i wszystko wydaje się magiczne i wykonalne. Życzymy Ci odwagi i umiejętności łatwego i prostego pokonywania wszelkich przeszkód i trudności. Życzymy szczęścia i miłości przez wiele lat, a to jest najważniejsze w życiu.

Wszystkiego najlepszego dla Królowej Dobroci, najbardziej uroczej kobiety naszych czasów! Życzę wszystkiego najlepszego! Niech życie będzie pełne udogodnień, niespodzianek, miłości, radosnych spotkań, podróży, zakupów, czułości, romansu i tylko najwspanialszych wiadomości!

Dzisiaj masz 18 lat, magiczny wiek, kiedy dziewczyna zostaje księżniczką, kiedy świat zmienia kolor na różowy z bogatej palety kolorów, kiedy wiosna śpiewa w twojej duszy! Gratulujemy przeuroczej i słodkiej dziewczynce osiągnięcia pełnoletności! To ważny kamień milowy w twoim życiu, niech aniołowie stróże poprowadzą cię we właściwy sposób

Z całego serca gratuluję 18. urodzin

Polecane
wszystkiego najlepszego w wieku 18 lat własnymi słowami

Boże, jaka to wspaniała randka – 18 lat. Wciąż nie możesz sobie nawet wyobrazić, ile ciekawych i niesamowitych rzeczy Cię czeka. Dziś otwiera się nowa szeroka droga przed Tobą, co doprowadzi Cię do spełnienia Twojego upragnionego pragnienia. Mój przyjacielu, chcę szczerze, z całą moją życzliwą duszą pogratulować Ci osobistych wakacji. Niech Twój nastrój nigdy się nie psuje, dobre samopoczucie towarzyszy Ci we wszystkich sprawy i sukcesy.Niech szczęście nie opuści Cię ani na chwilę, a wieści zawsze będą tylko przyjemne i radosne. Chciałabym, aby twoje życie potoczyło się jak w bajce, przyszłość była świetlana, a co najważniejsze życzę, abyś w końcu znalazł swoją miłość i zbudował piękny związek. Niech Anioł Stróż nigdy nie przestanie Cię chronić przed wszystkimi problemami! Wszystkiego najlepszego! Bądź szczęśliwy, kochanie!

Drogi dziewczyno! Ze szczerością w sercu pragnę, aby twoje przyszłe życie otworzyło się jak najjaśniejszy kwiat, aby uśmiech zawsze świecił na twoich ustach z akordów radości i pozytywów.

Osiemnaście lat temu, tego samego jasnego dnia, urodziłeś się. Osiemnaście lat temu świat stał się lepszym miejscem, ponieważ w nim się pojawiłeś. Przez osiemnaście lat oczy twoich rodziców błyszczały szczęściem. Niech więc to światło nigdy nie zgaśnie i oświetli twoją ścieżkę. Wszystkiego najlepszego!

Szybko stałeś się dorosły, nie możesz już być całowany w dupę ani w brzuch, ale dla mnie pozostaniesz moim ukochanym małym wnuczkiem. W każdej chwili jestem gotów ponownie wziąć Cię w ramiona, jeśli tylko to Ci pomoże, jestem gotów dzielić się z Tobą wszystkimi sytuacjami, które napotkasz. Jestem babcią, która bardzo cię kocha.

Gratulujemy osiągnięcia pełnoletności! Niech Twoja droga w przyszłości w dorosłym życiu będzie pełna szczęśliwych, niezapomnianych chwil, spełnienia Twoich najbardziej upragnionych pragnień i bezbolesnego osiągania celów. Zachowuj dziecinną, niezachwianą wiarę w cuda i szczerość, ale zrozum odpowiedzialność i pracowitość dorosłych.

Szczere życzenia szczęścia, powodzenia we wszelkich przedsięwzięciach, ciepła i zrozumienia. Nowe spotkania, nowe osiągnięcia, spełnienie wszystkich pragnień, wszystkiego najlepszego!

Chcę złowić złotą rybkę, aby nie spełniała twoich pragnień, a jedynie pomagała w samodzielnym osiągnięciu wyniku.

To wszystko, teraz od tego dnia jesteś uważany za pełnoprawnego i zdolnego obywatela swojego kraju. Wszystkiego najlepszego! Abyś wreszcie poczuł się dorosły, życzę Ci wielkiej miłości, wielu miłych drobiazgów, mocnych uścisków i dobrej muzyki na Twojej liście odtwarzania. W drodze do swoich celów będziesz musiał przejść długą drogę, więc życzę Ci siły i cierpliwości w drodze. Pamiętaj, że to dopiero początek wspaniałego życia. Chodź, otwórzcie okna tak szeroko, jak to możliwe i przyjmijcie z godnością wszystko, co jest wam dzisiaj przesyłane. Włącz swoją ulubioną muzykę głośniej, zacznij świętować i świętować, wyjdź w pełni, uśmiechnij się do wszystkich trzydziestu dwóch, ale co najważniejsze – nie możesz zachorować. To tylko Twój dzień, szczególnie taka randka! Prawie wszystko jest ci dozwolone, ale pamiętaj – jesteś już częścią dorosłego życia, w którym za wszystko musisz odpowiadać. Ale nie chodzi o dzisiaj! Spokojnie!

