Życzenia urodzinowe 55 lat

Zebraliśmy dla ciebie wiele jasnych gratulacji z okazji twoich urodzin na rocznicę 55 lat własnymi słowami, do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Mój drogi przyjacielu, w zeszłym roku byłeś pewien, że nie będziesz świętować swoich pięćdziesięciu pięciu lat, ale kilka dni temu z jakiegoś powodu zmieniłeś zdanie. Nie wiem, z czym wiążą się te zmiany, ale bardzo się cieszę, że mimo wszystko zdecydowaliście się na małe wakacje. Masz dziś rocznicę, ale to nie ma na ciebie żadnego wpływu, ponieważ pięćdziesiąt pięć lat sprawia, że ​​wyglądasz tylko lepiej. Stałeś się jeszcze bardziej energiczną i towarzyską osobą, myśląc o tym, jak dalej się rozwijać. Jesteś bardzo pewną siebie osobą, która wie, jak obdarzyć tą pewność innym znajomym. Jestem wdzięczna losowi za takiego przyjaciela. Zapewniam, że zawsze będę tam i zawsze pomogę, jeśli będziesz potrzebować mojej pomocy. Wesołych świąt, przyjacielu, przyjacielu, bracie!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin! Cudowny czas, bo to lata bogatego doświadczenia i osiągniętych celów! Chciałbym życzyć Ci łatwego i naturalnego spojrzenia na swój wiek, ponieważ 55 lat to czas, w którym życie zaczyna wrzeć z nową energią, wzbogaconą doświadczeniami minionych lat!

55 to ważna data i z przyjemnością informujemy, że w tym dniu dostajesz dwie piątki od wszystkich wokół siebie i ogólnie od życia za sukces w pracy i tworzeniu rodziny. Mimo podeszłego wieku zachowałeś swoją atrakcyjność i młodość, co jest dla mężczyzny wielkim osiągnięciem.Życzymy Ci dalszego osiągania celów, realizacji planów i prowadzenia aktywnego trybu życia. Gratulacje!

Szczęśliwej rocznicy, życzę bezgranicznej miłości, harmonii! Niech szczęście towarzyszy Ci we wszystkich przedsięwzięciach, z uśmiechem przyjrzyj się wszystkim niespodziankom, jakie życie przedstawia. Bądź przykładem dla swoich dzieci i pozwól, aby każdy nowy dzień Cię zadowolił.

W swoje 55 urodziny możesz złożyć 55 życzeń, ale możesz to zrobić łatwiej i dopasować je do trzech banalnych rzeczy: szczęścia, zdrowia i dobrobytu materialnego. Szczęście to miłość, rodzina, wzajemne zrozumienie, ulubiona praca itp. Zdrowie to pogoda ducha, siła, energia, pragnienie i optymizm. Dobrobyt materialny jest wtedy, gdy w każdej minucie masz w kieszeni tyle pieniędzy, ile w danej chwili potrzebujesz. Życzę, aby te trzy życzenia spełniły się w 99 procentach. I niech pozostanie jeden procent, żeby mieć o czym marzyć. Szczęśliwej rocznicy!

Gratuluję rocznicy i szczęśliwych 55 lat, szczerze życzę życzliwości duszy i wrażliwości, przyjaznej rodziny i szacunku, szczęśliwych wakacji i radosnych dni, doskonałego sukcesu i dobrego zdrowia, powodzenia i blasku kocham drogich ludzi.

Z wielką przyjemnością gratuluję Ci 55. urodzin! To wielki wiek – piękno nie wyblakło, jest siła, szacunek zasłużony i cały ładunek doświadczeń życiowych. Życzę Wam wiosennego rozkwitu, letniego ciepła, jesiennej burzy kolorów i zimowej bajki.Niech nigdy w rodzinie ani w duszy nigdy nie będzie złej pogody, a te dwie piątki, niczym para łabędzi, przeniosą Cię przez niebo życia do szczęścia i dobrobytu.

Masz dzisiaj dwie piątki. I to nie tylko wiek, to kamień milowy, po którym będziesz mógł w pełni cieszyć się życiem. I wszyscy szczerze Ci tego życzymy.

Kochanie! Tak, już piąty rok przybył i zmienił Twój wiek, ale wcale nie poruszył Twojej urody i dodał tylko trochę uroku. Nie smuć się i nie smuć się, bo przed tobą jeszcze długie i szczęśliwe życie. Postaram się go uzupełnić i sprawić, by było wygodniejsze, abyś miał tylko przyjemność!

Wspaniała rocznica – 55 lat – Czas, kiedy nie ma barier w planach. Jest tylko doświadczenie, mądrość, urok, Względne wsparcie i życzenia od bliskich: Idź naprzód, godnie krocz, Otwieraj nowe strony. Dobre zdrowie, dodatkowo dobrobyt, Dobrobyt, ciepło, życzliwość, powodzenia.

Dwie piątki na torcie reprezentują dziś Twoją rocznicę! Gratulacje z głębi serca i uściski! Niech prawdziwe, kobiece szczęście zawsze będzie z tobą, niech przyniesie tylko radość i harmonię twojej czułej duszy! Zawsze bądź tak czuły i wspierający, jesteś cudowną kobietą!

Wszystkiego najlepszego! 55 lat to wspaniały wiek, kiedy kobieta jest u szczytu urody, u szczytu zdrowia, u szczytu życia. Życzymy, aby to piękno i błysk w oku pozostały na długie lata. Życzymy, aby uśmiech nie zniknął z twarzy, a radosnych dni nie było. Aby wszystkie marzenia szybko się spełniły, a cele zostały osiągnięte łatwo.

Droga Mamo! W wieku 55 lat jesteś prawdziwą kobietą! Masz w sobie tyle czułości i zmysłowości, których nie mają nawet młode dziewczyny. Życzę Ci inspiracji, która naładowałaby Cię pozytywem na kolejne lata. Bądź zdrowy, kochanie, spraw, by nasza rodzina była szczęśliwa przez bardzo długi czas!

Wiek to tylko liczba, ale rocznica to data. A dziś ta data jest okazją do życzenia zdrowia, niekończącego się szczęścia, spokoju i porządku w domu, a co najważniejsze, powodzenia we wszystkim, co planuje. Niech rocznica będzie kolejnym powodem do powiedzenia „życie dopiero się zaczyna”. Gratulacje!

