Życzenia urodzinowe 9 lat

Zebraliśmy dla Was wiele najbardziej wzruszających gratulacji z okazji urodzin dziecka od 9 lat, dziewczynki, chłopca, naszymi własnymi słowami, z głębi serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Pomimo stanowczości umysłu i silnego charakteru może Ci towarzyszyć wrażliwość i cierpliwość. Wierzymy w Twoją drogę i wesprzemy wszelkie przedsięwzięcia.

Gratuluję Ci 9 urodzin i życzę Ci być wesołym i wesołym dzieckiem, jak słoneczny króliczek, nigdy nie tracić zainteresowania swoimi hobby, żyć w dobrym nastroju i dzwoniące szczęście. Uwierz w cud i niech ci się to nie zdarzy.

Nasz urodzinowy chłopiec ma dzisiaj dziewięć lat. Serdecznie życzymy morza radości, powodzenia, szczęścia, pozytywów, żadnych negatywnych emocji. Niech wszystkie twoje sprawy, hobby kończą się tylko zwycięstwem. Całujemy Cię w policzki i ciągniemy za uszy dokładnie dziewięć razy. Niech święta przyniosą wiele wrażeń i fajnych prezentów.

Dziś spieszę się życzyć mojej córce wszystkiego najlepszego! Jej dźwięczny śmiech rozświetla moje serce i duszę! Jej ciepłe spojrzenie przywołuje wspomnienia z czasów, gdy była dzieckiem! Jej ciepły uśmiech świeci jak słońce! Kochanie! Życzę Ci, aby Twój śmiech nigdy nie przestawał dzwonić, Twoje oczy nie gasły, a Twój uśmiech świecił jeszcze jaśniej!

Nasze lata mijają bardzo szybko, ale wierzymy w przyszłość, ponieważ udało nam się pozostawić swój ślad na tej ziemi.Nic tak nie cieszy jak narodziny dziecka, tak słodkie i wyczekiwane. Tak więc los przygotował dla nas taką niespodziankę, a Pan dał nam Ciebie. Dziś jesteś naszym chłopcem starszym o rok, masz przed sobą jeszcze bardzo długie życie. Nikt nie wie, ile napotkasz na nim przeszkód. Możemy Cię chronić i kochać tylko naszą nieodwzajemnioną miłością rodzicielską. Życzymy, abyś nabrała odwagi i niczego się nie bała. Silny, bardzo pomaga w życiu. Uczciwy, aby ludzie zawsze ci wierzyli. Szczęśliwy, bez niego trudno żyć na ziemi. Proszę nas swoimi sukcesami i niech szczęście będzie Wam towarzyszyć we wszystkim. Nie pozostawaj obojętny na niesprawiedliwość i szanuj starszych. Wszystkiego najlepszego dla naszego ukochanego mężczyzny!!!

Jeszcze chwilę temu nazwaliśmy Cię dzieckiem, ale dzisiaj kończysz 9 lat i jesteś już prawie dorosła. W tym dniu życzymy wam z całego serca, abyście nadal wzrastali jako ten sam rozsądny i życzliwy chłopiec, który zawsze chroni słabych i cieszy rodziców godnym zachowaniem i dobrą nauką. Niech wszystkie Twoje jasne marzenia i cele staną się rzeczywistością, nie krępuj się składać wszelkich życzeń, a na pewno się spełnią!

Wszystkiego najlepszego mały człowieczku! Niech spełnią się Twoje marzenia, urzeczywistnią się Twoje ulubione samochody, a spełnią się marzenia o bajecznych podróżach. Dorastaj posłusznie, ucz się dobrze, uszczęśliwiaj rodziców, bądź odważny, nawiązuj przyjaźnie i nie choruj.

Gratuluję cudownemu dziecku jego 9 urodzin i z całego serca życzę wspaniałego nastroju i wielkich sukcesów w procesie edukacyjnym, dobrego zdrowia i wesołych towarzyszy, ekscytujących zainteresowania i wszechstronny rozwój, wspaniałe pomysły i radosna atmosfera domu.

Odważny i dzielny, miły i szczery, miły i już taki duży chłopiec, wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Bądź prawdziwym mężczyzną, szanuj starszych, doceniaj swoich rodziców i bądź ich niezawodnym wsparciem we wszystkim. Niech zawsze będą otwarte drzwi i jasne dni na Twojej drodze, niech dziarski uśmiech nigdy nie zniknie z Twojej twarzy, a gwiazdy na niebie świecą tylko dla Ciebie!

Wszystkiego najlepszego! A w te święta życzymy więcej jasnych, jasnych dni, powodzenia, inspiracji, prawdziwej przyjaźni. Niech zawsze będzie uśmiech na twojej twarzy, a twoje oczy błyszczą szczęściem. Niech Twoje życie wypełni się zabawnymi i interesującymi przygodami.

Droga wnuczko, nasza piękność, dzisiaj są twoje urodziny. Dziś masz dziewięć lat. A ja i mój dziadek życzymy ci szczęścia. I niech będzie inaczej dla każdego, ale znajdziesz to, kochanie. Cokolwiek się stanie, bądź szczęśliwy. Bardzo Cię kochamy!

Dzisiaj cała rodzina obchodzi Twoje dziewiąte urodziny. Nasz kochany urodzinowy chłopcze, stałeś się już dość duży i strasznie dorosły, próbujesz udowodnić swój punkt widzenia dorosłym, a czasem się kłócisz. W te cudowne święta życzymy Ci najjaśniejszych zwycięstw, słodkiego życia, kolorowych snów, więcej kieszonkowego i mniej powodów do żalu.

Wszystkiego najlepszego dla uroczego dziecka. Życzę Ci czystego nieba i słonecznej pogody w życiu, wielkich sukcesów w nauce i wysokich osiągnięć w hobby, doskonałego zdrowia, wesołych towarzyszy, codziennych miłych niespodzianek, miłości i zrozumienia rodziców, radości i życzliwości.