Gratulacje! I oficjalnie ostrzegam, że dziś wieczorem na pewno pocałuję Cię delikatnie na oczach wszystkich. A jeśli chcesz więcej, chętnie powtórzę. Teraz nie ma się czego bać!

Życzę wszystkiego najlepszego i najzdolniejszego! Niech twoje serce będzie spokojne, dzieci cię uszczęśliwiają, twoje zdrowie nie zawodzi, wszystko idzie dobrze w pracy, a szczęście, szczęście i dobrobyt żyją w domu!

Siostro, gratulacje z okazji Twoich 18 urodzin. Szczerze życzę Ci odnalezienia swojej pierwszej prawdziwej, oszałamiającej miłości. Życzę Ci życia w zgodzie z samym sobą, bo Twoja wiosna tak Ci odpowiada. Niech nie ty, ale dostaniesz gwiazdę z nieba, bo tylko ty zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Obyś zaczął żyć w swojej ciepłej młodości z wyjątkowym świtem, trzepotać jak ćma pod ciepłymi promieniami słońca. Lub jak kwiat, powoli otwieraj jego płatki i rozkwitaj. Pozostań tym samym przykładem dla mnie, pomocnikiem dla mamy, radością dla taty. Bądź zdrowy i szczęśliwy i obyś miał szczęście tak często, jak to możliwe w życiu. Twój czarujący uśmiech wystarczy i nic więcej nie jest potrzebne. Nie zapomnij o bajkach swoich ulubionych dzieci, niech twoje życie będzie równie bajeczne i piękne, gdzie dobro zawsze zwycięża zło. Powodzenia we wszystkim i łatwości w każdej firmie.

Z całego serca gratulujemy dziś najpiękniejszej, najbardziej pożądanej, najmilszej kobiecie na świecie. W twoje urodziny życzymy, abyś zawsze łączyła kruchość i siłę, życzliwość i stanowczość charakteru, wyrafinowanie i umiejętność znalezienia wyjścia z każdej sytuacji.Życzymy Ci prostego kobiecego szczęścia, życzymy Ci kochania całym sercem i bycia najbardziej ukochanym, i oby w życiu byli tylko prawdziwi przyjaciele i dziewczyny, które będą Cię wspierać w każdej sytuacji!

Dziś spieszę pogratulować synowi jego 18 urodzin, bo dokładnie tyle lat temu zobaczyłem cię po raz pierwszy, dałem ci życie, które musisz przejść z godnością. Niech Twój płacz będzie pierwszym i ostatnim przy porodzie, niech szczęście i uśmiech staną się Twoimi prawdziwymi przyjaciółmi. Kocham cię.

Nadszedł dzień osiągnięcia pełnoletności. To twój pierwszy krok w dorosłość, która musi być pewna i stanowcza. Chcę (chcemy) życzyć Ci pewności siebie, siły na długą podróż i powodzenia w kieszeni. Nigdy nie zwieszaj głowy w chwilach trudności, pamiętaj o powodzeniu i szukaj go w kieszeni.

Gratulujemy wspaniałego wieku i wspaniałych chwil w dniu 18. urodzin. Życzę Ci czułości i szczerości w związkach, powodzenia i powodzenia w przedsięwzięciach, wzajemności i wierności w miłości, wielkiego szczęścia i powodzenia w życiu. Niech twoje serce rozjaśni ten świat dobrocią i radością, jak jasne promienie słońca….

Umiłowani… stałeś się całkiem dorosły, poznajemy Twoje dorastanie. Chcę życzyć, aby każdy nowy dzień dorosłego życia był dla ciebie jasny, jak tęcza po letnim deszczu, ciepły, jak ręce matki, ekscytujący, jak skok ze spadochronem i miły, jak oczy ukochanej osoby. Bądź najszczęśliwszy!

Chcę życzyć Ci wszystkiego najlepszego. W końcu dzisiaj to nie tylko święto.Dzisiaj ty, mój drogi synu, masz już 18 lat. Życzę Ci zdrowego dorastania. Bądź piękna, silna i silna. Życzę Ci odnalezienia swojej drogi w życiu.

Drogi synu, kochany chłopcze, w dniu jego 18 urodzin życzę dużo radości i uśmiechów, bliskich i prawdziwych przyjaciół w pobliżu. Bezgraniczna miłość i wielkie zwycięstwa. Niech twoja gwiazda płonie jaśniej niż wszystkie inne na niebie. Niech twoje życie będzie wypełnione przyjemnymi chwilami i jasnymi wydarzeniami. Niech wszystkie drzwi będą dla was otwarte, a wszystkie drogi prowadzą we właściwym kierunku. Dziękuję Ci kochanie za to, że zawsze tam jesteś, w smutku i radości. Dzięki za miłość i wsparcie. Jestem z Ciebie dumny synu, dla mnie jesteś bohaterem i odważnym człowiekiem, który poradzi sobie z wszelkimi trudnościami i niepowodzeniami! Pamiętaj synu, jesteś największym zwycięstwem i nagrodą w moim życiu. Jesteś przedłużeniem mnie i jestem z tego bardzo dumny! Moje matczyne serce zawsze będzie cię chronić przed wszelkimi kłopotami i rozczarowaniami. Szczęście, sukces i zdrowie dla ciebie, synu! Wesołych Świąt!

