Życzenia urodzinowe 70 lat

Zebraliśmy dla Ciebie wiele jasnych gratulacji z okazji twoich 70. urodzin, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Zazwyczaj nie lubię wygłaszać przemówień, ale dzisiaj jest wyjątek, bo po prostu nie mogę się powstrzymać, aby życzyć mojemu ukochanemu dziadkowi wszystkiego najlepszego! Mój ukochany dziadku, serdecznie gratuluję Ci tak ważnego wydarzenia w Twoim życiu, ten wiek na pewno budzi szacunek i podziw. Życzę dobrego zdrowia i spełnienia wszelkich pragnień. Wiem, że masz jeszcze wiele planów i pomysłów, dlatego życzę Ci ich jak najszybszej realizacji. Jesteś bardzo silną i mądrą osobą, od której nigdy nie znudzi mi się nauka. Chcę dowiedzieć się wszystkiego, co możesz. Gratuluję ci drogi dziadku! Chcę powiedzieć, że wiek nie powinien na Ciebie w żaden sposób wpływać, ponieważ jesteś z nami tak młody i aktywny, że nawet my Ci czasami zazdrościmy. Na pewno pokonasz każdego młodego faceta, więc nawet nie martw się o wiek. Wesołych świąt, drogi dziadku!

W twoje urodziny życzę Ci radosnego życia, wspaniałych emocji, więcej powodów do radości i dobrego nastroju. Bądź kochany i kochający, odważny i odnoszący sukcesy, miły i bogaty, odważny i szczęśliwy, zdrowy i sprawiedliwy. Powodzenia w twoim biznesie, powodzenia, pomyślności i kobiecej uwagi! A także gwałtowne emocje i podziw fanów.

Gratuluję Ci 70. urodzin i życzę aby dzieci szanowały, by wnuki uwielbiały, by szanowały znajomych, by życie toczyło się w rytmie dobrobytu i szczęścia. Niech w twoim życiu będzie o wiele więcej zwycięstw i sukcesów, radosnych osiągnięć i sukcesów!

Pół życia, które już minęło, Niech twoja głowa będzie pokryta siwymi włosami. Oczy trochę straciły blask, Zmarszczki zdradzają powiekę. Doskonale wiem, że w swojej duszy myślisz, że życie już przeminęło. Chcę powiedzieć w twoje urodziny, że 70 to jakieś dwadzieścia pięć lat. Życie wciąż bije kluczem, zapomnij o swoim wieku. Żyj i raduj się zawsze, wszystkie lata powrócą.

Życzę Ci pozostania zawsze młodym, miłym, szczerym i szczęśliwym w wieku 70 lat. Niech Twój nastrój będzie wspaniały, niech Twoi bliscy otaczają Cię miłością i troską, niech Twoje zdrowie z każdym dniem będzie coraz silniejsze, niech szczęście Cię nie opuści. Wszystkiego najlepszego, dobrobytu i dobrobytu.

Szczęśliwej rocznicy! Życzę, abyś codziennie budził się w swoim luksusowym domu obok spektakularnej piękności, jadł śniadanie z czerwonym kawiorem i ostrygami, wsiadał do luksusowego samochodu i jechał do wysoko płatnej i ukochanej pracy, a wieczorami odpoczywał w najlepszych instytucjach miasta.

Kochana urodzinowa dziewczyno, wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Życzymy lekkości i ciepła, duchowej harmonii i dobrego zdrowia! Niech ptak szczęścia żyje wiecznie pod dachem Twojego domu! Niech kłopoty go omijają i niech wszystkie dobre rzeczy w twoim życiu nigdy się nie kończą!

Gratulujemy osiągnięcia sukcesu, 70. urodzin! Życzę, aby życie bawiło się wszystkimi kolorami, aby nastrój był zawsze różowy! Niech zasłużony odpoczynek przyniesie przyjemność i odprężenie. Dobre zdrowie, dużo uwagi, wsparcia, zrozumienia, uczestnictwa i obecności przy najbliższych i bliskich. Wszystkiego najlepszego! Niech horyzonty wypełnią się nowymi marzeniami i życzeniami!

Najdroższa babciu na świecie! Gratuluję ci rocznicy, od siedmiu dekad żyjesz na świecie, zdobywasz doświadczenie i mądrość oraz wychowujesz drugie pokolenie swoich spadkobierców. Myślę, że jest to powód do dumy. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, wesołych wakacji i niech wszystko w Twoim życiu będzie jak najlepsze.

Wszystkiego najlepszego! Jesteś najlepszy, jesteś dla nas źródłem ciepła i światła, wnosisz w nasze życie tyle słońca, radości i nadziei. Zawsze pozostań taki sam pogodny, energiczny, z młodą duszą. Szczęście dla Ciebie, zdrowie i długie życie!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie. W tym pięknym i ważnym dniu życzę, aby wszystkie wysiłki zostały docenione i docenione, rezultaty pracy cieszyły i inspirowały, a proces realizacji planu był ekscytujący i pozytywny.

Gratulujemy rocznicy! 70 lat to wielka data, mam duże doświadczenie, wiele wrażeń. Życzymy, abyśmy wszyscy zebrali się na Waszej setnej rocznicy! Dobre zdrowie, dobrobyt, opieka i miłość bliskich i bliskich!

Masz dzisiaj 70 lat. Pomyśl tylko, jak szybko minął czas, dopiero wczoraj przygotowywaliśmy się do szkoły. Ale dzisiaj masz nie tylko wakacje, ale jedną z najbardziej wyjątkowych, znaczących i najpiękniejszych rocznic. Chcę nie tylko pogratulować ci takiego spotkania, ale także życzyć dobrego zdrowia, długich i pełnych wrażeń lat, żywych wrażeń i emocji. Masz za sobą całe życie, ale to nie znaczy, że wszystko się skończyło. Przed Tobą równie ciekawe i ekscytujące życie, które będzie nieco inne niż poprzednie, ale nadal będzie w stanie zrobić na Tobie wrażenie. Nie próbuj się denerwować i tracić ducha, 70 to nie limit, a dopiero początek. Pamiętaj, że wciąż musimy świętować twoją bardziej okrągłą i znaczącą datę.

