Życzenia dobrej nocy dla ukochanej

Zebraliśmy dla Ciebie wiele nowoczesnych życzeń nocnych dla ukochanego chłopaka, męża w prozie, do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Noc otworzyła ramiona, a ja spokojnie odpuszczam, kochanie, i życzę dobrego snu, nabieraj sił, by z uśmiechem, z radością witać nowy dzień , pełen ufności i radosnych nadziei. W międzyczasie odpocznij i obyś marzył o marzeniu i drodze do jego realizacji. Słodkie, przyjemne i prorocze sny dla Ciebie!

Dobranoc mój drogi mały człowieku. Życzę Ci delikatnych i pięknych snów. Chcę, abyś znalazł się w bajce, w której jesteś głównym bohaterem. Niech śnieżnobiałe konie zabiorą Cię daleko, daleko w tęczowe sny, w których jest dużo miłości i czułości, a delikatny puszysty śnieg wprowadzi w stan spokoju i ciepła. Niech tęcza na niebie przypomni mi, kolorowa, piękna i taka szczęśliwa. Możesz ją podziwiać i mieć pewność, że po przebudzeniu zawsze możesz do mnie zadzwonić i przypomnieć sobie swój bajeczny i tak spokojny sen. Niech Twój sen przyniesie Ci radość, zdrowie, nastrój i taki piękny rumieniec na Twoich – moich ulubionych policzkach. Dobre sny, kochanie.

Dobranoc, mój wzorzec męskiej atrakcyjności! Wiem, że rano masz wiele planów do zrealizowania, więc życzę Ci dobrze przespanej nocy i zaopatrzenia się w energię.Niech twój pobyt w królestwie snu będzie cichy i głęboki, a przebudzenie łatwe!

Dobranoc, moja najdroższa osoba! Sny dla Ciebie ekscytujące i heroiczne, jak w Twoich ulubionych filmach. Dobre i romantyczne sny dla Ciebie, abym mogła Cię odwiedzać, kiedy śpisz. Nabierz siły, kochanie! Najlżejszy i najcieplejszy koc! Najbardziej przewiewna i miękka poduszka!

To koniec dnia. Wszystkie problemy zostają w tyle, a przed nami przyjemny spokojny wieczór i nocny odpoczynek. Umiłowani, tak bardzo pragnę być teraz przy tobie, szepnąć ci do ucha najczulsze słowa i roztopić się w twoich słodkich pocałunkach. Ale to wszystko to tylko sen, bo jesteś teraz daleko, a życzę ci tylko dobrej nocy i najsłodszych słów przez telefon. Obyś miał dziś najpiękniejszy sen. Miłej nocy, kochanie. Przesyłam Ci słodki pocałunek w powietrzu.

Ciężko jest być z dala od Ciebie. Pamiętam Twoje zielone oczy, Twoje silne dłonie na mojej talii i Twoje drżące i nieśmiałe słowa miłości. Niech twoje powieki urosną w słodkiej błogości, a twój mózg powoli pogrąży się w słodkim śnie. Pozwól każdemu z Twoich mięśni zrelaksować się i przygotować do odpoczynku.

Moja droga, powiedz mi, dlaczego minuty, w których jesteśmy razem, mijają tak szybko, a kiedy nie jesteśmy razem, trwają tak długo? Tak bardzo za tobą tęsknię. Kiedy odprowadzasz mnie do domu i zostawiasz, opiekuję się Tobą przez długi czas, nie chcę odejść z sercem ani duszą. Nie lubię zasypiać bez ciebie.W tych chwilach czuję, że odebrano mi najcenniejszą rzecz, jaką mam. W takich momentach tak bardzo chcę szybko zasnąć, ale to nie działa, bo ciągle o tobie myślę. Wyśnij mi dziś wieczorem, błagam. Chcę być cały czas przy tobie. Mam nadzieję, że Ty też zechcesz widzieć mnie w swoich snach, gdzie będziemy razem, szczęśliwi. Więc tego brakuje. Chciałbym, żeby ten dystans między nami zniknął, marzę o tym. Nie martw się, wkrótce obudzimy się i zaśniemy obok siebie. Kocham cię szaleńczo, do zobaczenia jutro. Śpij spokojnie, nie smuć się, jestem z tobą nawet na odległość.

Dzień jest gdzieś za nami, a piękna noc słusznie wchodzi w pełni. Gwiazdy rozpoczynają wesoły okrągły taniec wraz ze wspaniałym miesiącem. Wołam cię kochanie, aby życzyć ci dobrej nocy. Niech ta noc podaruje Ci najprzyjemniejszy, słodki sen, który spełni się o poranku. Niech moja miłość będzie dla ciebie talizmanem w nocy. Niech nocny odpoczynek da ci żywotność, siłę. Dobranoc, moja radość, dobranoc i najsmaczniejsze sny. Niech gwiazdy zaśpiewają Ci kołysankę, a jutro czeka Cię szczęście.

Moja ukochana, niech ta noc da Ci kolorowe sny, ciszę i spokój, radość z wypoczynku, przywróci zmarnowane siły i uzupełni energię na nadchodzący dzień.

Kochanie, często śnię. Są dobrzy i źli. W złych snach zawsze przychodzisz mi z pomocą, ratuj mnie przed złoczyńcami. A w dobrych snach jesteśmy razem, cieszymy się sobą. Zawsze budzę się myśląc o tobie i zasypiam w ten sam sposób. Mam ulubioną zabawkę, zawsze zasypiam z nią w objęciach. Kiedy zamykam oczy, wyobrażam sobie, że Cię przytulam, a moja dusza staje się taka ciepła, dobra. Zawsze boję się obudzić i uświadomić sobie, że nasz związek to tylko sen, że nie spotkałem Cię w swoim życiu. Mam nadzieję, że tak się nie stanie. Tak bardzo lubię robić coś dla Ciebie, wiem, że sprawia Ci to radość… To mnie też uszczęśliwia. Mam nadzieję, że te uczucia nas nie opuszczą i będziemy razem do śmierci. Bądź mój na wieczność. Dobranoc mój silny człowieku. Kocham cię, bardzo, bardzo, wiem o tym i nigdy nie zapomnij, moja droga.

Kochanie, pozwalam nocy wziąć górę i kładę cię do łóżka z delikatnym autorytetem. Niech jako troskliwa niania otuli Cię kocem bezpiecznych snów, a ona sama nie zamknie oczu-gwiazd aż do rana. Życzę, abyś z pierwszymi złotymi promieniami wstała z łóżka odnowiona, pogodna i radosna i obdarzyła mnie swoim słonecznym uśmiechem.

