Życzenia urodzinowe 35 lat dla dziewczyny

Zebraliśmy dla Ciebie wiele oryginalnych życzeń urodzinowych na rocznicę 35 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, żony, siostry własnymi słowami, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gratulujemy najdelikatniejszej, szczerej, miłej i pięknej kobiecie z okazji jej 35. urodzin! Kochana urodzinowa dziewczyno, niech los zawsze przyniesie najbardziej potrzebne i upragnione prezenty, każde „jutro” będzie przepełnione niespożytą energią, miłymi niespodziankami i miłością. Niech ten wspaniały wiek otworzy horyzont życia w nowy sposób. Pragnę, aby na tym horyzoncie pojawiły się tylko szczere osoby, które docenią każdą chwilę spędzoną z tak wspaniałą osobą jak Ty, dadzą chwile niekończącej się radości i uchronią od kłopotów i trudów. Szczęśliwej rocznicy!

Spieszę pogratulować mojej najdroższej dziewczynie jej ważnych urodzin. Chcę wyrazić moją miłość, ciepło i przywiązanie. I oczywiście dziękuję! Przez te wszystkie lata, które byłyby w pobliżu, jakby mój anioł stróż zawsze pomagał i pocieszał! Niech niebo wynagrodzi ci to samo! Niech twoje przeznaczenie będzie jak piękny ogród – zawsze pachnący! Chcę, żebyś zawsze świeciła szczęściem i nigdy nie zaznała rozczarowania. Chcę, żeby twoje czyste oczy nigdy nie zaznały łez. W końcu jesteś moim najlepszym przyjacielem. Powodzenia.

Życie nigdy nie jest łatwe.Każda osoba musi przejść przez wiele trudności, zanim otrzyma wszystko, czego tak bardzo potrzebuje na ten czas. I tak zawsze powinieneś starać się osiągnąć wszystko, aby naprawdę uszczęśliwić szczęśliwą osobę. I choć nie będzie to takie proste, jak byśmy chcieli, to i tak warto spróbować. A teraz świętujesz swoje urodziny. Nie możesz się doczekać tego święta. Marzysz o otrzymaniu prezentu, a otrzymasz go. Teraz po prostu zwróć odpowiednią uwagę na przybyłych gości. W końcu tak bardzo starali się dostarczyć ci wiele miłych rzeczy. I cokolwiek ci się stanie, w każdym razie powinieneś zawsze chodzić z podniesioną głową i patrzeć na świat z uśmiechem. I tylko wtedy wszystkie kłopoty opuszczą cię tak szybko, jak się pojawiły.

Wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin, piękna diva. Życzę życia z baśni o Dalekim Królestwie, pragnę, jak każda substancja, móc przebywać w Pięciu Państwach, ale nie w ciekłym, gazowym, stałym, plazmowym i kondensacie Bosego-Einsteina, ale w wesoły, wesoły, wesoły, natchniony i zakochany!

Na ulicy jest dziś po prostu niezwykła pogoda, która rozwesela serce każdego troskliwego człowieka. Tak, byłoby bardzo dobrze, gdyby taka pogoda była taka jak najczęściej. Może wtedy zobaczymy uśmiechy na twarzach ludzi! Słońce postanowiło dać wszystkim ludziom możliwość zrelaksowania się pod jego delikatnymi i pieszczotliwymi promieniami w ostatnie dni lata. A o tej godzinie chcę ci pogratulować urodzin.Prezent, który dla Ciebie przygotowałem, powinien Cię bardzo ucieszyć. Bo czekałeś na to bardzo długo! Chciałbym, żebyś zawsze była szczęśliwa. Jestem twoim przyjacielem, nie zawsze mogę to zrobić. Dlatego życzę Ci, aby wszystko było dokładnie tak, jak chcesz. Oby nigdy w twoim życiu nie było nic złego. A nawet jeśli coś jest, starasz się wszystko znosić z uśmiechem, bo w ten sposób wszystko przyniesie znacznie łatwiej.

Szczęśliwej rocznicy! Nadszedł więc dzień, w którym osiągnąłeś pewien etap w swoim życiu! Masz już znaczące doświadczenie życiowe, zdecydowałeś, co tak naprawdę zamierzasz osiągnąć i uzyskać z tego życia, ale jednocześnie wciąż masz miejsce na rozwój. Stałaś się ukochaną i kochającą żoną i matką. Jesteś traktowany z szacunkiem przez swojego szefa i współpracowników. A wszystko dzięki temu, że jesteś nie tylko profesjonalistą w swojej dziedzinie, ale także miłą, sympatyczną osobą! Życzę Ci prostego ludzkiego szczęścia, więcej zdrowia i mniej życiowych trudności i problemów! Szczęśliwego trzydziestu pięciu lat! Kochana Mamo, Siostro, Ciociu i Żono! A także najwspanialszy przyjaciel i kolega!

Chcę życzyć Ci wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Przyznam, że w życiu nie spotkałem tak słodkiej, ciekawej, mądrej i pięknej kobiety! Gratuluję ci 35. urodzin i spieszę życzyć pomyślności w twoim domu, a tobie – serdecznego ciepła i szczęścia w twojej duszy! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia! Niech szczęście, radość i miłość zawsze szaleją w twoich niesamowicie pięknych oczach. Niech wiara i nadzieja nigdy nie opuszczają twego serca! Życzę, aby na waszej życiowej drodze spotykali się tylko szczerzy, życzliwi i wierni ludzie. I chociaż już się dowiedziałeś, czym jest kłopot, ale życzę, aby nigdy więcej do ciebie nie przyszedł! Szczęście i szczęście! Szczęśliwej rocznicy!

Gratulacje, droga córko, z okazji twoich 35 urodzin. Życzę Ci niesamowitych cudów w życiu i wielkich osiągnięć, słońca w Twojej duszy i wielkiego szczęścia, szczerej miłości w sercu i prawdziwego dobrobytu, nieziemskiego szczęścia i wysokiego dobrobytu.

Wszystkiego najlepszego, kochana mamusiu. Życzę, abyście zawsze pozostawali jasnym słońcem w moim życiu, dobrym doradcą, wiernym przyjacielem, niezawodnym wsparciem i radością. Niech twoje życie będzie długie i szczęśliwe, piękne i udane, wesołe i pełne wydarzeń.

Jak już potwierdzili naukowcy, każda osoba jest zadowolona z gratulacji. W momencie, gdy bawi swoją dumę, opracowuje specjalne substancje, które go uszczęśliwiają. Dlatego jesteś tak szczęśliwy w swoje urodziny. Uśmiech po prostu nie opuszcza twoich oczu i ust, dlatego sama chcę się śmiać, bez względu na wszystko.Wiesz, zawsze się zastanawiałem, jak kobiety w tym wieku mogą się tak zachowywać. A teraz rozumiem, że właśnie to należy zrobić. I w tej chwili, kiedy przyjeżdża do nas tak wielu gości, zdecydowanie musimy postarać się, aby wakacje były dla nich jak najlepsze. Jeśli spróbujemy, to wszystko powinno być na najlepszym poziomie. I powiem ci też, że po prostu wierz w swoje marzenia. Staraj się naprawdę ogrzać swoją duszę, a wtedy nic cię tak nie zdenerwuje.

35 lat to mała, ale bardzo ważna rocznica, ponieważ znacząca ścieżka życiowa została już przebyta. Możesz zacząć wyciągać pierwsze wnioski lub analizować błędy. W twoje urodziny wszyscy możemy powiedzieć, że możesz być dumny z drogi, która została już przebyta i pozostawiona za sobą. Otrzymałeś doskonałe wykształcenie, każdego dnia realizujesz się jako mistrz w swoim rzemiośle, życzę Ci otrzymywania godnych nagród materialnych za swoją pracę i regularne wakacje, aby nabrać sił i inspiracji do dalszej pracy. Życzę dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia i dobrego samopoczucia, które musi być obecne w życiu. Oczywiście daj się zainspirować ukochanej rodzinie, dla której nie ma lepszej osoby na całym świecie.

Niech świat świeci szczęściem i tylko dla Ciebie. 35 lat to nie powód, by przestać wierzyć w cuda. Zawsze pozwól swojej determinacji prowadzić do zwycięstw. Aby przy wsparciu kolegów i krewnych można było dokonać wielu wyczynów.Znalazłeś już swoje miejsce w życiu, niech zawsze będzie pod słońcem, a dzieci i ukochany małżonek dadzą Ci wewnętrzne ciepło i komfort. Niech prestiżowa praca stanie się dumą dla wszystkich, a Twoja pozycja doprowadzi Cię tylko do sukcesu i w górę. Niech droga do sukcesu pozostanie niezmienna, bez ingerencji i goryczy z powodu żalu. Przypomnij sobie przeszłość, w której były tylko szczęśliwe chwile i pozwól, aby smutki całkowicie się rozpłynęły! Niech dobrobyt i harmonia twojej rodziny nie zostaną przyćmione. Życzymy, aby los przyniósł radość, żywsze wrażenia i najbardziej ekscytujące przygody. Bądź sobą, nigdy się nie poddawaj i nikomu nie poddawaj się!

