Życzenia na dobry dzień

Zebraliśmy dla Was wiele wzruszających życzeń na dobry dzień i dobry nastrój własnymi słowami, w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Życzę miłego dnia spędzonego w chwilach czułości i uroku, w chwilach zabawy i cudów, we wspólnym dążeniu do marzeń i pragnień, w ciekawych historiach i wydarzeniach, w promieniach jasna miłość i błogość.

Miłego dnia kochanie! A to oznacza, że ​​spełnią się wszystkie Twoje marzenia, plany są realizowane. Życzę Ci być silnym i zdrowym, pozytywnym i energicznym, abyś zawsze mógł osiągnąć to, co zaplanowałeś. I niech Twoja droga życiowa będzie dziś udana, twórcza i konstruktywna! Powodzenia, moja droga, powodzenia i sukcesu wszędzie i we wszystkim, a także pokoju i harmonii z samym sobą!

Boginie nie rodzą się, są stworzone. Więc dzisiaj życzę wam wstać wcześnie i być bosko przemienieni. Rób ćwiczenia na radość, nakładaj makijaż na piękno, podnieś w swojej garderobie niepowtarzalny wygląd, aby nie można się było oprzeć i poczuj się jak bogini. Teraz twój dzień musi być po prostu szczęśliwy i pogodny. Życzę, aby żadne trudności życiowe i koleje losu nie przyćmiły Twojego dnia!

Jak spędzisz dzień, kochanie, wiele zależy – jak smaczna i pożywna będzie Twoja kolacja, jak ważna będzie Twoja rozmowa, jak namiętna i namiętna będzie Twoja noc. Dlatego życzę miłego i nudnego dnia, abyśmy wieczorem w pełni cieszyli się swoim towarzystwem.

Nowy świt, nowy początek… Coś wielkiego i niezapomnianego! Wyjdź z domu z takim nastawieniem już dziś! Już widzę: pomyślny wynik w tych fatalnych perypetiach, uhonorowanie i intonowanie twojego imienia na ustach milionów … Tak, tak, wszystko będzie dokładnie tak. Jeździsz na to od dłuższego czasu i na pewno ci się uda! Wierzę, wierzę też Tobie!

Dzień dobry. Życzę niesamowitego ładunku witalności i doskonałego nastroju przez cały dzień, miłych niespodzianek o poranku i radości.

Moja droga, życzę miłego dnia! Spotykać się dzisiaj tylko z bystrymi ludźmi, podążać za przykładem jasnych osobowości, które słyną z dobrych uczynków. Szacunek i miłość do Ciebie od ludzi i kocham Cię mocno i prawdziwie! Obyś miał dziś szczęście! I niech tylko pozytywny i tylko jasny, tęczowy nastrój przyjdzie z moimi życzeniami!

Miłego, niezapomnianego, kolorowego, pełnego wrażeń, udanego, radosnego, ciekawego, edukacyjnego, niesamowitego i cudownego dnia.Nie wahaj się, już dziś sprostasz zadaniu! Żadne przeszkody, trudności i problemy nie mogą uniemożliwić Ci radzenia sobie z zadaniem i otrzymania zasłużonej nagrody!

Życzę Ci, aby ten dzień był początkiem długiej serii przyjemnych i trwałych chwil w życiu!

Niech Twój dzień odwiedzi szczęście, które nie będzie zależeć od pogody ani nastroju szefa!

Kochanie, życzę szczerego, dobrego i dobrego nastroju, który wygląda jak jasna tęcza gra w promieniach duchowego słońca po ciepłym deszczu dobroci! Podobny do delikatnych, przewiewnych chmur, na których siedzi Anioł Stróż! Podobne do iskrzących się promieni radości, które przebijają się nawet przez szare chmury codziennego życia!

Kochanie, spieszę życzyć ci dobrego, jasnego, miłego, udanego, owocnego i przyjemnego dnia. Mam nadzieję, że będzie pełen jasnych emocji i pewnych zwycięstw, miłych słów i pomyślnie zakończonych czynów. Pocałuj, przytul i wyślij powiew inspiracji!

Moja droga, kochana osoba, życzę miłego dnia! Niech pozytywne i żywe skupienie się na wynikach uczyni ten dzień tak łatwym i produktywnym, jak to tylko możliwe. Poczuj moją miłość i wsparcie. Uściski i buziaki!

