Życzenia urodzinowe dla byłego chłopaka

Zebraliśmy dla Ciebie wiele pięknych gratulacji SMS z okazji urodzin Twojego byłego chłopaka do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Życzę Ci radosnych i obiecujących switów, bogatych i owocnych dni, przytulnych i relaksujących wieczorów, gorących i gorących nocy w Twoje urodziny. Niech każda chwila życia będzie niezapomniana.

W twoje urodziny chcę podziękować za wsparcie, zaufanie, uczciwość i zrozumienie. Jesteś prawdziwym przyjacielem, na którym zawsze możesz polegać. Powodzenia i wszystkich błogosławieństw życia!

Dla mojego byłego chłopaka życzę Ci znaleźć szczęście w urodziny i zawsze odnosić sukcesy, śmiało iść w kierunku swoich marzeń i nie tracić inspiracji, kochać całym sercem i cieszyć się życiem .

Życzę, aby każdy rok życia dodawał szczęścia i zabierał smutek, życzę nigdy nie rozczarować się ludźmi i zawsze mieć wiarę, nadzieję, miłość w sercu. Życzę Ci siły, aby każdy mógł

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym znaleźć sobie godnego kandydata, tak samo jak ty. Szczęście w życiu osobistym, sukces w pracy.

Pragnę: ciało – żywotność, dusza – spokój, głowa – mądrość, ręce – umiejętności! A wy wszyscy razem – szczęście i miłość!

Do mojego byłego chłopaka i obecnego przyjaciela. Życzę Ci całego powozu dobrego humoru, całej masy pieniędzy, jeszcze więcej szczęścia i jedynej, tej samej dziewczyny.

Wszystkiego najlepszego! Zachwyć wszystkich pewnością siebie i siłą, osiągaj to, czego chcesz i znajdź czas na relaks, komunikację z przyjaciółmi i bądź dumny ze swojej rodziny! Niech każda chwila będzie naznaczona przyjemnymi i zabawnymi wydarzeniami!

Życzę mojej byłej ukochanej tylko szczęścia, aby wszystkie twoje drogi były gładkie, a twoje decyzje prawidłowe. Co byś w końcu znalazł swoją bratnią duszę i żyli długo i szczęśliwie.

Chcę życzyć Ci wszystkiego najlepszego i życzę, aby zdmuchując świeczki na torcie, zaczęły się spełniać najbardziej intymne rzeczy! Niech szczęście podąża za Tobą wszędzie, a każdy Twój krok doprowadzi Cię do sukcesu!

Urodziny, Happy Jam Day! Świat się porusza dzięki takim energicznym i pozytywnym ludziom jak Ty! Niech wszystko w Twoim życiu dobrze się ułoży! Kochać i być kochanym! Gratulacje!

Mój były chłopak! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę wszystkiego najlepszego! Zdrowie, powodzenia i sukcesy! Obyś zawsze był tak uważny i opiekuńczy! Kocham Cię!

Jasne życzenia urodzinowe dla byłego chłopaka