Dobranoc kochanie. Jesteś dla mnie najlepszy we wszechświecie. Kocham Cię całkowicie i całkowicie.Bardzo się cieszę, gdy jesteś blisko. Oczarowujesz mnie każdego dnia. Bądź zawsze ze mną. Obyś marzył o szczęściu.

Gdzie mogę znaleźć słowa opisujące moje uczucia do Ciebie? Na dworze jest już noc, a ja wciąż nie mogę spać, myśląc o tobie i myśląc o tym, co ci powiem, kiedy się spotkamy. Teraz pewnie śpisz spokojnie i nabierasz sił po ciężkim dniu. Obyś marzył o błękitnych przestrzeniach oceanu i niekończących się plażach, na których jesteś szczęśliwy i spokojny.

Miasto spowija tajemnicza ciemna noc – pani snów. Zostaw wszystkie problemy i smutki w mijającym dniu, odrzuć niepokojące myśli i zanurz się w otchłań tęczowych snów. Śpij słodko – słodko… Dobranoc!

Moja najbardziej inteligentna, kompetentna i najsilniejsza… Spotkaliśmy się z Tobą w murach szkoły, ale niedługo będziemy musieli ją opuścić i zacząć samodzielne życie. Tymczasem dni szkolne są do siebie podobne, tygodnie też i dopiero pod koniec kwartału możemy spojrzeć na świat za szkolnym oknem i sobie nawzajem w oczy. Wiem, że wszystkie swoje sprawy i zajęcia szkolne traktujesz bardzo poważnie, co oznacza, że ​​najprawdopodobniej przeglądasz strony podręcznika, szukając potrzebnych informacji w Internecie. Twoja noc nie nadejdzie szybko, ale życzę Ci, aby dodała Ci nowych sił, orzeźwiła, dodała energii. Gdy rano staniesz przed lustrem, ujrzysz twarz przyszłego zwycięzcy: inżyniera, menedżera, biznesmena, sportowca – wszystkie drogi będą dla Ciebie otwarte.A tymczasem dobra, krótka, ale spokojna noc! I osiągnij swoje zwycięstwa!

Z jakiegoś powodu nie mogę spać, bo chcę być teraz obok ciebie. Dobranoc, przyjemny sen! Zawsze będę cię kochać!

Kochanie, zasypiaj i przeglądaj kolorowe sny, jak alfabet na obrazkach, gdzie są kolorowe fotografie. Wybierz stronę, na której księżyc świeci jasno, a wspaniały taniec za rękę tańczy z gwiazdą. A inne gwiazdy razem śpiewają im piosenki na żywo. To jest sen i jest jak bajka. Jest w tym tylko szczęście i dobro. Śpi kotek bardzo słodki, dobranoc i miłości.

Niech noc zabierze Ci zmartwienia na długi czas, niech one zabiorą Twoje zmartwienia. Dobranoc, kociaku, życzę tylko dobrych snów.

Dobranoc kochanie! Obyś miał tylko jasne i jasne sny, a noc będzie wydawała się krótka i szybka. Pamiętaj, że podczas snu zawsze zabiera wszystko, co złe. Mając wystarczająco dużo snu, zyskasz nową siłę na nowy dzień, w którym będą tylko radości i zwycięstwa. Zawsze będę z Tobą. Czy słyszysz, jak śpiewam kołysankę? Śpij, moja ukochana, śpij, rozważ żywe sny … Mam nadzieję, że będziesz miał dobry sen, a twój sen będzie mocny i spokojny. Pamiętaj, śnij o mnie, a ja będę śnił o Tobie, moja droga! Będziemy razem w rzeczywistości i we śnie, a ja zawsze będę się cieszył z Twojego przyjazdu. Wiesz, jak bardzo Cię kocham i uwielbiam, a teraz czas zamknąć oczy i udać się do pięknej krainy marzeń. Daję ci milion całusów i uścisków. Dobranoc kochanie!

Wow! Na krawędzi, nie kłam na krawędzi, zasługujesz (zasługujesz) na więcej! Połóż się na środku łóżeczka!

Życz nocy swojemu ukochanemu chłopakowi, mężowi

Z całego serca życzę nocy swojemu ukochanemu chłopakowi, mężowi

Całuję cię słodko, kochanie! Niech mój pocałunek przyniesie ci najczulsze sny, a twoja dusza spać spokojnie do rana.

Całuję Cię czule kochanie, dobranoc. Zamknij swoje piękne oczy, a ja mocniej zaciągnę zasłony, aby nocne światła miasta nie przeszkadzały Ci w śnie i spotkały się rano w dobrym nastroju.

Moja droga, naprawdę chcę życzyć ci dobrej nocy, ale wiem, że następne kilka godzin spędzisz przed swoimi dokumentami. Wydaje mi się, że lepiej jest być zmęczonym wcześnie rano, niż późno iść spać. Rano wszystkie te sprawy rozwiążesz w kilka minut, a teraz zabijesz tylko czas. Jesteś zbyt zmęczony, więc zrelaksuj się i odpocznij. Życzę Ci tylko najpiękniejszych snów, które przypomną Ci o zbliżających się wakacjach, które spędzisz ze mną nad morzem. Marzyliśmy o tym od tak dawna, a trochę trzeba było czekać. Ale musisz się teraz wyspać, aby wytrzymać trudny harmonogram pracy. Życzę miłego wypoczynku w tej nocy. U nas jesteś naprawdę pracowity, ale bardzo trudno jest pracować w tym trybie, więc życzę Ci wystarczająco dużo snu i odpoczynku. Niech ta noc upłynie spokojnie, ale jutro poranna energia po prostu będzie z ciebie żyć.

Jesteś najlepszym człowiekiem, jakiego znam. Zawsze będziesz w moich oczach! Życzę Ci kochanie słodkiego snu, nabierz sił i śmiało podbij jutro cały świat, no poza mną, bo moje serce od dawna należy do Ciebie.

Zapadła cisza, a wieczór ustąpił nocy bez śladu. Zmierzch zgęstniał i rozlał się po ziemi, zabierając ze sobą żar i hałas dnia dzisiejszego. I piszę do Ciebie, aby Cię pocałować i życzyć Ci dobrych snów. Nie odkładaj snu na długo i pamiętaj, że jutro musisz wstać wcześnie. Kocham cię i zasypiam myśląc o tobie.