Dzisiaj jest wspaniały dzień – Twoje urodziny! Niech Twoje ukochane marzenia zawsze się spełnią! Niech twoje życie będzie wypełnione jasnymi wydarzeniami, prawdziwymi przyjaciółmi, dobrym tyłem – to rodzina i miłość! Jesteś naszym promieniem światła, zawsze pozostań tak promienny i dziecinnie prosty! Wszystkiego najlepszego!

Niech twój pamiętnik będzie ozdobiony piątkami, twoi przyjaciele będą lojalni i radośni, twoi rodzice zrozumieją, twoja teczka łatwa, twoja praca domowa łatwa, twoje weekendy długie. Zawsze uśmiechaj się i wierz w cuda.Wszystkiego najlepszego!

Nasza droga piękność, droga krwi, droga córko! W dniu twoich narodzin życzę ci najjaśniejszego i najmilszego na tym świecie! Nie jesteś nam droższy i bliższy, jesteś naszym sensem życia i niech twoje życie będzie wypełnione tylko dobrocią i szczęściem! W imieniu całej naszej rodziny gratulujemy Ci tego ciepłego święta Twojej duszy i radosnego wydarzenia w życiu naszej rodziny i życzymy Ci promiennego blasku w Twoich oczach! Niech nigdy nie będzie pochmurnej pogody na twojej duszy, niech twoje serce niepokoi się tylko przyjemnymi niespodziankami losu, niech twoje piękno rozkwitnie i pachnie ku radości nas wszystkich! Nigdy nie wątp w nasze wsparcie, naszą radę, naszą pomoc! W każdej chwili, w radości, w smutku, zawsze będziemy z Tobą! Jesteś naszym Wszechświatem, jesteś naszym światem, jesteś naszym wszystkim! Wszystkiego najlepszego! Szczęśliwe dziewięć lat, droga córko! Rozkwit i zapach!

Dziś świętujemy czerwoną kreską dzień, który podzielił całe nasze życie na „przed” i „po”, skłonił nas do przemyślenia wszystkich wartości i spojrzenia na życie inaczej oraz zrozumienia działka! Najszczęśliwsze wydarzenie w całym naszym życiu! Zmieniło wszystko! Urodziny naszej córki! Gratulacje! Słusznie mówi się, że dajemy dzieciom życie, a one nadają nam sens życia! Zmieniasz nasz świat na lepszy każdego dnia! Jesteś naszą inspiracją, naszym wsparciem, naszą siłą! Jesteś naszym pięknem, dobrocią, wiarą w osobę, w wartość osoby, w sprawiedliwość i uczciwość! Jesteś naszą szczerością, uśmiechem, naszym światem! Bardzo cię kochamy! I mocno cię przytulamy! Bądź najszczęśliwszy i najbardziej kochany na tym świecie! Niech cały świat będzie u Twoich pięknych nóg! Obyś miał przed sobą piękne i bogate życie! Życzę rozwoju we wszystkim co Cię interesuje, determinacji, wytrwałości i pomyślności!

Jesteś rozkoszą naszych oczu, jesteś naszą dumą, droga córko.Dzisiaj są twoje urodziny. Pozwól mi pogratulować Ci z głębi serca, nasza ukochana, w Twoje dziewiąte urodziny. Niech twoje marzenie się spełni, abyś odniósł sukces we wszystkim w swoim życiu. Dobre zdrowie, wielkie szczęście, czyste sumienie i dobre samopoczucie. Niech na twojej drodze spotykają się tylko dobrzy i godni zaufania przyjaciele. Niech twoje życie będzie długie i piękne, niech tylko dobre wieści zawsze cię zadowalają. Kocham Cię i powodzenia, nasze słońce.

Drogie dziecko, dziś jest magiczny i niezwykły dzień, dzień, w którym się urodziłeś! Dziś wszystko jest tylko dla Ciebie: prezenty, uśmiechy, balony, śmiech i zabawa. Życzymy, abyś był szczęśliwy, radował się i nie był smutny, wygrywał i codziennie dokonywał nowych odkryć.

Wszystkiego najlepszego z okazji dziewiątych urodzin, słodkie dziecko. Niech wszystko potoczy się dla Ciebie dobrze i gładko, niech codziennie otwierają się przed Tobą nowe obszary wiedzy i odkrycia, niech Twoi pogodni i wierni przyjaciele nie pozwolą Ci się nudzić, niech Twoje życie zawsze będzie ciekawe i zabawne.

< /div>

Dotykanie życzeń urodzinowych dla dziecka w wieku 9 lat dla chłopca, dziewczynki

Życzenia urodzinowe dla dziecka 9-letniego chłopca, dziewczynki

Drogi synu! Gdybym mógł dać ci milion, w dniu twoich urodzin byłby to milion okazji! Gdybym mógł dać ci królestwo, byłoby to królestwo piękno „Ale dałem ci życie. Wykorzystaj wszystkie możliwości i spraw, aby ten świat był trochę piękniejszy i milszy!

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień: dziewięć lat temu Pan dał nam prezent i dostaliśmy syna. Takie słodkie i piękne dziecko. Wszyscy zebraliśmy się dzisiaj, aby świętować jego urodziny. Tak wiele prezentów otrzymał w to święto, ale ciepłe słowa niczego nie zastąpią. Kiedy przywieźliśmy cię ze szpitala do domu, nie wiedzieliśmy jeszcze, ile nowych i ciekawych rzeczy pojawi się w naszym życiu. Po rozwinięciu tej skrzypiącej torby zobaczyliśmy mały cud z dwojgiem sprytnych małych oczu, które spojrzały na wszystkich ze zdziwieniem. Potem zaczęliśmy czekać na Twój pierwszy uśmiech, co nas uszczęśliwiło. Wtedy byliśmy zadowoleni z Twoich pierwszych kroków, tak słabych i niepewnych. Nieco później twoje pomruki zaczęły zamieniać się w osobne słowa, które nauczyliśmy cię mówić.Jest tak wiele szczęśliwych chwil do zapamiętania, że ​​to po prostu zawroty głowy. Dziś życzymy tylko szczęścia. Zdrowie i po prostu rosną dla naszej radości. Wszystkiego najlepszego dla naszego ukochanego chłopca!!!