Chcę pogratulować mojemu drogiemu koledze z klasy z okazji jego siedemdziesiątych urodzin! To prawdziwa rocznica, która budzi szczególny szacunek. Ponieważ byłeś najstarszym z nas w klasie. Ten pierwszy również obchodził Jubileusz. Jesteś wspaniałym przyjacielem, który zasługuje na szacunek.Ty i ja mieliśmy naprawdę przyjazne stosunki, które byliśmy w stanie utrzymać nawet po ukończeniu studiów. Ty i ja mamy tak wiele wspólnych wspomnień, które wciąż ogrzewają nasze dusze. Gratuluję ci z głębi serca, mój drogi przyjacielu! Pamiętaj, że nie ma znaczenia, ile masz lat, bo w głębi serca nadal jesteś tym młodym chłopcem, wiem na pewno. Życzę ci tylko dobrego zdrowia. Bądź zawsze w tej samej wspaniałej formie fizycznej, w jakiej jesteś teraz, wtedy nie będzie problemów zdrowotnych. Wesołych wakacji! Wszystkiego najlepszego przyjacielu!

Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Dla Ciebie 70 lat to tylko liczba, bo Twój optymizm i pewność siebie wskazują, że jesteś młody duchem i nawet nie myślisz o swoim wieku. Z przyjemnością się z wami komunikuję iz całego serca życzę zdrowia i witalności, wielu szczęśliwych i radosnych dni przed nami, więcej pozytywnych chwil i oczywiście niespokojnych wnuków! Szczęśliwej rocznicy!

Kochana babciu, gratulacje z okazji twoich 70 urodzin. Życzę Ci odwagi i siły do ​​dalszego przejścia życia. Bądź zawsze w dobrym nastroju, z dobrym zdrowiem, pogodną duszą i kochającym sercem. Babciu, szczęście i dobrobyt dla Ciebie.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę, abyś zawsze pozostała najbardziej uroczą, seksowną, ponętną i pożądaną, ukochaną, luksusową, po prostu niezapomnianą kobietą! Niech spełnią się marzenia i życzenia, niech bukiety najpiękniejszych kwiatów wypełnią dziś swój dom swoim zapachem.

70 Dziś panienko, nie ma dla ciebie innego imienia. Nadal odurzasz i szaleńczo rozkoszujesz się. Zawsze pragnę, abyś pozostała taka piękna. Niech będzie dobrobyt, pokój, szczęście. Tylko lata zawsze mijają. Nie chcę też zachorować, Nie chodź do lekarzy. Aby radośnie wschodziło Zawsze uśmiechaj się do ciebie.

Drogie urodziny! Świętujesz 70. rocznicę! To bardzo poważna randka, mówiąca o długim życiu, z którego możesz być dumny. Gratulujemy i życzymy doskonałego zdrowia i dobrego samopoczucia, aby wszystko się udało, bliscy i przyjaciele dawali powody do dumy z siebie i z siebie, a życie było radością.

Szczęśliwej rocznicy! Ten dzień oznacza, że ​​przebyłeś długą drogę i potwierdziłeś swój status prawdziwego mężczyzny. Dojrzały i godny zaufania. Niech wszystko, co stanie się z tobą dalej, tylko potwierdzi ten status. Wesołych świąt i zawsze możliwych błogosławieństw na tym świecie.

Piękne gratulacje z okazji 70. urodzin własnymi słowami

Duszny
wszystkiego najlepszego 70 lat, z głębi serca

Drogi bohaterze dnia! Masz 70 lat! Gratulujemy Ci rocznicy i życzymy zdrowia i światła w życiu. każdego roku!

Szczęśliwej rocznicy, kochanie! Życzę, abyś był prawdziwym bohaterem, dobrym zdrowiem, herkulesową siłą, wszechmocnym szczęściem, odwieczną mądrością, wspaniałymi zwycięstwami i godnymi pozazdroszczenia sukcesami, dobrobytem i dobrobytem!

Mój drogi teściu, gratuluję ci 70. urodzin i szczerze życzę zdrowia, wielkiego honoru i szacunku dla przyjaciół, szczerej miłości i troski o bliskich, radosny chwile życia i wesołe wakacje w gronie dużej i przyjaznej rodziny.

Niech następna rocznica zostanie upamiętniona miłymi niespodziankami, niespodziewanymi prezentami, szczerymi słowami. Życzymy miażdżącego szczęścia, niewyczerpanego szczęścia, doskonałego zdrowia, stałego uśmiechu, wsparcia na czas, sympatycznych kolegów, zaufanych przyjaciół, silnej rodziny, wzajemnego zrozumienia z całym światem.

Wszystkiego najlepszego, dziadku. Jesteś z nami od siedemdziesięciu lat, co oznacza, że ​​za jakieś trzydzieści lat będziemy mogli świętować Twoje stulecie. Wesołych wakacji dla Ciebie i niech wszystko w Twoim życiu będzie tak dobre, jak chcesz.

Drogi bohaterze dnia! W tym doniosłym dniu pragniemy Wam z głębi serca pogratulować. Od wielu lat pracujesz dla dobra swojego kraju i swojej rodziny. Zawsze braliśmy przykład w pracy z Tobą, bo zawsze miałeś optymizm i pracowitość, której należy pozazdrościć, a to jest sekret Twojej młodości i siły umysłu. Dziękuję za te niezbędne słowa, które wspierają, współczują, inspirują nadzieję, wyjaśniają, dodają otuchy. Życzymy, abyś nadal zadziwiał wszystkich swoim umysłem, życzliwością, hojnością i poczuciem humoru. Bądź wsparciem i nadzieją dla wszystkich w domu, zaszczep w nich optymizm i zaufanie. Zdrowie dla Ciebie, witalność, życzliwość i zrozumienie!

Dzisiaj jest data, siedemdziesiąte urodziny! A ważne słowa zostaną wypowiedziane w całości: Dziś gratulujemy tej, która jest jeszcze młoda duszą. A lata są szczęściem i do siedemdziesiątki, nagromadziło się dużo i niech się tylko rozmnaża w przyszłości, Wpuszczając szczęście i dobro do domu!

Niech twoje dobre samopoczucie zawsze będzie doskonałe ku radości i zazdrości innych, niech podstępna pani Fortuna rzuca lukratywne kontrakty, niech szczęście i szczęście zawsze Ci towarzyszą.

Całym sercem, w wieku 70 lat, życzę Ci nie przeszkadzać smutkiem w sercu, zadowalać duszę szczęśliwymi spotkaniami, spotykać się każdego ranka z uśmiechem i kończyć każdy dzień poczuciem radości i wdzięczności.

