Życzenia urodzinowe 40 lat dla kobiety

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najszczerszych gratulacji z okazji 40. urodzin, wszystkiego najlepszego z okazji 40. rocznicy dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, matki chrzestnej, ciotki, żony, siostry naszymi własnymi słowami. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Z całego serca pragnę pogratulować Ci wspaniałych wakacji – Twoich urodzin! Życzę stabilności, pewności w przyszłość, zewnętrznego piękna, wewnętrznej ciszy. Niech spełnią się najśmielsze plany i pragnienia, a życie będzie lepsze, ciekawsze i jaśniejsze niż w jakichkolwiek snach!

Chciałbym Ci życzyć, aby Twoje życie było jak miła bajka, w której będziesz głównym bohaterem. Niech każdy dzień życia przynosi tylko radość, miłość i przyjemność. Życzę powodzenia w pracy, szczęścia w rodzinie, a przede wszystkim dobrego zdrowia, bez którego nie da się żyć szczęśliwie. Dziękuję, że jesteś sobą, bądź piękna i uprzejma. 40 lat to najlepszy wiek dla kobiety. Zmartwienia pozostają w tyle, pozostają tylko przyjemne obowiązki, więc niech przyniosą ci tylko radość.Niech od teraz w twoich oczach lśnią tylko łzy radości! Wszystkiego najlepszego!

Z wielką przyjemnością gratuluję wspaniałej rocznicy najczulszej, najpiękniejszej, najbardziej uroczej i atrakcyjnej kobiety na świecie! Twoja uroda doprowadziła setki mężczyzn do szaleństwa, Twoja umiejętność bycia zawsze czarującym i eleganckim jest przykładem do naśladowania! Życzę ci tak długo oczekiwanego kobiecego szczęścia, czystej i szczerej miłości oraz wiernych przyjaciół, którzy zawsze mogą się z tobą smucić lub radować.

Wszystkiego najlepszego! Życzę ci, aby twoje życie rozkwitło delikatną przebiśniegą, by w następnych latach było hojne zdrowiem, domowym komfortem, dobrobytem, ​​zwykłymi ludzkimi radościami. W pracy – sukces, w biznesie – wieczne palenie, w duszy czuła miłość, w sercu – dobroć i ciepło.

Serdecznie gratuluję wspaniałych wakacji! Każda kobieta jest piękna, ale niezaprzeczalnie jesteś najlepsza. Jesteś kochany, szanowany, słuchany. Chcę życzyć dobrego, dobrego samopoczucia, dobrego nastroju i witalności! Siła dla ciebie, cierpliwość, miłość i dobre zdrowie!

Wszystkiego najlepszego! Niech w życiu zapanuje pokój, miłość i pomyślność, a ludzie bliscy tobie drodzy sercem i duszą! Aby ominąć złą pogodę i kłopoty. Życzę Ci również zdrowia i sukcesów w ulubionym biznesie: pracy lub hobby. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego.Pragnę w tym wieku znaleźć nowe szczęście, nową inspirację, nowe marzenie! Niech w życiu będzie mało doświadczeń i wiele zwycięstw, niech będzie wielu dobrych ludzi i mało przeszkód na drodze. Szczerze życzę wyrafinowania i luksusu, wzajemnej pełnej szacunku miłości i niesłabnącego, czarującego piękna!

Z całego serca gratulujemy dziś najpiękniejszej, najbardziej pożądanej, najmilszej kobiecie na świecie. W swoje urodziny życzymy, abyś zawsze łączyła kruchość i wielką siłę, życzliwość i stanowczość charakteru, wyrafinowanie i umiejętność znalezienia wyjścia z każdej sytuacji. Życzymy Ci prostego kobiecego szczęścia, życzymy Ci kochania całym sercem i bycia kochanym, i aby w Twoim życiu byli tylko prawdziwi przyjaciele i dziewczyny, które będą Cię wspierać w każdej sytuacji. Niech Twoje życie wypełni się nowymi, niezapomnianymi przeżyciami, radosnymi wydarzeniami i uroczymi chwilami, które sprawią, że będziesz naprawdę szczęśliwy, bo na to zasługujesz. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego. Życzę, abyście szybowali jak wolny ptak w szczęśliwych snach i pragnieniach, życzę wam wszystkiego w życiu, co przyniesie wam radość i przyjemność. Bądź kochany, bądź pewny siebie. Życzę słonecznego uśmiechu i tęczowych dni!

Wszystkiego najlepszego z okazji 40. urodzin i życzę Ci tysięcy wspaniałych minut, milionów szczęśliwych godzin i niezliczonych udanych dni i uczynków! Obyś miał niesamowite zdrowie, niebotyczne dochody, doskonałe kontakty biznesowe i niezawodnych przyjaciół!

Gratulujemy tak wspaniałych i cudownych wakacji! 40 lat to powód do zabawy, bo wszystkie najciekawsze rzeczy jeszcze przed Wami. Teraz nadszedł czas na rozkwit Twojego życia. Jesteś mądrą i doświadczoną kobietą, nadal podejmujesz takie trudne i prawidłowe decyzje! Niech życie mieni się nowymi kolorami, zdrowie wzrośnie, a problemy Cię ominą!

Jesteś cudowną kobietą! Żyj zgodnie z zasadą wielkiej Marilyn Monroe – nie martw się, ale martw się. Wszystkiego najlepszego!

Wiek jest bardzo ważny dla każdej kobiety, boją się liczb, ale dzisiaj w tę rocznicę chcę powiedzieć, że liczby nie mają znaczenia, ważne jest to, że jest to wyjątkowa urodziny, złota randka! A moje życzenia są następujące: niech czas pędzi do przodu, a Twoje piękno z biegiem lat rozkwitnie coraz bardziej!

Wszystkiego najlepszego dla niesamowitej i cudownej kobiety. Życzę Ci prawdziwego i nieugaszonego szczęścia w życiu, odważnych zwycięstw i wspaniałych perspektyw, dobrej nadziei i ciągłego powodzenia, dobrego nastroju i szczerej miłości.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety w średnim wieku! Życzę nieskazitelności, rozkoszy, perfekcji, wdzięku i wspaniałości we wszystkim!

Kochanie! Dzisiaj kończysz dwa razy 20 lat – najwspanialszy wiek! A w dniu twoich czterdziestych urodzin życzymy ci na zawsze ukończenia dwudziestu lat, bez względu na to, ile dziesiątek doda się do tej daty. Wiek nie jest w paszporcie, wiek jest w duszy.Bądź młody i piękny w duszy, zawsze bądź wesoły i prowokacyjny, a bliscy i przyjaciele będą starali się zapewnić Ci tylko radosne chwile! Zdrowie, szczęście i miłość! Te cudowne wersety z gratulacjami są naszym prezentem dla Ciebie.

