życzenia dobrej nocy

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najpiękniejszych życzeń dobrej nocy, dobrej nocy własnymi słowami. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gdzie mogę znaleźć słowa opisujące moje uczucia do Ciebie? Na dworze jest już noc, a ja wciąż nie mogę spać, myśląc o tobie i myśląc o tym, co ci powiem, kiedy się spotkamy. Teraz pewnie śpisz spokojnie i nabierasz sił po ciężkim dniu. Obyś marzył o błękitnych przestrzeniach oceanu i niekończących się plażach, na których jesteś szczęśliwy i spokojny.

Tej mroźnej zimowej nocy chcę ogrzać mojego chłopca moją miłością! Obyś był ciepły jak nigdy dotąd, wygodny jak nigdzie indziej i spokojny w swojej duszy, jakbym tam był! Słodkie sny moja droga!

Za oknami robi się ciemno. Nadchodzi noc. Wiem, że teraz szykujesz się do łóżka. Dlatego życzę wam tylko jasnych, słodkich, jasnych snów, abyście nie widzieli w nich żalu, nienawiści i wrogów. Aby po długim ciężkim dniu we śnie można było zrelaksować się zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Księżyc świeci na nocnym niebie – przesyła Ci ode mnie delikatny, czuły pocałunek. Dobranoc, mój drogi mały człowieku!

Czyste słońce zostało zastąpione przez księżyc, czyste niebo przykryte jest zasłoną nocy. Śpij mój dobry, ukochany, kochany. Łagodne sny pozwalają marzyć. Rano, wraz ze znikaniem ostatniej gwiazdy, obudzisz się ponownie w moich ramionach.

Zazdroszczę latarni za Twoim oknem – może patrzeć na Ciebie, pieszcząc Twoją delikatną skórę.Chcę stać się jej światłem, przejść przez szybę i dotknąć Twoich ust pocałunkiem, życząc Ci najpiękniejszych snów! Noc bez Ciebie to wieczność i wydaje się, że nigdy się nie skończy…

Mój kochany i słodki chłopcze, życzę Ci słodkich snów. Jeszcze trochę i znów będziemy razem. Jutro nie zdążysz się obudzić, bo napiszę Ci poranną wiadomość i zadzwonię. Nie myśl o złych, wypędź wszystkie nieprzyjemne myśli z głowy, odniesiemy sukces. Pamiętaj, że myśli są materialne, więc pomyśl, że wkrótce znów będziemy razem. Jesteś dzisiaj zmęczony, więc odpoczywaj, nie myśl o złych. Twoi mili aniołowie stróże będą strzec twoich słodkich snów, nikt ci nie będzie przeszkadzał. W nocy, kiedy śpisz, przyjdę do ciebie we śnie i powiem ci, jak bardzo cię kocham. Niech moja miłość będzie twoją słodką kołysanką. Zrobię wszystko, abyś był obok mnie szczęśliwy. Wiedz, że bardzo cię kocham, mój drogi mały człowieczku. Całuję Cię w najpiękniejsze policzki, zasypiam, moje słońce. Jesteś najlepsza. Kocham cię.

Spójrz na zegar – robi się późno! Prawie zasnąłem, a ty nadal nie życzyłeś mi dobrej nocy. Będziesz obrażony. Nie będę dziś o tobie śnić! A jeśli odważysz się pojawić w moim śnie, uderzę cię poduszką. To wszystko, kochanie!

Uwielbiam zasypiać obok Ciebie, moja niesamowita dziewczyna, moja piękna i mądra dziewczyna. Marzyłam o tym od dawna, a teraz wreszcie moje marzenie się spełniło.Kochani, chcę, abyście spali spokojnie obok mnie, bo będę was chronić i nie pozwolę nikomu urazić. Chcę, żebyś odpoczywał w nocy, bo w ciągu dnia nie masz nawet czasu, żeby choć trochę się położyć, żeby odpocząć. Zdecydowanie zajmę się kwestią Twojego wypoczynku, bo martwię się o Ciebie i Twoje zdrowie. Moja ukochana, teraz będziesz musiała zamknąć oczy i myśleć tylko o dobru. Albo możesz po prostu posłuchać tego, co teraz ci powiem, ponieważ to również cię zrelaksuje. Kochani jesteś moją najmilszą i najsłodszą dziewczyną, najpiękniejszą i najsympatyczniejszą. Czuję się przy tobie tak dobrze, że czasami mam ochotę nawet zatrzymać czas. Życzę tylko dobrych snów i miłej nocy. A jutro rano zjesz pyszne śniadanie od najpiękniejszego mężczyzny na świecie.

Niebiańska gwiazda spada na twoją poduszkę, kochanie. Rozciągną ciepłe nitki we śnie i utkają dla Ciebie niepowtarzalne zdjęcia …

Noc, jak czarny kot, miękko kroczy przez świat, mrucząc pod nosem kołysankę i dając ludziom długo oczekiwany odpoczynek. Niech ten kotek będzie dla Ciebie wsparciem, kochany, i przyniesie najpiękniejsze sny, aby Twoje wakacje były nie tylko pełne, ale także interesujące.

Co za piękne nocne niebo. Można na to patrzeć bardzo, bardzo długo. Uspokaja, odwraca uwagę od wszelkich problemów. Wygląda na to, że miliony odległych gwiazd chcą spełnić każde życzenie. Życzmy sobie być zawsze razem, aby nasza miłość była tak lekka i jasna jak te gwiazdy. Życzę Ci kochanie dobrej nocy i chcę zasnąć w Twoich delikatnych ramionach. Dobranoc i odpocznij. Obyś miał słodkie, przyjemne sny. Niech dobry sen da ci dużo energii i dobrego nastroju do jutra.

Szybkie tempo dnia jest gdzieś za nami. Chętnie wita nas dobroduszna gospodyni – noc. Wszyscy szykują się do snu. Już czas, kochanie, żebyś położyła się do łóżka. Zachowaj całą swoją pracę na jutro. W końcu, jak mówią, poranek jest mądrzejszy niż wieczór. Życzę dobrej nocy i miłych, słodkich snów. Obyś miał niesamowity magiczny sen. Niech spełni wszystkie twoje ukochane pragnienia. Życzę dobrej nocy i spotkam się jutro rano w świetnym nastroju. Dobranoc kochanie.

Zrób żagiel z koca, przykryj się nim i popłyń statkiem do krainy snów.

Kochanie, teraz musisz zamknąć swoje bajeczne oczy, bo jest już noc. Naprawdę chcę z tobą jeszcze trochę porozmawiać, a raczej życzę miłej i dobrej nocy, abyś mógł spać spokojnie. Moja dziewczyno, przed pójściem spać powinnaś myśleć tylko o dobrych rzeczach, aby nie niepokoiły Cię nocne koszmary, abyś rano się wyspała i czuła się wesoła i gotowa na podbój tego świata. Właśnie tak cię kocham, ale tak rzadko jesteś taki, ponieważ lubisz myśleć o złych, o nagromadzonych problemach, o nierozwiązanych kwestiach. Ale przecież trzeba o tym myśleć tylko w dzień i tylko w godzinach pracy. Więc dzisiaj zabraniam ci o tym myśleć. Wyobraź sobie, jak ty i ja wkrótce będziemy spacerować po plaży. To na pewno pomoże. Dobranoc kochanie!

Światła nocne świecą jasno. Gwiazdy są rozrzucone po niebie. Piękno, życzę ci dobrej nocy, szerząc dla ciebie moje morze miłości! Pojawię się w twoim śnie jako ogromny rekin I będę cię całował drapieżnie całą noc! Chcę, żebyś wkrótce zasnął. Och, jak erotyczny jest mój tyłek!

