Życzenia urodzinowe 5 lat

Zebraliśmy dla Was mnóstwo najpiękniejszych życzeń urodzinowych dla dziecka od 5 lat, dziewczynki, chłopca do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Miła dziewczyna! W Twoje urodziny życzymy Ci wszystkiego najlepszego i przytulamy z głębi serca. Bądź mądrym, pięknym dzieckiem, proszę rodziców i dziadków. Jesteś bardzo dobrą, wesołą dziewczynką, sprawiasz miłość i radość wszystkim, którzy są w pobliżu. Niech otaczają Cię tylko życzliwi, rozumiejący ludzie, którzy pomogą Ci ujawnić swoje talenty i oświetlić Twoje życie jasnym światłem!

Wszystkiego najlepszego z okazji 5 urodzin cudownego dziecka! Życzę, aby twoja dzika fantazja malowała świat we wszystkich opalizujących odcieniach. Aby Twoja chwytliwa pamięć zaskakiwała i zachwycała. Śmiej się, baw się, baw się, baw się i bądź pozytywnie nastawiony!

Nasz synek jest dziś starszy o rok. Masz już 5 lat, a to poważna rocznica. Życzę ci dobrego zdrowia, bo nie ma nic ważniejszego niż to. Musisz dorastać jako zdrowy chłopiec, aby twoi rodzice nie denerwowali się i nie martwili. Zawsze powinieneś ich zadowolić, ponieważ bardzo cię kochają. Kiedy się urodziłeś, tego dnia nie było nikogo szczęśliwszego od nich. Jak długo czekały na Twoje narodziny, jak marzyły o tym, jak będą się z Tobą bawić, spacerować i kupować wiele nowych zabawek. A teraz nie wiedzą, gdzie schować wszystkie twoje zabawki.Życzę ciekawych i fajnych wakacji. Dziś zebrali się tu twoi przyjaciele, nasze dziecko! Baw się z nimi, dziel się zabawkami, bo nie możesz bawić się sam. Życzę Ci dorastania w przepięknej atmosferze radości i szczęścia.

Masz dzisiaj dokładnie pięć lat. To taki ciekawy i pamiętny wiek, kiedy pojawia się duże grono najlepszych przyjaciół, własne towarzystwo i wspólne zainteresowania. Życzymy, abyś cieszył mamę i tatę swoim doskonałym zdrowiem, ciekawością, apetytem, ​​dobrym nastrojem i radosnym śmiechem.

Och, sorbet mojej duszy! Słodki dla moich uszu są szczęśliwe, wzbierające strumienie Twojego śmiechu, cyprysy rozkwitają w moim sercu, gdy moje spojrzenie rozkoszuje się Twoją twarzą, delikatną jak płatki brzoskwini. O turecki zachwyt moich myśli!

Wszystkiego najlepszego, nasz drogi chłopcze! Uśmiechnij się, bo patrzą na nas wszystkie promienie słoneczne, całe niebo, gromada gwiazd i prawdziwi przyjaciele! Życzę Ci samych uśmiechów, niech wszystkie dary światów spadną Ci do stóp, a Ty poczujesz się w tym dniu jak zwycięzca! Łap szczęście i nigdy nie wypuszczaj go z rąk, odważnie stawiaj czoła porażkom i nie zamykaj przed nimi drzwi, bo nawet szczęście nie może wejść w zamknięte drzwi.Zadbaj o siebie kochanie i swoich rodziców, bo jesteś naszym przyszłym obrońcą! Pisz swój los tylko czystymi intencjami i myślami, nie obrażaj się i wybaczaj zniewagi i błędy swoim przyjaciołom, wyrośnij na prawdziwego mężczyznę! Ceń braterstwo przyjaciół, spójrz na świat, wybieraj proste drogi, a anioły uratują cię od upadków i niepowodzeń! I niech odwaga i dobroć, godność i honor współistnieją w twoim przeznaczeniu!

Wspaniałe dziecko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę zimowych bajek, wiosennych kwiatów, jasnych dni lata w jagodach i owocach, jesiennych spacerów, zabawy z przyjaciółmi, dobrych opowieści i dobrych cudów. Rozwijaj się i odkrywaj swoje talenty.

Jesteś pięknym i młodzieńczym kwiatem o aksamitnych płatkach. Jesteś podziwiany przez wielu i równie wielu jest gotowych zrywać, aby cieszyć się swoim krótkotrwałym pięknem we własnych rękach. Nie dopuść do tego. Wybierz tę, której spodoba się Twój zapach, a nie jasne i kolorowe liście, elastyczny pączek. Tylko ten, który zadba o Twoją glebę, stałe podlewanie, to Twój ogrodnik. Cała reszta to miłośnicy zielników. W twoje urodziny życzę, abyś rozkwitł i pachniał w rękach kochającej osoby.

Słoneczko, życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, powodzenia, prawdziwych przyjaciół, wielu prezentów i miłych niespodzianek. Niech spełnią się wszystkie Twoje pragnienia i marzenia. Idź pewnie przez życie, osiągaj swoje cele, ciesz się każdą chwilą!

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym: słońce świeci jasno na głowie; marzenia się spełniają; świat, aby otworzyć szeroko swoje możliwości. Bądź najszczęśliwszym dzieckiem na świecie, z błyskotliwą wyobraźnią, wspaniałymi planami, prawdziwymi przyjaciółmi. Niech upominki zostaną wręczone, otrzymamy cenne gratulacje, powiedziano główne słowa. Zdrowie, przygoda, podróże, powodzenia!

Wszystkiego najlepszego z okazji 5 urodzin, kochanie! Niech zabawne bajki i dobre bajki przeniosą Cię w krainę marzeń, niech dobrzy przyjaciele i ekscytujące spacery sprawią, że każdy dzień będzie interesujący i pełen wrażeń. Chcę być złotym dzieckiem dla moich rodziców i po prostu szczęśliwą osobą na tej planecie.

Dzisiaj narodziła się bogini. Bogini szczęścia i piękna. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Ucieleśnienia wszystkich cenionych marzeń.