< /div>

Dzisiaj są urodziny najstarszego członka naszej rodziny.Dokładniej, to nie tylko urodziny, ale rocznica mojego ukochanego dziadka, mojego mentora i najlepszego przyjaciela. Gratuluję ci drogi dziadku i życzę zdrowia. Naprawdę nie chcę, żebyś chorował lub źle się czuł, bo zawsze powinnaś być ze mną w świetnej formie, być aktywna i wesoła. Nie bez powodu powiedziałem, że jesteś moim mentorem i najlepszym przyjacielem, bo tylko z Tobą mogę być szczery i szczery. Tylko z tobą mogę rozmawiać z sercem, a potem uzyskać dobrą radę. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś, bo to po prostu nieocenione. Życzę długiego życia, które będzie równie urozmaicone, ale tylko dla dobrych wydarzeń. Jestem z ciebie dumny, dziadku, bo jesteś taką silną i niezachwianą osobą. Wesołych świąt!

Po prostu nie mogę przestać życzyć mojej babci wszystkiego najlepszego! Siedemdziesiąt lat to wiek, który budzi szacunek. Już teraz możesz śmiało powiedzieć, że zdobyłeś spore doświadczenie i wiedzę. Teraz już dzielisz się z nami całą swoją wiedzą, pomagając nam i wspierając nas w każdej sytuacji. Chcę Cię zawsze widzieć uśmiechniętą, pogodną i pogodną. Tak, zawsze taki byłeś, ale mówię to, abyś zrozumiał, że wiek nie powinien na ciebie w żaden sposób wpływać. Po prostu bądź sobą, żyj i ciesz się życiem, bo życie jest piękne w każdym wieku. Jesteś ważną osobą dla nas wszystkich, więc nie pozwolimy Ci się denerwować, martwić lub smucić z powodu tak drobiazgu jak wiek.Wesołych świąt ponownie! Pamiętaj, że bardzo Cię kochamy! Jesteś fajną babcią, która wie, jak być nowoczesna.

Szczęśliwej rocznicy! W końcu 70 lat jest jak nowy świt, jest jak cicha przystań nad brzegiem spokoju i łaski. Życzę Ci sowiej mądrości i siły lwa, doskonałego zdrowia i bezchmurnego nieba szczęścia. Niech każdy dzień będzie miły, a każda noc upłynie spokojnie.

Dzisiaj rocznicę obchodzi prawdziwy mężczyzna, szlachetny i odważny, mądry i skromny, silny i odnoszący sukcesy. Jesteś na dobrej drodze, nie wyłączaj jej! Wiedz: masz wspaniały tył – żonę, dzieci i przyjaciół, kochający i wyrozumiały. Zdrowie i wszystkiego najlepszego

Dziś wszyscy robią zamieszanie, próbując odebrać gratulacje, aby pogratulować samemu niezastąpionemu szefowi. Mówią o tobie w ten sposób, jesteś jak cegła, która trzyma całą ścianę, przesuń ją, a wszystko się zawali. Więc oto twoje, dzisiaj są twoje urodziny. Spieszymy życzyć sobie drogi, w twoim życiu nie spotkasz ani smutku, ani rozczarowania, ani smutku. Zabierz wszystkie radości z życia, jasne kolory i jasne dni. A kiedy zbłądzisz, podnieś głowę, spójrz w niebo i poproś Pana o pomoc. Niech wszystkie twoje marzenia się spełnią. Rodzina jest zawsze szczęśliwa. Wszystkie trudne sytuacje, nawet bezcenne, stają się doświadczeniem. I tylko przyjemne wspomnienia są przechowywane w pamięci. I wiedz, że jesteś dobrym człowiekiem, a szef jest najlepszy. Zawsze znajdą się ludzie, którzy pomogą Ci w każdej sytuacji. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Każdy mijający rok to szczebel na drabinie życia.Przeszliście 70 stopni doświadczenia, zwycięstw i osiągnięć, a każdy z nich był wyjątkowy. Obyś został powołany do przyszłości z wieloma bardziej interesującymi, błyskotliwymi i jasnymi krokami!

Życzę kochanemu jubilatowi zawsze zachować młodość duchową, bo młodość to zachwycający stan oczekiwania na piękno, to wyjątkowe uczucie, że wszystko jest możliwe, wszystko jest w Twojej mocy. Życzę zdrowia, szczęścia, aby szczęście i sukces towarzyszyły wszystkiemu, a przed nami tylko szczęście, pomyślność i dobry nastrój!

Jak jasny jesienny bukiet, bądź piękna w każdym nastroju i stroju! Podziwiaj otoczenie z optymizmem i dobrym nastrojem, energią i namiętną miłością do życia. Szczęśliwej 70. rocznicy!

Wszystkiego najlepszego! Niech każdy dzień będzie pełen zabawy i jazdy! Zapraszam do realizacji wszystkich swoich pomysłów! I niech spełnią się Twoje marzenia!

70 lat to dokładnie ten czas, kiedy możesz z pełnym przekonaniem spotkać się z bumerangiem dobrych uczynków i szczerych uśmiechów, które wypuszczasz przez te wszystkie lata. Możesz być z siebie dumny, bo przez wszystkie życiowe trudności zdołałeś nosić honor, imię, nie splamiąc sumienia. Niech więc lata nigdy nie pokażą się na twoim zdrowiu i duszy.

Szczęśliwej rocznicy tato. Masz dziś 70 lat, kiedyś byłeś wesołym, odważnym lwiątkiem, a teraz stałeś się najmądrzejszym, najpiękniejszym lwem. I życzę Ci, drogi tato, jak najlepszego zdrowia i ani chwili przygnębienia, a także tego samego zapału, odwagi duszy, rześkości i hojności serca.Tato, niech każdy dzień przynosi Ci 70 miłych uśmiechów i radosnych chwil!

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe od 70 lat

Szczęśliwych 70. urodzin do łez

Nasz drogi szefie, w imieniu całego zespołu gratulujemy Ci dnia, w którym nas uczyłeś! Ty masz w sobie tyle różnych cech. praca z tym zadaniem.Jesteś najlepszym szefem na świecie!

Rocznica to niezwykłe urodziny. To kamień milowy, czas wyników, analiz i wyznaczania nowych zadań. Serdecznie gratuluję okrągłej randki. Niech te osiągnięcia, z którymi zbliżasz się do jasnej postaci, dadzą siłę i inspirację do nowych osiągnięć.

