Życzenia urodzinowe 45 lat dla kobiety

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najpiękniejszych gratulacji z okazji 45. urodzin, wszystkiego najlepszego w 45. rocznicę dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci , żona, siostra w prozie, z głębi serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Dzisiaj obchodzimy 45. urodziny! Niech wszystkie kwiaty dadzą ci swój zapach, niech każdy promień rozgrzeje twoje serce i niech każdy ptak zaśpiewa ci najzabawniejsze piosenki w te urodziny! Życzymy spokoju, światła, słońca! Wszystkiego najlepszego! ©

Szczęśliwej rocznicy, wszystkiego najlepszego, niech nikt nie odważy się nawet zasugerować, że twoje czterdzieści pięć lat zbliża się do starości. W końcu twój wiek to przede wszystkim dojrzałość, znajomość tego świata i jego porządków. Niech każdego dnia możesz swobodnie robić i urzeczywistniać to, co chcesz. Wesołych Świąt!

Dzisiaj życzymy wspaniałej kobiecie wszystkiego najlepszego z okazji 45 urodzin! W te święta chcemy Wam serdecznie życzyć: niech otwierają się przed Wami nowe horyzonty życiowe, ponieważ 45 lat to wspaniały wiek, w którym zdrowie i piękno łączą się z mądrością i siłą.

Dzisiaj są twoje urodziny! To wyjątkowa i znacząca data! Niech Twoje życie będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. Niech Twoje piękno pozostanie świeże, pozytywne myśli, dobre uczynki i otwarta dusza.Niech dobrobyt i dobrobyt będą twoimi wiernymi towarzyszami w życiu. Praca będzie interesująca, warta zarobków, ekscytująca podróż. Niech twoje serce nigdy nie boli, ale bije równo i spokojnie. Wszystkiego najlepszego i najjaśniejszego na tym świecie!

Gratulacje! Proszę przyjąć serdeczne gratulacje i najszczersze życzenia nowych twórczych sukcesów i niewyczerpanej energii. Z całego serca życzę, aby jubileuszowe wakacje przyniosły Wam radość. Życzę Ci nowych wyżyn w życiu, ciepła, życzliwości i powodzenia, aby źródło Twojej witalnej, twórczej siły i energii nadal było niewyczerpane, aby nadchodzące lata były jeszcze jaśniejsze i szczęśliwsze. Zdrowie, miłość i dobre samopoczucie, zrozumienie bliskich i przyjaciół, szczęście i powodzenia na wiele lat.

Co kryje się za datą rocznicy?! Wielkie szczęście, jasna radość i morze przyjemności z gratulacji, a wszystko to jest dziś twoje, wszystko jest dla ciebie! Niech święta wypełnią wszystkie kieliszki szampanem musującym, a najbliżsi powiedzą główne tosty za Ciebie i z serca!

Drogi przyjacielu, masz dziś taką świąteczną randkę, masz 45 lat. Proszę przyjąć moje najszczersze gratulacje. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. Niech los będzie dla ciebie łaskawy. Życzę wspaniałego nastroju, spokojnego nieba, czystego słońca i mniej smutku. Niech każda zła pogoda minie, nawet cię nie zauważając. Bądźcie zawsze kochani i pożądani, niech w waszych oczach zawsze świeci jasne światło szczęścia. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, dobrobytu i dobrego samopoczucia.©

W tym świecie możesz być zdenerwowany wszystkim, ale nie twoim wiekiem, więc każdy nowy etap twojego życia jest piękny i znaczący na swój sposób. Po czterdziestu pięciu latach życie dopiero się zaczyna. Niech to będzie motto tego pięknego wieczoru. A od jutra zaczniesz zdobywać nowe szczyty i osiągać wszystkie swoje cele. Przemyśl wszystko wokół siebie. Zacznij traktować wszystko z pozytywnym nastawieniem, we wszystkim szukaj tylko dobrych i przyjemnych chwil. Wyobraź sobie, ile ciekawych rzeczy cię otacza i ile jest w świecie wszystkiego, co nieznane. Być może tak bardzo chciałeś odwiedzić wystawę, na którą nie było czasu. Zrób to teraz, ponieważ masz pełne prawo spędzać cały swój wolny czas dla siebie.

Z całego serca i duszy gratuluję Ci 45. urodzin! Życzę Ci, aby Twoja praca zawsze przynosiła Ci nie tylko przyzwoity dochód, ale także przyjemność. Miłość, jasne, niezapomniane spotkania, prawdziwi przyjaciele, świąteczny nastrój, spełnienie ukochanych pragnień i twórcze osiągnięcia!

Szczęśliwej rocznicy kochanie! Nie chcę wiedzieć, jak to jest wstawać o 6 rano do pracy. Nigdy nie zamawiaj towarów z Aliexpress. Nie wybieraj między nowymi butami lub torbą w sklepie. Nie szukaj pozycji magazynowych. Żyj luksusowo, aby inni mogli podziwiać i zazdrościć!

Gratuluję ci rocznicy i życzę, abyś zawsze pozostała szczera, wesoła, szczera i radosna, ponieważ wszystko, co się dzieje, jest ostatecznie na lepsze! Zawsze o tym pamiętaj! Niech twoje życie będzie nie tylko jasnym paskiem, ale także pełnym wszystkich kolorów tęczy, z wyjątkiem szarości i czerni! I życzę, aby wszystkie twoje plany zakończyły się oczekiwanym rezultatem i abyś zawsze był z siebie dumny! Niech spełnią się wszystkie Twoje nadzieje i pragnienia, zmieniając życie w prawdziwą bajkę! Wszystkiego najlepszego, najpiękniejsza kobieta na Ziemi!

Myślę, że wszystko należy traktować poważnie, ale nie bez humoru. Dziś jest tego dowodem. Twój wiek, choć prawie równy pół wieku, nadal sugeruje, że musisz żyć tyle samo. Przeżyłeś już prawie połowę swojego życia, musisz przygotować się na drugą połowę, która jest nie mniej interesująca i energiczna. Nie trzeba myśleć, że po czterdziestu pięciu latach życie wydaje się szare i nudne. Dlaczego takie argumenty? Masz teraz więcej czasu na uprawianie sportu, oglądanie filmów, czytanie książek, naukę języków. Być może zawsze chciałeś zobaczyć Wieżę Eiffla. Zacznij uczyć się francuskiego, a następnie wykup wycieczkę i udaj się do swojego ukochanego snu.

Twoje piękno jest zawsze podziwiane, a życzliwość twoich działań jest kwestią szacunku. Czegokolwiek pragniesz, niech przyjdzie stokrotnie.

