Życzenia urodzinowe 6 lat

Zebraliśmy dla Was wiele najszczerszych gratulacji z okazji urodzin dziecka od 6 lat, dziewczynki, chłopca, naszymi własnymi słowami, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Ktoś ma dzisiaj wakacje. Kto ma? Oczywiście, że masz! Skończyłaś sześć lat, co oznacza, że ​​dziś na torcie będzie sześć świeczek. Wszystkiego najlepszego, niech wszystkie ciasta będą słodkie, słodkie, najlepsze prezenty, a goście najweselsi. Wesołych świąt dla ciebie.

Nasze kochane dziecko, my, mama i tata, życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Rosniesz na naszych oczach skokowo, dorastasz. Czeka na Ciebie wiele niewiadomych. Życzymy, abyś poznawał tylko dobrych ludzi i zawierał prawdziwych przyjaciół. Niech dziś będzie jasny i wesoły. Synu, na pewno otrzymasz dzisiaj wszystkie te prezenty, o których marzysz i od dawna chciałeś. Zdmuchnij wszystkie świeczki i pomyśl życzenie. Pomożemy Ci cieszyć się każdym dniem i spotkać każdego z uśmiechem. Nasz najdroższy i najbardziej ukochany synu na świecie, jesteś dla nas dumą i radością. Co może być lepszego niż słuchanie twojego dźwięcznego śmiechu, cieszenie się każdą chwilą spędzoną z tobą, obserwowanie, jak dorastasz, starzejesz się. Zawsze możesz na nas liczyć. Kochamy Cię!

Wszystkiego najlepszego, słodka dziewczyno. W wieku 6 lat pragnę być księżniczką balu, tańczyć w tańcu radości i śpiewać pieśń przyjaźni z przyjaciółmi.Bądź bystry, utalentowany, wesoły i wesoły, miły, sympatyczny, inteligentny i piękny, dociekliwy, celowy i po prostu najlepszy.

Nasza droga dziewczyno, jasny aniołku, dzisiaj kończysz 6 lat, więc beztroskie dzieciństwo dobiegło końca, szkoła przed nami. Życzymy Ci wielkiej pracowitości, zostania pilnym uczniem, dumnym zarówno w domu, jak i w szkole. Niech dzisiejsze urodziny będą najbardziej imponującymi, wypełnionymi jasnymi, tęczowymi wydarzeniami. Życzymy, aby dobry czarodziej poleciał do Ciebie niebieskim helikopterem i przyniósł Ci najcenniejsze prezenty. Bądź mądry, słuchaj mamy i taty. Z mocną pewnością idź do swoich celów. Niech otrzymane dzisiaj prezenty przypominają wam o dniu, który był początkiem nowego życia. Niech dziś zamieni się w bajkę. Bądź zawsze zdrowy, wesoły, piękny anioł. Wszystkiego najlepszego.

Dziś spieszę się pogratulować mojej córeczce jej szóstych urodzin. Kochanie, stajesz się całkiem dorosła, wkrótce porzucisz swoje lalki i będziesz zajęta innymi problemami, ale kochanie, póki masz taką możliwość, ciesz się każdą minutą. Niech uśmiech zawsze igra na Twoich ustach, które swoim światłem potrafi rozświetlić pół świata, Twoje oczy błyszczą szczęściem, uszczęśliwiając z tego Twoich bliskich. Jesteś dla nas najważniejszą osobą w naszym życiu i naprawdę chcemy, abyś był zdrowy, szczęśliwy i radosny. Na pewno spotkasz prawdziwych przyjaciół, więc niech twoja przyjaźń będzie silna.Niech twój anioł stróż chroni cię przed przeciwnościami losu i kłopotami, wskazując tylko właściwą ścieżkę, która z pewnością doprowadzi do szczęścia.

Wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin cudownego dziecka. Życzę szczęśliwego losu i pomyślności, silnej miłości rodzicielskiej i prawdziwego szczęścia, wszechstronnego rozwoju i ciekawych życiowych zainteresowań, dobrych przyjaciół i zabawnych gier, dobrego zdrowia i wielkiego sukcesu.

Nasze ukochane dziecko! Dziś są Twoje szóste urodziny i jesteśmy niezmiernie szczęśliwi mogąc Ci pogratulować tego wspaniałego wydarzenia w Twoim życiu! Cała nasza rodzina od sześciu lat obserwuje, jak rośniesz i rozwijasz się! Ta obserwacja sprawia nam niesamowitą radość! Twoje pierwsze zęby, Twoje pierwsze kroki, a dziś z pewnością odpowiadasz na każde pytanie i masz własne zdanie! Jesteśmy z ciebie dumni! Podziwiamy Twoje liczne talenty, przenikliwość, umiejętności i chęć uczenia się! Dla nas zawsze pozostaniesz kochany i najważniejszy w życiu, a my chcemy Ci życzyć pomyślnego i ciekawego życia! Życzymy tylko wszystkiego najlepszego: dobrego zdrowia, wielkich możliwości, otwartych drzwi, zielonego światła na drodze do sukcesu, szczęśliwego dzieciństwa i świetlanej przyszłości! Wszystkiego najlepszego, nasz drogi człowieku!

W tym życiu, moje kochanie, mój słodki cukiereczku, obyś zawsze miał szczęście, a nie dzień na odwrót! Niech dzień będzie udany, nie bądź leniwy, skacz, biegaj, staraj się, staraj się być wytrwały! Nie zawiedź swojej matki, moja córko, spłoń, płoń jasnym płomieniem, ogrzej wszystkich potrzebujących! Tylko nie spiesz się, aby żyć, wznieś się w górę z szybką strzałą! ©

Mały, puszysty, nasz słodki miś. Masz dzisiaj sześć lat i serdecznie gratulujemy tak wspaniałych wakacji. Niech w tym dniu spełnią się wszystkie Twoje marzenia i fantazje, dom wypełni się cudami, z nieba spadnie cukierkowy deszcz, a z kranu popłynie lemoniada. Całujemy Cię i mocno przytulamy, dorastamy zdrowo, ku uciesze rodziców, krewnych i przyjaciół.

