Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Zebraliśmy dla Was wiele szczerych gratulacji z okazji urodzin Kumu z Kumy, Kumy w prozie, z głębi serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Mój najlepszy ojcze chrzestny, gratulacje z okazji narodzin! Wiele przeszliśmy i znamy się od dawna. Życzę, aby nasza przyjaźń zawsze kwitła. Żałuję, że w twoim życiu nie ma przeszkód i wszystko jest w porządku. Niech każdy dzień przynosi Ci radość i szczęście.

Drogi Ojcze Chrzestny, w Twoje urodziny szczerze życzę Ci, aby każdy Twój smutek płonął jak świeczka z płomienia, aby każda Twoja porażka topniała jak śnieg na słońcu, aby Twoje zdrowie z każdym z dnia na dzień rosło w siłę, jak koniak w piwnicy, by twoja dusza świeciła szczęściem, jak słońce na niebie.

Mój ukochany i wielce szanowany ojcze chrzestny, gratuluję ci urodzin i życzę, aby twoja fatalna droga była tak szeroka, że ​​nie mogłeś chodzić, ale ścigać się w samochodzie pełnym sukcesu i szczęścia. Ja, twój ojciec chrzestny, dlatego życzę tylko najlepszych i najszczęśliwszych.

W twoje urodziny życzę ci, moja cudowna mała kumanechko, aby niebo nad twoją głową było zawsze spokojne i jasne. Życzę, aby każdy nowy dzień był wypełniony żywymi wrażeniami i nowymi niezbędnymi spotkaniami. Życzę Ci awansu, który jednak Cię nie rozpieści i nie będzie kłócił się z Twoim kochającym ojcem chrzestnym. Niech wszyscy Twoi bliscy będą bogaci, zdrowi i szczęśliwi.

Drogi przyjacielu! Dziś obchodzisz swoje urodziny! Niech więc odbędzie się to przy eleganckim stole i w szczerym towarzystwie! Niech miłe słowa i przemówienia przy stole nie pozostawiają miejsca na smutek w twoim sercu! Niech bliscy ogrzeją duszę swoim ciepłem! Szczęście i dobrobyt dla Ciebie! Niech wszystko, o czym marzysz, spełni się w Twoim życiu. I niech Pan zawsze chroni twoją ścieżkę. Życzę wielu lat i wielkiego szczęścia! Niech w pobliżu będą prawdziwi przyjaciele, ukochana kobieta, a jeśli zdarzy się udać się do władz, sprawni podwładni! Niech będą powody do radości i śmiechu, czas na męskie spotkania i marzenia! Niech życzenia się spełnią, a lata niech pozostawią same dobre wspomnienia!

Nieważne, ile urodzin obchodzisz, ojcze chrzestny, życzę Ci, abyś zawsze był taki, jakim jesteś: odnoszącym sukcesy, przystojnym mężczyzną i wspaniałą osobą! Niech każde urodziny nie będą datą podkreślającą liczbę przeżytych lat, ale kolejnym potwierdzeniem Twoich osobistych i biznesowych zwycięstw! Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi Kumanie! Życzę, abyście podążali utartą ścieżką, nigdy nie błądzili, z łatwością pokonywali wszelkie przeszkody, zawsze mieli gdzie spać i odpoczywać, zawsze pysznie jeść i słodko spać. Życzę Ci, abyś znalazł na tej życiowej ścieżce ogromny worek szczęścia i niech ten ciężar nigdy nie wywiera nacisku na twoje ramiona. Wszystkiego najlepszego!

Chcę jak nikt inny życzyć pomyślności, zdrowia i różnorodnych możliwości.Bądź z siebie zadowolony, pewny siebie, mądry i kochany. W prochownicach, żeby był proch, w przemówieniach – lont, w oczach – ogień, w rękach – siła, w portfelu – pieniądze. Wszystkiego najlepszego, drogi ojcze chrzestny!

Nie będę ukrywał, że udało mi się zdobyć najbardziej uroczego i atrakcyjnego mężczyznę w moim ojcu chrzestnym! A w twoje urodziny, mój ojcze chrzestny, życzę ci wreszcie znaleźć tę kobietę, która doceni twoje zalety, przymknie oko na twoje wady i sprawi, że będziesz naprawdę szczęśliwym mężczyzną! Miłość do ciebie – silna, wzajemna i nieskończona!

Wszystkiego najlepszego dla mojego wspaniałego ojca chrzestnego, bliskiego przyjaciela i doradcy. Niech Twoja życzliwość i niesamowita wrażliwość na innych zaprowadzą Cię do wspaniałego życia. Niech twoje życie będzie tylko szczęśliwymi chwilami i szczerą radością na chwile szczerego szczęścia.

Kum, gratuluję ci urodzin i życzę wszystkich najjaśniejszych i najpiękniejszych rzeczy, jakie mogą być w życiu. Niech obok Ciebie znajdą się ludzie, którzy wypełnią Twoje życie pozytywami, a Twoja ulubiona praca będzie przyjemnością. Żyj życiem, jakie chcesz i odważnie podążaj za swoimi marzeniami. Bądź szczęśliwy!

Drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Życzę, aby wszystkie Twoje plany zawsze się spełniły. Aby zawsze było źródło, z którego można czerpać i było miejsce, w którym można inwestować. Aby rodzinne ognisko płonęło gorąco i ogrzewało się ciepłem, wzajemnym zrozumieniem, wsparciem i szczerą miłością!

Drogi i szanowany Kumanku! Gratuluję ci urodzin! Niech wszystkie dobre rzeczy towarzyszą wam przez całe życie. Życzę rodzinie dobrego samopoczucia i domu – pełnej miski. Żyj szczęśliwie i bez zmartwień. Wesołych Świąt!

Mój ojcze chrzestny, jesteś dla mnie jak brat! Urodziliśmy się jako dzieci. Chcę Ci uścisnąć dłoń, życzę powodzenia we wszystkim! Dbaj o siebie, zdobywaj przyjaciół, a co najważniejsze, nie choruj!

Nasz drogi przyjacielu! Gratulujemy wspaniałej rocznicy! Jesteś naszym człowiekiem-duszą: ślusarzem, piekarzem, stolarzem, rybakiem i zapalonym myśliwym. Niech życie przyniesie ci radosne niespodzianki, niech twoja żona to doceni, a twoje dzieci niech cię szanują. Wszystkiego najlepszego, nasza droga (imię)!

Wszystkiego najlepszego, ojcze chrzestny, gratulacje dzisiaj z głębi naszych serc! Niech wszystkie kwiaty dadzą ci swój zapach, niech każdy promień rozgrzeje twoje serce i niech każdy ptak zaśpiewa ci najzabawniejsze piosenki w te urodziny! Życzymy spokoju, światła, słońca! Wszystkiego najlepszego!

Nie bez powodu zostałeś wybrany na naszego ojca chrzestnego! Jesteś cudowną, godną, ​​prawdziwą osobą. Jesteś uczciwy, hojny i silny duchem.Niech niebo uśmiechnie się w Dniu Twojego przybycia na ten świat, niech spadnie na Ciebie deszcz szczęścia, Fortuna stanie się bliskim przyjacielem, Strażnik chroni przed kłopotami, a Wszechświat sprzyja! Wzajemna miłość i osiągnięcia!

Mój złoty ojciec chrzestny! Dzisiaj, w ten wyjątkowy dzień, chcę, abyś zawsze miał wystarczająco dużo anielskiej cierpliwości i diabelskich namiętności, spokoju ducha i wir niesamowitych wydarzeń wokół siebie! Pozostań jasną, miłą, sympatyczną osobą i spraw, aby ludzie wokół ciebie byli szczęśliwi!

Drogi ojcze chrzestny, niech twoje życie będzie wypełnione szczęściem, łatwością i sukcesem! Niech blask w Twoich oczach nigdy nie zgaśnie, naładuj baterie i idź w kierunku swoich celów! Niech nastrój zawsze będzie różowy, miłość silna, a szczęście nieziemskie!

Drogi i najwspanialszy ojcze chrzestny, życzę Ci wszystkiego najlepszego i chcę Cię widzieć zawsze szczęśliwym i radosnym, odnoszącym sukcesy i rozmownym. Niech twoja gwiazda przewodnia jasno świeci i wskazuje drogę do zwycięstwa i chwały.

Duchowe gratulacje z okazji urodzin dla ojca chrzestnego własnymi słowami

Najcieplejszy
życzenia urodzinowe dla kumu, z głębi serca

Życzę kumu urodzin, abyś mimo zaawansowanego wieku i siwych włosów na głowie nie Przestań latać we śnie i uwierz w magię Życzę, aby Twoi najbliżsi i najbardziej potrzebni ludzie byli zawsze pod ręką, pomagając Ci żyć i wierzyć we własne siły.W te cudowne wakacje życzę, abyś nie przestawał płonąć z niecierpliwości na widok ukochanej żony. Twój ojciec chrzestny.

Kumczik! Wszystkiego najlepszego, niech umysł, piękno, odwaga, humor nadal będą Twoimi prawdziwymi przyjaciółmi! Życzę silnego małżeństwa, wesołych prac domowych, aby samochód się nie zepsuł, a w rodzinie cieszą się tylko dobrą wiadomością! Gratulacje z głębi serca!

Drogi ojcze chrzestny, szczerze gratuluję ci urodzin. Życzę odważnego nastroju i niewyczerpanej witalności, niesamowitych pomysłów i wielkiego sukcesu, dobrego zdrowia i prawdziwego szacunku, jasnej miłości i nieuniknionego szczęścia.

Ukochany ojcze chrzestny, przyjmij zasłużone komplementy w swoje urodziny! Jako kobieta, która dużo wie o przedstawicielach płci przeciwnej, śmiało deklaruję: jesteś niesamowitym mężczyzną! Nadal zadziwiaj urokiem i charyzmą oraz regularnie potrząsaj portfelem, aby zadowolić tych, na których Ci zależy.