Kochanie! Stałeś się o rok starszy, a teraz masz już pięć lat! Jakże szybko minął czas, bo niedawno leżałeś w wózku i uśmiechałeś się do nas bezzębnymi ustami! Ale dzisiaj już pewnie montujesz projektanta, sam myjesz zęby i idziesz do przedszkola! Cóż mogę powiedzieć, za rok idziesz do szkoły! Co za zwrot akcji! Nagle! Gratulujemy Ci urodzin i życzymy, aby Twoje aspiracje osiągnęły wysoki poziom i zadowoliły nas wszystkich swoimi wynikami! Spokojne niebo nad głową, słodkie sny, ekscytujące gry, silna i niezawodna przyjaźń oraz niekończąca się miłość rodzicielska! I niech otaczają Cię tylko życzliwi ludzie, zarówno w przedszkolu, jak iw szkole, iw życiu! Życzymy Wam łatwego pokonywania życiowych przeszkód, rozwiązywania problemów szkolnych i znajdowania wspólnego języka z rówieśnikami! Obyś miał szczęście w życiu i nic nie przeszkadzało ci w szczęściu!

Wszystkiego najlepszego! Życzę krajowi „Dzieciństwa” obdarowywania: radością, szczęściem, przygodą, magią, pozytywnymi emocjami, wesołymi przyjaciółmi, prezentami, podróżami, zdrowiem, wiarą w cuda. Niech spełnią się wszystkie życzenia i spełnią się marzenia! Bądź dumą swoich rodziców i przykładem dla swoich rówieśników.

Wszystkiego najlepszego z okazji piątych urodzin, nasze jasne słońce! Twoje urodziny są tak delikatne i piękne, że życzymy Ci poczuć radość rodziców i cieszyć się prezentami i życzeniami! Kochamy Cię szaleńczo i życzymy, abyś zawsze cieszył nas dobrym zdrowiem, wspaniałym apetytem, ​​wspaniałym nastrojem i promiennym uśmiechem! Niech wzrasta twoje pragnienie poznawania otaczającego cię świata, niech spełnią się twoje nadzieje! Niech anioł stróż przeleci nad twoją głową i ostrożnie zachowa twoje zdrowie! Niech chmury przelecą obok Ciebie, a tęcza oświetli Twoją ścieżkę życia! Życzymy Ci, abyś dorastał jako posłuszne dziecko i nie roztapiał swoich rodziców, bo w Tobie widzą sens swojego życia! Niech miłość rodzicielska chroni cię przed burzami i złymi warunkami pogodowymi w każdej sekundzie twojego życia! Niech twoje dzieciństwo będzie szczęśliwe, a twoje życie udane i jasne!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. Masz 5 lat, to jest czas, kiedy fajnie i fajnie jest się bawić, gdy słońce się do Ciebie uśmiecha. Życzę, abyście byli posłuszni starszym i nie znali strachu w swoich odkryciach, życzę, aby przygody w Waszym życiu się nie kończyły, aby Wasza ścieżka zawsze była oświetlana światłem radości i powodzenia.

Dzisiaj nasz chłopiec będzie obchodził swój pierwszy poważny Jubileusz. Nasza droga, masz już 5 lat, a to już dość poważny wiek. Chcę Ci pogratulować tego ważnego wydarzenia w Twoim życiu, nasz drogi chłopcze. Pamiętam, jak 5 lat temu Twoi rodzice byli szczęśliwi, że urodził się ich syn. Pamiętam, jak zadzwonili do wszystkich i powiedzieli, że szczęście zapukało do ich drzwi.A teraz to szczęście już dyktuje swoje własne zasady w domu z mocą i siłą. Życzę Ci zdrowia, szczęścia i radości, nasz mały urodzinowy chłopczyk. Chcę, aby każdy Twój dzień był jasny, interesujący i beztroski. I ogólnie, niech całe dzieciństwo będzie szczęśliwe i beztroskie. Życzę, żebyś nigdy nie płakał, nie smucił się i nie chorował, bo jesteś z nami wspaniałym chłopcem. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, niech Twoi rodzice coraz częściej zachwycają Cię nowymi zabawkami i prezentami.

Nasz mały chłopiec rośnie tak szybko, że nie możemy za nim nadążyć. Wydawałoby się, że urodziłeś się dopiero wczoraj, a potem świętowaliśmy Twoje pierwsze urodziny. A dzisiaj masz już 5 lat. To twoja pierwsza poważna rocznica, więc dzisiaj tak wiele osób zgromadziło się na twojej uroczystości. Życzę Tobie, nasz urodzinowy chłopcze, wszystkiego najlepszego i pozytywnego. Twoi rodzice robią wszystko, abyś dorastał w atmosferze radości i szczęścia, abyś nigdy nie chorował, nie czuł się smutny ani o coś nie martwił. Wszyscy chcemy widzieć Cię zawsze jako szczęśliwego chłopca. A za kilka lat zachwycisz nas swoimi sukcesami nie tylko na studiach, ale także w sporcie. Dorastasz jako wszechstronny chłopiec, który interesuje się wszystkim, co dzieje się na świecie. A dzisiaj opowiadasz nam tak interesujące fakty, że jesteśmy po prostu zaskoczeni, skąd to wszystko wiesz.

Nie potrzebuję więcej – tak długo, jak zawsze będziesz przy mnie! Wszystkiego najlepszego, mój drogi i drogi chłopcze! Niech marzenia się spełniają, decyzje przychodzą łatwo, a anioł stróż przytuli się do twoich ramion, stając się strażnikiem losu! Rośnij, walcz, śnij, moja droga, bądź prawdziwym obrońcą swoich bliskich, napełnij życie swojej rodziny radością! I niech żadne przeszkody nie rosną na Twojej drodze, a jeśli tak się stanie, będą małym wybojem, który możesz łatwo przeskoczyć i przejść do nowych zwycięstw i osiągnięć! A my pomożemy Ci z naszą miłością i troską o Ciebie. Bądź wytrwały w swoich pragnieniach, niech będą jasne i spełnią się szybko i łatwo.Bądź wojownikiem w życiu, a życie z pewnością przyniesie ci małe i duże zwycięstwa!

Nasza dziewczyno, rośniesz tak szybko, że nie możemy za tobą nadążyć. Chcemy przedłużyć Twoje dzieciństwo, bo wiemy, jak trudne życie czeka Cię w przyszłości. Ale jednocześnie będzie to bardzo ciekawe życie, wypełnione jasnymi chwilami i radosnymi wydarzeniami. W szkole poznasz nowych przyjaciół, spędzisz z nimi dużo czasu. Chcę, żebyś zawsze mógł nawiązywać przyjaźnie, móc komunikować się z ludźmi, aby nauczyciele zawsze Cię chwalili, abyś nigdy nie martwił się ocenami. Za 2 lata pójdziesz do szkoły, ale chcemy, abyś wiedział, że oceny nie są najważniejsze. Gratuluję ci urodzin. Dziś masz już 5 lat, a to pierwsza poważna rocznica. Gratuluję i chcę, żebyś zawsze był zdrowy, abyś nigdy nie czuł się smutny ani zdenerwowany. Twoje oczy powinny zawsze świecić szczęściem.

