Życzenia urodzinowe dla 7 latka

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najszczerszych gratulacji z okazji Twoich 7 urodzin dziewczynce, chłopcu, z głębi serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wychowanie syna to jeden z życiowych celów, więc każde urodziny, które masz, są odskocznią na drodze do osiągnięcia tego celu, nie wspominając już o tym, że są to wspaniałe wakacje same w sobie. Życzę szczęścia na nowym etapie życia i niech wszystko dobrze się ułoży.

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Niech łamigłówki zostaną łatwo rozwiązane, będzie całe morze prezentów, mama i tata będą posłuszni. Graj, baw się i bądź zdrowy.

Życzymy Ci, aby w wieku siedmiu lat magiczny czas bajek Twojego dzieciństwa się nie skończył! Niech całe twoje życie będzie jak z bajki, niech czarodziej na zawsze zostanie z tobą, bo otrzymasz od niego o wiele więcej prezentów! Pozostań w sobie jak mały mężczyzna, zwłaszcza że rodzice to pokochają! Uwierz mi, nie chcą cię posyłać do szkoły, chętnie śpiewają ci kołysanki i czytają bajki na dobranoc! Daj im więc jeszcze trochę tych wspaniałych chwil, a będziesz miał jeszcze czas, aby stać się dorosłym i niezależnym! chwyć chwilę, ciesz się dzieciństwem i ciesz się wiekiem! Szkoda, że ​​chęć pozostania dzieckiem na zawsze nie ma mocy, ale tę chwilę można przedłużyć, a my zdradzimy wam tę tajemnicę! Tylko nie mów nikomu, aby ten sekret nie stracił mocy działania! Wszystkiego najlepszego kochanie!

W tym dniu moje serce bije szybciej, ponieważ pojawiłeś się na tym świecie i oświetliłeś go swoją obecnością! Wszystkiego najlepszego dla ciebie córko! Jesteś najjaśniejszym wydarzeniem w moim życiu, wydajesz się, że dodajesz mi skrzydeł i siły do ​​nowych osiągnięć, z Tobą młodnieję! Niech więc twoje życie będzie bajką, w której wszystko się ułoży, jak księżniczka! Wszystkiego najlepszego, moja ukochana córko, niech twoje życie będzie jak z bajki!

Siedem lat nie jest okrągłą datą, ale jest ważne. Nadal jesteś dla nas małą dziewczynką, ale już sama chodzisz do szkoły, odrabiasz lekcje, w razie potrzeby sam gotujesz śniadanie i opiekujesz się bratem.Pragniemy w ten świąteczny dzień zebrać wszystkich naszych przyjaciół, nakryć z mamą najsmaczniejszy stół i dobrze się bawić. Niech ukochane życzenie, które dziś spełniasz, spełni się w jak najkrótszym czasie.

Wszystkiego najlepszego z okazji siódmych urodzin cudownego dziecka. Życzę łatwej nauki, wielkich osiągnięć, wspaniałych zwycięstw, zabawnych historii, ciekawych hobby, dobrych przyjaciół, dobrego nastroju, dobrego zdrowia i wspaniałego życia.

Każdego dnia dorastasz, a teraz masz już siedem lat! Gratulacje! To całkiem solidny wiek, kiedy wkraczasz na ścieżkę dorosłych! Za pieluchy, kamizelki, wózek, grzechotki! Przed nami tornister, książki, pamiętnik, szkoła, nowi znajomi, nauki i zainteresowania! Ten ważny krok w Twoim życiu z pewnością nauczy Cię samodzielności i odpowiedzialności, teraz jesteś uczniem i już niedługo nauczysz się podejmować decyzje bez pomocy z zewnątrz! To świetny czas, aby uczyć się wszystkiego, co ciekawe, rozwijać zdolności umysłowe i fizyczne, a my życzymy, aby nie przegapić tego momentu! Obyś znalazł swoje ulubione hobby, niech Twoje pragnienie wiedzy wzrośnie, ku uciesze nauczycieli i rodziców! Niech twoje osiągnięcia zadowolą krewnych i przyjaciół, aby mogli być z ciebie dumni! Niech w twoim życiu będzie wiele cudów i darów! Życzymy wielu nowych znajomości, wśród których są prawdziwi przyjaciele! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, słodkie i cudowne dziecko.W wieku 7 lat niech każdego dnia będzie bogaty i zabawny, niech Twoje talenty zostaną z powodzeniem ujawnione i zaskoczą wszystkich wokół, niech serce szczerze wierzy w cuda, a dusza wznosi się w obłokach szczęścia.

______________(imię)! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś piękna i urocza jak księżniczka! Życzę, abyś zawsze pozostał tak miły, sympatyczny i delikatny! Żyj przez wiele, wiele lat, proszę mamo i tato! Wszystkiego najlepszego!

Nasza mała księżniczko, gratulacje z okazji twoich siódmych urodzin. Życzymy Ci, abyś szedł przez życie z podniesioną głową, niech szczęście Ci sprzyja, a czarne koty nie staną Ci na drodze. Niech wiosna zawsze zapanuje w twojej duszy. Życzymy słonecznego nastroju, więcej optymizmu i wielkiego szczęścia. Obyś był otoczony życzliwymi ludźmi, oddanymi przyjaciółmi i najlepszymi rodzicami na świecie. Nie rozpaczaj w trudnych sytuacjach, wzrastaj ku radości ludzi, bądź fashionistką i pięknem. Obyś miał wspaniałe życie, lekcje szkolne nie będą ciężarem, a niespodzianki i prezenty Cię zachwycą. Twój wiek jest najpiękniejszy dla hałaśliwych psotnych gier i cudów! Morze cukierków i słodyczy dla Ciebie, naszej złotej i ukochanej dziewczynki!

Moja najważniejsza szkoda, w Twoje urodziny życzę Ci milionów zabawek, setek niezawodnych przyjaciół, ciągłej zabawy i radości. Niech każdy dzień zaczyna się od niespodzianki, kontynuuj granie, a każdej nocy podaruj bajeczny i interesujący sen.

Córko, gratuluję Ci 7 urodzin i życzę miłej, pięknej, słodkiej, wesołej i wesołej Śnieżce z bajki o 7 krasnoludkach. A także życzę, aby magiczny siedmiokolorowy kwiat spełniał twoje ukochane pragnienia i marzenia.

