Życzenia urodzinowe 50 lat

Zebraliśmy dla Ciebie wiele wzruszających gratulacji SMS z okazji twoich 50. urodzin w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Niech twoja rodzina będzie twoim wsparciem w każdej trudnej sytuacji życiowej, a ty będziesz ich niezaprzeczalnym autorytetem i przewodnikiem. Wszystkiego najlepszego.

Niech dzisiaj o pięćdziesiątej Wszyscy gratulują, sąsiadom, rodzinie, kolegom i przyjaciołom! Każdy życzy szczęścia, a także zdrowia, długiego życia, Bóg ci pomoże!

50 lat to kamień milowy, ale także nowy początek! Życzę Ci otwarcia drugiego wiatru na realizację planów, pomysłów i marzeń!

Jesteś dziś urodzinową dziewczyną, gratulujemy i życzymy tylko najlepszych emocji, szczęścia i zdrowia. Niech promień dobroci, szczęścia i szczęścia zawsze będzie z Tobą i pomoże rozwiązać wszystkie życiowe problemy!

Kiedy kobieta ma wszystko: prawdziwych przyjaciół, ukochaną rodzinę, płonące oczy, trudno sobie życzyć czegoś innego. Życzę, abyś wniósł swoje piękno do tego świata, aby zawsze był uśmiech na Twojej twarzy.

Wszystko, co dobre w życiu, niech się stanie w te urodziny. Niech szczęście i niesamowite szczęście otaczają Cię wszędzie, a uśmiechy z każdego zakątka rozświetlą i nadadzą szykownego nastroju.

Wszystkiego najlepszego! Życzę, abyś był zawsze na topie, by oświecać wszystkich swoją nieziemską urodą i życzliwością. Niech życie podoba się i oddaję prezentom każdego roku.

Dziękujemy za nasze dzieci, za pełen szacunku stosunek do nich, za uwagę, miłość, uczucie i troskę! Jesteś najlepszym ojcem!

W pięćdziesiątą rocznicę życzę Ci pięćdziesięciokrotnego wzrostu zdrowia i dobrobytu, sukcesu i radości, życzliwości i szczęścia!

Pogratuluję Ci pięknej randki i życzę wszystkiego, czego potrzebuje piękna kobieta. Przyjmuj prezenty i komplementy, ciesz się chwilą!

Gratulujemy 50. urodzin i życzę, aby młodość żyła w duszy, a jasna miłość w sercu. Niech ta data będzie wiekiem pewności siebie, siły, inspiracji, spokoju, radości i harmonii.

Niech dzień Twojej pięćdziesiątej rocznicy spotka Cię pięknym świtem, śpiewem ptaków, tysiącem komplementów, gratulacji i prezentów!

Gratulujemy wspaniałej randki, 50. rocznicy. Życzę, aby Twoje piękno nadal cieszyło bliskich Ci ludzi. Chcę, żebyś zawsze się uśmiechał i był naprawdę szczęśliwy!

Niech twoja ścieżka będzie czysta, jasna i równa, niech spotykają się na niej tylko szczerzy i dobrzy ludzie. I obyś zawsze był w idealnym porządku. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Niech twoje dobre samopoczucie zawsze będzie doskonałe ku radości i zazdrości innych, niech podstępna pani Fortuna rzuci intratne kontrakty, niech szczęście i szczęście zawsze Ci towarzyszą.

Życzę Ci zdrowia, odwagi, siły w Twoje urodziny! Niech w duszy zapanuje spokój, ciepło i szczęście.

Zawsze zachowuj się. I zawsze świetnie wyglądają. Bądź bohaterem, chroń kobiety i dotrzymuj obietnic.

50 lat to rozkwit życia! Życzymy szczęścia rodzinnego, zawrotnych sukcesów z przełożonymi, stabilnego kursu we wszystkich projektach biznesowych i preferencyjnego udanego zakupu!