Piękne gratulacje z okazji urodzin dziecka w wieku 5 lat, chłopca, dziewczynki, z całego serca

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, od 5 lat, z głębi serca

W tym dniu obudzisz się bardzo wcześnie, po cichu wejdziesz na palcach do kuchni i westchniesz, gdy znajdziesz na stole ogromny, bajecznie piękny tort. Stań obok i uśmiechnij się, patrząc na Ciebie Bezchmurne szczęście.Wszystkiego najlepszego księżniczko!

Wszystkiego najlepszego, mały bohaterze dnia! Pięć lat! Gratulujemy Ci pierwszego ważnego wydarzenia w Twoim życiu, w uroczystej randce, w Twoje piąte urodziny! Już dawno wyszedłeś z dzieciństwa, więc przyjmij gratulacje jak dorosły! Czas na usamodzielnienie się w niektórych sprawach! Ale bez wsparcia i porad rodziców oczywiście nadal nie możesz tego zrobić! Życzymy Ci odkrywania świata i dzięki nauczycielom i rodzicom zdobycia własnego bagażu życiowego! Za rok pójdziesz do szkoły, a to bardzo ważny krok w życiu! Więc w ciągu roku musisz dużo się nauczyć, a nie siedzieć bezczynnie! Przed Tobą fascynująca podróż zwana „życiem”! Powodzenia, młody przyjacielu! Nie potykaj się na początku swojej podróży i we wszystkim znajdź pozytywne aspekty i pozwól miłości rodzicielskiej wskazać ci właściwą drogę do szczęścia!

Droga Księżniczko! Dzisiaj skończyłaś pięć lat – to Twoja pierwsza rocznica i życzę, aby nowy rok Twojego życia był wypełniony tylko radością, zabawą i szczęściem. Niech przeciwności ominą próg twojego domu, a pokój i światło zawsze zapanują w twojej duszy. Pozostań taki sam kędzierzawy, zabawny i czarujący, ponieważ twoje urocze dołeczki i piegi doprowadzają wszystkich do szaleństwa. Niech Twoje piękno kwitnie i pachnie coraz bardziej z każdym rokiem, a Twoje serce staje się coraz milsze i śmielsze. Jesteś najlepszą i najbardziej niesamowitą dziewczyną na całym świecie. Wiedz, że takie dzieci są zawsze chronione przez Anioła Stróża i daj im swoją miłość.Kochaj swoich rodziców, raduj się każdym nowym dniem i jasnym promieniem w swoim oknie. Jesteś najsłodszą i najpiękniejszą księżniczką, szczęście i zdrowie dla ciebie kochanie!

Wszystkiego najlepszego dla uroczego dziecka z okazji 5 urodzin! Życzymy wielu wesołych przyjaciół, nowych zabawek i powodów do śmiechu. Niech każdy dzień przynosi niesamowite odkrycia, nowe doświadczenia i wielką miłość do wiedzy. Zdrowie, radość i wspaniałe prezenty!

Małemu chłopcu życzymy na urodziny: zdrowego dorastania, przyszłego pomocnika mamy i taty! Niech zawsze będzie nad tobą anioł stróż, oświetlający twoją ścieżkę błogosławionym światłem, chroniący przed życiowymi burzami i przeciwnościami losu. Niech Twój jasny śmiech wlatuje każdego ranka do naszego domu, wnosząc ciepło i szczęście do naszego życia! Idź śmiało przez życie, idź krok po kroku i poznawaj ścieżki życia, dokonuj odkryć, podróżuj i rozwijaj się jako odważny i zdeterminowany człowiek. Chciałabym wierzyć, że nigdy nie zapomnisz, kto dał Ci tę radość życia i poznanie świata. Nasza miłość zawsze będzie Cię chronić. W końcu miłość rodziców jest najcenniejszą rzeczą, jaką ma każde dziecko i niech ta miłość trzyma Cię w każdej minucie.Niech świeże powietrze świata unosi się nad Twoim łóżkiem i nigdy nie zakłóca Twojego anielskiego snu, a będziemy Cię kochać i dbać o Ciebie pod spokojnym i miłym niebem! Życzymy wielu prezentów, zabawy i radości w tym dniu! Niech Twoje marzenia się spełnią!

Drogi urodzinowy człowieku i bohater dzisiejszej uroczystości! Wszystkiego najlepszego, piąty rok życia, wesołych wakacji! Życzymy Wam tego uroczystego dnia z wielką przyjemnością i radością, w gronie rodziców i przyjaciół! Życzymy Ci, abyś otrzymał prezent swoich marzeń na urodziny i stał się najszczęśliwszym pięciolatkiem na Ziemi! Obyś zawsze był otoczony troską i zrozumieniem rodziców! Życzymy, abyś zawsze czuł miłość swojej rodziny i zawsze miał wystarczająco dużo uwagi i ciepła! Życzymy Ci, abyś nie zmieniał swojego psotnego nastroju i wesołego charakteru, aby pomógł Ci stać się szczęśliwym człowiekiem w życiu! Obyś był zainteresowany tym wielostronnym światem, obyś cieszył się odkrywaniem jego aspektów i uczeniem się nowych rzeczy! Niech Twoje oczy napełnią się radością z każdej chwili Twojego życia!

Moje ukochane słońce, nadchodzi twoje magiczne święto, twoje urodziny. Niech poranek zacznie się od przyjaznego promienia słońca na twojej poduszce, kontynuuj w miłej bajce z morzem jasnych prezentów i zabawnych gości. Zdmuchniesz kolorowe świeczki na wielkim torcie do głośnych krakersów. A ten bajeczny dzień zakończy się słodkim snem.Szczęście dla ciebie, moja radość!

Słoneczko, wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, radości, uśmiechów, dobrych i prawdziwych przyjaciół, słońca, ciepła, wielu, wielu prezentów. Rozwijaj się, ucz się dobrze, osiągaj swoje cele. Niech wszystkie Twoje życzenia spełnią się w ten świąteczny dzień!