W rocznicę zwykle życzy się czegoś wyjątkowego, czegoś, co naprawdę przyda się urodzinowej dziewczynie. Zdrowie, szczęście i miłość – to wszystko mentalnie wysyłam Ci każdego dnia. Ale w ten wyjątkowy dzień twoich 40. urodzin chcę, żebyś zrobiła to sama. Tylko Ty znasz wszystkie swoje marzenia i fantazje. Więc pożądaj ich! Chcę tylko, aby wszystko, co chciałeś, spełniło się tak szybko, jak to możliwe.

W tak dobry i pogodny dzień życzę Ci wszystkiego najlepszego, bo zasługujesz na najlepsze. Dziś masz święto, na które czekałeś, chociaż długo nie chciałeś świętować. Ale po co gonić za przesądami i stereotypami? Zdecydowałeś się świętować, aby z nową energią rozpocząć nowe życie i zacząć zdobywać szczyty. Myślę, że jesteś jedną z tych kobiet, które warto podziwiać. Zawsze myślę o tym, co byś zrobiła na moim miejscu. Nie wiem jak, ale rozwiązanie przychodzi samo. Niech twoje życie potoczy się tak, jak chcesz. Ciesz się każdą drobnostką w życiu, znajdź powody do zabawy – wszystko to rozjaśni Twoje życie. Bardzo Cię kochamy i jesteśmy z Ciebie dumni. Wesołych świąt, kochana urodzinowa dziewczyno!

Lata mijają… zanim się zorientujesz, już świętujesz swoje 40. urodziny.Wiele swoich planów i marzeń udało Ci się zrealizować z sukcesem, ale rezerwy czasu i energii wciąż są aż nadto wystarczające! Przed nami jeszcze wiele rzeczy: miłe niespodzianki i radości, szczęśliwe chwile w kręgu kochającej rodziny, kolejne wzloty i upadki na szczeblach kariery, udane kontakty biznesowe. Niech Twoje dni będą wypełnione radością, wieczory ciepłem, a lata młodością!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci zdrowia i energii na wszelkie przedsięwzięcia. Niech dzieci zadowolą się sukcesem, będzie fajnie i ciekawie w pracy, a prace domowe przyniosą tylko przyjemność. Optymizm i powodzenia!

Najgorętsze gratulacje z okazji 40. urodzin kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, chrzestnej, ciotki, żony, siostry

Piękne
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, mamy, chrzestnej, cioci, żony, siostry własnymi słowami

Dzisiaj jest rocznica naszej ukochanej (imię bohatera dnia). Ma wszystko, by być ideałem i standardem. Ma świetną figurę, piękną wygląd i oszałamiający świat wewnętrzny. Łatwo z nią współpracować, aby komunikować się i być przyjaciółmi.Nasz drogi bohater dnia!Gratulujemy rocznicy i przyjmujemy naszą szczerą wdzięczność za to, że mamy Ciebie.Bez Ciebie, nasz świat byłoby inaczej.

Nad naszym miastem wiszą tak wielkie i czarne chmury, że nawet nie odważę się wyjść na spacer. Zgodnie z prognozą mówiono, że dzisiaj będzie ulewny deszcz, ale jakoś w to nie wierzyłam, bo wcześnie rano świeciło sto jasnych i ciepłych słońca. A najbardziej zaskakujące jest to, że ludzie, którzy dziesięć minut temu siedzieli na ławkach w parku, teraz spieszą do swoich domów. Bardzo żałuję, że dzisiaj nie będziemy mogli świętować twoich czterdziestych urodzin na łonie natury. Ale nie sądzę, że będziesz z tego powodu zbyt zdenerwowany. Bo przygotowałam dla Ciebie cudowną imprezę. A kiedy nadejdzie czas mojego wyjazdu, życzę Ci szczęścia w Twojej rodzinie i życiu. Niech twoje życie będzie tak przyjemne, jak to tylko możliwe! Bądź zawsze tak piękna i wesoła jak dzisiaj! Pa, mój drogi przyjacielu!

Gratuluję Ci radości i życzę wszystkiego najlepszego. Pozostań zawsze tak wesoły i pogodny, niech Twoja uroda i urok zawsze czarują i zachwycają innych!

Masz czterdzieści lat, gratuluję i składam życzenia.Niech zdrowie będzie silne, miłość będzie silna, szczęście będzie bezgraniczne, powodzenia nigdy się nie skończy, każdy dzień będzie jasny, a serce wiecznie młode.

Życzę Ci, kochanie, abyś pozostała tak słoneczna i jasna, aby Twoje życie było jak miła, szczęśliwa i jasna bajka! Harmonia z tobą, miłość, zgoda! I niech przy wszystkich zmartwieniach zawsze masz wystarczająco dużo czasu dla siebie!

Moja droga, niezrównana, sympatyczna, opiekuńcza! Nie bój się wieku, życie dopiero się zaczyna! Pozostań zawsze tą samą charyzmatyczną osobą, nie bój się niczego, inspiruj się i inspiruj innych swoim przykładem, chłoń każdą szczęśliwą chwilę i noś swoje piękno z podniesioną głową!

Dziś świętujemy cudowną rocznicę powstania pięknej damy – ślicznej, mądrej dziewczyny, mężczyzny z dużej litery. Serdecznie gratulujemy 40. urodzin! Przebyłeś długą drogę i masz się czym pochwalić. Jesteś uroczą kobietą, niezastąpionym specjalistą, cudowną żoną, kochającą mamą i piękną młodą babcią. Możesz z całą pewnością powiedzieć – tak, życie jest dobre! Ale znając Twój energiczny charakter wierzymy, że masz przed sobą nowe sukcesy i osiągnięcia. Życzymy zdrowia, więcej pozytywnych emocji i radosnych wydarzeń, kreatywnego, ciekawego życia przepełnionego miłością, rodzinnego ciepła, wzajemnego zrozumienia i inspiracji.

Wszystkiego najlepszego dla cudownej i uroczej kobiety.Serdecznie życzę stabilnych sukcesów i prawdziwego szczęścia, wysokich aspiracji i piękna duszy, pewności siebie i dobrego samopoczucia, jasnych nadziei i szczerej miłości.

Wszystkiego najlepszego, cudowna kobieto. Z głębi serca życzę słodkich snów, spełnienia upragnionych pragnień, godnych zwycięstw, braku skomplikowanych problemów życiowych i obowiązkowej obecności szczęścia na co dzień. Niech prawdziwa miłość serca da inspirację do osiągnięcia czegoś pięknego i cudownego.