Oszałamiający rozwój kariery, twórcza inspiracja, niezmiennie pozytywny nastrój! Niech cię okryje finansowa lawina, wir szczęścia! Wesołych Świąt!

Rocznica to poważna okazja do gratulacji, co robimy z przyjemnością! Życzymy Wam wielu radosnych wydarzeń, jubileuszy i uzasadnionych powodów do spotkań z przyjaciółmi w przyszłości. Najważniejsze to być optymistycznym, wesołym i zdrowym, patrzeć na życie z pozytywnym nastawieniem, nie zapominać o aktywnym stylu życia, a wszystko inne przyjdzie samo.

Dzisiaj kończysz 45 lat i to nie jest powód do smutku. Niech twoje 45 będzie drzwiami, za którymi zaczną się zupełnie inne, nowe perspektywy. Niech będzie to nie tylko Twój rozwój zawodowy i kariera, ale także spełnienie i spełnienie najbardziej pielęgnowanych pragnień i słodkich niespełnionych marzeń. Niech ten nowy etap w życiu dostarczy Ci niezapomnianych przygód, najbardziej żywych i niezapomnianych emocji. Pragniemy, aby zawsze towarzyszyły Wam fale radosnej euforii, burze szczęścia przyprawiające o zawrót głowy, a beztroska radość była w każdym promieniu tęczy. Życzymy, abyś jak najdłużej pozostała beztroską syreną i czekała na swojego niezawodnego i wiernego delfina. Niech twoje świty nigdy nie gasną, słońce wciąż jasno świeci, jestem gwiazdami na lazurowej powierzchni, aby trafiły prosto w Twoją dłoń i spełniły to, co najbardziej intymne.Od 45 roku życia żyj najpierw, doświadczając pierwszych emocji w miłości i pasji.

Mamy zaszczyt pogratulować Ci rocznicy! Niech twój anioł stróż nie obrazi cię i niezawodnie chroni cię przed wszelkimi nieszczęściami. Życzymy Ci, abyś żył tak, abyś niczego nie żałował, a inni Ci zazdrościli. Niech wszystkie sprawy będą przyjemne i możliwe do rozwiązania. Niech będzie wiele powodów do radosnego uśmiechu. Niech nastrój walczy, dusza jest młoda, a życie piękne!

Im bliżej są czyjeś wakacje, tym więcej zmartwień i kłopotów mają ci, którzy jeżdżą na to święto. W końcu trzeba wybrać strój, wymyślić, co dać, zaplanować cały dzień od wyjazdu do końca wakacji. Gratulacje! I z ostatnim punktem, wiele osób nie ma tak wielu problemów. Po prostu za mało czasu. Ponieważ gratulacje zawsze zostawiamy na później. W tym dziale znajdziecie fajne gratulacje w prozie z okazji 45 urodzin kobiety. Szczere gratulacje z okazji 45. rocznicy urodzin twojego przyjaciela pomogą ci nie „uderzyć” się w twarz i nie wypowiedzieć jednego z najlepszych życzeń.

Niesamowicie piękna kobieto, gratulacje z okazji twoich 45 urodzin! Życzymy aktywnej pozycji życiowej, kwitnącej urody i dobrego zdrowia. Niech uwaga, wsparcie i zrozumienie bliskich rozgrzeją duszę i serce. Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią!

W moje 45. urodziny chcę ci powiedzieć mały sekret: romans nie polega na wieku, ale na umiejętności bycia interesującym. Życzę Wam, abyście przyjęli tę tajemnicę jako zasadę, stracili rachubę lat i zim i tańczyli w szczęśliwym tańcu z niezawodnym i niekończącym się sukcesem. Niech miłość inspiruje, wspiera przyjaźnie, a wdzięczność dzieci dodaje jeszcze więcej siły.

Najlepsze życzenia urodzinowe od 45 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, mamy, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry, z całego serca

Najlepsze
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, mamy, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry, z całego serca

Dzisiaj wszyscy twoi bliscy ludzie – przyjaciele i krewni zebrali się, aby świętować twoją wspaniałą, piękną rocznicę. Wiele osiągnąłeś w ciągu 45 lat. Jeśli wymienisz wszystkie swoje zalety i sukcesy, to goście „, zebrani przy tym stole, umrą z głodu. Powiem tylko o najważniejszym: masz silną przyjazną rodzinę i dużą liczbę przyjaciół i znajomych, którzy szczerze cię kochają i szanują. To prawda bogactwa nie można kupić za żadne pieniądze, a szacunku nie można zdobyć, wykorzystując oficjalne stanowisko i koneksje.Szczęśliwej rocznicy, Szczęśliwej 45. rocznicy!

Czterdzieści pięć to ważna rocznica, symboliczna cecha złotego środka życia. Zebrano ważne doświadczenia, ustalono życiowe priorytety, a z cennym bagażem w sercu i duszy pójdziesz dalej w życiu. Jest przecież tak wiele do życzenia, co jeszcze nie zostało osiągnięte i nie spełniło się, co jest tak interesujące i potrzebne. Dlatego pragniemy, aby nasza dusza się nie zestarzała, wyszła zwycięsko z każdej sytuacji życiowej iz wiarą, nadzieją, miłością dostrzegała każdy obrót Losu. I zawsze będą tacy, którzy szczerze cię kochają i życzą dziś szczęścia, zdrowia, optymizmu z każdego dnia, pokoju w rodzinie i harmonii w duszy. Daj ciepło tym, którzy cię kochają i bądź żywym przykładem zwierzaka Fortune.

Drogi jubileusz! W dniu 45. rocznicy urodzin serdecznie życzę dalszych sukcesów w życiu zawodowym i rodzinnym, zdrowia i dobrobytu, dobrobytu materialnego i spokoju. Niech Twoi bliscy i przyjaciele zawsze zachwycają Cię swoimi sukcesami i troską, a Twoje oczy błyszczą uśmiechem i miłością. Przekazujemy ci te poetyckie gratulacje z okazji rocznicy i życzymy wielu kolejnych urodzin w twoim życiu.

Wszystkiego najlepszego z okazji 45 urodzin! Życzę ci, kolego, abyś doświadczał jak najwięcej prawdziwej przyjemności: w pracy, w rodzinie, w komunikacji z przyjaciółmi, w codziennych sprawach iw najzwyklejszych drobiazgach.Niech los zawsze będzie ci sprzyjał, a twoja intuicja podpowie właściwe decyzje, zarówno w biznesie, jak i w życiu osobistym!

W ten cudowny letni dzień spieszę Ci pogratulować tego dnia! Wszystkiego najlepszego kochanie!!! Zawsze jesteś wspaniały, zawsze osiągasz swój cel, zmierzasz do końca swojego celu! Chcę, aby światło twojej duszy nadal tak szybko prowadziło cię naprzód! Wszelkie drzwi otwarte przed tobą! A ty nadal szłaś przez życie z uśmiechem i niezwykłą życzliwością! Jesteś moją boginią, dla Ciebie jestem gotowa na wiele! Gratuluję ci kochanie i daję ci moją ognistą miłość!