Synu, wszystkie radości mojego życia związane są z Tobą, z Twoimi sukcesami i osiągnięciami. Cieszę się, że jak najmniej starasz się mnie denerwować. Chociaż nasze poglądy nie zawsze są podobne, ale wierzę, że osiągniesz w życiu więcej, niż mogę Ci życzyć.

Szczęśliwej 9. rocznicy! Teraz zaczyna się niesamowity rok w Twoim życiu, bo od następnych urodzin Twój wiek będzie pisany dwiema cyframi, a nie jedną. Czy nie jest to powód do świętowania dzisiaj, aby zostało to zapamiętane na zawsze? Życzymy Ci otrzymywania wszystkich prezentów, których pragniesz, a gdy dorośniesz, stań się tym, kim chcesz.

Dzisiaj wszyscy będziemy biegać, skakać, śpiewać i dobrze się bawić, ponieważ dla wszystkich nadeszło wielkie święto – twoje urodziny. Dziewięć lat temu urodziłaś się jako małe dziecko, a dziś z dumą patrzymy na Ciebie z zewnątrz, podziwiamy Twój umysł, talent i spontaniczność. Życzymy, aby Twój pokój zawsze był udekorowany promieniami słońca, będzie więcej powodów do śmiechu, a mniej do smutku.

Dla mojej córce na dziewiąte urodziny najpiękniejszej, delikatnej i wesołej, nasze życzenia i gratulacje. Bądź zawsze kochany i zakochany, z wiecznie młodą duszą, z ogniem w piersi, ze snem w sercu, niegasnącym jak gwiazda. Kochamy Cię i całujemy. Wszystkiego najlepszego kochanie.

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Życzymy mu prawdziwych przyjaciół, mocnej ręki, hojnej duszy i wielkiego czystego serca! Tata i mama.

W twoje urodziny życzę ci wszystkiego najlepszego, bycia najpiękniejszą, najwspanialszą, najszczęśliwszą na świecie, wiary w przyjaźń i bezinteresowną miłość! Niech spełnią się ukochane marzenia mojej córki, a każda Wasza przygoda z pewnością zakończy się szczęśliwie! Ja – twój tata – zawsze ci pomogę, doradzę i będę wspierał moralnie! Jesteś najpiękniejszą dziewczyną na Ziemi!

Dzisiaj są twoje urodziny, dzień jedzenia cukierków i lodów, dzień wielkiego tortu z dziewięcioma świeczkami! Zdmuchnij je szybko, synu, i spełnij swoje najcenniejsze życzenie! Na pewno się spełni! A twój tata chce, żebyś była posłuszna i zdrowa, piękna i wysportowana, silna i odważna, dobrze się uczyła w szkole i chroniła dziewczyny! Miłego i prowokacyjnego roku!

Moja droga! Ulubiony! Dziś, w twoje urodziny, życzę ci, abyś zawsze osiągał swój cel! W końcu tak ważne jest osiągnięcie tego, do czego dążysz! Niech twoje życie będzie szczęśliwe i niech ludzie dadzą ci tylko dobro!

Jak wspaniały jest ten świat, tylko dlatego, że w nim jesteś, a teraz w twoje urodziny powiemy miłe słowa. Jak kiedyś w dzieciństwie rodzice wręczali zabawki i gratulowali imienin. Teraz sami jesteśmy już rodzicami i tak bardzo chcemy, aby Twoje dziecko było zawsze szczęśliwe. Nasza droga dziewczyno, dziś świat jakby się zatrzymał i czeka na nowy oddech w naszym życiu. W tej chwili życzymy wszystkiego najlepszego, co może się wydarzyć. Niech Twoje zdrowie staje się coraz silniejsze z każdym dniem narodzin. Niech piękno rośnie i rozkwita na Twojej twarzy. Niech twoje marzenia się spełnią w tym dniu, a potem pomyśl życzenie. Nasze złote dziecko, proszę nas jak poprzednio i obdarz swoją bezgraniczną miłością. Niech spełnią się wszystkie, nawet te małe marzenia, a zapanuje pokój!!!

Urodziny to niesamowite wakacje, które przychodzą do każdego z nas po kolei. Dziś twoja kolej na przyjęcie gratulacji.To w nich życzę dobrze, błysku w oczach i szczęścia w rękach!

Wszystkiego najlepszego! Niech spełnią się wszystkie ukochane pragnienia, a bliscy ludzie będą w pobliżu, gotowi do wsparcia w każdej chwili! Niech wytyczone cele i zadania pomogą Ci iść naprzód i stale się rozwijać, nie bój się żadnych przeszkód i pozostań prawdziwym mężczyzną! Wiedz, jak dotrzymać słowa, nie kłam, pamiętaj, że rodzice są święci, a bliscy ludzie są ważniejsi niż cokolwiek na świecie, a odniesiesz sukces!

Gratulacje. Serdecznie życzymy wszystkiego najlepszego! Wzrastaj ku radości swoich rodziców, niech twoje życie będzie piękne. Bądź odważny, zdrowy, mądry chłopcze! Niech twój anioł stróż zawsze tam będzie. Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego! Życzę wytrwałości we wszystkim, umiejętności polegania tylko na sobie i ciągłej nauki. Rozwijaj się, rozwijaj i zostań panem swojego przeznaczenia. Lata miną i zrozumiesz, jak ważne są te życzenia. Bądź wsparciem swoich rodziców we wszystkim.