W twoje 55. urodziny chciałbym wyznać, że praca pod tobą jest dla mnie wielkim darem losu. A dzisiaj przyjmujesz prezenty. Niech będzie wśród nich dobre zdrowie, doskonały nastrój, spokój ducha.Gratulacje!

Dwie piątki w rocznicę! Niech twoje serce nigdy nie będzie zmęczone, twoje oczy lśnią, a uśmiech nigdy nie znika z twojej twarzy. Chociaż minęło wiele lat, nie smuć się, uwierz, że jeszcze przed nami.

Gratulujemy tak wspaniałej randki – piąta i piąta! Niech te dwie piątki będą dla Ciebie początkiem nowego życia, w którym wszystko będzie dla Ciebie w porządku! W końcu dzisiaj jesteś doskonałym uczniem, a rutyna, monotonia i przeciętność nie są dla doskonałych uczniów. Nowe zwycięstwa, osiągnięcia i ekscytujące przygody na Twojej ścieżce życiowej.

55! Jak to brzmi! W tym wieku człowiek jest już co najmniej trochę, ale przynajmniej jakoś zbudował dom, ale wychował dzieci, cóż, przynajmniej zasadził kaktusa w oknie. Wydaje się, że spełniło się wszystko, co zaplanowała natura i przepisało przysłowie. I to świetnie! W wieku 55 lat jesteśmy wolni, możemy zacząć coś nowego, możemy dalej oddychać całą klatką piersiową i czuć całym sercem. Gratulacje i życzę sobie, abyś na tym nie poprzestał, nigdy nie tracił odwagi i nie bał się zanurzyć w morzu miłości.

55 to niesamowicie piękna randka! Okrągła, znacząca, rocznica! Chcę to celebrować z rozmachem, imponująco i luksusowo! A po uroczystości pragnę otrzymać jak najwięcej miłych słów i prezentów, komplementów i pełnych podziwu spojrzeń.Niech od tego dnia próg Twojego domu codziennie widzi szczęśliwe twarze przyjaciół i krewnych!

Jak szybko mijają lata, nadchodzi 55. rocznica! Minęło pół wieku, a ty jesteś jak ogórek, młoda, piękna, energiczna – tak trzymaj! Jak bateria zapalasz wszystkich, świecisz jak wiosenne słońce, wznosisz się jak ptak na niebie. Dobrobyt i dobrobyt, inspiracja i szczęście, radość i szczęście dla Ciebie bez końca.

Wzruszenie gratulacji z okazji 55. urodzin własnymi słowami

Najpiękniejsze
życzenia urodzinowe 55 lat do łez

Nigdy nie zapominaj, że pięćdziesiąt pięć lat to nie koniec. To tylko jeden szczyt, za którym będzie ich znacznie więcej. Dlatego nie powinieneś zmieniać swojego pozycje życiowe, zasady i priorytety. Po prostu rób wszystko tak jak wcześniej, a będziesz tak szczęśliwy jak teraz! Szczęśliwej rocznicy!

55 to piękny wiek, aksamitna pora życia. Nie bez powodu są to dwie piątki pod rząd – pewnie ktoś tam na górze postawił tak wysoką ocenę za cudownie przeżyte lata. Wszystkie główne trudności i perypetie życia mamy już za sobą, akcenty postawione, priorytety ustalone, oceny – dwie piątki! To wspaniały wiek, ma mądrość, piękno i siłę, a przed nami tylko najlepsze. 55 to jeszcze nie wiek, to szczyt życia, szczyt, z którego jak na dłoni widać wszystko, co przeżyło się, przeżyło, i tę piękną rzecz, do której należy dążyć. Życzymy więc zdrowia na długie lata, aby wszystko, co pożądane i zaplanowane, spełniło się!

Dają piątki na szczęście roku – Niech dusza pozostanie młoda I nigdy nie zawiedź zdrowia, Bliscy ludzie ogrzeją się miłością! Niech kwiaty ozdobią rocznicę, dziś w sercu stanie się cieplej! Niech wszystko będzie w idealnym porządku w domu! Żyć dobrze, niezmiennie – w obfitości! Wesoły uśmiech, lśniące oczy, Niech każda godzina przynosi radość! Dobre wieści i marzenia o spełnieniu, i we wspaniałym nastroju!

Na szczęście przez te lata żyłeś dobrze i zgromadziło się wystarczająco dużo chwil, które rozgrzewają duszę. Ale niech nie tylko im się ogrzeją, bo przed nami jeszcze wiele wydarzeń, które sprawią radość i rozweselą. Przyjmij gratulacje z okazji rocznicy i niech Pan cię zachowa!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin dla pięknej, słodkiej i cudownej kobiety. W tym miłym i radosnym dniu życzę Wam wielu radosnych emocji i powodzenia, nieugaszonego optymizmu i zapału w biznesie, pewności sukcesu i nieustannego powodzenia, dobra rodzinnego i szczęśliwego błysku w oczach.

Wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin dla przystojnego i miłego mężczyzny. Życzę pomyślności w biznesie i ufnego sukcesu, optymizmu duszy i szczęścia rodzinnego, odwagi serca i wielkiego szacunku, szlachetnych uczynków i powodzenia.

Szczęśliwej rocznicy, niech 55 lat nie będzie okrągłą datą, ale znaczącą. Mówi nam: „Ten człowiek wiele osiągnął w swoim życiu, stał się dokładnie tym, do czego dążył przez te wszystkie lata”. Niech wakacje sprawią przyjemność i przyniosą dumę z całego życia, które było przed nim i gotowość na spotkanie z tym, które będzie.Wszystkiego najlepszego!

Czas powitać Cię na zasłużony odpoczynek. Ale to nie znaczy, że osiągasz wiek niezdolny do pracy, po prostu nasz opiekuńczy stan zamierza wypłacać Ci miesięczny cashback z pieniędzy, które zarobiłeś dla kraju przez całe życie. Ale możesz dalej pracować, nasz zespół będzie zadowolony tylko wtedy, gdy tak kompetentny i pracowity pracownik będzie przychodził do pracy dokładnie o 8 rano. Twoja wiedza i doświadczenie są pożądane, a nazywanie cię emerytem w ogóle nie zmienia języka. Gratulujemy rocznicy i życzymy dokonania właściwego wyboru!