Gratulacje, słodkie dziecko. Masz dzisiaj 6 lat, czas na nową wiedzę i ciekawe hobby. Życzę, abyście nigdy nie wątpili w siebie, mieli wsparcie bliskich w każdej sytuacji, odkrywali codziennie coś wyjątkowego i imponującego, znajdowali radość i proste szczęście w każdej chwili życia.

Kraina marzeń dzieciństwa to niesamowity świat pełen cudownych, szczęśliwych chwil. Ten czas mija szybko, ale pozostaje na zawsze w pamięci każdego z nas. I niech jeszcze ciekawsze rzeczy czekają na Ciebie już niedługo w Twoim życiu, prawie nic nie możesz porównać z bajecznymi czasami dzieciństwa … Niech więc ten wyjątkowy czas trwa jak najdłużej.Niech każdy Twój dzień, drogi chłopcze, będzie wypełniony szczerą dziecięcą radością i iskrzącym się śmiechem, pozytywnym nastrojem i niepowtarzalnymi wrażeniami, skarbnicą ciekawych odkryć i niesamowitych podróży, tajemniczych zagadek i mądrych zwycięstw. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, dzisiaj wkraczasz trochę z bajkowego świata dzieciństwa na ścieżkę dorosłości. Nie smuć się i pożegnaj się z dzieciństwem, nadal trwa. Niech twoje dni staną się jasne, beztroskie, szczęśliwe. Poświęć ten czas, aby po wielu latach, kiedy już dorośniesz, z ciepłem i radością zapamiętasz najjaśniejsze chwile z dzieciństwa. Niech życie stanie się jasne, jak kolory tęczy, omijają lęki i smutki. Żyj, rozkwitaj i uśmiechaj się. Niech Twoje oczy nigdy nie wiedzą, czym są łzy, a nieskazitelny uśmiech zawsze lśni na Twojej twarzy. Gratulujemy szóstych urodzin, niech słodycze na dzisiejszym święcie staną się najsmaczniejsze, a goście zapewnią wspaniały nastrój. Bądź zdrowa i najpiękniejsza księżniczka na świecie.

Dzisiaj, 6 lat temu, tego dnia urodziłeś się! Serdecznie gratulujemy, życzymy najważniejszego dobrego, rycerskiego zdrowia. Dorośnij jako posłuszny, mądry dzieciak ku uciesze swoich rodziców. Bez względu na przeszkody, które napotkasz, nigdy się nie poddawaj, po prostu idź naprzód. Wszyscy jesteśmy gotowi w każdej chwili Ci pomóc. Niech słońce oświetla każdego dnia, otacza tylko wiernych, niezawodnych przyjaciół. Niech Twoje życzenia spełniają się codziennie.Niech kupują dla Ciebie drogie i pożądane zabawki. W tym dniu zdobądź wiele upragnionych słodyczy. Niedługo pójdziesz do szkoły, niech wszystkie twoje studia będą łatwe i interesujące. Zadowolić rodziców dobrymi ocenami i podzielić się z nimi nową wiedzą, którą zdobyliście. Bardzo cię kochamy.

Chcę, aby Twoje życie, nasz drogi chłopcze, było jak kwitnąca łąka pełna urzekającego piękna i cudownych chwil. Jesteś słodkim, czułym dzieckiem, które wierzy w bajki. Niech więc twoje życie będzie jak ulubiona historia z książki. Niech dobre wróżki spełnią twoje najskrytsze pragnienia, a w życiu będzie jak najwięcej najbardziej niezwykłych cudów. Wszystkiego najlepszego! Niech każdy dzień będzie tak jasny jak dzisiaj.

Z całego serca gratulujemy dzisiaj naszemu ukochanemu chłopcu wszystkiego najlepszego! Życzymy, abyście zawsze pozostawali w tym samym pozytywnym tonie. Radujcie się bliskimi ich zwycięstwami. Niech spełni się wszystko, o czym marzysz. Ale nie zapominaj, że musisz dołożyć starań, aby to zrobić, ponieważ samo z siebie nic się nie dzieje! Rozwijaj się i bądź pełen emocji, odwagi i inspiracji! Radujcie się krewnymi zwycięstwami. I niech twoje serce będzie otwarte na szczęście, życzliwość i ciepło. A wtedy świat dotrze do ciebie i wyjdzie ci na spotkanie. Wszystkiego najlepszego! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia! Nigdy nie myśl o złym, niech po prostu przejdzie przez twoje serce.

Drogi urodzinowy człowieku i bohater dzisiejszej uroczystości! Wszystkiego najlepszego, szczęśliwego szóstego roku życia, szczęśliwego urlopu! Życzymy Wam tego uroczystego dnia z wielką przyjemnością i radością, w gronie rodziców i przyjaciół! Życzymy Ci, abyś otrzymał prezent swoich marzeń na urodziny i stał się najszczęśliwszą sześciolatką na Ziemi! Obyś zawsze był otoczony troską i zrozumieniem rodziców! Życzymy, abyś zawsze czuł miłość swojej rodziny i zawsze miał wystarczająco dużo uwagi i ciepła! Życzymy Ci, abyś nie zmieniał swojego psotnego nastroju i wesołego charakteru, aby pomógł Ci stać się szczęśliwym człowiekiem w życiu! Niech ten wielostronny świat Cię zainteresuje, obyś z przyjemnością odkrywał jego aspekty i uczył się nowych rzeczy! Niech Twoje oczy napełnią się radością z każdej chwili Twojego życia!

Nasz drogi chłopcze, nadchodzą kolejne urodziny. Niech będzie radosny i jasny, niech będzie niesamowity i pełen miłych niespodzianek. Życzymy, abyś był zawsze zdrowy, aktywny, sumienny i uważny.

Dzisiaj są twoje urodziny, masz sześć lat. W ten radosny dzień życzymy Ci wielu miłych i niezwykłych prezentów, zobaczenia wszystkich swoich przyjaciół, krewnych iz wielką przyjemnością wydmuchaj dużą cyfrę „6” na torcie, składając życzenia.