Chcę, aby mój zwierzak poszedł spać, ponieważ nie chcę już widzieć go siedzącego przy komputerze. Ciągle siedzisz i grasz w te niezrozumiałe gry, a potem rano nie możesz normalnie się obudzić, więc nawet spóźniasz się do pracy. Myślę, że nadszedł czas, aby przestać z tym wszystkim, ponieważ jest to złe dla ciebie i twojego zdrowia.Będę obrażony i przestanę z tobą rozmawiać, jeśli będziesz cały czas grać na komputerze w czasie, kiedy możesz odpocząć i zrelaksować się. Więc teraz idziesz do łóżka i zapominasz, że masz tam jakieś gry. Musisz się wyspać, żeby nie zasnąć w pracy, a jedyne, o czym myślisz, to granie w gry. Zapominamy o wszystkim, bo czas zasnąć. Teraz zamknij oczy i uspokój się. Twoje oczy nawet drżą, ponieważ nie możesz się uspokoić.

Kochanie, życzę dobrej nocy i najwspanialszych snów. Życzę spokojnego wypoczynku i miłej nocy, wspaniałej inspiracji i świetnych pomysłów na jutro, dobrego nastroju i najlepszego poranka.

Po ciężkim dniu, hałasie i krzątaninie, noc przyniosła ci, ukochani, ciszę, spokój, spokój, abyś wypoczął, abyś pogrążył się na oślep w świat magicznych snów i sny. Dobranoc, miłe, słodkie sny, niech gwiazdy zapewnią ci duchową harmonię, a księżyc nagrodzi cię zdrowiem, mądrością i pięknem!

Jesteś moją obsesją, kochanie. Ciągle o Tobie myślę – rano, po południu, wieczorem, a nawet w nocy! A teraz kładę się spać, zamykam oczy, widzę cię, słyszę twój głos, czuję twój oddech. A moja ręka sięga po telefon, aby powiedzieć Ci o tym SMS-em i życzyć dobrej nocy…

Umiłowani! Mieliśmy wspaniały dzień i musimy iść na odpoczynek! Życzę dobrych, słodkich snów! Niech będą spokojne i spokojne, abyś się wyspał i zregenerował siły na nowy dzień! Kiedy zamkniesz oczy, pomyśl o tym, o czym marzysz, a na pewno się spełni. Przecież wiesz, że myśli materializują się, a jeśli każdej nocy przed pójściem spać marzysz o jednej rzeczy, to z pewnością spełni się to w prawdziwym życiu. Śnij więcej we śnie, kochani, a te cudowne noce dadzą Ci możliwość zrealizowania swoich marzeń w życiu. Niech każdy sen będzie dla Ciebie najprzyjemniejszy. Za każdym razem pozwól marzyć tylko o dobrych rzeczach.

Najpiękniejsze życzenia dobrej nocy z głębi serca

Najpiękniejsze
dobranoc życzy z głębi serca

Ciężko mi być z dala od Ciebie! Śpij spokojnie i spokojnie i nie myśl o problemach. Pozwól robić zdjęcia malowniczym krajobrazom, a ja będę czekał dla was tam. Będziemy tylko we dwoje i nikt nie ośmieli się nam przeszkadzać do samego rana! Obsypnę was pocałunkami na całym ciele i będziemy leżeć na piasku słuchając ryku fal.

Dobranoc, mój słodki, niezwykły, najbardziej pożądany książę.Czas zostawić wszystkie zmartwienia i oczyścić myśli z codziennego zamieszania, zmartwień, planów i poszukiwań sposobów na osiągnięcie celów. Nadszedł czas na całkowity relaks, odprężenie i zanurzenie w wieczornej błogości komfortu i beztroski. Posyłam Ci te słowa, abyś wiedziała, co o Tobie myślę, rzucam, że przed pójściem spać zawsze myślę o nas, planach stroboskopowych, wyobrażam sobie naszą przyszłość. A potem śnię o tobie całą noc. Idziemy z wami trzymając się za ręce. Wszystko dlatego, że naprawdę, naprawdę za tobą tęsknię. Jakże chciałbym teraz usiąść obok Ciebie, napić się herbaty, spotkać noc w Twoich ramionach, spojrzeć w Twoje głębokie i namiętne oczy, usłyszeć Twój pociągający i podniecający głos. Chcę cię zobaczyć. Chcę szybko zasnąć, żeby cię zobaczyć, choćby tylko we śnie. Dobranoc.

Uśmiechnij się do zachodzącego słońca, zobacz je o zachodzie słońca, przykryj zasłoną i idź spać.

Moje życie nie byłoby takie piękne, gdyby nie ktoś, kto jest mi bliski. Obok niego czuję się nie tylko szczęśliwa, ale i chroniona. Pomaga mi we wszystkim i za to jestem mu bardzo wdzięczna. Z każdym nowym dniem rozumiem, że miałam szczęście wtedy cię poznać. Stałeś się jedyną miłością mojego życia. A teraz chcę, żeby wszystko ułożyło się dla ciebie dokładnie tak, jak tego chcesz. I na koniec, kiedy nadejdzie czas, abym odszedł, chcę ci powiedzieć, abyś zawsze starał się być dobrym człowiekiem.Nigdy nie próbuj robić złych rzeczy, ponieważ to one sprawią, że będziesz mieć problemy. Działaj uczciwie, a wtedy wszystko będzie z tobą w porządku. I spróbuj się dziś wyspać. Bo to zdrowy sen, który będzie dla Ciebie najlepszym lekarstwem na wszystko. I pamiętaj, że bardzo cię kocham.

Moja piękność, noc wkradła się niezauważona. Dzień minął tak szybko, bo spędziłem go z tobą! Mam nadzieję, że kiedyś wspólnie spotkamy świt i będę mógł rozpocząć nowy dzień z Twoim luksusowym uśmiechem! Zamknij swoje najsłodsze oczy i szybko zasypiaj, aby dobrze odpocząć! Kocham cię i już za tobą tęsknię* Dobranoc kochanie!

Niech noc, uwolniona z jasnych kajdan słońca, rozwinie swoje zadymione skrzydła snu i okryje cię nimi, łagodząc niepokoje i zmartwienia minionego dnia. Aby twój odpoczynek, ukochany, był wygodny i spokojny, pomóż oczyścić myśli i odświeżyć umysł, abyś jutro mógł łatwo rozwiązać wszystkie życiowe zadania.

Noc jest taka magiczna i piękna. Życzę wspaniałych wakacji, które z pewnością dodadzą Ci energii i przyczynią się do pomyślnego zakończenia pracowitego dnia. Życzę wam, abyście znali nocny odpoczynek, który musi koniecznie nastawić was na pozytywną falę. Dzięki możliwości nabrania wystarczającej ilości energii jest szansa, aby rano spojrzeć na siebie w lustrze i przyznać się przed sobą: „Tak, jestem piękna i urocza, a młodość po prostu błyszczy”. Pragnę, aby pod wpływem aksamitnej nocy wydarzył się taki cud, który staje się przyjacielem każdej osoby dbającej o swoje zdrowie. Niech będzie w tobie wystarczająco dużo energii niezbędnej do energicznego działania. Dobranoc, moja ukochana kobieto. Jako Twój wierny towarzysz będę chronić Twój cenny sen.

