Życzenia urodzinowe 17 lat

Zebraliśmy dla Ciebie wiele pięknych gratulacji z okazji twoich 17 urodzin, wszystkiego najlepszego w wieku 17 lat chłopcu, dziewczynie własnymi słowami, w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

W twoje urodziny, taka piękna, mądra, utalentowana, miła, urocza – jednym słowem, godna pozazdroszczenia narzeczona – życzę ci wkrótce poznać prawdziwego księcia! I niech książę nie ma rodzinnego zamku i białego konia, najważniejsze jest to, aby był hojny, wierny, troskliwy, uważny i po prostu kochał cię szaleńczo! Abyś żył jak w dobrej bajce – długo i szczęśliwie!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie. I chociaż nie jesteś już dzieckiem i nawet jeśli bajki z dzieciństwa zostały w tyle, w wieku 17 lat nadal życzę, abyś nie przestał wierzyć w cud i zawsze osiągał swój cel. Niech wiele zwycięstw i osiągnięć czeka na Ciebie w przyszłości, niech ten rok Twojego życia będzie bogaty w różnorodne zainteresowania i hobby, niech każdy dzień stanie się szczęśliwy, jasny, niezapomniany i udany.

pozytywny kocham cię! Życzę Ci, abyś pozostała tak oszałamiająco piękna, odważna, mądra, odważna i wesoła jak teraz! A także życzę, abyście z łatwością radzili sobie ze wszystkimi trudnościami życiowymi i wierzyli w swoje szczęście!

Gratulujemy 17. urodzin jako dorosłego, ale wciąż słodkiego i życzliwego dziecka.W tej Waszej cudownej randce życzę, aby skarbonka Waszych osobistych osiągnięć i sukcesów była stale uzupełniana, aby marzenia z piersi najskrytszych pragnień na pewno się spełniły, aby każdego dnia spotykał się z dobrym nastrojem i oczekiwaniem na wielkie szczęście.

Z całego serca gratuluję Ci wspaniałej randki, w Twoje 17 urodziny. Życzę pewności siebie, odwagi, piękna, uroku, pozytywów, powodzenia, sukcesów i zwycięstw. Niech ten wiek stanie się szczęśliwym czasem zakochania się, marzenia, radości i zdobywania ukochanych szczytów.

Słodki czas, szczęśliwe 17 lat. Wszystkiego najlepszego i życzę każdego dnia, aby podarować Ci 17 pięknych chwil radości, inspiracji, miłości, współczucia, uroku, zachwytu, sukcesu i szczęścia.

Dorastasz, a każde Twoje urodziny to dla nas zarówno radość, jak i smutek. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i dumni z Twojego sukcesu. Chcemy, abyś nauczył się być odpowiedzialnym za swoje słowa i czyny. Obyś po drodze spotkał głównie dobrych ludzi. Niech twoi przyjaciele wyciągną pomocną dłoń, jeśli tego potrzebujesz. Kochamy Cię i serdecznie gratulujemy!

Gratulacje, jesteś osobą dorosłą, ale nadal dzieckiem. Masz dziś 17 lat, to świetny czas na chwalebne idee i loty duszy. Życzę Ci, abyś poznał nowy dzień bez przygnębienia i odrobiny żalu, dążył do swoich celów i szczęścia, wierzył w szczęście i na pewno osiągnął wszystko, czego chcesz.

17 to szczyt młodości, kruchy wiek między dzieciństwem a dorosłością.Niech Twoje życie w tym roku będzie tak piękne i promienne, że przyćmi gwiazdy. A w przyszłości, która przyniesie sukces i spełnienie pragnień, będziesz mógł z nostalgią wspominać swoje 17 lat. Wszystkiego najlepszego! Wszystko, czego sobie życzysz i chcesz zobaczyć i nauczyć się.

Niech w ten cudowny dzień zakwitną dla Ciebie najpiękniejsze kwiaty! Niech słońce świeci dla Ciebie, drzewa zielenieją, a ptaki śpiewają! Bądź zawsze szczęśliwy! Powodzenia, sukcesu, czułości i najlepszych spotkań na Twojej drodze!