Drogi bohaterze dnia, dzisiaj kończysz 55 lat! Życzymy Ci najbardziej promiennych uśmiechów, które rozgrzeją serca bliskich i przyjaciół. Staraj się zawsze i we wszystkim być przykładem do naśladowania. Niech nic złego nie dotknie twego serca. Wspaniałe i żywe wrażenia z życia!

55 lat! Rocznica! A teraz prawie na emeryturze! A każde urodziny spotykają się ze smutkiem… Wszystko to jest nonsensem. Wszystko zaczyna się od 55! Zobacz, jaki masz wspaniałego wnuka, któremu możesz dać swoje ciepło i swoją miłość! I jak kochają cię twoje dzieci i sąsiedzi! W wieku 55 lat życzę ci wystarczająco dużo czasu, aby poświęcić wszystkim choć trochę uwagi, w tym mnie, w przeciwnym razie będę obrażony! Wesołych świąt dla Ciebie, nasza ukochana!

W pewnej kreskówce o niewyuczonych lekcjach piątki zostały przedstawione jako wdzięczne białoskrzydłe łabędzie.Tak więc twoje 55 urodziny są postrzegane jako para pięknych śnieżnobiałych ptaków, które ostrożnie niosą cię po niebie życia. Niech ich lot będzie nieskończony!

55 to świetny wiek dla każdego mężczyzny! Możesz liczyć zwycięstwa i osiągnięcia, planując nowe! Z dumą oceń to, co udało się osiągnąć i planuj zdobywanie nowych szczytów! Wypijmy za uosobienie siły, męskości, pewności siebie i odporności!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin niesamowitego mężczyzny! Życzymy dobrego humoru i doskonałego zdrowia. Miłość i zrozumienie, troska i uwaga, dobrobyt rodziny, dobrobyt i rozwój. Wspaniałe plany na przyszłość i wielkie pragnienie bogatego życia!

W tym cudownym dniu życzymy Wam dobrego zdrowia, aby wszystkie Wasze marzenia się spełniły, dom zawsze był „pełną miską”, a w pracy debet zawsze zbieżne z kredytem. Szczęśliwej 55. rocznicy!

Gratuluję ci 55. urodzin i z całego serca życzę wielkiego i trwałego szczęścia, szczerej i prawdziwej miłości, niewątpliwego i stałego powodzenia, wesołego i nieugaszonego optymizmu, przyjaznej i pogodnej rodziny , cudowne i radosne wakacje .

Gratuluję Ci z całego serca 55. urodzin i życzę tych wspaniałych wakacji. Chcę przyjmować dary losu z wdzięcznością i uśmiechem, obywać się bez obelg i niegrzecznych słów, oświetlać życie bliscy z miłością i troską, aktywnie i pewnie kontynuują swoją szczęśliwą i dobrą ścieżkę.

Z całego serca gratuluję ci rocznicy. Bądź zawsze tym samym bajecznym, fantastycznym, kreatywnym, wyjątkowym, niesamowitym i wyjątkowym! Ukochany i jedyny! Umiejętna kochanka i wierna żona, nienaganna matka i niezawodny przyjaciel. Biznes, sukces, silny! I niech wszystko w twoim życiu się ułoży!

Nasz drogi szefie, cały zespół serdecznie i serdecznie gratuluje 55. dnia! życzy ciszy i spokoju w rodzinie, radości i dochodów w pracy, zabawy i pijaństwa na wakacjach! I niech to wszystko nie przeszkadza sobie nawzajem! Wesołych Świąt!

Dzisiaj podnosimy nasze okulary do twojego zdrowia. Było już wiele gratulacji, ale przypominam, że w szczęściu nie chodzi o pieniądze. A w czym? Zgadza się – w ich liczbie! Chciałbym, żeby kapusta wiecznie kwitła w twoich kieszeniach, żeby nie było kłopotów finansowych. Chociaż pieniądze same w sobie nie mogą cię uszczęśliwić, mogą ułatwić życie, nawet jeśli twoja głowa nigdy nie boli z tego powodu.

Ten wiek kwalifikował się do emerytury, teraz jest inny! Teraz nawet państwo uznało, że jesteś jeszcze młoda, piękna, pełna siły i zdrowia! Gratuluję ci rocznicowych urodzin! Chciałbym, aby piękno nie zblakło, dobroć nie wyschła, radość nie przeminęła, a szczęście i miłość wypełniły serce po brzegi. Miłość do Ciebie od dzieci i wnuków, wszystkich krewnych i przyjaciół, szacunek od kolegów i wysokie oceny od władz!

Serdeczne gratulacje z okazji Twoich 55 urodzin

Polecane
gratulacje w twoje 55 urodziny, z głębi serca

Są mężczyźni odważni, są silni, są odważni. Wszystkie te cechy łączysz w sobie. nie musisz tracić odwagi i życzę Ci pozytywnych, jasnych myśli i dobrego samopoczucia. Pracuj dalej, dbaj o zdrowie i przyjmij gratulacje z okazji 55. urodzin.

Drogi ____ (imię, patronimika kolegi), w tym ważnym dniu prosimy o przyjęcie naszych gratulacji i życzeń. Niech przeżyje już pół życia, ale to nie jest powód do smutku. W wieku 55 lat pryzmat światopoglądu zmienia swój kąt nachylenia, a życie otwiera nowe oblicza. Życzymy, aby od teraz Państwa jedyną troską był wybór nowego miejsca wypoczynku.

Ukochana matka! Jakże radośnie poznać swoje 55 lat, ponieważ szczęściem jest być piękną i szczęśliwą kobietą w tych latach! Zobacz, ile wokół ciebie kwiatów, ile prezentów i miłych niespodzianek! Wszystko to są nie tylko oznaki uwagi, ale także dowód Twojej perfekcji, niezbędności, wyjątkowości!

Niezwykły wiek – 55 lat. Zebraliśmy wystarczające doświadczenie, jest wiedza i siła do realizacji najbardziej ambitnych planów. W pracy jesteś szanowany, w domu kochany i oczekiwany. Z siłą, umysłem i zdrowiem Bóg cię nie obraził. Czego jeszcze potrzebuje mężczyzna, aby być szczęśliwym? Gratulacje z okazji rocznicy. Nie licz lat i patrz z ufnością w przyszłość. W przyszłości czekają na Ciebie nowe sukcesy i nowe powody do świętowania. A dziś musisz w pełni uczcić tę cudowną, piękną randkę, z tańcami, piosenkami i mocnymi napojami. I chętnie dotrzymamy Ci towarzystwa. Wesołych Świąt!

