Życzenia urodzinowe dla 12 latki

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najlepszych gratulacji z okazji Twoich 12 urodzin, wszystkiego najlepszego w wieku 12 lat chłopcu, dziewczynie naszym zdaniem, z głębi serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin, cudowny dzieciaku. Życzę Wam aktywnego i radosnego spędzania każdego dnia, dobrego czasu i nauki, oddania się z zainteresowaniem nowym hobby, chodzenia w dobrym nastroju i dążenia do wyznaczonych celów z wielkim entuzjazmem.

Synu! Gratulacje z okazji 12 urodzin! Życzymy abyś był szczęśliwy, kochany – miłość zawsze nas ratuje! Bądź dobrym człowiekiem, w trudnościach – trzymaj się! Zdrowie dla Ciebie i ludzkie szczęście!

Wszystkiego najlepszego! A w te święta życzymy więcej jasnych, jasnych dni, powodzenia, inspiracji, prawdziwej przyjaźni. Niech zawsze będzie uśmiech na twojej twarzy, a twoje oczy błyszczą szczęściem. Niech Twoje życie wypełni się zabawnymi i interesującymi przygodami.

12 to świetny wiek. Lepsze rzeczy przed tobą. Droga córko, serdecznie gratulujemy ci urodzin. Życzymy dobrego zdrowia, wielkich sukcesów na studiach i zawsze dobrego nastroju. Niech życie da Ci radość, zabawę i szczęście, niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Życzymy wspaniałego, słodkiego życia, dobrych prawdziwych przyjaciół i wszystkiego najlepszego. Rati, córko, ku naszej radości i zawsze ciesz nas swoimi sukcesami. Niech Bóg da ci wszystko, co najlepsze, pokój, radość i pomyślność.

Zdobądź A, aby Twoi rodzice byli z Ciebie dumni. Zaprzyjaźnij się ze znajomymi, aby nie było nudno i zabawnie. Wygrywaj zawody, aby stać się silniejszym i „utwardzić” siebie i charakter. Ogólnie żyj i ciesz się życiem. Niech Twoje 12. urodziny będą dla Ciebie czymś wyjątkowym, abyś mógł żyć długo i szczęśliwie.

Dzisiaj kończysz dwanaście lat! Gratulujemy i życzymy, abyś stał się bardziej poważny i uważny! W końcu ten wiek to czas dorastania! Życzymy Ci decydowania w życiu ze swoim ulubionym biznesem i zainteresowania własnym rozwojem! Życzymy Wam, abyście z uśmiechem spędzili dzieciństwo i poznali młodość z inspiracją! Życzymy, abyście nie potykali się na początku podróży, nie byli rozczarowani i pewniej patrzyli tylko w przyszłość! Życzymy Ci nawiązania prawdziwych przyjaciół, którzy staną się Twoimi życiowymi partnerami! Niech twoje życie będzie pełne jasnych kolorów emocji, niech w twoim życiu nie będzie miejsca na przygnębienie i smutek! Niech twoja młodość będzie wspaniałym i niezapomnianym etapem życia i niech ten czas trwa jak najdłużej! Niech Twój nastrój będzie źródłem pozytywności i radości, niech chęć do nauki doprowadzi Cię do zwycięstwa, niech Twoje wysiłki przyniosą wspaniałe rezultaty i zmotywują do więcej! Wszystkiego najlepszego, młody przyjacielu!

Wszystkiego najlepszego, mała dziewczynko! Tak dużo chcę ci powiedzieć, że nawet nie wiem od jakich słów zacząć, ale muszę zacząć! Życzę wielu słonecznych uśmiechów od koleżanek i przyjaciół! W końcu przyjaźń zawsze wiele dla ciebie znaczyła! Przyjaźń to podstawa życia, więc myślisz i robisz to dobrze! Życzę Ci dużo słońca, nawet w pochmurny dzień, niech promienie wdarją się do Twojej duszy i ogrzeją Cię swoim ciepłem! Jesteś dobrym człowiekiem! Jesteś prawdziwy, bez fałszu, bez pochlebstwa! Było dużo i było inaczej, ale wiedz, że zawsze będę „dla” Ciebie! W każdym scenariuszu naszego nieprzewidywalnego życia możesz się ze mną skontaktować! Jestem bajecznie bogata, mam Ciebie, oddychamy tym samym powietrzem! Niech Twoje plany i pomysły się spełnią! Po prostu uwierz w siebie i nigdy się nie poddawaj! A nasze nowe życie z tobą będzie bogate i jasne, obiecuję ci to! Przed nami dużo dobrego i zabawnego, ponieważ Twoje życie dopiero się zaczyna!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i słodkiego dziecka.Życzę powodzenia i wielkich sukcesów, szczęśliwych emocji i radosnych wydarzeń, odważnych osiągnięć i dobrego nastroju, ciekawych zainteresowań i doskonałej wiedzy, wspaniałych przyjaciół i silnej miłości rodziców.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i słodkiej dziewczyny! Życzę, abyś urósł i stał się ładniejszy w zawrotnym tempie! Być mądrym, a nawet mądrym, szczupłym i wysportowanym, pracowitym, bardzo miłym dla ludzi wokół ciebie! Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia, uśmiech częściej rozświetla ładną buzię, radość przychodzi niespodziewanie i na długo! Dobrzy i wierni przyjaciele dla ciebie, miłość od krewnych, szacunek w szkole! Powodzenia w nauce i innych zajęciach, dobrego apetytu i słodkiego snu! Bądź kochany i szczęśliwy!

Gratulacje dla naszego wspaniałego, mądrego, odważnego i najlepszego chłopca na świecie! Niech twoje dzieciństwo będzie najszczęśliwsze. Życzymy Ci wspaniałego zdrowia, abyś szybko stał się silnym i silnym facetem. Chcemy być posłuszni starszym, chronić słabych i brać przykład z najbardziej szanowanych ludzi. Od dzieciństwa pielęgnuj w sobie męskość, honor i sprawiedliwość, a wyrośniesz na prawdziwego bohatera.Wszystkiego najlepszego!