Moja droga, gdziekolwiek teraz jesteś, kocham cię, oddycham tobą. Każda chwila z tobą to raj na ziemi. Wydaje mi się, że nasz związek będzie trwał wiecznie i mam taką nadzieję. Śpij bardzo dobrze, moja radość, aby twoje ciało odpoczywało na wyczyny, które niewątpliwie dokonasz jutro. Będę tam, abyś niczego się nie bała, abyś czuła się spokojna i komfortowa, ogrzeję Cię moją miłością i ciepłem. Jeśli jesteśmy razem, nie będziesz musiał się martwić i martwić. Abyście byli szczęśliwi, przeniosę wszelkie góry, zrobię wszystko, co ode mnie zależy. Poprawię wszystkie moje niedociągnięcia i będę dla Ciebie najlepszym człowiekiem. Gdybyś tylko była ze mną, gdybym tylko pozwoliła Ci kochać i dotykać.Dobranoc, moje słońce, chcę, aby twój sen był bajeczny, magiczny i przyjemny. Aby ta magia była zawsze obecna w Twoim życiu.

Dzień jest gdzieś za nami, a piękna noc słusznie wchodzi w pełni. Gwiazdy rozpoczynają wesoły okrągły taniec wraz ze wspaniałym miesiącem. Wołam cię kochanie, aby życzyć ci dobrej nocy. Niech ta noc podaruje Ci najprzyjemniejszy, słodki sen, który spełni się o poranku. Niech moja miłość będzie dla ciebie talizmanem w nocy. Niech nocny odpoczynek da ci żywotność, siłę. Dobranoc, moja radość, dobranoc i najsmaczniejsze sny. Niech gwiazdy zaśpiewają Ci kołysankę, a jutro czeka Cię szczęście.

Bardzo trudno mi zasnąć samemu. Pamiętam nasze spotkania, Twoje uściski, czułe pocałunki. Tęsknię za Tobą. Teraz jestem smutny w samotności. Więc chcę tylko usłyszeć twój głos, życzę dobrej nocy. Spójrz teraz na księżyc. Ja też na nią patrzę i chcę zobaczyć twój wygląd. Teraz już wiem, że jesteś blisko. A teraz musisz spać spokojnie. Pomarzmy razem. Wystarczy narysować nas w głowie za 10 lat lub nawet na starość. Trudno mi sobie wyobrazić siebie bez przyjaciela takiego jak ty. Kochani, życzę dziś spokojnych snów i przywrócenia sił na jutrzejszy dzień roboczy. Niech cichy wiatr za oknem zaśpiewa Ci kołysankę, a ja dam mu moje słowa miłości. Śpij dobrze!

Chłopiec, który podbił moje serce i na zawsze ukradł moją duszę, słodkie sny dla Ciebie, spokojna, pogodna, inspirująca i spokojna noc.Ukradkiem, w moich snach, dotknę opuszkami palców Twoich zwiewnych i żywych snów. Wyślę moją nieskończoną, jasną, czułą miłość przez niewidzialne żyły wszechświata. Będę strzegł twego snu jak orzeł, aby siły zła nie przeniknęły do ​​niego. Aby nic nie przeszkodziło Ci w odpoczynku i napełnieniu sił, zdrowiem, energią ciemnej, aksamitnej nocy. Moja droga, najbardziej upragniona, piękna, ukochana, niech księżyc ogarnie Cię swoim sennym, nieco chłodnym światłem, wyrzucając z Ciebie wszystkie niepokoje dnia poprzedniego, wszystkie ciężkie myśli, problemy, trudy, urazy, wszelkie złe i nieprzyjemne wrażenia, abyście rano byli odnowieni, pogodni i napełnieni natchnieniem i miłością.

Kochanie, życzę ci tak słodkiej i czułej nocy jak moje pocałunki. Życzę dobrych snów, które przeniosą Cię do bajecznego świata snów i pozwolą rozpłynąć się w snach.

Kochanie, ratuj mnie! Jestem w niewoli moich pragnień, one mnie całkowicie opanowały. Wróć do domu pod kołdrą i pomóż mi się uwolnić. Czekam niecierpliwie, marniejąc z lubieżności. Umówmy się na burzową noc, a wtedy razem wpadniemy w ramiona Morfeusza.

Życzę dobrego snu! Owiń się kocem. Zamknij piękne oczy i podłóż pełne wdzięku dłonie pod głowę, jak w dzieciństwie. Zanurz się we śnie, jak w bajce! Zawsze pamiętaj, że jesteś najpiękniejsza na świecie! Mój drogi kocham cię! Dobranoc!

Kochanie, dziękuję za twoje szczere uczucia i uwagę! Twoje wzruszające i szczere słowa o miłości zaprowadziły mnie do duszy, do najbardziej żywych. Poruszyłeś mnie do łez, zdałem sobie sprawę, jak bardzo jesteś mi drogi. Dziękuję za każdą wspólnie spędzoną chwilę. Uszczęśliwiasz mnie i nie mogę się doczekać następnego dnia, kiedy cię znowu zobaczę. Dobranoc kochanie!

„Kochanie, jesteś skarbem mojego życia. Jestem ogromnie wdzięczna Bogu za Ciebie! Niech tej nocy zobaczysz w swoim śnie coś inspirującego, a rano będziemy dalej wspólnie podbijać świat!

Jak bolesna i smutna jest rozłąka z tobą! Zostałem zmuszony przez wolę okoliczności do opuszczenia Ciebie i tęsknię za Tobą tak bardzo, że moje serce jest rozdarte na strzępy. Mam nadzieję, że dziś wieczorem dobrze odpoczniesz i prześpisz się. Jutro będzie bardzo długi dzień, pod koniec którego na pewno spotkamy się i połączymy w długim i namiętnym pocałunku.

Kochanie, tak bardzo chcę zasnąć w Twoich ramionach, chcę usłyszeć Twój delikatny aksamitny głos, poczuć dotyk Twoich silnych dłoni. Tak bardzo pragnę cię spotkać w krainie bajecznych snów. Ale niestety dobranoc mogę powiedzieć tylko słowami. Kochanie, naprawdę nie chciałbym się teraz z tobą rozstać i dalej rozmawiać o wszystkim na świecie przez całą noc, ale niestety nadszedł czas na odpoczynek. Mam nadzieję, że spotkamy się we śnie, żeby nie rozstać się nawet na minutę. Dobranoc, zasypiam myśląc tylko o Tobie, kochanie, i wiem, że Ty też myślisz w tej chwili o mnie. Poproszę księżyc, aby zajrzał do twojego okna i zaśpiewał ode mnie kołysankę. Kochani, życzę, aby spełniły się wszystkie wasze najlepsze i najjaśniejsze marzenia. Życzę, aby we śnie pojawiły się rozwiązania wszystkich problemów. Mój jedyny, tęsknię za tobą, czekam na ciebie. Dobranoc, moja radość.

Moja ukochana, moja druga połówka, nie mogłam dzisiaj z tobą zostać, ale jestem pewna, że ​​możesz spać spokojnie beze mnie. Życzę dobrej i dobrej nocy. Mam nadzieję, że przy moim bezpośrednim udziale będziesz miał zabawny i ciekawy sen. Na pewno postaram się zaistnieć w Twoim śnie. Kocham cię, więc bardzo się martwię. Powinnaś się wyspać, żeby jutro w dobrym humorze czekać na mnie z pracy, bo przyjadę wcześniej, abyśmy mogli być sami, abyśmy mogli wyjść na spacer lub obejrzeć film. Życzę, abyście nie myśleli o niczym złym, bo w ten sposób nie będziecie mogli spokojnie spać.Jesteś moją najpiękniejszą i posłuszną, więc jak najszybciej zaczniesz przygotowywać się do snu.

Dobranoc i dziękuję, że jesteś sobą – moje marzenie i nadzieja!