Wszystkiego najlepszego, cudowny dzieciaku. Życzę Ci życia w jasnych kolorach i radosnych emocjach, w cudownych chwilach i wesołych pomysłach. Niech słońce zawsze świeci na Twojej ścieżce, obyś spotykał tylko życzliwych ludzi, niech Twoje serce każdego dnia będzie wypełnione miłością i szczęściem.

Wszystkiego najlepszego z okazji 5 urodzin pięknego dziecka. Słońce świeci jasno, wielka radość, życzę szczęśliwej rodziny, radosnych emocji, wesołych przejażdżek, emocjonujących podróży, ciekawej zabawy, cudownych dni, magicznych chwil, dobrych kreskówek i wspaniałych przyjaciół.

Dzisiaj są Twoje piąte urodziny i naprawdę chcemy Ci pogratulować tego ważnego dnia w Twoim życiu! Zawsze pozostań tym samym wesołym, psotnym i zabawnym chłopcem. Wszyscy bardzo Cię kochamy i chcemy, aby w Twoim życiu wszystko było dobre i doskonałe. Bądź przykładem dla innych i najlepszym dzieckiem dla swoich rodziców, oni bardzo Cię kochają i liczą na Twoje dalsze sukcesy i osiągnięcia. Jesteś prawdziwym mężczyzną i obrońcą naszej rodziny, więc zawsze bądź silny, wesoły i zdrowy – to bardzo ważne dla prawdziwego bohatera. Pamiętaj, że jesteś naszym promieniem światła i szczęścia, a my chcemy, żeby z Tobą wszystko było w porządku i doskonałe.Znowu szczęśliwych wakacji, nasz drogi chłopcze!

Nasza droga dziewczyno! Gratulujemy Ci pierwszej rocznicy i życzymy, aby Twój nowy rok życia był wspaniały i niezapomniany. Niech każdy nowy dzień dostarczy Ci garści pozytywnych emocji, żywych wrażeń i pozytywnych chwil. Doceniaj każdą minutę i nie zapomnij podziękować rodzicom za urodzenie Cię i zamieszkanie w ich przytulnym domu. Jesteś najlepszą i najbardziej niesamowitą dziewczyną na całym świecie. Niech szczęście, sukces i szczęście zawsze Cię prześladowają, a w Twojej głowie królują tylko pozytywne i życzliwe myśli. Uszczęśliw nas swoim uroczym uśmiechem i nieskończoną miłością, bo to najlepsze chwile naszego życia. Bardzo się cieszymy, że mamy Ciebie i chcemy, abyś rósł zdrowo, silnie i silnie. Niech Bóg chroni cię na twojej drodze i nie daje ci okazji do popełnienia błędu. Bądź szczęśliwa, piękna i kochana, nasza droga dziewczyno!

Gratulacje, cud! Masz dzisiaj 5 lat. To wspaniały wiek i okazja do zabawnych sztuczek i ciekawych prac rzemieślniczych, do ekscytujących pomysłów i niegrzecznych przedsięwzięć, do wspaniałych spacerów, na pyszną herbatę i słodkie bułeczki. Życzę dźwięcznego śmiechu, jasnego słońca, dobrego nastroju i dobrego zdrowia.

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Życzymy mu prawdziwych przyjaciół, mocnej ręki, hojnej duszy i wielkiego czystego serca! Ojciec i matka.

Szczerze gratuluję tej słodkiej i miłej dziewczynie! Wszystkiego najlepszego kochanie! Ilość waszych zasług i cnót jest niezliczona, dlatego pragnę nadal być najbardziej aktywną i optymistyczną dziewczyną w szkole. Jesteś naprawdę mądrą dziewczyną, która szybko osiąga swoje cele. Marzenie, bo to cudowne, tylko wyobrażając sobie cudowną przyszłość, możesz spełnić swoje pragnienia. Jasne i błyskotliwe jest zawsze w Twoim stylu, ponieważ wszyscy znamy Twój wspaniały pozytyw i nastawienie. Tylko z taką siłą woli, jak możesz poradzić sobie z każdym problemem i znaleźć odpowiedź na każde pytanie w życiu. Nigdy nie zapominaj o swoich rodzicach, a także o dziadkach, którzy zawsze trzymają za Ciebie pięści i wspierają Cię. Szczerze cieszymy się z twoich zwycięstw, zawsze bądź godnym konkurentem dla innych. Moja droga dziewczyno, bardzo cię kocham i uwielbiam.

Spotkaliśmy cię pięć lat temu, kochanie! Pięć lat temu obdarzyłeś naszą rodzinę promiennym uśmiechem! A dziś nie jesteś już mały, jesteś już całkowicie niezależnym małym człowiekiem! Twoje piąte urodziny zapowiadają wiele ekscytujących wydarzeń w Twoim życiu! Przed wejściem do szkoły czekają na Ciebie zajęcia przygotowawcze, nowi przyjaciele, dziewczyny, nowa wiedza i hobby! Każdego roku trochę się starzejesz, a twoje życie się zmienia! Wkrótce skończysz przedszkole i zostaniesz uczniem w szkole! Ale jest jeszcze za wcześnie, aby o tym myśleć, kiedy czekają na Ciebie zabawki i prezenty! Dzisiaj są twoje urodziny i chcemy, abyś się nimi cieszył! Życzymy, abyście cieszyli się wakacjami, byli zadowoleni z prezentów, a ciasto na wakacjach było najsmaczniejszym ciastem na świecie! Niech w twojej duszy będą wakacje, kochanie!

W kraju z dala od zła i żalu, gdzie żyje tylko dobro i szczęście, raz urodziła się dziewczynka. Piękno nie do opisania. Wszyscy po prostu nie widzieli wystarczająco dużo. Tak więc dzisiaj ta dziewczyna obchodzi swoje urodziny. Urodziny w tym kraju to dzień, w którym wszystko – wszystkie pragnienia się spełniają, po prostu trzeba w to szczerze wierzyć. Powiem ci sekret, ta dziewczyna, o której mówię, dobrze znam! W końcu to ty! Jesteś tym małym szczęściem, które dzisiaj obchodzi swoje magiczne urodziny! Jesteś cudem, na który po prostu nie możesz patrzeć bez uśmiechu! W twoje urodziny życzę ci szczerej radości i dobrej zabawy.W końcu nie ma w życiu nic lepszego niż jednokrotne przypomnienie sobie wspomnień z dzieciństwa! Wszystkiego najlepszego księżniczko!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i cudownego dziecka. Szczerze życzę radości i radości w życiu, jasnej drogi i powodzenia, niesamowitych sukcesów i błyskotliwych osiągnięć, wielkiej wiedzy i ciekawych odkryć, wesołych przyjaciół i kochających rodziców.