Magiczne sny, kochanie! Niech gwiazdy świetlików pilnie oświetlają dla ciebie ścieżkę marzeń, abyś mógł ją pokonać bez przeszkód i spotkać poranek bez szwanku i wypoczęty.

Z całego serca życzę miłego, ciepłego, przytulnego i dobrego wieczoru.

Słodki magiczny sen wysłany do Ciebie! Możesz odebrać paczkę z mojego łóżka! Dobranoc kochanie!

Niech ta noc nie przyniesie niepokojących snów, a będziesz spać spokojnie w słodkiej błogości do rana.

Dzisiejsza noc otworzyła przed Tobą ramiona i jest gotowa zabrać Cię w świat snów. Niebiański anioł zstąpi z nieba i strzeże twojego snu, ponieważ nie mogę być teraz z tobą. Ale nie smuć się, moja droga, niedługo do ciebie przyjdę i nigdy cię nie opuszczę. Teraz zamknij oczy i idź w kierunku swoich marzeń!

Śpij dobrze, kochanie.Obyś śnił o złotym mieście, obyś śnił o niebiańskich kwiatach. I dzięki Bogu, że tam jesteś!

Słońce już dawno zniknęło za horyzontem i nadszedł czas, aby mój promień światła też poszedł spać. Wiem, że jesteś dzisiaj bardzo zmęczona, dlatego chcę Ci powiedzieć, żebyś jak najszybciej położyła się do łóżka i zapomniała o kłopotach. Po prostu idź spać i dobrze odpocznij. A rano, gdy otworzysz oczy, obudzi się słońce, na pewno ogrzeje Cię swoimi promieniami i doda niezbędnej siły na kolejny dzień, napełni energią i radością, abyś Ty również mógł dawać dobro inni ludzie. Wiesz, dzisiaj życzę Ci bajecznych snów. Oczywiste jest, że dla dorosłego mężczyzny jest to po prostu śmieszne, ale w głębi duszy musisz pozostać dzieckiem. Niech nasze marzenia będą naszą tajemnicą. Najpiękniejsze sny dla Ciebie, słodkie sny. Dobranoc kochanie!

Życzę dobrej nocy. Niech twój sen będzie miły i słodki, a odpoczynek pełny i wygodny!

Kochanie, nie mogę spać patrząc w sufit i myśląc o nas. Myśli o Tobie tworzą romantyczny nastrój, dają mi pozytywne, wyczekiwanie na zbliżającą się randkę. Cieszę się, że Cię poznałam i marzę o tym, żeby się nigdy nie rozstać. Niech moja miłość strzeże twojego snu i pokoju. Dobranoc kochanie!

Jesteś niesamowitym człowiekiem, namalowałeś moje życie kolorami, dałeś mi tyle radości i uśmiechów! Chcę, aby Twój sen był najmilszy, najsłodszy i najsilniejszy! Dobranoc!

Chcę, żebyś dziś spała spokojnie. Bardzo Cię kocham i życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech noc da ci spokój i harmonię, uczucie i błogość. I niech powiew świeżego powiewu powieje w bajce, w której będziemy głównymi bohaterami. Obyś marzyła o tej bajce, aw niej będziesz szczęśliwy.

Uwielbiam twoje uściski i pocałunki! Oddałabym wszystko tylko po to, by być teraz z tobą! Chcę poczuć te niepokojące dotknięcia, wsłuchać się w aksamitny głos, poczuć lekki oddech i słyszeć bicie Twojego serca! Moje czułe słowa dla ciebie, kochanie! Niech ta noc będzie trwała tak długo, jak będziesz musiał spać! Słodkie sny!

Noc to świetny czas, aby złożyć depozyt w banku siły i wigoru. Pospiesz się i otwórz konto na swoje imię i wpłać zdrowy i zdrowy sen.Wtedy na pewno otrzymasz dywidendy w postaci żywych snów w nocy i dobrego nastroju w ciągu dnia. Opłacalna inwestycja dla Ciebie, moja droga!

Magiczna noc jest pełna cudów. Robotom wystarczy wszystko: by gwiazdy świeciły jasno, by dobry czarownik dawał ludziom marzenia. Poproszę go o najmilszy, najprzyjemniejszy, najsłodszy sen. Niech sen zapewni Ci wspaniałe chwile i przyjemne chwile relaksu. Idź spać wcześnie, bo jutro jest twój wielki dzień. Dobranoc, kochanie, i najsłodszych snów. Niech Pan chroni cię we śnie iw rzeczywistości. Niech nocny odpoczynek będzie przyjemny i spokojny. Dobranoc, mój aniele.

Kochanie, chcę, żebyś miał najlepszą noc w życiu. Czekam na Ciebie w domu i przygotowuje miłą niespodziankę. Zanurzymy się w słodkim świecie błogości i przyjemności. Obiecuję spełnić wszystkie Twoje najdziksze fantazje. Życzę niezapomnianego wieczoru i zmysłowej nocy!

Najcieplejsze życzenia dobrej nocy ukochanej

Życz nocy ukochanemu chłopakowi, mężowi do łez

Wiem kochanie, że bardzo kochasz noc. Przecież tylko ona może dać ci spokój i ciszę, zabrać cię od codziennych problemów do świata pełnego harmonię i nirwanę Życzę ci tej nocy dobrego wypoczynku i wejścia do tego tak upragnionego przez ciebie świata.Niech twoja dusza wypełni się tam światłem, abyś mógł radośnie poznać nowy dzień!

Ukochani, tak bardzo chcę cię mocno przytulić i mocno pocałować, aby sen był słodki, słodki, a noc niezapomniana. Dobranoc! Kocham Cię!

Ukochany mężu, w ten cudowny wieczór podaruję Ci pyszny obiad, a także swoją czułość i czułość. Zakończmy ten dzień miłością, niech przejdzie przez całe nasze życie, rozgrzewając i chroniąc przed problemami i trudnościami. Najcenniejsze dla mnie jest zasnąć i obudzić się obok Ciebie, poczuć bliskość i Twoje uczucia. Słodkie sny, kochanie!

Mój ukochany mężu, życzę Ci przytulnego łóżka, miękkiej poduszki, ciepłego koca i bajecznych snów. Chcę, żebyście dobrze odpoczęli, ominęli i pozostawili w spokoju problemy minionego długiego dnia. Obudź się energiczny i energiczny, wstań na tej nodze i pozwól, aby wielkie rzeczy miały przed sobą. Twoja kochająca rodzina zawsze będzie po twojej stronie. Dobranoc kochanie!

