Życzenia bożonarodzeniowe

Zebraliśmy dla Was wiele nowoczesnych życzeń świątecznych w prozie, do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wesołych Świąt! Życzymy spokoju w Twoim domu, szczęścia, ciepła i komfortu! Aby miłość i zrozumienie panowały między twoimi bliskimi. Niech spokój zapanuje na wsi i w Twoim domu, zapanuje harmonia, pysznie pachnie i będzie pogodny nastrój.

Mój ukochany i chwalebny człowieku! Gratuluję wam w Boże Narodzenie i życzę jasnych uczuć i szczerości duszy, silnej wiary i niestrudzonej siły, pomyślnej ścieżki życiowej i dobrego szczęścia dla nas dwojga. Niech niebo pomaga nam w trudnych chwilach, niech nasza miłość potrafi przezwyciężyć wszelkie trudności i dystanse. Życzę świątecznego cudu i bajki!

W Boże Narodzenie z całego serca pragnę zawsze wierzyć w światło i troskę, które daje Bóg, w miłość i szczere uczucia. Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt i całym sercem pragnę życzyć jasnych i szczęśliwych chwil życia, wielkiej radości i łaski, hojności duszy i miłosierdzia, dobrego zdrowia i przyjaznej kochającej rodziny.</ p></ div>

Niech gwiazda bożonarodzeniowa zabłyśnie tej nocy i poprowadzi Cię przez życie w najlepszy możliwy sposób. Ciepło, spokój, dobroć i spokój. W to cudowne, jasne święto marzenia stają się rzeczywistością, niech w tym roku spełnią się najbardziej ukochane.Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! Chcę życzyć pomyślności, dobrego zdrowia, szczerych uśmiechów, aby każda minuta była pełna radości i szczęścia. Niech te wakacje przyniosą Ci tylko najlepsze chwile, które pozostaną w Twojej pamięci na całe życie.

Wesołych Świąt! Życzę zdrowia, szczęścia i miłości! Aby życie było wypełnione tylko szczęśliwymi chwilami!

Mamusiu życzę Wesołych Świąt i życzę harmonii w duszy, ciepła i życzliwości w sercu, dobrego samopoczucia i szczęścia w domu, magicznych opowieści i ciepła spotkania w twoim życiu. Mamo, niech te święta zamienią się w radosną i jasną magię w kręgu drogich i bliskich ludzi, przepełnioną jasnymi chwilami i cudownymi chwilami!

Niech Nowy Rok i Boże Narodzenie będą wypełnione zabawą! Baw się, aby miło wspominać te uroczystości z przyjaciółmi i bez wstydu opowiedzieć o nich swoim dzieciom! Życzę dobrego zdrowia jak mrozy Trzech Króli, wielu radosnych dni w nadchodzącym roku i wielkiego ludzkiego szczęścia!

Syn Boży przyszedł na ziemię, aby uczynić nas dziećmi Bożymi. Samo miejsce narodzin Zbawiciela – miasto Betlejem – oznacza dom chleba. Chrystus chce być naszym chlebem. A to oznacza, że ​​żłób i Krzyż są zjednoczone, na których Zbawiciel stanie się Chlebem Życia.

Dzisiaj Boże Narodzenie to jedno z najwspanialszych i najjaśniejszych świąt.Moja córko, chcę ci pogratulować tego święta i życzyć, żebyś nigdy nie przestała wierzyć w cuda. Oczywiście wiem, że naprawdę chcesz konia, ale obawiam się, że ta prośba nie będzie tak łatwa do spełnienia. Ale nie trać nadziei, bo dziś wszystko jest możliwe. Chcę też zdradzić Ci pewien sekret – życzenie, które spełnisz w tę świąteczną noc, na pewno się spełni. Ale nie myśl o koniu, bo już napisałeś list do Świętego Mikołaja z prośbą, żeby ci go dał. Musisz pomyśleć o czymś innym. Moi umiłowani, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, nawet te najbardziej intymne. Bardzo cię kocham i chcę, żebyś zawsze był szczęśliwy.

Wesołych Świąt! Niech Chrystus przyniesie roztropność i szczęście do twojego domu!

Chcę życzyć Wesołych Świąt, powodzenia i spokoju! W rodzinie – miłość, w duszy – pokój, w sercu – wiara. Niech Anioł Stróż poprowadzi za rękę do szczęścia, chroniąc przed kłopotami i smutkiem. Na ścieżce życia – nadzieje, aw biznesie – sukces bez przeszkód. Wesołych Świąt!

Dzisiaj kurtyna otwiera się przed nami podczas wielkiego święta kościelnego – Bożego Narodzenia! W tym dniu słońce świeci w szczególny sposób, przyroda ulega przemianie, a ludzie stają się milsi! Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich marzeń, myślenia tylko o dobru i czynienia wszystkiego co najpiękniejsze!