Wszystkiego najlepszego! Dziś nie jesteś takim dzieckiem jak wczoraj, bo dziś kończysz lata. To bardzo piękny i ważny wiek, niech ten rok przyniesie Ci wiele radości, nowych i ciekawych rzeczy i oczywiście zabawnych gier. Wesołych świąt.

Więc jesteś starszy. Nauczyłeś się dogadać z ludźmi i uśmiechać się w obliczu kłopotów. Zasługujesz na szczęście i chcemy go dla Ciebie.

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, od 5 lat

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, od 5 lat, z głębi serca

Dzisiaj jest jednym z najlepszych dni w roku, ponieważ dzisiaj są Twoje urodziny! Niech rok Twojego życia w piątą rocznicę będzie najjaśniejszym i najbardziej pamiętnym ze wszystkich. Mamy nadzieję, że spełnią się wszystkie Twoje marzenia, a słońce zawsze oświetli Twoją drogę. Jesteś naszym najlepszym, najsilniejszym i najsilniejszym człowiekiem, a my zawsze wesprzemy Cię we wszystkich Twoich dążeniach i przedsięwzięciach. Urodziny to najradośniejsze i najsłodsze święto wszystkich rok, tak jak powinno, świętuj go i baw się dobrze.

Dzisiaj gratulujemy najbardziej ukochanej, miłej i czułej dziewczynie z okazji jej urodzin. Niech zawsze będzie lekko i pięknie w Twoim pokoju, jak w domu Barbie, bo Ty jesteś dla nas prawdziwą lalką. Życzymy długiego i szczęśliwego życia pełnego ekscytujących przygód i dobrych przyjaciół.

Niech radość, szczęście i szczęście będą Twoimi wiernymi towarzyszami. Niech miłość zawsze cię otacza.Obyś tylko marzył o dobrych opowieściach.

Bądź jasny jak słońce, szybki jak wiatr, delikatny jak woda, delikatny jak chmura! Niech tęcza zabłyśnie na twoją cześć i śpiewają setki cykad, abyś zrozumiał, jak piękny i doskonały jest otaczający cię świat! Bądź szczęśliwy, mądry i na zawsze kochany! Nigdy nie rozpaczaj i pamiętaj, że najlepsze dopiero nadejdzie!

Nasz kochany maluch! Serdecznie gratuluję piątej rocznicy i życzę wiele dobrego i życzliwego. Po pierwsze, zawsze bądź piękna, łagodna i słodka, niech Pan chroni cię pod swoim silnym i potężnym skrzydłem i niech aniołowie chronią cię swoim światłem. Jesteś bardzo bystrą, miłą i hojną dziewczyną, która zawsze jest gotowa do pomocy i wsparcia. Więc nie trać tych cech charakteru, ponieważ czynią cię prawdziwą Damą i szlachetną dziewczyną. Niech słońce zawsze świeci nad twoją głową, a chmury rozchodzą się na boki, gdy idziesz ulicą. Zawsze pozostań ten sam wesoły i żwawy śmiech! Pamiętaj, że radość i śmiech zawsze ozdabiają twoją twarz i sprawiają, że jest zarumieniona i piękniejsza. Zawsze będziesz dla nas najlepszą i najbardziej uroczą dziewczyną, która zachwyci nas swoim uśmiechem i głosem. Bądź szczęśliwa, nasza mała księżniczko, i niech nasza miłość i troska zawsze cię chronią! Bardzo cię kochamy.

Najlepszy, najmądrzejszy chłopak, drogi wszystkiego najlepszego! Masz błyszczeć jak słońce nad ziemią, chroniąc nas przed piorunami i burzami, kocham cię! Życzę wam jasnych dni losu, dobrych przyjaciół, wiernych, oddanych wam! Sięgnij na wyżyny orła i pozostań ziemską odważną osobą, spotkaj szczęście pełne zatok i nie rozpłyń się, ale kąp się w dobrobycie i pomyślności! Zdobywaj wyżyny życia bez strat i rozczarowań, śmiało wchodź do drzwi otwartych dla dobra i nie zamykaj się w skorupie, bo świat jest pełen kolorów! Żyjemy tylko raz na tym świecie i tylko raz czujemy ziemię, a Twoje życie pędzi w promieniach otwartych oczu, śmiało pokonuj wrogów i zaprzyjaźnij się! Odważ się i bądź naszym obrońcą! Niech chmury nigdy nie ukrywają blasku twoich zwycięstw, uczynią cię odważną i odważną osobą!

Gratulacje, radość z okazji Twoich 5 urodzin. Życzę Wam zabawnych wyliczanek na pysznych słodyczach, szybkiego doganiania dobrych przyjaciół, wspaniałych bajek na łamach fascynujących książek i w Waszym kolorowym życiu.

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej dziewczynki. Jesteś moim psotnym i niespokojnym słońcem, moją błyszczącą gwiazdą. Twój czarujący uśmiech oświeca otaczających Cię szczerym światłem i życzliwością. Życzę tylko oddanych towarzyszy, wysokich ocen w szkole i wybitnych osiągnięć w sporcie.

Najjaśniejszym dniem w moim życiu były twoje urodziny. Cieszyłam się z Twoich pierwszych kroków, Twoich pierwszych słów, zwłaszcza gdy do mnie zadzwoniłaś, iskierki szczęścia w Twoich oczach wciąż znaczą dla mnie więcej niż cokolwiek na świecie, śmieję się z Tobą i jest mi smutno, gdy Ty jesteś smutny. Gratulacje, kawałek mojego serca!

Mały kwiatek z chabrowymi oczami, Twoje wesołe loki sprawiają, że zakochujesz się od pierwszego wejrzenia. Niech więc twoje urodziny przyniosą ci tyle radości i szczęścia, abyś miał wystarczająco dużo do podzielenia się z całym światem i nadal miał wiele do zrobienia. Niech twoje małe rączki w tym dniu będą zajęte tylko prezentami, a policzki płoną pocałunkami.

Wszyscy zebraliśmy się tu dzisiaj, aby pogratulować naszej ukochanej, wesołej i wesołej dziewczynce z okazji jej pierwszej rocznicy. Pięć lat to najbardziej wyczekiwana, okrągła data. Pragniemy ją uczcić w towarzystwie najlepszych przyjaciół, otrzymać wiele, wiele miłych prezentów i niespodziewanych niespodzianek.

