Życzenia urodzinowe 13 lat

Zebraliśmy dla Was wiele najpiękniejszych gratulacji z okazji 13 urodzin, wszystkiego najlepszego 13 lat chłopcu, dziewczynie w prozie, do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gratuluję Ci 13 urodzin i życzę powodzenia we wszystkim w tym roku, aby życie dostarczyło Ci wielu zabawnych przygód i imponujących podróży. Niech światło szczęścia i powodzenia zawsze płonie na Twojej drodze, niech w szkole wszystko pójdzie na „5”, niech Twój wolny czas będzie ekscytujący i urozmaicony.

Kochanie! Wszystkiego najlepszego! Życzymy, aby zawsze otaczali Cię tylko wspaniali ludzie, od których możesz się czegoś nauczyć, czegoś się nauczyć. Aby uśmiech nie zniknął z Twojej twarzy i aby nic Cię nie zasmuciło. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego księżniczko! Życzę Ci wyrosnąć na dużą, piękną i mądrą dziewczynę. Niech otaczają Cię tylko prawdziwi przyjaciele i dziewczyny. Życzę Wam poznania prawdziwej przyjaźni, prawdziwej miłości i wielkiego szczęścia!

Drogie dziecko, dziś masz wspaniałe i zabawne wakacje – twoje urodziny. Niech dziś będzie dużo śmiechu, uśmiechów, niespodzianek i gratulacji. Z przyjemnością spotykaj gości, składaj życzenia i baw się dobrze. Życzymy szczęśliwego dzieciństwa.

Gratulacje mała księżniczko! Niech twoje urodziny będą jak z bajki, niech spełnią się twoje najbardziej magiczne życzenia i marzenia, niech twoje prezenty będą wspaniałe, a święto niesamowite i zachwycające. Ogromne zdrowie, ciasto i szczęście!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i miłego chłopca. Życzę ciekawych życiowych pasji i wesołego nastroju, wielkich sukcesów i wspaniałych pomysłów, dobrych przyjaciół i żywych emocji, niesamowitych przygód i ekscytujących historii.

Trzynaście lat! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego i oprócz zdrowia, szczęścia i wszystkiego innego ze standardowego zestawu życzymy Wam więcej słońca w tak cudownej porze roku, częstszego wypoczynku, bo na to zasługujecie, a także dalszego rozświetl ludzi wokół siebie jasnym uśmiechem! Dzisiaj są twoje wakacje, twoje trzynaste urodziny, więc po prostu bądź szczęśliwy! To najważniejsza rzecz w życiu! Jeśli naprawdę chcesz, odniesiesz sukces, możesz być tego pewien! Niech Twoje wakacje będą dużo pozytywne, komunikacji, prezentów, spotkań i życzeń! Życzymy, abyś spędził urodziny tak, jak było, to o czym pamiętać! I doceniaj chwile życia, zanim staną się wspomnieniami! Życzymy Ci posłuszeństwa rodziców, studiowania z wielką chęcią rozwoju i dążenia do zwycięstwa we wszystkim!

Dzisiaj są 13 urodziny mojego syna. Pamiętam jego pierwszy krok, pierwsze słowo. Wszystko było tak dawno temu, ale wydaje się, że to wczoraj.Synu, gratuluję Ci i życzę, aby wszystkie trudności Cię ominęły. Jesteś moim skarbem, bardzo Cię kocham!

Radość mamy, szczęście taty, najpiękniejsza dziewczyna na świecie, wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Życzę zdrowia i powodzenia we wszystkim, co Cię interesuje i co kochasz. Życzę radości i wesołych przyjaciół, życzę ekscytujących historii w życiu i miłych niespodzianek.

Drogie dziecko! Gratulujemy Ci urodzin i całujemy Cię mocno w oba policzki. Stań się duży i silny, bądź tak samo miły i słodki. Życzymy Wam więcej świąt, słodkich cukierków i wszelkiego rodzaju małych i dużych udogodnień. Zadbaj o swoją mamę i tatę, którzy bardzo cię kochają, i ucz się dobrze, na pewno będziesz tego potrzebować. Chcemy sprawić Ci wspaniały prezent i mamy nadzieję, że bardzo Ci się spodoba.