Jeszcze jakiś czas temu widzieliśmy Cię w wózku, a teraz wszyscy zebrali się wokół tego stołu, aby świętować Twoje siódme urodziny! 7 lat to najlepszy wiek, bo przedszkole ma za sobą, a Ty wkraczasz w inną drogę życia zwaną szkołą! Ucz się pilnie, studiuj przedmioty, angażuj się w samorozwój, ponieważ wykształceni ludzie, którzy mają specjalny zasób wiedzy, są zawsze cenni! Życzę, abyście na własnej ścieżce spotykali tylko dobrych ludzi, którzy mogą was nauczyć czegoś nowego, a nie ciągnąć was na złą ścieżkę! Wybierz i co najważniejsze doceń swoich przyjaciół, ponieważ dzięki nim nasze życie staje się lepsze! Doceń i kochaj swoich rodziców, bo to oni są Ci najbliżsi! Szanuj swoją rodzinę, ponieważ bardzo Cię kochamy!

Dzisiaj jest cudowne święto – dokładnie 7 lat temu narodziło się nasze największe szczęście. Wyhoduj zdrowe, mądre, miłe, współczujące dziecko. Niech twoje życie będzie bajką, w której każdy dzień stanie się piękniejszy niż poprzedni, a otoczą Cię tylko pozytywni bohaterowie. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Dorośnij na dużą, mądrą i zdrową dziewczynę. Życzymy doskonałych ocen w szkole i prawdziwych przyjaciół w życiu.

Wszystkiego najlepszego, kochanie, i życzę Ci wyrosnąć na najwspanialsze dziecko, które zadowoli rodziców. Niech ten dzień będzie jednym z najfajniejszych w Twoim życiu, niech wszystkie prezenty dla Ciebie będą najlepsze i dokładnie takie, jakie chciałeś.Świętuj te szczęśliwe urodziny z rodziną i przyjaciółmi, pamiętaj, aby zdmuchnąć wszystkie świeczki na swoim urodzinowym torcie!

Dzisiaj wszyscy zebraliśmy się wokół tego pięknego stołu, aby uczcić urodziny naszej małej dziewczynki, która dzisiaj ma dokładnie 7 lat! 7 lat to wspaniały beztroski wiek, kiedy całe życie jest wciąż widziane w jaskrawych kolorach, a wszystkie kłopoty tkwią w zagubionej zabawce! Życzę Ci moja droga dziewczyno, aby wszystkie trudności, jakie napotkasz w życiu, były tak samo do rozwiązania jak poszukiwanie zabawki i abyś zawsze z nich korzystała. Zawsze słuchaj swoich rodziców, nie zapomnij powiedzieć im, jak bardzo ich kochasz i co najważniejsze ucz się dobrze, bo uwierz mi, twoje stopnie to twoja przyszłość, bądź zawsze szczęśliwy, kochany i zdrowy, bo to są najważniejsze 4 składniki życia!

Wszystkiego najlepszego dla słodziutka, słodziutka, słodziutka. Życzę wielu radosnych chwil, niezapomnianych przygód, miłych upominków, smacznych niespodzianek, samych radosnych kłopotów, bezgranicznej troski, uwagi i miłości rodziców.

Cudowne dziecko, w wieku 7 lat pragnę życzyć Ci marzeń i zaskoczenia, odkrywania nowych granic wiedzy i wspaniałych możliwości swoich talentów, zabawy z serca i szczerze się śmiej, nie bój się niczego w tym życiu i śmiało zdobywaj szczyty prawdziwego sukcesu.

Nasza ulubiona księżniczka! Dzisiaj stałeś się o rok starszy i w tym czasie wydarzyło się Ci wiele ważnych wydarzeń. Pożegnanie z przedszkolem i poznanie szkoły to twoje siódme urodziny. Życzymy Wam, aby życie przynosiło Wam nie tylko wielką radość, ale także bardzo miłe niespodzianki, abyście z łatwością przezwyciężyli wszelkie szkolne próby i szybko nawiązali lojalnych i rzetelnych przyjaciół. Niech świat będzie dla Ciebie piękną bajką, w której królować będzie tylko dobro i miłość.

Dotykanie życzeń urodzinowych dziecka w wieku 7 lat chłopcu, dziewczynie w prozie

Dotykanie
życzenia urodzinowe dla dziecka 7 lat chłopiec, dziewczynka w prozie

Życzę Ci wszystkiego najlepszego, moja mała księżniczko, aby każdy nowy dzień przynosił Ci same przyjemne wrażenia, aby spełniły się Twoje najsłodsze marzenia, a nocą tylko Tęczowe sny Życzymy Ci szczerych, pełnych ramion uśmiechów, abyś nie kłóciła się na próżno z najlepszym przyjacielem… Droga córko, w swoje urodziny zdmuchnij jak najszybciej 7 świeczek na torcie i złóż życzenie, które na pewno będzie się spełnij! Bądź najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!

Wszystkiego najlepszego dla najsłodszego i najbardziej uroczego siedmiolatka! Życzymy Wam kochani pełnych kieszeni szczęścia i szczęścia, życia słodszego niż karmel, nauki łatwiejszej niż „rzepa gotowana na parze”, najbardziej niezawodnych przyjaciół i najlepszych rodziców. Niech mała wróżka przyleci do ciebie w te wakacje i da ci szczęście i nieziemskie piękno na całe życie.

Nasza droga (imię dziewczynki), w imieniu całej naszej rodziny, życzymy Wam wszystkiego najlepszego! Jesteś naszą największą dumą, szczęściem i nadzieją! Kiedy się śmiejesz, rozświetlasz ten piękny świat ciepłem! Pragniemy, abyś zawsze pozytywnie patrzyła na to życie, nie bała się trudności i zawsze pamiętała, że ​​nie masz nikogo bliższego niż Twoi ukochani rodzice, którzy są dla Ciebie gotowi na wszystko! Zaopiekuj się nimi! Już niedługo Twoje życie się zmieni i czeka Cię długa droga wiedzy w szkole, gdzie poznasz wielu nowych przyjaciół! Ucz się dobrze, przynoś do domu tylko piątki i zawsze pamiętaj, że Twoja wiedza i oceny to Twoja przyszłość, a to, jaki będzie sukces, zależy tylko od Ciebie! Wszystkiego najlepszego, nasza wróżka!

Wszystkiego najlepszego dla niesamowitego dziecka! Życzymy wielkiej miłości do wiedzy i nowych odkryć. Zabawni przyjaciele, zabawne historie, ciekawe wydarzenia i dużo radości. Zdrowie, szczęście i świetny nastrój!

Wszystkiego najlepszego, szczęśliwy numer 7 w twoim życiu. Życzę Ci bycia pogodnym i aktywnym dzieckiem w wieku 7 lat, wielu ciekawych zainteresowań i udanych studiów, dużej inteligencji i różnorodnego talentu, słonecznego nastroju i niezapomnianych przygód z wesołymi przyjaciółmi.