Dziś jest przepełniony wielką miłością i wielkim szczęściem, bo w tym dniu obchodzimy urodziny mojej drogiej przyjaciółki! Jej urok jest zawsze powodem promiennego uśmiechu, rozweselasz mnie samą swoją obecnością. To Tobie można powierzyć nawet najbardziej intymną tajemnicę życia, bo wiesz, jak zachować w sobie tajemnice. Nie licz wszystkich swoich zwycięstw i zasług, jesteś naprawdę mądrą dziewczyną. 35 lat to okres wibrującego życia, moment na realizację wszystkich Twoich pomysłów i kreatywnych pomysłów, skorzystaj z tego. Zawsze byłaś z nami kreatywna, za co bardzo Cię kocham. Twoja wielka wyobraźnia potrafi tworzyć najbardziej niezwykłe pomysły, które oczywiście zasługują na wielką uwagę i pochwałę. Życzę ci tylko dobrego zdrowia i ogromnego szczęścia. Wszystko inne osiągniemy sami, najważniejsze jest posiadanie tych dwóch wartości, które będą solidnym fundamentem dla wszystkich naszych spraw.

Droga mamo, gratulacje z okazji 35. urodzin. Życzę wspaniałego nastroju, niegasnącego piękna, wspaniałych pomysłów, wielkich sukcesów w każdym biznesie, niewątpliwego szczęścia, szczęścia rodzinnego, prawdziwego dobrobytu, domowego komfortu i silnej miłości.

Życzę Ci przejść przez życie z podniesionym podbródkiem, aby wszystkie problemy się Ciebie bały, a nie gapiły się w ziemię, aby nie widzieć swojego szczęścia na horyzoncie .

Dzień dobry moje słoneczko! Dlatego słońce, ale dlatego, że zawsze się uśmiechasz i radujesz się ze wszystkiego, bez względu na to, co się z tobą dzieje. Teraz śpisz tak pięknie, spokojnie i spokojnie, że wcale nie chcę Cię budzić. Ale prawdopodobnie i tak będę musiał to zrobić. Ponieważ teraz musimy zacząć przygotowywać się do twoich urodzin. W końcu przyjdzie do nas wielu gości, którzy z wielką radością pogratulują. W tym dniu zawsze pamiętam, jak spotkaliśmy się po raz pierwszy. Potem pogoda była ponura na dworze, padał deszcz, a parasola nie miałeś. A potem podszedłem i przykryłem cię moim. Od tego momentu naprawdę cię polubiłam. I bardzo się ucieszyłem, że ci też powiedziałem. Oto mały incydent, który stał się kluczowy w naszym życiu. I naprawdę mam nadzieję, że zawsze wszystko ułoży się dla Ciebie tak, jak to zaplanowałeś!

Drogi, ukochany, drogi przyjacielu, w twoje urodziny gratulujemy i życzymy trzech rzeczy: miłości – ogromnej, wzajemnej, bezdennej, pieniędzy – niezliczonych gór i niekończącego się zdrowia do kochania i oszczędzania.Kwiaty, prezenty, uśmiechy, słodycze i radosny śmiech.

W wieku 35 lat piękna kobieta chciałaby życzyć niewypowiedzianej radości życia i prawdziwego kobiecego szczęścia, dobrego samopoczucia, prawdziwej miłości, uśmiechów najbliższych, wspaniałego nastroju, wielkiego sukcesu i powodzenia.

Mój drogi najlepszy przyjacielu, obchodzisz dzisiaj wspaniałe urodziny. Przyjmij najcieplejsze i najczulsze życzenia. Życzę dobrego zdrowia, radości i zawsze wspaniałego nastroju. Niech na Twojej drodze spotykają się tylko godni zaufania i wierni przyjaciele. Niech tylko dobre wieści cię zadowolą. Bądź kochany i pożądany. Niech w domu zawsze panuje dobrobyt, miłość i szacunek. Niech Pan chroni cię od wszelkiego zła. Wszystkiego najlepszego, długie i szczęśliwe lata życia.

Moja droga żono, gratulacje z okazji twoich 35 urodzin. Życzę Ci, moja droga osoba, abyś zawsze była szczęśliwa, kochana, dobra i życzliwa. Niech twoje serce pozostanie młode w wieku 35 lat, a twoja dusza otwarta. Kochani, co najważniejsze, nie choruj, nie zniechęcaj się i śmiało idź w kierunku swoich celów, a ja położę rękę, aby Twoje marzenia się spełniły.

Najcieplejsze gratulacje z okazji 35. urodzin kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, siostry

Duszny
życzenia urodzinowe dla 35-letniej kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, siostry własnymi słowami

Dzisiaj chcę życzyć mojemu wspaniałemu przyjacielowi wszystkiego najlepszego.Kochani, pragnę życzyć, abyście zawsze pozostawali tak piękni i pogodni, szczęśliwi i szczęśliwi. Pragnę również życzyć, aby każdy nowy dzień witał się pozytywnie – z uśmiechem i kroczył przez życie z podniesioną głową. Dziś cały świat jest w tobie zakochany. Bądź szczęśliwy obok kochającego i opiekuńczego mężczyzny! Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią!

Czego chciałbyś życzyć ci, kochanie, w twoje urodziny? Życzę, abyś pozostała tak piękna i młoda, jak jesteś teraz. Niech lata nieubłaganie biegną do przodu, ale obok ciebie są wierni i kochający ludzie. Dla nas jesteś najlepszym tatą i mężem na świecie, za Twoimi plecami czujemy się słabi i chronieni. Dziękuję Ci za to. Chcę mieć obok ciebie dobrych i wiernych przyjaciół, ponieważ bez takich ludzi po prostu nie można wyobrazić sobie życia człowieka. Życzę oczywiście, aby wszystkie Twoje pomysły i plany były realizowane tylko tak, jak zamierzałeś. Niech szczęście towarzyszy Ci przez całe życie i stanie się wiernym pomocnikiem w trudnej sytuacji. Chcę również, abyś był zdrowy i nigdy nie denerwował nas swoimi chorobami. Wszystkiego najlepszego, wszyscy bardzo cię kochamy i doceniamy.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej, słodkiej i uroczej kobiety z okazji 35 urodzin! Życzymy wspaniałego samopoczucia, dobrego zdrowia, szczerych uśmiechów, miłości, zwycięstw, osiągnięć, spokoju i pewności siebie. Niech zakręci ci się w głowie od ekscytujących i doskonałych wydarzeń życiowych. Niech każdy dzień będzie wypełniony światłem, życzliwością i ciepłem!

Nad miastem wiszą tak duże chmury, że wydaje mi się, że zaraz spadnie tak ciężki śnieg. Rzeczywiście, małe płatki czystego białego śniegu już zaczynają opadać. Właściwie bardzo się z tego cieszę, bo takiej pogody nie mieliśmy od dawna. Więc jesteś moim przyjacielem, szczęściarzem w życiu. Kiedy jeszcze było tak, że twoje urodziny były takie śnieżne. Ale ta pogoda jest twoją ulubioną. A teraz jeszcze raz gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego. Niech wszystko w twoim życiu zawsze będzie dokładnie takie, jak tego chcesz. Ale pamiętaj, że do tego musisz bardzo się postarać. Ponieważ nic w tym życiu nie dzieje się tylko dlatego, że tego chcemy. Więc pracuj, a wtedy spełnią się twoje pragnienia i marzenia. I spróbuj cieszyć się wakacjami już dziś. Powodzenia!

Ukochana córko, gratulacje z okazji 35. urodzin. Niech spełnią się Twoje marzenia i ukochane pragnienia, niech Twoja ścieżka życia będzie oświetlona jasnymi gwiazdami w nocy, a promieniejącym słońcem w ciągu dnia, życzę Ci pewności i siły, trwałego piękna i uroku, silnej miłości oraz szczęście, radość i sukces.

< /div>

Urodziny mojego przyjaciela.Moi drodzy, życzę Wam wielu lat powodzenia, szczęścia i miłości. Niech wszystkie te składniki nigdy Cię nie opuszczą. Oczywiście trzeba też pamiętać o dostatku materialnym, by Twoja sytuacja finansowa była zawsze na wysokim poziomie, abyś mógł sobie pozwolić na wszystko, na co masz ochotę. Życzę wielkiej i wzajemnej miłości, bo bez kobiecego szczęścia po prostu nigdzie nie ma. Niech wybrana kocha, docenia i nosi w ramionach, bo taka piękna, miła i otwarta dziewczyna jak Ty zasługuje tylko na to, co najlepsze. Nigdy nie smuć się moja droga, wszystkie problemy i kłopoty na pewno się skończą, a po nich nadejdzie jasna i jasna smuga, która da wiele radości i szczęścia.