W dniu Twoich urodzin życzę Ci szczęśliwych lat, radości, zdrowia, zwycięstw i rozwoju zawodowego! Życzę Ci, aby wszystko się spełniło, aby skrzydła chwały Cię odnalazły, a Twoje imię znalazło się wśród wielkich postaci całej Ziemi!

Posiadanie siostry to coś więcej niż posiadanie dziewczyny. Gdyby każdy miał siostrę, wartość przyjaźni byłaby znacznie wyższa, wtedy planeta byłaby wypełniona dobrocią. Co za błogosławieństwo, że dzisiaj wypadł Ci zaszczyt pogratulować. Łagodna i słodka siostro, nie mogę zmusić się do zmiany wszystkich twoich cnót w nieskończoność. 18 lat to taka data! To tak, jakby to było jednocześnie moje święto. Chcę zacząć patrzeć na dorosłość przez otwarte okno. Drzwi się otworzyły i przed nami wielkie horyzonty. Życzę wam, abyście zdali sobie sprawę z mniejszej złośliwości na tym świecie, poznali jaśniejsze i opalizujące odkrycia i dowiedzieli się ciekawszych rzeczy. Pragnę żyć z duszą do orki i biegać na spotkanie wszystkiego. Oddychaj głęboko, a wiatr będzie mógł wiele pokazać w tym życiu. Uwierz w ziemską dobroć i ludzkie wsparcie, ale nigdy nie porzucaj nadziei i wiary ze swojej duszy. Miłości i powodzenia we wszystkich ziemskich sprawach.

Gratulacje z okazji 18 urodzin, wszystkiego najlepszego 18-latek, dziewczyna

Z całego serca gratuluję twoich 18 urodzin

Nie mogę nawet uwierzyć, że dzisiaj skończyłaś 18 lat! W twoje osiemnaste urodziny życzymy Ci wiele dobrego Życzymy Twojemu niebiańskiemu Aniołowi Stróżowi, aby stale dbał o Twoje samopoczucie i zdrowie, aby płomień miłości i inspiracji nieustannie płonął na Twojej drodze szczęścia! nie przestaje brzmieć w Twoim życiu, abyś zawsze miał wystarczająco dużo siły i cierpliwości, aby osiągnąć wszystkie swoje cele!Jesteś naszym bajecznym wszechświatem, jesteś naszym światem, oświetlaj nasze serca swoim Uniwersalnym światłem!Jesteś ogromnym źródłem szczęścia i jesteśmy niezmiernie szczęśliwi widząc Cię jako tak pozytywnego i radosnego młodego człowieka!Możesz nauczyć się kochać życie, cieszyć się małymi rzeczami

Niech twoje 18 lat zostanie zapamiętane do końca życia z sercem przepełnionym szczęściem, duszą lecącą do pięknego i dobrego świata, radością komunikowania się z bliskimi i bliskimi ludźmi i odurzające uczucie, że wszystko dopiero się zaczyna, a wszystkiego najlepszego – przed nami! Życzę, aby na Twojej drodze było jak najmniej przeszkód, a te, które napotkasz, pokonasz łatwo i prosto! Niech będzie wielu dobrych i oddanych przyjaciół, prawdziwa szczęśliwa miłość przyjdzie i przyniesie to, co powinna przynieść – radość, szczęście i piękno!

Chcę Ci życzyć w Twoje urodziny, aby 4 zwierzęta towarzyszyły Ci na Twojej życiowej ścieżce: norka na Twoich pięknych ramionach, Jaguar w garażu, ogier w łóżku i osioł, który zapłaciłby za to wszystko!

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym życzyć, aby życie było pełne przyjemnych wydarzeń, genialnych pomysłów i prawdziwych zwycięstw! Niech Twoja dusza zabłyśnie pozytywnym i dobrym nastrojem! A w trudnych chwilach Twojego życia zawsze będą przyjaciele i bliscy Ci ludzie! Oczywiście zdrowie i dobre samopoczucieRadość i śmiech, szacunek przyjaciół i miłość bliskich! Wesołych świąt, wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, tak szczery, szczęśliwy i niesamowicie atrakcyjny! Niech wszystko, co się jeszcze w życiu nie spełniło, się spełni! Niech twoje oczy płoną miłością i radością, a twoje serce nie pozostawia światła iskrzącego się szczęściem! Niech wszystkie dary, które daje życie, będą tylko dla Ciebie mile widziane i ważne! Życzę Ci tak żyć swoim życiem, żebyś później nie musiała niczego żałować! Życzę Ci zdrowia, mocniejszej stali i miłości takiej, aby kłopoty bały się do Ciebie podejść! Masz już wszystko, czego potrzebujesz, a na pewno będziesz miał wszystko, czego chcesz, ponieważ tak dobra osoba jak Ty po prostu nie może nie mieć czegoś! Gratulacje!