Szczęśliwej rocznicy! Bądź szczęśliwy, zawsze wyjątkowy, pragniemy być kochani i kochani! Niech najpiękniejsze kwiaty zawsze kwitną na Twojej drodze, a gdziekolwiek pójdziesz, zawsze będzie święto!

Niech życie zadowoli Cię jasnymi, szczęśliwymi chwilami, a kłopoty ominą Cię. Niech ludzie wokół Ciebie doceniają Cię i szanują. Zawsze pozostań tą samą słodką, bystrą i cudowną osobą!

Piękne gratulacje z okazji 50. urodzin, z całego serca

Szczęśliwej 50. rocznicy

Wszystkiego najlepszego! Zdrowie, szczęście, morskie uśmiechy i miłość wielkości oceanu! A co najważniejsze, zawsze bądź piękna, mądra i czarująca!

W poczuciu głębokiego szacunku składamy uroczyste gratulacje w dniu szczęścia, w dniu Twoich urodzin, w dniu Twoich 50. urodzin. Życzymy bohaterowi dnia, aby żył kolejne 300 lat. Miłość, zrozumienie, optymizm.

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Bądź ptakiem, który potrafi śpiewać delikatne tryle swojemu ukochanemu mężczyźnie. Powodzenia!

Najpiękniejszej i najwspanialszej, najwspanialszej i najbardziej majestatycznej kobiecie 50-lecia gratuluję pompatycznie i uroczyście gratuluję! Hurra!

Niech masz prestiżowy samochód, ukochaną żonę i dzieci – duma! Niech dzisiejsze małe wakacje otworzą drzwi do wielkich dróg. Wszystkiego najlepszego.

Bez względu na to, jak banalne może to zabrzmieć, życzę Ci, abyś zawsze był kochany i oddawał swoje serce temu jednemu. Niech wszystko będzie tak, jak chcesz! Wszystkiego najlepszego.

Odkrywaj siebie na nowo, pielęgnuj siebie i dbaj o siebie, pozwól swoim bliskim wspierać Cię w tym, tak jak Ty ich wspierasz!

W wieku 20 lat człowiek kieruje się pragnieniem, w wieku 30 lat rozsądkiem, w wieku 40 lat rozsądkiem, w wieku 50 lat mądrością.Dziś gratulujemy mądrym, rozważnym i rozsądnym!

Gratuluję Ci urodzin, życzę dobrego, miłości i wspaniałego zdrowia, bo jak jest zdrowie, to wszystko będzie, życzę twórczych sukcesów i przyjemniejszych rzeczy w życiu .

Dzisiaj są urodziny tej, którą kocham najbardziej. Jeszcze więcej ulubionych prac i oper mydlanych! Bardziej słodki i gorzki.

Wszystkiego najlepszego. Pragniemy, aby złoty środek życia naznaczony był wspaniałymi wydarzeniami, pełnymi wspaniałych wrażeń i wypełnionym ciepłem drogich i bliskich ludzi!

Jasne, radosne pół wieku Miałeś szansę żyć. Zawsze starałeś się być prawdziwą osobą. Gratulacje z okazji rocznicy! Nie zgub się w zgiełku! Z głębi serca życzę, abyś był zawsze na szczycie!

Niech dziś i zawsze Twoje życie będzie piękne i wypełnione ciekawymi wydarzeniami. Życzymy, abyś cieszył się tym stanem, kąpiąc się w miłości i harmonii z innymi.

Wszystkiego najlepszego! Życzę powodzenia, bez wątpienia powodzenia i stalowego uścisku w biznesie. Życie bez żalu i urazy, Spokój, ciepło, komfort w domu. Niech gwiazda miłości płonie I zawsze twoi bliscy czekają!

Zawsze bądź na bieżąco! Niech w Twojej kieszeni znajdzie się magiczny klucz, który otworzy każde drzwi! Wszystkiego najlepszego.