Mój słodki kot. Słońce wschodzi każdego dnia, aby obudzić Cię przyjemnym światłem i ciepłem. I każdego dnia wstaję, aby cię zobaczyć i poczuć się najszczęśliwszym na świecie.

Niech dziś zamienimy się w beztroską zabawę i niesamowite szczęście, wypełnij się dobrymi wydarzeniami i dobrymi wiadomościami, zaskocz Cię radosnymi niespodziankami i daj morze pozytywnych emocji, z których główne to nasza nieskończona, czuła, namiętna miłość!

Moja słodka ślicznotka! Niech Twój dzień pracy będzie przyjemny, owocny i wypełniony nie tylko ważnymi zadaniami, ale także zasłużonymi pochwałami ze strony przełożonych, pozytywnym wsparciem kolegów i przemyśleniami na temat naszego zbliżającego się z każdą minutą spotkania!

Niech ten dzień przyniesie uśmiech! Niech przyniesie szczęście!

Jasne wrażenia w twoich czasach, moja ukochana dziewczyno! Niespożyta energia, zaraźliwe optymistyczne nastawienie, gotowość na każdą przygodę! Niech wszystko, co zaplanowane, wyjdzie w stu procentach, a na pewno wydarzy się nieoczekiwane i przyjemne!

Niech wspaniała pogoda, uśmiechy znajomych, aprobata przełożonych, dobre wieści, miłe komplementy, ekscytujące chwile, ciekawe wydarzenia, oczekiwanie na cud wypełnią Twój dzień i z pewnością Ci się spodoba, dając Ci doskonały i zabawny nastrój!

Zasługujesz na dobry dzień każdego dnia! Zacznij od tego momentu, od tego dnia, który przyniesie radość i zrozumienie, czym jest szczęście.

Duchowe życzenia udanego, udanego dnia

Dotykanie
życzenia dobrego dnia

Ożywczy chłód poranka stopniowo wypełnia aromat kawy, śniadanie gotowe, a krajobraz za oknem wprawia w cudowny nastrój. Ty kochanie musisz tylko się obudzić cieszyć się poranną atmosferą przed biegiem do pracy.

Ukochani, aby szczęście podążało za tobą przez cały dzień jako cień!

Chcę dzisiaj zamienić się w słodką bułkę, której wypełnienie jest blaskiem twoich szczęśliwych oczu i szczerej radości.

Poranek wskazuje, jak spędzisz resztę dnia. Więc. Od dzisiejszego wczesnego ranka życzę, żebyś wpadła na wszystko. Więc nie! Nie na śpiącym na progu kocie, a nie na zabawkach rozrzuconych po mieszkaniu przez dzieci, a nie na latarniach… Życzę, abyś potykał się tylko o szczęście, dobry nastrój, pozytywnie nastawionych ludzi i dobrą pochwałę szefa . Miłego poranka i cudownego dnia!

Moja ukochana, niech nadchodzący dzień ogrzeje cię moją miłością, jak słońce! Niech da ci blask mojej czułości, jak otaczające powietrze. Niech wiatr cię delikatnie pocałuje, przenosząc moje pocałunki na odległość! A wtedy szczęście nie odważy się odwrócić od ciebie!

Życzę Ci morza dobroci, oceanu szczęścia i całej góry szczęścia! Niech pieniądze nigdy się nie skończą, zdrowie się nie zmniejszy, a nastrój zawsze będzie świąteczny.Niech los szczerze cię kocha, a wszystkie dobre rzeczy w twoim życiu rosną z dnia na dzień!

Spójrz na siebie w lustrze, uśmiechnij się, mrugnij do tej piękności, wyciągnij usta w jasnej szmince i mlaskaj. Każdy zaczyna dzień inaczej, ale dla prawdziwej kobiety niezmiennie zaczyna się od pysznego śniadania i piękna. Więc wstań wcześnie i znajdź czas, aby Twój wygląd był nieodparty przez cały dzień. Życzę Ci, aby Twój dzień był cudowny, w stu procentach miły, pogodny i niezapomniany. Miłego dnia!

Życzę ci tak dobrego dnia, aby stał się jak słodkie ciasto, w którym jest blask twoich pięknych oczu, olśniewający uśmiech i szczere szczęście.