W ten wspaniały słoneczny dzień urodził się jeden bardzo dobry chłopak – i z głębi serca życzę mu wszystkiego najlepszego. Życzę Ci dźwięcznego śmiechu, promiennego uśmiechu, nieokiełznanej radości, słonecznej zabawy. Nadal jesteś dzieckiem, ale minie sporo czasu, a dzieciństwo minie bez pożegnania. Zachowaj w sobie na zawsze kawałek tego dobrego i posłusznego dziecka, które wszyscy tak bardzo kochamy.

Moja droga wnuczko, moje złote słońce, w twoje urodziny tak bardzo ci życzę… życzę ci znaleźć prawdziwych przyjaciół, poznać więcej dobrych ludzi w życiu, zawsze być zdrowym, pięknym i szczęśliwy. I częściej przychodzić do babci! Gratulacje!

Sposób, w jaki budujesz dom, to sposób, w jaki rozwijasz się jako osoba! Fundamentem są Twoje niezachwiane zasady, ściany to szacunek i życzliwość dla ludzi, dach to miłość. Urodziny to świetna okazja do oczyszczenia się i wzmocnienia siebie. I niech Twój dom będzie piękny!

Wszystkiego najlepszego z okazji dziewiątych urodzin kochanie. Życzę cudów w życiu i bajecznych opowieści, zabawnych hobby i długich podróży, zabawnych przygód i odważnych przyjaciół, doskonałych studiów i zdrowego nastroju.

W naszych sercach mamy święto i radość, świętujemy Twoje urodziny. Chcemy Ci życzyć, dorosnąć, stać się mądrzejszym, śmiało iść naprzód, jak najszybciej uzupełnić swoje słownictwo. Życzymy również, abyś był silny i zdrowy i nigdy nie chorował. Wszystkiego najlepszego!

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 9 lat dla chłopca, dziewczynki do łez

Szczerze
życzenia urodzinowe dla dziecka 9-letniego chłopca, dziewczynki

Wszystkiego najlepszego, niedz. W wieku 9 lat życzę Ci szczęśliwej codzienności i niesamowicie ciekawego weekendu. Niech nauka będzie łatwa, niech każdy dzień daje śmiech, powodzenia i radości, niech wszystko, o czym teraz marzysz, spełni się przez twoje 10 lat.

Czas pogratulować najfajniejszemu chłopakowi. Bo wiem jak długo czekałeś na swoje urodziny. A teraz wreszcie przybył. Życzę uśmiechów. Codziennie wiele uśmiechów od krewnych, przyjaciół, kolegów z klasy. Życzę spełnienia twojego marzenia. Nie ma na świecie bardziej szczerych oczu niż twoje. Życzę Ci zawsze mocno wierzyć w sukces. I przez całe życie w duszy pozostać tym samym wesołym dzieckiem. Niech każdy dzień przyniesie Ci nowe przygody. Daj swoją nieostrożność wszystkim wokół. I niech w twoje urodziny przyjdzie ci mały cud, po którym zawsze będziesz wierzyć w cuda! Wszystkiego najlepszego!

Bądź mądrą dziewczyną, doskonałą uczennicą, asystentką mamy, urodą tatusia i kwiatem babci. Dziś obchodzimy Twoje dziewiąte urodziny! Tak bardzo życzę Wam, najlepszym przyjaciołom, dobrej zabawy, samych tylko przyjemnych kłopotów i najżywszych wspomnień tego wspaniałego dnia. Niech cyfra „9” przyniesie Ci szczęście, wielką radość i bezgraniczne szczęście.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i słodkiego dziecka.Słoneczko, życzę Ci wielkiego szczęścia, radości i zabawy, doskonałego nastroju i wielkich sukcesów, wspaniałych zwycięstw i ciekawych hobby, niesamowitych przygód i ekscytujących historii, dobrych przyjaciół i prawdziwego szczęścia.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, abyś mógł osiągnąć swój cel, aby wszystko zawsze się układało i było cudowne w Twoim losie, ponieważ ważne jest, aby mężczyzna mógł dążyć do swojego celu bez strachu i nie zauważając przeszkód! Dlatego z całego serca pragnę życzyć wszystkiego najlepszego, iść naprzód, dążyć do swoich celów, kochać i być kochanym, móc chronić siebie i swoich bliskich!

Wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego z okazji dziewiątych urodzin. Dziś jesteś centrum wszechświata, cały świat kręci się tylko wokół ciebie. Ale ten dzień jest ważny nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twoich bliskich. I chcemy, żebyś wiedział: jesteś dla nas jak słońce na niebie, tak długo oczekiwany i potrzebny. Jesteś jak anioł, dotykasz nas swoim ciepłem i życzliwością. Bądź zawsze szczęśliwy, zdrowy i kochany – to nasze jedyne życzenie…

Synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Twoje pragnienie wiedzy bardzo nas cieszy. Tata i ja jesteśmy najszczęśliwszymi rodzicami. Nie wiemy, co to znaczy zmuszać studentów do nauki i prosić ich o przeczytanie przynajmniej jednej strony książki. Jesteś u nas wykształconym i dobrze wychowanym chłopcem, pociąga Cię wiedza i to jest bardzo wspaniałe. Twoja determinacja to dobry początek przyszłych osiągnięć i zwycięstw. Jesteś naszą dumą.

Bądź w życiu zawsze konno, ale nie galopuj po nim, lepiej iść wolnym tempem, zatrzymując się tylko po to, by przeciągnąć chwile, kiedy jesteś szczęśliwy.