Gratuluję Ci urodzin i nie proste, ale wyjątkowe, bo dzisiaj masz 35 lat. Jeśli ktoś mówi o zmarszczkach, to śmiało się śmiej mu w twarz, bo wiadomo, że kobiety nie zmieniaj się po 18, a wszystko inne to tylko jawne kłamstwo lustrzanych oszustów. Dlatego gratuluję Ci wakacji i życzę powodzenia we wszystkim, czego tak młoda piękność, jak tylko możesz sobie życzyć.

Gratulacje, mój drogi przyjacielu, mój złoty, z okazji twoich 35 urodzin. Życzę Wam szczęśliwych życiowych historii, radosnych zwycięstw, wielkich osiągnięć, wspaniałego nastroju, wielkiego szczęścia, wielkiego szczęścia, szczerej miłości i nieskazitelnego piękna.

Urodziny to okazja, aby przyjść do kogoś i powiedzieć, co jest w twoim sercu. Oświadczam więc z czystym sumieniem: raduję się w sercu, bo Ty, drogi jubilatowy, jesteś na świecie.Aby udekorować nasze życie, przyjść na ratunek i po prostu kochać żyć. Dziękuję za wszystko i za zebranie nas wszystkich razem.

Kochana, cudowna i wyjątkowa dziewczyno, w Twojej pięknej 35-tce, szczerze życzę Ci wytrwałości i wytrwałości w każdym biznesie, wielkiego powodzenia i powodzenia w życiu, niewątpliwych sukcesów i dobrej sławy w Twojej pracy, nieodparte piękno i ciągłe szczęście w życiu.

Mówią, że nie ma prawdziwej kobiecej przyjaźni. Najwyraźniej ten, który to powiedział, nie miał przyjaciela takiego jak ja. Ty i ja byliśmy razem tak długo, że staliśmy się prawie siostrami, tylko siostry kłócą się znacznie częściej niż ty i ja. Dzisiaj są twoje urodziny i życzę spełnienia wszystkich tych ukochanych pragnień, o których wiemy tylko ty i ja!

Wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin, drogi i słodki przyjacielu. Z całego serca życzę Ci szczerej radości i radości życia, wielkich zwycięstw i miłych niespodzianek, niegasnącego piękna i wiecznego uroku, nieugaszonego szczęścia i spełnienia upragnionego marzenia.

Moja piękna żono, gratulacje z okazji twoich 35 urodzin. Nadal jesteś tym samym słodkim, miłym, delikatnym, zachwycającym, niesamowitym, wrażliwym, szczerym, niesamowitym, jasnym, uroczym, jesteś moim aniołem, radością i inspiracją całej rodziny i życzę Ci kochanie, harmonii i piękna w życie, wielkie szczęście i dużo przyjemności!

Wszystkiego najlepszego, siostrzyczko. W wieku 35 lat chcę błyszczeć jaśniej niż wcześniej i stać się jeszcze bardziej pewna siebie. Niech życie zawsze przynosi miłe niespodzianki, niech krewni zawsze dają uśmiech i troskę, niech szczęście nigdy nie odwróci się od ciebie. Bądź szczęśliwy, nieodparty i kochany!

Nadszedł dzień! Urodzinowa dziewczyna przekroczyła trzydziesty piąty kilometr swojej życiowej podróży! Wiele zostało w tyle: pierwsza miłość, nastoletnie kłopoty, ekscytacja na maturze, radość z zdobycia pierwszej pracy i pierwszych pieniędzy zarobionych własnoręcznie, szczęście, jakie daje ślub i narodziny dziecka. Mimo to w wieku trzydziestu pięciu lat życie dopiero się zaczyna. Teraz możesz oczekiwać od losu następujących korzystnych chwil: powodzenia dziecka w szkole, ciepła i komfortu paleniska. A co najważniejsze, musisz być kochany i kochać siebie. Jeśli nie stracisz tego uczucia i będziesz je nosił przez lata, możesz stać się naprawdę szczęśliwy! Czego szczerze życzę urodzinowej dziewczynie!

Niech w te święta nadejdą najjaśniejsze i najszczęśliwsze odkrycia. W wieku 35 lat przed nami jeszcze wiele, wiele wrażeń i najbardziej niesamowitych wydarzeń.Życzymy Ci czystego i spokojnego nieba nad Twoją głową, życia w zgodzie ze sobą iw pełnym zrozumieniu z przyjaciółmi. Aby bliscy i kochani ludzie mogli być tylko z ciebie dumni. Zabierz wszystko z życia bez żalu, o ile pozwala na to wiek i zdrowie. Nie stój w miejscu, tylko naprzód i czyń najszlachetniejsze uczynki. Abyście byli ogrzani ciepłem swoich bliskich, aby dzieci brały przykład i były dumne. Niech obowiązki wypełniają się łatwo, a kontrole nie spieszą się. Na Waszą cześć brzmią dziś setki gratulacji, życzymy Wam najbardziej ekscytujących i niezapomnianych chwil przed nami. Niech przez całe życie czeka na Ciebie wiele innych i wspaniałych wrażeń. Weź udział we wszystkim i wygraj!

Wszystkiego najlepszego dla najdroższej osoby, mojej drogiej dziewczyny z całego serca! Życzę ci w życiu, aby nigdy niczego nie żałować. Bo wiesz, kochanie, wszystko, czego nie robi się, wszystko jest zrobione na lepsze. Wszystko, co szykuje nam los, wszystko, co dobre i złe, szybko zamienia się w bezcenne przeżycie. Niech los przygotuje Ci jak najwięcej miłych niespodzianek. A życie staje się dla ciebie piękniejsze i jaśniejsze. Niech Twój Anioł Stróż zawsze będzie z Tobą! I chroni przed wszystkimi przeciwnościami losu. Wszystkiego najlepszego.

Jesteś niesamowicie pozytywny, ten świat nie byłby tak piękny bez Ciebie. Gratulacje, te 35 lat będzie głównym filarem granicznym, za którym pozostaną smutki i problemy. Niech wszelkie pytania zostaną łatwo rozwiązane, a nieprzyjemne chwile zapomniane.Zacznij świętować swoje urodziny z pozytywem i pozwól, aby ten nastrój podniósł się wraz z Tobą, aby poznać nowy dzień. Aby bliscy byli blisko ludzi i nigdy nie zgubili się w zgiełku naszego życia. Niech inspiracja żyje w duszy i pomaga, kiedy jej potrzebujesz. Życzymy, aby kolejne lata napawały Cię optymizmem i nadal były pogodne i wesołe. W pracy życzymy dobrych perspektyw, nadziei i wsparcia w domu i oczywiście nieokiełznanej zabawy z przyjaciółmi. Niech pomogą Ci uporać się z przejściowymi trudnościami. Więcej odpoczynku, aby zyskać siłę na ważne rzeczy, które nas czekają.

Od wczoraj nie mogę usiedzieć spokojnie, bo ciągle przekręcam w głowie słowa życzeń dla naszej urodzinowej dziewczynki! Szczęśliwej rocznicy mój drogi przyjacielu! Od naszego pierwszego spotkania minęło wiele lat, nawet w tej pierwszej minucie poczułem i zrozumiałem, jak dobrą i współczującą osobą jesteś. Masz tyle niewyczerpanej energii, która inspiruje cię do czynienia tylko dobrych uczynków i uczynków. Niech Twój optymizm nigdy nie zniknie, jesteś duszą całej naszej firmy. Życzę wam, kochani, abyście zawsze byli otoczeni miłością i czułością swoich bliskich. Nie zniechęcaj się i nigdy nie denerwuj się wszelkimi drobiazgami. Życie to trudna rzecz, w której trzeba śmiało chodzić i podejmować tylko właściwe decyzje. Chcę widzieć na Twojej twarzy zawsze promienny uśmiech, którym oświetlasz wszystko wokół siebie. Pozostań tą samą uroczą damą o wspaniałym smaku.

Jak daleko byliśmy razem?! Relacje między ludźmi nigdy nie są doskonałe. Kłóciliśmy się i źle się rozumieliśmy, ale w trudnych czasach zawsze byliśmy tam i wspieraliśmy się nawzajem. Stałaś się mi bliska i droga jak siostra. W tym dniu, mój drogi przyjacielu, spieszę życzyć ci wszystkiego najlepszego. Chciałbym wiele życzyć – zdrowia, ciepła, szczęścia, dobrych ludzi na Twojej drodze, aby Twoje życie wypełniło się pozytywnymi chwilami. Życzę ci wielkiej, bajecznej miłości, bo jeśli jest miłość, to wszystko inne będzie. Wszystkiego najlepszego, moja droga.

Szczęśliwa rocznica, 35. urodziny dla kobiety, przyjaciela, koleżanki, córki, siostry

Ciepłe
życzenia urodzinowe dla 35-letniej kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, siostry do łez

Tylko prawdziwi przyjaciele mogą śmiać się serdecznie z rzeczy, które sami rozumieją. Życzę Ci, aby każdego dnia był powód do zabawy, a Twój śmiech zawsze pozostaje taki sam zaraźliwy!