Kum, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech Twoje rodzinne ognisko napełni się nowymi emocjami, czułymi uczuciami, troską, zaufaniem i zatankujesz balsamem zwanym „miłość”. Życzę zdrowia, wielu kolorowych chwil, ogromnych zysków i pozytywnych notatek na każdy dzień. Niech odpoczynek zawsze będzie przyjemny i efektowny, praca nie będzie ciężarem, a spotkania zawsze ciepłe i szczere. Gratulacje!

Kum, ty i ja zostaliśmy spokrewnieni w kościele i nie bez powodu wybraliśmy was na rodziców chrzestnych. Jesteś najbardziej godnym człowiekiem w naszym środowisku i zasługujesz na szczery szacunek. W twoje urodziny życzymy ci dobrze odżywionego i wygodnego życia, żywych wrażeń i szczęśliwych chwil.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, abyś zawsze była zdrowa i silna. Niech dobrobyt i dobrobyt będą stałymi członkami twojej rodziny. Długie i szczęśliwe życie rodzinne. Świetne wydarzenia i wspaniały nastrój!

Wszystkiego najlepszego, drogi przyjacielu. Życzę Ci pewnej pozycji życiowej i stabilnej platformy pod stopami, szczęścia w sercu i miłości, pięknych czynów bohatera i odważnych wyników pracy udanej sylwetki. Bądź silny, kumczik, zdrowy, odważny i wesoły.

Drogi Kumanie! Nie pomyliliśmy się, wybierając was na rodziców chrzestnych. Jesteś szczerym, sympatycznym, mile widzianym gościem w naszym domu. Dziękuję za stałą opiekę nad chrześniakiem. W dniu anioła życzymy wszystkiego najlepszego: pełnego szczęścia, doskonałego zdrowia, wielkiego sukcesu.

Mój drogi ojcze chrzestny, gratuluję ci urodzin i życzę, aby twoje życie było niezawodnym bastionem. Że ani problemy, ani konflikty, ani wrogowie nie mogą się do niego przeniknąć. A dla przyjaciół nie tylko drzwi, ale i bramy były otwarte. Niech szczęście i sukces, radość i zabawa lecą z ogromną prędkością.

Wszystkiego najlepszego, Kumanek! Dobre wieści dla Ciebie każdego dnia, sukces wszystkich Twoich przedsięwzięć, pokój dla domu, harmonia dla duszy, zdrowie dla ciała, dobry nastrój i wielka miłość do słodyczy. Niech wszystko się ułoży, odniesie sukces na chwałę i na zadowolenie wszystkich. Gratulacje!

W moje urodziny gratuluję ojcu chrzestnemu i życzę najszczęśliwszego życia na świecie! Niech twoje oczy nigdy nie będą smutne. Obyś zawsze był otoczony zabawą i śmiechem. Życzę wam radosnych zwycięstw na froncie miłosnym. Niech wszystko będzie dobrze. Bądź najbardziej odważny, silny, piękny, inteligentny, miły, odnoszący sukcesy i umiejętny.

Drogi przyjacielu wszystkiego najlepszego, życzę aby każda twoja myśl owocowała szczęściem, każdy pomysł przerodził się w rzeczywistość. Dobrobyt aktywny i nieugaszony.

Wszystkiego najlepszego, drogi ojcze chrzestny! Niech te urodziny będą jasne, niezapomniane i zabawne. Życzę Ci radości na wiele lat, abyś zawsze była taka wesoła. Życzę wiary, nadziei i miłości i abyście zawsze szli do przodu. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i życzenia.

Drogi ojcze chrzestny, serdecznie gratuluję Ci urodzin! Niech Twoja ścieżka życia biegnie wyłącznie przez piękne, bezpieczne i płaskie tereny. Niech wewnętrzna energia tylko nabierze rozpędu i pozwoli Ci w pełni cieszyć się życiem!

Kum, w Twoje urodziny życzymy Ci, osobie o szerokiej duszy, aby zawsze było w niej lekko i radośnie.Nie dopuszczaj do niej niegodnych ludzi. Dbaj o siebie przynajmniej ze względu na swojego chrześniaka!

Jako ojcowie chrzestni życzymy wam tylko wszystkiego najlepszego i najlepszego zdrowia. Abyś nie rozumiał, kim są lekarze, nie uczył się zawodu strażaka w życiu codziennym, nie miał powodu do komunikowania się z policjantami, nie wpadał w oko gliniarzom drogowym, ale wiedział, kto organizatorzy ślubów, pracownicy urzędu stanu cywilnego, szpitale położnicze są i występują do banku o dywidendę, a nie o spłatę kredytów!

W swoje urodziny, nasz wspaniały ojcze chrzestny, wznieś wkrótce szklankę, przyjmij nasze gratulacje i życzenia wiecznego szczęścia, szczerej i czułej miłości, słonecznej radości, czułości i ciepła! Niech Twoje życie będzie interesujące i pełne pozytywów!