Wszystkiego najlepszego. Cudownej i niesamowicie pięknej kobiecie chcę zostawić życzenia miłości, ciepła i inspiracji, wielkiego szczęścia i powodzenia. Życzę Ci, abyś pozostał doskonały ze wszystkich stron i pod każdym kątem, życzę Ci, abyś był we wspaniałym nastroju o każdej porze i każdego dnia.

Wszyscy wokół są podekscytowani, bo dziś trzeba pogratulować najpiękniejszej i najpiękniejszej rocznicy urodzin! To dla mnie zaszczyt przeczytać te ciepłe słowa na Twoją złotą randkę, życzę Ci niekończącego się szczęścia, jasnej miłości i nowych gwiazd, które bez wątpienia spadną z nieba u Twoich stóp!

Życzę wszystkiego najlepszego, doskonałego zdrowia i powodzenia we wszystkim! Pozostań kwitnący i piękny przez wiele lat! Niech twoja dusza wypełni się tylko pozytywnymi emocjami, dobrocią i harmonią! Życzę, abyście zawsze kąpali się w miłości, byli w świetnym nastroju i spełniali marzenia!

Urodziny to właśnie święto, w które wszyscy spieszą się, aby życzyć wszystkiego, co jest tak potrzebne w życiu. Gratuluję i życzę zdrowia, sukcesów i powodzenia. Ale co najważniejsze, życzę szczęścia kobiet, co jest tak ważne. Niech ukształtuje się dla Ciebie ze wszystkich chwil, które są bliskie Twojemu sercu!

Nasz drogi bohater dnia! Przyjmij nasze gratulacje z okazji rocznicy i przyjmij naszą szczerą wdzięczność za bycie z nami. Nasz świat byłby inny bez Ciebie.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej kobiety. Niech spełnią się Twoje marzenia, niech wskaźnik sukcesu w karierze będzie rósł za każdym razem coraz wyżej, niech na ścieżce życia nie będzie rozczarowań i smutków, niech każda chwila stanie się wyjątkowa i cudowna na swój sposób.

< /div>

Niech wszystkie dni robocze będą lekkie, skargi nieistotne, serce otwarte i życzliwe. Rozmawiaj serdecznie, jedz więcej zdrowej żywności, ułóż elastyczne harmonogramy tak, jak to możliwe, spędzaj więcej czasu z dobrymi ludźmi.

Kobieta ma tyle lat, na ile wygląda! I wyglądasz świetnie! A jedyne, co ci pozostaje, to być najszczęśliwszym we wszystkim – w biznesie, miłości i odpoczynku.Niech twoja dusza zawsze śpiewa ze szczęścia i niech twoi bliscy obdarzają miłością i troską!

Gratulacje dla najdroższej, najczulszej i najbardziej ukochanej kobiety dzisiaj. Niech twoje urodziny przyniosą ci dobry nastrój i radość. Niech zabrzmią dziś dla Ciebie najpiękniejsze słowa i komplementy, moja droga. Życzę dobrego zdrowia, wielkiego szczęścia i długich lat w gronie kochających przyjaciół. Niech życie będzie jasne i spokojne, niech los da tylko radosne chwile. Wszystkie ziemskie błogosławieństwa dla ciebie, pomyślność i pomyślność. Niech anioł zawsze cię chroni.

Wspaniała żona, najlepsza mama, sumienna pracownica, doskonała gospodyni i piękna kobieta. Wszystko to ty, kochana urodzinowa dziewczyno! Ktoś powie, że połowa życia już przeżyła, ale nie wierz w to, to tylko jedna trzecia. Jest jeszcze dużo czasu na pomnożenie sukcesów, zdobycie nowej wiedzy i umiejętności. Niech każdy krok Twojego życia będzie Ci oddany z łatwością i przyjemnością! Gratulacje!

W wieku 40 lat kobieta staje się mądrzejsza, kwitnie jak kwiat i może uczyć się z każdej sytuacji. Gratulacje z okazji rocznicy. Ty, jak w 20, jesteś dobry, Błyski w oczach grają, A dusza się nie starzeje. Życzę spełnienia wszystkich moich marzeń, śmiało ruszaj dalej. Niech dzieją się tylko dobre rzeczy, radość i szczęście czekają.

Pogratuluj kobiecie, dziewczynie, palikowi, córce, matce, matce chrzestnej, cioci, żonie, siostrze jej 40. urodzin

Dotykanie
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, mamy, chrzestnej, cioci, żony, siostry

Zazdroszczę Ci zdolności do cieszenia się życiem i promiennym szczęściem! Aby dać innym możliwość dzielenia się pozytywnymi emocjami z małych radości i przyjemności. To jest Boży dar i rzadka umiejętność być optymistyczną i pozytywną osobą! Życzę zdrowia, powodzenia, miłości i długich, udanych lat w rocznicę!

40 lat to wiek podejmowania decyzji, wiek, w którym nie jest za późno i czasami naprawdę trzeba coś zmienić w swoim życiu. Życzymy, aby te pozytywne zmiany nastąpiły jak najszybciej, a życie mieniło się nowymi jasnymi kolorami. W wieku 40 lat życie dopiero się zaczyna!

Wielka miłość i jasne szczęście, dobre zdrowie i złoty dobrobyt, nie patrz na lata, ale po prostu żyj i ciesz się życiem, życzę ci tej rocznicy! Każda kobieta jest jak dobre wino – z biegiem czasu stajesz się tylko piękniejsza, a Ty jesteś tego głównym dowodem!

Dzisiaj obchodzimy urodziny nowoczesnej, rzeczowej, inteligentnej, wesołej kobiety. Czego sobie życzysz? Oczywiście zdrowie to najlepszy prezent! Oczywiście szczęście to najpiękniejszy prezent! I oczywiście chcesz życzyć miłości. Niech będzie wielki, czysty, jak diament! Chcemy, aby Twój uśmiech nigdy nie opuszczał Twojej twarzy, a Twoje oczy lśniły radością!

W ten cudowny dzień – twoje urodziny – serdecznie gratuluję! Życzę Ci trochę – niech wszystko, co masz, przyniosło Ci radość, niech wszystko, czego nie masz, nie jest dla Ciebie koniecznością, niech wszystko, o czym marzysz, cudownie zagościło w Twoim życiu. Życzę Ci, abyś był szczęśliwym człowiekiem, cieszył się każdym nowym dniem, znajdował przyjemność w prostych rzeczach: filiżance porannej kawy, promieniach słońca, powiewu wiatru, widokach drogich ludzi. Doceń to, co masz, a los z pewnością da ci jeszcze więcej.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej kobiety. Pragnę każdego dnia pojmować szczęście i nieziemską radość, zawsze być wspaniałym i pięknym, żyć w przyjemności, być dumnym ze swoich sukcesów, dążyć do nowych wyżyn, kochać i marzyć, cieszyć się każdą chwilą i szczerym uśmiechem.