Wszystkiego najlepszego kochanie. W ciągu 6 lat życzę Ci codziennej zabawy, powodzenia i szczęścia. Niech życie nieustannie rozpieszcza i zachwyca takie posłuszne i słodkie dziecko.Życzę wspaniałego nastroju i morza nowych odkryć przed nami.

Gratulujemy cudownej i słodkiej, pięknej i miłej dziewczynce w jej 6 urodziny. Słoneczko, życzę Wam radosnych dni i szczęśliwego życia, wesołych przyjaciół i ciekawych historii, magicznych chwil i niesamowitych cudów.

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 6 lat, chłopca, dziewczynki, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, 6 lat

Nasz drogi cud, dzięki Bogu, że kiedyś dał nam tę część szczęścia. Dorośniesz, cieszymy się za Ciebie. Więc dzisiaj obchodzimy Twoje urodziny. Życzymy

Kochanie, kochanie, urzekając naszą dziewczynkę, minęło 6 lat odkąd mama i tata znaleźli Cię w kapuście. Jesteś promieniem słońca w życiu ludzi wokół ciebie. Bądź zawsze wesoła, piękna, chwalebna, miła, piękna i najlepsza dziewczyna na świecie. Niech życie da ci wszystko, o co prosisz, niech ludzie wokół ciebie doceniają, kochają, szanują. Niech twoi ukochani przyjaciele z dzieciństwa będą z tobą przez całe życie, nigdy nie będzie najmniejszego powodu, aby się z nimi kłócić. Życzymy, aby życie rozpieszczało Cię niespodziankami, spełniły się magiczne marzenia, aby uśmiech nigdy nie zszedł z Twojej twarzy, a Twoje oczy lśniły dziecięcą szczerością i miłością do innych. Zawsze bądź tym, kim jesteś. Szczęście, spokój, miłość, niech się spełnią marzenia.Kochamy Cię kochanie, wszystkiego najlepszego.

Mój drogi synu, Wesołych Walentynek! Chcę zawsze widzieć uśmiech na Twojej twarzy, abyś cieszył się życiem, życzliwy, odważny, niezależny, aby spełniły się wszystkie Twoje upragnione marzenia. Życzę wielkiej miłości, dobrego zdrowia, słonecznego nastroju i niesamowitego szczęścia!

Nasz ulubiony chłopak! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzymy zdrowia, prawdziwych przyjaciół, radosnych uśmiechów, radosnych chwil życia. Niech życie przyniesie tylko miłe niespodzianki. Stań się silny, zdrowy, ucz się dobrze i zadowolić swoich rodziców. Niech wszystkie dzisiejsze życzenia spełnią się szybko i dadzą morze uśmiechu i przyjemności. Jeśli już wyznaczyłeś sobie jakieś cele, nigdy się z nich nie wycofuj i nigdy się nie poddawaj. Jesteś silna, wytrwała, w tak młodym wieku, ale masz już własne zdanie, które jest wysłuchiwane i brane pod uwagę. Nasza droga, bardzo cię kochamy! Pamiętaj o tym zawsze! Po prostu nie ma nikogo innego na świecie. Wszyscy zrobimy co w naszej mocy, gdy będziesz potrzebować naszej pomocy. Powodzenia zawsze będzie Ci towarzyszyć, wiemy na pewno.

Mój drogi wnuk. Dzisiaj jest twoje święto i na to zasługujesz. Ostatnio byłeś mały i bezbronny. Teraz jesteś dorosły i możesz stanąć w obronie siebie, a nawet swoich bliskich i bliskich. Dziękuję za ochronę babci, kiedy nie ma mnie w pobliżu. Zostań tym samym dżentelmenem. Okazuj miłość i szacunek wszystkim wokół siebie, ale bądź w stanie się bronić. Bądź tak radosny jak poprzednio, rozświetl świat swoim pięknym uśmiechem. Zadbaj o zabawki, które kupili dla Ciebie Twoi rodzice i my. Zdobywaj codziennie nową wiedzę, szykuj się do wejścia do szkoły. Zasługujesz na to, co najlepsze, a w nauce możesz osiągnąć wyżyny. Wszystkiego najlepszego, wnuku, kochamy Cię i cenimy bardziej niż cokolwiek na świecie.

Masz dzisiaj 6 lat, Jak szybko się rozwijasz, Niedługo pójdziesz do szkoły, wnuczko, Kochana. Życzę ci poznania nowych przyjaciół, studiowania z nimi było fajniej. Nauczysz się literek, cyfr, Nauczysz się czytać, Napiszesz SMS-y do Babci. Bądź szczęśliwa, wnuczko, Rozwijaj się zdrowo. Ogromny świat szkoły czeka na Ciebie.

Niech twoje życie będzie wspaniałe, Wielkie, piękne, ciekawe, Wesołe, słoneczne i gładkie… I słodkie jak tabliczka czekolady. Ułatw każdy krok. Umysł, aktywność i rozwój, Zdrowie, zręczność, sukces, Spryt, psoty i śmiech! Gratulujemy naszemu dziecku, Całujemy Cię mocno, mocno. Bądź najszczęśliwszy na świecie! I wszystkiego najlepszego, wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin.

Nasze słońce, masz sześć lat.Obyś zawsze miał wszystko, wszystko czego chcesz, po prostu musisz tego życzyć. Niech mama i tata będą zadowoleni ze wszystkich twoich sukcesów, a ty dorośniesz dla nas wszystkich. Wszystkiego najlepszego!

Gratuluję pięknego dziecka z okazji 6 urodzin, życzę miłego i wesołego dziecka, życzę beztroskiego dzieciństwa i szczęśliwej rodziny, życzę wielu sukcesów i osobiste rekordy, życzę dobrego zdrowia, dobrych przyjaciół i radosnego hobby.