Urodziny, kiedy w końcu kończysz 18 lat, są tym, na co czeka każdy nastolatek. Ty sam taki jesteś. Wydawało Ci się, że po osiągnięciu pełnoletności życie się zmienia, wiele zostaje Ci dopuszczone. Po części to prawda. Ale nie zapominaj, że dorosłość wiąże się z odpowiedzialnością. Gratuluję więc, że dzisiaj kończysz osiemnaście lat. Jesteś pełen pragnienia bycia dorosłym i pragniesz większej niezależności – w porządku. Niech wszystkie twoje pragnienia zawsze stają się rzeczywistością. Nie bój się stawiać sobie celów pozornie nieosiągalnych. Stopniowo, krok po kroku, osiągniesz wszystko. I nigdy, słyszysz – nigdy, nigdy nie przestawaj wierzyć w siebie! Bycie dorosłym nie jest łatwe, ale już nie masz innego wyjścia, nie możesz cofnąć czasu! Więc ciesz się!

Wszystkiego najlepszego dla uroczej młodej dziewczyny! Życzymy spełnienia wszystkich zawrotnych marzeń. Aby bogate, żywe i kolorowe życie toczyło się pełną parą. Bądź zawsze oszałamiająco piękna, kochana i inspirowana!

Wszystkiego najlepszego! Obyś zawsze i co roku miał 18 lat, bo data w paszporcie to tylko liczby, a wiek tkwi w każdym człowieku. Pozostań młody na zawsze.

Droga córko! Świat nigdy nie widział tak pięknej dziewczyny jak ty! Jesteś piękna, jak delikatna róża, a Twój wewnętrzny świat jest jak tęcza – pełna jasnych kolorów i kwiatów.Życzymy, abyś nigdy się nie zmieniał, ponieważ Twoje piękno może uratować świat! A twój umysł i życzliwość mogą to poprawić! Jesteś wyjątkowy i olśniewający! Kochaj i błyszcz! Spełnij swoje marzenia! Osiągniesz sukces! Bądź panem swojego przeznaczenia! Życzymy Wam tworzenia, zdobywania szczytów, realizacji najbardziej niesamowitych planów! Zawsze bądź wesoły i pozytywnie nastawiony! Niech za oknem zawsze będzie dobra pogoda, a w duszy wspaniały nastrój! Najjaśniejsze dni dla Ciebie! Od pierwszego dnia zachwycałeś nas, a my nigdy nie znudzimy się radowaniem z Ciebie i Twoich osiągnięć! Powodzenia, pozytywne, morze energii. Życzymy, abyś nigdy nie rozpaczał i jak najszybciej znalazł swoje powołanie! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin! To złoty czas młodości, czas miłości i marzeń. Niech każdy dzień wniesie do Twojego życia odrobinę magii, dając radość i przynosząc szczęście. Niech twoje życie będzie bogate nie tylko w osiągnięcia i sukcesy, ale także w pozytywne emocje, ciepłe uczucia i prawdziwą miłość!

Gratulujemy 18. urodzin! Życzę pewności siebie, życzliwości dla innych, wielkich sukcesów w biznesie i niekończącego się szczęścia. Niech spełnią się Twoje marzenia i wszystkie cele zostaną osiągnięte. Uwierz w siebie, a wszystko będzie łatwiejsze i szybsze.Wesołych Świąt!

Niech te osiemnaście lat da ci morze nowych możliwości, wiele pozytywnych odkryć i setki wspaniałych osiągnięć! Niech twoje serce zawsze będzie wypełnione tylko pozytywnymi emocjami i szczerym szczęściem! Życzę zdrowia, powodzenia i świetlanej przyszłości!

Człowieku, osiągnąłeś idealny wiek osiemnastu lat. Na tym etapie życia wszelkie góry są zdobywane i zdobywane są najwyższe szczyty. W tym wieku chcesz nawiązać nowe znajomości, serce wymaga miłości i zabawy jednocześnie. Ogólnie czas cieszyć się życiem. Jestem dumny, że do tego momentu zgromadziłeś wystarczającą wiedzę i nauczyłeś się rozumieć otaczający Cię świat. Traktujesz swoich rodziców z szacunkiem, a twoje słowo ma znaczenie. Życzę Ci szczęścia i zdrowia. Wiedz, że zawsze możesz liczyć na moje wsparcie i pomoc. Zwłaszcza, gdy kolejny szczyt nadal nie zostanie zdobyty. Dlatego życzę więcej cierpliwości. W końcu nie można się bez niego obejść. Wszystkiego najlepszego kochanie! Niech w twoim życiu będzie więcej dobra, a szczęście nigdy cię nie opuści, bez względu na to, jak trudna jest ścieżka, którą musisz iść.