Wesołych Świąt, kochanie! Życzę narodzin nowych pomysłów i marzeń, życzę samych dobrych myśli i szlachetnych uczynków, życzę samych szczęśliwych chwil w życiu i radosnych uśmiechów na twarzy. Niech twój Anioł chroni cię przed kłopotami, niech twoja odwaga nigdy nie pozwoli ci się poddać.

W tym sezonie zimowym, kiedy ziemia ubrana jest w śnieżnobiały płaszcz zasp, a noworoczny nastrój napełnił duszę ekscytującym oczekiwaniem na święta, życzę Ci Wesołych Świąt. Niech wasze serca śpiewają ze szczęścia, wasze dusze przepełnia dobroć i miłosierdzie, a w domu panuje pokój, miłość, wzajemne zrozumienie i pomyślność. Pamiętaj, aby dziś złożyć życzenie, ponieważ w tę bajeczną noc na pewno się spełni.

Z całego serca i duszy gratuluję prawosławnym chrześcijanom wielkiego świętego Bożego Narodzenia Chrystusa! Pragnę, aby miłość i wiara stale żyły w waszych duszach i sercach, aby wiele dobrych, szlachetnych uczynków dokonało się na całym świecie, aby bliscy i bliscy byli w doskonałym zdrowiu. Niech aniołowie stróże ocalą nas wszystkich od przeciwności i kłopotów, i niech Chrystus błogosławi każdy dobry uczynek!

Niech święta przyniosą magię Twojemu domowi. Niech miłość i radość codziennie wkraczają do twojego domu. Życzę szczęścia, powodzenia i pomyślności!

Dzisiejsze święto to symbol zwycięstwa dobra nad złem, zwiastun radości i szczęścia. Życzę Ci, aby światło Gwiazdy Betlejemskiej wypełniło Twoje życie miłością, pokojem i pomyślnością.

Najbardziej radosne, najpiękniejsze i najjaśniejsze święto – Boże Narodzenie. Gratulujemy wszystkim chrześcijanom i życzymy miłości i życzliwości, radości i szczęścia, sukcesu i powodzenia. Zdrowie dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół. Wszystkie błogosławieństwa ziemi. Niech spełnią się Twoje marzenia i życzenia. Wszystkiego najlepszego. Wesołych Świąt!

Gratulacje z okazji Świąt

Najpiękniejsze życzenia świąteczne własnymi słowami

Gratuluję Ci tego wspaniałego święta. Życzę Ci morza uśmiechów i życzliwości, pomyślności i pomyślności, miłości i pomyślności. Nie bój się marzyć i wierzyć tylko w najlepszych!

Niech spokój płynący ze wspaniałych świąt Bożego Narodzenia pozostanie w Twojej duszy jak najdłużej. Ceń je i opiekuj się nimi jak klejnotem.

Z głębi serca przyjmę gratulacje z okazji najjaśniejszych i najmilszych wakacji na ziemi. Niech niebiańskie anioły oświetlają twoją ścieżkę, chronią cię przed kłopotami. Bądź szczęśliwy i zdrowy!

Życzę, abyś doświadczył wszystkich „uroków” styczniowej pogody w tę bajeczną bożonarodzeniową noc: zakręć się w wirze szczęścia, pojedź na sankach sukcesu, padnij pod śnieg miłości i wpaść w zaspę z pieniędzmi.

Wesołych Świąt i życzę Ci jasnego anioła za Twoimi plecami, który Cię ochroni, a także szczęścia w Twoim życiu, powodzenia i szczęścia, zrozumienia innych, dobroci w Twoim domu . Niech Bóg zachowa ciebie i twoją rodzinę.

Wesołych Świąt! Niech to święto stanie się znakiem szczęścia i dobra w twoim życiu, niech gdy tylko gwiazda zapali się na niebie, ogień miłości i radości zapłonie w twoim sercu.

Proszę przyjąć moje gratulacje z okazji tego pogodnego święta. Niech ten rok będzie szczęśliwy. Niech cię Bóg błogosławi, żyj bez kłopotów i trudności!

W noc Bożego Narodzenia naprawdę chcę życzyć wszystkim obecnym, aby rozpoczęli nowe życie. Nie tak, jak chcą twoi rodzice. Nie tak, jak doradzają zazdrośni ludzie. Nie tak, jak widzą to twoi wrogowie. I ten, którego chcesz. Niech zawsze będzie słodka, umiarkowanie beztroska i da Ci przyjemność. Żyj w bezgranicznej miłości i szczęściu, zaczynając od dnia jasnych Świąt!

Wesołych Świąt! Niech Pan cię strzeże i zawsze pomaga! Teraz na początku roku wszyscy snujemy plany, nadzieje. Mam nadzieję, że z Bożą pomocą będziemy dużo komunikować! Wtedy na pewno będzie dobry rok!

Gratulujemy radosnych i wspaniałych wakacji – Wesołych Świąt! Chcę życzyć, aby twoje serce było przepełnione szczęściem, przyjaciele nigdy nie zdradzili, krewni i przyjaciele nie zapomnieli. Życie było pełne miłości i pokoju, sukcesu i nowych osiągnięć.