W te wspaniałe wakacje ze szczerymi życzeniami szczęścia, radości, zdrowia! Niezmienne samopoczucie, niekończący się strumień obfitości, długie życie, pełne radosnych minut!

Wszystkiego najlepszego dla mojego teścia z okazji 70. urodzin. Moi drodzy, życzę Ci silnej siły i długich lat, radosnych świtów i jasnego szczęścia, silnej miłości bliskich i dobrego samopoczucia, pogodnego stanu umysłu i doskonałego zdrowia.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Bezgraniczne szczęście, nieugięte zdrowie, powodzenia i spełnienie absolutnie wszystkich pragnień! Bądź miła, pozytywna, urocza i cudowna!

Serdecznie gratulujemy najmądrzejszej i najmilszej osobie z okazji 70. urodzin! Drogi urodzinowy człowieku, przyjmij najbardziej promienne i ciepłe życzenia zdrowia, radości, pocieszenia, niech siwe włosy nie sprawią, że będziesz żałować i stracić serca przez lata, które przeżyłeś, niech nowy etap w życiu stanie się pięknym i kwitnącym ogrodem, z tęczowe fontanny uśmiechów najbliższych krewnych i przyjaciół.Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Życzę abyś był pierwszy we wszystkim! Bądź pierwszym, który osiągnie wyżyny kariery! Bądź pierwszą osobą, która kupi willę w Hiszpanii! Zajmij pierwsze miejsce w Pucharze Świata! Latać i jeździć tylko pierwszą klasą! Zostań pierwszym dziwacznym prezydentem! Wygraj swój pierwszy milion w loterii! Ciesz się wszystkimi urokami życia, jakby stało się to po raz pierwszy! Życzę, abyś jako pierwszy osiedlił się na Marsie i był też pierwszym ze swoją ukochaną kobietą!

Do Waszego czcigodnego wieku i cudownej rocznicy – 70. rocznica Waszych urodzin, przybyliście w pełnym rozkwicie! Jesteś wesoły, młodzieńczy, gotuje się w Tobie głupia energia, której młodzi będą zazdrościć, jesteś pełen mądrości, którą hojnie dzielisz się z innymi! Masz czas pracować na wsi, pomagać dzieciom i wnukom, spotykać się z przyjaciółmi. Chcę pogratulować ci rocznicy, życzę długiego i szczęśliwego życia, rozgrzanego miłością i troską twoich bliskich! Życzę Ci, aby życie częściej Cię cieszyło, rozpieszczało i miło zaskakiwało. Niech twoi drodzy ludzie będą zdrowi i dostatni, niech twoja dusza śpiewa z radością!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego mężczyzny. Z całego serca życzę powodzenia i silnej siły, niewątpliwego szczęścia i jasnej miłości, głośnych zwycięstw i pomyślności życiowej, odważnych czynów i doskonałego zdrowia

Gratulujemy pięknej, aktywnej, energicznej kobiecie w jej 70. urodziny! Życzymy Państwu ciepła i spokoju, serdecznych spotkań rodzinnych, miłości, uwagi, troski, zrozumienia i wsparcia.Dobre zdrowie, uzasadnione nadzieje i wielkie szczęście!

Szczęśliwego dnia! Narodziny, aby życie było jasne i wszystkie, wymierzone błogosławieństwa i wysokie osiągnięcia w pracy! A w moim życiu osobistym niech szczęście i miłość nie odchodzą chcę!

Wszystkiego najlepszego dla mojej złotej i najlepszej mamy. Kochani, życzę Ci, abyś zawsze była najpiękniejsza, czarująca, czarująca i wspaniała, nie patrzyła na lata, nie pozwalała niepokojowi w sercu, ale smutkowi w duszy. Bądź szczęśliwy, nadal kochany przez nas wszystkich, miły, wesoły i radosny.

Szczęśliwej rocznicy tato. Masz dziś 70 lat, kiedyś byłeś wesołym, odważnym lwiątkiem, a teraz stałeś się najmądrzejszym, najpiękniejszym lwem. I życzę Ci, drogi tato, jak najlepszego zdrowia i ani chwili przygnębienia, a także tego samego zapału, odwagi duszy, rześkości i hojności serca. Tato, niech każdy dzień przynosi Ci 70 miłych uśmiechów i radosnych chwil!

Tysiąc ciepłych gratulacji dla Ciebie dzisiaj, milion dobrych życzeń! A co najważniejsze, oczywiście – życzenie szczęścia! Żyj z radością, zabawą i szczęściem, a wszystkie Twoje marzenia mogą się spełnić przed następnymi urodzinami!

Kole, serdecznie gratuluję ci 70. urodzin i życzę dobrej siły i dobrego zdrowia, jasnych nadziei i jasnych perspektyw. Chcę też, aby numer rocznicy stał się symboliczny: 7 – życzę szczęścia i miłości bliskich, 7 dni w tygodniu, a 0 – zero zmartwień i problemów w twoim życiu.

Chcę pogratulować mojemu ukochanemu ojcu jego siedemdziesiątych urodzin. Ojcze, dzisiaj jest twoja rocznica, co budzi szczególny szacunek. I chcę powiedzieć, że sam cieszysz się wielkim szacunkiem, ponieważ jesteś bardzo silną i odważną osobą, która zrobi wszystko dla swojej rodziny, która nie zdradzi. Nigdy nie byłeś wobec mnie surowy, ponieważ uważałeś, że powinieneś przyjaźnić się z dziećmi, więc nigdy nie miałem ochoty cię jakoś wkurzyć. Jesteś wspaniałym ojcem, który zawsze towarzyszył mi podczas zawodów, nagród i porażek. Powiedziałeś, że człowiek powinien być silny, a nawet porażki powinny być uważane za zwycięstwa. Minęło tyle lat, ale bardzo dobrze pamiętam wszystkie Wasze uwagi i rekomendacje. Życzę zdrowia, a wszystko inne nie jest takie ważne. Masz kochającą rodzinę i prawdziwych przyjaciół. Teraz powinieneś myśleć tylko o swoim zdrowiu.

70 to świetny wiek. Czas zebrać owoce życia, radować się i cieszyć z sukcesów i osiągnięć. Czas na odpoczynek i relaks. Czas na rodzinne wakacje, zabawy z wnukami, szczere rozmowy i uściski. Zdrowie, dobrobyt, dobrobyt, ciepło i komfort w domu. Szczęśliwej rocznicy!