Masz dzisiaj 18 lat! Gratulacje. Och, tych 18 śpiewanych przez poetów. „Raz w życiu jest 18 lat”, tak jakby 17 zdarzało się dwa razy. 18 to numer specjalny, wygląda pięknie i elegancko, tak jak osoba w tym wieku.

Niech aromat prezentowanych kwiatów i uwaga kochających ludzi sprawią miłe chwile i wielkie szczęście w Twoje urodziny!

Chcę pogratulować dziewczynie o nieziemskiej urodzie z okazji jej 18 urodzin. Życzę silnej pewności siebie, wspaniałości w każdym biznesie, uroku i życzliwości duszy, doskonałego zdrowia, prawdziwych przyjaciół, wzajemnej miłości i dobrobytu materialnego.

Ile nowych i nieznanych przed Tobą. Umiłowany bracie, gratuluję ci twoich urodzin i szczerze życzę ci więcej wydarzeń i tylko tych najjaśniejszych. Sukcesy najbardziej zawrotne i niezapomniane! Niech wszystkie odkrycia będą niezwykle ważne i niezbędne w twoim przeznaczeniu! 18 lat to wiek, w którym otwierają się wszelkie horyzonty, niech niebo będzie bezchmurne i spokojne nad tobą! Każdy dzień wypełniony ciepłem i uśmiechem, radością i szczęściem. Zaczynaj każdy dzień z nadzieją i zawsze dąż do nowych wyżyn. Od tego dnia wszystkie okazje przychodzą na spotkanie, niech będą obiecujące i pozytywne. Naucz się pracowitości i cierpliwości, aby poznać poczucie spełnienia i odpowiedzialności. Żyj pełnią życia, oddychaj głęboko i leć na pełnych obrotach, aby w pełni wykorzystać swój potencjał. Nie trać inspiracji i nadziei!

Gratulujemy 18 urodzin i osiągnięcia pełnoletności.Drzwi do burzliwego życia otworzyły się, a dzieciństwo zostało za sobą, niech wszystkie dobre rzeczy zostaną z tobą. Życzę wiecznego raju, szczęścia i prawdziwego przyjaciela.

Z całego serca pragnę pogratulować mojemu ukochanemu bratu z okazji długo wyczekiwanych urodzin. 18 lat to nie okrągła randka, ale twoje pierwsze i dorosłe wakacje. Niech ta uroczystość zostanie na długo zapamiętana, życzymy długiego życia i dobrego zdrowia. Życzę Ci najfajniejszych startów i niesamowitych wysokości. Niech każde Twoje przedsięwzięcie zakończy się sukcesem. Oby wszystkie marzenia się spełniły, a Ty jako zawodnik nie poprzestawaj na swoich celach. Życzę Ci być ulubieńcem najpiękniejszych dziewczyn, bo nie brakuje Ci wdzięku i charyzmy. Niech czas nie straci przyjaciół i nie rozproszy Cię, aby otoczyli Cię ludzie godni Ciebie! Bądź podróżnikiem w życiu, poznaj bardziej żywe wrażenia i ciekawe przygody. Niech wszystkie Wasze wyprawy wzdłuż wstęgi losu będą najbardziej ekscytujące. Zdobywaj doświadczenie, ucz się na błędach i żyj bez znajomości potrzeby!

Wszystkiego najlepszego! Życzę, aby twoje życie było jasne i zachwycające, bliscy poświęcają uwagę, radość, ciepło i uczucie, przyjaciele otaczają cię szczerym zrozumieniem i wsparciem, koledzy szanują i pielęgnują. Niech wszystko, co wydawało się nierealne, spełni się i stanie się najbardziej pożądana rzecz!

Serdeczne gratulacje z okazji 18 urodzin

Wszystkiego najlepszego, wszystkiego najlepszego 18-latek, dziewczyna

Wszystkiego najlepszego dla uroczej, zachwycającej i przeuroczej dziewczynki.Życzę Ci, abyś lśnił szczęściem i oddychał miłością, cieszył się życiem i czerpał inspirację każdego dnia, dążył do spełnienia marzeń i po drodze osiągał sukcesy, czuł się pewny siebie i piękny w każdych okolicznościach.

Powstanie 18 lat to wyjątkowy dzień dla każdego. Faceci w taki dzień czują się inaczej niż dziewczyny. Ale łączy je jedno – każdy rozpoczyna nowy etap życia. Dziś twoja kolej, by dołączyć do grona dorosłych. Dziś Twoja kolej na świętowanie tych wyjątkowych urodzin. Chciałbym Ci pogratulować i jednocześnie życzyć, abyś miał wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwej rozrywki na tym etapie życia. Po tym, jak staniesz za tym znakiem i staniesz się już wystarczająco stary, życie zmienia się dramatycznie. Przygotuj swoje ramiona, bo to na nich spadną czyny i obowiązki, a odpowiedzialność jest zawsze obok nich. Życzę Ci pewnego kroku, łatwego pokonywania trudności i codziennej przyjemności z życia. Życzę, abyś stał się osobą, która jest dla Ciebie wzorem sukcesu.