W życiu człowiek powinien doceniać każdą daną mu minutę. Wszakże tylko doceniając to, będzie w stanie nauczyć się do samego końca, radzić sobie i docenić dany mu czas. A nawet jeśli nie jest to łatwe, to jest tak ważne.Teraz, przyjeżdżając do Was na wakacje, życzę Wam tylu rzeczy, że nie starczy czasu na ich wymienienie. Ale wcale tego nie zrobię. Ale ponieważ myślę, że masz już wszystko w swoim życiu. Dlatego każdego dnia musisz starać się robić wszystko o wiele lepiej. Żyłeś już dość długo i dlatego widziałeś już mnóstwo wszystkiego. Dlatego mam szczerą nadzieję, że możesz uczyć się na swoich błędach i nie powtarzać ich ponownie. Ponieważ wtedy będzie ci bardzo trudno. Niech wszystko, co ci się przydarzyło, będzie nauką na całe życie, bo to jest dla ciebie tak ważne.

40 lat to dokładnie wiek, w którym kobieta jest jeszcze młoda i piękna, ale ma już doświadczenie w pracy i sprawach światowych. Życzę Ci, abyś pozostała piękna, szczęśliwa i celowa. Spotykaj się każdego dnia z uśmiechem! Gratulacje!

Bez względu na to, co dzieje się na tym świecie, ta kobieta zawsze znajdzie siłę, by poradzić sobie i iść dalej. W twoim życiu zawsze były trudności, smutki i smutne chwile, ale nigdy nie traciłeś panowania nad sobą i zawsze trzeźwo oceniałeś sytuację. Życzę, abyście nigdy nie tracili tego uścisku, ale niech w waszym życiu nie będzie więcej takich chwil. Życzę Wam więcej dobrych i szczęśliwych dni, radosnych spotkań i wszystkiego najlepszego. Jestem pewna, że ​​Twoje przyszłe życie sprawi Ci więcej radości, a los przyniesie ciekawe prezenty i niespodzianki. Wiedz, że wszyscy bardzo Cię kochamy, wszyscy jesteśmy gotowi Cię wspierać, chociaż w większości przypadków to Ty zapewniasz nam to wsparcie.Bardzo Cię kochamy i doceniamy. Wesołych Świąt!

Niech dziś wszystko będzie tak, jak marzysz – za oknem będzie piękna pogoda, a Ty będziesz w cudownym nastroju! Niech spełni się wszystko, czego życzą dziś Twoi goście, a Twoje życie wypełni się światłem, szczęściem i życzliwością! Niech gratulacje, toasty nigdy nie ustają, a najlepsze słowa brzmią na twoją cześć! Niech w życiu będzie wiele uśmiechów, słońca, ciepła i radości, a szczęście zawsze żyje w domu! — gratulacje w prozie

Szczęśliwej rocznicy! Serdecznie życzę Ci najlepszych dni, przynosząc ze sobą tęczowy nastrój, powodzenia, miłości i niekończącego się szczęśliwego czasu.

Droga siostro, szczerze gratuluję Ci wspaniałej rocznicy. Niech Twoje osobiste wakacje przyniosą Ci wiele radości i ciepła. W wieku 40 lat rozkwitłaś jak piękna róża, stałaś się mądrzejszą, bardziej rozsądną kobietą. Szczerze życzę powodzenia w pracy, wielkiego szczęścia w życiu osobistym. Daj się docenić, kochać i ubóstwiać, niech wszyscy Cię podziwiają, niech dadzą miłe komplementy. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, pokoju, dobrobytu i dobrobytu. Niech Pan zawsze cię chroni.

Niech Twoje życie będzie takie, jak chcesz! Wszystkiego najlepszego! Pragnę, aby Twój dom był zawsze pełen miłości, ciepła, śmiechu bliskich i przyjaciół. Świeć jak gwiazda, bądź wesoły i pozostań młody duchem. Wszystkie kwiaty świata i najczulsze komplementy są dzisiaj dla Ciebie!

Wszystko, co dobre w życiu, niech się stanie w te urodziny. Niech szczęście i niesamowite szczęście otaczają Cię wszędzie, a uśmiechy z każdego zakątka rozświetlą i nadadzą szykownego nastroju.

Dzisiaj jest ważna data, dzisiaj jest twoja rocznica, a w tym ważnym dniu masz wokół siebie tylu przyjaciół. Przyjaciele to bardzo ważna część naszego życia. Przyjaciele pomagają nam w życiu, wspierają nas, dzielą się z nami naszą radością i smutkiem. Większość twoich przyjaciół zebrała się dzisiaj wokół ciebie, siedzą, słuchają i uśmiechają się. I możemy śmiało powiedzieć, że z takimi przyjaciółmi nie zgubisz się, ale będziesz żył szczęśliwie. W końcu w środku życia, a teraz jeszcze nie jest, pozostają tylko najwierniejsi przyjaciele. Przyjaciele to prawdziwe szczęście.

Wszystkiego najlepszego! Życzę łatwego, pewnego chodu, aby przejść niezapomnianą ścieżkę życia! Niech Twoja mądrość, wrażliwość i dobre serce podpowiadają właściwe decyzje, a przed nami tylko dobre i jasne rzeczy!

Chcę Ci, drogie Słońce, bezchmurnego życia, aby codzienne chmury i nagłe burze nie przeszkadzały Ci. Życzę lekkości i optymizmu. Zarażaj swoim człowieczeństwem i energią każdego, kogo spotkasz w życiu. A potem będzie więcej dobrych ludzi.

Wszystkiego najlepszego, cudowna, słodka, piękna urodzinowa dziewczyna! Życzymy miłości, życzliwości, łaski Bożej, otwartych dróg do sukcesu i bogactwa, pomyślności rodzinnej, wiosennego nastroju, pogody ducha, młodości i długowieczności!

Gratulujemy olśniewającej kobiecie z okazji jej 40. urodzin! Pragnę pamiętać, że każdy wiek ma swoje uroki, aby móc z nich korzystać i czerpać korzyści, wyglądać pogodnie i młodo!