Najcieplejsze życzenia dobrej nocy z głębi serca

Bardzo dobrej nocy życzenia

Woła Cię magiczny świat snów, gdzie nimfy krążą w pięknym tańcu, a Biały Królik rozmawia z Kotem z Cheshire. Niech twoja poduszka będzie miękka, kocyk przytulny, a noc daje spokój i siłę nowym fantastycznym osiągnięciom.

Moja kochana dziewczyno, teraz będziesz musiała zamknąć swoje niesamowite oczy, których nie mam dość, bo jest już noc. Naprawdę chcę się położyć obok ciebie, trochę z tobą porozmawiać, a raczej życzyć miłej i dobrej nocy, abyś mógł spokojnie położyć się do łóżka i nie myśleć o niczym. Bardzo często budzisz się w nocy, bo niepokoją Cię koszmary, boisz się. Wszystko to wynika z tego, że przed pójściem spać myślisz tylko o pracy, tylko o problemach, nie odpoczywasz, nie odpuszczasz tego dnia ze swojego życia. Chcę, żebyś teraz zamknął oczy i myślał pozytywnie. Jesteś taką miłą i spokojną dziewczyną, nie powinnaś cierpieć z powodu swojej pracy, z powodu problemów nieznajomych dla ciebie. Bardzo cię kocham, moja piękna! Dlatego życzę tylko dobrej nocy, tylko przyjemnych snów. Mam nadzieję, że teraz mnie wysłuchasz i usuniesz wszystkie złe myśli z głowy.

Dobranoc, kochanie! Chcę dać tej nocy pocałunek, który przetoczy się przez dzielnice sennego miasta i włamie się do twojego okna, zanurzy cię w słodkim całunie snów i fantazji, przejdzie przez twoje ciało płonącą falą i wróci do moich ust z Twój słodki smak i delikatny aromat.

Dobranoc kochanie. Życzę dobrego i wspaniałego snu, abyś się dobrze wyspał i obudził w dobrym nastroju, z natchnieniem duszy. Niech ta noc będzie wypełniona pociechą i spokojem, a poranek niech przyniesie jasną radość i promienie szczęścia.

Noc zakryła hałaśliwe miasto i pogrążyła nas w ciszy. Zamknij oczy, moja droga, i trochę odpocznij. Odłóż wszystkie plany i marzenia na jutro, a teraz połóż się i śpij spokojnie. Jak zawsze szepczę mi do ucha, że ​​bardzo cię kocham.

Kolejny dzień, w którym byłeś, moja droga, już się skończył. Słońce zniknęło za horyzontem, a na jego miejscu świeci już księżyc, oświetlając tę ​​piękną noc. Nie smuć się, moja droga, że ​​dziś razem nie zaśniemy, bo przed nami jeszcze całe życie pełne uśmiechów, śmiechu i szczęścia. Teraz w ogóle nie rozumiem, jak mogłem żyć bez Ciebie przez cały ten czas, prawdopodobnie nie żyłem w pełnym tego słowa znaczeniu. Udekorowałeś moje życie kolorami, oddychałeś świeżym powietrzem i wszystko wokół świeciło. Okazuje się, że bycie szczęśliwym jest tak proste, że wystarczy umieć trzymać ukochaną osobę za rękę w momencie, kiedy tego chcesz. Twoje kruche ramiona stały się dla mnie prawdziwym wsparciem.Wiem, że jesteś bardzo zmęczony, więc idź spać, moja droga, obyś miał słodkie sny.

Dobranoc kochanie! Niech cudowne ciepłe sny ustawią się w długiej kolejce, spiesząc się jak najszybciej zadowolić wielokolorowymi kolorami fantastycznych wizji, a zastępując się nawzajem, niech na długo zagoszczą w Twojej duszy burzliwej inspiracji i najjaśniejsza radość!

Miasto spowija tajemnicza ciemna noc – pani snów. Zostaw wszystkie problemy i smutki w mijającym dniu, odrzuć niepokojące myśli i zanurz się w otchłani tęczowych snów. Obyś spał słodko – słodko… Dobranoc!

Kochanie, pozwalam nocy przejąć kontrolę i położyć cię do łóżka z delikatnym autorytetem. Niech jako troskliwa niania otuli Cię kocem bezpiecznych snów, a ona sama nie zamknie oczu-gwiazd aż do rana. Życzę, abyś z pierwszymi złotymi promieniami wstała z łóżka odnowiona, pogodna i radosna i obdarzyła mnie swoim słonecznym uśmiechem.

Nie wiem jak ty, ale nie mogę spać. Ciągle myślę i myślę o Tobie, o tym, gdzie jesteś i co robisz, czy myślisz o mnie. A może po prostu nie możesz spać myśląc o mnie? W każdym razie życzę Ci najsłodszych snów, jakie możesz mieć. Niech twoje ciało nabierze siły, a duch zostanie uwolniony od złych myśli tej nocy.

Jestem sam w domu, leżę w zimnym łóżku i myślę o tobie.Nie mogłem tego znieść i chwyciłem telefon, aby życzyć najpiękniejszemu i najmądrzejszemu facetowi na świecie spokojnej i dobrej nocy!

Niech poranek przyniesie radość, wiedząc, że noc się skończyła. To wspaniale, gdy budzisz się po koszmarze lub ciężkim śnie, patrzysz na jasne promienie świtu, które flirtują z twoimi zasłonami i cieszysz się, że to był „tylko sen” i że nigdy się nie spełni w rzeczywistości, bo taka fabuła jest po prostu nierealne w prawdziwym życiu. Ale o wiele trudniej jest obudzić się, gdy sen był słodki i piękny, ale to nie ma znaczenia. W końcu marzenia mogą rysować ci, którzy mają talent artysty. Dlatego wieczorem życzę, abyście o niczym nie myśleli, tylko spali spokojnie, wiedząc, że wszystko, co złe, rozpłynie się w promieniach porannego świtu, a dobro da siłę do nowych początków, inspiracji i twórczych osiągnięć. Dobranoc kochanie!

Moje ulubione, kochanie! Życzę Ci cichej i spokojnej nocy, spokoju i błogości. Pozwól mi przyjść do Ciebie w snach w postaci pięknej wróżki. Spełnię wszystkie Twoje pragnienia i marzenia, zawsze będę z Tobą ukochana, przyjaciółka i wierna asystentka! Niech śpiew ptaków przypomni wam o naszej miłości, a gwiazdy dadzą odległe kosmiczne światło! Kocham Cię!

Noc to świat marzeń, świat fantazji, świat, w którym nie są potrzebne żadne dodatkowe słowa… I życzę Ci w nim najsłodszych snów!

Teraz mogę zasnąć. Wiedz, że wszystkie moje myśli przed pójściem spać dotyczą tylko ciebie, moja ukochana. Tak bardzo pragnę, żebyś tam teraz była, przytulała mnie i całowała, szepcząc mi do ucha różne słodkie bzdury. Pragnę, abyś tak jak ja zasnęła myślami o mnie, a także marzyła o naszym spotkaniu. Moja miłość i troska ogrzeją Cię tej nocy.

Chcę życzyć mojej miłości słodkich snów i słodkich snów! I w tym okrągłym tańcu marzeń pozwól mi być twoją dobrą wróżką, która zaprowadzi cię do cudownego źródła heroicznej siły, zdrowia i wigoru. Chciałbym, żeby twoje łóżko było ciepłe, jak moje uściski, poduszka miękka, jak jedwab moich włosów. Posyłam ci teraz buziaka – łap go!

Noc otworzyła ramiona, a ja spokojnie odpuszczam, kochanie, i życzę dobrego snu, nabierz sił, aby z uśmiechem, z radością witać nowy dzień , pełen ufności i radosnych nadziei. W międzyczasie odpocznij i obyś marzył o marzeniu i drodze do jego realizacji. Słodkie, przyjemne i prorocze sny dla Ciebie!