Szczęśliwej rocznicy! 55 to bardzo piękna i symboliczna liczba. Oznacza to, że jej właściciel jest dwukrotnie doskonałym uczniem, ukończonym pięć dekad i jeszcze jedną. A teraz zasługuje na nagrodę, uznanie i tytuł „Ulubieńca Ludu”. Szczęście, zdrowie i szacunek!

Zasadzono drzewo, wybudowano dom, wychowano syna. Co pozostaje do zrobienia? Oczywiście żyj dla siebie. Ciesz się każdą chwilą. Spędź każdy dzień tak, aby został zapamiętany na zawsze. Zrób wszystko, co nie wystarczało przed czasem. Szczęśliwej pięćdziesiątej rocznicy!

Mamusiu! Dziś jest Twoja rocznica! Tak, my kobiety trochę inaczej postrzegamy liczby w naszym wieku, ale nie smuć się – twoje 55 lat nie dodało ci żadnych negatywnych cech. Jesteś młoda i piękna jak 10, 15, 20 lat temu. Twoje oczy odzwierciedlają doświadczenia z ostatnich lat i bawią się jasnymi kolorami.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego, silnego i życzliwego mężczyzny, we wspaniałej randce 55 lat. Życzę, abyście nie zwracali uwagi na mijające lata, nadal byli odważnym młodym człowiekiem w każdej sferze życia, entuzjastycznie spotykali się na co dzień i inspirowali swoich bliskich miłością, poświęcali energię tylko na godne uczynki i kontynuowali swoją drogę optymizm.

Co to jest pięćdziesiąt pięć lat dla kobiety? To jest wiek, w którym przechodzą na emeryturę. A raz emerytura, to początek nowego życia. A od nowego życia znowu jest dzieciństwo, młodość i tak dalej.

55 brzmi fajnie! Takiej randki nie można spotkać ze smutnym wyrazem twarzy.A zatem gratuluję Wam jubileuszu i życzę: załóżcie młodzieńcze, stylowe ubrania, korzystajcie z zaawansowanych, nowoczesnych gadżetów, zapomnijcie o ogrodzie i domku i wyruszcie w podróż dookoła świata! Życzę również, aby możliwości finansowe rosły z każdym miesiącem, tygodniem i dniem!

55 lat to najwspanialsza data w życiu, kiedy błędy młodości są już za sobą, mądra głowa o trzeźwym umyśle jest na ramionach, a przed nami wiele perspektyw i odkryć ! Życzymy, aby wszystko było cudowne w Twoim życiu, drogi urodzinowy człowieku: silna rodzina, wspaniali przyjaciele, świetna praca, dobrobyt w domu.

Moja droga mamo, masz dzisiaj pięćdziesiąt pięć lat. Ale to jest tylko w paszporcie, bo tak naprawdę nadal jesteś bardzo daleko od tego wieku. Życzę, abyście zawsze pozostawali młodzi, pogodni i towarzyski. Chcę, żebyś zawsze się uśmiechała, bo to doprowadza cię do szału. Mam cię tak młodą i piękną, że biorą cię za moją siostrę. I wiem, że bardzo Ci się to podoba, zwłaszcza że zaznaczasz, że jesteś młodszą siostrą. Mamo, gratuluję ci rocznicy. I niech ci nie przeszkadzają te liczby na torcie, bo w duszy masz jeszcze trzydzieści lat, ale na zewnątrz to na ogół dwadzieścia pięć. Bardzo cię kocham! Wesołych wakacji! Niech to będzie jeden z najlepszych dni w twoim życiu. Czas na zabawę.

Gratulujemy 55. urodzin i życzymy jasnego, przyjemnego życia! Niech rozpieści Cię dobrymi wydarzeniami i pozytywnymi emocjami, a każdy dzień będzie wypełniony zabawą i niespodzianką, jak w młodości.Niech zdrowie stanie się silniejsze, a wigor i wiara we własne siły nie odejdą! Życzę nowych sukcesów zawodowych, prawdziwej przyjaźni, rodzinnego ciepła i prostego ludzkiego szczęścia! Łatwa ścieżka życia! Szczęśliwej rocznicy!

Wyznaję Ci siostro, że jesteś dla mnie najważniejszą osobą na świecie! Kocham Cię całym sercem i gratuluję z okazji tak ważnej rocznicy jak 55 lat! Wiedz, że przed nami jeszcze długa seria przygód i wydarzeń, wciąż jesteś za młody, by się zniechęcać i smucić!

Więc masz dwie solidne piątki z życia. Gratuluję, że udało ci się osiągnąć w tym życiu wszystko, czego tylko sobie życzyłeś. Nawet los ocenił twoje życie jako „doskonałe”. Dziękuję ci za bycie sobą. Wesołych świąt, mój drogi człowieku!

W tej rocznicowej dacie bez wątpienia się udało – jesteś wspaniałą gospodynią, wierną przyjaciółką, troskliwą matką, kochającą żoną, a co najważniejsze, że jesteś kobieca i piękna, i nie tylko w ciele, ale także w duszy! Zawsze tak bądź, nie zmieniaj się przez lata! Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego dla silnego, silnego, wspaniałego i wspaniałego mężczyzny. W wieku 55 lat niech będzie w życiu dużo szczęścia i szczęścia. Życzę dobrego zdrowia i odważnych pomysłów, optymistycznego nastroju i szczerego szacunku, dużego sukcesu i szczęścia rodzinnego.

Chcę pogratulować mojej ukochanej mamie, która kończy pięćdziesiąt pięć lat, z okazji jej rocznicy. Jesteś taka dobra, taka miła i piękna. Masz jeszcze przed sobą tyle ciekawych rzeczy, że nawet nie masz prawa się denerwować z powodu takiej okazji, jak Jubileusz. Pięćdziesiąt pięć lat to jeszcze nie twój wiek, bo jesteś u nas tak energiczny, że czasami nawet ja męczę się szybciej niż ty, kiedy idziemy na zakupy. Mamusiu dziękuję za moje życie, za to co wiem i mogę zrobić. Za wszystko jestem Ci dozgonnie wdzięczny. A dziś warto odpocząć i bawić się tak, jak należy, aby nabrać sił i energii, bo przed Tobą kolejny ciekawy rok życia. A w przyszłym roku będziemy mieć jeszcze ciekawszą imprezę. Kocham Cię!