Dzisiaj jest tu świetna atmosfera. Zaaranżowałeś bardzo piękne wakacje, które na pewno zapadną w pamięci wszystkich gości. Życzę, abyście zawsze pozostawali tym samym artystą, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu, tak aktywnym i pozytywnym jak teraz. Czasami wydaje mi się, że energia tryska z ciebie i obciąża wszystkich wokół ciebie. W każdej firmie zawsze znajdziesz centralne miejsce i doskonale radzisz sobie z rolą duszy firmy. Zawsze mówisz, że życie powinno być akceptowane takim, jakie jest, ponieważ wszystkie te plusy i minusy czynią nas silniejszymi i mądrzejszymi.Nigdy nie starasz się ukryć swojego wieku, a wręcz przeciwnie, zawsze otwarcie to pokazujesz. Ta jakość nie jest dana wszystkim, ale masz szczęście.

Gorące gratulacje z okazji 40. urodzin kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, chrzestnej, cioci, żony, siostry, z głębi serca

Najlepsze
Wszystkiego najlepszego 40 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry do łez

Mojej ukochanej kobiecie dzisiaj wszystkie szczere życzenia i gratulacje. Dzisiaj jest twoje najwspanialsze święto – twoje rocznicowe urodziny. Niech twoje życie będzie radosne, jasne, kompletne, niech całe twoje życzenia się spełnią Niech wiosna zawsze rozkwitnie w Twojej duszy 40 lat to wspaniały wiek dla kobiety Życzę Ci wielkiego szczęścia, radości i dobrego samopoczucia Niech wszystko zawsze się ułoży, niech spełnią się wszystkie pragnienia Dobrego zdrowia , kochani, wszystkiego najlepszego i dobrobytu. Niech szczęśliwa gwiazda zawsze oświetla twoją ścieżkę.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej kobiety! W wieku 40 lat życie nabiera nowego znaczenia i znaczenia. Dlatego życzę Ci kochanie, co roku stajesz się coraz ładniejszy i młodszy, patrzysz na świat w nowy sposób i znajdujesz ciekawe hobby, bądź celowy i wesoły!

Często mówisz, że to nie Słońce i nie ogrzejesz wszystkich, ale dla mnie po prostu kojarzy Ci się z jasnym i dużym Słońcem. Tak samo uprzejmy i czuły.

Wszystkiego najlepszego moja droga! Pragnę, aby ten dzień został zapamiętany żywymi wrażeniami i radosnymi emocjami. Niech każdy dzień zaskoczy Cię miłymi darami losu, niech każda chwila będzie piękna i szczęśliwa. Życzę wielkiego szczęścia, jasnej miłości i niesamowitego szczęścia.

Jak cudownie jest, gdy kobieta jest piękna nie tylko w swojej twarzy i figurze, ale także w swoim wewnętrznym świetle, dobroci i miłosierdziu. Bóg nagrodził cię zarówno pięknem zewnętrznym, jak i wewnętrznym. I przez lata nie straciłeś ani jednego, ani drugiego. Byłaś, jesteś i oczywiście pozostaniesz niesamowitą kobietą o pięknej i czystej duszy. W dniu twoich czterdziestych urodzin życzę ci zdrowia, powodzenia, miłości. Niech aniołowie z nieba uśmiechają się do Ciebie, a Ty podzielisz się tymi uśmiechami z nami.Szczęśliwej rocznicy, kochanie!

Dzisiaj obchodzisz nie tylko urodziny, ale całą rocznicę! Niech wszystkie życzenia będą nie tylko szczere, ale i tak wielkie jak dzisiejsze święto: życzymy wielkiego szczęścia, wielkiej miłości, dobrego zdrowia i spełnienia nawet największych nadziei!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej, luksusowej, pięknej, uroczej i niezrównanej kobiety. Nie przejmuj się postacią, o której nie mówi się w zwyczaju, ponieważ teraz każdy rok jest tylko kolejnym diamentem w Twojej koronie mądrości. Jesteś jeszcze piękna i rozkwitasz jak kwiat raju, życzymy Ci, abyś na zawsze pozostała w tej formie, a co najważniejsze nie utraciła młodości, zapału i walecznego wdzięku w swojej duszy. Życzymy Ci wspaniałego kobiecego losu, abyś zawsze czuła się chroniona, kochana i nieskończenie szczęśliwa. Wszystkiego najlepszego!

Kobieta jest piękna w każdym wieku. Te słowa bardzo ci odpowiadają, mój drogi przyjacielu. I nawet jeśli masz 40 lat, wyglądasz jak 20. Energiczna, wesoła i po prostu miła i piękna kobieta. Serdecznie gratuluję ci urodzin. Pragnę być zawsze kochana i pożądana. Dobre zdrowie, sukces i dobry nastrój we wszystkim. Niech wszystko w Twoim życiu będzie w idealnym porządku: zarówno praca, jak i rodzina. Niech Pan chroni cię od wszystkiego złego. Powodzenia we wszystkim i pomyślności.

Dzisiaj jest dzień, w którym należy zapomnieć, że jesteś czyjąś żoną, matką, dziewczyną. Dziś jesteś tylko kobietą.Ciesz się nim właściwie! Zapomnij o wszystkich zmartwieniach, wszystkich trudach, wyobraź sobie, że nikt nie musi pracować, piękniej się dziś ubierać i bawić od wieczora do rana!

Istnieje przesąd, że czterdzieści lat nie jest obchodzone. Nie wierzymy w głupie znaki, wierzymy w zdrowy rozsądek. A zdrowy rozsądek podpowiada nam, że tak cudowna kobieta zasługuje na długie, szczęśliwe lata życia, bez zmartwień i kłopotów, których jej z głębi serca życzymy. Chcemy również życzyć zapachu, pomyślności, uroku, radości i regularnych bonusów. Szczęśliwej rocznicy!

Wesołych Świąt! Niech życie bije kluczem, aby młodość nie odchodziła, entuzjazm i zabawa. Niech twoje oczy zabłysną ogniem namiętności i miłości, aby w pobliżu była bliska osoba, której możesz opowiedzieć wszystko na świecie i po prostu się przytulić.

Drogi przyjacielu, dzisiaj masz 40 lat. Szczerze życzę ci życia w pokoju, szczęściu i dobrobycie. Niech Twoja firma rozwija się z roku na rok. Niech życie będzie jasne, pełne i radosne, niech spełnią się wszystkie ukochane marzenia. Życzę dobrego zdrowia, pogody ducha i zawsze dobrego nastroju. Niech melodia wiosny zawsze śpiewa w twojej duszy. Dobre zdrowie, cudowna rodzinna pogoda i wszystkiego najlepszego. Obyś zawsze miał szczęście we wszystkim, niech dobry anioł cię chroni, drogi przyjacielu.

Niech Twoje urodziny będą pełne miłych prezentów, radosnych chwil i bezgranicznego szczęścia! Z głębi serca życzę szczerej miłości, spełniania marzeń i wiecznego rozkwitu duszy i ciała! Niech całe życie będzie piękne i kolorowe!