Drogi urodzinowy chłopcze! Dzisiaj stałeś się o rok starszy, a teraz masz trzynaście lat! Nie możemy już nazywać Cię dzieckiem, bo wyglądasz na całkowicie niezależną i dorosłą osobę! Bardzo dobrze! Tak trzymaj! Dorośnij, ucz się, bądź mądrzejszy, próbuj, osiągaj, staraj się! Z wielką przyjemnością gratulujemy Ci tego samego dnia w Twoim życiu i życzymy, abyś trzymał kurs w tym samym kierunku i nie zbaczał ze swojej ścieżki! Ten wiek Twojego życia jest ważny dla rozwoju Twojej osobowości! Twoja postać się kształtuje, uczysz się samodzielnie podejmować decyzje i życzymy Ci, aby wszystko się ułożyło! Nie zniechęcaj się, jeśli coś ci nie wyszło za pierwszym razem, a może tak być, zawsze walcz do końca i nie trać nadziei! Życzymy udanych przedsięwzięć! Wszystkiego najlepszego, drogi młodzieńcze!

Trzynaście to szczyt dzieciństwa. Teraz dla Ciebie nie ma barier w otaczającym Cię świecie, możesz uczyć się nowych rzeczy i podziwiać za każdym razem bez odrobiny zmęczenia i myśli, że widziałeś to już setki razy. Niech ten dzień i każdy następny przyniesie wam tylko światło i radość. Wszystkiego najlepszego!

13 lat to początek twojego życia, to najbardziej romantyczny świt. Życzę wam samych zwycięstw w życiu i niech wasza droga od szczęścia do szczęścia zawsze będzie łatwa i nie będzie ciernista. Żyj mądrze i prosto, a wszystko, co pomyślane, zawsze przyjdzie samo. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj są Twoje urodziny i z przyjemnością gratulujemy naszej urodzie. Nie jesteś już dzieckiem, radzisz sobie ze wszystkimi obowiązkami, z każdym dniem stajesz się mądrzejsza, dojrzalsza i piękniejsza. Niech te cudowne święto Twoich trzynastych urodzin przyniesie niezapomniane wrażenia, morze uśmiechów, oryginalną zabawę z przyjaciółmi i wiele miłych niespodzianek.

Wszystkiego najlepszego, tak, kończysz cholerne kilkanaście lat – trzynaście. Wesołych świąt i obyś w tym roku nie był chochlikiem przynajmniej dla swoich rodziców, ale obyś miał cholerne szczęście we wszystkim. I na lekcjach, w grach i u znajomych.Życzymy radości i niesamowitego szczęścia!

Moja droga córko, w twoje 13 urodziny pragnę Ci życzyć tylko okrucha, abyś nie straciła serca, nie denerwuj nas tatą i rób głupie rzeczy, chciałbym, żeby twoje życie było pełne ciekawych rzeczy, żeby nauka była łatwa i na pewno dostaniesz wszystkie nagrody w konkursach piękności!

Gratulacje dla naszej ulubionej niespokojnej minx, naszej uroczej dziewczynki. Życzymy Ci słodkiego karmelowego życia, abyś nigdy nie zaznał goryczy urazy, straty i rozczarowania. Życzymy, abyś trzepotał lekko i beztrosko, cieszył się światłem i dobrocią. I niech szczęście podąża za Tobą jak magicznym szlakiem. Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje! Niech przyjaciele będą wierni, a każdego dnia przygoda pełna radości i nowych emocji. Zawsze wierz w swoje marzenia i swoją siłę, wszystko się ułoży!

Nazywanie cię dzieckiem nawet nie kręci mi języka! Masz 13 lat, nie będziesz miał czasu spojrzeć wstecz, jak staniesz się jeszcze większy, starszy, lepszy, mądrzejszy. Już stawiasz pierwsze poważne kroki na studiach, uszczęśliwiasz rodziców swoimi osiągnięciami i starasz się wyglądać na dojrzałą i niezależną. To bardzo godne pochwały, ale życzymy, abyś nie zapominał, że nadal jesteś dzieckiem, nastolatkiem, który może i powinien cieszyć się latami z dzieciństwa, więc baw się i baw tego dnia! Wszystkiego najlepszego!

W wieku 13 lat jesteś już całkowicie niezależną osobą, odpowiedzialną za swoje czyny.Czasami wiesz nawet więcej niż twoi rodzice i możesz spierać się ze swoim punktem widzenia. Niech więc wszystkie Twoje osądy okażą się poprawne, przyjaciele są wiarygodni i nie musisz się rumienić za własne działania.

Szczere gratulacje z okazji urodzin 13-letniego chłopca, dziewczynki, z całego serca

Najlepsze
Gratulacje z okazji urodzin 13-latek chłopczyk, dziewczynka, z całego serca

Życzę mojej córce w życiu osobistego szczęścia, zostań od razu najładniejszą, odnajdź spokój i wyciszenie w mojej duszy, życzę Ci długiego szczęśliwego życia, spełnienia Twojego najdroższe marzenie!Życzę, żebyś w życiu chodziła beztrosko, aby zawsze otaczali Cię tylko ludzie bliscy Twojemu sercu, a także życzę Ci morza pieniędzy, oceanu zdrowia, rzeki miłości i światło, i kłopoty i nieszczęścia, aby nie było miejsca w twoim świecie! Wszystkiego najlepszego, moja droga dziewczyno!< /p>

Synu, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin. Zawsze byłeś poprawny i uczciwy i godny bycia nazywanym prawdziwym mężczyzną. Bądź zawsze taka, bądź moją dumą i radością! Idź przez życie łatwo i nie zauważaj małych trudności. Kocham Cię!