Chcę życzyć mojemu drogiemu tacie wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, który od dzieciństwa traktuje mnie jak księżniczkę. Kiedy pytali mnie, kogo kocham bardziej, zawsze odpowiadałem, że najbardziej kocham mojego tatę. Mama się nie obraziła, bo rozumiała, że ​​tata i ja mieliśmy szczególny związek.Minęło wiele lat, wyszłam za mąż, ale mój ojciec nadal pozostaje najważniejszym człowiekiem w moim życiu, najbardziej życzliwym i wyrozumiałym, który może ochronić przed wszystkimi. Nadal jest zadowolony, kiedy dzwonię i proszę o pomoc w tej czy innej sprawie. Wiem, że to lubi, więc często to robię. Tato, gratuluję ci rocznicy! Pamiętaj, że dla nas wszystkich jesteś młodym i pewnym siebie mężczyzną, który według paszportu ma tylko siedemdziesiąt lat. Naprawdę chcemy widzieć Cię zawsze jako wesołego i energicznego ojca, który nigdy nie odmawiał nam rozrywki. Dziękujemy za nasze cudowne dzieciństwo! Po prostu Cię kochamy! Wesołych świąt, ukochany ojcze!

Moja droga siostro, gratuluję ci 70. urodzin i szczerze życzę ci spokoju i pomyślności, pomyślności i szczęścia, zdrowia i radości. Niech Twój wewnętrzny głos głośno śpiewa pieśń natchnienia, niech Twoja intuicja nigdy Cię nie zawiedzie, niech Twoje serce zawsze bije w radosnym rytmie miłości. Siostro życzę Ci 70 pięknych chwil i szczęśliwych uśmiechów na każdy dzień!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Życzę Ci życia jak w raju: ciesz się obfitością słodkich owoców sukcesu, podziwiaj śpiew ody do Ciebie, pływaj w czystym i przejrzystym strumieniu wigoru i zdrowia, idź ramię w ramię z ukochaną połówką wzdłuż kwitnące ścieżki pokoju i dobrobytu.

Najcieplejsze gratulacje z okazji 70. urodzin

Jasne gratulacje z okazji twoich 70. urodzin

Babciu, moja droga, gratuluję Ci 70. urodzin.Niech radość i szczęście wkroczą w Twoje życie wraz z nowym świtem, niech dobroć Twojego serca oświetli życie bliskich jasnym światłem nadziei i natchnienia, niech zawsze rozbrzmiewa dźwięczna melodia szczęścia i radosny śmiech bliskich w Twoim domu. Babciu życzę dobrego zdrowia, odważnej siły i przyjemnego uczucia radości w duszy.

Drogi (oh) (imię), chcemy powiedzieć, że wszyscy bardzo Cię doceniamy i szanujemy, dlatego gratulując Ci rocznicy, przede wszystkim życzymy Ci czegoś, co jest bardzo ważne dla każdego człowieka: dobry nastrój, powodzenia w biznesie, dobre zdrowie, wzajemne zrozumienie z kolegami i krewnymi, prawdziwa przyjaźń i szczera miłość!

Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Życzę Ci wielu lat życia w doskonałym nastroju! Robić wszystko – żeby nie mieć czasu, jechać – tam, gdzie nie było to możliwe. Aby dzieci i wnuki nie pozwalały im się nudzić i częściej odwiedzać. Życzę Ci młodości i optymizmu w duszy, miłości i ciepła w sercu.

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej siostry, wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin. Życzę Ci, abyś zawsze pozostała piękna i życzliwa, słodka i wesoła, szczęśliwa i zdrowa. Niech miłość i radość żyją w twoim sercu, a jasna nadzieja i radość czają się w twojej duszy, życzę dobrego zdrowia i pomyślności, jasnego szczęścia i silnej miłości z twoich własnych serc.

Szczere i najbardziej honorowe gratulacje dla bohatera dnia w tym dniu! Dziś kończysz 70 lat, ale nadal jesteś pełen determinacji i entuzjazmu, a te cechy charakteru zawsze nas inspirowały. Doskonałe zdrowie, pozytywny nastrój i tylko więcej szczęścia!

Niech w życiu czekają na Ciebie tylko miłe słowa, A serce nigdy nie będzie płakać z bólu, I niech Twoja głowa kręci się na zawsze Z radości, miłości i powodzenia!

Kobiety nie są pytane o wiek. Wiesz, w twoje urodziny w ogóle nie chcemy poruszać tego tematu. Radujmy się razem z tego, co jest teraz dla ciebie dostępne: twój wspaniały wiek pozwala ci poczuć i poczuć to, co nie jest dane, aby zrozumieć młodych i niedojrzałych. Twoje doświadczenie i mądrość były, są i będą naszym najjaśniejszym światłem, dzięki któremu możemy znaleźć wyjście z każdej sytuacji, a Twoje duchowe piękno jest przykładem tego, jak powinien wyglądać prawdziwy człowiek.A oprócz tego gratulujemy Wam jubileuszu, życzymy zdrowia, niewyczerpanego optymizmu i wiecznej witalności! Wszystkiego najlepszego!

Życzymy Ci szczęścia i życzliwości w tym dniu, poczuj radość bycia, baw się rano i zachowaj to uczucie do późnych godzin nocnych. Pragniemy, abyś miał czas na wszystko i przez lata nie starzeć się, ale odmłodzić. Zachowaj zdrowie i wigor i żyj przez wiele, wiele lat!

Wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, optymizmu, realizacji pomysłów i poczętych uśmiechów, pomyślnych planów, sukcesów, dobrego samopoczucia rodziny i nie tylko. I szczęście, dobre nastroje, stabilność, pozytywne, jasne wydarzenia, niezapomniane wrażenia i tylko szczęśliwe!

Życie to książka. Są ludzie, którzy to piszą. Są tacy, którzy czytają i żyją tak, jak ktoś przepisał. Życzę Ci napisać „własną książkę” – jasną, pełną wrażeń, miłości, szczęścia, zrozumienia, żeby było coś do zapamiętania i do powiedzenia innym! Wszystkiego najlepszego!