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym: samodzielnie określić szerokość geograficzną i kolor pasm życia; zrealizować najważniejsze życiowe zadanie – być szczęśliwym; kochać i kąpać się w miłości. Zdrowie, uroda, ciepło, życzliwość, szczerość.

Nasza droga! Wszyscy Cię kochamy i życzymy wszystkiego najlepszego! wiedz, że jesteś nam drogi jak nikt inny!

Wspaniała kobieta, kwitnąca, atrakcyjna i urocza – wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci życia dla własnej przyjemności, zadowolenia siebie, oddawania się i poświęcania dużo uwagi. Aby być najlepszym, zawsze się rozwijaj i osiągaj cele. Dużo się uśmiechaj i kąp się w skupieniu!

Pamiętam kilka lat temu na własnych urodzinach powiedziałeś, że nie będziesz obchodził swoich czterdziestych urodzin, bo po pierwsze nikt nie obchodzi takiej daty, a po drugie czujesz, że ty w ogóle nie będzie w nastroju. A dziś obchodzimy Twoje czterdzieści lat, masz dobry humor, dobry humor i chęć do zabawy do rana. Nie wiem, co na ciebie wpłynęło, ale na pewno ci to pomoże. Życzę Wam, abyście zachowali to uczucie przez długie lata i nigdy nie podążali za stereotypami. Możesz tworzyć własne życie i robić to, co uważasz za stosowne.A my, Twoi przyjaciele, krewni i współpracownicy, zawsze tam będziemy, wesprzemy wszystkie Twoje decyzje. Wiedz, że zawsze możesz na nas polegać.

Wszystkiego najlepszego! Życzę, abyś był zawsze na topie, by oświecać wszystkich swoją nieziemską urodą i życzliwością. Niech życie się podoba i oddaj się prezentom każdego roku.

Gratuluję i życzę, aby w Twoim życiu nie było problemów nie do rozwiązania, aby zawsze byli ludzie, którzy mogą pomóc i wesprzeć. Niech każdy dzień przynosi radość i szczęście! I życzę ci, abyś zawsze miał silnego, niezawodnego i bardzo kochającego mężczyznę, z którym będziesz łatwy i spokojny! Kochaj, bądź kochany, bądź pożądany i szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety. Z całego serca chcę nigdy nie polegać na opiniach i słowach innych, śmiało iść w kierunku swoich celów i pragnień, pozostać nieskazitelnie piękną i wspaniałą w każdej sytuacji życiowej, napełnić się szczęściem i jasnymi uczuciami.

Serdeczne gratulacje z okazji 40. urodzin kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, chrzestnej, ciotki, żony, siostry

Najcieplejszy
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, mamy, chrzestnej, cioci, żony, siostry

Wszystkiego najlepszego.Życzę, aby wszyscy podziwiali Twoje kobiece piękno i bogaty wewnętrzny świat, aby wszystko wokół Ciebie cieszyło i inspirowało, aby nikt i nic nie stało Ci na drodze, aby zawsze był czas na osiągnięcie sukcesu i realizację marzeń.

Jeśli w wieku 45 lat – znowu jagoda kobieta, To w wieku 40 lat – tylko kwiat. Udało ci się już zostać kobietą sukcesu. Masz już syna i córkę. Powodzenia Życzymy, abyś stokrotnie pomnożył wszystko, co dobre; Niech zło odejdzie!

Życzę Ci wszystkiego najlepszego, pokoju w Twojej rodzinie, wielkiej miłości, pomyślności i komfortu! Niech sukces w pracy czeka na Ciebie, a Twoja pensja będzie tylko rosła! Uwierz w siebie, spełnij swoje marzenia i zdobywaj nowe wyżyny! Niech Twój uśmiech oświetla ten świat tak często, jak to możliwe!

Wszystkiego najlepszego! Z całego serca życzę, abyś był kochany, szanowany, doceniany zarówno w domu, jak iw pracy, aby tam, gdzie się pojawiasz, panowała atmosfera życzliwości, miłości i szczęścia. Bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego dla pełnej wdzięku pani! Chcę mieć zawsze idealną figurę, promienny uśmiech, niezrównany manicure, piękny makijaż i szczęśliwy stan ducha!

Wszystkiego najlepszego kochanie! Jesteś cudowną, mądrą, piękną kobietą! W te święta chcę, abyś rozwijał się tam, gdzie nadal możesz się rozwijać i pozostań równie wspaniały w tym, co już osiągnąłeś doskonałość. Niech dni będą wypełnione światłem i ciepłem, a słońce ogrzewa nawet w najbardziej pochmurne dni.

Wspaniała kobieto po czterdziestce, życzę Ci szczerze wesołych wędrówek duszy po bezmiarach szczęścia i wyspach nadziei, ciekawych i ekscytujących historii według scenariusza życia i tylko pozytywne emocje. Niech nie będzie powodów do smutku, niech będzie wiele powodów do radości.

Droga kobieto, w twoje urodziny szczerze życzę ci perspektyw rozwoju twojego biznesu i pomysłów, powodzenia w osiąganiu celów i pełnego dobrego samopoczucia w życiu. Życzę, aby Twój entuzjazm i potencjał nigdy nie przeminęły, aby miłość Twojego serca i słodkie sny zawsze były inspiracją do kreatywności i doskonałej pracy.

Dzisiaj są Twoje urodziny.Życzę najpiękniejszej kobiecie na ziemi, aby spotkała przystojnego księcia na białym koniu, oczarowała go moimi wdziękami i zabrała do bajkowej, magicznej krainy, gdzie dzieją się cuda, spełniają się marzenia i życie staje się piękne!

Życzę, abyś pozostała słodka, delikatna, promienna, wesoła, dobroduszna, mądra, piękna. Zawsze raduj się i uśmiechaj, bądź wyjątkowy i nieskazitelny. Nigdy nie denerwuj się ani nie smuć, pomimo zazdrości. Niech każdy dzień będzie wypełniony jasnymi wydarzeniami, a każdy cel zostanie osiągnięty.

Więc jesteśmy tutaj, aby świętować czterdzieści lat naszego kochanego (imię)! A także powiedzieć jej, że jest najsłodszą, najlepszą i najbardziej ukochaną z naszych dziewczyn! Uwielbiamy Cię i cieszymy się, że jesteś z nami każdego dnia!

Wszystkiego najlepszego dla cudownej kobiety w najciekawszym wieku, któremu pozwalamy na wszystko! Życzymy wielu nowych wrażeń i wrażeń, niesamowitych uczuć i emocji, cyklu wydarzeń i radości. Bądź zawsze piękna i mądra!