W ten świąteczny dzień pragnę, abyś szedł przez życie tylko do przodu, z uśmiechem na twarzy, z miłością w sercu, z odważnymi planami w głowie, z dużo pieniędzy w portfelu i z rodziną w pobliżu.

Mój drogi, ukochany i po prostu niezastąpiony przyjacielu! Szaleńczo chcę ci pogratulować rocznicy! Zawsze wspierasz mnie w trudnych chwilach, naprawdę jesteś najlepszy! W ten jasny dla Ciebie dzień pragnę szczerze iz głębi serca życzyć Ci po prostu zdrowia, wielkiego szczęścia i stabilności finansowej.Niech w twoim domu zawsze panuje wygoda i przytulność, a ty zawsze pozostajesz tak przyjaznym i sympatycznym opiekunem tego domu. Pozostań zawsze tak błyskotliwą i piękną kobietą, a mężczyźni z kolei nigdy nie odrywają od ciebie oczu. Wychowujesz wspaniałe dzieci, które kochają Cię szaleńczo. Cieszę się, że mam ciebie, a ty masz mnie. Niech życie nigdy nas nie oddzieli od Ciebie, bo nie wyobrażam sobie dnia bez Ciebie. Szczęśliwej rocznicy, moja droga jaskółko. Jesteś najlepszy i zawsze pozostajesz taki sam!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Życzę, abyście usłyszeli dobre i miłe słowa i otrzymali kwiaty nie tylko w tym dniu, aby wasza prowadząca gwiazda płonęła jasno, jasno, oświetlając waszą ścieżkę życia. Chcę też życzyć, abyś w tym roku spotkał swoją bratnią duszę, aby w końcu cię znalazła – szła z tobą tym samym chodnikiem lub jechała z tobą tym samym minibusem, a ty miałeś nieziemską miłość. Bądź szczęśliwy!

Gdyby każda kobieta była tak piękna, czarująca i dojrzała jak ty w wieku trzydziestu pięciu lat, każdy mężczyzna chciałby pominąć swój dwudziestoletni okres. Masz kochającą rodzinę, przyjaciół, którzy cię uszczęśliwiają. Dobra kariera, cudowne dzieci, jesteś cudowną żoną i cudowną córką! Największym osiągnięciem w życiu nie są nagrody, ale wyjątkowe miłe wspomnienia i przyjaźnie, które człowiek tworzy po drodze.Mam nadzieję, że przez 35 lat swojego życia zgromadziłeś wiele wspaniałych wspomnień i znalazłeś wielu prawdziwych i oddanych przyjaciół. Wszyscy Twoi bliscy i znajomi szczerze liczą, że pozostanie niezmienione, na Twojej drodze wciąż będą tysiące niezapomnianych chwil i wspaniałych ludzi. My, podobnie jak Twoi rodzice, jesteśmy szalenie dumni, że jesteś z nami tak wspaniały. Zawsze słuchałeś naszych rad, chociaż czasami było to trudne. Wesołych świąt, ukochana córko!

Wszystkiego najlepszego dla Twojej kochającej i ukochanej żony! Twój dzień nadszedł, stałeś się o rok mądrzejszy, ale jednocześnie nie utraciłeś tego oryginalnego piękna, w którym się zakochałem! Nie słuchaj zazdrosnych ludzi, którzy mówią, że w wieku trzydziestu pięciu lat kobieta blednie. Wręcz przeciwnie, w wieku trzydziestu pięciu lat następuje prawdziwy świt kobiecego piękna i mądrości. Wiele razem przeszliśmy, macie bogate doświadczenie życiowe i chętnie się nim dzielicie! Wasza rocznica to ważne wydarzenie w naszej rodzinie, którego gratuluję! Życzę Ci, abyś pozostała piękną, mądrą, mądrą i miłą żoną, troskliwą matką. Pamiętać! Kochasz i jesteś kochany, cóż, to jest prawdziwe ludzkie szczęście!

Kiedy mam w sercu smutek, idę do Ciebie; kiedy chcę podzielić się radością, idę do Ciebie; kiedy potrzebuję dobrej rady, idę do Ciebie. I zawsze dajesz mi to, czego szukam. Smucisz się ze mną, podpowiesz lub pomożesz czynem, szczęście dzielone z Tobą nabiera nowych aspektów. Wszystkiego najlepszego, kochanie, niech lata naszej przyjaźni dodają młodości Twojemu sercu i młodości Twojej duszy!

Dzisiaj chcę życzyć mojej dziewczynie wszystkiego najlepszego. Czego chcesz, kochanie? Zacznijmy od kobiecego szczęścia, bo to jest tak ważne dla każdej z nas. Niech zawsze przy tobie będą tylko najpewniejsze ręce ukochanego mężczyzny, które ochronią cię przed wszelkimi troskami i smutkami, rozgrzeją nawet w najcięższych mrozach i będą mogły pocieszyć w chwilach rozpaczy. Niech prawdziwa wiosna i miłość rozkwitną w Twoim sercu wszystkimi kolorami tęczy. Życzę ci też dobrego zdrowia, przyda ci się też, więc nie choruj, kochanie. Oczywiście życzę pomyślności materialnej, abyś zawsze miał możliwość spełniania swoich marzeń i nigdy z niczego nie rezygnował. Niech dom będzie pełną miską, w której kłopoty lub smutki po prostu nie zmieszczą się.

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz na świecie, a posiadanie takiej dziewczyny w życiu to bezgraniczne szczęście. W swoje urodziny chcesz życzyć nowych jasnych wydarzeń w życiu, poznać partnera życiowego, szczyty kariery i to, czego sam chcesz. Zawsze ciesz ten świat uroczym uśmiechem, ciekawymi myślami i pomysłami.

Wszystkiego najlepszego mój drogi przyjacielu!!! Od ilu lat wspólnie świętujemy Twoje wakacje? Stałeś się najcenniejszą osobą w moim życiu, której nie wymienisz na nikogo. Przeszliśmy razem przez różne chwile, ale nasza przyjaźń tylko się od tego umocniła. W ten cudowny dzień życzę Wam miłości, więcej pieniędzy, powodzenia w biznesie i po prostu wspaniałego nastroju. Bądź zawsze tak pozytywny i radosny. Pamiętaj, że są ludzie, którzy czekają na twoją radę i ramię od ciebie w odpowiednim czasie. Niech twoi aniołowie cię chronią i nie pozwalają ci się potknąć. Szczęście dla Ciebie, uśmiechy i wszystkiego najlepszego!!!

Urodziny to najpiękniejsze święto. Czujemy się jak dzieci i czekamy na cud. Drogi przyjacielu, przyjmij moje najgorętsze życzenia z okazji 35. urodzin. Niech wszystko, co zaplanowałeś, się spełni, niech rodzinna pogoda zawsze będzie słoneczna i jasna, abyś zawsze miał szczęście we wszystkim. Życzę dobrego zdrowia, bezchmurnego szczęścia, czystego sumienia i pięknej miłości. Niech tylko przyjemne chwile wypełnią twoje życie. Niech Pan chroni cię przed wszystkimi niepowodzeniami.

Moja ukochana siostro, w wieku 35 lat pragnę abyś pozostała najpiękniejsza, kochana i pogodna, najbardziej pożądana, życzliwa i szczera. Niech życie daje miłe niespodzianki i niezapomniane wrażenia, dobre zdrowie i wielką miłość, prawdziwe szczęście i stałe szczęście.

Siostra! Skończyłeś 35 lat! Cóż za wspaniała randka! Mam nadzieję, że masz wszystko, czego chcesz.Twoje urodziny napełniają mnie podekscytowaniem, ponieważ jesteś nie tylko bratnią duszą, ale także moim prawdziwym przyjacielem. Nie wiem, co mogę Ci dać, bo wszystko wydaje mi się zbyt niestosowne, by wyrazić dla Ciebie podziw. Chciałbym wykrzyczeć całemu wszechświatu, że są twoje urodziny. Mam nadzieję, że jesteście szczęśliwi i że siostra spełni swoje marzenia. Z wiekiem czujemy, że się rozwijamy i zmieniamy na lepsze. Niech Bóg błogosławi cię w twoje urodziny, zasługujesz na całe szczęście na świecie. Niewątpliwie ten dzień będzie imponujący. Życzenie komuś błogosławieństw jest bardzo miłe, ponieważ oznacza to, że zawsze życzymy wszystkiego najlepszego. Kiedy zbliża się tak wyjątkowy dzień ukochanej osoby, musimy ją uszczęśliwić i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby tak się stało, ponieważ wiemy, że zrobią to samo dla nas. Wesołych świąt kochana i kochana siostro! Szczęśliwej rocznicy!