Drogi bohaterze dnia, w ten uroczysty dzień pragnę pogratulować i życzyć dobrego zdrowia, pogody ducha, energii i spokoju ducha. 70 lat to ważny kamień milowy w losie, to 70 drogocennych monet w skarbonce życia. Niech więc ta skarbonka będzie uzupełniana wiele razy, a każdy nowy rok będzie szczęśliwszy niż poprzedni.

Szczęśliwej rocznicy tatusiu! Masz już 70 lat i pamiętam Cię bardzo młodą i zawsze taka będziesz, bo Twoja dusza jest młoda.Niech tak pozostanie, niech los da szczęście i pomyślność, radość nowego dnia i miłość bliskich. Życzę jasnych myśli, świeżych pomysłów, świątecznego nastroju i wszystkiego, na co zasługujesz swoim długim, szlachetnym życiem!

Szczęśliwej rocznicy! 70 lat to okres ucieczki duszy, żywych wrażeń, kiedy zapiera dech w piersiach wspomnienia i przeżyte chwile radości. Nie kładź kresu temu, co zostało osiągnięte! Radujcie się życiem, żyjcie jeden dzień, kochajcie was, dobroć i piękno. Niech codziennie wraz ze wschodem słońca przychodzi do Ciebie promień szczęścia!

Z całego serca gratulujemy Ci rocznicy! Serdecznie życzymy długiego i szczęśliwego życia, zdrowia, inspiracji, sukcesów zawsze i we wszystkim!

Wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin mój drogi mężu. Umiłowani, przebyliście godną ścieżkę życia i na 70. kilometrze staliście się absolutnie szczęśliwą, odważną, dumną, mądrą osobą. Ja też pragnę brawurowo kontynuować swoją drogę, pewnie też osiągać wszystkie swoje cele. Niech twoje lata będą prawdziwym bogactwem twojej duszy, niech twoja rodzina, twoje zasługi i zwycięstwa, twoje czyny i czyny pozostawią znaczący ślad chwały w twoim życiu. Powodzenia, moja droga, nieugaszony entuzjazm i szczęście.

Szczęśliwej rocznicy droga ciociu. Siódemka i zero to tylko liczby, więc życzę Ci nadal być wesołym, radosnym i marzycielskim. Ciociu, niech w twoim życiu będzie wiele szczęśliwych wschodów słońca i pięknych zachodów słońca. Niech bliscy będą obok siebie, niech dobroć będzie żyła w sercu, niech pociecha ciepło w domu, niech nuty radości rozbrzmiewają w duszy.

Spieszę z gratulacjami z okazji twoich 70. urodzin! W Waszą rocznicę życzę Wam niewyczerpanej energii, wiecznej młodości i zawsze dobrego nastroju! Życzę Ci tylko szczęścia, szczerych i oddanych uśmiechów przyjaciół, z którymi pokonałeś zarówno wodę, jak i ogień! Wiadomo, że wszystkie dobre rzeczy wracają jak bumerang, więc życzę Ci, aby wszystkie dobre uczynki, których dokonałeś w życiu, wróciły do ​​Ciebie z wiecznym szczęściem i życzliwością! Niech twoje zdrowie będzie niezachwiane. Niech będzie tak niewzruszony, jak twoja pewność siebie i pragnienie dobroci i szczęścia! Nawet jeśli masz już 70 lat w paszporcie, ale w sercu wciąż masz 20 lat, a to jest najważniejsze! Zdrowie dla ciebie i miłość! Szczęśliwej rocznicy, Szczęśliwej 70. rocznicy!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego mężczyzny! W tej wspaniałej randce życzymy szykownych prezentów, szczerych słów i radości. Bądź silny, aktywny, silny, nastawiony na pozytywne i wysokie wyniki. Niech twoje oczy płoną od miłości i wzajemności, od wypłacalności i spadających szans!

Szczęśliwej rocznicy! Bardzo się cieszymy, że znamy tak wspaniałą osobę! Nie jesteś tylko prawdziwym profesjonalistą. Jesteś także prawdziwym przyjacielem – miłym, opiekuńczym, sprawiedliwym.Jednym słowem masz wiele wspaniałych cech, które nie znikają nigdzie przez lata. Dlatego czujemy do Ciebie szczery podziw i szacunek. Życzymy dobrego zdrowia, inspiracji i łatwych zmartwień. Wszystkiego najlepszego!

Życzę dobrego nastroju, zapachu ulubionych kwiatów, wesołych uśmiechów i szczęścia w urodziny!

Jasne gratulacje z okazji 70. urodzin

Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin w prozie

Dzisiaj spokojna rocznica, Przecież wiek jest niezwykły, Zgromadziło się wielu gości, Wszyscy są przyzwoicie ubrani. W kieliszkach jest mocne wino, Ludzie powoli pijesz, toasty znasz od dawna, to nie pierwszy rok, ale i tak życzymy zdrowia, szczęścia i miłości, dziś poznajesz 70, więc uśmiechaj się i nie smuć!

Z całego serca gratuluję ci rocznicy siły i twierdzy. Niech dusza nigdy nie przestaje cieszyć się życiem w wieku 70 lat, niech każdego dnia będzie wesoła i szczęśliwa, niech krewni dadzą opiekę i miłość, niech w domu będzie wieczny pokój i dobrobyt.

Każdy wiek ma swoje zalety. W młodości byłeś odważny, beztroski i marzyłeś o wszystkim na świecie. W wieku dorosłym zdobyłeś mądrość, spełniłeś swoje marzenia, wyposażyłeś swój dom i założyłeś rodzinę.Dziś świętujemy Twoje urodziny, Twoją rocznicę i życzymy nowych zmian w życiu wraz z nadejściem nowej ery – oczywiście na lepsze! Obyś znów miał marzenia, młodzieńczy entuzjazm, dobry nastrój i wiarę w najlepszych!

Nadszedł czas na dobre lata, a za nimi całe stulecie. Życzymy, abyś chorował jak najmniej, nie zestarzał się w swojej duszy, ale tylko po to, by się odmłodzić.

Serdecznie gratuluję Ci 70. urodzin i życzę z całego serca, aby ta rocznica przyniosła szczęście, siłę, zdrowie, a także radość, szczęście i pomyślność w życiu. Pozostań miłą osobą, uroczą kobietą i słodką osobą. I niech zawsze będą prawdziwe wakacje w twoim domu, a akordy inspiracji i miłości rozbrzmiewają w twoim sercu.