Jeśli nie chcesz, aby szary wilk przyszedł do ciebie, musisz udawać, że śpisz. Zamknij oczy i pomyśl o mnie, zrobię to samo. Kocham cię.

Dobranoc kochanie! Obyś śnił o szczęściu, niech anioły strzegą twojego snu i przynoszą bajeczne sny.Jutro będzie nowy dzień i będzie pięknie, bo w nim będziesz. Słodkich snów, kochanie, zawsze jestem z Tobą, nawet gdy śpisz, stale strzegę Twojego spokoju.

Gwiazdy migoczą na niebie, rozświetlając nocną krainę. Miesiąc jak gubernator Stoi na straży spokoju i ciszy. Wszyscy odpoczywają i nadszedł czas, abyś spała, mój niespokojny pracoholiku. Zostaw wszystko na jutro. W końcu poranek jest mądrzejszy niż noc. Dobranoc, kochanie. Niech czarodziej zapewni ci najlepszy sen. Niech nocny odpoczynek będzie spokojny i doda Ci sił na jutro. Niech twoje ukochane marzenie spełni się jutro. Dobranoc, moja ukochana, jedyna i najbardziej ukochana osoba.

Najlepsze życzenia dobrej nocy, z głębi serca

Piękne
dobranoc życzenia do łez

Kochana, zasypiaj i przeglądaj kolorowe sny, jak alfabet na obrazkach, gdzie są kolorowe fotografie. Wybierz stronę, na której jasno świeci księżyc i tam tańczy wspaniały taniec z gwiazdą. A inne gwiazdy razem, śpiewane są im piosenki na żywo. To jest sen i jest jak bajka. W tym jest tylko szczęście i dobro. Śpij kociaka bardzo słodko, dobranoc i miłości.< /p>

Moja droga dziewczyno, dziś znowu śpisz sama. Jestem smutny i samotny bez ciebie. I bardzo chciałbym, żeby gwiazdy, które dziś tak jasno świecą na niebie, dawały wam magiczne, kolorowe sny. I życzę dobrej nocy, delikatnie pocałuj i przytul. Obiecuję, że wkrótce będziemy razem.Dałbym ci niebo, ale jest tak wysoko… dałbym ci morze, ale jest tak szerokie… dałbym ci słońce, ale jest tak gorąco… dałbym ci siebie, ale już jestem twoja. I naprawdę chcę dzisiaj z tobą zasnąć. Śpij, mój aniele, słodkich snów. I niech nikt nie zakłóca spokoju mojej ukochanej. Niech w Twoim łóżku zapanuje komfort i ciepło.

Dobranoc! Niech przyniesie ci tylko najpiękniejsze i najbardziej wyraziste sny. Niech da ci siłę i energię na jutro, cudowny dzień.

Lekkim krokiem, powoli, przychodzi do nas pani ciemności – żółtooka noc. Gwiazdy radośnie mrugają do siebie, czekając na randkę z przystojnym miesiącem. Ciekawie jest oglądać nocne niebo, patrzeć na gwiazdy i spełniać najcenniejsze życzenie. Moje pragnienie jest bardzo proste, aby być zawsze z tobą, moja miłości. Ale musisz trochę poczekać, ale na razie życzę dobrej nocy, moja jedyna. Obyś miał przyjemny, słodki sen, w którym na pewno będę. Niech dobry anioł chroni twój nocny odpoczynek.

Słodkich snów mój wszechświat! Obyś miał tylko przyjemne sny, puszyste chmury i jasne karuzele radosnych wydarzeń. Życzę, abyś obudził się z uśmiechem na swoich pięknych ustach i jasnym światłem w oczach bez dna.

Na niebie gwiazdy zapalają się jak żarówki. Wieczór nadchodzi sam. Dzień to tylko wspomnienie. Kochanie, czas do łóżka. Niech gwiazdy zaśpiewają ci kołysankę. Dobranoc, kochanie, i słodkich snów. Niech nic nie zakłóca nocnego odpoczynku. Odpocznij i zyskaj nową siłę na jutro. Niech dobry anioł chroni twój spokojny sen, a moja miłość będzie strażnikiem twojego odpoczynku. Wszystkiego najlepszego, kochanie. Niech jutro spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Kocham cię.

Nie bez powodu mówią, że noc jest najbardziej tajemniczym czasem, ponieważ to właśnie w nocy człowiek staje się bardziej uczciwy, pozostając sam ze sobą. Noc to czas tajemnic i myśli o najskrytszych, a kładąc się do łóżka śnimy o tym, co najbardziej intymne i myślimy o najbardziej potrzebnej osobie, bez której bardzo trudno jest nam żyć choćby jeden dzień. Osoba, o której ciągle myślę, to Ty, bo dla mnie jesteś najlepszy i bardzo Cię kocham. Mam nadzieję, że jest to wzajemne, a teraz myślałeś o mnie, zanim otrzymałeś wiadomość. Życzę dobrej nocy i przyjemnych snów. Śpij słodko w swoim łóżku i pamiętaj, że kocham Cię szaleńczo, jesteś dla mnie wszystkim, jesteś moim sensem życia!

Mój ukochany człowieku, moje wsparcie i nadziejo, życzę ci dobrego snu, bo miałeś ciężki dzień.Obyś marzył o swoich ulubionych grach wideo. Pozwalam ci o nich pomarzyć, bo sam zabroniłem ci ich dzisiaj grać. Ale musisz wstać wcześnie rano, aby jak najwcześniej iść do pracy i dokończyć całą pracę. Więc jeśli teraz pójdziesz spać, to jutro zobaczysz, jak łatwo jest rano wstać do pracy. A w pracy wszystkie twoje sprawy zostaną załatwione bardzo szybko, dzięki czemu możesz wcześniej wrócić do domu. Mam nadzieję, że taki wczesny sen stanie się dla Ciebie nawykiem. Uwierz, że nadal masz czas, aby podziękować mi za to, że kazałem ci przemyśleć swój schemat. A teraz zapominamy o wszystkich przypadkach i zasypiamy, prawda kochanie? Wierzę w ciebie moja droga. Kocham Cię!

Mój drogi chłopcze! Dziękuję, że mnie gościłeś, za nasze spotkania pełne miłości i romansu. Ale dzieli nas gwiaździsta noc i odległość. Ale nawet jeśli jesteś daleko, nadal czuję twoją duszę blisko mojej. Idź wkrótce do łóżka. Osobiście moje oczy już opadają. Ale nie zapomnij jeszcze mocniej zaciągnąć zasłon. Dzisiejsza noc nie jest pochmurna. Księżyc i gwiazdy na pewno zajrzą w twoje okno i pomyślą o planach porwania tak pięknego faceta. Ale wiesz, że jestem zazdrosny. Niech twój sen będzie spokojny, jak nasza miłość, tak bezchmurny jak dzisiejszej nocy i nikt nie może ci przeszkadzać. Chyba że mogę obudzić Cię wcześnie rano z najlepszymi życzeniami na nowy dzień. Nie mogę się doczekać, aby ponownie usłyszeć od ciebie.Życzę dobrej nocy i kolorowych, niesamowicie kolorowych snów, w których na pewno będę obecny!

Nadeszła noc, szkoda, że ​​nie możesz mnie pocałować na dobranoc… Moje serce jest smutne, bo będę musiała być sama do rana 🙁 Życzę ci dobrze noc, bardzo, bardzo cię kocham!