Dzisiaj, w ten piękny i słoneczny dzień, życzę mojej najlepszej przyjaciółce wszystkiego najlepszego! Ty, moje słońce, zasługujesz na najlepsze życie. W końcu jest niewielu takich jak ty. Pozostajesz optymistą w każdej sytuacji! I zawsze się rozweselasz, nawet gdy jest najgorszy! Niech wszystko w Twoim życiu potoczy się tak, jak chcesz! Rób, co mówi ci serce! Ale są sytuacje, w których szef musi podjąć decyzję. Więc mój przyjacielu, życzę, żebyś nigdy nie popełniał błędów w swoich decyzjach i zawsze dokonywał właściwego wyboru. Wszystkiego najlepszego!

Słodki, piękny, jedyny! Dziś jestem gotowa przekazać Ci najpiękniejsze słowa, ale nie wystarczą one, aby przekazać wszystkie moje uczucia. Są jak delikatna wiosenna bryza, która zawsze jest gotowa cię pieścić. Do ciepłego letniego słońca, które chce cię ogrzać swoimi promieniami. Do kwitnienia najbardziej niesamowitych kwiatów, które zachwycą Cię swoją czułością przez długi, długi czas. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i życzę, abyś zawsze był ze mną! Zostań w moim sercu na zawsze – to najlepsza rzecz, jaka może być w moim życiu. Serdecznie przytulam i życzę spełnienia wszystkich pragnień!

Gratulujemy wspaniałej i wyjątkowej kobiecie z okazji jej 35. urodzin. Niech ta rocznica przyniesie wspaniały nastrój i wspaniałe samopoczucie, jasną nadzieję i szczerą radość, słodkie chwile i szczęśliwe wydarzenia, prawdziwą miłość i niewypowiedziane szczęście.

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.W wieku 35 lat pragnę, abyś pozostała najbardziej ukochaną i uwielbianą kobietą. Niech zawsze będzie dobre zdrowie, szczera miłość i szczęśliwe życie. Powodzenia we wszystkich twoich wysiłkach i pragnieniach, osiąganiu sukcesów i kolorowych chwil.

Drogi przyjacielu, w tym ważnym dniu gratuluję ci urodzin! Życzę powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, aby spełniły się wszystkie marzenia! Nie bój się prób i porażek! W końcu masz przed sobą jedną wielką przygodę, zwaną życiem! Zawsze byłaś przy mnie. Dziś świecisz jak wschodząca gwiazda na niebie! Nie bój się popełniać błędów, bo wiesz, że zawsze tam będę, a ty i ja wyjdziemy z każdej sytuacji! W końcu razem jesteśmy silni! Wszystkiego najlepszego! Niech twoje oczy płoną dziś jak dwa diamenty radością i inspiracją!

Drogi przyjacielu, niech Twoje 35 lat będzie sceną nowych osiągnięć i sukcesów, wielkich perspektyw i pomysłów, miłych spotkań i znajomości, ciekawych ofert i zajęć, ekscytujących podróży i niesamowicie szczęśliwych dni.< / p>

Droga córko, gratuluję Ci 35. urodzin i życzę mocnej pozycji w życiu, szczerej i silnej miłości do bliskich, błyskotliwych pomysłów i perspektyw, sukcesów w pracy i błyskotliwych hobby, luksusowy wypoczynek i nieugaszone szczęście, niewątpliwe szczęście w drodze i pozytywne emocje.

Oryginalne gratulacje z okazji urodzin 35 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, siostry, z całego serca

Oryginał
życzenia urodzinowe dla 35-letniej kobiety, dziewczyny, koleżanki, koleżanki, córki, siostry, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego, droga siostro, niech Pan błogosławi i obdarzy Cię jeszcze wieloma latami życia. Szczęśliwej rocznicy! Dziękuję za docenienie mnie i traktowanie mnie z miłością i podziwem za przez te wszystkie lata. Jestem bardzo szczęśliwa, że ​​masz Cię w swoim życiu. Zawsze byłeś dobrym towarzyszem, dziękuję, bo wiem, że mogę na Ciebie liczyć. Kolejny rok to nie tylko starzenie się, ale fakt, że możesz postawić sobie nowe cele. Życzę, aby wszystko w Twoim życiu potoczyło się pozytywnie, abyś była wspaniałą osobą i na pewno wszystko osiągniesz, bo każdego dnia dążysz do tego, co najlepsze. Jesteś wspaniałym przykładem dla nas wszystkich. Wysyłam Ci moje urodziny życzymy i serdecznie pozdrawiamy.Cieszymy się bardzo, że Bóg dał Ci kolejny rok życia, jesteś światłem dla nas wszystkich i naszej radości.Wszystkiego najlepszego, mam nadzieję, że dzisiejsze szczęście przetrwa do końca życie. Wszystkiego najlepszego, siostro!

Dziewczyna, w wieku 35 lat osiągnęłaś wszystko, co chciałaś, a jednocześnie pozostałaś wierna sobie. Jestem dumny, że mam tak celowego wiernego przyjaciela jak ty. Życzę, abyś nadal osiągał swoje cele i odnosił sukcesy we wszystkich swoich przedsięwzięciach.

Wiele rzeczy w tym życiu jest niemożliwych do przewidzenia, dlatego za każdym razem musimy być przygotowani na każdą ewentualność i kłopoty. A teraz naprawdę chcę pogratulować osobie, która tak wiele dla mnie znaczy. Dziś są twoje 35. urodziny. W ogóle nie spodziewałeś się tej daty, ale nadal jesteś niesamowicie szczęśliwy. I dlatego tak bardzo pragnę radować się z wami każdego dnia. Tyle czasu minęło od tamtych lat dzieciństwa. Od tego czasu dokonałeś tak wielu wspaniałych i dobrych rzeczy. Dlatego każdego dnia powinieneś starać się radzić sobie ze wszystkimi problemami, które są dla Ciebie tak trudne. I pamiętaj, że masz ludzi, którzy zawsze będą starali się Ci we wszystkim pomóc i wesprzeć Cię w trudnych chwilach. Więc nie wstydź się, ale po prostu skontaktuj się ze mną, a wtedy pomoc nie będzie długo czekać.

Nadszedł więc ten wspaniały czas, kiedy wszyscy goście rozeszli się do swoich domów, a ty i ja zostaliśmy razem. Jak przyjemnie jest patrzeć na to ciemne niebo, pokryte rozrzuconymi złotymi gwiazdami. O tej godzinie masz trzydzieści pięć lat. A więc chcę ci pogratulować. Myślę, że wakacje, które mieliśmy dzisiaj, powinny bardzo Was zadowolić.A ja jestem twoim mężem, chcę Ci powiedzieć, że bardzo się cieszę, że mam tak dobrą i wierną żonę. Kiedy pierwszy raz cię zobaczyłem, nie mogłem nawet pomyśleć, że dziewczyna taka jak ty chciałaby się ze mną umówić. Ale kiedy w końcu zdecydowałem się cię zaprosić, zgodziłeś się. Wtedy zaczęły się nasze nieustanne spotkania, które nas uszczęśliwiły. A teraz pragnę życzyć Ci więcej pozytywnych emocji w codziennym życiu. Pamiętaj, że wszystko zależy tylko od Ciebie! Więc po prostu postaraj się, a wszystko będzie dobrze.

Kiedy obchodzisz z rodziną trzydziesty piąty rok życia, poświęć chwilę, aby podziękować Bogu za wszystko, co ci dał. Mamy nadzieję, że Jego błogosławieństwo będzie Ci towarzyszyć przez całą Twoją życiową podróż. Nie myśl o starości, przed Tobą jeszcze tyle lat, które powinny być wypełnione osiąganiem celów, uśmiechami, marzeniami i śmiechem dzieci. Jako twoi rodzice jesteśmy dumni, że jesteśmy matką i ojcem dziewczyny, która w wieku 35 lat była w stanie osiągnąć więcej niż my przez całe życie. Nie możesz nawet marzyć o lepszym. Bogowie uśmiechnęli się do nas, aniołowie pobłogosławili nas w dniu, w którym pojawiłeś się w naszym życiu. Zawsze myśleliśmy, że to my nauczymy Cię, jak być dobrą córką. Ale okazało się, że każdego dnia uczysz nas, jak być dobrymi rodzicami, nie zauważając tego. Wszystkiego najlepszego, droga córko!

Jest tak wielu ludzi, którzy nawet nie zdają sobie sprawy, ile mają dobrego. I dopiero gdy ją stracą, zaczynają doceniać to, czego nie mogli uratować.A teraz masz zamiar świętować swoje urodziny. Dziś masz już 35 lat. A ta data jest naprawdę dość znacząca. A teraz powinieneś już pomyśleć o tym, co będziesz musiał zrobić w przyszłości. Staraj się robić wszystko tak, aby później nie było żalu. A teraz naprawdę chcę zrobić dla ciebie wszystko, co możliwe. I jak powiedziałem, to było za dużo, tylko przypominam, że zawsze staraj się radzić sobie ze wszystkimi problemami na własną rękę. Bo to naprawdę jest takie ważne. Tylko w ten sposób będziesz w stanie osiągnąć wszystko, na co wcale nie jesteś obojętny. A wszystkie trudności czynią nas znacznie silniejszymi.