< /div>

Dzisiaj, nasz długi, mały człowieku, chcemy pogratulować ci dnia twojego Anioła i życzyć ci najsłodszego i najbardziej nierzeczywistego, co jest na tej ziemi. Niech wszystkie zabawki świata spadną Ci do stóp i sprawią, że będziesz szczęśliwy. Niedawno urodziłeś się i przyniosłeś nam wielkie szczęście, które sprawiło, że zakręciło nam się w głowach. Całe zmęczenie zostało zapomniane, gdy zobaczyliśmy Twój uśmiech i roześmiane oczy. Niech wszystko pójdzie dobrze w twoim życiu i nie pozwól, by żadne przeszkody nie stanęły ci na drodze. Jeśli gwiazdy świecą, to niech to będzie tylko najjaśniejsze światło, jeśli ptaki chcą śpiewać, niech śpiewają tylko niezwykłe tryle. Chcemy, aby Twoje życie było wypełnione tylko radosnymi wydarzeniami, a nie byłoby w nim żalu i rozczarowania. Nasz drogi Aniele, jesteś cudownym promieniem osadzonym w naszym życiu, uśmiechaj się i śmiej, nawet jeśli Twoje oczy nie znają łez. Dorośnij i bądź najbardziej godną dziewczyną na całym świecie!!!

Stałeś się całkiem dorosły. Masz dzisiaj 9 lat. Życzymy powodzenia w nauce, wierniejszych przyjaciół, twórczych planów, radości, szczęścia, zdrowia, entuzjazmu, błysku w oczach i dobrych ocen w pamiętniku, zawsze bądź posłuszny i uszczęśliwiaj rodziców.

Ktoś jest dzisiaj starszy i mądrzejszy. Kto to może być? Myślę, że sam wiesz, ale lepiej ci pogratuluję! Niech oszczędzi ci się smutek, niech wszystko będzie gładko w szkole i w domu!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci dorastania odważnego, silnego, uczciwego i uczciwego. Niech radosne dni w twoim życiu będą usiane jasnymi gwiazdami! Niech twoja rodzina i przyjaciele zawsze będą tam i będą z ciebie dumni! Życzę Ci najwspanialszego dobra w życiu!

Droga córko! Serdecznie gratulujemy urodzin! Na świecie jest tak mało słów, a ty jesteś taka cudowna, jak możemy wyrazić całą naszą rodzicielską miłość i czułość do ciebie, córko? Ale jesteś też mądry! Złóż gratulacje w najprostszych słowach, nadal będziesz wiedział, jak bardzo jesteś nam drogi, jak bardzo cię kochamy! Wszystkiego najlepszego, nasza piękność, bądź szczęśliwy.

Psotny i wesoły chłopcze, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Chcę, abyś był zręczny i szybki, silny i silny, mądry i celowy, wesoły i dociekliwy, odważny i odważny. Niech w Twoim życiu będzie wiele ciekawych przygód, zabawnych historii i dobrych przyjaciół.

Oto kolejne urodziny, jesteś już całkiem dorosłym i poważnym facetem. Gratuluję Ci wakacji i życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje ukochane marzenia, a prezenty okazały się dokładnie tym, czego chcesz. Niech wszyscy twoi bliscy dobrze się świętują, a te urodziny zostaną na długo zapamiętane.

Wszystkim wam, drogi chłopcze, życzę fortecy, jak orzech. Ale w swój dzień chcę, żebyś nigdy nie wyglądał jak orzech. Jego twarda skorupa nie pozwoli podejść i wręczyć prezentów. A smakosze mogą nadal żłobić i, zabierając wewnętrzną zawartość, szybko pożerać wszystko. Nie chcę, żeby taki chłopiec – niegrzeczny chłopiec został przez kogoś zjedzony, dlatego chcę być najzwyklejszym, umiarkowanie rozpieszczonym dzieckiem.

Wszystkiego najlepszego z okazji dziewiątych urodzin wspaniałego dziecka. Trochę więcej, a będziesz miał 10 lat, ale na razie niech ten rok zadowoli Cię wspaniałą zabawą i zabawnymi dowcipami, programami rozrywkowymi życia i niesamowitymi spacerami z przyjaciółmi, hojną miłością rodziców i miłymi niespodziankami losu.

Wszystkiego najlepszego! Życzymy, aby Twoje dzieciństwo było szczęśliwe, radosne i bardzo pogodne! Obyś zawsze miał wielu przyjaciół – miłych i szczerych! Bądź sobą prawdziwym mężczyzną, miłą osobą, prawdziwym pomocnikiem dla swoich rodziców i wszystkich wokół ciebie! Niech twoje serce pozostanie czułe i czułe, a siła mięśni rośnie każdego dnia! Dorastaj dla radości swoich bliskich, bądź szczęśliwy i kochany zawsze i wszędzie!

Dzisiaj, w Twoje urodziny, chcemy nie tylko pogratulować Ci stania się jeszcze lepszym, ale także poprosić Cię o wypełnienie naszego przyjacielskiego zamówienia! Bądź szczęśliwy! A to oznacza, że ​​do Twojego domu wejdzie tylko miłość, szczęście i dobry nastrój!

Nasze drogie słońce! Jest nam bardzo miło pogratulować z okazji urodzin! Niech twoje skrzydła pomogą ci latać wysoko, wysoko i wiele osiągnąć w tym życiu. Niech się spełnią marzenia, a bajka stanie się rzeczywistością. Bardzo się cieszymy, że wychowaliśmy tak dobrą dziewczynkę! Niech twój uśmiech będzie zawsze szczery, śmiech głośny, a dusza czysta! I niech twoje oczy zawsze błyszczą szczęściem! Z miłością, twoja mama i tata.

Piękne gratulacje z okazji urodzin 9-letniego dziecka, chłopca, dziewczynki, z całego serca

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, od 9 lat, z głębi serca

Drogi przyjacielu! Gratuluję Ci w dniu dżemu! Życzę Ci wyrosnąć na mądrego, miłego, dobrze wychowanego, pracowitego, odważnego i zręcznego, szanującego dorosłych, ja życzę ci dobrze się uczyć, być zdrowym i szczęśliwym!< /p>

Wszystkiego najlepszego! Życzymy, abyście doskonale ukończyli szkołę podstawową, a przyjaciele, których poznaliście podczas studiów, pozostali wierni przez wiele lat! Życzymy, aby lata szkolne były ciekawe, oceny w pamiętniku podobały się rodzicom, doskonałe zdrowie, a życie beztroskie i szczęśliwe!