Każdego dnia nie mogę się doczekać wieczoru, aby cieszyć się pięknem twoich zamkniętych oczu przed pójściem spać! Dotykać ust rzęsami i życzyć dobrego snu! Te chwile są dla mnie bezcenne, co noc pragnę Cię widzieć w moich ramionach! Nie znajduję lepszego momentu w moim życiu niż bycie obok Ciebie i bez względu na to, co dzieje się wokół nas, najważniejsze jest to, że jesteś ze mną i dotykam Cię! Jesteś snem mojego snu, jesteś snem mojego snu, jesteś moim wszechświatem! Życzę wam, abyście poczuli moją obecność nawet we śnie, ale w rzeczywistości pragnę, abyście poczuli moją bezgraniczną miłość! Zamknij swoje piękne oczy, moja miłości, i odpocznij! Jutro obudzę Cię delikatnym dotykiem ust do Twoich rzęs i jako pierwsza sprawię Ci uśmiech na dobry nastrój! Dobranoc, kochani, słodkich snów i przyjemnego, nocnego odpoczynku duszy i ciała! Do widzenia, zasypiaj!

Moja miłość do ciebie jest bardzo wielka, bardzo wysoka i czysta. Życzę słodkich snów i proszę, abyś nigdy nie zapomniała o swoim mężczyźnie, nigdy go nie opuszczała. Nie zostawiaj mnie, bo nawet teraz bez Ciebie czuję się bardzo źle. Wiem, że teraz nie możesz się przytulić, ale nie możesz rozkazywać swojemu sercu, a ono po prostu wyrywa się z klatki piersiowej i próbuje wrócić do obiektu swojej słabości. Jesteś dla mnie najdroższym człowieczkiem, nie pozwolę ci być daleko. Obiecaj, że zawsze będziemy blisko, że oaza naszej miłości nigdy nie będzie pusta, że ​​kłótnie, konflikty, problemy i smutek nigdy jej nie wysuszą. Za bardzo cię kocham, żeby cię stracić przez cokolwiek. Gdzieś daleko jest moja dusza, jest obok ciebie, lata wokół ciebie, bo bez ciebie nie może przetrwać. Kocham Twoje ciepłe i czułe dłonie, które bardzo delikatnie mnie dotykają, kocham Twoje usta, które dają mi czułość i przyjemność.

Umiłowani, przygotujcie się na przyjmowanie gości. Wkrótce przyjdą do ciebie senność i sen. Bądź gościnną gospodynią, spotykaj się z gośćmi zgodnie z oczekiwaniami: w pozycji poziomej, na miękkim łóżku iw pięknej piżamie. Zabawiaj gości słodkim ziewnięciem i całkowitym relaksem. Dobranoc kochanie!

Kochanie, o późnej godzinie piszę do Ciebie, aby powiedzieć Ci, jak bardzo Cię kocham, życzyć Ci dobrej nocy i przyjemnych snów. Niech te szczere i proste słowa sprawią Ci przyjemność i ogrzeją Cię w chłodną noc!

Umiłowani, życzę dobrej nocy i najwspanialszych, najmilszych, najbardziej żywych snów.Życzę Ci dobrego snu, oderwania się od codzienności i życiowych problemów, lotu po kraju Twoich marzeń i nadziei, a także obudzenia się z niesamowitą chęcią i chęcią przetłumaczenia Twoich pomysłów i realizacji Twoich planów.

Tęsknię za twoim głosem, w porównaniu szmer wody brzmi szorstko! Tęsknię za twoimi oczami, w porównaniu z nimi gwiazdy wydają się przyćmione! Tęsknię za twoimi włosami, jedwab wydaje się sztywny w porównaniu! Tęsknię za tobą, mój skarbie, ponieważ sen cię dziś skradł!!!

Moja droga, chcę ci zdradzić sekret. Po prostu uwielbiam patrzeć na Ciebie, kiedy śpisz, więc zawsze staram się zasypiać później niż Ty i wstawać wcześniej, chociaż zazwyczaj tego nie zauważasz, bo udaje mi się na czas odwrócić i zamknąć oczy. A teraz życzę dobrej nocy i obiecuję, że zrobię wszystko, aby nikt i nic nie przeszkodziło Ci w dobrym śnie. Jesteś mną tak zmęczony, że po prostu nie możesz się wyspać, ale potrzebujesz tego. Uwierz mi, twoje zdrowie jest dla mnie o wiele ważniejsze niż praca, więc nawet nie myśl o tym, że znowu będziesz pracował do późna, a rano zrywasz się i biegniesz do pracy. A teraz zamknijmy oczy i pomyślmy o czymś przyjemnym i dobrym. Mam nadzieję, że wyśni Ci się piękna bajka, którą z pewnością ożywię. Dobranoc i dobranoc, kochanie.

Moja droga księżniczko! Życzę Ci beztroskiej, spokojnej, aksamitnej, cichej, spokojnej, kolorowej, błogiej nocy! Niech magiczna, miła wróżka przyleci do ciebie we śnie i spełni wszystkie twoje pragnienia, ale tylko w rzeczywistości! Niech Wszechświat delikatnie otuli Cię swoim kosmicznym kocem i zapewni harmonię w Twojej duszy i spokój w Twoim sercu! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Cię we śnie, aby przytulić i jeszcze raz powiedzieć, jak bardzo Cię kocham! Nie chcę się z tobą rozstać ani na minutę, nawet we śnie, jesteś moja zarówno we śnie, jak i w rzeczywistości! Niech ta noc w połączeniu z moimi uściskami i życzeniami da ci siłę na jutro! Życzę Ci przed pójściem spać zanurzyć się w oceanie przyjemnych snów i zasnąć z uśmiechem na ślicznej buzi! Chcę zostać twoim upragnionym księciem w królestwie Morfeusza i kochać cię przez całą noc! Niech magia nocy da ci pewność siebie i jasne myśli, a moja obecność obok ciebie da ci ciepło mojego serca! Dobranoc!

Nadeszła noc. Okolica jest ciemna i cicha. Wszyscy kładą się na odpoczynek i sen. A ty, moja słodycz, od dawna musiałaś iść do łóżka. Życzę mojej słodkiej dziewczynie bardzo miłej nocy. Niech dobroduszna czarodziejka przyjdzie do mojej ukochanej podczas snu i jak w bajce spełni twoje najbardziej upragnione marzenie. Niech sny mojej ukochanej będą słodkie jak dżem. Niech aniołowie chronią twój sen, a czysty i jasny księżyc strzeże ciszy i spokoju. Niech wszystko będzie z tobą w porządku i tylko dobro będzie twoją gwiazdą przewodnią.Wiedz, że nawet jeśli jesteś daleko ode mnie, zachowam twoje marzenia i dam mojej dziewczynie najspokojniejsze sny. Dopóki żyję, będę dawał Ci pociechę i czułość, aby moja słoneczna księżniczka niczego nie potrzebowała. Wiedz, że moje serce zawsze będzie twoje. Najsłodsza noc, moja ukochana, ciepła i delikatna, moja jedyna i droga.

Więc resztki dnia wypaliły się, na ziemię zapadł szary wieczór. Niech stary dzień zabierze ze sobą wszystkie niepokojące myśli i doświadczenia. A ty, owinięty kocem, zamknij oczy i poddaj się spokojnemu snu. Obyś z pewnością marzył o szczęściu. Dobranoc!

Ciepłe życzenia dobrej nocy

Powiedz dobranoc, dobranoc, z głębi serca

Mówią, że miłość jest jak sen. I życzę ci, abyś dziś wieczorem miał sen, który wygląda jak miłość. Za naszą miłość z tobą! Niech będzie tak jasna i głęboka, delikatna i namiętna, i pozwól mi być w niej! Dobranoc kochanie!

Niech moja miłość, opieka i ciepło otoczą Cię chmurą szczęścia i spokoju. Dobranoc!