Nasz mały bohater dnia, dzisiaj otrzymasz wiele gratulacji. Jesteś najbardziej przyjaznym, słodkim i inteligentnym chłopcem.Życzymy, abyś nigdy nie płakał, słuchał opinii rodziców, przyjaźnił się z dobrymi facetami i zawsze otrzymywał od rodziców i wychowawców godne nagrody za swoje wysiłki.

Lśniąca dziewczyna, która wie, jak sprawić radość innym, zawsze się uśmiecha. Dziewczyna, która nigdy nie nudzi się sama ze sobą i która wie, jak być duszą każdej firmy, świętuje dziś urodziny.

Drogie dziecko! Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci być zdrowym i silnym jak tata, pięknym jak mama i miłym jak babcia! Życzymy Ci kupowania bardzo pięknych i ciekawych zabawek, takich, które lubisz! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia! Dorośnij szybko i stań się prawdziwą osobą, aby wszyscy twoi krewni byli z ciebie dumni!

Słodkie dziecko! Dziś obchodzimy Twoją piątą rocznicę i życzymy, aby początek Twojego życia cieszył Cię coraz bardziej każdego dnia! Niech świat zwróci się do ciebie jako jasna strona świata i da ci wspaniałe możliwości i perspektywy, aby stać się szczęśliwą osobą! Wszystkiego najlepszego, urodzinowy chłopcze! Na torcie upieczonym na cześć Twoich wakacji jest pięć świec! Pierwszy to śmiech i radość! Drugi to powodzenia i powodzenia w twoich staraniach! Trzeci to sukces i szacunek wśród przyjaciół! Czwarta to miłość rodziców! Po piąte – spełnienie pragnień i pierwsze kroki w kierunku samodzielnego życia! Gratulacje! Życzymy, aby wszystkie świeczki na torcie urodzinowym dawały Ci pewność, że wszystko będzie z Tobą w porządku! Pozwól rodzicom wesprzeć Cię w nowym roku życia i pomóż opanować niewydeptaną ścieżkę! Życzymy, abyście niczego się nie bali i próbami i błędami sami kroczyli drogą życia!

Dziś świętujemy naszą piątą rocznicę z całą rodziną i życzymy Wam, naszemu maleństwu, dobrego zdrowia i uśmiechniętego nastroju! Życzymy Ci, aby promienie życzliwości słońca codziennie świeciły przez Twoje okno! Życzymy Ci, aby całe niebo gwiazd oświetlało Twoją życiową ścieżkę i przyniosło Ci szczęście! Niech twoi rodzice na początku twojego życia nauczą cię rozumieć, co jest „dobre”, a co „złe”! Życzymy, abyś wkrótce nauczył się odróżniać dobro od zła i nie znać zdrady i bólu w swoim życiu! Niech droga twojego przeznaczenia rozpościera się przed tobą jak białe prześcieradło bez szarych plam! Oby w twoim życiu nie było miejsca na rozstania i rozczarowania! Życzymy, abyś żył jak w bajce, łatwo i prosto! I obyś był otoczony dobrem ze wszystkich aspektów życia

Urodzinowy chłopiec! Gratulacje z okazji pierwszej rocznicy! Masz dzisiaj 5 lat! Niech więc dadzą ci pięć razy więcej prezentów, a twoje dzisiejsze urodziny będą pięć razy bardziej zabawne i interesujące, niż się spodziewałeś. I niech wszystkie Twoje życzenia spełnią się pięć razy szybciej!

Pięć lat i dużo życia przed nami, kochanie! Gratulujemy Ci pierwszej rocznicy życia i życzymy, abyś szedł pewnie i łatwo dzięki wsparciu rodziców! Życzymy uśmiechu i radości rodzinie nowymi osiągnięciami i przedsięwzięciami! Niech nic Cię nie denerwuje w tym wieku, a także w przyszłości! Życie jest piękne i niech wszystkie przygotowane dla Ciebie prezenty i niespodzianki spadają na Ciebie jak spadająca gwiazda! Życzymy beztroskiego dzieciństwa, burzliwej młodości i wiecznej młodości! Niech miłość najbliższych sprawi, że Twoje dzieciństwo będzie niezapomniane, a miłość i ciepło rodzicielskich serc dadzą Ci szczęśliwe wspomnienia magicznych lat! Niech ponure myśli nie odwiedzają twojej jasnej głowy, a wszystkie złe rzeczy po prostu przemijają! Chcemy być z Ciebie dumni i wspierać Cię we wszystkich Twoich pragnieniach! Bądź mądry, nasz ulubiony urodzinowy chłopczyk!

Wszystkiego najlepszego piękne dziecko. Masz 5 lat, a przed Tobą jeszcze wiele zwycięstw, zabawne karuzele, zamiecie śnieżne i słoneczne letnie dni czekają na Ciebie. Życzę wam, jak w dobrej bajce, pięknych cudów i magicznych przedmiotów, ciekawych hobby i szczęśliwych dni.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i słodkiej dziewczyny! Życzę, abyś urósł i stał się ładniejszy w zawrotnym tempie! Być mądrym, a nawet mądrym, szczupłym i wysportowanym, pracowitym, bardzo miłym dla ludzi wokół ciebie! Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia, uśmiech częściej rozświetla ładną buzię, radość przychodzi niespodziewanie i na długo! Dobrzy i wierni przyjaciele dla ciebie, miłość od krewnych, szacunek w szkole! Powodzenia w nauce i innych zajęciach, dobrego apetytu i słodkiego snu! Bądź kochany i szczęśliwy!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 5 lat, chłopca, dziewczynki

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, od 5 lat, z głębi serca

Dzisiaj to długo oczekiwany dzień 5 urodzin naszej małej dziewczynki. Serdecznie gratulujemy ci urodzin i życzymy pogodnego wiatru i łatwego losu w życiu, który zachwyci Cię jasnymi wydarzeniami i chwilami. Niech Twoje urodziny przeminą z hukiem, a otrzymasz długo oczekiwane prezenty. Mamy nadzieję, że wyrośniesz z nami na prawdziwą mądrą dziewczynę, piękność i dobrego faceta. Rozbłyśnij promieniami słońca i rozświetl wszystko wokół swoim uśmiechem. Jesteś naszym najwspanialszym i najpiękniejszym dzieckiem, które potrafi rozweselić w kilka minut i rozweselić duszę w kilka sekund. Jesteśmy wdzięczni Panu za to, kim jesteś i chcemy, abyś zawsze był z nami. Kochanie bądź szczęśliwą, zdrową i szlachetną dziewczyną – to bardzo ważne dla każdej osoby. Kochamy Cię i doceniamy Twoje sukcesy i osiągnięcia.

