Życzenia urodzinowe 1 roczek

Zebraliśmy dla Was wiele najbardziej wzruszających gratulacji dla rocznego chłopca, dziewczynki własnymi słowami. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gratulacje dla cudownego, cudownego, najsłodszego i najwspanialszego maluszka w pierwszym roku życia. Życzę Ci, nasze szczęście, abyś zawsze był ciekawskim i dociekliwym człowieczkiem, nieustannie okazywał zainteresowanie każdym nowym dniem, tworzył wokół siebie dobrą atmosferę baśni i magii.

Nasz książę będzie dziś obchodził swoje pierwsze urodziny. W międzyczasie tak radośnie układa prezenty, że chcę zwrócić się do jego rodziców. Moi drodzy, chcę powiedzieć, że jesteście niesamowicie fajnymi rodzicami, którzy poświęcają cały swój czas dziecku, którzy nieustannie z nim rozmawiają, chodzą w różne ciekawe miejsca. Rozwijasz dziecko od urodzenia i jest to godne szacunku. Chcę pogratulować tobie i twojemu chłopcu, bohaterowi tej okazji. Niech Twój syn wyrośnie na silnego, zdrowego i silnego chłopca, który zachwyci Ciebie i nas wszystkich. Życzę mu zdrowia, szczęścia i wielu szczęśliwych dni. Niech jego dzieciństwo będzie beztroskie, ciekawe i szczęśliwe. Jestem pewien, że zrobisz dla tego wszystko. Chcę, żeby twój chłopak dorastał w atmosferze miłości, radości i spokoju. Niech wszystko będzie dla niego cudowne. Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! Z pierwszą ważną datą – z długo oczekiwanym rokiem! Tyle już minęło, a ile jeszcze przed nami osiągnięć.Chciałbym, aby anioły chroniły dziecko, w domu słychać było żarliwy śmiech, a jeśli pojawiły się łzy, to małe kropelki natychmiast znikają. Życzę, aby twoje zdrowie było silne, posłuszeństwo, aby wyszło poza skalę, cierpliwość i siła, aby mu towarzyszyć, a zabawki, książki, ubrania pojawiały się wykładniczo.

Życzymy wszystkim by wyrosły mądrze, wesoło i zdrowo ku radości wszystkich, niech zęby nie przeszkadzają, a nieśmiałe pierwsze kroki otworzą przed Tobą cały świat! Coraz mniej jesteś w delikatnych rękach matki, ciągnie cię smakować wszystko, wymyśliłeś nowy język! Życzymy, aby dla mamy i taty zawsze pozostawać jak najbardziej – najbardziej i aby otaczali Cię swoją opieką i miłością!

Synu, bardzo cię kocham i jestem dumny, że dorastasz, by być miłym, pięknym, mądrym chłopcem. Życzę dobrych ocen, wspaniałych i niezawodnych przyjaciół, sukcesów w sporcie i hobby.

Mały puszysty króliczek, masz już cały rok. Przyjmij od nas najczulsze, czułe i ciepłe życzenia. Niech słońce codziennie oświetla Twój pokój i małe łóżko. Uśmiechaj się częściej i pewniej wystąp, kochanie, bo przed Tobą jeszcze tyle niezbadanych miejsc i niesamowitych odkryć.

Kochanie (imię dziewczyny)! Trudno w prostych słowach wyrazić, jak każdy z nas podziwia Twoją urodę, Twoją radość i urok! Czasami wydaje się, że jesteś najpiękniejszym dzieckiem na świecie, dlatego nie chcę życzyć, ale przepowiedzieć ci wielkie szczęście w życiu, dobrobyt i powodzenia! Masz ogromne szczęście, że masz takich troskliwych i kochających rodziców, dorastasz dla ich radości, nie chorujesz, nie denerwuj się i zawsze się uśmiechaj!

Rok to czas początku wiedzy i odkryć, w tym czasie mały obywatel dużego kraju uczy się co jest dobre a co złe. Niech więc zawsze ma przed oczami godny przykład w postaci rodziców, kroki będą prawidłowe, a choroby nigdy nie przyćmią ścieżki. Szczęście i zabawa dla młodego urodzinowego mężczyzny.

Szczęśliwego pierwszego roku, cudownej randki, kochanie. Życzę, aby życie zadowoliło Cię przyjemnymi chwilami, pysznymi słodyczami, soczystymi owocami, dojrzałymi warzywami, zabawnymi historiami, ekscytującymi spacerami, miłymi bajkami, pouczającymi kreskówkami, dźwięcznymi piosenkami, zabawnymi tańcami, wspaniałymi grami i miłością do bliskich.

Wszystkiego najlepszego! A w te święta życzymy więcej jasnych, jasnych dni, powodzenia, inspiracji, prawdziwej przyjaźni. Niech zawsze będzie uśmiech na twojej twarzy, a twoje oczy błyszczą szczęściem. Niech Twoje życie wypełni się zabawnymi i interesującymi przygodami.

Od roku Twój poranek rozbrzmiewa małym budzikiem, który zachęca Cię do rozpoczęcia dnia z uśmiechem na twarzy. Wszystkiego najlepszego kochanie. Życzymy Tobie i Twojemu dziecku dobrego zdrowia. Niech każdy dzień będzie szczęśliwy. Pozwól dziecku szybko rosnąć i nigdy nie przestawaj cię zadowalać.

Kochanie (imię dziecka)! Chcę ci pogratulować twoich pierwszych urodzin. Minie wiele lat, a my zapamiętamy Cię jako taką malutką uroczą księżniczkę, którą dziś przed nami pojawiłaś się. Chcę Ci powiedzieć, że tak pięknych dziewczyn jak Ty po prostu nie ma już na świecie! Dlatego musisz stać się najszczęśliwszym i najbardziej ukochanym! Życzę wszystkim ziemskich błogosławieństw, sukcesów, postępu i dobrego zdrowia!

Wychowanie syna to jeden z życiowych celów, więc każde urodziny, które masz, są odskocznią na drodze do osiągnięcia tego celu, nie wspominając już o tym, że są to wspaniałe wakacje same w sobie. Życzę szczęścia na nowym etapie życia i niech wszystko dobrze się ułoży.

Aniele, nasze szczęście, wszystkiego najlepszego dla Ciebie! W tym dniu pragniemy życzyć Wam radości ojca i matki, abyście dorastali nie znając choroby, bólu, nudy i smutku. Niech Twój uśmiech częściej ogrzewa nasze serca i niech życie otwiera przed Tobą tylko najlepsze, najkorzystniejsze i najjaśniejsze strony.

To urocze dziecko nie pojawiło się w naszym domu przypadkiem! Wszyscy na to czekaliśmy i prosiliśmy Pana Boga! A rok temu zdarzył się cud! Przyjechała do nas! Piękno, księżniczko, radość naszych serc! Podbity od pierwszego wejrzenia raz na zawsze! Początkowo była mała i bezbronna, ale z czasem, rok później, stała się wspaniałą pięknością, która przyciągała wzrok wszystkich! Czysta słodycz! Niebieskie oczy, zadarty nos, zaróżowione policzki, brwi jak dom! Uczta dla oczu! Rodzicielska radość i sens życia! Nie ma nikogo cenniejszego na całym świecie! Chciałbym życzyć dziecku wszystkiego, co niezbędne do szczęścia! Obyś miał siłę, aby każdego dnia uczyć się czegoś nowego i zachwycać wszystkich wokół siebie swoimi osiągnięciami! Niech czeka na Ciebie szczęśliwy kobiecy los! I niech twoje szczęście nie ma końca, nie ma przewagi, ukochana dziewczyno!