Słodkie dziecko! Dziś obchodzimy Twoje szóste urodziny i życzymy, aby początek Twojego życia cieszył Cię coraz bardziej każdego dnia! Niech świat zwróci się do ciebie jako jasna strona świata i da ci wspaniałe możliwości i perspektywy, aby stać się szczęśliwą osobą! Wszystkiego najlepszego, urodzinowy chłopcze! Na torcie upieczonym na cześć Twoich wakacji jest sześć świec! Pierwszy to śmiech i radość! Drugi to powodzenia i powodzenia w twoich staraniach! Trzeci to sukces i szacunek wśród przyjaciół! Czwarta to miłość rodziców! Po piąte – spełnienie pragnień! Po szóste – pierwszy krok do niezależności! Gratulacje! Życzymy, aby wszystkie świeczki na torcie urodzinowym dawały Ci pewność, że wszystko będzie z Tobą w porządku! Pozwól rodzicom wesprzeć Cię w nowym roku życia i pomóż opanować niewydeptaną ścieżkę! Życzymy, abyście niczego się nie bali i próbami i błędami sami kroczyli drogą życia!

Chcielibyśmy życzyć radości tatusia i mamy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Jamu! Na wakacjach życzymy samych pozytywów, uśmiechów, dobrej zabawy. Stałeś się o rok starszy, co oznacza, że ​​jesteś mądrzejszy. Życzymy powodzenia, dobrego zdrowia, spełnienia najcenniejszych pragnień.Stań się miłym, silnym, prawdziwym mężczyzną, który będzie niezawodny i wsparcie dla całej rodziny. Twoje narodziny były najlepszym prezentem 6 lat temu, jaki dał nam los. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci zrealizować wszystkie Twoje plany, osiągnąć niespotykane dotąd wyżyny. Niech nauka będzie dla ciebie łatwa, niech dobre oceny zagoszczą w pamiętniku i pozostaną tam na zawsze. Twój każdy dzień zawsze zaczyna się od uśmiechu, więc niech tak będzie przez całe życie. Nasz synu, gratulujemy Ci i bardzo Cię kochamy!

Drogi urodzinowy chłopcze! Ukochane dziecko! W wieku sześciu lat świat wokół wydaje się piękny, więc niech tak pozostanie dla Ciebie na zawsze! Gratulujemy Ci urodzin i życzymy jasnych kolorów i świąt! Życzymy Ci, aby Twoi rodzice zawsze byli z Tobą i dawali Ci miłość i zrozumienie przez całe życie! Życzymy Ci jak najwięcej szczęśliwych chwil i radosnych dni w Twoim życiu! Niech ptak szczęścia krąży nad twoim życiem, a szczęśliwa gwiazda zawsze płonie! Zrobimy wszystko, aby chmury nie gromadziły się nad Tobą i nie zaciemniały Twojej jasnej ścieżki! Poprowadzimy Cię właściwą drogą drogą szczęścia, ku sukcesowi i dobrobytowi! To jest nasz cel w życiu – sprawić, abyś był szczęśliwą osobą! W końcu najcenniejszą i najważniejszą rzeczą, jaką mamy w naszym życiu, jesteś Ty! Nasze szczęście zależy od twojego szczęścia, bądź mądry, stań się szczęśliwym małym człowiekiem i uszczęśliw swoich rodziców!

Wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin wspaniałego i wzorowego dziecka. Z głębi serca życzę wam radośnie i radośnie kroczyć drogą życia, osiągać wszystkie swoje cele i z zainteresowaniem uczyć się nowych rzeczy, życzę wspaniałych przyjaciół i wielkich sukcesów, odważnych talentów i wspaniałych zdolności.

Nasz słodki miś! Masz dzisiaj 6 lat! Z całego serca gratuluję Ci urodzin! Niech dobry czarodziej dowie się o Twoich marzeniach i spełni je, a wszystkie bajki ożyją w jednej chwili i zawirują w wesołym, okrągłym tańcu. Zdrowie, szczęście, radość i szczęście. Urośnij, nasz urodzinowy chłopczyk, ku uciesze rodziców, krewnych i przyjaciół. Całuję cię w pulchny policzek, króliczku.

Wszystkiego najlepszego! W tym ważnym dniu życzę Wam słonecznych uśmiechów, pogodnych dni, bezchmurnego życia i tęczowego nastroju! Niech wszystkie twoje marzenia się spełnią nie tylko w twoje urodziny, ale aby twoje cele zostały osiągnięte łatwo i prosto. W końcu każdy rok jest tak ważny, bo uczy wszystkiego nowego. Uwierz mi, świat jest taki jasny i kolorowy, życzę Ci wielu zabawnych przygód i miłych niespodzianek.

Mój drogi bracie, gratuluję ci tego ważnego wydarzenia w twoim małym życiu. Dzisiaj są twoje urodziny! W dniu, w którym się urodziłeś, nasza rodzina stała się trochę większa, ale o wiele bardziej przyjazna, szczęśliwsza i silniejsza. Cieszę się, że cię mam! Stań się silny i odważny, a wtedy możesz stać się obrońcą i silnym wsparciem dla naszej rodziny. Wiedz, że bardzo Cię kochamy i cenimy Cię bardziej niż cokolwiek na świecie. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia.Ucz się, naucz się czegoś nowego, twórz! Rób to codziennie. Osiągaj swoje cele, odnoś sukcesy w nadchodzących studiach.Cała rodzina bardzo cię kocha, gratulacje z okazji wakacji, bądź szczęśliwy i kochaj! Wszystkiego najlepszego drogi i drogi bracie! Jesteś mi bardzo drogi!

Dzisiaj są urodziny mojego syna! Spieszę mu pogratulować tego jasnego święta, pamiętam, jak było … Nigdy nie zapomnę tych małych oczu, które patrzyły na mnie z taką czułością i podziwem … Niech twoje życie zawsze będzie wypełnione radością i miłością!