Nasza córka rosła w zawrotnym tempie, stała się piękniejsza, ładniejsza, mówiła i zawsze działała tak rozsądnie, że my, rodzice, mogliśmy się tylko dziwić, była sumienna i pracowita w rzeczywistości… Prawdopodobnie Z takich córek wyrastają prawdziwe księżniczki, wnosząc do naszego świata małą bajkę! Gratulujemy Ci urodzin, życzymy słonecznego szczęścia i magicznej, prawdziwej miłości!

Gratuluję ci 17. urodzin i życzę ci drogie dziecko, abyś nie śpieszyła się do kraju z problemami dorosłych, ale abyś cieszyła się jasnymi chwilami i szczęśliwymi historiami młodego życia. Niech wszystkim towarzyszy szczęście, zawsze dobry nastrój.

Wszystkiego najlepszego, piękne dziecko, urocze, słodkie stworzenie. Posłuchaj swoich rodziców i pozwól, aby pomogli Ci spełnić Twoje marzenia, pokochaj to życie i niech będzie dla Ciebie jasne i niesamowite. Życzę Ci słońca, radości każdego dnia i zabawy w każdej chwili.

Młodość to piękny czas, a urodziny w tym czasie są wyjątkowe – jasne, jak fajerwerki, pełne życzeń o wszystko, co najlepsze w życiu, takie pielęgnowane pragnienia są w to wplecione, jeden jest bardziej niesamowity niż inne i wydaje się, że nawet powietrze jest przesycone szczęściem i zabawą! Choć nie jestem już młoda, ale w tym dniu też czuję się młodo i chcę z Tobą patrzeć w przyszłość, już widzę, jak wszystko się dla Ciebie dobrze ułoży i jak będziesz szczęśliwy! Więc chodźcie razem, synu, życzmy, aby wkrótce nadeszła wspaniała przyszłość!

Wszystkiego najlepszego z okazji rozkwitu młodości i piękna! Każdy marzy o byciu młodym, każdy marzy o powrocie swoich siedemnastu lat, a Ty masz okazję żyć w tym roku już teraz. Niech on i reszta twojego życia odniosą sukces dla ciebie. Wesołych Świąt!

Wzruszające gratulacje z okazji urodzin 17-letniego chłopca, dziewczynki

Gratuluj swoich 17 urodzin, wszystkiego najlepszego 17 lat w prozie

Był pogodny poranek, a promienie słońca wesoło tańczyły na kieliszkach, jakby chciały się zabawić na naszych świętach. kryształowy wazon, a ja już niedługo podam Twoje ulubione ciasto na stole.Chociaż już dorosłaś, nadal chcę Cię otoczyć opieką i życzliwą uwagą.Zanim goście się zbierzą i zaczną się hałaśliwe wakacje, chcę się przytulić ty i powiedz „wszystkiego najlepszego, córko! Bądź szczęśliwa w każdym dniu swojego życia!”.

Życzę Ci dużo radości i światła, niech życie będzie pełne uśmiechów, ptaki śpiewają w Twoim sercu, a radość, szczęście i wiosna zawsze będą w Twojej duszy!

Gratulacje, niedz, z okazji Twoich 17 urodzin. Życzę, abyście zawsze wierzyli w cuda i dążyli do swoich marzeń, szczerze kochali i nie tracili nadziei, łapali falę szczęścia i powodzenia w życiu, zdobywali nowe wyżyny i dawali radość swoim bliskim.

Życzę, żebyś nigdy nie czuł się samotny! Niech telefon nie milczy zarówno w szczęśliwych, jak i trudnych chwilach, niech twój dom, tak jak dzisiaj, będzie pełen prawdziwych przyjaciół, niech śmiech nie ustanie i zabrzmią piosenki! Jeśli chcesz dzielić się doświadczeniami lub szczęściem, zawsze tam będziemy. Bardzo Cię kochamy – słodki, miły i wesoły przyjaciel. Oby w Twoim życiu było jak najwięcej szczęśliwych dni i jak najmniej smutku!

Wszystkiego najlepszego z głębi serca! 17 lat to niesamowity wiek, okres możliwości.Życzę Ci pełnego określenia swoich celów i pragnień na przyszłość. Niech droga do spełnienia marzeń będzie łatwa i ekscytująca. Niech wszystkie Twoje plany się spełnią!