Wesołych Świąt. Niech twój anioł zawsze będzie z tobą, niech jasna nadzieja i dobry sen zaprowadzą cię do pomyślności i szczęścia. Życzę ci spokoju i pomyślności, pięknego życia i słodkiej miłości.

Wesołych Świąt! Postaram się własnymi słowami pokazać, jak bardzo szczerze życzę wszystkiego najlepszego i najjaśniejszego. Życzę, abyście ufali niebiańskim mocom nie tylko w potrzebie, ale także w radosnych chwilach ich wspominania. Z Bożą pomocą, a także dzięki naszym siłom wszystko nam podlega. Życzę, abyś czuł kontrolę nad swoim życiem i realizował swoje plany.

Wesołych Świąt dla wszystkich i życzę hojnej postawy, szczerego spojrzenia na świat i reaktywności we wszystkim!

Chcę życzyć mojemu byłemu koledze z klasy Wesołych Świąt. Dawno się nie widzieliśmy, ale dobrze, że przynajmniej utrzymujemy kontakt. Życzę Ci wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętam, jak zawsze kochałeś to święto. Uwierzyłeś, że jeśli złożysz życzenie w świąteczną noc, na pewno się spełni. Dobrze się bawiliśmy w szkole. Pamiętam, jak ciężko było nam wyjechać po maturze. Płakaliśmy, bo wiedzieliśmy, że nasze ścieżki się rozejdą, ale mimo to byliśmy w stanie utrzymać to połączenie. Życzę Ci spełnienia wszystkich pragnień, ponieważ nie masz ich wiele, ale wszystkie są bardzo znaczące. Bądź zawsze zdrowy, szczęśliwy i kochany. Mam nadzieję, że wkrótce spotkasz swój los i będziemy mieli powód, by się spotkać.

Drogi Dziadku, przyjmij moje gratulacje z okazji Świąt Bożego Narodzenia. To jasne święto, które dało nam naszego Patrona i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa. Życzę zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech twój dom zawsze oświetla światło i zachowuje w nim spokój. Wesołych Świąt!

Niech te Święta będą dla Ciebie nowym i udanym początkiem, wytchnieniem od codziennej rutyny, świeżym powiewem powietrza w pędzącym pociągu życia. Abyś w gronie Twojej rodziny i ciepłej atmosferze Twojego domu uświadomił sobie, co jest w życiu najważniejsze i czemu powinieneś poświęcić swój czas. Wesołych Świąt dla Ciebie i tych, których kochasz, niech miłość i pokój dotkną Twojego domu.

Drodzy koledzy! Wesołych Świąt! Jednogłośnie zapomnijmy o wcześniejszych pretensjach i zacznijmy wszystko od zera. Niech radosne oczekiwanie cudu nie zawiedzie, a w życiu stanie się wielkie szczęście. Życzę Ci kąpać się w sukcesie, sławie, uwadze bliskich i pomyślności. Niech wakacje przyniosą ci tylko dobre, jasne i pozytywne!

Niech w te cudowne Święta Bożego Narodzenia anioły wniosą dobro i radość, piękno i pokój, miłość i szczęście do Twojego domu! Niech nowe lepsze życie spotka Cię z uśmiechem i pogodnym nastrojem! Życzę wszystkim radości i pocieszenia w Nowym Roku, siły, pomyślności i zdrowia!

Wesołych Świąt! Niech bajka zagości w twoim życiu i przyniesie dobro, radość, zabawę, nadzieję, miłość i szczęście. Niech optymizm nie wysycha, a portfel nie opróżnia się.Każdy nowy dzień będzie ciekawy, każda nowa znajomość będzie przyjemna. Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! Niech wszystkie drzwi będą dla Ciebie otwarte, powodzenia we wszystkich sprawach, a harmonia i radość wypełnią Twoją duszę.

Najpiękniejsze życzenia świąteczne własnymi słowami

Wesołych Świąt, z głębi serca

W dobre święta Bożego Narodzenia życzę, abyś zawsze pozostawał osobą silnej wiary, jasnej nadziei, a nawet pracy, szczerej miłości, godnej szacunku i wielkiego szczęścia.</ p>

Wesołych Świąt! Życzę spełnienia wszystkich upragnionych pragnień. Aby w życiu było niewiele snów, ale tylko słońce świeci jasno.

Wesołych Świąt mamusiu! Zawsze martwisz się o swoją rodzinę i nie daj Boże, aby wszystkie twoje lęki były puste! Niech dom wypełni się jasnymi i dobrymi życzeniami, gospodarka ma się dobrze, a ty zawsze się uśmiechałeś!

Nadchodzi magiczne i wspaniałe święto – Boże Narodzenie. Niech to święto przyniesie radość wszystkim w domu, niech oświeci nasze serca czystością i wiarą w cuda. W końcu cuda są zawsze z nami! Niech nasi bliscy i bliscy będą zdrowi i szczęśliwi. Niech Pan nas zachowa! Wesołych Świąt!