Moja droga, słodka, delikatna, bystra! Gratuluję i chcę powiedzieć, że jesteś niesamowicie szczęśliwą osobą. Natura hojnie obdarzyła cię nie tylko pięknem i inteligencją, ale także umiejętnością rządzenia nimi. Wiatr uwielbia bawić się twoimi włosami, ponieważ są mu posłuszne. Ptaki z nieba patrzą na ciebie z zazdrością: w końcu nawet na ziemi jesteś w stanie zainspirować każdego, kto cię zna. Widząc cię słońce natychmiast wychodzi zza chmur, bo chce być takie jak ty i starać się jak najszybciej zobaczyć obiekt swojej adoracji. I wszystkie kwiaty świata więdną obok ciebie, ponieważ tylko ocieniają piękno, a ty jesteś samym pięknem. Wszystkiego najlepszego!

Ponka, trzy psotne kaczątka, rój zabawnych pszczół, stado rajskich ptaków i oczywiście Pszczółka Maja wkradnie się do domu mojej małej dziewczynki! Wszyscy rzucili się o tej godzinie, aby pogratulować nam tego dnia – nasza kochana córka urodziła się 5 lat temu! Pragniemy życzyć naszej córce – najsprytniejszej, najzwinniejszej, najgłośniejszej i najlepszej, żeby była jak bryza, łatwo latała po świecie, wnosiła ciepło do naszego domu! Wszystkiego najlepszego, króliczku!

Gratulacje kochanie, masz dzisiaj 5 lat. Chodzisz i bawisz się sam, oglądasz ciekawe bajki i czytasz dobre bajki. Życzę miłego spędzenia czasu z rodziną i dobrymi przyjaciółmi, aktywnych gier i zabaw, ekscytujących gier i przygód, pysznych słodyczy i ulubionych płatków śniadaniowych na lunch.

Wszystkiego najlepszego z okazji 5 urodzin, cudowne dziecko. W Twoich pięknych 5 latach szczerze życzę Ci, aby zęby nie bolały od słodyczy, aby w Twojej głowie zawsze było wiele wspaniałych i zabawnych pomysłów, aby Twój każdy dzień przynosił Ci zabawne gry i ekscytujące zajęcia, aby Twoje życie było zawsze szczęśliwe i dzieciństwo — beztroskie.

Dzisiaj jesteś o rok starszy. To wyjątkowe, niesamowite i bardzo ważne wydarzenie w Twoim życiu i tego chcę Ci pogratulować. Czeka na Ciebie wiele cudów, nowych odkryć i jasnych dni. Właśnie rozpoczynasz swoją wielką podróż do krainy nieznanego i tajemniczego. Nie zgub się w tym! Życzę Ci, aby wszystko zawsze się dla Ciebie układało i aby Twoja podróż dawała Ci wiele niesamowitych i dobrych rzeczy.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i słodkiej dziewczyny. Życzę słońca, szczęśliwego uśmiechu i radosnych oczu, wesołych wakacji i jasnych kolorów życia, ciekawych hobby i cudownych chwil, dobrego nastroju i dobrych bajkowych opowieści.

Gratulujemy wesołych, jasnych, słodkich i radosnych wakacji, wszystkiego najlepszego! Życzymy, aby w tym dniu słońce uśmiechało się tylko do Ciebie, aby Twój dom był pełen przyjaciół, prezentów i niespodzianek. Niech twoje marzenie wkrótce się spełni!

W twoje urodziny synu, zabawni goście zapukają do drzwi – okrągła chwalebna Smeshariki z pełną mocą przyniesie tort, dobry Kot Leopold podaruje samochód, dzielny fidget Piotruś Pan przyniesie ducha wolności i buntu, a także

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym, abyś miał wystarczająco dużo czasu na wszystko: na naukę i dobre oceny, na zabawne wakacje i na szczere rozmowy z mamą i tatą. Zawsze wiedz, że twoi rodzice marzą o tym, abyś była najszczęśliwszą dziewczyną i starają się spełnić wszystkie twoje marzenia. Bądź dla nich dobrą córką i przyjacielem. Nie choruj i nie zniechęcaj się, uśmiechaj się i odkrywaj ten piękny świat!

Wszystkiego najlepszego dla niesamowitego dziecka! Życzymy wielkiej miłości do wiedzy i nowych odkryć. Zabawni przyjaciele, zabawne historie, ciekawe wydarzenia i dużo radości. Zdrowie, szczęście i świetny nastrój!

Słodkie dziecko! Gratuluję ci urodzin! Życzę dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkim, nowych hobby i dobrej zabawy, a także dużo uśmiechów, delikatnych słów i uścisków.

Jesteś dla nas najlepszym dzieckiem na świecie. Najbardziej inteligentny i przystojny.W twoje urodziny szczerze życzymy, abyś zawsze był zdrowym dzieckiem, szczęściem i sukcesem w całym swoim bardzo długim i pięknym życiu. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Szczęśliwych walentynek, kochanie. Dziś stałaś się o rok starsza, co oznacza, że ​​jesteś piękniejsza, mądrzejsza i szczęśliwsza niż wcześniej. Życzymy Ci, abyś zawsze dążył do sukcesu, szedł w górę i nie zapominał o swoich rodzicach, ponieważ bardzo Cię kochają i zawsze będą Cię chronić przed zmartwieniami. Całuj mamusię i tatusia każdego dnia, życząc im wszystkiego dobrego, bo dali ci życie i dali słońce nad twoją głową. Słońce, pozostań zawsze taka sama przewiewna, lekka i piękna. Niech ciepłe promienie słońca ogrzeją Twoje słodkie policzki, wiatr łaskocze Twoje nadgarstki, a pachnące fale miłości na zawsze zagoszczą w Twoim dobrym i hojnym sercu. Dorastaj i ucz się dla radości mamy i taty, babci i dziadka, bo bardzo cię kochają i zawsze będą podziwiać twoje osiągnięcia i sukcesy. Bądź szczęśliwa, piękna i najbardziej ukochana, wszystkiego najlepszego, kochanie!