Więc ta wspaniała noc się skończyła i nadszedł nowy, interesujący i obiecujący dzień. Chcę, żeby wniósł do twojego życia coś wyjątkowego i pięknego. Aby zrozumieć, jak naprawdę piękne jest nasze życie. Wystarczy spojrzeć w niebo i zobaczyć, jak unoszą się chmury, jak śpiewają ptaki i jak świeci słońce, a poczujesz się tak dobrze w twojej duszy! Niech więc każdy nowy dzień przyniesie Ci szczęście i radość. Miłego dnia.

Niech los zawsze będzie dla ciebie hojny, zostań jego ukochaną. Niech ominą cię kłopoty i trudy, praca idzie dobrze, a dobrobyt rośnie! Miłego dnia!

Niech dzisiaj przyniesie ci tylko zwycięstwa!

Miłego dnia wypełnionego pozytywnością, życzliwością, wzajemnym zrozumieniem, zabawą, nauką nowych rzeczy, radością i wszystkim, co najlepsze!

Kiedy wychodzisz z domu, nie zapomnij zabrać ze sobą mojej miłości. Pomoże Ci we wszystkich sprawach, rozweseli w smutnym momencie, wesprze w trudnej sytuacji, rozgrzeje w przeciągu, ochłodzi w gorączce niepotrzebnych sporów i po prostu uchroni od wszystkiego, co złe. Życzę udanego i dobrego dnia.

Niech Twój dzień będzie pozytywny, a do wieczora zadbam o Twoje ulubione piwo!)

Wiem, jak słodko śpisz, kochanie! Ale najmilszy poranek już ogarnął Cię swoim ciepłem – czas się obudzić! Niesamowicie piękny świt dla Ciebie i zapierająca dech w piersiach kawa! Niech nadchodzący dzień minie łatwo i przyjemnie, a jeśli nagle stanie się smutny – pamiętaj, że zawsze o Tobie myślę i bardzo za Tobą tęsknię!

Dzień dobry, oto mój pozytyw dla Ciebie – niech pieniądze nigdy się nie skończą, zdrowie nie zmniejszy się, a nastrój zawsze będzie świąteczny.

Dzień dobry, jasne światło, więcej emocji, uśmiechy, pozdrowienia, więcej szczęścia, więcej ciepła, dzień dobry kochanie!

Niech pięknie lśniące, niesamowicie promienne i niesamowicie ciepłe, a tym samym ogrzewające wszystko wokół słońca, nagle żartobliwie uśmiechną się do Ciebie i psotnie mrugną, puszyste chmury na wysokim niebie ułożą słowo ” powodzenia”, a lekki wiatr delikatnie przytuli Cię i lekko potarga Twoje włosy, a to sprawi, że Twój nastrój będzie szykowny, a dzień cudowny!

Kochana radości, dzień dobry! Dzisiaj jest dobry dzień, mam nadzieję, że jesteś w świetnym nastroju i na pewno Cię do zobaczenia!

Dobrze dla ciebie, moje słodkie słoneczko! Jak na tak niesamowitego małego człowieka jak ty, musi być dobry. Niech niesamowite szczęście i magiczne szczęście będą z Tobą przez cały dzień, kalejdoskop kolorowych wydarzeń zapewni Ci niewyobrażalne szczęście i przygotuje Cię na fantastyczny sukces.

Czepłe życzenia udanego, udanego dnia z głębi serca

Z całego serca życzę miłego dnia

Wśród wszystkich boskich darów, jesteś moją najsłodszą ambrozją. Niech ten dzień będzie rozświetlony Twoim uśmiechem, jak setki gwiazd.

Ta długa noc w końcu się skończyła i jest piękny poranek. I spieszę życzyć wam dobrego dnia i pragnę, abyście uśmiechnęli się ze mną do nowego dnia, dnia, w którym znów się zobaczymy.

Niech wszystkie problemy o Tobie dzisiaj odejdą w niepamięć, a wieczorem będę na Ciebie czekać w domu z obiadem!

Mój dobry, mój ukochany człowieku! Niech w Twoim życiu też będzie słonecznie! Życzę miłego dnia – dobrego nastroju, dobrego zdrowia, dobrych zarobków, udanych podróży, dobrych wrażeń i ciepłych spotkań z dobrymi ludźmi! Niech uśmiech ozdobi Twoją odważną twarz, bo to naprawdę Ci odpowiada! Inspiracja dla Ciebie i kreatywny nastrój we wszystkich Twoich sprawach i niech Twoje plany się spełnią!

Niech ten dzień wypełni Twoje życie radością, Twoje oczy światłem, a duszą szczęściem. Uświadom sobie w tym dniu, że życie jest piękne.