Nie ma na świecie kobiety szczęśliwszej i milszej od Ciebie. Zawsze bądź tak przyjazna, miła i otwarta. Piękna, sprytna i szwaczka! Aby twoja rodzina zawsze pozostała przyjazna i silna. Aby wszystkie Twoje osiągnięcia zostały docenione, a życie przynosiło same miłe niespodzianki!

Masz dzisiaj dopiero czterdzieści pięć lat! Ale co to jest? Czy to liczba, którą należy się denerwować? Ten wiek to początek nowego okresu w życiu, nowych wyczynów i osiągnięć. Masz jeszcze tyle czasu, aby zrealizować wszystkie swoje cele i zrealizować wszystkie swoje plany. Ale musisz dokładnie przygotować się na spotkanie nowego etapu życia. Proponuję iść jutro do salonu i zmienić fryzurę, a raczej radykalnie zmienić swój wizerunek. Być może zawsze marzyłeś o krótkich włosach, ale coś Cię powstrzymało. Czas spełnić to marzenie.Zobaczysz, jak życie się zmieni i mieni się jasnymi kolorami, dostaniesz wiele przyjemności i zupełnie inaczej spojrzysz na to życie. Nie bój się zmian, bo zawsze jest dobrze.

Szkoda, że ​​urodziny zdarzają się tylko raz w roku. Dlatego chcę, aby święto trwało każdego dnia. Drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego dla ciebie. Niech twoje osobiste wakacje przyniosą ci wspaniały nastrój, niech szczęście pójdzie za tobą. Dobre zdrowie, wielkie szczęście, ciepłe zrozumienie i jasny los. Mówią, że w wieku 45 lat – znowu jagoda kobiety. W tobie, przyjacielu, sam kolor i sok, zasługujesz na uwagę i urok. Życzę, żebyś zawsze była w świetnej formie. Tak trzymaj, drogi przyjacielu!

Wszystkiego najlepszego! Chcę wygrać nagrodę, otrzymać spadek lub znaleźć skarb! Niech przed nami wiele wyjątkowych możliwości i niesamowitych szans! Życzę Ci wszystkiego dla radości i szczęścia: prawdziwej miłości, kwitnącego zdrowia, przytulnego domu i wiecznej młodości, aby w pełni cieszyć się wszystkim! Droga dziewczyno z okazji urodzin, wszystkiego najlepszego z okazji 45 urodzin!

Czego możesz życzyć tak silnej i bystrej kobiecie? Oczywiście bądź wojownikiem. Rozbrój czarującym uśmiechem, uderz na miejscu ospałym spojrzeniem, urzekaj pięknem i zadaj zwycięski cios mądrością i poczuciem humoru. Szczęśliwej rocznicy, piękna! ©

W twoje 45. urodziny chcę wznieść szklankę za twoją mądrość i doświadczenie. W końcu, jak wiadomo z filmu „Moskwa nie wierzy we łzy”, życie dopiero zaczyna się w wieku 45 lat, a jeśli wierzysz w to stwierdzenie, to dopiero zaczynasz swoją życiową drogę i masz już ogromną wiedzę i bezcenne doświadczenie życiowe . Wypijmy więc twoją mądrość w tak młodym wieku.Wszystkiego najlepszego!

W tym cudownym dniu z głębi serca życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich pragnień. Niech wszystkie marzenia się spełnią! Niech sukces, radość i inspiracja staną się stałymi towarzyszami. Niech kręci się w głowie tylko nadmiar rozkoszy, energii i szczęścia. Życzę Ci, aby zawsze otaczały Cię radosne i szczere uśmiechy Twoich bliskich. Mimo to, oczywiście, chciałbym życzyć, abyś zawsze pozostał taki sam wyjątkowy i czarujący. Szczęśliwej rocznicy!

Nasze życie jest jak kryształowy wazon – jest bardzo cenne, ale bardzo kruche, czasem są w nim kwiaty, czasem jest puste. Chciałbym, żeby kwiaty nigdy nie zniknęły z twojego wazonu.

Nasz drogi człowieku, serdecznie gratulujemy ci czterdziestych piątych urodzin, życzymy wrażliwej uwagi krewnych, duchowej radości i po prostu szczęścia rodzinnego w te jasne święta. Zasługujesz tylko na najszczersze uśmiechy, tylko na najdelikatniejsze kwiaty. Z całego serca gratulujemy Ci rocznicy!

Gratulujemy wspaniałej rocznicy. Dziś zaczyna się nowy etap życia. Znajdziesz w nim wiele przyjemnych chwil. Teraz, z nagromadzonym doświadczeniem, łatwiej przyjrzysz się niektórym sprawom. Teraz rozumiesz, czym jest miłość i troska, wiesz z pierwszej ręki, czym jest szacunek. Chcę abyś zawsze była energiczna i pewna siebie. Niech lata sprawią, że będziesz piękniejsza. Przyjmij moje szczere gratulacje i pamiętaj, że zasługujesz na najlepsze. Nigdy się nie poddawaj i staraj się cieszyć każdą minutą swojego życia.Niech wszystkie gratulacje Cię rozweselą, a każdy nowy dzień zaczyna się od dobrych wiadomości!

Wszystkiego najlepszego dla mojej najbardziej pożądanej, najpiękniejszej i najbardziej ukochanej kobiety na świecie. I pragnę pozostać tak szczerym i radosnym, szczerym i miłym, uroczym i słodkim, tajemniczym i wyjątkowym. Aby co roku dodawał tylko szczęście i życzliwość. A miłość bliskich sprawiła, że ​​życie było jasne i interesujące.

Z całego serca gratuluję najpiękniejszej Pani wspaniałego dnia – Twoich urodzin. Niech twoje naturalne piękno rośnie z każdym rokiem, a szczęście staje się pełniejsze. Niech życie przyniesie tylko radosne niespodzianki. Ulubiony biznes jest łatwy do kłótni, a miłość i troska o bliskich będą Twoimi stałymi towarzyszami.

Bycie jagodą wcale nie jest łatwe: zawsze musisz być jasny, soczysty, pachnący. I świetnie sobie radzisz. Gratulacje z okazji 45. urodzin, jagoda! Życzę, abyście pozostali młodzi i utalentowani, odważni i pogodni, rozkoszni i doskonali. I niech twoje życie ma wszystkie 5 gwiazdek ze wszystkich 4 stron!