Niech Twoja rocznica będzie najbardziej zabawna i beztroska! Daje nowych przyjaciół, nowe spotkania, nowe możliwości i przygody! Bądź jak zawsze nieodparty i boski! Niech anielski uśmiech i bezdenne oczy przeszywają serca i pozostawiają niezatarty ślad w męskich fantazjach.Zdrowie, mądrość, szczęście, bezwarunkowe zwycięstwa i geniusz we wszystkim!

Wspaniale, że na świecie są wspaniali ludzie tacy jak Ty! Wyrafinowana, piękna, elegancka, zawsze otwarta na świat i bardzo charyzmatyczna! Byłoby ich więcej, żeby świat stał się milszy i piękniejszy. Życzę Ci niewyczerpanego źródła inspiracji, niekończących się pomysłów w kreatywności i silnego wsparcia w pobliżu! Wszystkiego najlepszego!

40 lat to jeszcze nie data, to szczyt losu. Życzymy, abyście byli hojni dla wszystkich i nie znali łańcuchów kłopotów. Bądź piękna i szczęśliwa. Niech spełni się całe dobro, które przeznaczy wam los. Masz jeszcze 40 lat – wspaniały wiek, który daje nową ścieżkę i nowy start.

Urodziny to wyjątkowy dzień, w którym mogą się spełnić nawet najgłębsze pragnienia ukryte w głębi twojej czułej duszy. Gratuluję wam tego dnia i życzę, aby te pragnienia nabrały zdolności natychmiastowego przekształcenia się w rzeczywistość. Bądź szczęśliwy w każdych okolicznościach. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Nie życzę sobie, abyś był smutny z powodu swojego wieku. W końcu liczby w paszporcie nie odzwierciedlają Twojej urody ani mądrości! Życzę wam wesoło i ciekawie żyć, chodzić na imprezy, do kina i do teatru, komunikować się z przyjaciółmi i przyjmować prezenty od fanów. Niech wszystkie zmarszczki zostaną wygładzone, a dodatkowe kilogramy rozpłyną się jak dym!

Kochanie (imię), wszystkiego najlepszego! W ten piękny dzień pragnę życzyć Ci jednego: niech uśmiech zawsze rozświetla Twoją twarz – zarówno w chwilach radości, jak i w chwilach smutku. Kiedy kobieta się uśmiecha, wszystkie jej sprawy kłócą się, ma szczęście nie tylko w biznesie, ale także w miłości. Uśmiech jest naszą bronią i naszym pomocnikiem. Niech więc każdy dzień będzie małym świętem, a zawsze będziesz miał powód do uśmiechu!

Wszystkiego najlepszego! Życzę niesamowitej radości, niesamowitych sukcesów, magicznej inspiracji, szczerych uśmiechów, prawdziwych przyjaciół, wspaniałych bliskich! A także – dobre dni, dobre wieści, wielkie hart ducha, przyjemne wydarzenia i niewyczerpany optymizm!

W życiu wiele osób często popełnia błędy, przez które muszą naprawdę cierpieć. Aby nikomu tak się nie stało, każda osoba musi podążać za wszystkim, co robi. Tak więc w dniu twoich imienin tak bardzo chcę ci powiedzieć, szczęśliwych wakacji. Naprawdę zasługujesz na to, by świętować w jak największym stopniu. Ty i ja jesteśmy przyjaciółmi od tak dawna, że ​​to po prostu niesamowite, że mogę zatrzymać się od tego, jak to wszystko się stało. A teraz postaram się zrobić wszystko, co możliwe, abyś był naprawdę szczęśliwy, ponieważ wakacje stały się dla ciebie niezbędne. Próbowałem w ogóle wykonać dobrą robotę, a wtedy możesz osiągnąć wszystko, czego tak bardzo potrzebujesz. A życie nie jest łatwe, ale możesz z tym walczyć, najważniejsze jest, aby tego życzyć. Próbowałeś i odniesiesz sukces.

Najlepsze życzenia urodzinowe od 40 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, mamy, chrzestnej, cioci, żony, siostry do łez

Szczęśliwa rocznica, 40. urodziny kobiety, dziewczyny, kołka, córki, matki, matki chrzestnej, ciotki, żony, siostry

Urodziny 40 lat dla wielu ludzi to najlepsze wakacje na świecie. I wcale nie jest to zaskakujące. są dla nas tak ważne „Dlatego właśnie w tym dniu tak bardzo Ci gratuluję. Rozumiesz, że zdecydowanie musisz spróbować się zmienić. I wcale nie musisz zwracać uwagi na to, że masz już czterdzieści lat stary. I tak powinieneś pozostać młodą duszą „A jeśli to zrobisz, to sukces i szczęście będą wokół ciebie przez długi czas. A teraz, kiedy nadszedł czas, abym odszedł, tak bardzo chcę ci życzyć szczęście na zawsze. Wiedz, że zawsze będę cię bardzo szanować i doceniać. A także zawsze będę gotów zrobić dla ciebie wszystko, co możliwe, gdybyś tylko był tak bardzo zadowolony. Niech zawsze towarzyszy ci szczęście.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam więcej jasnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Zawroty głowy z miłości, a ziemia spod stóp szczęścia. Abyś zawsze był rozgrzewany ciepłymi słowami bliskich i krewnych, aby cień rozczarowania nigdy nie dotknął twojego serca. Więcej uśmiechów i pozytywów w Twoim życiu.Żyj, śnij, kochaj, błyszcz, ciesz się, bądź zaskoczony. Prawdziwe kobiece szczęście!

Nawet nie wiem, czego ci życzyć. Wydawałoby się, że masz wszystko. Ale co najważniejsze, życzę sobie, abyś to wszystko ocalił i niósł przez całe życie. I niech w tym życiu zawsze będą prawdziwi przyjaciele, kochający ludzie i rzetelni znajomi. Niech wszystkie sprawy, które podejmujesz, kończą się za pierwszym razem. Chciałbym, żeby nastrój był tylko doskonały. I niech całe życie będzie jak bajka.

Drogi bohaterze dnia! Twoja rocznica była doskonałym powodem, dla którego przyjaciele, rodzina i przyjaciele zebrali się przy świątecznym stole. I w tym dniu przyjmij najserdeczniejsze gratulacje, dobre życzenia, słowa wdzięczności i szczerą miłość. Mimo trosk, które spadły na Twoje kruche ramiona, zawsze byłaś dla nas twierdzą tolerancji, czułości, życzliwości. W swoim zespole nie tylko pracujesz, ale w sposób właściwy tylko Tobie – ze szczególnym taktem, wdziękiem, cierpliwie i odpowiedzialnie, twórczo i z powrotem sił fizycznych i psychicznych. Zawsze chętnie przyjedziemy do Państwa gościnnego i przytulnego domu, gdzie króluje czułość i troska. I w tym dniu przyjmij nasze życzenia. Szczęście i życzliwość dla Ciebie, sukces i nowe osiągnięcia, spokój i dobrobyt w domu, miłość i piękno!