W twoje urodziny życzę radości, inspiracji i cukierkowej słodyczy, życzę ci zrzucić na zawsze swój blichtr. Życzę drogiemu ojcu chrzestnemu, aby wierzył w siebie, mógł latać po całym świecie i patrzeć poza każdą gwiazdę. W te święta życzę jak ojciec chrzestny, aby słońce świeciło nad twoją głową, dając ci jasne wspomnienia, ciszę i spokój.

Drogi ojcze chrzestny! Gdy tylko urodził się nasz syn, wiedzieliśmy, kto będzie jego ojcem chrzestnym. Chcieliśmy, aby nasze dziecko wyrosło na silnego, hojnego i hojnego mężczyznę, takiego jak ty. Teraz wiemy, że postąpiliśmy właściwie. Dziękujemy Ci za miłość, jaką obdarzasz swojego chrześniaka, za opiekę nad nim, za czas spędzony z nim iz nami. Niech nic nie zniszczy twojej rodziny, chronionej przez Boga. Wszystkiego najlepszego!

Pogratuluj ojcu chrzestnemu z okazji jego urodzin

Wszystkiego najlepszego dla ojca chrzestnego do łez

Nie obrażaj się, kumanek, na plotki ludzi, nie zazdrościj cudzego szczęścia, nie bój się marzyć o niemożliwym do zrealizowania i snuć wielkie plany na przyszłość. I niech wszystko w tym życiu sprawia ci niepohamowaną radość i zadowolenie z siebie i swoich spraw. Wszystkiego najlepszego!

Drogi ojcze chrzestny, jesteś moim mentorem i przyjacielem, jesteś najbliższą osobą i jestem Ci wdzięczny za opiekę i troskę o naszą rodzinę. Życzę, aby twoje życie płynęło jak pełna rzeka wśród wspaniałych brzegów dobroci, powodzenia i pomyślności.Życzę zdrowia, świeżej siły, dobroczynnej energii i nowych, niesamowitych wrażeń!

Dzisiaj jest bardzo ważny dzień, twoje urodziny! I oczywiście ja, jako ojciec chrzestny, nie mogę ci pogratulować? Serdecznie gratuluję i życzę tylko tego, co niezbędne i ważne! Życzę mądrego i prawidłowego podejmowania ważnych decyzji! W każdej sytuacji pozostań tą samą otwartą duszą i silnym duchem! Życzę tylko niezbędnych, długo wyczekiwanych wydarzeń i radości ze spełnienia pragnień!

Wszystkiego najlepszego dla mojego drogiego przyjaciela. Niech zawsze będzie w życiu możliwość przełożenia pomysłów na rzeczywistość, niech horyzont sukcesu będzie jasny, a droga do niego łatwa i nieskrępowana. Kum, bądź zdrowy, przystojny i zawsze wesoły.

Wszystkiego najlepszego, mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, abyś zawsze się uśmiechała, aby żadne problemy nie przysłaniały Twojego życia, aby szczęście płynęło jak rzeka i nigdy się nie kończyło! W tym dniu życzę losowi, aby obdarzył Cię wieloma swoimi darami: pomyślnością zawodową, szczęściem, dobrobytem, ​​wielką miłością, przyjaźnią, wiernością, ciepłem, życzliwością i uwagą!

Kum, wszystkiego najlepszego! Niech wszystko w twoim życiu będzie łatwe i gładkie. Chciałbym zarobić dużo pieniędzy i kupić mieszkanie, samochód i domek. Aby zdrowie wzrastało z każdym rokiem. Niech twoi przyjaciele będą mili, otwarci i wierni. A atmosfera w twoim domu sprzyjała prokreacji. Bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego, drogi kupco.Życzę, abyś nigdy nie zaznał rozpaczy, zawsze był dumny i pewny siebie, zawsze wierzył w siebie i zmieniał swoje życie w cudowną, szczęśliwą, zabawną i interesującą historię dzień po dniu.

Drogi przyjacielu i ukochany ojcze chrzestny, wspaniale, że kiedyś się nie myliliśmy i to ty zostałeś poproszony o zostanie ojcem chrzestnym naszego dziecka! Od chwili, gdy wzięłaś na ręce nasze dziecko przy ołtarzu, nie było dnia, w którym nie myślałeś o naszej rodzinie. Zawsze jesteś gdzieś blisko, a my nieustannie czujemy Twoje wsparcie i miłość.

Wszystkiego najlepszego, drogi ojcze chrzestny. Życzę mądrych decyzji, silnego charakteru, pewnych działań, wesołych pomysłów, pięknych czynów, udanych pomysłów, udanych dni, szczęśliwych emocji, ukochanych bliskich i jasnych świąt duszy.

Urodziny Kuma. Gratulacje pisze Duma, prezydent gratuluje, no cóż, chwytam ten moment. Życzę zdrowia bydła, lotu ptaków i dziewczęcej uwagi w tym cudownym dniu! Bądź mocny jak dąb, widoczny jak pępek i poprawny jak sześcian.