Wszedłeś we wspaniały wiek. Młody i mądry jednocześnie. Piękna i doświadczona. Wiesz i możesz. Życzę, abyś korzystał z tego arsenału jak najdłużej, osiągając ogromny sukces. I będę cię kochać i będę z ciebie dumny. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Nasze relacje rodzic-córka miały swoje wzloty i upadki, ale najlepsze jest to, że uściski zawsze wszystko naprawiają. Córka to rozdział, bez którego historia życia rodziców nigdy nie będzie kompletna. Najpiękniejszy kwiat świata nie należy do egzotycznego lasu deszczowego ani odległej łąki, należy do naszej rodziny, a to ty, nasza córko. Dzisiaj kończysz 35 lat, wspaniały wiek, w którym możesz bez żalu spoglądać wstecz, dziękować Bogu za wszystkie lata i wszystkie Jego dary i uśmiechać się w przyszłość. Gdy wkroczyłeś w nasze życie, wszystko stało się piękniejsze i bardziej magiczne. Nie jesteś tylko naszą córką, jesteś dla nas wyjątkowym aniołem. Zawsze przypominasz nam o wszystkich szczęśliwych chwilach i cudownych wspomnieniach, które w taki czy inny sposób wiążą się z Tobą. Wszystkiego najlepszego, córko!

Nad naszym małym miasteczkiem zaczęły pojawiać się ogromne chmury, które pokryły całe niebo i nie dawały ludziom możliwości ogrzania się pod ciepłymi promieniami słońca. Nikt w ogóle nie chciał siedzieć na ulicy przy tak pochmurnej pogodzie i dlatego wszyscy uciekli do swoich domów. Jesteś jedyną osobą, która może chodzić po ulicach. W końcu naprawdę kochasz taką ponurą i trochę złowrogą pogodę. Ale wcale jej nie lubię. A dzisiaj obchodzisz swoje trzydzieste piąte urodziny, dlatego zrobię dla Ciebie wszystko, czego tylko Ty chcesz dla siebie. Chciałbym ci dać prezent, ale mogę to zrobić dopiero po powrocie do domu. A teraz po prostu spróbuj cieszyć się ciszą, przyjemnymi rozmowami.Chcę, żebyś zawsze był człowiekiem. W końcu ludzkość nie została jeszcze anulowana. Życzę Ci szczęścia!

Drogie urodziny! Masz trzydzieści pięć lat. Ta data obchodzona jest tylko raz w życiu. Jesteś młoda, piękna, energiczna. Przed Tobą jeszcze wiele i jesteśmy pewni, że osiągniesz niespotykane dotąd wyżyny. Nie przestajemy podziwiać Twojej młodości, życzliwości, profesjonalizmu, ciepła, którym promieniujesz. I szczerze i szczerze życzymy, abyś była równie piękna i czuła, aby czerpać więcej przyjemności z komunikowania się z rodziną i przyjaciółmi, ze spotykania się każdego nowego dnia, łączenia troski o dom, rodzinę i dzieci z aktywną działalnością zawodową. Bądź czarujący, atrakcyjny i kochany!

35 to świetny wiek. To idealny koktajl – 1/2 młodości i 1/2 dojrzałości, skropiony wolnością, ugotowany na odpowiedzialnej kuchence. Śmiało i żyj swoim marzeniem. Życie nie jest tak okrutne, jak się wydaje. Tak, czasami może być ciężko. Ale obyś nigdy nie czuł potrzeby czegokolwiek! Idź naprzód, pomimo niebezpieczeństw i trudności. Pamiętaj, że od czasu, gdy byłaś małym dzieckiem do dnia dzisiejszego, kiedy jesteś tak piękną kobietą, zawsze byłaś i pozostaniesz każdą mamą i tatą. Dopóki widzę szacunek w Twoich oczach, moje życie wydaje się najpiękniejszym darem. Dopóki jest mi ciepło w Twoich ramionach, wszystko inne jest przytulne. Dopóki będę mógł obsypywać Cię moją miłością, będę szczęśliwy. Urocze i miłe, niewinne i przyjazne. Córko, jesteś dla nas wszystkim, nasza miłość do Ciebie nie ma granic.Wszystkiego najlepszego!

Witaj moja droga mamo! Bardzo się cieszę, że mam możliwość do Ciebie zadzwonić. Ku mojemu wielkiemu ubolewaniu, nie mogę być dziś blisko Ciebie, ponieważ jestem w pracy w podróży służbowej. Ale mam nadzieję, że nie obrażasz się za mnie. Tak czy inaczej, przygotowałam dla Ciebie prezent, który na pewno bardzo Ci się spodoba, skoro czekałeś na niego od dawna. Teraz opowiem Ci te miłe słowa, których tak przyjemnie słuchać każda kobieta. Bardzo mi się podoba, że ​​zawsze jesteś taka uśmiechnięta i wesoła. I chcę, żebyś był szczęśliwy przez całe życie. Dlatego postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy. A teraz czas na pożegnanie. Życzę Ci dzisiaj odpoczynku, abyś później w dniu imienin i na długo zapamiętała swoją rocznicę. Powodzenia we wszystkim, co robisz. I zawsze będę starał się we wszystkim Ci pomóc!

Wszystkiego najlepszego! Masz trzydzieści pięć lat: wiek jubileuszowy. Chociaż nie jest to okrągła randka, jesteś teraz u progu nowego życia. Masz już pewne życiowe doświadczenie, masz już z czego być dumnym, ale jeszcze wiele przed nami. Twoje ambicje nie są naruszane przez rodzinę i pracę, wiesz jak i kochasz marzyć, a co najważniejsze: osiągasz swój cel. Zawsze, w każdych warunkach iw każdych okolicznościach Twój cel zostanie osiągnięty. Życzę Ci, abyś pozostała równie silna i niezależna, a jednocześnie kobieca, słodka i bezbronna! Szczęście dla Ciebie i najlepsze zdrowie! Bądź kochany i kochaj siebie. Dziś jest twój dzień! Niech w Twoim życiu będzie coraz więcej jasnych dni!

Wspaniała, wyjątkowa, piękna dziewczyna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Niech twoje życie w wieku 35 lat będzie interesujące, niech w twojej duszy zamieszka wesoła dziewczyna, niech serce wskaże ci bliską drogę do wielkiego marzenia.

Chcę szczerze pogratulować naszej kochanej urodzinowej dziewczynie, która dzisiaj kończy 35 lat. Dziś jest twoja rocznica, więc zebrali się wszyscy twoi przyjaciele i krewni, dla których jesteś bardzo bliską osobą. Wiesz, jak wspierać ludzi, wiesz, jak dawać siłę, jeśli to konieczne. Nie chcę, żebyś skupiał się na słowie „rocznica”, bo to właśnie takie określenie okrągłej randki. Przede wszystkim musisz pokazać wszystkim, że wiek nie odgrywa dla ciebie żadnej szczególnej roli.Życzę Ci na zawsze pozostawać tą samą wesołą, ciekawą osobą, która zawsze ma w głowie milion pomysłów i planów. Niech wakacje będą dla Ciebie zabawne, pełne wrażeń, a my spojrzymy na naszą fajną urodzinową dziewczynę i naładujemy się pozytywną energią. Zdrowie dla ciebie, radość i szczęście. Szczęśliwej rocznicy!

Ulubiona siostra wszystkich! Dziś masz 35 lat! To kolejna rocznica w twoim życiu. Z całego serca pragnę, abyś miał dobre urodziny. Chcę, żebyś był ze swoimi bliskimi. Nigdy nie trać wiary w przyszłość. Mam nadzieję, że te urodziny są dobre. To właściwy czas, aby spełnić wszystkie Twoje marzenia. Masz niesamowitą umiejętność walki o to, czego najbardziej potrzebujesz. Wszystkiego najlepszego siostro. Bardzo się cieszę, że widzę cię tak piękną w twoje urodziny. Mam nadzieję, że Bóg poprowadzi Cię tą drogą i da Ci wiele lat życia. Dzisiejsze święto to dobry powód, by być razem i cieszyć się wielką radością i miłością. Nie wiesz, jak bardzo lubię Twoje towarzystwo, a zwłaszcza dzisiaj, w Twój magiczny dzień. Mam nadzieję, że Bóg zawsze was błogosławi. Wszystkiego najlepszego, piękna i najsłodsza siostro, przesyłam Ci tysiąc buziaków i uścisków. Zadbaj o siebie i ciesz się chwilami życia.