Życzymy bohaterowi dnia, aby żył jeszcze 300 lat. By był zdrowy i wesoły, nie znał smutków i aby w setną rocznicę swojego istnienia nadal mógł do nas dzwonić.

Wszystkiego najlepszego dla pełnej wdzięku pani! Chcę mieć zawsze idealną figurę, promienny uśmiech, niezrównany manicure, piękny makijaż i szczęśliwy stan ducha!

W wieku pięćdziesięciu lat chciałbym życzyć Ci młodzieńczej duszy. Niech w ciele zapanuje lekkość. Niech twoje myśli będą lekkie. Niech trudności znikną, pozostawiając przyjemne zmartwienia. Gratulacje!

Masz dzisiaj 50 lat. Możesz powiedzieć „już spełnione” lub możesz powiedzieć „to dopiero się spełniło”. Jeśli masz tylko 50 lat, to wszystkie setki będą! Szczęśliwej rocznicy!

Zawsze miej poczucie humoru! Nigdy nie zwracaj uwagi na kłopoty, trudności i problemy życiowe! Uśmiechaj się częściej i zawsze patrz w przyszłość. Wszystkiego najlepszego.

Najlepsze życzenia urodzinowe od 50 lat, z głębi serca

Jasne gratulacje z okazji twoich 50. urodzin w prozie

Niech zdrowie, wigor i siła będą z Tobą przez wiele lat! Bądź zawsze taki, jak Cię zapamiętałem i nigdy się nie poddawaj!

Życzę Ci dzisiaj powitania gości, otrzymania wspaniałych prezentów oraz uprzejmych i szczerych gratulacji! Życzę ci iskrzącego szczęścia, pomyślności, szczerej miłości i spełnienia wszystkich pragnień!

W twoje pięćdziesiąte urodziny z całego serca życzę Ci radości i długowieczności, aby życie wydawało się rajem! Aby wszystkie twoje wysiłki zostały nagrodzone przez los, Aby wspomnienia rozkwitły, Aby żyć zawsze kochając!

Życzę Ci jasnych dni, wspaniałych przyjaciół, wielu kwiatów, prezentów I niech w taki dzień wszyscy Twoi bliscy będą blisko!

Wszystkiego najlepszego! Życzę szczęścia w Twoim domu, niech śmiech, radość i pomyślność nigdy go nie opuszczają. Powodzenia w karierze i realizacji sekretnych pragnień.

Życzymy rodzinie zrozumienia i dobrego samopoczucia, aby niezawodny tył w obliczu uroczej żony i zdrowych dzieci przyczynił się do zawrotnego postępu na polu zawodowym.

Żyłeś już pół wieku i widziałeś wiele niesamowitych rzeczy, które wydarzyły się wokół ciebie.Teraz czas na relaks i robienie na drutach ciepłych skarpetek dla wnuków! Szczęśliwej rocznicy!

Gratulujemy ważnej daty – Twojej rocznicy! Niestety nie stajemy się młodsi, ale w ogóle nie można tego powiedzieć! Życzę pięknego losu, doskonałego zdrowia i kobiecego szczęścia!

Wygląda na to, że przez całe życie żyliśmy ramię w ramię! Oboje nie jesteśmy już młodzi, a tego dnia, w twoje urodziny, chcę ci przekazać te słowa …

Niech zwycięstwa w życiu będą wielkie, siła potężna, a opanowanie i ciepłe serce będą częścią charakteru. Wszystkiego najlepszego!

Niech wsparcie krewnych, przyjaciół i krewnych czeka na Ciebie we wszystkich Twoich przedsięwzięciach! Wszystkiego najlepszego!

Z głębokim szacunkiem uroczyście pogratulujmy Ci dnia szczęścia, Twoich urodzin, Twoich 50. urodzin.

Poczuj się jak prawdziwa kobieta TYGRYS w swoje 50. urodziny: temperamentna, figlarna, pełna wdzięku, radosna, musująca, królewska, naturalna, jogurtowa!