Kum, w twoje urodziny życzę, abyś zawsze stał na swoim miejscu, pewnie osiągnął swój cel i nigdy nie zostawiał swoich w tarapatach. Niech wszystkie Twoje aspiracje, marzenia i wysiłki zaprowadzą Cię do wielkiego sukcesu i szczęścia.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej kuzynki. Życzę, abyś zawsze był bojownikiem o sprawiedliwość i marzenie, życzę, abyś wszystkie plany przekładał na dobre uczynki, życzę, aby szczęście i szczęście nie opuszczały twojego podwórka.

Spieszę się, aby uderzyć cię, ojcze chrzestny, w twoje urodziny strzałem z karabinu maszynowego, który składa się z dowcipów i toastów. Pragnę zdobyć rany serca z nadmiaru miłosnego nastroju. Chcę dostać się pod działanie banku – dobry facet nie żałuje pieniędzy. Niech twoje leki wygasną!

Dzisiaj jest cudowne święto – urodziny ojca chrzestnego! Masz dziś jedną z najpiękniejszych i najbardziej owocnych randek! Życzę, abyście nigdy nie byli rozczarowani i zawsze widzieli pozytywy we wszystkim. Niech tylko radość przekroczy próg Twojego domu, a zmartwienia zawsze pozostaną za drzwiami! Życzę spokojnego serca, silnej rodziny i wielkiego szczęścia!

Wszystkiego najlepszego dla mojego kochanego i ukochanego Qum. Życzę, abyś pozostał silny, odważny i odważny, silny, ukochany i ważny, miły, wrażliwy i drogi, piękny, mądry i najfajniejszy w życiu.

Mój złoty ojcze chrzestny, szczęśliwy dzień przybycia na ten świat! Wiedz, że twój ojciec chrzestny zawsze jest z ciebie dumny! Jesteś najlepsza! Życzę Ci, aby szczęście wkroczyło w Twoje życie i nigdy go nie opuszczało. Niech spełnią się wszystkie Twoje oczekiwania, cele, intencje i marzenia.

Kum, serdeczne gratulacje z okazji Twoich urodzin! Jesteś wspaniałą osobą i jestem dumny z Twoich talentów i osiągnięć. Niech twoje życie będzie takie, jakie chcesz. Twoje szczęście jest w Twoich rękach i zasługujesz na nie.Patrz tylko przed siebie, a szczęście na pewno się do ciebie uśmiechnie!

Niech Twoje urodziny będą najbardziej wyjątkowymi i niezapomnianymi wakacjami! Wszystkiego najlepszego, kum! Życzę powodzenia, rozwoju kariery, osiągnięcia wszystkich celów, realizacji wszystkich marzeń. Nigdy się nie poddawaj, nie choruj i nie utykaj! Drogi urodzinowy chłopcze, bądź wesoły i odważny! Masz wielu oddanych przyjaciół, dobrych sąsiadów i dobrych szefów!

Z głębi serca gratuluję mojemu ukochanemu ojcu chrzestnemu jego narodzin na świat! Życzę ci najjaśniejszego życia bez kłopotów i bez problemów. Niech każdy dzień przynosi radość, cierpliwość, szczęście. Niech nie będzie złych dni i gorzkich rozczarowań. Życzę niespodzianek losu i najszczęśliwszych chwil tego dnia.

Drogi ojcze chrzestny! Gratuluję Ci tego dnia i życzę powodzenia we wszystkich staraniach i zakończeniu trudnych spraw.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla kumu, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego dla przyjaciela z głębi serca

Dzisiaj jest najbardziej uroczysty data w twoim życiu. Kum, wspaniale, że mamy Ciebie i przez cały ten czas możemy cieszyć się Twoim towarzystwem. Życzę, abyśmy utrzymywali nasze relacje jeszcze przez wiele lat i zawsze je docenialiśmy! Dużo miłości, sukcesu, szczęścia w życiu osobistym, dobrych dochodów, wolności i wiary.

W słoneczny i jasny dzień urodził się cudowny człowiek – mój ojciec chrzestny! Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego i wszystkiego najlepszego.Niech szczęście będzie Twoim towarzyszem, a szczęście zawsze Ci towarzyszy! Życzę Ci ciepła, radości i dużo światła. Zachowaj nadzieję, wiarę i miłość w swoim sercu.

Wszystkiego najlepszego dla mojego drogiego przyjaciela. Niech twoja witalność nie słabnie, twoje zdrowie nigdy nie zawodzi, niech źródło twojej inspiracji nie wysycha, niech samo życie i twoi bliscy zadowalają cię każdego dnia.

Kumu w jego urodziny życzymy nigdy nie rozpaczać iw żadnych okolicznościach liczyć na nasze wsparcie, przyjaźń i lojalność! Dałeś nam wiele szczęśliwych i niezapomnianych chwil, byłeś tam w smutku i radości, nigdy nie zawiodłeś, więc los za to hojnie wynagrodził!