Niektórzy z nas nie lubią tak wcześnie zasypiać. Ale z drugiej strony wiem, że ten ktoś w ogóle nie może rano wstać i błaga mnie, żebym go nie budziła jeszcze przez kilka minut. Chcę zauważyć, moja droga, że ​​jesteś bardzo kiepski w udawaniu, że śpisz, więc nie musisz przerywać komedii rano, bo wiem, że już nie śpisz. Teraz chcę życzyć ci dobrej nocy i powiedzieć, że dobre i przyjemne sny są ci dostarczane tylko wtedy, gdy natychmiast zasypiasz i nie grasz w gry na telefonie przez długi czas. Moja droga, wiesz, że twoje zdrowie jest dla mnie bardzo ważne, więc staraj się iść wcześnie spać, aby przespać osiem godzin. Możesz spać dłużej, ale dzieje się tak, jeśli w ogóle kładziesz się spać wcześnie.I naprawdę nie mam takiej nadziei. Kochani, nie przejmujcie się tym, że nie macie czasu na dokończenie rzeczy, bo możecie je zrobić rano.

Jesteś moją radością, szaleństwem i szczęściem. Jestem nieskończenie wdzięczny losowi za to, że tak jasny promień pojawił się w moim życiu i uzdrowił moje zranione serce. Dziękuję, że mnie uszczęśliwiłeś. Teraz chciałabym być obok Ciebie, przytulić, pocałować. Dobranoc, kocham cię i tęsknię za tobą.

Z całego serca życzę miłego, ciepłego, przytulnego i dobrego wieczoru.

Moja czułość, tak często cię obrażam, ale wiedz, że teraz, kiedy nie ma cię ze mną, moje myśli są tylko o tobie. Przeglądam nasze zdjęcia, ponownie czytam naszą korespondencję i rozumiem, że nikomu Cię nie oddam. Nigdy w życiu nie obrażę cię, sprawię, że poczujesz się źle. Chcę życzyć Ci najmilszych snów, będę śnić o Tobie, pocałować Cię w policzek i sprawić, że uwierzysz, że jestem tylko Twoja, że ​​nigdy Cię nie skrzywdzę ani nie sprawię niedogodności. Moje serce tęskni za tobą, chcę usłyszeć bicie twojego serca, które bije zgodnie z moim. Gdybym mógł, poleciałbym do ciebie na skrzydłach mojej miłości, aby powiedzieć ci, jak ważny jesteś. Gdybym tylko mógł, poprawiłbym wszystkie moje błędy, nigdy więcej cię nie zawiodę, nigdy nie zobaczę smutku w twoich oczach. Niech Twoje usta zawsze się uśmiechają, niech zawsze słyszę Twój miły i łagodny głos.

Niech noc przytuli Cię swoimi puszystymi i delikatnymi łapkami, zaśpiewa Ci kołysankę i podaruje Ci najwspanialszy sen na świecie! Dobranoc, mój ukochany człowieku!

Żółtooka noc staje się sama. Daje ludziom spokój i radość. Kochanie, ty też czas spać. Połóż się, moja księżniczko, i odpocznij. Niech nic ci nie przeszkadza we śnie. Niech dobry anioł podaruje ci najpiękniejszy sen. Odpocznij, moja droga, i nabierz sił na jutro. Niech gwiazdy chronią twój odpoczynek i niech miesiąc opowie ci najmilszą historię. Śpij, moja ukochana, dobra i dobranoc tobie. Niech moja miłość da ci ciepło i pociechę. Dobranoc kochanie.

Mój niesamowicie piękny i słodki aniele, życzę ci dobrej nocy! Obyś miał tylko najbardziej luksusowe, tęczowe sny, w których poczujesz się jak księżniczka, a ja zostanę Twoim księciem, który zakochany w sobie do szaleństwa planuje wziąć ślub i urodzić piękną księżniczkę, która będzie kochany przez cały dwór królewski. Jesteś najlepszą rzeczą, jaką mam w tym życiu i wiesz o tym lepiej niż ktokolwiek inny, postaram się zrobić dla Ciebie wszystko, abyś był zawsze szczęśliwy, a nasza miłość nigdy nie przeminęła. Niech tej nocy księżyc świeci przez Twoje okno, a gwiazdy świecą, bo uwielbiasz podziwiać niepowtarzalne piękno przyrody, a gdy widzisz spadającą gwiazdę, składaj życzenia, potajemnie życząc im jak najszybszego spełnienia. Dobranoc moja mała dziewczynko, dobre sny.

Noc to czas na romanse i miłość, przepraszam kochanie, że jestem dziś tak daleko od ciebie. Przepraszam za to. Naprawdę chciałem, żeby moje słowa trochę cię rozgrzały. Postaraj się wcześnie zasnąć, a ja ze swojej strony spróbuję śnić o Tobie, a potem przez całą noc cicho szepczę Ci do ucha, jak bardzo Cię kocham, moja droga. Zauważyłeś, jak ciemne i nieprzyjazne jest dziś nocne niebo, prawdopodobnie doświadcza również ze mną. Jutro nadejdzie nowy dzień, znowu cię zobaczę i poczuję się jak najszczęśliwszy człowiek na świecie, bo mnie kochasz, a ja nie potrzebuję więcej. Twoja miłość oświeca mnie każdego dnia, pomaga mi radzić sobie z trudnościami i pokonywać przeszkody. Dziękuję za to, kochanie, słodkich snów.

Niech wszystkie dobre rzeczy zostaną z tobą, a złe przeminą z tym dniem. Dobranoc i przyjemne sny, kolorowe fantazje i jasne sny. Niech noc pozwoli Ci zatankować nową energię i stawić czoła nowemu, odnowionemu i pełnemu pragnieniu życia dniu!

Życzę ci, mój drogi człowieku, słodkich, przyjemnych snów. Niech miniony dzień zabierze wszystkie nierozwiązane problemy i trudne zadania. Aby nic nie zakłóciło Twojej duszy, Twojego nocnego spokoju i tak wyczekiwanego odpoczynku. Śpij mocno do rana.

Kochanie, chcesz się wkrótce zobaczyć? Następnie postępuj zgodnie z moimi prostymi instrukcjami. Połóż się w łóżku, pomyśl o mnie długo, pamiętaj o wszystkich dobrych rzeczach, które wydarzyły się między nami, zamknij oczy i zasypiaj.We śnie na pewno do ciebie przyjdę i jeszcze raz przypomnę, jak bardzo cię kocham.

Robi się późno, inne czarownice czekają na Łysej Górze. Wezmę miotłę i polecę. Cóż, dobranoc i zdrowy sen, postaram się nie przeszkadzać.

Kochanie, poznałem znajomych, pójdziemy do baru na drinka, potem do sauny, zabierzemy dziewczyny, zdradzę cię, wrócę rano – pijany, w szmince, z damskimi majtkami w kieszeni, zrobię skandal, rozbiję naczynia i … wiem, że nie uwierzyłeś, bo jesteś moim mądrym! 🙂 Dobranoc, ze snem tylko o sobie!

Dzisiaj wróżki marzeń otulą Cię swoimi urokami i zabiorą ze sobą do pięknego świata, w którym nie ma zmartwień, problemów, nieszczęść. Twój dźwięczny śmiech będzie słyszany w całym śpiącym królestwie i będziesz nieskończenie szczęśliwy i pogodny. Będziesz otoczony przez takie piękne ptaki, które do rana będą Ci śpiewać słodkie melodie i tryle!

Dobranoc kochanie! Życzę ci snów tak pięknych jak ty. Pozwól im zabrać Cię do bajecznej krainy, w której spełniają się marzenia, gdzie żyje jasna i wielka miłość.