Urocza piękna księżniczka! Dzisiaj są twoje urodziny. A to oznacza, że ​​nadszedł najszczęśliwszy dzień dla twoich rodziców. Serdecznie życzymy, abyś wyrosła na mądrą, piękną dziewczynę, która zadowoli tylko swoich rodziców.Jesteś prawdziwą wróżką: słodką, delikatną, miłą. Zostań zawsze tak. Życzymy spełnienia wszystkich pragnień, doskonałych studiów i wspaniałego nastroju. Bądź mądry, kochanie!

Moja droga księżniczko, gratuluję ci urodzin i życzę, abyś zawsze była najlepsza i najpiękniejsza. Niech twoi rodzice nigdy się nie zawiodą i niech spełnią się wszystkie twoje marzenia. Niech słońce świeci radośnie i jasno w życiu.

Gratulacje, drogie dziecko, z okazji Twoich 7 urodzin. Życzę, abyście nabrali pewności siebie, dostroili się do nowej fali ciekawej wiedzy i odkryć, wyznaczyli sobie niezbędne cele i odważnie ruszyli naprzód w kierunku swoich marzeń. Niech wszystko ułoży się dla ciebie, niech zawsze będzie wsparcie i wsparcie ze strony twoich rodziców, niech słońce szczęścia świeci w twoim życiu i dźwięczy śmiech przyjaciół.

Synu, bardzo cię kocham i jestem dumny, że dorastasz, by być miłym, pięknym, mądrym chłopcem. Życzę dobrych ocen, wspaniałych i niezawodnych przyjaciół, sukcesów w sporcie i hobby.

Niech w ten chwalebny dzień swoich siódmych urodzin ty, nasza piękna dziewczyno, bądź szczęśliwa i wesoła, jak każdy kolejny dzień twojego życia! Proszę mamę i tatę tylko o dobre oceny w szkole i wzorowe zachowanie. Życzymy, abyście rzadziej tracili serce i mieli pomysłowość, przebiegłość i umiejętności, które przydadzą się w życiu. Doceniaj bliskich, bądź grzeczny i przyjacielski. Jeśli los daje ci decyzję o wyborze, wybierz właściwą, słuchaj swojego serca. Obyś miał dobrego anioła stróża i wielu prawdziwych przyjaciół. Bądź kochany i znajdź swojego księcia na białym koniu. Życzymy powodzenia w każdym biznesie, a także dobroci i światła w Twoim domu. Nie choruj i zawsze bądź najszczęśliwszy, więcej optymizmu i odwagi dla Ciebie.

Nasze drogie słońce, twoja mama i tata życzą ci wszystkiego najlepszego! Dorastasz tak szybko, stajesz się dorosły i sprawiasz, że jesteśmy szczęśliwi! Tyle ciekawych rzeczy przed Tobą, cały świat na Ciebie czeka! Ciesz się każdym nowym dniem, spotykaj ludzi z uśmiechem i bądź szczęśliwy!

Życzymy powodzenia w nauce, ponieważ jesteś już dorosły, masz siedem lat! Gratulacje! Obyś był uważny, aby nauka nowych nauk była dla Ciebie łatwa i interesująca! Życzymy, aby Twój notatnik był pełen piątek, a rodzice i nauczyciele byli dumni z Twoich osiągnięć! Niech nowi przyjaciele staną się Twoimi prawdziwymi i wiernymi towarzyszami na całe życie! Życzymy Ci radości z przyjmowania wszystkiego, co nowe i uczenia się, jak doprowadzić sprawy do końca! Niech wasze nawyki będą tylko dobre, niech wasze intencje będą tylko dobre! Życzymy, abyś nie popełniał błędów, ale jeśli stanie się to nagle, możesz łatwo naprawić błąd i nie wracać do przeszłych niepowodzeń! Niech życie szkolne nauczy Cię dobrych uczynków i odpowiedzialności za słowa! Życzymy Ci, abyś znalazł swoje ulubione hobby i poświęcił mu swój wolny czas ze szkoły! Wszystkiego najlepszego!

Drogie dziecko! Gratulujemy Ci urodzin i całujemy Cię mocno w oba policzki. Stań się duży i silny, bądź tak samo miły i słodki. Życzymy Wam więcej świąt, słodkich cukierków i wszelkiego rodzaju małych i dużych udogodnień. Zadbaj o swoją mamę i tatę, którzy bardzo cię kochają, i ucz się dobrze, na pewno będziesz tego potrzebować.Chcemy dać Ci wspaniały prezent, mamy nadzieję, że bardzo Ci się spodoba.

Liczba „7” ma magiczne znaczenie. Jak często słyszymy zwroty: „Siedem razy odmierz, raz pokrój”, „Cebula z siedmiu dolegliwości”, „Siódma woda na galaretce” itp. Dziś też skończyłaś siedem lat. Życzymy, abyś tego dnia był w siódmym niebie i otrzymał wiele przydatnych i interesujących prezentów.

Dzisiaj jest jasny, radosny i szczęśliwy dzień – twoje urodziny. Serdecznie gratulujemy i życzymy, abyś wyrósł na zdrowe, wesołe, posłuszne dziecko. Nigdy się nie poddawaj, śmiało idź naprzód do swojego ukochanego marzenia. Obyś zawsze miał wielu dobrych, prawdziwych przyjaciół. Niech życzenia się spełnią, a szczęście Cię nie opuści.

Miła dziewczyna! W Twoje urodziny życzymy Ci wszystkiego najlepszego i przytulamy z głębi serca. Bądź mądrym, pięknym dzieckiem, proszę rodziców i dziadków. Jesteś bardzo dobrą, wesołą dziewczynką, sprawiasz miłość i radość wszystkim, którzy są w pobliżu. Niech otaczają Cię tylko życzliwi, rozumiejący ludzie, którzy pomogą Ci ujawnić swoje talenty i oświetlić Twoje życie jasnym światłem!

Wszystkiego najlepszego dla naszej dziewczynki! Dziś masz dokładnie siedem lat, co oznacza, że ​​stałeś się prawie dorosły. Szkolna codzienność czeka na Ciebie już niedługo, dlatego pragniemy, aby każdy przedmiot był dla Ciebie zaskakująco łatwy. Ucz się dobrze i bądź mądry. Pomóż mamie jak prawdziwa gospodyni. Obyś był największą fashionistką w kręgu swoich koleżanek. Nigdy się nie poddawaj, bez względu na to, co dzieje się w twoim życiu.Pragniemy, aby Twoje życie było jak piękna bajka. Obyś nigdy nie wiedział, czym są wojna, głód i choroby. Zawsze bądź uczciwy i szczery wobec ludzi, miej wielu dobrych przyjaciół. Życzymy niesamowitych przygód i nieskończenie wesołego dzieciństwa. Doroś jako najszczęśliwsza dziewczyna na świecie, niech wszystko się ułoży.