Moja miłość! Więc nadeszła noc i oddaję cię w jej magiczne ręce. Niech księżyc ogarnie Cię cudownym światłem, a gwiazdy oczarują swoim blaskiem. Jak zazdroszczę gwiazdom, które podziwiają cię podczas snu! Jak zazdroszczę księżycowi, który pieści cię swoim światłem! Jakże zazdroszczę Twojemu łóżku, które odczuwa ciepło Twojego ciała! Umiłowani, idź wkrótce spać, abyś wkrótce się obudził i znów dał mi swoją miłość! Życzę Ci snu i pełnego relaksu w objęciach tej pięknej, gwiaździstej nocy. Obyś marzyła o szczęśliwej opowieści o miłości i czułości w naszym związku.Niech twoje myśli będą tylko o mnie i nawet we śnie cię nie opuszczają. Zanim Morfeusz zabierze Cię do swojej magicznej krainy snów, chcę Ci powiedzieć, jak bardzo Cię cenię. Każdej nocy zamieniam się w księżyc i gwiazdy, aby być twoim światłem w ciemności i widzieć twój ukochany i drogi wizerunek. Dobranoc.

O tej późnej godzinie myślę o tobie, mój drogi mały człowieczku! Czas spać, ale nie mogę spać. Chcę cię zobaczyć, usłyszeć twój delikatny i łagodny głos, wesoły śmiech, wziąć rękę, dotknąć ustami najeżonego policzka. Chciałbym, żeby nadszedł poranek i mogłem cieszyć się twoim towarzystwem. Dobranoc i do zobaczenia wkrótce!

Umiłowani! Niech wspaniały sen zabierze Cię do kraju nieograniczonych możliwości i nierealistycznego szczęścia, w którym chcesz zostać na zawsze, żyć nie zauważając czasu i nie licząc dni, które minęły.

Mój ulubiony chłopak, czas na sen! Powinieneś dobrze się wyspać, żeby nabrać sił, bo jutro będzie nowy dzień pracy. A jesteś takim pracoholikiem, że nie wyobrażasz sobie ani jednego dnia bez swojej pracy. Właśnie dlatego musisz wcześnie iść spać, aby się wyspać. Bardzo cię kocham, kochanie, dlatego tak bardzo mi na tobie zależy. Dla mnie ważne jest, abyś czuł się dobrze, był w dobrym nastroju, wtedy wszystko pójdzie pod górę. A teraz musisz się odprężyć, aby szybko zasnąć, moja kochana! Zamknij oczy i pomyśl o czymś przyjemnym, miłym i pięknym. Mam nadzieję, że będziesz miał sen, który pomoże Ci się zrelaksować, a jutro bez problemu wstaniesz wcześnie rano z dobrym nastrojem.

Niech twoje oczy się zamkną, a myśli rozpłyną się w snach o nadchodzącym dniu! Niech błogi uśmiech zamarznie na Twoich miodowych ustach! Niech ta noc będzie idealna – czarująca i relaksująca do ostatniej komórki Twojego ciała! Życzę wam, abyście zapomnieli o wszystkich smutkach i uwolnili wszystkie ponure chmury na firmamencie waszej świadomości! Śpij słodko i spokojnie, wysypiaj się i zyskaj siłę do wielkich i dobrych uczynków! Pocałunek! I niech mój pocałunek prześladuje was zarówno we śnie, jak iw rzeczywistości! Spokojny i spokojny sen do ciebie, mój drogi człowieku! Niech migoczące gwiazdy kołyszą Cię swoim blaskiem, a łóżko będzie miękkie i przewiewne, jak chmury na nocnym niebie! Niech anielski spokój nie opuści cię do rana! Życzę wspaniałej i entuzjastycznej podróży po królestwie Morfeusza, gdzie na każdym kroku magiczna wróżka spełni Twoje pragnienia i spełni Twoje marzenia!

Spójrz na zegar – robi się późno! Prawie zasnąłem, a ty nadal nie życzyłeś mi dobrej nocy. Będziesz obrażony. Nie będę dziś o tobie śnić! A jeśli odważysz się pojawić w moim śnie, uderzę cię poduszką. To wszystko, kochanie!

Moja ukochana, moja najdroższa i jedyna, pragnę życzyć ci dobrej nocy! Chociaż jesteś teraz daleko ode mnie, nadal wiedz, że nie będę spał, dopóki nie życzę ci dobrej nocy. Moja droga, wiem, że jesteś bardzo zmęczona, źle się czujesz, dlatego proszę Cię jak najwcześniej położyć się spać, aby nabrać sił w nocy.Naprawdę się o ciebie martwię, kochanie, więc nie zawiedź mnie. Życzę miłych i relaksujących snów, które będą przypominać Ci o domu, o mnie i naszych spacerach, które tak bardzo kochasz. I kocham cię, moja droga! Dobranoc! I po prostu postaraj się teraz nie zasnąć, bo inaczej się po prostu obrażę. Wiesz, że czuję się świetnie! Czas spać!

Jest tak późno i nie mogę spać. To prawdopodobnie dlatego, że ty, mój kotu, wciąż nie śpisz i wciąż czekasz na moją wiadomość na noc. Otul się kocem, zamknij oczy i daj sobie najsłodsze sny przez całą noc! Niech mój pocałunek powietrza dotrze do Ciebie, abyś poczuł ciepło mojej miłości.

Cały dzień ty, moja ukochana, pracowałeś, próbowałeś, zarabiałeś pieniądze, kręcąc się jak wiewiórka kręcąca się w swoim kole. Rozwiązywałeś problemy, dzwoniłeś, wędrowałeś po mieście. I wreszcie nadeszła długo wyczekiwana, wieczorna godzina odpoczynku. Całe miasto, wszyscy przechodnie i samochody nieco spowolniły swój codzienny bieg. Celowe twarze o wybrednych oczach rozświetlonych uśmiechami. Zapaliły się żółte, romantyczne światła. Jak piękna jest ta wieczorna godzina, jaka jest piękna, jaka spokojna. Jedyną rzeczą, która zaciemnia mój nastrój, jest to, że nie ma Cię obok mnie o tej godzinie. Ale wiedz, że moje myśli i moja miłość są zawsze tam, są związane z Tobą, niewidzialną, ale bardzo silną nitką namiętności, czułości, troski. Umiłowani, przesyłam wam moje serdeczne pozdrowienia, z życzeniami spokojnej, cichej nocy wypełnionej różnymi przyjemnymi snami. Kocham!