Wszystkiego najlepszego, słodkie dziecko. W wieku 17 lat życzę, abyś nie znał lenistwa i nudy, zawsze znajdował coś dla siebie i zainteresowań, nigdy nie przegap okazji i szans na wygraną, szczerze wierzył w cuda życia i życzliwość ludzi.

Gratulacje! Obyś zawsze był zdrowy! Dzisiaj stałeś się o rok bardziej doświadczony i mądrzejszy! Życzę zdrowia, szczęścia i najbardziej niesamowitej, po prostu wielkiej miłości! — urodzinowa dziewczyna w prozie

Wszystkiego najlepszego, mimo że jestem dorosła, ale nadal jestem dzieckiem. Wspaniała randka ma 17 lat i życzę Wam częstych okazji do radości i wakacji, wielkich szans na sukcesy i zwycięstwa, ciekawych pomysłów na przyjemności i zabawę.

Wszystkiego najlepszego! Życzę powodzenia w życiu, wielu pozytywnych i wielu radosnych chwil! Obyś nigdy nie musiał wiedzieć, czym jest nuda i smutek! Obyś zawsze był otoczony dobrymi przyjaciółmi i bliskimi! Niech życie będzie dla Ciebie zabawną przygodą!

Życzę Ci szczęścia w tym wielkim świecie, aby zawsze był uśmiech na Twojej twarzy, aby najdrożsi i najbliżsi ludzie zawsze byli blisko. Bądź zawsze szczęśliwy. – gratulacje dla dziewczyny w prozie

Wszystkiego najlepszego z okazji 17. urodzin cudownego dziecka. Niech twoje życie będzie szczęśliwe, niech twoje serce będzie dobre, niech twoja dusza będzie otwarta, niech wybrana ścieżka odniesie sukces. Życzę jasnych nadziei, oddania marzeniom i wielkich sukcesów.

Mój drogi szmaragdo! Gratulacje z okazji 17. urodzin! Życzę, abyś przez całe życie pozostała niewyczerpanym skarbcem: niech twoje oczy zawsze lśnią jak diamenty; niech twoje usta będą jak ponętne rubiny; a twoja dobroć jest tak rzadka i cenna jak czarna perła, o której marzą o wydostaniu się z głębokiego oceanu.

Niech słońce świeci jaśniej tego dnia, niech w twojej duszy zapanuje radość! Życzę szczęścia – to najpiękniejszy prezent! I koniecznie kochaj, niech będzie ogromny, czysty, jak diament! I niech uśmiech będzie częściej pojawiał się na Twojej twarzy, a Twoje oczy błyszczą radością tak często, jak to możliwe!

Dziewczynę trzeba kochać! Życzę Ci najszczerszych i najbardziej ekscytujących uczuć, które ujawnią najlepsze cechy Twojej pięknej osobowości. Bądź dobry w każdym momencie swojego życia, nie zwracaj uwagi na drobiazgi! Pozostań wierny sobie, ponieważ nadal nie możesz zadowolić wszystkich! Wielkie szczęście dla ciebie! — Gratulacje własnymi słowami

Chcę, aby wszystko w twoim przeznaczeniu wyszło świetnie! Zasługujesz na prawdziwe szczęście! Niech każdy nowy dzień zaczyna się od Twojego szczerego uśmiechu! Idź przez życie śmiało, godnie pokonując wszelkie trudności i przeszkody, pozostając dobrym człowiekiem! Bądź kochany i szanowany przez wszystkich. Niech radość wypełni twoją duszę, łatwo przechodzisz przez życie, ciesząc się nim!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla 17-letniego chłopca, dziewczynki

Duszny
życzenia urodzinowe 17-letni chłopiec, dziewczynka własnymi słowami

To twoje urodziny, więc dzisiaj zebrali się tutaj wszyscy twoi przyjaciele i krewni. Patrzę na tak dużą liczbę osób i rozumiem, że możesz uważać się za osobę szczęśliwą. zawsze możesz być pewien, że Twoje środowisko przyjdzie na ratunek, jeśli będziesz potrzebować wsparcia.Ale chcę, żeby tak strasznych i smutnych chwil w Twoim życiu było jak najmniej. Chciałbym pogratulować ci wakacji i życzyć powodzenia i szczęścia. Dziś kończysz siedemnaście lat, od osiągnięcia pełnoletności dzieli Cię tylko rok. Chcę, żebyś doceniała każdą chwilę, bo dorosłe życie jest zupełnie inne niż ten czas. Życzę wspaniałych wakacji, morza pozytywnych emocji. Niech wszystko będzie z tobą cudownie, niech twoi rodzice będą zdrowi i szczęśliwi, a ty będziesz ich dumą.