Młody chłopiec urodzinowy! Dziś kończysz dwanaście lat i nadchodzi najpiękniejszy czas w życiu – młodość! Gratulujemy wspaniałego wydarzenia w Twoim życiu i życzymy, abyś z radością i inspiracją poznał nowy etap! W końcu masz przed sobą całe życie, a to dopiero początek! Życzymy Wam spośród wielu dróg, wybierzcie najszczęśliwsze! Niech Twój spacer przez życie będzie lekki i przewiewny, niech Twoje marzenia zaprowadzą Cię na krótką drogę do sukcesu! Życzymy, aby wyjący los był dla Ciebie łaskawy i łaskawy! Życzymy Ci decydowania w życiu ze swoim ulubionym biznesem i zainteresowania własnym rozwojem! Życzymy Wam, abyście z uśmiechem spędzili dzieciństwo i poznali młodość z inspiracją! Niech twoja dusza będzie pełna nadziei i niech twoje nadzieje się spełnią! Rozwijaj się, prosperuj, staraj się, osiągaj i nigdy nie trać serca! Wszystkiego najlepszego!

Z całego serca pragnę dziś pogratulować nie tylko koledze z klasy, ale także najwierniejszemu przyjacielowi. Chcę Ci powiedzieć, że możesz na Tobie polegać, ponieważ nigdy nie będziesz miał kłopotów. Nigdy nie mów złych rzeczy bez poznania prawdy. Wszystkiego najlepszego. W końcu wspólnie rozwiązywaliśmy najtrudniejsze problemy matematyczne, podpowiadaliśmy sobie nawzajem poezję. Chcę żebyś był szczęśliwy. Powodzenia, koleżko z klasy. I niech wszystko, co jest złe, niech wszystko zostanie w tyle. A przed nami droga szczęścia.

Niech te cudowne urodziny przyniosą spełnienie twoich upragnionych pragnień, a wszystkie twoje cele zbliżą się i zostaną pokonane przez dobrze wymierzone uderzenie profesjonalisty.Niech złote kroki kariery nie będą strome i trudne, ale wręcz przeciwnie, poddaj się szybkiemu i odważnemu wspinaniu się na sam szczyt! Niech wspaniały blask jasnych kolorów życia zawsze wypełni Twoją codzienną paletę świeżością, a przelotne chmury śmiało rozproszą piorunochrony Twoich bliskich.

Imieniny, to wyjątkowy dzień nie tylko dla tych, którzy je obchodzą, ale także dla tych, którzy są stale obok urodzinowego chłopca! W końcu rodzina zawsze cię podziwia. Jesteś chłopcem dla wszystkich po prostu radością. Dziś życzę Ci, aby spełniły się wszystkie Twoje życzenia. Aby przyjaciele byli zawsze przy tobie i zawsze cię uszczęśliwiali! Aby to, co masz na myśli na pewno się spełniło! Musisz uwierzyć w siebie i wszystko się ułoży. Życzę, żebyś zawsze pozostał tym samym, wesołym chłopcem. I nigdy nie zawiedź swoich rodziców. Wszystkiego najlepszego z okazji 11 urodzin!

Wszystkiego najlepszego piękna. We wszystkim chcę być mądra i czarująca. Niech każdy dzień otwiera przed Tobą nowe drogi do marzeń i daje jasne kolory szczęścia. Śnij, nie ukrywaj swoich talentów, uwierz w siebie i udekoruj swoje życie ulubionymi kolorami.

W twoje urodziny daję ci wszystkie prezenty na świecie, dedykuję ci córko, wszystkie piosenki na świecie, mówię jak bardzo cię kocham we wszystkich językach świata! Niech twoje życie będzie wypełnione tylko jasnymi chwilami, niech słońce oświetli twoją drogę na wyżyny sukcesu, kariery, bogatego życia! Twój ojciec zawsze będzie dumny z twoich sukcesów i smuci się z tobą w twoich ciemnych dniach, niech będzie ich jak najmniej!

Siostrzeńcu, niech twoja życzliwość i reagowanie przyciągają tylko przyzwoitych ludzi, niech niepowodzenia omijają twoje życie, a jeśli pojawią się kłopoty, rozwiąż je przy jak najmniejszych stratach. Zawsze postępuj uczciwie ze wszystkimi, a wtedy będziesz szanowany.

Czas skończyć 12 lat! W imieniu wszystkich obecnych tu gości gratulujemy i życzymy, aby dzieciństwo się nie skończyło! Nie spiesz się, aby dorosnąć, nie spiesz się, aby otworzyć drzwi do dorosłego, niezależnego życia! Nie trać dziecięcej łatwości, naiwności i beztroski! Obyś miał zabawę i radość w każdej minucie swojego życia, oby życie na tym świecie było interesujące i ekscytujące, bez żadnego powodu! Życzymy świątecznego nastroju nie tylko dziś, ale także jutro i pojutrze i za tydzień, za miesiąc i za rok! Niech w Waszym dzieciństwie będzie wiele chwil uśmiechu, słonecznych króliczków, rodzicielskiego ciepła i codziennej radości! I niech chwile dzieciństwa pozostaną w Twojej pamięci na całe życie, niech naładują Cię pozytywem! Bądź szczęśliwy, drogi chłopcze z okazji urodzin! Ciesz się swoim wiekiem!

Gratulacje dla cudownego chłopca. Życzymy, abyś zawsze pozostał tak żywy, energiczny i niestrudzony. Cały czas poznawać i podbijać świat, poznawać jego sekrety i odkrywać jego tajemnice. Życzymy, abyś wyrósł na silnego faceta, ku dumie ojca i radości matki. Wszystkiego najlepszego!

Kiedy kończysz dwanaście lat, jest to najbardziej ekscytujący i ekscytujący czas. Już nie dziecko, ale już nie dorosły, żyjesz z uczuciami, emocjami, jak dziecko, radujesz się w ulewnym deszczu, ale ufnie przedstawiasz swój punkt widzenia. Życzymy, abyście nie zaznali zmęczenia, docenili to, co jest wam dane, marzyli i spełniali marzenia.