Dobrze, że żyjesz na świecie, mój przyjacielu, mój kochany i kochany chłopcze! Na naszych oczach z małego chłopca zamieniasz się w prawdziwego mężczyznę, odważnego i odważnego, życzliwego i odważnego, który potrafi chronić swoją rodzinę i bronić się. Więcej odwagi, odwagi i siły dla Ciebie, co z pewnością będzie heroiczne. Jesteśmy bardzo dumni z Waszych sukcesów i osiągnięć. Jesteś najpiękniejszym, najszczęśliwszym i najlepszym chłopcem na Ziemi. Nigdy nie zostawiaj rodziny i przyjaciół bez opieki, zawsze będą w stanie pomóc w trudnych chwilach i wesprzeć Cię miłym słowem. Zawsze powinieneś mieć uśmiech na twarzy i promienne światło, które przyciągnie uwagę najlepszych ludzi. Silna przyjaźń z innymi, absolutne wzajemne zrozumienie i wsparcie! Bądź szczęśliwy, nasza droga!

Niech tęcza zawsze świeci na Twojej ścieżce, a życie będzie dobre i kolorowe. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, drogie dziecko, niech słońce migocze w oknie i cieszy Cię każdym promieniem światła. Jesteś najlepszym chłopcem na Ziemi i bardzo się cieszymy, że zaprosiłeś nas do świętowania Twoich urodzin w gronie najbliższych i najdroższych. Chcemy, abyś był zawsze zdrowy, kochał, odnosił sukcesy i nowe osiągnięcia. Zostań zawsze z nami i zachwyć nas swoim miłym śmiechem, zarozumiałym śmiechem i czułym uśmiechem. Naprawdę Cię doceniamy i cenimy. Niech każda chwila Twojego życia będzie interesująca, nieoczekiwana i przyjemna. Kolejne prezenty dla Ciebie, różne smakołyki, słodycze, niespodziewane niespodzianki i zabawa, kochani.Szczęśliwego Dnia Jamu!

Gratulacje dla naszej słodkiej, uroczej i tak wspaniałej urodzinowej dziewczynki w jej piąte urodziny. Życzymy, aby dobra wróżka w jednej chwili spełniła wszystkie Twoje niebieskie marzenia i najbardziej ukochane pragnienia. Niech prawdziwy Carlson przyjdzie tego dnia do twojego domu i przyniesie ze sobą mnóstwo balonów, torbę słodyczy i największego misia.

Nasza ulubiona dziewczyna! Dzisiaj są Twoje urodziny, co oznacza, że ​​wszystkie słodycze, zabawki, balony należą tylko do Ciebie. Zaskakująco szybko się rozwijasz, dojrzewasz, zdobywasz nową wiedzę na bieżąco. Życzymy, abyś na zawsze pozostała taką słodką, dociekliwą, pracowitą dziewczyną, która zawsze podoba się rodzicom i wie, jak osiągnąć swoje cele.

W ten piękny dzień urodził się cudowny chłopiec, któremu tak bardzo serdecznie gratulujemy z okazji jego urodzin! Bądź tak silna, silna i piękna jak dzisiaj. Niech radość i miłość zawsze będą na Twojej drodze, a przeciwności Cię otaczają. Bądź prawdziwym bohaterem i dorastaj do radości mamy i taty, ponieważ bardzo cię kochają i zawsze martwią się o twoje zdrowie. Życzymy Ci heroicznej miłości, prawdziwej przyjaźni, a także ucieleśnienia wszystkich Twoich pragnień. W swoje urodziny możesz złożyć dowolne życzenie, a na pewno się spełni. Pamiętaj tylko, aby czasami włożyć w to trochę wysiłku. Niech wszystko będzie z tobą w porządku i cudownie, a miłość i zrozumienie zawsze królują w twoim sercu.Szczęście dla Ciebie, nasz drogi i ukochany chłopcze!

Cóż za cud, gdy jedynaczka, ukochana córka, jest nie tylko dobra, ale także pracowita, mądra ponad swoje lata i każdy dzień przynosi rodzicom tylko radość! Nasza córka jest radością rodziny, a w twoje urodziny, gratulując ci, chcemy jeszcze raz powiedzieć, jak wdzięczni niebu za to, że nam cię obdarzył! Życzymy Ci dużo słońca w życiu i miłości, miłości i bycia kochanym zawsze, w każdej chwili!

Są takie bajeczne dni, kiedy wszystko się spełnia. Na stole są prezenty i słodycze, aw kuchni unoszą się zachęcające zapachy. Patrzysz w lustro iz radością i zaskoczeniem znajdujesz w nim małą księżniczkę. Uśmiechasz się i krążysz po pokoju. Niech uczucie tego święta nigdy Cię nie opuści.

Wszystkiego najlepszego, droga dziewczyno! Obyś miał wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia małej księżniczki. Teraz świetnie się bawicie – magiczne dzieciństwo, niech będzie niezapomniane, beztroskie i pełne wspaniałych wydarzeń. Zawsze pamiętaj, że mama i tata robią wszystko, aby cię uszczęśliwić. Niech mamusia będzie twoją najlepszą przyjaciółką, a tata prawdziwym obrońcą – a wtedy odniesiesz sukces!

Chciałabym pogratulować prawdziwej urodzie, mądrej dziewczynie i grzecznej dziewczynce w jej urodziny! Tak, dokładnie ty. Jesteś prawdziwą małą księżniczką, która zawsze zachwyci nas swoim dobrym nastrojem, dobrymi wiadomościami i właściwymi uczynkami. Życzymy Ci kwitnienia i dorastania, pozostając jednocześnie uroczą, kędzierzawą i życzliwą. Wiedz, że jesteś naprawdę dobrym człowiekiem i życzymy dalszych sukcesów w nauce i przyjaźni, która prawdopodobnie żyje w Twoim sercu. Niech miłość was chroni, a łaska i pokój zawsze panują w waszej duszy. Staraj się zawsze być w formie i nadążać za modą, ponieważ jesteś prawdziwą pięknością i wszyscy chłopcy powinni być tylko u twoich stóp. Nasze kochane dziecko, ciesz się życiem, daj wszystkim jasny uśmiech i zawsze pozostań sobą. Jesteś najpiękniejszą, najdelikatniejszą i najmilszą dziewczyną na świecie! Wszystkiego najlepszego, niedz.

Cenny diament, wiosenna jaskółka, jasne słońce, radość mamy i ojca! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Moja dziewczyno, przyjmij najszczersze i najgorętsze życzenia w tym wyjątkowym dniu. Niech w Twojej duszy zapanuje dobroć, oczy błyszczą radością, a świat wypełnią niezapomniane wrażenia i przygody.