Życzę Wam w tym dniu takich odkryć geograficznych – morze szczęścia, ocean miłości, szczyty sukcesu, rzeki zysku, szczyt popularności, jezioro nadziei, wodospad emocji i wulkan namiętności. Niech świat życia kręci się tylko w wybranym przez Ciebie kierunku!

Miłego dnia, dobrych wiadomości i radosnych wydarzeń. Niech los cię rozbawi i rozpieści w tym dniu, a we wszystkich innych, bądź hojny, obdarowując miłymi prezentami i nieoczekiwanymi słodkimi niespodziankami. Niech problemy zostaną łatwo rozwiązane, wszystko się uda, dusza się uśmiecha, a serce niestrudzenie raduje się z życia.

Miłość mojego życia! Życzę miłego dnia. Niech przejdzie z maksymalną korzyścią i najprzyjemniejszymi emocjami. Wszystkie przedsięwzięcia przyniosą bezprecedensowy sukces, uznanie i spełnienie marzeń. Uważaj na swój nastrój – udany dzień zależy tylko od Twojego uśmiechu!

Z całego serca życzę Ci najlepszego poranka na świecie, aby słońce uśmiechnęło się do Twojego okna i obudziło Cię swoim miękkim i łagodnym światłem. I chcę, żebyś się obudził i był pełen siły i wrzącej energii, i żeby wystarczyło ci to na cały dzień!

Temu, który zawsze jest w moim sercu i myślach, życzę miłego dnia!

Chcę dzisiaj być przed wami solidnym białym paskiem!

Życzę wspaniałego, pełnego wrażeń i miłego dnia dla ukochanej osoby! Niech radość, celowość i dobry nastrój zagoszczą w Tobie od samego rana, co pomoże Ci odnieść sukces! Wierzę w Ciebie, wierzę w siebie. Pocałuj.

Po prostu Cię kocham i uwielbiam Twój uśmiech! Zawsze się uśmiechaj! Miłego dnia, kochanie!

Dzień dobry kochanie. Życzę Wam, aby ten dzień przyniósł same pozytywne emocje, a wieczorem zobaczymy się, a ja dam Wam… niech będzie niespodzianka.

Niech ten dzień przyniesie szczęście, a także szczęście i ciepło, kocham Cię i życzę dziś magicznego szczęścia!

Życzę aby każdy dzień zaczynał się z uśmiechem i oczekiwaniem niesamowitego epizodu życiowego, żeby był ktoś dla kogo się obudzić, żeby tylko atrakcyjne i radosne emocje czekały ciągle za rogiem .

Dobry początek dnia to gwarancja owocnej pracy dla twojego drogiego mężczyzny, a życzenie, które mu wyślesz, doda mu energii na kolejną noc

Dzień dobry kotku. Jak ci się spało? Mam nadzieję, że śniłeś o mnie? Obudźmy się i szykujmy się wkrótce, mam dla Ciebie niespodziankę. Przyjdź wkrótce.

Obudź się kochanie i szybko się uśmiechnij. A ten ponury poranek natychmiast stanie się słoneczny, ciepły i jasny, bo moje słońce wzejdzie.

Szczerze życzę Ci dzisiaj przeżycia emocji, które spowodują radosny blask w Twoich oczach!

Najpiękniejsze życzenia udanego, udanego dnia z głębi serca

Piękne
dobre życzenia, dobry dzień, z głębi serca

Życzę Ci naprawdę dobrego, udanego, szczęśliwego dnia. Niech telefon się rozładuje, nie łamią się pięty, nie podarte rajstopy , pozwól szefowi docenić twoją pracę i komplementować.Ogólnie cudowny dzień dla pięknej kobiety!

Niech szczęście i szczęście zawsze będą dla ciebie korzystne, pomóż w rozwiązywaniu problematycznych problemów, pchaj we właściwym czasie i zatrzymaj się w niebezpiecznych sytuacjach, zawsze chroń w kwestiach konfliktowych.

< /div >

Życzliwość, sukces, dobroć, zrozumienie, miłość, czułość, szczęście, życzę Ci dzisiaj w pełni poznać!

Obudź się, słoneczko, jest poranek! Uśmiechnij się wkrótce – teraz słońce może schować się na niebie, bo dajesz o wiele więcej światła i ciepła! Dam Ci moją żarliwą miłość, milion buziaków i na pewno dostarczę śniadanie i pachnącą kawę do łóżka.