Potraktuj swoje urodziny jako okazję do zebrania wszystkich przyjaciół i znajomych i po prostu baw się dobrze. Nie myśl, że to jest przypomnienie, że jesteś starszy, że nie będziesz już młody. Dlaczego nie? Teraz jesteś jeszcze piękniejszą kobietą o wyjątkowo wyjątkowej i niepowtarzalnej urodzie. Jesteś teraz piękna nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. A w twoim sercu na ogół nadal jesteś młodą dziewczyną, która jest gotowa na rozrywkę, tańczenie do rana i nawiązywanie nowych znajomości. Masz świetny powód, by w końcu zadbać o siebie, swoje myśli i pomysły. Na przykład od dawna chciałeś nauczyć się rysować. Kto powiedział, że jest za późno? To najlepszy czas na robienie rzeczy, na które wcześniej nie miałeś czasu. To jest złe? Wszystko jest w porządku! A będzie tylko lepiej!

Szczęśliwej rocznicy! Masz dziś 45 lat.Chcemy, aby każdy Twój dzień był rozgrzewany uwagą i troską bliskich, aby każdy obdarzył Cię swoim uśmiechem. Życzymy spełnienia wszystkich marzeń w te urodziny! być najbardziej pożądanym i ukochanym!

Najlepsze życzenia urodzinowe od 45 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry, z całego serca

Dotykanie
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, mamy, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry w prozie

Ten dzień otwiera kurtynę, a za nim wielkie święto, triumf Twojej rocznicy! szczęście, inspiracja, by być kochanym i pożądanym przez wszystkich i zawsze!

Nie bez powodu mówią, że w wieku 45 lat znów jesteś jagodą. Zgadza się, jak soczysta i jasna jagoda mieni się w słońcu, dzięki czemu promieniejesz i promieniujesz dobrocią. Możesz tylko zazdrościć Twojej aktywności, a Ty sprawiasz, że życie wszystkich ludzi wokół Ciebie jest bogate i niezapomniane. Kontynuuj dobrą pracę — zaszczep optymizm w umysłach nawet najbardziej nudnych ludzi!

Gratulacje z okazji rocznicy Jestem wiernym przyjacielem, prawdopodobnie nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie! Z kim szczęściem, radością mógłbym się dzielić? A do kogo zwrócić się o pomoc w żalu? Jesteś taki miły Mądry kochanie Co ja czuję z tobą Nie jestem sam na świecie! Przyjmij życzenia: Niech miłość Cię ogrzeje, Młodzieńcze światło Niech się pali, nie tli się!

Szczęśliwej 45 rocznicy, prawdziwy przyjacielu. Ile lat i ile zim Czy się znamy? Jak bardzo się martwiliśmy, bawiliśmy się razem, odpoczywaliśmy i chodziliśmy, pokłóciliśmy się, pogodziliśmy? Ile śmiechu, radości, szczerych wyznań, drobnych młodych, brudnych sztuczek i wielkich pragnień? Przepowiem szczęście mojemu najlepszemu przyjacielowi, a na dodatek – dwór i chata!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej i niesamowicie pięknej kobiety.Pragnę w wieku 45 lat być tym samym urokiem i wspaniałością. Życzę Ci, abyś pozostała pewną siebie kobietą i szczęśliwą osobą. Życzę wspaniałego nastroju i doskonałego samopoczucia, życzę udanego zdobywania szczytów i niezaprzeczalnych zwycięstw w życiu.

Wszyscy zawsze się kłócą – czy 45 lat to długo czy trochę? Każda strona sporu ma swoje przekonujące argumenty. Nie będziemy rozwijać tego tematu i tracić na to czasu. W końcu życie jest takie krótkie. Po prostu gratulujemy Ci rocznicy i życzymy, abyś nigdy nie pamiętał swoich lat i aby wszyscy, patrząc na Ciebie, myśleli, że masz 18 lat! Wesołych świąt, szczęśliwej rocznicy!

Kobiety zwykle ukrywają swój wiek, ale potajemnie i po cichu pogratulujemy Ci jako przyjaznego zespołu. Dzisiaj jest bardzo ważna data, dziś masz 45. Obyś zawsze odnosił sukcesy w realizacji swoich planów i z dumą iz łatwością pokonywał wszelkie trudności. Niech czas i lata nie zastanawiają się nad kobiecością, a smutek nie dotyka oczu. Niech twoje oczy wypełni wiosenna kropla, a twoje serce rozkwitnie przebiśniegami. Twój uśmiech i luksusowe włosy to kolejny dowód na to, że wiek powinien pozostać tylko w paszporcie. Życzymy, aby los rozpieszczał Cię nowymi wydarzeniami i wspierał zachcianki. 45 to szanowany wiek, jesteś podwójnie zobowiązany do radości i szczęścia. Zapomnij o kłopotach i zmartwieniach już dziś, bo dzisiaj jest Twoje święto. To jest wiek dojrzałości i aktywnej pozycji życiowej.

Czas płynie nieubłaganie do przodu, zabierając lata, które przeżyliśmy dalej od nas, ale wspomnienia o nich zawsze pozostają z tobą, jak prawdziwi przyjaciele, którzy pomimo dzielących nas odległości, zawsze są tam w twojej duszy. W Waszą rocznicę bardzo się cieszymy, że możemy Wam pogratulować osobiście, cieszymy się, że możemy zebrać się razem przy świątecznym stole, wznieść kieliszki na Waszą cześć i wspominać Wasze młode lata. I wszyscy życzymy Ci niezwykłego zdrowia, miłości, szczęścia, pomyślnej fortuny i wiecznej młodości w Twojej duszy!

Niech Twoja rocznica będzie najbardziej zabawna i beztroska! Daje nowych przyjaciół, nowe spotkania, nowe możliwości i przygody! Bądź jak zawsze nieodparty i boski! Niech anielski uśmiech i bezdenne oczy przeszywają serca i pozostawiają niezatarty ślad w męskich fantazjach. Zdrowie, mądrość, szczęście, bezwarunkowe zwycięstwa i geniusz we wszystkim!

Wszystkiego najlepszego, śliczna dziewczyno. Chciałbym, aby każda godzina twojego życia była gwiezdna. Niech wysiłki nie pójdą na marne, oczekiwania są uzasadnione, a trudy wynagradzane w ich prawdziwej wartości. Uwierz w siebie, nigdy się nie poddawaj i wychodź z każdej sytuacji życiowej jako zwycięzca! ©

Gratuluję Ci 45. urodzin i szczerze życzę Ci młodzieńczej duszy i wigoru ciała, prawdziwego szczęścia i silnej miłości, radosnych wydarzeń i dobrych życiowych historii!