W te urodziny życzę Wam więcej radości, miłości od bliskich i stabilności materialnej. Niech życie rozwija się dokładnie tak, jak chcesz.

W wieku 20 lat człowiek kieruje się pragnieniem, w wieku 30 lat rozsądkiem, w wieku 40 lat rozsądkiem, w wieku 50 lat mądrością.Dziś gratulujemy mądrym, rozważnym i rozsądnym!

Szczęśliwej rocznicy! Pozwól dzieciom zadowolić narodziny swoich dzieci, abyś mógł wejść w nową rolę dla siebie młodej, pięknej, zdrowej, luksusowej babci!

Taka wspaniała, miła kobieta nie może pozostać niezauważona, gdziekolwiek jest! Z całego serca życzę Wam wielkiego szczęścia, dobrego nastroju przy każdej pogodzie, silnej rodziny i niezawodnych przyjaciół!

Dzisiaj jest 50 i gratulacje. Chciałbym, aby rozkwit twoich lat trwał długo, niech lata mijają, pozostawiając zdrowie i miłość. Niech nad twoją głową będzie spokojne niebo, a w twojej duszy pocieszenie i spokój.

Szczęśliwej 50. rocznicy! Niech przytulne wieczory z rodziną staną się przyjemną tradycją, w której zatriumfuje wzajemna pomoc, radość, wsparcie i miłość!

Niech światło i pokój, spokój i harmonia, miłość i czułość przenikną Twoje przeznaczenie tysiącami cząsteczek, które zawsze starają się zebrać w jedną całość – Twoje osobiste szczęście! Szczęśliwej 50. rocznicy!

Oryginalne gratulacje z okazji urodzin 50 lat w prozie

Ciepłegratulacje z okazji urodzin 50 lat w prozie

Gratulacje z okazji 50. rocznicy! Życzę Ci życia przynajmniej tak długo w zdrowiu, szczęściu, miłości i dobrobycie! Beztroska i bezpieczna długowieczność!

< /div>

Chcę dalej dzielić się z Tobą każdą chwilą, nadążaj, jeśli tylko moje zdrowie nie zawiedzie i tego Ci szczerze życzę. Bądź wesoły w duchu, silny i silny, mój drogi człowieku!

Obyś zawsze miał wystarczająco dużo pieniędzy i siły do ​​realizacji swoich planów. Niech lata biegną wolniej, a młodość w duszy nie odchodzi ani na sekundę! Wszystkiego najlepszego!

Niech życie będzie długą podróżą pełną przygód i odkryć, każdy dzień obiecuje wakacje, a każdej nocy bajkę! Wszystkiego najlepszego!

Zawsze bądź dostojny i młody, kochany i piękny! Niech wszystko, czego potrzebujesz, niezbędne i drogie, będzie pod ręką! Wszystkiego najlepszego.

Szczęśliwej rocznicy w prozie droga kobieto! Proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje, pudełko czekoladek, upominek i oczywiście gorące życzenia! O czym marzysz? Niech wszystko się spełni!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety w średnim wieku! Życzę nieskazitelności, rozkoszy, perfekcji, wdzięku i wspaniałości we wszystkim!

Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci ciepła, piękna, pomyślności, doskonałego nastroju i wiecznej inspiracji! Niech Twoi koledzy Cię szanują, Twoi bliscy Cię uwielbiają, Twoi bliscy Cię inspirują!

Życzę ci urodzin, aby twoje życie przeszło bez kłopotów i bez smutku, aby przyjaciele się nie denerwowali, aby na twojej życiowej ścieżce kwitły tylko stokrotki.

Czas zawsze płynie do przodu. Nie da się go zatrzymać i nie da się go wyprzedzić. I nie trzeba tego robić, ponieważ czas płynie do przodu i dlatego żyjemy.