Słodkie, radosne dziecko! Tak minął pierwszy rok waszego bogatego, ciekawego i pouczającego życia. Życzymy Tobie, naszemu dziecku, abyś rósł i rozwijał się, poznawał świat, widział wszystko wokół w jasnych kolorach i pozytywnych emocjach. Bądź naszym ukochanym dzieckiem silnym, silnym i zawsze, zawsze wesołym.

Gratulujemy wspaniałego dziecka z okazji pierwszego roku. Niech życie obdarzy Cię wspaniałymi chwilami i dobrymi cudami, niech los przygotuje Ci wielkie szczęście i prawdziwe szczęście. Złote dziecko, życzę dobrej zabawy w tańcu i ekscytujących gier, ciekawej zabawy i zdrowych smakołyków.

Pierwszy rok to wspaniałe wydarzenie, gratulacje z głębi serca kochanie.Życzę Ci odważnych i pewnych kroków w kierunku pierwszych odkryć i sukcesów, życzę Ci dorastania jako szczęśliwe dziecko otoczone miłością i troską. Niech z pierwszym rokiem życia wejdzie w Twoje życie prawdziwa bajka, która otworzy przed Tobą drzwi do wielkich cudów.

Gratulujemy wspaniałej księżniczce, cudownej dziewczynie pierwszego roku. Życzę niewątpliwych sukcesów i zabawnych hobby, radosnych spacerów i uskrzydlonych huśtawek, rodzinnego szczęścia i miłości rodziców, dobrego nastroju i opieki nad bliskimi.

Nasz mały cud – kochany i kochany! Masz dzisiaj cały rok, rok, bo to było dla ciebie bardzo trudne! Teraz wiesz, jak dużo zrobić, wszedłeś w życie jako pełnoprawna osoba, kochana przez wszystkich swoich bliskich! Życzę Ci różowych policzków, mocnych nóg, jasnych i radosnych oczu oraz zręcznych dłoni! A także heroiczne zdrowie, bezgraniczna ciekawość, powodzenie w życiu, radość i szczęście każdego dnia i każdej godziny!

Najpiękniejsze gratulacje dla rocznego chłopca, dziewczynki

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, przez 1 rok w prozie

Drogocenny diament, wiosenna jaskółka, jasne słońce, radość mamy i ojca! Wszystkiego najlepszego! Moja dziewczynko, przyjmij najszczersze i najgorętsze życzenia w tym wyjątkowym dniu. w twojej duszy oczy błyszczą radością, a świat jest wypełniony niezapomnianymi wrażeniami i przygodami.

Dzisiaj jest jasny, radosny i szczęśliwy dzień – twoje urodziny. Serdecznie gratulujemy i życzymy, abyś wyrósł na zdrowe, wesołe, posłuszne dziecko. Nigdy się nie poddawaj, śmiało idź naprzód do swojego ukochanego marzenia. Obyś zawsze miał wielu dobrych, prawdziwych przyjaciół. Niech życzenia się spełnią, a szczęście Cię nie opuści.

Dzisiaj Twoje najdroższe, najukochańsze dziecko ma 1 rok, czego z całego serca gratulujemy! Niech rośnie ku radości mamy i taty, zdrowiu, uśmiechom na małych ustach. Niech mały aniołek ma wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego dzieciństwa! Szczęśliwe pierwsze wakacje córki (synowie) ty!

Wszystkiego najlepszego kochanie. Minął Twój pierwszy rok życia, zobaczyłaś wiele piękna, a z każdym rokiem będziesz widzieć coraz więcej. W swoim życiu po drodze spotkasz różne rzeczy. Mam nadzieję, że wspaniałych wydarzeń będzie jeszcze wiele, a wszystkie nieszczęścia i trudy podzielisz z rodziną i przyjaciółmi. Życzę Ci wielu sukcesów w życiu, które Cię czeka, otaczania się miłością bliskich, poznania pierwszych przyjaciół, spełnienia marzeń.Wesołych Świąt!

Nasze ulubione słońce! Nasza własna księżniczka! Życzymy Ci czystego nieba, dużo radości, bezgranicznej miłości! Niech nowe odkrycia towarzyszą Ci każdego dnia, bo teraz poznasz otaczający Cię świat. Niech ten świat obdarzy Cię tylko życzliwością i przyjaznym uśmiechem!

Ukochany (imię dziecka)! Gratuluję Ci pierwszych urodzin i życzę tylko najprzyjemniejszych wydarzeń w Twoim jeszcze małym, ale prawdziwym życiu! Zadowolić rodziców sukcesem, nie chorować i cieszyć się życiem! Masz tyle ciekawych rzeczy do przejścia i niech cały wszechświat dąży do spełnienia każdego Twojego marzenia! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Chcę życzyć słodkiej, uroczej i królewsko atrakcyjnej dziewczynie wszystkiego najlepszego! Życzę, abyś zerwał szkarłatny kwiat, złowił złotą rybkę, znalazł skrzynię skarbów i lampę z magicznym dżinem. Niech ani groszek pod pierzastym posłaniem, ani zgubiony but nie przeszkadzają. Szczęście, zdrowie i dobry nastrój!

Gratulujemy pierwszego roku życia. Niech dorasta zdrowy i mądry ku uciesze rodziców. Pragniemy, aby częściej się uśmiechał, rzadziej płakał, zawsze był radosny i zadowolony ze wszystkiego na tym świecie, uczył się nowych rzeczy i był najlepszym dzieckiem na świecie.

Rok temu w naszej rodzinie miało miejsce wielkie wydarzenie, które cieszy do dziś! Mamy córeczkę! Ten uroczy mały aniołek o błękitnych oczach zafascynował nas od pierwszych minut swojego pojawienia się! Po prostu pięknie! Po prostu cud! Nie można tego nazwać inaczej! Powinieneś ją zobaczyć! Czysty urok! A dzisiaj wszyscy zebraliśmy się tutaj z okazji jej narodzin! Od tej szczęśliwej chwili minął dokładnie rok! Dziewczyna przemieniła się i stała się pięknością, ale na serio! Nie odrywaj oczu! To dopiero początek jej kwitnącej urody! Ma dopiero rok! Co będzie następne? „Opiekuj się swoją matką, synem, mam piękną córkę!” Tu chodzi o nas! I nawet jeśli dziecko nadal nie rozumie nic z piękna i nie czuje swoich wakacji, dla nas wszystkich dorosłych te radosne chwile pozostaną głęboko w pamięci na wiele lat! Ślicznotka, wszystkiego najlepszego! Wesołych pierwszych wakacji, kochanie!

Gratulujemy pierwszych urodzin! Życzymy Ci zdrowego i wesołego dorastania. A my postaramy się jak najlepiej Ci w tym pomóc. Nasze ukochane słońce, nadal zachwycaj nas dziadków oraz twoją mamę i tatę.

Nasz kochany chłopiec patrzy teraz na swoje nowe prezenty, więc chcę pogratulować jego rodzicom. Przede wszystkim pragnę życzyć Twojemu chłopcu zdrowia, szczęścia i jak najbardziej beztroskiego dzieciństwa. Dziś ma 1 rok, ale jednocześnie już dużo rozumie. I nawet teraz rozumie, że to jego dzień, ale w przyszłym roku będzie bardziej świadomie obchodził swoje urodziny.Doceniaj każdą chwilę dzieciństwa swojego synka, bo będzie dorastał tak szybko, że po prostu nie będziesz miał czasu, żeby to zauważyć. Życzę mu spełnienia wszystkich pragnień. Wiem, że wy, jako najlepsi rodzice, zrobicie wszystko dla swojego syna, ale jednocześnie pielęgnujecie w nim takie cechy, które pomogą mu w przyszłości samodzielnie realizować swoje pragnienia. Niech nigdy nie zachoruje, niech jego uśmiech cię pocieszy. Życzę twojemu chłopcu wszystkiego najlepszego.