Mój drogi bohaterze dnia! Gratuluję i życzę, aby twoje życie stało się łatwiejsze. Niech osobisty kierowca zabierze Cię do pracy, kucharz codziennie rano przynosi świeżą kawę, mąż myje podłogi i przygotowuje pyszny obiad, a dzieci odrabiają lekcje.Niech twoje ubrania nigdy się nie marszczą, a buty nie obcierają modzeli. I każdego wieczoru czekaj na niesamowity relaksujący masaż!

Masz dzisiaj ważne i ważne wydarzenie. Twoje wakacje to rocznica. Niech los pomoże ci znaleźć w tym dniu wielką i czystą miłość. Bądź jak najbardziej szczery, zmysłowy, pociągający i pożądany, i niech Twoja świetlana historia, która się rozpoczęła, zawsze będzie kontynuowała, bez łez zwątpienia, kłamstwa i fałszu. Niech będą w nim same dobre chwile i najbliżsi, najdrożsi i kochani ludzie!

Szczęśliwej 45 rocznicy! Niech gospodarka i kariera prosperują. Niech każdy nowy dzień wniesie do Twojego życia kilka miłych drobiazgów i niespodzianek! Życzymy Wam tylu wnucząt, ile jest gwiazd na niebie. Wszystkiego najlepszego! ©

Mój drogi przyjacielu! Gratulacje z okazji rocznicy! Święto to nie przyjeżdża do nas tak często, dlatego trzeba je obchodzić tak, aby później na długo pozostało w pamięci. Czy podpowiedź jest jasna? Wymyśl coś niezwykłego – możesz to zrobić. Oczekuję wielu, wielu pozytywnych, a ty oczekujesz wielu, wielu prezentów!

Masz już 45 lat, a to najpiękniejszy wiek – świt wszystkich sił i kreatywności! Szczęście, powodzenia, miłość, długowieczność, dobrobyt – to wszystko, w co bogata jest ta ziemia!

Wszystkiego najlepszego dla naszego drogiego i cennego pracownika. Masz dzisiaj 45 lat! Życzymy Ci niewyczerpanych inspiracji, kreatywnych lotów po niebie, powodzenia i miliona pomysłów, które zainspirują i poprowadzą Cię na właściwą drogę.Niech raporty będą zawsze składane na czas, nie będzie nadzoru nad kierownictwem, a każdy dzień roboczy, aby minął bez stresu i problemów. Współpraca z Państwem to przyjemność i mamy nadzieję, że jest to obopólne. Życzymy, żebyś nigdy nie uschła, a także kwitła przez wiele lat. Bądź nadal taką pewną siebie i asertywną kobietą, nadal doprowadzaj mężczyzn do szaleństwa. Życzymy, abyś nie spryskiwał swojej nieskazitelności i uroku. Szczerze pragniemy, aby kobieca czułość nie zabrakło zapasów, a szczęście zawsze się zbliżało, otwierając drzwi do wszystkich najpiękniejszych i najradośniejszych wydarzeń. Jesteś na progu szczęścia, bo 45 lat to nowy początek zwycięstw!

Jesteś kobietą! Zasługujesz na to, co najlepsze w życiu: ufny uśmiech dziecka, silne męskie dłonie, wsparcie najbliższych – proste kobiece szczęście!

Urodziny to takie święto, od którego nie można uciec, nie można się nigdzie ukryć. I bez względu na to, jak bardzo chcemy zatrzymać czas, choćby na chwilę, ta data przychodzi do nas co roku tego samego dnia, przypominając nam, że tegoroczna piosenka została już odśpiewana. Drogi przyjacielu, dziś masz 45 lat i wcale nie musisz się smucić, bo twoje lata to twoje bogactwo, to piękny bukiet kwiatów, które nie są do siebie podobne. Gratuluję wspaniałego wydarzenia i życzę wszystkiego najlepszego. Bądź szczęśliwy.

Gratuluję twoich 45 urodzin i życzę, aby życie było tak słodkie i soczyste jak dojrzała jagoda. Niech każdego ranka spotyka się z promieniami słońca, niech każdy dzień daje możliwość zbliżenia się do marzeń, niech każdy wieczór będzie przytulny i cudowny. Życzę zdrowia, szczęścia i powodzenia.

Szczere gratulacje z okazji 45. urodzin kobiecie, dziewczynie, koleżance, córce, matce, teściowej, teściowej, matce chrzestnej, cioci, żonie, siostrze do łez

Duszny
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, mamy, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry, z całego serca

W swoje 45 urodziny przyjmij gratulacje i życzenia doskonałego zdrowia i niespożytej energii. Sukcesy w zawodzie i życiu rodzinnym. Życzymy Ci cieszenia się życiem każdego dnia, widząc iskry szczęścia w oczach bliskich i jesteś przyzwyczajony do wszystkiego samemu, więc pozostaje Ci życzyć tylko odrobiny szczęścia i więcej czasu, który jest tak potrzebny, a którego zawsze tak bardzo brakuje.

Szczęśliwej rocznicy! Masz dziś 45 lat.Chcemy, aby każdy Twój dzień był rozgrzewany uwagą i troską bliskich, aby każdy obdarzył Cię swoim uśmiechem.Życzymy spełnienia wszystkich marzeń w te urodziny! Być najbardziej pożądanym i kochanym! Niech Twoje gniazdo zawsze będzie ciepłe i przytulne!

W ten cudowny dzień – twoje urodziny – serdecznie gratuluję! Życzę Ci trochę – niech wszystko, co masz, przyniosło Ci radość, niech wszystko, czego nie masz, nie jest dla Ciebie koniecznością, niech wszystko, o czym marzysz, cudownie zagościło w Twoim życiu. Życzę Ci, abyś był szczęśliwym człowiekiem, cieszył się każdym nowym dniem, znajdował przyjemność w prostych rzeczach: filiżance porannej kawy, promieniach słońca, powiewu wiatru, widokach drogich ludzi. Doceń to, co masz, a los z pewnością da ci jeszcze więcej.

Kochanie, proszę przyjmij nasze najlepsze życzenia wszystkiego najlepszego i godnego życia! W pracy jesteś niezastąpionym pracownikiem, wiernym towarzyszem, doskonałym specjalistą i po prostu dobrym człowiekiem. Szanujemy Cię i doceniamy niezmiernie, życzymy pomyślności, pomyślności i wszystkich błogosławieństw ziemi. Niech miłość, wzajemne zrozumienie i przyjaźń królują w Twoim życiu!