Gratulacje! Taka rocznica to duma, to szczęście, to prezent! Niech będzie więcej zdrowia, bliskich krewnych i przyjaciół, miłości i ciepła! I niech będzie jeszcze wiele lat!

Wszystkiego najlepszego dla najbardziej uroczej i pięknej kobiety. W ten świąteczny dzień wszystkie ciepłe słowa są tylko dla Ciebie. Życzymy słońca, kwiatów, uśmiechów, dobrego samopoczucia, uwagi mężczyzn, kobiecego szczęścia i oczywiście dobrego zdrowia. Niech spełnią się wszystkie marzenia i pragnienia!

Wszystkiego najlepszego! Niech wasze lata nie zostaną zwrócone, ale przed nami jeszcze wspaniały czas. Lata dają możliwość realizacji Twoich pomysłów i planów. Niech ten czas będzie najbardziej owocny, kreatywny, najlepszy i inspirujący! Aby każdy nowy rok był darem losu!

Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Życzę Ci wielu lat życia w doskonałym nastroju! Robić wszystko – żeby nie mieć czasu, jechać – tam, gdzie nie było to możliwe. Aby dzieci i wnuki nie pozwoliły im się nudzić i częściej odwiedzać.

Gratulacje z okazji twoich siedemdziesiątych urodzin. Zawsze promieniuj zdrowiem i szczęściem, nadążaj za aktualnymi postępami, daj się ominąć złej pogodzie, niech się tobą nie zainteresują. A w wieku 70 lat pozostań silny na ciele i duchu, niech Twój uśmiech rozjaśnia się każdego dnia, kochamy Cię, Twoje wnuki też Cię kochają, żyjesz długo i przyjmujesz gratulacje z okazji rocznicy!

Szczęśliwego kolegi z okazji rocznicy. Niech życie będzie pełne szczęścia i perspektyw, powodzenia i sukcesu w wieku 70 lat. Z całego serca życzę zdrowia i ducha walki, niestrudzonego zapału i dążenia do dobrego samopoczucia. Niech wszystko układa się dla Ciebie tak, jak powinno, nawet jeśli Twoi bliscy, Twój ulubiony biznes i praca, i każdego dnia dają radość i radość!

Jesteś silny, o silnej woli i odważny. Każdy chciałby być taki jak ty. Może w swoją rocznicę zdradzisz sekret tego, jak wszystko się udaje? Życzę, abyście nadal byli u szczytu swoich osiągnięć. Bądź szczęśliwy, zdrowy.Z całego serca gratuluję!

Czy jest coś piękniejszego i doskonalszego niż kobieta? A kto może być lepszy, milszy i jaśniejszy niż ten, któremu dziś gratulujemy? Odpowiemy – nic i nikt! W imieniu wszystkich zgromadzonych i oczywiście z głębi serca pragnę Wam pogratulować i życzyć, abyście zawsze byli szczęśliwi, piękni i piękni we wszystkim, czego zapragniecie!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego i doświadczonego szefa! Mój drogi szefie, jesteś jasną gwiazdą w naszym zespole! Rozpalasz się swoim entuzjazmem i pracowitością. Dzięki Tobie i zespołowi atmosfera jest przyjazna i zgrana. To Ty stworzyłeś zespół od jednego z nas!

I mimo 70 lat nadal wesoły, wesoły i przystojny. Najlepszy teść na świecie, gratulacje z okazji rocznicy. Życzę Ci śmiałego kontynuowania lotu orłem, osiągania celów, które nie zostały jeszcze osiągnięte. Zdrowie dla ciebie, tato, dobrobyt rodziny i zrozumienie bliskich.

Spieszę z gratulacjami z okazji twoich 70. urodzin! W Waszą rocznicę życzę Wam niewyczerpanej energii, wiecznej młodości i zawsze dobrego nastroju! Życzę Ci tylko szczęścia, szczerych i oddanych uśmiechów przyjaciół, z którymi pokonałeś zarówno wodę, jak i ogień! Wiadomo, że wszystkie dobre rzeczy wracają jak bumerang, więc życzę Ci, aby wszystkie dobre uczynki, których dokonałeś w życiu, wróciły do ​​Ciebie z wiecznym szczęściem i życzliwością! Niech twoje zdrowie będzie niezachwiane.Niech będzie tak niewzruszony, jak twoja pewność siebie i pragnienie dobroci i szczęścia! Nawet jeśli masz już 70 lat w paszporcie, ale w sercu wciąż masz 20 lat, a to jest najważniejsze! Zdrowie dla ciebie i miłość! Szczęśliwej rocznicy, Szczęśliwej 70. rocznicy!

Mój drogi teście, gratuluję Ci 70. urodzin i życzę przede wszystkim dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia w domu, a Ty też już wszystko inne wygrałeś, albo na pewno to osiągniesz. Niech Twoje serce będzie wypełnione dobrocią i miłością do bliskich, niech Twój wiek da Ci dużo siły, wytrwałości, pewności siebie i radosnych uśmiechów.

Wszystkiego najlepszego, dziadku. Jesteś z nami od siedemdziesięciu lat, co oznacza, że ​​za jakieś trzydzieści lat będziemy mogli świętować Twoje stulecie. Wesołych wakacji dla ciebie i niech wszystko w twoim życiu będzie tak dobre, jak chcesz.

70 to fantastyczny wiek! W cudowną rocznicę życzę Ci poznać wróżkę, która jednym dotknięciem Twojej duszy przywróci Twoje ciało do młodości, bo jesteś taka wesoła, taka silna duchem i taka atrakcyjna! Niech wasze osiągnięcia cieszą was, wasze dzieci i wnuki wspierają was i troszczą się o was, obyś miał tysiąc powodów do dumy! Optymizm dla Ciebie i nowe zwycięstwa!

70 lat to bogactwo, a lata doświadczenia i wiedzy stawiają Cię na wysokim piedestale. Nie da się zliczyć Twoich dobrych uczynków, ale dziś nie ma pracy! Przyjmij gratulacje i podziękowania i nastaw się na ciągłe pozytywy. I nie przestawaj marzyć!

Wypełnij gratulacje z okazji 70. rocznicy własnymi słowami pozytywną energią, a Twoje życzenie dla bohatera dnia będzie najjaśniejsze podczas nadchodzącej uroczystości!