Synu wszystkiego najlepszego. Pragnę w wieku 7 lat być chłopcem odważnym i wielkich czynów, niezawodnym przyjacielem i najlepszym synem. Niech każdy z siedmiu dni tygodnia będzie dla Ciebie szczęśliwy, niesamowity, zabawny, interesujący i wyjątkowy.

Oto kolejne urodziny, jesteś już całkiem dorosłym i poważnym facetem. Gratuluję Ci wakacji i życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje ukochane marzenia, a prezenty okazały się dokładnie tym, czego chcesz. Niech wszyscy twoi bliscy dobrze się świętują, a te urodziny zostaną na długo zapamiętane.

Drogi urodzinowy chłopcze! Dziś kończysz siedem lat, co oznacza, że ​​zaczynasz dorosłe życie! Zanim otworzysz wiele możliwości i sposobów uczenia się i uczenia się! Zanurzasz się w świecie hobby, zainteresowań i wiedzy! Gratulujemy przejścia z dzieciństwa na niezależną ścieżkę i życzymy, abyś nie bał się spróbować i zacząć! Rodzice i bliscy nadal będą z Tobą, pomogą Ci nauczyć się podstaw samodzielności, a nauczyciele poprowadzą Cię właściwą ścieżką! Od teraz twoje życie zamieni się w karuzelę rozrywki i wiadomości, radość z poznania czegoś nowego i uwierz mi, ta ekscytująca podróż zwana „dorosłością” na pewno Ci się spodoba! Życzymy, abyś nie stracił chęci do nauki i uczenia się, aby Twoje zainteresowanie życiem rosło, aby kolory życia nie wyblakły! Rozwijaj się i rozwijaj! Wszystkiego najlepszego!

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin 7-letniego dziecka, chłopca, dziewczynki, z całego serca

Wszystkiego najlepszego dla dziecka od 7 lat z głębi serca

Dziś stajesz się o rok starszy. To wyjątkowe, niesamowite i bardzo ważne wydarzenie w twoim życiu i chcę ci tego pogratulować. Czeka na ciebie wiele cudów, nowych odkryć i jasnych dni. Dopiero zaczynasz swoją podróż na wielką skalę do krainy nieznanego i tajemniczego. Nie zgub się w to! Życzę Ci zawsze sukcesów i aby Twoja podróż przyniosła Ci wiele niesamowitych i dobrych rzeczy.

Wszystkiego najlepszego dla naszej przeuroczej i pięknej dziewczynki. Od siedmiu lat zachwycasz nas, zachwycasz i zaskakujesz. Życzymy dobrego zdrowia, doskonałego nastroju, „super” prezentów i wielu pozytywów. Niech wszystkie twoje życzenia spełnią się w tym dniu, a smutki i zniewagi zostaną na zawsze zapomniane.

Nasz mały dżentelmen, masz dzisiaj 7 lat. To bardzo ważna data, bo już niedługo pójdziesz do szkoły. Życzymy, abyś zawsze był posłuszny rodzicom i był bardzo mądrym, pięknym i odważnym chłopcem. Niech wszystkie twoje marzenia się spełnią, a wszystkie twoje wysiłki zostaną pobłogosławione szczęściem. Niech cuda otaczają cię wszędzie i nigdy nie znikają, gdy dorośniesz. Życzymy nowych ciekawych odkryć, ciągłych niespodzianek losu i dobrego serca. Niech na twojej drodze nie spotkają się źli ludzie i niech twoi towarzysze w żadnym wypadku cię nie zawiodą. Życzymy, abyś uczył się doskonale, był przykładem dla chłopców i wyrósł na prawdziwego mężczyznę! Dużo radości i ciekawych zajęć dla Ciebie. Uśmiechaj się częściej i ciesz się każdym dniem swojego dzieciństwa.

Drogi synu! Gratuluję Ci urodzin i życzę wszystkiego najlepszego i najprzyjemniejszego w życiu. Bardzo cię kochamy i chcemy, abyś wyrósł na rozsądną i uczciwą osobę. Twoja mama i tata są z Ciebie dumni i zawsze będą Cię wspierać, gdy tego potrzebujesz. Życzymy powodzenia w nauce i przyszłym życiu!

Wszystkiego najlepszego z okazji siódmych urodzin! Niech ten dzień i każdy następny będzie radosny i szczęśliwy. Niech przyjaciele zawsze będą wierni, lekcje proste, a rodzice najlepsi na świecie. Wesołych wakacji! Wygrywaj i zdobądź dokładnie to, czego zawsze chciałeś.

Drogie dziecko! Z każdym dniem rośniesz, my ledwo mamy czas, aby pamiętać o Tobie w pojedynkę, a Ty już masz czas na zmiany, zdobywanie wiedzy, nowych dobrych nawyków, zachwycanie rodziców swoimi sukcesami. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego i dorośniesz na mądrego i miłego chłopca, który wie, czego chce od życia i pewnie dąży do celu.

Wszystkiego najlepszego dla naszego chłopca! Życzymy, abyś wkrótce poszedł do szkoły i dobrze się uczył. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. Bądź zdrowy i nie obrażaj młodszych. Życzymy powodzenia we wszystkim, abyś po prostu nie zaczął. Bądź szczery z ludźmi. Pozostań tak uśmiechnięty i piękny jak Ty. Niech twoje życie będzie pełne ciekawych i przyjemnych rzeczy. Życzymy, abyście nigdy nie zaznali biedy i wojny. Niech samochody, którymi teraz się bawisz, zamienią się w prawdziwe, gdy tylko wejdziesz w dorosłość. Chcemy być najlepsi z najlepszych, mieć wielu przyjaciół i być duszą każdej firmy. Niech twoje oczy zawsze lśnią szczęściem i radością. Dorośnij szybciej i ciesz bliskich swoimi wielkimi sukcesami. Stawaj się coraz lepszy z każdym rokiem.

Drogie dziecko! Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci być zdrowym i silnym jak tata, pięknym jak mama i miłym jak babcia! Życzymy Ci kupowania bardzo pięknych i ciekawych zabawek, takich, które lubisz! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia! Dorośnij szybko i stań się prawdziwą osobą, aby wszyscy twoi krewni byli z ciebie dumni!

Wszystkiego najlepszego, cudowny dzieciaku. Masz dzisiaj 7 lat i masz przed sobą świetlaną przyszłość i wiele zwycięstw. Życzę Ci pozostania szczęśliwym dzieckiem, ale umieć podejmować właściwe decyzje, nadążać za planami i stale osiągać nowe sukcesy, dostrzegać wszystkie dobre rzeczy wokół i zawsze uzasadniać wszystkie swoje wysiłki i ciężka praca.

Cenny diament, wiosenna jaskółka, jasne słońce, radość mamy i ojca! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Moja dziewczyno, przyjmij najszczersze i najgorętsze życzenia w tym wyjątkowym dniu. Niech w Twojej duszy zapanuje dobroć, oczy błyszczą radością, a świat wypełnią niezapomniane wrażenia i przygody.