Nasza księżniczka jest dziś wyjątkowo piękna. Widać, że rodzice odpowiedzialnie podeszli do kwestii doboru strojów do świętowania swoich pierwszych wakacji. Nasze kochanie, chcę Ci pogratulować Twoich pierwszych urodzin. Dokładnie rok temu wszyscy świętowaliśmy Twoje narodziny, gratulowaliśmy Twoim rodzicom, którzy wciąż nie mogli uwierzyć, że zostali rodzicami. Dzisiaj po prostu nie mogą się tobą nacieszyć, nie mogą się nacieszyć tym, że mają tak piękną córkę. Życzę dobrze, nasze dziecko. Nie ma nic ważniejszego niż to, więc po prostu dorośnij jako zdrowa dziewczyna, która nigdy nie zachoruje. Trzymaj wszystkie te wirusy z dala od Ciebie. Dzisiaj otrzymasz wiele gratulacji i prezentów. Oczywiście większą uwagę zwrócisz na prezenty, ale życzenia również powinny pozostać w Twojej pamięci. Nie wiem jak to będzie, ale na pewno musisz coś zapamiętać.

Drogi kochanie, gratulacje z okazji pierwszej ważnej randki! Życzymy Ci zdrowego, wesołego dorastania, niech Twój radosny śmiech rozbrzmiewa każdego dnia, a Twoi ukochani zawsze będą w pobliżu. Stań się duży i silny.

Drodzy Rodzice, dzisiaj chcemy życzyć wszystkiego najlepszego Waszemu maluszkowi i oczywiście Wam, bo dzięki Wam narodził się mały cudowny cud, który dziś kończy rok . Życzymy Ci wzrostu, rozkwitu i rozwoju. Zdrowie dla twojego skarbu, niech radość będzie jego przyjacielem, szczęście wiernym towarzyszem, miłość ochroną i wsparciem.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i słodkiej dziewczyny! Życzę, abyś urósł i stał się ładniejszy w zawrotnym tempie! Być mądrym, a nawet mądrym, szczupłym i wysportowanym, pracowitym, bardzo miłym dla ludzi wokół ciebie! Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia, uśmiech częściej rozświetla ładną buzię, radość przychodzi niespodziewanie i na długo! Dobrzy i wierni przyjaciele dla ciebie, miłość od krewnych, szacunek w szkole! Powodzenia w nauce i innych zajęciach, dobrego apetytu i słodkiego snu! Bądź kochany i szczęśliwy!

Gratulujemy uroczemu dziecku pierwszego roku. Życzę złotego szczęścia, wspaniałych odkryć i ciekawej wiedzy, ekscytujących zajęć i zabawnych podróży, jasnych kolorów życia i pozytywnych emocji.

Nasze czyste słońce, nasza złota dziewczyna! Jak się cieszymy, że cię mamy! A teraz przez cały rok zachwycasz nas swoim zabawnym akcentem, małymi palcami, psotnymi oczami! Niech nasza radość nigdy się nie kończy! I niech twoje życie dopiero się zacznie i przyniesie ci wielką przyjemność z rodzicielskiej miłości! Życzymy Ci kochanie, abyś była słodka jak tabliczka czekolady! Niech twoje oczy zawsze się śmieją i nigdy nie płaczą! Bardzo Cię kochamy i gratulujemy Ci pierwszego roku życia z ciastem, na którym pali się tylko jedna świeczka! To cięcie to twoje życie i niech płonie na zawsze! Zadbaj o swoich rodziców swoimi osiągnięciami, rozwijaj się, rozwijaj i ciesz się zabawkami! Niech w twoim życiu będzie wszystko, abyś czuł się kochany i pożądany! Niech pierwszy rok życia położy solidny fundament pod Twoje dziewczęce szczęście!

Gratulacje, drodzy rodzice, z okazji pierwszego roku życia dziecka – tak ważne urodziny! Życzymy Ci cierpliwości, życzliwości, radości z osiągnięć dziecka, niech rośnie duży, zdrowy, posłuszny i szczęśliwy! Dobre samopoczucie dla Twojej rodziny!

Księżniczka! Zebraliśmy się dzisiaj, aby pogratulować ci pierwszej ważnej daty – twojego pierwszego roku.Ten rok nie był łatwy dla Ciebie – dorastałeś bardzo szybko i poznawałeś otaczający Cię świat, a także dla Twoich rodziców – był bardzo odpowiedzialny, ekscytujący, a jednocześnie tak radosny! Niech mama i tata nadal się radują, patrząc na ciebie, a ty wyrośniesz na szczęśliwe i zdrowe dziecko!

Drogi (imiona rodziców)! Dziś możemy śmiało powiedzieć, że z powodzeniem przeszliście swoje pierwsze życiowe doświadczenie w wychowaniu dziecka. Udało ci się wychować to wspaniałe dziecko w miłości i dać mu wszystko, czego potrzebował. Gratulujemy Ci trudnego, ale szczęśliwego roku, pozostańmy tak samo wyrozumiali i życzliwi mama i tata do końca życia Twojego dziecka!

Oryginalne gratulacje dla rocznego chłopca, dziewczynki

Polecane
z całego serca gratuluję rocznego chłopczyka, dziewczynki

Gratulujemy pierwszej znaczącej randki – pierwszego roku ukochanego maluszka. Rodzicom życzę wszystkiego najlepszego cierpliwość, wrażliwość serca i życzliwość duszy, wielkie możliwości, celowość i dobry dobrobyt do wychowania miłego i cudownego człowieczka. Dobrobyt dla Twojej rodziny, dobre zdrowie dla Twojego dziecka, spokój dla Twojego domu.

Gratulujemy najwspanialszemu dziecku pierwszego roku życia. Życzę Ci kochanie, aby Twoje dzieciństwo było szczęśliwe i beztroskie z ogromną ilością radosnych chwil i słodkich cukierków, błyskotliwych pomysłów i życzliwych uśmiechów.

Wszystkiego najlepszego dla szczęśliwych rodziców wspaniałego dziecka! 1 rok to tak mało, a przed nami wielka przyszłość i niech będzie najjaśniejszy i najradośniejszy w jego i twoim życiu, z jasnymi kolorami i ekscytującymi odkryciami. Życzymy dobrego samopoczucia w rodzinie, wielkiej miłości, rodzinnego szczęścia i szczerej troski o siebie nawzajem.

Gratulujemy mamie i tacie rocznego promyka radości. Rodzicom życzymy jak najwięcej dobrych nocy, dumy z codziennych osiągnięć okruchów, radości z jego małych zwycięstw. A dla dziecka – jasne prezenty i pyszne ciasto, które możesz bezkarnie chwycić w dłonie i wciągnąć do ust. Szczęśliwego roku!

Nasza droga piękność! Jesteś jak delikatny kwiat.Pragniemy, abyś każdego dnia rosła i stawała się słodsza i piękniejsza, zamieniając się w piękną różę. Niech twoje życie będzie jak dobra bajka. Niech twoje stroje będą najpiękniejsze, smakołyki najsmaczniejsze, zabawy najciekawsze, studia wydają się łatwe, przyjaciele najlepsi. Stań się szczupły, przyjemny, zdrowy, mądry i odnoszący sukcesy. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Chcę życzyć naszej ślicznej córeczce wszystkiego najlepszego. To jej pierwsze poważne wakacje, jej pierwsze urodziny, więc chcę zaapelować do moich rodziców. Dokładnie rok temu spełniło się Twoje główne marzenie, zostałeś rodzicami tak wspaniałej dziewczyny, która każdego dnia rozwesela Cię swoim śmiechem, uśmiechem. Życzę jej dobrego zdrowia, dużo szczęścia, dużo radości i wszystkiego o czym marzy. Ciekawe nawet, czy teraz o czymś marzy, czy myśli o tym, co zostanie jej dziś przedstawione. Życzę jej beztroskiego dzieciństwa, wielu powodów do radości i szczęścia, wielu uśmiechów i dobrego nastroju. Niech choroba nigdy jej nie nęka, niech ominą ją wszelkie przeciwności losu. Życzę Ci cierpliwości, bo wychowanie dziecka to trudny, wyczerpujący moment. Ale myślę, że uśmiech twojej córki za chwilę może cię pocieszyć.