Synu, gratulacje z okazji twoich siedemnastych urodzin. Wszystkie prezenty, wszystkie gratulacje i najlepsze życzenia, nasza droga. Niech dziś twoje ukochane marzenie się spełni, niech towarzyszy ci dobry nastrój. Życzymy dobrego zdrowia, szczęścia i wzajemnej miłości. Niech los ci sprzyja, niech dobrzy przyjaciele nigdy cię nie zawiodą. Niech życie będzie długie i szczęśliwe. Niech wszystko ci się ułoży, niech problemy życiowe nigdy cię nie denerwują. Powodzenia i sukcesu we wszystkim.

Wszystkiego najlepszego z okazji 17 urodzin. Życzę Ci wspaniałego nastroju i słodkich snów w te urodziny, niezwykłego cudu w życiu i magicznych chwil szczęścia, dobrego zdrowia i prawdziwych przyjaciół, szczerej miłości i sukcesu we wszystkich Twoich sprawach i zainteresowaniach.

Gratuluję Ci wakacji! Urodziny to jedno z najbardziej oczekiwanych świąt. To w tym dniu wszyscy przyjaciele i krewni zbierają się, aby wspólnie z urodzinowym mężczyzną świętować tak znaczące wydarzenie w jego życiu. Ale wydaje mi się, że naprawdę nie możesz się doczekać kolejnych wakacji, ponieważ nadejdzie długo oczekiwane osiągnięcie pełnoletności. Ale chcę, żebyście doceniali każdą chwilę, każde wydarzenie, bo to wszystko się nie powtarza. Życzę wspaniałego nastroju! Zobacz, ile osób przyszło ci pogratulować. Możesz uważać się za szczęśliwą osobę. Życzę, abyś nigdy nie bał się żadnych trudności, nie martwił się drobiazgami. Jednocześnie nie zapominaj, że prawie wszystko to małe rzeczy w życiu, na które nie powinieneś tracić czasu i nastroju. Życzę zdrowia, szczęścia i spełnienia wszelkich pragnień.

Masz dzisiaj siedemnaście lat. To wspaniały wiek, pełen nadziei i marzeń. Życzę Ci fontanny pozytywnych emocji, wielu żywych wrażeń, szczerych uśmiechów, wielkiego szczęścia. Żyj, twórz, kochaj, osiągaj szalone wyżyny. Niech słońce zawsze świeci na Twojej drodze i spotykają się tylko życzliwi i uczciwi ludzie. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla naszego ukochanego dziecka! Niech twoje 17 lat zostanie zapamiętane z niesamowitą łatwością, odkryciami, osiągnięciami, zabawą, śmiechem i radością. Niech Twoja beztroska przyniesie Ci prawdziwą przyjemność i da Ci możliwość odnalezienia się w tym świecie.Niech szczęście pójdzie w twoje ślady i zamieni wszystko w tęczowe kolory!

Prowadź aktywne życie, poznaj świat i siebie i niech wszystko będzie dobrze, niech wszystko będzie idealne! Nie zapominaj, że jesteś najfajniejszy na świecie!

Wszystkiego najlepszego, cud. Życzę Ci życia w jasnym, miłym, wesołym, kolorowym i ekscytującym świecie kreskówek, bajek, cudów, przygód, podróży, wakacji i uśmiechów. Nie trać determinacji, pędź ku wielkim zwycięstwom i głównym marzeniom.

Gratulujemy osiągnięcia nowego kamienia milowego, 7 lat to wspaniały czas na zdobywanie wiedzy, pierwsze sukcesy i zwycięstwa. Życzymy szczęśliwego dzieciństwa, aktywnej rozrywki, hobby i przyjaciół, radości i niespodzianek.