Szczere gratulacje z okazji urodzin 12-letniego chłopca, dziewczynki w prozie

Piękne
Gratulacje z okazji urodzin 12-latek chłopiec, dziewczynka

Wszystkiego najlepszego, drogi przyjacielu! Życzę, aby ten dzień był pełen prezentów i niespodzianek. Niech spełnią się Twoje marzenia i życzenia. Rośnij zdrowo i silniej, słuchaj mądrych rad starszych

Wspaniała randka – 12 lat, pozwala rozpocząć nowy świt, świt wielkich sukcesów i osiągnięć, świetne pomysły i doskonałe studia, radosny nastrój i zabawę z przyjaciółmi, pasjonujące zainteresowania i świetne zwycięstwa.

Gratulacje, cudowne dziecko. Masz dziś 12 lat, co oznacza, że ​​masz przed sobą wiele szczęśliwych dróg i hobby, wiele ciekawych przedsięwzięć i przedsięwzięć. Życzę Wam, abyście z ufnością i szczęściem szli w kierunku swoich marzeń, życzę rozcieńczenia każdego dnia jasnymi kolorami i dobrymi emocjami.

Największym szczęściem w moim życiu jesteś ty, moja córko! A dzisiaj moje szczęście obchodzi swoje 12-lecie! Gratulacje! Życzę, abyście nie liczyli lat i nie patrzyli na kalendarz, po prostu cieszcie się dniem dzisiejszym i cieszcie się mimo wszystko! Zawsze będę przy Tobie, we wszystkim będę wspierać i pomagać! Jak mówią, w smutku i radości, w chorobie i zdrowiu! Wiele już przeszliśmy, a przed nami jeszcze więcej i wiem, że damy sobie radę ze wszystkim, jesteśmy więcej niż rodziną! Co najważniejsze, życzę sobie, abyś był sobą, nigdy nie tracił serca, pozostał tą samą kreatywną osobą, tą samą marzycielską osobą z bogatym światem wewnętrznym! Eksperymentuj, twórz i nigdy nie przestawaj! Życzę, aby twój wiek dawał doskonałe możliwości realizacji pomysłów, spełnienia pragnień, ucieleśnienia cenionych marzeń!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i miłego chłopca. Życzę niesamowitych przygód w życiu i zabawnych przedsięwzięć, ciekawych hobby i dobrych przyjaciół, niewątpliwej odwagi i odwagi, dobrego nastroju i odważnych sukcesów.

Niech te urodziny będą wypełnione zabawą, radością i pozytywnością! Życzę, aby spełniły się wszystkie marzenia, aby Twoje oczy świeciły szczęściem! Niech Twoja rodzina otoczy Cię miłością i troską! Życzę lojalnym przyjaciołom, jasnych dni i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach!

Jesteśmy przyjaciółmi od pierwszej klasy i jestem z tego bardzo dumny. W twoje cudowne wakacje życzę dobrego nastroju, zabawnej rozrywki, ciekawych prezentów i oczywiście doskonałych ocen.Gratulacje!

Droga córko, w te urodziny prosimy o przyjęcie naszych najszczerszych życzeń i komplementów. Niech Twoje 12. urodziny przyniosą Ci dużo radości, powodzenia i dobrego nastroju. Bądź zdrowy, wesoły, hojny, miły, inteligentny, czuły. Niech los da ci tylko przyjemne chwile. Żyjesz na ziemi od dwunastu lat, wiele tajemnic zostało ci już ujawnionych, ale wiele jeszcze przed tobą, jesteś na początku długiej i długiej podróży życia. Niech Pan cię chroni i wskazuje właściwą drogę.

Wszystkiego najlepszego! Życzę dużo radości, sukcesów w nauce, różnych przydatnych hobby, dobrych przyjaciół i dobrego nastroju. Niech spełnią się Twoje życzenia, poczęte i zaplanowane mogą się łatwo okazać, a w życiu będą tylko pozytywne uczucia i wydarzenia!

Ktoś ma dzisiaj wakacje. Kto ma? Oczywiście, że masz! Skończyłaś 12 lat, co oznacza, że ​​dziś na torcie będzie 12 świeczek. Wszystkiego najlepszego, niech wszystkie ciasta będą słodkie, słodkie, najlepsze prezenty, a goście najweselsi. Wesołych świąt dla ciebie.

Wszystkiego najlepszego! Chcę być pierwszy i najlepszy we wszystkich sprawach. Ucz się dobrze i bądź posłuszny rodzicom. Bądź odważny i celowy. Nie zatrzymuj się na tym.

Dwanaście zim minęło odkąd nasz dom miał własne słońce. A to słońce to ty. Wszystkiego najlepszego, niech wszystkie prezenty, które chcesz otrzymać, same Cię odnajdą, a nieszczęśliwe i ponure dni ominą dziesiątą drogę.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. W wieku 12 lat życzę Ci szczerze sukcesów w nauce i wielkich życiowych osiągnięć, odważnych zwycięstw w hobby i wszechstronnych zainteresowaniach, powodzenia w drodze i prawdziwej przyjaźni, doskonałego nastroju i prawdziwego szczęścia.

Wszystkiego najlepszego dla pięknego dziecka. Życzę jasnego słońca i spokojnego nieba w życiu, zabawnych przedsięwzięć i zabawnych przyjaciół, dobrego szczęścia i silnej miłości rodzicielskiej, osiągnięć akademickich i sukcesów w różnych zainteresowaniach.

Ludzie nigdy w pełni nie rozumieją wszystkiego, co mają. I dopiero kiedy go stracą, stają się z tego powodu niesamowicie smutni. Ale przecież nic nie da się łatwo zmienić. A teraz bardzo chciałbym pogratulować mojej ukochanej córce. Patrząc na nią teraz, zdaję sobie sprawę, jak bardzo ją kocham. Stoi teraz przede mną, tak piękna, że ​​po prostu nie można od niej odwrócić wzroku. I dlatego chcę Ci powiedzieć coś, że zawsze powinieneś starać się jak najlepiej, aby pozostać tak piękną, nie tylko na zewnątrz, ale także w środku. A wtedy wszystko się dla ciebie zmieni. I niech cokolwiek się z tobą stanie, stanie się tylko dla twojego dobra. I zawsze bądź wdzięczny niebu za to, co ci się przydarzyło. W końcu prawie we wszystkim nie ma żadnej twojej zasługi.