Zbliżają się święta, a płatki śniegu spadają prosto na wyciągnięte dłonie z obietnicą szczęścia i dobrej magii. Niech wszystkie twoje nierozwiązywalne zagadki znajdą logiczne odpowiedzi przed Bożym Narodzeniem. Niech dni wypełnią się kryształowo szczęśliwym śmiechem waszych dzieci. Niech życzenie się spełni i zapanuje harmonia z tobą i bliskimi.

Wesołych Świąt z głębi serca! Życzę ci dobra, szczęścia, radości i zabawy, aby nigdy nie było przygnębienia i kłopotów na twojej życiowej ścieżce. Zawsze bądź szczęśliwy i wesoły, czyń dobro, co na pewno wróci do Ciebie dziesięciokrotnie!

Niech te magiczne wakacje wypełnią Twoje życie światłem, tylko radosnymi uczuciami, pozytywnymi emocjami i miłymi niespodziankami. W ten bajecznie piękny dzień pragnę życzyć ciszy i spokoju, spokoju, życzliwości, radości, zdrowia, pomyślności i wzajemnego zrozumienia. A także, aby żaden dzień nie mógł się obejść bez sukcesu i nowych osiągnięć! Wesołych Świąt!

Boże Narodzenie kroczy cicho przez głęboki śnieg. Wszystko wokół świeci światłami, a nawet natura zamarła w oczekiwaniu na cud. Życzę ci spokoju, szczęścia i pomyślności w tę bajeczną noc. I niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią w nadchodzącym 2021 roku, bez względu na to, jak magiczne i nierealistyczne mogą się wydawać.

Niech wspaniały i jasny duch Świąt Bożego Narodzenia wypełni Twoje życie wspaniałym poczuciem radości i świętowania. Życzę pomyślności, powodzenia i zdrowia.Niech twój niebiański obrońca nigdy nie śpi i zawsze będzie tam w trudnych chwilach. Niech będzie więcej szczęśliwych godzin spędzonych w gronie solidnych przyjaciół, a mniej tych bardzo trudnych minut. Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt, bohaterze mojej ostatniej powieści. Szczerze życzę Ci być szczęśliwym i kochanym. Życzę powodzenia, zdrowia, powodzenia i radości. Niech w te święta spotka Cię niesamowita historia, pełna magii, romansu i nieprzewidywalności. Życzę powodzenia, optymizmu i dobrych ludzi w pobliżu!

Wesołych Świąt i szczerze życzę Ci rozpalić ogień nadziei w Twojej duszy, otworzyć drogę do marzeń Twojemu sercu. Wszystkie dobre rzeczy i prawdziwe szczęście, wzajemna miłość i jasne cuda!

Wesołych Świąt dla miłego i życzliwego faceta. Życzę szczerej miłości i jasnych uczuć, wzajemnego zrozumienia w relacjach z bliskimi i pomyślności w życiu, szlachetnych uczynków i pięknych pomysłów, hojności duszy i odważnego bicia serca.

W tym cudownym dniu pragnę życzyć Wam Wesołych Świąt i życzę, aby w Waszym życiu zawsze było miejsce na cud i wiarę w magię. Niech spełnią się nawet najśmielsze pragnienia, niech szczęście będzie towarzyszyć wszystkim twoim sprawom, a twoja głowa może czasem kręcić się od sukcesu. Żyj pełnią życia i zaczynaj każdy dzień z uśmiechem!

Życzę mojemu zespołowi, moim najlepszym kolegom Szczęśliwego Bożego Narodzenia Bożego Narodzenia. Życzę Wam pomyślności w Waszych rodzinach i zachowania paleniska.Nie trać pasji i zapału do naszej pracy. I życzę, abyście byli energetycznie naładowani światłem emanującym z nieba.

Dzisiejszy wieczór jest wyjątkowy – Boże Narodzenie. Wam, jako najbliższej i najdroższej osobie, przesyłam gratulacje z okazji święta. Umiłowani, z całego serca mam nadzieję, że Chrystus nie opuści naszego życia. Uwierzmy w jego miłość i obdarzmy się czułością.

Wesołych Świąt, gratuluję i życzę nadziei na cud, uwierz w sen, zamień się w bajkę i zamień swoje najlepsze marzenie w rzeczywistość!

</div >

Niech nasze serca połączą się w modlitwie dziękczynnej do Odkupiciela, który zbawił świat. Na Boże Narodzenie!

Magia panuje za oknami. Nadeszło jasne, cudowne święto, które wnosi do domu radość, wdzięk i życzliwość. W ten niesamowity dzień z całą szczerością życzę powodzenia, spokoju i harmonii, spokoju ducha, jasności i sielanki. Niech gwiazdy będą Wam sprzyjać, a magia Świąt pomoże spełnić Wasze marzenia. Wesołych Świąt, nie przestawajcie wierzyć w cuda!

Wesołych Świąt! Niech to magiczne święto wypełni Twoje życie światłem, ciepłem, radością i dobrobytem. Życzę spokoju, życzliwości, miłości, rodzinnego komfortu. Niech Anioł Stróż chroni przed wszelkimi problemami i trudnościami!