Dobranoc kochanie! Teraz idę spać i postanowiłem do Ciebie napisać. Życzę dobrej nocy kochanie i zdrowego snu! Obyś miał tylko najlepsze, ciekawe i ciepłe sny. Wiedz, że bardzo za Tobą tęsknię, kocham Cię i czekam na nasze spotkanie. Mam nadzieję, że już się znudziłeś, więc połóż się w ciepłym łóżku i przygotuj się na oglądanie kolorowych snów. Myślę też o Tobie i naszym spotkaniu. Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać, ale mam nadzieję, że czas szybko minie i znów będziemy razem, a teraz czas na nas oboje zasnąć i pomyśleć tylko o dobrym śnie! Wyobraź sobie, że jestem teraz blisko i delikatnie całuję Cię w usta – jesteś moim szczęściem i darem z nieba! Cieszę się, że cię mam, mój dobry. Słodkich snów i przyjemnych snów, kochanie. Całuje wiele razy, twoja miłość.

Chcę, aby moja codzienna wiadomość pocieszała Cię, dawała radość i przyjemne oczekiwanie na nadchodzący nowy dzień! Niech przyniesie Ci szczęście, sukces i szczęście nie odchodź na chwilę, żyj pięknie, w zgodzie z samym sobą. Nadchodzący dzień jest piękny, bo znów się spotkamy i oddam Ci całą moją miłość i uczucie. Dobranoc!

Dobranoc kochanie. Życzę tej nocy, abyście mieli wspaniały sen i komfortowy odpoczynek, abyście mogli zacząć jutro z odnowionym wigorem i niesamowitym ładunkiem witalności. Całuję cię mocno i delikatnie przytulam.

Dzień odjechał na białym koniu w przeszłość, a czarny koń dał nam noc. Gwiazdy jedna po drugiej zapalają jasne żarówki na cichym niebie.Miesiąc, piękny i surowy, strzeże ciszy i spokoju nocnego nieba. Wszystko wokół uspokaja się i uspokaja. Nadchodzi noc. Życzę ci, moja droga, dobrej nocy, pięknych, słodkich snów. Obyś marzył o czymś dobrym, dobrym. Niech nocny sen będzie mocny i spokojny. Niech nocny odpoczynek da ci nową siłę na jutro.

Kto dziś czyta tę wiadomość, zobaczy we śnie tego, kto napisał ją ze szczerą miłością, czułością i ciepłem. Kochani, spójrz na gwiazdy za oknem, może będą w stanie przekazać ci, jak bardzo cię kocham! Niech dadzą ci wspaniałe sny przez całą noc!

Dobranoc, moja radość! Życzę Ci spać spokojnie, aby nic nie zakłócało Twojego snu. Obyś miał przyjemne sny, abyś obudził się ze wspaniałym nastrojem przez cały dzień.

Życzę Ci spokojnego odpoczynku w krainie marzeń, świecie fantazji i marzeń, aby nabrać sił witalnych i znaleźć inspirację na jutro.

Ciepłe życzenia dobrej nocy ukochanej w prozie

Życz nocy swojemu ukochanemu chłopakowi, mężowi

Moja droga, po prostu uwielbiam chodzić z tobą do łóżka, bo dzięki temu czuję się bezpieczna, a także szalenie szczęśliwa. Ale widzę, że jesteś mną tak zmęczona, więc smutne, więc chcę zrobić wszystko, abyś przynajmniej wieczorami odpoczywał i odpoczywał. Po prostu zamknij oczy i spróbuj zasnąć.Chcę, żebyś przestał myśleć o pracy przed pójściem spać, ponieważ te myśli po prostu uniemożliwiają ci relaks. Mój najdroższy i najukochańszy mężczyzna powinien odpoczywać obok swojej dziewczyny, a do tego zrobię wszystko co w mojej mocy. Wiedz, że zawsze jestem gotów pomóc Ci w pracy, ale o tej późnej porze po prostu zabraniam Ci myśleć o pracy. Potrzebuję mojego mężczyzny, aby czuł się dobrze w pracy, a jeśli myśli o tym w nocy, to będzie czuł się zmęczony w pracy. Więc teraz ty i ja odpoczywamy i idziemy spać.

Lekkim krokiem, powoli, przychodzi do nas pani ciemności – żółtooka noc. Gwiazdy radośnie mrugają do siebie, czekając na randkę z przystojnym miesiącem. Ciekawie jest oglądać nocne niebo, patrzeć na gwiazdy i spełniać najcenniejsze życzenie. Moje pragnienie jest bardzo proste, aby być zawsze z tobą, moja miłości. Ale musisz trochę poczekać, ale na razie życzę dobrej nocy, moja jedyna. Obyś miał przyjemny, słodki sen, w którym na pewno będę. Niech dobry anioł chroni twój nocny odpoczynek.

Śpij moja droga, słodko, bo najpiękniejsze sny już do ciebie śpieszą! Nawet we śnie będę obok Ciebie, dzięki czemu Twój sen będzie spokojny i wypełniony wyłącznie pozytywnymi emocjami! Życzę miłego odpoczynku i nabrania sił tej nocy!

Nadeszła noc, dzień minął szybko i niepostrzeżenie, a my mieliśmy tak mało czasu do zrobienia. Szkoda, że ​​doba ma tylko 24 godziny. Ale nie będę się denerwować, jutro jest nowy dzień i nowe horyzonty. Życzę Ci dobrze spać przed pójściem spać, odpocząć, zrelaksować się i nabrać sił na jutro. Niech marzysz o czymś przyjemnym, na przykład jeździe na huśtawce, gdzie możesz po prostu zamknąć oczy i wyobrazić sobie, że lecisz. Jakże często w życiu brakuje nam poczucia lotu, lekkości, nieważkości, by po prostu odepchnąć się od ziemi i wzbić w błękitne niebo. Więc połóż się kochanie i wyobraź sobie, że umiesz latać, umiesz szybować po niebie. Śpij Ukochany, przyjemne sny i zdrowy, zdrowy sen.

Na ciemnym niebie gwiazdy zaczynają swój nocny, okrągły taniec z księżycem. Tak dobrze się razem bawią, dlatego świecą tak jasno, mrugając do siebie. Tak bardzo pragnę zasnąć w twoich ramionach, moja ukochana. Ale na razie dzwonię i życzę dobrej nocy. Niech sen będzie spokojny i słodki, a nocny odpoczynek da Ci wiele sił na jutro. W końcu nadchodzący dzień zapowiada się trudny, wiele problemów wymaga rozwiązania. Obyś miał dobry sen i obudził się rano w dobrym nastroju.