Drogi przyjacielu, nie smuć się przeszłością. Pięćdziesiąt pięć to oczywiście długa droga na życie, ale do mety jest jeszcze bardzo daleko. A minione lata to doświadczenie, mądrość, pewność siebie, czyli wspaniała trampolina do zdobywania nowych wyżyn. Za wcześnie, żeby nas z tobą spisać. Trochę szczęścia i wszystko się ułoży: Twoje życie osobiste się unormuje, doświadczysz nowej miłości, a może odkryjesz w sobie nowe talenty. Bądź zdrowy, szczęśliwy i bogaty. Szczerze Ci tego życzę, zasługujesz na to wszystko. Szczęśliwej rocznicy.

Co to jest 55? Tylko dwie piątki. Każdy z nich ma wiele dokonań i doświadczeń, a razem to radość, dobre uczynki, marzenia, przygody, bliscy i przyjaciele. Niech więc wszystkie kolejne lata mijają obok „5”. Zdrowie, szczęście, zabawa, ciepło i cud. Szczęśliwej rocznicy!

Jasne gratulacje z okazji 55. urodzin własnymi słowami

Duszny
wszystkiego najlepszego 55 lat, z głębi serca

Gratulacje z okazji 55. urodzin piękna kobieto. Niech w Twoim życiu pozostanie tylko radość i miłość, szczęście i szczęście. Niech nie będzie miejsca na zmartwienia i niepowodzenia. duchowe i wieczne piękno, urok, szacunek i dobrobyt.Niech zdrowie rośnie w siłę i zawsze ma dobry nastrój.

W twoje 55. urodziny, życzę Ci wszystkiego najlepszego i życzę Ci, abyś zawsze żył w harmonii ze swoją duszą i ciałem. Niech twoja energia nigdy nie zgaśnie, niech płomień pragnienia życia i nowej wiedzy wciąż płonie. Przed Tobą ekscytujące przygody i życzę, abyś przeżył je razem z najbliższymi. Życzę zdrowia i długowieczności.

Masz dzisiaj 55 lat. Piękna randka, prawda? Dla każdego, kto kiedykolwiek coś studiował, piątka kojarzy się ze znakiem „doskonały”. Dlatego dziś pięć wspaniałych życzeń: doskonałego nastroju, doskonałego zdrowia, doskonałej pensji (emerytury), doskonałego sukcesu i doskonałego wyglądu.Jeśli o czymś zapomniałem, to życzę spełnienia 55 życzeń, które musisz złożyć w dzisiejszą rocznicę i na pewno się spełnią!

Drogi chłopcze, dzisiaj są twoje pięćdziesiąte piąte urodziny. Niektóre z tych postaci mogą przestraszyć, a ktoś wręcz przeciwnie, rozbawić. Nie rozumiem jeszcze, do jakiej kategorii osób należysz, ale bądź pewien, że to dopiero początek zupełnie nowego etapu w Twoim życiu. Żyłeś tak wiele długich lat, w tym czasie zbudowałeś karierę, założyłeś rodzinę, ale pozostajesz tą samą pogodną i życzliwą osobą, którą znałem kilka lat temu. Teraz nadszedł czas, aby cieszyć się życiem. Możesz wreszcie, przynajmniej na krótki czas, przekazać swoje sprawy innym i wysłać je na wakacje z rodziną. Wyobraź sobie, jak wspaniale spędzisz razem czas. Gratuluję Ci tego dnia, życzę zdrowia i spełnienia wszystkich pragnień.

Wszystko to przyniosło wspaniałe doświadczenie i życiową mądrość. Teraz czas zebrać owoce przeszłości, odpocząć od trudów, pouczyć najmłodszych. Niech dni mijają spokojnie i pogodnie, a krewni szczerze doceniają i kochają. Życzę dziś dużo dobrego, szczęścia i szacunku!

55 to ważna data i z przyjemnością informujemy, że w tym dniu dostajesz dwie piątki od wszystkich wokół siebie i ogólnie od życia za sukces w pracy i tworzeniu rodziny. Mimo podeszłego wieku zachowałeś swoją atrakcyjność i młodość, co jest dla mężczyzny wielkim osiągnięciem. Życzymy Ci dalszego osiągania celów, realizacji planów i prowadzenia aktywnego trybu życia. Gratulacje!

Chcę pogratulować wspaniałemu i miłemu człowiekowi z okazji jego 55. urodzin. Życzę rodzinie pomyślności i zrozumienia, wiary w siebie i własne siły, dobrego zdrowia i wigoru, szacunku i powodzenia, domowego komfortu i ciepła.

Szczęśliwych imienin, 55. urodziny! Życzymy rozkoszy, uśmiechów, dobrego nastroju. Niech wszystko w życiu potoczy się tak, jak powinno. Kolorowe wrażenia, chęć doskonalenia i ulepszania siebie i otoczenia.Życzymy Ci życia bez potrzeby, wielu możliwości i słońca w Twojej duszy!

W Twoje 55. urodziny szczerze życzymy Ci, aby Twoje szczęście nigdy Cię nie opuściło i stale rosło jak śnieżka!

Gratuluję Ci z całego serca 55. urodzin i życzę tych wspaniałych wakacji. Chcę przyjmować dary losu z wdzięcznością i uśmiechem, obywać się bez obelg i niegrzecznych słów, oświetlać życie bliscy z miłością i troską, aktywnie i pewnie kontynuują swoją szczęśliwą i dobrą ścieżkę.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego, silnego i życzliwego mężczyzny, we wspaniałej randce 55 lat. Życzę, abyście nie zwracali uwagi na odległe lata, jak poprzednio, aby pozostać odważnym młodym człowiekiem w każdej sferze życia, codziennie spotykać się z inspiracją i inspirować swoich bliskich miłością, poświęcać energię tylko na godne uczynki i kontynuuj swoją drogę z optymizmem.