Żaden z nas dorosłych nie pamięta pierwszego roku swojego życia. Ale to właśnie w tym roku nieświadomie budzą się w nas najważniejsze uczucia: zaufanie, przywiązanie, miłość. Są to uczucia, które intuicyjnie łączą dziecko z matką. Te uczucia nie wymagają drogich prezentów ani niezapomnianej rozrywki.Dość delikatnych rąk matki i pieszczoty ojca. Gratulacje, kochanie (dodaj żądane imię, na przykład Artem) w pierwszym roku życia. Oprócz najważniejszej rzeczy, którą już masz, życzę Ci dodania innych dobrych cech i umiejętności!

Nasz mały chłopiec jest już dorosłym chłopcem, ma rok. Kochani, życzę Wam wszystkiego najlepszego w prozie na Wasze pierwsze urodziny. Najważniejsze, że jesteś zdrowy, a wszystko inne nie jest już ważne. Twoi rodzice ci pomogą, zrobią dla ciebie wszystko, a ty po prostu nie musisz chorować. Chcę, żebyś dziś dostała dużo nowych zabawek w prezencie, aby wszyscy ci pogratulowali, żebyś mógł zostać pocałowany, bo to kochasz. Życzę Ci najwspanialszych wakacji, jakie mogą być. Twoi rodzice zrobili dla ciebie taki cudowny dzień i cały dzień się uśmiechasz. Na pewno czujesz, że to twoje święto, że to tylko twój dzień. Niech wszystkie choroby Cię ominą, ale zawsze będziesz miał dużo zdrowia. Jedz dużo owoców, ponieważ pomagają ci szybciej rosnąć i stać się silnym chłopcem.

Urocza piękna księżniczka! Dzisiaj są twoje urodziny. A to oznacza, że ​​nadszedł najszczęśliwszy dzień dla twoich rodziców. Serdecznie życzymy, abyś wyrosła na mądrą, piękną dziewczynę, która zadowoli tylko swoich rodziców. Jesteś prawdziwą wróżką: słodką, delikatną, miłą. Zostań zawsze tak. Życzymy spełnienia wszystkich pragnień, doskonałych studiów i wspaniałego nastroju. Bądź mądry, kochanie!

Urodziny małej urodzinowej dziewczynki odbywają się w tak niesamowitej atmosferze radości, że rozumiem, jakie to szczęście, że ma tak wspaniałych rodziców, którzy robią wszystko, aby ją uszczęśliwić. Drodzy rodzice jesteście naprawdę wspaniałymi kolegami, ponieważ poświęcacie tyle czasu dziecku, włożyliście tyle wysiłku, aby dorosło ono wszechstronnie rozwinięte. Życzę Twojemu pięknemu maleństwu wszystkiego najlepszego, aby zawsze była zdrowa, szczęśliwa, kochana i odnosiła sukcesy. Oczywiście wciąż jest mała, ale już myślisz kilka lat naprzód. Życzę jej, aby zawsze wzrastała w tej samej niesamowitej atmosferze miłości. Niech jej życie będzie jasne, ciekawe i pełne wydarzeń, ale na razie to Ty jej to wszystko zapewnisz. Ale uwierz, że kiedy dorośnie, podziękuje ci za wszystko, co dla niej zrobisz. Wesołych Świąt!

Dzisiaj są urodziny jednej pięknej dziewczynki, która już zachwyca wszystkich swoją urodą. Chcę pogratulować jej rodzicom. Kochani, Wasze dziecko jest jeszcze bardzo małe, ma dopiero rok, więc pragnę Wam pogratulować i życzyć tylko wszystkiego, o czym marzycie.Przede wszystkim życzę maleństwu zdrowia i szczęścia, aby spełniły się wszystkie jej życzenia, aby nie zawiodła się w życiu. Jestem pewien, że dołożysz wszelkich starań, aby wychować córkę, która zachwyci Cię swoimi sukcesami. Ale jednocześnie nie narzucaj jej niczego, bo sama musi dokonywać własnych wyborów w życiu. Życzę maluchowi, aby zawsze Cię cieszył, zaskakiwał i dodawał sił. Narodziny dziecka przyniosły szczęście Twojej rodzinie, dlatego chcę, aby ta atmosfera radości zawsze panowała w Twoim domu. Wesołych wakacji dla Twojego piękna!

Nasz urok, nasze dziecko! Niech twoje serce nigdy nie zazna smutku, a złe chwile w życiu po prostu zabraknie! Życzę, abyś zawsze był w towarzystwie troskliwych serc.

Nasze drogie słońce, twoja mama i tata życzą ci wszystkiego najlepszego! Dorastasz tak szybko, stajesz się dorosły i sprawiasz, że jesteśmy szczęśliwi! Tyle ciekawych rzeczy przed Tobą, cały świat na Ciebie czeka! Ciesz się każdym nowym dniem, spotykaj ludzi z uśmiechem i bądź szczęśliwy!

Szczęśliwego pierwszego roku cudownego dziecka. Życzę Ci słońca, szczęśliwego życia i powodzenia, wesołych dni i ekscytujących zajęć, dobrego zdrowia i aktywnych spacerów, psotnych pomysłów i wspaniałych bajek.

Dzisiaj serdecznie gratulujemy Ci pierwszych urodzin! Życzymy Ci zdrowia, wielu prezentów, miłości i troski od Twojej rodziny, niech Twój śmiech rozbrzmiewa każdego dnia w domu.Niech twój los zawsze ci sprzyja, wzrastaj, ucz się, żyj dla radości wszystkich, którzy cię kochają!

Pierwszy rok Twojego życia już za Tobą, a przed Tobą wiele ciekawych i niesamowitych rzeczy. Życzymy Ci kochanie, abyś rosła silna, zdrowa, uśmiechnięta i dociekliwa. Niech wróżka zapewni ci spokojny sen, anioły chronią cię przed każdą złą pogodą, a słońce każdego dnia zapewnia ciepło i energię.

Jesteś moim małym aniołkiem! Twój uśmiech sprawia, że ​​się rozpływam! Kiedy patrzysz na mnie swoimi czułymi i uroczymi oczami, mama jest gotowa na wszystko! Bądź silny, zdrowy, najszczęśliwsze i najszczęśliwsze dziecko na całym świecie! Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj mija pierwszy rok przystojnego księcia, który teraz uważnie przygląda się wszystkim i próbuje zrozumieć, co wszyscy do niego mówią. Gratuluję wam, drodzy rodzice! Stajesz przed zadaniem wyhodowania prawdziwego mężczyzny, który będzie osobą odpowiedzialną i uważną, która nie będzie bała się żadnych przeszkód. Nie mam wątpliwości, że ci się uda, bo bardzo kochasz swojego syna. Bardzo długo czekałeś na narodziny swojego syna, snując plany, a teraz nadszedł czas, aby zrealizować każde Twoje marzenie związane z wychowaniem syna. Chciałbym, żebyś nigdy nie słyszała nic złego o swoim chłopcu, nigdy się o niego nie martwiła. Niech cię zadowoli swoim sukcesem. Cały swój czas poświęcasz swojemu ukochanemu synowi, aby dorastał z tobą jako taki łagodny chłopiec, bo otacza go miłość i troska.

Prawdopodobnie nie da się opisać szczęścia rodziców obserwujących, jak ich mały cud rośnie. Tak czy inaczej, życzę, aby twoja radość wzrastała tylko z każdymi urodzinami twojego dziecka. Życzę dziecku dobrego i dobrego zdrowia, ciekawości i oczywiście szczęśliwego losu. Gratulacje dla Twojej wspaniałej rodziny!