Bardzo trudno mi zasnąć samemu.Pamiętam nasze spotkania, Twoje uściski, czułe pocałunki. Tęsknię za Tobą. Teraz jestem smutny w samotności. Więc chcę tylko usłyszeć twój głos, życzę dobrej nocy. Spójrz teraz na księżyc. Ja też na nią patrzę i chcę zobaczyć twój wygląd. Teraz już wiem, że jesteś blisko. A teraz musisz spać spokojnie. Pomarzmy razem. Wystarczy narysować nas w głowie za 10 lat lub nawet na starość. Trudno mi sobie wyobrazić siebie bez przyjaciela takiego jak ty. Kochani, życzę dziś spokojnych snów i przywrócenia sił na jutrzejszy dzień roboczy. Niech cichy wiatr za oknem zaśpiewa Ci kołysankę, a ja dam mu moje słowa miłości. Śpij dobrze!

Dzień pełen problemów i zmartwień już się skończył. Pełnoprawna gospodyni nadepnęła na ziemię – żółtooka noc. Jakby żarówki zapalały się na ciemnym niebie gwiazdki. Cała przyroda i ludzie stopniowo przygotowują się do snu. Kochanie, czas byś położyła się do łóżka. Życzę dobrej, dobrej nocy i najmilszych, słodkich snów. Niech dobry sen jutro się urzeczywistni. Niech nic nie zakłóca nocnego odpoczynku, abyś jutro obudził się w świetnym nastroju.

Mój ukochany człowieku, moja duma, czas do łóżka. Powinnaś się wyspać, żeby nabrać sił i energii, bo jutro będzie kolejny trudny i pełen wrażeń dzień. Jesteś prawdziwym pracoholikiem, który nie wyobraża sobie ani jednego dnia swojego życia bez swojej ulubionej pracy.Właśnie z tego powodu proszę Cię, abyś dzisiaj położyła się wcześnie spać, aby mieć wystarczająco dużo snu, w przeciwnym razie jutro będziesz spać w swojej ulubionej pracy. Kochana tak bardzo kocham się tobą opiekować, ale ty też powinnaś być mi posłuszna, bo wiem, czego potrzebujesz. Zależy mi na tym, abyś czuł się świetnie, był w dobrej formie, w świetnym nastroju, wtedy Twoja praca w pracy pójdzie pod górę. A teraz powinnaś się dobrze zrelaksować, abyś mogła szybko zasnąć, moja kochana! Zamknij oczy i pomyśl o czymś przyjemnym, o czym marzysz od tak dawna.

Kochanie, chcę, żebyś był szczęśliwy nie tylko w dzień, ale także w nocy. Niech otacza Cię moja miłość i troska, niech odejdą niepokojące myśli, a sny będą tylko przyjemne. Chcę, żebyś obudził się w świetnym nastroju i zachował go przez cały nadchodzący dzień!

Kochana osoba, życzę ci dobrej i dobrej nocy. Najprzyjemniejsze i najsłodsze sny. Wspaniałe samopoczucie i cudowna posępna błogość od wieczornego spokoju i wyciszenia. Kocham Cię, przytulam i kocham!

Wyobraź sobie, że życie to film o miłości. Reżyserem są uczucia, sceneria, a ty i ja bohaterami 😉 Słodkie sny

Kochanie, gdybyś tylko wiedziała, jak nie chcę zasnąć sama, jak chcę czuć się chroniona w twoich silnych ramionach. Jesteś moim promieniem słońca, moją słabością, moją osobistą marką heroiny. Smaczne i przyjemne sny.

Szata śpi na trawie. Dobranoc moje życzenia. Melodia wylewa księżyc. Śpij, moje szczęście, śpij.

Moja droga, jedyna, zasnij po ciężkim dniu w swoim przytulnym łóżku i odpocznij swoje ciało i duszę. Z całego serca tęsknię za tobą szaleńczo w każdej minucie i nie mogę się doczekać, kiedy znów się przytulimy, zaśniemy. Tymczasem życzę Wam magicznych snów i szczerą nadzieję, że spotkamy się w krainie baśniowych marzeń. Obyś miał magiczne, bajeczne, jasne i kolorowe sny. Niech nic ci nie przeszkadza i nie przeszkadza w tę cudowną, gwiaździstą noc, niech gwiazdy szepczą ci ode mnie słowa miłości, a nawet we śnie będziesz myślał tylko o mnie. Wierzę, że niedługo zaśniemy w tym samym łóżku. W międzyczasie przytulę twoją koszulę i wyobrażam sobie, że to ty obok mnie. Słodkich snów, jedynych, przesyłam Ci mój namiętny pocałunek. Dobranoc kochanie. Śpij słodko i obudź się z uśmiechem na twarzy.

Dobranoc, mój ulubiony cud.Niech promień gwiazdy łagodnie opadnie na Twoją twarz i dotknie powiek niesamowitym pocałunkiem, ożywiając magiczne sny ze wspaniałego uczucia, które daje Tobie i mnie szczęście, aby poranek spotkał Twój cudowny nastrój z uśmiechem!

Śpij dobrze, kochanie! Ciężko mi zasnąć bez Ciebie i dlatego niesamowicie za Tobą tęsknię. Niech moja miłość cię chroni.

Moja droga i najdroższa osoba na świecie, bardzo cię kocham i dlatego chcę, aby wszystko było z tobą w porządku. Teraz muszę biec, więc życzę ci dobrej nocy. Niech żadne złe sny nie przeszkadzają ci dzisiaj. Postaraj się zasnąć, gdy tylko się położysz. I obyś zawsze był szczęśliwy. A także nie zapominaj, że bardzo cię kocham i zawsze będę cię kochać. Szczęścia w Twoim życiu! Obyś nigdy nie był smutny. A jeśli już, to zawsze przychodź do mnie, a pomogę Ci się dobrze bawić i znów zyskać przyjemne emocje, za którymi mogłeś tak bardzo tęsknić.

Moja najdroższa i najbardziej ukochana! Jesteś wszystkim w moim życiu! Chcę, żebyś się wyspała i naładowała baterie na noc. Śpij dobrze i wiedz, że cenię naszą miłość i czułość, że bardzo cenię nasz związek i Ciebie. Przesyłam Ci mój pocałunek i niech ta noc da Ci najsłodsze sny o mnie!