Z całego serca gratulujemy wejścia w wiek symetryczny – dwie piątki. Symetria to przede wszystkim harmonia. Dlatego w późniejszym życiu wszystko będzie z Tobą w harmonii: wzajemne zrozumienie w rodzinie, miłość, dobrobyt i sukces zawodowy. A najważniejszą rzeczą jest spokój i harmonia w duszy. Życzymy zadowolenia z siebie i otaczającej rzeczywistości. Niech asymetria zaistnieje w Twoim życiu tylko dla odmiany, w postaci niebanalnych rozwiązań, genialnych pomysłów i niezwykłej rozrywki. Szczęśliwej rocznicy, droga Eleno Wiktorowna.

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin! Życzę wspaniałego zdrowia, blasku, pogody ducha, ciepłego ogniska rodzinnego, duchowych spotkań i wzajemnej miłości. Niech Twój dom zawsze będzie słoneczny, bogaty, szczęśliwy i szczególnie radosny od niespokojnych wnuków.

Życzę Ci przeżyć swoje dzieciństwo, młodość i dojrzałość. Niech od tego dnia rozpoczniesz to samo szczęśliwe życie, które żyłeś do dziś.

Z całego serca gratulujemy Ci nadejścia symetrycznego wieku! Bardzo mnie cieszy fakt, że absolutnie się nimi nie chwalisz, a wręcz przeciwnie – zawsze wyglądasz asymetrycznie. Bez względu na to, jak na to patrzysz, jesteś inny. I to jest właśnie Twoja atrakcja, która niezmiennie przyciąga uwagę nie tylko zainteresowanych mężczyzn, ale także rozumiejących kobiet. A liczby to kolejny arabski nonsens. Nie należy na nie zwracać uwagi, nie mówiąc już o wyciąganiu pochopnych wniosków. Gratulujemy ci nadejścia symetrycznego wieku i życzymy asymetrycznych radości, nierównych sukcesów i zwykłej, prostej, codziennej ludzkiej radości. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin wspaniałego mężczyzny. Z głębi serca życzę nieugaszonej siły i dawnej pogody ducha, zasłużonego szacunku znajomych i prawdziwej miłości bliskich, odważnego osiągania celów i niewiarygodnie dobrego zdrowia, jasnego szczęścia i niewątpliwego powodzenia.

Droga żono! Dzisiaj jest bardzo ważna i znacząca data – masz 55 lat. Tak, ktoś powie, że większość życia minęła, a ja spieszę cię uspokoić: część niespokojna i pełna zmartwień minęła. Przed Tobą wielkie przygody, odpoczynek i relaks, podróże i seria radosnych dni!

Z niecierpliwością czekaliśmy na te wakacje i starannie się do nich przygotowaliśmy. Przede wszystkim chciałem wiedzieć, co oznacza ta liczba – 55, która pojawiła się w kalendarzu twojego życia. Znajomość numerologii pomogła nam odkryć pewne tajemnice rocznicowej daty. Liczba sześć wskazuje, że sama Wenus patronuje osobie, jest uroczy, atrakcyjny, ulubieniec każdej firmy. Pyaterochka jest znakiem, że teraz musisz żyć na „planecie szczęścia” rządzonej przez Jowisza, ponieważ osiągnąłeś wszystko, czego chciałeś: szacunek w społeczeństwie; zrozumienie w gronie bliskich osób; sukces, o którym inni mogą tylko pomarzyć! A jeśli tak, to możemy tylko powiedzieć: „Bądź więc szczęśliwy!”. Szczęśliwej rocznicy!

życie. Niech każdy dzień przynosi radość i wiele pozytywnych emocji. Bądź zdrowy, wesoły, wierz tylko w najlepsze, dając przykład ludziom wokół ciebie. Życzymy zwycięstwa w pracy oraz ciepła i komfortu w rodzinie.

Gratulacje dla odważnego i wspaniałego mężczyzny z okazji jego 55. urodzin. Z głębi serca życzę silnej siły i szczerego szacunku, szlachetnych uczynków i wielkich sukcesów, powodzenia i prawdziwego szczęścia, kochającej rodziny i niezawodnych przyjaciół, pogodnego nastroju i niewątpliwego dobrego samopoczucia.

Oryginalne życzenia urodzinowe 55 lat do łez

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin

Dzisiaj masz pięćdziesiąt pięć lat! Skąd wziąć takie słowa – Aby śpiewać w nich wspaniałe życie, Aby wszystkie uczucia umieścić w wierszu? Precz – choroba, nuda, smutek Szczęście – wpuść swoje dzieci, wnuki!

Masz dzisiaj 55 lat! Będzie więc wiele komplementów, prezentów, entuzjastycznych gratulacji. Masz bezcenne doświadczenie, wielką mądrość i zrozumienie życia. Ciesz się tymi korzyściami i nadal zachwycaj przyjaciół i rodzinę swoim optymistycznym nastawieniem. Szczęśliwej rocznicy!

55 to piękny wiek, aksamitna pora życia. Nie bez powodu są to dwie piątki pod rząd – pewnie ktoś tam na górze postawił tak wysoką ocenę za cudownie przeżyte lata. Wszystkie główne trudności i perypetie życia mamy już za sobą, akcenty postawione, priorytety ustalone, oceny – dwie piątki! To wspaniały wiek, ma mądrość, piękno i siłę, a przed nami tylko najlepsze. 55 to jeszcze nie wiek, to szczyt życia, szczyt, z którego jak na dłoni widać wszystko, co przeżyło się, przeżyło, i tę piękną rzecz, do której należy dążyć. Życzymy więc zdrowia na długie lata, aby wszystko, co pożądane i zaplanowane, spełniło się!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin dla uroczej i niezwykłej kobiety.Z całego serca życzę Ci, abyś czuła się lekka i wolna, poczuła świeżość oddechu i wielkość natchnienia, by każdego dnia spotykała się z nadzieją na najlepsze i wiarą w dobro, abyś ani na chwilę nie traciła mądrości i sił, aby zawsze pozostać szczerze szczęśliwym i bardzo pięknym.

Chciałabym pogratulować naszej wesołej urodzinowej dziewczynce, która nie znudzi się nam dzisiaj uszczęśliwiać nas swoim śmiechem, oskarżając nas o pozytywy i żartując. Masz niesamowite poczucie humoru, które pomaga utrzymać się w świetnym nastroju. Nigdy nie tracisz panowania nad sobą, ponieważ wiesz, jak mieć wszystko pod kontrolą. Podziwiam cię i chcę powiedzieć, że nie możesz powiedzieć, że masz już pięćdziesiąt pięć lat. Ani na zewnątrz, ani w duszy nie jesteś jeszcze taki stary. Bądź tak wesoły, miły i sympatyczny, a do pięćdziesięciu pięciu lat nadal będziesz bardzo długo. Gratuluję z tej okazji! Niech wszystko będzie dla ciebie cudowne. I zawsze będziemy tam, aby pomóc lub naładować baterie.