W Waszą cudowną rocznicę chciałbym przypomnieć te wspaniałe życiowe cechy, które nagrodził Was los. Życzliwość, niewyczerpana miłość do życia i dążenie do celu – dajesz godny przykład wszystkim wokół siebie. Przede wszystkim zdrowie dla Ciebie! Niech los będzie łaskawy dla ciebie i twoich dzieci.

Moja ukochana babcia świętuje dziś 75. rocznicę! Moim zdaniem to ważna data, która budzi szacunek. Ale moja babcia zawsze budziła szacunek, bez względu na wiek. Babciu, życzę Ci dobrego zdrowia, a wszystko inne jest nabyte, co już udało Ci się zdobyć przez lata. Odniosłeś wielki sukces w swoim zawodzie, realizowałeś się w różnych kierunkach. Masz wspaniałą rodzinę, która bardzo cię kocha. Dla nas, dla Ciebie jesteś wzorem do naśladowania, przykładem tego, jaka powinna być kobieta. Zawsze uczyłeś mnie bycia silnym, ale ciągle przypominałeś mi, że głową rodziny powinien być mężczyzna. Twoje rady pomogły mi wiele razy i pomogły mi w różnych sytuacjach, za co jestem Ci wdzięczna.Chcę, żebyś nadal był u mojego boku, ponieważ to ty sprawiasz, że jestem lepszy.

Wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin, niesamowita kobieta. Życzę abyście pozostali tak pogodni, pogodni, energiczni, życzę abyście nie tracili wiary w dobro, życzę wam każdego dnia poświęcać swoim bliskim i wciąż niespełnionym marzeniom. Życzę zdrowia i długowieczności, rodzinnego komfortu i ciepła!

Szczęśliwej rocznicy ciociu! Bądź niesamowicie szczęśliwy, pozwól sobie w każdej sekundzie na wpuszczanie uśmiechów i miłych słów do swojego życia. Życzę, aby Twoje zdrowie zawsze stało na granicy i chroniło przed wszystkim, co złe.

Wszystkiego najlepszego dla najwspanialszej osoby! Z głębi serca życzę Ci wszystkiego najlepszego w jego życiu na rozległych przestrzeniach naszej planety! Szczęście, zdrowie, szczęście, szacunek i zrozumienie! Ale co najważniejsze, więcej optymizmu i dobrych ludzi wokół!

70 lat to dopiero początek! Niech miłość do życia będzie twoim życiowym światłem, krewni – wiecznym wsparciem, pieniądze – stałym źródłem. Nowe chwile dla Ciebie!

Liczba 70 jest bardzo solidna, tak jak osoba, której urodziny są dzisiaj! Zachowaj swoją iskrę i radość w życiu, dzięki za twoje doświadczenie i rady. Tylko pozytywne emocje i przyjemne chwile, nie tylko tego dnia, ale na zawsze! Dobre zdrowie i tylko pozytywne nastawienie!

Dzisiaj masz dwa razy trzydzieści pięć lat, dobry wiek dla doświadczonego, mądrego i szanowanego dżentelmena.Niech każde wydarzenie przyniesie radość, niech zdrowie o niczym nie przypomina. Codziennie pogodny poranek, piękny dzień i szczęśliwy wieczór. Szczęśliwej 70. rocznicy!

I zachwyt i podziw, To święto powoduje, Siedemdziesiąte urodziny, Obchodzi cała rodzina. Pozostań mądry, silny, Odważny i piękny, Bądź wesoły i szczęśliwy, Piękna, słodka kobieta. Poświęć cały ten czas sobie i rób, co chcesz, zdrowie, co najważniejsze, kochanie, uważaj i żyj co najmniej 100 lat.

Szczęśliwej rocznicy drogi szefie. Masz 70 lat, ale można się tego tylko domyślać z paszportu, bo wciąż jesteś silny, pewny siebie i pełen genialnych pomysłów. Serdecznie życzymy zdrowia i pomyślności, sukcesów i powodzenia, szacunku dla zespołu i innych, miłości do rodziny i przyjaciół. Niech każdy dzień da ci możliwość perfekcyjnej pracy i pełnego życia.

Kobiety nie są pytane o wiek. Wiesz, w twoje urodziny w ogóle nie chcemy poruszać tego tematu. Radujmy się razem z tego, co jest teraz dla ciebie dostępne: twój wspaniały wiek pozwala ci poczuć i poczuć to, co nie jest dane, aby zrozumieć młodych i niedojrzałych. Twoje doświadczenie i mądrość były, są i będą naszym najjaśniejszym światłem, dzięki któremu możemy znaleźć wyjście z każdej sytuacji, a Twoje duchowe piękno jest przykładem tego, jaka powinna być prawdziwa osoba.

Gratulujemy szanowanemu i drogiemu koledze wspaniałej rocznicy, w jego 70. urodziny. Życzę nieprzerwanego charakteru i harmonii duszy, stabilnego sukcesu i pomyślności, dobrego zdrowia i wielkiego szacunku, wysokiego dobrobytu i szczęścia rodzinnego.

Wszystkiego najlepszego! Niech siedemdziesiąta rocznica przyniesie Wam spokój, pomyślność, przyjemne dla zdrowia emocje, spełnienie życzeń, które jeszcze się nie spełniły, nowe kuszące cele i niezapomniane spotkania!

Czas na rocznicę, Chociaż nie masz dwudziestu lat, Z roku na rok stajesz się coraz lepszy, W wielkim sercu jest twój sekret. I dożyjemy lat siedemdziesiąt, Będziemy też chodzić na tańce, No, tymczasem wszyscy zasiądziemy do stołu.Nalejemy wino do kieliszków. Dziękuję bardzo, że jesteś dobrym człowiekiem, więc zawsze bądź szczęśliwy, i żyjesz całe stulecie!

Drogi i drogi dziadku, gratuluję ci twoich urodzin, twoich 70. urodzin.Życzę Ci, aby obudzić się z witalnością i dobrym zdrowiem, pomyślnie spędzać każdy dzień i osiągać wszystkie swoje cele, a wieczorami cieszyć się ciepłymi spotkaniami z bliskimi i szczerymi rozmowami.

Mamusiu, przeszłaś 70 kilometrów swojego życia pięknie iz godnością. I niech każdy Twój krok pozostawi w Twojej pamięci tylko jasne wspomnienia. Życzę wam, kochani, szczęśliwych dni duchowej harmonii i szczerej radości, a także, oczywiście, abyście nie chorowali i nie szukali powodów do smutku.