Nasza uroda, nasz urok, nasza ukochana córka. Dzisiaj jest najjaśniejsze święto na ziemi – twoje urodziny. Z całego serca przyjmę najgorętsze życzenia. Bądź zawsze szczęśliwy i przez długi czas ciesz nas swoim pięknem. Rozwijaj się zdrowo i mądrze. Niech ominą cię wszystkie smutki i zła pogoda. Niech ścieżka, którą wybierzesz, będzie jasna i prosta. Życzymy dobrego, ciepła, wszystkich błogosławieństw, jakie istnieją na ziemi. Wyglądasz jak księżniczka, więc niech twoje życie będzie bajką.

Dzisiaj są najlepsze wakacje na ziemi – nasza ukochana córeczka obchodzi swoje dziewiąte urodziny. Serdecznie życzymy szczęścia i powodzenia. Niech spełnią się wszystkie Twoje różowe marzenia. Niech dobry anioł chroni cię od wszelkich niepowodzeń. Dobre zdrowie, dobre samopoczucie we wszystkim i wszystkie ziemskie błogosławieństwa. Bądź zawsze taka piękna i wesoła. Niech każda zła pogoda Cię ominie, obyś zawsze miał dobry nastrój. Niech wiosna zawsze rozkwitnie w twojej duszy.Niech Twoje życie będzie pełne jasnego światła.

Nasza droga wesoła córko! Gratulujemy z okazji Dnia Piwowarstwa! Życzymy, aby Twoje usta zawsze się śmiały, a oczy błyszczały radością, aby Twój nastrój był dobry przez cały rok, aby Twoje spodnie były pełne radości, a życzenia spełniały się – jedno po drugim! Niech Twoje stroje będą najpiękniejsze, a warkocze najdłuższe! Zadbaj o swoją mamę i tatę, bądź posłuszną dziewczyną i otrzymuj tylko dobre oceny! Twoi kochający rodzice.

Dzisiaj są Twoje najlepsze urodziny! Dzisiaj kończysz dziewięć lat. Niech już dziś spełnią się wszystkie marzenia, a wszystkie upragnione prezenty nabiorą realnego kształtu! Więcej radości i pozytywów, mniej nudy i rozczarowań! Tylko naprzód i tylko do sukcesu! Gratulacje!

Przez długi czas nie wiedziałem, czego życzyć takiemu dobremu chłopcu jak ty! I wtedy zdałem sobie sprawę, że nie chcesz władzy, pieniędzy, bogactwa. Potrzebujesz tylko odrobiny przygody, uwagi i szczęścia. Proste szczęście dzieci, gdzie rodzina i przyjaciele są w pobliżu. Wiem, że jest czystszy niż twój, prawdopodobnie nie ma serca! Życzę Ci, abyś nigdy nie spotkał drugiej, złej strony tego świata. Niech twoje oczy, w których bezpośrednio lśni dobroć, nigdy nie płaczą. Cóż, życzę szczęśliwego życia.Nigdy się nie poddawaj i zawsze bądź o krok do przodu… Wszystkiego najlepszego!

Moja słodka urodzinowa dziewczyno! Mój ulubiony! Moja córka! Łączę się ze wszystkimi życzeniami, które dziś usłyszysz – i niech wszystkie zamienią się w wielkie szczęście w Twoim życiu, w którym będzie miłość i zdrowie, wsparcie i dobre samopoczucie! Szczery, magiczny, tworzący i robiący najbardziej niezwykłe rzeczy, generator pomysłów dla naszej licznej i przyjaznej rodziny! Niezmiernie szczęśliwy, że możesz być Twoimi nie tylko rodzicami, ale także przyjaciółmi! Na pewno Ci się uda, zawsze tam jesteśmy! Każdego dnia dajesz nam radość i szczęście, nieskazitelność i zachwyt, dumę i szacunek! Życzymy, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, od najmniejszych do największych! Życzymy żarliwego i wesołego nastroju, wzajemnych uczuć i rodzicielskiego ciepła! Niech twoje oczy błyszczą szczęśliwą gwiazdą! Uśmiechnij się córko, czeka na Ciebie wiele innych ciekawych rzeczy! Wszystkiego najlepszego, moja piękna!

Nasz drogi chłopcze! W twoje urodziny życzymy, abyś stał się prawdziwym mężczyzną i po prostu dobrą osobą! Niech w Twoim życiu będzie wielu oddanych przyjaciół, lojalnych i kochających, zawsze gotowych do pomocy! Obyś osiągnął bezprecedensowy sukces na studiach, a wszyscy twoi bliscy byli z ciebie dumni i bardzo cię kochali! Życzymy sukcesów w sporcie, abyś zawsze był pierwszy i miał szczęście! Niech siła fizyczna harmonijnie łączy się z siłą woli i ducha! Bądź szczęśliwy, nasza droga!

Droga córko! Dorosłeś przez kolejny rok! Patrzymy na Ciebie i jesteśmy dumni z tego, kim się stałeś – piękną, mądrą, niezależną. Patrzymy na Ciebie i nie wierzymy w nasze szczęście – że wychowaliśmy tak cudowną córkę! Życzymy Ci, aby w Twoim życiu było tyle uśmiechów, ile gwiazd na niebie, by radość była taka, że ​​nie mieści się we wszechświecie, a szczęście jest tak ogromne jak nasza planeta!