Sunny, nasza dziewczyna! Wszystkiego najlepszego! Dorośnij na dużą, mądrą i zdrową dziewczynę. Życzymy doskonałych ocen w szkole i prawdziwych przyjaciół w życiu.

To twoje siódme urodziny! Wesołych świąt, nasz mały urodzinowy chłopczyk! Życzymy Ci, abyś zawsze osiągał swoje cele, łatwo się uczył i dostawał tylko piątki w swoim pamiętniku. Niech nauczyciele wspierają, rodzice rozumieją, a przyjaciele najwierniejsi.

Drogi zabawny cudowny chłopcze! Gratulacje z okazji urodzin. Wykazujesz wielką obietnicę, jesteśmy pewni, że na pewno będziesz mógł rozwijać swoje mocne strony, pokazać swoje talenty, a my, Twoi bliscy jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc. Pamiętaj, że dzieciństwo jest ulotne, więc staraj się nie tylko intensywnie uczyć, ale także bawić się, bawić, rozmawiać z przyjaciółmi i odkrywać ten ciekawy i trudny świat.Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, nasza ukochana!

Niech twoje dzieciństwo nie opuści cię wraz z nadejściem siedmiu lat, nasz drogi urodzinowy! Jeszcze nie nadszedł czas, aby rozstać się z ulubionymi zabawkami, choć czas iść do pierwszej klasy! Ale nikt nie odwołał gier i rozrywki! I niech wasz ulubiony konstruktor sprawi wam przyjemność, tak jak poprzednio, niech wasza ulubiona kolejka również żwawo przewozi pasażerów zabawek! Życzymy Ci umiejętnego łączenia nauki z rozrywką i dodawania nowych i ekscytujących zajęć do swoich gier w celu rozwoju! Niech balony i samoloty latają w twoim pokoju, niech przyjdą do ciebie przyjaciele i dziewczyny z przedszkola, niech twoja przyjaźń nie skończy się nawet w szkole! Niech dobra bajka żyje w Twojej duszy, a czarodziej przyjeżdża do Ciebie nie tylko w wakacje! Życzymy Ci otrzymywania prezentów bez powodu ani powodu, a Twój nastrój zawsze będzie świąteczny! Wszystkiego najlepszego, przyszły student!

Wszystkiego najlepszego z okazji 7 urodzin pięknego dziecka. Niech każdy krok w życiu zostanie podjęty z pewnością i sukcesem. Oby rodzicielskie wsparcie i miłość towarzyszyły wszystkiemu i zawsze. Życzę niesamowitych historii i przygód, ciekawych studiów i wesołego nastroju.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i słodkiej dziewczyny! Życzę, abyś urósł i stał się ładniejszy w zawrotnym tempie! Być mądrym, a nawet mądrym, szczupłym i wysportowanym, pracowitym, bardzo miłym dla ludzi wokół ciebie! Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia, uśmiech częściej rozświetla ładną buzię, radość przychodzi niespodziewanie i na długo! Dobrzy i wierni przyjaciele dla ciebie, miłość od krewnych, szacunek w szkole! Powodzenia w nauce i innych zajęciach, dobrego apetytu i słodkiego snu! Bądź kochany i szczęśliwy!

Gratulacje z okazji 7 urodzin, miłego słońca, pięknego dziecka. Życzę, abyście z zainteresowaniem dążyli do nowej wiedzy i odkryć, życzę wesołych i dobrych przyjaciół, życzę wielkich zwycięstw i wielkich sukcesów, życzę powodzenia i ekscytujących przedsięwzięć.

Wszystkiego najlepszego, naszej dziewczyno. Masz dokładnie siedem lat, więc dziś na twoim torcie jest siedem świeczek. Wypowiedz życzenie, zdmuchnij je i pozwól, aby się spełniło w tym samym momencie! Życzymy dużo ludzkiego szczęścia i jak najbardziej beztroskiego dzieciństwa. Niech lekcje szkolne nie będą nudne i trudne, niech wszystko będzie dla Ciebie łatwe. Dobrzy przyjaciele w szkole i na podwórku. Życzymy powodzenia we wszystkim, co robisz. Bądź radosny i wesoły, nie spiesz się, aby dorosnąć. Niech twój wygląd będzie królewski, a twoje serce miłe. Życzymy, abyś był mniej smutny i martwił się drobiazgami. Bądź pomocnikiem dla swojej matki, nie obrażaj słabych, ale umie walczyć i bronić się. Nigdy nie choruj, bądź mądry i miej ciekawe hobby.

Dzisiaj są twoje siódme urodziny, nie mogę w to uwierzyć.Teraz pamiętam, jak bałam się wziąć Cię po raz pierwszy w ramiona, jak pierwszy raz się do mnie uśmiechnęłaś, jak powiedziałaś pierwsze słowo, zrobiłaś pierwszy krok. W tym czasie było ich tak wiele. Chciałam zatrzymać zegar, abyś mogła dłużej być dzieckiem i cieszyć się beztroskim czasem, który już nigdy się nie powtórzy. Ostatnio zabraliśmy Cię za rękę do pierwszej klasy, a dziś już pokazujesz sukces akademicki i wiesz dokładnie, kim będziesz, gdy dorośniesz. Życzę, aby spełniły się wszystkie twoje najcenniejsze marzenia, a w pobliżu zawsze są wiarygodni ludzie, prawdziwi przyjaciele i krewni, którzy cię kochają i zawsze ci pomogą. Wszystkiego najlepszego, synu, niech wszystko będzie tak, jak chcesz.

Nasza droga piękność! Jesteś jak delikatny kwiat. Pragniemy, abyś każdego dnia rosła i stawała się słodsza i piękniejsza, zamieniając się w piękną różę. Niech twoje życie będzie jak dobra bajka. Niech twoje stroje będą najpiękniejsze, smakołyki najsmaczniejsze, zabawy najciekawsze, studia wydają się łatwe, przyjaciele najlepsi. Stań się szczupły, przyjemny, zdrowy, mądry i odnoszący sukcesy. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 7 lat dla chłopca, dziewczynki do łez

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, przez 7 lat własnymi słowami

Gratulujemy 7 urodzin Twojego złotego dziecka. Niech Twoje życie będzie ciekawe, różowe, zabawne, ekscytujące i szczęśliwe.Życzę udanych studiów, rozrywkowych gier z przyjaciółmi, wielu przygód i ekscytujących historii, dobrego zdrowia i siły sportowej.

Jesteś moim ulubionym chłopcem! Ja i tylko ja! Rośniesz, ale chęć przytulania się mocno i delikatnych pocałunków każdego dnia jest coraz silniejsza! Niech każdy dzień przynosi szczęście, życie – zabawę, szczęście i pomyślność, a los – dobrzy ludzie i szczęście!