Kum, z przyjemnością życzę Ci dzisiaj wszystkiego najlepszego. Dziękuję, że jesteś ojcem chrzestnym mojego dziecka. Za to, że zawsze jesteś na miejscu, nie zostawiaj nas na minutę w razie trudności. Na wakacjach życzę dobrej zabawy. Abyście dobrze się bawili zarówno ty, jak i twoja dusza. Aby napełnić serce radością, wszystkim towarzyszyło szczęście. Aby twoje oczy nie widziały rozczarowania, urazy. W końcu jesteś bardzo dobrą osobą, dla której nic nie szkoda. Więc zawsze możesz na mnie polegać. Wszystkiego najlepszego.

Mój drogi ojcze chrzestny, los związał nas już więzami rodzinnymi. Jak się cieszę, że życzę ci wszystkiego najlepszego. Życzę Ci wielkich sukcesów, aby pomógł Ci zrealizować wszystkie Twoje pomysły, które się pojawiły. Niech szczęście kipi niesamowitą fontanną, a rezultaty zachwycą Twoje serce.

Dzisiaj nie jesteś starszy, ale nawet lepszy! Masz najlepsze wakacje – twoje urodziny i gratuluję ci z całego serca i gwarantuję, że Bóg oznaczy wszystkie twoje cechy i nagrodzi je najlepszymi błogosławieństwami!

Kumczik jest naszym drogim, drogim i drogim człowiekiem! Wszystkiego najlepszego, gratulujemy i życzymy: zdrowia – od 150 lat, radości – do końca, szczęścia – pełnego i niezmierzonego, mądrości – głębokiej, piękna – niewyrażalnego, miłości – do życia, cierpliwości – anielskiej, błogosławieństwa – Boże! Dobra i ukochana praca, w której panuje szacunek kolegów, przytulny i ciepły dom z miłością bliskich i przyjaciół, aktywny i ciekawy wypoczynek oraz wielkie szczęście!

Mój drogi przyjacielu! Gratuluję ci urodzin! Życzę Ci niewyczerpanego optymizmu, niespożytej energii, niekończącego się ładunku żywotności, abyś mógł wykorzystać je do urzeczywistnienia wszystkich swoich pomysłów. Życzę zdrowia, bez którego wszystko jest niczym!

Mój drogi ojcze chrzestny, życzę ci wszystkiego najlepszego i życzę powodzenia w każdej firmie, powodzenia w każdym dniu. Kum, niech powodzenie czeka na Ciebie wszędzie, niech szczęście mieszka w Twoim domu, niech zawsze będą wielkie możliwości w Twoich rękach, niech miłość i natchnienie zamieszkają w Twoim sercu.

Wszystkiego najlepszego drogi przyjacielu. Życzę zdrowia, najsilniejszych sił i nerwów, wielkich szans na zwycięstwo i powodzenia. Obyś zawsze miał ostatnie słowo, aby sukces i prawda zawsze były po Twojej stronie. Bądź kochany przez bliskich i szanowany przez współpracowników, nigdy się nie poddawaj i osiągaj każdy swój cel.

Drogi przyjacielu! Dziś obchodzisz swoje urodziny! Niech więc odbędzie się to przy eleganckim stole i w szczerym towarzystwie! Niech miłe słowa i przemówienia przy stole nie pozostawiają miejsca na smutek w twoim sercu! Niech bliscy ogrzeją duszę swoim ciepłem! Życzę szczęścia i pomyślności!

Wszystkiego najlepszego, drogi przyjacielu! Dziękuję, że jesteś prawdziwym przyjacielem, troskliwym towarzyszem i mądrym doradcą! Nigdy nie zaznaj smutku, radzę sobie z wszelkimi przeciwnościami losu, pokonuj kłopoty i osiągnij sukces, bo na to zasługujesz!

Wszystkiego najlepszego, ojcze chrzestny. Życzę, abyś każdego dnia stawała się ładniejsza, bogatsza, zdrowsza i po prostu cieszyła się życiem. A do tego niech codziennie będzie szczęście i zrozumienie krewnych, wzajemność uczuć i wewnętrzny spokój. Wszystkiego najlepszego, ojcze chrzestny, dobre perspektywy na samorealizację i realizację marzeń.

Jako najbliższy przyjaciel i pierwszy ojciec chrzestny, przyjmij dzisiaj nasze gratulacje. Niech życie daje ci prezenty nie tylko na urodziny, ale każdego dnia, z roku na rok, przygotowując małe miłe niespodzianki.

Drogi ojcze chrzestny, z całego serca gratuluję ci urodzin.Życzę, abyś zawsze był silnym i odważnym mężczyzną, dążył do prawdziwych celów i drogich marzeń, zakończył każdy biznes z sukcesem i wysokimi wynikami, zachowywał miłość w swoim sercu i jasne szczęście w swojej duszy.