Dzisiaj masz 45 lat i oczywiście jest to okazja, by cieszyć się zdobytym doświadczeniem życiowym i kobiecą mądrością. W końcu to mądrość i doświadczenie są najważniejszym bogactwem młodej kobiety! Życzymy, abyś nigdy nie znał zmartwień i smutków. Niech kryzys pracy nigdy nie odwiedzi, a wszyscy klienci byli uprzejmi i wdzięczni. Twoja obecność w naszym zespole jest nieodzowna, wiesz jak rozświetlić każdy ponury dzień i rozproszyć nudę swoim rozgrzewającym uśmiechem.W wieku 45 lat nadal świecisz swoją wdziękiem i posturą. Nie trać swojego wyjątkowego luksusu, zachowaj jak najwięcej swojego oszałamiającego i nieskończonego uroku. Niech każdy nowy, przeżyty dzień będzie magiczny, a każda noc pogodna. Niech ta data będzie nową i szczęśliwą kontynuacją Twojej drugiej młodości. Przyjmij nasze najszczersze i najlepsze życzenia, żyj szczęśliwie i beztrosko!

Dzisiaj Twoje oczy lśnią, Twoje usta mają piękny uśmiech, a powietrze przesycone jest miłością bliskich, niech tak będzie zawsze, a nie tylko w Twoje urodziny.< /p>

Wszystkiego najlepszego iw wieku 45 lat życzę Ci bycia uwielbianym, szanowanym, niepowtarzalnym. Niech nie będzie trudności w życiu, niech przed nami tylko radość. Życzę, abyście nie stracili blasku wdzięku i piękna, życzę wam codziennie oglądać swoje pragnienia!

45 lat to czas rozkwitu. Wiele już osiągnęliście, a przed nami jeszcze wiele osiągnięć. Ciesz się tym, co masz i nie pozwól sobie na tym poprzestać. Kochaj, poznawaj przyjaciół, twórz, podróżuj. Niech szczęście w każdym dniu życia będzie Twoim mottem. Szczęśliwej rocznicy!

Czy wiesz, dlaczego ludzie zwykle podkreślają i świętują rocznice? Ponieważ wszyscy inni są zainteresowani tym, co się wydarzyło, co zmieniło się w ciągu ostatnich pięciu lat u tego urodzinowego mężczyzny. A skoro mówimy o urodzinowym chłopcu, to gratuluję naszemu dzisiejszemu bohaterowi dnia! Dzisiaj wszyscy zebrali się ponownie, aby zobaczyć, co się z nią stało w ciągu pięciu lat od ostatniej rocznicy. I wszyscy widzimy, że stała się piękniejsza! Że zaczęła częściej i szczerze się uśmiechać! Widzimy, jak potrafiła „oswoić” czas i zatrzymać lata! Kontynuuj dobrą pracę, niech każdy rok życia czyni cię lepszym i jaśniejszym! Szczęśliwej rocznicy!

Szczęśliwej rocznicy! Życzę dobrego, lekkiego, spokoju, uśmiechów, dobrego nastroju. Niech wszystkie złe rzeczy przeminą, trudy życia zostaną pokonane z łatwością, a każdy dzień będzie wypełniony radością i szczęściem. I oczywiście jasna wiara, wielka nadzieja, nieskończona miłość.

Wszystkiego najlepszego! Niech los zawsze ci sprzyja i pozwala żyć łatwo i beztrosko. Niech pieniądze będą przyciągane do Ciebie jak magnes. Niech panowie z podziwem spoglądają na Twoje idealne ciało. Życzymy, aby Twoje życie było pełne sensu, harmonii i szczęścia!

Mój drogi przyjacielu, nie ma drugiego takiego przyjaciela jak ty na całym świecie. I w taki cudowny dzień naprawdę chcę ci podziękować. Dziękuję za wejście do mojego życia i zmianę go na lepsze. Jesteś moim czystym, ciepłym słońcem, które ogrzewa mnie w trudnych czasach. Bądź zawsze taki sam.Wszystkiego najlepszego.

Z całego serca gratuluję twoich 45 urodzin! Życzę, żebyś nigdy nie był smutny, bez względu na wszystko. Niech w twoim życiu będą tylko jasne kolory, od których twoje oczy będą świecić szczęściem. Życzę silnej rodziny, prawdziwych przyjaciół i dobrej pracy. Niech w Twoim życiu będą tylko życzliwi ludzie i wiarygodni przyjaciele.

Nikt nam nie uwierzy, że jesteś już babcią i obchodzisz taką rocznicę! To normalna randka, jagodowa, ale jest w tym lekki smutek, ponieważ niewiele osób wierzy we wszystkie twoje rocznice. Musimy dowiedzieć się, dlaczego dodałeś swój wiek do paszportu!

Cześć! Gratulacje! Uwielbiam wybierać dla Ciebie prezenty. Mam nadzieję, że tym razem nie przegrałem i udało mi się Was zaskoczyć. Świetnie wyglądasz dzisiaj, po prostu nie możesz oderwać wzroku, szykowny strój. Życzę Ci tego, o czym marzą i pragną wszyscy ludzie na świecie, czyli bycia zdrowym człowiekiem. Kiedy jest zdrowie, możesz zdobyć więcej niż jeden szczyt. Chciałbym, żeby dokładnie tak się stało w twoim życiu.

Życie nie zawsze układa się tak, jak chcesz, nie zawsze układa się zgodnie z planem… Z całego serca życzymy Ci siły do ​​przezwyciężania przeciwności losu. ścieżka życia. Życzymy czystej, dziecinnie przejrzystej radości i bezchmurnego szczęścia rodzinnego. Z całego serca gratulujemy Ci czterdziestej piątej rocznicy!

Ten wiek mądrości ma znaczenie, ponieważ masz go już pod dostatkiem. Życzymy Ci uczciwego życia, aby los się do Ciebie uśmiechnął. Życzymy Ci dużo ekwiwalentów gotówki. Z miłości, z radości, ze szczęścia, dźwięcznych piosenek do śpiewania od rana do wieczora.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, wesołych wakacji, szczęśliwej rocznicy, ponieważ dzisiaj nie są zwyczajne urodziny, dzisiaj kończysz czterdzieści pięć lat. I niech ci, którzy mówią, że to starość się zadławią, bo po prostu zazdroszczą ci piękna i mądrości. Gratulacje!

Drogi przyjacielu, właśnie ukończyłeś dzisiaj 45 lat. Z całego serca przyjmij moje szczere gratulacje i najlepsze życzenia. Życzę Ci, abyś rozkwitła piękną różą, abyś swoim pięknem i urokiem zawsze cieszyła otaczających Cię ludzi. Nigdy nie trać serca, nigdy nie trać serca. Niech twoje życie będzie pełne, jasne, wesołe, niech spełnią się wszystkie twoje ukochane marzenia. Dobre zdrowie, spokojne niebo nad głową, sukces we wszystkich przedsięwzięciach. Niech każdy zwykły dzień zamieni się w święto, niech szczęście będzie Twoim wiernym towarzyszem. ©

Chcę Ci życzyć wytrwałości w realizacji najbardziej desperackich pomysłów. Niech wczorajsze najdziksze marzenia staną się rzeczywistością dnia dzisiejszego!