Wszystkiego najlepszego, kochane dziecko, śliczna dziewczynko! Życzymy Wam wszystkich radości, wielu wspaniałych wydarzeń, świetnej pamięci, żwawych przyjaciół i dużo czasu na zabawę! Dorastaj piękna i inteligentna, rzemieślniczka i wynalazczyni. Szczęście, zdrowie i uśmiechy!

Urocza piękna księżniczka! Dzisiaj są twoje urodziny. A to oznacza, że ​​nadszedł najszczęśliwszy dzień dla twoich rodziców. Serdecznie życzymy, abyś wyrosła na mądrą, piękną dziewczynę, która zadowoli tylko swoich rodziców. Jesteś prawdziwą wróżką: słodką, delikatną, miłą. Zostań zawsze tak. Życzymy spełnienia wszystkich pragnień, doskonałych studiów i wspaniałego nastroju. Bądź mądry, kochanie!

Wszystkiego najlepszego, jak to mówią. Obyś zawsze i wszędzie miał szczęście we wszystkim, aby sukcesy towarzyszyły twoim nauce i hobby. Życzę, abyś zawsze czuł się świetnie, cieszył się życiem, miał wesołych przyjaciół i dążył do spełnienia swoich pragnień.

Drogi urodzinowy chłopcze! W Twoje trzynaste urodziny mamy dla Ciebie specjalne życzenia! Życzymy zdrowia, wielkości galaktyki! Życzymy miłości, wielkości wszechświata! Szczęście dla ciebie bezgraniczne i bezgraniczne! Szczerzy i prawdziwi przyjaciele! Chcemy, abyś był posłuszny swoim rodzicom! Aby spełniły się wszystkie Twoje najbardziej zapierające dech w piersiach plany! Aby twój ukochany przyjaciel chronił cię, kochał, doceniał i cieszył, a także czynił cię najszczęśliwszą osobą na planecie Ziemi i nie denerwował cię.Abyś nie wiedział, czym są łzy! Aby choroby i kłopoty opuściły twoje życie! Aby radość i szczęście towarzyszyły Ci przez całe życie! Aby opuściły Cię niepokoje, zmartwienia i wątpliwości! Jubilat! Żyj długo – długo i ciesz nas swoją obecnością! Uśmiechaj się częściej! Zasługujesz na każdy dzień, aby być świętem! Aby słońce świeciło na Twojej drodze i ogrzewało Cię ciepłem! I tak, aby dusza zawsze była latem! Kochamy cię, wszystkiego najlepszego kochanie! I żeby uśmiech nigdy nie opuścił Twojej twarzy!

Dzisiaj jest jasny, radosny i szczęśliwy dzień – twoje urodziny. Serdecznie gratulujemy i życzymy, abyś wyrósł na zdrowe, wesołe, posłuszne dziecko. Nigdy się nie poddawaj, śmiało idź naprzód do swojego ukochanego marzenia. Obyś zawsze miał wielu dobrych, prawdziwych przyjaciół. Niech życzenia się spełnią, a szczęście Cię nie opuści.

Od dzisiaj w Twoim życiu pojawił się nowy etap i teraz jesteś prawdziwym nastolatkiem. Niestety dzieciństwo idzie daleko i nieodwołalnie. Dlatego w Twoje trzynaste urodziny życzymy Ci, abyś znów poczuł się jak mały chłopiec, otoczony troską, wrażliwą uwagą rodzicielską, by być trochę malutkim i spełnić Twoje najbardziej upragnione pragnienie w tym dniu.

Synu! Dorosłeś, stałeś się duży i masz przed sobą długie dorosłe życie. W twoje 13. urodziny twoi rodzice chcą przede wszystkim życzyć ci szczęścia. Gdziekolwiek jesteś, jakąkolwiek ścieżkę wybierzesz, najważniejsze jest bycie szczęśliwym.Ciesz się każdym dniem i rób w nim wszystko, na co masz ochotę, nie odkładaj spełnienia pragnień na jutro, staraj się zwracać uwagę na swoich przyjaciół i bliskich, a zwłaszcza na rodzinę, którą na pewno kiedyś stworzysz, oddaj całe swoje serce i wierz — dobroć powróci do Ciebie tysiąc razy!