Więc świętowaliśmy Nowy Rok. Czas na magiczne wakacje – święto jasnych uczuć, wiary i miłości. Niech przyniesie Ci radość, spokój i wygodę w domu, a szczęście i dobrobyt staną się Twoimi wiernymi towarzyszami!

Najcieplejsze życzenia świąteczne

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt! Niech prowadząca gwiazda pomoże Ci znaleźć właściwą drogę w każdej sytuacji, a w życiu zawsze będzie miejsce na cud. Życzę świątecznej bajki przynieść miłość, ciepło i szczęście.

Wesołych Świąt. Życzę cudu i rozkoszy, błogości szczęścia i błogości miłości, pomyślności życia i jasnej nadziei serca.

Wesołych Świąt! Moje życzenia będą oparte na Twoich zasługach! I z pewnością zasługujesz na wszystko, co najlepsze! Dlatego życzę Wam radosnych uśmiechów na co dzień, niezachwianego światowego optymizmu, najbogatszego zdrowia oraz wiecznego poczucia szczęścia i pełni życia!

Wszystkim bliskim i przyjaciołom, znanym i nieznanym, serdecznie gratuluję w święto Narodzenia Chrystusa! W Bożym świecie nie ma czasu, przestrzeni, własnego, obcych.Od dnia Narodzenia Chrystusa lud Boży wszystkich czasów został objęty i zjednoczony przez przemieniającą Moc Niestworzonego Boskiego Światła, które pojawiło się na świecie jako Boskie Dzieciątko Chrystus. Jedzcie, dzieci Boże, z Kielicha Życia, Wzmacniajcie się Mocą Życia, Wzrastajcie w Duchu Życia, którym jest Chrystus! Chrystus się narodził! A Bóg jest z nami! A my należymy do Boga!

Wesołych Świąt i życzymy zdrowia, pokoju, wiary, szczęścia, nadziei i miłości! Niech melodia radości gra dla serca w te święta.

Serdecznie gratuluję tego wspaniałego święta. Życzę spokoju ducha, harmonii w sercu, rodzinnego dobrobytu i pomyślności w domu. Niech w twoim klasztorze zawsze panuje atmosfera radości: zabrzmią dobre żarty przyjaciół i dźwięczny śmiech dzieci, słychać tupot małych stóp, pyszny zapach ulubionego jedzenia, a drzwi zawsze będą otwarte dla krewnych i przyjaciół.< /p>

Przychodząc na nasz świat, Chrystus uświęcił ziemię i niebo! Niech radość nigdy nie odejdzie od ciebie i od twoich bliskich. Życzymy szczerej radości, duchowej czystości i Bożego błogosławieństwa! Wesołych Świąt!

Magiczne święto, niezwykły cud, bajka, święto – Boże Narodzenie! Przecież to właśnie w tę świętą, styczniową noc Matka Boża urodziła naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i nasz świat odrodził się na nowo. W to święte święto życzę wszystkim ludziom miłości, życzliwości i szczęścia, dobrego zdrowia i wszystkiego najlepszego. Niech cała rodzina krewnych i przyjaciół zgromadzi się przy świątecznym stole w każdym domu w ten święty wieczór i podzieli się ciepłem serca i duchową dobrocią.Spokój, sukces w biznesie, zdrowie i wszystkiego najlepszego! Niech niebiańskie anioły oświetlają twoją ścieżkę, chronią cię przed kłopotami. Bądź szczęśliwy i zdrowy! Dobrobyt, ufność w przyszłość, miłość bliskich, troska o przyjaciół, uwaga współpracowników i wszystkiego najlepszego! Niech świąteczny duch Bożego Narodzenia zawsze żyje w waszych sercach. Niech smutek, uraza i zła pogoda zapomną o Twojej drodze, a radość życia na zawsze pozostanie w Twoim sercu!

Wesołych Świąt! Niech twój dom wypełni się wygodą, miłością, zrozumieniem i szczęściem. Zdrowie i powodzenia.

W jasne święto Narodzenia Pańskiego życzę szczerej nadziei, dobrego pokoju, niewątpliwego dobra, prawdziwej miłości i wielkiego szczęścia.

Wesołych Świąt! Życzę szczęścia, miłości i radości. Niech spełnią się wszystkie marzenia i pragnienia!

Wesołych Świąt! Bądźcie zdrowi, silni i szczęśliwi w ten doniosły dzień, kiedy Jezus narodził się w betlejemskim żłóbku, a odliczanie nowego czasu rozpromieniło świat w blasku świątecznej gwiazdy! Niech oświetli Twój dom królewskim światłem zbawczej łaski!

W święto Narodzenia Chrystusa pragnę każdego dnia spotykać się z narodzinami nowych idei i nadziei. Niech w życiu zapanuje pokój i szczęście, w duszy pokój i radość.

Niech jasne wakacje przyniosą spokój, spokój, radość i spełnią się marzenia w Twoich domach i sercach! Niech Anioły chronią twoje przeznaczenie!