Wszystkiego najlepszego dla pięknego, zabawnego, miłego i psotnego dziecka.Życzę Ci doskonałej nauki i robienia tego, co kochasz, osiągania sukcesów i zachwycania bliskich swoimi zwycięstwami, dobrych towarzyszy i odważnych talentów, spędzania każdego dnia z zainteresowaniem i czucia się jak szczęśliwe dziecko.

Wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin naszej drogiej córeczce! Jesteś dziś mądra i wesoła, życzymy sobie, abyś tak wyglądała nie tylko w święta, ale zawsze. Uśmiechaj się częściej i ciesz innych szczerymi uśmiechami swoich dzieci. Bądź modny, niech zazdroszczą Ci inne dziewczyny. Nigdy nie denerwuj się drobiazgami. Bądź dobrym gospodarzem. Niech twoja dobroć nie zna granic. Życzymy, aby twoje oczy nigdy nie wiedziały, czym są łzy. Niech twoja dusza będzie czysta i jasna. Spełnienie wszystkich pragnień dla Ciebie, nasza córko. Nieustannie ucz się czegoś nowego i interesującego, niech twoje doświadczenie życiowe będzie dla ciebie przydatne. Niech dobre wieści zawsze będą cię prześladować. Pokonaj wszelkie bariery i wytrwaj w dążeniu do celu, obyś zawsze odniósł sukces.

Córko, jesteś dla mnie najdroższą osobą na świecie. Dlatego życzę Wam wszystkiego najlepszego w te Wasze piękne urodziny! Niech życie nie skąpi dla Ciebie radości, a smutki i niepowodzenia Cię omijają!

Wszystkiego najlepszego z całego serca. Niech będzie życie pogodne i radosne, niech oceny w szkole będą dobre, przyjaciele będą wierni i współczujący, niech będzie zrozumienie z rodzicami i szczęście w rodzinie. Życzę, żebyś nigdy nie chorował, dobrze się bawił i osiągnął wielki sukces….

Wszystkiego najlepszego dla pięknej, słodkiej, uroczej, miłej i najlepszej dziewczyny. Życzę pięknych fryzur, eleganckich sukienek, bajek, zabawnych historii, wspaniałych dziewczyn, wspaniałej rozrywki i szczęśliwych chwil w życiu.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla 12-letniego chłopca, dziewczynki w prozie

Dotykanie
Wszystkiego najlepszego chłopczyku 12 lat, dziewczynko, z głębi serca

Kochany urodzinowy chłopcze! Masz 12 lat! Gratulacje! Teraz jesteś dorosły! Teraz masz usamodzielnić się i poważnie brać słowa i czyny! Wkraczasz w dorosłość, pełną możliwości i perspektyw! Cudowny czas młodości przyniesie zapierające dech w piersiach zmiany w Twoim życiu, ale potrzebujesz pragnienia! przyszłość i nie bój się składać życzeń!Niech Twoje myśli wzbudzą w Tobie zaufanie, ponieważ Twoje szczęście zależy od Twojego stosunku do siebie!Myśli są materialne i mają tendencję do urzeczywistniania się, bądź ostrożny ze swoimi planami i intencjami, ponieważ Wszechświat Cię słyszy !Życzymy Ci szybkiego pędu do sukcesu, osiągnięcia tego, czego pragniesz i pozostania osobą w każdej sytuacji życiowej!Pamiętaj, to są Twoje najlepsze lata życia, korzystaj z nich z korzyścią i przyjemnością!Wszystkiego najlepszego!

Psotny i wesoły chłopcze, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Chcę, abyś był zręczny i szybki, silny i silny, mądry i celowy, wesoły i dociekliwy, odważny i odważny. Niech w życiu będzie wiele ciekawych przygód, zabawnych historii i dobrych przyjaciół.

Wszystkiego najlepszego mały człowieczku! Niech spełnią się Twoje marzenia, urzeczywistnią się Twoje ulubione samochody, a spełnią się marzenia o bajecznych podróżach. Dorastaj posłusznie, ucz się dobrze, uszczęśliwiaj rodziców, bądź odważny, nawiązuj przyjaźnie i nie choruj.

Przez długi czas nie wiedziałem, czego życzyć takiemu dobremu chłopcu jak ty! I wtedy zdałem sobie sprawę, że nie chcesz władzy, pieniędzy, bogactwa. Potrzebujesz tylko odrobiny przygody, uwagi i szczęścia. Proste szczęście dzieci, gdzie rodzina i przyjaciele są w pobliżu. Wiem, że jest czystszy niż twój, prawdopodobnie nie ma serca! Życzę Ci, abyś nigdy nie spotkał drugiej, złej strony tego świata. Niech twoje oczy, w których bezpośrednio lśni dobroć, nigdy nie płaczą. Cóż, życzę szczęśliwego życia. Nigdy się nie poddawaj i zawsze bądź o krok do przodu… Wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin.

Każdego roku człowiek nie tylko staje się bardziej dojrzały i mądrzejszy, ale także ma nowe zmartwienia i kłopoty. Ale w wieku 12 lat jest ich tak mało, a życie jest tak wspaniałe, że wydaje się, że zawsze będzie tak. Życzę Ci przez całe życie, abyś był tak szczęśliwy i beztroski, jak jest teraz. Niech twoje urodziny będą dla ciebie punktem wyjścia i zostaną zapamiętane za wszystkie dobre rzeczy, które już masz.