Wiek w ogóle nikogo nie psuje. Przeciwnie, to on daje przewagę nad innymi ludźmi. Ludzie, którzy nie chcą tak bardzo dorosnąć, nie powinni tego w ogóle robić. W końcu w każdym wieku zdarzają się takie cudowne chwile, bez których w ogóle się nie obejdzie.Dlatego każda osoba powinna starać się znaleźć przyjemne chwile we wszystkim, co widzi. Masz dzisiaj rocznicę. Jeśli się nad tym zastanowić, 35 lat to wcale nie jest mały wiek. Ale przy tej okazji wcale nie musisz być zdenerwowany i smutny. W końcu czas minie i będziesz mógł zrozumieć, że wszystko poszło na twoją korzyść. A potem, kiedy to się rzeczywiście wydarzy, wszystko się dla ciebie zmieni. I na koniec, w momencie, gdy będę musiał odejść, powiem Ci tylko, że jesteś mi droga i zawsze taka będziesz. Pamiętaj, że zawsze możesz zwrócić się do mnie o pomoc.

Moja ukochana siostro, gratulacje z okazji twoich 35 urodzin! Życzę, abyś czuł się kochany, szczęśliwy, porywczy, energiczny, godny i pewny siebie. Bądź zawsze najbardziej czarujący i fantastycznie piękny!

Wszystkiego najlepszego drogi przyjacielu. Dziś jesteś o rok starszy. Co mogę ci o tym powiedzieć? Życzę oczywiście, abyś nigdy nie żałował przeszłości i śmiało zmierzał w kierunku świetlanej i szczęśliwej przyszłości. Życzę też, abyś mógł realizować się jako dobry mąż i wspaniały tata. Niech w twoim życiu pojawi się kobieta, która sprawi, że będziesz miękki i giętki, pokaż, jak miłość może zmienić nawet tak surowego mężczyznę jak ty. Chcę, żebyś mój przyjacielu częściej myślał o odpoczynku i nie tyle pracował. Niech w Twojej duszy żyje nie tylko chęć stworzenia czegoś, ale także chęć spędzenia czasu z przyjaciółmi. Niech się spełni wszystko, co zaplanowałeś, tego szczerze życzę!

Mój drogi przyjacielu, twój piękny wiek to czas rozkwitu kobiecego piękna, czas harmonii i dokonań. Życzę, abyś zawsze czuła się jak prawdziwa kobieta, kochała i była kochana, nie dawała się zwieść nadziejom i spotykała tylko godnych ludzi.

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin 35-latka dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, siostry własnymi słowami

Szczerze
życzenia urodzinowe dla 35-letniej kobiety, dziewczyny, koleżanki, koleżanki, córki, siostry, z głębi serca

Dziś kończysz 35 lat. Ten wiek może być naprawdę przyjemny i niesamowity, bo starość jest jeszcze daleko. Chcę życzyć rodzinnego ciepła, domowego komfortu, możliwości bądź z przyjaciółmi i rodziną „Niech życie zawsze inspiruje i daje wiele możliwości rozwoju. Możesz wykorzystać każdą szansę, aby znaleźć dla siebie cząstkę szczęścia, aby zrozumieć, czym jest miłość bliskich, jaka może być wspólna rozrywka. Drogi mały człowieku, doceniaj na co dzień swoje życie i staraj się myśleć tylko o pozytywach, bo przecież może to być dla Ciebie realna rzeczywistość. Wierzę, że w osobistej i finansowej stronie życia wszystko rozwinie się tylko na przyzwoitym poziomie. Niech Pan cię zachowa i obdarzy długowiecznością. Możesz być naprawdę szczęśliwym i harmonijnym człowieczkiem. Niech tak się stanie!

Drogi przyjacielu, musiałeś gdzieś znaleźć sekret wiecznej młodości, bo wiek jubileuszowy jest dla ciebie zupełnie niewidoczny.Bądź też piękna i zawsze ciesz się uwagą mężczyzn, a także bądź wysportowana i pracowita jak zawsze. Szczęśliwej rocznicy!

Droga żono, gratulacje z okazji 35. urodzin. Życzę, abyś pozostał na zawsze szczęśliwy i kochany, najpiękniejszy i najczulszy, najdroższy i najbardziej pożądany, najbardziej troskliwy i miły, najbardziej niezwykły i wspaniały.

Nie, spójrz na nią! Postanowiła świętować swoje urodziny! W twoim wieku, moja droga, takie słowa nie są rzucane! W twoim wieku zwyczajowo obchodzi się tylko urodziny i jest to świętowanie dni, a nie liczenie lat. Nadal możesz liczyć! Nie spiesz się, ciesz się życiem i ostrożnie dobieraj słowa!

Mamusiu, gratulacje, masz dzisiaj 35 lat. Jesteś moją najcudowniejszą, najpiękniejszą i najcudowniejszą mamą. Życzę, abyś zawsze świeciła na nas jasnym słońcem, ogrzewając nas swoją miłością, życzę, abyś nigdy nie wątpiła w siebie i czuła się jak najszczęśliwsza kobieta na świecie.

Znowu są twoje trzydzieste piąte urodziny. Bardzo się cieszę, że tym razem mogę świętować z Wami Wasze ulubione święto. Tylko przez ostatnie dwa lata wyjechałem do pracy za granicę. Ale tym razem postaram się wybaczyć mi wszystkie poprzednie. Właściwie zawsze byłem dla ciebie bardzo dobry. Byłeś dla mnie wzorem do naśladowania. A teraz naprawdę chcę cię mocno przytulić. Życzę ci kobiecego szczęścia. W końcu to bardzo ważne.Pragnę też zakochać się w twoim wieku w przystojnym i uroczym facecie, który uczyni twoje życie fascynującą i piękną bajką. Ale błagam, spróbuj nauczyć się rozumieć ludzi. Aby nikt nie mógł cię oszukać. Postaram się częściej być blisko ciebie, aby cię chronić. Powodzenia we wszystkim, co robisz!

Moja droga, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Słońce, życzę Ci zawsze świecić szczęściem i być tą jedyną – najjaśniejszą, najweselszą, najpiękniejszą, najwspanialszą. Niech szczęście i miłość będą obecne w Twoim codziennym życiu, niech Twoje życie składa się z elementów radości, dobrobytu i sukcesu!

Wszystkiego najlepszego dziewczyno! Z tobą zawsze jest fajnie i ciekawie. Rozmowa z tobą to przyjemność. Kiedy dorośniemy, nikt nie wie, jak potoczy się nasze życie, ale będę pamiętać o Tobie i zabawnych rzeczach, które nam się przytrafiły. Mimo to chciałbym mieć nadzieję, że nasze drogi się nie rozejdą. W końcu z przyjacielem takim jak ty przejście przez życie jest znacznie łatwiejsze. Powodzenia, więcej radości, zabawy, dobrego nastroju i wszystkiego najlepszego!

Dziś rano dzwonił telefon. Wszystkiego najlepszego w pośpiechu, aby pogratulować przyjaciołom, krewnym i przyjaciołom. Przyjmij jak najszybciej życzenia dobrego, wielkiego szczęścia, ciepła duszy, dobrego zdrowia jak stal damasceńska i długowieczności rozpuszczonej w wieczności. Uduszne piosenki płynące jak rzeka, wspaniała uczta, bezgraniczna zabawa przyniosą morze radości. Niech Twój dom będzie pełen dobrobytu, śmiechu dzieci, wnuków, prawnuków na długie lata. I wszyscy razem zapalą sto świec na środku wielkiego, setnego tortu. Nie męcz się kochaniem życia i nieustannym uśmiechem do słońca, tak jak jest teraz. Pozostań sobą wszędzie: w domu, w pracy, w drodze wśród przyjaciół i wrogów, a fortuna będzie stałym wiernym towarzyszem losu.

Czas leci bardzo niezauważalnie i bardzo szybko, dziś masz 35 lat, ale tę małą rocznicę można uznać za pełnoprawny rozkwit Twojej młodości, urody i siły. Rozejrzyj się, masz już wspaniałą rodzinę, w której mogłeś realizować się jako dobra żona, wierna i kochająca partnerka życiowa. Jesteś najlepszą mamą na świecie dla swoich pociech. I nie ma w tym nic dziwnego, bo zawsze dostajesz wszystko, czego chcesz, a więc życzę Ci, aby tak dalej trwało. Życzę, abyście odwiedzili te kraje, o których marzyliście od dzieciństwa. Niech życie daje Ci możliwość spełnienia marzeń, a Ty wykorzystujesz takie szanse i idziesz tylko do przodu. Oczywiście życzę dobrego zdrowia, dbaj o siebie i nie choruj.

Drogi przyjacielu, w twoje cudowne urodziny przyjmij wiele komplementów i gratulacji.Niech szczęście wystarczy na całe stulecie, niech radość rozgrzeje Ci serce, niech wszystkie problemy Cię ominą, a Twoje zdrowie będzie mocne. Życzę powodzenia w pracy iw życiu osobistym. Niech ptak szczęścia przyleci do Ciebie i pomoże spełnić wszystkie Twoje marzenia. Bądź zawsze kochany i pożądany, nigdy nie trać serca i rozwiązuj wszystkie problemy łatwo i prosto. Niech nadzieja, wiara i miłość towarzyszą Ci przez całe życie.