W spokojnych i rodzinnych świętach Bożego Narodzenia życzę jedności! Jedność z drugą połową, dziećmi, rodzicami, dalszymi krewnymi i samym sobą.

Niech smutek zniknie z twojego umysłu, a twoja dusza będzie spokojna i ciepła. Daj dobre i ciepłe słowa w wielkie święta Bożego Narodzenia!

Wesołych Świąt. Niech niebo ześle siłę i wiarę, niech szczęście i sukces zagoszczą w twoim życiu. Życzę Ci, abyś był ukochanym człowiekiem, życzliwą i cudowną osobą. Życzę zdrowia, powodzenia, wszystkiego najlepszego i pomyślności.

Wesołych Świąt. Niech twoja droga przez życie będzie długa i życzliwa, niech twoja wiara i miłość pomogą ci pozostać na właściwej drodze. Życzę dobrego zdrowia, silnego charakteru, ale hojnej duszy i miękkiego serca. I niech ta świąteczna zamieć zmiecie wszystkie niepowodzenia.

A więc nadeszło jasne święto Narodzenia Pańskiego, gratuluję! Mędrcy przynieśli złoto, kadzidło i mirrę jako dar dla Dzieciątka Jezus i niech twoje życie stanie się jasne jak złoto, dążąc do Boga, jak palenie kadzidła i przyjemne jak zapach mirry!

Wesołych Świąt! To długo oczekiwane święto dla wszystkich prawosławnych, którzy radują się z wiadomości o narodzinach Jezusa Chrystusa. W te jasne święta życzę wszystkim spokoju, harmonii, duchowości i spokoju w twojej duszy. Życzę wam, abyście spotkali się z tym jasnym świętem ze spokojem i życzliwością, i właśnie wtedy ten dzień bez wątpienia przyniesie wam szczęście i pomyślność. Niech kłopoty i trudy życia nigdy nie odwiedzą twojego domu, niech tylko szczęście i sukces będą z tobą. Niech Bóg obdarzy cię dobrym zdrowiem duszy i ciała. Życzę, aby szczęście i dobrobyt stały się waszymi patronami. Boże Narodzenie to najjaśniejsze i najpiękniejsze święto, więc niech cisza i spokój staną się wiecznymi mieszkańcami Twojego domu. Niech los ci sprzyja, niech twoja rodzina będzie szczęśliwa i zdrowa, niech Bóg obdarzy cię pokojem i łaską! Wesołych Świąt!

Piękne życzenia świąteczne, z głębi serca

Boże Narodzenie do łez

Mój drogi ukochany, chcę Ci pogratulować z okazji głównego święta naszego życia, Wesołych Świąt! Życzę Ci mądrości, uczciwości, wierności.Wiara w to, co robisz, prawidłowe i piękne uczynki!

Wesołych Świąt, mój główny i drogi, mój ukochany i drogi człowieku! Życzę Ci z dumą i śmiałością przewracania strona po stronie swojego życia! Życzę Ci wysokich wyników i pożądanych wyników w każdym Twoim biznesie! Życzę świątecznych nadziei i dobrych uczynków! Życzę wiecznego ognia naszej miłości i szczęśliwego bicia serca!

Gratulujemy wspaniałych i pogodnych wakacji – Wesołych Świąt! Życzę, aby w tym dniu w magiczny sposób spełniły się wszystkie marzenia. Niech radość i życzliwość zagoszczą w Twoim domu. Zbuntowana dusza zostanie wypełniona harmonią i spokojem. A gwiazda Betlejem oświetli w Twoim życiu ścieżkę nadziei, pokoju i miłości.

Wesołych Świąt, kolego! Życzę wam w te jasne święta, aby Bóg był zawsze z wami, abyście kontynuowali swoją drogę życiową, nie znając złych problemów i przeszkód, aby wasza dusza była zawsze otwarta na szczęście i miłość, aby wasze serce opiekowało się bliskimi i bliskimi drżenie!< /p>

Niech w te święta wszyscy Twoi bliscy przyjdą do jednego stołu. Życzymy spokoju, wzajemnego zrozumienia i dobrego nastroju.

Wesołych Świąt! Niech ten rok będzie spokojny! Twoja rodzina będzie pełna, wesoła i szczęśliwa. Dobrobyt, szczęście, miłość i dobrobyt dla każdego członka Twojej rodziny. Niech tylko życzliwi ludzie przyjdą do Ciebie i dadzą Ci dobre emocje.

Mój drogi, drogi szefie, życzę Ci Wesołych Świąt. Niech dzwony miłości i szczęścia rozbrzmiewają dla Ciebie, niech gwiazdy szczęścia jaśnieją dla Ciebie każdego dnia, niech w życiu zapanuje łaska dla ciała i duszy, niech Twoje dobre uczynki powrócą do Ciebie z wielkim sukcesem.