Niech ten dzień będzie dla Ciebie pełen cudów, przygód i osobistych zwycięstw. W końcu o rok stałeś się jeszcze starszy, co oznacza, że ​​jesteś mądrzejszy, odważniejszy i silniejszy! Wiem na pewno, że jesteś utalentowanym chłopcem, który wiele osiągnie w przyszłości. Jak na swój młody wiek, jesteś po prostu nieustraszony. Zawsze interesuje Cię coś nowego, ciekawszego, ekscytującego! Niech więc dziś spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Jeden po drugim, aż wszystkie się spełnią. Ale jest jeden warunek, musisz szczerze wierzyć, że się spełnią, inaczej nic z tego nie wyjdzie.Bo tylko wiara pomaga nam w snach. Pamiętaj o tym i używaj go przez całe życie. I uwierzę, że wyrośniesz na silnego mężczyznę, który potrafi wszystko! I dla których nie będzie barier. I która zaskoczy wszystkich nowymi i nowymi zwycięstwami! Wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin!

Niech twoje lata będą trochę, dla nas jesteś słońcem, które wzeszło 12 lat temu i oświetliło nasz świat światłem i ciepłem! Życzymy, aby każdego roku świecić jaśniej, dawać radość i niewyczerpaną energię, błyszczeć szczęściem i promieniować zdrowiem!

Gratulujemy dwunastej rocznicy powstania najbardziej zasłużonego, pracowitego, wesołego, miłego i najlepszego dziecka. Życzę, abyś był wesołą osobą. Niech życie będzie jasne i kolorowe, wypełnione szczęściem i zabawą. Dobrzy przyjaciele i wysokie osiągnięcia w różnych obszarach hobby.

Dwanaście to szczyt dzieciństwa. Teraz dla Ciebie nie ma barier w otaczającym Cię świecie, możesz uczyć się nowych rzeczy i podziwiać za każdym razem bez odrobiny zmęczenia i myśli, że widziałeś to już setki razy. Niech ten dzień i każdy następny przyniesie wam tylko światło i radość.Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Chociaż masz dopiero 12 lat, chcemy Ci powiedzieć, że jesteś najlepszy we wszystkim, co robisz, w tym, co robią Twoje małe rączki i jasna główka! Jesteś bardzo mądra i miła, odważna i zdecydowana, kochasz ryzyko, które sprawia, że ​​jesteś piękna! Tak emocjonalny, szczery, bezpośredni i wrażliwy! Artystyczne, lekkie, a jednocześnie bardzo uważne i rozsądne! Jesteś naszą radością, naszą nagrodą, naszą miłością! Chcemy, abyś pozostał taki sam jak teraz! I nawet nie myśl o zmianie i dorastaniu! Bądź sobą! Niech cała planeta będzie twoja! Niech twój wewnętrzny świat będzie pomalowany na jasne kolory, niech słońce ogrzeje w głębi twojej duszy i rozkwitną pąki natchnienia! Niech wszystko potoczy się dokładnie tak, jak sobie wyobrażałeś! Więcej radości w życiu dla Ciebie i lojalnych przyjaciół!

Wszystkiego najlepszego dla ładnej dziewczyny! Życzymy, abyś była piękna, miła, uważna, mądra, zabawna i psotna! Zawsze bądź w dobrym nastroju, w gąszczu rzeczy. Miej dobrych przyjaciół i wielki sukces!

Wszystkiego najlepszego dla naszej uroczej dziewczynki! Stań się mądry, czarujący, miły, jak przystało na księżniczki. Życzę powodzenia, lojalnych dobrych przyjaciół, wspaniałych odkryć i bajecznych chwil.

Masz dzisiaj 12 lat! Ten dzień jest ważny dla Ciebie i Twoich rodziców – Twoje urodziny to jeden z głównych dni w Twoim losie i życiu Twojej rodziny! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, a także marzenia! Uśmiechaj się częściej i śmiej się szczerze, twórz i wstawaj, ale w granicach tego, co dozwolone, nie zapominaj o studiach! Szczerze wierzymy i mamy nadzieję, że droga, którą kroczysz w życiu, naprawdę przyniesie Ci przyjemność i radość! Nasza pomoc, wsparcie, miłość, opieka i uwaga zawsze będą do Twojej dyspozycji! Uśmiechy, szczęście, radosne życie, miłość, niespodzianki i słoneczny nastrój! Życzymy kreatywnego rozwoju, ciekawych pomysłów, fantazji! Obyś zawsze miał wszystko, wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego dzieciństwa! Niech Wasi bliscy będą zadowoleni ze wszystkich Waszych sukcesów, a Wy wszyscy dorośniecie do naszej radości!

Wszystkiego najlepszego moja córko! Nasz anioł, nasza nagroda, nasze szczęście! Niech anioł stróż niesie cię w ramionach przez całe życie! Kochani, kochani, kochani, urodzeni w miłości, po prostu nie wyobrażamy sobie naszego życia bez Was! Daj nam swój uśmiech tak często, jak to możliwe! Przede wszystkim dobre zdrowie, niech twoje oczy zawsze promieniują tylko radością i szczęściem, wszystkie kolory u twoich stóp i prawdziwi przyjaciele są zawsze tam! Jesteś naszym niebiańskim darem, taką kochającą, delikatną i czułą dziewczyną! Droga dziewczyno bądź zdrowa, a szczęście, troska, miłość, wsparcie, radość, magiczne życie i wszystkie dobrodziejstwa, które Ci zapewniamy i zawsze zapewnimy! Naszej miłości do Ciebie, córko, nie da się wyrazić emocjami i opisać słowami! Ciesz się każdą sekundą swojego życia i nigdy nie smuć się! Zakochaj się w życiu i zainspiruj się miłością rodziny i przyjaciół!

Wszystkiego najlepszego księżniczko! Dorośnij jako piękna, miła i inteligentna dziewczyna, otoczona kochającą rodziną i dobrymi przyjaciółmi! Niech wszystko się ułoży w szkole, tak jak wszystkie przedmioty!