Wiedząc, jak bardzo nie lubisz samotnych wieczorów, postanowiłem napisać do Ciebie, kochany i ukochany człowieku, list.Wiem, że bardzo za mną tęskniłeś, ale nie martw się zbytnio, niedługo wrócę do ciebie, a wtedy nie będę mógł nigdzie iść i nie chcę cię puścić. Jestem tak daleko od ciebie, bo mam podróż służbową, na którą zostałam wysłana do pracy. Pisząc ten list, zdaję sobie sprawę, jak bardzo jesteś mi drogi. A więc coraz bardziej pragnę, abyśmy ty i ja, moja ukochana, zawsze byli szczęśliwi. Cóż, teraz chciałbym życzyć Ci szczęśliwych słów, niech wszystko i zawsze będzie dokładnie takie, jak sam tego chcesz. I wiedz, że zawsze będę gotowa Ci pomóc. Wystarczy się ze mną skontaktować. Szczęście dla ciebie i miłość we wszystkim!

Mój drogi przyjacielu… Oczywiście nie jesteś tatą Carlo, ponieważ twoja produkcja nie produkuje pinokia w szerokim asortymencie i w dużych ilościach, ale możesz coś zrobić. W każdym razie meble, które wykonujesz, wyglądają bardzo pięknie i są w stanie stać przez długi czas. A nasz (Twój, Twój) dom wygląda pięknie, przytulnie, nowocześnie i modnie, w dużej mierze dzięki Twoim staraniom. Dlatego, gdy nadchodzi wieczór, twój dom staje się wyjątkowo przytulny, a nawet bajeczny. I tylko prawdziwi czarodzieje mogą wymyślać i tworzyć bajkę. Dlatego po baśniowym wieczorze z pewnością nastąpi bajeczna noc, w której ty, wielki i życzliwy czarodziej, po prostu odpoczniesz, abyś jutro, z pierwszymi promieniami słońca, znów podjął swoje magiczne, drewniane czyny. Niech poduszka będzie miękka, marzenia – słodka i piękna!

Szczere życzenia dobrej nocy ukochanej

Jasne życzenia dobrej nocy ukochanej, z głębi serca

Mój drogi chłopcze, życzę Ci dobrej i miłej nocy. Jesteś naprawdę pracowity, znikasz w pracy na cały dzień, ale wiem, że się starasz dla nas robisz wszystko dla naszej szczęśliwej i świetlanej przyszłości Kochanie, teraz chcę, żebyś położyła się do łóżka, bo jutro musisz wcześnie wstać. A czasami bardzo trudno Ci się obudzić, bo sortujesz przez jakieś dokumenty do nocy.Moja droga, niech marzysz jak najlepiej i najprzyjemniej, niech Twoje marzenia dodają Ci sił, niech nie przeszkadzają Ci w zdobywaniu energii, której będziesz jutro potrzebować. więc musisz tylko spać. Jutro ostrożnie Cię obudzę, bo wiem, że nie lubisz, jak od razu włączam światło.

Dobranoc! Wydaje się, że to dwa zwyczajne słowa, ale jak brzmią inaczej i w zależności od tego, kto je wymawia. Kiedy wszystko jest u nas w porządku, kochanie, mówię ci z uczuciem, delikatnie i troskliwie. Kiedy jesteśmy osobno, chcę krzyczeć, ale powstrzymuję uczucia i jakoś mówię ci te słowa z chłodem. To wszystko dlatego, że nie mogę bez Ciebie żyć, kochanie, chcę zasnąć w Twoich ramionach i obudzić się. Nie mogę znieść rozłąki między nami i myślę tylko o tobie.Wiem, że Ty też o mnie myślisz, czuję to i wysyłam gwiazdkę do Twojego okna, która przywita Cię i dobranoc ode mnie. Zerwaliśmy zaledwie pół godziny temu, a ja już za tobą tęsknię, ukochany. Szkoda, że ​​nasza rozłąka będzie trwała całą noc. Tak bardzo chcę się do ciebie przytulić, mój kochany. Ale póki co nie jest to możliwe, dlatego życzę Ci, moja droga, dobrej nocy i słodkich snów. Niech dobry anioł chroni twój nocny odpoczynek.

Nigdy w życiu nie myślałem, że umawiam się z najfajniejszym i najpopularniejszym facetem w instytucie. Zawsze wydawało mi się, że dzieje się to tylko w bajce. Ale potem, kiedy zwróciłeś moją uwagę na siebie w tak niezwykły sposób, już nigdy nie mogłem się od ciebie odwrócić. Wielokrotnie sprawiałeś mi miłe i raczej słodkie niespodzianki. A teraz nie chcę, żebyś był wieczorem smutny. I wiem, że zawsze to robisz. Dlatego postaram się zrobić dla Ciebie wszystko, co możliwe, aby Twój nastrój szybko się poprawił. I na koniec, kiedy już nadejdzie czas, żebym wyjechała, życzę ci tylko dobrego popchnięcia. Obyś miał tylko najprzyjemniejsze sny. I niech sen pomoże Ci najlepiej odpocząć od wszelkich zmartwień i problemów. Nie zapominaj też, że zawsze będę gotów przyjść ci z pomocą.

Noc nadeszła sama, oddaję Ci moja ukochana w jej moc, pozwól jej uspokoić Twoje uczucia, uporządkować myśli, dać Ci całkowity odpoczynek i spokój, pozwól Jej zakręci Cię w strumieniu słodkich snów, pomoże spełnić pragnienia i spełnić marzenia.Dobranoc, miłego odpoczynku!

Gdybym była czarodziejką, wyczarowałabym, że dziś wieczorem będę obok ciebie. Pokażę ci pełną moc magii. Byłbyś zafascynowany moimi czarami, zabrałbym Cię do świata rozkoszy i błogości, kąpałbyś się w morzu czułości i czułości. Ale niestety nie jestem magikiem. Jednak gdy się spotkamy, obiecuję spełnić Twoje najśmielsze fantazje. Słodkie sny!

Dobranoc kochanie. Życzę dobrego i wspaniałego snu, abyś się dobrze wyspał i obudził w dobrym nastroju, z natchnieniem duszy. Niech ta noc będzie wypełniona pociechą i spokojem, a poranek niech przyniesie jasną radość i promienie szczęścia.

Kochanie, musisz już spać. Twoje silne ciało jest teraz zrelaksowane i bezbronne. Twoja klatka piersiowa unosi się i opada w rytm oddechu, a powieki są zamknięte. To chyba bardzo imponujący widok i mogłem go oglądać godzinami, ale niestety muszę też spać. Odpocznij, kochanie.

Niech dobry anioł strzeże twoich snów, moja droga! Życzę Ci najjaśniejszych i najpiękniejszych snów. Niech będą tylko o mnie! Przesyłam Ci mój namiętny pocałunek i bezgraniczną czułość. Dobranoc!