Dzisiaj są Twoje urodziny. Przede wszystkim pragnę pogratulować rodzicom, bo to też jest ich święto. Gdyby nie oni, nie byłoby Ciebie, więc doceniaj i kochaj swoich pięknych rodziców. Dziś masz siedemnaście lat, co oznacza, że ​​za rok będziesz już miał osiemnaście lat. Ale do dorosłości jest jeszcze czas, więc ciesz się wolnym czasem. Uwierz, że za rok, kiedy nadejdzie dorosłość, nie będzie czasu na nic. Zajmiesz się swoim życiem, rozwiążesz ważne sprawy. Życzę Ci cieszyć się każdym dniem, doceniać każdą chwilę, cieszyć się wszystkimi przyjemnymi wydarzeniami. Naprawdę chcę, żebyś nie spieszyła się z dorosłością, chociaż do dorosłości pozostał tylko rok.Nie spiesz się, bo wszystko będzie tak, jak powinno. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. W twoich słodkich i cudownych 17 latach życzę ci pięknych pomysłów i pragnień, wysokich celów i wielkiego szczęścia, wesołych przyjaciół i ciekawych hobby, wspaniałych przygód i jasnego szczęścia w życiu.

Życzę dobrej pracy – za sześć dni! Dobra pensja – żeby po zakupach zostało jeszcze dużo pieniędzy! Dobry facet – po prostu idealny! Dziewczyny – jedna z tych, które są zawsze gotowe na przygodę! Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego z okazji 17 urodzin. Niech ostatnie chwile szczęśliwego dzieciństwa wypełnią twoją pamięć jasnymi snami i żywymi fantazjami, niech czas nigdy nie stanie w miejscu w twoim życiu, abyś zawsze mógł iść naprzód i osiągnąć wszystko, co ważne w życiu.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Siedemnaście lat to „fajny” i „fajny” wiek. Dlatego chcemy być najbardziej ukochani, radośni, pogodni i pogodni, łatwo zapomnieć o zniewagach i nawiązać nowe przyjaźnie. Niech w tym dniu spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia, a po drodze spotkasz najbardziej dobrych i przyzwoitych ludzi.

Gratulacje, kochanie, na drugim roku. Życzę Wam, abyście codziennie spotykali się z uśmiechem i jasnym promieniem słońca, życzę dobrej zabawy i relaksu na łonie natury, życzę Wam z zainteresowaniem odkrywać świat i odpłynąć parowcem w świat fantazji.

17 lat to najpiękniejszy czas. W tej chwili chcę marzyć, tworzyć, kochać, o nic się nie martwić. Życzymy naszemu zapalającemu i kreatywnemu jubilatowi wielkich sukcesów w nauce i przyjęciu na studia, prawdziwych przyjaciół i wielu, wielu szczerych i prawdziwych uśmiechów. Pozwól swojemu życiu, jak górski potok, płynąć równie szybko, beztrosko, łatwo, bez zatrzymywania się przed przeszkodami.

Dni i lata mijają, ty córko stajesz się dojrzalszy, a my możemy tylko patrzeć na ciebie i myśleć o tym, jak się zmieniasz, stajesz się lepszy, jak kwiat sięgający słońca, kwitnie , odsłaniając światu swoje piękno! Życzymy Ci dalszego rozwoju, nigdy nie schylaj głowy nisko, bo słońce jest nad głową w chmurach, ciesz się każdym dniem i wiedz, że w Twoim życiu wszystko będzie dobrze!

Siedemnaście lat to cudowna randka, więc spieszymy się z gratulacjami najbardziej uroczej, pięknej i cudownej dziewczynie z okazji jej urodzin.Wyglądasz dziś świetnie i świecisz jaśniej niż jakakolwiek gwiazda na niebie. Życzymy Ci kochanie, abyś przez całe życie czuła się tak samo szczęśliwa, kochana, odnosząca sukcesy i niewzruszona. Niech zło i nieszczęście nigdy nie zakłócą Twojego spokoju, a alkohol i złe nawyki nie zatrują Twojego życia.