Mój drogi dorosły przyjacielu! Serdecznie gratuluję nadejścia wieku wojskowego i nie mogę się doczekać spotkania w miejscu zbiórki pod znanym Ci adresem. Teraz to twój komisarz wojskowy.

Życzę w Twoje urodziny spełnienia Twoich marzeń, spełnienia wszystkich Twoich planów, a także poznania po drodze najciekawszych ludzi i najwspanialszych wydarzeń. Niech zawsze będą tacy, którzy Cię kochają i cenią, a wszystkie życzenia, które otrzymujesz w tym dniu, zostaną wysłuchane przez los i wróci do Ciebie ze szczęściem i radością!

Dzisiaj masz 18 lat, cóż, stałeś się w pełni dorosłym i zgodnie z prawem możesz podejmować niezależne decyzje. W te cudowne święta życzę Wam mądrości i rozwagi oraz wyważenia Waszych decyzji. Niech szczęście i sukces towarzyszą Ci w późniejszym życiu, a Twoje dni będą wypełnione pozytywnymi emocjami i radosnymi wydarzeniami. Nadal dawaj radość i uśmiech bliskim. Po prostu bądź szczęśliwy! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Szczęśliwej dorosłości!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego faceta! Życzę, aby ten wspaniały wiek otworzył jak najwięcej drzwi możliwości! Niech twoje dni będą kolorowe i bogate.Życzę niewyobrażalnych zwycięstw i osiągnięć, wielu wrażeń i odkryć, dobrego zdrowia, siły, odwagi, wytrwałości i pewności siebie!

Kochanie! Przyjmij bukiet najszczerszych komplementów! Na tym świecie jest niewielu takich jak ty! W twoje urodziny życzę ci najlepszego zdrowia i przytulnego szczęścia rodzinnego! Jesteś najlepszy, zostań taki i nie zmieniaj się, kobiety takie jak ty są prawdziwą ozdobą życia!

W tym dniu gratulujemy naszej ślicznej urodzinowej dziewczynce! Wszyskiego najlepszego z okazji 18 urodzin! I chcemy życzyć: gwiaździste niebo, powodzenia, sukcesu, delikatnego szczęścia! Niech Twoje marzenia się spełnią! Niech Twoje piękno świeci jaśniej każdego dnia!

18 lat. Prawdopodobnie pierwsza poważna randka w naszym życiu. Wiek pełnoletności. Teraz sam jesteś odpowiedzialny za wszystkie swoje działania, sam podejmujesz większość ważnych decyzji, jesteś pełnoprawnym członkiem społeczeństwa. Uważam, że to ważne wydarzenie w życiu. Gratulacje z okazji 18. urodzin!

Gratulujemy osiągnięcia pełnoletności! Życzę Ci wszystkiego, o czym marzysz, wszystkiego, co Cię uszczęśliwi. Ucz się nowych rzeczy, wyznaczaj i osiągaj cele, staraj się być wszędzie na czasie i ucz się wszystkiego. Powodzenia we wszystkich życiowych przedsięwzięciach!

Gratuluję, życzę, abyś stał się dużą osobą, tak aby palec wskazujący był potrzebny do prowadzenia, a nie dłubania w nosie. Duży człowiek nie oznacza grubego, nigdy nie myl go.

Osiemnaście lat temu los dał cię temu światu.Niech więc ten świat da ci cały Wszechświat jasnych kolorów, emocji, wrażeń i wspaniałych wydarzeń. I nigdy nie przegapisz możliwości, jakie daje los.

Wszystkiego najlepszego! Dziś jesteś na granicy nowego, dorosłego życia. Niech to nowe życie będzie zawsze łatwe i udane. Żałuję, że żadne problemy nie przeszkadzają Ci cieszyć się radościami, jak w dzieciństwie. Życzę nowych horyzontów, nowych jasnych wrażeń. Ciesz się każdą chwilą, bo masz wszystko przed sobą, masz dopiero 18 lat.

Gratuluję Ci radości i życzę wszystkiego najlepszego. Pozostań zawsze tak wesoły i pogodny, a Twoja uroda i urok zawsze nas zachwycają i zachwycają!

Dzisiaj masz osiemnaście lat, stałeś się osobą dorosłą. Życzę, abyście zawsze biegali do swoich celów, osiągali właściwe wyżyny i nie schodzili ze wzgórz. Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci wiele nowych doświadczeń i niech będą tylko dobre.

Pełność to nie zwykłe urodziny, to czas, w którym kończy się dzieciństwo. Ale nie żałuj, bo to początek nowego dorosłego, intrygującego życia. I zgodnie z jakim planem go zbudujesz, zależy to tylko od Ciebie. Pozwól jej ujawnić wszystkie swoje zdolności, a wybór drogi należy do Ciebie. Bądź bystry, szczęśliwy, różnorodny, pełen wdzięku, błyszczący, niezapomniany i, co najważniejsze, bądź szczęśliwy!