Serdeczne gratulacje z okazji 45. urodzin kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, ciotki, żony, siostry

Wszystkiego najlepszego dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, matki, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żona, siostra

Chcę utrzymać tę równowagę, tę równowagę, nie tylko w wieku 45 lat, ale także 85. Niech nic w życiu nie będzie ani za mało, ani za dużo. Wszystkiego najlepszego!< /p>

Czterdzieści pięć kobiet jest jak jagody. Ale jagody są inne – kwaśna żurawina, kłujący agrest lub duży arbuz (również uważany za jagodę). Jesteś naszą dojrzałą, pachnącą wiśnią, delikatną i pożądaną na zewnątrz, ale z silnym charakterem w środku. Pozostań zawsze taką miłą kobietą, ale nie daj się obrażać!

Masz zadanie: baw się dobrze i idź na spacer. Happy Anniversary 45 Gratulujemy! Niech kręci się w głowie Od prezentów, komplementów, Przed nami jeszcze tak wiele najbardziej pamiętnych chwil. Ile ważniejszych rzeczy do zrobienia! Czterdzieści pięć to początek życia, gdzie marzenie nie jest granicą!

Dzisiaj masz wspaniałe wakacje – swoją rocznicę! A nasz zespół chce Wam pogratulować i życzyć ciekawego życia, pełnego dobrych wydarzeń, stabilnej pracy. Zarobki, które wystarczyłyby na wszystkie Twoje zachcianki.Zdrowie, które nigdy Cię nie zawiedzie. A co najważniejsze, dobrzy ludzie są w pobliżu!

Czterdzieści pięć! Nie pamiętajmy przysłowia. Nie jesteś jagodą, nie kwiatem, ale po prostu spektakularną kobietą, która zna swoją wartość. A wulgarne epitety zostawmy botanikom. Szczęśliwej rocznicy, przyjacielu. Wypijmy za Ciebie!

Bardzo miło nam dzisiaj pogratulować wspaniałej randki! W końcu pracujemy z Tobą od dawna i znamy Cię jako piękną, inteligentną i rzeczową kobietę. Pragniemy życzyć, aby każdy dzień rozpoczynał się promiennym uśmiechem. Abyś czuł się komfortowo i swobodnie w pracy. Niech czekają na Was nowe zwycięstwa, inspiracje i satysfakcja z własnych działań. I na pewno Ci pomożemy!

Szczęśliwej rocznicy i życzę, aby całe życie było jak pyszny tort urodzinowy. Upiecz sam, wyrabiaj ciasto z miłości i czułości, ubijaj krem ​​​​z kreatywnych pomysłów i pielęgnowanych marzeń, udekoruj uśmiechem i pozytywnymi emocjami. A co najważniejsze, zapal na nim świece wiary, nadziei i optymizmu. Smak smacznego!

Z poważaniem, z głębi serca życzę zdrowia i wielu, wielu lat. Życzę Ci dużo radości, powodzenia i jak najwięcej niesamowitych chwil w życiu. Niech twoja rocznica rozkwitnie wszystkimi kolorami tęczy i niech czterdzieści pięć lat nie będzie granicą tego, co zostało osiągnięte.Powodzenia!!

Czego potrzebuje kobieta? Miłość, piękno, prestiż, sukces i silny mężczyzna są w pobliżu! Więc niech to wszystko będzie twoje! Wszystkiego najlepszego!

Drogi kolego! Szczęśliwej rocznicy! Życzę ci prostego szczęścia we wszystkim: pracy, życiu osobistym, hobby. Niech przez życie kroczy z tobą wierny człowiek, któremu we wszystkim możesz zaufać. Niech praca nie będzie ciężarem. Relacje z zespołem będą ciepłe i solidarne. Niech pensja cię uszczęśliwi. Przyjaciele oddają się uwadze i opiece. I stajesz się skrzydlaty i piękny!

Zapamiętaj zawsze jedną dobrą frazę – wszystko jest w Twoich rękach. Tworzysz własne życie, co oznacza, że ​​nawet w wieku czterdziestu pięciu lat musisz traktować z duszą. Tak, to tylko liczba, ale jaki numer? Przed tobą życie, w którym będziesz już zupełnie inną osobą, która nie popełnia już obraźliwych błędów młodości, nie nadepnie na te same prowizje i nie obraża się drobiazgami. Stałeś się mądrzejszy i mądrzejszy, bo masz takie doświadczenie życiowe i wiedzę. Czas zrobić to, czego chcemy. Zapisz się na kursy, o których marzyłeś od dawna. Taniec, sport? Nie widzę problemu, możesz robić co chcesz. Twoje przyszłe życie to nowy etap, do którego należy podchodzić z odpowiedzialnością i gotowością.

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej pani! To nieprawda, że ​​w jednej kobiecie nie da się połączyć takich cech jak pasja, uroda, inteligencja i gospodarność. Wszystko to znalazłem w tobie. Jesteś moją doskonałością. Jesteś królową moich marzeń, moim marzeniem, ideałem kobiety.

Szczęśliwej rocznicy! 45 to tylko liczba, wciąż jesteś tą samą młodą i psotną dziewczyną, co 20 lat temu. Życzymy, aby zdrowie nie zawiodło, aby oczy płonęły radością, a każdego roku żyjesz tylko podkreślając Twoje kobiece piękno i urok.

Chcę pogratulować ci rocznicy i życzę, abyś zawsze była tak piękna i czarująca jak dzisiaj. Pragnę też każdego ranka witać Cię z uśmiechem i kroczyć przez życie z podniesioną głową, głośno stukając wdzięcznymi spinkami do włosów, trzymając za ramię wspaniałego mężczyznę, dla którego tylko Ty będziesz istnieć w tym życiu! Kocham cię, szczęście i dobrobyt!

Wszystkiego najlepszego, niesamowita gospodyni, troskliwa kobieta i namiętna kochanka! Gratuluję i życzę najsłodszego życia. Abyś dostał wszystko, czego chcesz. Aby twoja dusza zawsze śpiewała, a twoje serce płonęło płomieniem miłości. Niech ten ogień nie zostanie ugaszony przez żadne rzeki życia i burze, niech nie zalewają go łzy.

Gratuluję Ci 45. urodzin iz głębi serca życzę Ci owocowo-jagodowego nastroju, promiennego uśmiechu i wewnętrznej energii, która jest w pełnym rozkwicie.Niech zawsze będzie inspiracja do kreatywnych lotów, niech zawsze będzie szczęście i powodzenia w drodze do snu!