Skończyłeś dzisiaj cholerny tuzin. Tak, przez trzynaście lat z rzędu dekorujesz każdy dzień naszego życia, nadajesz sens, sprawiasz, że życie rodziców staje się jaśniejsze i szczęśliwsze. Niech harmonia zagości w twojej duszy na zawsze, młodzieńczy wiek przejściowy nie przyniesie rozczarowań, a przyjaciele nigdy nie zdradzą.

Wszystkiego najlepszego, słoneczko, śliczne dziecko! Życzymy zawsze wspaniałego nastroju, dużo śmiechu i radości, dobrego zdrowia i ciągłego rozwoju. Poznaj świat i rozwijaj się we wszystkich kierunkach. Bądź najszczęśliwszym i najbardziej beztroskim dzieckiem!

_________(imię)! Gratulacje z okazji trzynastych urodzin! Życzę ci szczęścia do nieba, poznania wszystkich ziemskich cudów, poznania boskiej mocy miłości! Niech cały świat będzie dla Ciebie piękny i szczęśliwy!

______(imię)! Masz dzisiaj 13 lat! Serdecznie życzymy Ci rozwoju, rozkwitu i uśmiechu! Aby otaczali Cię tylko dobrzy ludzie! Powodzenia, szczęścia i oczywiście miłości!

Wszystkiego najlepszego! Złóż życzenia, a na pewno się spełnią. Stań się lepszy każdego dnia i osiągaj swoje cele. Dobrzy przyjaciele i wiele prezentów!

Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin! Bardzo cię kochamy. Dajesz nam swoje ciepło, jesteś dla nas źródłem wszelkich błogosławieństw. Bądź zawsze młoda, piękna, zdrowa i wesoła!

Wszystkiego najlepszego, słodkie i kochane dziecko. Masz dziś 13 lat i mimo wszelkich przesądów ten rok stanie się szczególnym czasem dorosłego dzieciństwa i szczęśliwym czasem dobrych cudów. Życzę Ci słońca, zimowych bajek, wiosennych inspiracji, letniej zabawy i jesiennych kolorów w Twoim cudownym życiu.

Ten piękny chłopiec obchodzi dziś swoje 13. urodziny. Wraz z tobą raduje się również twój Anioł Stróż. Który został podarowany przez Pana w twoje urodziny. Tak więc pragnę tego, nawet gdy jesteś całkowicie sam, abyś wiedział, że jest z tobą Anioł, który zawsze ci pomoże. A komu możesz wszystko powiedzieć! Życzę Ci, aby Twoje dziecięce serce nigdy nie bolało z rozczarowania. Aby zawsze było w nim miejsce na miłość! Jesteś jak mały wojownik, tak samo odważny i silny. Niech ten dzień będzie dla Ciebie pozytywny. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Wszystkiego najlepszego! Pragniemy, aby Twoje życie było wypełnione radością i zabawą. Niech na każdym kroku czekają na Ciebie miłe przygody, ciekawe wydarzenia, szczere uśmiechy. I niech sukces i zwycięstwa staną się Twoimi najprawdziwszymi przyjaciółmi!

Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin! Niech twoje życie będzie wszystkim, czego potrzebujesz, jakie życie jest dobre dla Miłości, Nadziei, Lojalności, Przyjaźni i wiecznie młodej duszy!

Wszystkiego najlepszego dla małego aniołka! Niech dorośnie zdrowy, mądry i szczęśliwy. Życzę mu szczęśliwego dzieciństwa, aby na każdym kroku cieszył rodziców.

Oryginalne gratulacje z okazji urodzin 13-letniego chłopca, dziewczynki do łez

Najpiękniejsze
życzenia urodzinowe dla 13-letniego chłopca, dziewczynki, z całego serca

Wszystkiego najlepszego drogie dziecko! Życzę Ci wierzyć w cud, marzyć, komponować śpiewać, tańczyć, kochać, majstrować, zaskakiwać świat swoimi talentami, odkrywać coś nowego przynajmniej każdego dnia, zauważać wszystkie dobre i omijać wszystkie złe.A co najważniejsze – bądź najszczęśliwszym i najweselszym dzieckiem!

Wszystkiego najlepszego dla uroczego dziecka. Masz dopiero 13 lat, w Twoim życiu czeka Cię o wiele więcej zwycięstw i sukcesów, musisz otworzyć o wiele więcej drzwi do wielkich osiągnięć i sukcesów. Życzę Ci drogie dziecko, dobrych cudów i szczęścia w życiu, ciekawych hobby i nieustannej determinacji.Niech cała Twoja wytrwałość i wysiłki poprowadzą Cię do realizacji marzeń i pomysłów.