Kochanie, zamówiłem dla Ciebie wspaniały nastrój na cały dzień! Nie zapomnij zapłacić wieczorem)

Żałuję, aby nawet drobne trudności nie przyćmiły twojego wielkiego serca! Miłego dnia, dobry człowieku!

Życzę hojnej zapłaty za dzisiejszą pracę, a praca była tylko przyjemnością!

Zacznijmy dzień od dobrej zabawy, w towarzystwie miłych ludzi, w cudownie ciepłej atmosferze. Niech słońce doda Ci energii na cały dzień, a dzień będzie wypełniony miłymi niespodziankami. Miłego dnia!

Życzę, aby szczęście uśmiechnęło się do ciebie życzliwie, aby los przedstawiał tyle szans, o ile prosisz. Niech Twój radosny śmiech będzie magicznym żelazkiem, wygładzającym nie tylko wszystkie zmarszczki na twarzy, ale także wszelkie konflikty. Chciałbym, aby życie było bajeczną miską wypełnioną przyjemnymi podróżami i ekscytującymi zajęciami.

Życzę miłego, pięknego, udanego dnia, aby każda chwila była! Jesteś moją pięknością, przyjmij komplement!

Umiłowani, wiosna czeka, aż się obudzisz! Jeszcze nie całe piękno 🙂 Dzisiaj jest dobry dzień, ale z Twoją obecnością będzie jeszcze lepiej! Dzień dobry!

Nie ma słów, aby pokazać, jak bardzo pragnę, aby każdy dzień był miły i spokojny. Życzę słońca na niebie i spokoju!

Księżyc zniknął, gwiazdy nie są już widoczne, a słońce spieszy się, by zadowolić nas swoim ciepłem. I spieszę się zadowolić moimi życzeniami na dzień dobry i tą słodką emotikonką. Miłego dnia.

Niech dzień będzie udany, praca nie jest pospieszna.Kocham cię i tęsknię za tobą i nie zauważam niczego innego wokół!

Dzień dobry kochanie! Już za Tobą tęsknie! Życzę miłego dnia i dodam linijkę – kocham Cię!

Dzień dobry dzisiaj! Podnoszę cię na duchu! Cały dzień, żeby nie poszło na marne, będę Cię przytulać i przytulać namiętnie!

Mój kot. Otwórz oczy i spójrz na słońce. Wysyła promienie, które ja wysyłam. I niech nam to zapewni cudowny dzień i wieczór. Dzień dobry.

Życzę mojemu ukochanemu dzień dobry, słodkiego przebudzenia i dużego ładunku dodatniego na cały dzień. Niech będzie owocny i udany, a nastrój pozostanie wspaniały, niech szczęście będzie czekało na Ciebie na każdym kroku.

Niech wszystko pójdzie dziś zgodnie z planem, bez barier, zmartwień i zmian na gorsze. Dobry dzień i ten sam nastrój!

Życzę, aby wyjątkowo mili i życzliwi ludzie byli dziś obok Ciebie. Aby było wiele pozytywnych chwil, niezapomnianych wydarzeń, szczęśliwych chwil, a także wiele nowych i edukacyjnych!

Najlepsze życzenia udanego, udanego dnia w prozie

Życz miłego dnia własnymi słowami

Nadszedł kolejny nowy dzień, moje szczęście! Pośpiesz się w stronę słońca i najprzyjemniejszych i najradośniejszych chwil, jakie na pewno dla Ciebie przygotowała.Nie zapominaj, że dzisiaj, jak każdy poprzedni dzień, wypełni się moją czułością i miłością do Ciebie.

Pilny telegram do Ciebie: „Życzę Ci miłego dnia i żeby żadna dziura nie stała Ci dzisiaj na drodze!”

Miłego dnia. Nie tylko dobre i produktywne, ale także przynoszące szczęście i przyjemność z włożonych wysiłków i osiągniętych wyników. Mam nadzieję, że pamiętasz o mnie we wszystkich swoich wydarzeniach i poświęcisz czas na telefon. Kocham cię.

Miłego dnia, kochanie! Zacznij od uśmiechu, wtedy wszystko ułoży się idealnie. Życzę, aby dziś Twoje marzenie stało się bardziej realne, kilka kroków bliżej. Niech spotkania nadchodzącego dnia będą przyjemne, praca przyniesie radość. Kocham Cię i myślami zawsze z Tobą!