Życzę ci tęczowych snów, które narysuje życzliwy magik. Niech będą bajką i mnóstwem miłości, tak silnej i szczęśliwej, jak żyje pod naszym kocem. Niech wszystko, co Cię martwi, pozostanie u progu minionego dnia, a w objęciach nocy i osoby, która kocha Cię szaleńczo, czeka na Ciebie pełny i przyjemny odpoczynek.Dobranoc, moja droga!

Mój ulubiony gościu, dzisiaj życzę ci dobrej nocy. Wiem, jak bardzo lubisz spać, dlatego rozumiem, jak bardzo to, co słyszysz, będzie ci drogie. Spotkałem cię dość dawno temu. I od tego czasu jestem z tobą tak szczęśliwy, że całkowicie nie da się tego w pełni wyrazić słowami. Jestem gotowa na nie szalone działania, których nie da się w żaden sposób wytłumaczyć. I mam nadzieję, że wszystko ci się ułoży. Bo naprawdę tego chcę. Chcę też, żebyś dziś wieczorem mogła dobrze spać. Obyś miał miłe sny, które zachwycą Cię moją historią. I obyś zawsze miał wszystko, jak chcesz.

Przeczytaj SMS-a i połóż się w swoim wygodnym łóżku, zamknij oczy i wyobraź sobie: siedzimy na brzegu ciepłego morza, słuchając delikatnej muzyki jego fal, obserwując słońce chowa się za horyzontem. Głaszczę cię po włosach i mówię o silnej miłości. Śpij, moja droga.

Księżyc jest na niebie, co oznacza, że ​​noc otwiera dla Ciebie swoje menu. Koniecznie zamów porcję pięknych snów, zabierz spokój i ciszę na przekąskę, a na deser zafunduj sobie przyjemne fantazje. Dobranoc kochanie.

Niech noc da Ci ciepło, pieści swoją ciszą i spokojem. Niech gwiazdy sprawią, że Twoje marzenia będą słodkie, jasne i piękne. Niech cisza będzie twoim sprzymierzeńcem, a ciemność sprawi, że będziesz spać głęboko i głęboko. Twój sen jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ kiedy śpisz, odpoczywasz zarówno ciałem jak i duszą. Nie myśl o złych, niech myślisz tylko o dobru. Wyobraź sobie, jak Cię pieszczę, jak głaszczę Twoje miękkie i puszyste włosy, całuję Cię w czubek głowy i kładę do łóżka. Jesteś najdelikatniejsza, a ja zrobię wszystko, aby ani jeden włos nie spadł Ci z głowy. Ochronię cię nawet przed diabłem, ze mną poznasz wszystkie odcienie miłości. Jestem twoją ochroną, zawsze o tym pamiętaj. Zapraszam do proszenia o pomoc, ponieważ jesteś mi najbliższą osobą. Nie ma nikogo bliższego i ważniejszego niż ty, a ja to wielokrotnie udowodniłem i udowodnię to nie raz. Zawsze będę u twego boku, bo takiego cudu nie da się zostawić.

Kochanie, życzę Ci dobrej nocy i słodkich snów! Jesteś niesamowicie odważna, silna, piękna, zmysłowa, niezawodna! Jestem bardzo szczęśliwy, że cię mam, zamieniłeś moje życie w bajkę. Twoje dotknięcia, urocze oczy doprowadzają mnie do szału i jestem gotowa na wszystko. Pocałuj kochanie.

Umiłowani, chcę, żebyś zasnął i jeszcze raz pamiętał, że cię kocham, o tym niech miękkie światło księżyca i cicha pieśń gwiazd, które protekcjonalnie kochają, przypominają ci tego. Dobranoc.

Dobranoc kochanie i słodko. Niech tej nocy przyjdzie do Ciebie cudowny sen, który przeniesie Cię do krainy pragnień i upragnionych marzeń, do świata bohaterskich czynów i fantastycznych dokonań. Życzę Ci spać i obudzić się w dobrym nastroju, zostawić uczucie lenistwa w łóżku i udać się na podbój tego świata.

Moja droga i wyjątkowa, wyjątkowa i ukochana, życzę dobrej nocy. Niech noc zamieni się w ekscytującą podróż przez świat marzeń i nadziei, niech twój sen będzie piękny i cudowny, niech twoje ciało odpocznie, a dusza wypełni się inspiracją i jasnym światłem dobroci.

< /div>

Niech noc obdarzy Cię pieszczotą i ciepłem dłoni ukochanej osoby, a także delikatnym pocałunkiem na dobranoc. Bo zasługujesz na wszystko, co najlepsze, czułość, czułość i cudowny dotyk czułości. Twoje włosy jak rzeki mlecznej czekolady emanują zapachem i przypominają prawdziwą szlachetną satynę, dłonie są cienkie i delikatne jak szyje pięknych białych łabędzi, a usta są bardzo miękkie i szkarłatne jak płatki pięknych róż i twoje oczy błyszczą jak prawdziwe klejnoty. Niech podróż do świata marzeń będzie dla Ciebie niczym bajka ze świata Księżniczek – na złotym powozie pojedziesz popływać w morzu płatków róż, na brzegu których piasek składa się z drobnego złoty pył.Pozwól morzu dać Ci niezapomniane wrażenia i spełnienie Twoich najskrytszych marzeń i fantazji.

Nie tak dawno temu budzenie się wcześnie rano było prawdziwą karą. Nie chciałeś się obudzić, ponieważ nie spałeś w nocy. Ale teraz budzisz się bardzo dobrze, ponieważ nauczyłeś się słuchać lub radzić. Moi drodzy, pragnę dziś życzyć wam dobrej nocy, a także powiedzieć, że każdy człowiek powinien służyć swojemu zdrowiu. Na przykład niedawno nauczyłeś się monitorować swoje samopoczucie, ponieważ wcześniej było to dla ciebie bardzo trudne. Chcę, żebyś marzyła o wszystkim, co może być najprzyjemniejsze i najbardziej pozytywne. Jestem pewien, że ze swoich marzeń będziesz czerpać prawdziwą przyjemność. Życzę miłego wypoczynku, bo jutro znowu będzie bardzo trudny dzień. Ale najważniejsze jest to, że nie zasypiasz już w pracy, jak wcześniej. Dobranoc, mój drogi chłopcze!

Słodkich snów, kawałek nieba, tak bardzo za tobą tęsknię! Sen wpada do mojego łóżka, ponuro spać bez ciebie, pomyślę jak piękny, jak delikatny, wyjątkowy! Jak słodko, jesteś kochany! Jak cudownie jest, gdy jesteś blisko, patrzę w Twoje oczy, zawsze cieszę się, że widzę Twój uśmiech!

Czy słyszysz, jak ktoś uporczywie puka do drzwi? To oni. Twoje tęczowe sny. Rzuć wszystko i szybko zaproś ich do środka. Życzę miłego spędzenia czasu, całonocnej rozmowy i wyjścia dopiero rano w świetnym nastroju. Dobranoc kochanie!

Będę patrzeć w twoje okno jak wstydliwy nocny deszcz, delikatnie pieścić powierzchnię szyby, tak jak mogłabym pieścić twoją skórę pocałunkami. Otwórz okno, wpuść mnie w swój sen i swoje życie.

Dobranoc, moja droga! Niech hipnotyzujący powolny taniec wyjątkowo wdzięcznych konstelacji na aksamitnym niebie przyniesie Ci najwspanialsze, najbardziej kolorowe i cudowne sny!

Szkoda, moja cipko, że jesteś teraz tak blisko, że nie chcę iść do łóżka, nudno spać w nim samemu!