Drogi synu, wszystkiego najlepszego! Życzymy powodzenia, zdrowia, powodzenia, inspiracji, pomyślności, pielęgnowanych pragnień spełnienia. Oprócz mądrości, szczęścia i życzliwości, pewnego dążenia do celu, prawdziwych i oddanych przyjaciół, prawdziwej i szczerej miłości!

Chcę pogratulować cudownemu i cudownemu dziecku jego 7 urodzin. Życzę ciekawych odkryć i spełnienia marzeń, powodzenia i wielkich sukcesów, zabawnych przedsięwzięć i ciekawych hobby, dobrego zdrowia i niesamowitej magii w życiu.

Wszystkiego najlepszego, mój szkarłatny kwiatku! Pamiętam Cię jako małe, bezbronne i piękne dziecko, które zabrałam ze szpitala, a teraz siedzi przede mną prawdziwa piękność, z długimi, lekko kręconymi lokami i niesamowicie bajecznymi oczami. Moi umiłowani, pragnę wam życzyć, abyście zawsze pozostawali piękni, abyście nie skończyli z zalotnikami i znaleźli ukochaną osobę, ale oczywiście trochę później. Na razie połóż szczególny nacisk na naukę, bo dziś bez edukacji odnalezienie się w tym życiu jest prawie niemożliwe. Bądź zawsze zdrowy i dbaj o siebie, nie sprawiaj trudności i zawsze bądź posłuszny swoim rodzicom, ponieważ nigdy nie będą ci źle życzyć!

Tyle miłych słów do powiedzenia naszemu kochanemu jubilatowi. Dorastałaś niepostrzeżenie, stałaś się taka niezależna i poważna, a jednak zaledwie siedem lat temu wszyscy cieszyliśmy się z twoich narodzin. Życzymy, aby każdy dzień przynosił tylko szczęście, sukces i dobry nastrój. Niech magik przyniesie ci ogromną skrzynię szczęścia i torbę słodyczy w niebieskim helikopterze.

Wszystkiego najlepszego z okazji 7 urodzin cudownego i cudownego dziecka. Życzę wielkich sukcesów i odważnych zwycięstw na studiach, znaczących osiągnięć w życiu i ekscytujących zajęć, zabawnych historii i dobrych przyjaciół, niesamowitych przygód i jasnego szczęścia.

Dzisiaj masz na swoim torcie siedem jasnych świec, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby pogratulować Ci, nasz chłopcze, Twoich 7 urodzin! Nasz drogi chłopcze, życzymy Ci, abyś poszedł do szkoły po nową wiedzę i przyniósł do domu portfolio z tylko piątkami. Niech wszystko się ułoży bez większych trudności. Bądź miłym i zręcznym chłopcem, który jest z niego chwalony i dumny. Nigdy nie zostawiaj w kłopotach tych, którzy potrzebują twojej pomocy. Niech twoja ścieżka życiowa zadowoli cię swoją łatwością. Życzymy, aby optymizm i energia nigdy Cię nie opuściły. Niech twoi przyjaciele będą najbardziej wierni, wiarygodni i nie opuszczają cię. Bądź zdrowy, kochanie do późnej starości. Niech miłość, wiara i nadzieja Cię otaczają i niech Twoja mała gwiazda płonie na niebie przez bardzo długi czas.

Wszystkiego najlepszego! A w te święta życzymy więcej jasnych, jasnych dni, powodzenia, inspiracji, prawdziwej przyjaźni. Niech zawsze będzie uśmiech na twojej twarzy, a twoje oczy błyszczą szczęściem. Niech Twoje życie wypełni się zabawnymi i interesującymi przygodami.

Gratulacje, radość, w Twoje siódme urodziny. Niech każdy Twój dzień będzie bajką, niech Twoje życie zawsze będzie wypełnione cudami i radością. Życzę, abyś dobrze się uczył bez większego wysiłku i wymuszonych wysiłków, życzę, abyś zawsze osiągał zwycięskie wyżyny, życzę, abyś nigdy nie odkładał na bok swoich marzeń i pielęgnowanych pragnień.

Wszystkiego najlepszego z okazji siódmych urodzin! Życzymy Ci, jako prawdziwy mężczyzna, mieć złote dłonie i całą flotę samochodzików, a potem prawdziwych samochodów.Posiadają niesamowity intelekt i czystą, jasną duszę. Obyś cieszył się coraz większą radością każdego dnia. Bądź dumny z mamy i taty. Życzymy Wam bezchmurnego dzieciństwa, dużo słodyczy i uśmiechów. Niech świat dorosłych nigdy nie przeraża Cię swoją złożonością. Rozwijaj się jako pomocnik bliskich i obrońca słabych. Życzymy wszystkiego i zawsze na czas, aby mieć szczęście i odwagę. Niech nauka będzie wam zadziwiająco prosta. Szybko znajdź wyjście z każdej najtrudniejszej sytuacji. A teraz nie spiesz się, aby dorosnąć i dawać przechodniom szczere uśmiechy i miłe dziecinne spojrzenie.

Wszystkiego najlepszego z okazji siódmych urodzin! Życzymy Ci zdrowia, nauki, śmiechu, zabawy, uśmiechu, a nie smutku i po prostu szczęścia. Niech Twoi najbliżsi przyjaciele przyjdą do Ciebie dzisiaj i dadzą Ci górę prezentów.

Dzisiaj serdecznie gratulujemy naszej urodzie. Masz siedem lat, co oznacza, że ​​pozostała ci tylko niewielka część twojego długiego i szczęśliwego życia. Bądź zawsze piękna, wesoła, zaradna i artystyczna. Niech chłopcy nigdy się nie obrażają, a dziewczyny zawsze pomagają i wspierają.

Moje ukochane słońce, nadchodzi twoje magiczne święto, twoje urodziny. Niech poranek zacznie się od przyjaznego promienia słońca na twojej poduszce, kontynuuj w dobrej bajce z morzem jasnych prezentów i zabawnych gości. Zdmuchniesz kolorowe świeczki na wielkim torcie do głośnych krakersów. A ten bajeczny dzień zakończy się słodkim snem. Szczęście dla ciebie, moja radość!

Wszystkiego najlepszego! Siedem lat to nie tylko randka, siedem lat to całe życie. Gdyby każdy rok był dniem tygodnia, dziś byłaby niedziela. Co oznacza wakacje, które potrwają cały rok. Niech słońce świeci dziś, jutro i pojutrze, a życie da ci prezenty.