Drogi Ojcze chrzestny, spieszymy z wyrazami współczucia i gratulacji w Twoje urodziny, życzymy Ci odważnie i pewnie kroczyć przez życie, zawsze być przykładem prawdziwego mężczyzny i człowieka rodzinnego, żyj w miłości, harmonii, dobrobycie i zdrowiu.

Kum, przyjacielu, doradcy i koleżance, jestem ciebie w stu procentach pewny. Wiem, że nawet po piątym kieliszku nie zdradzisz tajemnic i zawsze odwrócisz ramię. Życzę ci życia w pełnym dobrobycie. Zdobądź wszystko, czego chcesz: odpowiednią ilość pieniędzy, pożądaną pozycję i gwiazdę z nieba dla ukochanej osoby. Wszystkiego najlepszego!

Kum, jesteś naszym wsparciem i najdroższą osobą! W swoje urodziny przyjmij jasne, szczere gratulacje i życzenia radości, nowych osiągnięć, dobrobytu w życiu. Niech los chroni cię od wszystkiego, co złe, a światło dobra nigdy nie zgaśnie w twojej duszy. Uśmiechnij się i zawsze idź do przodu!

Drogi Ojcze Chrzestny, w Twoje urodziny szczerze życzę Ci właściwej teorii szczęścia i obowiązkowej praktyki. Niech w Twoim życiu będzie wiele ciekawych rzeczy i możliwości, wystarczająco dużo środków i siły, aby osiągnąć doskonałość i sukces.

Z całego serca gratuluję urodzin Kumu

Ciepłe
życzenia urodzinowe dla kumu

Kiedy urodziło się nasze dziecko, nie wahaliśmy się ani chwili, kto zostanie ojcem chrzestnym. Jesteś naszym najlepszym przyjacielem i wiem, że nasze dziecko jest jak twoje. Dziękuję za to Dzisiaj gratuluję ci urodzin i życzę powodzenia jako żonie.

Leonardo da Vinci napisał kiedyś, że żelazo, gdy nie jest używane, rdzewieje. Ty, drogi ojcze chrzestny, znalazłeś się we wszystkim! Dobrze sobie radzisz w służbie, twoje rodzinne serce jest niezawodnie chronione przez takiego silnego mężczyznę jak ty! Zawsze wiesz, czego chcesz, pewnie dążysz do swoich celów! Życzę długiego życia i zdrowia! Wszystko inne na szczęście masz! Wszystkiego najlepszego, drogi ojcze chrzestny!

Gratulacje z głębi serca! Uśmiechy, pozytywny nastrój, wielkie szczęście, spokój i rozwój kariery. Nie znasz zmartwień. Bądź uważny, niezawodny, dobry i życzliwy. Nowi, a co najważniejsze prawdziwi przyjaciele i znajomi. Obiecujące spotkania, przyjemne randki, niezapomniane chwile.

Jakie mam szczęście, że mam wspaniałego ojca chrzestnego – osobę, która dzieli zarówno radosne chwile, jak i trudy.Gratuluję ci urodzin, kochanie! Obyś odniósł sukces we wszystkim, co zaplanowałeś, każdy dzień Twojego życia będzie udany, a każda decyzja będzie słuszna i doprowadzi do szczęścia. Miłość, powodzenia, dobrobytu, stabilności, harmonii! Niech obok Ciebie będą tacy sami wspaniali ludzie jak Ty.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej i drogiej kuzynki. Życzę Ci wielu jasnych kolorów w Twoim życiu, radosnych emocji i silnej miłości, silnej siły, powodzenia w drodze i długotrwałego szczęścia.

Wszystkiego najlepszego, mój drogi Kumanie! Niech twoje życie obfituje w ciekawe, jasne, dobre wydarzenia. Obyś na swojej drodze spotkał tylko radosnych i godnych zaufania ludzi.Niech w Twojej rodzinie zawsze panuje tylko radość, pokój i harmonia! Wszystkiego najlepszego!

Wesołych Świąt! Niech lata przynoszą radość, a każdy nowy dzień będzie wypełniony emocjami, śmiechem, lekkością i szczęśliwymi chwilami!

Kum, udowodniłeś swoją lojalność, lojalność, responsywność i życzliwość, a w twoje urodziny dziękujemy ci za to! Niech nasza przyjaźń będzie przykładem dla wszystkich! Bądź szczęśliwy, zawsze się uśmiechaj, ciesz się życiem i daj nam pozytywne światło w swoich oczach!

Gratulacje dla najdroższego ojca chrzestnego na świecie w uroczystej dacie! Jesteś taki wspaniały, towarzyski, zdecydowany, przyjazny, pracowity, poważny, szczery, hojny, szybki, celowy, uroczy, odpowiedzialny, opiekuńczy, otwarty, czuły, zwycięski, wesoły, zdyscyplinowany, mądry! Jesteś najlepszym ojcem chrzestnym na świecie!

Kum, wszystkiego najlepszego! Marzenia, które masz, niech wkrótce się spełnią! Nie ukrywaj swoich emocji, żyj teraźniejszością, nie doświadczaj problemów finansowych.