< /div>

Wszystkiego najlepszego! Z całego serca życzę Wam szczęścia, zdrowia, dobrego samopoczucia, a także jak największej liczby przedsięwzięć, które w przyszłości zakończą się tak, jak zamierzyliście! Niech nigdy nie będzie ostrych zakrętów w twoim przeznaczeniu, a życie toczy się gładko i miarowo, pozostawiając miejsce na zabawne przygody. Obyś zawsze miał szczęście, a szczęście w życiu nigdy się nie kończy!

Wszystkiego najlepszego, nasz mały człowieku! Zawsze bądź miły, opiekuńczy, posłuszny, zdrowy! Niech tylko kochający ludzie i niezawodni przyjaciele będą w twoim życiu, zadowolić swoich bliskich pięknymi czynami i zwycięstwami, a wszystkie pragnienia magicznie się spełnią!

Wszystkiego najlepszego z okazji dziewiątych urodzin pięknego dziecka. Chcę życzyć Ci słońca, wielkich sukcesów, doskonałych studiów, dobrych przyjaciół, zabawnych przygód, dobrych uczynków, ciekawych hobby i nowych odkryć, dobrego zdrowia i szczęścia.

Ten dzień w roku jest dla mnie nie tylko wyjątkowy, nie tylko ważny, ale i znaczący.To jest dzień, w którym zostałem ojcem i urodziłem syna. Synu, życzę ci dzisiaj wszystkiego najlepszego. Życzę jasnego, wesołego i beztroskiego życia. Aby coraz mniej przeszkód stanęło na Twojej drodze. I coraz bardziej zyskujesz siłę i doświadczenie. Wszystkiego najlepszego syna.

Dzisiaj wszyscy mamy wielkie święto, obchodzimy urodziny naszego chłopca. W tym tak dobrym na ziemi dniu będziemy wręczać prezenty i wznosić najlepsze toasty dla naszego chłopca. Jak bezgraniczne są nasze uczucia do Ciebie. Nic na tym świecie nie może jej zastąpić. Życzymy, abyś w tym dniu dorósł do nas zaskakująco i zadziwił swoją obecnością w naszym życiu. Niech wiele ptaków śpiewa w tym dniu swoje tryle tylko dla ciebie, niech słońce świeci tylko dla ciebie i niech wszystkie kwiaty zakwitną dla ciebie. Rośnij zdrowo, stań się dobrym człowiekiem i wiedz, że na świecie jesteśmy my, którzy Cię kochają i wierzą w Twoją siłę. Dziś nadal jesteś dzieckiem. Ale jutro staniesz się dorosłym mężczyzną, który będzie kochał czule i chronił słabych. Niech cud ochroni cię w twoje urodziny, wszystkie awarie i zła pogoda przeminą. Gratulujemy Ci urodzin, nasz ukochany człowieku!!!

Drogie dziecko! Gratulujemy Ci urodzin i całujemy Cię mocno w oba policzki. Stań się duży i silny, bądź tak samo miły i słodki. Życzymy Wam więcej świąt, słodkich cukierków i wszelkiego rodzaju małych i dużych udogodnień. Zadbaj o swoją mamę i tatę, którzy bardzo cię kochają, i ucz się dobrze, na pewno będziesz tego potrzebować.Chcemy dać Ci wspaniały prezent, mamy nadzieję, że bardzo Ci się spodoba.

Jestem bardzo dumny i szczęśliwy, że jestem twoim ojcem. Jestem synem, cieszę się z każdego twojego zwycięstwa. I martwię się o każdą porażkę. Chcę ci powiedzieć, że zawsze, zanim coś zrobisz, zastanów się, czy jest to słuszne. W twoje urodziny życzę Ci dużo dążenia do tego, co najlepsze, do nowego. Niech ten dzień przyniesie Wam wiele nowych pomysłów. Wszystkiego najlepszego.

Urodziny to święto dzieciństwa i magii. Masz dziś dziewięć lat, co oznacza, że ​​za rok zostaniesz bohaterem dnia. Życzymy, aby przez najbliższe 12 miesięcy szczęście się do Was uśmiechnęło, w życiu zdarzają się prawdziwe cuda, szczęście zawsze zawita do Waszego domu, a wszelkie niepogody i trudy odchodzą.

Niech ten dzień będzie dla Ciebie pełen cudów, przygód i osobistych zwycięstw. W końcu o rok stałeś się jeszcze starszy, co oznacza, że ​​jesteś mądrzejszy, śmielszy i silniejszy! Wiem na pewno, że jesteś utalentowanym chłopcem, który wiele osiągnie w przyszłości. Jak na swój młody wiek, jesteś po prostu nieustraszony. Zawsze interesuje Cię coś nowego, ciekawszego, ekscytującego! Niech więc dziś spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Jeden po drugim, aż wszystkie się spełnią. Ale jest jeden warunek, musisz szczerze wierzyć, że się spełnią, inaczej nic z tego nie wyjdzie. Bo tylko wiara pomaga nam w snach. Pamiętaj o tym i używaj go przez całe życie. I uwierzę, że wyrośniesz na silnego mężczyznę, który potrafi wszystko!

Rok po roku wspólnie świętujemy Twoje urodziny. I tym razem, w Twoje dziewiąte urodziny, ponownie z radością życzę Ci, kochani, najlepszych dni, najszczęśliwszych snów i najlepszych bajek. Chcę pogratulować naszej małej księżniczce wakacji. Dorośnij do radości rodziców jako mądra i piękna dziewczyna. Niech szczęście i zdrowie towarzyszy Ci przez całe życie.

Gratulujemy najjaśniejszego i najbardziej świątecznego dnia w roku! Nie chcę oszczędzać uśmiechów, ale je puścić. Niech jak cudowne motyle ozdabiają rzeczywistość i dają radość innym! Oszczędzaj zdrowie, nie marnuj nerwów, bądź mądrzejszy i szczęśliwszy! Wszystkiego najlepszego!