< /div>

Gratuluję ci jasnego święta Narodzenia Pańskiego! Niech Dzieciątko Chrystus napełni nasze dusze silną wiarą, szczerą radością i gorącą miłością, da siłę do dobrych uczynków i chroni nas od wszelkich kłopotów i nieszczęść. Niech światło Chrystusa oświetla całe nasze życie i nie pozwala nam zbłądzić!

Wesołych Świąt. Życzę silnej męskiej siły i prostego ludzkiego szczęścia, wielkiej jasnej miłości i pięknej świątecznej opowieści dla Ciebie i Twoich bliskich. Nigdy niczego nie żałuj, wierz w siebie i podążaj ścieżką dobroci.

Gratuluję Bożego Narodzenia i życzę z całego serca jasnego dobra i dobrego świata, prawdziwego szczęścia i niesamowitej radości duszy.

Boże Narodzenie to cud i magia. Jak dziecko czekasz na jakieś magiczne spotkanie, nieoczekiwaną niespodziankę i niekończący się strumień prezentów. Życzę ci, aby jasne wakacje stały się punktem zwrotnym w twoim życiu.Obyś w tym dniu otrzymał nagrody, zadeklarował swoją miłość, oddawał długi i szczerze dziękował za pomoc i wysiłki! Bądź szczęśliwy, bo po to są Święta Bożego Narodzenia!

Wesołych Świąt, szczerej radości duszy i łaski! Życzę spokoju za oknem i jasnego szczęścia w domu, przytulnej atmosfery i przyjaznej rodziny, niezwykłych cudów i hojnych prezentów, otwartej duszy i miękkiego serca. Niech Boże Narodzenie przyniesie jasną nadzieję i silną wiarę, piękną bajkę i prawdziwą miłość.

Wesołych Świąt! Życzę, abyście nigdy nie czuli urazy i samotności, życzę odnalezienia wielkiej nadziei i wiary w cuda. Wszystkiego najlepszego i dobrego zdrowia.

Droga siostro, w święto dobrych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia szczerze życzę Ci kolorowego świata i spełnienia wszystkich nadziei, radości dla serca i światła dla duszy. Niech Boże Narodzenie przyniesie wiele radosnych i szczerych emocji, radosnych uśmiechów i mocnych uścisków.

Wielu ludzi w jasny dzień Narodzenia Pańskiego życzy sobie nawzajem powodzenia, miłości, szczęścia, pomyślności, powodzenia. Ale niech inni ci tego życzą, ale ze swojej strony chcę życzyć tylko jednego – dobrego zdrowia! W końcu, kiedy jesteś zdrowy, szczęście i miłość to tylko kwestia czasu.Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! Niech płatki śniegu delikatnie opadają z nieba, skrząc się w promieniach światła niesamowitymi światłami radości i nadziei, ogrzewając duszę w zimowy dzień! W końcu tylko cud może wskrzesić wiarę, miłość i magiczną nadzieję!

Wesołych Świąt. To nie tylko wakacje – to prawdziwa zimowa magia. Życzę Ci, abyś złożył cenne życzenie w śnieżną noc Bożego Narodzenia i aby wkrótce się spełniło. Nie chcę znać smutku i smutku. Aby było w życiu więcej pięknych i bajecznych chwil, bo w naszych sercach wszyscy jesteśmy dziećmi. Dużo szczęścia, spotykaj się każdego dnia z uśmiechem.

Nowy Rok i Boże Narodzenie to dwa niezapomniane święta. Pragnę życzyć ciepła, prawdziwej magii, wielu cudownych chwil, spełnienia marzeń i pragnień. Trzeba wierzyć w cuda, a na pewno się wydarzą. Gratulujemy magicznych świąt!

Niech światło Gwiazdy Betlejemskiej oświeci nasze dusze, a zstąpi na nie Boży pokój i łaska.

Boże Narodzenie to pogodne święto. Wraz z jego przybyciem magia zagląda do naszych domów! Bądź szczęśliwy! Zadbaj o czystość swoich dusz, żyj w harmonii i miłości, postępuj zgodnie ze swoim sumieniem! Niech na ziemi i w każdym z nas będzie pokój. Wesołych Świąt!

Serdecznie gratuluję zbliżających się świąt Bożego Narodzenia! Niech jasne uczucia i cudowne nadzieje nie znikną w twojej duszy. Staraj się czynić dobro i pomagać ludziom. Twoją nagrodą będzie przyjaźń, miłość i uznanie.I niech szczęście zawsze będzie Ci towarzyszyć w tym roku w każdej firmie!

Boże Narodzenie to bajeczne święto, w którym spełniają się wszystkie marzenia i życzenia. Dlatego w tym cudownym dniu życzę wam tylko dobrego zdrowia, tylko powodzenia, tylko kochającego środowiska. Niech słońce nie opuści waszego domu i waszych serc. Wesołych Świąt!

Droga chrześniaczko, moja droga dziewczyno, życzę Ci Wesołych Świąt! Niech twoje życie otworzy drzwi do szczęścia, niech każdy twój krok będzie pewny siebie i zwycięski, niech radość przydarza ci się każdego dnia, niech te święta dadzą łaskę i prawdziwą nadzieję!