Drodzy rodzice! Pragnę wyrazić szczególną wdzięczność za to, że bezwzględnie ograniczasz się we wszystkich radościach życia, dając dziecku wszystko, czego potrzebujesz: miłość, dobrobyt, uwagę. Spójrz na wynik swoich wysiłków – piękne i szczęśliwe dziecko. Możemy śmiało powiedzieć, że jesteś świetny! Gratulacje!

Najcieplejsze gratulacje z pierwszego roku dla chłopca, dziewczyny w prozie

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, przez 1 rok w prozie

Szczęśliwi ludzie! Właśnie tak należy zwracać się do osób, które mają takie szczęście rosnące w swoich rodzinach – małe dziecko. Gratulacje dla Ciebie i maluszka w pierwszym roku życia , Niech rośnie ciekawie, szczęśliwie i co najważniejsze zdrowo. Wesołych Świąt!

Oto kolejne urodziny, jesteś już całkiem dorosłym i poważnym facetem. Gratuluję Ci wakacji i życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje ukochane marzenia, a prezenty okazały się dokładnie tym, czego chcesz. Niech wszyscy twoi krewni dobrze się świętują, a te urodziny zostaną na długo zapamiętane.

Wszystkiego najlepszego, kochanie, i życzę Ci wyrosnąć na najwspanialsze dziecko, które zadowoli rodziców. Niech ten dzień będzie jednym z najfajniejszych w Twoim życiu, niech wszystkie prezenty dla Ciebie będą najlepsze i dokładnie takie, jakie chciałeś. Świętuj te szczęśliwe urodziny z rodziną i przyjaciółmi, pamiętaj, aby zdmuchnąć wszystkie świeczki na swoim urodzinowym torcie!

Wszystkiego najlepszego, słoneczko, śliczne dziecko! Życzymy zawsze wspaniałego nastroju, dużo śmiechu i radości, dobrego zdrowia i ciągłego rozwoju. Poznaj świat i rozwijaj się we wszystkich kierunkach. Bądź najszczęśliwszym i najbardziej beztroskim dzieckiem!

Drodzy młodzi rodzice, dzisiaj są pierwsze urodziny Waszego malucha. Gratulujemy Ci tego doniosłego wydarzenia, życzymy Ci w pełni cieszyć się wszystkimi radościami rodzicielstwa, czuć dumę z osiągnięć swojego dziecka, pozwolić mu dorastać silnym i odważnym, szczęśliwym i zdrowym.

Drogi synu! Gratuluję Ci urodzin i życzę wszystkiego najlepszego i najprzyjemniejszego w życiu. Bardzo cię kochamy i chcemy, abyś wyrósł na rozsądną i uczciwą osobę. Twoja mama i tata są z Ciebie dumni i zawsze będą Cię wspierać, gdy tego potrzebujesz.Życzymy powodzenia w nauce i przyszłym życiu!

Anioł osiadł w naszej rodzinie rok temu! Jej delikatny bełkot urzeka, jej delikatny uśmiech zachwyca, jej wdzięczne dotknięcia sprawiają, że z przyjemnością wzlatujesz pod chmury! Nasza mała dziewczynka! Nasza urodzinowa dziewczyna! Dzisiaj kończysz roczek, a w torcie jest jedna świeczka! To twoje pierwsze wakacje w życiu, kochanie! I obyś miał setki takich świąt! Życzymy kochać swoją mamę i tatę, dziadków, braci i siostry! I obyś był głównym w swojej rodzinie! Daj nam swój szczery uśmiech i rozpieszczaj nas swoimi zwycięstwami, małymi i dużymi! Zawsze będziemy po Twojej stronie, zawsze pomożemy i doradzimy, wyciągniemy pomocną dłoń i nigdy nie obrażamy! Niech twoje oczy zawsze się uśmiechają! I postaramy się zrobić wszystko, co konieczne do tego! Lalka z okazji urodzin! Kochamy Cię, całujemy Cię, zatrzymujemy Cię!

Wszystkiego najlepszego, nasze kochane dziecko. Każdego roku dorastasz i wkrótce dogonisz mamę i tatę. Niech więc w życiu wszystko się ułoży, nauka jest łatwa, a w pamiętniku będą wyjątkowo doskonałe oceny, przyjaciele będą najwierniejsi i nigdy się nie zgubią.

Gratulujemy pierwszej ważnej randki, pierwszego roku. Życzę Ci kochanie żyć cudami i zabawą, zawsze okazywać zainteresowanie poznawaniem świata i ciągle odkrywać dla siebie coś nowego. Życzę rodzicom wszystkiego najlepszego i silnej siły, aby wspierać jasny komfort w rodzinie i zapewnić szczęśliwe dzieciństwo ukochanemu dziecku.

Gratulujemy wspaniałym rodzicom pierwszego roku życia dziecka. Życzę, aby Twoja rodzina była zawsze szczęśliwa i silna, aby Twój cud był zdrowy i radosny, aby każdy Twój dzień był pełen miłych uśmiechów, dobrej zabawy, jasnych zdjęć, kolorowych emocji i niezapomnianych chwil.

Gratulujemy, nasze małe, urocze dziecko, w pierwszym roku urodzenia! Życzymy, aby Twoja wiedza o naszym wielkim, dorosłym świecie zaczynała się od miłości, czułości i rodzicielskiego uczucia. Niech twój los będzie tak szczęśliwy, jak widzi to twoja mamusia. I pozwól, abyś zawsze był pod niezawodną ochroną, którą może ci dać twój tata. Wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwych wakacji dla naszego dziecka! Dwanaście miesięcy temu urodziłaś się i wyglądałaś bardziej jak mała, krzycząca, ale najpiękniejsza bryła na świecie. Życzę Wam dalszego odkrywania tego świata z takim samym zainteresowaniem i podziwem, jak przez cały miniony rok. Niech dzisiaj pozwoli Ci zanurzyć się na oślep w świat życzliwości, uwagi i najzabawniejszych zabawek.

Wszystkiego najlepszego dla słodziutka, słodziutka, słodziutka.Życzę wielu radosnych chwil, niezapomnianych przygód, miłych upominków, smacznych niespodzianek, samych radosnych kłopotów, bezgranicznej troski, uwagi i miłości rodziców.

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Bardzo ważny jest pierwszy rok, czas pierwszych odkryć i właściwych kroków. Niech wszystko ułoży się dla Ciebie, niech słońce uśmiechnie się do Ciebie, niech Twoja ścieżka zostanie oświetlona miłością bliskich, niech Twój radosny śmiech nigdy się nie skończy.

Kochanie, mieszkasz na tym świecie przez cały rok, wszystkiego najlepszego! Życzę, aby słońce zawsze oświetlało twoją ścieżkę, aby los dawał wspaniałe możliwości, radosne dni i prawdziwych przyjaciół! Dobre zdrowie, szczęście, długie, jasne życie!

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Niech łamigłówki zostaną łatwo rozwiązane, będzie całe morze prezentów, mama i tata będą posłuszni. Graj, baw się i bądź zdrowy.

Kiedy dołączasz do grona rodziców, szczęście ogarnia Twoją duszę, a patrząc na to, jak dziecko rozwija się od pierwszego oddechu do pierwszego roku życia z nim, Twoje serce drży z miłości , ciepło i radość! Serdecznie gratuluję najważniejszego terminu. Wytrwałość, cierpliwość, zwycięstwa, fascynuj się uśmiechem dziecka, śmiej się, bądź przykładem. Niech los cię zatrzyma i zapewni zdrowie dziecku i całej rodzinie.

Urodziłeś się na świecie i ozdobiłeś go, rozświetlając nas wszystkich uśmiechem przez cały rok, rozrośłeś się zauważalnie iz każdym nowym dniem rośniesz i uczysz się czegoś nowego.Razem z Wami radujemy się i żyjemy jak na nowo. Kochamy Cię kochanie, dorastajmy szczęśliwi i zdrowi ku radości nas wszystkich.

Nasz skarb jest mały, kotku! Zapraszam na cały rok! Dorośnij, słoneczko, duża i zdrowa, mądra dziewczyna, spraw, by mama i tata byli zadowoleni z pierwszych kroków i pierwszych słów!

Kochanie, masz dzisiaj 1 rok! Bardzo dobrze pamiętam dzień, w którym się urodziłeś. Dokładnie rok temu dałeś rodzicom prawdziwe szczęście. Twoja rodzina jest kompletna, chociaż wciąż brakuje ci młodszej siostry, zapytaj więc rodziców. Oczywiście teraz nie możesz jeszcze mówić, ale w przyszłości na pewno poprosisz o siostrę lub brata. Życzę zdrowia, szczęścia i wielu zabawek. Niech twoje dzieciństwo będzie jak najbardziej beztroskie, abyś miał wielu przyjaciół, z którymi będziesz rósł i dojrzewał. Na razie ciesz się, że twoi rodzice robią dla ciebie wszystko, nawet cię karmią. Możesz oglądać bajki, grać na tablecie, grać w samochody i niszczyć wszystko na swojej drodze. Twoi rodzice bardzo cię kochają, czekali na twoje narodziny. Życzę wspaniałych wakacji nasz chłopcze. Mam nadzieję, że coś pozostanie w Twojej pamięci.

Własnymi słowami gratulacje rocznego chłopca, dziewczynki

Ciepłe
gratulacje dla 1-letniego chłopca, dziewczynki do łez

Drodzy Rodzice! Dziś zadbaliśmy o to, aby wszystkie Wasze wysiłki w edukacji nie były zbyteczne ani daremne. Wychowaliście cudowne dziecko. Dlatego pragnę Wam pogratulować tego szczęśliwego święta i życzymy dalszych inspiracji, nie trać ducha, gdy na drodze pojawiają się trudności, bądź pewny siebie i odważny. Życzymy samych szczęśliwych dni z rodziną i niekończącego się dobrego samopoczucia!

Chcę Wam serdecznie pogratulować, drodzy rodzice, z okazji urodzin Waszego ukochanego syna. Miał już 1 rok, dorósł tak szybko, że nie zdążyliśmy tego zauważyć. Wydawałoby się, że urodził się wczoraj, a dziś obchodzi już swoje pierwsze poważne wakacje. Teraz tak zabawnie reaguje na wszystko, co dzieje się wokół niego, nic nie rozumie, ale jestem pewien, że za rok będzie miał zupełnie inny stosunek do swoich wakacji, będzie czekał na ten wyjątkowy dzień. Życzę mu zdrowia, szczęścia i beztroskiego dzieciństwa. Dzieci powinny mieć dzieciństwo, nie powinny chorować, nie powinny być smutne. Jestem pewien, że odpowiednio wychowasz swojego chłopca, stanie się twoją dumą. Niech zawsze będzie w nim dobroć, szczerość i odpowiedzialność. Życzę Ci zdrowia, bo to Ty będziesz musiał wychować prawdziwego mężczyznę.

Chcę pogratulować rodzicom naszego dzisiejszego urodzinowego chłopca.Moi drodzy, dzisiaj twój chłopiec kończy 1 rok. Czas płynął tak szybko, że nawet nie zauważyłeś. Ale w tym roku wydarzyło się wiele ważnych rzeczy dla Ciebie i Twojego dziecka. Życzę, aby nadal zachwycał was swoimi sukcesami, bawił zabawnymi frazesami. Uwierz, że ten rok również minie bardzo szybko, więc staraj się uchwycić każdą chwilę, uchwycić każdą chwilę. Życzę mu dobrego zdrowia, niech nie choruje, nie smuci się, nie martw się, bo ma taką ochronę w postaci swoich wspaniałych rodziców. Niech wyrośnie na wesołego, a jednocześnie bardzo odpowiedzialnego i pracowitego chłopca, który zawsze Cię zachwyci. Życzę mu ciekawego i beztroskiego dzieciństwa, podczas którego znajdzie wielu przyjaciół i znajomych.

Nasze ukochane dziecko! Nadal jesteś dzieckiem, ale wierzymy i wiemy, że wyrośniesz na cudowną, mądrą, zdrową i szczęśliwą dziewczynkę! I zawsze będziemy przy Tobie pomagać, wspierać, wyjaśniać, pocieszać, radować się.Niech każdy dzień przyniesie Ci wiele radości, nowych przyjaciół i odkryć!

Dzisiaj niezwykle cudowny i pogodny dzień – Pierwsze Urodziny w życiu naszej ukochanej księżniczki! To święto będzie najlepsze w naszej rodzinie, a jego znaczenie będzie bardzo ważne dla wszystkich członków rodziny! W końcu rok temu nie wyobrażaliśmy sobie, ile szczęścia przyniesie nam ta mała dziewczynka z zadartym nosem! Niesamowicie emocjonalne, wrażliwe dziecko! Cieszy się ze wszystkiego, co jest wokół, robi udane kroki w swoich przedsięwzięciach i obiecuje nam wielkie plany na przyszłość! Takie dziecko, ale tyle nadziei! Mamy ogromne szczęście, że mamy ją w naszej rodzinie! Nie potrzebujemy kolejnej! Ona jest najlepsza! Wesoły, wesoły, żywy, energiczny, mobilny, posłuszny! Czego jeszcze potrzebujesz od dziecka za rok? Nic! Gdyby tylko była zdrowa! Życzymy pysznego jedzenia, słodkiego i spokojnego snu oraz kolorowych snów! Szczęśliwego pierwszego roku życia, droga dziewczyno!

Gratuluję pierwszego roku i życzę Wam radości, wspaniałego i cudownego życia, w którym każdy dzień będzie wypełniony uśmiechami bliskich, emocjami szczęścia, chwilami miłości, słoneczne dni, bajki i słodkie sny.

Patrzę na naszą księżniczkę i nie rozumiem, jak minął cały rok tak szybko. Wydawałoby się, że urodziłeś się dopiero wczoraj, a dziś już świętujesz swoje pierwsze urodziny. Niewiele jeszcze rozumiesz, ale jestem pewien, że czujesz się bardzo dobrze.Nasza księżniczko, gratuluję Ci wakacji i życzę wszystkiego, co sprawi, że będziesz najszczęśliwsza na tym świecie. Oczywiście masz wspaniałych rodziców, którzy zrobią wszystko, abyś był szczęśliwy. Ale możemy też postarać się o Twój uśmiech. Życzę zdrowia i beztroskiego dzieciństwa. Za kilka lat pójdziesz do przedszkola, nawiążesz nowe znajomości, pobawisz się na ulicy, nauczysz się liter i wiele więcej. Przed Tobą ciekawy czas, a teraz nadal cieszysz się czasem, w którym Twoi rodzice robią wszystko za Ciebie.

Dzisiaj Twoje ukochane dziecko kończy roczek… Wygląda na to, że niedawno z niepokojem czekałaś na jego narodziny, a dziś ten cud ma roczek i obdarza nas wszystkich uśmiechami i dużo szczęścia. Życzymy wielu radosnych chwil razem, cierpliwości i siły, aby wychować to dziecko i pozwolić mu być zdrowymi i szczęśliwymi krewnymi i przyjaciółmi z radości!

Gratulujemy uroczego i cudownego dziecka z okazji pierwszego roku życia. Moja radość, życzę jasnych kolorów świata i wielkich cudów, szczęśliwej rodziny i życzliwych ludzi w drodze, wspaniałych pomysłów i dobrej zabawy, mnóstwa zabawek i przyjemności.

Mówią, że uczciwe dziecko kocha nie mamę i tatę, ale tubki ze śmietaną. Oczywiście nie odbierzemy Ci miłości do zabawek, słodyczy i zabawy, ale mamy nadzieję, że Ty kochanie pokochasz nas tak samo, jak my kochamy Ciebie. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj są urodziny małego słoneczka. Już od roku zachwycasz nas swoim słodkim uśmiechem i psotnym śmiechem. Życzę, abyście jak najszybciej zaczęli tupać nogami i doświadczyć tego świata w całym jego pięknie. Baw się dobrze, zdrowie, mnóstwo ciekawych i zabawnych rzeczy!

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Gratulujemy pierwszych wakacji. Dorośnij zdrowo i pięknie, szczęśliwie i wesoło, trochę psotnego śmiechu. Spraw, aby Twoi bliscy byli szczęśliwi.

Gratulujemy cudownemu maleństwu w pierwszym roku życia.Życzę Ci słońca, pierwszych samodzielnych odkryć i pierwszych wielkich osiągnięć, wspaniałego nastroju i radosnej atmosfery w domu, słodkiego snu i aktywnego czuwania, emocjonujących zabaw i zdrowych smakołyków.< /p>

Moja najważniejsza szkoda, w Twoje urodziny życzę Ci milionów zabawek, setek niezawodnych przyjaciół, ciągłej zabawy i radości. Niech każdy dzień zaczyna się od niespodzianki, kontynuuj granie, a każdej nocy podaruj bajeczny i interesujący sen.

Ładne dziecko, gratuluję ci pierwszego roku życia. Niech balony latają, niech gratuluje Ci cała rodzina, niech ciasto ze świeczką będzie dziś najsmaczniejsze, niech w Twoim życiu zawsze będzie morze przyjemności, radości i szczęścia

Chcemy pogratulować rodzicom tak uroczego dziecka na wakacjach. Aby dać światu taki cud, trzeba było wiele przejść ręka w rękę, pokonując wszelkie lęki i trudności. Życzymy niekończącej się miłości, harmonii, rodzinnego dobrobytu i pomyślności. Pozwól dziecku zaskakiwać Cię każdego dnia nowymi osiągnięciami, talentami, odkryciami, a w domu zawsze słychać radosny i dźwięczny śmiech.

Niech dziecko w swoje pierwsze urodziny poczuje całą miłość otaczającą jej rodzinę. Stać się przykładem dla rówieśników i dumą dla rodziców. Aby dobre zdrowie stało się wizytówką, aby dzieciństwo mijało nieustanną pasją szczęścia.

Mały cud! Niech Twoja gwiazda szczęścia zawsze świeci w niebie, niech oświetla Twoje życie! Masz dopiero rok, wszystko przed nami. Niech będzie wiele jasnych chwil, radości i szczęścia, niech uśmiechy rozkwitną wokół Ciebie jak kwiaty i ogrzeją Cię ciepłem, tak jak Ty, patrząc na nas teraz, uśmiechasz się. Wszystkiego najlepszego!

Wielkie wydarzenie, pierwszy rok to pierwsza ważna data. Gratulacje, króliczku. Życzę Ci wszystkiego nowego, ciekawego, zabawnego, ekscytującego, imponującego, niezapomnianego, pięknego i miłego na tym świecie. Słoneczko, niech każdy dzień staje się lepszy od Twojego uśmiechu. Dorastaj, rozwijaj się, zdobywaj nowe wyżyny, proszę mamę i tatę, baw się z dziadkami, baw się, tańcz i śpiewaj, śnij, igraj i bądź szczęśliwym dzieckiem!

Moje ukochane słońce, nadchodzi twoje magiczne święto, twoje urodziny. Niech poranek zacznie się od przyjaznego promienia słońca na twojej poduszce, kontynuuj w dobrej bajce z morzem jasnych prezentów i zabawnych gości. Zdmuchniesz kolorowe świeczki na wielkim torcie do głośnych krakersów. A ten bajeczny dzień zakończy się słodkim snem. Szczęście dla ciebie, moja radość!

Serdeczne gratulacje dla rocznego chłopca, dziewczynki

Szczerze
gratulacje dla 1-letniego chłopca, dziewczynki

Twój wygląd, synu, wywrócił nasze życie do góry nogami. Pojawiły się tysiące zmartwień, małe rzeczy do zapamiętania, zamieszanie i małe doświadczenia. Ale wraz z tymi małymi zmartwieniami dałeś nam wielkie szczęście, z którym nic na tym świecie nie może się równać.Gratulujemy pierwszego roku i chcemy, aby nasza radość została przekazana Tobie, abyś tak samo cenił swoją rodzinę i rósł silny i zdrowy!

Moi drodzy! Nie mogłaś się doczekać tej chwili, a dokładnie rok temu długo wyczekiwany bocian przyleciał do twojego domu z małym, ale jakże cennym zawiniątkiem. Przez rok z małej lalki wyrosła bardzo piękna i mądra dziewczynka. Pozwól jej dalej się rozwijać, nigdy nie przestając zadowalać ją swoimi sukcesami i osiągnięciami, a ty będziesz dla niej wsparciem i wsparciem, poprowadź ją przez tę trudną ścieżkę do dorosłości!

Dokładnie rok temu tego dnia świętowaliśmy narodziny Twojego syna. Ten rok minął tak szybko, że nawet tego nie zauważyliśmy. Teraz twój syn stawia już pierwsze kroki, przyjmując gratulacje i prezenty. Chociaż zwraca większą uwagę na prezenty, ponieważ zabawki są mu już znane. Ale po roku będzie bardziej świadomy tego, co się wokół niego dzieje. Życzę mu dobrego zdrowia, wielu szczęśliwych dni, wielu pozytywów. Niech dorośnie jako szczęśliwy, pewny siebie chłopiec, a potem jako mężczyzna.Zawsze powinieneś być z niego dumny, bo to daje siłę. Chcę, żeby spełniły się wszystkie jego życzenia, żeby nigdy nie czuł się źle, żeby jego zdrowie było silne. Wszystkiego najlepszego dla Twojego dziecka! Niech to święto stanie się jednym z najjaśniejszych wydarzeń w jego życiu. I chociaż nie do końca rozumie, jest bardzo szczęśliwy i to dobrze.

Ukochany (imię dziecka)! W tym dniu jest niezwykle pięknie! Twój uśmiech lśni wieloma jasnymi promieniami i rozgrzewa serce każdego obecnego gościa. Zawsze bądź radosny, nie trać ducha nad drobiazgami, dąż do najlepszych i bądź przykładem! Szczęśliwe pierwsze wakacje dla Ciebie! Bądź kochany!

Wszystkiego najlepszego mały człowieku – masz 1 rok! Życzymy miłego poczucia tego wspaniałego świata. Spokojne i słodkie noce, dobre zdrowie, wszechstronna miłość rodziców i wiele ciekawych odkryć na każdym kroku. Ciesz się i ciesz się każdą chwilą, ponieważ wciąż masz przed sobą tak wiele!

Wszystkiego najlepszego dla Twojego małego cudu, który od roku świeci w Twojej rodzinie! Życzymy Wam, szczęśliwi rodzice, więcej cierpliwości i energii, abyście całkowicie oddali się swojemu małemu i cennemu skarbowi, silnej miłości, niezłomnemu szczęściu i obfitości w rodzinnym kręgu. Pozwól dziecku rosnąć silniejsze i szczęśliwe dla Twojej radości, podaruj słodkie uśmiechy i niezrównane emocje.

Rok temu w twoim domu pojawił się skarb, hałaśliwy, mały, ale tak drogi i bardzo ukochany grudko. Pragnę życzyć, aby tylko miłość zawsze otaczała Twoje dziecko.I tak, aby drobne osiągnięcia w życiu, jak pierwsze kroki, przynosiły tylko radosny śmiech i burzę radości. Także oczywiście zdrowie, szybki wzrost i niekończąca się energia, codzienna wiedza, tak duży i ciekawy świat.

Dzisiaj pragnę życzyć naszej ślicznej córeczce wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin. Teraz śmieje się, słucha wszystkiego, co się do niej mówi, bawi się nowymi zabawkami. I chcę Wam pogratulować, drodzy rodzice, i życzyć Wam i Waszej pięknej dziewczynie wszystkiego najlepszego. Dziś skończyła 1 rok, ale już całkiem świadomie patrzy na wszystkich, bardzo dużo rozumie. Wykonujesz świetną robotę wychowując swoją piękną księżniczkę i niech tak będzie zawsze. Życzę jej zdrowia, szczęścia i spełnienia wszelkich pragnień. Na razie jest mała, nie może mówić, więc nie prosi o wiele, ale uwierz, że niedługo będziesz miał w domu prawdziwy sklep z zabawkami dla dziewczynek. Naprawdę chcę, aby Twoja córka dorastała w atmosferze miłości, radości i szczęścia. Życzę twojej rodzinie dobrego samopoczucia! Wszystkiego najlepszego dla twojego pięknego dziecka.

Chcemy pogratulować rodzicom rocznego dziecka z okazji tego święta. Wykonałeś świetną robotę, okazując dziecku miłość i troskę dzień po dniu. Życzymy cierpliwości, a dziecku aktywnego rozwoju. Niech śmiech zawsze będzie słyszany w Twoim domu, w pracy czeka Cię tylko sukces, a Twoja rodzina zawsze będzie przykładem dla wszystkich.

Dziecko ma już rok, co oznacza, że ​​wkrótce nadejdą najbardziej pamiętne wydarzenia! Niech dziecko dorośnie zdrowe, silne, jak tata i piękne, jak mama! Aby cię zadowolić i sprawić, że będziesz dumny!

Nasze kochane dziecko, minął dokładnie rok odkąd twoja mama po raz pierwszy cię zobaczyła, podniosła, przytuliła, pocałowała i pieściła. Dziś gratulujemy Ci pierwszych urodzin. Życzymy Wam, abyście zawsze słodko spali, jedli obfite posiłki, bawili się dobrze, widzieli tylko przyjemne, słodkie i kolorowe sny. Niech Twoje kroki stają się bardziej pewne siebie każdego dnia, a Twoje słowa bardziej jasne i zrozumiałe.

Dzisiaj jesteś o rok starszy. To wyjątkowe, niesamowite i bardzo ważne wydarzenie w Twoim życiu i tego chcę Ci pogratulować. Czeka na Ciebie wiele cudów, nowych odkryć i jasnych dni. Właśnie rozpoczynasz swoją wielką podróż do krainy nieznanego i tajemniczego. Nie zgub się w tym! Życzę Ci, aby wszystko zawsze się dla Ciebie układało i aby Twoja podróż dawała Ci wiele niesamowitych i dobrych rzeczy.

Dzisiaj jest wielka data, gratulujemy pierwszego roku! Niech życie będzie wypełnione radością i szczęściem, niech oczy błyszczą wesoło, nogi biegają figlarnie.Niech każdy dzień będzie pełen jasnych emocji i nowych odkryć. Życzę dobrego zdrowia, ekscytujących zajęć i dobrego.

Gratulujemy małego cudu w pierwszym roku jego życia. Serdecznie życzę szczęśliwej podróży i powodzenia, niesamowitej magii i jasnego światła w życiu, dobrego zdrowia i troskliwej opieki, zabawy i gier na świeżym powietrzu.

Wszystkiego najlepszego dla naszego małego aniołka! W końcu dzisiaj masz już 1 rok. Rozwijaj nas wszystkich dla radości. Życzę beztroskiego i jasnego dzieciństwa, więcej pocałunków i miłych słów od wszystkich bliskich, a zwłaszcza od mamy i taty. Obyś miał wielu miłych i słodkich przyjaciół. Niech będzie dużo słodyczy, lodów i zabawek. Uszczęśliwiaj mamę każdego dnia uśmiechem, a tatę pewnymi krokami. Wszystkiego najlepszego, słoneczko!

Dzisiejsze wakacje poświęcone są pięknej księżniczce, bardzo delikatnej dziewczynie. Skończyła roczek, to jej pierwsze poważne wakacje, więc gratuluję jej rodzicom. Kochani, jesteście bardzo odpowiedzialnymi rodzicami, którzy poświęcają się dziecku, którzy wkładają całą swoją siłę w rozwój swojego dziecka. Ale jednocześnie wiem, że nigdy nie będziesz na nią naciskać, ale daj jej wolność wyboru. Życzę Twojemu dziecku zdrowia i szczęścia. Niech ma beztroskie i wesołe dzieciństwo, niech ma wielu przyjaciół, z którymi dorośnie. Życzę Ci cierpliwości! Wychowywanie dziecka nie jest łatwe, ale na pewno sobie poradzisz. Bardzo kochasz swoje dziecko i na pewno będzie dla Ciebie równie delikatne.Wszystkiego najlepszego dla Twojej małej księżniczki! Niech wyrośnie na zdrową i szczęśliwą dziewczynę.

Mam dziś roczną chrześnicę. Mimo, że jesteś jeszcze całkiem dzieckiem i wkrótce zapomnisz o tych wszystkich kłopotach i świątecznym zamieszaniu, to Twój promienny uśmiech, którym obdarzasz dziś wszystkich na zawsze pozostanie w naszych sercach. Jesteś niezwykle bystrym i uroczym dzieckiem. Wiem na pewno, że staniesz się prawdziwą pięknością, która podbije wszystkie męskie serca, ale na razie jest to dalekie od tego. Codziennie ucz się czegoś ciekawego, bądź dociekliwą i aktywną dziewczyną, nie choruj i nie smuć się, bo to bardzo nudne. Niech każdy Twój dzień będzie malowany w jednym z jasnych kolorów tęczy, obok Ciebie jest rodzina, dla której jesteś centrum wszechświata, więc dorośnij, uśmiechaj się i bądź szczęśliwa, córko. Zawsze będę się tobą opiekować, wszystkiego najlepszego!

Pierwszy rok to ważne wydarzenie, ponieważ rodzice nigdy nie zapomną, kiedy w ich życiu pojawił się tak wspaniały cud. Wszystkiego najlepszego, słoneczko. Życzę Wam pewnych, samodzielnych kroków, ale żeby zawsze było wsparcie mamy i taty, życzę wielkich i małych cudów, jak z magicznych snów i żeby nic złego się nie wydarzyło. Bądź szczęśliwym dzieckiem, a dźwięczny śmiech rozbawi całą planetę.

Dzisiaj jest święto dla naszej uroczej dziewczynki, naszej pięknej księżniczki. Dzisiaj są Twoje pierwsze urodziny, kończysz 1 rok! Chcę ci pogratulować, nasza ukochana dziewczyno! I choć teraz niewiele rozumiesz, to jestem pewien, że czujesz, że to wszystko jest zorganizowane specjalnie dla Ciebie. Dziś dostaniesz wiele prezentów, wiele lalek, którymi będziesz bawić się przez wiele lat. A za kilka lat rodzice powiedzą ci, co te lalki dały ci, gdy miałeś 1 rok. Życzę dobrego zdrowia, nasze dziecko! Nigdy nie choruj, bo dzieci nie powinny chorować. Pragnę spełnić wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, aby być szczęśliwą dziewczyną. W przyszłym roku będziesz bardziej świadomie celebrować swoje wakacje, przyjmiesz prezenty. Wszystkiego najlepszego, nasze kochane dziecko!