Mój drogi przyjacielu, życzę ci wszystkiego najlepszego! Życzę Ci długich i szczęśliwych lat życia, nowych możliwości, powodzenia w przedsięwzięciach biznesowych i osobistych, wielu radosnych wydarzeń, wielu odkryć, niech dom będzie pełen, a szczęście goni za Tobą zawsze i wszędzie!

Jako najbliższy przyjaciel i pierwszy ojciec chrzestny, przyjmij dzisiaj nasze gratulacje.Niech życie da ci prezenty nie tylko na urodziny, ale każdego dnia, z roku na rok, układając małe miłe niespodzianki. Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, aby Twoje życie było pełne przyjemnych zmartwień, genialnych pomysłów i genialnych zwycięstw! Niech źródło dobroci nigdy nie wyschnie w twojej duszy! Idź przez życie śmiało i bezpośrednio! Niech twoi bliscy i przyjaciele będą blisko w trudnych chwilach, niech ci, z którymi chcesz się dzielić radością, zawsze będą blisko! Życzę zdrowia i długiego życia, radości i śmiechu, szacunku dla innych i miłości bliskich! Niech wszystko potoczy się tak, jak zaplanowano w młodości! Wesołych Świąt! Bądź szczęśliwy!

Dzisiaj jest wspaniały dzień. Tradycyjnie cała rodzina zbiera się, aby uczcić ważne wydarzenie – urodziny (imię)! Niech w naszych żyłach płynie inna krew, ale w ostatnich latach stałeś się moim bratem. Dziękuję za zabranie moich dzieci, za szczerą i głęboką miłość! Bądź zawsze zdrowy, wesoły i bogaty. Niech się spełnią marzenia! Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi przyjacielu, w końcu są twoje urodziny! Niech to będzie jedno z najszczęśliwszych świąt w roku! Niech wielkie szczęście wejdzie dziś do twojego domu i pozostanie tam na zawsze. Niech w tym dniu staniesz się najszczęśliwszy, najzdrowszy, najbardziej radosny, bogaty i spokojny! Wszystkiego najlepszego w tym dniu i zawsze! Z miłością, twój kuzyn.

Dzisiaj nasz ukochany przyjaciel obchodzi urodziny! Bądź szczęśliwy, przyjacielu, opiekuj się bliskimi i bliskimi, nie zapomnij o prawdziwych przyjaciołach, otwórz serce na inspirację, zaskocz swoimi talentami! Jesteśmy z Ciebie dumni i dziękujemy!

Wszystkiego najlepszego dla mojego najwierniejszego, najlepszego przyjaciela i wesołego ojca chrzestnego! Bądź tak lekkomyślny, radosny, odważny, szczery i miły, jak zawsze! Dziękuję losowi za połączenie nas z tobą!

Wszystkiego najlepszego Kumanek! Życzę ci w swoim życiu takich sideł, w które możesz zaczepić swoje szczęście; stalowe nerwy, mocny chwyt, nigdy nie trać serca i zawsze bądź wesoły i wesoły! Mnóstwo dobrej, prawdziwej miłości i szczęścia finansowego!

Wszystkiego najlepszego, kolego! Życzę Ci najwspanialszego życia! Niech każdy dzień będzie magiczny i niesamowity. Życzę wam radości i bycia na szczycie. Niech los będzie łaskawy. Życzę ci słońca i błękitnego nieba. Wszystkiego najlepszego i niesamowitego. Twój ojciec chrzestny.

Mój drogi przyjacielu, zawsze czujesz się przy sobie spokojny i pewny siebie. Przyjmij gratulacje od swojego ojca chrzestnego z okazji twoich pięknych urodzin. Życzę, aby przed Twoim życiem była tylko świetlana przyszłość, pełna radosnych chwil dobrego samopoczucia, miłości, sukcesu i radości.

Wszystkiego najlepszego dla ojca chrzestnego z głębi serca! Niech sukces zawsze Ci towarzyszy we wszystkim. Niech każdy dzień przynosi długo wyczekiwaną radość.Niech tylko słońce i ciepło zawsze będą w Twojej rodzinie!

Spieszę z serdecznymi gratulacjami, drogi ojcze chrzestny, z okazji urodzin! Szczerze życzę szczęścia, aby prowadząca gwiazda prowadziła do sukcesu, omijając wszelkie przeszkody, problemy i złą pogodę, pozostawiając za sobą wszystko, co złe! Dobre samopoczucie, dobrobyt i dobre zdrowie!

Kilka gratulacyjnych słów od chrześniaków i ojców chrzestnych. Kum, niech każdy dzień przynosi radość, a słońce zawsze świeci nad tobą, lata nigdy się nie starzeją, a kłopoty nie zapukają do twojego domu! Aby, ojcze chrzestny, nie zachorował i spełniło się to, czego chce! Radujcie się zawsze w życiu i bogaccie się każdego dnia! Idź do ojców chrzestnych! I jeszcze pięć razy dziennie mogłem, a nawet wtedy chciałem!