Z całego serca, szczerze i serdecznie gratuluję naszej wspaniałej młodej damie z okazji jej trzynastych urodzin. Stałeś się całkiem dorosły, sam wybierasz, co robić, masz czas na naukę, naukę w szkolnych kręgach, pomagasz mamie w domu i bawisz się na zewnątrz z koleżankami. Życzymy, abyś zawsze był pełen energii, a wszystkie Twoje ulubione zajęcia przynoszą przyjemność i przydatną wiedzę.

Moja złocisto, nadszedł czas, abyś świętował swoje urodziny! Nie mogłaś się tego doczekać! Gratulacje! Cóż, przede wszystkim pozostań tak piękny, wyjątkowy, inteligentny, tak piękny, jak fajny i nieprzewidywalny! Bardzo Cię doceniam, szanuję i zawsze daję komuś przykład, bo jeszcze takiej kreatywnej osoby trzeba szukać! Życzę Ci najpiękniejszej, największej i najczystszej miłości! Chcę, żebyś długo pamiętała te urodziny! Po prostu odejdź w pełni w tym roku, niech pozostawi w Twojej pamięci tylko najlepsze i niezapomniane chwile! Życzę również, abyś spełnił wszystkie swoje marzenia, podbił wszystkie swoje pragnienia! Znajdź siebie i dowiedz się, kogo naprawdę chcesz, co jest bliższe twojej duszy! I tak, po prostu bądź sobą, a jednocześnie dorastaj, zdobywając nowe szczyty w swoim życiu! Moja córko, uznaję Cię za najlepszą!

Miła dziewczyna! W Twoje urodziny życzymy Ci wszystkiego najlepszego i przytulamy z głębi serca. Bądź mądrym, pięknym dzieckiem, proszę rodziców i dziadków. Jesteś bardzo dobrą, wesołą dziewczynką, sprawiasz miłość i radość wszystkim, którzy są w pobliżu. Niech otaczają Cię tylko życzliwi, rozumiejący ludzie, którzy pomogą Ci ujawnić swoje talenty i oświetlić Twoje życie jasnym światłem!

Dzisiaj, kochany i ukochany synu, masz 13 lat. To właśnie w ten pogodny i słoneczny dzień narodziłeś się w świetle Boga. Nasze szczęście nie miało granic! Teraz w Twoim życiu nadchodzi bardzo ciekawy i bardzo ważny okres. Wszystkie drogi otwierają się przed Tobą, wszystkie drzwi otwierają się! Idź naprzód, tylko do przodu, osiągaj, wygrywaj! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Życzę krajowi „Dzieciństwa” obdarowywania: radością, szczęściem, przygodą, magią, pozytywnymi emocjami, wesołymi przyjaciółmi, prezentami, podróżami, zdrowiem, wiarą w cuda. Niech spełnią się wszystkie życzenia i spełnią się marzenia! Bądź dumą swoich rodziców i przykładem dla swoich rówieśników.

Słoneczko, życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, powodzenia, prawdziwych przyjaciół, wielu prezentów i miłych niespodzianek. Niech spełnią się wszystkie Twoje pragnienia i marzenia.Idź pewnie przez życie, osiągaj swoje cele, ciesz się każdą chwilą!

Gratulujemy Twojego trzynastego roku i nie odbieraj tej liczby negatywnie! Jubilat! Głowa do góry! Niech Waszej życiowej drodze towarzyszy uśmiech, radość, żarty, pozytywy, presja, aspiracje i pożądanie! Pozostań tym samym słonecznym małym człowiekiem i nigdy nie trać wiary w siebie! Niech Twoja młodość będzie jak tęcza – jasna i pozytywna, a wszystkie Twoje marzenia i pomysły już dziś się spełnią! Życzymy, abyście zawsze byli w tym samym pozytywnym i świątecznym tonie! Zadbaj o swoich bliskich wynikami wysiłków i osiągnięć! Rozwijaj się i bądź pełen emocji, odwagi i inspiracji! Bądź zawsze tym samym czułym i odpowiedzialnym młodym mężczyzną! Niech Twoje oczy zabłysną łzami szczęścia, nie tylko na wakacjach! Niech szczęśliwy uśmiech zawsze świeci na Twojej twarzy! Dorastaj jako osoba uczciwa, uczciwa i dobra, ku uciesze nauczycieli i rodziców! I niech wszystko będzie lepsze niż „dobre” w młodości!