Moja droga, życzę, żebyś zawsze zasypiała i budziła się z uśmiechem! Niech każde Twoje marzenie będzie bezchmurne i piękne, a rzeczywistość nowego dnia jeszcze lepsza i ciekawsza!

Dobranoc kochanie! Niech Twoje marzenie wypełni się spełnieniem najbardziej upragnionych wakacji, które otoczą Cię atmosferą czułej troski i ciepła, zapewnią Ci piękny uśmiech i błogość! Życzę, aby każda minuta Twojego słodkiego zapomnienia była przesiąknięta moją miłością do Ciebie! Kochanie, nie zapomnij zaciągnąć zasłon, w przeciwnym razie piękne gwiazdy będą Cię podziwiać z daleka. Boję się, że musujące maluchy będą mi zazdrościły i będą próbowały ukraść najlepszego mężczyznę najszczęśliwszej kobiecie. Nie chcę dzielić się z nikim i niczym swoim spokojem, snem, odpoczynkiem. Chcę włamać się do twojego snu i zamienić się w anioła, który będzie strzegł twojego pokoju i będzie z tobą na zawsze. Zapomnij o zmartwieniach dnia i śpij dobrze. A rano obudzę Cię telefonem, życzeniami na dzień dobry i słodkim pocałunkiem! Dobranoc, słodkich snów, moja droga.

Słońce, zamknij oczy i policz słodkie różowe prosięta. Dobranoc, kochanie.

Cóż, jak mogę zostawić mojego ulubionego chłopca bez pięknych życzeń na dobranoc? Po prostu nie przeżyję, jeśli pójdziesz do łóżka i nie powiem ci kilku ważnych słów. Moja droga, chcę, żebyś cieszył się snem, ponieważ śpisz tak mało i tak ciężko pracujesz. Musisz nabrać energii i zregenerować siły, a to można zrobić dopiero po pójściem spać. Naprawdę chcę, żebyś miał wspaniałe sny. A do tego musisz myśleć tylko o wszystkim, co przyjemne i pozytywne. Nie zapominaj, że załatwianie własnych spraw i dokumentów jest surowo zabronione, ponieważ zajmują one Twój czas. Sen to podstawa zdrowego życia, więc nawet nie myśl, że pozwolę Ci uporać się z niektórymi problemami. Dobranoc, mój najdroższy i najbardziej ukochany chłopcze.

Kochanie, nadchodzi noc i chcę, aby przyniosła Ci ulgę od codziennych trosk i problemów. Niech niepokojące myśli Cię opuszczą, zanurz się w przyjemny i delikatny sen. Zawsze będę przy Tobie i ochronię Twój sen, niech będzie mocny i spokojny. Zyskaj siłę i energię na nowy dzień. Dobranoc!

Umiłowani, zaklinam Cię na słodki sen! I żeby nikt inny nie mógł do niego dotrzeć, tylko ja!

Noc to świat marzeń, świat fantazji, świat, w którym nie są potrzebne żadne dodatkowe słowa… I życzę Ci w nim najsłodszych snów!

Dzień dobiega końca.Jesteś zmęczony, moja słodka, odpocznij! Spieszę życzyć dobrej, bajecznej drogi do wspaniałych marzeń! Gdzie na pewno się spotkamy, bo moja miłość na zawsze dotknęła Twojego odważnego serca! Jesteś moim długo oczekiwanym prezentem – darem losu! Zamknij oczy i zobacz mnie – jestem Twój!

Przepraszamy, że nie widujemy się zbyt często, dobranoc kochanie! Pocałunki, uściski, bardzo za tobą tęsknię!

Moja ukochana, o tej godzinie nocy przypominam Ci siebie – osobę, która zawsze o Tobie myśli i marzy. Jesteś bohaterem moich fantazji i marzeń, słodkich snów. Marzę o spotkaniu z Tobą niedługo, chcę się przytulić, pocałować, przytulić do upragnionego ciała. Słodkie sny!

Zając, życzę dobrej nocy, bo jutro jest ciężki dzień! Wszystko będzie dobrze, nawet w to nie wątpię, ale teraz całuję Cię w usta i szepczę Ci do ucha: „Dobranoc kochanie!”

Dobranoc! fajne sny… Niech twoja miłość przyjdzie do domu… Niech noc – królowa, rzuci się na czarnego konia i podaruje najsłodszy sen, cicho nad twoim łóżkiem…

Gwiazdy i księżyc tańczą na nocnym niebie. Jest cisza, czas na odpoczynek. Życzę ci, moja ukochana, dobrej nocy. Obyś marzył o ptaszku szczęścia, który z pewnością przyniesie Ci szczęście. Niech cudowne marzenie, następnego dnia na pewno się spełni. Śpij, moja droga, odpoczywaj i nie myśl o niczym. W końcu nie bez powodu mówią, że poranek jest mądrzejszy niż wieczór. Dobranoc, mój ukochany i czuły człowieku. Tak bardzo chcę, żebyś zawsze była szczęśliwa, moja ukochana.

Słodkich snów dla Ciebie kochanie, odpoczynek dla ciała, spokój dla duszy, przyjemność dla serca.

Idź spać, ale wiedz, jak bardzo nie mogę się doczekać spotkania z tobą i jak bardzo tęsknię za twoimi uściskami.

Życzę ci naprawdę dobrego wieczoru i naprawdę spokojnej nocy. Obyś miał najpiękniejsze i zawsze kolorowe sny!

Księżyc jest na niebie, co oznacza, że ​​noc otwiera dla Ciebie swoje menu. Koniecznie zamów porcję pięknych snów, zabierz spokój i ciszę na przekąskę, a na deser zafunduj sobie przyjemne fantazje. Dobranoc kochanie.

Zorganizowałem uroczą, śpiącą chmurkę, aby przepłynęła i wzięła twoją rękę zamiast mnie.

Miło jest popatrzeć na rozgwieżdżone niebo przed pójściem spać. Wydaje się tak odległy i zimny, ale z drugiej strony tak bliski i ciepły. Ciepłe, precyzyjnie od błyszczących gwiazd. Moja ukochana, życzę dobrej nocy i przyjemnych snów. Zaczekaj na mnie we śnie, a polecę do Ciebie z najjaśniejszą gwiazdą, aby opowiedzieć Ci o mojej miłości do Ciebie. Niech nocny sen da ci siłę na jutro. Niech dobry anioł chroni twój sen do rana. Życzę szczęścia i wszystkiego najlepszego.