Drogi urodzinowy chłopcze! gratulacje dwunastej

Wszystkiego najlepszego, kochana urodzinowa dziewczyno! 12 lat to pierwszy krok w młodość! Gratulacje kochanie! Stało się całkiem duże! Życzymy Ci ogromnej chęci do nauki, zadowolenia rodziców i całej rodziny, łatwego zdobywania nowej wiedzy, wyznaczania celów i realizacji wszystkich upragnionych marzeń! W przyszłości wybierz dobry zawód, aby go kochać i tobie się podobać! Życzymy wszystkiego najlepszego! Abyś miał dobrego przyjaciela, który by cię kochał, doceniał i szanował za to kim jesteś! Aby cię nie uraził, bronił, pomagał, podpowiadał i był zawsze tam! Nie spiesz się, aby dorosnąć! Niech twoje dzieciństwo trwa! Dobrego nastroju i powodzenia w życiu! Szczęśliwa przyszłość dla Ciebie! Ogromne możliwości, wspaniałe perspektywy i jasne wydarzenia! Jeszcze raz gratulujemy tego wspaniałego i cudownego święta!

Znamy Cię od dawna, więc w Twoje urodziny mamy coś do powiedzenia. W końcu większość czasu spędzamy razem, bo jesteśmy kolegami z klasy. Dziś w Twoje urodziny życzymy Ci, aby ten uśmiech, który świeci na Twojej twarzy nigdy nie opuszczał Twoich ust. Aby te Twoje oczy, w których błyszczy dobroć, nigdy nie zaznały łez. I żeby twoje czyste serce nie znało rozczarowań. Wszystkie gratulacje dla ciebie dzisiaj i niech wszystkie dobre rzeczy, których dziś życzyłeś, z pewnością się spełnią.Wszystkiego najlepszego dla koleżanki z klasy!

Nasz mały urodzinowy chłopiec! Skończyłeś dzisiaj 12 lat, chcesz szybko stać się dorosłym, wiemy, ale życzymy, abyś nie dorastał jak najdłużej! A my nazwiemy cię małym, aby twoje dzieciństwo się nie skończyło, abyś nadal żył w bajce, wierzył w czarodziejów i cuda! Życzymy świątecznego nastroju, otrzymania upominków, życzymy Wam kolorowego świata wokół Was! I obyś był wygodny w dzieciństwie, ciepły, spokojny, spokojny i interesujący! Niech twoje życie składa się z kolorowych puzzli, w których jest wystarczająco dużo szczegółów, a na końcu powstanie piękny obrazek! Bądź sumienny, odnoś sukcesy, bądź asertywny, dąż do celu i osiągaj szczyt! Proszę nauczycieli o dobre oceny, a rodziców o sukcesy i dobre zachowanie! Poznaj nowych przyjaciół i nie trać starych! W końcu fajniej jest iść przez życie z przyjaciółmi!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. Życzę Ci nauki bez przeszkód i problemów, wspaniałych zwycięstw w zainteresowaniach i hobby, powodzenia i dobrej zabawy z przyjaciółmi, niezapomnianych przygód i niesamowitych historii.

Najcieplejsze gratulacje z okazji urodzin 12-letniego chłopca, dziewczynki, z całego serca

Gratulujemy 12 urodzin, wszystkiego najlepszego w wieku 12 lat

Życzymy pomyślności twojej duszy, nasz młodziutki jubilat! Od dwunastu lat mieszkasz obok nas i przez te wszystkie dwanaście cieszysz nas swoimi osiągnięciami! Oby tak było zawsze!pragnienie tworzenia i tworzenia, anielska cierpliwość po to, by uczyć się i niezawodnych przyjaciół, którzy nigdy Cię nie zawiodą!Życzymy Ci dostrzegać piękno wokół Ciebie nawet w małych rzeczach, cieszyć się deszczem i tęczą, poranna rosa i promienie słoneczne, jasne gwiazdy i cisza nocy!życie pełne jest jaskrawych kolorów emocji, niech w Twoim życiu nie będzie miejsca na przygnębienie i smutek!Niech Twoja młodość będzie błyskotliwym i niezapomnianym etapem życia, i niech ten czas trwa jak najdłużej!Ludzie i doceniajcie każdą chwilę podarowaną przez los!Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, cudowny dzieciaku. W wieku 12 lat życzę wszystkim najwspanialszych, najbardziej interesujących, miłych i radosnych w Twoim życiu. Niech twoje ręce po trochu zbierają twoje szczęście na tym świecie. niech twoje stopy zawsze prowadzą cię po właściwej ścieżce sukcesu i osiągnięć, niech twoje serce zawsze będzie pełne radości i zabawy.

Nasza droga dziewczyno, urodzinowa dziewczyna i piękna! Dzisiaj jest wielkie i znaczące wydarzenie – dzisiaj jest Twoja mała rocznica. Dzisiaj kończysz 12 lat i wszyscy z radością gratulujemy Ci tego dnia.Ile jeszcze rocznic będzie w Twoim życiu – nie licz, a każda kolejna rocznica niech będzie tylko piękniejsza i lepsza. Ale to wszystko później, nie w najbliższej przyszłości, ale na razie ucz się przez pięć, proszę rodziców i żyj dla własnej przyjemności. Ponieważ im jesteś starszy, tym więcej pojawia się problemów i zmartwień. Wszystkiego najlepszego, bądź mądry!

Drogie dziecko, wszystkiego najlepszego! Wyrośnij jako silny, odważny, wysportowany chłopak, obyś zawsze miał wielu przyjaciół, a w Twoim życiu zawsze były radości zwycięstw i chęć uczenia się nowych rzeczy.

Gratulujemy wspaniałego wydarzenia w Twoim życiu – wszystkiego najlepszego! Dziś kończysz dwanaście lat i życzymy Ci, aby początek Twojej młodości zaczynał się od uśmiechu! Życzymy Ci budowania wspaniałych planów i wiary w swoje marzenie! Pozwól rozwiązywać złożone problemy w prosty i łatwy sposób! Życzymy Ci, abyś wzlatywał wysoko od narastających w Twojej duszy uczuć, kochał to, co robisz, chronił związek swoich rodziców, czynił szlachetne uczynki i nigdy nie odstępował od własnego zdania! Życzymy, abyś nauczył się wybaczać, przyznawać się do błędów, wykazywać wytrwałość i wytrwałość oraz być pewnym swoich umiejętności! Niech ten młody wiek będzie podstawą Twojego przyszłego sukcesu! Życzymy Ci, aby Twoja chęć do nauki kwitła i przynosiła doskonałe efekty Twoich wysiłków! Udane przedsięwzięcia w niezależnym życiu! Wszystkiego najlepszego drogi przyjacielu!