Życzę w Twoje 13 urodziny, moja córko, abyś nie znała porażek i trudów swojego życia, aby słońce świeciło tylko na Ciebie, dając piękne życie pełne szczęścia, życzliwość, radość, inspiracja! Życzę Ci, aby Twoje dziewczyny i przyjaciele nigdy Cię nie zdradzili, aby uśmiechy zawsze błyszczały wokół Ciebie, aby miłość do Ciebie nie była tylko pięknym słowem, ale sensem całego życia! Aby każdy nowy dzień przynosił Ci wiele pozdrowień, fajerwerków śmiechu, wiele długo oczekiwanych wiadomości! Bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego, dobry chłopcze! Chciałbym, aby każdy szczyt został zdobyty, aby każdy twój przyjaciel wierzył w ciebie, abyś nigdy się nie nudził, a szczęście towarzyszyło ci wszędzie.Bądź silny, odważny, odważny, wesoły, miły i po prostu facet w dowolnym miejscu!

Szczęśliwi rodzice, gratulacje i najgorętsze życzenia! W końcu masz teraz cudowną księżniczkę. Niech zadowoli go słodkim uśmiechem i da szczęście, a obowiązki nie będą ciężarem. Gratulacje!

Gratulujemy Ci trzynastego roku życia i życzymy nie bać się trudności! Wszystkiego najlepszego nasz młody bohater! Życzymy, abyś podziwiał życie, cieszył się młodością i doceniał każdą chwilę podarowaną Ci przez los! Życzymy radosnej zabawy przy świątecznym stole z rodzicami i bliskimi przyjaciółmi! Niech trzynaście świeczek na torcie zdmuchnie jednym tchem, a życzenia zaczną się spełniać jedno po drugim! Życzymy, abyś w każde swoje pragnienie włożył całą dobroć swojej duszy! Niech twoje intencje będą szlachetne, myśli – czyste, idee – jasne! Życzymy, abyś nie został chochlikiem w swoje trzynaste urodziny i nie uległ podstępowi tego numeru! Niech twoje życie mieni się wielokolorowymi promieniami tęczy, a ciemne chmury nie pojawiają się na niebie twojego przeznaczenia! Życzymy słonecznej pogody przez cały rok!

Drogi urodzinowy chłopcze! Chcemy pogratulować ci trzynastych urodzin i życzymy, aby twoje myśli w tym wieku były jasne i pozytywne! To jest twój świt życia, więc niech pochmurna pogoda nie przyjdzie do twojej duszy! Życzymy Ci, aby spojrzeć na świat przez pryzmat szczęścia i nigdy nie przestać wierzyć w swój sen! Wszystkie wcześniej zamknięte drzwi otwierają się przed tobą, drogi oferują drogę według własnego wyboru, zielone światło zapala się we wszystkich kierunkach! Chwytaj chwilę i czerp z życia to, co najlepsze! Niech spełnią się Twoje nadzieje i pragnienia, spełnią się Twoje plany, spełnią się Twoje pomysły! Życzymy Ci, abyś nauczył się przyznawać do swoich błędów i wyciągać z nich wnioski! Niech los nie osądza cię zbyt surowo i często daje ci szczęśliwą szansę! Niech w twojej młodości będzie wiele pięknych rzeczy! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Niech magiczny ptak szczęścia przyleci do ciebie dzisiaj. Niech da ci szczęście, zdrowie, szczęście, silną przyjaźń, pyszne duże ciasto, długopis i wszystko, o czym marzyłeś. Wesołych Świąt!

Gratuluję Ci 13 urodzin i życzę Ci odważnie, radośnie iz dumą podążać w kierunku swoich marzeń. Możesz śmiało zostać uznanym za dorosłe dziecko, dlatego w wieku 13 lat życzę Ci 13 ważnych elementów do wspaniałego, szczęśliwego życia, a mianowicie zdrowia, powodzenia, miłości rodziny, wsparcia przyjaciół, pewności siebie, determinacji, szczęścia , jasne sny, silna siła, odwaga duszy, dobroć serca, zawsze świetny nastrój i wielki sukces.

Nasz psotny chłopiec! Gratulacje z okazji urodzin! Chcemy nadal pozostać tym samym dociekliwym, prowokacyjnym, inteligentnym, wesołym i pracowitym chłopcem. Bądź zdrowy, dziecinnie szczęśliwy, mądry i otoczony prawdziwymi przyjaciółmi.

Wszystkiego najlepszego mojego ulubionego syna. Jesteś już takim dorosłym, ale dla mnie na zawsze pozostaniesz moim małym słoneczkiem. Życzę wszystkim błogosławieństw świata, morza miłości i szczęścia. Proszę bądź szczęśliwy i zdrowy, tak bardzo tego pragnę!