Mój drogi i ukochany przyjacielu. Minął kolejny rok naszej przyjaźni. Wydaje się, że stałeś się jeszcze mądrzejszy, jeszcze piękniejszy, jeszcze milszy. W ludzkim leksykonie jest wiele słów, ale żadne z nich nie jest w stanie oddać uczuć, które teraz mam w sobie. Gratuluję ci urodzin i życzę z całego serca, aby wszystko się dla ciebie ułożyło, jak w bajce i smutkach, aby nie było miejsca w twoim przeznaczeniu. Dziękuję Bogu za to, że dał mi tak dobrego przyjaciela. Który zawsze przyjdzie na ratunek i nie zrezygnuje w trudnych sytuacjach. Wszystkiego najlepszego dziewczyno.

Byłeś szczęśliwy w życiu, zasługujesz na to bardziej niż ktokolwiek inny. Jesteś bardzo dobrą osobą i nie dlatego, że jesteś moim przyjacielem, tak naprawdę jest. Jesteś miły, mądry, hojny, a co najważniejsze, wiesz, jak słuchać osoby, która jest z tobą

Każdy ma prawo żyć własnym życiem. Jeśli każda osoba naprawdę stara się dołożyć wszelkich starań, aby poradzić sobie całkowicie, to wszystko powinno mu się udać. A teraz naprawdę chcę zrobić wszystko, co możliwe, abyście mogli poczuć żywicę, jak dobrze was traktujemy.A teraz staraj się nie zwracać na nic uwagi. Pamiętaj, że w każdym razie będziesz musiał spróbować spędzić urodziny na najlepszym poziomie. W końcu to jedyny sposób na osiągnięcie sukcesu, którego tak bardzo potrzebujesz. A teraz naprawdę nadszedł czas, abym odszedł. A kiedy odejdę, po prostu nie smuć się. Przecież pewnego dnia nadejdzie czas i będziesz w stanie osiągnąć wszystko, czego tak bardzo potrzebujesz. W międzyczasie postaraj się osiągnąć wszystko na własną rękę. A wtedy nie będziesz miał żadnych problemów.

Dzisiaj są Twoje urodziny. Życzę ci wcielenia wszystkich twoich pomysłów w rzeczywistość, niech każdego dnia daje ci morze szczęścia i miłości, niech twój optymizm i miłość do życia nigdy cię nie opuszczą. Kocham cię i jestem z ciebie dumny.

Trzydzieści pięć lat to ogromne osiągnięcie! Ta rocznica powinna być obchodzona z rozmachem, ale powodów jest kilka. Po pierwsze, urodzinowa dziewczyna osiąga pewien etap życia, po którym w rzeczywistości wszystko dopiero się zaczyna, a po drugie, wszystkie kłopoty, które kiedyś przeszkadzały w życiu, nauce i pracy, założeniu rodziny i wychowaniu dziecka, pozostają w tyle, ale sprawca dzisiejszej uroczystości z dumą zdał egzamin. I po trzecie, ponieważ trzydzieści pięć lat to wciąż rocznica, nawet jeśli data nie jest okrągła. Chciałbym w tym dniu życzyć, aby gwiazdy świeciły tylko dla Ciebie, aby dalsze życie nie składało się z wszelkiego rodzaju kłopotów, a co najważniejsze: trzeba pozostać kochanym i kochać siebie!

Dzisiaj jest po prostu niesamowity dzień z życia urodzinowej dziewczyny. „Pukała” trzydzieści pięć lat. I niech wiele osób nazwie tę datę nieistotną rocznicą (podobno data nie jest okrągła, a liczba na rocznicę nie jest tak duża), ale i tak jest to rocznica. W wieku trzydziestu pięciu lat każda kobieta osiąga jakiś etap w swoim życiu. Ktoś zostaje odnoszącą sukcesy gospodynią domową, kochającą i ukochaną matką i żoną, ktoś wspina się coraz wyżej po szczeblach kariery. W końcu wszyscy wiedzą, że „nie ma towarzyszy dla smaku i światła”.Chciałbym życzyć urodzinowej dziewczynie odnalezienia swojego ludzkiego szczęścia, które można ukryć w najprostszych i niezwykłych miejscach! Szczęście, zdrowie i miłość: tego zwyczajowo życzy się dziś na taką rocznicę, co jednak jest znaczące!

Wszystkiego najlepszego moja droga, chociaż mówią o wieku kobiety, ale myślę, że to w żaden sposób nie dotyczy Ciebie. Nadal mam Cię jako piękność, którą wciąż można znaleźć na świecie. Niech Bóg da ci wiele lat i razem odpędzimy zimę, uwielbiam cię.

W wieku trzydziestu pięciu lat kobieta naprawdę błyszczy. Większość kobiet ma już własną rodzinę, własne dzieci, którymi się opiekują. Kobiety biznesu, które miały już dość sukcesów zawodowych, myślą też o stworzeniu rodzinnego „gniazda”. W wieku trzydziestu pięciu lat kobieta przestaje być przesadnie „wietrzna” i nastoletnia „naiwna”. Teraz wyraźnie widać, dokąd zmierza ścieżka życia i jakie kłopoty życiowe i „zwycięstwa” już minęły. Chciałbym, aby urodzinowa dziewczyna na swojej „ścieżce życiowej” spotkała jak najmniej najróżniejszych kłopotów i ostrych zakrętów, mniej wybojów i wybojów. Cóż, sama ścieżka była idealnie gładka, na przykład jak obrus na świątecznym stole!

Wszystkiego najlepszego dla mojego wspaniałego przyjaciela. Niech życie w Twoim 35 roku życia ma ważny sens i prawdziwe cele, niech wszelkie pragnienia pokrywają się z Twoimi możliwościami, niech żadne marzenie nie pozostanie niespełnione, niech każdego dnia przygotuje dla Ciebie ciekawe historie i ekscytujące wydarzenia.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej, słodkiej i uroczej kobiety z okazji 35 urodzin! Życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje nadzieje, spełniły się pragnienia, spełniły się marzenia. Niech Twoja lekkość i atrakcyjność uczyni Cię niezrównaną pożądaną i szczęśliwą kobietą. Wszystkiego najlepszego, miłego i pożądanego!

Mój drogi przyjacielu! Serdecznie śpieszę z gratulacjami z okazji rocznicy! W ten szalony dzień zabawy dla nas wszystkich życzę powodzenia i szczęścia. Jesteś fajnym facetem i dlatego zasługujesz na najmilsze i najpiękniejsze słowa, jakie istnieją tylko na tym świecie. Niech twoja przyjazna rodzina i krewni zawsze cię wspierają i rozumieją, a ja nigdy nie będę stać z boku. Nasza silna dziewczęca przyjaźń jest testowana przez wiele lat. Możesz na mnie bezpiecznie polegać w każdym biznesie i wydarzeniu, nigdy Cię nie zawiodę. Pragnę również życzyć Wam prawdziwych przyjaciół, którzy tak jak ja będą dla Was wsparciem i źródłem energii. Jesteś moją muzą i dlatego nie wyobrażam sobie życia bez naszej przyjaźni. Kocham cię i po prostu uwielbiam, moja droga, i życzę ci wszystkiego najlepszego, co jest na tym świecie! Moja piękność, nigdy nie trać serca!

Życzę Ci, abyś na zawsze pozostała tą samą piękną kobietą i rozwijała się pod każdym względem. Życzę powodzenia, a najbardziej pozytywne emocje nigdy Cię nie opuszczają. Niech wulkan namiętności nigdy nie przestanie płonąć w Twoich oczach, a olśniewający uśmiech na Twojej twarzy świeci do końca życia. Serdecznie gratuluję 35. rocznicy!

Więc mieszkaliśmy z tobą aż do twoich następnych urodzin! Przeszliśmy przez radość, przeżyliśmy smutek, ale dzięki temu nasza przyjaźń tylko się umocniła! Moi umiłowani, gratuluję Ci wejścia w nowy etap Twojego życia, który będzie szedł w parze z moim życiem, który przyniesie Ci jeszcze większy sukces w życiu, a Twojemu przeznaczeniu nada blask i blask! W przeciwnym razie nie może być! Znam Cię, z każdym rokiem stajesz się jaśniejszy i odnosisz większe sukcesy, taka jest Twoja natura! Charakter silnej i pewnej siebie osoby, która dąży tylko do zwycięstwa i nigdy nie ogląda się za siebie! Jesteś mądry! Jesteś liderem! Dobra robota ze wszystkich stron, moja dziewczyno! Życzę wspaniałego zdrowia, wspaniałego uczucia miłości, wzajemnego zrozumienia z ukochaną osobą, radości rodzinnych, osiągnięć zawodowych! I życzę też, aby nasza przyjaźń nigdy nie straciła na sile! Wszystkiego najlepszego, moja radość!