Droga córko! Na cześć twoich urodzin zebrała się cała nasza rodzina, a ty jesteś centrum naszego wszechświata, dla którego wszyscy żyjemy! Wesołych wakacji, słoneczko! Życzymy Ci nieziemskiego szczęścia, niech otaczają Cię tylko życzliwi, promienny, słodki ludzie, tacy jak Ty sam! Dobra dziewczynka! Przepiękny! Miła i cudowna dziewczyna! Wszystkiego najlepszego! Życzymy udanych uśmiechów, zwiewnego nastroju, lekkich kroków, czystego nieba, wzlotów powietrza, upadków „na palcach”, miłych i szczerych przyjaciół, a także wszystkiego najlepszego i najmilszego w Twoim życiu! To nowy krok w nową erę! Życzymy Ci wszystkiego, czym kiedykolwiek Ci brakowało! Niech każdy nowy dzień zaczyna się idealnie i niezapomniany! Nadal nas zadowalaj, nie zapomnij o tych, których kochasz i tych, którym jesteś bliski! Z twoim dniem, córko, z twoim szczęściem, z twoim nowym początkiem!

Czas pogratulować najfajniejszemu chłopakowi.Bo wiem jak długo czekałeś na swoje urodziny. A teraz wreszcie przybył. Życzę uśmiechów. Codziennie wiele uśmiechów od krewnych, przyjaciół, kolegów z klasy. Życzę spełnienia twojego marzenia. Nie ma na świecie bardziej szczerych oczu niż twoje. Życzę Ci zawsze mocno wierzyć w sukces. I przez całe życie w duszy pozostać tym samym wesołym dzieckiem. Niech każdy dzień przyniesie Ci nowe przygody. Daj swoją nieostrożność wszystkim wokół. I niech mały cud przyjdzie do ciebie w twoje 12. urodziny, po którym zawsze będziesz wierzyć w cuda! Wszystkiego najlepszego!

W te urodziny życzę wszystkiego najlepszego, jasnego i ciepłego. W wieku 12 lat czujesz się bardziej świadomy, niezależny i dojrzały. W te święta, na waszą cześć, na niebie wybuchnie dwanaście fajerwerków, a na torcie zabłyśnie dwanaście świec.

Gratulujemy wspaniałych 12 urodzin. Słoneczko, życzę, abyś zawsze dobrze się bawiła, dobrze się uczyła, nawiązywała przyjaźnie z dobrymi ludźmi, prowadziła zabawne rozmowy, szczerze się uśmiechała, cieszyła się życiem i była dumna ze swoich sukcesów.

Dzisiaj jest święto dla mojej córki, którą kocham ponad życie. Moi drodzy, nigdy nie znudzę się dziękowaniem za wybranie nas na rodziców. Twoje narodziny dodały nam sił, dałeś nam niesamowitą radość. Nadal codziennie zasypiamy i budzimy się z myślą, że mamy niesamowicie pozytywną i miłą dziewczynę.Jesteśmy z Ciebie dumni, kochanie! Niech każdy Twój dzień będzie jasny i pełen wydarzeń, niech wszystko będzie dokładnie takie, jak sobie tego życzysz. Cóż, jesteśmy po prostu gotowi w każdej chwili udzielić Ci wsparcia. Niezmiernie się cieszę, że łączy nas nie tylko związek jak matka z córką, ale także jak dziewczyny. Moja ukochana dziewczyno, życzę ci wszystkiego najjaśniejszego i najmilszego. Nigdy nie rozpaczaj, nie martw się i nie smuć się! Bądź zawsze najszczęśliwszy, najbardziej ukochany i zdrowy! Gratulacje!

Córko, kiedy się urodziłaś, wydawało mi się, że moje życie natychmiast wypełniło się jasnymi kolorami. I nawet teraz budzę się i uświadamiam sobie, że mam niesamowitą córkę, z którą nigdy nie jest nudno. Ty i ja wiemy, jak świetnie się razem bawić, żeby nikt inny nie był potrzebny. Ale czasami trzeba zabrać ze sobą tatę, żeby się nie obraził. Moja córko, chcę ci życzyć w twoje urodziny wszystkiego, o czym sama marzysz. Teraz nie będziemy rozmawiać o psach i kotach, o których ciągle marzysz. Ale obiecuję, że o tym pomyślę. Naprawdę chcę, żebyś był ze mną najszczęśliwszy, abyś nigdy nie czuł smutku, niepokoju ani płaczu. Możesz płakać tylko z powodu szczęśliwych chwil. I nie mam wątpliwości, że w Twoim życiu będzie wiele takich chwil. Wesołych świąt, córko.

Gratulacje dla pięknej małej wróżki. Pragniemy, aby Twoje życie było tak bajeczne i beztroskie jak kolorowe motyle na słonecznej, kwiecistej łące. Życzymy, abyście zawsze byli szczęśliwi, uśmiechali się i śmiali swoim radosnym, melodyjnym, dziecinnym śmiechem. Aby świat dawał ci tylko dobre prezenty i sprawiał miłe niespodzianki. I niech twoje szczęśliwe oczy zawsze lśnią radością, jak dwie małe gwiazdki. Wszystkiego najlepszego!

W tym wspaniałym dniu spieszymy pogratulować naszemu urodzinowemu chłopcu jego dwunastych urodzin. Życzę ci tęczy i jasnego nastroju, nigdy nie denerwuj się drobiazgami i idź tylko najszczęśliwszą ścieżką. Niech twoja rodzina będzie dumna z tego, jakiego syna, wnuka, prawnuka, siostrzeńca mają, a przyjaciele doceniają i szanują.