Życzę Wam dużo śmiechu i ogromnej ilości pozytywnych emocji z okazji Waszej rocznicy. Pamiętaj, 45 to granica, po której życie może świecić zupełnie nowymi kolorami. Szczęście dla ciebie, kochanie, wszystkiego najlepszego!

Mademoiselle! Moje gratulacje z okazji twoich urodzin! Życzę morza jasnych kwiatów i prezentów, słońca na niebie, gwiazdy przewodniej i wiernego człowieka w pobliżu!

Gratuluję Ci odważnych 45. urodzin i życzę Ci w tym dniu oczywiście niekończącego się szczęścia w życiu i niewątpliwego zdrowia. Niech każdy dzień przynosi sukces i szczęście, ciekawe pomysły i radosne chwile, życzliwe uśmiechy i ciepłe spotkania.

Moje gratulacje są poświęcone pięknu i duchowej reakcji dzisiejszej urodzinowej dziewczyny. Niech fiołki spokoju zakwitną w Twojej przytulnej duszy, a miłe oczy lśnią cichą radością.

Życzę Ci ciągle na nowo osiągać swoje cele i różne wyżyny w życiu. Gratulujemy promiennego święta, jasnej rocznicy. Niech czterdziesta piąta rocznica będzie bezchmurna i przyniesie tylko najprzyjemniejsze emocje i najsłodsze życzenia od przyjaciół, kolegów i krewnych. Jeszcze raz gratulujemy czterdziestych piątych urodzin, kochana, szczęśliwej rocznicy!

Masz dziś czterdzieści pięć lat, co oznacza, że ​​jesteś 45 razy ładniejszy i mądrzejszy niż w dniu urodzenia. Życzymy ci, kochana urodzinowa dziewczyno, abyś nadal zwiększał w sobie wszystkie najlepsze cechy.Z przyjemnością obejrzymy ten wspaniały proces!

Szczęśliwej rocznicy, jesteś naszą jagodą, niech słodycz dojrzałej jagody będzie smakiem Twojego życia, spełnij swoje marzenia, bądź zdrowy, bądź szczęśliwy, bądź rozsądny i piękny, bądź pełen miłości!

Życzę Ci szczęścia, spokoju i ciepła! Niech szczęście towarzyszy, zawsze poczucie humoru! I bez względu na to, co dzieje się w życiu – zachowasz mądre słowa: Kiedy kobieta się śmieje, to znaczy, że kobieta żyje!

Nie tak dawno byłeś tak mały, że mógłbyś zmieścić się w ramionach rodziców. Potem chodziłeś do przedszkola, do szkoły, do pracy. A teraz mają 45 lat. Tak, czas leci szybciej niż byśmy chcieli. Ale tym razem nie musisz się martwić. W końcu całe twoje życie to wakacje! wakacje, o których wielu może tylko pomarzyć! Masz wszystko, czego potrzebujesz. Masz w życiu najważniejsze rzeczy – rodzinę i dzieci! Żyj dla nich, żyj dla nich, żyj z nimi. I niech dokładnie za 55 lat, kiedy będziemy obchodzić twoje stulecie, twoje wnuki, prawnuki i prawnuki będą na świętach!

Życzę Ci płonąć jak gwiazda i co roku robi się coraz jaśniej, aby ciepłe i jasne promienie wystarczyły wszystkim Twoim bliskim, których chciałbyś ogrzać i chronić.

Droga mamusiu! Chcę podnieść szklankę do twoich rąk. Ile razy mnie podnosili, kiedy ja jeszcze nie mogłem chodzić… I ile razy wyciągałeś do mnie pomocną dłoń, kiedy jako dorosły się myliłem. Te ręce myły się i gładziły, gotowały różne smakołyki i przynosiły lekarstwa do zaognionych ust. A jakim lekarstwem jest chłodna ręka matki na płonącym czole chorego dziecka! Piję do twoich delikatnych i wszechmocnych rąk, mamo! Niech nigdy się nie zmęczą i nigdy się nie zestarzeją!

Mówią, że optymistyczne panie nie dostają lat z wiekiem, wracają. Takie kobiety żyją tak, jak się czują, a to sprawia, że ​​tak trudno jest określić ich prawdziwy wiek. Jesteś jedną z tych niesamowitych pań i życzymy, abyś nie liczyła swoich lat, ale liczyła te sukcesy, radosne chwile i wydarzenia, które wypełniają Twoje życie prawdziwym kobiecym szczęściem. Miłość i dobrobyt!

Wcale się nie zmieniłaś, a także jesteś piękna, spieszymy z gratulacjami na tej wspaniałej randce 45! 45 lat to wiek nadchodzącego lata, dojrzałych jagód i już wielu owoców. Więc idź przez życie ścieżkami usianymi kwiatami i zieloną trawą. Niech twoje zdrowie bije chłodną wiosną, a miłość gotuje się we krwi jak rozgrzana do czerwoności lawa. Niech każdego ranka towarzyszyć będzie śpiew ptaków, a popołudniami zachwycają kolorowe motyle.Życzymy, aby wszystkie gwiazdy spełniały swoje najbardziej upragnione pragnienia, ale ty z kolei nie tracisz dawnego uścisku, aby odpowiednio rozwiązać wszystkie problemy. Niech na ścieżkach życia znajdą się przyjemniejsze znaleziska, aby mężczyźni nie przestali Cię podziwiać, a zazdrosne kobiety brały przykład. Niech ponure chmury nie przesłaniają twoich jasnych i szczęśliwych dni i aby żadne przeszkody nie stanęły na przeszkodzie. Życzymy powodzenia, szczęścia i miłości.

Szczęśliwej rocznicy! Niech ta piękna randka będzie dla Ciebie początkiem nowego ciekawego życia, niech będzie wypełniona przyjemnymi wydarzeniami i szczęśliwymi chwilami w gronie najbliższych.

Szanowni Państwo (imię). Życzę Ci zajęcia aktywnej pozycji we wszystkich sferach życia, ale jednocześnie pozostania prawdziwą kobietą, która potrafi subtelnie czuć i wczuwać się, wspierać i dbać o to, co jest Ci drogie i kochane.

< /div>

W te cudowne urodziny życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich pragnień. Co jest ważne dla kobiety? Oczywiście miłość najbliższych i najdroższych ludzi, osobisty dobrobyt i sukces. Życzymy, żebyś zawsze to wszystko miał! Żyj i ciesz się każdym jasnym dniem, zauważaj tylko piękne i szczęśliwe chwile na tym świecie! Doceniamy Cię i bardzo Cię kochamy! Pozostań tak miły i responsywny, jak teraz!