Twoje życie dopiero zaczyna się rozwijać, a teraz jesteś prawie uczniem! Wkrótce szkolna karuzela zakręci Cię i staniesz się jednym z wielu uczniów dużej szkoły! Dziś kończysz sześć lat i cieszymy się, że masz świąteczny i optymistyczny nastrój! Wszystkiego najlepszego! Życzymy Wam świętowania z przyjaciółmi, otrzymania upominków i cieszenia się tym dniem! Niech twoje dzieciństwo jeszcze się nie kończy, nie spiesz się, aby dorosnąć i stać się poważnym! Możesz więcej! Na razie ciesz się magicznymi czasami i niech bajka Twojego życia toczy się dalej! Życzymy Ci, abyś znalazł hobby i nigdy się nie nudził! Te sześć lat twojego życia uszczęśliwiało twoich rodziców każdego dnia i każdej sekundy! Nadal zadowalaj rodziców i przyjaciół swoim promiennym uśmiechem i radością! Niech szczęście z tego święta będzie ogromne i bezgraniczne dla wszystkich Twoich bliskich i dla Ciebie!

Co za błogosławieństwo, nasza droga, że ​​się urodziłeś! Jak dramatycznie zmienił się świat wraz z twoim wyglądem! Jesteś nagrodą, jesteś światłem, jesteś małym domowym słońcem, twoje dobre serce świeci samo wraz z twoją gwiazdą.

Gratulacje słońce, masz dzisiaj 6 lat, co oznacza, że ​​czas podbić ogrom wiedzy, odkryć swoje talenty. Życzę, aby każdy dzień obiecywał Ci szczęście i sukcesy, aby Twoje życie było zabawne, ciekawe i pełne wydarzeń, aby Twoi znajomi nie pozostawili Cię w tarapatach, aby Twój dobry nastrój pozostał niezmieniony.

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin dziecka w wieku 6 lat, chłopca, dziewczynki w prozie

Jasne życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 6 lat dla chłopca, dziewczynki własnymi słowami

Gratuluję cudownemu i cudownemu dziecku jego 6 urodzin. Słoneczko życzę szczęśliwego życia bez smutku i wątpliwości, pewności siebie i wesołych przyjaciół, sukcesów i osobistych osiągnięć , genialne zwycięstwa i niesamowite przygody, morze hobby i dobrego nastroju.

Nasza droga wnuczka, Masz już sześć lat, Nasza księżniczka jaskółko, Zasługujesz na zwycięstwa, Życzymy Ci radości, Zdrowia, życzliwości, Zawsze powinnaś być szczęśliwa, wesoła!

< /div>

Wiesz, że nie tylko w twoje urodziny, ale w każdy inny dzień życzę Ci tylko z całego serca i bardzo szczerze wszystkiego co najpiękniejsze i najweselsze!!! Miłość, jasne, niezapomniane spotkania, prawdziwi przyjaciele, świąteczny nastrój, spełnienie ukochanych pragnień i twórcze osiągnięcia! Wszystkiego najlepszego!

Kochanie! Przeszedłeś już sześcioletnią ścieżkę życia i coś widziałeś! Gratulujemy Ci urodzin, a od tego momentu nazywamy Cię już dzieckiem, nie mamy prawa, ponieważ stajesz się dorosłą i niezależną ścieżką życia! Przed tobą szkoła, nowi przyjaciele, nowe zainteresowania i hobby, hobby, wiedza! Niektóre rzeczy zrobisz całkowicie sam, gdy nadszedł Twój czas! Będziesz miał obowiązki, które sprawią, że będziesz odpowiedzialny i wyrozumiały! Twoje życie będzie mieniło się zupełnie nieoczekiwanymi kolorami, będziesz miał wiele pilnych rzeczy do zrobienia i staniesz się dorosły! Życzymy, abyście nie bali się podejmować czegoś nowego, podejmować ryzyko i mieć nadzieję! Niech Twoje życie będzie pełne nowości, wiedzy, żywych emocji i radosnych chwil! Życzymy, abyś znalazł podobnie myślących ludzi w twoim wieku i nadal wspólnie odkrywał ten świat!

Moja kochana córka! I to jest w dosłownym tego słowa znaczeniu! W końcu jesteś najcenniejszą rzeczą w moim życiu! Napełniłeś ją radością, szczęściem, miłością, czułością; wypełnił mój dom dziarskim śmiechem dzieci! Jestem Ci wdzięczny za bycie w moim życiu! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Wszystkiego najlepszego dla słodkiego, miłego, miłego faceta, przyszłego prawdziwego mężczyzny.Życzymy więcej pozytywnych chwil w życiu, niezapomnianych przygód, wspaniałych prezentów, on sam doskonale się uczy. Niech szczęście zawsze towarzyszy Ci w drodze, niech każdego dnia oświetla słońce. Niech uśmiech nigdy nie zniknie z twojej twarzy. Dorastaj do radości rodziców, krewnych i bliskich. Nasz Słoneczny, pozytywny, wesoły człowieczek, koniecznie bądź posłuszny swoim rodzicom, zawsze Ci pomogą, wesprą, nauczą. Niech nie tylko w Twoje urodziny, ale zawsze będziesz miał wspaniały nastrój i morze pozytywów, które podarujesz wszystkim wokół Ciebie. Nigdy nie przestawaj zaskakiwać i zachwycać nas wszystkich swoimi odkryciami.

Mój drogi synu! Dziś masz sześć lat i stajesz się dorosłym i odpowiedzialnym mężczyzną! Bądź wsparciem dla swojej mamy i asystentką dla swojej siostry, proszę mnie swoim posłuszeństwem i szacunkiem. Pomóż babci i dziadkowi. Uczę się kochać siebie i innych. Mam nadzieję, że będę dla Ciebie świetnym przykładem. Chcę, żebyś wyrósł na szczęśliwą, poważną i odpowiedzialną osobę, która zasługuje na wielkie zwycięstwa. Niech tęcza pojawia się w Twoim świecie po każdym deszczu i maluje uśmiech na Twojej twarzy. Oświetl jej własną ścieżkę i ścieżkę swoich bliskich krewnych i przyjaciół. Jesteś wspaniałym synem. Gratulujemy Ci szóstych urodzin! I chcemy powiedzieć, że kochamy Cię nieskończenie i doceniamy, że mamy Ciebie, tak jedynego.

Gratulujemy szóstych urodzin wspaniałemu i miłemu dziecku.Życzę Wam wesołych przedsięwzięć i różnorodnych zainteresowań życiowych, pomyślnej drogi do sukcesu i marzeń, dobrych towarzyszy i silnej miłości rodziców, dążenia do nowych odkryć i wielkich zwycięstw.

Nasz drogi, ukochany synu! Z każdym rokiem stajesz się bardziej dojrzały i mądrzejszy. Jesteś naszą radością. Dzisiaj skończyłaś sześć lat i bardzo się cieszymy, widząc, jak dorastasz. Pozostań tym samym miłym i narzekającym chłopcem, który może osiągnąć wszystko, czego chce. Bądź tak samo radosny, zdolny do dostrzegania małych rzeczy i robienia niespodzianek. Niech początek nauki w szkole będzie udany, a w życiu po południu będzie więcej pięknych tęczy i pysznej czekolady. Odkrywaj nowe światy, czytaj więcej ciekawych książek. Zdrowie dla ciebie. Bardzo cię kochamy! Wszystkiego najlepszego, nasza droga, najukochańsza, bądź najszczęśliwszym dzieckiem na ziemi. Szczęście i dobro dla ciebie. Niech spełnią się wszystkie najcenniejsze marzenia.

Dzisiaj jest cudowny dzień, urodziny mojego ukochanego syna! Niech ten dzień przyniesie Wam wiele przyjemnych emocji i przyjemności! Życzę Ci, aby wszystkie Twoje sprawy obiecywały Ci tylko sukces! Synu, ciesz się życiem i zapomnij o wszystkich złych rzeczach! Niech bajka wkroczy do Twojego życia i otworzy przed Tobą nowy świat!

Wszystkiego najlepszego! Niech Twój puchar życia będzie przepełniony szczęściem, zdrowiem i miłością! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia! I niech wszystko będzie tak, jak chcesz!

Dziś wszystko jest jakoś wyjątkowe… Słońce świeci jaśniej, drzewa hałasują, świat jest bardziej przyjazny i wszędzie jest raj! I to wszystko, bo dziś najwspanialszy chłopak świętuje swoje imieniny. Który przynosi światu radość i jasne kolory. Który zawsze cieszy rodzinę, szanuje starszych i jest niezbędny dla przyjaciół i krewnych. W twoich oczach nigdy nie zobaczysz gniewu, rozpaczy. Okazują tylko prawdziwą dobroć. Życzę Ci, ponieważ dopiero zaczynasz swoją podróż, nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń. Podążaj za nią do końca, bo tylko wytrwałość zaprowadzi Cię do krainy Twoich marzeń! Wszystkiego najlepszego!

Lśniące oczy, okrągłe policzki, loki, zadarty nos i dźwięczny głos naszej małej dziewczynki na zawsze zostaną zapamiętane. Dzisiaj są twoje szóste urodziny, więc niech będą dla ciebie najlepsze, najjaśniejsze i najbardziej zabawne. Życzymy, abyście wzrastali w miłości i pokoju, uśmiechali się do nieba i słońca, cieszyli się każdym dniem, zdobywali nowe marzenia i realizowali je razem z rodzicami.

W dniu „Jamu” naszego dziecka na niebie narodziła się jedna mała gwiazdka, jest Twoja! Z każdym rokiem powiększa się coraz bardziej. Dziś, w te radosne wakacje, twoja gwiazda stała się jaśniejsza. W końcu jesteś teraz o rok piękniejszy i mądrzejszy, piękniejszy i silniejszy.

To tak, jakbyś żył na niesamowitej planecie ze swoją niesamowitą rodziną. Każdy cię kocha, troszczy się i próbuje zaskoczyć niespodziewanymi niespodziankami. Gratulujemy Ci kochanie i życzymy, abyś zawsze to wszystko pamiętał, doceniał, a później stał się prawdziwym odważnym mężczyzną.

Zabawne rymowanki i rymowanki to już przeszłość, masz już 6 lat i czekają na Ciebie nowe odkrycia i hobby. Wszystkiego najlepszego, radości. Życzę Ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania, życzę magii wszystkim Twoim pragnieniom. Życzę powodzenia w zdobywaniu nowej wiedzy i pogodnego nastroju na co dzień.

Moje słońce, mój promień, moja ukochana wnuczka! Więc masz sześć lat, stałeś się taki duży i dojrzały. Dobrze się odżywiaj, rosnij, bądź zdrowy i bądź tak miły, jak twoja ukochana i kochająca babcia. Ciesz się życiem każdego dnia i bądź ciekawy i zawsze gotowy na przygody i nowe odkrycia. Kochaj swoich rodziców, opiekuj się nimi bardziej niż swoim życiem, zawsze im posłuszny, życzą ci tylko dobra i szczęścia. I na pewno na to zasługujesz. Uśmiechaj się częściej, rozświetl wyjątkowe pochmurne dni swoim uśmiechem i szczęściem. Kochaj siebie i otoczenie, opiekuj się przyjaciółmi i okazuj im cierpliwość i życzliwość. Naucz się wybaczać.Gratuluję Ci urodzin, droga wnuczko, ukochana babciu!

Kochane dziecko, w ten radosny dzień przyjmij nasze najszczersze gratulacje z okazji swoich narodzin! Życzymy, abyście byli radośni, zdrowi i odnosili sukcesy, mieli wielu prawdziwych przyjaciół, codziennie odkrywali coś nowego, pewnie kroczyli przez życie i nigdy nie tracili serca.

Wszystkiego najlepszego dzisiaj dla mojego ukochanego syna! Chcę, żeby wszystko w twoim życiu było dobre. Nie było problemów, zmartwień! I żeby twoje serce nigdy nie znało złej pogody. Jesteś moim drogocennym skarbem, niech wszystko w twoim życiu pójdzie dobrze. Zrobię co w mojej mocy! W końcu jesteś moim sensem, moim życiem! Wszystkiego najlepszego, synu! ©

Nasze słońce, nasze światło, nasza nadzieja! Twoje życie jest jak delikatny pączek kwiatowy. Każdego dnia rośniesz i rozwijasz się, rozkwitasz i stajesz się piękniejszy. Naprawdę chcę, żeby w twoim życiu wszystko się ułożyło. Niech nauka będzie łatwa, niech spełnią się wszystkie tajemnice, spełnią się najśmielsze marzenia. Niech szczęście będzie promienne, tęcza radości, a zabawa niepohamowana.

Szczere gratulacje z okazji urodzin dziecka w wieku 6 lat, chłopca, dziewczynki, z całego serca

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, przez 6 lat własnymi słowami

Dzisiaj przyjechaliśmy życzyć Twojemu maluchowi wszystkiego najlepszego. Niech szóste urodziny będą najszczęśliwszym świętem w życiu małej księżniczki. Życzymy dobrej zabawy, wspaniałego nastroju Niech otrzymane dziś prezenty wywołają u jubilatki zachwyt i uroczy, dźwięczny dziecięcy śmiech. Niech życie stanie się piękne, słońce da jej uśmiech, spełnią się wszystkie ukochane pragnienia, jak w bajce. Jesteś najwspanialszą dziewczyną w świat, wesoły, psotny, dorośnij i posuwaj się naprzód ku marzeniom, niech Ci stale towarzyszy szczęście. Pamiętaj, że najpiękniejszy świt w życiu przychodzi w wieku 6 lat. życie.Nigdy nie smuć się, nie rozpaczaj, pamiętaj, że jesteś najlepszy.Szczęście i dobro.

Ten piękny chłopiec obchodzi dziś urodziny. Wraz z tobą raduje się również twój Anioł Stróż. Który został podarowany przez Pana w twoje urodziny. Tak więc pragnę tego, nawet gdy jesteś całkowicie sam, abyś wiedział, że jest z tobą Anioł, który zawsze ci pomoże. A komu możesz wszystko powiedzieć! Życzę Ci, aby Twoje dziecięce serce nigdy nie bolało z rozczarowania. Aby zawsze było w nim miejsce na miłość! Jesteś jak mały wojownik, tak samo odważny i silny. Niech ten dzień będzie dla Ciebie pozytywny. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin cudownego dziecka. Moja radość, życzę Wam nowego etapu ciekawych odkryć i wiedzy, odważnych sukcesów i hobby na miarę Waszych upodobań, pięknych rzemiosł i psotnych sztuczek, radosnych emocji i pogodnego nastroju.

Wszystkiego najlepszego niedz. W wieku 6 lat życzę Ci, abyś każdego dnia był wspaniały, interesujący, zabawny i ekscytujący. Niech zielone światło płonie dla Ciebie wszędzie i wszędzie, niech zawsze będą kochający rodzice, prawdziwi przyjaciele, wyrozumiali krewni. Pewnego dnia nadal zostaniesz medalistą olimpijskim, ale na razie – sukces we wszystkich swoich staraniach.

Córka mamy dorasta. Tutaj, zamiast ulubionej lalki, po raz pierwszy bierzesz do ręki książkę i zeszyt, siadasz przy biurku i sumiennie wykonujesz zadania, które poleciła nauczycielka. Nie mogę nawet uwierzyć, że masz dzisiaj 6 lat, czas leci tak szybko. Moja księżniczko, jesteś najpiękniejszą dziewczyną na świecie i życzę Ci, abyś wyrosła na najszczęśliwszą, najzdrowszą i najmilszą. Zawsze będą przy Tobie bliscy ludzie, ale każdego dnia nauczysz się samodzielnie iść naprzód, osiągając nowe cele, wierzę, że spełnią się wszystkie Twoje najbardziej upragnione marzenia. Niech wokół ciebie będą tylko życzliwi ludzie, którzy mogą pomóc radą lub czynem, przyjaciele również pomogą i nigdy cię nie zdradzą. Uśmiechaj się częściej, księżniczko, ponieważ światło Twojego uśmiechu może uczynić ten świat piękniejszym.

Sześć lat temu w naszej rodzinie pojawiła się mała księżniczka.Do tej pory codziennie dziękuję Bogu za to, że jestem jej ojcem. Proszę dla ciebie, moja droga, tylko szczęśliwy los, który będzie pełen światła i radości, tak chcę cię uchronić od kłopotów i najmniejszych obelg i smutków. Wiem, że wyrośniesz na najwspanialszą, miłą i mądrą dziewczynę na świecie. Niech obok Ciebie znajdą się ludzie, którzy potrafią docenić wszystkie Twoje cnoty, koniecznie ucz się dobrze, kwiatuszku, a wtedy będziesz mógł spełnić wszystkie Twoje najcenniejsze marzenia i plany. Postaram się zrobić wszystko, aby Twoje oczy jak najczęściej się uśmiechały, były wypełnione dobrocią i światłem. Życzę, aby zdrowie zawsze szło obok Ciebie i powodzenia, wszystkiego najlepszego, słońca.

Dzisiaj nasze dziecko ma 6 lat, w jej życiu nadeszła magiczna data. Wszystkiego najlepszego, życzymy, aby tylko mądre pomysły odwiedzały Twoją jasną markę, niech zawsze będzie atmosfera dobroci tam, gdzie jesteś obecny, będzie to interesujące dla osób wokół Ciebie. Bądź miła, dziewczyno, pilna uczennica, dorastaj zdrowo i pięknie. Niech w życiu powitają was zwycięstwa bez porażek. Pewnie podejmuj decyzje, bądź odważną dziewczyną, wierz, że dekorujesz świat. Niech Twoja rodzina i bliscy staną się niezawodnym wsparciem na Twojej życiowej ścieżce. Niech w Twoim życiu wszystko będzie dobrze, bez zbędnych zmartwień, zmartwień, zmartwień. Nie stawiaj czoła smutkowi, bądź najszczęśliwszy. Żyj, rozkwitaj, uśmiechaj się. Wszystkiego najlepszego, wszystkiego najlepszego, kochanie.

Jestem dziś o rok starszy. To ważne wydarzenie w twoim życiu. Przed Tobą wiele nowych ciekawych spotkań, wydarzeń, niezapomnianych chwil. Dopiero zaczynasz swoją podróż wielką drogą życia. Najważniejsze, żeby nie zbłądzić, utrzymywać kurs tylko na pozytywach. Życzę Ci, aby wszystko zawsze się spełniło i się udało. Niech całe życie rozwija się tylko z jasnych i pozytywnych chwil w otoczeniu bliskich Ci osób. Dziś otrzymasz morze fajnych prezentów, o których od dawna marzyłeś. Piękny tort zostanie ozdobiony świeczkami, gdy je zdmuchniesz, spełnisz swoje najgorętsze życzenie i wkrótce się spełni. Bardzo Cię kochamy, zawsze będziemy tam, wspierać, pomagać, dzielić się z Tobą radością wszystkich Twoich zwycięstw.

Dzisiaj cała natura cieszy się, że ty, drogie stworzenie, jesteś na tej planecie i jak nieskończenie jesteśmy szczęśliwi, że cię znamy!

Dzisiaj masz sześć lat, z czym chcę Ci pogratulować drogie słońce! Niech uśmiech na Twojej twarzy błyszczy tak często, jak to możliwe! Rozwijaj się, rozwijaj i odkrywaj otaczający Cię świat! Życzę Ci wielkiego szczęścia, jasnego dzieciństwa i spełnienia wszystkich Twoich marzeń!

Moje słoneczne kochanie, wszystkiego najlepszego i życzę Ci dorastania w najszczęśliwszym świecie pod czystym niebem, kochania rodziny i przyjaciół, otrzymywania codziennych niespodzianek i wierzenia, że ​​jutro będzie lepsze niż Dziś.

Z całego serca – szczęście, spełnienie pragnień! Niech życie, jak jasna mozaika, składa się z jasnych kolorów radości, niezapomnianych wydarzeń, a każdy nowy dzień przynosi szczęście i dobry nastrój!

Nie jesteś już dzieckiem, dzisiaj kończysz sześć lat. Życzymy wszystkiego najlepszego i powodzenia we wszystkim, dorastaj jako osoba zdrowa, dociekliwa, pogodna i życzliwa. Śmiej się, baw się dobrze, ciesz się każdą chwilą swojego dzieciństwa. Niech dziś wszystkie Twoje życzenia się spełnią.

Wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin naszego psotnego, mądrego i odważnego chłopca. Do niedawna biegałeś ulicą trzymając matkę za rękę. Dzisiaj jesteś dorosły, idziesz do szkoły i wracasz do domu szczęśliwy, gdy zdobędziesz dobrą ocenę. Życzymy wielu sukcesów w nauce, dobrych przyjaciół i zawsze wspaniałego nastroju.

Dzisiaj mój ukochany syn jest o rok starszy. Życzę Ci niesamowitego życia, pogodnych przygód, zabawnych i szczęśliwych chwil, niezapomnianych wrażeń, aby spełniły się wszystkie Twoje upragnione marzenia, a radość i szczęście poszły za Tobą. Bądź zdrowy i kochany, mój drogi synu!

Wszystkiego najlepszego moja droga wnuczka. Masz 6 lat i życzę, abyś był: pierwszy jest jasny i wesoły, drugi jest odpowiedzialny i celowy, trzeci jest szczęśliwy i ukochany, czwarty jest marzycielski i interesujący, piąty jest piękny i miły, szósty jest wesoły i utalentowany!

< /div>

Wszystkiego najlepszego, drogie dziecko.Wspaniały wiek, masz 6 lat i masz przed sobą ciekawe i ekscytujące życie, zabawę i niesamowite przygody. Życzę Ci entuzjazmu do studiów, pracowitości w każdym biznesie, prawdziwych przyjaciół w Twoim otoczeniu i szczęśliwych dni w Twoim życiu.

Wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin, mój młody przyjacielu! Niech te urodziny będą dla Ciebie najbardziej zachwycające, magiczne i niezapomniane. Urosłeś tak bardzo, że wkrótce pójdziesz do szkoły. Nasz króliczko, życzymy, abyś uczył się „doskonale”, raduj rodziców swoimi sukcesami, kontynuuj swoje ulubione zajęcia i nigdy nie trać serca.

Dzisiaj jest bardzo ważny dzień, a dusza się martwi. Sześć lat, czy to nie wystarczy? „Doświadczenie” jest świetne dla dziecka. Ty już jesteś taką osobą, wszyscy cię uważają, no i oczywiście dla mamy jesteś złotym dzieckiem. Niech Twoje dziecięce marzenia się spełnią. Szczęśliwych urodzin szczęśliwych urodzin. Szczęście, radość dla ciebie!

Wiedz, że twoja gwiazda oświetla ścieżki innych ludzi, pomaga twoim rodzicom żyć, raduj się, ponieważ jesteś ich sensem życia, ich ciepłą nadzieją. Twoje dobre uczynki rozjaśniają ścieżkę dla tych, którzy chodzą, a ty jesteś dużą mądrą dziewczyną! Dzięki Tobie ludzie potrzebujący pomocy spacerują oświetloną gwiazdami drogą.

W tym dniu jesteś jak mały i delikatny kwiatek, z kokardkami, w jasnoróżowej sukience i ulubionych butach, biegasz po domu i z zachwytem witasz gości. W końcu dzisiaj skończyłaś 6 lat. Mała urodzinowa dziewczynka to nasz słodki cukierek, bądź zawsze szczęśliwa, piękna i nieodparta. Niech wszystkie historie miłosne z bajek spełnią się przez lata, a dziś czarodziej poleci do Ciebie i spełni każde pragnienie.

Nasza mała urodzinowa dziewczynka skończyła dzisiaj sześć lat. Taka piękna, sprytna, asystentka mamy i ojca. Dobroć, czułość i odwaga są w tobie odpowiednio połączone. Twoi rodzice są dumni z tego, jaki skarb zgromadzili. Życzymy Ci kochanie, abyś codziennie budził się w jasnym świetle słonecznym, chłonął tylko miłość, dawał światu radość i swoje niesamowite piękno.

Wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin cudownego i uroczego dziecka. Życzę dobrej zabawy od rana do wieczora, wielkiego szczęścia w życiu i powodzenia, fascynujących historii i niezapomnianych przygód, dobrych kreskówek i wspaniałych książek.