Gratulujemy dwunastego roku życia i życzę, aby ten etap czasu mienił się kolorami tęczy! Niech piękny czas młodości da ci jasne chwile życia, jasne wydarzenia, doskonałe wyniki w nauce! Życzymy, aby nie bać się dorosłego życia, podejmować ryzyko, próbować, startować! Życzymy, abyś nauczył się samodzielnie podejmować decyzje, ale także nie zapomnij wysłuchać opinii rodziców i nauczycieli! Niech twoje hobby nie pozostawiają w twojej duszy miejsca na smutne myśli! Kochaj swoją rodzinę, cenj czas, dbaj o zdrowie, ciesz się i ciesz się młodością! Niech dziś w urodzinowym torcie pali się dwanaście świec, niech dziś spełni się twoje dwanaście życzeń, niech fajerwerki zabłysną dwanaście razy na twoją cześć! Urodzinowy chłopcze, powodzenia w przedsięwzięciu w podróży zwanej „życiem”!

Dziś wszystko jest jakoś wyjątkowe… Słońce świeci jaśniej, drzewa hałasują, świat jest bardziej przyjazny i wszędzie jest raj! I to wszystko, bo dziś najwspanialszy chłopak świętuje swoje imieniny. Który przynosi światu radość i jasne kolory. Który zawsze cieszy rodzinę, szanuje starszych i jest niezbędny dla przyjaciół i krewnych. W twoich oczach nigdy nie zobaczysz gniewu, rozpaczy. Okazują tylko prawdziwą dobroć. Życzę Ci, ponieważ dopiero zaczynasz swoją podróż, nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń. Podążaj za nią do końca, bo tylko wytrwałość zaprowadzi Cię do krainy Twoich marzeń! Wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin!

Urodziny to dokładnie te święta, które wielu ludzi uwielbia i na które tak bardzo czeka.A wszystko dlatego, że kiedy to celebrujemy, zaczynamy doświadczać najlepszych uczuć, jakie tylko mogą być. A teraz, patrząc na ciebie, rozumiem, że jesteś naprawdę niesamowicie szczęśliwy. W końcu jesteś córką, jeszcze dzieckiem i tak bardzo chcesz otrzymać dużo miłości i ciepła. A my postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, abyś mógł faktycznie dostać wszystko, czego potrzebujesz. A teraz będę musiała dobrze przygotować się do wakacji, aby goście, którzy do nas przyjdą, byli ze wszystkiego zadowoleni. I dlatego tak bardzo chcę Ci powiedzieć, że zawsze będziesz dla mnie najlepszą osobą w moim życiu. Uwierz w sukces, a na pewno do Ciebie przyjdzie.

Podobno dzieciństwo osiąga swój szczyt w wieku dwunastu lat. Ile masz dzisiaj lat? Tak, tak, zgadza się, wszystkiego najlepszego, ze szczytem twojego dzieciństwa. Dalej będą nowe szczyty: młodość, dojrzałość i wszystkie będą piękne. Niech nadchodzący rok przyniesie ci wszystkie radości, jakich pragniesz, i da ci tyle światła radości, ile pragniesz.

Gratulacje! Dzisiaj kończysz 12 lat, a my chcemy Ci powiedzieć, że wszystko co najlepsze czeka na Ciebie przed Tobą! Twoje życie dopiero się zaczyna, przed Tobą wiele ciekawych wydarzeń, podróży, hobby, wiedzy! Masz szczęście! Chwytaj chwilę, łap szczęście na samym początku życia, trzymaj go mocno i nie odpuszczaj! Niech życie będzie obfite w prezenty i korzystne wieści, niech los obdarzy cię miłymi niespodziankami! Życzymy, aby nie spieszyć się z rozstaniem z dzieciństwem, pozostać dzieckiem w duszy i pozwolić sobie na marzenie! Życzymy, abyście nadal wierzyli w cuda i nigdy nie tracili nadziei! Życzymy, abyście uczyli się „doskonale”, aby stać się wsparciem dla swoich rodziców, być wsparciem dla słabych towarzyszy! Bądź przykładem dla kolegów z klasy i bierz przykład od rodziców i nauczycieli! Życzymy powodzenia w życiu! Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj obchodzimy Twoje urodziny. Od dwunastu lat dekorujesz ten świat, czyniąc nasze życie jeszcze jaśniejszym i przyjemniejszym. Niech twoje młode lata będą najpiękniejsze, cudowne, szczęśliwe i niezapomniane. Pragniemy, jak w bajce, znaleźć swojego księcia, być najbardziej ukochanym i żyć długo i szczęśliwie.

Nasz drogi synu, jesteś naszą dumą i nadzieją w życiu. Wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin! Życzymy mądrości, życzliwości, hojności. Aby zdrowie nie zawiodło. Aby nastrój był zawsze na topie. Niech rodzinie będzie ciepło i przytulnie. Sukces, szczęście, szczęście. Twoi kochający rodzice.

Dzisiaj z wielką przyjemnością obchodzimy dwunasty rok Twojego życia! Gratulacje! Świetny początek, początek dorosłego i samodzielnego życia! Wszystkie ścieżki są otwarte przed nami i świeci się zielone światło! Możliwości i pragnienia nie mają granic, a na horyzoncie widać ogromne perspektywy! Życzymy, aby przed Tobą czekały tylko szczęśliwe wydarzenia, radość i szczęście! Niech twoje intencje będą jasne i przejrzyste, niech twoje myśli będą czyste, niech twoje intencje będą życzliwe! Życzymy, abyś był najlepszym uczniem w klasie, najlepszym przyjacielem dla kolegów z klasy i towarzyszami, najlepszym dzieckiem dla rodziców! Życzymy, aby otaczała Cię troska i miłość bliskich i bliskich oraz czuła wsparcie Twoich przyjaciół! Niech całe twoje życie będzie jak ten piękny fajerwerk młodości! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, słoneczko, słodka dziewczyno. Niech każdy dzień otwiera dla Was niesamowity świat radości, zabawy, hobby, podróży i rozkoszy, niech będą eleganckie sukienki i dobre dziewczyny, niech będą pluszaki i piękne sny, niech będą magiczne sny i dobre bajki, niech będą bądź silnymi uściskami od krewnych i jasnymi uśmiechami na twarzy. Bądź szczęśliwy, kochanie.