Zbliża się poranek i czas wstać, aby nie zaspać dobrego dnia! Dzień dobry kochanie, obudź się wkrótce!

Życzę ci najlepszego poranka i pogodnego dnia, pomimo nieprzewidywalności pogody na zewnątrz! Niech twoje oczy lśnią radością, a pozytywny nastrój toczy się dzięki jasnym falom. Niech dziś wszystko będzie dobrze i cudownie!

Dzień dobry, niech poranne słońce naładuje Cię pozytywną energią na cały dzień!

Dzień dobry kotku. Życzę, abyś spędził ten dzień bez kłopotów. A wieczorem dam ci coś bardzo dobrego. Do zobaczenia wkrótce.

Budzę się każdej nocy z myślą, że rano odbiorę telefon i powiem dzień dobry. A dzisiaj nie jest wyjątkiem. Dzień dobry kochanie, miłego dnia.

Chcę dzisiaj stać się tylko kroplą w morzu nieokiełznanej zabawy i najjaśniejszych pozytywnych emocji, których brzegi są słodką błogością.

Dzisiaj, mój aniele, życzę Ci w końcu rozłożyć skrzydła złożone za plecami i polecieć w niebo. Poczuj ponownie, jak wiatr otula twoją twarz, a miasta pod tobą zamieniają się w zabawki.

Niech dzień przyniesie blask sukcesu, wypełnij cały czas szeptem śmiechu i niech poprowadzi Cię łagodnie ku wieczorowi, aby pogrążyć się w bezgranicznej namiętności!

Niech Twój nastrój będzie dzisiaj fajny i przez cały dzień piękny!

Kochanie, sama chęć usłyszenia Twojego głosu może sprawić, że dziś rano otworzę oczy.Moje sny okazały się nie tak interesujące, jak marzyłem, ale najważniejsze jest to, że noc się skończyła, a przed nami nowy dzień, w którym cię zobaczę! Kocham i tęsknię! Dzień dobry i miłego dnia!

Niech promień słońca spotka Cię przy wyjściu z domu i doda Ci energii, napełni Cię pewnością siebie, naładuje pozytywnymi, jasnymi myślami i pomysłami! Chciałbym dzisiaj nauczyć się wielu nowych rzeczy, poznać dobrych ludzi i odnieść sukces w biznesie.

Dzień jest jak dziecięca gra logiczna. W końcu płótno dnia jest utkane z małych kolorowych fragmentów. Czasami z powodzeniem pasują do siebie i tworzą cały piękny obraz. Ale czasami warto złamać głowę, aby złożyć rysunek tak, jak powinien. Życzę dziś pomyślnego rozwiązywania wszystkich problemów, dobierając rozwiązania równie umiejętnie jak kawałki układanki.Życzymy kolorowego i pozytywnego dnia!

Niech szykowna pogoda, responsywność przyjaciół, zrozumienie władz, radosne wieści, pełne wdzięku komplementy, upragnione chwile, ciekawe wydarzenia, oczekiwanie na cud nasycą Twój dzień dzisiejszy i na pewno sprawią przyjemność ty, dając ci świetny nastrój!

Dzień dobry, najlepszy na świecie! Wyjrzyj przez okno! Jest prawdziwy złoty poranek! Świeci słońce i wydaje się, że jego promienie przenikają serce każdego człowieka i sprawiają, że uśmiechasz się na nowy dzień! Ta aksamitna, piękna, jasna i szalenie bogata jesień wprawia mnie w doskonały nastrój, którym śpieszę się z Wami podzielić! Miłego rozpoczęcia dnia!

Moja miłość cicho i niepostrzeżenie podkrada się do Ciebie przez szybę z promieniami porannego słońca i delikatnie całuje Cię w policzek, schodząc w szyję i leniwie szepcząc życzenia na nadejście dzień dla ciebie!

Moja ukochana, urocza, słodka, czuła i kochana! Życzę wspaniałego dnia, wspaniałego nastroju, szczerej pasji i ogromnego entuzjazmu! Niech ten dzień minie łatwo i naturalnie, ale owocnie i wydajnie!

Nadszedł nowy dzień i przynosi coś nieoczekiwanego. Niech więc to nieoczekiwane będzie przyjemne. On nosi zmartwienia, więc niech zostaną pomyślnie rozwiązane. Niesie ze sobą komunikację, więc niech będzie tylko pozytywna. Miłego dnia!

Żałuję, że twoje dzisiejsze myśli były tylko mądre i przyjemne!