Nie tak dawno temu rozmawialiśmy o tym, że do dorosłości pozostało tyle czasu, ale czas minął bardzo szybko. Dziś wchodzisz w nowy etap życia, stajesz się dorosły. Czeka na Ciebie wiele ciekawych rzeczy, więc musisz uzbroić się w cierpliwość, aby w tym wszystkim uczestniczyć. Chcę, aby wszystkie Twoje wysiłki nie poszły na marne, abyś mógł osiągnąć wszystko, o czym marzysz. Od dawna wkładasz ogromny wysiłek, aby stać się osobą odnoszącą sukcesy. Życzę dobrego zdrowia, morza pozytywnych i jasnych emocji. Uwierz, że dorosłe życie nie jest najłatwiejszymi chwilami i chwilami, ale możesz pokonać wszystkie trudności, jeśli nie wpadniesz w panikę. Nie bój się prosić rodziców o radę, ponieważ są znacznie mądrzejsi od Ciebie, co oznacza, że ​​rozumieją wiele rzeczy lepiej od Ciebie.

W twoje urodziny życzę wszystkiego najlepszego i najzdolniejszego! Niech miłość płonie jasno w twoim sercu, dzieci cię uszczęśliwiają, zdrowie nie zawodzi, wszystko idzie dobrze w pracy, a szczęście, szczęście i dobrobyt zawsze żyją w domu!

Chcę samolot bez pilota, bo tylko ty powinieneś nim latać. Zawsze lataj we właściwym kierunku i nie zamieniaj go na traktor.

Gratulujemy osiągnięcia pełnoletności! Życzę Ci ognia w sercu, ciepła w duszy, blasku w oczach, niegasnącego piękna.Zawsze pozostań nieprzeczytaną książką, nierozwiązaną zagadką, aby mężczyźni stracili głowy, złamali serca i pożegnali ich entuzjastycznym spojrzeniem! Wszystkiego najlepszego!

Najpiękniejsze gratulacje z okazji Twoich 18 urodzin

Ciepłe
gratulacje z okazji urodzin 18 lat

Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam każdego dnia wstawać z uczuciem szczęścia i w najlepszym nastroju. Niech zdrowie i pieniądze domyślnie tylko się mnożą, a przychodzą marzenia i pragnienia tak często, jak to możliwe, co pozwala cieszyć się nowymi zwycięstwami i zawsze się uśmiechać.

Dzisiaj masz 18 lat, magiczny wiek, kiedy dziewczyna zostaje księżniczką, kiedy świat zmienia kolor na różowy z bogatej palety kolorów, kiedy wiosna śpiewa w twojej duszy! Gratulacje dla najbardziej uroczej i najsłodszej dziewczynki po osiągnięciu pełnoletności!

Dzisiaj, mój przyjacielu, twoje dzieciństwo w końcu dobiega końca. Nie żałuj – czeka na Ciebie obiecujące i kuszące dorosłe życie! I niech wszystko w twoim życiu stanie się dorosłe!

Drogi, miły, przystojny facet, w wieku 18 lat życzę Ci, abyś był w stanie osiągnąć wszystko, czego chcesz, pomijając wątpliwości i głupie myśli, nabierając siły, wytrzymałości z jesteś na drodze do sukcesu, odwagi i szczęścia. Niech życie będzie jasne i ciekawe, niech wiatr dobrych zmian wieje ze wszystkich stron.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Życzę, aby życie było wypełnione przyjemnymi spotkaniami, radosnymi chwilami, szczęśliwymi wydarzeniami, romantycznymi randkami, chwilami radości i wybuchami uczuć!

Wszystkiego najlepszego, słodka i cudowna dziewczyna. W swoich pięknych 18 latach, w kwiecie młodości i urody, życzę Ci oczarować wszystkich swoim pięknym uśmiechem i chytrym spojrzeniem, otoczyć się życzliwymi ludźmi i dobrymi przyjaciółmi, błyszczeć promieniami szczęścia i zapalczywym nastrojem, wierzyć w siebie i leć szybko w kierunku swojego ukochanego marzenia.

Gratulacje z okazji 18 urodzin, zabawny i zabawny facet. Życzę, abyście byli na zawsze zakochani i inspirowani waszym ukochanym marzeniem, życzę wam pewności siebie i stabilności na co dzień, życzę dobrej zabawy i lojalnych przyjaciół.

Chcę życzyć Ci szczęśliwego losu na loterię. Niech cię wzbogaci! Niech pieniądze będą w każdej szufladzie Twojego biurka, w każdej kieszeni i na każdej półce. Niech wszędzie na Ciebie czekają. I niech najtrudniejszy problem w Twoim życiu będzie rozwiązaniem pytania – gdzie je wydać?

Że udekorujesz nasze życie, przyjdziesz na ratunek i po prostu kochasz żyć. Dziękuję za wszystko i za zebranie nas wszystkich razem.

Przyjacielu, życzę Ci, żebyś nigdy nie pracował, ale jednocześnie nie umiał liczyć pieniędzy. Nigdy nie rozczaruj się kobietami, ale jednocześnie potrafij je zdobyć. Nigdy nie choruj, nigdy się nie starzej i nigdy nie narzekaj! Doceń to, co masz, ale nie zatrzymuj się, próbując poprawiać i zwiększać! Obyś zawsze miał szczęście i we wszystkim, każdy biznes się powiedzie, a szczęście i sukces zawsze idą z tobą w parze!