Synu, bardzo cię kocham i jestem dumny, że dorastasz, by być miłym, pięknym, mądrym chłopcem. Życzę dobrych ocen, wspaniałych i niezawodnych przyjaciół, sukcesów w sporcie i hobby.

Wszystkiego najlepszego z okazji dziewiątych urodzin, kochanie. Życzę, aby każdego dnia spotykać się z uśmiechem i dobrym nastrojem. Chcę się dobrze uczyć i robić ciekawe rzeczy. Życzę wspaniałych przyjaciół i wesołych przygód w życiu.

Dzisiaj jest święto w naszej rodzinie, nasza córka skończyła 9 lat – słoneczna randka, szczęście całego życia przed nami. Ogrzej się miłością wszystkich krewnych, nie ochładzaj płomienia swojego serca. Życzę Ci, abyś był zawsze zdrowy i odnosił sukcesy we wszystkim. Uśmiechaj się otwarcie i odważnie, bo uśmiech Cię zdobi.

Życzę Ci, mając czyste sumienie i nieskazitelną reputację, abyś mógł osiągnąć największe wyżyny w tym życiu, ale jednocześnie być szczęśliwym w życiu codziennym.

Jaki to piękny dzień i jak jasno świeci słońce, natura wydaje się radować z nami. W tym dniu urodził się nasz ukochany chłopiec, a dzisiaj zebraliśmy się, aby życzyć mu wszystkiego najlepszego. Czas leci szybko, ostatnio nasz maluszek jeszcze leżał w łóżeczku i nucił, dziś już dorósł, ale dla nas zawsze będzie małym chłopcem. W twoje urodziny chcę ci powiedzieć wiele miłych słów i życzę wszystkiego najlepszego. Niech wszystkie przeciwności cię ominą, a wszystkie lęki zamienią się w puch i odlecą. Niech zdrowie będzie tak silne, że nic go nie pokona. Dorastaj odważnie i odważnie, bądź miły i szczery. Wszystkiego najlepszego dla naszego ukochanego chłopca!!!

Twoje życie dopiero się zaczyna, dziewięć lat to wcale nie jest dużo. Niech w te urodziny bajkowy czarodziej spełni każde Twoje pragnienie, podaruje Ci ogromny samochód lodów i roczny zapas słodyczy. Życzymy, aby w Twoim pamiętniku były zawsze tylko piątki, choroby nie przeszkadzają, przyjaciele nie zdradzają, a rodzice zawsze rozumieją i wspierają.

Kto we wszechświecie jest bardziej uczciwy, silniejszy, fajniejszy, milszy i mądrzejszy niż wszyscy inni? To ty! Nie trać prawdziwych przyjaciół. Chroń swoich bliskich. Niech życie mieni się iskrami, a marzenia prowadzą do szczęśliwych krain.

Bądź zdrowy, piękny, nie leniwy, mądry, trochę naiwny, bystry i wesoły jak zwykle. Niech Twoje urodziny, przesycone atmosferą świętowania i relaksu, zostaną przez nas zapamiętane na całe życie i przyniosą Ci jeszcze więcej kolorowych dni, nowych przyjaciół i mnóstwo ciekawych prezentów.

Wszystkiego najlepszego! Życzę łatwej nauki, wielkiego optymizmu, dobrych przyjaciół, wesołych firm i spokojnego nieba nad głową! Niech Twoje życie będzie interesujące, pełne i pełne wydarzeń!

Nasz drogi chłopcze! Niech ścieżka twojego przeznaczenia zawsze będzie gładka. A nawet jeśli napotkają przeszkody i próby, niech Pan da ci siłę do kroczenia tą ścieżką z honorem. Niech w życiu czeka na Was wiele pięknych osiągnięć i podniebnych zwycięstw, wiele kolorowych dni, które daje słońce, i spokojne noce, w których śnią się tylko dobre sny. Niech wszystko, co chcesz, spełni się, zdmuchując świeczki na urodzinowym torcie.

9 lat to poważna data. Umiesz już czytać i pisać, na wiele pytań możesz odpowiedzieć samodzielnie i każdego dnia zachwycasz rodziców kolejnymi sukcesami. Niech więc w późniejszym życiu będziesz wzorem do naśladowania i obiektem uwielbienia. Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci radość, a przeciwności nie będą się zbliżać.

Drogi zabawny cudowny chłopcze! Gratulacje z okazji urodzin. Wykazujesz wielką obietnicę, jesteśmy pewni, że na pewno będziesz mógł rozwijać swoje mocne strony, pokazać swoje talenty, a my, Twoi bliscy jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc. Pamiętaj, że dzieciństwo jest ulotne, więc staraj się nie tylko intensywnie uczyć, ale także bawić się, bawić, rozmawiać z przyjaciółmi i odkrywać ten ciekawy i trudny świat. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, nasza ukochana!

Moja droga dziewczyno! Dziś kończysz 9 lat. Niech aniołowie stróże nigdy cię nie opuszczą. Chronią przed złem i kłopotami, wskazują właściwą drogę w życiu, pomagają zrozumieć ludzi i czuć sercem. Niech twoje dni powszednie staną się świętami. Wszystkiego najlepszego!

Chcę, abyś miał dzisiaj najjaśniejszy nastrój w całym roku! Baw się w pełni, przyjmuj prezenty powitalne i życzenia od przyjaciół i rodziny! Niech uśmiech będzie świecił na Twojej twarzy przez cały dzień. Wszystkiego najlepszego!

W twoim świątecznym dniu, kiedy się urodziłeś, życzę, aby wszystkie twoje przedsięwzięcia zakończyły się sukcesem, aby wszystkie twoje życzenia się spełniły, a wszyscy wokół ciebie z pewnością byli życzliwi , uczciwy i wyrozumiały! Mamo i życzymy Ci wielu prawdziwych, prawdziwych przyjaciół, którzy zawsze będą Cię wspierać w trudnych chwilach! Wszystkiego najlepszego, synu! Twój tata.