Wszystkiego najlepszego dla cudownej i słodkiej kobiety. Życzę ci dobrego i dobrego w życiu, wielkiego szczęścia i jasnych zwycięstw, szczerego szczęścia i prawdziwej miłości, szacunku w społeczeństwie i niegasnącego piękna.

Chcę jeszcze raz powiedzieć, że mój mąż jest najwspanialszym, najbardziej ukochanym mężczyzną na tym świecie. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego, kochanie!

Bądź dobry w tym, co robisz i zawsze bądź o krok do przodu! Osiągnij niewiarygodne wyżyny i bądź odważny! Wszystkiego najlepszego.

Życzę Ci, aby Twoja pamięć nigdy Cię nie zawiodła.I przypomniałeś sobie, kogo należy masować – dziewczynę, którą kochasz, a nie pomidory w sklepie spożywczym.

Niech Twoja praca sprawi Ci radość, Twój ulubiony Cię zaskoczy, a Twoi znajomi nie zapomną! Leć do snu z dobrze wycelowaną strzałą i nigdy nie oglądaj się za siebie. Wszystkiego najlepszego.

Pamiętaj, że Twój wiek tylko zwiększa Twoją atrakcyjność i mądrość! Wszystkiego najlepszego, piękna osoba!

Życzę Ci jeszcze co najmniej pół wieku szczęśliwego życia w pełnym zdrowiu, miłości i harmonii. Niech spełnią się Twoje najskrytsze i cenione marzenia, a Twoje życzenia spełnią się za jednym zamachem!

Wszystkiego najlepszego i życzę powodzenia i ciepłego słońca! Powodzenia w karierze i życiu rodzinnym, zdrowiu i urodzie! Niech wszystkie Twoje plany się spełnią!

Szczęśliwej 50. rocznicy! Niech kwiaty pachną dziś dla Ciebie, brzmią komplementy, spełniają się marzenia, wręczane są prezenty powitalne! Ogólnie niech wszystko będzie dla Ciebie dzisiaj!

Szczęśliwej rocznicy, chcę Ci pogratulować! Życzę niezmierzonego zdrowia, niesamowitego szczęścia, miłości i pomyślności w Waszą rocznicę!

Wszystkiego najlepszego z okazji pięćdziesiątych urodzin, cudownie, słodko, pięknie! Niech miłość bliskich i bliskich cieszy serce, rozgrzewa duszę przyjemnymi wspomnieniami, każdy dzień przynosi same dobre niespodzianki!

Niech zdrowie i atrakcyjność pozostaną Twoimi wiecznymi towarzyszami, a Twój portfel z każdym dniem będzie cięższy! Szczęśliwej rocznicy!

Bądź mądry, silny i odważny! Żyj do 100 lat i nigdy nie zestarzej się w duchu! Pamiętaj, że jesteśmy młodzi, dopóki w naszych sercach jest iskra! Wszystkiego najlepszego.

Dobre zdrowie! Jedz i pij do syta! Kochaj życie bez dni wolnych – i tysiąc procent rocznie!

Chcę, abyś przyjął życie takim, jakie jest, ale zawsze staraj się widzieć w nim więcej dobra!

Twój paszport mówi, że masz 50 lat, twoje ciało mówi, że masz 35 lat, a oczy szepczą mi, że masz 18… Wszystkiego najlepszego!

Wiedz, że nie tylko dzisiaj, ale zawsze, musisz wziąć wszystko z życia, nie oglądając się wstecz!

Nasi kochani i kochani! Gratulujemy Ci 60. urodzin i życzymy zdrowia, siły i szczęścia. Niech choroby ominą, serce zawsze śpiewa, a dusza pozostaje młoda i pogodna.

Wszystkiego najlepszego! Bądź adorowany, kochany, szczęśliwy i piękny. Niech wszystko będzie w porządku w pracy, a stabilność i wspaniałe uczucia czekają w Twoim życiu osobistym.