Masz cały urok młodości i piękna, gratuluję Ci 18 urodzin. Chcę być wymarzoną dziewczyną i kosmicznym człowiekiem, chcę cieszyć się każdym dniem i malować swoje życie jasnymi kolorami miłości i radości.

Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci być najbardziej czarującym i uroczym, stylowym i modnym, jasnym i odnoszącym sukcesy! Niech twój kobiecy los będzie szczęśliwy!

Gratulacje z okazji 18 urodzin, piękna dziewczyno. Twoje urodziny to radosne święto i z głębi serca życzę Ci, abyś była elegancka i wyjątkowa, wykazała się indywidualnym podejściem i kreatywnością w każdym biznesie, aby wypełnić swoje życie dźwięcznym śmiechem, radosnymi uczuciami, szczęśliwymi wakacjami i prawdziwymi zwycięstwami.

Jesteś moim małym mężczyzną! Gratuluję Ci z całego serca, że ​​wchodzisz w dorosłość. Chcę, żeby dzisiejsze wakacje były dla Ciebie idealne. Ja, jak nikt, wiem, że jesteś w stanie wiele.Uwolnij swoje talenty, aby pomogły Ci się rozwijać i osiągać to, czego pragniesz. Chcę żebyś był szczęśliwy. Abyś zawsze miał wystarczająco dużo inspiracji, aby zrealizować swoje najskrytsze pragnienia. Nie próbuj tracić wiary w pozytywną przyszłość. Niech wszystko w twoim życiu złoży się w stu procentach, a w twojej duszy zapanuje wewnętrzna harmonia i spokój. Niech każdy dzień, w którym żyjesz, będzie dla Ciebie cenny na swój sposób, bo to się już nie powtórzy. Wiem, że masz wielki potencjał. Ty, co najważniejsze, wdrażasz go. Dlatego w końcu chcą, abyś poruszał się tylko we własnym kierunku i wierzył w to, co najlepsze

Niech słońce oświetlające dzisiejszy świat przypomni sobie o Twoich urodzinach i wyśle ​​Ci promień, który spełni każde Twoje życzenie.

Niech Twoje życie będzie wypełnione dziesiątkami nowych możliwości, setkami powodów do uśmiechu i tysiącami komplementów od tych, którzy Cię kochają.

Spiesznie gratuluję mojemu drogiemu przyjacielowi, niezawodnemu towarzyszowi z okazji jego 18 urodzin! Przyjacielu, w tym dniu chcę podziękować twoim rodzicom za wychowanie cię dokładnie takim, jakim jesteś. Dziękujemy za to, że w Twoim domu zawsze jest ciepło i przytulnie, a Ty zawsze czujesz się jak w domu. Jestem wdzięczna losowi za to, że na swojej drodze spotkałem tak wspaniałą rodzinę i tak prawdziwego przyjaciela! Jesteś dla mnie przykładem we wszystkim, przyjacielu! Jesteś dla mnie jak brat! Życzę jasnego nieba nad głową, jasnych emocji, radosnych wydarzeń. Niech wszystkie nieszczęścia ominą Ciebie i Twoją rodzinę. Pozostań tym samym wesołym facetem z dużym poczuciem humoru.Ładujesz się pozytywnie iw każdej trudnej sytuacji dodajesz mi sił. Niech twoja radość nigdy cię nie opuści. Silne nerwy, syberyjskie zdrowie, wielkie szczęście i powodzenia na długie lata! Szczęśliwego dnia, przyjacielu!

To dziwny wiek – 18 lat. Kobiety nie wychodzą z tego przez całe życie, a mężczyźni wolą milczeć, wiążąc ten okres z najgłupszymi przygodami i ciekawymi młodzieńczymi błędami. Śledząc te statystyki, w wieku 18 lat życzę Ci jak najmniej błędów i jak największego uśmiechu. (Chrześniak od ciotki) Osiemnaście lat to czas, aby wypróbować główną metodę poznawania świata dorosłych. To metoda prób i błędów. Niech ta metoda nie przysporzy Ci kłopotów, a jedynie otworzy nowe możliwości. Przyjemniejsze próby i mniej irytujących błędów! W wieku 18 lat nastolatek zamienia się w młodego mężczyznę. A ten młody człowiek ma ocean pozytywów, morze entuzjazmu, niewyczerpane źródła optymizmu i małą kroplę inteligencji. Chciałbym, aby ta kropla stopniowo zamieniła się w ocean, wnosząc w Twoje życie sukces, bogactwo i zdrowie.

Gratulujemy osiągnięcia pełnoletności i życzymy najbardziej poprawnych i przyjemnych kroków w dorosłym życiu. Niech nadmierna powaga bycia ominie cię przecież już odpowiedzialną osobą, której można zaufać. Twoje urodziny to ważne, zabawne wydarzenie, które na pewno będziesz świętować w najlepszy możliwy sposób!