Synu, dzisiaj masz siedem lat i to jest złoty czas w twoim życiu, możesz w pełni cieszyć się grami z przyjaciółmi i swoim dzieciństwem, wszystkie trudności i problemy są jeszcze bardzo daleko z dala, więc nawet o nich nie myśl. Czego Ci oczywiście życzyć więcej śmiechu, uśmiechów i prezentów, chcę abyś miał wszystko, o czym marzysz. Pamiętaj, obok Ciebie jest rodzina, która kocha Cię najbardziej na świecie, zawsze Ci pomożemy i wesprzemy, możesz przyjść do nas po radę i pomoc. Twoim głównym zadaniem jest teraz dobrze się uczyć, bo wiesz na pewno, że dobre wykształcenie pozwoli Ci spełnić najpiękniejsze marzenia za wiele lat. Niech każdy Twój dzień będzie pełen szczęścia i radości, ponieważ Twoi bliscy i bliscy, a także przyjaciele są w pobliżu.

Synu, bardzo się cieszę, że w naszej rodzinie dorasta kolejny prawdziwy mężczyzna i mój przyjaciel. Jesteś już całkiem dorosły, ale nie spiesz się, aby tak szybko zapomnieć o dziecięcej zabawie i zabawkach, ponieważ tym razem niestety już nie wróci. Ciesz się rowerem i piłką nożną na podwórku, goń piłkę z chłopcami i spaceruj po rzece do wieczora z przyjaciółmi. Oczywiście nie zapominaj o szkole, życzę Ci, aby wszystkie przedmioty były dla Ciebie łatwe, a zajęcia z nauczycielami sprawiały Ci przyjemność. Obiecuję, że zdążymy z Wami łowić ryby i odpocząć w namiotach nad morzem, oczywiście jeszcze wszystko mamy przed sobą. Synu, życzę Ci, abyś wyrósł na zdrowe, wesołe dziecko, które z łatwością dostanie wszystko, czego zapragnie. Przed nami jeszcze wiele ciekawych i nowych rzeczy, więc powodzenia.

Niech szczęście i radość z tego dnia będą ogromne, a prezenty niesamowicie przyjemne, bo dziś są twoje urodziny! Masz siedem lat i cieszymy się, że w przyszłości widzimy przyszłego studenta i osobę odnoszącą sukcesy! Gratulacje! Oddajemy w Twoje ręce instalację, abyś był szczęśliwy i odnosił sukcesy w życiu! Niech od tego momentu nasze życzenia zaczną się spełniać! Rodzice i nauczyciele są gotowi pomóc we wszystkim, wystarczy uwaga i chęć zagłębienia się w interesujące Cię pytania! Twoje życie stanie się ciekawe i urozmaicone, Twoje możliwości nie będą miały granic, wszystkie wcześniej zamknięte drzwi otworzą się przed Tobą! Stajesz się osobą dorosłą i niezależną! Nie spiesz się, aby nauczyć się wszystkiego na raz, nie spiesz się, a wtedy będziesz w stanie zrozumieć wiele przydatnych rzeczy w tym życiu! Weź przykład ze starszych towarzyszy i bądź posłuszny rodzicom!

Mój drogi i ukochany synu! Cieszę się, że mogę świętować z Tobą kolejne urodziny, jesteś moją radością, moją dumą i najbliższą osobą na świecie. Stań się duży i silny, wiedz, że Twoja mama zawsze będzie Ci pomagać i wspierać we wszystkich Twoich staraniach. Jestem pewien, że będziesz w stanie osiągnąć wszystkie swoje cele, które sobie wyznaczyłeś na ścieżce życia. Kocham cię mój drogi chłopcze.

Gratulacje, cudowne dziecko. Obyś miał w wieku 7 lat wielu przyjaciół i ciekawe pomysły, aby każdy dzień dawał Ci wspaniały nastrój i przyjemność, aby każde Twoje zwycięstwo i sukces stały się dumą Twojego serca i bliskich.

Gratulacje, synu. Jesteś naszym człowiekiem, naszym bohaterem, więc bądź zawsze zdrowy, szczęśliwy, niech Bóg błogosławi, szczęśliwy, cierpliwy, niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Jesteś naszą dumą i wsparciem. Kochamy Cię.

Siedem to najczulszy i najważniejszy wiek. W tym okresie dziecko uczy się samodzielności, wznosi się o jeden stopień wyżej, idzie do szkoły, staje się dojrzalsze i zaczyna inaczej postrzegać ten świat. Dziś życzymy naszemu wspaniałemu urodzinowemu chłopcu dobrych przyjaciół, wielu zabawnych gier i ciekawych odkryć.

Mój drogi, mój drogi synu! W te jasne wakacje chcę wam z całego serca pogratulować! Życzę, aby w twoim życiu zawsze byli tylko życzliwi i szczerzy ludzie, łagodne i radosne uśmiechy! I niech ominą Cię wszystkie problemy i trudy! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji siódmych urodzin! Chcemy uczyć się tylko doskonale, być przykładem dla przyjaciół i kolegów z klasy, idealnym dzieckiem dla rodziców i standardowym uczniem dla nauczycieli! Życzymy, abyś znalazł w szkole wspaniałych dobrych przyjaciół i dziewczyny, które pozostaną takimi przez wiele lat!

Słoneczko, wszystkiego najlepszego! Życzę Wam niekończącej się miłości bliskich, troski rodziców, wspaniałych prezentów, szykownych strojów, ciepła i słońca, radosnych chwil, najlepszych chwil. Życzę ci najlepszego zdrowia i powodzenia przez całe życie – po prostu mnóstwo.

Wszystkiego najlepszego z okazji siódmych urodzin, słodkie dziecko. Życzę Ci, abyś pozostała radosnym i cudownym dzieckiem, wierzyła w swoje marzenia i osiągała sukcesy, zaskakiwała wszystkich wokół swoim talentem i charyzmą, zbierała po drodze odpowiednią wiedzę i dokonywała wielkich odkryć, zapalała jasne światła i rysowała radosne notatki na klepka życia.

Cudowne dziecko, w Twoje urodziny, w wieku 7 lat życzę Ci spełnienia Twoich najcenniejszych pragnień. Niech sukces czeka w szkole, a dobrzy przyjaciele na podwórku, niech zawsze będą rodzinne wakacje w domu, a w Twoim życiu szczęście, radość i zabawa.