Uwierz mi, minie dziesięć lub dwadzieścia lat i zapamiętasz ten czas jako jeden z najszczęśliwszych w twoim życiu. Nawet kłopoty, jeśli je masz, będą wydawać się romantycznymi przygodami i zostaną zapamiętane z lekkim nostalgicznym uśmiechem.

Mówią, że dzisiejsza młodzież nie jest już taka jak kiedyś. Ale wiem na pewno! Mój syn jest osobą poważną, odpowiedzialną, uważną i sympatyczną. Cieszę się z jego osiągnięć wraz z całą rodziną, a w jego urodziny pragnę wznieść wysoki kieliszek i życzyć mu płynnej drogi życiowej, prawdziwych przyjaciół i nowych osiągnięć! Niech mój syn nauczy się jak najwięcej o tym cudownym świecie i spróbuj uczynić go trochę lepszym swoimi dobrymi uczynkami.

Minie trochę więcej czasu i możesz bezpiecznie się ożenić. Już jesteś, jak prawdziwy mężczyzna, pewny siebie, dumny i przystojny. Wyraźnie wiesz, kim się staniesz, gdy skończysz szkołę i śmiało pójdziesz w kierunku swojego celu. Niech twój przyszły zawód przyniesie doskonały dochód, studia w instytucie będą interesujące i bardzo ekscytujące, a doświadczenie niezależnego życia będzie mniej bezbolesne i użyteczne.

Chcę życzyć Ci wszystkiego najlepszego z okazji 17. urodzin i wszystkiego najlepszego! Urodziny przychodzą tylko raz w roku, więc z niecierpliwością czekamy na nie. Widzę, że jesteś bardzo szczęśliwy, bo nadszedł twój urlop. Ale co więcej, cieszysz się na myśl, że już niedługo będziesz świętować swoje pełnoletność. Życzę, abyś odnalazła swoje miejsce w tym życiu, zdobyła przyzwoitą edukację, a potem znalazła dobrą pracę. Pamiętaj, że praca powinna sprawiać przyjemność, tylko w tym przypadku możesz osiągnąć awans zawodowy. Obyś miał na uczelni zgrany zespół, aby w pełni wyrazić siebie. Dodatkowo życzę Ci dobrego zdania egzaminów, otrzymania długo oczekiwanego certyfikatu. Życzę udanych wakacji, dobrego nastroju, powodzenia i miłości!

Dzisiaj wkraczasz na nowy etap w swoim życiu – na szczyt własnej młodości. To najcieńszy i najbardziej kruchy okres dzielący dzieciństwo od dorosłości. Niech w te urodziny przepełnią się Twoje pozytywne emocje, fontanna pozytywnych wibracji przeleje się, a wesoła i przyjazna firma podaruje najbardziej wyjątkowy i niezwykły prezent.

Wspaniała data, gratulacje z okazji 17 urodzin. Każdego dnia życzę sobie pełnej radości z życia, zajęć, hobby. Niech cele będą wyraźnie widoczne na horyzoncie, a droga do nich będzie łatwa i nieskrępowana. Życzę dobrego zdrowia, bezprecedensowych sukcesów, pozytywnych emocji i wesołych towarzyszy.

Gratuluję 17. urodzin i życzę inspiracji, powodzenia i cudów, zabawy, radości i kreatywności, doskonałego stylu, sukcesu i przyjaźni, ekstrawagancji emocji, odwagi i pozytywów. Niech życie będzie fajną rzeczą w wieku 17 lat, niech każdy dzień prowadzi Cię ulicami nadziei, szczęścia i miłości.

Wszystkiego najlepszego, cudowne dziecko. I nawet jeśli twoje dzieciństwo zostało za nami, a nawet jeśli masz już 17 lat, w twoim sercu wciąż żyje wiara w dobry cud. Niech więc zawsze zdarzają się cuda, niech Twoje życie będzie wypełnione magią i radością, niech Twój entuzjazm i pewność siebie pomogą Ci osiągnąć najwyższe zwycięstwa i nagrody.

Bądź szczęśliwy, zawsze wyjątkowy, bądź kochany i kochaj! Niech najpiękniejsze kwiaty zawsze kwitną na Twojej drodze, a gdziekolwiek pójdziesz, zawsze będzie prawdziwe święto!