Dzisiaj są twoje 40 urodziny mój drogi przyjacielu. Serdecznie gratuluję ci urodzin. Niech twoje życie będzie jak z bajki, niech wszystko w nim idealnie pasuje. Życzę dobrego zdrowia, radości i powodzenia we wszystkim. Niech Pan chroni cię od wszelkich niepowodzeń. Bądź zawsze kochanką swojego życia, nigdy nie trać serca. Niech smutek nigdy nie pojawi się w twoich oczach, niech wiosna zamieszka w twoim sercu. Życzę wielkiego szczęścia, czystego sumienia, zrozumienia i szacunku ze strony rodziny i przyjaciół. Bądź kochany i pożądany przez wszystkich.

Wszystkiego najlepszego! Niech ukryte drzwi ukażą się w tym dniu i wreszcie wiesz, czym jest szczera, czysta i jasna radość! Jesteś najpiękniejszą z kobiet i pragnę tak pozostać na zawsze! Życzę, abyście nie znali smutku, nudy i smutku! Niech każdy dzień będzie taki – tak samo czysty, radosny i jasny! Chcę życzyć spełnienia wszystkich pragnień i marzeń i na pewno postaram się Ci w tym pomóc, ponieważ nie jesteś kobietą, jesteś aniołem! I pamiętaj, jeśli coś nie wyjdzie, to my, jak mówią, po prostu to kupujemy! Szczęśliwej rocznicy!

Bądź szczęśliwy i kochany, optymistyczny i pozytywny! Niech cień kłopotów nigdy cię nie dotknie, a twoje oczy lśnią tylko radością. Niech przyjaciele cię kochają, koledzy cię szanują, a wszyscy mężczyźni kłaniają się przed twoją urodą. Pozostań tak utalentowany i czarujący, młody i atrakcyjny. Zdrowie, szczęście i dobrobyt! Wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwej rocznicy.W wieku 40 lat pragnę zmienić styl życia w kierunku sukcesu. Bądź energiczny, ekscentryczny, uważny, utalentowany, czarujący, promienny, marzycielski, wesoły, niestrudzony, szczery, piękny i wyrafinowany. Niech ten wspaniały wiek otworzy nową stronę szczęścia, radosnego podniecenia i szczęśliwych chwil życia!

Kochanie, życzymy Ci wszystkiego najlepszego, aby radość i zdrowie Cię nie opuściły, niech Twoi bliscy ogrzeją Cię swoim ciepłem. Życzymy pomyślności, dobrego samopoczucia i powodzenia w biznesie.

Wszystkiego najlepszego piękna kobieta. Niech ten wiek będzie najbardziej odpowiedni do uwierzenia w swoje marzenia, radowania się ze zwycięstw, dążenia do wielkiego sukcesu, czarowania wszystkich wokół. Życzę, abyś czuł się szczęśliwy i zawsze był niezbędny.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety. Życzę każdego dnia odkrywania nowych aspektów życia, osiągania wielkich sukcesów i radości, wiary w swoje marzenie i szczęście, pielęgnowania szczęścia i miłości.

W te urodziny życzę Wam więcej radości, miłości od bliskich i stabilności materialnej. Niech życie rozwija się dokładnie tak, jak chcesz.

Gratulacje dla pięknej kobiety! Pragniemy nigdy nie patrzeć na czas w kategoriach starości, chcemy brać pod uwagę nie zmarszczki, ale mądrość nagromadzoną przez lata. Kobieta jest piękna w każdym wieku, bo umie czarować swoim uśmiechem, troską, ciepłem dłoni i blaskiem oczu.Dlatego nigdy nie pozwól, aby smutek wybił Ci oczy, zawsze bądź pogodny i miły w komunikacji i nieustannie zachwycaj nas swoim miłym i ciepłym uśmiechem. Wszystkiego najlepszego!

Życzę w Twoje urodziny spełnienia Twoich marzeń, spełnienia wszystkich Twoich planów, a także poznania po drodze najciekawszych ludzi i najwspanialszych wydarzeń. Niech zawsze będą tacy, którzy Cię kochają i cenią, a wszystkie życzenia, które otrzymujesz w tym dniu, zostaną wysłuchane przez los i wróci do Ciebie ze szczęściem i radością!

Wszystkiego najlepszego i życzę powodzenia i ciepłego słońca! Powodzenia w karierze i życiu rodzinnym, zdrowiu i urodzie! Niech wszystkie Twoje plany się spełnią!

Życzymy Wam tego dnia, aby życie nigdy się nie kończyło, aby troski i smutek nie spotkały się po drodze, życzymy Wam szczęścia, dobrych przyjaciół, wspaniałego zdrowia i słonecznych dni!

Nie ma na świecie nikogo szczęśliwszego i milszego od Ciebie w czasie cudownego jubileuszu. Bądź zawsze taki sam przyjazny, miły, otwarty. Piękna, sprytna i szwaczka! Aby twoja rodzina zawsze pozostała przyjazna i silna. Aby wszystkie Twoje osiągnięcia zostały docenione, a życie przynosiło same miłe niespodzianki!

Szczęśliwy! Zdrowie! Więcej radości! Niech życie będzie jasne, jak piękny kwiat, niech bliscy otaczają cię miłością, szczęście zawsze będzie z tobą, a wszystkie wydarzenia w życiu tylko proszę! I niech najszczęśliwsza gwiazda zawsze oświetla twoją ścieżkę! ?36?

Nasza kochana urodzinowa dziewczyno, bardzo się cieszę, że jesteś w tak cudownym nastroju, w takiej, powiedziałbym wręcz gotowości bojowej. Tak, tak, jest w gotowości bojowej. Jesteś gotowy podbić ten świat już z nową energią. Przed Tobą wiele szczęśliwych lat, które poświęcisz najważniejszym osobom, rozwiązując palące problemy i kwestie globalne. Twoje dzieci stały się już całkiem dorosłe, masz więcej wolnego czasu. Poświęć ten czas sobie i mężowi. Wybierz się na wakacje, zacznij podróżować lub zapisz się na wspólny kurs. W końcu zawsze spędzaliście ze sobą mało czasu. Teraz nadszedł czas, aby zacząć cieszyć się życiem, zanim urodzą się wnuki. A potem zaczną się jeszcze przyjemniejsze obowiązki.