Słodkie dziecko! Dziś w Twoim życiu wydarzyło się niezwykłe święto, Twoje siódme urodziny! To wydarzenie rozświetliło otaczający nas świat i sprawiło radość w Twoich oczach! W końcu to święto dzieci pełne magii i bajek, prezentów, piosenek, wierszy, przyjaznych spotkań, spacerów i rozrywki! Niech więc ten dzień przyniesie Ci wiele radości i pozostawi wspaniałe wrażenia na całe życie! Życzymy Ci otrzymywania upominków i ciepła bliskich! Niech tęcza zabłyśnie nad tobą, a promień słońca igra z tobą promieniami szczęścia! Życzymy, aby dzieciństwo nie pożegnało się z Tobą, aby czarodziej przyjeżdżał do Ciebie nie tylko na wakacje, aby bajka w Twoim życiu nigdy się nie kończyła! Niech ścieżka życia, która jest przed Tobą, zostanie oświetlona blaskiem udanych przedsięwzięć! Życzymy, aby Twój świat był kolorowy i pełen jasnych przygód! Wszystkiego najlepszego!

Kochanie, jak szybko leci czas, wydaje mi się, że dopiero wczoraj pojawiłaś się w naszym życiu i powiedziałaś pierwsze słowo, a dziś masz już siedem lat. Życzę, abyście cieszyli się każdą minutą swojego dzieciństwa, bo to się już nigdy nie powtórzy. Teraz masz złoty czas w swoim życiu, każdego dnia dokonujesz nowych odkryć, jesteś zainteresowany nauką czegoś nowego.Życzę ci dobrze się uczyć i czerpać radość z tego procesu, ponieważ szkoła pozwoli ci stać się w przyszłości tym, o czym marzysz. Wyhoduj silnego i zdrowego chłopca, aby móc robić, co chcesz. Jestem po prostu pewien, że masz przed sobą świetlaną przyszłość. Bardzo cię kochamy, synu, i zawsze tam będziemy, wszystkiego najlepszego.

Czy siedem lat to za dużo czy za mało? Na to pytanie trudno odpowiedzieć. Dzisiaj kochanie, to twoje siódme urodziny. Z jednej strony to naprawdę dużo, bo za tobą jest taka ogromna i trudna ścieżka, na której wszystko było po raz pierwszy. Nauczyłeś się mówić, chodzić i być niezależnym. Codziennie stawiałem czoła nowym trudnościom i dzielnie je pokonywałem. Z drugiej strony siedem lat to bardzo mało, bo masz przed sobą całe życie, pełne niespodzianek i odkryć. Przede wszystkim teraz trzeba się dobrze uczyć i być prawdziwym mężczyzną, żeby się nie poddawać, nawet jeśli coś nie wyjdzie. W szkole spotkasz swoich przyjaciół i wkrótce dorośniesz, więc ciesz się każdą minutą tego beztroskiego czasu.

To Twój moment dorastania, mały człowieczku! Siedem lat! Niewiele, ale za mało! Wyjazdy do przedszkola, gdzie rano zmuszeni są jeść kaszę manną, a wieczorem pić galaretkę, dobiegają końca i zaczyna się czas szkolny! Teraz jesteś już prawie dorosły, który w końcu nauczy się rozwiązywać problemy i samodzielnie podejmować decyzje! Gratulujemy Wam urodzin i życzymy godnego wejścia w dorosłość! Niech wasze przedsięwzięcia będą odważne i żywiołowe, ku uciesze rodziców i nauczycieli! Twój krąg znajomych się poszerzy, zyskasz prawdziwych przyjaciół i dziewczyny, z którymi spędzisz dużo czasu! Niektórzy pozostaną twoimi wiernymi towarzyszami życia na zawsze, a twoje losy będą ściśle splecione! Życzymy, aby Twoje siódme urodziny były udanym początkiem Twojej udanej podróży! Szczęśliwego nowego życia, mały człowieczku!

Siedem lat to punkt zwrotny, ponieważ nie jesteś już dzieckiem, ale prawie dorosłym! W twoje siódme urodziny gratuluję i życzę, aby twoje życie było ciekawe, urozmaicone i bardzo zabawne! Aby nuda nigdy nie wzięła cię do niewoli, a przyjaciele nie pozwolili ci być smutnym. Aby Twoi rodzice byli z Ciebie dumni i ogrzani miłością! Powodzenia w szkole, bardzo pracowite dni powszednie, ale zabawne weekendy i święta!

Wszystkiego najlepszego. Masz już 7 lat i masz przed sobą fajną drogę przez kraje wiedzy szkolnej. Życzę Ci, aby ta wiedza przychodziła Ci łatwo, aby każdy dzień był wspaniały, niesamowity i szczęśliwy, jak Twoje urodziny.Zdrowie dla Ciebie, słońce, dobrzy przyjaciele i dobry nastrój, pewność siebie i wielkie osiągnięcia w życiu.

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym, abyś miał wystarczająco dużo czasu na wszystko: na naukę i dobre oceny, na zabawne wakacje i na szczere rozmowy z mamą i tatą. Zawsze wiedz, że twoi rodzice marzą o tym, abyś była najszczęśliwszą dziewczyną i starają się spełnić wszystkie twoje marzenia. Bądź dla nich dobrą córką i przyjacielem. Nie choruj i nie zniechęcaj się, uśmiechaj się i odkrywaj ten piękny świat!

Dzisiejsze wakacje wskazują drogę do szkolnego życia! Bezpośredni kierunek, bez odwracania się, posuwasz się w życiu do przodu, rośniesz i rozwijasz się! To początek Twojego sukcesu! Gratulacje z okazji siódmych urodzin! Czas stać się dorosłym i nauczyć się odpowiedzialności i samodzielności! Twoje pierwsze kroki na drodze do sukcesu powinny być pewne i odważne! Udany start w nowe życie będzie podstawą Twojego szczęścia! Siedem lat to wspaniały czas! Czas na początki i odkrycia, czas na samodzielne podejmowanie decyzji i zdobywanie wiedzy! Świat rozwinie się przed Tobą we wszystkich jego kolorach, a przekonasz się, że istnieje wiele ciekawych i pouczających rzeczy, które niezmiennie przydadzą Ci się w przyszłości! Do przodu! Ku wiedzy! Życzymy Wam, abyś zapamiętała te urodziny ciepłymi słowami pożegnania dorosłości i pozostawiła miłe wrażenia! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, nasz ulubiony chłopak! Gratulujemy pierwszego kroku w dorosłość, bo już niedługo pójdziesz do szkoły.Tam pragniemy nie tylko dobrze się uczyć, ale także znaleźć najwierniejszych przyjaciół, którzy we wszystkim pomogą i z którymi będzie fajnie. Nie krzywdź słabych i chroń dziewczynki. Niech wszystko, co zaczniesz robić, dostaniesz łatwo i szybko. Bądź oszczędny i doceniaj wszystko, co masz. Niech każdy dzień przyniesie ze sobą przyjemne odkrycia i będzie lepszy od poprzedniego. Życzymy Wam dużo dobrego zdrowia, a także dobrego Anioła Stróża, który będzie Wam wszędzie towarzyszył. Doceń swoją rodzinę i kochaj swoich rodziców. Każdego roku stajesz się coraz mądrzejszy. Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia.