Życzenia urodzinowe 70 lat dla mężczyzny

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najcieplejszych urodzinowych życzeń SMS na 70. rocznicę mężczyzny, przyjaciela, taty, dziadka, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata własnymi słowami, aby łzy. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Więc minęło kolejne dziesięć lat, po cichu nadeszła siedemdziesiąta rocznica. Nadchodzi czas, kiedy warto spojrzeć wstecz i zobaczyć wszystkie minione lata, które dały mądrość i zrozumienie tego świata.

Niech twoja ścieżka będzie czysta, jasna i równa, niech spotykają się na niej tylko szczerzy i dobrzy ludzie. I obyś zawsze był w idealnym porządku. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Niech twoje dobre samopoczucie zawsze będzie doskonałe ku radości i zazdrości innych, niech podstępna pani Fortuna rzuca lukratywne kontrakty, niech szczęście i szczęście zawsze Ci towarzyszą.

Jesteś silny, o silnej woli i odważny. Każdy chciałby być taki jak ty. Może w swoją rocznicę odkryjesz sekret tego, jak wszystko się udaje? Życzę, abyście nadal byli u szczytu swoich osiągnięć.

Szczęśliwego dnia! Narodziny, aby życie było jasne i wszystkie, wymierzone błogosławieństwa i wysokie osiągnięcia w pracy! A w moim życiu osobistym niech szczęście i miłość nie odchodzą chcę!

Dzisiaj jesteś zaszczycony i szanowany, ponieważ ten dzień słusznie należy do Ciebie! Sporo dróg zostało już przebytych, ale jest jeszcze tak wiele do zrobienia, a moje życzenia będą następujące: właściwe decyzje i wspaniałe zwycięstwa!

Szczęśliwej rocznicy, chcę Ci pogratulować! Życzę niezmierzonego zdrowia, niesamowitego szczęścia, miłości i pomyślności w Waszą rocznicę!

Z całego serca gratulujemy Ci rocznicy! Serdecznie życzymy długiego i szczęśliwego życia, zdrowia, inspiracji, sukcesów zawsze i we wszystkim!

Drogi dziadku, gratulacje z okazji twoich 70 urodzin. Bądź silna i zdrowa, pogodna i pogodna, szanowana i kochana. Życzę jeszcze wielu szczęśliwych i udanych dni, radosnych emocji i wesołych świąt.

Życzymy rodzinie zrozumienia i dobrego samopoczucia, aby niezawodny tył w obliczu uroczej żony i zdrowych dzieci przyczynił się do zawrotnego postępu na polu zawodowym.

Proszę przyjąć moje gratulacje i najlepsze życzenia z okazji 70. rocznicy. Niech zdrowie ci służy, a szczęście nie opuszcza cię ani na minutę. Bądź otoczony opieką rodziny i przyjaciół!

Szczęśliwej rocznicy! Niech siła i pewność siebie nigdy nie odejdą, aby odwaga nawet w wieku 70 lat dawała szanse młodym.Życzę Ci spędzania dni bez samotności, w gronie najbliższych, tak aby uśmiechy oświetlały życie.

Oryginał
Wszystkiego najlepszego 70 lat dla mężczyzny, przyjaciela, taty, dziadka, teścia, teścia, ojca chrzestnego, wujka, brata do łez