Niech ta rocznica wyznaczy nowy kamień milowy w życiu, rozpocznij nowe początki, odkrycia i triumfalne zwycięstwa. Niech wszystkie najśmielsze i najbardziej niesamowite plany zostaną zrealizowane łatwo i naturalnie, a Szczęście niech będzie gwiazdą przewodnią przez wiele nadchodzących lat. Zawsze bądź naszą dumą, nienagannym standardem siły i męskości, niezwyciężonym i niedoścignionym liderem!

Wszystkiego najlepszego dla mężczyzny w sile wieku! Jesteś teraz jak stary koniak. A w przyszłości życzę wytrwałości: wytrzymania ataków szczęścia i przepływów miłości, przeciwstawienia się naporowi pieniędzy i lawinie szczęśliwych wypadków. Szczęśliwej rocznicy!

Wiek jest jak wino dla kobiety – im starsza, tym lepsza staje się kobieta. Ale w odniesieniu do Ciebie dodam również, że stajesz się „słodsza” i z każdym dniem coraz przyjemniejsza dla oka! Mój drogi przyjacielu! Pozwól mi podziękować za to, co dla mnie zrobiłeś. Pomogłeś mi uwierzyć w siebie. Pomogłeś mi zrozumieć, kim jestem i dlaczego w tym życiu. Zrobiłeś ze mnie osobę, którą jestem. I mam nadzieję, że Cię nie zawiodę. Dzisiaj, w twoją rocznicę, chcę ci podziękować za wszystko, za wszystko, za wszystko! Niech twój anioł stróż zaopiekuje się tobą tak blisko i dobrze, jak ty zaopiekujesz się mną i wszystkimi ludźmi wokół ciebie.

(Imię i drugie imię kobiety)! W ten słoneczny dzień nawet ptaki śpiewają z radości tylko dlatego, że obchodzisz urodziny! W tym dniu najpiękniejsze kwiaty otwierają pąki i zachwycają słodkim aromatem.Wesołych świąt, kochanie! Nie licz lat i nie smuć się, bo lecą za szybko. Z każdym rokiem stajesz się dla nas coraz bardziej wartościowy!

Gratulacje z okazji Twoich 55 urodzin. Miło jest wiedzieć, że w naszym biznesie są doświadczeni, kompetentni i naprawdę mądrzy ludzie. Życzę powodzenia tam, gdzie myślisz, że tego potrzebujesz. Niech spełnią się Twoje życzenia i nikt Cię nigdy nie zawiedzie. Nie w pracy, nie w życiu.

Jesteś najfajniejsza, kochana przez wszystkich, Najmilsza, niezastąpiona. Z Tobą dzisiaj zebraliśmy się, aby świętować, Twoja zasłużona – 55! W tych latach nie tylko żyłeś, Miłość i ciepło, dałeś opiekę. Zawsze rozświetlasz się swoim uśmiechem, I wyglądasz świetnie, w ogóle 22! Nie zapomnij pozostać tak, aby spełniło się wszystko, o czym marzysz! Tak bardzo cię kochamy, więc wiedz! Chociaż prawdopodobnie już to wiesz.

Pięć lat temu świętowaliśmy twoją rocznicę, wtedy powiedziałeś, że jeszcze nie czułeś się tak młody i pełen energii. Mam nadzieję, że przez te pięć lat twoja energia tylko wzrosła i jesteś gotowy na dalsze podbijanie wszystkich szczytów. Wiesz, jak cieszyć się życiem, żyć dzisiaj – to bardzo ważne cechy, ponieważ nie każdy myśli o teraźniejszości, wszyscy skupiają się na przyszłości. Bardzo Cię kochamy i życzymy wszystkiego najlepszego. Kontynuuj zadowalanie nas, zabawiaj i dostrajaj się do wszystkich dobrych rzeczy. Dzięki Wam staliśmy się znacznie bardziej optymistyczni, nie myślimy o drobiazgach. Niech to święto będzie przez Was wspominane przez wiele lat jako jeden z najzabawniejszych dni w Waszym życiu.Na pewno postaramy się w tym celu jak najlepiej. Wesołych świąt!

Jesteś kobietą w kwiecie wieku i nie ma wątpliwości, że jesteś piękna. To nie jest przerażające, że paszport pokazuje, najważniejsze jest to, że młodość jest w duszy. Niech ta rocznica będzie platformą startową dla rozwoju Twojej osobowości, szykownego życia przez kolejne 90 lat.

Drogi przyjacielu, gratulacje z okazji twoich 55 urodzin. Znamy się od bardzo dawna. Przez te wszystkie lata zachęcałaś mnie w chwilach rozpaczy, cieszyłaś się ze mną sukcesem i zawsze dawałaś właściwą radę. Ufam, że lubisz siebie. Dzisiaj, w twoją rocznicę, chcę ci tylko podziękować, że jesteś w moim życiu. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli wiele okazji do spotkań i wszyscy będą radośni, tak jak dzisiaj. Szczęśliwej rocznicy!

Gratulujemy 55. urodzin i życzymy jasnego, przyjemnego życia! Niech rozpieści Cię dobrymi wydarzeniami i pozytywnymi emocjami, a każdy dzień będzie wypełniony zabawą i niespodzianką, jak w młodości. Niech zdrowie stanie się silniejsze, a wigor i wiara we własne siły nie odejdą! Życzę nowych sukcesów zawodowych, prawdziwej przyjaźni, rodzinnego ciepła i prostego ludzkiego szczęścia! Łatwa ścieżka życia! Szczęśliwej rocznicy!

Człowiek… Ile siły i odwagi w tym słowie. Dlatego chcemy życzyć wam, jako jasnemu przedstawicielowi tej płci, wytrwałości, hartowania, siły woli i cierpliwości. Niech wszystko, czego się podejmujesz, zostanie przez Ciebie doprowadzone do końca i ostatecznie uwieńczone sukcesem. Spokój w domu, rodzinie i sercu.