Wesołych Świąt! Życzę wszystkiego najlepszego, spokojnego nieba, życzliwości i najlepszych uczynków!

Gratuluję Tobie i Twojej rodzinie radosnego święta Narodzenia Pańskiego! Życzę tylko miłych i dobrych chwil w życiu, dobrego zdrowia. Rodzinna pociecha, niech twoje oczy zawsze błyszczą szczęściem. Czysty umysł i lot myśli! I niech Bóg pomoże i pobłogosławi cię we wszystkich twoich sprawach i przedsięwzięciach.

Wesołych Świąt, mój synu. W te cudowne wakacje życzę wam, kochanie, zdrowia, siły, wytrwałości, odwagi, powodzenia. Niech twój anioł zawsze będzie z tobą, niech każdy dzień w życiu obiecuje sukces, pomyślność i radość.Życzę Wesołych Świąt i szczęśliwej podróży przez życie!

Wesołych Świąt! W te jasne wakacje chciałbym życzyć ciszy i spokoju w każdym domu, życzliwości, wzajemnego zrozumienia, dobrobytu, miłości, szczęścia, spokoju ducha, sukcesu we wszystkich przedsięwzięciach, więcej radości, dobrego zdrowia i wszystkiego najlepszego! Niech spełnią się wszystkie oczekiwania i spełnią się najcenniejsze marzenia! Miłość i dobroć, radość i szczęście i powodzenia. Zdrowie dla ciebie, twojej rodziny i przyjaciół, wszystkie błogosławieństwa ziemi. Niech spełnią się Twoje marzenia i życzenia, wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Niech w Twoim życiu zapanuje spokój, spokój i dobroć! Niech smutek i nieszczęście ominą Twój dom! Szczęście, powodzenia i sukcesy dla całej rodziny, przyjaciół i krewnych! Niech w ten magiczny wieczór wydarzy się cud, na który czekałeś! I oczywiście niech każdy z Was każdego dnia będzie otoczony miłością, bliskimi ludźmi i prawdziwymi przyjaciółmi! Wesołych Świąt, przyjaciele!

W święta życzę pomyślności, spokoju w domu, harmonii w rodzinie, pomyślności i pomyślności. Niech życie będzie dla ciebie miłe, niech czeka na ciebie wiele jasnych, wspaniałych wydarzeń. Życzę, aby na Twojej drodze spotykali się tylko dobrzy ludzie, aby każdy nowy dzień przynosił Ci radość, aby Twoja przyszłość była szczęśliwa.

Wesołych Świąt i szczerze życzę jasnego światła i ciepła w duszy, prawdziwej łaski w domu i powodzenia na drodze życia, cudownego szczęścia i nieugaszonej nadziei, dobrego zdrowia i wielkiej miłości serce.

Mój drogi człowieku! Gratuluję Ci Świąt Bożego Narodzenia! Niech Pan chroni cię na ścieżce życia. Drodzy, umiłowani, najlepiej, życzę, aby w ten piękny dzień, w którym narodził się Zbawiciel, spełniło się wasze ukochane marzenie. Pocałunki i uściski.

Boże Narodzenie to bardzo ważne święto, każdy powinien zwrócić większą uwagę na ten dzień. Niech ten rok przyniesie sukces i szczęście, poczucie spokoju, niezapomniane wrażenia, spełnią marzenia. Przyniesie ludziom dobro, piękno, zdrowie. Daj spokój wszystkiemu. Wesołych Świąt!

Moje szczere gratulacje z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Mimo zimy są to dwa bardzo ciepłe wakacje, które przynoszą ludziom światło i radość z oczekiwanych zmian. Łączą nas wokół głównych wartości życia – miłości i miłosierdzia, dobrobytu rodziny, zdrowia dzieci i bliskich. Z całego serca życzę Wam w Nowym Roku Bożej pomocy w biznesie, siły siły duchowej i cielesnej.

Wesołych Świąt! Matko, niech łza smutku i rozczarowania nie odmrozi od mrozu, niech ominie smutek i kłamstwa. Niech woda święcona zmyje wszystko, co kiedyś zostało zrobione lub powiedziane nie tak, jak chciałeś. Wesołych świąt, mamo!

Wesołych Świąt mój drogi chłopaku. Życzę wspaniałych i miłych wakacji, które dadzą ci siłę i wiarę, jasną nadzieję i czystą miłość.Niech jasne gwiazdy na niebie, chrzęst śniegu pod stopami, ciepłe światło w oddali i bicie dzwonów przeniosą Cię w atmosferę radości i baśni z dzieciństwa.

Drogi dziadku, gratuluję Ci świąt Bożego Narodzenia i życzę, abyś spotkał to święto w atmosferze rodzinnego szczęścia i ciepłego komfortu, podaruj bliskim swoją miłość i dobroć serca, napełnij swoją duszę inspiracja i jasna nadzieja. Dobre zdrowie dziadku, dobre w życiu i spokój za oknem.