Moja droga dziewczyno! Gratuluję ci urodzin! Życzę uroczej księżniczki, czułości, dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkich staraniach, urody i życzliwości! Niech wszystko w twoim życiu będzie tak, jak powinno, jasne, kolorowe i niezapomniane! A także życzę więcej szczęśliwych uśmiechów, niepohamowanego śmiechu i radosnych, przyjemnych wydarzeń.

W twoje jasne urodziny, weź wkrótce prezenty, moja droga słodka dziewczyno, moja czysta gwiazdo na niebie, mój czysty strumień, niech twój dźwięczny głos zabrzmi na scenach Mediolanu i Paryża, Marsylii i Rzymie, Moskwie i Tokio, życzę, aby dar waszego Boga rozwijał się i umacniał przez lata! Moja droga córko, w twoje 13 urodziny życzę Ci inspiracji, kreatywnych wzlotów, pierwszej miłości! Twoja mama!

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin 13-letniego chłopca, dziewczynki własnymi słowami

Oryginał
Gratulacje z okazji urodzin 13-latek, dziewczyna do łez

Gratulacje, słodkie dziecko.Niech 13 lat stanie się miłym i szczęśliwym rokiem Twojego życia, niech czekają na Ciebie niesamowite przygody i spełnienie marzeń Twojego serca, niech każdy dzień mija w kręgu wesołych przyjaciół i ciekawych hobby.

< /div>

Wszystkiego najlepszego chłopcze! Życzę wielu zabawnych i zabawnych przygód. Jasne, niezapomniane wydarzenia. Łatwa nauka, zdrowie, dobrzy przyjaciele, ekscytujące hobby! Patrz na życie z tymi samymi szeroko otwartymi oczami, co teraz!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. Niech ten rok przyniesie Wam wiele dobrych pomysłów i szczęśliwych wydarzeń, życzę Wam pilnej nauki, zawsze bronienia swojego zdania, wiary w cuda, angażowania się we wszystko co ciekawe i zaprzyjaźniania się z dobrymi facetami.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, życzę Ci wewnętrznego ognia, który nigdy nie wygaśnie, źródła inspiracji, które nie wyschnie i aby Twoje życie również trwało wiecznie! Wszystkiego najlepszego z okazji trzynastych urodzin, mój młody przyjacielu! Życzę szczęśliwego życia, dobrych wieści, ciekawych wydarzeń, pożytecznych spotkań, radosnych chwil i niekończących się pozytywnych myśli! Bądź zawsze z tą samą piękną duszą, uśmiechnięty, z błyskiem w oczach, z tym samym dobrym sercem! Bądź zawsze radosny, szczęśliwy w każdej minucie i zdrowy w każdej sekundzie! Niech twój anioł cię strzeże i chroni przed złem, wrogami i żalem! Niech twoje życie toczy się zgodnie z twoją fabułą, w najlepszy sposób! Życzę Ci, aby Twoje plany i pomysły przerodziły się w genialne osiągnięcia! Uszczęśliw nas, urodzinowy chłopcze! Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje! Rosną pięknie, jak delikatny kwiatek, rosną niezbędnie, jak słońce, rosną silnie, jak szczera miłość. Bądź szczęśliwy i zawsze wierz w siebie!

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i słodkiej dziewczyny. Życzę słońca, szczęśliwego uśmiechu i radosnych oczu, wesołych wakacji i jasnych kolorów życia, ciekawych hobby i cudownych chwil, dobrego nastroju i dobrych bajkowych opowieści.

Od dzieciństwa byłeś marzycielem i nie tylko fidgetem, ale także marzycielem i wspaniale jest widzieć, że wraz z dzieciństwem nie zostawiłeś swoich marzeń w przeszłość! W Twoje 13. urodziny my, Twoi rodzice, serdecznie gratulujemy i życzymy, abyś zawsze miał dużo siły do ​​spełnienia swoich marzeń i oczywiście zawsze był zdrowy, wesoły i otoczony przyjaciółmi!

Życzę Ci wszystkiego najlepszego, moja mała księżniczko, aby każdy nowy dzień przynosił Ci same przyjemne wrażenia, aby spełniły się Twoje najsłodsze marzenia, a nocą tylko tęczowe marzenia! Życzymy Ci szczerych garści uśmiechów, abyś nie kłóciła się z najlepszym przyjacielem na próżno… Droga córko, w swoje urodziny zdmuchnij jak najszybciej 13 świeczek na torcie i złóż życzenie, które na pewno się spełni ! Bądź najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!

Nasz ukochany synu, wszyscy spieszymy się z życzeniami wszystkiego najlepszego! Niech nie tylko w tym dniu, ale zawsze będziesz uśmiechać się równie radośnie i cieszyć się życiem. Jesteśmy przekonani, że wyrośniesz na prawdziwego mężczyznę i osiągniesz wszystko, czego pragniesz.W międzyczasie ciesz się życiem i bądź posłuszny mamie i tacie!

Chcę pogratulować Ci najlepszych wakacji w roku – Twoich urodzin! Niech blask twoich oczu zmieni świat w jasną bajkę! Bądź promienny w każdą pogodę i czuj się ciepło o każdej porze roku! Nie smuć się przeszłością, uwierz w przyszłość!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i cudownego dziecka. Życzę Ci szczęśliwego i słodkiego życia, jak dżem, ciekawych hobby i wielkich zwycięstw, radosnych dni i radosnych emocji, wspaniałych przyjaciół i niewątpliwych sukcesów życiowych.

Wszystkiego najlepszego, naszej kochanej i przemiłej dziewczynie. Chociaż nie jesteś już małą księżniczką, nadal chcesz wziąć cię w ramiona jako dziecko i rzucić wysoko, wysoko, bawić się w chowanego lub dogonić. Teraz stałeś się nastolatkiem, co oznacza, że ​​nadszedł jeden z ważnych momentów w Twoim życiu. Życzymy Ci, abyś była najpiękniejsza, nigdy nie dawała się obrażać, dostawała tylko dobre oceny w szkole i mniej konfliktów z rodziną.

Wszystkiego najlepszego! W wieku 13 lat, moje drogie dziecko, życzę Ci dobrze się uczyć i odważnie pokazywać swoje talenty, wierzyć w swoje marzenie i dążyć do sukcesu, budzić się radośnie i radośnie, spędzać dzień szczęśliwie i bogato, zdobywać nowe wyżyny i rozwijać swoje zainteresowania.

Wszystkiego najlepszego, słodka dziewczyno. Życzę, aby złota rybka spełniła twoje pragnienia, aby ognisty ptak oświetlił twoją ścieżkę szczęściem.Obyś zawsze miał wiele powodów do zabawy i uśmiechów, oby w pobliżu byli dobrzy przyjaciele, oby w życiu było wiele zainteresowań i zwycięstw.

Nasza ulubiona mała księżniczka! Życzymy jasnego słońca, czystego nieba i tego samego czystego szczęścia. Niech świat nigdy nie straci dla Ciebie swojego bajecznego uroku. Niech zawsze otacza Cię miłość i światło. Życzymy, abyś nigdy nie był rozczarowany życiem i zawsze wierzył w dobro i cuda. Wszystkiego najlepszego, nasza dziewczyno!

Słoneczko, wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, radości, uśmiechów, dobrych i prawdziwych przyjaciół, słońca, ciepła, wielu, wielu prezentów. Rozwijaj się, ucz się dobrze, osiągaj swoje cele. Niech wszystkie Twoje życzenia spełnią się w ten świąteczny dzień!

Gratuluję Ci 13 urodzin i życzę Ci szczęścia w tym roku jak nigdy dotąd, abyś mógł robić wszystko i wszędzie, aby Twoje życie miało wiele ciekawych, zabawnych, ekscytujących i wspaniałe.

Masz dzisiaj trzynaście lat. Wygląda na to, że wczoraj spacerowałeś pod stołem, a dziś grasz z chłopakami w piłkę i śledzisz sportowe wiadomości. Życzymy Wam kochani, wielkich zwycięstw w Waszym ulubionym biznesie, udanych studiów i dobrych przyjaciół. Niech wszystkie Twoje plany na najbliższą przyszłość spełnią się dokładnie i tak szybko, jak to możliwe.

Wszystkiego najlepszego dla cudownej i słodkiej dziewczyny. Z całego serca życzę miłej piękności i uroczej mądrej dziewczyny, ciekawych odkryć i wielkich sukcesów, wesołych przyjaciół i szczęśliwej rodziny, wielkiej radości w każdym dniu i niesamowitych przygód .

Gratuluję 13. urodzin cudownego dziecka i życzę powodzenia i wesołego życia, jasnych dróg i ciekawych pomysłów, magicznych chwil i niesamowitych historii, udanych studiów i ekscytującego wypoczynku czas.

< /div>

13 lat to generalnie niemało, dziś córko, świętujesz swoje urodziny. Serdecznie gratulujemy i życzymy dobrego zdrowia, sukcesów w nauce, dużo – dużo szczęścia. Niech każdy Twój dzień będzie wypełniony tylko przyjemnymi chwilami. Niech wszystko w twoim życiu będzie łatwe. Bądź zawsze miłą, delikatną, czułą i piękną dziewczyną. Niech twoje osobiste wakacje przyniosą ci szczęście i dobry nastrój. Życzymy dużo radości, szczęścia i niezawodnych prawdziwych przyjaciół oraz wszystkiego najlepszego.