Wspaniała kobieta, mężczyzna o życzliwym uśmiechu i wrażliwym sercu, gratuluję Ci 55. urodzin i szczerze życzę Ci życia w pełnej harmonii z bliskimi i Twoimi uczuciami, wierzyć tylko w dobro i nie przestać marzyć o czymś pięknym. Niech w domu, w rodzinie, w duszy i sercu zapanuje spokój, radość i radość.

Niech ta randka będzie dobrym powodem, aby być w najbardziej eleganckim i różowym nastroju. Bądź najszczęśliwszy i najbardziej kochany. Podziel się pozytywami ze wszystkimi wokół! Bądź sobą iw każdej sytuacji nie trać optymizmu i wiary w najlepszych! W końcu jeśli wierzysz w cuda, to się spełniają!

Chcę ci serdecznie pogratulować z okazji rocznicy! Bardzo ważne jest dla mnie, abyś czuła się szczęśliwą osobą, nie zwracała uwagi na wiek i wszelkiego rodzaju niepotrzebne chwile. Przede wszystkim słuchasz siebie i swojego serca. W głębi serca jesteś bardzo młodym mężczyzną, który jest gotowy nawet skakać ze spadochronem, ale myślę, że jeśli naprawdę chcesz, to nawet nie pomyślisz, ale od razu pójdziesz skakać. Wszyscy kochamy w tobie to, że robisz rzeczy tak, jak chcesz.Oczywiście nikt nie przekracza granic, ale jednocześnie cieszysz się życiem, bierzesz wszystko z każdego dnia, czerpiesz korzyści z każdej sytuacji. Życzę, abyście dalej tak żyli. Gratulacje i naprawdę chcę widzieć uśmiech na twojej twarzy. Szczęście dla Ciebie, miłość i wiele powodów do radości! Niech wakacje będą fajne i zabawne, aby później było coś do zapamiętania.

Drogie Urodziny, w Waszą rocznicę życzę Wam tylko dobrego zdrowia. Wszystko inne, jak wiecie, jest nabywane, ale zdrowia nie można kupić. Dlatego życzę długiego życia, które będzie wypełnione ciekawymi i zabawnymi wydarzeniami i zajęciami. Niech w twoim życiu będzie dużo radości, a smutek ominie. Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania, ponieważ jesteś bardzo mądrą i inteligentną osobą, która ma za plecami ogromną wiedzę i doświadczenie. W kolejnych latach swojego życia na pewno nie popełnisz błędów i pochopnych czynów, ponieważ w ciągu pięćdziesięciu pięciu lat wiele się nauczyłeś i zrozumiałeś dla siebie. Życzę ci szczęścia, drogi chłopcze z okazji urodzin! Wesołych Świąt!

Szczęśliwej rocznicy, życzę bezgranicznej miłości, harmonii! Niech szczęście towarzyszy Ci we wszystkich przedsięwzięciach, z uśmiechem przyjrzyj się wszystkim niespodziankom, jakie życie przedstawia. Bądź przykładem dla swoich dzieci i pozwól, aby każdy nowy dzień Cię zadowolił.

Charyzma, niezależność i pretensjonalność to cechy prawdziwego mężczyzny i to jest opis Ciebie! W życiu zachowujesz się najbardziej godnie, dla wielu jesteś przykładem i niech tak będzie zawsze w tej godzinie Jubileuszowej iw następnej! Oby rocznic było o wiele więcej, a taka zawsze będzie – człowieka mężczyzn!

Szczęśliwej rocznicy! Rezultatem przebytej drogi były, jak każdy widzi, dwie piątki. Na te najwyższe oceny zasłużyłaś sobie – mądra i odpowiedzialna, kochająca i doceniająca swoją rodzinę, która dzięki Twojej miłości i trosce czuje się spokojna jutro i dziś. Życzymy dziś zdrowia, szczęścia, powodzenia i profesjonalizmu. Bądź uczciwy i sumienny, szanuj siebie i innych. Czyń więcej dobra, a wróci do ciebie stokrotnie. Pomnóż swoje talenty i sukcesy. Dowiedz się, jak docenić to, co życie dało Tobie i tym, którzy są w pobliżu! Życzę szczęścia, zdrowia, powodzenia!

Pięćdziesiąt pięć lat dla kobiety takiej jak ty nie jest wcale stara, więc nie masz nawet prawa do smutku. Masz wspaniałą rodzinę, ulubioną pracę, świetnie wyglądasz i snujesz plany na przyszłość. Dlaczego więc musisz przyćmić dzisiejsze wakacje tak złym nastrojem? Bądź pewien, że wszystko co najciekawsze dopiero nadejdzie, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość. Gratulujemy i życzymy, abyś zawsze pozostawał aktywny i towarzyski. To prawda, dzisiaj jesteś trochę smutny, ale mamy nadzieję, że możemy Cię pocieszyć. Chcemy widzieć Cię zawsze uśmiechniętą, optymistyczną i pogodną.Jesteś bardzo dobry w demonstrowaniu tego, więc dlaczego nie zadowolić nas dzisiaj? Wesołych wakacji!

55 lat! Rocznica! A teraz prawie na emeryturze! A każde urodziny spotykają się ze smutkiem… Wszystko to jest nonsensem. Wszystko zaczyna się od 55! Zobacz, jaki masz wspaniałego wnuka, któremu możesz dać swoje ciepło i swoją miłość! I jak kochają cię twoje dzieci i sąsiedzi! W wieku 55 lat chcę żałować, że masz wystarczająco dużo czasu, aby poświęcić choć trochę uwagi wszystkim, w tym mnie, w przeciwnym razie się obrażę! Wesołych świąt dla Ciebie, nasza ukochana!

Spieszamy z gratulacjami z okazji rocznicy i życzymy szczęśliwego uśmiechu, który ciągle błąka się po Twojej twarzy. Niech krewni zawsze dbają i wspierają w trudnych chwilach, a przyjaciele niech będą wiarygodni.

Ukochana żona! Dziś są twoje urodziny, które zdobi tak piękna liczba – 55! Tak, to nie mało, ale nie za dużo, bo przed Tobą jeszcze wiele słonecznych dni, radości i miłych niespodzianek. Uśmiechnij się kochanie, jesteś piękna i mądra! Jesteś wykwalifikowaną gospodynią, wspaniałą mamą i troskliwą babcią. Kocham Cię szaleńczo i wiem na pewno, że bez Ciebie moje życie nie byłoby takie cudowne!